PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Öztürk

Sayfa : 1 2 [3] 4 5

Sefa
23.11.2014, 05:12
Bence takimin en zayif halkasi M. Akbas ile beraber, mac 0-1 ken Umutun kafasina cikmayip, maci zora sokacakti yine, Allahdan kafayi vuran Umuttu da yirtti, o topa cikip yumruklayamadikdan sonra zaten Trabzonsporun kalesini korumaya yeterli olmadigin belli oluyor maalesef.

O pozisyon gereğinden fazla abartıldı.. Medjani'nin golünde de Muslera çıkmadı golü yedi Muslera hatalıydı diyeni hiç görmedim. Fatih kalesinde dursaydı yine Fatih hatalıydı diyen olmayacaktı. Top kısa sürede oraya geliyor GPRS yok adamda nereye gideceğini görüp hemen çıksın.. Olabildiğince çıktı açıyı kapattı..

Nazim Can
23.11.2014, 05:27
O pozisyon gereğinden fazla abartıldı.. Medjani'nin golünde de Muslera çıkmadı golü yedi Muslera hatalıydı diyeni hiç görmedim. Fatih kalesinde dursaydı yine Fatih hatalıydı diyen olmayacaktı. Top kısa sürede oraya geliyor GPRS yok adamda nereye gideceğini görüp hemen çıksın.. Olabildiğince çıktı açıyı kapattı..

Gol yemek bir yerde önemli degil, önemli olan dogru hamleye karar vermek, ikisi arasinda fark var, Konya macindaki 2. gol de de cikmadi, ciksa topu cok rahat uzaklastirirdi, yanlis kararlar veriyor, sonucda Trabzonspor kalecisinin belirli bir kalitesi olmali ve o kaliteyi su ana kadar hic gösteremedi, demekki, diger 1461 oyunculari gibi buda cöp.

Sefa
23.11.2014, 05:28
Gol yemek bir yerde önemli degil, önemli olan dogru hamleye karar vermek, ikisi arasinda fark var, Konya macindaki 2. gol de de cikmadi, ciksa topu cok rahat uzaklastirirdi, yanlis kararlar veriyor, sonucda Trabzonspor kalecisinin belirli bir kalitesi olmali ve o kaliteyi su ana kadar hic gösteremedi, demekki, diger 1461 oyunculari gibi buda cöp cikti.

1.5 yıldır maç yapmamış bir kaleci hemen doğru kararları vermesini bekleyemeyiz ki Süper Lig tecrübesi de yok. Bir Onur değil elbet ama elimizdeki en iyi malzeme bu alabileceğimiz daha iyi yerli bir kaleci yok.

Nazim Can
23.11.2014, 05:36
1.5 yıldır maç yapmamış bir kaleci hemen doğru kararları vermesini bekleyemeyiz ki Süper Lig tecrübesi de yok. Bir Onur değil elbet ama elimizdeki en iyi malzeme bu alabileceğimiz daha iyi yerli bir kaleci yok.

İnanilir gibi degil:) 6 full lig maci ve 2.5 avrupa maci oynayan bir arkadasin form tutmasi icin daha kac mac gerekiyor, misal bu sezon yeter mi?????

Uğur Ö.
23.11.2014, 10:34
Arttır şu özgüvenini adamım bu sene en azından ilk ikiye girmemiz lazım

Fatihi 1461 de rahat ve konsantre iken kendini kanıtlamış bir kalecidir.Kaleciliğini tartışmaya gerek yok.

ibrahim
23.11.2014, 11:00

Fatihi 1461 de rahat ve konsantre iken kendini kanıtlamış bir kalecidir.Kaleciliğini tartışmaya gerek yok.

Aynen. Adamın koca iki sezonunu izlemeden ligdeki bir kaç maçına bakarak hemen anında teşhisi koyan arkadaşlar futbol profesörü sanırım. Bence scoutluğa falan yönelsinler, iyi para yaparlar.

Gesendet.

signal
24.11.2014, 13:07

Bu adamın tek sorunu özgüven. Kaleciliğine ben de inanıyorum. 2. onur olabilir.

Süleyman50
24.11.2014, 13:15
oynadıkça iyi olacağını düşünüyorum...

artvints
24.11.2014, 13:20
bu maç gayet özgüvenle durdu kalede. boy pos da iyi. biraz da kısmet. onur çok iyi bir takımla, iyi bir hocayla ve iyi bir havayla başladı kaleciliğe. o özgüven de hiç eksilmedi.tabi karakterinde de var. ersun hocadan sonra fatihte de böyle bir gelişme olacağını düşünüyorum. takım iyi olunca kaleciye de yansıyor bu.bence bu sene fatihle devam etmeliyiz. fb gibi kalecilerimiz alt yapıdan çıksın bundan sonra.ufak bir sallantıda kaleci bakmaya başlamayalım.

Tolga
24.11.2014, 18:00
Bu maça iyi konsantre olmuş belli. Helal olsun 1 hatası oldu onu da değerlendiremediler zaten, takılmaya gerek yok.

İnşallah formu ve performansı artarak devam eder ...

murtabit
25.11.2014, 15:14
fatih kötü kaleci değil. gerçekten maç oynamaya ihtiyacı var. senelerdir burada ama 1461 hariç doğru düzgün oynamadı. üstelik uyum sorunu yok. iyi karakterli bir çocuk. hataları için tolgayı hatırlayın derim ben :) diğer taraftan bakacak olursak; yerine getirebileceğimiz iyi bir yerli kaleci olduğunu da düşünmüyorum. yabancı hakkı ise astronomik rakamlarla kaleci mevkiinde kullanılmamalıdır. kalecimizi ve stoperlerimizi sevelim ve kollayalım. zira düşünülenin aksine en az sorunlu bölgemiz burası diye düşünüyorum ;)

Onur Akyüz
25.11.2014, 17:26
Ben iyi bir kaleci olduğunu düşünmüyorum. Yetenekli olduğunu da.

Kısıtlı yeteneğine rağmen kendini geliştiren kaleciler var. Fatih de belki bu klasmana girebilir.

Ama şu an kaleci geliştirebilecek durumda değiliz. Sinan Bolat ya da Cenk Gönen'i kiralamayı denemeliyiz.

Nazim Can
25.11.2014, 20:15
Bu maça iyi konsantre olmuş belli. Helal olsun 1 hatası oldu onu da değerlendiremediler zaten, takılmaya gerek yok.

İnşallah formu ve performansı artarak devam eder ...

Dogru düzgün 2 pozisyonlari vardi, birinde de zaten hata yapti, ayni hatayi Konya macindaki ilk golde yapmisti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cem Balcı
26.11.2014, 00:25
adam son maçta 10 tane pozisyonda boşa çıktı.nasıl iyi kaleci?emin olun ğs maçında wesley oynasaydı fatih bir daha kadro yüzü göremezdi.

çok tecrübesiz ve yeteneksiz.acilen yedek kaleci alınmalı.

yorumsuz6117
26.11.2014, 17:19
Asla güven vermiyor Umut'un kafası kaleyi bulsa burda neler söylenecekti..

halil ibo
26.11.2014, 17:25
Tolga'nın ilk yılları ile olgun dönemini karşılaştırabilir miyiz ?
Kaleci oynadıkça olur! Yedekte durarak ,çift kalede kalecilik yaparak olmaz.Kaç defa söyledim.Okumayanlar için tekrar etmiş olayım.
Buradaki kritik nokta bizim beklemeye tahammülümüzün olmayışı.
Yoksa Fatih iyi kalecidir.Bunu kanıtlayacak zamanı ve morali verebilsek ona.
Ama yok ! Ölümüne tenkit,küfür ve aşağılama yakışır bize...

selcuk
26.11.2014, 17:32
Ben iyi bir kaleci olduğunu düşünmüyorum. Yetenekli olduğunu da.

Kısıtlı yeteneğine rağmen kendini geliştiren kaleciler var. Fatih de belki bu klasmana girebilir.

Ama şu an kaleci geliştirebilecek durumda değiliz. Sinan Bolat ya da Cenk Gönen'i kiralamayı denemeliyiz.

cenk gönen hmmmm

ahmet sahinmi ne vardi onu ona tercih ederim

bu gönen beyefendi ne yaptiki herkes bunu böyle tutuyor
adamin göz vucut koordinasyonu bi kaleci icin cok zayif
zorlan kaleci yapilmaya calisiliyor
ayni biz zekide yaptigimiz gibi zamaninda

selcuk
26.11.2014, 17:36
Tolga'nın ilk yılları ile olgun dönemini karşılaştırabilir miyiz ?
Kaleci oynadıkça olur! Yedekte durarak ,çift kalede kalecilik yaparak olmaz.Kaç defa söyledim.Okumayanlar için tekrar etmiş olayım.
Buradaki kritik nokta bizim beklemeye tahammülümüzün olmayışı.
Yoksa Fatih iyi kalecidir.Bunu kanıtlayacak zamanı ve morali verebilsek ona.
Ama yok ! Ölümüne tenkit,küfür ve aşağılama yakışır bize...

tolgayi kimseylen karsilastiramayiz

su an neuer len beraber benim icin en yetenekli kaleci

ama hic bir zaman profesyonel futbolcu kafa yapisi olmadi tolgada, yetenegi düzeyinde kalecilik hic bir zaman yapmadi, bundan sonrada yapmaz

halil ibo
26.11.2014, 17:41
tolgayi kimseylen karsilastiramayiz

su an neuer len beraber benim icin en yetenekli kaleci

ama hic bir zaman profesyonel futbolcu kafa yapisi olmadi tolgada, yetenegi düzeyinde kalecilik hic bir zaman yapmadi, bundan sonrada yapmaz

Tolga'yı kimseyle karşılaştırmadım zaten :) Kendisiyle kıyaslamasını yapın dedim.
Şenol Güneş'in kaleciliği desem mesela bilir misin ? Ağlayarak gitmiş,olgun dönmüş.
Tekraren söylüyorum.Kaleci birden bire olmaz.Oynayarak olur ! Bu şansı Fatih' e vermek zorundayız.Fatih'te olacak...

artvints
26.11.2014, 17:48
Asla güven vermiyor Umut'un kafası kaleyi bulsa burda neler söylenecekti..

bence orda açıyı daralttı, umut da köşeye vurmak isterken, dışarı attı.yararlı oldu diyebiliriz. kaleden çıkmasa umut daha rajhat bir vuruş yapabilirdi.

Emrah Akcagöz
26.11.2014, 17:59
bence orda açıyı daralttı, umut da köşeye vurmak isterken, dışarı attı.yararlı oldu diyebiliriz. kaleden çıkmasa umut daha rajhat bir vuruş yapabilirdi.

Fazla iyi niyetli yorum olmuş. :)

Umut işte bildiğimiz Umut. :D

Kaçırması normal Fatih'le alakası olduğunu sanmıyorum.

selcuk
26.11.2014, 18:03
Tolga'yı kimseyle karşılaştırmadım zaten :) Kendisiyle kıyaslamasını yapın dedim.
Şenol Güneş'in kaleciliği desem mesela bilir misin ? Ağlayarak gitmiş,olgun dönmüş.
Tekraren söylüyorum.Kaleci birden bire olmaz.Oynayarak olur ! Bu şansı Fatih' e vermek zorundayız.Fatih'te olacak...

senol hocanin kaleciligi hakkinda hicbir fikrim yok

anlatilanlara göre schmeichel , zubizareta karisimi biseymis

ara sira anlatilanlari dinlerken fantasimde hintlerin sheeva tanrisini görsellestiriyorum

artvints
26.11.2014, 18:17
Fazla iyi niyetli yorum olmuş. :)

Umut işte bildiğimiz Umut. :D

Kaçırması normal Fatih'le alakası olduğunu sanmıyorum.

kaleden çıkmasa, allah ne verdiyse, sadece kaleyi tutacak bir vuruş yapardı umut.bu da daha tehlikeli olurdu.benim gördüğüm o.

F. Yıldırım
26.11.2014, 18:40
kaleden çıkmasa, allah ne verdiyse, sadece kaleyi tutacak bir vuruş yapardı umut.bu da daha tehlikeli olurdu.benim gördüğüm o.

Gerçekten çok iyimser bir yorum olmuş.

Pozisyona iyi bakılırsa Umut'un koşarak geldiği görünüyor, Constant da onu takip ediyor aralarında en fazla iki adım var. Top da baya yüksekten geldiğine göre bildiğimiz Umut'un topu kontrol edip şut çekme şansı sıfır. Pozisyonda sadece kafa vuruşu yapabilir ve zaten Umut'un kafa vuruşu ordan kaleye zor yetişir. Ama Fatih'in açılmasıyla gol şansı düşük olan pozisyonda top kaleyi bulsa hiç yoktan 1-1 olacaktı.

