PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonsporluyum....

Nytre
15.05.2006, 13:03
arkadaslar sampiyon olan takimin fb.yi sampiyonluktan etmesi tüm türkiyede yüzlerin gülümsemesine sebep oldu bu durum normaldir..

ama bazilarimiz fb.ye ne kadar nefret duyuyorki bu gülümsemeyi sevince dönüstürmüs. bunlarin arasina tabiki ktü.de bulunan gs.lilerde katilmis olabilir bu konuda tam bir bilgimiz yok..

ama her ne sebeple olursa olsun BIR TRABZONSPORLU BASKA BIR TAKIMIN MUTSUZLUGUNA BU KADAR SEVINEMEZ!... çünkü bu farkli yorumlara neden oluyor Türk Medyasinda.... ve bu aksettirilenlerle birlikte gurbetteki trabzonsporlular olmak üzere tüm trabzonsporlulara önyargili (hepinizin içinde biraz gs.lilik var) davranislara neden oluyor...

Ben sadece trabzonsporluyum ve baskasi beni ilgilendirmez...

Ben sadece trabzonsporluyum sadece kendi takimimin basarisi için varim

Ben sadece trabzonsporluyum ve gururluyum baska takimin mutluluguna ya da mutsuzluguna ihtiyacim yok

Ben sadece trabzonsporluyum öyle dogdum öyle ölecegim ne kalbimde ne de elimde baska bir takimin adi ya da rengi olmayacak

Ben sadece trabzonsporluyum trabzonsporumu yasarim onu bagiririm ve elimden gelen herseyi yaparim onun için

Ben sadece trabzonsporluyum trabzonsporumuzun verdigi hakli gururlu ve onurlu mücadeleye destek olurum

Ben sadece trabzonsporluyum baska takimlara ihtiyacim olmayacak kadar büyük bir takimin taraftariyim

Ben sadece trabzonsporluyum trabzonsporumuzun durumu ne olursa olsun takimimin yaninda olmaya varim baska bir yol düsünülemez!.

Ben sadece trabzonsporluyum ve sadece trabzonsporlu kalmaya yemin ettim!....

Hüseyin Çümen
15.05.2006, 13:14
kalbimden geçenleri yazmissin kardesim eyvallah

forumda da febe nin sampiyon olamamsina gese liler kadar sevinmis renkdaslarimizin olmasi benim üzmekte ve kizdirmakta ayiptir bunlari burda yazmayin sevinçlerinizi kendi içinizde yazin bu forum sisardan da takip edilen bi forumdur ondan sonra gese 2. kimligi yakistiriliyo bize herkes dikkatli olsun smileys/smiley7.gif

bumepaf
15.05.2006, 13:19
Ben de söylediklerine katiliyorum. Her ne kadar Fenerbahçe ile aramizda bir düsmalik olsa da bu tür davranislarda bulunmamiz bizi Galatasaray sempatizani gibi gösteriyor.

tigin
15.05.2006, 13:20
gsninde fbninde cani cehenneme.dönüp dolasip ayni konulari açmayin kardesim.