PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN’de kim kimi ne kadar tanıyor?

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

Paksoy
17.10.2009, 18:49
bende burdaki bütün renkdaşlarla tanışamadığım yok lazanist;sakin bilgili bir arrkadaş izlenimi verdi bana

ugurTS1989
17.10.2009, 18:53
kendisini artvinli sandığım , of/hayratlı (galiba) olan üye.....

macuka
17.10.2009, 19:09
Hali sahada top oynarken tanıstıgımız arkadaslardan olup, futbol konusundaki yetenegi takdire sayan bir saygıdeger kişiliktir. Fazla muhabbetimiz olmamasına ragmen, Onunla konusurken ince zekasının farkına varmanız cok gecikmeyecektir. Forum da her zaman bu tarz kişilikler ihitiyactır.

LazAnisT
18.10.2009, 23:44
Arkadaşlar öyle güzel şeyler yazmışsınızki bu benmiyim diye içimden geçirmedimse yalan olayım.

Cyzio hocam.Sizinle tanışmak inanın benim için büyük bir şerefti.Sizi tanıyan herkeze neden sitede daha fazla yazmıyor diye sitem eder dururum.Ve müsait olduğunuz bir anda sizi ziyarete gelmek isterim.

Velhasıl Bmn çok keyifli biryer.Beni hiç tanımayan insanların bile aynı fikirlerde olduğumuzu zannetmesi bile inanın inanılmaz bir keyif.İşin ilginç yanı şu ana kadar benim hakkımda yorum yapan herkesi benimde çok sevmem.Kalp kalbe karşı dedikleride bu olsa gerek.

Valla ister yorum yapın ister yapmayın.Ben sizleri çok SEVİYORUM!!

ceserdar
20.10.2009, 01:23
Süleyman Abi'yi gittiğim halı saha maçlarında tanıdım. Trabzon'dan tanıdığım ve sevdiğim abilerimin mayası onda da var. Trabzon'da yapılan mis gibi ekmeklerin mayası ile İstanbul'da yapılan ekmeklerin mayası farklıdır ya. Bu da onun gibi bir şey. :)

Bahattin Aydın
25.10.2009, 15:51
İsminin sadece Süleyman olduğunu biliyorum :) Başka hiç bir fikrim yok.Ancak siteye girdiğimde yorumlarını beğenerek okuduğum bir abi.Ayrıca Bmn'de en fazla tanışmak istediğim kişilerden.Umarım birgün tanışırız.Saygılar

ilhan
25.10.2009, 16:44
Süleyman abiyi "Kazım Koyuncu Kalbimizdesin" başlığındaki yorumlarından yola çıkarak tanımaya başlamıştım. O başlıkta yazdığı yorumlar ile zaten benim için ayrı bir öneme sahip olmuştu. Forumda "Yeni Mesajlar" sekmesine tıkladığımda bir konuya en son mesajı yazan "Lazanist" ise mutlaka o başlığa uğrarım ne yazmış diye okurum.

Yazdığı mesajlarla ne kadar ince zekaya sahip olduğunu ve bir o kadarda mizahi mizaca sahip olduğunu zaten belli ediyor. Tartışılması gereken önemli konularda ise zaten kalitesini yazdığı kısa ve öz yazılarla belli ediyor. Toplumsal olaylarda ise yazdığı ince göndermeli mesajlar ile ne kadar duyarlı olduğunu gösteriyor.

Doğayı ve yeşili çok sevdiğini düşünüyorum. Ayrıca Karadeniz yöresine ait her türlü alt yapının kendisinde olduğunu düşünüyorum. Bir Karadenizli'de olması gereken ne varsa, hepsinden biraz fazla var. Müzik konusunda ise çok ayrı bir zevki var. Belki de birçok insanın hayalini kurduğu şekilde bu zevkini doya doya yaşıyor.

Bmn İstanbul'un yaptığı halı saha maçlarıyla ile ilgili başlıkta yaptığı göndermeler ise muazzam. Sırf o mesajları okumak için giriyorum. Kanında biraz artistlik, biraz mütevazilik, bir asabilik ve Kazım abi gibi asi bir ruhu var.

Kendisi benim için BMN'nin olmazsa olmazlarındandır. Çok severim ve çok büyük saygı duyarım.

Henüz yüz yüze görüşmediğim birisi için bana bu denli uzun yaptırıyorsa, varın benim için ne kadar önemli birisi olduğunu siz düşünün.. İnşallah bir gün karşılıklı oturur, iki muhabbet eder ve tanışma fırsatı yakalarım.

KUTADGU
25.10.2009, 16:48
Tanımıyorum ama tanıyorum.

İlgili, bilgili, aktif abimiz.

Hayranlığım vardır kendisine. İtiraf etmek lazım.

Açık sözlü ve sert sözlüdür de aynı zamanda.

AdemS
25.10.2009, 18:11
Süleyman Abi(Lazanist).. BMN'de en çok sevdiğim isimlerden biridir kendisi :)

BMN İstanbul İftar Organizasyonunda ilk kez karşılaştık ama öyle sıcakkanlı öyle güzel karşıladı ki beni, sanki 40 yıldır tanışıyormuşuz gibi hissettim..

Konuşmasıyla, sevecenliğiyle ve sıcakkanlılığıyla kendisine çok ısındığım abim.. Onunla tanışma şerefine nail olduğum için o gece çok mutlu olmuştum..
İnşAllah başka bir organizasyonda tekrar karşılaşırız abi..

Kendine çok iyi bak..Allah'a emanetsin..

Hasan ZAİMOĞLU
25.10.2009, 18:14
tek bilgim burada faal olmaya başladığım andan beri aynı avatara sahip olması ve çok iyi bir kazım koyuncu sevgisine sahip olduğu (:

Gamze
12.11.2009, 23:12
^^^^^^^^

Bilahare yazcaum :)

Emirhan Makul
13.11.2009, 00:53
Bir Karadeniz Erkeği nasıldır sorusuna sözlü değil Bedenini ve Düşüncelerini ortaya konarak verilecek cevaptır Süleyman Abi.

EMiRHAN61
13.11.2009, 00:59
O'nu sizlere halı sahaların dili olsa da anlatsa :D

faik celikoflu
13.11.2009, 01:56
tanımıyorum suleyman abiyi ama artık tanımak istiyorum..bu yorumları okduktn sonra..bu kadar gönlü fethetmek kolay olmasa gerek...

antagonist
13.11.2009, 03:23
Süleyman abiyle bir-iki kere karşılaştık fakat uzun uzun sohbet etme imkanımız olmadı hiç...

Çevre konusundaki duyarlılığı, açık sözlülüğü ve esprileriyle gönüllere girmeyi başardı...

Hürmetler abi. Seviyoruz seni. :)

ahmetto
13.11.2009, 08:30
Süleyman kardeşim rakiplerin hası.Sahada ne kadar da rekabet etsek bile çok sevdiğim ve saygı duyduğum arkadaşım.İyiki varsın Süleyman yoksa ben kiminle didişecektim halı saha maçlarında

Fatih Yücel
13.11.2009, 08:57
Kazım Koyuncu Sempatizanı ...
Halı Sahaların vazgeçilmez kaptanı...
İyi Bir Abi yerine göre arkadaş...

Azda Olsa Yenteli :)

Hürgün Aygün
13.11.2009, 12:51
kazım koyuncuyu çok sediğini biliyorum süleyman abinin

Faik Yılmaz
13.11.2009, 13:38
Süleyman Abiyi çok merak ediyordum.... Yazdıkları ve düşünceleriyle şahsına münhasır birisidir....

Bir gün çalıştığım hastaneye geldi... Yalnız hemen gitti işi vardı.. Bir çayımı bile içmedi bu yüzden azcık kırgınım ona.... En ksa zamanda borcunu kapatması dileğiyle :) :)

Misina
13.11.2009, 17:04
Hamsi ve Kemençe Tutkunu Hayratlı abimiz.

