PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ercan Güven'den İğrenç Başlık | Milliyet

bordo61
29.04.2012, 11:18
Ercan Güven Ters Köşe
eguven@milliyet.com.tr
Tüm Yazıları
28 Nisan Cumartesi 2012

Baş şüpheli hamsi!

Buradan Sağlık Bakanlığı’nın ilgili birimlerini uyarıyorum; Karadeniz’de yakalanan hamsilerden bir an önce örnek alsınlar ve didik didik incelesinler!..
Artık ağır metal mi taşıyor, lodos mu kimyasını bozdu bilemem. Lakin şüphelerim var.
Bir değil iki değil, bir şeyler oluyor oralarda ve aklıma gıdaların sorumlu olmasından başka gerekçe gelmiyor.
* * *
Şu hale baksanıza, Trabzonspor Kulübü “a’dan z’ye” kendisi dışındaki her olaya yorum getiriyor.
Hani “üstüne vazife olmayan işlere” derler ya... İşte öyle.
Üstelik “taraf” olacak, “düşman edinecek” yorumlar. “Getirisi“ yok, “götürüsü“ çok.
* * *
Son örnek, Trabzonspor’un golcü oyuncusu Burak Yılmaz’dan... Kendisi Trabzonspor’un tersine güzel bir sezon geçirdi. Önü açık.
Sen tut, Trabzonspor’daki “kahya kesilmek” alışkanlığına arka çık:
“Gol sevinçleri abartılmamalı”!..
Başüstüne.
Sanki Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu başkanı...
* * *
Fenerbahçe’ye gönderme yapıyor Burak. Biraz “buldumcuk” durumundaki Mehmet Topuz’un hareketlerini kastediyor.
İyi de sana ne yani!..
Bugün Galatasaray ile oynayacak Trabzonspor... Burak’ın ne alakası var, Fenerbahçe’nin Galatasaray maçındaki sevinciyle, Topuz’un abartısıyla, pitbulla, kangalla, Arena’yla?
Belki doğru söylüyor ama yanlış zamanda!
* * *
Aynı halet-i ruhiye içindeki Trabzonsporlu bir iki kişi olsa, duymazdan gelir geçerdik. Lakin “semptomlar” genel.
Salgın gibi.
O zaman... Hamsi mi sorumlu acaba?

Play Off herkese lazım olabilir!
Galatasaray başkanı sayın Ünal Aysal’ın Play-off’tan nefretini anlamak mümkün...
Bu kural olmasaydı çoktan şampiyondu takımı.
Anlaşıldı; adını bile duymak istemiyor. Lakin Play-Off bir gün Galatasaray’a da lazım olabilirdi!
* * *
Sahi, gelecek sezon aynı tablonun tekrarlanacağını kim iddia edebilir futbol gibi bir oyunda?
Kim bilebilir ki; “başkansız” Fenerbahçe yine adliye - cezaevi geriliminde olacak?
Beşiktaş’ı canı isteyince oynayan yabancılar mı kemirecek yine?
Trabzonspor yıldızlarını satıp her olaya müzmin müdahil tavrını sürdürerek “kriz gönüllüsü” tercihinde israr edecek mi bakalım seneye de?
Bursaspor’un kuyruklu yıldız gibi yeniden parlaması için yıllar sürecek bir yörüngesi mi var yoksa?
* * *
Bunlar tekrarlanırsa, Play-Off’suz bir ligde “iki haneli” puan farkıyla elini kolunu sallayarak şampiyon olur Galatasaray.
Ama ya olmazsa?..
O zaman Sayın Aysal’a sormayacak mı Galatasaraylılar:
“Geçen sezon biz oynadık, niye bu sezon iptal ettirdin Süper Finali”?

Fenerbahçe zarar etmez!
Açın bakın internet sitelerini; Fenerbahçeliler ateş püskürüyor CAS’daki davayı geri çeken Yönetim’e.
Haksızlığa uğradığına inanan (veya inandırılan) insanların “hak arama hakkından vazgeçenlere” haklı tepkisi!
“Kulübümüzün maddi zararı ne olacak” diyenler de var ama onlar merak etmesinler... Fenerbahçe aklanırsa, çalakalem konuşup yazanlardan 45 değil 145 milyon tazminat toplar.

Not:

Tepki çekince silerler diye ekran görüntüsü aldım

Bu sayfaya ekledim ama çok büyük boyutlu olduğundan sayfayı linç etti ondan link veriyorum paylaşabilirsinizde bu linkten
http://i46.tinypic.com/iyleuu.png

Murat GENEL
29.04.2012, 11:22
Baş sorumlu baban..

Şapka kullansaydı şu anda böyle başlık olmayacaktı en basitinden..

TSKara61
29.04.2012, 11:26
Ceza almak istemiyorum. Yoksa küfür eder geçerdim.

Burda ki söylemlerin, Zokora'ya yapılan ırkçı eylemlerden fazla farkı yok.

