PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Emrah Eren" geri gelsin mi?

mitralyoz61
17.05.2006, 13:24
Arkadaslar bugün gazetede Emrah Eren in röportajini okudum ."Trabzonspor' a geri gelmek istiyorum" dedi. Bi an çok sevindim ama sitenin adresine baktigimda yikildim. Çünkü site fotomaçgazetesinin sitesiymis.

EmrahEren in geri gelmesine siz ne dersiniz.Bence süper olur.

Kaya
17.05.2006, 13:28
Bence gelmesin. Daha kaliteli oyuncular lazim bize.

Tahir
17.05.2006, 13:31
olmasi veya olmamasi birsey degistirmez onun için gelse de olur gelmese de.daha kalitelisi olacaksa hayir olmayacaksa evet

selçukabi
17.05.2006, 13:32
olmasi veya olmamasi birsey degistirmez onun için gelse de olur gelmese de.daha kalitelisi olacaksa hayir olmayacaksa evet

Aynen...

ahmetto
17.05.2006, 13:32
ruhsuz oynayacaksa hayir trabzon ruhunu bulup o ruhla ve hirsla azimle oynayacaksa ewet

UğuR
17.05.2006, 13:33
Bence gelmesin. Daha kaliteli oyuncular lazim bize.

aynen katiliyorum.Biz daha kaliteli futbolcular istiyoruz,öncelikle Tek.Direktör isini çözdükten sonra transferide hemen bitirmeliyiz.

İslam Sezer
17.05.2006, 13:33
kesinlikle gelmesin.daha beter olsun hatta.insan bu kadar kolay mi kaybeder büyük bir takimi.hiç mi sevmedin bu formayi.yalvarir normal biri.ama o önce cok para isteyip sok etti.sampiyonluk sampiyonlar ligi hayali yerine baska seylere yöneldi.elendik.utanmadi.yeni gelen t.direktöre diklendi.sonra kolayca küme düsen bir takima gitti.bu kapak olmali bence....

halil ibo
17.05.2006, 13:37
Sag kanatta onun yoklugunu aradik dersem yalan olur.Gözleri onu arayan oldu mu ? Zannetmiyorum.Peki o zaman niye dönecek ? Geyse'ye gitsin o,onlara daha çok yakisir.

CaMoKa
17.05.2006, 13:38
zamaninda iyi isler basardi tesekkur ediyoruz ama vadesi doldu...

Cengiz Çubukcu
17.05.2006, 13:40
ben onun ruhsuz oynadigina inanmiyorum..ama bu saatten sonra onu almak kimseye fayda getirmez..

metehan
Bence gelmesine gerek yok. Eger o kalitede adamlarla devam edeceksek zaten elde de benzerleri var.

corleone
gelmesin, tam takaslik bir oyuncu, ne kadar kötü olursa olsun tayfun corayi tercih ederim...

mitralyoz61
Sag kanatta onun yoklugunu aradik dersem yalan olur.Gözleri onu arayan oldu mu ? Zannetmiyorum.Peki o zaman niye dönecek ? Geyse'ye gitsin o,onlara daha çok yakisir.

Ben buna katilmiyorum.Valla ben çok aradim. Tayfun CORA dan çektiklerimizi ne çabuk unuttunuz. Yattaraya adam gibi bi pas attimi allah askina .Oysaki Emrah süper anlasirdi Yattarayla. O gidince bence yattarada kötü oynamaya basladi.

FANATIK61
17.05.2006, 13:43
Bence gelmesin, Ufukhan o bölgenin Futbolcusu, oynaya oynaya pisecek. Bana göre gelecegin en iyi sag bek futbolcusu olacak bu genc Arkadasimiz bakin da görün.

Bozkurt_TS
17.05.2006, 13:45
Emrahi lig tv haberlerde seyrettim ameliyat olan Hasani ziyaret ettigi siradaröportaj yapmislar çok açik konustu benim Trabzonsporlaproblemim olmadi biz hocayla anlasamadik dedi ve ekledi ''Eger beni isterlerse Trabzona seve seve geri dönerim''

Bende tabiki daha iyisini isterim ama Emrahta bu takimda oynar, en azindan kadro derinligi açisindan alinabilir...

coach
17.05.2006, 13:50
Sizlerde oldugu gibi bendede takimimizin attigi gollerin oldugu bir arsiv var,dikkat edin geçen sezon Fatih Tekke'nin kafa ile attigi gollerin bir çogunun ortasini Emrah Eren yapti...

Emrah Eren nadir yaptigi ortalari sert ve isabetli yapiyor ama tek basina var olabilecek bir kanat oyuncusu degil,takima karev,hakan sükür,veysel,ersen martin gibi KULE oyuncular alinacaksa kanat için IKINCI bir alternatif olabilir.

Tek basina bu takimda oynayacak kalite ve yetenekte degil.

eren_61
17.05.2006, 13:50
bence iyi bir emrah gelsin zaten uefa lig kupa için alternatifli bi kadro kurmamiz lazim

trabzonluasi
17.05.2006, 13:51
BENCE DE GELMESIN BIZIM BÜYÜK HEDEFLERIMIZ IÇIN BÜYÜK FUTBOLCULARA VE KENDI USAKLARIMIZA IHTIYACIMIZ VAR YANI YERLININ DE YERLISINE IHTIYACINIZ VAR

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
Forum kurallarina dikkat edeliiiiiiiimmmm!...Edited by: Badaloglu

Emorfo
17.05.2006, 13:52
Ikinci ligten 27 yas üstü transfer yapilmaz smileys/smiley4.gif

Jeffer
17.05.2006, 13:57
lazim degilsmileys/smiley17.gif

cIlgInIm
17.05.2006, 13:58
oldu olacak fatihi yollayalim junla devam edelim ..

Badaloğlu
17.05.2006, 14:01
Niye gitmis de? simdi niye gelecek? Hocayla anlasamamis!...Bu takimin patronu hoca degilmi?Onun dediklerini yapmak zorunda degilmisin?Ne demek hoca ile anlasamadim!Hoca bu takimin dolayisi ilede Trabzonspor isminin sahadaki patronudur.Onla anlasamayan baska hocayla anlasacaginin garntisimi var?Emrahcigim sana 2.ligde basarilar,gelipte gençlerin önünü kesme kardesim...

Külünkoğlu
17.05.2006, 14:13
Abim baskanimizla görüstügünde Baskan Emrah Erenle diyalogunu söyle anlatmisti.

-" Emrahhalka arzdan önce 300 Milyara oynuyordun simdi 900 Milyar veriyoruz sana, ne diyorsun ?

- eee bilmem ki

- Ne demek bilmem top oynamak istemiyormusun ?