LazAnisT
12.12.2009, 21:36
Güzel söylemleriniz için çok teşekkür ederim.

Yazılanları okudukça yüzüm kızarıyor

Yönetici arkadaşlardan ricam lütfen başka bir arkdaşa geçelim.

Cafer KILIÇSOY
12.12.2009, 21:44
Abi bu kısma bayan yöneticilerimiz bakıyor, elimiz kolumuz bağlı:D

ilhan
12.12.2009, 21:49
Yönetici arkadaşlardan ricam lütfen başka bir arkdaşa geçelim.

Daha yazıcak olanlar vardır.
:rolleyes:

---

Hazır başlığa uğramışken herkese kolay kolay kullanmadığım ama Süleyman abi için rahatlıkla kullanabileceğim bir kelimeyi de söyleyip, öyle çıkayım.

Adamdır Süleyman abi.
:)

Cafer KILIÇSOY
12.12.2009, 21:59
Daha yazıcak olanlar vardır.
:rolleyes:

---

Hazır başlığa uğramışken herkese kolay kolay kullanmadığım ama Süleyman abi için rahatlıkla kullanabileceğim bir kelimeyi de söyleyip, öyle çıkayım.

Adamdır Süleyman abi.
O kelime bile azdır benim abiyme:)

Fatih Ersoy
12.12.2009, 22:25
Kazım Koyuncu'nun yanı sıra bir Şebnem Ferah ( yanlış hatırlamıyorsam ) hayranı olduğunu bildiğim üye :)
Bu kadar güzel yorumdan sonra kendisiyle tanışma gerekliliği hissettiğim üye :)

Adem Erdoğan
12.12.2009, 22:28
Yanlış hatırlıyorsun Fatih Şebnem hayranı olan sümela61'di.:D

Fatih Ersoy
12.12.2009, 22:31
Yanlış hatırlıyorsun Fatih Şebnem hayranı olan sümela61'di.:D

Evet o da olabilir :D:D

Şebnem hayranı olmasada seviyoruz lazanist'i :D Belki bir gün o da şebnem hayranı olabilir :)

Gamze
12.12.2009, 23:19
Süleyman abim,

Yazılanların tamamına katıldığımı belirterek birkaç da yorum ekleyeyim.
Süleyman abmiz has karadeniz delikanlisidur :) Kanı delidir evet. ) Abimizin her şeyden, herkesden hberi vardır, her yere uzanır kolu, boldur eşi dostu, çoktur seveni. Futbolda olduğu gibi müzikte de iyidir hem. Kuzine gecelerinde söylediği türküleri videolardan da olsa dinledik, çok sevdik. inşallah canlı canlı da dinleriz bir gün. :)
Organizasyonların ilk aranan adamlarındandır. Eşi dostu çoktur dedik ya, müzisyen mi lazım, kemençe mi, durun hemen Süleyman abiye başvuralım.. :)
Abimiz organizasyonlara da renk katan ilk isimlerdendir.
Eğlenmesini de eğlendirmesini de bilir yani..

Bu yaz Süleyman abim de, sevgili eşi Dilek ablam da sağolsn çok yardımcı oldular bana.
Abimin sayesinde stajyer olarak kabul edildiğim gazetede ciddi bir deneyim ve epey anı kazandım. Yaz günlerimin renklenmesinin de baş sebebidir lazanist abim yani..

Yardımseverliği, canayakınlığı, karşısındakine verdiği pozitif enerji ve güvenle bir tanedir işte abimiz.
Daha ne olsun? )

Allah eşin Dilek abla, junior Lazanist ve sevdiklerinle mutlu mesut etsin seni abi, ne diyelim..
iyi ki varsın. İyi ki seni tanıdım.

Sana da teşekkürler la BMN. :))

Selman
12.12.2009, 23:28
Ben yazmamışım yahu Süleyman abiye :S

Ne zaman tanıştığımızı hatırlayamıyorum Süleyman abi ile.Forumda ki Süleyman abi, yayını gerip hedefin tam onikisini vuran okçular gibidir.Bir, bilemedeniz iki satır yazar, ama tam kalbinden.Okuması zevktir ;)

Esprilidir Süleyman abi, çok gezer ayrıca, bu yüzden de anı çoktur kendisinde.Elinde olsa bir gün bile İstanbul'da durmaz, Beykoz hariç :) Yeşili, Kazım'ı ve dolayısıyıla müziği çok sever.Sayesinde nasipleniriz bizlerde.( O anladı ) :)

Sevgiler, saygılar sunup ayrılıyoruz huzurundan abi:)

ilhan
12.12.2009, 23:29
O kelime bile azdır benim abiyme:)

Daha fazla şımarmasın diye az yazalım abi. :p

İsmail Alkan
12.12.2009, 23:31
Kısa ve öz, can dostumdur :)

61viya
13.12.2009, 18:17
Süleyman abimde miymiş sıra? :)

Öyle uzun uzadıya şeyler yazacak kadar tanışamadık biz maalesef. Ancak, sayılı konuşmalarımızdan bile, ondan aldığım güzel enerjiyi ifade etmek güç benim için.

Duruşu dikkatimi çekmişştir her daim. Lafı dolandırmadan söylemesi, "nasıl" söyeleyecğini bilmesi ve dolayısıyla iletişim gücüne hayran kalmışımdır belki hiç konuşmadan çok çok önce.. Ortak nokta çoktur, çok paylaşamasak da.. Kazım gibi, müzik gibi, Trabzonspor gibidir bir biçimde tanışacağımızı bilmek. Güven verir..

Bir gün sohbet kuyusunun derinlerine inebilmek dileğiyle abim..

ariftoprak
02.01.2010, 13:03
Süleyman abi can dır. Bmn de tanıdığım ve en fazla sevdiğim isimlerden biridir. Kendisi inanılmaz entelektüel bir adamdır, sonuna kadar doludur, her konuda söyleyebilecek sözü her konuda bilgisi vardır. O kadar ki hayatımdaki değişiklikleri akrabalarımdan bile önce haber alır, tebrik eder. Organizatördür ve kaptandır. Dayımdan Allah razı olsun diyorum, yoksa BMN deki dostlardan bihaber yaşardım. Bmn ve siz dostlar sayesinde TRABZONSPOR lu olmanın ne demek olduğunu tekrar hatırladım. Süleyman abi Niko yu arasana bi ara....

Kamil Çakmak
04.01.2010, 15:15
Forumda yorumunu bir kaç satırla anlatmasını bilir. Kısa ve okkalı yazar. Bazende okların ucu sivrilir.:)
Süleyman kardeşle Trabzonda Bjk maçına gittiğimizde tanışmıştık. Sohbeti çekilir espirili bir arkadaşımız.
Keşke uzun uzun sohbet etme imkanımız olsaydı. Yaşamında mutluluk ve başarılar dilerim.

