PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Böyle Küme Düştü!

Mehmet Cihan Kocaman
22.04.2012, 21:54
SEZON BAŞI Trabzonspor Basketbol - Sadri Şener

Yöneticiler kulübü kapatmak için elinden geleni yapıyor. Medical Park bizden desteğini çekiyor ve apar topar kadro kurup lige başlıyoruz.

21. Hafta Banvit - Trabzonspor

Son 8 saniye 3 sayı öndeyiz ve Banvit serbest atış kullanıyor. Kaçan ikinci serbest atışta Bajramovic alan ihlali yapıyor, hakem görmüyor ve maçı kaybediyoruz.

23. Hafta Galatasaray MEDİCAL PARK - Antalya BŞB

Lider galatasaray evinde küme düşmeme mücadelesi veren antalyadan enteresan bir şekilde 10 sayı fark yiyor. Savunmada adeta armut topluyorlar.

28. Hafta Bandırma Kırmızı - Trabzonspor

İlk bandırma deplasmanında olduğu gibi hakemler tarafından doğranıyoruz. 2 teknik faul alıyoruz. Son topta eltona yapılan açık faul çalınmıyor. Maçtan önce Edirneli yöneticiler sanal alemde bandırma kırmızı üstünde baskı kuruyor.

29. Hafta Pınar Karşıyaka - Olin Edirne

Üst sıralara oynayan ve ligin en kaliteli kadrolarından birine sahip karşıyaka evinde son sıralardaki Edirneden 20 sayı fark yiyor, ne enteresan.

Yaşar
22.04.2012, 23:05
Trabzonspor'un küme düşmesine sebebiyet veren maç bence banvit maçıdır.
O maçı kazanmış olsaydık extra bir galibiyet ve mükemmel bir moral olabilirdi.

Ha-kan
22.04.2012, 23:28
basket takımını gereksiz gören ve destek vermeyen sadri şener sevinsin şimdi

TS-FAN
22.04.2012, 23:30
"Adı Trabzonspor olan bir takım" böyle olacağına hiç olmasın daha iyi.
Ya kafaya oynarsın ya da hiç olmazsın.
Trabzonspor ya adam gibi takım kuracak,ya da kapatacak.

Salih Yazıcı
22.04.2012, 23:51
menejerlere yedirilen paralar hesabı versin sadri bey yazıklar olsun

alone_6161
23.04.2012, 00:26
Barış Ataş'a, Sezer Badur'a ödenen paralarla bu takım playoff oynardı....

Necmettin ALTUNTAŞ
23.04.2012, 01:04
Yönetim artık kına yakar.

Dip.Ing.Mag.
23.04.2012, 02:13
Bu takımın küme düşmesinin tek sorumlusu yonetimdir. Yani bunun dısında bir sebep aramaya gerek yok. Yukarıda saydığınız hataların ve tesadüflerin daha alası oluyor bazı karşılaşmalarda.
Bız bu takım Olarak cok ama cok kötüydük. Yönetimde iyileştirme icin bir Sey yapmadı. Küme düştük ama tekrar daha güçlü gelecez buna eminim. Bu spor dallarında küme düşen tek büyük klüpte bız değiliz..

Tunga
23.04.2012, 03:23
Trabzonspor, Trabzon, Trabzonlular, Trabzonlu olmasa da Trabzonspor'a gönül verenler...

Asıl imtahan şimdi.
Eğer yeniden ayağa kalkar isek, işte o zaman bu basketbol işini istiyoruz demektir.
Eğer düştük diye parçalanıp gideceksek, 4-5 yıldır boşuna mücade ediyoruz demektir.

Kendimize sormalıyız. Bunu gerçekten istiyor muyuz?
Bu mücadele gerçekten gerekli mi?
Yoksa, nafile bir çaba mı bu?

Eğer sırf prestij olsun diye bu işe soyunduysak, yanlış yaptık. Eğer basketbol kültürünü şehrimize yaşatmaksa amacımız bence çok da başarısız olunmadı. Sportif açıdan yaşadığımız sıkıntı, gelecek potansiyel başarılarla kapatılır; ama bu iş bir inada dönüşmemeli.