-bilmiyorum, kalmak konusunda kararsizim, düsünsem,

-Buraya gelene kadar düsünmedin mi ? merak etme daha detayli düsünecek zamanin olacak ama Trabzonspor'da degil.Trabzonspor'a katkilarindan dolayi tesekkür ederiz.Güle güle...

Daha sonra 3 hafta sonra EmrahEren zannediyorum ki pisman olup Baskanla görüsmek istemis fakatBaskan kabul etmemis.

Harun
17.05.2006, 14:33
Siddetle akrsi çiktigim bir oyuncudur.Yeri belli, onun gibiler sampiyonluga giden takimda oynayamaz.Ve sampiyonluk hedefleyen bir takim da böyle futbolcularla muhatap olmaz.

Murat'
17.05.2006, 14:36
zamaninda kimse böle söylemiyordu ama ne oldu acaba bu kadar negatif düsünüyorsunuz emrah hakkinda

Aslıhan
17.05.2006, 14:37
bende gelmesinden yana degilim smileys/smiley11.gifbize daha iyileri lazim o sadece alternatif olabilir

BDiler61
17.05.2006, 14:43
bencede gelmesin

Bülent Bayraktar
17.05.2006, 14:44
ne isi war o m.lin biz sampiyonluga oynayacak bir takim kurmaliyiz kümeye degil

Fanatik28
17.05.2006, 14:45
Ne geri gelmesi yahu! trabzonspordan ayrilmak isteyen her futbolcuya örnek gösterilebilecek bir oyuncu. Beyefendi aldigi 850 milyari begenmiyordu ( bence bu bile fazla ), simdi Malatya`da kac paraya oynayacak acaba ?

Gecen sezonfutbolcularimiza iyilestirme yapilmisti. Artik bazi oyuncularin aldiklari paralardagerekli indirimin yapilmasi gerek. Begenmeyenede Kapi gösterilmeli.

Artik futbolcularimiz neydim degil, ne olacagim diye düsünmeli.

Murat'
17.05.2006, 14:55
bu iyilestirme isi yönetimin saçmaligiydi emrah da fiyat konusunda isi biraz abartinca iste böyle oldu

Y.Sert
17.05.2006, 14:57
250-300 milyara oynayacaksa,yedelte bekleyecekse,gelsin.arada bir lazim olur.

bordox
17.05.2006, 14:58
Trabzon'a gelsin,A.Sebat'ta tecrübeli bir oyuncuya ihtiyaç vardir belki,bir görüsme yapsin.

Egemen
17.05.2006, 15:07
walla bana lazim deil emrah gibi topçular. selçuk amma bos baslik açmisin yaa :):):)

t.s.a.l.61
17.05.2006, 15:10
bence çoik ii olur geri gelmesi tolga seyhan da gelsinnsmileys/smiley4.gif

Şentürk
17.05.2006, 15:17
250-300 milyara oynayacaksa,yedelte bekleyecekse,gelsin.arada bir lazim olur.

katiliyorum.

bumepaf
17.05.2006, 15:17
HAYIR.

Murat'
17.05.2006, 15:22
aynen fiyati daha da düsecegi için ve benc ii de bvir yedek olacagi için gelsin

Sevgi
17.05.2006, 15:22
Niye gitmis de? simdi niye gelecek? Hocayla anlasamamis!...Bu takimin patronu hoca degilmi?Onun dediklerini yapmak zorunda degilmisin?Ne demek hoca ile anlasamadim!Hoca bu takimin dolayisi ilede Trabzonspor isminin sahadaki patronudur.Onla anlasamayan baska hocayla anlasacaginin garntisimi var?Emrahcigim sana 2.ligde basarilar,gelipte gençlerin önünü kesme kardesim...

konunun özeti burda.Takimin neden bu halde oldugunun özetide burda

TSunami
17.05.2006, 15:24
oyuncu Emrah olarak takimda ilk 11 de olmasa da iyi bir alternatif olabilir.
ama saha disi, ki sanirim asil gitme sebebi buydu, zaten sorunlar bir yigin. yeni kargasalara gerek yok.

Murat'
17.05.2006, 15:36
yaaa biz zamninda fatihi yuhalayarak gönderdik bu takimdan sonra ne oldu fatih sultan tekke ...sonra fatih akyel için yapmadigimizi birakmadik snta ne oldu duruldu arkadaslar emin olun kiii emrah da geri gelirse yine duruluruz basarili olursada alkislariz

sbay
17.05.2006, 15:37
malatyaya gidince buranin kiymetini anladilar.burda 1 trilyona oynarken orda 200 milyara oynuyodu.para bitince trabzonspora gelmek istyo.geçen yil 100 milyar için gayse ye gidiyodu yie gitsin galatasaraya.ufukhana yazik olur.bundan sonra sagbek en az bes yil degismesiz ufukhanin olur

yaranozlu
17.05.2006, 15:45
küme düsen takimdan alip eline kupa verdik. güzel maçlari oldu ama çok kötü maçlari da oldu. sonuçta küme düsen baska bi takima verdik. geri gelmesi zaten mümkün deil, vasat bi topçu iste..

İslam Sezer
17.05.2006, 15:47
fatih akyele karsi çikip emraha çikmamak anlamsizlik olur.onun yaptigi bence bir çok futbolcuya örnek olmasli.bizi moralsizlige iten sadece bu sanssiz rum takimi maçi olmadi.gecen sene hazirlik dönemi emrahin s.ligine kalma ihtimali ve samp.olma ihtimali yüksek bir takimdan g.saraya gitmek istemesi.bu futbolcularin yüzünden bizim halimiz ne oldu.hasan sas gibi futbolculari sayesine g.saray nasil bitirdi sezonu.önemli olan takim ruhunu birlikteligi saglayacak kadro kurmak.onu geri alirsak biz hiçbirseyden ders almiyoruz demektir...

eys_61
17.05.2006, 15:59
ne derim?

-HAYIR

Hünkar
17.05.2006, 16:05
bence gelsin iki gün tatil yapsin dönsün.yazin bizim yaylalar güzel olur

Murat Acar
17.05.2006, 16:06

Aynen katiliyorum...

Bunlarin akli sonradan baslarina geliyo...Ziya hocada gelmek istiyomus yarim kalan isleri varmis.eh oldu olacak bi topic de onun için açin bari..

