PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kimin Onursal Başkanısınız?

Burçak
16.04.2012, 22:53
Trabzonspor Eski Başkanlarından Mehmet Ali Yılmaz, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, "İddia ile şikeye karar verilemez" dedi.

Dün akşam Beyaz TV’de yayınlanan 'Ve Gol' Programına telefon bağlantısıyla katılan Mehmet Ali Yılmaz, şike süreci ve Zokora'ya yapılan ırkçı saldırıya ilişkin çok ilginç açıklamalarda bulundu.

Mehmet Ali Yılmaz, programda Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar, Ömer Çavuşoğlu, Adnan Aybaba ve Göktuğ Sevinçli'nin konuğu oldu.
Yılmaz ilk olarak Zokora'ya yapılan ırkçı saldırıyla ilgili konuştu ve daha sonra şike sürecine ilişkin olarak stüdyodan gelen soruya hayli ilginç cevap verdi.

İşte Yılmaz'ın açıklamaları: "Fildişi sahilli oyuncunun maç sonrasında Emre’ye sarılıp daha sonra konuşması yanlış. Maç esnasında Fenerbahçeli futbolcu Emre’nin Zokora’ya ırkçı sözünü Türkçe mi yoksa İngilizce mi söyledi merak ediyorum”
Yorumcuların bir sorusu üzerine Yılmaz, “Ben Başından beri Futbol Federasyonunun doğru yapmadığı kanaatindeyim. Çünkü Futbol Federasyonu kendi kendisinden önceki federasyonun tescil ettiği bir lig var. Orda kim şampiyon, kim küme düştü, kim ikinci oldu belli değil. Bunları UEFA’ya bildirdi.

Daha sonra yapılan kongrede iş başına gelen yönetim federasyonda Mehmet Ali adaşımız, telaşla savcılığın yapmış olduğu bir araştırmanın oluşturduğu bir iddianamenin ortaya çıkmadan böyle yazılan tartışılan medyaya yansıyan, bir karar alınması yönünde çaba gösterdiler.

Kendilerinin esas sorumluluğu futbolu oynatırken, sahada 4 tane hakemi, gözlemcisinin bu olanları takip etme hakkı varken...

Bunlarda bir sorun yok... Tescil edilmiş bir ligin, ligde savcılığın ortaya attığı iddianame oluşmadan karar vermek çok yanlıştır.

http://www.haber61.net/images/other/450.20120416122013.jpg

Çünkü hukuk tecelli edilecekse o zamanı beklemek lazım. Daha henüz hukukta neticeye kavuşmuş bir sonuç yok. Kesin olarak delil olarak ortaya çıkmayan bir şike kabul edilmez iddiadan dolayı.
Savcılığın gönderdiği dosyaları bakalım mahkeme delil olarak kabul edecek mi ?

Oradaki bulunanlara ceza verecek mi. Var demiş olabiliriz, yok demiş olabiliriz, ama hiçbir maçta şike var mı? 90 dakika üst düzey futbol anlayışıyla izleyici bir karar vermiş değil ve veremezde kolay kolay...
Hele futbol oynayanlar hakemler bunu çok daha iyi bilir. Şimdi savcılığın iddiasını doğru kabul edersek mahkemece de doğru olmuyor çoğu zaman. Bir netleşsin, oradan bir karar çıksın, o zaman o karara istinaden futbol federasyonu her türlü yaptırımı yapar ve kimse onu tartışamaz.

Ama şimdi yapacağı her şey tartışılır. Birilerin hoşuna gider birilerin gitmez. Ben doğru olacağını söylüyorum. Hiçbir şey kaçmadı şampiyonluk bizim daha sonra da alınabilir, kupa bir sene sonrada el değiştirebilir...

Ama temizlik yapılsın diye söylüyorum. İddialara dedikodulara göre karar verilmez, ben bunu istemiyorum"
haber61.net (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=111258&page=1)

http://img416.yukle.tc/images/6629Adsiz.png (http://www.yukle.tc)

Onursal Başkan Sıfatı olan bir kişi yaşadığımız zor günlerde ortaya çıkıp , hooop demeliydi. Masaya yumruğunu vurmalıydı.
Camiamızın ileri gelenleri ne zaman birlik beraberlik mesajı vermek için bir araya gelse bizim Onursal Başkanımız orada olmadı.
Bu şekilde zamansız ortaya çıkıp Trabzonsporlu değilde başka bir takımlıymış gibi ve Objektiflikten uzak yorumlar yapınca insana dokunuyor.