Ben Trabzonspor Basketbol Takımı'nı sempatik bulamadım. Şehrinden hiç bir çocuğu (istisnalar kaideyi bozmaz) bu takımın içine koyamamış, Türkiye'nin en köklü üniversitesini bu işin içine katamamış isek, bu takımın şehirle ve Trabzonsporla tek bağı sentetik kumaştan forması ve salonudur. Başka bir şey değil.

Eğer basketbolu bu şehirde takip edilir bir spor yapmak mı istedik? Peki kim söyledi bunu, kimden destek aldı? Kim istedi bu işi ve neden?

Neden yayamadı bu niyeti camiaya?

Benim izlediğim hemen her maçımızı son toplarla, son dakika içinde kaybettik. Bunun analizi nedir? Hemen hemen tüm maçlarımızı (en zorları başta olmak üzere) son periyoda kadar taşıdık. Neden bir adım daha götüremedik ve neden bizden daha gerideki takımları bile geçemedik.

Bence yönetimleri suçlamak kolaycılık olur.

Zira bizim kadar bile bu işe para yatırmamış takımlar bizden başarılı oldu.

Tüm bunları analiz ederek, kendimizi değerlendirmeliyiz.

Asıl imtahan şimdi. Beko Basketbol Ligi'nde öylesine oynamak değildi zaten amacımız. Dolayısıyla aynı hataları yapmaya devam ederek ligde kalsak da çok önemli bir değişiklik olmayacaktı.

Bir de tarihten not:

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/215580_10150226820471815_8715106814_9126868_704888 _n.jpg

Hekimoğlu
23.04.2012, 12:39
En büyük suçlu Sadri Şenerdir.O çok sevdiği Azizi biraz örnek alsın bari.

HOPA'LI TS'Lİ
23.04.2012, 12:41
Futbol ve TS hastası biri olarak basket takımımızın böylesine basit ve ihmalkar şekilde düşmesine çok üzüldüm.

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2012, 13:40
Halil Üner: "Sayın Mehmet Yiğit Alp, sayın Levent Erkuloğlu ve basketbol yönetimi... Bana verdiğiniz destek ve dostluk için teşekkür ederim."

Halil Üner: "Bu ligde kalmayı hakkeden siz yöneticilere bunu sağlayamadığım için çok üzgünüm."

Halil Üner: "Sizleri çok sevdim. Geldiğim günden itibaren her gün artan sayınız, Hayri Gür'ün dolması bir futbol kentinde basketbolun büyümesi çok önemli."

Halil Üner: "Bu kent Türk basketbolunda çok önemli bir yer edinecek. Bu sevgi, küme düştüğümüz an bu derece büyükse başarıda ne olur hayal edemiyorum."

Halil Üner: "Sevgili arkadaşlar, kulüp devam kararı aldığı anda yarım kalan işimizi beraber tamamlayıp hakkımızı çalanlara gereken cevabı beraber vereceğiz!"

Emre Ergenç: "Merak edenlere, Brown bu takimin en fazla kazanan adamı. 2.ligde onun maaşını ödeyemeyiz. Brown gider. Yabancıların hepsi gider."

Halil Üner mutlaka kalmalı. Halil üner kalırsa büyük ihtimal Kaan da kalır. Gönül ister ki gibson,brown ve robinson da kalsın ama çok zor. Gibson zaten italyan takımla anlaştı. Brown da telekomla anlaşmak üzereymiş. Yapılması gereken tek şey iyi bir kadro kurup tekrar lige çıkmak. Sadri eğer basketbolu kapatırsa o kulüp binasını başına yıkarız!

gatecrasher61
23.04.2012, 13:48
Spor sadece futboldan ibaret degildir. Basari istiyorsak zihniyetimizi degistirmemiz sart.. Yönetim bu konuda çok basarisiz.

Bu konuda en basarili kulüp FB'dir, ve bu basarinin mimari da her ne kadar sevmesemde A.Y.'dir.

