PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN’de kim kimi ne kadar tanıyor?

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Magnolia
15.10.2004, 17:07
Arkadaslar bugün aklima böyle bir topic açmak geldi.Tepkiler nasil olur bilemiyorum ama...

Örnegin , ben gelip BMN.de bulunan bir arkadasin adini yazacagim.Onun hakkindaki düsüncemi,nasil tanistigimi,nasil biri oldugunu,sevdigim ya da kizdigim yönlerini hatta varsa onunla ilgili bir animi ve içimden geçen herseyi yazacagim...

Yorum yazilacak kisilerin isimleri günlük degil , yapilan yorumlarin gidisatina göre degisecek.Yani popüler biriyse ve çok yorum varsa zaten günlerce gündemde kalacak:)

Sizlerden ricam "üst.kullanici.yorumu" topicine benzetilmemesi...
Ayrica yorumlar ne kadar uzun olursa o kadar güzel olacagina inaniyorum...

Önemli Not: Kisileri sadece bayan üyeler belirleyecek.Size birakirsam göçer herhalde topicim:)

Aklimdan geçen ilk isim "ÇAKIR" zannediyorum onun hakkinda söyleyecek çok sey vardir...

Çakır
Bordomavim
Magnolia
Emorfo
Külükoğlu
Berat Tekke
Harun
Sevgi
Fanatik Pacci
Oğuz
Tigin
Muhalif
Sino
Cess
Badaloğlu
Mrblack
#10 Fietra
İmmortal_ts
Cafer52
Zafer6161
Fırlama
Mehdi
Murat aydın
Kaya
Can basten
Cyzio
Bordobluex
Nebiye
Süleyman
Uğur
Tselif
Selman
İlhan
Lazanist
61viya

Emin
15.10.2004, 17:23
Efendi kisiligi sicak ve samimi tavirlari ile BMN Ankara ailesinin medari iftahari. BMN için çok çalistigi ve çabalagidigi kanaatini tasiyorum. Trabzonspor ve Trabzonsporlular için elinden geleni yapiyor. Site ve forum için yaptiklari bir yana Ankaraekibinin sanal alem disinda da birbiriyle tanismasi, kaynasmasi adina elinden geleni yapiyor.Bizimle beraber oldugu için bir kez daha tesekkür ediyorum. Iyi ki varsin Çakirim....smileys/smiley2.gif

Tek sansizligi hali saha maçlarinda yüzü gülmüyor....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Çebi
15.10.2004, 17:31
Emin öyle diyon ama Geçen UNI-KSK maçinda attigi 7 golle son tespitinin yanlis oldugunu ispatlamistir heralde çakir kardesimsmileys/smiley2.gif

Saka bi yana bu sitenin olusumunda forumunve BMN ailesinin büyümesinde,yapilan organizasyonlarda en çok çaba harcayan arkadaslarimizdan biri...Bu yüzden ayri bi degeri vardir heralde hepimiz için....Bunun haricinde kisisel olarak tanimadigim için o yönde bi yorum yapamicam...ama gözlemledigim kadariyla çokta iyi bi insan....Emin in de dedigi gibi:...-iyi ki varsin çakir smileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Panther
15.10.2004, 19:04
Sicakkanli,esprili,yakisikli ve herseyiyle örnek insan..BMN nin bir çok organizasyonunu gerçeklestiren , BMN için en çok çalisan arkadaslarimizdan biri..Özellikle Ankara ekibimizinbüyük bir parçasi..Beni daha çok siteye baglayan BMN Ankara'nin içndeki güzel ortam oldu.. Bu ortamin bas mimarlarindan :)..iyiki varsin Çakir'im smileys/smiley32.gif..

Kul
15.10.2004, 20:28
Çakir'i ilk Sakarya'da yüzyüze gördüm... Her Karadenizli insan gibi içi kipir kipir, neseli, cana yakin, karizmatik... Ayrica gözleride adi gibi Çakir...

Iyi ki varsin Çakir Kardesim...

HunGökmen
15.10.2004, 20:35
Çakir için valla ne diyecegimi sasirdim... Gerçekten yani bize bordomavi.net'i sundu ve onun sayesinde birçok ildeki renkdasimiz birbirini tanimis oldu... Böyle bir sitenin yükünü diger admin arkadaslarla beraber çok iyi tasidi... Ankara'ya geldigimden beri ona verdigim yüke ragmen gikini çikarmadi... Ve hiç tanimamis oldugum bir ilde bana Umut hoca Zafer Oguz gibi birçok arkadas kazandirdi... Baska ne denilebilir ki... Bu alemde teksin be Çakir'im... smileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gif

TheRapZoNe
15.10.2004, 21:07
üsenmek nedir bilmeyen,hizmet anlayisina genisçe yer veren bir kisi bence.umarim yüz yüzede tanismak nasip olur.

#10 Fietra
15.10.2004, 21:26
Ilk olarak yüzyüze Sakarya maçinda görüstük.Çok sicankanli bi insan gerçekten.Yakisikli dasmileys/smiley1.gifVe su ana kadar yaptigi en dogru isin bordomavi.net adresli siteyi açmak oldugunu düsünüyorumsmileys/smiley1.gif

trabzonspor1
15.10.2004, 21:31
Çakiri Atay baskana benzetiyorum. hem taraftarin içinde hemde yönütimde mükemmel. Geçen sene kupa finalinde baslayan dostlugumuz ölüme kadar sürer insallah.

Ondan istegim BMN üyeleri arasindaki kirginliklari düzeltmesi.

Yanliz bu kisileri kizlarin belirlemesi haksizlik... kizlar bizitanimiyosa ne yapacaz

SDanışmaz
15.10.2004, 22:17
Tanimadigim için yorum yapamiyorum ama tanismak isterdim

Hüda Topaloğlu
16.10.2004, 02:49
Ben surmenekoprubas + panzer + köprübasiliQzi ...+ emorfoylada bikaç ozel mesajlasmamiz, bunlarin haricinde nobody....

Emorfo
16.10.2004, 10:12
5,6 senedir BMN hayatimda bir mail ile tanismistik. Bordomavi.net mail grubuna son veriyor ve forum olayina geçiyordu. Yardimci olacak arkadaslar ariyordu. Ben ve Kaya mail atmistik yardimci olabiliriz diye. Kaya ile Uni-Ts forumlarindan tanisiyorduk. O günden bu güne baya zaman geçti. Bir iki seneye kadar yüzyüze görüsemedik. Olimpiyatta'ki kupa maçi ile sonunda yüzyüze görüsebildik. Cana yakin sicakkanli, alçakgönüllü büyün güzellikleri hak eden arkadasimiz. Bir kaç kez ters düssekte hakkatten Atay Aktug baskanimiz gibi toparlayici birlestirici özellikleri olan BMN'nin gururu. Çakir kardes iyiki varsin.

Çakir'la ilgili bir anim Gerede kampinda geçmisti. Ankara'dan siyah bir opel marka arabayla gelmisti. Hosbesten sonra çay kahve derken Bolu'ya gitme karari almistik aksam idmanina baya vardi. Arabasinin kapisini açmaya çalisiyor bir türlü açamiyordu. Diger kapiyi felan denedi yine açilmadi. Arabasinin hemen yanina ayni model ve ayni renk baska bir araba park etmis o da kendi arabasi sanmisti anlayinca baya gülmüstük. Sakin yazmayin bunu siteye demisti :)

PeeLyN
16.10.2004, 17:33
Önemli Not: Kisileri sadece bayan üyeler belirleyecek.Size birakirsam göçer herhalde topicim:)

Böldügüm için özür dilerim ama Esracim bilir kisi sen olduguan göre,ne zaman degistirebilecegiz peki isimleri? Madem bir süre sinirlamasi yok karisiklik yasanmayacak mi? Diyelim süre konusunda yasanmadi, bir sonraki isim belirlemede olmayacak mi ayni sorun?

Salih61
16.10.2004, 17:47
Çakir Hakkinda tek diyebilecegim....ALLAH ONDAN RAZI OLSUN....Çünkü bu kadar mükemmel insani bir araya topladigi için...

$FIRTINA61$
16.10.2004, 18:42
ben kimseyi tanimiyo saten almanyada oturdum icin pekde öyle sansim yoksmileys/smiley19.gif

ozcilingir
17.10.2004, 09:14
Oglum OSMAN bu foruma katiliyor ve benim aleyhimdeforumda bir topic açmisti. Bu sebeple bende BMN ile tanismiistim ve ilk olarak ISTANBUL BMN nin MERTER hali saha organizasyonuna gittim ve BMN forum üyelerinin bazilariyla tanisma firsatim oldu. ÇAKIR'in ANKARA dan ISTANBUL'a hali saha maçina gelmis olmasi beni etkiledi ve ÇAKIR la tanisdim. O da benim gibi FAROZ lu , oglumun internete fazla takilmasina kiziyordum .ama BMN formunun yöneticisi ÇAKIR ve diger arkadaslarla tanisinca engellemedim ve SAKARYA 'YA maça giderek BMN etkinliklerine beraber katildik. Benim yasimi bilen biliyor. Oglum ile beraber internette TRABZONSPOR sevgisiile ilgiliortamlari ziyaret etmemize sebep olanve TRABZONSPOR'UN tüm yönleriyle sanal ortamdatartisilmasina öncülük eden ÇAKIR'INbasarilarinin daim olmasini diliyorum.

SAYGILARIMLA

Guests
17.10.2004, 09:40
daha henüz yüz yüze tanisamadik. sakaryaya maça gitmeme ragmen kimseyi göremedim orda. sadece msn den konustuk. ama cana yakin sicak kanli babacan biri ( Del bosque içinde böle diyolardi sonu benzemez insallah smileys/smiley36.gif)

Kaya
17.10.2004, 12:46
Dostumu trabzonspor1967.on.to sitesinden beri taniyorum. Bmn'nin geçmisi forumdan önce mailinglist'e kadar uzaniyor. Uzun zaman mailinglist sayesinde haberlestik ve Trabzonspor'umzu tartistik...

Çakir dostum gerçekten gördügüm en fedakar insanlardan biridir. Bordomavi.net için neler yaptigini çok iyi biliyorum. Bu sitenin bu hale gelmesinde çok çok çok büyük katkilari var. Bu arada ona ufacikda olsa yardimci olabildiysek ne mutlu bize. Dostum ayni zamanda çok sicakkanli biridir. Tanisaniz bana hak verirdiniz bu konuda.

Faruk'un da dedigi gibi uni-ts'den birbirimizi taniyorduk. Birbirimizden habersiz Çakir dostumunistegi sonucu gönüllü olarak bu ise basladik.

Kisacasi;

Çakir'i tanimayanlar bence tanisin.

Çakır
17.10.2004, 13:37
Arkadaslar bu topici yeni gördügüm için ancak mesaj yazabiliyorum. Yazdiklarinizi okudum da, ne diyecegimi bilemiyorum. Tüm dostlarima, her zaman her ortamda ikinci ailem olarak niteledigim, zaman zaman herseyden vazgeçmeme ragmen bir kez olsun üstüne toz kondurmadigim BMN ailesine tesekkürlerimi iletiyorum. Bilirsiniz sizin duygulariniz her zaman karsinizdakine yansir, siz dostlarinizi nasil severseniz onlar da size ayni duygularla yaklasir. Beni taniyanlar bilirler, yürekten sevdigim insanlara sevgimi ifade ederken çok zorlanirim, beceremem. Yine bunu yasiyorum ve söyleyecek baska bir sey bulamiyorum. O nedenle yazimi su anda bizlere küçük bir küskünlügü bulunan sevgili Metin abinin bir sözüyle noktalamak istiyorum:

"En güçlü duygular ifade edilemeyenlerdir"

Sizleri seviyorum.

Murat BAYRAKTAR
17.10.2004, 14:13
gerçekten insan taniyanca anliyor... bu kadar övmeleri.... az bile...

Magnolia
18.10.2004, 09:09

Böldügüm için özür dilerim ama Esracim bilir kisi sen olduguan göre,ne zaman degistirebilecegiz peki isimleri? Madem bir süre sinirlamasi yok karisiklik yasanmayacak mi? Diyelim süre konusunda yasanmadi, bir sonraki isim belirlemede olmayacak mi ayni sorun?

Pelincim merak etme hiçbir sekilde karisiklik yasanmayacak...

cemilsezgin
18.10.2004, 11:28
cakirtartismaya grek yok beni bu siteye bu büyük camiya ice o soktu sen sen bizim herseyimizsin cakir baba

seni buraya anlatmak yetmez.

Harun
18.10.2004, 16:20
Çakir'i bana sorun size kim oldugunu söyleyeyimsmileys/smiley2.gif

SDanışmaz
18.10.2004, 16:25

Harun abi ben tanimiyorum.Söyle de taniyim smileys/smiley4.gif

Harun
18.10.2004, 16:42

Harun abi ben tanimiyorum.Söyle de taniyim smileys/smiley4.gif
Selami Çakir burda anlatilmaz,yasanirsmileys/smiley36.gif

trabzonspor1
18.10.2004, 16:58
adalarda yasanir dimi?

**Maxim**
18.10.2004, 17:35
Çakir'i ilk olarak 3 gün önce gördüm.Çok iyi bir insan.Burada yazilanlarin hepsine katiliyorum.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Ayni zamanda yakisikli da..smileys/smiley2.gif

trapezus61
18.10.2004, 23:32
Sitenin kurucusu... Güleryüzü, sempatikligi ve birlestirici özelligiyle hep örnek olan kardesim... Iyi ki varsin kardesim. Sayende birbirinden güzel, yüregi TRABZONSPOR sevgisiyle dolu bir çok kardesimizi tanima firsati bulduk...

Mehmet
19.10.2004, 08:19
Kuzey yildizlari mail gurubu, Bordomavi net daha sonra bordomavi net forum sayesinde tanisma imkanlarimiz kolaylasti. Bmn forumda organize ettigimiz hali saha futbol maçi bahanesiyle ve Trabzonspor'umuzu tribünlerde desteklemek amaciyla maç oganizasyonlarinda bulusma sanslarimiz oldu.

Çakir kardesimizi ben 3 Defa gördüm. Sag oldugumuz müddetce hep görüsmeyi umud ediyorum. Çünkü Bmn sayesinde güzel dostluklar
olusturduk. Bu dostluklarin çogalarak devam etmesi çok sevdigimizTrabzonsporumuzun yararina olacaktir.

Ayrica ÇAKIR kardesimiz Fiziki yakisikliligla, Cana yakinligiyla, güzel ahlakiyla, Çaliskanliligiyla ve asiri Trabzonspor tutkusuyla benim nazarimda POZITIF yönde bir mütavazi kardesimizdir.

Bordomavi net sitesi ve forumunun yapiminda basta Çakir ve diger emegi geçen kardeslerimize her zaman üstün basarilar için dua eder
ve basarilarinin devamini dilerken tüm tüm TRABZONSPORcamiasi ve
BMN camiasina mutluluklar dilerimInsallah çok yakinda Trabzonspor'umuzun sampiyonlugunu yasar ve kutlariz hep beraber.

Saygi ve Sevgilerimle.Edited by: Mehmet

Magnolia
19.10.2004, 12:45
Simdi sirada "Bordomavim" Ahmet Hamzaçebi var , yorumlarinizi merak ediyoruz...Sanki radyo programi gibi oldu ama...smileys/smiley1.gifEdited by: Magnolia

PeeLyN
19.10.2004, 16:06
Gündem bir kez daha degismis yalniz hiyerarsik bir sistem var sanirim neden sürekli Esra degistiriyor?Büyügüm ve admin adayim oldugun için boynum kildan ince yine de ben hakkimi sona sakliyorum haberin olsunsmileys/smiley2.gif

Ahmet'i geçen yil Trabzonspor paf takiminin sampiyonluk basarilarindan taniyorum..Eminim ve umarim basarilarina basari katacaktirsmileys/smiley32.gif

Harun
19.10.2004, 16:13
Simdi sirada "Bordomavim" Ahmet Hamzaçebi var , yorumlarinizi merak ediyoruz...Sanki radyo programi gibi oldu ama...smileys/smiley1.gif

Tanimiyorum amasmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

PeeLyN
19.10.2004, 16:21
Simdi sirada "Bordomavim" Ahmet Hamzaçebi var , yorumlarinizi merak ediyoruz...Sanki radyo programi gibi oldu ama...smileys/smiley1.gif

Haruncum artik futbolculari degil asçilari tanir oldun sensmileys/smiley2.gifHem bu kadar üzülme bizler de ismen taniyoruz..

Harun
19.10.2004, 16:27

Haruncum artik futbolculari degil asçilari tanir oldun sensmileys/smiley2.gifHem bu kadar üzülme bizler de ismen taniyoruz..

Ama ben ismende cismende tanimiyorum.Ahmet dostum tanit kendini biraz ya senin hakkinda mutlaka yorum yapmam lazim.Pelin ramazanda denilmiyecek bir sey dedin simdi. Asçi ve asçinin yaptiklari offffffff of karnim acikti.smileys/smiley19.gifEdited by: Harun

Kaya
19.10.2004, 16:32
Ahmet'i paf takimindaki basarilarindan dolayi duyuyordum ama bu yaz yapilan hali saha maçinda tanima firsati buldum. Gerçekten çok sicakkanli ve samini biri Ahmet. Ahmet'i tanimaktan dolayi çok memnunum. Sanirim suan Üsküdarspor'da top kosturuyor. Inasallah bir gün desteklemeye gelicez kardesimizi.

PeeLyN
19.10.2004, 16:34

Ama ben ismende cismende tanimiyorum.Ahmet dostum tanit kendini biraz ya senin hakkinda mutlaka yorum yapmam lazim.Pelin ramazanda denilmiyecek bir sey dedin simdi. Asçi ve asçinin yaptiklari offffffff of karnim acikti.smileys/smiley19.gif

Kimseyi tanimasam ama senin su bogazina düskünlügünü bilsem yeter zaten bu sitedesmileys/smiley1.gifBenim önerecegim isim sen olursan tüm istek yemek listeni online yayinlayacagim buradan BMN lilere haberin olsun..

Harun
19.10.2004, 16:40

Ama ben ismende cismende tanimiyorum.Ahmet dostum tanit kendini biraz ya senin hakkinda mutlaka yorum yapmam lazim.Pelin ramazanda denilmiyecek bir sey dedin simdi. Asçi ve asçinin yaptiklari offffffff of karnim acikti.smileys/smiley19.gif

Kimseyi tanimasam ama senin su bogazina düskünlügünü bilsem yeter zaten bu sitedesmileys/smiley1.gifBenim önerecegim isim sen olursan tüm istek yemek listeni online yayinlayacagim buradan BMN lilere haberin olsun..
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifBu topiçde kaynadi.Ahmet dostumnerelerdesin Millet bogazini düsünüyor .Kusura bakma çok kötü bi zamana denk geldin iftardan sonra insallah bulurum senin hakkinda bisey.SImdilik gelmiyor.

PeeLyN
19.10.2004, 16:47
Sahi Ahmet teserrüf etse serefine açilan topice biz de Harun kardesimle iftar öncesi didismeyecegizsmileys/smiley2.gif

trabzonspor1
19.10.2004, 19:59
Bende tam tanimiyorum ama yanlis hatirlamiyosam dergide görmüstüm. allah yolunu açik eder insallah

Erhan|TS
19.10.2004, 20:01
Bordomavim Ahmet HamzaCebi.. Trabzonspor Altyapisinda Yillarca Beraber Oynadigimiz Tabi O Bizim Abimizdir..smileys/smiley1.gifTrabzon Lisesinde Beraber Okudugumuz.. Beraber ''Lise-Ts'' Olusumunu Kurup Iki Macta Olsa Kale Arkasinda Takimimizi Destekledigimiz.. (Bu Lise-Ts Devam Etse Süper Bir Tribün Olurdu Ama Olmadi Kismet Deil) Sampiyon Paf Takiminin Ortasahasindaki Beyni.. Öldürücü Ara Paslari Ve Teknigi Olan. '' XAVI''Bir o kadar Espirili.. Yaninda Gülmeden Duramazmisiniz.. iste Böyle..

Seviyorum Seni CEBIIIIII

#10 Fietra
20.10.2004, 00:52
Bordomavi.Net'in futboldaki gururusmileys/smiley2.gif

Bordomavi.Net'in müdavim üyelerindensmileys/smiley2.gif

Bordomavi.Net için canini verecek üyelerden birismileys/smiley1.gif

Anadolu Üsküdar'in Maradonasismileys/smiley17.gif

ErhanBMN'deki tek liseli benim ancak bu is için Trabzon'da olmak gerekirsmileys/smiley1.gif

Magnolia
20.10.2004, 14:10
Ahmet,
Bordomavi.net'e ilk geldigim zamanlarda futbolcular hakkinda atip tutuyorken "hepsi ayni degildir" diyerek bana cevap veren, "bu yazdigini print edip yildiz oldugunda sana gösterecegim"smileys/smiley1.gif dedigim sevgili Ahmet'imiz...
Siteye her gelisinde "nasilsin ablacigim?" mesaji ile beni mutlu eden,espirileri ile moralim bozuk olsa ile beni güldüren sevgili Ahmet'imiz...
Istanbul'a geldiginde ne derece sevindiysem , gidisine de kat kat fazla üzüldügüm Ahmet'imiz...
Rafet El Roman'in "sürgün" parçasinda aklima ilk gelen kisi olan Ahmet'imiz...smileys/smiley2.gif
Insallah yüreginin güzelligine layik yerlerde görecegiz seni.Iyi ki bizimlesin ve iyi ki seni tanimisim...
Trabzon'da görmek istedigim ve özledigim bir kisinin varligi daha belli oldu sayende...