Bahsi geçen haberin altında yapılan yorumlar ve o yorumları destekleyici beğeniler ortada..
Koca bir camianın Onursal başkanı kulübü savunacağına bu şekilde konuşursa , ve taraftarları hep bir ağızdan ona tepki veriyorsa burda düşünmesi gereken kişi bellidir..

MahmutHSO
16.04.2012, 22:55
Benim kesinlikle degil..

SEDAT
16.04.2012, 22:56
* Böyle Onursal Başkan'nı olan Klübün gidişatı da böyle olur :)

İlker Yazıcıoğlu
16.04.2012, 22:57
Mehmet Ali Yılmaz'ın onursal başkanlık ünvanı nasıl verildi bilen biliyor!

Tyler Durden
16.04.2012, 22:57
kesinlikle tesislerden ismi silinmeli..
tesislere Kazim Koyuncu'nun adi verilmeli..

UZLU
16.04.2012, 22:59
hoop değilde başka bir durdurma ünlemi sarfedilebilir bir şahsiyet olmuş kendisi, yolu açık olsun, tesislerdeki tabelanın kendisine gönderilmesi noktasında kargo ücretini ödemeye talibim, buradan açıkça beyan ediyorum camiaya, bence fb başkanlığına aday da olabilir ayrıca...

tsloner
16.04.2012, 22:59
MAy'in azicik adamligi kaldiysa sussun, yeter bu klube yaptigi zulum. Herifde bir oflu cetesi var surekli bunu savunuyorlar sanki kusursuz hint kumasi bu zat-i muhterem. Kendisini sevmem benim onursal baskanim 6 yilda 5 sampiyonluk 1 ikincilik almis takimi kuran, Trabzon'a ilk gazeteyi kuran bu klube kendi cebinden birseyler koyan efsane Samil Ekincidir. Ha Samil Ekinci Kirsehirlidir. Bu oflu MAy'sa bu klubu sahte senetlerle icraya verebilecek kadar TSyi sever.

İlker Yazıcıoğlu
16.04.2012, 23:02
kesinlikle tesislerden ismi silinmeli..
tesislere Kazim Koyuncu'nun adi verilmeli..

Hay aklınla bin yaşa birader.Hakikaten Trabzonspor Kazım Koyuncu tesisleri süper olurdu ya

batugol
16.04.2012, 23:03
maç başlığında da yazmıştım
büyük camiayız ama küçük adamlar tarafından yönetildik ve yöneltiliyoruz

Enes
16.04.2012, 23:04
Bizim içimizdekiler bu şekilde konuşuyor ya, fenerliler ne yapsa az..Yazık bide onursal başkan diyoruz,mümkünse o sıfat alınsın kendisinden

zaferyıldız
16.04.2012, 23:04
Ben 20 yildir trabzonspor kulubunun onursal baskani oldugunu gormedim duymadim hissetmedim!

bizi satanlari hep goruyoruz.

Keske insanlarin renkleri de dusunceleri ile ayni renk olsa

emre nin rengini may nin rengini,hepsini birde oyle gorsek

fteotdgs
16.04.2012, 23:27
Cok uzun zaman oldu, herkesin yasi yetmez bunu bilmeye. O yuzden yeri geldikce bunu her yerde yazmaya calisiyorum: Malum macta Baric, ayi postu gibi bir sey giydigi sirtina gelen moloz parcasi sonrasi (o bile supheli ya - yani hakikaten sirtina gelip gelmedigi) domdom kursunu yemis gibi yerlere yigilir, buna dunden hazir Fener tayfasi baslar ortaligi velveleye vermeye. Hakem maci tatil etmez, oynatir. Daha sonra ustune Federasyon'dan hakettigi cezayi yer Fener. Yine o maca donersek: Prosedur geregi ambulans ile devlet hastahanesine goturulmesi gereken agir yarali(!) Baric ani bir karar degisikligi ile yariyoldan dondurulerek havaalaninin yolunu tutar, daha sonra da yine prosedur geregi o durumda, yani agir yarali(!) olarak ucaga bindirilmemesi gereken Baric ilk ucakla Istanbul'a kacar, pardon ucar. Ertesi gun de ozel bir kilinikten "Yaa, hakikaten uf olmus Baric'in sirti, amcasi. Op gecsin." mealli bir rapor alip gundelik hayatina devam eder agir yarali(!) Baric. Olayin hemen ertesi, ayni aksam, TV'de canli yayina baglanan MAY, Baric'in Avusturya'da iken de boyle bir ise kalkistigini, olay anlasildiginda Avusturya Federasyonu'ndan soyle soyle ceza aldigini anlatirken birden studyoda bulunan Ali Sen MAY'in sozunu keser: "Memedaliiii, Memedaliiii, hic yakistiramadim sana bu sozleri (bunun gorunutulerini cekip cikaracak renkdasa mutesekkir kalirim)". O anda MAY, tissssssss.