Bi kentlen, yöresel bölgeylen alay etmek, o bölgenin insanlarını sınıflandırıp aşağlayan laflar faşist bir kafa yapının ürünüdür ancak. Mikro-milliyetçilik denilen tabirin nefret ve kinlen kavuşması bu.

Trabzonlulara 'hamsi' ya da 'Laz' diye hakarette bulunan herkesin Emre'nin Zokora'ya 'Ni....' diye hakaret etmesinden fazla farkı yok.

bordo61
29.04.2012, 11:35
Herkes 1 tane mail gönderse en azından yeterli

Cagdas Topal
29.04.2012, 11:36
Bu adamlar zorla tahrik ediyor bizi . Senin eline kalem verenlerin ben .....

Bdeniz_61
29.04.2012, 11:39
Adam olabilmek,dürüst olabilmek bu ülkede gerçekten çok mu zor merak ediyorum....

Oğuz B.
29.04.2012, 11:45
Aziz'in çocuklarından biri..

Özgür Öztürk
29.04.2012, 11:48
Ülkede böyle adamlardan bir kaçını dar ağacına göndereceksin, ibreti alem için.
Kanı bozuk şerefsiz. Aleni şiddete teşvik.

orhan42
29.04.2012, 11:50
babası tedbirsiz adammış anlaşılan..

Enes
29.04.2012, 11:53
"""ercan güven o hamsi dediklerinde "Din,Vatan,Namus ve Trabzonspor" çok önemlidir bazılarının bunları anlamasını elbette bekleyemeyiz ama insanlık namına bi yüzleri kızarır diye umuyorduk.

fenerbahçe Trabzonsporu yenince haketmiş oluyor ama galatasaray yenince kafınız karışıyor öylemi...

Yavuz hırsız ev sahibini bastırır derler ya, artık yemez Trabzonspor taraftarına artık feriştahı hakkını savunma diyemez..

Bence hamsileri incelemesinler kuşları incelesinler onlarda büyük sıkıntı var,...

Mesela kardadenizlilere hamsi imasında bulunan çok ileri zekalı insanlara bizde kuş beyinliler desek mi,bu işin sonu olurmu...Neyse

Saygılar........"""

Mail attılmıştır....

Özgür Öztürk
29.04.2012, 11:54
Aziz'in çocuklarından biri..

Sadece azizin değil şeyin çocuklarından biri.

slmn
29.04.2012, 12:00
Kv'den bir enstantane geldi aklıma ; Kara : Kimin iti bu ? Polat : Mete'nin,örgütteki iti :)

iso_4939
29.04.2012, 12:04
bunlara yönetım cevap verecek...tutacak bır avukat böyle yazanların hepsıne tazmınat davası acacak.sen bunu yapmazsan azizin uşakları sana böyle yapar..

Cengiz Çubukcu
29.04.2012, 12:06
bu adam hakikaten ruh hastası, uzun zamandır takip ediyorum artık eminim....

Arda'
29.04.2012, 12:11
Onun bunun çocuğu işte bişey beklememek lazım.

Berat
29.04.2012, 12:13
1 mail bile önemli arkadaşlar. Kendi mail adresinden ziyade aşağıdaki adreslere gönderelim maillerimizi:

İnternet Yayın Yönetmeni Ercüment İşleyen - eisleyen@milliyet.com.tr (eisleyen@milliyet.com.tr)

E-posta : webadmin@milliyet.com.tr (webadmin@milliyet.com.tr)

Şentürk
29.04.2012, 12:22
Bi bitmedi bu itler, 9 ar 9 ar doğuruyor bunlarınki,her hafta bir tane :mad:

Tolga Kurt
29.04.2012, 12:23
Bu ne lan adamlar yakında anamıza bacımıza sövecekler. Biri Şike Şike der öteki hamsi der noluyo beylerrr.

ESER
29.04.2012, 12:26
anlayacagi lisanda yazılmıs guzel bir email gonderilmistir.

Yaldız61
29.04.2012, 12:27
ben ana bacı nekadar küfür varsa gönderdeim içimi dökdtüm beyfendiye

must61
29.04.2012, 12:28
Sizin yazarlığınızı da fikirlerinizi de de getirisi olmayan götürüsü çok olan yorumlarınızı da bakış açınızı da taraftarlıktan kararmış objektif tutumunuzu da aziz başkanınızı da tuttuğunuz takımı da o takımın şerefini de haysiyetini de tebrik(!) ediyorum.

Asıl baş şüpheli medya.İnsanları yönlendiren sizler böyle taraflı böyle kışkırtıcı yazılar yazıp üstüne de ''baş şüpheli hamsi'' gibi bir başlık atarsa taraftarlardan sağduyu bekleyemezsiniz.

Bu yazınızı okuyup size defalarca söven taraftarların tutumu , tuttuğunuz takımın sözde şeref davasından daha haysiyetli bir davranış biçimidir.

Küfürsüz bir mail yazabilmek için kendini zor tutan bir Trabzonspor taraftarı olarak sizi sağduyuya davet ediyorum.

Teşekkürler.