Hep Bordomavi.net'te bizimle kal...Seni seviyoruz ufaklik...Edited by: Magnolia

Çebi
20.10.2004, 19:37
Trabzonspor alt yapisinda minik takimdan paf takima kadar forma giydikten sonra en son geçen yil Trabzonspor paf takim formasi altinda yasadigimiz sampiyonlugun ardindan yazdigim "Bir sampiyonluk hikayesi" adli yaziyla tanidiniz beni ve ilk olarak o günlerde açikladim buradaki kimligimi...( Görende büyük adam sanicak açiklamis kimligini falan diyesmileys/smiley36.gif..neyse...).Yani o yaziyi yazmadan öncede BMN üyesiydim ama Ts'da oynadigim bilinmiyodu diger üyelerimizce..yazidan sonrahementüm BMN üyelerinden olumlu tepkiler aldim ve bu yüzden çok tesekkür ediyorum hepinize......busezon baslangicinda transfer oldugumÜsküdarspor'dan ( "Türk Futbolu" bölümünde A.Üsküdar 1908 topiginde açikladim durumu) ayrilmak zorunda kaldim bugün itibariyle....Burda sadece Trabzonsporluluk kimligimle bulunuyorum suanve bundan önce....

Buraya gelmeden önce böyle sicak bi ortam bulacagimi tahmin etmiyodum ama gerçekten aile havasi içersindeyiz burda...Ne bilim moralim bozuk oldugumda,kafam biseye takildiginda bunu ilk paylastigim kisi mutlaka bi BMN üyesi oluyo,özellikle son zamanlar....Esra Ablam mesela..ilk olarak burada bu forum araciligiyla tanistik ve suanda da onun gibi bi insani tanidigim için çok mutluyum...Böylesine; dertlerimi,sevinçlerimi paylasabilecegim yüregi güzel bi insani tanimama araci olan yer BMN....Ayni sekilde Fatih kardesim....40 yillik dostum gibi dahadüne kadar tanimadigim hatta yüzünü 2-3 kez gördügüm,kimini hiç görmedigimbu insanlar....inanin abartili gelebilir belki ama inanin böyle;çogunuzunda benimle ayni düsüncede olduguna inaniyorum...digerlerinidetanimama,tanidiklariml a sürekli iletisim halinde olmamaaraci olan yer burasi.....Yani burda çok ama çok mutluyum....Bundan sonra istesemde ayrilamam burdan.....Hepinizi çok seviyorum.....saygilarsmileys/smiley2.gif

Çakır
21.10.2004, 01:10
Onun gibi Trabzonspor sevdalilari bu takimin formasini giymeye basladiginda Bordo-Mavi 80'lerin basindaki gibisampiyonluktan sampiyonluga kosacak. Profesyonelligi bir kenara birakip, bu büyük formanin ruhu için savasacak yeni bir neslin piriltilarini görüyorum onda. Iyi ki varsin, iyi ki BMN'desinAhmet kardesim smileys/smiley32.gif

Guests
22.10.2004, 16:55
Yorumum bordomavim'e yani ahmeteydi

Harun
22.10.2004, 17:22
Ahmet kardesim kusura bakma seni sadece nick olarak animsayabiliyordum.Ama yukarida yazdiklarini okudugumda seninle ilgili düsüncelerimi dahadagenisletmis oldun.Yazdigin yazilaribeyenerek okuyorum.Paf takiminda oynayip sampiyonluk yasaman daha da güzel.Insallah bundan sonra daha çok mesajlasir ndaha çok kaynasiriz.smileys/smiley2.gif

TURHAN
22.10.2004, 20:15
sahsen tanimasamda , futboluyla sevgisiyle trabzona cok seyler veremesini dilerim

Çebi
22.10.2004, 23:51
Ahmet kardesim kusura bakma seni sadece nick olarak animsayabiliyordum.Ama yukarida yazdiklarini okudugumda seninle ilgili düsüncelerimi dahadagenisletmis oldun.Yazdigin yazilaribeyenerek okuyorum.Paf takiminda oynayip sampiyonluk yasaman daha da güzel.Insallah bundan sonra daha çok mesajlasir ndaha çok kaynasiriz.smileys/smiley2.gif

Ne kusuru kardes ayip ediyon,önemi yok....Her zaman beklerm mesajlarinismileys/smiley2.gif

irfanparlak
24.10.2004, 20:43
orta okludaki sinif arkadasim,kardesim. ahmetim senle neler paylasmadik ki okul baslamadan 3 saat önce gelip okulun bahçesinde maç yapmalar mi dersin (o zamanlardan da belliydi büyük topçu olacagin tek basina takimi kurtarirdin)aksamlari servisini asip beraber meydan yürümelerimiz mi daha bir çok sey .... anlayacagin o yaslarda aklimiza gelecek herseyi beraber yaptik . ne zaman ortaokul anilarima dönsem herbirinin içindeseninde bi parmagin var ayrica yaptigin espirilerle bizleri en kötü günlerimizde bile güldürmeyi bilirdinbmn de birbirimizi bulana kadar fazla sik görüsmesekte geçen zaman dostlugumuzdan hiçbirsey eksiltemedi isallah da böyle devameder(biraz kisa yazdim ama bazi seyler anlatilmaz yasanir ya buda öyle olsa gerek)

SENI SEVIYORUM , KARDESIM BENIM ...

Berk Akçay
24.10.2004, 21:49
irfan benim bmn de ilk tanidigim kisilerden vede onunlan gerçekten siki bir dost olduk diyebilirim su anda okuyor napalim herkes gibi :) kendine çok iyi bak irfanim en büyük bordomavi :)

#10 Fietra
24.10.2004, 21:56
KtuTssmileys/smiley36.gifyanlis kisiye yorum yaptin Ahmet'i konusuyoz

Çebi
25.10.2004, 02:25
KtuTssmileys/smiley36.gifyanlis kisiye yorum yaptin Ahmet'i konusuyoz

o hala "üstündeki kullanici hakkinda yorum yap" topiginde Osmanimsmileys/smiley36.gif

irfanparlak
25.10.2004, 14:17
irfan benim bmn de ilk tanidigim kisilerden vede onunlan gerçekten siki bir dost olduk diyebilirim su anda okuyor napalim herkes gibi :) kendine çok iyi bak irfanim en büyük bordomavi :)

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsaol kardesim ama konu ahmet yaa

Berk Akçay
25.10.2004, 14:55

saol kardesim ama konu ahmet yaa

ee oldu bir yanlislik olsun napalim gülmeyin

_YSN_
28.10.2004, 15:12
çebi ile çocuklugumuz bir arada geçmistir mahallede ne maçlara imza atardik smileys/smiley2.gif..yaptigi o müthis bilekleriyle yattarayi andirir..bir gün olur yeni tezahuratlara imza atar)smileys/smiley36.gif... gün gelir mahallede kisa üçlü çektirir. smileys/smiley36.gif..artik ona basarilar diliyorum..

ErDoCLG
29.10.2004, 13:36
ahmet kardesimiz saglam çok efendi ve yakisikli bir kardesimizdir ayni zamanda tribün bilgisi çok iyi olan bir arkadasimizdir ve ve ve o bir futbolcu o halkin kahramani ve o bir bestekar :)) iyiki varsin ahmet

ikrime_61
29.10.2004, 14:10
ben bmn te yeniyim burdaki arkadaslarla tanismak istiyorum ama bu iste acemiyim bu konuda bana yardimci olabilirmisinzsmileys/smiley9.gif

Salih61
30.10.2004, 11:58
Burda çok az kisiyi taniyorum...Ve çok az taniniyorum galiba...Ama önemli degil...Burda ki herkes benim için dostlarim,abilerim ve kardeslerimdir...O yüzden herkese tsk ediyorum...

Saygilarimla...

SHENOLA
30.10.2004, 18:31
"BordoMavim" yani Ahmet kardesimiz hakkinda yorumlar devam ediyo sanirim önceki sayfalari inceledigim kadariyla....

Çebi kardesimle anaokulundan bu yana birlikteyiz...Çocuklugumuz,ilkokul,orta okul ve lise ve hatta simdi hemen her günümüz birlikte geçti,geçiyor...Çebi gerçektenadam gibi adam diyebilecegimizkisiliklerdendir,onu taniyipta sevmeyecek insanin insanligindan süphe duyarimsmileys/smiley2.gif...Onun yaninda bi insanin moralinin bozuk olmasi olanaksizdir,en kötü günümüzde bile esprileriyle bizi güldürür...Futbola düskünlügü inanilmaz boyutlarda olan bu arkadasimizin odasinda kendinizi avni aker,wembley,barnebeu,arena statlarinin içindeymis gibi hissedebilirsiniz,duvarlari hatta tavani tamamiyle kaplayan posterleri yüzünden annesiyle sik sik tartisirsmileys/smiley36.gif..hakketen çebi çikar artik su posterlerismileys/smiley36.gif...umarim bugünlerde futbolda yasadigi sikintili dönemi atlatarak hepimizin gururu olur, kardesime basarilar diliyorum...

Senolsmileys/smiley2.gif

irfanparlak
31.10.2004, 20:11
"BordoMavim" yani Ahmet kardesimiz hakkinda yorumlar devam ediyo sanirim önceki sayfalari inceledigim kadariyla....

Çebi kardesimle anaokulundan bu yana birlikteyiz...Çocuklugumuz,ilkokul,orta okul ve lise ve hatta simdi hemen her günümüz birlikte geçti,geçiyor...Çebi gerçektenadam gibi adam diyebilecegimizkisiliklerdendir,onu taniyipta sevmeyecek insanin insanligindan süphe duyarimsmileys/smiley2.gif...Onun yaninda bi insanin moralinin bozuk olmasi olanaksizdir,en kötü günümüzde bile esprileriyle bizi güldürür...Futbola düskünlügü inanilmaz boyutlarda olan bu arkadasimizin odasinda kendinizi avni aker,wembley,barnebeu,arena statlarinin içindeymis gibi hissedebilirsiniz,duvarlari hatta tavani tamamiyle kaplayan posterleri yüzünden annesiyle sik sik tartisirsmileys/smiley36.gif..hakketen çebi çikar artik su posterlerismileys/smiley36.gif...umarim bugünlerde futbolda yasadigi sikintili dönemi atlatarak hepimizin gururu olur, kardesime basarilar diliyorum...

Senolsmileys/smiley2.gif

oooooooooo senol sende mi buralara geldin ? beni taniyabildin mi?

PeeLyN
01.11.2004, 20:44
Ahmet hakkinda yorumlar oldukça tatmin edici lakin forum gelenegi bu ya artik ismin degismesi gerekiyor. Bu hafta kimseye bu sansi tanimiyorum ve sitede herkes hakkinda söyleyecek sözü olan birini çekistirmeye davet ediyorum herkesi :Esra, nam-i diger Magnolia..

Aylar önce bu siteye ilk geldigimde etrafi kasip kavuran bir holigan bayan taraftarla kardes kadar yakin olacagimi tahmin bile edemezdim. Kimse sadece bir ögle yemegi için kilometrelerce öteden gelmemisti dostlugumu sebep gösterip ya da kimse yasadigi sehri bu kadar cömert tanitmamisti bana. Kimseyle seneleri kapatmak için sabahlayincaya dek konusup dertlesmemistim ve kimse en kötü zamanlarim için"iyi ki yasamisim ve seni tanimisim" dedirtmemisti.

Daha fazlasini konusmak çok güzel bir aniyi yipratmak olur bu yüzden ben sadece bu kadarini yazip bu kadarini paylasmak istiyorum..Kalani sadece 'gözyaslarini yillar önce tükettigi için gülmeye hapsedilmis gözleriyle yasama ve bana bakan dostum'la benim aramdadir..

Çebi
02.11.2004, 01:45
Pelin arkadasima katiliyorum artik ismin degismesi gerekiyor...Öncelikle benim hakkimda iyi kötü yorum yapan herkese çok tesekkür ediyorum...Ve Pelin'e de Esra ablam hakkimda buraya birseyler yazabilme firsati verdigi için tesekkür ediyorum...

-----

Magnolia..Yani Esra...Yani benim Esra ablam..((not:sadece benim Esra ablam))..Tipki öz ablam gibi hayatimdaki her degisikligi, sevinçlerimi , hüzünlerimi hemen her seyimi ilk olarak paylastigim bir kaç insandan biri...Bu söylemimden sonra kendisiyle muhabbetimizin uzun bir zamana dayandigi izlenimini edinebilirsiniz çogunuz ama sadece bir kez yüz yüze görüsme firsati bulabildik...Ve sadece bir kez görüsme firsati bulabildigim bir insani böylesine yakin görmemin, böylesine sevmemin, tek bir nedeni var; o da onun inanilmazgüzel yüregi...<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>
O kadar çok sey yazmak istiyorum ki nereden,ne sekilde baslayacagimi onu nasil tarif edebilecegimi, kisa sürede hayatimda ne derece önemli bir yer edindigini kelimelere döküp ifade edemiyorum...
Insanin hayata küstügü anlar olur, ümidini kaybettigi anlar...ve birisinden bir seyler duymak ister insan böyle anlarda,kendisine yakin birisinden..ki basini dik tutsun, her seye ragmen güçlü olabilsin, umutlu olabilsin....Iste bu anlarimda ki su siralar dolu dolu yasiyorum bu duygulari; bana söyledikleriyle güçlü olmami, güçlü olabilmemi, basimi dik tutup gelecegimi düsünebilmemi saglayan bir ablam var artik hayatimda...Yoklugunda özledigim, dertleriyle üzüldügüm, yasadigi her mutlulukta en az onun kadar mutlu oldugum bir ablam daha var artik...Ve iyi ki varsin ablacim...O güzel yüzünün hep gülmesi dilegiyle...
Kardesin Ahmet...Yani "Ufaklik"smileys/smiley2.gifEdited by: BordoMavim

Harun
02.11.2004, 14:58
Korktugum basima geldi maalesef. Çünkü, Esra hakkinda burda yorum yapmak çok ama çok zor benim için.Ne yazacagimi bilemiyorum halbuki okadar çok sey varki yazilacak .Onla burda tanismamiz bile olay olmustu kendisini fenerli bir erkek olarak aramizda gezdigini düsünmüstüm.Ve ona gizli ajan demistim.Iste böyle baslayan bir dostluk bmn de ilk gördügü kisinin ben olmasiyla beraber dahada artmis oldu.Esra'yi Taksimde diger üyelerle tanismak amaçli taksime götürmemve ordaki yasadiklarimiz unutulmazdi.(Tabiki kadiköyde beklemekte unutulmazdismileys/smiley36.gif)Sigara tiryakisi olan bir kisinin Istanbul trafigine ragmen sirf beni kirmamak adina sigarasini içmeyerek göstermis oldugu bu incelik onun ne kadaranlayisili oldugunu gösteren sadece bir örnektir.Esra'ya yaptigim sakanin haddi hesabi yoktur.Ama birtanesi varki ben ve Serkan'i epey zor durumda birakmisti.Neyseki onu bir randevu sonucu ikna edebildik ve gönlünü aldik.Bunlar sadece Esra'yla yasadiklarimdan aklimda kalanlar ama yazilmayacak bir çokta sey var.Iste öyle birsey Esrasmileys/smiley2.gifBenden bukadar simdi gelsin Esradan özel mesajlarsmileys/smiley36.gif artik neder bilememsmileys/smiley36.gifValla suç benim degil Esra kedi dedismileys/smiley36.gifbu arada Pelin alacagin olsun insan önceden bir haber verir degilmi?smileys/smiley36.gif Uzun lafin kisasi mükemmel bir dost ,mükemmel bir yürege sahip bir insan,inanilmaz derecede fanatik güzel ve anlayisli bir hanimefendi .
VEEEE DANISMANIMsmileys/smiley2.gif
Edited by: Harun

Harun
03.11.2004, 13:26
Unutmadan o gün Harunumla da ilk bulusmamizdi

Yani Serkanim bi insan bu kadar unutkan olabilir.Ne ilk bulusmasi Gs maçini unuttun heralde:)))))))

PeeLyN
06.11.2004, 16:55
smileys/smiley2.gifSerkancim haruna bu kadar yüklenme çünkü ilerleyen günlerde onun ismini verecegim bu forum basliginda böylece istedigimiz kadar elestirebilecegiz onu..

Bu arada Cameron Richardson benzetmene asla lafim yok gerçekten haklisin fakat ben daha çok Patricia Arquette e benzetiyorum Esraciimi..Pardon yani onu Esraya benzetiyorum

tigin
07.11.2004, 22:24
ben gülsen'e (sarkici) benziyor diye duydum...

Gökhan Kutlu
07.11.2004, 23:19
arkadaslar bakiyorum da çogu kisi ahmet'le(bordomavim) ilgili yorum yapmis.azilarinizdan da anladigima göre çok sevecen ,cana yakin,iyi kalpli bir arkadasimiz bi de trabzonspor'da ynuyomus kenidisine insallah a takim yolu görünür kendisine burdan selamlar gönderip insallah trabzon'a bu yazgelirsem görüsmek dilegiyle...

Gökhan Kutlu
07.11.2004, 23:21
bi de irfan var ali kul var ali temelli giresunlutsvar hepsi de çok iyi kalpli çocuklar onlara da selam gönderiyorum buradan!!sakin beyler sanmayin ki sizi unuttum.ALLAH'A emanet olun.

#10 Fietra
07.11.2004, 23:28
FIRTINA_61 uçtu...

Magnolia
08.11.2004, 13:44
Uzun süredir sizlerle Bordomavi.net çatisi altinda beraberim...

Zaman oldu yazdiklariniza güldüm hatta kahkahalar attim.Zaman oldu gözlerimde hüzün okudum yorumlarinizi...Bu siteyi seviyorum.Neden, ya da ne kadar? Tarifi imkansiz bende...

Fatih , canim arkadasim... Kanal D "Sampiyon taraftar" yarismasinda tanidim onu.Bana "biz bordomavi.net çatisi altinda toplaniyoruz" dediginde kendimi bu sitede buldum.Klavye basinda bile olsa kimseyi ve hiçbirseyi sanal olarak düsünmedim.Burada ayni sevda için beraberdik."Trabzonspor" bunun neresi sanal olabilirdi ki?Fatih sana binlerce tesekkürler , beni "evime" getirdigin için...

Pelin , canim dostum... Siteye ilk gelis nedeni birazda olsa beni "haslamak"(mis)megerse:)Sonradan ögrendim bunu.Uzun zaman siteden görüstük,sonra ansizin "sana geliyorum" diyerek beni o sevimsiz ve soguk Ankara yollarina düsüren melegim.Istanbul'a geldiginde iki gün boyunca bir an birbirimizden ayrilmadigimiz,hatta "hadi lunaparka gidelim" dedigimde bana gülümseyen ve "olur" diyen Pelinim.(Bak bu lunapark davasini yazmayacaktim ama duymayan kalmadi zaten sitede,hem arada bir çocukluk iyidir dimi)smileys/smiley1.gif

Ahmet,ufaklik...Bir insan bu kadarmi tatli olabilir ? Uzun zamandir görmedigim ve askerde olan küçük kardesimin tahtina oturttugum Ahmetcim...Iyi ki varsin , yorumun içinde ayrica tesekkürler ufaklik...smileys/smiley2.gif

Harun , danismanim...Yorumunu okudumda aklima geldi.Istanbul trafiginde beni sigarasiz birakmistin dimi sen.Bak unutmustum aklima getirdin.Valla o zaman iyi tarafima gelmis demekki.Yoksa anlayisli oldugumdan falan degil yani..smileys/smiley36.gifSaka bir yana BMN.de benim için çok ayri ve özel bir yeri olan dostum,ilk yüzyüze görüstügüm arkadasim sanada tesekkürler...

Serkan , arkadasim ... Güzel yorumun için sanada çok tesekkür ediyorum.Su benzettigin kisiyi bir türlü bulamadim.Bir fotografini göndersene bana...smileys/smiley36.gif

Hakkimda yorum yapan ve yapamayan tüm dostlarima tesekkürler...En basta Çakir'a bize bu siteyi kurup ,bana bunca "güzel insani" hediye ettigi için tesekkürler...

(Bugün çok duygusal oldum herhalde."Agir abla"karizmasi gitti ama olsun)smileys/smiley1.gifHepinizi seviyorum...

Magnolia
08.11.2004, 13:51
Benden sonra yorumlarinizi bekledigim arkadasim "Emorfo" yani Faruk...