Ben sadece futbolda sampiyonluk istemiyorum.. Futbolda olamiyorsak baskette olalim, orada olamiyorsak voleybolda olalim ama oralarda da malesef yokuz.

Ha yok bunlar bizim için önemli degil diyorlarsa, ki benim gözlemlerim onu gösteriyor, ya kapatsinlar subeleri ve bir FUTBOL kulübü olarak yolumuza devam edelim, yatirimlarimizi sadece bu bransta yapalim, ya da çektirip gitsinler ve herseyi ellerine yüzlerine bulastirip bizleri rezil etmesinler.

Serdar A
23.04.2012, 14:21
"Adı Trabzonspor olan bir takım" böyle olacağına hiç olmasın daha iyi.
Ya kafaya oynarsın ya da hiç olmazsın.
Trabzonspor ya adam gibi takım kuracak,ya da kapatacak.

İyi bir altyapı , iyi bir bütçe , sorunsuz bir sponsor ve her maçta dolan tribünler ... Bunlar zamanla oturuyor .

Mehmet Ç.
23.04.2012, 14:44
Tek sebebi var, o da imzamdakiler...

fatihmazlum
23.04.2012, 15:24
kume dusup dusmeme mucadelesı yaparken takım en krıtık macda baskan bodrudma yatında tatıldeyse o klup lıgde kalmayı haketmıyordur zaten..

exelans_25
23.04.2012, 16:04
bu takım kapatılamaz kapatılamayacak geri dönüp olinin de satılmışyakanın da banvitin de...

Serdær
23.04.2012, 16:06
http://www.kral61.com/wp-content/uploads/2012/04/1878-289x300.jpg

Hayri Gür spor salonunda oynanan Trabzonspor -Milangaz Beşiktaş maçında Trabzonspor`un sahadan mağlup ayrılarak 2.lige düşmesinden sonra deneyimli muhabir Barış Yurduseven gözyaşlarına hakim olamadı. Trabzonspor`un tüm kategorilerdeki müsabakalarını yakından takip eden meslektaşımızın bu görüntüsü objektifimize böyle yansıdı.

TurnaSuyu
23.04.2012, 18:41
Aynen böyle küme düştü. Turgay Demirel 20 küsür yıldır TBF başında ve artık düşsün Basketbol'un yakasından. Banvit maçının hesabını ve tekrarını herkes masa başında yaptırırdı. Ama biz beceremedik. Hele şu lig bitsin bakalım sponsoru olan kulüpler bir kendilerini görsünler,sponsorlar çekilirseler bakalım ne olacak o zaman bu basketbolun hali. O zaman Turgay Bey 1.lige bizi davet etmesin kendi pisliğinde oynasınlar saz arkadaşlarıyla beraber.

Hüseyin Sahtiyan
24.04.2012, 09:38
Hiç hakemlere rakiplere b.k atmaya gerek yok. Trabzonspor ismini taşıyan basket takımı şahsi egolar yüzünden küme düşüyorsa başka biyerde suçlu aramayalım. O buna kaybetmişi boşverelim, Fener Bandırma'ya kaybetti, Efes namağlupken Tofaş'a kaybetti, Galatasaray Mersin'e kaybetti, Beşiktaş içerde Erdemir'e kaybetti vs. vs. oldu yani bu tarz maçlar. Bizim sıkıntımız yukardaki takımlardan hiçbirini ne içerde ne dışarda yenememiş olmamız.

Sadri Şener bey amcam kına yaksın.

zafer6161
24.04.2012, 10:12
ben federasyonun bizi küme düşürdüğüne inanmıyorum,ne yani trabzonspor gibi marka takım varken olin gibi takımı neden ligde tutsunlar,reyting,kalite,seyirci,daha ne olsun,
bireysel ve hakem hataları yüzünden ligden düştük
bu arada olinin karşıyakayı yenmesi,pek süpriz olmadı,evet karşıyaka evinde zor yenilen takım,ama şimdiye kadar evindeki bütün maçları full seyirci baskısıyla oynadı,olin maçında ise salonda toplasan 100 tane taraftar yoktu,maçda karşıyaka için formalite gibi geçti,ve önemsemedi,eminimki taraftarı olsaydı o maç çok farklı olurdu
bu arada çoğu kişi karşlıyaka maçı sattı diye tepki göstermiş,ama şunu göz ardı kimse etmemiş,adamların 5 kişiden 3 yabancı olunca o yabancılarında bizi düşünecek hali yoktu