/mail atılmıştır.

cemoli5408
29.04.2012, 12:28
Zonguldak'tan Hopa'ya kadar ne kadar KARADENİZLİ varsa, hepsinin ahı boynuna olsun haysiyetsiz ercan güven. Bu ülkede kimseye laf edemeyenler, en rahat Karadenizli kimliğine hakaret edebiliyor. Ey namussuz lümpen, en kültürsüz barbar: ideolojisi ne olursa olsun, bizim bölgemizin insanları senin ülkeni yönetiyor ya, o sana yüz günde yüz kere koyuyodur.

zafercalikoglu
29.04.2012, 12:29
yediğin hamsiler boğazında kalsın..

Tolga Kurt
29.04.2012, 12:31
İçimden ne geçtiyse yazdım yolda giderkende Trabzonsporluyla karşılaşmamasını önerdim.

kudu_61
29.04.2012, 12:49
Baş sorumlu baban..

+ 1461 süperrrrrr yorum

Murat Hızal
29.04.2012, 12:53
Kendisine cevap vermekten,maille tepki göstermekten ziyade, sokakta şiddet görmesinden memnun olacağımı bildiren bir mail attım.

Bunlar maalesef insanlıktan hiçbir zaman anlamadılar anlamayacaklar da.

Uğur Ö.
29.04.2012, 12:56
İçine ederim medya özgürlüğünün.Şerefsize bak resmen hakaret ediyor

kudu_61
29.04.2012, 12:57
"Arkadaşlar beş sene evvel ilk kez Samsun''a ayak bastığım zaman bana kalp kuvveti veren vatandaşlarımın en önünde Trabzonluların bulunduğunu asla unutmayacağım. Sakarya Büyük Savaş alanında Üçüncü Tümen ile yetişen Trabzon evlatlarının savaş alanında gösterdikleri fedakarlıkların kıymetli hatırası daima dimağımda menkuş olarak kalacaktır. Bu vatan perver halka o kahraman evlatlara sahip olan bu kıymetli memleketimizi bir Ermenistan çıkışyeri veya hayal edilen Pontus Krallığı ülkesi yapmak istek ve korkutmaları ne uğursuzdu! Şüphesiz o kabuslar sonsuzluğa dek hayal olmuştur. Efendiler vatanın bütünlüğünü özgürlük ve bağımsızlığını sağlayan milletimizi Cumhuriyet idaresine kavuşturan devrimimiz ekonomik refah ve saadetimizi medeniyet aleminde layık olduğumuz mevkide sağlayacaktır. Bu bol verimli ahalisi zeki müteşebbis çalışkan olan Trabzon''umuzu az zamanda içerlere demir yolu ile bağlanmış güzel bir rıhtım ve limanla donatılmış görmek en seçkin amacımdır. Trabzon Türk toplumunda Cumhuriyetin zengin kuvvetli duygulu çok önemli dayanma kaynaklarından biridir. Böyle bir Cumhuriyet şehri gelecekte gereken bütün bayındırlık ve gelişmeye sahip olacaktır. Sözlerime son verirken muhterem Trabzonlulara sevgi ve saygılarımın gösterdikleri samimi duyarlılıktan ötürü teşekkürlerimin iletilmesine aracı olmanızı dilerim."
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Başka maile gerek yok herkes göndersin bunu

kudu_61
29.04.2012, 13:05
"Arkadaşlar beş sene evvel ilk kez Samsun''a ayak bastığım zaman bana kalp kuvveti veren vatandaşlarımın en önünde Trabzonluların bulunduğunu asla unutmayacağım. Sakarya Büyük Savaş alanında Üçüncü Tümen ile yetişen Trabzon evlatlarının savaş alanında gösterdikleri fedakarlıkların kıymetli hatırası daima dimağımda menkuş olarak kalacaktır. Bu vatan perver halka o kahraman evlatlara sahip olan bu kıymetli memleketimizi bir Ermenistan çıkışyeri veya hayal edilen Pontus Krallığı ülkesi yapmak istek ve korkutmaları ne uğursuzdu! Şüphesiz o kabuslar sonsuzluğa dek hayal olmuştur. Efendiler vatanın bütünlüğünü özgürlük ve bağımsızlığını sağlayan milletimizi Cumhuriyet idaresine kavuşturan devrimimiz ekonomik refah ve saadetimizi medeniyet aleminde layık olduğumuz mevkide sağlayacaktır. Bu bol verimli ahalisi zeki müteşebbis çalışkan olan Trabzon''umuzu az zamanda içerlere demir yolu ile bağlanmış güzel bir rıhtım ve limanla donatılmış görmek en seçkin amacımdır. Trabzon Türk toplumunda Cumhuriyetin zengin kuvvetli duygulu çok önemli dayanma kaynaklarından biridir. Böyle bir Cumhuriyet şehri gelecekte gereken bütün bayındırlık ve gelişmeye sahip olacaktır. Sözlerime son verirken muhterem Trabzonlulara sevgi ve saygılarımın gösterdikleri samimi duyarlılıktan ötürü teşekkürlerimin iletilmesine aracı olmanızı dilerim."
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Siz Atatürk'ü tanıyormusunuz

3 adrese de gönderilmiştir

titanic
29.04.2012, 13:35
Gazete yazarı mı bu adam blogcumu bilemiyorum.Gazete yazarı ise iş vahim. Tamam taraflısın da hakaret etme hakkını kimse sana vermez. Bir şehrin bir yörenin insanını, onun bir unsurunu aşağılamak kimsenin haddi değildir. Özür dilemeye davet edimeli.