Önce ben bir yorumda bulunayim...Ilk olarak hali saha maçinda görüsmüstük yüzyüze.Inanilmaz seker ve sicak bir insandir.Yani burada "gardiyan" gibi pesimizde dolastigina bakmayin...smileys/smiley36.gif
Hakkimda "biz psikopat bir kiz bekliyorduk , Esra hanim hanimcik çikti" diyen sevgili arkadasim,çok sagol...Sana cevabim su "sen beni gel tribünde gör"bakalim ayni yorumu yapacakmisin...smileys/smiley36.gif
Iyi ki varsin sevgili adminimiz...

PeeLyN
08.11.2004, 15:03
tüh ben yine kaçirdim bu sitenin yenilenen isimlerini..(Haruncum dua et bu hafta da kurtuldun elimden)smileys/smiley2.gif

Emorfo: no comment!

Gökhan Kutlu
08.11.2004, 16:17
FIRTINA_61 uçtu...ne uçmasi kardes anlamadim.sunu biraz aç!!!!

Harun
08.11.2004, 19:03
tüh ben yine kaçirdim bu sitenin yenilenen isimlerini..(Haruncum dua et bu hafta da kurtuldun elimden)smileys/smiley2.gif

Emorfo: no comment!

bEN Esra'yla anlastim san firsat vermeden sürekli degisik isimleri yazacak buraya smileys/smiley36.gif

Ve Faruk ...Faruk benim üni-ts sitesinden tanidigim ve bu tanisikligimizi bmnde devam ettirdigim admin arkadasimizdir.Kendisi ile bir çok sanal olaygeçmistir basimizdan smileys/smiley36.giftanismamiz bile tam feleketti sanirim.smileys/smiley36.gifNe o beni bulabiliyor ne ben onu bulabiliyordum hep sanal alemde kalmis bir arkadaslaigimiz vardi taki halisaha maçinda karsilasincaya kadar.Sanal alemden kalan hafizamda gülen ve neseli bir kisi bekliyordum ve bekledigim de çikti karsimda gülen adam ifadesiyle smileys/smiley1.gifbir kislik vardi.sanki birbirimizi her gün görüyormuscasina bir dostluk vardi aramizda .Bundan sonraki tüm görüsmelerimizde halisaha maçlarinda olmustu.Hemen hemenher maçta ayni takimdaydik o gol atiyor ben gol kurtariyordumsmileys/smiley36.gifFaruk sicakkanliligi sempati tavirlari ile herzaman iyi bir dost olmustur.Her nekadarda bayan üyeler sevmesedesmileys/smiley36.gif

trabzonspor1
08.11.2004, 19:15
tam bir agir abi emorfo.

ilk tanismamiz halisaha maçinda oldu. aynen O atiyor biz harunla kurtariyoruz.

sonra kupa finalinde BMN ankarayi karsilamistik. belkide hiç bitmeyecek bi dostluk basladi. insallah onu klubün yöneticisi olarak görürüz.

seni anlatacak kelimeler dilimden dökülmüyo kusura bakmasmileys/smiley2.gif

#10 Fietra
08.11.2004, 19:35
FIRTINA_61 uçtu...ne uçmasi kardes anlamadim.sunu biraz aç!!!!

Normal uçma hani kanatlaniyosun ya RedBull hesabi

Punisher-61
08.11.2004, 19:37
OH millet türkiyede bulusup tanisiyor...bizde gurbetten izliyoruzsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley4.gif

Guests
08.11.2004, 19:57
emerfo(faruk) onu anlatmak cok kolay nedenmi seviyorum iste onu helal olsun sana kardesim sensiz bir bmn olamaz

Guests
08.11.2004, 20:41
faruk abim bmn de gerçek hayatta tanidigim ilk kisi. burayada beni mail atarak çagirmisti. çok samimi ve sicak kanli bi abim.

PeeLyN
18.11.2004, 20:15
Bu hafta isim degisikligini bendeniz kullanmak istiyorum ve her ne kadar foruma siklikla ugramayip bizleri uzaktan, hem de çok uzaklardan takip etse de Saglam hakkinda yazilarinizi ve anilarinizi bekliyorum..

Ben kendi adima düsenleri daha sonra ekleyecegim buraya..

P.C: Harun'un sirasini savdigim sanilmasin..onu anlatmak benim için büyük bir keyif ama daha sonra, bu hafta onun için de pek uygun olmayacak saniyorum ki..

saglam
18.11.2004, 20:45
.........................

Guests
19.11.2004, 16:58
FARUK ABI HAKKINDA SANIRIM YORUMLAR YAPILIYO.VALLAHI TANISMA FIRSATIM OLMADI.AMA TRABZONSPORLU ISE YETER SANIRIM.

Kaya
19.11.2004, 17:02
Demek sira Faruk dostuma geldi. Faruk hakkinda birçok sey söyleyebilirim çünkü bayadir birlikteyiz. Ilk tanismamiz kendisinin bana uni-ts'nin web sitesinden özel meaj atmasiyla oldu. Ilk mesajini hala hatirliyorum. Bana uni-ts forumdaki imzamin açilimini sormustu (YKA). Ve ondan sonra birçok kez mesajlasarak birbirimizi tanima firsati bulduk.

Ama en önemli an tarbzonspor1967.on.to sitesinin bordomavi.net haline dönüsmesi ve bmn forumun yayin hayatina baslamasiydi. Faruk ile ben birbirimizden habersiz bmn forumun adminleri olmustuk Çakir dostumun sayesinde. Ve artik o zamandan bu zaman kadar çok iyi bir dostlugumuz var Faruk ile.

Hali saha maçlarinda, Trabzonspor'umuzun maçlarinda beraberdik hep. Ama en ilginci besiktas maçina gitmek için önceden Taksim'de bulustuk. Ellerimizde biletler maça gircegiz ama nerdeee.Stadin önünde polis kordonunda3-4 saat bekledik beraber ama maalesef bizi maça sokmadilar.

Faruk kisilik olarak çok iyi bir insandir. Içten ve samimidir. Dostlugumuzun devam etmesinde onun birçok katkisi vardir. Kendisini tanidigim için çok menunum. Sanal ortamin insani sosyallikten uzaklastirdigi söylenir. Ama ben Faruk gibi bir insanla gerçekhayatta tanismamistim. Onun için sanal alemde çok tessekür ederim FARUK gibi bir insan ile tanisma firsati verdigi için ve bana esi benzeri bulunmayan bir dost kazandirdigi için.

Emorfo
20.11.2004, 11:38
serkan kardesime katiliyorum bende sevmem böyle seyleri :) son zamanlarda siteye pek giremiyorum. yazdiklariniz için tesekkürler. Yine hiç sevmedigim seyde günün anlem ve önemi hakkinda yapilan konusmalardir :) O yüzden Esracim kusura bakma açtigin topice pek faydali olamadim.. Sadece sizin gibi iyi insanlari tanidigim için mutluyum. Sonsuza kadar hep birlikte..

Mehmet
20.11.2004, 15:09
Uzun süredir sizlerle Bordomavi.net çatisi altinda beraberim...

Zaman oldu yazdiklariniza güldüm hatta kahkahalar attim.Zaman oldu gözlerimde hüzün okudum yorumlarinizi...Bu siteyi seviyorum.Neden, ya da ne kadar? Tarifi imkansiz bende...

Fatih , canim arkadasim... Kanal D "Sampiyon taraftar" yarismasinda tanidim onu.Bana "biz bordomavi.net çatisi altinda toplaniyoruz" dediginde kendimi bu sitede buldum.Klavye basinda bile olsa kimseyi ve hiçbirseyi sanal olarak düsünmedim.Burada ayni sevda için beraberdik."Trabzonspor" bunun neresi sanal olabilirdi ki?Fatih sana binlerce tesekkürler , beni "evime" getirdigin için...

Pelin , canim dostum... Siteye ilk gelis nedeni birazda olsa beni "haslamak"(mis)megerse:)Sonradan ögrendim bunu.Uzun zaman siteden görüstük,sonra ansizin "sana geliyorum" diyerek beni o sevimsiz ve soguk Ankara yollarina düsüren melegim.Istanbul'a geldiginde iki gün boyunca bir an birbirimizden ayrilmadigimiz,hatta "hadi lunaparka gidelim" dedigimde bana gülümseyen ve "olur" diyen Pelinim.(Bak bu lunapark davasini yazmayacaktim ama duymayan kalmadi zaten sitede,hem arada bir çocukluk iyidir dimi)smileys/smiley1.gif

Ahmet,ufaklik...Bir insan bu kadarmi tatli olabilir ? Uzun zamandir görmedigim ve askerde olan küçük kardesimin tahtina oturttugum Ahmetcim...Iyi ki varsin , yorumun içinde ayrica tesekkürler ufaklik...smileys/smiley2.gif

Harun , danismanim...Yorumunu okudumda aklima geldi.Istanbul trafiginde beni sigarasiz birakmistin dimi sen.Bak unutmustum aklima getirdin.Valla o zaman iyi tarafima gelmis demekki.Yoksa anlayisli oldugumdan falan degil yani..smileys/smiley36.gifSaka bir yana BMN.de benim için çok ayri ve özel bir yeri olan dostum,ilk yüzyüze görüstügüm arkadasim sanada tesekkürler...

Serkan , arkadasim ... Güzel yorumun için sanada çok tesekkür ediyorum.Su benzettigin kisiyi bir türlü bulamadim.Bir fotografini göndersene bana...smileys/smiley36.gif

Hakkimda yorum yapan ve yapamayan tüm dostlarima tesekkürler...En basta Çakir'a bize bu siteyi kurup ,bana bunca "güzel insani" hediye ettigi için tesekkürler...

(Bugün çok duygusal oldum herhalde."Agir abla"karizmasi gitti ama olsun)smileys/smiley1.gifHepinizi seviyorum...

Ilk siteye girdigin günlerde öyle hizli girdinki profesyonelce yazilar yazdin. Ben bir bayan bu kadar agresif ama mantikli yazilar yazamaz bu bir makara olabilir. Bu ortam sanal dünya birisi bayan rolü yapiyor düsünmüstüm. Hatta bir gün fenerbahçeliler saldirmislardi siteye ve sana da hakaretli yazilar yazmaya baslamislardi. Ben seni bizim Kadir'i yapar belki böyle bir saka tahmini yaptim. Ama durum düsündügüm gibi degilmis ben yanildim. Hatta seni Kadir'i sandigim için bir küçük pot kirdim. Sonra sen bizim hali saha maçimizi seyretmeye gelmistin. Valla gerçegi o zaman ögrenince dogrusu utanarak üzüldüm. Sonra senin çok anlayisli akillibir arkadas oldugunu memnuniyetle ögrenmis oldum.
Biz saha da maç oynarken benim küçük oglum Ahmet senin yanindaydi.
Ona türkü söyletmissin Trabzon türküleri.

Bmn de diger bir çok arkdaslarla çok güzel anilarimiz var. Özellikle sanaldan yazarken Bmn Istanbul grubu arkadaslardan hiçbirisini sahsen tanimiyordum. Ilk hali saha maçinda bulusacak oldugumuz günler öncesinde Gurbetcigençler grubundan Metin, Ahmet, Fatih, Kaya, Faruk ve CAFER abiler birbirlerini taniyorlarmis. Bense kimseyi tanimiyorum kimsede beni tanimiyor. Maçta bulusacagimiz günler öncesi forumda yazmistim ki : Arkadaslar kimse kimseyi tanimiyor üstelik sizler gençsiniz ben yasliyim beni söyle taniyabilirsiniz. Elinde asa ile araniza girer selam veririm demistim. Ve o hali saha maçi günü geldi çatti. Bir kaç arkadas benden önce hali saha tesislerine gelmisler.
Kafeteryanin önünde bir yere toplanmislardi. Ben oraya varip selam verdim. Ismini soradan ögrenip tanistigimiz Cafer abi hemen sordu sen Bordomavi nettenmi? evet dedigimde arkadas dedi sen biz kandirdin hiçde öyle yasli degilsin dedi.

Daha sonra BMN forum sayesinde çok arkadaslarla tanistik hepsini ayri ayri çok seviyorum. Burada Çakir abi ve site yapimi ve yayini için ona yardimci olan arkadaslarina da çok tesekkür ediyorum. Buradan tanistigimiz arkadaslarla yasadigimiz mutluluklarin hikayesini ayri ayri yazmak tabiki zor. Bol sayfalar ve bos zaman geerkiyor. Bu mutluluklari
canli canli daha çok yasamak ve sürdürebilmek dilegiyle.

Guests
21.11.2004, 01:37
Faruktamiyiz

Vallaha bi kere maçta görüstüm ama kanim isindi diyebilirim

umarim ilerde BMN çatisi altinda daha çokkk görüsürüz farukla ve hepinizle

Armağan Dere
21.11.2004, 13:20
BEN faruk kardesimizi hiç görmedim ama trabzonsporluysa tamamdir hersey

Guests
21.11.2004, 13:28
BEN faruk kardesimizi hiç görmedim ama trabzonsporluysa tamamdir hersey

trabzonsporlu olmayanin ne isi var burdasmileys/smiley2.gif

Harun
21.11.2004, 14:56
Sira Serkan'ima gelmis haber veren yok.Dünkü büyük yikimin ardindan gelip burda yorum yapmak her ne kadarda zor olsa Serkan'im için her türlü fedakârligi yaparim.Dikkatinizi çekmistir belki hep Serka'nim dedim evet çünkü o bana arkadastan dostluktan öte bir kardes bir abi yakinligi kadar yakin bir o kadar içten ve samimi...Çok kisa zamanda birbirimize olan bu yakinligin temeli Ümraniye swett cafede basladi, Maltepede suan isimi aklima gelmeyen bir cafede olgunlasti ve onu evimde misafir etmemle ileri seviyeye ulasti.Birbirimize okadar düskünüzdürki heran her yaptigimizin bir digerinin haberinin olmamasi imkansizdir.Suan kendisi her ne kadarda çok uzaklarda olsada arayip sorarak kendisini yanibasimda hisstememi sagliyor.Yasadigimiz o kadar animiz varki hangisini anlatayim bilemiyorum ama sunu söylemem gerekirki onun oldugu her ortamda bir ask mevcuttur.smileys/smiley2.gifBir animi anlatmamda sakinca yoktur herhalde;Maltepede üçlü bir bulusma (Ben,Serkan, ve X sahissmileys/smiley36.gif) sonrasi Serkan'imi yolcu etmek için Maltepe tren istasyonunda bekliyoruz.Serkan'im istasyonda bulunan büfedentost siparisi verdi gelen tostlari gördügümde smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifgerisini siz düsünün...Bu arada Allah'tan o esnada aramizda x sahis yoktusmileys/smiley36.gif

Not:Serkanim dün beni aradiginda sana karsi göstermis oldugum tutum için tekrar özür dilerim,sebebini sormana gerek yok sanirimsmileys/smiley2.gif

saglam
21.11.2004, 23:10
...........................

PeeLyN
22.11.2004, 21:37
Beyler aslinda sizin için "Serkan &amp; Harun" anilari basligi açmak gerekiyor sanirimsmileys/smiley17.gif

P.C: Serkancim bu sayfayi böyle görmek çok daha güzel..tesekkür ederimsmileys/smiley2.gif

PeeLyN
22.11.2004, 21:41
Bu arada Haruncum hani sen girmiyordun internete!

Guests
23.11.2004, 10:06
Pelin P.M demek istedin sanirim

CAFER ÖZER
24.11.2004, 09:32
Bu konuda daha sonra genel bir yorum yapacagim yalniz sunu söyleyeyim.Esra ile ilgili konu açilmisken Esra ilk yazi yazmaya basladiginda biz onu Erkek zannetmistik hatta Kadir bu senmisin gibi Kadir e laflar attik Kadir valla abi ben degilim demisti.Çünkü o kadar cesur Yazilar yaziyorduki.Esrayi ilk kez Hali saha maçinda gördük tanidik.Esrayi taniyinca su kaniya vardik Hani kadin Erkek esitliginden bahseiliyor ya Iste Bu Trabzonspor taraftarlari için söylenmis bir laf TRABZON SPOR taraftari için söylenmis laf Bayan Erkek farketmiyor.Tam Bir TRABZONSPOR sevdalisi bir kardesimiz.(Hali saha maçinda ögrendikki bu cesartle yazi yazan kardesimiz Kadirin bir oyunu degil ESRA nin gerçegi imis)

imported_AkÇaaBaTLi
24.11.2004, 21:08
Ben Akçaabattan osman...

Varmi Akçaabatli fedai.. Veya Trabzondan farketmez ...

smileys/smiley1.gif

Çakır
08.12.2004, 00:59
Bu basligi çok uzun zamandir okuyamadigim için iki dostum Faruk ve Serkan'in yorumlarini kaçirmisim. Simdi yaziyorum:

Emorfo: Herseyiyle tam bir Trabzon adami Faruk. Her zaman esprili, canayakin, yeri geldiginde ciddi, her daim mantikli, kolay kolay kimsede rastlanmayacak kadar dürüst. Adamin ayri bir karizmasi da var bu aradahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif Yola birlikte çiktigim ve o günden bugüne kadar hep yanimda olan,herseyi birlikte yaptigimiz gerçek bir kardes, saglam bir dost Emorfo. Uzun zamandir omuz omuzayiz sonuna kadar birlikte olacagiz. Hep söyledigimiz gibi bu yoldan dönmek yok. Iyi ki varsin kardesim.

Saglam: Dostum, can kardesim. Duygusal, her zaman ince düsünen, iyi günde degil kötü gününde dostunun yaninda olan, esine çok zor rastlanacak bir "adam gibi adam" Serkan. Düsününce, sirf onun gibi bir dost kazanmak için bile bu site sifirdankurulurdu diyorum rahatlikla. Bir insan soyadiyla ancak bu kadar özdeslesir yav http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifO Serkan Saglam degil, benim gözümde SAGLAM SERKAN. Saglam dost Serkan, saglam adam Serkan, adam gibi adam Serkan. Kardesligin için sagolasin Serkanim.

ahmetsalih
08.12.2004, 17:59
bende sirinevlerden ahmet ama anavatan akçaabat

trabzonsporlu kardeslerime selam

denizgrsy
08.12.2004, 18:31
tanidigim kisiler ilk Çakir ile tanistim ben TRABZONSPORA yazilar yaziyordum internetten,Çakir beni buraya yönlendirdi!!!daha sonra B.B.Ankara maçi organizasyonlarinda Selçukabi,faruk,serdar,...izmitten murat!ismi aklima gelmeyen bir çok kisi...TRABZON da fener maçinda istanbuldan Ekrem kardesim,Erdal..samsundan gelen Hakan...

kisacasi burada bulunan herkes mükemmel çünkü öncelikle gönülleri TRABZONSPOR sevgisiyle dolu,hepsi SAPINA KADAR TRABZONSPORLU..

gayri bundan baskasi yalan....

Oğuz
09.12.2004, 00:28
bordomavi.net'e üye oldum. baktim organizasyonlar bölümüne, trabzonspor-gs maçini yaprak cafe'de izliyoruz diyor. ben de yillardir hep ayni mekanda maç izlerim ama izledigim yerde trabzonspor taraftari pek olmazdi. bu sefer dedim gideyim trabzonlularla izleyeyim maçi. kimseye de haber vermedim. ben geliyorum diye bildirmedim. aldim kiz arkadasimi yanima, gittim verilen adrese. sessizce oturdum izlemeye basladim maçi. denizliden mutlu bir haber bekliyor, gsyi yendikten sonra da olacaklari hayel ediyordum. kizilay meydaninda sampiyonluk sarkilari söyleyen 100lerce trabzonsporlu...

ilk yariyi 2-0 maglup kapattik. fenerbahçe de 2-0 önde. moralim bozuk, sigara dumanindan bunalmisim, çiktim disari devre arasinda. üzerimde trabzonspor formasi var. bir arkadas yaklasti yanima, "kardes merhaba" dedi, ve tam hatirlamiyorum ama bmn'den bahseder gibi oldu. ben de "biliyorum sitenizi, zaten ordan takip edip geldim" dedim. hemen "çakir, çakir" diye seslendi. çakir uzaktaydi, duymadi. "gel kardes, seni arkadaslarla tanistirayim" dedi. "yanimda bayan arkadas var, maçtan sonra tanisalim, simdi kalabalik" dedim. "tamam kardes" dedi ve yanimizdan ayrildi. 1-3ten sonra artan baskimiz sonuç getirmemis, gs 4. golu atmisti. fbde zaten 4-0 öndeydi. keyfim kaçti, seldigim gibi usulca çiktim cafeden kiz arkadasimla.

yine bmn'den takip ediyordum "takimimizi karsiliyoruz esenboga'da" haberini. sampiyonlugu kaçirmis trabzonsporuma, yillar sonra bize yasattigi heyecan için tesekkür etmek için bundan daha iyi bir firsat olmazdi. takip ettim siteden gelismeleri. bulusma yerini ve saatini ögrendim ve yine kimseye haber vermeden usulca gittim bulusma noktasina. yaprak cafenin önünde bana "merhaba kardes" diyen yüzü gördüm ilk olarak karsimda. "merhaba dostum dedim, ben oguz, puyol yani". sicakti karsilama, kendimi sabah sersemliginden kurtarmis, sicak insanlarin yasadigi bir eve misafir olarak gitmis gibi hissettim. otobüs hareket etmek üzereydi ama biri bekleniyordu, beklenen adamin adi çakir'di. allah allah kim bu çakir diye geçiriyordum içimden. kimdi bütün bu sicak insanlari bir araya toplayan insan. nasil biriydi. tribünlerde gördügümüz amigo tipli insanlardan birimiydi acaba. karanlik yüzlü, çakal görünümlü, "bagirsana kardes, bagirsana, haydi simdi üçlü çekiyoruz" diye slogan atan birimiydi acaba.

geldi beklenen sahis. çok da temiz bir yüzü vardi, masmavi de gözleri. arkalarda bir yerde oturuyordum, tanisamadik ilk gelisinde. açikcasi pek de umursayacagini sanmiyordum. seslendi ön siralardan" kardes hosgeldin aramiza".

iste odur budur ben elimden geldigince bmn organizasyonlarina katiliyorum. mümkün oldugunca bmn'ye yaziyorum. beni bu kadar sicak insanla bulusturan bana bu sicak insanlari sevdiren iki kisiden biriydi çakir. iyi ki de sevdirdi. benimle ayni duygulari paylasan yüzlerce ankaraliyi onun sayesinde tanidim. burda, herkesin huzurunda kendisine tesekkür ediyorum. eyvallah çakir'im..

dedim ya "iki kisiden biriydi çakir" diye. bir digeri de bana "merhaba kardes" diyen sesin sahibiydi. bmn'de tanistigim ilk insan oydu. ona da herkesin huzurunda burdan tesekkür ediyorum. eyvallah dostum, eyvallah faruk'um. iyi ki varsin...