Külünkoğlu
24.04.2012, 10:21
Bir hatalı transferin yarı fiyatına Trabzonspor Basketbol takımı kurban edilmiştir.
Vizyon, vizyon, vizyon.

Adem Erdoğan
24.04.2012, 10:37
Yakında kapatılacak "bakın işte zaten küme düştü" diyilerekten.
Belliydi böyle olacağı, bu takımı düşüren yönetimdir.

Kasım Hilal
24.04.2012, 10:43
En büyük suçlu Sadri Şenerdir.O çok sevdiği Azizi biraz örnek alsın bari.

En büyük sorumlu kesinlikle Sadri Şener'dir ama mümkünse Aziz Yıldırım'ı örnek almasın... Keşke hiç oynatmadığımız Barış, Vittek transferlerine aktardığımız parayı basketbola aktarabilsek. Keşke Ali'yi kaybetmesek. Keşke Halil Üner daha erken gelseydi...

Onur Muhcu
24.04.2012, 10:46
Trabzonspor yÖnetİmİ baŞarisizdir.

Faik Yılmaz
24.04.2012, 10:56
Trabzonspor Basket takımı....

Basketbolcularn transfer rakamları çok düşük oldğundan ve menejerlerden fazla para kazaılmadığı için ilgisiz kalınmış....

ve bizzat Başkanımız Sadri Şener tarafından ilgisizlik nedeniyle düşürülmüştür.....

ECvelek
24.04.2012, 11:57
yazık gerçekten

Oğuz ZEYTİN
24.04.2012, 14:30
Önce "Kapattık", sonra "devam ediyoruz", ondan sonra "sattık", daha da sonra "kongre".

9 Temmuz'da kongre kararı alınıyor, 23 Temmuz için!

Çoğunluk sağlanamıyor, kongre toplanamıyor. Duyan da sanacak ki binlerce kongre üyesi var... Hepi topu 50 kişi!

Zaman akıyor, 30 temmuzda yönetim oluşuyor, koç geldiğinde takvim yaprakları 13 Ağustos'u gösteriyor.

Oyuncuların bulunması, planlama derken (yanlış hatırlamıyorsam) ilk çalışma 29 Ağustos'da yapılıyor.

Olin Edirne ise 3 Eylül'de (4-5 gün sonra) 17 maçlık hazırlık programının ilk karşılaşmasını yapacaktı.

*

Banvit maçındaki skandalı yerinde izlemiş biri olarak geldiğimiz noktayı sadece "hakemler - Aliağa - Pınar KSK" üçgenine sığdırmaya çalışmak insafsızlık olur. Gerçekleri göremeyiz.

Eğer ki yola devam edilecekse, yaz aylarında zaman kaybı bir daha yaşanmasın diye hatırlatmak istedim.

İlker Yazıcıoğlu
24.04.2012, 15:48
Yönetici arkadaşlar!!!!

Ya şu başlık çok tuhaf duruyor valla.Trabzonspor küme düştü diye.Ne bileyim,adamın içi bir tuhaf oluyor.Değiştirilme imkanı yok mudur?

İlker Yazıcıoğlu
26.04.2012, 09:54
Yazdığım konu ile ilgilenilmiyor ama ısrar ediyorum...

emretrabzon61
26.04.2012, 17:01
Basketten hiç anlamadığım için olayların teknik yönüne giremicem.Fakat şunu söyliyim.Biz herzaman hakemlere yada başka şeylere suç buluyoruz.Acaba hiç oyuncularda suç yokmu.Oyuncular müthişte tek suçlu hakemlermi diye sormak lazım.