Aynı çıkışı Avrupa maçlarında yapsa forvetler zorlanmadan gol atar.

artvints
26.11.2014, 18:45
Gerçekten çok iyimser bir yorum olmuş.

Pozisyona iyi bakılırsa Umut'un koşarak geldiği görünüyor, Constant da onu takip ediyor aralarında en fazla iki adım var. Top da baya yüksekten geldiğine göre bildiğimiz Umut'un topu kontrol edip şut çekme şansı sıfır. Pozisyonda sadece kafa vuruşu yapabilir ve zaten Umut'un kafa vuruşu ordan kaleye zor yetişir. Ama Fatih'in açılmasıyla gol şansı düşük olan pozisyonda top kaleyi bulsa hiç yoktan 1-1 olacaktı.

Aynı çıkışı Avrupa maçlarında yapsa forvetler zorlanmadan gol atar.

kafa vuruşundan bahsediyorum. kontrol vuruş falan, hiç aklıma bile gelmedi.o açıdan gelen bir topa yere doğru, kalecinin ayaklarının dibine doğru sert bir kafa vuruşu yapılabilirdi.6 pas çizgisinden vuruyor, daha ne kadar yakın olacak.

ibrahim
26.11.2014, 18:50
Fatih Tekke olsaydı doksana asmıştı o topu. :)

Gesendet.

F. Yıldırım
26.11.2014, 18:50
kafa vuruşundan bahsediyorum. kontrol vuruş falan, hiç aklıma bilr gelmedi.o açıdan gelen bir topa yere doğru, kalecinin ayaklarının dibine doğru sert bir vuruş yapılabilirdi.

O zaman ayakları çıkaralım:), yine de o dediğin vuruşu Umut yapamazdı, çünkü topun gelişinden bellidi ki top tam kafasına oturmadı.

Dediğin vuruşu Umut sadece kanattan çapraz koşuyla gelerek yapabilirdi, öyle bir durum da burda söz konusu değildi.

artvints
26.11.2014, 18:54
O zaman ayakları çıkaralım:), yine de o dediğin vuruşu Umut yapamazdı, çünkü topun gelişinden bellidi ki top tam kafasına oturmadı.

Dediğin vuruşu Umut sadece kanattan çapraz koşuyla gelerek yapabilirdi, öyle bir durum da burda söz konusu değildi.

şampiyonluk sezonunda serkanın ortasında gençlerbirliğine attığı bir kafa golü vardı.o pozisyona benzettim.kafasını çevirerek vurabilirdi. sonuçta kalecinin çıkmadığını görünce, sadece kaleyi tutacak bir şut deneyebilirdi. umut her türlü kaçırır diyorsanız,böyle bir pozisyon için kaleciyi yerden yere vurmaya gerek yok.veya sürekli pozisyon hatası yapan cenki istemeye gerek yok.

F. Yıldırım
26.11.2014, 19:00
Fatih Tekke olsaydı doksana asmıştı o topu. :)

Gesendet.

O pozisyonda aklını kullanabilen her futbolcu kalecinin açıldığını, topa yetişemeyeceğini ve düzgün bir dokunuşla kaleyi bulan topunun %90 gol olacağını anlar.

şampiyonluk sezonunda serkanın ortasında gençlerbirliğine attığı bir kafa golü vardı.o pozisyona benzettim.kafasını çevirerek vurabilirdi. sonuçta kalecinin çıkmadığını görünce, sadece kaleyi tutacak bir şut deneyebilirdi. umut her türlü kaçırır diyorsanız,böyle bir pozisyon için kaleciyi yerden yere vurmaya gerek yok.veya sürekli pozisyon hatası yapan cenki istemeye gerek yok.

Mesele Umut'un kaçırıp kaçırmayacağı değil, belirtmek istediğim Fatih'in gereksiz çıkışları. Dün Umut kaçırdı, yarın başkası bu hatayı affetmez. Ayrıca Cenk'i istediğimi belirttiğim bir mesajım yok ki istemem de.

artvints
26.11.2014, 19:05
O pozisyonda aklını kullanabilen her futbolcu kalecinin açıldığını, topa yetişemeyeceğini ve düzgün bir dokunuşla kaleyi bulan topunun %90 gol olacağını anlar.

Mesele Umut'un kaçırıp kaçırmayacağı değil, belirtmek istediğim Fatih'in gereksiz çıkışları. Dün Umut kaçırdı, yarın başkası bu hatayı affetmez. Ayrıca Cenk'i istediğimi belirttiğim bir mesajım yok ki istemem de.

senin özelinde değil genel konuştum cenk konusunda.onur da gereksiz çıkışlar yapıyor, rüştü sürekli çıkış hatası yapıyordu. bence daha erken.daha çok maç izlemek lazım.kötü bir takımla başladı. bir de iyi bir takımın arkasında izlemek gerek.onur un en büyük şansı oydu.güvenle başladı kaleciliğe.fatihe de o şansı vermek lazım.

Onur Akyüz
26.11.2014, 19:14
cenk gönen hmmmm

ahmet sahinmi ne vardi onu ona tercih ederim

bu gönen beyefendi ne yaptiki herkes bunu böyle tutuyor
adamin göz vucut koordinasyonu bi kaleci icin cok zayif
zorlan kaleci yapilmaya calisiliyor
ayni biz zekide yaptigimiz gibi zamaninda

Biz Zeki'yi kaleci yapmaya çalışmadık ki bu nereden çıktı?

Birkaç maç oynadı ve gönderildi. Ama Tolga'yı kaleci yapmaya çalıştığımızı ve kısmen başarılı olduğumuzu söyleyebilirim.

Cenk Gönen çok iyi bir kaleci demedim ama Fatih'ten her türlü iyidir. Bu sene Fatih'le bitmez, iyi yerli bir kaleciye ihtiyacımız var.

Var mı bir önerin? Yok Fatih iyidir diyorsan her maç 1 gol yaz kafadan. Son maç Allah'tan umut gibi bir kalasa denk geldik de atamadı.

F. Yıldırım
26.11.2014, 19:19
senin özelinde değil genel konuştum cenk konusunda.onur da gereksiz çıkışlar yapıyor, rüştü sürekli çıkış hatası yapıyordu. bence daha erken.daha çok maç izlemek lazım.kötü bir takımla başladı. bir de iyi bir takımın arkasında izlemek gerek.onur un en büyük şansı oydu.güvenle başladı kaleciliğe.fatihe de o şansı vermek lazım.

Anlıyorum.

Her kaleci çıkış hatası yapıyor evet ama adamların toplasan 3 pozisyonu var sen de birinde çıkış hatası yapıyorsun. Konya ve Antep maçlarında da aynı hatayı yaptı ve orda affetmediler. Güven ile ilgili bir problem olabilir ama ısrarla aynı hatayı yapınca gereksiz şekilde ıslıklanırsın.

Ayrıca Fatih'in zamana ihtiyacı var doğrudur ama farzedelim ki Onur 1-2 ay erken iyileşti (ki Onur erken dönmek istiyormuş herhalde, Trabzon'a da bu nedenle gelmiş olabilir) ve Fatih de bu süreçte 4-5 kere daha kritik hatalar yaptı mı kendini Anadolu kulüplerinde bulur. Yaşını da göz önünde bulundurduk mu kariyeri pek parlak geçmiş olmaz. Yani bir an evvel kendini göstermeli aksi takdirde dediğim gibi kendisi için geç olabilir.

Ayrıca Onur'un güven konusuna gelince; Onur da inanılmaz hatalar yaptı ama yeri geldi mi maça damgasını vurdu ve böylece yerini sağlamlaştırdı. Fatih'ten Mersin'in penaltısı hariç şuana kadar kritik bir kurtarış göremedim doğruya doğru. Sonra burda Onur gibi ekstra kaleci değil diyenler var, tamam eyvallah Onur gibi olmasını beklemiyoruz ama bir iki gol olabilecek pozisyonu da çıkarsın ki şuana kadar net şutların hepsi gol oldu hatta bir kaç tane de hatalı gol yedi.

Durum vahim bence. Küçük detayları görmek lazım, güven sorunu deyip geçmeyelim.

artvints
26.11.2014, 19:26
ben de diyorum ki, şurda herhalükarda oynayacağı 7, 8 maç var , devre arasına kadar.o maçları da görüp ondan sonra karar verelim.

F. Yıldırım
26.11.2014, 19:28
ben de diyorum ki, şurda herhalükarda oynayacağı 7, 8 maç var , devre arasına kadar.o maçları da görüp ondan sonra karar verelim.

Zaten elimizde başka şans yok. İnşallah hakkında olumsuz düşünenleri (beni) yanıltır.

sason
26.11.2014, 19:32
Ne çabuk asılıyor adam.Sanki her maç acayip goller yedide.Beşiktaş da Tolga yı tartışıyor hiç top çıkarmıyor diye.Geri alalım isterseniz.Daha öncede yazdım kalecilik güven işi diye.Adam bir tek Konya maçında hatalı gol yemiş, bütün defans dökülürken sen sadece kaleciye fatura çıkarıyorsun.

Umutun pozisyonunda da çok hatalı bir karar değildi çıkması.Kaleye gelse ondan dönme ihtimalide vardı.Kalede kalsa Umut daha köşe yerine, daha sert bir vuruş deneyebilir, oda gol olabilirdi.

Biraz şu oyunculara destek olun.Bayılıyorsunuz milyonlar harcatıp yine yerden yere vuracağınız adamlar aldırmaya.Maşallah sizin gibi taraftar oldukça tabiki asla güveni gelmeyecek.Gidin ıslıklayın , hatalı yiyincede sevinirsiniz, ben demiştim diye.

F. Yıldırım
26.11.2014, 19:58
Ne çabuk asılıyor adam.Sanki her maç acayip goller yedide.Beşiktaş da Tolga yı tartışıyor hiç top çıkarmıyor diye.Geri alalım isterseniz.Daha öncede yazdım kalecilik güven işi diye.Adam bir tek Konya maçında hatalı gol yemiş, bütün defans dökülürken sen sadece kaleciye fatura çıkarıyorsun.

Umutun pozisyonunda da çok hatalı bir karar değildi çıkması.Kaleye gelse ondan dönme ihtimalide vardı.Kalede kalsa Umut daha köşe yerine, daha sert bir vuruş deneyebilir, oda gol olabilirdi.

Biraz şu oyunculara destek olun.Bayılıyorsunuz milyonlar harcatıp yine yerden yere vuracağınız adamlar aldırmaya.Maşallah sizin gibi taraftar oldukça tabiki asla güveni gelmeyecek.Gidin ıslıklayın , hatalı yiyincede sevinirsiniz, ben demiştim diye.

Insanları suçlayacağınıza biraz gerçekleri görün.
-Konya maçında 4 isabetli şut çekildi 2'si gol oldu.
-Gaziantep maçında kaleyi 6 şut buldu 4'ü gol oldu. Bu gollerden 2'sinde de yüzde yüz hatası vardı.
-Karabük maçı 4 şut kaleyi buldu 3'ü gol oldu. Ama goller de hatası yoktu. Bu maçı saymıyorum.
-Akhisar maçında 3 isabetli şut çekildi 1'i gol oldu biri de direkten döndü.
-Mersin maçı 3 isabetli şut 1 gol. Evet bu maçta da hatasız oynadı.
-galatasaray 4 isabetli şut çekti 0 gol. Fatih'in çıkardığı net pozisyon yoktu.

Şanssız olduğu maçlar (Karabük ve Mersin'i çıkarırsak) ve şanslı olduğu gs maçı hariç ligde Onur'dan sonra kaleyi bulan 13 isabetli şutun 7'si gol oldu.
Hepsini sayarsak kalemizi bulan 24 şutun 11'i gol oldu. Bu inanılmaz bir rakam.

Yukarıda da yazmıştım size de sorayım, Fatih'in çıkardığı bir tane net pozisyon var mı? Takımı ateşleyecek bir kurtarış yaptı mı hiç. Lokeren maçında da şans yanımızda olmasa ve onların futbolcuları süper lig ayarında olsa (evet süper lig dedim) 2-3 tane de o maçta yemişti.

Son olarak hep elimizdekini sevelim diyenler yüzünden son 2-3 sezonumuz rezil ötesi oldu. Yok Mustafa Akbaş, yok Soner iyidir potansiyel var, yok Aykut Akgün yerli Xavi, yok Zeki Yavru Lampard, yok Göksu Alhas Trabzonspor'da rahat oynar, vs...

Ve avatarımdaki kişiyi de bize bu futbolcularla başarı gelmeyeceğini, futbolun iyi futbolcularla oynanacağını söylemeye çalıştığı için seviyor ve saygı duyuyorum yoksa taktik kararları tartışılabilir.