Hadiii bunlara ancak geçti borun pazari sür esegin nigdeye demek lazi...mmm

sweetrose
17.05.2006, 16:07
Bunlar bizi beje ve gayseye satan adamlar degil mi? yanlis mi hatirliyorum.smileys/smiley7.gif

yakup midi
17.05.2006, 16:11
hayir derim

Tahsin Armutcu
17.05.2006, 16:13
biz malatyaya emrah arti volkani verip yil sonu bilal icin soz almamis miydik arkadaslar?boyle bir duyum vardi yanlis hatirlamiyorsam.

kudu_61
17.05.2006, 16:13
Yattara nin arkasinda bence çok basarili teknik iyi çalim atiyor bence gelmeli

denizci61
17.05.2006, 16:15

Ben buna katilmiyorum.Valla ben çok aradim. Tayfun CORA dan çektiklerimizi ne çabuk unuttunuz. Yattaraya adam gibi bi pas attimi allah askina .Oysaki Emrah süper anlasirdi Yattarayla. O gidince bence yattarada kötü oynamaya basladi.

Kesinlikle katiliyorum...Benide yormamis oldun saol...Ama disiplin yönünden sinifta kaldi Emrah EREN...

batugol
17.05.2006, 16:21
Ne Emrah, ne de Trabzonumun buyuklugunu anlamayan baska biri geri gelmesin. Hatta mumkunse yonetim devre arasinda yaptigi buyuk temizlige devam etsin.

POYRAZ
17.05.2006, 16:21
Ben gelsin derim.

Recep Çaltepe
17.05.2006, 17:11
Madem ki soru seklinde bir baslik atilmis. Kendi cevabimi vereyim:

Hayir!

Trabzonspor'da büyük paralara oynarken, gittigi Malatyaspor'da neyin ne oldugunu anladiktan sonra, bir de takimi ikinci lige düstükten sonra jetonun düsmesi biraz geç olmus ama en çok da komik olmus.

Bordo-mavi formanin degeri uzak kalinca anlasiliyormus. Bu da bugünün dersi olsun.

chigannes
17.05.2006, 17:18
volkani da ibrahim ege yide geri alalim bide thomas jun ohhhh tadindan yenmez takimin efsane takim geri döner

ne emrahi arkadaslar bitti o is hiç lazim deil

Barış BAKIRTAŞ
17.05.2006, 17:31
Yattaranin o gittikten sonra performansi düstügü ortada. Iyi anlasiyorlardi ve arada sirada yaptigi ortalarda azimsanmiycak sekildeydi.

Ama kendini takimdan üstün görme psikolojisi Vahid hocayla karsi karsiya gelmesine sebeb oldu. Hasan Sönmez Kürsat Durmus Volkan Bekiroglu ile birlikte. Içlerinde en iyi futbolcuydu diyebilirim.

Fakat 6-7 maç oynayip ben bu fiyata oynamamaliyim havalarina girip en iyi firsatta kaçmayi düsünen futbolcu bizim yapimiza uygun degildir. Yarin öbürsü gün yeni hocaya bas kaldirmayacagi ve bakin benim performansim çok iyi iyilestirme yapmayacakmisiniz dememesini kimse garanti edemez artik fislenmistir bu konuda. Onun için bu tip futbolcularin Trabzonda isi yoktur. Ne Sebat nede Trabzonsporda !!!

SDanışmaz
17.05.2006, 17:40

Neden gönderiLdigini biLmiyordum, ögrenmis oLdum.

Bu sekiLde kuLüpten ayriLdigi için bence kuLubün yanina biLe yakLasmasin. HocayLa anLasamayan bir futboLcunun takimda ne isi var.

zanoylu
17.05.2006, 17:47
Aman uzak olsun..smileys/smiley7.gif

armagan67
17.05.2006, 18:21
giderken cok sevinmistim gelmesine gerek yok bencede yeteri kadar oynadi bizde.

SiNaNi
17.05.2006, 18:27
Ne yani.Malatya'da tecrübe mi kazandi.Adam küme düstü.Emrah yavas yavas yavas.Yaramaz.Bize süratli adam lazim.Misal Sevilla dan Daniel

telha23
17.05.2006, 18:30
bence gelsin

rigormortis
17.05.2006, 18:31
yok yaws geçti artik emrahtan sag kanat fatih akyelin olsun ortaya iyi bir defans alinsin tmm

fincher
17.05.2006, 18:34
hedeflerimize uygun bir futbolcu degil,kesinlikle sampiyonluga oynayan bir takimda yeri yok.GELMESIN...

fanatikdevri
17.05.2006, 18:37
hayirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kesinlikle gelmesin gidecegi yere ucak parasi benden ahada sozunu verdimsmileys/smiley36.gif

sametaydin
17.05.2006, 18:43
bence gelsin. sag taraftr trabzonsporda umut vadeden ufukhan var ama biraz daha pismesi gerek.

e bence emrah türkiye nin en iyi sag oyuncusu. gelmeli derim.

TURHAN
17.05.2006, 19:23
yav bu 1. lig takimlarida ne biçim takimlar.Koskoca emrah eren 2. ligde olurmu.En iyisi biz alipta süper lige kazandiralim dimi türkiyenin en iyi sag kanat oyuncusunu.

gurbetçi 61
17.05.2006, 19:38
hayir gelmesin.ufukhan daha iyi.tabii emraha verilen sans onada verilirse

naimbektas61
17.05.2006, 19:52
bence gelebilirsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley17.gif

#10 Fietra
17.05.2006, 19:55
Misyonunu tamamlamistir daha gelmesin.

gerçekefsane
17.05.2006, 19:59
Emrah gelirse Ufukhan'mi Emrah'mi diye topic açilir.smileys/smiley4.gifEdited by: gerçekefsane

ctmeoy
17.05.2006, 20:04
bence geri alinmali 2 yil sampiyonlugu kacirirken sag bektetek adamimizdi yattaranin arkasina attigi toplari hala unutmadim gelsin fatih akyelden daha iyi sagbek

mini FaNaTiK
17.05.2006, 20:09
Alternatif yaratacak bir oyuncu ayrica açiklamasi gerçekse geri alinabilir ama alinmazsa da eksik bir yönümüz olmaz!!..

nemo_61
17.05.2006, 20:23
bence gelmesin ...ufukhan bence daha yararli olur..hem genc hemde trabzonlu ..ayrica oldukça iyi bir futbolcu olduguna inaniyorum

Naim
17.05.2006, 20:25
.ötü boklu emrah eren için 72 mesaj atilmis gelsinmi gelmesinmi diye
Sabaha kadar 172 olur
ciddi mevzulara gelince kimsede gik yok smileys/smiley32.gif

61*TS*61
17.05.2006, 21:01
Selcuk demiski:

aynen katiliyorum sana

BOZOHAN
17.05.2006, 21:06
arkadasim bunda sevinecek bir sey yok emrah bunda 1 ay önce zaten haber yollamisti baskana baskanda vahid hocayla yollarimizi ayrirsak gelebilecegini söyledi ama ben sahsen istemiyorum. 34 numara forma giyen adamla benim isim olmaz bizdeyken bir elin parmaklari kadar ancak iyi maç oynamistir.