Cengiz Çubukcu
26.04.2012, 20:28
Önce "Kapattık", sonra "devam ediyoruz", ondan sonra "sattık", daha da sonra "kongre".

9 Temmuz'da kongre kararı alınıyor, 23 Temmuz için!

Çoğunluk sağlanamıyor, kongre toplanamıyor. Duyan da sanacak ki binlerce kongre üyesi var... Hepi topu 50 kişi!

Zaman akıyor, 30 temmuzda yönetim oluşuyor, koç geldiğinde takvim yaprakları 13 Ağustos'u gösteriyor.

Oyuncuların bulunması, planlama derken (yanlış hatırlamıyorsam) ilk çalışma 29 Ağustos'da yapılıyor.

Olin Edirne ise 3 Eylül'de (4-5 gün sonra) 17 maçlık hazırlık programının ilk karşılaşmasını yapacaktı.

*

Banvit maçındaki skandalı yerinde izlemiş biri olarak geldiğimiz noktayı sadece "hakemler - Aliağa - Pınar KSK" üçgenine sığdırmaya çalışmak insafsızlık olur. Gerçekleri göremeyiz.

Eğer ki yola devam edilecekse, yaz aylarında zaman kaybı bir daha yaşanmasın diye hatırlatmak istedim.

ben yine yola devam edileceğini düşünüyorum, inşallah geç kalınmaz...

leventturksoy
26.04.2012, 20:37
cok uzgnum okadar ugrasmıstık ilk sen iyide gidiyorduk
neden boyle ol anlamak mumkun deyil

Mehmet Cihan Kocaman
26.04.2012, 20:50
Basketten hiç anlamadığım için olayların teknik yönüne giremicem.Fakat şunu söyliyim.Biz herzaman hakemlere yada başka şeylere suç buluyoruz.Acaba hiç oyuncularda suç yokmu.Oyuncular müthişte tek suçlu hakemlermi diye sormak lazım.

Ben oyuncuları suçlayamıyorum. Vicdanım el vermiyor buna. Çünkü ortada kalan oyuncuları bir araya topladık apar topar bi takım kurup lige başladık. Yine de sonuna kadar götürdük. Suçlu Sadri Şener ve ekibidir.

Mehmet Cihan Kocaman
26.04.2012, 20:53
Yazdığım konu ile ilgilenilmiyor ama ısrar ediyorum...

Başlık kapanınca takım küme düşmemiş mi oluyor? Gerçeklerden kaçamazsınız.

leventturksoy
26.04.2012, 20:59
Başlık kapanınca takım küme düşmemiş mi oluyor? Gerçeklerden kaçamazsınız.

heralde oyle oluyor :(

Sefaenes
27.04.2012, 16:24
en azindan Trabzonspor ismi olan bir takim dusurulmemek icin ugrasilmaliydi ama malesef barsi gibi oyunculara o parayi verdik. Basketball aslinda futbol dan daha zevkli ama bizim insan futbola yöneltigi icin bunu varkinda degil. Hem iyi bir kasket oyuncusu futbolcudan daha cok para kazanir

Sefer A.
27.04.2012, 16:39
en azindan Trabzonspor ismi olan bir takim dusurulmemek icin ugrasilmaliydi ama malesef barsi gibi oyunculara o parayi verdik. Basketball aslinda futbol dan daha zevkli ama bizim insan futbola yöneltigi icin bunu varkinda degil. Hem iyi bir kasket oyuncusu futbolcudan daha cok para kazanir

yanlis oglu yanlis :) ha nba basketbolcularindan bahsediyorsan o ayri :p

Sefaenes
27.04.2012, 19:27

tabiki nba bahsediyorum yoksa avrupda bende biliyorum az kazandiklarini. Futbol on planda oldugu icin az kazaniyorlar. Ama bir mehmek okur ve digerleri bence iyi para kazanirlardir. Forumlarda dikkat edersen namussuz ve onursuz taraftarlar bize Basketballa saldiriyorlar

Mustafa ÖZDEMİR
28.04.2012, 12:20
başkan bu takımıda kapat...