Gamze
29.04.2012, 13:36
O kadar aşağılıklar ki... Bu kadar olur...

Lütfen küfürsüz mailler atmayın unutmayın arkadaşlar.
İki satırcık...

İlker Akçay
29.04.2012, 13:42
keşke kendisi de biraz hamsi yese de o beyin kıvrımları biraz çalışsa...

RaJoNKeSeN
29.04.2012, 13:42
Derhal savcılığa suç duyurusunda bulunulmalı resmen hakaret ediyor adam .

Sefa
29.04.2012, 13:46
Bi bitmediniz..

Emin Danışmaz
29.04.2012, 13:47
Ercan Güven,çok güzel bir psikolojik yazı yazmışsın.İstiyorsun ki sana TRABZONSPOR'lular saydırsın ve sende prim yap,adın şanın yürüsün.Yokkk öle ERCAN içinde yoğrulduğunuz PİSLİKLERİN zerresini bizlere bulaştıramazsınız,elinizde ki kaleminiz birgün sizden hesap soracaktır.

Kalem soracak sana:
-Ercan,geçmiş zaman oldu sene 2011 Temmuz ayı,bütün pisliklere bulaşmış olan takımın bu hallere düşmeden evvel,sen bir ADAMLIK! ederek o pisliğin çarkına bulaşmasaydın,kara olan ak demeseydin,sistemin çarkında dolaşmayaydın iyi olacaktı. Çünkü bu adalet elbet BİRGÜN tecelli edecekti.
Ben bu kalem halim ile bunu görürken sen hep GÜNEŞ'i balçıkla sıvamaya kalkıştın.Kendim ortadan ikiye bölündüğüm de artık sen olmayacaksın.

Bilmem anlatabildim mi?

(İçimden çok küfretmek geçiyordu lakin düşündüm ve doğru olan bu olmalı dedim.Nacizane bu şekilde yazabildim.Çünkü onun ekmeğine katık olmak işime gelmedi.)

Emin Danışmaz
29.04.2012, 13:48
Mailim gitmemiş KUTUYU doldurmuşsunuz :(

SEDAT
29.04.2012, 13:49
* Kendisine sevgilerimi kattığım güzel bir mail attım. Terbiyesiz kukla herif...

Tahir61
29.04.2012, 14:07
mail adresiyle filan olmaz bu iş şu çavuşoğlu hırbosunun ve bu dengesizin ev iş adresleri verin biraz hareketlensin ortalık artık yeter.

furky
29.04.2012, 14:08
Etik Kurulu'nun 2. raporundan aldığım bilgi: Trabzonsporla ilgili durum, ilk rapordakiyle aynı. Fenerbahçe'nin dört maçı demiştim. İlk aldığım bilgiydi. Şimdi yönetimden biriyle konuştum, sekiz maçmış; 4-3-1

- Mehmet Baransu -

bordo61
29.04.2012, 14:15
Bi bitmediniz..

Bu süreç Selahattin dumanla beraber başladı 98'den beri onun gibiler çıkıyor

http://www.aksiyon.com.tr/aksiyon/columnistDetail_getNewsById.action?newsId=3901

bordo61
29.04.2012, 14:22
Mail adresleri bozulmuş .

Santral :
0 212 337 99 99

Ilelioglu
29.04.2012, 14:25
Mail atildi..

titanic
29.04.2012, 14:26
kendisine mail atmanın hiçbir anlamı yok. O yazıyı yazanın tepkilerden dlayı çark edeceğine inanmıyorum.Gazete yönetimine mail atalım, bu daha mantıklı

Hürgün Aygün
29.04.2012, 14:28
Yönetim gerekeni yapar umarım.

Sefer A.
29.04.2012, 14:28
mail adresiyle filan olmaz bu iş şu çavuşoğlu hırbosunun ve bu dengesizin ev iş adresleri verin biraz hareketlensin ortalık artık yeter.

ayneeennn
derhal
bir sey yapilmasa bile görsünler niyetimizi, tirssinlar biraz, biktim bizim su yumusakligimizdan .....

Yaşar
29.04.2012, 14:31
1 senedir kasıtlı yere yapılan aşağılama ve hakaretler, sonra dilenen özürler...
Trabzonspor camiasının bu kadar aşağılandığı, bu kadar hakarete uğradığı bir yıl görmedim.
Hem de sonuna kadar haklı olduğumuz bir dönem olmasına rağmen.

tarkan57
29.04.2012, 14:40
gözünü fb bürümüş gereksiz insan.tamamen duygusal hareket eden adeta bir japon askeridir.Şenol Güneş in işaret ettiği kötü yazarlardan birisi. bu önemsiz insan için başlık açmanız gereksiz..:))

poetricus
29.04.2012, 15:24
Bu yazıyı yazanı, yazdıranı, yayınlayanı en derin şeylerimle şey ediyorum.

