PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Öztürk

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

artvints
22.12.2014, 19:02
onur da elinden kaçırdı top. bu kadar pozison verse o da üç tane yerdi muhtemel ama taraftara korku dolu anlar yaşatmadı hiç.o güvensizliği neredeyse hiçbir maçta görmedik.o güven kaybolursa kalede durmak zorlaşır.kaleciye çok odaklanmıyorum ben. transferini de gereksiz görüyorum. ibrahim var daha.3 ay sonra kalecin gelecek.şampiyonluktan kopmuşsun. o şansı elindekilerden birine vermen gerekir artık.daha uygun bir ortam olmaz. yoksa kapat altyapıyı.hiçbir anlamı yok.

signal
22.12.2014, 19:47
Alpep hoca neden fatihe şans vermiyor diye eleştirmiştim. Alper hocadan özür dilerim.

Kadir
22.12.2014, 22:01
en sin Ahmet şahin beni bu kadar kahretmişti.

Mehmet BAL
22.12.2014, 22:50
Melesef hayal kırıklığı
Zirveden bu kadar uzaklaşmışken ibrahim'e şans verilmesi taraftarıyım en azından geleceğe yatırım
Rakibin her pozisyonu yürekler ağzımız da

Sefa Murat Dokuz
22.12.2014, 22:59
Fatih'i yerin dibine sokun ama Allah aşkına zeki demeyin, Zeki Fatih'ten 5 kat daha kötü kaleci. İyi olan 1 tane özelliği yok. Fatih kaleyi sürekli boşaltıyor. Zeki kale çizgisinden asla ayrılmıyor. Çizgide çok kötü bide. Reflex yok yan top yok. Kova ki ne kova. Fatih'in halakötü kaleci olduğunu düşünmüyorum kaleden çıkmayı bilmiyor ve bizim seviyemizin kalecisi değil malesef.

ibrahim
22.12.2014, 23:07
Fatih'i yerin dibine sokun ama Allah aşkına zeki demeyin, Zeki Fatih'ten 5 kat daha kötü kaleci. İyi olan 1 tane özelliği yok. Fatih kaleyi sürekli boşaltıyor. Zeki kale çizgisinden asla ayrılmıyor. Çizgide çok kötü bide. Reflex yok yan top yok. Kova ki ne kova. Fatih'in halakötü kaleci olduğunu düşünmüyorum kaleden çıkmayı bilmiyor ve bizim seviyemizin kalecisi değil malesef.
Aynen. İki sene yedekte sürünüp birden bire iki klasman yükselirsen olacağı budur. Çok talihsiz bir futbolcu.

Gesendet von meinem LG-D855

Mehmet BAL
22.12.2014, 23:14
Aynen. İki sene yedekte sürünüp birden bire iki klasman yükselirsen olacağı budur. Çok talihsiz bir futbolcu.

Ayrıca Onur gibi bir kalecinin arkasından kaleye geçmesi büyük şansızlığı
Ama yedeği olduğun kaleci gibi olmasan da idare edebilmelisin kalede malesef o güven ne onda nede bizde var.

diskus
23.12.2014, 00:13
Ikinci yari sürekli belini tuttu,bence bu hafta oyanayamaz.Eger Hoca gine Fatih i oyanatirsa muhtemelen hayatimin ilk cezazini alacagim forumdan.

Onur Akyüz
23.12.2014, 00:14
Tam 20 gol yemiş.

10 lig maçında 20 gol.

Maç başına 2 gol yapıyor efendiler!

Ali Can
23.12.2014, 04:58
"Kalesini gole kapadı" klişesi vardır ya hani

Şimdi de fatih bize "kalesine gollere açtı"yı öğretiyor.

Ali Can
23.12.2014, 04:59
Şuan Fatih için gerçekten zor durum.

Allah yardımcısı olsun.

Aydın Danış
23.12.2014, 11:12
Bence bıraksın kaleciliği klüpde başka bir iş verilsin buna ben her maç rakibin bizim ceza sahasına girdikden sonra kesin gol yicez sitresini yaşamak istemiyorum biz o kalede ONUR'u gördük fatih gibileri gücüme gidiyor..!

En iyisi ONUR videosu izliyimde biraz kendime geliyim..

Antonio
23.12.2014, 14:26
gs formunda ligin en kötü kalecisi anketinde zirveyi kimseye kaptırmamış ...

