PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birileri "FUTBOL" Konusunda HESAP VERMELİDİR !!

sessizkral_1
28.04.2012, 19:57
1 yıldır birsürü şey konuşuluyor..

Şikeydi,kupaydı,çok maç yapıyoruzdu(inanılmaz saçma bir savunmadır),takım yorgundu,hakem hatalarıydı falandı filandı..

*Artık bu takıma Devre arasında neden stoper alınmadığının..

*Adrian,henruqie ye harcanan 10 milyon euronun..

*Sayısız saçma sapan oyuncu getirmesine rağmen ısrarla "Mithat halis" ile çalışılmasının..

*Bir sürü ülkeye yollanan scout ekiplerinden hiçbirisinin tavsiye ettiği oyuncunun alınmamasının..

*Egemen,Selçuk,Jaja nın takımda tutulamamasının..

*Trabzonspor değerleri için önem arz eden bazı maçlarda takımın yeterli direnci göstermemesinin..buna sebep olunmasının..

*Ve son olarak Defalarca Formsuz grafik çizmesine rağmen Bazı* oyuncuların neden hala ısrarla ilk 11 oynatıldığının..
hesabını vermelidir.

Sürekli başka şeyler konuşuluyor..

Artık futbol konuşma vakti geldi..

Şikenin cartın curtun hesabı sorulur..O hesap başka..

Birileri "FUTBOL" konusunda hesap vermelidir...

Başta Sadri Şener olmak üzere...Şenol Hoca'da dahil..

Cyzio
28.04.2012, 20:02
Neyse, son cümlede

Reha
28.04.2012, 20:12
Mesaj kitlenir benden demesi,BMN ideallerine uygun değil...Burda hocaya ve başkana laf söylenmez...

tsloner
28.04.2012, 20:19
hadi be hesap istemiyoruz bizde varmi sike konusunda bu sessizkral denen tipin tek yazisi yok futbol'a isyan ediyormus. Yesinler futbolunuzu.heh sana inat kalsinlar bir 5 yil daha.

SADECETRABZON61
28.04.2012, 20:24
Bırakılsın artık şu şike cart curt işleri bu seneki başarısızlığın sebebleri açıklansın.

Samet Türkmen
28.04.2012, 20:46
Hesap zamanı geçti.Bu rezilliğe ancak teknik kadro ve yönetimin istifası gerekir.

Salih Yazıcı
28.04.2012, 21:28
başkan menejerlere verilen 10 milyon yakın paranın hesabı vermeli

Erbay
28.04.2012, 21:46
Her gün 1 saat armut toplama hareketi yapsalar bundan daha çok mücadele güçleri olurdu. Mücadele sıfır.

KadrianO Leite
28.04.2012, 21:57
Bu devirde menejer olmak vardı arkadaş. Şu futbolun içinde 1 tane mi temiz adam olmaz yahu.. Heryerden bir pislik çıkıyor, futbolcu lisansını zor alacak adamlara milyon eurolar ödeniyor. İşin ilginci tüm kulüpler, tüm yönetimler ibra ediliyor.

Güzel ülkemin güzel insanlarıda birbirini boğazlıyor sevdikleri renkler yüzünden..

Sefaenes
28.04.2012, 22:08
mithat halismi ne ydi bilmen manajerinle asla trasfer edilmemeli Trabzonspor tesislerine bile gezmesini yazaklanmali yeter artik

Vkgz
28.04.2012, 22:09
olur böyle şeyler 50 maç yaptı çocuklar 8 ayda.
yedekte yoktu genelde aynı adamlar oynadı.
ancak adrian-volkan-henri transferinin hesabı verilmeli gerçekten.

Cyzio
28.04.2012, 22:11
Neyse, son cümlede

Aaaa.... Başlık yeniden açılmış. Neyse tam mesajımı yazarken kilitlenen lâfımı bitireyim bari:

"Neyse, son cümlede Şenol Güneş'i hatırlamışsınız.

.

ibrahim
28.04.2012, 22:55
............

Abdullah Altıntaş
28.04.2012, 23:18
Futbol için değil,başta Şenol hoca olmak üzere bu ruhsuzluk karşısında herkes hesap vermelidir.Ayıptır,yazıktır.

Tekke
28.04.2012, 23:39
DÜŞÜNÜYORUM DA:

Bitmiş GS ve BJK yerine geçmiş Trabzonu dağıt desler ne yapardım???

Omurgayı dağıtırdım:

Egemen

Selçuk

Engin

Jaja

Umut

Orta koridorda 1 tane adam bırakmazdım, ki seneye 2 yabancı daha alıp fenere de 3 ütüklere de bela olmasın...

mashal61
28.04.2012, 23:46
Son cümle hariç katılıyorum. İnsanların futboldan soğuması, şikenin üstünü örtmek isteyenlerin ve futboldaki başarısızlığını örtmek isteyenlerin çok işine yaradı. Zaman kazandırdı.

Geçen sene gördük ki; iyi bir takım verildiği zaman kendisine, bizi şampiyon yapabiliyor. Sorun yönetimde.