Hasan Habip Özbay
29.04.2012, 16:29
bir toplum ve millet ancak bu kadar duyarsız olur sindirdiler helal olsun hakkımızı bile arayamaz olduk

İlker Yazıcıoğlu
29.04.2012, 16:49
Baban keşke kondom kullansaydı Ercan!

Mert Oğuzlu61
29.04.2012, 17:10
yemin ederim gel evimden al beni götür tenhada kır kemiklerimi at bir yere diyorlar, bizanslı gazeteciler iyice kaşınmaya başladı. medyada bir küfür yemediğimiz kaldı diyeceğim ama onuda yapıyorlar zaten ! koskoca kulüp bu kadar kolay aşağılanamaz, izin vermemeliyiz. kim yazıyor çiziyorsa bunları yönetim gerekli işlemleri yapmalı...

Mayls
29.04.2012, 18:02
Yok yani nedir bu ötekileştirme?

Çekin Trabzon'dan elinizi ayağınızı, ayrı bir devlet kuralım. Siz de rahat edin, biz de.

My
29.04.2012, 21:14
Bunlar resmen zıvanadan çıktı. Açık açık içlerindeki kini nefreti yazılarına dökmekten hiç çekinmiyorlar artık. Nedense bize karşı (Trabzonlu, Trabzonsporlu) hakaret dolu yazılar yazmak gayet normalmiş gibi de kimse ses te çıkarmıyor napıyorsunuz kardeşim o kadar da değil diye. Şu koca memlekette resmen ötekileştirildik. Sahpsiziz. Yalnız bu işin sonu pek hayra varmıcak eğer böyle devam ederlerse.

Muhammet_61
29.04.2012, 21:16
Uzun zamandır yorum yazmıyordum ama bu prezervatif reklamı figürü kılıklı veled-i zina'yı görünce orucumu bozdum.
Bu şahıs hakkında "Irkçılık" ve "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçlarından dava açılmalı.. Yönetim uyuma !!

jako13
29.04.2012, 21:17
kiralik kalem..ucuz adam...!

Uğur Ö.
29.04.2012, 21:19
Şu adamın adresi felan bellimi ev adresi güzel bir hediye yollarız hepimiz

Tekke
29.04.2012, 22:58
Hamsiler s....n seni itoğlu it. Kusura bakmasın forumdaşlar ama, bu kadar seviyesiz bir adam görmedim ben, gerçi demek bu köpekler bizden çok fena etkileniyor ki en sert üslupla saldırıyor.

Bu kadar ADİCE bir yazı görmedim.

İlk önce Yılmaz özdil cevap vermeli, sonra diğer TS li yazarlar...

Ayıp ayıp :(

Ha-kan
29.04.2012, 22:58
bunların mantığına göre bursaspor her sezon bize maç veriyor.çünkü Avni Aker'de bize karşı hiç galibiyetleri yok :D

Veysel
29.04.2012, 23:00
Şikayet edelim diyenler kimi kime şikayet ediyorsunuz gazete sahibi Yıldırım demirören. !

TS-FAN
29.04.2012, 23:33
Bu adam hamsi yemiyor besbelli.
Buna biraz hamsi kargolayalım da yesin.

Uğur ÇIRAKMAN
29.04.2012, 23:39
mail atılmıştır

tayfa_61>34
30.04.2012, 00:05
ters köşem var yazı-yorum ! bu mudur yani... bu şehrin, bu ülkenin lafını bilmeyen, hadsizlere mahkum edilmesinin bedelini ödüyoruz ! seninle aynı ülkede yaşadığım için, aynı ülke vatandaşı olduğum için utanç duyuyorum. sana o köşede yazma olanağı sağlayan zihniyetleri lanetliyorum.

hodlu
30.04.2012, 00:24
Sen kimsin lan ercan zavallısı..................

MehmeTS_ADANA
30.04.2012, 02:30
kim bu teres ya

Burçak
30.04.2012, 02:32
ercan malı goyayım o külek kafaya

sanatik
30.04.2012, 02:41
Bu adam hamsi yemiyor besbelli.
Buna biraz hamsi kargolayalım da yesin.

Omega3 eksigi belli ediyor kendini.

Emre Emiroğlu
30.04.2012, 10:22
Bu allahsız kansız şerefsizin gazetesinde , apartmanında çevresinde hiçmi trabzonlu , hiçmi karadenizli yok ?

Be şerefsiz , içtiğin çay , yediğin balık nereden çıkıyor , kimin yaptığı evlerde oturuyorsun , bu ne genişlik. bu nasıl bir yazı ellerim titriyor.

Ogün'
30.04.2012, 10:28
söyleyecek laf bulamıyorum bu insan müsvettesine!!!

