PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor - Fenerbahce macinda irkcilik yapmayalim!

izzet
19.04.2012, 20:21
Arkadaslar,

Emre hakkinda ne karar verilmis olursa olsun, Süper Final Rövansinda kesinlikle Yobo dahil, hicbir Fenerli Zenci oyuncuya Protestomuzu irkci söylem ve hareketlerle dile getirmeyelim.

Koro halinda yapilacak bu tür hareketler, Trabzonspor Düsmanlarinin ekmegine yag sürecegi gibi, Hakliyken bizi Haksiz konuma düsürecektir. Bu Konu FB-TS olayi degil, irkcilik olayidir!

Benim gözümde irkcilik karsiti bir tutum sergiledikten sonra, Verilen Komik ceza sonrasi, bunu Insanlarin Ten rengi ile protesto edecekler, benim renkdasim olamaz.

Irkcilik yapma ve yaptirma, Yapanlari uyar.

Bu konu diger gruplarlada organize edilmelidir...

Bud Spencer
19.04.2012, 20:23
kesinlikle böyle bir hata yapilmamali

ayrica yobonun moralini bozmak ve haddini bildirmek icin ten rengine ihanet ettigini hatirlatmak lazim

61 baha
19.04.2012, 20:40
Böyle bir şey trabzonda olmaz zaten....

ThePatriot61
19.04.2012, 20:48
Diger sihayi oyunculara neden böyle birsey yapilsin? Sacma sapan seyler ya. Birisine yapilacaksa bu Emredir. INSALLAH diyorum INSALLAH o Emre Trabzona gelir...

fteotdgs
19.04.2012, 20:52
Irkcilik deyince akliniza sadece zencilere karsi olani gelmesin. Fenerbahce'nin gecmisini, kokenini yok Hristiyan, yok Rum, yok Ermeni kimligine baglayip pankartlar asmak, sloganlar atmak da ayni suca girer. Emre'ye, hakli olarak, tepki gosterirken bu tur pankartlar, sloganlar kamuoyunda "Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu" kanisi yaratir sadece. Taraftarin bilinclenmesi lazim.

Şentürk
19.04.2012, 20:58
Ne alaka, tek ırkçılık yapılacak kişi pis emre itidir :mad:

izzet
19.04.2012, 21:01
Kusura bakmayin arkadaslar, ama 25 bin kisilik stadda herkesi sizin seviyenizde bilmeyin. Trabzonsporlu olsalar bile. Ne yazikki Fasist ve irkciler heryerde var. Trabzonspor formasi giyende var.

Hakliyken haksiz duruma düsmeyelim, zira medya en ufak olayi hepimize mal edecek.

Özellikle Soyasl medyada "Sowa Muz atilsin" "Yoboya maymun taklidi yapalim" diyenler mevcut...

Sefa Alış
19.04.2012, 21:02
Sanmıyorum,tepki gösterilirse Emre'ye gösterilir.Biz öyle bir taraftar değiliz.

Punisher-61
19.04.2012, 21:14
Emreye her top geldiginde herkes irkci veya serefsiz bagirsin

Cem Akyüz
19.04.2012, 21:15
Irkçılık yapacak bir topluluk değiliz biz.İhtimal bile vermiyorum ırkçılık olacağına

augustus
19.04.2012, 21:16
Bizim ırkçılığımız insanların derisinin rengine değil, formasının renginedir...

Fatih ÇOLAK
19.04.2012, 21:19
Emre'ye her şey yapabiliriz ama bence de Irkçılık bize yakışmaz, olmaz zaten...

bangkook_61
Ten rengine karşı ırkçı değiliz ama etnik köken ve başka dinlere karşı oldukça ırkçıyız. Taraftar gruplarına bu iletilmeli.

izzet
Arkadaslar benim burada anlatmak istedigim "Biz irkciyiz, aman dikkat" degil. Ama en ufak provokasyona gelmemiz lazim. Bircok kiside "Madem cezasi yok, bizde Fenerli Zencilere hakaret edelim" fikri var. Bunu misal Twitterden cokca gördüm.

Benimkisi sadece bir Temenni, ayrica tam tersi bir tepki göstersek, ve fenerli zenciler dahil, onlari kucaklasak cok sIk olur.

Erbay
19.04.2012, 21:26
O maç her türlü yarıda kalır.

memozcan
19.04.2012, 21:30
Arkadaslar,

Emre hakkinda ne karar verilmis olursa olsun, Süper Final Rövansinda kesinlikle Yobo dahil, hicbir Fenerli Zenci oyuncuya Protestomuzu irkci söylem ve hareketlerle dile getirmeyelim.

Koro halinda yapilacak bu tür hareketler, Trabzonspor Düsmanlarinin ekmegine yag sürecegi gibi, Hakliyken bizi Haksiz konuma düsürecektir. Bu Konu FB-TS olayi degil, irkcilik olayidir!