temelyilmaz
17.05.2006, 21:19
bir hafta önce teknik direktör konusundaki forumda emrah eren için bisiler yazdim ve aynentekrarliyorum arkadaslar bu adam degilmiydi idmanlarin çok agir geçiyo maçlara yorgun çikiyoruz diyen allah askina n kadar balik hafizaliyiz bu adam degilmiydi 1,5 trilyon yerine malatya ya gitti geseyle flört ewtti bana istanbul delisi olmus adam lazim deil bize adam gibi adamlar lazim savasan adam lazim be size olacaklari söyliyim bu sene bu adama para vermeyin klüpte yatar gene oynar ama bir sene geçsin iki iyi maç çikarsin iyilestirme istiyoruz bu adama trabzonspor külübü 1,5 trilyon para verdi(yanlisi olabilir) kimse hata yapti demesin bunlar iki yüzlü kenelerdir trabzonsporda bunlardan çok var kene gibi trabzon sirtindan kan emerler nerdeydin emrah efendi sene basinda ghökdeniz simko fatih yuokken bir tane adam gibi maç çikaramadi hele bi diyarbakir maçi hatirliyorum özgürle beraber oynarlarken özgüre efendiye pas atti 10 metre uzagina özgür efendide verdi topu rakibe gol yedik benim takimimdaki bu adamalri bu keneleri ayiklanmis istiyorum ben bu adimi takimimda görmek istemiyorum böyle bisi umarim gündemde yoktur büyük bi ihtimalle kendi açiklamalari bunlar gitsin geseye orada agir idman yok ikinci ligde layigini buldu bunlar degilmiydi volkan bu iyilestirme isteyen allahaskina yapmayi n arkadaslar ve kendi sahsim adina konusuiyorum yazacak çok sey var ama bu konunun bu forum sayfasinda durmasi sinirlerimi bozuyo böyle adamlardan trabzona hiç bir fayda gelmez kesecegiz gencecik sagbekimizi herseyi para olmus trilyonlari begenmeyip idmanlardan sikayet eden paragöz ruhsuz adamlari kendi sahsima takimimda görmek istemiyorum eger o adam dönüp dolasip gene o serefli formayi giyerse ben daha takimda tutmam gitsin ikinci ligde 100 milyara oynasin veya yeni lige çikan takimlardan biri alir onusmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

ts_fan
17.05.2006, 21:49
Gelmemesi çok akillica olacaktir, Emrah Eren sayfasi kapanmis olmalidir.Ne yazik ki!!!smileys/smiley25.gif Emrah Eren'in Trabzon'un öz evladidir!!! gibi bir özelligi yok.Genç oyuncudur gelsin kazanalim gibibir özelligide sahip degil, bence gereksiz bir transfer olur.

AyDaN_61
17.05.2006, 21:56
Cix Cix GELMESINN!!!zatenn çok iyi olsa gtmezdii...vadesi doldusmileys/smiley36.gif

BOZOHAN
17.05.2006, 22:03
bir hafta önce teknik direktör konusundaki forumda emrah eren için bisiler yazdim ve aynentekrarliyorum arkadaslar bu adam degilmiydi idmanlarin çok agir geçiyo maçlara yorgun çikiyoruz diyen allah askina n kadar balik hafizaliyiz bu adam degilmiydi 1,5 trilyon yerine malatya ya gitti geseyle flört ewtti bana istanbul delisi olmus adam lazim deil bize adam gibi adamlar lazim savasan adam lazim be size olacaklari söyliyim bu sene bu adama para vermeyin klüpte yatar gene oynar ama bir sene geçsin iki iyi maç çikarsin iyilestirme istiyoruz bu adama trabzonspor külübü 1,5 trilyon para verdi(yanlisi olabilir) kimse hata yapti demesin bunlar iki yüzlü kenelerdir trabzonsporda bunlardan çok var kene gibi trabzon sirtindan kan emerler nerdeydin emrah efendi sene basinda ghökdeniz simko fatih yuokken bir tane adam gibi maç çikaramadi hele bi diyarbakir maçi hatirliyorum özgürle beraber oynarlarken özgüre efendiye pas atti 10 metre uzagina özgür efendide verdi topu rakibe gol yedik benim takimimdaki bu adamalri bu keneleri ayiklanmis istiyorum ben bu adimi takimimda görmek istemiyorum böyle bisi umarim gündemde yoktur büyük bi ihtimalle kendi açiklamalari bunlar gitsin geseye orada agir idman yok ikinci ligde layigini buldu bunlar degilmiydi volkan bu iyilestirme isteyen allahaskina yapmayi n arkadaslar ve kendi sahsim adina konusuiyorum yazacak çok sey var ama bu konunun bu forum sayfasinda durmasi sinirlerimi bozuyo böyle adamlardan trabzona hiç bir fayda gelmez kesecegiz gencecik sagbekimizi herseyi para olmus trilyonlari begenmeyip idmanlardan sikayet eden paragöz ruhsuz adamlari kendi sahsima takimimda görmek istemiyorum eger o adam dönüp dolasip gene o serefli formayi giyerse ben daha takimda tutmam gitsin ikinci ligde 100 milyara oynasin veya yeni lige çikan takimlardan biri alir onusmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

imza

Lapina
17.05.2006, 22:16
Lig TV de izledim.Hasan UCUNCU yu hastanede ziyarete geldi o sirada Lig TV muhabiride orda idi.Sordu Emrah EREN e Trabzon'a geri donmek ister misin?Agzindan cikan sozler su oldu.Trabzon'u ve Trabzon halkini cok seviyorum.Yonetici buyuklerim isterse seve seve gelir elimden gelenin en iyisini yaparim.Emrah cokta kotu bi futbolcu degil arkadaslar.Karakteride duzgun bi cocuk ama biz ne kadar yararli olur bundan sonra orasi muallakta.Gelmese bile Emrah EREN bizim icin en azindan kendi adima konusayim sevdigim eli ayagi duzgun birisi.Gelsede gelmesede Allah yolunu acik etsin.

zafer6161
17.05.2006, 22:20
emrah iyi bi cocuktu yaaaa gelsede olur üsteki arkadasa katiliyorum

ayrica burada herkes emrah için ,sanki hoca göndermedide kendi istegiyle gitmis gösteriliyor yazik

ilk baslarda yapti bi hata gs ye gidiyordu ama sonunda bize geldi

ts_fan
17.05.2006, 22:24
Emrah Eren yapti bir hata degil; O'nun yaptigi piyasasini yükseltmek ve döndügünde ilk etapta kulüpten istedigi paradan daha fazlasina imza atmakti.

selcuk
18.05.2006, 01:55
nerde oyniyacak o yani ufukhandan akyelden kalitelimi gitsin gaylere

aleminkrali
18.05.2006, 02:01
gidenin arkasindan bakilmaz.....

kizinda,paraninda,futbolcununda

smertkan
18.05.2006, 09:14
Emrah Eren geri gelmesi mi?