Zafer Keskin
04.01.2010, 16:18
Süleyman abime gelmiş demek sıra... Abimle tanıştığımız gün dün gibi aklımdadır. 2003 senesi trabzonsporu havaalanında karşılamaya gitmişiz uçak rötar yapmış gece 12 buçukta havaalanından ayrılmaya başlıcaz. biz 5 kişiyiz kuzenlerle bakınıyourz sağa sola nasıl gideriz diye metro yok bişe yok :D Berat diyorum neyle gidecesunuz. benim o halimi gören süleyman abi nereye gideceksiniz dediği gibi ibrem oraya döndü :D:D:D 8 kişi süleyman abinin arabaya nasıl doluştuk bir arabanın içindekiler bliir :D:D

o günden beridir süleyman abi ile muhabbetim iyidir. Allah seni başımızdan eksik etmesin abi :)

Son gelişen olaylarıda merakla beklemekteyim. ;)

Gamze
04.01.2010, 16:26
Zafer'in hikayesinden sonra ben, kardeşim, Selman abi ve Nurdan'ın İBB maçında yaşadıklarımız geldi aklıma. Geç kalmışız, Nurdan, ben ve kardeşcağızım. Metin abi sinir küpü tabii. Selman abi bizi bekliyor. Nihayetinde dayanamayıp otobüsü kaldırıyorlar. Biz Mecidiyeköy'de bekliyoruz. Meğersem Metin abi o sinirine rağmen duygusallığını gösterip bizi Süleyman abiye emanet etmiş. :D Az sonra Süleyman abi geliyor, Allah razı olsun. Alıp stada götürüyor bizi. Bu arada biz Nurdan'la kucak kucağa oturuyoruz tabii ama o bambaşka bir mevzuu :D
Otobüsten önce stada varıyoruz, utanmadan otobsün kapısına gidip "hoşgeldiniiiz" diye karşılasak mı milleti diyoruz ama yine ve yeniden Metin abinin gazabından korkarak yapamıyoruz tabii..
Gün sonunda Metin abinin bizi otobüse almasını ise hala çok duygusal bulurum. :D

Teşekkür ederiz Süleyman abim. :)

Zafer Keskin
04.01.2010, 16:31
:D:D:D Anlatılmaz yaşanır cinsinden hikayeler gerçekten :D:D:D:D

Osman Yavuz
04.01.2010, 20:59
Halısahanın gelmiş geçmiş görebileceği en büyük yıldızdır Süleyman abi benim için.İnsanlığını ve esprili kişiliğini zaten söylememe gerek yok.Seviyoruz seni Süleyman abi.

A.Hilal Çakıroğlu
04.01.2010, 21:44
Yanlış hatırlamıyorsam ilk olarak Lösev gönüllü toplantısında tanışmıştık "Aksak Süleyman" abiyle :) Çok uzun konuşmuşluğumuz, sohbet etmişliğimiz yoktur ama buna rağmen çok yakın bulurum kendisini. Duyarlıdır, yardımseverdir, vefalıdır, cana yakındır, samimidir, mütevazıdır, organizasyoncudur, 61. sayfaya denk gelecek kadar mübarektir ve bir de bizim oralıdır daha ne olsun? :yattara2:

İyi ki varsın Süleyman abi, seviyoruz seni :)

Gamze
12.01.2010, 20:12
Ekim'den bu yana Süleyman abiyi anlatmışız. Birazdan sürpriz ve hepinizin yine çok sevdiği bir isimle değiştireceğim başlığı. Süleyman abimize yorum yapmak içn son dakikalarınız... Vapur kalkıyor, holaa!

Gamze
12.01.2010, 20:32
Veee....

O geliyor... o...

Bu zaman kadar isminin yazılmamış olmasına şaşıracağınız insan o...

O...

61viya...

Evet. Begüm'ü konuşuyoruz Begümü yorumluyoruz... Buyrunuz... :)

:rolleyes: :p :o

Mehmet Fırat
12.01.2010, 20:35
Oy...

Sınavlar çıksın aradan. Yazacak birkaç şeyim var. :cool:

ilhan
12.01.2010, 20:39
Kendisini tanımıyorum. Ama iyi biridir herhalde.
:D :D

(yerimizi alalım, uğruna kitap yazarız :) )

ÖmerFarukYılmaz
12.01.2010, 20:43
Bende yerimi alayım yahu:)

Pişştt:D

Mollasalihoğlu
12.01.2010, 20:49
Begüm Ayşe Kara,
Nam-ı diğer beyazmartı :)

Biz bu "duygusal" arkadaşla, Bmn'nin hoşgörülü üyeleri olarak, sanırsam 2004 yılı civarında tanıştık ilk kez.. Benim sağduyulu yazılarım etkilenmiş olacak ki, başladı ağlamaya, dedim etme, eyleme.. Yok, zırıl zırıl ağlıyo :D

Gel zaman git zaman sevdik bu arkadaşı..

Kendisi kadar uzun uzadıya yazı yazamayacağımız aşikar olduğundan fazla kasmanın manası yok..

Hepimiz onun kadar derinden sevsek bu takımı, onun kadar sevgimizi belli edip futolculara onun kadar destek olabilsek, düşünmüyor değilim ne kadar güzel olacağını..

Ölme e mi? :)

Great White
12.01.2010, 21:06
Yahu ben forumda yokken Lazanist Süleyman' ı kaçırmışım:S

Kendisini forumdan az çok takip ederdim ama yüz yüze ilk karşılaşmamız Kadıköy' deki bir Fuat Saka gecesinde olmuştu..

Forumdaki usturuplu tavrının aynısını takınan bir adam vardı karşımda. Trabzonpor sevdasını kendi içinde özümsemiş, gerek dünya görüşünün zenginliği, gerekse sanal ortamdaki fikirleriyle gerçek anlamda kaliteli ve güvnilir bir adam olduğunu söyleyebilirim sanırım..

Sıradaki üye 61viya' yı yüzyüze hiç görmedim. Ama her sene düzenlenen oylamalarda duygusallık ödülünü kimselere kaptırmadığına bakılacak olursa bol bol şiir okuyan hassas ve biraz da melankolik bir yapısı vardır diye tahmin ediyorum:)

ilhan
12.01.2010, 21:10
Sen beni de ıska geçtin abi bu başlıkta. :D

Great White
12.01.2010, 21:14
Eee şansına küs:D

Hepiniz beni es geçtiniz de haberiniz yok:p

Murat'
12.01.2010, 21:19
Bu başlık ne kadar sürede güncelleniyor ?

abdullah6134
12.01.2010, 21:19
başlıkta es geçilen çok olmuş ayrı da başlığa şöyle bir baştan bakıyim derken forumdan ne kadar çok kişinin uzaklaştırılmış olduğu dikkatimi çekti...çok mu katı kurallarımız var acaba..

Murat'
12.01.2010, 21:25
Ben merak ettim şimdi.Mesela ilk sayfaya burda yer verilen üyelerimizin ismi yazılsa olmaz mı?

Fatih Ersoy
12.01.2010, 21:29
Burayı kendime ayırıyorum... :D

Anlatacak çok şeyim var evet.. Ama daha çoğuna sahip olacağımı düşünüyorum :D
Bit sınavlar bit... :)

Gamze
12.01.2010, 21:34
Burayı kendime ayırıyorum, reserve diyenler genelde aynı yere yazmazlar ama neyse :D

Murat başlık normalde daha sık değişmeli ama çok aralıklarla yazdığı için herkes zaman epey geniş tutuluyor artık.

Kimlerin isimlerinin yazılmış olduğunu listelemek mantıklı gerçekten de.

Mollasalihoğlu
12.01.2010, 21:53
Sıradaki üye 61viya' yı yüzyüze hiç görmedim. Ama her sene düzenlenen oylamalarda duygusallık ödülünü kimselere kaptırmadığına bakılacak olursa bol bol şiir okuyan hassas ve biraz da melankolik bir yapısı vardır diye tahmin ediyorum:)

Öyle deme usta, duygusal üye alanı çekişmeli :D

Great White
12.01.2010, 22:03
Öyle deme usta, duygusal üye alanı çekişmeli :D

Tuzağı gördüm, atlayayım üzerinden:D

Gamze
12.01.2010, 22:20
-teneffüs-

Aşağıdaki isimler yazılmış bugüne kadar.
(Yoruldum ula, nerden çıkardın bu işi Murat :))

Çakır
Bordomavim
Magnolia
Emorfo
Külükoğlu
Berat Tekke
Harun
Sevgi
Fanatik Pacci
Oğuz
Tigin
Muhalif
Sino
Cess
Badaloğlu
Mrblack
#10 Fietra
İmmortal_ts
Cafer52
Zafer6161
Fırlama
Mehdi
Murat aydın
Kaya
Can basten
Cyzio
Bordobluex
Nebiye
Süleyman
Uğur
Tselif
Selman
İlhan
Lazanist

Adem Erdoğan
12.01.2010, 22:28
61viya Begüm diyince aklıma Szymek geliyor.Bmn'ye ilk üye olduğum zamanlar otel baskınıyla baya medyatik olmuştu.:)

Bu arada bordobluex'u listede görünce aklıma geldi.Osman abi nerelerde bilen varmı?