Benim gözümde irkcilik karsiti bir tutum sergiledikten sonra, Verilen Komik ceza sonrasi, bunu Insanlarin Ten rengi ile protesto edecekler, benim renkdasim olamaz.

Irkcilik yapma ve yaptirma, Yapanlari uyar.

Bu konu diger gruplarlada organize edilmelidir...
kardeş kusura bakma ama sen yazdıklarını okumuyosun heralde.. şu altı çizili kısım başlı başına ırkçılıkıtr...

Samet Türkmen
19.04.2012, 21:31
Bu başlığı açarak bizden bile şüphe mi ettin ? Derhal kilitlensin ! Biz günlerdir neyin mücadeleisni veriyoruz ? HEMEN KİLİT !

Ömer SEVİNÇ
19.04.2012, 21:31
Emre'ye muz atalım.

izzet
19.04.2012, 21:33
Haspinallah, siz 25000 kisinin o macin atmosferinde hicbir sekilde irkci gibi sacma bir protestoya yeltenmiyeceginin garantisini verebilirmisiniZ? Ben veremem.

Ayrica ben Türkceyi TRT izleyerek ögrendim, almanyada yasiyorum, zenci kelimesinin irkci oldugunu bilmiyordum. Özür dilerim.

Kader KORELİ
19.04.2012, 21:34
Trabzon'da öyle bir şey olacağını, bunun herhangi birimizin aklına dahi geldiğini bile düşünmüyorum.
Yine de Yobo, Diarra, Sow vs. provoke ederler bir şekilde, o olabilir, ondan uyarmakta da bir sakınca yok.

Samet Türkmen
19.04.2012, 21:35
Evet. 25 bin kişinin teker teker garantisini veriyorum sana.

SEDAT
19.04.2012, 21:37
Emre'ye muz atalım.

* Anlamaz ki ; alır yer gerizekalı...

izzet
19.04.2012, 21:37
ondan uyarmakta da bir sakınca yok.

Tesekkür ederim Arkadasim ya. Emrenin hareketine yardimci olan arkadasinda ten rengini unutmayin. Ben burda provokasyona gelmeyelim, yada "cezasi yok nasil olsa" mantigina gelmeyelim diyorum, "Irkcimi demek istiyorsun bize" Diye laf yiyorum.

Saka gibi. SIz kendinizden süphe etmiyorsaniz, ne güzel. Bende etmiyorum. Ama o macta ne yazikki büyük ihtimalle olaylar cikabilir. Neden bu düsüncemi bu kadar yadirgadiniz anlamadim.

Eger rahatsizlik verdiyse Baslik kilitlensin, kimseyi rencide etmek istemedim.

Samet Türkmen
19.04.2012, 21:40
Emrenin hareketine yardimci olan arkadasinda ten rengini unutmayin. Ben burda provokasyona gelmeyelim, yada "cezasi yok nasil olsa" mantigina gelmeyelim diyorum

Belki bilmeden yapıyorsun ama bazı şeyleri kaşıyorsun.

güneyli
19.04.2012, 21:42
Teni kara olana değil vicdanı ve ruhu kara olan herkese tepki yeter..

exelans_25
19.04.2012, 21:42
avni akerdeki maçta çok net söylüyorum kan çıkmalı başka da birşey demiyorum

izzet
19.04.2012, 21:44
avni akerdeki maçta çok net söylüyorum kan çıkmalı başka da birşey demiyorum

Cidden basligi kitleyin arkadaslar, ben burada olay cikmasin, kimse provokasyona gelmesin, akbabalarin ekmegine yag sürmeyin diyorumm ama sen böyle birsey yazyirsun kardesim.

Herkesten özür dilerim. Evet herkes cok mantikli davranacak, benimkisi aptalca bir fikirdi

Sezer Soykan
19.04.2012, 21:46
bence çok gereksiz bi başlık olmuş bizde böyle bi düşünce kimsenin aklına bile gelmez. aramızdaki fark bu beyler ırkçılıkda şikede her pislik onlarda bizim için böyle konuyu konuşmak bile yakışmaz kapatalım lutfen

ozancabdullah
19.04.2012, 21:46
Bu baslik bence kapatilmali.insanlarin bilinc altina isliyor.

Burçak
19.04.2012, 21:48
Bu konunun gündeme getirilmesi bile yanlış. Bizde böyle bir ırkçılık zaten olmaz.

Ogün YAZICI
19.04.2012, 22:05
emre trabzona gelebilirse harbi delikanlı uşak !

Royal Heart
19.04.2012, 22:07
Kapatalım başlığı !

.....
19.04.2012, 22:32
Böyle bir şey söz konusu bile olmaz.

Trabzonspor taraftarı böyle bir şeye izin vermez zaten.

SEDAT
19.04.2012, 22:39
* Böyle bir şey düşünmez ve yapmaz bizim insanımız.