Hazar_
23.12.2014, 15:09
Ligin en kötü kalecisi. Her şeyi anlarım belli bir kalıba sokarım ama yan topa ayakla çıkma saçmalığını hiçbir yere koyamıyorum.

Aydın Danış
23.12.2014, 16:00
Sana özel küfür kampanyası başlatıcam ula yeteneksiz herif sinir hastası oluyorum her maç senin yüzünden

Hüdai Pervaneli
23.12.2014, 16:04
Fatihcim Olmuyorsa zorlama Ben Bile Su Halimle Senden Daha iyi kalecilik Yaparim
Ne Kalende Duruyorsun Ne Dogru Bir Hareketin Var

DEEP BLUE
23.12.2014, 16:23
Evet üst üzey bir kaleci değil, ancak asla moralini bozmadan maça devam edebilmesine hayranım...

Aydın Danış
23.12.2014, 16:29
Evet üst üzey bir kaleci değil, ancak asla moralini bozmadan maça devam edebilmesine hayranım...

Vallaha bende...! 3 gol yedikden sonra bile herif rahat yaa gamsız

Onur gibi kahrından ağlamaz bu hissiz herif

Öznur61
23.12.2014, 16:31
Tercih hataları fazla, kaç hafta oldu form tutucak özgüven kazanacak.
Böyle giderse işi yaş üstüne yaş.

Tolga
23.12.2014, 16:46
Sezon başında Zeki Ayvaz'ı arayacağız diyen adamı yöneticiler banlardı vallahi.

Çıkıp söyleseymiş birisi çok rahat bir şekilde cemaat kurabilirmiş kendine :)

Aydın Danış
25.12.2014, 11:37
Oturup biraz kaleci izle Fatih

Bizimde gözümüz gönlümüz açılsın bir bukle

BienGX1jVms

Fatih Özkan
25.12.2014, 18:47
Trabzonspor'da kaleci Fatih'ten ayrılma kararı! Ersun Yanal ile gõrüşen genç kaleci takımdan ayrılma kararı aldı.Genç kaleciye Sivasspor talip.
Cevdet Ünüvar

Gurbetçi Gençler'den alıntıdır.

artvints
25.12.2014, 19:20
şu linç etme kültüründen bir vazgeçsek, çok iyi olacak.tamam iyi performans göstermeyebilir ama adamı yaşadığına pişman ediyorsunuz. küfür, kıyamet.ne yararı olacaksa artık.

Tolga
25.12.2014, 19:31
şu linç etme kültüründen bir vazgeçsek, çok iyi olacak.tamam iyi performans göstermeyebilir ama adamı yaşadığına pişman ediyorsunuz. küfür, kıyamet.ne yararı olacaksa artık.

benim geçerli sebeplerim var :D

artvints
25.12.2014, 19:59
benim geçerli sebeplerim var :D

yok ya cidden bazen maksadını aşıyor yorumlar. sebepler başka olmasına rağmen bütün herşey birleşiyor, bir adamın sırtına biniyor.bu kadar acımasız olmak niye acaba? sorun kendi hayatlarıyla ilgili galiba.yoksa iki top tutamadı diye bu kadar yerden yere vurulmaz bir insan.

TSemih61
25.12.2014, 20:35
Sonunda biri daha cikti yapilan haksizliga dur diyen. Artvinli forumda cogu konuda ayni fikirde oldugum ender kisilerdensin. Yorumlarini eksik etme renktaş.

sason
25.12.2014, 21:49
Bende beğenmiyorum ve oynamasını istemiyorum ama gerçekten seviyesizce kelimeler benide rahatsız ediyor.Her kim olursa olsun.
Hayır 15-16 yaşında ergenler desem , yok bayağıda yaşını başını almış adamlar hakaret ediyor.

Birisine küfür veya hakaret etmeniz o adamı değil, sizi küçültür.

Oğuz B.
26.12.2014, 02:09
Onur'dan sonra kaleye geçmek kolay olmayacaktı. Olmadı da..

Ancak Fatih kendini hiç hazırlamamış forma için. Yaptığı hataların çoğu psikolojik nedenlerden dolayı.

Öznur61
28.12.2014, 15:08
Ben hala Fatih'in kalede ısrarla durmasına anlam veremiyorum.
İnşallah İbrahim kaleyi senden alabilir, üzgünüm.