Cyzio
12.01.2010, 22:52
Begüm'le tanışmamız galiba onun başlattığı "Siz gerçek misiniz, yaa?..." başlığına yazdığım bir mesajla olmuştu. Ondan sonra samimi olduk. Yüzyüze görüşmemiz maalesef mümkün olmadı. Ama gerek forumda, gerekse özelden çok yazıştığımız oldu.

Son derece hisli (Herkesin yazdığı gibi "duygusal" yazmayayım dedim), nazik, insan canlısı bir üyemizdir. Bilmem hayatta kimseyi kırmış mıdır? Ben sanmıyorum. Bütün bu nezaketine rağmen, doğru bildiği yoldan da asla şaşmayan bir kişiliğe sahiptir. Yaptığı tahsil, herkese nasip olacak türden bir tahsil olmayıp, bu sayede de ayrıca takdirimi çok kazanmıştır.

Yazımı bir itirafla noktalayayım:

Bir kere arabada radyo dinlerken programa bağlanan bir genç kızı, formatları bayağı tuttuğu için, "Acaba Begüm müdür?" diye dinlemiş, sonra o olmadığını anlayınca hafif tertip bir hayal kırıklığına uğramıştım.

Sevgilerimle.

.

KUTADGU
12.01.2010, 22:54
Begüm deyince aklıma ilk olarak bana ters çıkışı geliyor.
Sarsmıştı beni bayağı.
O yüzden ilk tanışıklığım duygusallığı ile değil sorgulayıcılığı ile oldu.

Ancak itiraf etmeliyim ki onun kadar duygusal anlatabilene de pek rastlamadım.

Şimdilik bu kadar.

Kusura bakmaz umarım.

Bu arada söylemeden olmaz.

BMN'yi BMN yapanlardandır kendileri.

Sağolsunlar ve de Varolsunlar...

macka61
12.01.2010, 23:10
bende kendisini şenol hoca zamanında yine tesislerimizi ziyaret etmesi ve sivas maçında futbolcularımıza mektup vermesiyle öğrendim yazılarını büyük bir zevkle okuyorum çok içtenlikle yazıyor hep böyle devam etmen dileğiyle begüm

ÖmerFarukYılmaz
12.01.2010, 23:13
Duygusal şirin :D

Muhammed
12.01.2010, 23:34
Bmn'de üyelerin hep profilindeki yer kısmına dikkat ederdim. Mersin yazan üye sayısı bir hayli az. Sonradan öğrendim ki kendisi Sivasta öğrenci olmasına rağmen aslında Mersin'de ikamet eden nadir üyelerden biriymiş :D

Anıl Caner
12.01.2010, 23:36
Çok severün.

Ahmet Başkaya
12.01.2010, 23:43
Ben de iki birşeyler karalayım vakti geldiğinde yerimizi alalım da ;) ...

Recep Alkan
12.01.2010, 23:52
Sivas da tanışmıştım, sevecen, hakiki Trabzonsporlu...

Aynı maçtan bir görüntü...

http://img193.imageshack.us/img193/3684/1001677i.jpg (http://img193.imageshack.us/i/1001677i.jpg/)

Ahmet Başkaya
13.01.2010, 00:09
Recep Abi , Begüm Abla'yı maçta geç farketmiştin sanırım hatırlatayım ççç :)....

ÖmerFarukYılmaz
13.01.2010, 01:45
Şu ünlü YİVA forması ççç Neyse anca düzeltmişler..

Bu arada Recep Çaltepe'yi baya özlemişim:)

melâl
13.01.2010, 20:48
kendisi çoooook sevimli bir pisliktir :D
pislik kelimeme takılmayınız biz böyle anlaşıyoruz onunla...

beyaz martı değil mi anacım ; pis işte :D gün boyu çöplükte felan :D

neyse pislikten çok sevimli olayına x61 optik zoom yapmak istiyorum

fecii sevimli bir Viya dır begüm...

ikimiz de matematikçiyiz... bu gerçeği onunla tanıştığımızın 3 haftası öğrenmiştim...

"hem Trabzonsporluyuz hem matematikçiyiz, hem ikimiz de Ersun Yanal'a çiçek verdik ( ççç ) ne kadar çok ortaak noktamıız var begüüümm (fonda uçuşan kalpler ) " modunda ona yazmaya kalkıştım ilk zamanlarda... topoloji sevdiğini öğrendiğim günden beri nefret ederim kendisinden... hele bir de beni 3 48 lik ortalaması ile ezişi vardı ki... okulu bırakırsam sebebisin begüm..

her şeye rağmen severim bu sevmiliciği... msn de en az benim kadar sever sarı hayvancıklardan kullanmayı :mutlucuk:

BMN siz bir Viya düşündüm biraz ...

düşündüm dee...

güzel olurdu bea :rolleyes:

en azından göz yaşlarımız azıcık kururdu :U

sevgili sevimli begümlü ve ayşeli öğretmenim... seviyoruz seni... =)

Selman
13.01.2010, 22:19
Aaa, sıra Begüm'e mi gelmiş ? :rolleyes::D

Yazacak çok şeyim var son argümanlarımı da toplıyayım hele bi :)

Murat'
14.01.2010, 13:23
-teneffüs-

Aşağıdaki isimler yazılmış bugüne kadar.
(Yoruldum ula, nerden çıkardın bu işi Murat :))

Çakır
Bordomavim
Magnolia
Emorfo
Külükoğlu
Berat Tekke
Harun
Sevgi
Fanatik Pacci
Oğuz
Tigin
Muhalif
Sino
Cess
Badaloğlu
Mrblack
#10 Fietra
İmmortal_ts
Cafer52
Zafer6161
Fırlama
Mehdi
Murat aydın
Kaya
Can basten
Cyzio
Bordobluex
Nebiye
Süleyman
Uğur
Tselif
Selman
İlhan
Lazanist

Biraz yorduk seni Gamze kusura bakma.

Ama güzel bir çalışma ortaya çıktı.

Dursun Kaplan
14.01.2010, 13:58
Kendisini pek tanımam. :) Ama adını çok severim. :)

Murat'
14.01.2010, 14:00
Başlığa adı yazılana kadar forumda bu kişinin varlığını bilmiyordum. :D

Mollasalihoğlu
14.01.2010, 14:35
Kendisi ile ilgili yazımı, rezervasyon yaptığım yere yazdım :)

Muhalif
14.01.2010, 20:40
61 Viya için dünya klasiklerinden seçme cümlelerle bir özet geçmem gerekir sanırım.

Kutlu ruhlara katılmayı umdukları için günün birinde ateşle yanarken yakınmayanları da göreceksin... (Dante-İlahi Komedya)
Her sezon şampiyonluğa sonsuz inançla yola çıkan biz Trabzonspor taraftarları genellikle sene ortasına gelmeden isyan bayrağını çeker ve kelle istemeye başlarız. Fakat 61viya’nın bugüne kadar takıma, oyunculara, yöneticilere v.b isyan ettiğini, atıp tuttuğunu görmedim hiç. O günün birinde şampiyonluk göreceğinden emin, her yıkılışta ateşlerde yanarken hiç yakınmıyor…

Gerçek aşk... meleklerin aşkı... çektiği acıyla yaşayan, onunla ölen vakur aşk... (Balzac-Eugenie Grandet)
61viya’nın Trabzonspor aşkı işte bu…

Çektiğim acının büyüklüğü belki gerçekte payıma düşenin çok altındadır... (Kafka-Günlükler)
61viya Trabzonspor için bir çok acılar çekmiştir ama o hiçbir zaman bundan şikayetçi olmamıştır.