TAHSİN 61
30.04.2012, 11:41
Baş sorumlu baban..

:alkış:

Sana katılıyorum destekliyorum ekliyorum

Katalan
30.04.2012, 13:59
Şempanze ama kendini kanarya zannediyor:)

dead_microbe
30.04.2012, 15:21
yazmış olmak için TS taraftarını nasıl kendime sövdürürüm diye yazılmış bir yazı sallamayın artık bu tipleri

serhatki
30.04.2012, 15:48
babası ne sevinmiştir oğlum oldu diye nerden bilsin büyüyünce primata dönüşeceğini

Devran Saka
30.04.2012, 15:53
Aşağıdaki alıcılara veya gruplara teslim edilemedi:

webadmin@milliyet.com.tr
Alıcının posta kutusu dolu ve şu anda iletileri kabul edemiyor. Lütfen bu iletiyi daha sonra yeniden göndermeyi deneyin veya alıcı ile doğrudan iletişim kurun.

Recep Çaltepe
30.04.2012, 16:04
Ercan Güven'i kiralayıp yazı yazdırmak için bankaya gidip kredi istedim.

100 TL'lik kredi veremediklerini söylediler.

canna52
30.04.2012, 16:26
babadan oğula nesil bunlar..

mawro61
30.04.2012, 17:27
bu yazı bir yörenin tüm halkı ile alay etmektir. hukuki yollara başvurmalı.

BOZOHAN
30.04.2012, 19:30
ite sormuşlar niye saldırıyorsun? afkuruyorsun? diye; itte neyapayım sahibim öyle emretti demiş...:)

Emiroğlu
30.04.2012, 21:32
Kesinlikle hukuki yollara başvurulmalı.
Lakin, bizim gibi mahalle takımı yöneticilerinin bu işi kıvırabilecek herhangi bir avukatı olduğuna dahi inanmıyorum.
Şu tip bi yazıyı yazsana fb için ?
Bak fb avukatları yöneticileri seni ne yapıyor ?
Anandan emidiğini kaba etinden çıkarırlar.
Biz ne yaparız ?
Bmn gibi free bi unoffical oluşum bunun gibi bin bir türlü adamla gücü yettiğince savaşır.
Yönetim ?
Acaba yönetimin haberi var mı?
Ts ile ilgili basında kim ne diyor diye gece gündüz takip eden bi sorumlu var mı ?
Hiç sanmıyorum.

Allahım yarabbim, bi gün bu takıma her dalı ile profesyonellik gelmeyecek mi ?

Ercan itine gelince.
Tıpta her gün mucizeler yaratılıyor.
Artık kürtaj, sadece anne karnında değilmiş.
Ercan'ı hala aldırabiliriz.

Mert Pasa
23.05.2012, 22:21
Bu konu ne oldu bilen var mi?Bugun yine f5ne yalakaliklar yapiyordu.

Kabullenmek zor ,hala hic birsey olmamis gibi ozur bile dilemeden isine devam ediyor

ECvelek
23.05.2012, 23:36
Başüstüne.

dan sonrasını okumadım

Bera Algün
24.05.2012, 00:21
tüpçü medyasında gaz kaçağı var...

Gökhan Koç
24.05.2012, 00:27
Afkursun,

Bu adamlar ve bunları dinleyenler bize lazım değil,

Samet Türkmen
24.05.2012, 00:57
Bu başlıkla yeterince reklam yaptı bence. Konu kilitlenip bu adamın ismi artık gündemde tutulmamalı. Her genele girdiğimde görmek istemiyorum.

Mehmet Alemdar
24.05.2012, 01:24
Baş sorumlu baban..

10 numara yorum

Kubilay ŞAHİN
24.05.2012, 01:42
Yokki bizde adamlar gidip lap diye patlatacan ağzına iki tane.. Görür sonra başını..

POYRAZ
24.05.2012, 05:30
Ulan köpek oglu köpek ne süphesinden bahsediyorsun?
Anana bir sorsana senin dogumunda bir sikinti oldu mu?
O kel kafanda biraz eziklik olmus sanirim, aptalligin bundan olsa gerek.

MustafaDemirtaş
24.05.2012, 06:52
ercan güven 28.04.2012 tarihli "Baş şüpheli hamsi" yazını yeni okuma imkanım oldu. Bence burada yanılıyorsun. Esas "baş şüpheliler" ne yapıp ne yeyip DNA'sı böyle bozuk bir insanın mayasını atan baban ya da böyle bir kitleye hakaret edecek alçaklığı gösteren çocuğu doğuran anandır. Saygılar iyi çalışmalar!!!

gönderildi

ALBATROS_61
24.05.2012, 10:03
suç sende değil senin eline verende...

amasya0561
24.05.2012, 10:17
bunun gibi şerefsizlere en iyi cevabı uefa verecektir neymiş şikebahçe aklanırsa. kuş beyniyle aklınca yalakalık yapıyo.

amasya0561
24.05.2012, 10:20
merak ettim baktım kim diye netten. bunun anasını ben tanıyorum bir yerden ama... (tövbe tövbe yaa)

TekfurÇayır 61
24.05.2012, 14:18
Peygamberimizin doğumundan 40 yıl önce...