Biz takimda siradan, hirsi olmayan ve para almaya bakanTS yi tasimayip kendisini TS ye tasitan adamlar ne zaman gidecek diye bakiyoruz,

Emrah deniliyor.Öylemi

Hala gaysenin sampiyonlugu bisey anlatmadimi bu takima inanan adam lazim.

Ufukhan Tolga iste size adam. inisallah yönetim akilli davarnirda onlari Türkiyenin çürümüs futbol piyasasindan korur.

Emrah ha!

Ya adam Ümit Milli takimdan geldi ve orada kaldi bir dahada gidemedi niye üstüne daha koyamadi.Adamin son noktasi bu.Dahasi yok.Milli takimdayerinde oynayacak adam bile yok.hamit hata üstüne hata yapiyor bizimki hala iyi oyuncu ama Milli takima giremiyor.Bu arada Avrupadan teklif üstüne teklif aliyor:))))

Efendi usakmis.Onu halilhodzice kafa tutarken de yapsaydiya isparasina geldimi efendilik kalmiyor?

Gitsin yolu açik olsun ama bizdende uzak olsun.

Mehmet Demirkaya
18.05.2006, 09:37
Halane Emrahi ya adam zaten paragozun teki,noldu orda alamimismi para...Basarili olmak istiyosak daha kaliteli adamlar lazim onun devri gecti...

Adem Erdoğan
18.05.2006, 11:42
Emrah aynen devam etsin orda.gs istedigi zaman kosa kosa giderim diyodu ligden düsüncemi trabzon kiymetli oldu.Hem ligden düsen takimin futbolcusu alinmaz.

Travelair
18.05.2006, 12:03
Emrah Eren efendi bir çocuktu. Ama geri alinirsa neden gönderildi diye sorarlar adama. Hocanin elini sikmadiysa takimin yildizlari da hocayi elestirdi onlar da gitsin. Burda Emrah'in yasi, aldigi ücret ve kattigi katki ve Malatyaspor'la dostane iliskiler-transfergibi kistaslar da ele alinmistir. Bu yüzden kaliteyi ve basariyi arttirmayi düsünen bir yönetimin bu transfere olur verecegini sanmiyorum. Bir devirdi, geldi ve geçti. Kendisine sempatim var. Emekçi bir arkadas, yolu açik olsun

fanatik_zuzu
18.05.2006, 12:59
bencede geri gelsin.ben çok severdim Emrah Eren'i..çok sempatikti ben bir yanlisini görmedim.bencede o bi hata yapmadi.o gs olayinda hata gören mutlaka kisiler vardir ama gökdeniz en büyük hatayi yapti ama o kutsal formayi verdilersmileys/smiley7.gifhemde gökdeniz karadenizliydi!!uzun lafin kisasi ben yeniden takimda görmek isterim Emrah Eren'i..smileys/smiley2.gif

kuzey_lee
18.05.2006, 14:23
attan inip essege binmek atasözümüzle beraber,ne oldum dememeli ne olacagim demeli atasözümüzün geçerliligini bize gösterdigi için kutluyorum emrahi..önce mümkünse mecidiyeköy ya da florya civarina ugrasin..yurdasen karahasan abisiyle 2 transfer görüsmesi yapsin,olmazsa ergun gürsoy babasina ugrasin.o da olmazsa ben profilonun ordayim buraya da bi gelsin benle de görüssün..sonra kendisini malatyanin yollari tastan,sen çikardin beni bastan türküsüyle beraber iç anadoluya dogru ugurlayalim..

tobe tobeee topice bak allahim..

sametaydin
18.05.2006, 15:08
ya birakin simdi ufukhanla emrah eren arasinda daglar kadar fark var.ufukhan bence ileride iyi bir futbolcu olucak ama su an emrah daha iyi ve bence önümüzdeki sene bize lazim.

Murat Acar
18.05.2006, 15:15
Gidenin Arkasindan Bakilmaz.....

Kizinda,Paraninda,Futbolcununda

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Habu sözün üstüne kapatun usaklar abu topigi daha söze gerek varmi usaklar...

Murat'
18.05.2006, 15:31
yaaa bizde bir huy var giden futbolcuya asiri bir nefret duyuyoruz bu nedendir acaba

CAFER ÖZER
18.05.2006, 15:42
EMRAH EREN le bence sezon basi sözlesme imzalanmasi hata idi,Bizde oynarken gidip GS ile anlasmis daha sonra Yönetim onunla masaya oturmus sözlesme yapmisti.Bizde oynarken GS a giden adami ben istemem,Ama gelirsede hatasini kabul edip özür dilersede neden geldi demem.Bana göre bizim EMRAH a ihtiyacimiz yok,Bizim defansta SOL KANAT ta açigimiz var EMRAH i alacagimiza Sol kanat a bir oyuncu almak daha akilci olur.

zafer6161
18.05.2006, 15:47
EMRAHIN GS OLAYINDA SUC TAMAMEN ÖMER SARIDA IDI

SIZ BIR IS YERINDE 2 SENELIK ISÇISINIZ VE ALDIGIN PARA 500 LIRA PATRON BIRGÜN SENI ÇAGIRIYOR VE AYNEN SÖYLE DIYOR GEL BAKALIM BURAYA SANA BUNDAN SONRA 300 LIRA VERECEGIM ISTER CALIS ISTER ÇALISMA DIYOR VE O VATANDASA BAZI ISYERLERINDEN TEKLIF GELIYOR SANA 700 VERECEGIM BENIMLE ÇALISIRMISIN

EVET BEYLER SIZ OLSANIZ NE YAPARSINIZ........

BURADA PATRON ÖMER SARI ISÇI EMRAH

KUYMAK
18.05.2006, 16:12
Bu adamdan kurtuldugumuza sevinecegimize gelsin mi topic i açiyoruz.Trabzonspor u yillar yili bunun gibi futbolcular batirdi.Pasa hazretlerine hoca begendirecez.Futbolcuysan aldigin paranin hakkini verecek her kosulda isini yapacaksin.Emrah in yaptigi sadece afkurmak.O gitsin 2. ligde futbol oynasin.

aliym
18.05.2006, 16:37
emrahin trabzonda bir isi yok zaten okadar da iyi oyuncu

degil daha iyilerini almak varken onu niye geri alalimki

Semih GÜL
18.05.2006, 16:47
gecmise ragbet olsa bit pazarina nur yagardi diye bi söz vardi ve bu topice tam uyuyo sanirim.

ibrahim_yattara
18.05.2006, 17:34
ufukhan 5 tane emrah eder. ligden düsen bir takimda oynadi ve süper lige tutunmaya çalisiyor galiba.

ileride yattara varken pas vermek yerine her maç 6-7 kere kahraman olmaya çalisti taa en ileri uca gitti gücünü oralarda harcadi ve defansta onun kaçirdigi adamlar yüzünden inanilmaz goller yedik.