Hemşerileri deliye çıkarmış adını… zaten kim peygamber olmuş ki kendi memleketinde… (La Fontein-Masallar)
Trabzonspor’a olan düşkünlüğünü bir çokları delilik olarak da nitelemektedir.

Dünyamız bir kırık düşler dünyasıdır… ve kırılanlar da çoğu zaman en özenerek beslediğimiz, ruhumuzun en soylu yönünü yansıtan düşler ve umutlardır… (Charles Dickens-Oliver Twist)
Trabzonspor, bu söze uygun haller yaşatıyor viyaya biliyorum.

Biz rüyaları gerçeğe dönüştürmek için doğduk… (Cengiz Aytmatov-Cengizhan’a Küsen Bulut)
Evet 61viya bunun için doğmuş resmen…

Tanrı'nın ne istediğini bilenler çok değil... (Stendhal-Kırmızı ve Siyah)
Viya bu çok olmayan guruptan biri bence…

Vicdanları rahat olanlar her zaman iyi uyurlar.. (Solohov-Ve Durgun Akardı Don)
Bu bağlamda şu dünyada en rahat uyku uyuyanlardan biri olduğunu düşünüyorum

Doğru ve dürüst olanı destekleyip, eğri ve bozuk olanı değerden düşürürsen, eğri ve bozuk olanı bile düzeltip doğrultabilirsin... (Konfüçyüs-Seçme Konuşmalar)
Viya’nın yaşam felsefesinin bu olduğuna eminim.

Çaba harcamadan iyi olabilmekte hüner... (Tolstoy-Savaş ve Barış)
Hepsinin özeti de budur işte. Evet çaba harcamadan iyi olabilmekte hüner… Henüz yüz yüze tanışma fırsatı bulamasam da bu konuda forumda en hünerlimiz olduğuna eminim… Hep böyle kalsın umarım… Hayattan tüm umduklarını, tüm istediklerini alabilmesi dileğiyle…

LazAnisT
16.01.2010, 01:15
Kendisini hiç tanımam ama onunda dediği gibi yolda görsem yıllardır tanışıyoruz gibi sım sıkı sarılırım.Gıyabında kendisinin bile tahmin edemeyeceği kadar çok severim.Nedenini bilmiyorum ama yazdığı her kelime çok samimi gelir.Kardeşim olsa bu kadarı olur türünden.

İşim gereği yurdumun bir çok vilayetiyle bağlantılarım var ama nedense onun yanından bile geçemiyorum.Ziyaret etmek lazım bu dünyalar tatlısı kızı.

Sitemimde yok değil.Feysbuk çıktıktan sonra ihmal etmekte BMN yi.Ne BMN de kendisini sevenler bunu haketmemekte:)

ilhan
17.01.2010, 10:23
Değişmedi mi bu başlık ya. 1453 yılından beri Begüm hakkında yazıyoruz sanki. :D

Selman, yazacak bir şey mi Begüm hakkında? Bence bırak abi, değmez. ççç

(uzuyorum hemen :p )

Murat'
18.01.2010, 19:54
Çakır
Bordomavim
Magnolia
Emorfo
Külükoğlu
Berat Tekke
Harun
Sevgi
Fanatik Pacci
Oğuz
Tigin
Muhalif
Sino
Cess
Badaloğlu
Mrblack
#10 Fietra
İmmortal_ts
Cafer52
Zafer6161
Fırlama
Mehdi
Murat aydın
Kaya
Can basten
Cyzio
Bordobluex
Nebiye
Süleyman
Uğur
Tselif
Selman
İlhan
Lazanist

izzet
21.01.2010, 21:10
Bir Öneri:

Daha Aktif bir Tanisma Basligi, Üyelerin birbirini Tanimasinda daha yararli Olabilir diye Düsünüyorum.

Zafer Keskin
21.01.2010, 22:12
akdenizli pıtırcık bir trabzonsporluydu o, herşiyiydi trabzonspor, üni için belkide trabzonu istemişti ama sivasa yolu düşmüştü. Trabzonsporun sivas maçını duyar duymaz otele koşmuştu szmek aşkıyla yanıp tutuşuyordu bütün takım futbolcularına mektup yazmıştı. hepsini gözü yaşlı ulaştırmıştı birer birer...

En çokda şenol hocayı severdi. Szmek aşkıyla büsbütün...

üniye yeni başlamış çağlarında tanışmıştık begümle... sanki dün tanışmış gibiyim. sanki bu olaylar dün oluverdi...
ondaki trabzonspor sevgisi ve samimiyetiydi bizim arkadaşlığımızı pekiştiren.. Matematikçiydi benim matematik öğretmenimdi matematik dehası oluverecek yakında :)

Matematik öğretmeni iyiki bordomavi.net tesin... iyiki tanımışım... iyiki trabzonsporlusun yahu... ;)

Ölme emi :)

Mehmet Fırat
24.01.2010, 21:07
İlk konuşmalarımızdan bir tanesinin son anları;

61viya: "Ben gideyim. =)"
MF: "Tamam. =) İyi bak kendine."
61viya: "Ölmeee.."

Bismillahirrahmanirrahim. O an bende bir ürperti oluştu. Allah Allah dedim, bu kız benim öleceğimi mi gördü rüyasında? Hoş, beni çok tanıdığı söylenemezdi. Neden böyle dedi acaba? vs sorular kafamı kurcaladı bir süre. Sonradan aklıma geldi nedenini sormak. Gayet mantıklı bir gerekçesi varmış.

Sonradan çok alıştım bu söze. Hatta geçenlerde demeyi unuttu. Ve hayatımda ilk defa, öleceğimi düşündüm. :p

Şaka kısmını bir kenara bırakıp ciddileşeyim biraz. Gerçi konu Begüm olunca ne kadar ciddileşilebilir ki? :D

İki kere gördüm yüzyüze, iki Sivas deplasmanında... İlkinde tanımıyordum bile, sadece namını duymuştum forumda. İkincisini de biraz acı hatırlarım. Bir fotoğraf bile çekilememiştik. :mad: Bunun acısını Kapalıçarşı'da çıkartabiliriz belki, ne dersin? :rolleyes:

Çoğu kişinin bildiği 'duygusal üye' meselesine çok değinmeyeceğim. Israrla duygusal olmadığını iddia eden tek kişi kendisi. Bu kadar kişi yanlış mı söylüyor acaba? :p

Başka...

Ha bir de çok iyi dert dinler. Derdine derman olur. Sır tutar. Anlayışlıdır. Kısacası; dost sözcüğünün anlam bulduğu sayılı kişilerdendir. :)

Mersin, Sivas, Iğdır, Bitlis... Hep uzaktaydı bu taraflardan. Ama aslında hep yakınımdaydı, hep yanımda hissettim onu.

Seviliyorsun Begüm Hanım, unutma bunu... :)

PS: Unuttuğum bir şey olursa eklerim sonradan... :o

61viya
25.01.2010, 13:56
Çok teşekkür ederim her birinize teker teker :)

BMN de kendime bir yer edineli 5. yılım sanırım. Ne çok dost edindim, ne çok paylaşım yaşadım buradaki insanlarla bilseniz..

Kimisinin "yatcam kalkcam pazartesi baba olucam" dediğine tanıklık ettim, "kiminin aşık oldum" dediği ana... Kiminin dinlediği müziği takip ederken buldum kendimi, bir başkasının yazdığı şiirlere tanık oldum gün be gün büyük bir keyifle..kimiyle "topoloci sınavları" konusunda dertlenerek eğlenirken -evet ikisi aynı anda çok mümkün :)- kimisi otel baskınlarımda yanımda oldu :) Bir başkası gerçek hoclarımdan daha hocam olurken bana, diğerile ilk konuşmalarımız atışmalarla oldu, sonradan doğan arkadaşlığa tezat:) -Evet evet, atışabiliyorum ben, di mi Kutadgu :)) - Çok azıyla maçlarda karşılaşma şansına erişebilmişken meşhur Sivas maçalrı sayesinde, pek çoğuyla ise aynı duygu yoğunluğuyla aynı sayfaların havasını solduk pek çok kez.