Bir de kendisinin oyuncumuz Campbell hakkindaki soylemlerini de hatirliyorum ki onlarin da icinde buram buram irkcilik kokan soylemler mevcuttu. Adamcagiz o zamanlar bu irkcilik konusundan daha da bihaber olan ulkemizde anlatamamisti da derdini, sonunda cekip gitmisti. O yuzden su Emre hakkinda soyledikleri bozacinin sahidi siraci durumlari.

FEDAİ
16.04.2012, 23:30
Bu adamın!! Trabzonspor'la anılan ne kadar ismi varsa tarihten silinmeli...

ftunsal
16.04.2012, 23:35
bu adam başkanlık yaptı ...pes Vallahi....

96 sonraki takımın dağılma süreci bu adamla başladı..84 son şampiyoluk ve geçen seneye kadar gelmeyen şampiyonluklarda sonun başlangıcı yine baş tacı edilen bu adam..

ne zaman puslu hava ortada yine bu adam

metehan
16.04.2012, 23:36
Bundan sonra yapılması gereken şey, o ünvanın nasıl geri alınacağını tartışmaktır. Bunu yönetim yapabilir mi? Yoksa Divan kurulu mu devreye girmeli ? Birilerinin birşey yapması lazım.

metehan
16.04.2012, 23:40
TS'a haciz koyduran onursal(!) başkan !!!

Emirhan Makul
16.04.2012, 23:53
Utanç duyuyorum, adının Trabzonspor ile anılmasından bile rahatsız oluyorum, benim takımımın onuru ile alakası olmayan bir insan.

Ha-kan
17.04.2012, 00:00
Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, "İddianame ile şikeye karar verilemez" dedi.

Dün akşam Beyaz TV’de yayınlanan 'Ve Gol' Programına telefon bağlantısıyla katılan Mehmet Ali Yılmaz:Ben Başından beri Futbol Federasyonunun doğru yapmadığı kanaatindeyim. Çühttp://forum.bordomavi.net/newthread.php?do=newthread&f=8nkü Futbol Federasyonu kendi kendisinden önceki federasyonun tescil ettiği bir lig var. Orda kim şampiyon, kim küme düştü, kim ikinci oldu belli değil. Bunları UEFA’ya bildirdi.
Daha sonra yapılan kongrede iş başına gelen yönetim federasyonda Mehmet Ali adaşımız, telaşla savcılığın yapmış olduğu bir araştırmanın oluşturduğu bir iddianamenin ortaya çıkmadan böyle yazılan tartışılan medyaya yansıyan, bir karar alınması yönünde çaba gösterdiler.

Kendilerinin esas sorumluluğu futbolu oynatırken, sahada 4 tane hakemi, gözlemcisinin bu olanları takip etme hakkı varken..
Çünkü hukuk tecelli edilecekse o zamanı beklemek lazım. Daha henüz hukukta neticeye kavuşmuş bir sonuç yok. Kesin olarak delil olarak ortaya çıkmayan bir şike kabul edilmez iddiadan dolayı.
Savcılığın gönderdiği dosyaları bakalım mahkeme delil olarak kabul edecek mi ?