Tuğrul
26.11.2014, 20:16
1-2 sene maç oynamamak, o hissi yaşamamak kolay değil.

Bunlar hep oynayarak, yaşayarak aşılacak şeyler.

Özgüvenini yakaladığında eleştirilen yön olarak bahsedilen kurtarışları yapacaktır.

Şöyle kalecilerin fotoğrafını çıkardığımızda öyle aman aman diyebileceğimiz kaleci yok.

Keza çokça övdüğümüz Tolga'nın performansı ortada.

Belli bir standartı olan kaleci sayısı 3'ü, 4'ü geçmez. Biraz V.Babacan sivrildi. Onun da bu ivmeyi yakalamasında sistemin payı çok fazla.

Dolayısı ile kaleci gereksinimiz yok. Ha Fatih sakatlanırsa işimiz yaş.

Onur'un bu sezon dönemeyeceği hesap ederek. Yarım yıllığına yerli bir kaleci transferi sözkonusu olabilir.

calavera
26.11.2014, 20:31
Hoca nın basın toplantısında Fatih i yanına alması çok hoşuma gitti. Böyle böyle özgüven vericez, 2-3 tane de önemli kurtarış yaptı mı tamamdır inş

ibrahim
26.11.2014, 20:33
İkinci ve birinci ligde, Türkiye kupasında toplam kırkın üzerinde maçını seyrettim. Çizgiden ve yanlardan gelen çıkardığı topların haddi hesabı yok. Daha iki dene önce defansın lideriydi bu adam. Lider bir kalecide olması gereken vasıflar fazlasıyla vardı kendisinde. İki senede çöpe dönüşnediya bu adam.

süperlig, oynadığı takımın büyüklüğü, takımın başarıya aç taraftarı, yerden yere vurmak isteyen medyası, yeniden kurulmuş bir takım olmamız, uzun bir süre forma giyememiş olması, 1990ların futbol sisteminden modern futbola geçiş (Vahidden Ersuna) gibi etkenleri hesaba katmadan, kalecinin geçmişini araştırmadan, sırf bu sezonki istatistiklerle yapılan yorumlarla bir yere varamayız. Önce bir bekleyelim, bakalım zaman ne getirecek. Şimdiden asmayla bir yere varamayız.

Gesendet.

ozzy!
26.11.2014, 20:42
Basın toplantısında neden kötü performans gösterdiğini anlattı aslında. Ersun iyi güven vermiş helal olsun.

sason
26.11.2014, 23:40
Insanları suçlayacağınıza biraz gerçekleri görün.
-Konya maçında 4 isabetli şut çekildi 2'si gol oldu.
-Gaziantep maçında kaleyi 6 şut buldu 4'ü gol oldu. Bu gollerden 2'sinde de yüzde yüz hatası vardı.
-Karabük maçı 4 şut kaleyi buldu 3'ü gol oldu. Ama goller de hatası yoktu. Bu maçı saymıyorum.
-Akhisar maçında 3 isabetli şut çekildi 1'i gol oldu biri de direkten döndü.
-Mersin maçı 3 isabetli şut 1 gol. Evet bu maçta da hatasız oynadı.
-galatasaray 4 isabetli şut çekti 0 gol. Fatih'in çıkardığı net pozisyon yoktu.

Şanssız olduğu maçlar (Karabük ve Mersin'i çıkarırsak) ve şanslı olduğu gs maçı hariç ligde Onur'dan sonra kaleyi bulan 13 isabetli şutun 7'si gol oldu.
Hepsini sayarsak kalemizi bulan 24 şutun 11'i gol oldu. Bu inanılmaz bir rakam.

Yukarıda da yazmıştım size de sorayım, Fatih'in çıkardığı bir tane net pozisyon var mı? Takımı ateşleyecek bir kurtarış yaptı mı hiç. Lokeren maçında da şans yanımızda olmasa ve onların futbolcuları süper lig ayarında olsa (evet süper lig dedim) 2-3 tane de o maçta yemişti.

Son olarak hep elimizdekini sevelim diyenler yüzünden son 2-3 sezonumuz rezil ötesi oldu. Yok Mustafa Akbaş, yok Soner iyidir potansiyel var, yok Aykut Akgün yerli Xavi, yok Zeki Yavru Lampard, yok Göksu Alhas Trabzonspor'da rahat oynar, vs...

Ve avatarımdaki kişiyi de bize bu futbolcularla başarı gelmeyeceğini, futbolun iyi futbolcularla oynanacağını söylemeye çalıştığı için seviyor ve saygı duyuyorum yoksa taktik kararları tartışılabilir.

Arkadaş bu takım kaç sene elin kazma kalecileriyle oynadı biliyormusun Tolga ya kadar.Bir bak istersen şöyle tarihe.Tolga bir hata yaptı Cincona senelerce forma yüzü göremedi.Senin gibiler onuda astı zamanında.Sonra bir sürü yabancı geldi.Kaleci dediğin ağaçta yetişmiyor.Sanıyorsun alacaksın bir kaleci Onur gibi olacak aldığın.Uçacak kaçacak uzaydan top çıkaracak.

Ayrıca kalecide istatistik mi olur.15 tane şut gelir birine 10 tane üstüne, birine 10 tane çatala.Ne saçma birşey bu.

Hadi bırak bizi cinconla, Bjk kaç sene kaleci aradı?Hemde onlarca yabancı geldi adamlara.Kaleci oynadıkça gelişir , kendine güven gelir.Ama tabi sizin gibi adam asmaca oynayanlarla zor.

F. Yıldırım
26.11.2014, 23:51
Arkadaş bu takım kaç sene elin kazma kalecileriyle oynadı biliyormusun Tolga ya kadar.Bir bak istersen şöyle tarihe.Tolga bir hata yaptı Cincona senelerce forma yüzü göremedi.Senin gibiler onuda astı zamanında.Sonra bir sürü yabancı geldi.Kaleci dediğin ağaçta yetişmiyor.Sanıyorsun alacaksın bir kaleci Onur gibi olacak aldığın.Uçacak kaçacak uzaydan top çıkaracak.

Ayrıca kalecide istatistik mi olur.15 tane şut gelir birine 10 tane üstüne, birine 10 tane çatala.Ne saçma birşey bu.

Hadi bırak bizi cinconla, Bjk kaç sene kaleci aradı?Hemde onlarca yabancı geldi adamlara.Kaleci oynadıkça gelişir , kendine güven gelir.Ama tabi sizin gibi adam asmaca oynayanlarla zor.

Anlatmak istediğim anlaşılmamış.
Kazmalarla oynadık artık oynamayalım diyorum.

Istatistik olmaz ama çatala giden bir gol olmadı. Gol olmayacak pozisyonlar gol oldu, bir net kurtarışı yok.
Açıkçası bana güven vermiyor.
Onur dönene kadar yediğimizden fazlasını atmak zorundayız.
Fatih iyi bir kaleci değil. 1461'de de birçok hatalı gol yedi. Orda da mı oynamıyordu. Kalecide yetenek varsa bellidir, ha illa bunu kaleci yapacağız dersek 10 sene sonra Tolga gibi standartın biraz üstünde bir kaleci olur.
Allah'a şükürler olsun ki Onur var, inşallah sakatlığından sonra da yine kalemizi koruyacak yoksa bu adamları savunmakla kalemize gelen 3 şuttan biri gol olurdu.

sason
27.11.2014, 03:00
Anlatmak istediğim anlaşılmamış.
Kazmalarla oynadık artık oynamayalım diyorum.

Istatistik olmaz ama çatala giden bir gol olmadı. Gol olmayacak pozisyonlar gol oldu, bir net kurtarışı yok.
Açıkçası bana güven vermiyor.
Onur dönene kadar yediğimizden fazlasını atmak zorundayız.
Fatih iyi bir kaleci değil. 1461'de de birçok hatalı gol yedi. Orda da mı oynamıyordu. Kalecide yetenek varsa bellidir, ha illa bunu kaleci yapacağız dersek 10 sene sonra Tolga gibi standartın biraz üstünde bir kaleci olur.
Allah'a şükürler olsun ki Onur var, inşallah sakatlığından sonra da yine kalemizi koruyacak yoksa bu adamları savunmakla kalemize gelen 3 şuttan biri gol olurdu.

Bende bir türlü anlatamadım galiba.Kaleci oynadıkça iyi olur,iyi oldukça moral bulur, daha da iyi olur.Sabah akşam eleştirilirse , sahaya çıkınca yuhalanırsa Bufon bile iyi olamaz.Önce destek olun sonra görürsünüz iyimi kötümü.

Onur Akyüz
27.11.2014, 03:11
Kimse Fatih'i yuhalamadı ki.

Sadece iyi ve yetenekli kaleci olmadığını düşünenler var.

Ben de öyle düşünüyorum. Fatih oldukça yetersiz bir kaleci, sebeplerini tekrar konuşmaya gerek yok.

He oynamaya devam etsin gelişsin derseniz bu da bir görüş.

Bana göre Fatih'in gelişimi için maç kaybetme lüksümüz yok. Devre arası acilen yerli kiralık bir kaleci almalıyız.

Alika87
27.11.2014, 14:47
Kimse Fatih'i yuhalamadı ki.

Sadece iyi ve yetenekli kaleci olmadığını düşünenler var.

Ben de öyle düşünüyorum. Fatih oldukça yetersiz bir kaleci, sebeplerini tekrar konuşmaya gerek yok.

He oynamaya devam etsin gelişsin derseniz bu da bir görüş.

Bana göre Fatih'in gelişimi için maç kaybetme lüksümüz yok. Devre arası acilen yerli kiralık bir kaleci almalıyız.

hangi yerli kaleciyi önerirsin? Piyasa baya kisitli bu konuda. Ligde yeterince kaliteli olan kac tane yedek kaleci var?

artvints
27.11.2014, 14:54
fiziği çok iyi, omuzlar baya geniş. o fiziğe güvensizlik yakışmıyor. önünde 7, 8 tane oynayacağı maç var. bu maçlarda çok iyi oynayıp bizi kaleci sıkıntısından kurtaracağını düşünüyorum.harun dan daha kötü kaleci veya daha tecrübesiz değil. iyi olur inşallah.

fadigaTS
27.11.2014, 21:43
Bravo yine yanıltmadın. Tek şut ve gol.

Uğur Ö.
27.11.2014, 21:59
:D

artvints
27.11.2014, 22:49
bir yan topu çok güzel çıkıp aldı.golde şansızdı. boyunun daha kısa olması lazım o topa zamanında uzanabilmesi için.kolay değil.

Mert Acar
27.11.2014, 23:07
sıkıntı.... ama destek olmalıyız.

ibrahim
27.11.2014, 23:08
bir yan topu çok güzel çıkıp aldı.golde şansızdı. boyunun daha kısa olması lazım o topa zamanında uzanabilmesi için.kolay değil.

1461'de oynarkende bariz belli oluyordu yan toplarda Onur ve tolgadan daha yetenekli olduğu. :)

Gesendet.

Sefa Murat Dokuz
27.11.2014, 23:28
Ben yeteneksiz olduğunu düşünmüyorum, Tolga'nın ilk yıllardaki özgüven eksikliği Fatih'te de var. Bir kalecide özgüven eksikliği herşey demek. Bomboş bir kaleci müthiş özgüvenle atlayıp hoplayıp çok iyi maçlar çıkarabiliyor. Fatih'ten bir Onur beklemeyelim, kötü bir maç oynamadı. Yabancı kaleci alacak kontejana sahip değiliz saha içinde öyle bir lüksümüz yok. Fenerden Mert'i alamayacağımıza göre, Fatih'ten bariz iyi bir yerli kaleci bulmamız da zor.

chopper61
27.11.2014, 23:32
yahuu! altı pasın üstünde adam bomboş vuruyor hemde göbekten..kedimi la bu adam o dediğiniz refleks anca kedilerde olur.Kaleci uzmanı sabırsız ve çok bilmiş taraftarımız yine sahnede malesef..

Bera B.
27.11.2014, 23:34
Önceki maçlara göre özgüveni yerinde göründü bana. Golden sonra yine bocaladı ama o zamana kadar sahada 'duruşu iyiydi'.

Sibel
27.11.2014, 23:34
İnşallah geçici bir sakatlıktır yaşadığın.

Sefa
27.11.2014, 23:39

Hayatımda bu kadar saçma bir düşünce görmedim. 34 maçta 68 tutulması imkansız şut bulsa kaleyi ve gol olsa demek o kaleciden kötüsü yok. Adam 6 pastan şut çekiyor bırak da gol olsun..

Tolga
27.11.2014, 23:43
yahuu! altı pasın üstünde adam bomboş vuruyor hemde göbekten..kedimi la bu adam o dediğiniz refleks anca kedilerde olur.Kaleci uzmanı sabırsız ve çok bilmiş taraftarımız yine sahnede malesef..