Iyi ki varsiniz...

Recep Alkan
24.12.2004, 23:40
ya cakiri bu site vasitasi ile tanidim. daha dogrusu tam tanidim sayilamaz. ilk muhabbetimiz polar vesilesi ile oldu. insallh kesilmeden de devam eder. onun en cok trabzonlular ve trabzonsporlular icin verdigi ugraslar hosuma gidiyor. bence hep boyle devam et KARDES...

perfectstorm
28.12.2004, 04:57
basligi bende yeni gördüm,esra iyi düsünmüs.ilginç bir baslik.su an saat gecenin 04 ü birazdan yaticam, genis bi zamanda yorumlarimi yaparim su ana kadarki arkadaslardan sadece serkan ile tanisma firsati buldum,hali saha maçina geç gitmistim ama o maç bittikten sonra anca gelmisti.smileys/smiley2.gif karsilastigimizdakisicak tavirlari ,hiç tanimadigim halde sanki yillardir taniyomus gibi içtendi.smileys/smiley1.gif

çakir ile hala tanismak kismet olmadi,bmn olusumunun bu duruma gelmesinde sanirim en büyük sikintilari çeken ve ugras veren kurucu üyemiz ve onursal baskanimiz.smileys/smiley32.giffatih yerinde duramayan tam bir hiperaktif onunla ilk ümraniyedeki cafede görüstük,son gördügümde kadiköy iskelede gözlük caminin önce birini kirip [sürahi teyze gibi bi cami yok]kizlari kovalayip duruyodu,trabzonlular gecesinde..sonra diger camida kirildi. ee seyh ahmetin ahini aldismileys/smiley36.gifahmet arkadasimizida pek tanimiyorum ama paf takiminda oynadigini biliyorum son zamanlarda forumu takip edemiyorum ama forumun siki elemanlarindan.esra`ya gelince bmn,ye ayni gün girmistik ve bir iki hafta sonra kavgamiz olmustu,hatta bi daha girmemeye karar vermistim.çakirla telefonlastmistik vs. sonra olay tatliya baglandi.keçi gibi inatçi oldugu ve trabzonsporu çok sevdiginden adim gibi emin oldugum arkadasim.smileys/smiley32.gifkendisi komsum sayilir ama daha tanismadik.ha birde emorfo, faruk forumda büyük emegi olan adminlerimizden, basin emekçisi, arastirmaci gazetecismileys/smiley1.gifkendisiyle tanisamadik.

bu arada saat 04.48 olmus ,ne yaziyim diye düsüne düsüne 40 dakka geçmis. ben yatiyorum.hadi iyi geceler.smileys/smiley11.gifinsallah unuttugum kimse olmamistir.[b]Edited by: perfectstorm

Berat
01.03.2005, 15:04
siteye ilk üye oldugumda kimseyi tanimiyordum,,uzunca bir sürede kimseyle tanismadim..bi de arada 1 ay no post cezasi alinca bayaa bi sogumustum siteden..Daha sonra hali saha organizasyonu topicini gördüm ve bizim Fersat'a dedim hadi gidelim maç yapalim diye..ilk baslarda nazlansa da israrlarima dayanamadi ve adimizi yazdirdik.yapacagimiz maçin kalite düzeyiyle ilgili yorumlar yaparken harunun resimi görüyoruz avatarda Fersatla beraber ve söyle bi sonuç çikariyoruz; "La bu çocuk sismana benziyo,ne anlar toptan"smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

gittik merterdeki hali sahaya,içeriye baktik ve Mehmet Abiyi gördük,onu da avatardan görmüstük,girdik selamlastik falan,tanisiyoruz,bi baktik ufak tefek bi adam,"ben Harun" dedigi anda Fersatla gözgöze geldiksmileys/smiley36.gif. daha sonra masadaki diger isim tolgahanla(sürmeneköprübas).. tanistik. ve hali saha elemanlari akin akin gelmeye basladilar; Ahmet Salih,Murat abi(D.ALPEREN),Özgür Reissmileys/smiley2.gif,Osman,Kaya,Ahmet Abi(Özçilingir),Faruk(emorfo),Burhan(stronghold).. valla ne yalan söyliyim ilk görüste en çok faruk'a kanim isindi..tam Trabzonlu,tam delikanli...tahayyül ettigimTrabzon delikanlisi tiplemesinin tipkisinin aynisismileys/smiley17.gifve sonraki hali saha maçlarinda,Ümraniyedeki toplantida tanistigim abilerim kardeslerim; Murat(scholes),Atalay,serkan(saglam),Çakir,Ibrahim Abi(shipbroker61),Ahmet Abi(badaloglu),Külünkoglu(Metin Abi),Burhan Abi(vectra29),Bülent Abi (momentus),Levent Abi(sungur),Vehbi abi,Emre Abi (atemre),msnde tanistigim kardeslerim,abilerim; mahirkuzey,of-lee61(metin),gecelerin adami bilinçli TS taraftar profili Oguzsmileys/smiley2.gif,her ne kadar daha tanisamamis olsak da TS-Bursa kupa maçiyla ilgili ciddi bi tartisma yasadigimiz Hasan(Tigin)smileys/smiley17.gif,,Oguzhan(köprübasli ozi),Firtina_61,TS Metin 08,Ismail Abi(ISO61),Olimpus ve daha niceleri...(unuttugum olduysa affina siginiyorum)

Trabzondan yani gururumuz olan TS'den bu kadar uzakta yasiyorken;basari için her türlü yolu mübah görmeyen,takimlarina sampiyonluk için degil verdigi onurlu dava için sahip çikan,medya etkisiyle malum takimlari tutan "sürü" varken bu sürüde yer almayan,burjuvaya degil Anadoluya asik olan,kalbi Trabzonsporumuz için çarpan bu kadar güzel insanla bu kadar kisa sürede tanistigim için kendimi dünyanin en sansli insani sayiyorum...Iyi ki varsiniz...Edited by: Berat Tekke

Oğuz
01.03.2005, 16:02
Kim kimi ne kadar taniyor isimli topice amacina uygun bir mesaj birakayim ve kaldigi yerden devam etsin..

Ben tigin hakkinda yazmak istiyorum.

Tigin'i iyi tanirim. Güzel insandir. Cafe isletir. Defans oyuncusudur. severim kendisini. Allah uzun ömür versin....

tigin
01.03.2005, 16:10
bende oguz hakkinda yazayim.kendisini hiç tanimam smileys/smiley4.gif

saka bir yana oguz BMn sayesinde tanidigim pek çok harika insandan biridir.Külüstür arabasiyla bütün ankarayi 30 saatlik uykusuzluk halindedolastik direksiyon basinda uyudu.smileys/smiley4.gif
bunun disinda bir yanlisini görmedim henüz.smileys/smiley1.gif
birde kendisi köpek kolleksiyoncusudur.
Edited by: tigin

Ferşat Balcı
01.03.2005, 17:09
siteye ilk üye oldugumda kimseyi tanimiyordum,,uzunca bir sürede kimseyle tanismadim..bi de arada 1 ay no post cezasi alinca bayaa bi sogumustum siteden..Daha sonra hali saha organizasyonu topicini gördüm ve bizim Fersat'a dedim hadi gidelim maç yapalim diye..ilk baslarda nazlansa da israrlarima dayanamadi ve adimizi yazdirdik.yapacagimiz maçin kalite düzeyiyle ilgili yorumlar yaparken harunun resimi görüyoruz avatarda Fersatla beraber ve söyle bi sonuç çikariyoruz; "La bu çocuk sismana benziyo,ne anlar toptan"smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

gittik merterdeki hali sahaya,içeriye baktik ve Mehmet Abiyi gördük,onu da avatardan görmüstük,girdik selamlastik falan,tanisiyoruz,bi baktik ufak tefek bi adam,"ben Harun" dedigi anda Fersatla gözgöze geldiksmileys/smiley36.gif. daha sonra masadaki diger isim tolgahanla(sürmeneköprübas).. tanistik. ve hali saha elemanlari akin akin gelmeye basladilar; Ahmet Salih,Murat abi(D.ALPEREN),Özgür Reissmileys/smiley2.gif,Osman,Kaya,Ahmet Abi(Özçilingir),Faruk(emorfo),Burhan(stronghold).. valla ne yalan söyliyim ilk görüste en çok faruk'a kanim isindi..tam Trabzonlu,tam delikanli...tahayyül ettigimTrabzon delikanlisi tiplemesinin tipkisinin aynisismileys/smiley17.gifve sonraki hali saha maçlarinda,Ümraniyedeki toplantida tanistigim abilerim kardeslerim; Murat(scholes),Atalay,serkan(saglam),Çakir,Ibrahim Abi(shipbroker61),Ahmet Abi(badaloglu),Külünkoglu(Metin Abi),Burhan Abi(vectra29),Bülent Abi (momentus),Levent Abi(sungur),Vehbi abi,Emre Abi (atemre),msnde tanistigim kardeslerim,abilerim; mahirkuzey,of-lee61(metin),gecelerin adami bilinçli TS taraftar profili Oguzsmileys/smiley2.gif,her ne kadar daha tanisamamis olsak da TS-Bursa kupa maçiyla ilgili ciddi bi tartisma yasadigimiz Hasan(Tigin)smileys/smiley17.gif,,Oguzhan(köprübasli ozi),Firtina_61,TS Metin 08,Ismail Abi(ISO61),Olimpus ve daha niceleri...(unuttugum olduysa affina siginiyorum)

Trabzondan yani gururumuz olan TS'den bu kadar uzakta yasiyorken;basari için her türlü yolu mübah görmeyen,takimlarina sampiyonluk için degil verdigi onurlu dava için sahip çikan,medya etkisiyle malum takimlari tutan "sürü" varken bu sürüde yer almayan,burjuvaya degil Anadoluya asik olan,kalbi Trabzonsporumuz için çarpan bu kadar güzel insanla bu kadar kisa sürede tanistigim için kendimi dünyanin en sansli insani sayiyorum...Iyi ki varsiniz...

berata aynen katiliyorum ekleyecek fazla biseyim yok. bmn ortamina onun sayesinde girdim yukarda ismi yazili kardeslerin ve abilerin çogunu birlikte tanidik. birlikte sevinip birlikte üzülen kardeslerin abilerin varligini bilmek çok güzel....

Mollasalihoğlu
01.03.2005, 17:26
ben de yazayim bari.yeni yeni isinsam da siteye gerçekten burada olmaktan dolayi iyi hissediyorum kendimi..

çakir:msn'den kisa bi muhabbetimiz oldu ve de gerçekten bekledigimden çok daha sicak çikti.(iltifat mi ne belli degilsmileys/smiley36.gif)mali durumum düzelsin sanirim polar konusunda da çakir abimle görüsecez :)

berat tekke: insallah birlikte çok organizasyonlara katilacaz.daha yol bilmem iz bilmem bu istanbul'da o yardimci olacak banasmileys/smiley2.gif

momentus: abi senin o yazilarin bitirdi bizi iyi ki varsin.

sürmeneköprübas: msn'de ettigimiz laz siveli muhabbetlerin devamini dilerim

GRANDOFLEE : abim olur yazmazsam kizabilir diye düsündüm.

yazdigim yazmadigim tanidigim taniyacagim herkese sonsuz sevgiler.umarim sampiyonluk kutlamalarinda kol kola olur yasaya yasaya tanisiriz hepinizle...

saglam
01.03.2005, 23:52
.......................

Guests
01.03.2005, 23:57
Sitede yeni olmak önemli degil kisa sürede de olsa kendisini sevdirebilmek önemli(Berat).O nedenle kim kimi ne kadar taniyo yorumlarini zamanla iliskilendirmeyelim

Mollasalihoğlu
02.03.2005, 00:01
smileys/smiley1.gifAlemsiniz gençler...

Muhalefet maksadiyla degil de; eger bu basligi ben açmis olsaydim herhalde baya üzülürdüm, empati yaptim ve dayanadim.

Ne olursunuz konuyu açan arkadasimizin açis amaci ve içerigiyle ilgili aradigi nitelikleri belirttigi, ilk sayfaya bir göz atarmisinizsmileys/smiley2.gif

Yorulmayin;
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=1856& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=1856&amp;PN=1&amp;TPN=1) amp; amp;PN=1&amp;TPN=1

farketmedik degil ama bmn gibi genis bi organizasyonda bu isin sonunun böyle olacagoi da belliymis hatta iyi bile dayanmislar bence smileys/smiley9.gif

Berat
02.03.2005, 00:18

Muhalefet maksadiyla degil de; eger bu basligi ben açmis olsaydim herhalde baya üzülürdüm, empati yaptim ve dayanadim.

Ne olursunuz konuyu açan arkadasimizin açis amaci ve içerigiyle ilgili aradigi nitelikleri belirttigi, ilk sayfaya bir göz atarmisinizsmileys/smiley2.gif

Yorulmayin;
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=1856& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=1856&amp;PN=1&amp;TPN=1) amp; amp;PN=1&amp;TPN=1

valla dogru söylüyosun serkan,biz hiç bakmadan atladik olayasmileys/smiley36.gif..ama Hasan kardes topici yukariya tasiyinca,konunun basligina baktiktan sonra ilk sayfaya bakma geregi hissetmedim..bi de bizim üzerimde yazan insanlar da bize benzer yorumlar yapmislar,,onlar da 4-5 kisiden bahsetmisler..o münasebetle tümhata bizde degilsmileys/smiley4.gif

Magnolia
02.03.2005, 08:45

Yorulmayin;

Topici açan kisi benim ama nedense üzülmedim.Amaç ve nitelikleri belirtmistim,gözden kaçmis olabilir.Kisileri sadece "bayan üyeler" belirleyecek demistim.Izin verirseniz bu nitelikte devam etsin ya da isterseniz sizler belirleyebilirsiniz.Farketmez artik.

tigin
02.03.2005, 09:09

Yorulmayin;
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=1856& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=1856&amp;PN=1&amp;TPN=1) amp; amp; amp;PN=1&amp;TPN=1

Topici açan kisi benim ama nedense üzülmedim.Amaç ve nitelikleri belirtmistim,gözden kaçmis olabilir.Kisileri sadece "bayan üyeler" belirleyecek demistim.Izin verirseniz bu nitelikte devam etsin ya da isterseniz sizler belirleyebilirsiniz.Farketmez artik.

evet, amaç ve niteliklerin farkindayiz ama bazen önemlikurallari uygulamak için kuralsiz davranmak gerekiyor..o sebeple buyrun bayan üyeler.

Magnolia
02.03.2005, 10:36
"Buyrun" derken bile imali(!) sözler göndermeden duramiyorsunuz.Karadeniz insani iste...

Peki topici dagitmadan "Külünkoglu" yaniMetin abimiz hakkinda yorumlarinizi bekliyorum...smileys/smiley2.gif

Önce ben baslayim gelenegi bozmadan...
Metin abi ile siteye ilk girdigimde yildizlarimiz nedense hiç barismamisti.Sonra kendisini "sampiyon taraftar" yarismasinda izledim.Çok seker bir insan olduguna adim kadar eminim.Henüz kendisiyle yüz yüze görüsme imkanim olmadi ama insallah olacak.Ha simdi aramiz çok iyi.E nede olsa ikimizde Trabzonspor'luyuz yildizlarimizin hep zit kalmasi beklenemezdi.smileys/smiley2.gif

Emorfo
02.03.2005, 10:46
Metin Külünkoglu -Mail grubunda maillerini devamli takip ederdim.Ilk yüzyüze görüsmemiz foruma geçtigim dönemde bir hali saha organizasyonunda oldu. Sert mizacli görünsede o sertligin arkasinda o kadar samimi o kadar sevgi dolu bir insan var ki kendimi Metin Abiyi tanidigim için sansli hissediyorum. Uzun yillar Istanbul'da olmasina ragmen memleketini unutmamis örf adet ve geleneklerini aynen sördüren tek kelime ile mükemmel bir insan.. Trabzonspor sevgisi o kadar büyük ki hiç tanimadigi bir renkdasimizi polisin joplarindan korumak için kendini siper yapacak kadar büyük Trabzonspor'lu... Iyi ki varsin Metin abi..

FAruk
02.03.2005, 12:18
bordomavi.net'e üye oldum. baktim organizasyonlar bölümüne, trabzonspor-gs maçini yaprak cafe'de izliyoruz diyor. ben de yillardir hep ayni mekanda maç izlerim ama izledigim yerde trabzonspor taraftari pek olmazdi. bu sefer dedim gideyim trabzonlularla izleyeyim maçi. kimseye de haber vermedim. ben geliyorum diye bildirmedim. aldim kiz arkadasimi yanima, gittim verilen adrese. sessizce oturdum izlemeye basladim maçi. denizliden mutlu bir haber bekliyor, gsyi yendikten sonra da olacaklari hayel ediyordum. kizilay meydaninda sampiyonluk sarkilari söyleyen 100lerce trabzonsporlu...

ilk yariyi 2-0 maglup kapattik. fenerbahçe de 2-0 önde. moralim bozuk, sigara dumanindan bunalmisim, çiktim disari devre arasinda. üzerimde trabzonspor formasi var. bir arkadas yaklasti yanima, "kardes merhaba" dedi, ve tam hatirlamiyorum ama bmn'den bahseder gibi oldu. ben de "biliyorum sitenizi, zaten ordan takip edip geldim" dedim. hemen "çakir, çakir" diye seslendi. çakir uzaktaydi, duymadi. "gel kardes, seni arkadaslarla tanistirayim" dedi. "yanimda bayan arkadas var, maçtan sonra tanisalim, simdi kalabalik" dedim. "tamam kardes" dedi ve yanimizdan ayrildi. 1-3ten sonra artan baskimiz sonuç getirmemis, gs 4. golu atmisti. fbde zaten 4-0 öndeydi. keyfim kaçti, seldigim gibi usulca çiktim cafeden kiz arkadasimla.

yine bmn'den takip ediyordum "takimimizi karsiliyoruz esenboga'da" haberini. sampiyonlugu kaçirmis trabzonsporuma, yillar sonra bize yasattigi heyecan için tesekkür etmek için bundan daha iyi bir firsat olmazdi. takip ettim siteden gelismeleri. bulusma yerini ve saatini ögrendim ve yine kimseye haber vermeden usulca gittim bulusma noktasina. yaprak cafenin önünde bana "merhaba kardes" diyen yüzü gördüm ilk olarak karsimda. "merhaba dostum dedim, ben oguz, puyol yani". sicakti karsilama, kendimi sabah sersemliginden kurtarmis, sicak insanlarin yasadigi bir eve misafir olarak gitmis gibi hissettim. otobüs hareket etmek üzereydi ama biri bekleniyordu, beklenen adamin adi çakir'di. allah allah kim bu çakir diye geçiriyordum içimden. kimdi bütün bu sicak insanlari bir araya toplayan insan. nasil biriydi. tribünlerde gördügümüz amigo tipli insanlardan birimiydi acaba. karanlik yüzlü, çakal görünümlü, "bagirsana kardes, bagirsana, haydi simdi üçlü çekiyoruz" diye slogan atan birimiydi acaba.

geldi beklenen sahis. çok da temiz bir yüzü vardi, masmavi de gözleri. arkalarda bir yerde oturuyordum, tanisamadik ilk gelisinde. açikcasi pek de umursayacagini sanmiyordum. seslendi ön siralardan" kardes hosgeldin aramiza".

iste odur budur ben elimden geldigince bmn organizasyonlarina katiliyorum. mümkün oldugunca bmn'ye yaziyorum. beni bu kadar sicak insanla bulusturan bana bu sicak insanlari sevdiren iki kisiden biriydi çakir. iyi ki de sevdirdi. benimle ayni duygulari paylasan yüzlerce ankaraliyi onun sayesinde tanidim. burda, herkesin huzurunda kendisine tesekkür ediyorum. eyvallah çakir'im..

dedim ya "iki kisiden biriydi çakir" diye. bir digeri de bana "merhaba kardes" diyen sesin sahibiydi. bmn'de tanistigim ilk insan oydu. ona da herkesin huzurunda burdan tesekkür ediyorum. eyvallah dostum, eyvallah faruk'um. iyi ki varsin...