Dediği gibi hatunun: "Teşekkürler, büyüyorum sizinle..."

Not: İlhan bence de uza :D

Ve Gamzem, başka bir arkadaşa geçebiliriz bence :) -Hazır, yazmaması gerekenler daha yazmamışken- :D

ilhan
25.01.2010, 14:01
Nasıl tanıştığımızı pek hatırlamıyorum. -Zaten önemli değil.- İnanılmaz birisi... Çok sevecen, çok harbi ve bir o kadarda DUYGUSAL. Trabzonspor dışında hiçbir zevkimiz uyuşmaz. Ama kendisini çok severim. Szymek bir yana Begüm bir yana yani :)

İnsan olmak önemlidir. Ama insan kalabilmek daha önemlidir. Sevdiği hiçbir insanı yalnız bırakmayacak kadar düşünceli ve bir o kadar sadık bir dosttur. "Ölmee e mi?" lafı popülerdir. Mesenede ne zaman konuşmaya çalışsak geç cevap yazdığım için mutlaka fırçasını atar. :D O beni çok iyi bilir, çok iyi tanır. Ben de kendisini çok severim.

Bir tanedir Begüm.
Yangında ilk kurtarılacak üyelerdendir.
Dünya bir yana Begüm bir yana.
Begüm bizi diskoya götür.
:p

İnsan sevdiğini anlatamıyor. Ne yazarsam bir eksik kalır. Zaten Begüm'ü böyle anlatmak zordur. Tanımak lazım. ;)

İyi ki varsın len. (Bak bu sözü söylerken ciddiyim.:p ve kafam da güzel değil. :) )
Seviyoruz seni.
Umarım bir gün yüzyüze görüşme fırsatımız olur da mesenede sana ayıramadığım vakti bol bol ayırırım. :p

* * *

Şimdi bunları yazıyorum diye biliyorum şımaracaksın.
:D

Hadi izin verdim, şımarabilirsin.

* * *

BMN'de bir tanesin.
Kendine iyi bak.
Ölmeeee :p

61viya
25.01.2010, 14:06
İlhan bunu kopyalayıp, odama yapıştıracam :D Dünyanın sonu mu geliyor la :D Neyse, şımardım hadi :D

ilhan
25.01.2010, 14:09
Emin ol daha fazlasını hak ediyorsun.
;)

-En azından benim için.-

Özge
25.01.2010, 14:44
Durun ya ne başka birine geçmesi daha ben yazmadım:D

Ahmet Başkaya
25.01.2010, 18:59
Güzel ve duygusal yazılarla tanıdım kendisini çok sevecen bir o kadar da tatlı biridir ...

Üstteki arkadaşlar o kadar güzel anlatmış ki denilecek cümle de bulamıyorum aslında ...

Fazla bir anım da yok geçirmişliğim bir sürede ama 2 Sivas deplasmanında insan kendini belli eder ya öyle birşey ...

Yazıları genellikle ağlatır o her ne kadar yok abi duygusal değilim desede :D ..

Yüzünün güzelliği kalbine yansımış kısacası ...

Hayatında umarım hep güzelliklerle karşılaşır çirkin şansı olsun derler ya öyle olsun :D ...

Birden ayrılık moduna girdim ne oluyor :D ...

Umarım daha uzun yıllar burda olur ve daha uzun zamanlar geçiririz ;) ...

Gamze
25.01.2010, 19:00
Begümüm dur daha neler... Ey gidi :)
Ben yazmadan bu isim değişemez arkadaş :cool:

Ba®ış
25.01.2010, 19:05
şşştt ne oluyor.daha bizim de yazacaklarımız var.

BALKAN 06
26.01.2010, 09:06
61 viya çok şanslısın çoook,
bu kadar çok sevilmek güzel bir duygudur heralde:)

61viya
26.01.2010, 11:18
61 viya çok şanslısın çoook,
bu kadar çok sevilmek güzel bir duygudur heralde:)

Buraya kadar yapılan yorumlardan ve yapılacak olan birkaç yorumdan bu sonucu çıkarmak çok doğal. Ancak hennüz yapılmamı yorumlar da var ki, dilerim yapılmaz onlar :D

Bu zamaana kadar yazılanlara minnettarım :) Gerçekler bunlar. Olası garip yorumlarının oyununa gelmeyin BMN :D

Selman
26.01.2010, 23:03
Bi saniye durun bakalım.Ben de daha yazmadım.Gerçekleri yazarım bilirsiniz :D

Ahmet Başkaya
26.01.2010, 23:08
Begüm abla yorumumu yazdım parayı ne ile yolluyorsun ... ?

Pardon yaaaaaa Özele yazacaktım :S ..

ççç

LazAnisT
30.01.2010, 23:12
..........

Misina
30.01.2010, 23:20
Kendisiyle kazimkoyuncu.com da Trabzonspor sayesinde tanışmıştık.Ardından Trabzonspor dergisinde görünce ulaaa Ben Habu Kizi taniyorum dediğim kişi :D

Saltuk Buğra
31.01.2010, 16:08
Ben siteden kimseyi tanımıyorum. Organizasyonlara katılamıyorum çünkü dershane okul falan derken vakit olmuyo. Ama 2011 haziranından sonra bol bol vaktim olur umarım :)

Gamze
08.02.2010, 18:16
Bu hatunu ilk tanımam - ki tek taraflıdır - neredeyse kıskançlık krizine taşımıştır beni.
Bakmayın öyle, valla. :)

Trabzonspor dergisine yazı yollamışım o ara ilk defa. Yazı yayımlanmış. Sevinemiyorum. Niye? Çünkü bir tane sevimlisinden kız Şenol hocayla, Syzmek'le Yattara'yla pozlar vermiş dergiye! Allahım! Çıldıracağım! Benim ondan ne eksiğim var diye hayıflanıyorum. Ciddi ciddi. Kız kısmından korkulur işte, onu görün diye yazıyorum biraz da...

Neyse efendim. Azıcık takdir bolca kıskançlık hisleriyle dergiyi kaldırdım koydum kenara.
Aylar sonra sitede bir kız tanıdım. Yavaş yavaş tanıdım. Ağır ağır.

Trabzonspor'un maçının olduğu bir gün bu kızla kamera açtık birbirimize. Hatun maçı izlerken heyecandan bayılacak.. korkuyorum. tırnaklarını yiyor, o nasıl bir telaş nasıl bir heyecan. neyse biz bu kızı zaten fena sevmişiz, gönlümüzde yerini almış ama... ama bir yerden de gözümüz ısırıyor. nerden? nerden? nerden?

Aradan epey zaman geçiyor. bir anda uyanıyorum. Ula bu o kız! Vallaha o billaha o!

Anlatıyorum. Diyorum ki e gı Begüm, hakkını helal et. Ben seni çok fena kıskanmış idim bir vakit. Affet.

Güzeller güzelim, sevimliler sevimlim gülüyor da gülüyor. :)

Artık garip bir bağ kurulmuş vaziyette aramızda. Birbirimizden epey uzağız. Ama o sevgi varya o sevgi.. bir tuhaf işte o..

uzun zaman sonra bir gün, İstanbul'da, Taksim'de o sevimliyi sarıyor kollarım. belki birkaç saatcik kalabiliyoruz birarada. ama o birkaç saat varya...

işte o birkaç saat bağı sımsıkı ediyor artık. Türkiye'nin bir ucunda o, diğer ucunda ben. telepatiyle haberleşiyoruz neredeyse. mutlulukta o, hüzünde o dolaşıyor zihnimin bir yerlerinde. "Etrafına bakın" diyorum "aklım oralarda bir yerlerde olacak"

Yazıyoruz da yazıyoruz... Hep yazıyoruz birbirimize. Çok yazıyoruz.