Anlatamazsın aga ...

Boşuna dememişler adın çıkacağına canın çıksın diye ...

Tolga
27.11.2014, 23:44
Eleştiriler öyle bir boyut aldı ki Gol yemenin mucidi Fatih kaldı anasını satayım :D

Haheohoahaha :D

Sefa
27.11.2014, 23:46
Penaltıdan gol yediğinde gelip burada eleştiri okuyacağım.. Öyle bir halde bazı arkadaşlar..

Tolga
27.11.2014, 23:49
Az önce izledim, golün tekrarını yavaş çekimde verdiler, herif yavaşça gelen topu bile çıkartamadı.

Derhal kovun, kaleci falan değil ...

Fatih Özkan
27.11.2014, 23:54
Golde yapabileceği bişe yoktu.

İskender YILMAZ
28.11.2014, 00:07
Yediği gol gayet yenilebilecek bir goldü, çıkarsa ekstra olurdu. Onur Kıvrak'a alışmış bir taraftar kitlesinin ekstra işler beklemesi anormal değil elbette ama Fatih'e gereksiz yere yüklenilmemeli.

Ben oynadıkça özgüveninin ve dolayısıyla performansının arttığını düşünüyorum. Çünkü iyi bir kaleci Fatih.

Hatice Aslan
28.11.2014, 00:33
Oyle kritik bir yerdeyiz ki seni kesip Ibrahim'e sans vermek rus ruleti olur. Senin destekcin olmak zorundayiz.. Seninde bu destege ozguvenini kazanarak iyi maclar cikarip cevap vermen gerekiyor.

poetricus
28.11.2014, 00:36
Ah Onur ah!

Sadettin_
28.11.2014, 00:41
şöyle birseyde var onura gelen sutların yarısı gelmıyor fatihe .
dua edelimde gelmesin yoksa cogunu yiyecek malesef

Onur Akyüz
28.11.2014, 00:43
hangi yerli kaleciyi önerirsin? Piyasa baya kisitli bu konuda. Ligde yeterince kaliteli olan kac tane yedek kaleci var?

Önceki mesajımda yazmıştım önerimi. 1. tercihim Sinan, 2. Cenk olurdu.

Ertuğrul da iyi fakat hem şb hem sivas'la ilişkili, imkansız. Ama alınmasını isterdim.

Hatice Aslan
28.11.2014, 00:50
Önceki mesajımda yazmıştım önerimi. 1. tercihim Sinan, 2. Cenk olurdu.

Ertuğrul da iyi fakat hem şb hem sivas'la ilişkili, imkansız. Ama alınmasını isterdim.
Cenk Gönen??? Yapmayin Allah askina

Yaşar
28.11.2014, 00:56
Bence kaleci sorunumuz yok ama kaleci önerisi isteyenlere Erciyes kalecisi Gökhan i öneriyorum.

fadigaTS
28.11.2014, 00:59
Bence kaleci sorunumuz yok ama kaleci önerisi isteyenlere Erciyes kalecisi Gökhan i öneriyorum.

Bence de kaleci sorunumuz yok.Kalede kaleci olmadığı için sorun da yok :) .Kaleye yoldan geçen birini koysak yine aynı golleri yerdi.Nasıl olsa yenebilecek goller olduğu için yoldan geçen herkes de kaleci olabilir :)

Muhteva
28.11.2014, 01:04
Fatihin bence en önemli artısı topları ileri uca doğru başarılı şekilde göndermesi, dikine çok iyi top gönderiyor bu toplar forvet oyuncularımız ile buluştuğu zaman ani gol atağına dönüşür..

Bu maçta yediği golde yapabileceği fazla bir şey yoktu Papa'nın bariz hatasıyla altı pas üzerinde ki topa sert vurdu rakip..

Sefa Murat Dokuz
28.11.2014, 01:08
Cenk mi :) Yahu temin Bjk'nin yediği 2.golde adamlar altı pasta havada paslaşıyor çıkıp topu almıyor. Cenk felan kaleci değil. Bizim kalecimiz var, iyileşene kadar Fatih idare eder. Ben yerli kalecilerde Sinan, Mert ve Ertuğrul dışında Fatih seviyesinde ve daha iyi durumda olan bi yerli göremiyorum ligde bunlardan Mert hariç verilecek bonservislere yazık, Mert'i de Şikeciler bırakmaz. Kale yabancı olmayacağından, Fatih götürür kaleyi ki Ersun Hoca'da kaleye transfer düşünmüyor, (açıklaması Fatih'i motive etmek içindi diye düşünenler olsada).

Yaşar
28.11.2014, 01:22
Bence de kaleci sorunumuz yok.Kalede kaleci olmadığı için sorun da yok :) .Kaleye yoldan geçen birini koysak yine aynı golleri yerdi.Nasıl olsa yenebilecek goller olduğu için yoldan geçen herkes de kaleci olabilir :)
Fatih e biraz destek ile kendine güvenini kazandırmak gerekiyor. Alınacak herhangi bir kalecinin mevcut kalecilerden fazla bir artısı olmayacak. Onur dan sonra o kaleye kim geçerse geçsin beğenilmeyecek. Çıkmayacak topların çıkarılmasına alıştık bir kere.

fadigaTS
28.11.2014, 01:39
Fatih e biraz destek ile kendine güvenini kazandırmak gerekiyor. Alınacak herhangi bir kalecinin mevcut kalecilerden fazla bir artısı olmayacak. Onur dan sonra o kaleye kim geçerse geçsin beğenilmeyecek. Çıkmayacak topların çıkarılmasına alıştık bir kere.

Destek olunacaksa genç oyuncuya destek olunmalı.19 yaşındaki ibrahime destek olunmalı.Fatih gibi 27 yaşında birine değil.

Berat Akçay
28.11.2014, 01:40
Top tutmayı düşünüyor musun ?

Golde Avraam'ın hatası büyük ama kardeşim bir kerede kaleyi bulan top gol olmasın

fadigaTS
28.11.2014, 01:41

Golde Avraam'ın hatası büyük ama kardeşim bir kerede kaleyi bulan top gol olmasın

Berat renktaşım hislerime tercüman oldun.Teşekkürler :)

objek
28.11.2014, 02:01

Evet dogruluk payi var ama birazda kaleci sansi lazim gecen bir mactada koseye giden penalti vurusunu muthis cikardi ordada sansizdi nedense fatihe carpan toplar yon deyistirmiyor):

İsmail Sezgin
28.11.2014, 02:07
genç kalecimiz çok mu kötü ya. onu deneyelim birde

ibrahim
28.11.2014, 03:23
genç kalecimiz çok mu kötü ya. onu deneyelim birde

Fatihin tecrübesine erişmesi için minimum 100 maç yapması lazım profesyonel liglerde...

Gesendet.

İsmail Sezgin
28.11.2014, 03:36
Fatihin tecrübesine erişmesi için minimum 100 maç yapması lazım profesyonel liglerde...

Gesendet.

ne bileyim evet degajlar iyi ama onun haricinde birtek açılan ortaya güzel çıkıp topu almıştı. başka + özellik hatırlamıyorum bu maçta

Sercan Keleş
28.11.2014, 05:21
Bana güven veriyor. Sorun tamamen Onur'dan sonra kaleye geçmesi. Kendisi de açıklamasında söylemişti. Bence golde yapabilecek bir şey yoktu. Onur zaten iyileşecek. Durup dururken kulübü bonservis bedeli altına sokmaya gerek yok. Ben fatihe güveniyorum.

selcuk
28.11.2014, 06:29
ne kadar izlesen bos
vucut koordinasyonumu, pozisyon sezgilerimi, ziplama gücümü, hizimi , topu elinde tutuyor,...
hersey var
bana kimse burda ne demirelin, ne günokun ne gönenin nede babacanin fatihden iyi kaleci oldugunu söyleyemez
sorunu mental düzeyde oldugu acik

evet yedigi golü tutmak bir ekstra
sorun her seyi dogru yapti
ama benim gözümde o kararlilik, o azim eksikdi, o topu cikartmak icin

hatirlarsiniz kisa bir süre önce kaptanimiz milli takimda doksandan inanilmaz bir topu cikartti, o imkansizi basramadi ve top kendi kalesine düstü,
burda önemli olan riske girdi, oldugu yerde topu izlese kimse bisey diyemezdi, suclu oldu
sonuc olarak fatihde su an riske girecek özgüven yok, ondanda ekstra islere girismiyor,
fikrim bu sekilde

haftaya persembe en büyük soru isareti temizlenecekdir
sanirim keciören macinda artik ibrahim sans bulacaktir

signal
28.11.2014, 09:17
O pozisyonu kurtarması çok önemliydi. Nerdeyse oluyordu ama maalesef kurtaramadı. Hem kendine özgüven gelecekti hem de taraftarlar tarafından onure edilecekti. Bu tür bir, iki pozisyonu kurtarması lazım Fatihin. Ondan sonra üzerindeki ölü toprağı atar.

halil ibo
28.11.2014, 09:29
Devam aslanım.Aynen devam.Yediğimiz golden sonra tribünden yükselen ''Fatih..Fatih'' seslerinin sahiplerini tebrik ediyorum.
Moral,özgüven,motivasyon şart...İnanmayanlara inat yetenek var sen de !

Faik Yılmaz
28.11.2014, 09:31
Ersun YANAL "Kaleci sorunumuz yok" dedikten sonra Fatih'te gözle görülür bir iyileşme var....

Gerçekten kumaşı kaliteli bir kalecimiz. antrenmanlar çıplak gözlede gördüğüm kadarıyla Onur kadar olmasada milli takıma kadar bile yükselebilecek kalitede ve kalibrede....

Uğur Kalyoncu
28.11.2014, 09:35
Zaman tanımak destek vermek lazım..

Yiğit Gayretli
28.11.2014, 10:10
Basın toplantısında "Onur'un arkasından gelip beklentileri karşılamak kolay değil ama biraz daha sabır." derken çok özgüvenli görmüştüm Fatih'i. Dün sahada aynı özgüvenle oynadı ve gayet iyiydi. Her maç üstüne koyuyor...

Cafer Bulur
28.11.2014, 10:41
Basın toplantısında "Onur'un arkasından gelip beklentileri karşılamak kolay değil ama biraz daha sabır." derken çok özgüvenli görmüştüm Fatih'i. Dün sahada aynı özgüvenle oynadı ve gayet iyiydi. Her maç üstüne koyuyor...

Son 2 maci degerlendirirsek bir gelisme var bunu kabul etmek lazim.

Insaallah üstüne koyarak devam eder,etmek zorunda.

Hüseyin Başoğlu
28.11.2014, 11:07
Dünkü golü onur da olsa yerdi.Kimse kusura bakmasın.

Tam stoperin topu kontrol ettiğini düşünürken aniden şut geliyor. Ona rağmen hamlesini yapıyor.

Golde en hatasız kişi.

Adem Akyüz'
28.11.2014, 12:13
Son 2 maçtır biraz gelişme olduğu görülüyor. Yavaş yavaş öz güveni yerine geliyor.. Yetenek olarak problem yok zaten. Mental sorunları da aştığı vakit saha içinde Onur'u aratmayacak inşallah..

TSercaN
28.11.2014, 12:27
Iyi kaleci. Ben guveniyorum Fatihe. Dunku golu Onurun yeme olasiligi da yuksek. Her defasinda karsilastitmayin iki kaleciyi. Suanda kalecimiz belli adama guven asilayacagiz ki bize faydasi olsun.

Berat Akçay
28.11.2014, 15:14
2 maçtır ne gibi bir gelişme görüyorsunuz çok merak ediyorum ? 2 maçtır kaleye doğru düzgün top gelmiyor neyin gelişiminden bahsediyorsunuz ?