Iyi ki varsiniz...

eyvallah oguzum o günü ben de hiç unutmuyorum.

Harun
02.03.2005, 22:57
Metin abiye sira gelmis hiç haber vermiyorsunuz ask olsun yane.Bikerem Ümraniyede oturdugundan +10 puan aliyor.smileys/smiley36.gifOnun tarih bilgisine hayranim ansiklebedi gibi maasallah bilmedigi yok,tribünde liderlik görevinide çok iyi yapan bir abimiz,amigo aramanin bir mantigi yok onun gibi bir kisi daha olsa bu tribünler susmaz.Kisilik olarak insan ayrimi yapmayan ve herkese açik seçik hatalarini mertçe yüzüne söyleyen biri.Gayet ciddi ve isi ciddiyetle yapan bir abimizdir.Metin abiyle Yener abinin dügününe gidis maceramiz vardi sormayin gitsin.alan memnun satan memnunsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifO degilde Ankara yolculugu sirasinda anlattigi bir olay gülmekten kopardi beni.Olay söyle gelisiyor;

Metin abi çocukluk yillarinda bir iddaya girer.Buna derlerki surdan denize atlarsan sana x miktarinda para veririz.tabi bunlar Metin abiyi atlayamaz saniyor.Metin abi tabiki uyanikya önce parayialayim diyor.Parayi veriyorlar. Çocukluk iste Metin abi parayi cebine koyuyor cupppppp denize kurut parayi kurutabilirsensmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifAlem adamsin Metin abi yawsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
03.03.2005, 14:13
Ben oflee61 i iyi tanirim :)
uzun yillardir beraberiz...
onun disinda diger arkadaslari hep yeni yeni taniyorum.

Mollasalihoğlu
03.03.2005, 14:34
Ben oflee61 i iyi tanirim :)
uzun yillardir beraberiz...
onun disinda diger arkadaslari hep yeni yeni taniyorum.

aga sirayla belirtilen kislerle ilgili yorum yapiyoduk ama neyse bu ilk hatan mazur görür herhalde bu koca bmn ailesi smileys/smiley36.gif

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
03.03.2005, 19:06
vallahi kusur etmisiz...smileys/smiley5.gif

acemiyiz buralarda kusura bakmayin arkadaslar...

tigin
09.04.2005, 10:38
up

sanirim Metin abide kalmistik en son.

AtalaY_BuğrA
09.04.2005, 17:12
Ilk olarak Kendisini TVde gormustum Kanal D deki Taraftar yarisiyor Prorgaminda. BIr soruyu bildikten sonra ki o gozlerindeki hirsi görünce dedim Allahim bu nasil bir sevgidir boyle takimina karsi.Sonra Hali saha maclarinda gormeyi cok istedim ama islerinden dolayi gelemedigi için gorusme firsatimiz olmamisti. Metin ABImi canli ilk defa kadikoy deki senlikde gordum. Faruk'un dedigi gibi Sert mizacli gorunsede cok cok iyi bir insan ve cok degerli bir Abimiz.Her cumalari onunhayirli cumalar mesajini gorunce diyorum kiABi bütünhayirlar senin üstüne olsun.Son olarak Metin ABI senden ogrencegimiz cok sey var bizleri bunlardan mahrum birakma NE OLUR!!! Edited by: AtalaY_BugrA

MrbLack
09.04.2005, 21:34
Metin abimizdeymis demek.

metin abimizi ilk ankaragücü mü tam hatirlamiyom ya da gençler deplasmaninda tanidim.gerçekten de çok iyi bi insan.daha sonra bjk maçi öncesinde taksimde gördüm azda olsa konusma sansi yakaladim.elimdeki biletlerden bi tanesini ona vermistim...neyse metin abimiz harbi abi...

Badaloğlu
12.04.2005, 10:22
Kardesim Metin,

Anlatilmaz yasanir.Aslinda bu kadar yazmayi düsünürken;Metinle hayati boyunca tanisamayacak; baska illerde ve Yurt disindaki arkadaslara haksizlik olmasin diye;Adam gibi adam'in bazi yönlerini tanimanizi istedim.

Metin kardesimle BMN'de mail grubundan beri çok eskiye dayanan bir tanisikligimiz vardir.Benim için çokÖZEL bir insandir.Tribünlerde omuz omuza maç seyretmek,beraber rakip takima islik çalmak,yuhalamak,hakem'in dudugune küfür etmek,beraber deplasmanlara gidip adrenalimizin yükselmesini hissetmek,en büyük zevklerimizdendir.

Bir Galatasaray maçi öncesi Ali Sami Yen çevresinde turlarken (Metini tanimiyorken); baktimki bir usak hararetli hararetli birileri ile tartisiyor.Tipide bize yakin,Biraz daha yaklasinca anladimki bizim Metin karaborsaciya firça atiyor.Karaborsacida Fenerli çiktimi!...Adama yapmadigi hakaret kalmadi defol git dedi en son burdan ne isin var senin burda? diye,hiç tanimadigi taraftarlarimiza fener kazigi attirmamak için ugrasip duruyordu.Arkadasini hiç bir zaman satmayan bir yapisi vardir.

En son Besiktas maçinda, Gurbetçigençler pankartini polis tribünden indirmeye kalktiginda; hemen, zipkin gibi o polislere müdahele ederek o panartin tribünlerinde asili kalmasini saglamisti.Metin kardesim tam bir tribüncüdür.Her ne kadar rakip takim taraftarlari olsada tribüncülere her zaman ayri bir sempati ile bakar.En kizdigi da çekirdekçi tayfasidir.Tribünler onun içinkendini ifade etme yeridir.Kendini gösterme yeridir.(rakiplere)Organizasyon denilince Metin kardesim hep en önde olmustur.Saymakla birmez ama geçen seneki kupa finalindeki yarim kalanmesale sovu onda hep ukte kalmistir.Ama ahti var bunu yapacagiz...

Istanbul takimlari vetaraftarlarina Trabzonsporlulugu,gururu,onuru,haysiyeti,dik durmayi,burjuva sinifina meydan okumayi ondan daha iyi kim anlatabilir?Onu taraftarlar yarisiyor programina göndermek için göbegimin çatladigini hatirliyorum.Ama bunun nedenini daha sonra ögrendim.Belki bilmiyorsunuz ama Metin programa katilmayi kabul ettiginde midesine agrilar girmis,sabahalara kadar uyuyamamis bir insandir.Sebebide ''ya ben o yarismada 1.olamasam,Trabzonumun ismini en tepeye çikaramazsam,Istanbul takimlarina madara olursak,diger takim arkadaslarimiz(özellikle Fatih,Reha)bu yarismayi buraya kadar getirmis ya ben son yarismada o emeklere yazik edersem?''düsüncesi vebu kadar insanin beni seyrediyor olmasi ve bu sorumlulugu benim sirtimda olmasi münasebetiyle onu geren yasadigibustresdir.Eger basarisiz olmasi durumunda kendiniömür boyu bumahcubiyeti yasama korkusu onu o yarismadan öncesabahlara kadar ders çalismaya yöneltmis; yaktin beni Ahmet,yaktin beni Ahmet! sayiklamalariyla uyanarak yarismaya katilmistir.

Metin kardesim tipik bir Karadenizlidir. Trabzonspor, SILAH,hirs, adalet, dürüst,ve mert bir kisiligi mevcuttur.Bunun yaninda vatan ve bayrak sevgisini anlatmam; herhalde abartisizbu sayfalara sigmaz.Bunu baska platformlarda beraber yasadik,omuz omuza fikir çatismalarina girdik.

Metin kardesim'in her seyden önce iyi bir aile babasi oldugunu yakinen gören bir kisi olarak;anne,baba,aile sevgisini her seyden üstün tutan bir kisiligi vardir.Milliyetçi duygulari onu her zaman, kendi insanina,yöresine,atalarina bagli kilmistir.

Metinle en büyük zevkimiz ya da hayalimiz tribün sovlaridir.Bazen yanyana geldigimizde hep bu isleri konusuruz ve hayalde olsa nefis sovlar yapariz.Onun gözlerindeki parlakligi o anda görebilirsiniz.Hatta isi o kadar abartti ki evde adam buyu kagit biriktirmistir.Çalistigi isyerinde herkes Tema vakfina kagirlari bagislarken;Metin kardesim'de bizim taraftarlarin vakfina kagitlari bagislamaktadir.

Yazmakla bitiremeyecegim özellikleri olan bu kardesimi tanidigim için kendimi sansli hissediyorum.

Çakır
12.04.2005, 21:39
Metin abi için söyleyebilecegim ne varsa sayfalarca da yazsam yaninda çok anlamsiz kalacak. Onu anlatmaya baslamak bana çok zor geliyor, baslasam sonu kolay gelmeyecek çünkü iyi biliyorum. Tanimlarken bu kadar zorlanacagim çokaz sayidaki insandan biri de Metin abidir herhalde. Ama konu açilmis madem içimizden geçenleri birkaç cümleyle de olsa anlatmadan geçersek sinmez içimize. Herseyden önce... Metin abi herseyiyle, karekterindeki her bir bilesenle, her bir hücresiyleöyle laftan, eften püften degil; tüm gerçekligiyle, herseyiyle, sonuna kadar "TAM BIR AGABEY"dir, gerçek bir "agabey". Bu sifatin hakkini sonuna kadar veren büyük bir adam, büyük bir insandir. Sadece yasça bizden büyük oldugu için öylesine "abi" degil yani. Tam 6.5 yildir birlikteyiz, ayni günde dogmusuz (16 Temmuz), "her konuda" ayni bakis açisina, ayni ilkelere, ayni düsüncelere, ayni bagliliklara sahibiz. Benzer hayatlari yasamisiz birbirimize benzemisiz. Etrafimizdaki insanlar için fedakarlik yapmaya, deger verdiklerimiz için kendimizi defalarca feda etmekten keyif alir olmusuz. Belki de bu yüzden bu kadar iyi anliyoruz taniyoruz biliyoruz birbirimizi.

Birinsan ayni anda hem bu kadar sevgi, güzellik dolu, anlayisli, sicakkanli, güleryüzlü hem de bu kadar delikanli, ilkeli veyürekli olabiliyorsa, iste o adam harbi adamdir, gerçek adamdir, dogru adamdir, büyük adamdir. Metin abi de böyle bir insan, böyle esi kolay bulunmayacak bir "adam gibi adam"iste. Onu, ondan ögrendigim bir cümleyle anlatsam su anda endogrusu olacak aslinda, "en güçlü duygular ifade edilemeyenlerdir".Metin abi, kendine özgükisiliginle bizim için kolay kolay ulasilamayacak apayri bir yerdesin,tahmin edemeyecegin kadar önemlisin, özelsin, örneksin, bunu bil yeter. Iyi ki varsin, iyi ki "abimsin", iyi ki bugüne kadar birlikteydik, iyi ki bundan sonra da hep birlikte olacagiz. Iste6.5 yilda bir de olsa böyle dile getiriyoruzsöylemek istediklerimizi.

CAFER ÖZER
12.04.2005, 23:22
Metin den konu açilmisken bende birseyler yazayim dedim.

Metini anlatmaya sayfalarin yetecegini zannetmiyorum.BMN ilk kuruldugu yillarda o kadar heyacanliydikki anlatamam.o zaman isler daha farkli idi Birisi mail yaziyor aninda tüm üyelere gidiyor herkes okuyordu.Ilk önce GS maçi için Mecidiyeköyde bulusmaya karar verdik kimse birbirini tanimiyordu.Orda Aklimda kaldigi kardari ile EMRE-AHMET-BARIS- FARUK-TURGUT-KADIR vs birçok arkadasimiz Mecidiyeköyde yavas yavas toparlanmaya baslamistik.Çocuklara dagitmak üzere üzerede 20-30 tane forma yaptirdik bir tarafta Barisin elinde Forma çantasi AHMETIN YANINDA konfeti çuvali diger gelecek arkadaslari bekliyorduk.o ara arkadaslardan birisinn TELEFONU ÇALDI baktim karsidanda TELEFONLA KONUSARAK BIRISI geliyor nerdesiniz diyor tabi METIN BIZI ariyor dediklerinde hemen Karsidan gelenin METIN oldugunu anladim. GELE GEL GALIBA METIN KÜLÜNK SENSIN DEDIM.evet abi benim nerden anladin dedi.Bende ESPIRI OLSUN DIYE burnundan tanidim dedim (HALBUKI METIN BURNU BÜYÜK OLAN BIRISI DEGIL.)sonra beraberce stada girdik maçimizi izledik.

Ondan sonra aramizda o kadar siki bir dostluk kurulduki.sanki yillardir birbirmizi taniyord gibiydik.Bir telefonla HEMEN KADIR-METIN-AHMET BEN-VEHBI-EMRE-HARUN ve diger arkadaslar hemen bir araya gelecek KADAR samimi dost olduk-berber SAKARYA lara-ANKARA lara Maçlara gitmeye basladik.YENERIN dügününe Gittik Orda dügündeki SUNUCUYA TRABZONSPOR un adini söylettik.

Metin kardesimizle Organizasyon dendiginde,Hele hele isin ucunda Trabzonspor oldugundahemen isini gücünü birakip kosan,Yanlis bildigi konudada kesinlikle Tam Bir KARADENIZ inadi ile tek basian da kalsa direnen yanlisa karsi savas açan bir kardesim.

Metin kardesim sanki benim 40 yillik dostum gibi bizler o kadar samimi oldukki artik EVIMIZIN kapilari birbirimize açik ve ailecek görüsür hale geldik.Geçenlerde bizim evde AHMET METIN BIR ARAYA GELDIK .Insallah bundan sonrada bu Ziyaretlerimiz devam edecek.

TRABZONSPOR o kadar büyük bir camiaki gerçekten BU SAYEDE ÇOK GÜZEL INSANLARLA TANISTIK dostluklar kurduk.

Metin kardesmi aslinda anlatmaya kalksam sayfalarin yetecegini zannetmem.Biz su anda birbirimize o kadar yakinizki bir telefonla aninda bir araya gelecek kadar yakiniz.Insallah bu dostluklar bu kardeslikler büyüyerek devam edecek.

Metin kardesim SEN BIZIM IÇIN ÇOK DEGERLISIN.SENIN SU BORDOMAVI NET SITESINDE ÇOK AYRI BIR YERININ OLDUGUNA YÜREKTEN INANIYORUM.

samimi söylüyoprum senin ile ilgili yazi yazarken bile içim bir hos oldu.

Magnolia
14.04.2005, 18:25
Metin abi için yazilan yorumlara hem kendi adima (topicim öksüz kalmadismileys/smiley4.gif)hem de kendisi adina tesekkür ediyorum.Izin verir herhalde:))

Simdi sirada kim var "Berat Tekke" yani Berat..Hadi buyrun..

oumaer61
14.04.2005, 18:43
ben asagi yukari 6 aydir aranizda olmama ragmen ne yazikki hiçbirinizle yüzyüze görüsme imkanim olmadi ama ne kadar degerli insanlar oldugunuzu anlamak için yüzyüze görüsmeye gerek yok trabzonsporlu oldugunuzdan bunuanliyorum yinede gerçekten görüsmek isterdim

Guests
14.04.2005, 19:29
ooo sira berat abide

beni her seferde bilgisayar basinda hasta etmeyi basarankisismileys/smiley2.gif

smileylerimin yarisinin üstüne yatan kisismileys/smiley2.gif

galiba kisaca fuzuli insansmileys/smiley36.gifEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Çagman
15.04.2005, 00:24
Ben Bmn den yüz yüze FIRTINA_61 temelli HI8 Ve A-LeeCooL iLe Tanistim Gercekten sicak insanlar Pek sik Goresemesekte arayi acmamaya calisiyoruz ama bu aralar bayagi bir actik smileys/smiley36.gif

Karadeniz SenLiginde buLusacagiz insallah.

smileys/smiley36.gif

ArkadasLArima SevgiLer.

Edited by: GiresunLuTs

Gökhan Kutlu
15.04.2005, 00:32
Ben Bmn den yüz yüze FIRTINA_61 temelli HI8 Ve A-LeeCooL iLe Tanistim Gercekten sicak insanlar Pek sik Goresemesekte arayi acmamaya calisiyoruz ama bu aralar bayagi bir actik smileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gif

ArkadasLArima SevgiLer.

lan olum birak ya konustugun bile yok la smileys/smiley36.gifneyse kardesim kendine iyi bak otobüste tanismistik giresunluyla dikkaldirim otobüsünde baktim hemen geldi ben giresunluyum falan dedi ali kul2a mi gidiyon falan he dedim ben de GIRESUNLUTS dedi vay kardesim naber falan sonra batak partilerimiz unutulmaz tabi smileys/smiley36.gifrecebin yüzünden yenildigimiz partiler off recep 8'liden yüksek koz açmadin lan bana esli batakta smileys/smiley36.gif

Gökhan Kutlu
15.04.2005, 00:33

smileys/smiley36.gif

ArkadasLArima SevgiLer.

yigenim saol smileys/smiley4.gif

Guests
15.04.2005, 08:21
gençlik sira berat tekke'de.

Külünkoğlu
15.04.2005, 08:22
Ya Kardesler siz çildirdiniz mi ? bir adama bu kadar methiyeler dizilirse simdi bu adamcagiz ne yazsin buralara...
Elbet size de sira gelecek :))

Yazdiklariniza gelince; bodosloma ile basliyayim en aptal insan bile riyakarligi samimiyetsizligi bir süre sonra anlar. Ben bütün hayatim boyunca hayatin her alaninda her kademedeki insanlarla net bir sekilde dürüst ve mert olmaya çalistim, bu tutumum karsisinda zorluklar da yasadim yasamaya da devam ediyorum. taki beni anlayan benzer görüsleri olan arkadaslarimi bulana kadar. Kisa vadeli bir çok kaybedislerim oldu ama uzun vadeli kazanimlarimin sayisi daha az da olsa bana fazlasiyla yetti...

Buradaki kazanimlarin belkide en büyügü hayatimin bundan sonrasini beraber geçirecegim Allah ömür verdikçe de omuz omuza olacagim kardeslerimi tanimak oldu. Bu benim mail grubuna daha sonra da Bmn Ailesine katilis amaçlarimdan biriydi. Sunu hiçbir zaman unutmuyorum hangi konu olursa olsun o konuya nasil yaklastiginiz çok önemlidir. Ne diyor Mevlana "Neyi ariyorsan sen, O'sundur" der. "Zulmün pesindeysen zalimsin, aski ariyorsan asik...." Mevlana Hazretlerinin bu özlü sözünü bu ortama uyarlarsak hata yapmayiz herhalde yani Bmn'te özünde neyi ariyorsan sen O' sundur. Ve bu ortamda O'nu bulursun.

Bu Ailenin mensuplari sadece kendilerinden yasca büyük yada küçük oldugum için mi bana saygi veya sevgi gösterirler ? hiç sanmiyorum, biliyorum ve inaniyorum ki kendimi anlatabildigim insanlarin, Aileye katilis amacimdan sapmadigim için bana teveccüh göstermislerdir. Burda hemen aklima gelmisken bir konuyu belirtmek istiyorum. Biz her ne kadar yüzyüze görüsen tanisan insanlar birbirimiz hakkinda fikirlerimizi bu baslikta yazsak da hiç yüz yüze görüsmedigimiz kardeslerimiz bu basliklardan uzak durmasinlar yazilarimizi az çok okuyanlar az da olsa fikir beyan etsinler bazen bir cümle bile bir çok seyi degistirebilir. Onlardan ricam Aile bireylerine güvensinler bu güven bize çok sey kazandiracagini hep birlikte görecegiz. Kardes oldugumuz insanlarla bizde hiç yüz yüze görüsmemistik. Bir adim atti herkes ve o adimlarin bir çok seyi degistiridigini hep beraber gördük.

Son olarak yazdiklariniza tekrar döneyim belki farkinda degilsiniz ama yazdiklariniz sizin iç dünyanizin disa vurumudur. Güzeli görebilmek için güzel gözlerle içtenlikle bakmak gerekli, samimiyeti görebilmek için samimiyetle bakmak gerekli. Herseyden önce yürek gerekli... Yaradan sizdeki bu güzellik ve samimiyet ayarini biraz fazla kaçirmis anlasilan. :)) kolay degildir karsindaki insana istinasiz övgüde bulunmak kolay degildir. kolay degildir övgüde bulunulan bir insanin da onu tasiyabilmesi...

Hakkimda yazan Kardeslerim, gözleri dolmus bir kisinin tesekkürünü kabul etsinler.
Edited by: Külünkoglu

Külünkoğlu
15.04.2005, 11:06
Araya girdik kusara bakma Berat, demek sira sende...