Alika87
29.12.2014, 15:43
bu Kadar gol yememizin en büyük sebebi Fatih'mi?

Hakan
29.12.2014, 15:56
bu Kadar gol yememizin en büyük sebebi Fatih'mi?
% 98'lik bir kısım sadece :)

Ufuk
29.12.2014, 16:11
Fatih iyi güzel bazen refleksleri sayesinde inanılmaz toplar çıkarırda, maç bizim kontolumuzde giderken saçma bi hatayla oyunu rakibe veriyor. Bi kez olsa hatadir derim de bu fatihte alışkanlık oldu artık. Ibrahimin fatihten iyi olduğuna ihtimal vermiyorum şimdilik ama artık ibo oynasın. En azından gelecek seneler için bi tecrübesi olur.

acan61
29.12.2014, 17:17
İbrahimden bir courtois bekleyen arkadaşlar var sanırım, bu yaşlarda bizim ligde stoper veya kaleci tercih edilmez çünkü henüz 3.lig tecrübesi bile yoktur. Sakat değilse Fatih full oynamalı, takım eğer savunma yönünü düzeltmezse 1-1i iyi olan kaleci lazım ki onur bu konuda dünyada ilk 3tedir yani fatihin yerine kimi alsak yine BEĞENMEYECEĞİZ. bırakın da şu adamın arkasında duralım

poetricus
29.12.2014, 17:21
Rakip orta çizgiyi geçer geçmez bu çocuğa bir şeyler oluyor; yerinde duramıyor garibim.

B.Yiğit
29.12.2014, 17:25
kaleden cikip rakibin acisini kapacatagim derken acisini aciyor. Gereksiz cikislari goze carpacak kadar cok.

halil ibo
29.12.2014, 17:34
kaleden cikip rakibin acisini kapacatagim derken acisini aciyor. Gereksiz cikislari goze carpacak kadar cok.

Bir de anlamsızca uçuşları var ki sağa sola atıyor kendini,adeta top gelip çarpsın diye.
Güler misin ? Ağlar mısın ? İnanamıyorum ...

28TS61
29.12.2014, 19:20
bugün yedek

Öznur61
29.12.2014, 19:57
İbrahim'i iyi izle.

Alika87
29.12.2014, 20:52
% 98'lik bir kısım sadece :)

eminmisin? Defansimiz cok berbat.

28TS61
29.12.2014, 21:25
yedek demisim. sakatmis

ibrahim
29.12.2014, 21:40
Fııtıh çık yıtırsızsın kılıcı fılın diyılsın ıhınkvnkh

TSemih61
29.12.2014, 22:03
Arkadaşlar bu hafta Fatih kalede yoktu hatırlatmak istedim, bu hafta İbrahim'i linç ediyoruz hayden İbrahim'in sayfasına...

Cavalcanti
31.12.2014, 17:15
Gitmek istediğine dair haberler çıkmış medyada. YALLAH ULAN! Yürü de ense traşını görelim.

beratika
31.12.2014, 20:02
Çok gereksiz çıkışları olsa da kaleden,onu hemen yerin dibine sokmamalıyız bence.

Anıl C
10.01.2015, 20:07
Bakalim takasta kullanilacagi soylentileri dogru mu?

beratika
09.02.2015, 23:48
Açıklamalarını çok olumlu buluyorum.Çalışırsan tekrar çıkacaksın bence.

ibrahim
10.02.2015, 02:27
Kaldıramayacağı yük verildi, taraftarın önüne atıldı. Yemediği hakaret kalmadı sanki tüm suç ondaymış gibi. Kalecilik becerilerini 1461 maçlarında (Kupada süperlig takımlarına karşı dahil) göstermesine rağmen, Trabzonspor A takımına gelince hafızalarını resetleyen taraftar tarafından aşağılandı duruldu her maç.

Defans kurgusu bozuk dedik, o bölgeyi toparlamak tecrübe ister dedik, süperlig deneyimi yok bu işi kotaramaz dedik, görmüş geçirmiş bir kaleciye ihtiyaç var dedik, adamın günahını almayın dedik. Nitekim tecrübeli eldiven Hakan kaleye geçince takımın yukarıda saydığım tüm eksikliklerini tamamladı.