Nihat Güneş
28.11.2014, 16:54
2 maçtır ne gibi bir gelişme görüyorsunuz çok merak ediyorum ? 2 maçtır kaleye doğru düzgün top gelmiyor neyin gelişiminden bahsediyorsunuz ?
Yoo baya baya gs macinda toplar geldi, ayrica yan toplarda artik daha bi guveniyor kendisine Methalist macinda cok kritik bir topu cikip aldi...Tabii bunlari gormek istemek lazim :)

Berat Akçay
28.11.2014, 17:00
Yoo baya baya gs macinda toplar geldi, ayrica yan toplarda artik daha bi guveniyor kendisine Methalist macinda cok kritik bir topu cikip aldi...Tabii bunlari gormek istemek lazim :)

20 dakikalık video. Top mu gelmiş bir daha baksana Nihat abi ?

https://www.facebook.com/video.php?v=1046717668687289&set=vb.510166199009108&type=3&theater

Nihat Güneş
28.11.2014, 17:07
20 dakikalık video. Top mu gelmiş bir daha baksana Nihat abi ?

https://www.facebook.com/video.php?v=1046717668687289&set=vb.510166199009108&type=3&theater
Beratcim ben maci izledim :) Sneiderin frikigi var bir sutu var, Umut un bir kafasi var ayrica yine Umut a atilan hava topunda kimileerine gore hatali olan ama cikarak Umut u bozdugu pozisyon var ...Ben Fatih i 1461 de de izledim ozguvenini kazanirsa tabi bir Onur olmasi zor ama kaleyi idare eder...Ha bence de alabiliyorsak Mert i hemen alalim :)

poetricus
28.11.2014, 17:15
Kirpi yavrusunu, "pamukçuğum" diye severmiş. Öyle yorumlar var ki bir an gaza gelip, "Onur'u satalım." diyeceğim. Destek olmak, sahiplenmek gerek amenna, ama sırma saçlı badem gözlü yapmaya da gerek yok. Bildiğimiz Fatih. Bir iki güzel yan top çıkışı ve isabetli degajdan fazlası yok. GS maçındaki hatalı çıkışını ne yapacağız? Kale tutsa gol. Kimse kusura bakmasın ama dünkü gol de çok acemiceydi. Aslan payı defans hatasında kabul. Top neredeyse yavaş çekimle kapattığı köşeye geliyor. Konsantrasyon eksikliginin zirvesi. Kalecilik biraz da konsantrasyon işidir.

Berat Akçay
28.11.2014, 17:29
Beratcim ben maci izledim :) Sneiderin frikigi var bir sutu var, Umut un bir kafasi var ayrica yine Umut a atilan hava topunda kimileerine gore hatali olan ama cikarak Umut u bozdugu pozisyon var ...Ben Fatih i 1461 de de izledim ozguvenini kazanirsa tabi bir Onur olmasi zor ama kaleyi idare eder...Ha bence de alabiliyorsak Mert i hemen alalim :)

Maçı ben de izledim abi. Üzerine cılız gelen topu tuttu diye gelişme mi kaydetti diyoruz artık. Kaleye geçtiğinde kendisine güvendiğimi söyledim ama Fatih kendisine güvenmiyor. Tipik Tolga Zengin vakası. Kötü başladı, kötü gidiyor ve kötü de devam edecek. Kalecilik böyle bir şey. İyi başlasaydı iyiye giderdi. Umarım Mert olayı doğrudur

Emrah Akcagöz
28.11.2014, 17:45
Son 2 maçta adam akıllı tek hareketi var o da dün akşam bir yan topu çıkıp almasıydı. Bence de ciddi manada gelişme var. Her babayiğidin harcı değil 2 maçta çıkıp 1 yan top almak.

F. Yıldırım
28.11.2014, 17:49
Maşallah, gelişme süper.
Bir-iki maç gol yemese Onur'u satalım diyecekler var.

Allah'tan son maçlarda etkili şut gelmiyor yoksa alır bir iki tane daha içeri. Etkili şuttan kastım kaleyi bulan şut malum Fatih kaleye geçeli şut çekilse korkuyorum, zaten 2 isabetli şutun biri gol oluyor.

Nihat Güneş
28.11.2014, 19:57
Maçı ben de izledim abi. Üzerine cılız gelen topu tuttu diye gelişme mi kaydetti diyoruz artık. Kaleye geçtiğinde kendisine güvendiğimi söyledim ama Fatih kendisine güvenmiyor. Tipik Tolga Zengin vakası. Kötü başladı, kötü gidiyor ve kötü de devam edecek. Kalecilik böyle bir şey. İyi başlasaydı iyiye giderdi. Umarım Mert olayı doğrudur
Bakalim Beratcim insallah seni yaniltir :) , 1461 performansi iyiydi ...Tolga Zengin havasi var dogrudur ama destek olmak zorundayiz...O ozguveni tekrar yakalar insallah Mert gelirse zaten sorun kalmaz...

poetricus
28.11.2014, 20:22
Destek olmak boynumuzun borcu, Trabzonspor'umuzun kalecisi. Bu kendisinden bir Onur çıkarmamızı gerektirmiyor. Ölçüyü kaçırmamak lazım.

Timur Mikhail
28.11.2014, 20:34
Genç fatih :D

28TS61
28.11.2014, 22:46
27 yasina gircek hala genc kaleci deniyor :)

F. Yıldırım
28.11.2014, 22:52
Genç fatih :D

Genç Zeki'den sonra bu işin sonu hayırlı değil :D

fadigaTS
29.11.2014, 16:57
Böyle müthiş bir kalecinin başlığı aşağılarda kalmasın :D

ibrahim
29.11.2014, 21:45
Taraftar 1461'in süksesiyle hava atarken kalede Fatih vardı. O takımdaki aslan payıda kendisine aitti. Lig çıkarkende, birinci ligde tepeye oynarkende, kupada devrimi gerçekleştirirkende oydu defansın hakimi. Şimdi geldiği yer çok farklı. Adaptasyonunu tamamlandığı zaman Onuru aratmaz merak etmeyin.

Gesendet.

Öznur61
30.11.2014, 12:26
Oynadıkça, maçlara çıktıkça güveni yerine gelir inşallah.
Daha sağlam oynar.

Uğurtan
30.11.2014, 14:10
Ben hala iddiamdayım.

Kalede kaleci yok.

Kadir
01.12.2014, 01:03
Yakışıklı çocuk şansını dizi film sektöründe denemeli :)

DeAgLeMaNyAq
01.12.2014, 22:36
Artık kaleye gelen her top gol olmuyor...

poetricus
01.12.2014, 22:45
Bu akşam alnından öpülesi bir form sergiledi. Tebrikler Fatih.

TSemih61
01.12.2014, 22:48
Geçmiş maçlarda saydıran taraftarımızı şimdi destek olmaya bekleriz :D

Yaşar
01.12.2014, 22:49
Desteğe devam. Şansı bol olsun.

TSercaN
01.12.2014, 22:50
Olacak olacak ben daima yanindayim Fatih. Sen kotu kaleci degilsin zaten. Sadece biraz ozguven lazim ve bu ozguvenin bjk macinda tavan yapacaktir Allahin izniyle.

F. Yıldırım
01.12.2014, 22:51
Bu maç iyidi. Tebrikler.

Hüseyin Başoğlu
01.12.2014, 22:55
Diyoduk geçen haftadan beri güveni artıyor demiştik....

Neyse performansın için teşekkürler...Sana güveniyorum

Aha şuan geldi fatih dur bakıyım ne dicek.

TSemih61
01.12.2014, 23:02
Yürekten oynuyor bu yeter. Gol yiyince çok üzülüyor bizi de üzüyor. Kendisi iki haftadır Onur'dan sonra formayı aldığının altını çizdi. 1 sene maça çıkmadığını ve doğal olarak bocaladığını ama kendisine güveninin olduğunu söyledi. Taraftar desteği ve sevgisi performansını daha da arttırır. Böyle devam Fatih.

Bera B.
01.12.2014, 23:04
Bugün iyiydi, çok önemli kurtarışlar yaptı. Yediği golde yapacak bir şeyi yoktu. Maç sonrası röportajında biraz kırgın gibi konuştu.

Ufuk
01.12.2014, 23:22
Yandan gele toplara vuramayavaksa çıkmaması gerek. Bu maç bir iki yan top hariç iyiydi.

Sefa
01.12.2014, 23:37
Nasıl gol yersin, nasıl !!!!

TSercaN
01.12.2014, 23:48
Bugün iyiydi, çok önemli kurtarışlar yaptı. Yediği golde yapacak bir şeyi yoktu. Maç sonrası röportajında biraz kırgın gibi konuştu.

Ne soyledi malesef mac sonunu izlemedim.

Sefa Murat Dokuz
01.12.2014, 23:50
Direkten dönüp kurtardığı pozisyonda kalkıp takip etmesi önemli. Ayrıca direkten dönen topta da müdahelesi var o ince dokunuş olmasa goldü. 1-2 yan top dışında sıkıntı yok. Ersun Hoca'nın da düşüncesi bizim gibi macera aramaya gerek yok kaleci konusunda.

Hüseyin Başoğlu
01.12.2014, 23:52
Ne soyledi malesef mac sonunu izlemedim.

Benim bir güven eksikliğim felan yoktu dedi. 1.5 sene önce omuzumdan sakatlandım üstüne birde hiç maç yapamadım dolayısıyla biraz şanssızlığım oldu dedi. Onur'un arkasından gelip kaleci olmak çok zor insanların beklentileri çok farklılaşıyor felan dedi. Kaleci şansıda yanında olucak insanın dedi.

Hatırladıklarım bunlar:D

Bide sorulan soru üzerine cardozo'nun 3.golünü kesin bende yerdim dedi :D

TSercaN
01.12.2014, 23:53
Benim bir güven eksikliğim felan yoktu dedi. 1.5 sene önce omuzumdan sakatlandım üstüne birde hiç maç yapamadım dolayısıyla biraz şanssızlığım oldu dedi. Onur'un arkasından gelip kaleci olmak çok zor insanların beklentileri çok farklılaşıyor felan dedi. Kaleci şansıda yanında olucak insanın dedi.

Hatırladıklarım bunlar:D

Bide sorulan soru üzerine cardozo'nun 3.golünü kesin bende yerdim dedi :D

Sagol Huseyin kardesim.
O golu her kaleci yer zaten. Onurumuz bile yerdi :)

Hüseyin Başoğlu
01.12.2014, 23:54
Direkten dönüp kurtardığı pozisyonda kalkıp takip etmesi önemli. Ayrıca direkten dönen topta da müdahelesi var o ince dokunuş olmasa goldü. 1-2 yan top dışında sıkıntı yok. Ersun Hoca'nın da düşüncesi bizim gibi macera aramaya gerek yok kaleci konusunda.

Kesinlikle gerek yok ya. Ligden alıcağımız hiçbir kaleci Fatih'ten iyi olmayacak açık ve net.
Onur'un arkasından gelmek çok zor beklentiler çok farklı.
Fatih bana göre lig için standartın üstü bir kaleci.
Yarın kötü oynar sonraki 3-4 maç iyi performans gösterir. Bunlar olağan.

sason
02.12.2014, 00:05
Aferin Fatih.

pReN@_61
02.12.2014, 00:10
İçim rahat seyredemesem de bugünkü performansı için teşekkürler.

Nihat Güneş
02.12.2014, 00:12
Helal olsun Fatih.

Daha da iyi olacaksin insallah...

Sibel
02.12.2014, 00:21
İşte gerçek Fatih ortaya çıkıyor.
Aferin sana çocuk! Son çıkardığı Onurumsuydu.

Alika87
02.12.2014, 00:27
Kesinlikle gerek yok ya. Ligden alıcağımız hiçbir kaleci Fatih'ten iyi olmayacak açık ve net.
Onur'un arkasından gelmek çok zor beklentiler çok farklı.
Fatih bana göre lig için standartın üstü bir kaleci.
Yarın kötü oynar sonraki 3-4 maç iyi performans gösterir. Bunlar olağan.

nihat sahin, Cen Gönen, Serkan Kirintil, Harun Tekin vs.

Fatih yerine yazilan isimlere bak :D

Sefa
02.12.2014, 00:27
Direkten dönen topa da sihirli dokunuş yapmış şimdi gördüm..

beratika
02.12.2014, 00:28
Helal olsun sana! Demiyor muydum kaç maçtır sana güveniyoruz diye?

Hüseyin Başoğlu
02.12.2014, 00:43
nihat sahin, Cen Gönen, Serkan Kirintil, Harun Tekin vs.

Fatih yerine yazilan isimlere bak :D

sorma ya :D

Uğurtan
02.12.2014, 00:46
Bu akşam çok iyiydi.

Tebrik ederim.

Hedef açısından hala kaleci lazım diyorum ben.

Hedef yoksa tamam.

Hedef varsa lazım.

Bu yatırım bu kaleciye emanet edilmez.

Onur Akyüz
02.12.2014, 00:47
En çok eleştirenlerden ve hiç güvenmeyenlerden biri olarak tebrik ve teşekkür ederim.

Bugün o kendine güvensiz halleri yoktu.

Direkten dönen topa dokunması ve sonrasında ayağıyla çıkarması çok iyiydi.

Nazim Can
02.12.2014, 00:47
Bu aksam beni utandirdin, sen hep böyle oyna, ben utanmaya raziyim.