Ebrehe adlı bir talihsiz, ordusu ile Mekke'ye yönelmiş.

Hedef Kâbe'yi imhâ etmek.

Ordu kalabalık, güçlü. 60.000 bin kişi civârı. Filleri de var.

Mekke önlerine geldiklerinde karşılarına bir deve sürüsü çıkıyor. Ordu sürüye el koyuyor.

Sürünün sâhibi Peygamberimizin dedesi Abdulmuttalip.

Haberi alınca doğrudan ordunun konakladığı yere gidiyor ve Ebrehe ile görüşmek istiyor.

Ne istiyorsun dediklerinde ancak Ebrehe'ye söylerim diyor.

Haber Ebrehe'ye verildiğinde önemli olabileceğini düşünüyor, gelsin diyor.

Abdulmuttalip Ebrahe'nin karşısına çıktığında "Ordun deve sürüme el koydu, o sürü bana âit, geri istiyorum" diyor.

Ebrehe önce şaşırıyor, sonra kahkaha atıyor. "ben buraya Mekke'yi ve Kâbeyi yerle bir etmeye geldim, sen develerinin derdindesin" diyor. (yâni hamsi mi yedin be adam diyor)

Abdulmuttalib'in cevâbı yüzyıllar boyu unutulmadan günümüze gelecek bir cevâp;

Mekke'nin ve Kâbe'nin bir sâhibi var. Onların sâhibi Allah.

Ben develerimden sorumluyum...

Neticede Abdulmuttalip develerine sahip çıkıyor, onları alıp Mekke'ye dönüyor.

Mekke'yi yerle bir etmeye gelen ordu ise kuşların üzerlerine attığı ufacık taşlarla helâk olup gidiyor.

Ercan Güven...

O kupa bize âit, sâhibi biziz !

Katalan
24.05.2012, 14:51
Sövme hakkımı forum yöneticilerine bırakıyorum:)
Sövüp kilitleyin derim:)

İrva Yazıcıoğlu
24.05.2012, 16:23
Akdeniz Üniversitesi sana beyin nakli yapsın ve bi ilk daha gerçekleştirsin

Mert Pasa
27.05.2012, 18:09
Hayir yazdim olduya bir yaptirim yaptiramadik,bu konuda forumu derleyip toparlayanlarin duzenleyecegi bir milliyet gazetesi ve ercana ortak dava acma,ya da Trabzon meydanda 50.000-100.000 hedefli imza kampanyalari,gazetelere yarim sayfa ilanlar vb seyler umut ediyordum,ama hic bir sey olmadi.

Ustune konuyu kapatalim tarzi devekusu senaryolari da var.Bu adam caninin istedigini yapdi veya aldigi siparisi tamamladi ve elini kolunu sallayarak ayni minvalde yazilar yaziyor,sizi bilmem ama benim kanima dokunuyor

Travelair
27.05.2012, 18:12
Kötü söz sahibine aittir. Amigo yazarlar medyadan kaybolmadan holigan taraftarlık düzelmez

Gundo
27.05.2012, 18:40
http://www.youtube.com/watch?v=QraGNS_d7eU

ONUR BEKAR
27.05.2012, 19:42
Akdeniz Üniversitesi sana beyin nakli yapsın ve bi ilk daha gerçekleştirsin

hangi serçeden alacaklar o beyini serçeye yazık etmesinler bari:)

OnurKul
31.05.2012, 11:28
Bu adamlar ne yiyor ne içiyor, bu kafaya nasıl ulaşıyorlar. Bunların yazılarını denetleyen editörler yok mu? Redaktör olsam tiksinirdim şu yazıdan.

Medyanın fenerli olduğunu, fb tv'ye gerek olmadığını başkan söylemişti zaten. Fenerli kafası çok tehlikelidir arkadaşlar. Ancak ona tepki vermeyen ondan daha tehlikelidir. Bakın GS şike olayında çark etti. Bunu strateji hatası olarak değil düşman kardeşlerin ezeli rekabetine bağlıyorum.

İstanbul'dan tepki gelmezse bunlar daha çok sallar bize böyle.

Önce insan olmanın gereğini yerine getirsin herkes. Futbolu bu seviyeye çekmeye kimsenin hakkı yok.