Sefer A.
28.04.2012, 17:37
tabiki nba bahsediyorum yoksa avrupda bende biliyorum az kazandiklarini. Futbol on planda oldugu icin az kazaniyorlar. Ama bir mehmek okur ve digerleri bence iyi para kazanirlardir. Forumlarda dikkat edersen namussuz ve onursuz taraftarlar bize Basketballa saldiriyorlar

haa öyle oldu ama uçuk örnek bu bence ^^ o basketbolcular Kaka kadar Ibrahimoviç kadar kazanamiyorlardir yanilmiyorsam :p gerçi Ibrahimoviç avrupa'nin en çok kazanan ilk 5 oyuncusu içerisindedir de neyse :)
baska forumlara bakmiyorum, sinirim bozulacak biliyorum, en iyisi bakmamak, sporx sitesinde bir aralar bayagi yazardim, ama 6 aydir girmiyorum bile o siteye, insanin kafasina gereksiz seyler takilmiyor, böylesi daha iyi ;) :)

Emirhan Yazıcı
29.04.2012, 11:41
Nedenebilir ki Sadri Şener , Ve Yöneticiler Tarafından Dogranmıs Bir Takım

Vehbi Sancak
01.05.2012, 23:12
kendini şehrin, takımın, taraftarın üstünde gören vizyonsuz çapsızların yüzünden

exelans_25
02.05.2012, 13:27
nevzat şakar: şerefimizle düştük şerefimizle çıkacağız basketbol takımıza gereken yardımı yapacağız

tahsinsever
02.05.2012, 14:07
bu takım küme düştüyse sporun sadece futboldan ibaret olduğunu zannedenlerin yüzünden düştü biraz ağır olucak ama bu tambir cahillik örneyi büyük olmak için büyük düşünmek lazım buda sadece futbolla olmaz basketbol gibi önemli bir takımı sahipsiz bırakmak küme düşmesine sebep olmak affedilemez.

Guroni
02.05.2012, 14:12
Ben pek basketbolla ilgilenen biri değilim. Bilgi eksikliğim varsa da düzeltirseniz sevinirim. Biz basket takımını kurarken 2 ligten bir takımla anlaşılıp ona ismimizi verdik öyle yola çıktık. Halbuki bunun yerine en alt kümeden başlayarak yavaş yavaş bir basketbol kültürü ve oyun stili belirleyerek gelseydik çok daha kalıcı ve başarılı olurduk. Aynı 1461 kurulduğu gibi alındı başarılı olamadı daha bu sezon iyi gidiyor. Bence üzülmeyelim daha kuvvetli olarak birinci lige gelmek için ve yapılan hataları görmek ve tekrarlamamak ve bir basketbol oyun stili oluşturmak için yararlı olabilir

Hekimoğlu
02.05.2012, 14:29
nevzat şakar: şerefimizle düştük şerefimizle çıkacağız basketbol takımıza gereken yardımı yapacağızBu beyanat var mı hakkaten varsa Allah belanızı versin gerizekalılar diyeceğim kimse kusura bakmasın bu takım ne zorluklarla lige çıktı düştükten sonra vereceğin desteğinde senin de ...

exelans_25
03.05.2012, 15:20
Bu beyanat var mı hakkaten varsa Allah belanızı versin gerizekalılar diyeceğim kimse kusura bakmasın bu takım ne zorluklarla lige çıktı düştükten sonra vereceğin desteğinde senin de ...

bu beyanat hakikaten var.pota arkası programına bağlanmış nevzat bey

Samet Türkmen
03.05.2012, 15:22
Nevzat Şakar'ı izlemedim ama yalan mı demiş ?Hakemlerin bize yaptıkları ortada. Kızılacak bir açıklama değil. Şerefsizlikle ligde kalanlar düşünsün.

irfandervisoglu
03.05.2012, 16:37
TS basketi kapatacak yönetim heralde bavullarını hazırlamış olmalı bu sene sahiplenmedikleri halde onurlu bir mücadele veren basketbol takımı artık TS için olmazsa olmaz büyüklerimiz (!) haberiniz ola!