Can oluyor o, öyle bir yer buluyor ki kendine hayatımda... gitse bomboş kalır.. kim otursa yerleşemez. eğreti olur. "Gamze'nin kalbinde bir sevimli" olup çıkıyor.

Seni çok seviyorum Begümüm, viyam, 61im... Trabzonsporumun armağanı... Trabzonspor sevdasının can katılmış sureti... Çok seviyorum seni.. "Ölme e mi?" :)

Sen çok seversin Dalgakıran'ı... Onun sözleriyle bitireyim yazımı.

Aşk
Sigaramın ucunda dumandan külden senden yani ateşten ibaret
Çekiyorum içime işliyorum yüreğime
Seni sevgini
Her çekişte iç çekişlerim de ortak oluyor bana
Sevdan bir sigara kadar yakın
Sigaramın dumanı kadar uzak bana
Külüyüm sevdanın
Ateşinle yanarken dumanınla kayboluyorum

...to be continued...
:p

Selman
27.02.2010, 00:43
Öncelikle bu yazıyı büyük bir baskı altında yazıyorum.Zira buraya isminin yazılmasını bile benden biliyor=) Sadece gerçekleri söyleyeceğime dair yemin edebilirim.Şimdi gelelim sadede.
Zatın kendisiyle tanışmamız Fatih Tekke’nin takımdan ayrılmasıyla forumda Tekke aleyhinde açılan bir başlıkla başlamıştı.Her açıdan kara günlerdi anlayacağınız.:)Şimdi olsa o başlığa müdahil olur muydum, cevabı basit:D

Gel zaman git zaman 2.5 senede çok şey paylaştık. Beraber güldük beraber ağlayamadık, benim o konuda özrüm var, o ağladı ben dinledim.

Otel baskınlarıyla meşhurdur hepinizin bildiği gibi.Trabzon sivasa ayak bastığı andan ayrılıyıncaya kadar Begüm başka bir dünyada olur.Otel baskınlarından sonra yazdığı yazıları okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.Bir de ağzından dinleseniz bu kız deli dersiniz.Kendisi de inkar etmiyor gerçi=)
Öyle ha deyince yazılmıyor, bazı şeyleri atlamıyım diyorum.

Belki de tek iyi özelliği ; sesi çok güzeldir. Hatta enfestir. Ondan bi Karadeniz parçası dinleminizi tavsiye ederim.(Bigün ünlü olursa menejeri benim baştan söyliyim) =)
Sonracıma bu zat rezillikleriyle ünlüdür.Her an pot kırabilir.Ne biliyim patavatsızdır da.İlk görüştüğümüz anda söylediği şey hep aramızda kalıcak ama hala daha güleriz .
İlk görüştüğümüz diyince aklıma geldi.Begüm’le yüz yüze de görüştük, maalesef=) Geçen sene gelmişti İstanbul’a.Merak edenler facebook’umdan “Bir Sivaslının İstanbul günlüğü” adlı albümüme bakabilirler:)
Rezillikleri demiştik.O da biliyor ben bunları yazarsam Bmn hayatı sona erer=)O yüzden şimdilik yazmıyorum, çok yalvardı napıyım kıramadım =)

Trabzonspor’u bi başka sever Begüm.O formayı sırtına gerçirmiş kim olursa olsun sever, eleştirmez.Hüseyin’i bile =) Hepimiz onun gibi olabilsek(sonsuz destek anlamında) daha güzel günler görebileceğimiz bir gerçek.

Sivas’ı sevmediğini iddia eder.Yalan, inanmayın.Öyle olsa , Mersin’den Iğdır’a giderken otobüs Sivas’ta bozulur mu hiç ? Memleket hasretini gidermişti o 8 saatlik dilimde:D
Meşhur viya forması hakkında bilinmeyenleri de açıklamıyorum, hadi yine iyisin Begüm.

Midesinden bahseden de olmadı değil mi ? Yemek seçmeyen nadir insanlardan.Bi oturuşta bi elin parmakları kadar tantuni yiyor.Yemeği tabakta değil tencerede yiyor.Martı döneri favorisi=)Ve hâlâ yandan bakınca görülmüyor, şaşılacak iş :D

Eğitim-öğretim yılının ilk yarısında Iğdır’da kalabalık(=)) sınıfıyla ne maceraları var ne maceraları :D

Neyse efendim fazla da uzatmak istemiyorum, birkaç özelliğinden daha bahsedip noktayı koyalım.

Tanıyıp biraz samimi olduğu herkese “ben sevimliyim dimi? “sorusunu sormayı nasıl başarıyor bilmiyorum.Cevap net olsa da herkes kırmak istemiyor tabi minik kalbini :D
Aslında ben bu yazdıklarımı direkt Begüm’e yollasam daha iyiydi, zira cümlelerin içinde sadece onun anlayabileceği taşlamalar var.Neyse.
Şimdilerde Tatvan’da yeni Begüm’ler yetiştiriyor.Devlet tanısa Begüm’ü öğretmenlik hakkını hemen elinden alırlar ya neyse.21. Yüzyıl birkaç Begüm’ü daha kaldırmaz çünkü =)

Onun da dediği gibi çok konuşuruz.Konu sıkıntısı çektiğimiz görülmemiştir.Nadiren sıkışırsak “ben sevimliyim dimi” sorusu gelir ve yeniden başlar muhabbet=)
Onu da böyle kabullendik, sevmeye çalıştık işte.Hadi itiraf ediyim çok takılsak da birbirimize severiz aynı oranda da.:)

Treni “içinde sigara içilmeyen şey” olarak tanımlayan şey :D Dikkat edesin kendine Begüm’cüm.Yazın görüşmek üzere ;)

Özge
27.02.2010, 01:02
Uzun zamandır bu anı bekliyordum:)Begüm ile ilk ne zaman tanıştık hatırlayamıyorum ya:)Ama iyi ki tanışmışım.Bir gün yolum Mersin'e düştü ve ilk kez yüz yüze o zaman görüştük.2-3 gün kaldım sanki ailemden biriymiş gibi , sanki daha önceden görüşmüşüz gibiydi.Her gün görüştük o birkaç günde:)Tekrar teşekkür ediyorum canım.Sadece Begüm'ü değil tüm ailesiyle tanıştım:DGüzel günlerdi ya.Birgün tekrar Mersin'e gelirsem Begüm için olur.:)Daha sonra İstanbul'a geldi kendisi ve görüştük tekrar.Özlem giderdik:DGüzel birgündü fakat çok çabuk geçmişti:(

Bazen anlatacak çok şey olur da yazıya dökülemez ya şu an öyle oldu:)Aklıma geldikçe ekleyeceğim.Begüm'cüm İstanbul'a gel:pİyi ki tanımışım senin gibi birini.Seni seviyorum canım.

Uğurtan
27.02.2010, 01:09
Hmm..

Begüm...

Yazacak çok şey var gibi gibi..

Yerimi alayım düzenlicem daha sakin bi kafayla..