Özsu
18.05.2006, 20:56
smileys/smiley32.gif

The Legend
18.05.2006, 22:14
gelmesin.

Oğuzhan Görkan
18.05.2006, 22:17
+1967

cyberentalpi
18.05.2006, 22:31
ne gelmesi yahu. Emrah ne kadar iyi bir oyuncu. 1 sene daha oynbasin efendi efendi malatyada. Bu adan Gs ile gorustugunde yada Bjk ile gorustugunde dusunulmeden satilmali idi.

Malatya dustu. Geri lide cikarken onemli katkilar yaparsa buyursun. Ama simdilik kapimiza bile ugramasin

Emiroğlu
18.05.2006, 22:53
Bence gelsin hiç olmazsa yedek otursun...Önemli olan genis kadro degilmiydi ? Gelmezsede gelsin diye ugrasilmasin.Bilmem anlatabildim mi gerekliligini?

laz_hayri_61
18.05.2006, 23:03
kesinlikle gelmesin

Hüseyin Çümen
19.05.2006, 00:50
zaten düz oyuncu bollugu var ona gerek yok gitmsine karsiydim ona gelene kadar çok adam vardi ama geri gelmesi gereksiz öle oyuncu lazim degil bize

falcon61
19.05.2006, 05:44
Aman aman istemez bari Ufukhanin önün kesmesin hem Fatih Akyeli öylesine itirazlara karsi aldik Emrah Ereni orta sahada oynatacak halimiz yok ne isi var Trabzonda takilsin 2.ligde

champions
19.05.2006, 07:37
ALLAH KORUSUN ISTEMEYIZ EMRAH FALAN 2. LIGE DÜSTÜKTEN SONRA TABI GELMEK ISTERYOK ÖYLE ISINI GELINCE SAT ISINE GELINCE DÖNEBILIRIM

Salih61
19.05.2006, 11:59
Bir de söyle düsünelim...

Emrah varken takim nasildi?

Emrahdan sonra takim nasil oldu?

bulut_87
19.05.2006, 12:57
siz burda yazanlari bos verin emrah trabzonun ortasahanin belkemigi bence geri gelsin

Berk Akçay
19.05.2006, 13:28
emrah mi ne isi var birakin ya gitmesi çok daha iyi oldu

kobra_61
19.05.2006, 13:40
bencede Emrah geri gelsin Tayfun ondan çok mu iyi?smileys/smiley7.gif

adam Istanbul'lu olmasina ragmen ne kadar azimli ve istekli oynuyodu.Benimsemisti Trabzonsporu

kerimof61
19.05.2006, 13:58
bence geri gelsin hiç olmazsa bir alternatif olarak kulübede bekler ama soliyim geçen sene en ii di hem gitme sebebide hodziç in oyun sistemine uyamadigi için kavgali olmasiydi

cakal 61
19.05.2006, 19:39
gelmeli tayfundan iyi oldugu bir gercek

Özsu
19.05.2006, 23:05
gelmemesinden yanayim!

Eyüphan
20.05.2006, 10:37
Gelmek istiyorsa takimda yedek kalmayi kabullenmeli. Fena bir yedek oyuncu sayilmaz

Volkan Yavuz
20.05.2006, 11:08
eyuphan tahmin oyunua nasil katila bilirim?

Hüseyin Çümen
20.05.2006, 11:13
gerek yok dursun malatyada

yattara99
20.05.2006, 19:00
gelsin yüregiyle oynayan futbolcuydu emrah.....zaten efendide biriydi....takimda böyle adamlara ihtiyac var....zaten böyle bir beki dünyanin parasina alirsin en iyisi geri gelsin......

selcuk
20.05.2006, 19:04
okadar efendiydiki gaylere gidecekdi sag bek ufukhan var

İ.Öztel
20.05.2006, 19:43
ISTEMEZÜK !

İleli
20.05.2006, 20:01
Ufukhan

Mayls
20.05.2006, 20:32
Bence suan Ufukhan Emrahdan daha iyi + Ufukhan her macta daha iyi oluyor

trapzonely_54
20.05.2006, 21:02
adam olsaydi da gönderilmeseydi istemez!!

TheRapZoNe
20.05.2006, 22:37
Arkadaslar bugün gazetede Emrah Eren in röportajini okudum ."Trabzonspor' a geri gelmek istiyorum" dedi. Bi an çok sevindim ama sitenin adresine baktigimda yikildim. Çünkü site fotomaçgazetesinin sitesiymis.

EmrahEren in geri gelmesine siz ne dersiniz.Bence süper olur.

Gelmesin Daha iyi

NGeN
20.05.2006, 22:44
bence hem gelsin hem gelmesinsmileys/smiley4.gif

Fanatik28
20.05.2006, 22:48
Ben Yönetimden birilerinin cikip, söyle bir aciklama yapmasini beklerim. "Trabzonspor formasini giymek bir ayricaliktir. Bu formayi giyipte, bu formanin degerini bilemeyenler, trabzonspor formasini bir daha giyemeyeceklerdir" diye. Emrah Eren`in önünde Tamer Tuna örnegi duruyordu. Simdi Tamer nerede? Bir diger konu, Trabzonspor`da kazandiklari parayi, zaten baska Anadolu takiminda kazanamazlar.

Emre B.
20.05.2006, 22:50
Gelmesin

Mollasalihoğlu
20.05.2006, 22:52
Tayfun'da israr edecek bi hoca gelecekse Emrah ne oluuuuur geri gel..

Ufukhan'i görebilecek bi hoca gelecekse,Emrah Allah'a emanet ol...

osman__61
21.05.2006, 01:47
ufukhan in önü kesilmesin kardesim... gelmesin yaa. bu satten sora istemeyiz.

BDiler61
21.05.2006, 02:30
Ben Yönetimden birilerinin cikip, söyle bir aciklama yapmasini beklerim. "Trabzonspor formasini giymek bir ayricaliktir. Bu formayi giyipte, bu formanin degerini bilemeyenler, trabzonspor formasini bir daha giyemeyeceklerdir" diye. Emrah Eren`in önünde Tamer Tuna örnegi duruyordu. Simdi Tamer nerede? Bir diger konu, Trabzonspor`da kazandiklari parayi, zaten baska Anadolu takiminda kazanamazlar.

emrah alinsin demiyorum ama bu mantiga göre Fatih Tekkede geri alinmamaliydi

Barış
21.05.2006, 02:43
O degil de bu Emrah bi de Volkan..bunlari ben gülerken hiç görmedim..Vahid devamli arkadasliktan,takim ruhundan bahsetti,belki de ondan dolayi yolladi bunlari..Bizim Ekonomi hocasini bile gülerken gördüm ama bunlarda tik yok.