Bazi insanlar vardir istediklerini,düsüncelerini,hissettiklerini bazen sözleriyle degil gözleriyle anlatir. Berat kardesimiz iste böyle bir kardesimiz. Bir acaiptir. :)) Kendisi diger Trabzonsporlulardan ayiran özellikleri vardir. Trabzonsporluluga bu kadar uzak olup Trabzonsporlu olan ender kisilerden biridir. Oturdugu semt ve çevre itibari ile ona bataklikta yetisen gül de diyebiliriz. :)) Ondaki samimiyet ve istek hidayetini diger arkadaslarimizda görmek en büyük dilegim. Kisa zamanda beni kendine bu denli isindiran nadir insanlardandir. Dedim ya bir acaip adam iste...Gözleriyle gülen kardesimizin gözlerinden öpüyor nefesimizin gücümüzün yettigi kadar yaninda olmaya devam edecegimizi bilmesini istiyorum.

Çagman
15.04.2005, 18:12

smileys/smiley36.gif

ArkadasLArima SevgiLer.

lan olum birak ya konustugun bile yok la smileys/smiley36.gifneyse kardesim kendine iyi bak otobüste tanismistik giresunluyla dikkaldirim otobüsünde baktim hemen geldi ben giresunluyum falan dedi ali kul2a mi gidiyon falan he dedim ben de GIRESUNLUTS dedi vay kardesim naber falan sonra batak partilerimiz unutulmaz tabi smileys/smiley36.gifrecebin yüzünden yenildigimiz partiler off recep 8'liden yüksek koz açmadin lan bana esli batakta smileys/smiley36.gif

Durup Dururken GeLmedim yanina TeLde aLi iLe Konustugunu Duymustum O yüzden geLdim smileys/smiley36.gif

Harun
16.04.2005, 10:52
Berat Tekke

Kendisi ile tanismam çok ilginç olmustu.Bir cafede arkadaslarla otururken gözlerimin hiç bir zaman kaçirmadigi bordo-mavi renkleri gördüm,Üzerinde ts formasi olan bu arkadasi söyle bir süzerken birde ne göreyim! benim eski hatunlardan biri var yanindasmileys/smiley36.gifHemen eski dosta selam vermek için yanina gittim,Berat'la ayni okulda okuyorlarmis(aralarinda bisey yok yanesmileys/smiley36.gif)bu vesile ileBerat'lada tanismis oldum.Neyse muhabbet sürdü gitti.Oda benim gibi karadenizlilikle dahi alakasi olmayip fanatik derecede Trabzonsporlu olan bir dostumuz çikti.(diger bir ortak noktamiz oda trabzona eniste olmak istiyor.Bacanak olacagiz yanesmileys/smiley36.gif)Neyse BMN yi takip ettigini söylediginde bende org. katilamasini söyledim.Birgün halisaha org.Fersat'la beraber geldiler ve samimiyetimiz dahada artti.(hiç unutmam ilk maçta tabi bunlari kimse tanimiyor Faruk hesapta uyanik bunlari bana verdi.Maçi 10 küsür farkla kazandiksmileys/smiley36.gifDehset top oynuyorlar valla,farugakapak olsun)Tanisikligimizi sadece sanalda degil reel dünyayada yayarak kisa süredemükemmel dostluklar kurduk.Çok mütevazi,sicakkanli,ve en önemlisi güvenilir olan bu muhterem kisi ile tanistigim için kendimi sansli hissediyorum.Keske herkes onun gibi Trabzonsporlu olsa herseyi ile kendini ona adamis bu kisiligi Ts maçlari izlerken göreceksiniz.Bir insan kendini bu kadarmi strese sokar bu kadarmi hirsli olur.Ve tabiki birde manita ayaklari vardir bu çapkin arkadasimzin.Karda yürüyüp iz birakmayan cinstendir kendileri.Bizzat,Atalatay. ben ve Murat'la buna sahit olduk.Öyle degilmi usaklarsmileys/smiley36.gifNeyse daha çok sey var onla ilgili ama fazla özele girmeye gelmez heran tehtid edilemilirimsmileys/smiley36.gifBu arada msn de bana Ingilizce tercümanligi için tesekkürlersmileys/smiley1.gif

Nbr Beratsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley4.gif

Ferşat Balcı
16.04.2005, 20:42
Berat Tekke

onun sayesinde BMN le tanistim.BMN maç organizasyonu var katilalim mutlaka dedi.Çok istekliydi kendisini kiramadim...hiç kirmamda zaten smileys/smiley1.gif

neyse bu BMN deki ilk organizasyonumuzdu. bu maç sayesinde BMN birçok arkadasla tanistim.

Kendisi kesinlikle benden daha iyi bir TS taraftaridir.Adiyamali olmasi buna hiçbir zaman engel teskil etmedi aksine Trabzonsporlulugunu kamçiladi. O Trabzonsporun ne demek oldugunu çok iyi bilen ender bir anadolu çocugudur.Çok hirsli olmasi istedigini elde etme arzusu onu mutlaka Trabzonspora hizmet etme konumuna getirecektir.

Kendisi ayni zamanda sahada benim partnerimdir. Birbirimizle oynamaktan büyük zevk aliriz.Fatih- Gökdeniz uyumu mevcuttur bizde. Bazen gereksiz hareketlerde bulunuyor ama olsun her yildiz oyuncunun böyle kaprisleri vardir.

Çok duygusal oldugu her halinden belli olur.Kalbi sevgiyle doludur. herkese sevgiyle yaklasir.Selamlama tarzi kucaklama seklinde olmasi onun ne kadar sevgi doluve Temiz kalbli biri oldugunu gösterir.Allah daima yolunu açik etsin ve dostlugumuz ömür boyu sürsün...

Gökhan Kutlu
16.04.2005, 21:42
berat tekke ile tanismam ilginç oldu msn'sini ekledim benim enistenin soyadi tekke de ondan ekledim anliycaniz ama fatih tekkenin kini bulamadim ki smileys/smiley36.gif

ozcilingir
17.04.2005, 00:03
Berat kardesimle halisaha maçinda tanisdim ,efendi,saygili ve hepsinden daha önemli olan yardimsever ve paylasmasini bilen bir kisilige sahip oldugu izlenimini aldim.

Saygilarimla

Guests
20.04.2005, 01:11
smileys/smiley1.gifBeratim Tekkem

Vallaha ne yalan söyliyim ilk bastasana ve Fersatakarsi bayagi bir hirs yapmistim hali saha topicinde.Önünüze geleni yeniyodunuz herkes iyianlasiyolar falan diyordu.Ben de o ara gelmiyodum maçlara.Içimden 'Ulen bi maça geliyim saltanatiniza son vericemgörüsürüz smileys/smiley17.gif' diyodum.Tabi bubenim çocukca hirsimdi.

Maçlar vasitasiyla görüsmeye baslayip tanistiktan sonra msnde uzun gecelerdeeqürim oldunsmileys/smiley2.gif.Yeri geldi geceleri matematik calistik msnde.Rotasyonel aldik smileys/smiley36.gif.Aldik denemez gerçi sen alamadin smileys/smiley17.gif.Senin sayende 'Kankamin kankasi kankamdir' mantigiyla 'Szymek bizim kankamiz' diye hava atabilir olduk.Allah razi olsun smileys/smiley1.gif.Haa unutmadan maçlarda da iyi anlasiyoruz bu aradaFersat sen ben seytan üçgenini olusturabiliriz ileri uçta ama daha çok birlikte oynamaliyiz.

Beratim yapi olarak sen ve senin sayende tanistigim kisiler bana yakinsiniz.Hani derler ya 'Bana arkadasini söyle sana kim oldugunu söyliyim' diye senin araciliginla tanistigim Ugur ve Fersatla bu sözün dogrulugunu bir kez daha gördüm.

Ileride insallah sürekli görüsürüz Yolumuz ve davamizda hiç ayri düsmeyiz...Gerçi sen nerede olursun bilinmez Polonyali yengeyi Trabzonda oturmaya razi edebilirmisin ya da sen mi Polonyaya gidip oraya yerlesirsin bilinmez ama artik hayirlisi neyse o olsun smileys/smiley1.gif

NoT=Bu ara bayagi kilo almissin Szymekle resminden belli oluyo.Sana da yarin benim rejimi uygulamaya basliyalim.

5 ........ + 1 .... Kola

Bosluklari doldur sen smileys/smiley4.gif

Edited by: Scholes

Guests
20.04.2005, 08:06
basliycak olan üniversiteler arasi turnuvadaki gol makinamizsmileys/smiley2.gif

Salih61
20.04.2005, 14:11
Berat ile simdi MSN ile konusuyorum...Gerçekden çok iyi bir insan ve Burda ki herkes gibi TRABZONSPOR sevdalisi...Kendisini tanidigima çok memnun oldum...

Saygilarimla...

61viya
20.04.2005, 16:10
bu kadar güzel söz...sss..ayni kisiden bahsediyoruz,di mi?? hayir yani,yanlis anlasilma olmasin..o bakimdansmileys/smiley36.gif

kendisiyle sadece net basinda sohbet etme firsatim olduysa da,kalbini görmeme yetti bu...ee,ne de olsa ortak kocaman bi sevdamiz olunca,zor olmadi birbirimize kaynasmamiz...iyidir,hostur ama duygularimla oynadi...

evet,bu zat, yazmis oraya caanim TEKKEmi,gören saniyor ki,kaptanimla bi akrabaligi var..ama sonra konusmaya baslayinca anliyonuz ki ,hiiççç..neTEKKE,ne bisey...neymis efendim soyadi: "bulut"mus...(lehçesi chmuresmileys/smiley36.gif) kaptanimla alakasini geçtim hadi,harf sayisindan baska,hiçbir ortak özelligi bile yok TEKKEmle..smileys/smiley36.gif

onun disinda,kendi çapinda,çogu zaman gicik,yüreginin büyüklügü gözlerinden anlasilan bi zattir kendisi...iyi ki burdasin berat...ve en önemlisi iyi ki tanidim seni =))

61trabzonomer
20.04.2005, 17:45
Ben daha den tanisma firsatim olmadi ama yazilanlardan sonra iyi bir kisi oldugu ap açik...

Insanlah bir gün bizde tanisiriz ve daha fazla yazacak sey bulabilirim bilmeeden atip tutmak olmaz ama gerçekten iyi bir kisi oldugu belli daha nediyeyim...Kisa bir süre oldu bmn li olmam ama onu biraz olsa tanidimve birseyler yazabilirim dedim...

iyiki varsin..iyiki burdasin..iyiki ts lisim...tamam yeter ula suyunu çikarmadan devammsmileys/smiley36.gif

uquR Ayaz
21.04.2005, 15:43
ben de yazayim bari dedim geçen 16 senenin hatirina...belki çogunuzun benim üyeligimden haberiniz bile yok ama emin olun ki bmnde ki her gelismeden her topicden haberi olan bir zatim...hem de bmnye hiç girmeme ragmen..nasil mi oluyo dersiniz yaklasik 15.5 senedir berat bulut olarak bildigim ama son alti ayda berat tekke olan sahsin size ve sitenize olan sewgisini sürekli benle paylasmasi olarak söylenebilir...belki çogunuzu görmedim ama harun tolga esra faruk oguz ahmet abi bülent abi scholes ve daha ismini saymadigim niceleri... emin olun ki berat her birinizi bir kardesiniz gibi görüyo ve çevreye de öyle lansettiriyor...

we gelelim berat tekkeye... ilkokuldaydik sanirim, ayni siniftaydik ama tanismiyoduk bile,bir gece içimizdeki futbol aski sayesinde yumurtacinin önünde kaynastik...yanlis hatirlamiyosam gazoz kapagiyla teke tek maç yapiyoduk... aslinda çokoynamistik toptan baska cisimlerle futbol...bu yüzden de aliskindik...ve daha sonra acaip bi samimiyet ve sewgiyle arkadan gelen orta okul yillari...ailelerimizle gittik kaydolmaya bizi ayni sinifa verin dedik. ve de ole oldu benim numaram 139 onun ki 140 ti ve birlikte oturuyoduk..ailelerimiz de kaynasmis tam bir kardes olmustuk..ben onlarin mahallesine top oynamaya giderdim o da bizim mahalleye gelirdi. ama o yillarda beratta bir degisiklik var di.küçücük yasina ragmen asik olmustu bi arkadasina..we tam 1021 gün ona olan askini sayikladi...yani ben biraktigimda 1021 gündü...belki daha fazlasida vardi...burdan da anlayabiliriz ne kadar duygusal bi çocuk oldugunu...sewdigi için her seyi yapacagina ben kefil olabilirim...we daha sonra lise yillari..hani derler ya hiç unutulur mu okul yillari die.iste öle bi lise hayatimiz oldu ve onun yine platonik asklari...aradigini bulamadi bi türlü...ama lise yillari ona bir sürü güzellik katti...dost kavramini belkide orda ögretti ve ögrendi.tam manasiyla suadiye lisesine futbol dersi veren bi ekip olmustuk..

fakat atladigim bi gelisme oldu bunca gecen sene içerisinide...dewsirme oldugumuzu sölylemeyi unuttum...hadi berat için galatasarayli olmak normal birseydi ama ya ben ..ofluydum ama trabzonspor varken galatasarayi tutuyodum olsmszdi böyle bir sey ve olmamaliydi...we bir gün belli bir miktar karsiligi trabzonsporlu oluvermistim...tabi cocukluktan kaynaklaniyodu bitin bu olanlar.peki berat ...onun zoru neydi sürekli sampiyon olan bi takkimin taraftariydi...neden trabzonsporu secsin ki...derdim ona gel seni trabzonsporlu yapalim diye ama orali olmazdi...ta ki o güne kadar...yanilmiyosam trabzonspor-gs maçindan bir iki haftakadar önceydi ve berat içindeki sota askini daha fazla engelleyememis ve trabzonsporlu oluvermisti...ve solugu gs maçini izlemek için kartaldaksi kahvemizde almistik..maç 4-2 galibiyetimizle sonuçlanmisti ve berat her golden sonra kahvenin tavanina dogru savruluyor geri geliyordu..kahvedekilerinde cok hosuna gitmisti 13-14 yasindaki bi adiyamanli çocugun kalbinin trabzonspor için atmasi..iste böyle tanismisti trabzonsporla berat ve bugün belki çogu trabzonludan ( ben de dahil) çok daha fazla trabzonsporlu...

üniversite yillarina geldik..biraz klise bi anlatim oldu ama olsun...üniversitede ayrildik ama hep beraberdik sanki.o istanbul isletmedeydi ben ktü isletmede..yine bi ortak nokta bulmustuk...bölümlerimiz ortakti yani...ayriydik ama o benim arkdaslarimla çok iyiydi (mesela fersat) bende onun...4 yillik ayrilikta beratin her zaman ki gibi platonik asklari oldu..o onlarsiz yapamazdi çünkü..okullarimizi bitirdik döndük ewlerimize..o dedi ki ben master yapacam.bende dedim ki sen yapardsan bende yaparim...o girdi istanbula ben girdim marmaraya o ekonometrici oldu ben istatistikçi anliyacaginiz yine ayrilamadik..eskiden biz onla arçille sotaydik o simdi fersatla fatihle gökdeniz oldu...

berat bu anlatillmaz yasanir...bakmayin öle sewimli görüldügüne az anasinin gözü diildir desem kim inanir ki...görünen köy kilavuz istemez...yazsam daha neler dökülür bilinmez ama bu kadari yeterli die düsünüyorum

arkadaslar dikkat edin onun tam platonik mewsimi..herkes tedbirini alsin,

saygilarimla ugur ayaz

Guests
21.04.2005, 23:42
Ugurcum benim adim Murat hatirlatiyim dedim....

Scholes degil...

CAFER ÖZER
22.04.2005, 09:14
Berat Tekke Hali saha maçlarindan ve Ümraniyedeki toplantidan tanismis oldugumuz bir kardesimiz.Beratin aklimda yanlis kalmadi ise Trabzonsporlulugu ilginç Sota sevdasi ile baslamis.Adiyamanli,ve Kadiköyde oturuyor olmasina ragmen Sota Hayranligindan Trabzonsporu tutmus daha sonrada Sota sevdasi Trabzonspor sevdasina dönüsmüs.Ve Trabzonsporun haksizliklar karsisindaki dik durusu Istanbul saltanatini yikmasi,Saibeye karismadan sampiyonluklar almis oldugunu ögrenmesi onun Trabzonspor askini perçinlemis.

Berat kardesimizin Trabzonspor sevdasi Karadenizli olupta Istanbul takimlarini tutanlara ders olmali,Karadenizli olupta hele hele Trabzonlu olupta baska takimlari tutanlara Berat kardesimiz gibiler anlatilmali ve gösterilmeli Trabzonspor Türkiyenin Takimidir.Bunun en güzel örnekleri aramizda var Örnekler Metin Rizelidir,Ben Orduluyum,Mardinili ts diye bir kardesimiz var Hatayli kardeslerimiz her yerden taraftarimiz var Hele Trabzonsporumuz zinciri bir kirsin sampiyon olsun bakin göreceksiniz ne kadar taraftarimiz oldugunu

AtalaY_BuğrA
22.04.2005, 11:06
Berat TEkke

BEnde ilk kez hali saha macinda gördüm onu.Neseli bir insan.Kisa zamanda kaynastik.MSn de hergun konusmalar derken iyice kaynastik. HEr konusmamizda girgir samata yapiyoruz. BEn onun üstüne cok gidiyorum ama insallah hiç kizmiyordur banasmileys/smiley36.gif.

Onun hakkinda söylenecek cok sey var ama birincisi trabzonlu veya karadenizli olmamasina rahmen TRABZONSPORu tutmasi cok güzel.Iyi ki bizim yanimizdasin BERAT.Yüreginde cok büyük bir trabzonspor sevgisi var.

Son olarak bERat'im hayatimiz bir defa kesisti bundan sonra yollari ayirmak yok tamam mi?

uquR Ayaz
22.04.2005, 15:36
muratcim olur o kadar mazur gör lütfen neyse mewzuu berat bölmeyelim bari...

tigin
16.05.2005, 12:51
up

Zafer Keskin
16.05.2005, 16:35
berat tekke kendisi tanidigim ve yazilanlari okudugum kadari ile mükemmel bir kisilige sahip her nereli olursa olsun cana yakin ve iyide trabzonsporludur kendisi onunla ilk olarak havaalaninda karsilastik ve ilk karsilasmamizdaki sicakligi beni mest etti diyebilirim...... helal olsun sana berat abi seni tanidigima memnun oldum :)))

biraz imla hatalari olsada yazimda

hepimiz ayni yoldayiz sonucunda..

Oruç
16.05.2005, 18:22
abi valla ben bmn de su ana kadar kimseyle tanisamadim!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Kaya
16.05.2005, 18:42
Berat TEKKE...

Berat ile hali saha maçlari sayesinde tanisma firsatim oldu ve o günden beri arkadasligimiz sürüyor. Kendisi ile disarida fazla bulusma firsati bulamasamda her aksam Berat msn'de online konumda.

Arada sirada msn'de koyu muhabbetlerimizde olmustur. Bir keresinde Türkiye'yi bile kurtaracaktik nerdeyse. Ama uykumuz gelip msn'yi kapattigimiz için yarim kaldi bu proje.smileys/smiley4.gif

Berat kisilik ve karakter bakimindan çok düzgün ve saglambir arkadasimiz. Kendisini de çok iyi yetistirmis biri. Böyle bir insan ile tanistigim ve arkadas oldugum için kendimi sansli görüyorum...

Sevgilerle TEKKE, Berat...

Beytullah
16.05.2005, 21:29
ben berat tekkeyle msn aracigiyla tanistim.sohbet filan derken tekkeye ilk kez trabzonumuza karsilarken yüz yüze gelip tanisma firsati oldu ve en son hali saha macinda.gerçekten cok sicak ve cana yakin birisi.ne kadar cok tanimasamda tanidigim kadariyla bende bu kadar ama iyiki tanisdik berat kardes seninlemsn'de muhabbet güzel oluyor( uzun zamandir msn sohbet edemesektesmileys/smiley36.gif)

Mustafa Mahmutoğlu
16.05.2005, 21:41
ÇAKIR abi tebrikler tüm ilgileri üzerine çektin.Tanimasamda iyi birisin galiba smileys/smiley36.gifTEBRIKLERsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley33.gif

Emorfo
17.05.2005, 11:27
Beraat için ne söylebilir ki. Örnek taraftar, örnek kisilik, örnek insan örnek asik :)

Berat'la hali saha maçinda tanistik ve sonraki organizasyonlarda hep birlikteydik. Samimi sicak kanli, dürüst bir arkadasimiz. Trabzonlu , karadenizli olmayipta Trabzonspor'u seven bir insani sevmemek mümkün mü. Seni sevmeyen ölsün Berat, Seni sevmeyen ölsün :)

Guests
17.05.2005, 11:45
töbe töbe ölcekmiyim ben simdi o nasi beddua smileys/smiley36.gif

Reha
17.05.2005, 14:28
Ben öncelikle Kuzey yildizlarindan beri tanidigim Çakir'a deginicem...Çakirla ilk telefon konusmamiz her zaman ki gibi benim yüzümden sertçeydi.Nedense 18 yillik tribün emekçiliginin getirdigi bir sertlik var bendenizde..Ama Çakir o kadar beyfendi bir adam ki bu sertligimize ragmen bizi idare etme büyüklügünü gösterdi..Hatta Istanbula geldiginde gezdik bile...Yakisikli çocuk ..Ama benden sonra tabismileys/smiley17.gif...Türkiye hatta dünya üzerinde ki birçok Trabzonluyu ayni çatida bulusturdugu için kendisine minnettarim...Çünkü bu siteyi bizim gruba kabul ettirene kadar adim "internetçi" ye çikti.Çünkü bizim gurup bu islere biraz yabanci ve soguktu...Ama isitmayi hatta keni sitelerini bile açmayi basardik..http://www.gurbetcigencler.com

Özellikle sunu belirtmek isterim bu sitede çok genç ve deneyimsiz arkadaslar var..Çoguna sert çiktigim olmustu.Ama hayatta sunu bilir ve uygularim ki küçük büyügünün tecrübe ve birikimine saygi duymali ve haklida olsa onu idare etmeli....Iste Çakir bunu basardigi için onu seviyorum.....