Neyse artık olan oldu, iyi bir tecrübe edinmiş oldu Fatih. Bundan sonra başka bir süper lig takımına gidip, orada bu tecrübelerinden ders çıkarıp kendini bu eksiklikleri konusunda geliştirebilir. Henüz geç kalmış sayılmaz.

Ertan 51
14.02.2015, 17:23
Kadro dışı da nerden çıktı :cool:
çok büyük bir saygısızlığı yoksa duraydı durduğu yerde,
sezon sonu zaten gideceği belliydi,ne oldu acaba :confused:

objek
14.02.2015, 18:36
Islerin iyi gitmedigi bir takimda onur gibi bir kalecinin yerine gecmek riskli bir gorevdi takimda istenilen formunu bulamayinca fatihe fazla is dustu ayrica kaleci sansi hic yaninda degildi iki kez kurtardigi bir penalti tekrardan gol oluyor rakiple topun arasina giriyor carpan toplar falso alip disariya degil hep icerige dusuyordu! onur sakatlanmasa fatih yavas yavas kupa maclariyla kaleye isinmasi daha kolay olabilirdi artik olan olmus bu satten sonra cok calisip ikinci bir sans yakalamasi lazim

MuratJ
15.02.2015, 14:23
Kaldıramayacağı yük verildi, taraftarın önüne atıldı. Yemediği hakaret kalmadı sanki tüm suç ondaymış gibi. Kalecilik becerilerini 1461 maçlarında (Kupada süperlig takımlarına karşı dahil) göstermesine rağmen, Trabzonspor A takımına gelince hafızalarını resetleyen taraftar tarafından aşağılandı duruldu her maç.

Defans kurgusu bozuk dedik, o bölgeyi toparlamak tecrübe ister dedik, süperlig deneyimi yok bu işi kotaramaz dedik, görmüş geçirmiş bir kaleciye ihtiyaç var dedik, adamın günahını almayın dedik. Nitekim tecrübeli eldiven Hakan kaleye geçince takımın yukarıda saydığım tüm eksikliklerini tamamladı.

Neyse artık olan oldu, iyi bir tecrübe edinmiş oldu Fatih. Bundan sonra başka bir süper lig takımına gidip, orada bu tecrübelerinden ders çıkarıp kendini bu eksiklikleri konusunda geliştirebilir. Henüz geç kalmış sayılmaz.

Masala bak yahu. Nerede senin bilimci akçay hocan ? 1461 den getirilen kankilerin ? Hocan dünyanın en iyi hocasıydı kankilerinde barça topçularıydı adeta ? Hocan süper ligde hocalık yapabilir mi ? Kankilerinden bi tanesi süper ligde sene de 5 maça çıkabilir mi ? Bu Trabzonlucukla yediniz Trabzonsporu.

Yok şuydu yok buydu. Fatih yetersizin önde gideniydi kale boş kaleden farksızdı o yüzden olmadı o yüzden Trabzonsporun anasınk ağlattı 10 maçta.

ibrahim
15.02.2015, 15:34
Masala bak yahu. Nerede senin bilimci akçay hocan ? 1461 den getirilen kankilerin ? Hocan dünyanın en iyi hocasıydı kankilerinde barça topçularıydı adeta ? Hocan süper ligde hocalık yapabilir mi ? Kankilerinden bi tanesi süper ligde sene de 5 maça çıkabilir mi ? Bu Trabzonlucukla yediniz Trabzonsporu.

Yok şuydu yok buydu. Fatih yetersizin önde gideniydi kale boş kaleden farksızdı o yüzden olmadı o yüzden Trabzonsporun anasınk ağlattı 10 maçta.
Türkiyenin birinci ligiyle diğer liglerinin arasındaki uçurumu gayet iyi biliyorsun. Boş yere insanları itham etmeyi bırak az vicdanlı ol yahu, karşı tarafı da anlamayı dene. Bu kadar mı zor arkadaşım?

Emre EFENDİOGLU
17.02.2015, 14:40
Aklıma Tolga geldi, o da böyle zamanında linç edilmişti sonra neler yaptığını herkes gördü.
Değerlerimizi acımazca eleştirmekte üstümüze yok. Tamam beğenmezsin ama o da insan, gelip buraları okuyordur illa ki, bu adamın psikolojisini düşünebiliyor musunuz?

Şikeden sonra maçları dikkatle izlemiyorum fakat öyle ahım şahım da hata yaptığını hatırlamıyorum ben. İnsanlara haksızlık yapmanın alemi yok.