Tansu Onur Erdoğan
21.05.2006, 04:19

emrah alinsin demiyorum ama bu mantiga göre Fatih Tekkede geri alinmamaliydi

dostum fatih kendi gitmedi bu takimdan gönderildi ve yine fatih bize gelecegi yil bjk de istiyodu o bize geldi smileys/smiley2.gif

izmirdenayhan
21.05.2006, 05:00
GELEBILIR....GELSIN...NIYE GELMESIN KI...gelsin orta yapsin...az para isterse gelsin...adam kaçirmiycaksa gelsinsmileys/smiley2.gif

A.T.R
21.05.2006, 10:23
YAw Ben bu Futboldan hiç anlamiyorum galiba ,Bu adam Trabzonumuza geldigi zamandan gittigi zamana kadar ne yapti?En iyi oldugu maclarda bile vasati asamadi. Asla ama ASLA geri gelmesin istemiyorum Hangi takima giderse gitsin bizden uzak cehenneme direk olsun. UFUKHANI OYNATIN BE ADAM LAR

zisinoli
21.05.2006, 11:49
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Ufukhan'in rekabet edecegi bir isim emrah ve emrahin gelmesi Ufukhan'i da güçlü kilar. Formamizi giymek istiyorsa buyursun gelsin. Emrahtan daha iyisini mi getirecek sanki yönetim!!!</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

toslu6861
21.05.2006, 13:20
hayir gelmesin

taylanakca
21.05.2006, 13:36
Istanbul'da oynadigimiz ve 4-1 kaybettigimiz GS maçina zamaninda girebilmek için maç basladiktan sonra 20 dakika araliksiz kostum.Içeri girdigim zaman topuguma kadar terlemistim,sonrasinda yedigimiz yagmuru saymiyorum bile. Emrah Eren tüm maç boyunca benim stada girebilmek Trabzonumu görebilmek için kostugum kadar kosmadi. Böyle ruhsuz adamlarla bir sey olmaz KESINLIKLE KARSIYIM.

enmavi61
21.05.2006, 13:38
bu adamin hangi maçta hatirliyosunuz en fazla bir iki maçta iyi oynamistir o kdar formanin hakkini verecek adam gerek bizee ufukhann kardesimm varken ona burda yer yokk

Mayls
21.05.2006, 13:43
Emrahin iyi oyandigi iki mac vardi bence FBye karsi kadiköyde sampiyonlugumuz calindiginda bide ondan bi hafta sonra konyaspora karsi. baska top oynadigini hic görmedim

Naim
21.05.2006, 14:33
demistim
Kiçi kirik emrah eren için bu forum 142 mesaj atar diyo
Çoksükür yanilmamisimim
Her dem Yönetime diger taraftalara kizan arkadaslarimiz
Teknikdirektörlük menajerlik ve baskanlik vasiflarina her Trabzonlu gibi dogustan sahip olan arkadaslarimiz beni yaniltmadi tebrik ediyorum herkesi smileys/smiley32.gif

Mustafa Mahmutoğlu
21.05.2006, 20:20
Asla geri gelmemeli.Fatih Akyel varken ona söz düsmez.Bence hiç ümitlenmesin.

Hasan Nasrallah
21.05.2006, 20:42
ufukhan onun oynadigi topu portakalla oynar smileys/smiley36.gif

ÇaGaTaY
21.05.2006, 21:24
gelsin..fatihe alternatif olur...

gultekinsurul
21.05.2006, 22:05
emrah mi kim mis o

trabzon sporun büyüklügünü anlayamayanlar sonunda ezilmeye yok olmaya mahkumdur.

emrahta öyle

o tren kaçti emrah hadi ordan

Alptuğ
22.05.2006, 12:52
EMRAH BENCE GERI GELMELI AMA KENDI ISTEGI ILE AYRILMAMISSA

TAYFUNDAN IYIDIR UFUKHAN ONUN KADAR IYI DEGIL HENUZ

Colakoglu
22.05.2006, 12:58
oynadigi maclari iyice bi gözden gecirsek,belkide gelmesi iyi olur
gibime geliyo ama hayirlisi hem birkac arkadasin dedigi gibi biz bazi
seyleri bosuna konusuyoruz,tüm BMN üyeleri emrahin geri gelmesine karar
verse nolucakki sanki...

zafercalikoglu
22.05.2006, 14:10
10 ortadan yarisi kotu

bize gelmez malatyada 2.ligde devam etsin derim,

çuvalla para verdikde ne oldu,:))topçu zannettiler kendilerini

Nytre
22.05.2006, 14:46
arkadaslar bu konu gereksiz oldugu kadar öncelikli bir konu da degil...

daha takimin basina bir t.direktör bulunamadi...

ya herkes hayir diyor ya kimseye teklif yapilmadi ya da yönetimin kafasinda bir isim var (ki o isim muhtemelen taraftarin istedigi nitelikte bir isim degil) o ismi almak için ortam yaratmaya çalisiyorlar....

Murat'
22.05.2006, 16:13
bencede emrahi birakalim ne olacaksa olsun daha çözümlenmesi gerken bir yigin konu var arkadaslar mesela kamp nerde olacak o bile daha belli deil

Kemal Musaoğlu
22.05.2006, 21:31
artik ts de basarili olamaz.yolu açik olsun.

$FIRTINA61$
22.05.2006, 21:43
gelsin arkada bence en iyi adamlardanbiri

Ömer SEVİNÇ
23.05.2006, 13:43
Ya güldürmeyin adami. ne Emrah'i?smileys/smiley18.gif

space
24.05.2006, 03:27
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

HAYIIIIIIIR. malatya tam ona gore 2. lig .. ben hep derdim bu 2. lig topcusu diye anca yerini buldu... volkanda oleee gelmesin abii kimseee yaa

</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Hüseyin Çümen
24.05.2006, 03:31
zaten gelcegini zanetmem gelsede bosuna gelir

Sefaenes
24.05.2006, 03:52
Emrah eren mi oda kim sivas macinda baliliyi tutamiyan futbolcumusmileys/smiley7.gif
Allah korusun onu birdaha trabzonda görmek istemiyoruz ruhsuz olan futbolcu istemiyoruz. Emrah sana 2 ligde basarilar dileriz

LazAnisT
24.05.2006, 10:33
emraha evet diyerek ufukhan'a ayip etmis olmazmiyiz?