Berat Akçay
02.12.2014, 00:58
Bugün iyiydi ama hala güven vermiyor. Haftaya Demba ba ile karşı karşıya. Allah yardımcısı olsun

Hatice Aslan
02.12.2014, 01:16
Direkten dönen topa müdahalen müthişti..Tebrikler.
Toparlanmaya başladı. Istanbul'a kök söktüren 1461'in kalecisiydi o! Aynı performansı sergileyecek umarım.

signal
02.12.2014, 01:32
Maçı izlerken sadece direğe çarptığnı sanmıştım ama tekrarları izleyince çok kritik bir kurtarış yaptığını gördüm. Bu kurtarışlar onu büyütecek.

torulli
02.12.2014, 01:43
Onur'umuzdan sonra kim olursa olsun yadırgarız. Belkide bu yüzden güvensizlik olustu taraftarımızda. Bekleyelim... Sabredelim.

TSercaN
02.12.2014, 01:45
Allah senin o basinin daima dik durmasini nasip eylesin. Bjk macinda sana guvenim sonsuz.

Emirhan Makul
02.12.2014, 02:07
Kalecilik ile uzaktan yakından alakası yok, nasıl örnek verelim hakan arıkan gibi mesela oda öyleydi, tam nalbur olacak adamlar kaleci olmuş, zerre alakası yok, hiç güven vermiyor, kale boş sayıyorum, ya adama "oooo fatihhh ne kurtardı be" denilen pozisyonda kör kalecimiz petkoviç gibi topa çıktı.

Beyler, bayanlar benim çocukluğumu petkoviç yedi 26 yaşındayım kaldıramam, bana gelmez böyle işler, takır takır oynadığımız maçlarda 2 boşa çıkar ümit karana bilmem necatiye saçma saçma goller attırırdı ben gelemem, buda aynı yolda gidiyor, tolgada böyleydi falan demeyin, şampiyonluk sezonu dışında tolga bildiğiniz tolga buda aynı kasvetli surat bir tavırlar hareketler, koy ibrahimi yada devre arası al bir türk kaleci onur gelene kadar ya çok maç kaybettirir bu çocuk bize.

TSercaN
02.12.2014, 02:14
Kaleci kaleci. Bence biraz guven bu kalecimize. Allahtan Cardozo golleri kacirmadi yoksa onada takardin kafayi gibime geliyor :)

kudu_61
02.12.2014, 03:29
La içine onur mu kaçtı neydi o direkten dönene müdahalen sen olmasan direk de kurtaramazdı orda helal olsun seviyoruz seni

Mert Pasa
02.12.2014, 07:17
Kalecilik ile uzaktan yakından alakası yok, nasıl örnek verelim hakan arıkan gibi mesela oda öyleydi, tam nalbur olacak adamlar kaleci olmuş, zerre alakası yok, hiç güven vermiyor, kale boş sayıyorum, ya adama "oooo fatihhh ne kurtardı be" denilen pozisyonda kör kalecimiz petkoviç gibi topa çıktı.

Beyler, bayanlar benim çocukluğumu petkoviç yedi 26 yaşındayım kaldıramam, bana gelmez böyle işler, takır takır oynadığımız maçlarda 2 boşa çıkar ümit karana bilmem necatiye saçma saçma goller attırırdı ben gelemem, buda aynı yolda gidiyor, tolgada böyleydi falan demeyin, şampiyonluk sezonu dışında tolga bildiğiniz tolga buda aynı kasvetli surat bir tavırlar hareketler, koy ibrahimi yada devre arası al bir türk kaleci onur gelene kadar ya çok maç kaybettirir bu çocuk bize.

Petkovic kimdir?

Serdar A
02.12.2014, 10:14
Türkiye ligi ile kıyaslıyorum . arka cebinden 5 tane Cenk çıkarır.
Yeter mi , yeter...

Nihat Güneş
02.12.2014, 11:01
Bugün iyiydi ama hala güven vermiyor. Haftaya Demba ba ile karşı karşıya. Allah yardımcısı olsun
Berat guven veren kaleci soyler misin bana Onur haric...Tolga mi guven veriyor, Muslera mi guven veriyor veya Ayi Volkan mi ?..Cenk zaten klansman disi.

Tr de zaten boyle bir kaleci bir tane o da sakat...

Biraz gelisme var ama degil mi kabul et :)

Bu arada direge carpan top ve ayaklariyla cikardigi top haftanin en iyi 2 kurtarisidir Net...

Oğuz B.
02.12.2014, 14:09
Akşam gayet iyiydi.

Onur Akyüz
02.12.2014, 15:26
Petkovic kimdir?

Avusturalya'lı kalecimiz, sonra sivas'i gitti.

Micheal Petkoviç.

gökhants1966
02.12.2014, 18:13
Devre arasına kadar izleyelim olmazsa belki transfer düşünülebilir.

Yiğit SARI
02.12.2014, 18:18
Beşiktaş maçındaki performansını merak ediyorum

Furkan Özdem
02.12.2014, 18:45
Performansının yanında şansı da yanında olur inşallah...

Berat Akçay
02.12.2014, 18:54
Berat guven veren kaleci soyler misin bana Onur haric...Tolga mi guven veriyor, Muslera mi guven veriyor veya Ayi Volkan mi ?..Cenk zaten klansman disi.

Tr de zaten boyle bir kaleci bir tane o da sakat...

Biraz gelisme var ama degil mi kabul et :)

Bu arada direge carpan top ve ayaklariyla cikardigi top haftanin en iyi 2 kurtarisidir Net...

Volkan ve Muslera gayet güven veriyor kalelerinde. Kalecilerin de illa ki performans düşüşleri olacaktır, şu an o dönemi yaşıyorlar. Tıpkı bir ara Onur'un yaşadığı gibi. Her hafta 3 yiyordu

Çıkardığı top harikaydı ama gelişme olarak saymıyorum bunu :D ( Şaka tabii ki ) Keşke gol yemeseydi de özgüveni artsaydı. 4-0 ken takım hücum değilde biraz daha ayağı yere basmalıydı diye düşünüyorum hala

Hatice Aslan
02.12.2014, 19:17
Volkan ve Muslera gayet güven veriyor kalelerinde.

Ciddi misiniz? Hadi Volkan'a kendi camiası , taraftarları her koşulda destek oluyor bunu görüyoruz.. Fakat Muslera için aynı şey söylenemez belki 100 kişiden 50 kişi sahip çıkıyordur geri kalanı ise artık faydasının olmadığını ve satılması gerektiğini söylüyor.

Emirhan Makul
02.12.2014, 19:37
Hemen başka kaleciler ile karşılaştırmalar.

Karşılaştırma nerede varsa bir eksiklik vardır demektir, bize ne elin kalecilerinden ya, sanki cenk as kaleci, sanki cenk gol yese bjk atamıyor, evet fatih nalbur cenkte nalbur hemde istediğin contayı becerip veremeyip "ustam gelsin birde o baksın" diyen nalbur çırağı ikiside. Volkanla muslera ile adının aynı cümlede geçmesi bile çok saçma sinirlenmek sövmek ayrı bir şey futbolun gerçekleri ayrı bir şey ya daha hangi topa çıkıp çıkmayacağını bilen adam kimse ile kıyaslanamaz. Çok maç kaybettirecek bize, tez zamanda ya ibrahimden mucizeler çıkar yada başka bir kaleci alırız onur gelene kadar, bunu da satalım, onurun altına erciyeste ki gökhan gibi fb'nin ertuğrulu gibi kaleci gibi kaleciler lazım kendini o işe veren emekçi adamlar lazım böyle artistler değil surat asık bir haller bir tavırlar dersin ki 10 leşi var ve şampiyonlar ligi finaline çıkıyor, yok abi Allah koruyor kalemizi yoksa kale boş.

Pshycologist41
02.12.2014, 19:41
Cardozo'nun attığı son gol için "Ben bile yerdim o golü" demiş. Harbiden demişse iyi değil yani...

Nihat Güneş
02.12.2014, 19:42
Hemen başka kaleciler ile karşılaştırmalar.

Karşılaştırma nerede varsa bir eksiklik vardır demektir, bize ne elin kalecilerinden ya, sanki cenk as kaleci, sanki cenk gol yese bjk atamıyor, evet fatih nalbur cenkte nalbur hemde istediğin contayı becerip veremeyip "ustam gelsin birde o baksın" diyen nalbur çırağı ikiside. Volkanla muslera ile adının aynı cümlede geçmesi bile çok saçma sinirlenmek sövmek ayrı bir şey futbolun gerçekleri ayrı bir şey ya daha hangi topa çıkıp çıkmayacağını bilen adam kimse ile kıyaslanamaz. Çok maç kaybettirecek bize, tez zamanda ya ibrahimden mucizeler çıkar yada başka bir kaleci alırız onur gelene kadar, bunu da satalım, onurun altına erciyeste ki gökhan gibi fb'nin ertuğrulu gibi kaleci gibi kaleciler lazım kendini o işe veren emekçi adamlar lazım böyle artistler değil surat asık bir haller bir tavırlar dersin ki 10 leşi var ve şampiyonlar ligi finaline çıkıyor, yok abi Allah koruyor kalemizi yoksa kale boş.
Emirhan ben seni cozemedim kardes :)

Mesele guven vermek kim dedi ki Fatih bunlardan iyi kaleci ...her zamanki gibi haricten gazel okuyorsun :) Yani yorumlarina genelde akil sir eediremiyorum sahsen :)

Fatih iyi bir kaleci insallah daha da iyi olacak , bizim derdimiz destek olmak...Imkanin varsa alirsin Onur seviyesinde bir kaleci ha imkanin zamanin yoksa her mac sonu adamin yerin dibine sokmak kimseye bir sey kazandirmaz ...

Berat Akçay
02.12.2014, 19:49
Ciddi misiniz? Hadi Volkan'a kendi camiası , taraftarları her koşulda destek oluyor bunu görüyoruz.. Fakat Muslera için aynı şey söylenemez belki 100 kişiden 50 kişi sahip çıkıyordur geri kalanı ise artık faydasının olmadığını ve satılması gerektiğini söylüyor.

Şaka mı yapıyorsun Hatice ? Ben de Onur'un satılmasını istiyorum iyi paraya bu kötü kaleci olduğunu mu gösterir. Muslera'ya Volkan'dan daha çok sahip çıkılıyor. Önündeki defans hattından şikayetçi hepsi. Satılmasını istemelerinin sebebi bu savunma hattı Muslera'nın değerini düşürüyor. Bence de satılmalı

Sefa
02.12.2014, 20:02
Muslera güven veren bir kaleci önündeki defans leş.. Ha bir Muslera alamayacağımıza göre Fatih'e güvenmekten başka çare yok..

Hatice Aslan
02.12.2014, 20:05
Şaka mı yapıyorsun Hatice ? Ben de Onur'un satılmasını istiyorum iyi paraya bu kötü kaleci olduğunu mu gösterir. Muslera'ya Volkan'dan daha çok sahip çıkılıyor. Önündeki defans hattından şikayetçi hepsi. Satılmasını istemelerinin sebebi bu savunma hattı Muslera'nın değerini düşürüyor. Bence de satılmalı
Iyi paraya satilmasini degil faydali olmadigini dusunduklerinden diyorum. Saniyorum siz hep iyi olan yorumlari okuyup/dinlediniz.

Hatice Aslan
02.12.2014, 20:08
Ayrica her futbolcumuzun basligini altinda ligdeki diger rakiplerimizin topcularinin kiyaslanmasinin son derece yanlis oldugunu dusunuyorum. Bu foruma girip takip eden o kadar insan var ki sadece biz Trabzonsporlular burada degiliz. Milletin eline malzeme vermekten baska bisey degil bu. Umarim uye olmayanlara kapalidir bu bolumler.

TSercaN
02.12.2014, 20:55
Ben anlamiyorum ve anlam vermekte zorlaniyorum bu sebepsiz karsilatirmalra.

Elinde suan Fatih ve Ibrahim var. Fatih 1461 de cok guzel maclar cikartip bize geldi ve uzun sureli sakatlik gecirdi.

Ikinci kaleci iken aniden kaleye gecmek zorunda kaldi. Defans hattimiz evlere senlik iken yedigi gollerde fazla hatasi olmamasina ragmen yerden yere vuruldu.

Suan kalecimiz Fatih ve destek olmuyorsaniz bile kostekligi birakin!

Goruse saygim var fakat bir insani rencide edip moral motivasyonunu bozmaniza saygim olamaz kusura bakmayin.

Gerekirse her gun aynisini her baslikta tekrarlarim butun oyuncularimiz icin.

Ahmet hasan mehmet rakip takimin topculari. Suan bana faydalari olmuyor cunku benim kalecim Fatihdir ve ona guvenmekten destek vermekten baska caremiz yok.

Allaha sukur ki kendi futbolcularimiz ona guvenmemezlik yapmiyor. Onlar bile ona guveniyor geri pasi atiyor.

Neden atmicak demeyiniz cunku amatorde bile guvenmedigin kaleciye geri pasi atmazlar.