O yüzden ben kizdigim zaman bir kaç zaman üzerime gitmezseniz durulurum...Ben lav saçarken ates gelmesin üzerinize yeter, külleri üflersiniz gider!smileys/smiley36.gif

Reha
17.05.2005, 14:33
Metinime gelince ilk kez 4 sene önceki GS maçinda tanistik.Bende açikcasi internetçi taraftartardan çekiniyordum bize uymaz diye..Ama Metin öyle çikmadi..Onun kaninda Tribün çocuklugu var...Bir çok hadisede yanimda gördüm onu..

Ve tabi iyi bir Trabzonsporlu(Rizeli olmasina ragmensmileys/smiley4.gif)Fatih ve benden sonra yarismada takimi en iyi sekilde temsil etti.Yine de benden fazla soru bilemezsin bunu da bilesin!

En son abisinide tanidim tesadüfen o da bizdenmis(sen bilirsin) daha da mutlu oldum..Abine saygilarimi ilet....

TURHAN
20.05.2005, 21:37
Berat ile hali saha organizasyonu vasitasi ile tanistim, o günler tabi bu kadar samimi degildik ama onun o güler yüzüyle ve samimiyetiyle kisa zamanda kaynastik.Herkes gibi bende Berat taki Trabzonspor askini takdirle karsiliyorum, Karadenizli olmamasina ragmen o bazi seyleri görebilmis ve bunlari hareretle savunuyor ama unutma insanin 2 aski olmazsmileys/smiley2.gif

Mollasalihoğlu
20.05.2005, 21:53
hakkaten berat tekke die degissin topicin adi.kiskandim yaf.

ben beratla nasi tanistim,hatirlamiyorum,pismanim, allah'im ben sana ne yaptim??

bu köprübasla da vardir bi iki olayimiz smileys/smiley36.gif

harun abi var kolpa taraftar çekirdekçi.

atalay desen kari kiz pesinde bulamiyorum adami pek.

emorfo --- saygilar smileys/smiley36.gif

semih(TS) ile msnde az adam aramadik hali saha maçi için

simdilik bu kadar,herkesi bi postta yazamam

tigin
20.05.2005, 22:02
herkese sira gelir. Konumuz Berat.

Emiroğlu
21.05.2005, 11:56
Ya arkadaslar Neticede hepimiz kardesiz tabii ki de ben neden kimseyi tanimiyorum yaa :( :)

tigin
21.05.2005, 19:56

abi bize ne zaman sira gelecek?

çikmaz ayin son çarsambasindami!smileys/smiley5.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sirayi bayan üyeler belirliyor.Teamüller böyle ne yapalim.

#10 Fietra
21.05.2005, 23:48

O persembe idismileys/smiley36.gif

MrbLack
22.05.2005, 12:07
YANDIK DESENE artik biz ölürüz cenazemizde hoca ^^ey ahali nasil bilirdiniz^^ der ancak o zman

Oruç
22.05.2005, 17:45

sirayi bayan üyeler belirliyor.Teamüller böyle ne yapalim.

abi sirayi bayanlar belirliyorsa yandik demek çünkü 6.ooo kisiden bize sira biraz zor gelir!smileys/smiley5.gif

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Oruç
22.05.2005, 17:46

O persembe idismileys/smiley36.gif

pardon abi yanlis hesaplamisimsmileys/smiley36.gif

Mustafa AYDIN
25.05.2005, 16:31
valla ben hiç kimseyi tanimiyorumm burdaaaasmileys/smiley4.gif

Kaya
25.05.2005, 17:49
Berat'tan önce Metin abimiz hakkinda yazilar yazilmis. Ben sanirim o dönemi kaçirmisim ve simdi yazma firsati buluyorum.

Metin abi için anlatilacak çok sey var. Öncelikle BMN olusumu içinde Metin abi gibi bir insanla tanismak ve ona abi diyebilmek inanin çok güzel bir olay. Abim çok saglam ve düzgün bir karaktere sahiptir ve inanin bu özelliklerini onunla hiç konusmadan sadece disardan bakarak bileanlayabilirsiniz. Içiyle disiyla insana güven veren bir yapisi var. Biraz sert bir görünüsü var ama saglam bir Karadeniz'li olusudur bunun kaynagi. Ayni zamanda abimle hemseri olmamda bana ayri bir mutluluk veriyor.

TURHAN
14.07.2005, 17:08
Berat tanidiginiz gibi bir arkadas degil.Su güne kadar Msn de ben vermeden selam verdigini görmedim.Tek derdi Polonyali hatunlari Trabzonsporlu yapabilmek.Inanin hatunlarla bundan baska bir derdi yoksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifAyrica menejerlik oynar sürekli,ne zaman okula gider ne zaman yemek yer anlamis degilim.Ayrica aldigim öteki duyumlarida dogruladiktan sonra bilgilerinize sunacagim.Beratçigim sen bana selam vermemeye devam et.Komplolarim devam edecek smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Birde kendisi için cia ajani diyorlar daha kesin ögrenemedim

Bu selam vermeme konusu gerçekten derin bir konu, Harun son bombayi açiklayacaktir umarim en kisa zamandasmileys/smiley2.gifdimi laasmileys/smiley36.gif

Çagman
14.07.2005, 17:09
Bende Pek Kimseyi tanimiyoruim smileys/smiley17.gifTanisabiliriz Dostlar

zanoylu
01.08.2005, 14:49
Beni kimse tanimaz !!Ben bu forumun esrarengiz kisisiyim.Ama Brati taniyorum!!smileys/smiley36.gif

Vaaaawwww. ne karizma yaptin be EMREsmileys/smiley36.gif

Emiroğlu
01.08.2005, 17:01
Bende kimseyi tanimiyorum yaasmileys/smiley19.gif

Bartuğ13
01.08.2005, 20:30
maalesef ben de kimseyi tanimiyorumsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Emiroğlu
02.08.2005, 23:20
E bi yerden baslamak lazim shooter.Ben Bilal kardes,Ataparktan,su an çanakkalede okuyorum

JUN61
03.08.2005, 01:17
ben istanbbul maçinda ali cooll ü tanidim

hali saha maçinda da 10 tane arkdas la da tanistiksmileys/smiley36.gif

kelkitli29
03.08.2005, 01:24
bende gecen sene bremen macinda murat abi den bir döner yedim sagolsun. biraz garip oldu ama tanistik. nijmegenin arka sokaklarinda

murat
03.08.2005, 01:27
ya huso bir donerin lafimi olur, keske Trabzonsporumuz yine buralara gelsede size bir iskender ismarlasam smileys/smiley2.gif

Gercekten guzel bir gun gecirdik maalesef cok kisa surdu insaallah tekrar birlikte oluruz en kisa zamanda!

KESKIN_34
03.09.2005, 09:51
en iyi tanidiim kisi ibrahim abi (mrblacksea)zaten akrabaymisiz daha sonra anladik

Kaya
04.09.2005, 05:10
Bu baslik maalesef biraz hareketsiz ve sakin kalmis. Artik bu basligi biraz hareketlendirmek gerekiyor.

Dilerseniz bu sakinligi dostumuz HARUN ile bozalim...

BMN forumlarinda Harun gibi bir insanla tanismak benim için oldugu kadar hepimiz için büyük sans oldugunu düsünüyorum. Çünkü bu karakterde insanlar bulmak zordur. Harun'un öncelikle muhabbetine doyum olmaz ve ayni zamanda nesesi hiç kaybolmaz. Her daim yaptigi ince ayar esprileri ile bozuk havayi bir anda düzeltir. Onda darginlik ve kirginlik hiç olmaz. Iyimser kisiligi ile bu güne kadar kimseyi kirmamistir. Her zaman olaylara olumlu taraftan bakan bir yapisi vardir ve yapici olmustur. Birlestirici gücü çok fazladir. BMN'in yaptigi organizasyonlarin büyük bir bölümü katilmistir. Yüksek katilimindan dolayi Harun bir tesekkür plaketini hak etmistir. Bolu/Gerede, Merter/Halisaha, Kadiköy, Besiktas ve Mecidiyeköy ; Harun bu mekanlardan eksik kalmaz, Trabzonspor onsuz yapamaz. Kendisi Trabzon'lu olmayan Trabzonspor'lulardandir. Trabzon'lu olma çabasi maalesef nüfus memurunun is bilmezligi yüzünden sonuç vermemistir. Hali saha maçlarinda takim arkdasim. Ben kaledeyken Harun defansta ise o takim tank gibidir. (Kaleyi Allah korur)...

Gece vakti anca bunlari yazabildim dostum. Daha sonra ekleyecegimiz seyler olursa mesajimizi eksik etmegiz...

Harika dostlugun için çok tesekkürler. Iyi ki varsin...

http://img373.imageshack.us/img373/1639/b1oq.jpg

Guests
04.09.2005, 05:22
Gece gece açtirma agzimi kaya gerçi sabah oldu ama smileys/smiley36.gif. Yarin yazariz kaptana ne yazilir ki ona da mp3 sömürücüsü simdilik yeterli smileys/smiley17.gif

immortal_TS
04.09.2005, 10:00
Gece gece açtirma agzimi kaya gerçi sabah oldu ama smileys/smiley36.gif. Yarin yazariz kaptana ne yazilir ki ona da mp3 sömürücüsü simdilik yeterli smileys/smiley17.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifMP3 Canavarismileys/smiley36.gif

Saka biyana Harun kaptan kisiligiyle ve nesesiyle hepimize örnek olacak bir abimizdir, O güler yüzü yokmu adam görünce dayanamiyor yaawwsmileys/smiley17.gifHarun abiyi geç tanidim ama temiz oldusmileys/smiley36.gifValla simdilik bukadar kötü huylarini yazmiyorum buraya ona göresmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifNeyse kaptan o nesen hep daim kalsin sen hep gülsmileys/smiley2.gif

Harun
04.09.2005, 11:54
Kayacigim iyi dileklerin için çok tesekkürlersmileys/smiley2.gifBeni çogu herkes taniyor zaten.Önemli olan taninmayan arkaslari tanitmak olsun derim.

imported_Suha
04.09.2005, 12:57
ben ilk önce beratlan irtibata geçtim ama en son onunlqa tanistimmsmileys/smiley36.gifhali saha maçi öncesi onurlan tanistim kabus84...sonra harun, kaya, beytu, ahmet salih, özgüürmm simdi aklima gelmiyo ama herke svardi hemen hemen he eh faruk abi kayada vardi osmanda vardi tam hatirlamiyorumm...

KuĞu
04.09.2005, 17:47
Baris ben henüz hiç kimseyi sahsen tanimiyorum ama burada en dikkat çekenlerden biri sensinsmileys/smiley36.gifniye mi?

çünkü hemen hemenherkonuda bir alintin ve altinda yorum olarak sadece bu smileys/smiley32.gififadenin oldugu ve ya smileys/smiley7.gififadenin oldugu tek kisisin smileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gif

Hüda Topaloğlu
04.09.2005, 17:55
EDITEdited by: agantha

bingolts
04.09.2005, 18:51
ben yeni üyeyim

Harun
04.09.2005, 20:53
Siteye ilk girdigim dönemlerde tanistigim ilk kisiydi Harun.Cahilligime denk gelmis profilime msn adresimi yazma gafletinde bulunmusum.Harun da sagolsun es geçmemis kaydetmis hemen.

Suna bak sadece benim kaydetmemle oluyorsa bu is iyi valla.Hadi ben kaydettim sen niye kabul ettin demezlermi adamasmileys/smiley4.gifDünden raziydinda isine gelmiyor istesmileys/smiley4.gifBirde benim msn adresimdeki bayan sayisiyla senin msn deki erkek sayisi çikaralim.Sendeki liste benim listemdeki erkek sayisina esittirsmileys/smiley4.gif

serseri1967
04.09.2005, 21:17
arkadaslar devamli girerseniz tanismaniz kolay olur ben pek sik giremiyorum o yüzden fazla kimseyi tanimiyorum sik sik girsem net çogukisiyle tanisirim artik net daha fazla gircem istedinmi tanisirsin biz bugün maça gittik birebir tanistik benim ismim (ramazan)

Gülşen
04.09.2005, 22:23
Siz cidden iyi ikiliymissiniz smileys/smiley17.gif... Harun umarim bu çikisin altinda kalmaz...

Guests
04.09.2005, 22:30
Ilk baslarda forumda atissak da simdi en sevdigim üyelerden biridir Harun.Tanisinca aldigim elektrik çok farkli oldu çünkü.Olaylara çözümcü yaklasimi,sürekli gülen yüzü ve iyi niyetiyle sevdigim abilerimden.En kötü özelligi mp3 sömürücüsüve belesçiolmasi smileys/smiley2.gif.Iman gücüyle futbol oynar sade oynar ama mücadelecidir.Simdilik bu kadar aklima geldikçe editlerim.Belesçi kaptan smileys/smiley36.gif

Harun
04.09.2005, 22:47
Siteye ilk girdigim dönemlerde tanistigim ilk kisiydi Harun.Cahilligime denk gelmis profilime msn adresimi yazma gafletinde bulunmusum.Harun da sagolsun es geçmemis kaydetmis hemen.

Suna bak sadece benim kaydetmemle oluyorsa bu is iyi valla.Hadi ben kaydettim sen niye kabul ettin demezlermi adamasmileys/smiley4.gifDünden raziydinda isine gelmiyor istesmileys/smiley4.gifBirde benim msn adresimdeki bayan sayisiyla senin msn deki erkek sayisi çikaralim.Sendeki liste benim listemdeki erkek sayisina esittirsmileys/smiley4.gif

Kolpaliga devam iftira iftira iftira dedik ya cahilligimize denk geldi bilmiyorduk o zamanlarsmileys/smiley9.gifyok o sayisi bu sayisi hayirdir Harun denklem kurmussun ne oluyor gerçekler kafanimi karistirdismileys/smiley4.gif

Bilmiyormus bu kadar yalanda pes dogrusu.Sanki ogüne kadar msn deki ilk kisi benim ,ilk beni kaydettin öyle bir uyari oldugunu görmedin dimi.Kendin inan önce yazdiklarina sonra baskalarini inandir.Öle masum smileyler yaparak üyelerimizi kandiramazsinsmileys/smiley4.gifRakamlari ortaya çikarmamdaki amaç senin benim hakkimdaki görüslerine cavap maksatliydi.Hani sen diyorsun ya bende tüm bayanlarin msn var diye.Bende diyorum sendede tüm erkeklerin listesi var.Ve idda ediyorum sendeki erkek sayisi bayan sayisindan fazladirsmileys/smiley4.gif

SiNo
04.09.2005, 22:50
harun da olmasa bmn ne olacak bizi kim güldürecek hep böyle ol harun smileys/smiley2.gif

Harun
04.09.2005, 23:02
Sevgi unutma birgün bende seni tanitacagimsmileys/smiley4.gif O zaman görürüm seni.Savunma nasil yapilirmis.
Sevgilisinden korkup organizasyonlara gelemeyen bir numarali satisçi.

Buda tanitim basligi olacak.

SiNo
04.09.2005, 23:06
HARUN 1 NUMARA HARUN SUZ BIR BMN DÜSÜNÜLEMEZ

gerçekefsane
04.09.2005, 23:09
Sevgi unutma birgün bende seni tanitacagimsmileys/smiley4.gif O zaman görürüm seni.Savunma nasil yapilirmis.

bu cümleyi yazdiniz, öyleyse

bugünün isini, yarina birakmayacaksiniz.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifEdited by: gerçekefsane

Harun
04.09.2005, 23:37

bu cümleyi yazdiniz, öyleyse

bugünün isini, yarina birakmayacaksiniz.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Amacim sadece kimin ne oldugunu göstermekti.Yoksa Sevgi tanitacagim kisiler arasina girecek vasiflari kesinlikle tasimiyor.Kapak olsunsmileys/smiley16.gif

#10 Fietra
05.09.2005, 15:49
Harun Abi;

Gülmesiyle bile beni güldürebilen ender insanlardan biri.

Mollasalihoğlu
05.09.2005, 15:53
harun abi'nin resmi topçu gibi çikmis.trabzonspor için adi geçse spor haberlerinde kesin bu resmini koyarlar.smileys/smiley36.gif

Külünkoğlu
05.09.2005, 16:54
kolpa'nin önde gideni, arasira dogru söyler,1 tane mp3 için üç gün yalvardigi görülmüstür. süper organizasyonlar yapar(Bkz: Lider Pide organizasyonu," abi bu kadar adam çay içmeye nere gidecez ?")Sweet Cafe müdavimleri arasindandir,baska takimin maçlarini da izledigi fikri bende sabittir. Bütün olumsuzluklarini bir "gülüs" le yok eden, tebessüm konusunda önüne geçilemeyecek enterasan sahsiyet...

mavidenizim61
07.09.2005, 23:36
ÇAKIR ABIYI BEN DE GÖRMEDIM AMA ONUN HAKINDA BU KADAR GÜZEL YORUMLAR YAPILDIGINA GÖRE IYI BIR SAHSIYET VE ABIMIZ OLSA GEREK ÖNCELIKLE BU KADAR GÜZEL INSANI BIR ARAYA GETIRDIGI IÇIN ONA TESEKKÜR BORÇLUYUZ. BEN GÖREVIMI YAPAYIM TESEKKÜRLER ÇAKIR ABIUMARIM GÜZEL BIR GÜNDE TANISMA FIRSATIMIZ OLURsmileys/smiley1.gif

Badaloğlu
08.09.2005, 09:12
ÇAKIR ABIYI BEN DE GÖRMEDIM AMA ONUN HAKINDA BU KADAR GÜZEL YORUMLAR YAPILDIGINA GÖRE IYI BIR SAHSIYET VE ABIMIZ OLSA GEREK ÖNCELIKLE BU KADAR GÜZEL INSANI BIR ARAYA GETIRDIGI IÇIN ONA TESEKKÜR BORÇLUYUZ. BEN GÖREVIMI YAPAYIM TESEKKÜRLER ÇAKIR ABIUMARIM GÜZEL BIR GÜNDE TANISMA FIRSATIMIZ OLURsmileys/smiley1.gif

Çakir agabeyine güzel sözler söylemen, büyük harflerle yazabilecegin anlami tasimasin!...Lütfen sende kurallari tekrardan okursan sevinirim.

4) Forumun düzenini bozacak sekilde çok büyük fontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli ve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini diger büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

Ayşe Aygün
08.09.2005, 11:16
ben tirubunun sultanlarinin hepsini taniyorum hepsi iyi kizlar. hatta hafta sonlari bulusup dedikodu bile yapiyoruz.sizleri seviyoum sultanlar.

Hasan Ayvenli
08.09.2005, 16:40
valla sadece düzcedekileri taniyorum toplam 3 kisiyiz zaten

SDanışmaz
08.09.2005, 18:18
ben tirubunun sultanlarinin hepsini taniyorum hepsi iyi kizlar. hatta hafta sonlari bulusup dedikodu bile yapiyoruz.sizleri seviyoum sultanlar.

BayanLar dedikodudan baska ne yaparki zaten smileys/smiley36.gif

MrbLack
09.09.2005, 19:03
evet harun reisimdeymis de kimse bize söylemeyi..
msn de her aksam gördügüm ama bi kez olsun selam dedigini hatirlamadigim arkadaslarimdan bi tanesi...kendisini ilk kez geçen sezonun ilk yarisinda ki ankaragücü deplasmaninda tanimistim demiyim görmüstüm..sonra üsküdar yemegi falan filan derken iyice kaynastik...henüz benden mp3 istedigini görmedim ama bu istemiyecegi anlamina gelmez...istese de gönderemem..
bi konuda kendisine yardimci olmaya çalisiyom ama bi türlü aradigi koordinatlarda bulamiom..her aksam soruyo bana ben yok diom.neyse harunum BEKLENEN GÜN GELECEKSE ÇEKILEN ÇILE KUTSALMIS...
BI DE iyi yemek yer..iyi davul çalar kendileri ..kolpalik söylentileri var kendisi için ama ben duymadim görmedim bilmiyorum hesabi(bunun için 20 ytl aldim harundan)smileys/smiley36.gif...
benden bu kadar iyiki varsin harun...