Oradaki bulunanlara ceza verecek mi. Var demiş olabiliriz, yok demiş olabiliriz, ama hiçbir maçta şike var mı? 90 dakika üst düzey futbol anlayışıyla izleyici bir karar vermiş değil ve veremezde kolay kolay...
Hele futbol oynayanlar hakemler bunu çok daha iyi bilir. Şimdi savcılığın iddiasını doğru kabul edersek mahkemece de doğru olmuyor çoğu zaman. Bir netleşsin, oradan bir karar çıksın, o zaman o karara istinaden futbol federasyonu her türlü yaptırımı yapar ve kimse onu tartışamaz.

Ama şimdi yapacağı her şey tartışılır. Birilerin hoşuna gider birilerin gitmez. Ben doğru olacağını söylüyorum. Hiçbir şey kaçmadı şampiyonluk bizim daha sonra da alınabilir, kupa bir sene sonrada el değiştirebilir...

Ama temizlik yapılsın diye söylüyorum. İddialara dedikodulara göre karar verilmez, ben bunu istemiyorum"

Ha-kan
17.04.2012, 00:01
Onursal başkanlık sıfatı geri alınmalı,tesislerden adı silinmeli!

SEDAT
17.04.2012, 00:02
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=36297 Burdan devam edelim...

Ha-kan
17.04.2012, 00:02
fenerli olduğunu bilmeyen yoktu,şimdi tescillendi.

onursal başkanlık sıfatı geri alınmalı,tesislerden adı silinmeli!

Emirhan Makul
17.04.2012, 00:06
http://g1204.hizliresim.com/w/j/4jsju.jpg

vendercan
17.04.2012, 00:09
mehmet ali yilmaz fenerlidir ,kendiside demsitir bana trabzonspor ve fernerbahce baskanligi teklif edildi bende Trabzonsporu sectim dedi .Neden olabilir kendi reklamini yapmak icin o donemlerde Trabzonspor Sampiyon oluyor ,Fener degil.

vendercan
17.04.2012, 00:12
Efsaneyi bitiren adam .Bu adam nasil onursal baskan oluyor anlamiyorum hangi kupayi Trabzonspora kazandirmis.Sadece efsane takiminin en son sampiyonlugu.Zaten o takim gozu kapali sampiyon oluyordu.

Ha-kan
17.04.2012, 00:16
fenerbahçeli amigo yazar çavuşoğlu, MAY'a iltifatlar dizerek: kendisi TFF başkanı olmalı diyerek destek çıktı

sakaryalı54
17.04.2012, 00:25
bildiğim kadarıyla eskiden modada oturuyormuş o yüzden açıklamaları kendi yönünden normal ee yönetimide aciz duruma düşürmek için bu söylemleri kullandığını düşünüyorum acaba yeniden başkanlığamı oynuyor?

m.a.yılmaz bugün başkan olmuş olsaydı şu an şampiyon bizdik oda işin başka yönü

Samet Türkmen
17.04.2012, 00:31
Eee ne zaman geri alıyoruz Onursal Başkanlığı ? Kulübün en büyük rezilliklerinden biridir bu.

pReN@_61
17.04.2012, 00:33
Aga yazıktır ya nedir bu

Uğur GEMİCİOĞLU
17.04.2012, 00:34
Şu günlerde duygusal açıdan yerle bir olmuş durumdayım. Şu lanet futbolu takip etmek istemiyorum artık. Kurtulmak istiyorum. Kimler bize onursal başkanlık yapıyor. Devletin adalet organı neden 3 maymunu oynuyor. Gazeteciler nasıl bu kadar rahat - üstelik devlet kanalı - hakaret edebiliyor. Para neden tanrılaştırılıyor. Neden herkes paranın köpeği oluyor. Sinirleniyorum. Ağlıyorum. Duvarları yumrukluyorum ama zarar yine bana geliyor. Olsun acısın. Trabzonspor için canını vermedi mi Mehmet Dalman? Onun canını verdiği takımını şimdi kimler yönetiyor. Nasıl yönetiliyoruz. Nereye gidiyoruz...