Berat Akçay
02.12.2014, 22:19
Iyi paraya satilmasini degil faydali olmadigini dusunduklerinden diyorum. Saniyorum siz hep iyi olan yorumlari okuyup/dinlediniz.

İyi olan yorumları dinlemedim sadece futbolu bilen adamlarla konuştuğum için geneli böyle düşünüyor. Sadece skor taraftarları Muslera'nın kötü olduğunu söyler. Onlara da kulak asmam. Galatasaray'ın savunma hattı çok kötü olduğu için Muslera çok gol yiyor

Neyse Muslera ile karşılaştırmak değil benim amacım Fatih'i. Yukarıda arkadaş konuyu oraya getirdiği için yorum yaptım

Mert Pasa
03.12.2014, 06:26
Avusturalya'lı kalecimiz, sonra sivas'i gitti.

Micheal Petkoviç.

simdi hatirladim ama benim yasim da Petranovici hatirlamaya yetiyor Petkovic onun yaninda altin eldiven sayilirdi

pReN@_61
03.12.2014, 11:28
Cardozo'nun attığı son gol için "Ben bile yerdim o golü" demiş. Harbiden demişse iyi değil yani...

"Ben bile" değil de "Ben de" olması lazım. Yanlışsam düzeltin ?

Serdar A
03.12.2014, 14:32
Kaleciyi , kaleci ile kıyaslarsın.
Daha sağlıklı bir kıyaslama için , aynı lig-kupa organizasyonunda görev yapan diğer kalecilerle kıyaslarsın...

Gidipte sokaktaki , karpuz indiren manav ile mi kıyaslayacaklar...

Hayret bir şey , yoruma bak hizaya gel...

Fatih , Tolga Zengin'den iyi kaleci.
Cenk'ten iyi kaleci.
Neden bjk ile kıyaslıyorum , medyaya göre onlar şampiyonluğun en önemli adayı...
Fatih orada olsa banko ilk 11 oyuncusu.

Bizde ise Onur'un gölgesinde.

Cardozo'nun şutunu Fatih ben "bile" yiyebilirdum diyorsa , bu lafın meali TSL'de o topu Onur'dan başka çıkaracak kaleci yok demektir, cemaati müslimin .

Uğurtan
03.12.2014, 14:34
Kaleciyi , kaleci ile kıyaslarsın.
Daha sağlıklı bir kıyaslama için , aynı lig-kupa organizasyonunda görev yapan diğer kalecilerle kıyaslarsın...

Gidipte sokaktaki , karpuz indiren manav ile mi kıyaslayacaklar...

Hayret bir şey , yoruma bak hizaya gel...

Fatih , Tolga Zengin'den iyi kaleci.
Cenk'ten iyi kaleci.
Neden bjk ile kıyaslıyorum , medyaya göre onlar şampiyonluğun en önemli adayı...
Fatih orada olsa banko ilk 11 oyuncusu.

Bizde ise Onur'un gölgesinde.

Serdar, her konudaki görüşüne büyük önem veren biri olarak çok şaşkınım.

Saygı duyuyorum elbet. Bu kez katiyetle katılmıyorum.

Fatih, Süper Lig seviyesinde bir kaleci değil hala benim için.

Serdar A
03.12.2014, 14:43
Serdar, her konudaki görüşüne büyük önem veren biri olarak çok şaşkınım.

Saygı duyuyorum elbet. Bu kez katiyetle katılmıyorum.

Fatih, Süper Lig seviyesinde bir kaleci değil hala benim için.

Bu mesajını sakla , bana kalırsa.

1461'i ptt lige çıkaran kalecisiydi. Hocası değil.

Halen süper ligi kaldıracak mantaliteye sahip değil.
Ama çok çabuk adapte oluyor.

Yıllarca şişire zeplin yaptıkları Cenk , Fatih'in yanında amatör kaleci.
Bunu gol istatistikleri ile söylemiyorum.
Git adamın yan toplarına bak karabük maçındaki savunmayı nasıl bozduğuna bak Asteras maçında yenilen golde savunmayı nasıl bozduğuna bak , son maçında 6 pas önünden topu tavana asacak adam gösteriyor , nasıl yere kapaklandığına bak... Neymiş , refleksleri iyiymiş , yahu bırakalım bu ezberleri biraz pozisyonların teknik analizini yapalım önce...

Tolga desen müzmin sakat. 6-7 sezon boyunca Trabzonspor'da yediği saç baş yolduran gollerden bir kolaj yapsak 5 saatlik belgesel çıkar. Alper hoca ile kariyerinin zirvesine çıktı. Şimdi ise yine normal seviyesinde. Ahlak , olgunluk bunlar saygı duyulan meziyetler ama futbolculuksa tartışma konusu , Fatih Tolga'dan daha iyi kaleci olacak , kimseyi ikna etme gibi bir saplantım yok. Sadece bekleyin diyorum.

Mustafa YILMAZ
03.12.2014, 14:44
Fatih 1461'de çokta iyi maçlar çıkartıyordu sonra kaybolmuştu ortadan şimdi kalemizi koruyor ilk maçlarda çok kötüydü ama şimdi toparladı kendini sporcular için özgüven çok çok önemlidir Fatih'te bu sorunu yaşadı bence ve düzeliyor yavaş yavaş yeni bir kaleci almak gereksiz bence Fatih'le devam edilmeli Onur gelene kadar.

Uğurtan
03.12.2014, 14:46

Git adamın yan toplarına bak karabük maçındaki savunmayı nasıl bozduğuna bak Asteras maçında yenilen golde savunmayı nasıl bozduğuna bak , 6 pas önünden topu tavana asacak adam gösteriyor , nasıl yere kapaklandığına bak... Neymiş , refleksleri iyiymiş , yahu bırakalım bu ezberleri biraz pozisyonların teknik analizini yapalım önce...

Tolga desen müzmin sakat. 6-7 sezon boyunca Trabzonspor'da yediği saç baş yolduran gollerden bir kolaj yapsak 5 saatlik belgesel çıkar. Alper hoca ile kariyerinin zirvesine çıktı. Şimdi ise yine normal seviyesinde. Ahlak , olgunluk bunlar saygı duyulan meziyetler ama futbolculuksa tartışma konusu , Fatih Tolga'dan daha iyi kaleci olacak , kimseyi ikna etme gibi bir saplantım yok. Sadece bekleyin diyorum.

Mecburuz beklemeye zaten de inşallah yanılan olurum ne diyeyim.

Ben Cenk'i de Tolga'yı da çok abartmam zaten.

Mert Günok ikisinin de önünde zannımca.

Nazim Can
03.12.2014, 14:51

Git adamın yan toplarına bak karabük maçındaki savunmayı nasıl bozduğuna bak Asteras maçında yenilen golde savunmayı nasıl bozduğuna bak , son maçında 6 pas önünden topu tavana asacak adam gösteriyor , nasıl yere kapaklandığına bak... Neymiş , refleksleri iyiymiş , yahu bırakalım bu ezberleri biraz pozisyonların teknik analizini yapalım önce...

Asteras macinda bencede maci Cenk-Bilic verdi maci, ayni hatayi, Karabükde de yapttilar, direk kurtardi onlari.

gökhants1966
03.12.2014, 17:19
Fatih Öztürk belkide formsuz olduğu içindir bilemicem ama yediği goller gerçekten komikti.

Onur Akyüz
03.12.2014, 17:34

Ben bile demedi, ben de yerdim dedi.

Onur Akyüz
03.12.2014, 17:38
simdi hatirladim ama benim yasim da Petranovici hatirlamaya yetiyor Petkovic onun yaninda altin eldiven sayilirdi

Bilmez miyim Petronoviç'i.

Özellikle Lyon maçlarında biz atıyorduk Petronoviç yiyordu.

O'nu yediği golleri çılgın atlayışlarıyla güzelleştirmesi ve uzun saçlarıyla hatırlıyorum.

sason
03.12.2014, 17:48
Bilmez miyim Petronoviç'i.

Özellikle Lyon maçlarında biz atıyorduk Petronoviç yiyordu.

O'nu yediği golleri çılgın atlayışlarıyla güzelleştirmesi ve uzun saçlarıyla hatırlıyorum.

Kendisi elle uzun oynayacağım diye fazla dönüp kendi kalemize gol atmıştı hatırladığım:)

Ayrıca miyop diyede söylenti vardı.:)

murtabit
03.12.2014, 19:34
fevkaladenin fevkinde olan kalecilerimizden biri de nihattır :D futbol uleması muhterem taraftarımızın "yetersiz" kontenjanından şutu yabıştırdığı fatih kardeşimizle mukayese edilebilmesi için şeyettireyim dedim :D

Öznur61
04.12.2014, 16:12
Oynadıkça öz güveni yerine gelicek

Soner Albayrak
04.12.2014, 19:08
İyi bir kaleci olmaması çok kötü bir kaleci olduğu anlamına gelmez. Önce bu ayrımı yapmak gerekir.

fadigaTS
04.12.2014, 23:27
İbrahim i izle bence.Kalemizde kaleci var mı yok mu belli değil

Öznur61
04.12.2014, 23:39
Fikrimi değiştirdim İbrahim'den özgüven dersi alabilir :D

oğ 61 efsanesi
07.12.2014, 19:28
Kanki yaktın bizi.

28TS61
07.12.2014, 19:49
iki golüde sayende yedik ve maci maglup olcaz

fadigaTS
07.12.2014, 19:51
Yine yanıltmadığın için sağol.İbrahim İbrahim İbrahim

Mert Acar
07.12.2014, 19:52
Ibrahim daha çok güvem veriyor.Yeter artik Fatih.

Trabzonsporking
07.12.2014, 19:53
Allah senin bin belanı ............

Muhammet YILMAZ
Yedin bitirdin bizi!

Sefa
Neden o kadar acele ettin ? 25 metre uzakta adam topu kontrol etme şansın bile varken neden topu adamlara verdin ?

arda.61
07.12.2014, 19:54
Son maçının olması dileğiyle..

tristram
07.12.2014, 19:59
sana oksijen veren agacin yapragini.....

F. Yıldırım
07.12.2014, 20:06
Kaleci değil.
Gençlerbirliği maçında tebrik ettik, o kadar.

Ibrahim gir kaleye. Yersen sen ye.

Muhammet YILMAZ
07.12.2014, 20:24
Kaleci değilde stoper olur :/

sason
07.12.2014, 20:45
Valla Fatih savunulacak yerin yok senin.Bu kadar lakayit oynanmaz.Maçı başlamadan bitirdin.Teşekkürler mağlubiyet için.

endlessdeath
07.12.2014, 20:48
adamın suçu ne anlamadım

Ufuk
07.12.2014, 20:48
adamın suçu ne anlamadım
Kaleci olmaya karar vermesi büyük bi suç gibi duruyor :D

Ufuk
07.12.2014, 20:49
Bu kritik pozisyonlarda cay reklamını koyarak ne amacliyolar.

Ogün YAZICI
07.12.2014, 20:53
hem iticisin hem yeteneksiz.bence kaleyi ibrahim'e bırak...

Mellih
07.12.2014, 20:58
bence lig tecrübesi olan bi kaleciyi almalıyız devre arasında. yaşı ilerlemiş olabilir, anadolu takımlarında olabilir ama bu ligde bir çok defa maça çıkmış bi kaleci lazım bize

Mesut
07.12.2014, 20:59
Umarım son maçın olur

Mert'
07.12.2014, 21:00
BAL'de anca oynarsın gerçi seni halısahaya bile almamaları lazım.

DeAgLeMaNyAq
07.12.2014, 21:00
İlk gol direncimizi yıktı. Erken çıkışları sayesinde 2 önemli gol pozisyonunu önledi ama son golde üzerine gelen topu yine içeri aldı...

Ercan DEMİRCİ
07.12.2014, 21:01
İHO bu yeteneksizi kadro dışı bırakmazsan Yumlu suratına tükürsün.!!

fadigaTS
07.12.2014, 21:01
Medjani daha iyi kaleci olur bundan :)

Terzioğlu
07.12.2014, 21:04
Macin anasini aglattin tebrikler. Tek oyuncu macin basindan takimi nasil bozar en güzel örnegini izledik.

oğ 61 efsanesi
07.12.2014, 21:06
mahallede maçtan önce konuşmuşlar.herkes 2 gollüğüne kaleci.bu da erkenden yedi gollerini oyuna girmek için.

TSemih61
07.12.2014, 21:09
Hadi topu uzaklaştıramadın ona tam olarak hata denmez de, adamın şutuna niye uçmuyorsun be kardeşim.

F. Yıldırım
07.12.2014, 21:17
1. gol: basan bir kişi vardı o da Fatih'e çok yakın değildi, ama o ne yaptı rastgele yerden vurdu. Şuta gelince gören diyecek Messi vurdu da uçmuyor. Hayır sen uç yine gol olsun.