Oğuzhan Görkan
09.09.2005, 19:37
walla ben kimseyi tanimiyom burdan anca nickleriyle bilyom sadece bi arkadas war avalancheda(tribünün sultani) onu bilyom cunku sinif arkadasim tanismak isteyen benim profilden msn mi alalbilr

caykarali erhan
09.09.2005, 20:00
BMNnin yeni üyesiyim.Samsun-bafradayim.ama ne bafradan ne samsundan hiç bi BMNciye rastlamadimsmileys/smiley5.gif

ozcilingir
10.09.2005, 04:57
KOKKOREÇI çok seven , misket oyununu çok iyi bildigini iddia eden , ama köfte yemeye TRABZON'a gelmeyen , KOLPA HARUN !!

Gerçi yigit lakabiyla anilir ama ben HARUN'UN henüz kolpaciligini görmedim.

Yakinda dügününde beraber misket oynayacagiz herhalde , bakalim dügün yapmazsa KOLPACI olduguna kesin inanacagim

Saygilarimla

TheCrow
10.09.2005, 08:15
BMNnin yeni üyesiyim.Samsun-bafradayim.ama ne bafradan ne samsundan hiç bi BMNciye rastlamadimsmileys/smiley5.gif

BMN Temsilcilikler/Illere göre forumuna bakmalisin...ayrica,Mega61isimli kullanici olan metin arkadasimizyakinda Bafra'da ögretmenlik yapmaya baslayacak,özel mesajla baglanti kurabilirsin.

Yunus Emre AYAZ
10.09.2005, 12:48
o takimi her zaman yenilsede büyük kaptan o kaleye geçtiginde devlesemeyen her plaseyi içeri alan o kulislerde en çok konusulan kisi o iste o harun kaptan smileys/smiley17.gif

Beytullah
12.09.2005, 23:47
ben onu sunu bunu taniyomsmileys/smiley36.gifiste bu kadar

AtalaY_BuğrA
19.09.2005, 11:53
ARkadaslar topici yazi yazmadan önce ilk safyayi okuyupta amacina bir bakalim. Hadi kizlar biriniz degistirin artik su ismi.

MAden sirada harunda birseyler yazmak lazim. HErseyden evvel tabiki karadenizli olmayip ve ailesinde trabzonsporla bagi olmayip Trabzonsporu tutan müthis bir insan. Yemekle arasi masallah dun ne zamn göz göze gelsek kasik kasik bal yiyordu kahvalti tabaginin doluluk oranindan hiç bahsetmiyorum.smileys/smiley36.gifInsaniyet olarakda süper bir insan tanidigim için cok onur duydugum birisi. Iyiki sende bizden harun iyi ki buradasin.

sheva
19.09.2005, 16:08
ARkadaslar topici yazi yazmadan önce ilk safyayi okuyupta amacina bir bakalim. Hadi kizlar biriniz degistirin artik su ismi.

Izin verirseniz bu ulvi görevi üstüme aliyorum ve attigi her adimla site gündemini alt üst eden Sevgi'yi öneriyorum.evet her gün tartistiginiz Sevgi'yi bakalim ne kadar taniyorsunuzsmileys/smiley2.gif

Oruç
19.09.2005, 16:50
Tanimayanlar Listesi:)

1.thepatfhinder

gerçekefsane
19.09.2005, 17:01
Tanimayanlar Listesi:)

1.thepatfhinder

2.gerçekefsane

selokal61
19.09.2005, 20:21
ben yeni araniza katildigim için hiç birinizi tanimiyorum ama insallh bundan sonra tanisiriz

Guests
06.11.2005, 13:04
Berat kisilerin uzun soluklu kalmasi ve geyik yapilmamasi konusunda haklisin.Yalniz biz birisini önerdigimizde burada bayanlar birilerini önerebilir demeyin.

SiNo
06.11.2005, 13:08
aynen scholes

Berat
06.11.2005, 13:08
Berat kisilerin uzun soluklu kalmasi ve geyik yapilmamasi konusunda haklisin.Yalniz biz birisini önerdigimizde burada bayanlar birilerini önerebilir demeyin.

Ya Muratim topic bu sekilde açilmis,ilk sayfalara bakarsan daha iyi anlrsin ne demek istedigimismileys/smiley2.gifEsra belirliyordu kisileri ama artik o olmadigina göre bu görevi Sevgi'ye verelim..O seçsin bahsedilecek kisileri.. "Bayanlarin seçmesi sart mi, biz seçelim" diyebilirsiniz ama o kadar erkek üye içinde isim seçme inisiyatifi kimde olacak?? Tam bir muamma..

Berat
06.11.2005, 13:10

Izin verirseniz bu ulvi görevi üstüme aliyorum ve attigi her adimla site gündemini alt üst eden Sevgi'yi öneriyorum.evet her gün tartistiginiz Sevgi'yi bakalim ne kadar taniyorsunuzsmileys/smiley2.gif

Daha yeni gördüm, Gülcan isim belirlemis, su an konumuz Sevgismileys/smiley1.gifMuhtemelen ilk olarak Harun yazarsmileys/smiley4.gif

Harun
06.11.2005, 19:07
[/QUOTE]

Daha yeni gördüm, Gülcan isim belirlemis, su an konumuz Sevgismileys/smiley1.gifMuhtemelen ilk olarak Harun yazarsmileys/smiley4.gif[/QUOTE]

Sevgi'ye sira geleli bir ay oluyo nerdeysesmileys/smiley36.gifBen yorum yapmayacam dedim kendisine çünkü alinacak biliyorumsmileys/smiley4.gif

U.Sadıkoğlu
06.11.2005, 19:20
hehehe bu konu geçecek la heraLde hepsinismileys/smiley4.gif

SiNo
06.11.2005, 19:22
bu topic tikladi

kobra_61
08.11.2005, 23:18
sevgi ablaciiiiiiiimsmileys/smiley1.gifçok seviyorum sevgi ablayi en çökük oldugum anlarda belki de bazen annemden babamdan daha iyi destek oldu bana ve hala oluyo o yüzden ona,hilal ablama,ebru ablama,kankime bu konuda minnettarim.simdilik aklima bu kadar geldi..

Semih GÜL
08.11.2005, 23:31
çok sinirli biri önüne gelen TS formaliya firça atiyorsmileys/smiley17.gif

Ama iyi insan ve iyi bir Trabzonsporlu diye biliyorum.

A.Hilal Çakıroğlu
09.11.2005, 01:17
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

bmn. üyeligine tartismalarla basadi,malesefbir yiliaskinsüredir bu tartismalari hala bitiremedi.smileys/smiley4.gif forumda her önüne geleni azarlamasiyla dikkat çeksede inanin normalde bu kadar asabi degilsmileys/smiley2.gifoldukça iyi, arkadaslari için montunun önünü kapatacak kadar vefalismileys/smiley36.gif ve her toplantida bekletilen olacak kadar da sanssiz bir insansmileys/smiley9.gif. genellikle güler yüzlü,sevecen bir görüntüsergileyen Sevgi ile konusurken kilit kelimeleri kullanmadiginiz sürece hiç bir problem yok. yani forumda asip kesmesine bakarak ondan korkmaniza gerek yok. Ancakkk sakin ola yaninda yönetim yada baskan gibi sözcükleri agzinizdan kaçirmayin iste o zaman bu melek yüzlü güzel kizimiz tam bir canavara dönüsebilir.smileys/smiley2.gifbir yila yakindir istanbulda yaptigimiz tüm organizasyonlarda demirbas olarak her zaman bizlerle birlikte insallah bu uzun süre de devam eder.

Sevgicim seni tanidigima sevindim. smileys/smiley17.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

CeSS
09.11.2005, 10:52
Gerçek yasamda birebir tanidigimiz insanlari bile bazen ne kadar yanlis tanimisiz diyebiliyoruz. Sanal ortamda yazilanlardan bir insanin kisiligini çikartabilmek onun hakkinda bir seyler yazmak çok daha zor. Yazdiklarimiz önyargidan öteye gidecegini sanmiyorum.

Bu kisa açiklamadan sonra konuya döneyim. Bmn'nin sivri kalemlerinden birisi olarak gözüküyor sevgi. Aslinda sivri degil , fakat çogunlugun yazdiklarina paralel seyler yazmadigi için sivri bir kalem olarak gözüküyor. Benim gibi bu yönetime basindan beri inanmiyor. Hep ayni yorumlari okurken arada sevgi'nin yazdiklari gibi degisik yorumlari okumak hosuma gidiyor.

Son olarak nacizane sevgi'ye bir agabey tavsiyesinde bulunacagim. Kendisine ikili polemiklerden kaçinmasini ve takimimiz yenildigi yada berabere kaldigi zaman o gün yorum yapmamasini rica ediyorum smileys/smiley1.gif

TSelif
09.11.2005, 11:57
bu topigi sonradan farkettim...nasil isledigini pek bilmiyorum ama sevgi hakkinda yorumlar yapilyo sanirimbende yazmak istedim

sevgiyi hiç görmedim resimleri disinda..sadece telefonda konusuyozuzve msn de yazisiyoruz..ve çok tatli bir insan, kisilikli biri oldugunu ve gerçekten benim ve diger kizlar gibi tam bir TRABZONSPOR taraftari oldugunu söyleyebilirim..smileys/smiley32.gif

iyiki tanimisim seni sevgicim..smileys/smiley2.gif

Murat'
09.11.2005, 14:50
wallahi kimseyi tanimiyorum bu forum da ne yalan diyim bir te forza61 i taniyorum bir de ikizimi ama ikizimin mesaj sayisi yirmiyi geçmemistir

Külünkoğlu
09.11.2005, 15:07
Sevgi'de sira.. eyvah eyvah.:))

Siddetli bir karsilasmadan sonra (beni aramadigi halde 65.000 kisi arasinda kendisini neden bulmadigimi ve araç temin etmedigimin azarini yapmistir) taniyabildigim, bu tanismadan sonra kizkardesim ve ablam olmadigi için Allah'a bir kez dualara ettigim sahsiyet. (Yüce rabbim sen isini bilirsin) hiç ön yargili pesin hükümlü degildir. (dilin kemigi yok) hirsli da degildir, nefes almadan 5-6 dakika konusabildigi seklinde asli astari olmayan rivayetler olsa da, gerçek su ki 8 dakika nefessiz konusmasina onlarca BMN üyesi sahit olmusdur. (Bkz. 18 Eylül Kahvalti) bittigimiz an su andir dememek için baskan ve yönetim kurulu konularini açma gafletine düserseniz, insan hayatina kasdedici taaruzlarla karsilasmamak için nasil bir hata yaptiginizin tez zamanda farkina varip, basinizi öne dogru sessizce egip hi hi demeniz gerekir, aksi halde sakin ve sessiz bir gencin bir anda 10-15 cm uzayan tirnaklarini nasil bileyledigini gözlemler, havadaki kan kokusunu alabilirsiniz.
Bu arkadasimiz hiç mi olumlu yani yok var tabi siki bir Baskan ve Yönetim yanlisidir. (bir yerde bi yanlislik var ama nerde ) Trabzonsporumuzun yenilgileri onun için önemli degildir. (tezat mi oda ne ola ki ) zor anlastigim önümüzdeki bir kaç yüzyil içinde de anlasma konusunda umudumu kestigim bir arkadasimdir kendileri. Harbidir haksizliga gelemez. Dan diye lafini söyler arkadasim olmasi için de bu tanimlamalar yeterli sebeptir zannimca. Kendisine bir ömür boyu mutluluklar sampiyonluklar ve basarili yönetimler diliyorum (baska türlü bu kasirganin dinecegi yoktur)

#10 Fietra
09.11.2005, 15:12
Sevgi:

Bana velet diyen üye.

EmrahYalçınalp
09.11.2005, 15:28
Beni ve mevcut yönetimin karsisindaki listede olup kaybeden Cuttysark'i da Atay Aktug'cu yapan üye...

Aman bir yanlis anlama olmasin, tüm Trabzonspor'lu kardeslerimi oldugu gibi onu da seviyor ve görüslerine sonsuz saygi duyuyorum.Edited by: perhaps

#10 Fietra
09.11.2005, 17:31
Bana niye alinti yaptin Emrah abi?

SiNo
09.11.2005, 17:41
ben 2 kere gördüm ama hiç konusmadim ist org lerinde görmüstüm

pitbulls61
09.11.2005, 18:15
en koyu mavi en koyu bordodur sevgi.

EmrahYalçınalp
10.11.2005, 09:23
Bana niye alinti yaptin Emrah abi?

"-de" eki var ya yazdigimda... Yani "beni de" anlaminda.

Neyse, sorun degil, uçurdum gittismileys/smiley2.gif

Fatih Ersoy
10.11.2005, 14:45
Eger bahsedilen sevgi nickli kisi tahmin ettigim sevgi ise kendisiyle daha önce baska bir sitede karsilasmistik. Hatta yanilmiyorsam yönetim hakkinda biraz atismistik... süreklikizan ve düsüncelerinde çok israrr eden biri... Hatta kendisi ile karsilastigim sitede(eger o kisi ise)öyle bir kargasa çikarmisti ki siteden en az 15 kisi kopmustu...smileys/smiley36.gif

Gülşen
10.11.2005, 15:48
Sevci
Kendisiyle dalga geçebilen ki bu büyük bir meziyettir- çok az insandan birisi... Karsisinda bir pasör olduktan sonra-ki olmasa da olur- çok iyi bir stand-upçi olacak denli komiktir, yani lafin özü; sit-com kivaminda bir hatun kisidir.
Enerjisini kavgadan alir. Kavgayi sever ve ondan beslenir. Hirçindir... Tipki Karadeniz gibi...
Sürekli gözünün akmasina, elinde mendille dolasmasina ragmen doktora gitmeyip hala Atay Aktug ile ugrasan bir ilginç kisiliktir ayrica. Ne ugrasiyon baskanimla!
Kendisinin yüregi hiç pir pir olmamis, hiç havalanmamis, ayaklari yerden sanki hiç kesilmemis gibi kardesine SS subayi kesilen, evi nazi kampina çeviren gestapodur. Hitler?den feyz almistir.
Annesinin böreklerini begenmeyip internet ortaminda bunu yedi düvele duyuran ama yine de o börekleri yemekten geri durmayan bir gurmedir!
Ayrica fena halde sakar biri oldugu da söylentiler arasindadir.
Merdivenlerden düsen, çayi deviren, kafasini çarpan daha ne diyim...
BMN toplantisinda birilerine lütfedip çay verirken, olanca nezaketiyle ?Çekil!!!? diye önündekine seslenen son derece zarif, nazik, kibar bir
arkadasimizdir...
?Dilin de masallah boyun kadar? diyen annesine; Sükret ki kisa boyluyum ya Hanife gibi olsaydim! Diye karsilik veren hazircevap mi patavatsiz mi ikisi arasinda karar kilamadigimiz bir arkadasimiz. (Kardesi 10 santim uzunmus Sevgi?den, hatirlatalim)
Maç izledigimiz yerde bir ara ben ve Deniz masada yokken yanina gelen bir taraftara, ?Ben senin bildigim taraftarlardan degilim, uza!? diyen ve çocugun
mekandan son sürat kaçmasina sebebiyet veren muhtesem bir sahsiyettir.
(Maç Malatya maçiydi ve henüz Fatih son dakikada beraberlik golümüzü
atmamisti sanirim. Tahmin edersiniz gerisini)
Tipik bir amazonta da denilebilir...
Iyilerin dostu kötülerin düsmanidir!

sheva
10.11.2005, 16:31
Candir o.

Yanlis anlasilmalarla dolu bir tanisma evresinden sonra kendini böylesine sevdirmeyi basarabilen ender insanlardandir.

Sorgulamaz,yargilamaz,oturur dinler sadece anlattiklarinizi.Insanlara güvenmemenizi ögütleyen onca olaydan sonra gönül rahatligiyla gönlünüzü açabildiginiz kiymetlinizdir.Derdi basindan askin da olsa dinler yaptiginiz saçmaliklari,telefonun öbür ucunda sesini duyarak rahatlayabildiginiz sirdasinizdir.Derdi derdiniz,sevinci sevinciniz olur siz farkina bile varmadan.Hesapsiz kahkahalarin da en aci gözyaslarinin da sahidi olur sikayet etmeden.

Harun'la girilen yemek iddialarinin ortagi ,kolpasavar kisiliktir ayni zamanda.Dogru bildigini nerede olursa olsun söylemekten çekinmeyecek kadar cesurdur üstelik.Kavga etmeye meyilli yapisi Karadenizliligindendir.Bizzat Karadeniz'dir hatta;bazen öyle hirçindir ki yikar tüm duvarlari,gazabindan korkmak gerekir,bazen de öyle durgun öyle sakindir ki dinlenebileceginiz en sakin kuytulardan daha huzurverici olur.

Her zaman böyle,her zaman dost kalmaktir dilegim.

Unutmasin sakin çok seviyoruz kendisini ve kulagina küpe yapsin diye son bir söz yaziyoruz

" Geçse de yolumuz bozkirlardan, denizlere çikar sokaklar "

tigin
11.11.2005, 19:36
konu:sevgi arkadasimiz

taniyan yazsin tanimayan okusun.alakasiz mesajlar silinmistir.

Berat
12.11.2005, 10:51
tanismadan önce de yazilarini özellikle okudugum birisiydi..Trabzora,tarhine çok hakim birisi..Trabzonsporlulugun ne demek oldugunu, Trabzonsporun misyonunu bu forumda en iyi bilenlerden.. Tam bir Trabzon kizi.. kesinlike dejenere olmamis.. "Futbol için erkek sporu denmesine ragmen Trabzonsporlu bayanlarin çogu diger takimlari destekleyen erkeklerden daha çok anlarlar futboldan" tezimin en önemli dayanak noktalarindan birisi.. Yazilarini okutmak ve "gördün mü,,bunu Trabzonsporlu bi bayan yazmis" diyip onlara Trabzonspor taraftarinin üstünlügünü ispatlamak için yazilarinin linklerini arkadaslarima yollamaktan sikilmadigim insan... Sinirlendigi andan dakikada 12658746144 cümle kurma kapasitesine sahip ve o andaikna edilmesi mümkün olmayan sahsiyet..

Iyi ki bu forumdasin sevgi, Trabzonspor konusunda senin gibi bilinçli arkadaslarin varliklarina ve yazilarina ihtiyacimiz var.. Ve umarim projeleriniz birgün gerçege dönüseceksmileys/smiley2.gif

immortal_TS
12.11.2005, 12:17
Sevgi

Çok kötü bi tanismamiz oldu.Ki iki hafta siteye ugramaz oldumsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifO biliyor naptigini seni seni :))Tam bir karadeniz kizi hirçin,yeri gelince sevecen, iki kere org.konusma firsatimiz oldu ama hemen kendini belli ediyor ben sevgiyim laa diyor yani :)) Birde muhasebeci olmasi güzel yani birbirimizin dilinden anliyoruz yeri gelince :) Allah uzun ömürler versin Isinde hayatinda hep mutlu olman dilegiyle.

sevencan_oflu
13.11.2005, 16:28
açikçasi burda dogru düzgün kimseyi tanimiyorum desem yeridir. tanisma açisindan dogru düzgün bi organizasyon yapilmadi yani. yapilanlarda da kaynasma açisndan bisey yoktu. olan organizasyonlarda tanidigim arkadaslar da var,hepside birbirinden iii arkadalar. keske daha samimice bi ortam olsaydida herkes birbirine samimice davransa. umarim ilerki günlerde olur....

zanoylu
14.11.2005, 14:57
Tanumayrum....smileys/smiley9.gif

kaze
15.11.2005, 14:57
ben taniyorummm...

hem istanbul da yüzünü gördüm, hem sesini duydum, hem de yazilarindan taniyorum. kimilerine göre oldukça fazla görmüslügüm var yani. smileys/smiley1.gif

sevgi nin en belirgin özelligi bence de HIRÇINLIGI, fanatik ruhu sayesinde sagi solu da belli olmuyor yani smileys/smiley36.giflafini esirgemiyor, hak edene hak ettigi gibi tasi gedigine oturtturuyor smileys/smiley2.gifdiger taraftan asiri düsünceli ve nazik. dügün zamanlari mi, sürprizini hiç unutamiycam. çok mutlu etmistin bizi.

sözün özü IYI BIR INSAN, istanbul sana emanet. smileys/smiley2.gif

selokal61
15.11.2005, 15:01
organizasyonlar artikça tanisma oranida artar ben mesela bi yemek org katildim orada bazi site adminleriyleve bazi arkadaslarla tanistim

Oğuz
15.11.2005, 15:16
Yüzyüze görüsmedik. Fazla da muhabbetimiz olmadi. Bir ara atistik, tartistik, sonra baristik..

Iyi birine benziyor.. Okuduklarim bana iyi biri oldugunu isaret ediyor..

Kendimden birsey katayim; kanim kaynadi...

Külünkoğlu
15.11.2005, 15:28
Bir ara atistik, tartistik, sonra baristik..

Dert etmeOguz, aksi davranisda bulunanlararuhu ele geçirilmis deli muamelesi yapiliyor. :))