PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon Yerel Medya'sına Çağrı

Ha-kan
30.04.2012, 11:33
Artık her kesimimizle Trabzonspor'un hakkını savunmak için çalışma zamanı geldi.Trabzonspor yönetiminin süreci iyi idare edemediği açıktır.Hırsızların birlik olup,siyasi partilerin destekleriyle cezalandırılmadıkları bu ortamda yerel medya artık birlik olup beraber Trabzonspor'un hakkını arayan haberler yapmalıdır.Bir yerlerden başlama zamanı artık geldi.

Cem
30.04.2012, 11:36
Yerel medya hep yazıyor zaten ama kimse sallamıyor. 70 milyon Hürriyet,Milliyet okuyor Haber61 değil.

Katalan
30.04.2012, 13:56
Arkadaşlar şu an en önemli başlık bu!

TRABZON'UN BÜTÜN YEREL MEDYA MUHABİRLERİ HATTA GAZETE, TV SAHİPLERİ ANKARA VE İSTANBUL'A, HATTA UEFA MERKEZİNE DAĞILARAK HER TFF YETKİLİSİNİN VE HER SİYASİNİN BASIN AÇIKLAMALARINA KALABALIK BİR ŞEKİLDE KATILARAK "TEŞVİĞE TEŞEBBÜSE TEŞEBBÜS ŞÜPHESİ" KAVRAMINI SORMALI!!!

LAFI BOŞYERE UZATMAYA GEREK YOK.. SADECE BU EYLEM KUPAMIZIN GELMESİNE YETECEKTİR.

Gurpas
30.04.2012, 17:38
Arkadaşlar yerel medya neden Tüpçü nün basın toplantısına katılmayıp gündem oluşturmadı Trabzonspor un yanında olmadı, Neden?

Çünkü yerelde laf çok icraat yok.

MonteCristo
30.04.2012, 17:47
Kolaydı zaten kupanın bize gelmesi.
Bugün bir itiraf daha geldi manisaspor'a gönderilen teşvikle ilgili
Daha önce sivas itiraf etti?
Fenerbahce ile ilgili tek bir kanıt yok iken bizle ilgili 2 tane yüzde yüz itirafın olması tuhaf değil mi?

Bu şekilde hala kupa hayali mi kuruyorsunuz?

Açık açık söylüyorum. Ancak sapını alırız , o da rica minnet..

Hangi takımlısınız ?

Mert M.
30.04.2012, 17:49
Siyasal iktidarın köpeği olmuş güzel şehrimin medyası mı? Güldürmeyin adamı!

Katalan
30.04.2012, 18:36
Kolaydı zaten kupanın bize gelmesi.
Bugün bir itiraf daha geldi manisaspor'a gönderilen teşvikle ilgili
Daha önce sivas itiraf etti?
Fenerbahce ile ilgili tek bir kanıt yok iken bizle ilgili 2 tane yüzde yüz itirafın olması tuhaf değil mi?

Bu şekilde hala kupa hayali mi kuruyorsunuz?

Açık açık söylüyorum. Ancak sapını alırız , o da rica minnet..

İnanın Fblilerden daha fazla zarar veriyor bu bilgisizce ve moral bozukluğuyla söyledikleriniz.

Ne itirafı???

Mecnun Odyakmaza hakim sordu: Hangi TS yöneticisi para teklif etti?
Odyakmaz: "Ts yöneticilerinin hiçbirinden teklif gelmedi. Trabzonlu işadamlarının para gönderdiği duyumunu aldım ama parayı da görmedim.."

BU MU İTİRAF??
AZCIK SAKİN VE MANTIKLI OLUN ARKADAŞLAR. BİR TEK TS YÖNETİCİSİNİN İSMİNİ VERMEDİ BU İTİRAFCI DEDİKLERİNİZ. YÖNETİCİ YOKSA KULÜBÜ BAĞLAMIYOR. BARİ BU KADARINI ANLAYIN.

BOZOHAN
30.04.2012, 19:23
Yerel medya hep yazıyor zaten ama kimse sallamıyor. 70 milyon Hürriyet,Milliyet okuyor Haber61 değil.

bugün türkiyede en cok okunan yerel medya gazete ve televizyon trabzonda. karadeniz gazetesinin trajı bir çok genel gazeteden fazla. ama karadeniz kimin fenerli m.alinin.

blacksea35
30.04.2012, 19:28
Halİl Şanliya sorun bakalim bİrlİk olabİlecek mİ,

silentpain61
01.05.2012, 10:25
Arkadaşlar yerel medya neden Tüpçü nün basın toplantısına katılmayıp gündem oluşturmadı Trabzonspor un yanında olmadı, Neden?

Çünkü yerelde laf çok icraat yok.
:alkış::alkış::alkış:

Tolga
01.05.2012, 11:44
Aynen, bizim yerel medya kimden mamasını alırsa ondan beslenen bir medya olduğu için destek önerisini bile biz yapıyoruz.Bakınız Halil Şanlı karaktersizi.

poetricus
02.05.2012, 09:23
Halİl Şanliya sorun bakalim bİrlİk olabİlecek mİ?
Şu adamın(!) adını duyduğum zaman cinler tepemde birlik ve beraberlik içinde kolbastı oynuyor.

cakalkerem
02.05.2012, 09:33
Malesef İstanbul medyası yanında esintimiz bile okunmuyor

Külünkoğlu
02.05.2012, 09:34
Yerel medyamız alışıla geldiği üzere iki huyundan asla vazgeçmez. Birincisi dünyanın kendi etrafında döndüğünü var sayar. İkincisi yazarları ve yayın grupları birbirlerini yemekten geri durmaz.
Şimdi ben soruyorum,
Hepiniz Trabzonspor’u çok seviyorsunuz ölüyorsunuz bitiyorsunuz değil mi ?
Peki,
Silivri’den Çağlayan’a taşınan adliye sürecinde hanginiz şike davasını izlemek üzere bir mensubunuzu (muhabir yada yazar) akredite ettirdiniz ?

Başka sorum yok...