2.gol: alabilirdi topu, hatta yanlış zamanda çıktığı için Ba çok rahat attı

3.gol: yerden hemde durduğu noktadan gelen şutu içeri alması artık bir daha bu formayı giymemesi gerektiğinin göstergesi

Bud Spencer
07.12.2014, 21:19
destegimi cekiyorum...artik yeter arkadas
bir zamanlar Tony Sylva vardi, kaleye gelen topu iceri aliyordu....

Ufuk
07.12.2014, 21:22
Bende çekiyorum desteğimi artık, şu hatalari ibrahim yapsa anlarım da kaç yaşına gelmişsin vurdugun topa bak yam

yorumsuz6117
07.12.2014, 21:44
Artık yedeğe çekilmeli..

zafer6161
07.12.2014, 21:46
7-0 sıfırlık maçı 3-0 bitirdi.önce ona şükredelim.ayrıca 2-3 tane yüzde yüz gol çıkardı...tamam yenilginin sebebi fatih..ama yinede iyi maç çıkardı...

Trabzonsporking
07.12.2014, 21:50
Bir takımın yedek kalecisi bu kadar kötü olmamalı

Soner Albayrak
07.12.2014, 21:52
Üzerine gelen topu içeri alıyor.

erkankoc
07.12.2014, 21:52
Resmen kovasin

Sefa
07.12.2014, 21:53
Daha neyini savunayım ?

Maalesef forma ağır geldi.. Onur'un formasını kaldırabilecek yerli kaleci de yok ayrıca.. Ne yapacağız bilmiyorum..

Royal Heart
07.12.2014, 21:57
Medjani hamle yapmaz kabahat sendedir, Papadapoulos yoktan yere pozisyon verir kabahat sendedir, Musa topu kaptırır savunmada kimse yoktur kabahat yine sendedir. Olağanüstü iş çıkarmadığı için kızmayalım. İki üç yerde riske girip savunmanın hatasını telafi etmesini de göz ardı etmeyelim. Cenk üstüne vurdu gol oldu, o kadar basit değil.

delikoyun
07.12.2014, 21:57
resmen maça 1 -0 yenik başladık kale artık ibrahime teslim edilmeli

Emrah Akcagöz
07.12.2014, 21:59
Bu rezil kaleciye ne yazsak az. İnşallah artık forma yüzü göremez.

fadigaTS
07.12.2014, 22:01
Daha neyini savunayım ?

Maalesef forma ağır geldi.. Onur'un formasını kaldırabilecek yerli kaleci de yok ayrıca.. Ne yapacağız bilmiyorum..

Sen savunmaya devam et.Biz de takımımızın iyiliği için oynamaması gerektiğini söylüyorduk.Dalga geçtin ama şu anda hepimiz bu kaleci sayesinde dalga geçilir duruma geldik.Maçları bundan sonra daha objektif izlemeni tavsiye ediyorum.

Sefa
07.12.2014, 22:02
Sen savunmaya devam et.Biz de takımımızın iyiliği için oynamaması gerektiğini söylüyorduk.Dalga geçtin ama şu anda hepimiz bu kaleci sayesinde dalga geçilir duruma geldik.Maçları bundan sonra daha objektif izlemeni tavsiye ediyorum.

Haklısın yedekteki Neuer yerine Fatih oynasın dediğim için hatalıyım..

fadigaTS
07.12.2014, 22:08
Haklısın yedekteki Neuer yerine Fatih oynasın dediğim için hatalıyım..

Kardeşim benim savunduğum ibrahim 19 yaşında fatih 27.İbrahim aynı golleri yemiş olsa bile gelecek adına umutlu olabilirdik.

Sefa
07.12.2014, 22:10
Kardeşim benim savunduğum ibrahim 19 yaşında fatih 27.İbrahim aynı golleri yemiş olsa bile gelecek adına umutlu olabilirdik.

Aynı golleri yemiş olsa İbrahim'in geleceği diye bir şey olmayacaktı. Fatih iyi kötü takım bulur 19 yaşındaki çocuk o golleri yedi mi kulübede yaşlanırsa Tolga gibi ne ala..

Hayatında profesyonel maç yapmamış adamı kalene koyup bu tür kritik maçlara çıkamazsın. Beni çoğu kişi yanlış anlıyor ben maç kaybetmekten değil İbrahim'i kaybetmekten korktuğum için sürekli aynı şeyleri söylüyorum..

Artık kalecinin fazla önemi kalmadı bundan sonra aynı golleri yerse taraftar yiyemez..

bahadır2561
07.12.2014, 22:13
Macın içine ettin tebrikler

Ercan DEMİRCİ
07.12.2014, 22:22
7-0 sıfırlık maçı 3-0 bitirdi.önce ona şükredelim.ayrıca 2-3 tane yüzde yüz gol çıkardı...tamam yenilginin sebebi fatih..ama yinede iyi maç çıkardı...

İyi hali buysa vay başımıza gelenler..

Mert Zaman
07.12.2014, 22:45
onur nerdesin :(

TUNCAY HİÇYILMAZ
07.12.2014, 22:54
Geçen bir maç sonunda taraftara hafiften sitem ediyordu. Maalesef nerde olduğunun farkında değil. Umarım İbrahim kaleye geçer, bardak taştı artık.

yaranozlu
07.12.2014, 22:58
Ya arkadaş kimse yok, niye topa vuruyorsun, kontrol et, çok mu sıkıştın, vur taca kornere! Hiç kimse yok maçın başı hediye gol veriyorsun. Amatör ligde olmaz. 3 golde de hata var! Ha bunların dışında sıradışı 2-3 çıkışın iyiydi, umarım ders olur, maç eksikliği böyle bir şey. Tolga da yiye yiye kaleci oldu, umarım daha çok çalışıp toparlarsın. Yoksa ibrahim alır formanı, zira daha fazla güven verdi bana.

Oğuz B.
07.12.2014, 22:59
Neden ?

Mustafa Çolak
07.12.2014, 23:05
Sonucun tek sorumlusu denilemez, ancak Trabzonspor'u kaldıracak bir kaleci olmadığını gösterdi.

Fatih Özkan
07.12.2014, 23:07
Bir topu uzaklaştırmak bu kadar mı zor ?

Full HD
Cok kaliteli bir kaleci! Neuer gibi cikisi muhtesem idi!

Misina
Çok iyi olmanı beklemiyoruz normal bir kaleci kadar iyi ol Allah aşkına

Yiğit SARI
Fatih eline böylesine bi fırsat geçmiş belki de hayal ettiğin pozisyon neden dostum neden?

Ele bi yerde baya orta sahaya kadar çıktın topu almak için adam iyi ki çalımlayamadı seni sebebi neydi ki? Şu "çıkma" olayını bi türlü ayarlayamadın o ikinci golde topu alamaz mıydın sanki? Korkuyosun diyecem kaç maç oldu yani

bordomavi1
07.12.2014, 23:08
Hocanın Fatih ile uzun bir konuşma yapması lazım. Bundan sonra rahatlatmasını, kalenin onun olduğunu, rahat oynarsa çok daha iyi oynayacağını söylemeli.

Devre arası büyük takım baskısını kaldırabilecek, pozisyon almasını bilen çok yetenekli olmasa da deneyimli bir kaleci bulmalıyız. Nerden buluruz bilemem.

F. Yıldırım
07.12.2014, 23:12
Önündeki topa uzanmıyor (2.gol), ortasahaya top çalmaya gidiyor. Hey Allah'ım.

sametaydin
07.12.2014, 23:16
Yahu ilk gol tamam topa iyi vuramadın olabilir ayağına oturmamıştır top yine de bu bir hata oldu orası ayrı ama ya o vurulan şutta öyle bakışın. Yahu bu top öyle çıkarılmayacak bir şut değilki. Normal şut çekti. Top yanından gidiyor bakıyorsun. Böyle goller de yiyeceksek işimiz var.

#10 Fietra
07.12.2014, 23:22
Gölge kaleci. Gol kurtarıyorsun ama suratta mimik yok, ifade yok. Konsantre olduğunu, gerçekten düşüncenin maçta olduğunu hissedemiyoruz.

Hazar_
07.12.2014, 23:22
Kov gitsin

hasancebi81
07.12.2014, 23:23
İbrahime şans verilmeli. Fatih hiç güven vermiyor.

Fatih Birinci
07.12.2014, 23:25
Allahindan bul be artist

Kadir
07.12.2014, 23:32
http://www.haberler.com/haber-resimleri/043/trabzonsporlu-ahmet-sahin-ersun-yanal-ile-yeni_o.jpg

Ali Can
07.12.2014, 23:47
Mağlubiyetin tüm sorumluğunu fatihe yüklememek lazım.

Fatihin maç içinde hatalı durumları vardı, ama yerinde yaptığı çıkışlarda oldu, hatalı çıkışlarda oldu.

Bence bu kadar ağır eleştirileri hakketmiyor bir futbolcu. Fatih'in iyi niyetine güveniyorum .
'
İbrahim'in yaşından ötürü ben geleceğe yatırım olarak İbrahim'e ağırlık verirdim.

Napoli
07.12.2014, 23:48
Çooooook kötü bi kaleci umarım bir daha kalemizde olmsz

tristram
08.12.2014, 00:02
yenilginin sebebi olup nasil iyi mac cikariyor anlamiyorum.ilk golu yemeseydi bu takim o kadar dagilmazdi..
Onur sakatlanmasaydi takimin en kotu 3-5 puan daha fazlasi olurdu..daha bir kez olsun mac kurtardigini hatirlamiyorum.maci kurtarmayi bosver geleni aliyor gideni aliyor..cok kotu kaleci cok.
yer tutusu denen olayin zerresi yok.ilk golde topu uzaklastiramamasi bir yana velinin o sutuna oyle odun yutmus gibi izlemesi diger yana..
fatih sanirim 86'li 29 yasina girecek..bu yastan sonra bir adama kalecilik ogretilmez.
ersun hoca umarum bundan sonra ibrahim'e forma verir..kazanacaksak onu kazanalim, nasilsa fatih'in kalede olup olmamasi bir sey degistirmiyor..

Yaşar
08.12.2014, 00:07
Fatih in yaptığı hatadan Onur da Tolga da defalarca yapmıştır. Ama sanırım ilk kez böyle bir gol yediğimiz için ve bu gol de çok kritik bir maçta olduğu için bu kadar üstüne gelindi. Kalede Onur olsaydı bugün yine yenilebilirdik ama en az 4 puan fazlamiz vardı.

Adem Akyüz'
08.12.2014, 00:08
Çok yanılttın beni Fatih..

Cihansev
08.12.2014, 00:38
Fatih bu gün bir sezonda yapılmayacak hatayı bşr macta yaptı..
Mustafa Denizli

sechquin
08.12.2014, 00:41
[QUOTE=sechquin;1919820715]Burada yapılan iyi niyetli yorumlara kesinlikle katılmak ileriye ,daha umutlu bakmak isterdim ama maalesef bugün ortaya koyduğun bu oyundan sonra katılmıyorum. Yan toplardaki zamanlama hataların çok kötü , pozisyonların gelişiminde kaledeki duruşunla hiç güven vermiyorsun ve topu oyuna o kadar geç sokuyorsun ki bu tarz bireysel becerilerin 1986 doğumlu bir oyuncu için bundan sonra çok fazla gelişeceğine ve yıldızının çok parlak olacağına inanmıyorum inşallah yanılırım.[/QUOTE

Çok çok uzun bir zamandan sonra , evdeki dijütürkten maç seyretme olayımı , sırf Ersun Yanalın gelişiyle yakladığımız çıkış uğruna , bu akşam kahve ortamına taşıyayım da şu kahvedeki beşiktaşlıların surat ifadelerini görerek bağırıp çağırırım diye hayal kurdum, Tüm isteğimin arzumun coşkumun içine 20 dakikada ettiğin için sana çok çok teşekkür ederim . kaleciliğin ile ilgili düşüncem yukarıdaki şu tarihli yazdığım duygulardan ibarettir.

farozlufatih61
08.12.2014, 01:08
Petranoviç bile senden iyi kaleciydi...

Sefa Murat Dokuz
08.12.2014, 01:12
Takımda kaleci antrönörü olmadığını düşünüyorum, yandan gelen toplarda, rakip kaleye doğru atlama diye birşey yok Fatih'te bu kaçıncı oldu. Yandan yerden ortaya uzanmıyor delirtiyor.

Erbay
08.12.2014, 04:14
Daha ne istiyorsun anlamadım ki. En azından açılınca gol yemedi.

Muhteva
08.12.2014, 04:57
Neure özeniyorsan önce gerekli zamanda doğru müdahaleleri yapacaksın sonra ortasaha'dan top çıkartırsın..