tsakrep61
24.05.2006, 18:38
bence emrah gelmeli emrah trabzonspordan kendi istegiyle ayrilmadi tamam vahid hocanin istegi yuzunden ayrildi ki emrah gecen sene alt yapisindan yetistigi galatasarayin teklifine hayir diyip trabzonsporda kalan bi futbolcu bence emrah tekrar trabzonspora gelmeli unutulmamali ki 2. oldugumuz senelerde en istikrarli topcumuz emrahti ne kadar ileri cikislarda basarili olamasa da defansta da o kadar basarili bi topcu

jefferson61sefa
24.05.2006, 19:08
ufukhan emraha 100000000 basar

Bülent Bayraktar
24.05.2006, 19:13
ewt ufukhan warken ne emrahi

aka5
24.05.2006, 22:51
emrah ufukhandan ii yattarayla ii anlasiodu.ama bence ikiside degil .bence cok daha ii adam almamiz lazim.mesela polonyali tomas klos var mesela adam hem tecrubeli hem super.bizim szymek ona bi el atsa bence gelir.forvetede smolarekyada zuro ortayada glowski olabilir.galasek poborsky de favorim sanirim poborsky imza atti yenden ama galasek olabilir.

Tansu Onur Erdoğan
25.05.2006, 01:32
artik geriye dönmenin bi manasi yok üst düzey bi adam lazim takimin en önemli yerleri kanatlardir hala emrahi oraya sokmaya calisiyosak kusura bakmayinda biz büyük klup degilizz

lazutlarlivera
25.05.2006, 10:22
Tek kelimeyle sunu söylemek istiyorum

A S L A

Antisens
25.05.2006, 17:04
Bence gelsin cokta yararli olur .

o gittiginden beri yattaranin o kanatta performansi yariyariya dustu. Çünkü emrah topla birlikte ileriye bindirmeler yapabiliyordu boylece topu sagdan yattaraya tasiyabiliyordu. Dolayisiyla yattara daha atak bir oyun oynuyordu..

Colakoglu
25.05.2006, 17:09
Bu konu niye tartisiliyo anlamadim,yönetimin öyle bi atagimi oldu ? sanmiyorum..gereksiz yere cene yoruyoruz...

halil ibo
25.05.2006, 17:13
Çagdas gibi gereksiz bir transferin üstüne,2.gereksiz transferi yapabilecek kapasitede bir yönetimemi sahibiz ? Bence kilit soru bu...

Sacit
25.05.2006, 18:08
bu adami en sonun da vurup katil olcam yavv.hala gelsin mi diyosunuz

Çetin
27.05.2006, 00:35
evet bencede delsin. sol kanatta oyuncumuz yok abdullahi alalim. orta sahaya bir oyun kurucu lazim o da tolunay olsun. kaleyede ikna edip senol günesi geçiririz. takimin basinada samet aybaba ile ziya dogani geçiririzi. tribünlerede sampiyonluklari görmüsleri yerlestiririz klübün basinada mehmet ali yilmaz. ohh gel keyfim gel.

Muhammet Ali Senocak
27.05.2006, 00:43
emrah geLsin abi ya paf takimda saq kanat sorunu varmis smileys/smiley4.gifya sampiyonLuk düsünüyorsak adam akiLLi bir kanat aLaLim emrah da kimmis ve geri geLme gibi bir ihtimaL varmi ki tartisiyoruz bunu

Samsa
27.05.2006, 01:14
neden gitmistiki? smileys/smiley5.gif

ÇaGaTaY
27.05.2006, 10:27
sag kanatta iyidi ama çagdas geldikten sonra fatih akyel de muhtemelen saga geçecektir ve emrah da fatih i kesecek kadar iyi degildir.gelirse yedek soyunur.bunu kabul ediyosa gelir

Mustafa Mahmutoğlu
27.05.2006, 10:32
Fatih Akyel gözden çikarildi.Ibrahim Akin ve Tomas için.Ayrica bence Çagdas hiç gereksiz bir transfer degil.Erdinç gibi bir dengesiz yerine Çagdas onu 2'ye katlayacaktir.

Lucreto
27.05.2006, 13:47
Bence Galatasaray a gitsin. Pek hevesliydi geçen sene.

Fanatik28
27.05.2006, 22:05
Malatya`da ona 950 Milyar vermiyorlar mi? Vah vah, cok yazik. Bizde de para bitti. Lütfen ona söylermisiniz.

diskus
28.05.2006, 01:07
bu konuyu kapatacak kimse yokmu bu boarda.

Colakoglu
28.05.2006, 01:08
Bencede kapatilsin su konu artik..

Samsa
28.05.2006, 01:47
konu kapattirmaya merakli ne kadarda üyemiz var... kapatin alayini o zamansmileys/smiley11.gif

deniz_61
08.06.2006, 17:55
Hayir

Hüseyin Çümen
08.06.2006, 18:55
bu konuyu güncel tutan bizleriz suçlu aslinda bende bu msji atip güncel tutyorum ama son msjim olsun ve butakima gelmesin istiorum

Salih61
08.06.2006, 18:59
Ya su konuyu yine kim gündeme getirdi...Allah Allah ya...smileys/smiley5.gif

Erbay
08.06.2006, 19:06
Emrah Eren çok büyük ihtimalle Rize'de.Tartismaya gerek yok.Zaten yakinda kapanir bu konu.

lazutlarlivera
08.06.2006, 19:07
Wallaha billaha yaaa.adami zor kovaladik bide geri mi alacaz.

Nerden akliniza geliyo böyle seyler.Gündemde olsa neyse.Ortada

böyle sey yokken nasil çikarabiliyoruz ilginç dogrusu.

alone_61
08.06.2006, 23:31
emrahi tekrar aramizda görmek isteyen arkadaslar görüslerinize saygi duyuyorum ama aklima da emrahin oynadigi futbol gelince içim ürperiyor. kalede petkoviç yan toplarda sagbek emrah da tam bir saatli bombaydi heran bir hata yapip takimi yakacak korkusu vardi. nitekim geseye trabzonda baliçin golüyle 1-0 yenildigimiz maç. üstelik gider ayak bizden de 1 trilyonsmileys/smiley7.gif istemisti hatirlatirim....

Gürkan
09.06.2006, 08:46
PARA ISTEYEN KÖTÜ OYUNCUMU ALLAH ALLAH.EMRAH GELSE DE OLUR GELMESEDE ZATEN ALACAGIMIZ HERHANGI BIR OYUNCU (YERLI) ONDAN FAZLA OLMAYACAK MERAK ETMEYIN.

Külünkoğlu
09.06.2006, 11:31
Emrah Eren'le ilgili gazetelerde ve kulübümüzün resmi sitesinde 1 aydan beri haber yok ve bu konu bizim gündemimizi mesgul ediyor.

Arkadaslar müsadenizle buna gerek yok ve kapatiyorum konuyu.