Sadettin_
18.02.2015, 22:41
Bursa macından sonra hocaya ayrılmak istiyorum hocam demiş .
Trabzonspor da kalabilecek mental yapıda değildi. Büyük takım stresini kaldıramadı . yetenekleride sınırlıydı zaten .
Bu yüzden umut buluta saygım var . küfür yeme rekorunu elinde tutuyor hala ama herşeye ragmen kafa olrak kendini oyuna vermek için büyük çaba sarfedıyordu . antrenmanda seyırcıler tel orgulerın arkasından adama kufredıyordu .
Sadri sener umut bulutun hemen yanında yuksek sesle etrafındakılere bana bir forvet oner gidip alalım faln diyormus :D
Umut yine iyi danyanmıs aga adamda saglam psikoloji varms

hamdi_61
10.04.2015, 15:13
Antreman fotoğraflarında da yok. Nerede olduğunu bilen var mı ?

Ozan Yılmaz
10.04.2015, 18:21
Antreman fotoğraflarında da yok. Nerede olduğunu bilen var mı ?

Nereye gittiyse Akbaş'ı da alsın yanına, beraber takılsınlar :)
:bmn3:

Anıl C
15.04.2015, 18:24
Kilit

slmn
20.07.2015, 15:08
Hala bi yere gidemedi galiba ?

demir
20.07.2015, 15:49
fatih ozturke yetenekleri sınırlı dıyene kusura bakmayın cus den baska bısey denmez... hıc beklemedıgı bır zamanda onur gıbı bır adamın arkadasından kaleye gecınce kaldıramadı bunu onu anladık lakın yeteneksız demek ayıptır ya ayıptır bellıkı hıc takıp etmemıssın barı etmıs gıbı konusma

ibrahim
20.07.2015, 16:21
fatih ozturke yetenekleri sınırlı dıyene kusura bakmayın cus den baska bısey denmez... hıc beklemedıgı bır zamanda onur gıbı bır adamın arkadasından kaleye gecınce kaldıramadı bunu onu anladık lakın yeteneksız demek ayıptır ya ayıptır bellıkı hıc takıp etmemıssın barı etmıs gıbı konusma
Camiamızın yüzde doksanı bu tiplerden oluşuyor malesef. Fikirleri var, beyinleri yok büyük bir çoğunluğunun.

demir
20.07.2015, 16:25
Camiamızın yüzde doksanı bu tiplerden oluşuyor malesef. Fikirleri var, beyinleri yok büyük bir çoğunluğunun.

yok varda elestırmeyı sevıyorlar ... ne zaman elstırmeyı bırakıp tasın altına elımızı koymaya baslarsak ozmaan sampıyon olacaz sahsen benım bu durumdan hıc umidim yok..

beratika
21.07.2015, 03:18
Lince uğradığını düşünüyorum.

Tolga
21.07.2015, 05:45
Lince ugradi diyemeyiz.

1461'den dolayi kredisi yuksekti. Fakat ustuste cok fazla hata yapti. Ben ilk haftalarda savundum kendisini.Fakat 3 oldu 4 oldu da 6-7 de olmasin yani. Bir de her mac hata sayisi cogalinca haliyle elestirinin boyutlari degisiyor. Belki ozguven eksikligi belki baska birsey, ama gecen sene cidden yeteneksiz bir performans gosterdi.

OnurKul
22.07.2015, 02:39
Aklıma Tolga geldi, o da böyle zamanında linç edilmişti sonra neler yaptığını herkes gördü.
Değerlerimizi acımazca eleştirmekte üstümüze yok. Tamam beğenmezsin ama o da insan, gelip buraları okuyordur illa ki, bu adamın psikolojisini düşünebiliyor musunuz?

Şikeden sonra maçları dikkatle izlemiyorum fakat öyle ahım şahım da hata yaptığını hatırlamıyorum ben. İnsanlara haksızlık yapmanın alemi yok.

Şenol Güneş ne yaptıysa yaptı Tolga'yı kaleci yaptı.

Harun-61
03.08.2015, 17:01
Nerelerde bu arkadas ???

murmut
28.08.2015, 15:30
Seni herkes unutmus olabilir ama ben unutmadim, kadroda kalabalik yapiyorsun.
Daha gitmediysen git artik.