Şuan ciddi manevi baskı var :D

Selman
27.02.2010, 01:15
An itibariyle msn de aşureden bahseden insandır =)

Gamze
02.01.2012, 14:28
Bu başlığı yaklaşık bir sene sonra yeniden aktif hale getirelim.
Şimdilik "up" yaptım. Yeni bir isimle devam edeceğiz... :)

Şu ana kadar ismi yazılanlar:

Çakır
Bordomavim
Magnolia
Emorfo
Külünkoğlu
Berat Tekke
Harun
Sevgi
Fanatik Pacci
Oğuz
Tigin
Muhalif
Sino
Cess
Badaloğlu
Mrblack
#10 Fietra
İmmortal_ts
Cafer52
Zafer6161
Fırlama
Mehdi
Murat aydın
Kaya
Can basten
Cyzio
Bordobluex
Nebiye
Süleyman
Uğur
Tselif
Selman
İlhan
Lazanist
61viya

antagonist
02.01.2012, 19:12
Bu başlığı yaklaşık bir sene sonra yeniden aktif hale getirelim.
Şimdilik "up" yaptım. Yeni bir isimle devam edeceğiz... :)

Başlıkta benden bahsedilmesinin üzerinden dört yıl geçmiş. Vay arkadaş, zaman ne çabuk geçiyor, yaşlanıyoruz yahu. :o

Aklıma gelmişken söyliyim, seviyorum BMN ailesini...

Cafer KILIÇSOY
05.01.2012, 16:44
Bende bu başlığı arıyordum:)

Sanırım bayan üyelerimiz belirliyordu isimleri.. yanılmıyorsam:)

zafer6161
05.01.2012, 17:06
Bende bu başlığı arıyordum:)

Sanırım bayan üyelerimiz belirliyordu isimleri.. yanılmıyorsam:)

cafer kılıçsoy

istbuldan arkadşımız,çok iyi niyetli,kalbi temiz cebi dolu arkadaşımız,,,sağolsun :D

Cafer KILIÇSOY
05.01.2012, 17:49
cafer kılıçsoy

istbuldan arkadşımız,çok iyi niyetli,kalbi temiz cebi dolu arkadaşımız,,,sağolsun :D
Bu kadar mı Zafer?:D:D Aşkolsun yani:)

Gamze
05.01.2012, 17:50
Sadece bayanlar değil, BMN yöneticileri belirleyecek ismi :)

Canberk
05.01.2012, 18:52
Biz bir uygulama yapmaya çalışıyoruz Haftanın Konuğu olarak sizleri oraya bekleriz :D Hoş Haftanın Konuğu yokken biz vardık genç derseniz susar sessizce bir kenara çekilirim :rolleyes:

izzet
05.01.2012, 19:18
Canberk, iyi bir insan ve sevimli. Güzel köfte yer

Cafer KILIÇSOY
05.01.2012, 19:40
Biz bir uygulama yapmaya çalışıyoruz Haftanın Konuğu olarak sizleri oraya bekleriz :D Hoş Haftanın Konuğu yokken biz vardık genç derseniz susar sessizce bir kenara çekilirim :rolleyes:
Konuk ettinde mi gelmedik Canberk:D:D

Cengiz Çubukcu
05.01.2012, 20:08
ben anlamadım şimdi kimi konuşuyoruz, Canberk'i mi? Cafer'i mi :D

Canberk
05.01.2012, 20:20
Konuk ettinde mi gelmedik Canberk:D:D

Bende tam bu konuyu senle paylaşacaktım :D Bir ara görüşelim Cafer abi :D

ben anlamadım şimdi kimi konuşuyoruz, Canberk'i mi? Cafer'i mi :D

Bence hazır yönetici abimizde burdayken kimseyi konuşmadan kilitleyelim Cengiz abi :p

Sibel
05.01.2012, 20:28
Ne güzel bir başlıkmış bu. Boş bir vaktimde bütün sayfalarını okuyacağım.:)

Cafer KILIÇSOY
05.01.2012, 20:34
Sıra bize gelmişse sorun yok Canberk:D Neden olmasın:D Şeriatın kestiği parmak acımaz:D

Canberk
05.01.2012, 21:04
Tamam abi ben haber vereceğim sana :D

irfanb
08.01.2012, 18:13
Yok mu beni tanıyan ?

Barış Burak
08.01.2012, 18:16
seni nasıl tanımayız irfan abim benim:)

guci 29
08.09.2014, 16:28
Sayın yönedici kesimi, isim istiyoruz :)

Mehmet BAL
23.09.2014, 20:00
Güzel bir başlık yeni gördüm
Baya gerilerde ve hareketsiz kalmış
Tüm sayfaları okumalıyım

Hüdai Pervaneli
23.09.2014, 21:47
Sahi yeniler Cok mesela

Faruk BERBER
24.09.2014, 02:40
Tanımıyorum ama onun için iyi kaleci diyolla, tanışmak ümidiyle ;)

Yiğit Gayretli
24.09.2014, 08:19
Benim bu başlıktan haberim yoktu. Yapalım mı yeni bir liste? :)

Hüdai Pervaneli
24.09.2014, 09:11
Yapalim Yigit valla

Yiğit Gayretli
24.09.2014, 09:23
Yapalim Yigit valla

E yapıver hadi :)

Mehmet BAL
24.09.2014, 18:59
Bekliyorum :D

Hüdai Pervaneli
24.09.2014, 20:43

Nabayim yigit

Muhammet YILMAZ
24.09.2014, 20:52
Hüdai olsun o isim :o

Hüdai Pervaneli
24.09.2014, 20:57
Assolosit hep en Son cikar Sahneye Fikir Mehmet Abi den geldi Odan Baslayalim

Muhammet YILMAZ
24.09.2014, 21:19
Asosyal lafı bana mı :eek:

Hüdai Pervaneli
24.09.2014, 21:26
Yooooooooooo

Murathan
24.09.2014, 23:30
7 yıldır forumdayım, bir Allah kulunu tanımıyorum şu forumda :D
ilginçtir Trabzonda her maça gittiğimde Burçak abiyi görüyorum :D selam vermeye çekiniyoruz tabii :D

Hüdai Pervaneli
24.09.2014, 23:49
7 yıldır forumdayım, bir Allah kulunu tanımıyorum şu forumda :D
ilginçtir Trabzonda her maça gittiğimde Burçak abiyi görüyorum :D selam vermeye çekiniyoruz tabii :D

Abi Tavsiyesi Hic birinden cekinme hepsi cok iyi insan burdakilerin Ama Yigit ile Ugurdan uzak durabilirsin Onlar biraz Sertler

Murathan
24.09.2014, 23:59
Abi Tavsiyesi Hic birinden cekinme hepsi cok iyi insan burdakilerin Ama Yigit ile Ugurdan uzak durabilirsin Onlar biraz Sertler

ahahahaahahaha
eyvallah abi.
İnşallah senle de tanışmak nasip olur :)

Hüdai Pervaneli
25.09.2014, 06:58
ahahahaahahaha
eyvallah abi.
İnşallah senle de tanışmak nasip olur :)

INSAALLLAH TANISIRIZ Elbette

reisoğlu61
25.09.2014, 10:12
memlekette bi bordomavi.net cafe veya ofis gibi birsey olsa, izine geldikce ugrasak.
yoksa nasil kaynasacaz renktaslarla. avrupada zaten dogru dürüst organisazyon yok

Yiğit Gayretli
25.09.2014, 11:05
memlekette bi bordomavi.net cafe veya ofis gibi birsey olsa, izine geldikce ugrasak.
yoksa nasil kaynasacaz renktaslarla. avrupada zaten dogru dürüst organisazyon yok

Yaramı deştin :)

Sibel
25.09.2014, 14:24

Bu duyduğum en güzel fikir:) :eek:

Faik Yılmaz
25.09.2014, 14:33

önceden vardı Atılım'da buluşuyorduk arkadaşlarla hey gibi günler.... :)

reisoğlu61
25.09.2014, 16:57
madem güzel bir fikir attim ortaya, ozaman Trabzondaki arkadaslara yer bulma konusunda kolay gelsin.

ibrahim
25.09.2014, 18:36
önceden vardı Atılım'da buluşuyorduk arkadaşlarla hey gibi günler.... :)

Akçaabatta Fatih Camiinin karşısında bi Internet Cafe vardı, adı bordomavi.net'ti. Orası kime aitti? Forumla alakası varmıydı? :)

Edit: Fatihtr nerden çıktı? :D Akcamii'den bahsediyorum. :)

Gesendet.