Yaşar
28.04.2012, 23:49
Erkek olan Avni Aker'deki Fenerbahçe maçında aynı futbolu oynar da görür Dünya kaç bucakmış.

Ömer Faruk61
29.04.2012, 02:09
Hesabı Türkiye Cumhuriyeti Devleti vermelidir...Futboldaki Pisliği temizlemekten aciz bir devlet......

Tayfun Aydın
29.04.2012, 03:00
Arkadaşım seni tebrik ederim helal olsun güzel başlık açmışsın. Bir senedir şikedir azizdir uyutulduk zaman zaman felsefe dersleri aldık bunu neden böyle yaptın bu neden oynuyor dedik sen yönet sen çık oyna dediler. Şimdi hesap verme zamanıdır.Hadi sözleşmesi bitenleri geçtim sözleşmesi olan Jaja Engin Ceyhun u(Aykut yeteneksizinden dolayı yazdım) Yattarı (Olcan ve Volkan ı gördükten sonra) gönderenler bu takıma 5 milyon Euro ya tarihin en büyük kazığını yedirenler ceza sahası golcüsü olduğu bilindiği halde daha 22 yaşındaki oyuncuyu klübeye hapsedip kanatlarda harcamaya çalışanlar alemci diye Trabzon a gelmiş en yetenekli oyuncuları kaybedenler ve bu takımı bu kadar ruhsuz oynatanlar çıkıp hesap vermelidirler.

Travelair
29.04.2012, 09:20
Trabzonspor'un özü inat, azim, hırs, yetenek, ahlak, isyan... Şimdi tv'de atıp tutanlar diyorlar ki Trabzonspor'un kökü gs'dir, İdmanocağı'ndan ötürü. Yalanın dik alası. Bu insanlara neden fırsat veriyorsunuz? Bu takım Trabzonspor mu? Hiç mi utanmıyorsunuz sorumlu olanlar?

Cem
29.04.2012, 10:02
Kupa zaten gidiyor elimizden. Fener bu yıl şampiyon olursa hiç alamayız o kupayı. Önümüze bakmalıyız. Birde aklımdayken, "Şenol Hoca istediğim adamlar alınmadı mı deseydi?" diyenler var. Bence ağzını açıp söylese bunların çoğu yaşanmazdı. Fatih Terim'e istedikldrini aldılar ama almasaydılar Fatih Terim susmazdı GS yönetimi bunu çok iyi biliyor. Trabzonumu ben sizlere bırakmam diyebilecek birileri lazım bize.

Oğuzhan Turhan
29.04.2012, 10:17
Hic yerinde bir konu olmamis!!!
Rakibimiz fb nin taraftarinin, su durumda bile nasil bir arada kalip, kenetlendiklerini gordukten sonra.
Sizlerin, birbirimize en fazla destek olup, gerek baskanin gerek yonetimin gereksede hocamizin arkasinda en fazla durmamiz gereken su zamanda.
Kalkipta boyle bir konu acmanin mantigini hic bir soruda bulamiyorum.

Sakin bizler Ts taraftariyiz, fb lilerle ayni olmayiz gibide lafla etmeyin lutfen..

Ben demiyorum ki, hesap sormayalim. Tabikide soralim..
Fakat su anda ne yeri ne de zamani.
Once hakkimiz olanlari bir alalim, sonra istedigimiz herkesten hesabini sorariz.

My
29.04.2012, 10:32
Sportif anlamda daha sezon başındaki transfer politikasından başarısız olunucağı belliydi. Dersler çıkarılır inşallah dicem ama...

tsloner
29.04.2012, 10:35
basta basbakan sikecilere ceza kesin biz klup icinde hesap sorariz ama sikeyi unutturmaya calisan bir takim garip tipler var bizim camiada. Size inat bu surecin sonuna kadar yonetimin arkasindayiz.

Cem
29.04.2012, 10:37
Hic yerinde bir konu olmamis!!!
Rakibimiz fb nin taraftarinin, su durumda bile nasil bir arada kalip, kenetlendiklerini gordukten sonra.
Sizlerin, birbirimize en fazla destek olup, gerek baskanin gerek yonetimin gereksede hocamizin arkasinda en fazla durmamiz gereken su zamanda.
Kalkipta boyle bir konu acmanin mantigini hic bir soruda bulamiyorum.

Sakin bizler Ts taraftariyiz, fb lilerle ayni olmayiz gibide lafla etmeyin lutfen..

Ben demiyorum ki, hesap sormayalim. Tabikide soralim..
Fakat su anda ne yeri ne de zamani.
Once hakkimiz olanlari bir alalim, sonra istedigimiz herkesten hesabini sorariz.