Gökhan Koç
03.05.2012, 16:50
Trabzonspor Basket takımı....

Basketbolcularn transfer rakamları çok düşük oldğundan ve menejerlerden fazla para kazaılmadığı için ilgisiz kalınmış....

ve bizzat Başkanımız Sadri Şener tarafından ilgisizlik nedeniyle düşürülmüştür.....

Faik Bey,

Peki o takım kimin sayesinde 1. lige çıktı onu da söyleyin lütfen.

45 yıllık Trabzonspor tarihinde kaç sezon 1. lig'de oynamış,

Her mevzuuyu bir şekilde nasıl oluyorda Sadri Şener'e bağlayabiliyorsunuz anlamış değilim.

Enerjinizi Sadri Şener yerine onun mücadele ettiği kanunsuzluklara verseniz, hepimiz için daha faydalı olacaktır. Çünkü ilk iki sorumun cevabı, bunun net açıklamasıdır.

Osman Yavuz
03.05.2012, 17:00
Asıl yanlış düşünce seninki;)

Milos Teodosic CSKA Moskova'da

Avrupa basketbolunda transfer dönemi devam ediyor. Transfer döneminin en büyük bombalarından biri patladı ve Olimpiakos'un Sırp guardı Milos Teodosic Rus şampiyonu CSKA Moskova'ya transfer oldu.

2010'da Avrupa'nın en iyi oyuncusu seçilen Teodosic CSKA ile 3 yıllığına anlaşma sağladı. Olimpiakos'un sözleşme uzatmayacağını açıkladığı 2009-2010 yılı Euroleague MVP'si, CSKA ile yıllık 1.9 milyon euro karşılığında 3 yıllık sözleşme imzalayacak.

pazarkapılı
05.05.2012, 07:57
yazıklar olsun....

Mehmet Cihan Kocaman
09.05.2012, 20:51
Faik Bey,

Peki o takım kimin sayesinde 1. lige çıktı onu da söyleyin lütfen.

45 yıllık Trabzonspor tarihinde kaç sezon 1. lig'de oynamış,

Her mevzuuyu bir şekilde nasıl oluyorda Sadri Şener'e bağlayabiliyorsunuz anlamış değilim.

Enerjinizi Sadri Şener yerine onun mücadele ettiği kanunsuzluklara verseniz, hepimiz için daha faydalı olacaktır. Çünkü ilk iki sorumun cevabı, bunun net açıklamasıdır.

Sadri Şener sayesinde mi 1. lige çıktı?
Trabzonspor'un basketbol takımı 45 yıllık mı?

Sen de basketboldan konuyu yine futbola bağladın ya, helal olsun ve yazıklar olsun!

Gökhan Koç
10.05.2012, 09:31
Sadri Şener sayesinde mi 1. lige çıktı?
Trabzonspor'un basketbol takımı 45 yıllık mı?

Sen de basketboldan konuyu yine futbola bağladın ya, helal olsun ve yazıklar olsun!

Kimin sayesinde çıktı, senin sayende mi?

Benim ne soruyorum, sen ne diyosun...

cakalkerem
10.05.2012, 09:40
baksetbola gereken önem verilmedi son 3-4 maç çırpınışlarda fayda etmedi.....

Futbolu doğru dürüst yönetemiyorlar ki birde basketbola merak salsınlar

Mehmet Cihan Kocaman
10.05.2012, 20:42
Kimin sayesinde çıktı, senin sayende mi?

Benim ne soruyorum, sen ne diyosun...

Ondan çok daha fazla emek veren Saner Ayar sayesinde bence.
Sadri şener önem verseydi takımı böyle ortada bırakıp Trabzonspor markasının küme düşmesine yol açmazdı. Ayrıca basketbol takımımız 45 yıllık değil.

amasya0561
17.05.2012, 11:41
Haber 61 in haberine göre beko basket
liginin sayı kralı ts den
riband kralı ts den
top çalma kralı ts den
böyle bir takım nasıl küme düşebiliyor :(