Barış Burak
31.05.2012, 15:22
Bu adam peçeteden kendi imkanlarıyla doğmuş. Böyle kafaları analar doğuramaz...

ismail çakmak
05.06.2012, 15:06
Ercan Güven Ters Köşe
eguven@milliyet.com.tr

Baş şüpheli hamsi![/B]

Buradan Sağlık Bakanlığı’nın ilgili birimlerini uyarıyorum; Karadeniz’de yakalanan hamsilerden bir an önce örnek alsınlar ve didik didik incelesinler!..
Artık ağır metal mi taşıyor, lodos mu kimyasını bozdu bilemem. Lakin şüphelerim var.
Bir değil iki değil, bir şeyler oluyor oralarda ve aklıma gıdaların sorumlu olmasından başka gerekçe gelmiyor.
* * *
Şu hale baksanıza, Trabzonspor Kulübü “a’dan z’ye” kendisi dışındaki her olaya yorum getiriyor.
Hani “üstüne vazife olmayan işlere” derler ya... İşte öyle.
Üstelik “taraf” olacak, “düşman edinecek” yorumlar. “Getirisi“ yok, “götürüsü“ çok.
* * *
Son örnek, Trabzonspor’un golcü oyuncusu Burak Yılmaz’dan... Kendisi Trabzonspor’un tersine güzel bir sezon geçirdi. Önü açık.
Sen tut, Trabzonspor’daki “kahya kesilmek” alışkanlığına arka çık:
Başüstüne.
* * *
Fenerbahçe’ye gönderme yapıyor Burak. Biraz “buldumcuk” durumundaki Mehmet Topuz’un hareketlerini kastediyor.
İyi de sana ne yani!..
Bugün Galatasaray ile oynayacak Trabzonspor... Burak’ın ne alakası var, Fenerbahçe’nin Galatasaray maçındaki sevinciyle, Topuz’un abartısıyla, pitbulla, kangalla, Arena’yla?
Belki doğru söylüyor ama yanlış zamanda!
* * *
Aynı halet-i ruhiye içindeki Trabzonsporlu bir iki kişi olsa, duymazdan gelir geçerdik. Lakin “semptomlar” genel.
Salgın gibi.
O zaman... Hamsi mi sorumlu acaba?

Play Off herkese lazım olabilir!
Galatasaray başkanı sayın Ünal Aysal’ın Play-off’tan nefretini anlamak mümkün...
Bu kural olmasaydı çoktan şampiyondu takımı.
Anlaşıldı; adını bile duymak istemiyor. Lakin Play-Off bir gün Galatasaray’a da lazım olabilirdi!
* * *
Sahi, gelecek sezon aynı tablonun tekrarlanacağını kim iddia edebilir futbol gibi bir oyunda?
Kim bilebilir ki; “başkansız” Fenerbahçe yine adliye - cezaevi geriliminde olacak?
Beşiktaş’ı canı isteyince oynayan yabancılar mı kemirecek yine?
Trabzonspor yıldızlarını satıp her olaya müzmin müdahil tavrını sürdürerek “kriz gönüllüsü” tercihinde israr edecek mi bakalım seneye de?
Bursaspor’un kuyruklu yıldız gibi yeniden parlaması için yıllar sürecek bir yörüngesi mi var yoksa?
* * *
Bunlar tekrarlanırsa, Play-Off’suz bir ligde “iki haneli” puan farkıyla elini kolunu sallayarak şampiyon olur Galatasaray.
Ama ya olmazsa?..
O zaman Sayın Aysal’a sormayacak mı Galatasaraylılar:
“Geçen sezon biz oynadık, niye bu sezon iptal ettirdin Süper Finali”?

Fenerbahçe zarar etmez!
Açın bakın internet sitelerini; Fenerbahçeliler ateş püskürüyor CAS’daki davayı geri çeken Yönetim’e.
Haksızlığa uğradığına inanan (veya inandırılan) insanların “hak arama hakkından vazgeçenlere” haklı tepkisi!
“Kulübümüzün maddi zararı ne olacak” diyenler de var ama onlar merak etmesinler... Fenerbahçe aklanırsa, çalakalem konuşup yazanlardan 45 değil 145 milyon tazminat toplar.

Not:

Tepki çekince silerler diye ekran görüntüsü aldım

Bu sayfaya ekledim ama çok büyük boyutlu olduğundan sayfayı linç etti ondan link veriyorum paylaşabilirsinizde bu linkten
http://i46.tinypic.com/iyleuu.png

bu hayvanıda stv deki belgesellerde gördüm gibi.......

Evet buralarda bişiler oluyor her zamanda oldu olacakta lanet olsun ki sizin pis işlerinizi temizlemek her zaman bize düşüyor. siz yapıyosunuz biz utanıyoruz maalesef bizde ar utanma duygusu var. sizi o zzilliniz (azize) o kadar berbat bi hale getirdiki utanacak yuz kalmadı sizde emre gibi topcusu olan bi takım ve seyircinin hala baska takım oyuncularından bahsetmesi aykut gibi hocası olan takımın aziz vb yöneticisi olan takım ve kulublerinn birak baska takımlara laf yetiştirmeyi insan yuzune çıkmamalıdır. ama ne hikmetse rahatlıkla ekranlara çıkıp konusma yorum savunma gibi işlerlele uğrasan yalakalarınız bir sürü belgesel cevirdi cevirmeye devam ediyor benim için iyi oluyor acayipde severek izliyorum nerde bulacam böle belgeselleri. fenerin iside bir fahisenin ben paramı alınderimle kazanıyorum demesi gibi oldu cavdaki namus meselenizide uefa gidin keraneye götürün orda halledin