Fenerle Galatasaray arasında 2 puan fark var. Bu fark son maça kadar devam eder ve son maçta her zaman olduğu gibi fener kendi evimde galatasaray'ı yenip şampiyon olduğu an o kupayı biz daha alamayız. Çünkü geçen yılınkupasını almamız demk Fener bu yıl bank asyada olmalıydı demek. Bu durumda Fener'den bu yılın kupasıda alınması gerekirki bu ülkede kimse Fenerden 2 şampiyonluğu geri alamaz. Yani TFF feneri o duruma düşürmez. Bu yüzden önümüze bakmak daha iyi

Sefer A.
29.04.2012, 13:53
basta basbakan sikecilere ceza kesin biz klup icinde hesap sorariz ama sikeyi unutturmaya calisan bir takim garip tipler var bizim camiada. Size inat bu surecin sonuna kadar yonetimin arkasindayiz.

dogru malesef

Ilelioglu
29.04.2012, 14:12
Yönetim ve teknik heyette dahil hesap verilmeli. Taraftar olarak her türlü destegi veriyoruz. Bu destegi evimizde oyuncularimizi ayartan takimdan 4 yiyelim diye vermiyoruz...!

:mad:

Bunun hesabi verilmeli...!

mete61bordomavi
29.04.2012, 15:47
Yönetim ve teknik heyette dahil hesap verilmeli. Taraftar olarak her türlü destegi veriyoruz. Bu destegi evimizde oyuncularimizi ayartan takimdan 4 yiyelim diye vermiyoruz...!

Açıkcası bunu ben de içime sindiremiyorum.
Tamam Fb'nin şampiyon olması en son isteyeceğim şeydir lakin her fb-gs çekişmesinde gs'den 4 yemek de yalan yok zoruma gidiyor!

Ilelioglu
29.04.2012, 15:52
Açıkcası bunu ben de içime sindiremiyorum.
Tamam Fb'nin şampiyon olması en son isteyeceğim şeydir lakin her fb-gs çekişmesinde gs'den 4 yemek de yalan yok zoruma gidiyor!

Biz Sampiyonluga giderken bize 4 atan takima biz neden 4 atmiyoruz...??

Adamlarin resmen A2 takimi haline geldik, sorumlulara yaziklar olsun..!!!

mete61bordomavi
30.04.2012, 00:24
Biz Sampiyonluga giderken bize 4 atan takima biz neden 4 atmiyoruz...??

Adamlarin resmen A2 takimi haline geldik, sorumlulara yaziklar olsun..!!!

Yemin ederim. Fenerlilere diyecek laf bulamıyorum.

Burak Sahin
30.04.2012, 00:29

arkadaslar hoca dün acikladiya oyuna kontrollü basladik bireysel hatalar yüzüznden maci verdik :) bakin bu kadar basitmis....

Ilelioglu
30.04.2012, 00:54
arkadaslar hoca dün acikladiya oyuna kontrollü basladik bireysel hatalar yüzüznden maci verdik :) bakin bu kadar basitmis....

Kontrollü baslayan takim orta sahasini kalablik tutar, öyle birsey yoktu. Orta sahayi yine Zokora-Colman ikilisine emanet ettik.

Tyler Durden
30.04.2012, 01:26
Birde aklımdayken, "Şenol Hoca istediğim adamlar alınmadı mı deseydi?" diyenler var. Bence ağzını açıp söylese bunların çoğu yaşanmazdı. Fatih Terim'e istedikldrini aldılar ama almasaydılar Fatih Terim susmazdı GS yönetimi bunu çok iyi biliyor. Trabzonumu ben sizlere bırakmam diyebilecek birileri lazım bize.

alinan adamlarin buyuk cogunlugunu senol gunes aldirdi.
hocanin istemedigi bir jaja vardi..onuda sepetledi zaten..
senol gunes'in basarisizligina kilif arayanlarin gazina gelmeyin lutfen.
ersunun aldigi adamlar gidince ben gitmelerini istemiyordum demek kolay..
20 milyon euro civari bir para harcandi..alinan adamlar ortada..
ayni parayi ersun harcadi 2008de kurdugu takima bakin..
aradaki farki gorun..

Truflores
30.04.2012, 16:55
evet şenol güneş ersun yanal'ın mirasını gecen sene yedi bu sene kendi takımını kurdu sonuç ortada,evet şenol güneş iyi insandır,dürüstür,kompleksizdir falan filan ama senol güneş bence iyi antrenör değildir çünkü olsa hep 2.veya 3. olmaz koreye gitti orda da hep 2.oldu..neyse maçları izleyin sanki voleybol macı gibi 60 ta adrian alanzinho ile 70 te halil henriqe değişmekte böyle kısır bi döngü sürüp gitmekte o kadar kadromuz var sercan kaya hiç bi maçta 90 dakka oynayamaz mı,jebrin neyi eksik aykutttan bi 90 dakka koy hadi 45 dkka olsun,barış özbek adam kasımda iyileşti mayıs oldu hala 18 de bile yok madem oynatmıycan niye alıyorsunuz...

sessizkral_1
30.04.2012, 21:14
arkadaşlar başlığı benim kardeşim açmış ve birçoğuna bende katılıyorum ama şuda bir gerçek yıldız futbolcu trabzona gelmiyor..ama şampiyonlar liginden gelen paralara ne oldu..sadri şenere hesap soralım şenol hocaya hesap soralımda onlardan öncesinide unutmayalım.özellikle stoper ortasaha ve forvet hatında iyi adamlara ihtiyaç var