İgzas-61
17.04.2012, 00:38
Hala tesislerimizin adını taşıyor ya bu bizim ayıbımız...

memozcan
17.04.2012, 00:39
arkadaşlar şu anda tv em denen kanalı izliyorum ve kendimi zor tutuyorum, nuri albayrak trabzonspor tarihinin en kötü başkanıdır ddiyordum hep ama adam iyi niyetli fakat futbol cahiliydi.. MAY ise artniyetli bence..

brushfield
17.04.2012, 00:40
bildiğim kadarıyla eskiden modada oturuyormuş o yüzden açıklamaları kendi yönünden normal ee yönetimide aciz duruma düşürmek için bu söylemleri kullandığını düşünüyorum acaba yeniden başkanlığamı oynuyor?

m.a.yılmaz bugün başkan olmuş olsaydı şu an şampiyon bizdik oda işin başka yönü

Yazık...............

bdrmv08
17.04.2012, 00:44
Trabzonspor kulübünün yapacağı ve aslında çok çok geç kaldığı bir olay var. Mehmet Ali Yılmaz'dan Onursal Başkanlık sıfatının derhal geri alınması gerekiyor. O payeyi hak eden isim Şamil Ekinci'dir. Ve tesislerden adının silinmesi lazım.

Tayfun Aydın
17.04.2012, 01:40
Hala tesislerimizin adını taşıyor ya bu bizim ayıbımız...

Tesisleri bildiğim kadarıyla kendi parasıyla yaptırdı MAY yanlış da olabilir.O zaman için Türkiye de bu kadar modern tesis yok deniyordu.Onursal başkanlık hikayeside biliniği üzere klübün kendisine olan borçlarına karşıık verilmiştir yoksa Şamil Ekinci dururken ne alaka.Bu arada Şamil Ekinci Trabzonlu da değildir.Tarihimizde bu kadar önemli bir yere bir insana bence gereken değeri veremiyoruz.

Samet Türkmen
17.04.2012, 01:42
İstanbul takımları hakkındaki görüşlerimiz malum zaten ama bizimkilerde bazen öyle işler yapıyor ki bir asteroid düşse de tesislerin üstüne koca bir delik açılsa ve bu meşguliyetlerimiz temelden bitse.

Şentürk
17.04.2012, 01:45
Nuri,May sizden iğreniyorum :mad:

Erhan Atalay
17.04.2012, 04:02
Bu adamın yapptığı artık ayıbıda geçti

Yasin Altuntas
17.04.2012, 04:16
Efendim ?? Onursal Baskanmi ???

Fenerbahce Kongre Üyesi Mehmet Ali Yilmaz'dan mi bahsediyorsun ???

Faik Yılmaz
17.04.2012, 08:10
Mehmet Ali ılmaz böyle demişte.....

Bizim mevcut başkanımız 2 gün önce kendisine hırsız şikeci diyen Mecnunle pişmiş kelle gibi sirıtacak sohbete dalmamışmıydı....

"Gerekirse 5 tyıl Avrupa gitmeyelim " diyen Demirörene açıkca destek vermedimi.....

Nerde Faruk Özaklar...... Hani seçim zamanı gençlerimize sahip çıkanlar......

hepsi yokoldu hepsi sus pus oldu.....

zekeriyya
17.04.2012, 08:17
neler oluyor anlamış değiliz
biz mi küçük beyinliyiz
bunlarmı büyük düşünür
olan biteni görüp analiz etmediğimizi mi düşünüyorlar
hesaba katmadıkları
ahiret hayatlarında
verecekleri
çooooooook hesap var çoooooook

ozturk
17.04.2012, 08:33
bu adamın onursal başkanlık sıfatı alınmalı..

barisb
17.04.2012, 08:39
bu forumda defalarca yazım. m.a.y.'nin fenerli olduğunu her orta yaş ve üzerinde olanlar bilir. bunu da bizzat kendi yaptığı açıklamalarla daha önce de açık etmişti.

Külünkoğlu
17.04.2012, 08:41
Bundan sonra süratle verilmesi gereken karar tesislerimizin isminin ne olacağına dair vereceğimiz karardır.
Elimizden gelsede zamanı geri çevirerek başkanlık yaptığı dönemi de silebilsek.

Gökçebey
17.04.2012, 08:47
Ne onursalı? Adam Sorunsal başkan. Fırsat kolluyor bir kaos ortamı olsa da ben de ekranlarda boy göstersem diye.

Bu adamı Mehmet Ali Yılmaz yapan, bilhassa Marmara bölgesindeki Nato ihalelerinden kendisine verilen işlerdir. O işleri de zamanın fblileri vermiştir. Bu fb hayranlığı da oradan gelir.

polatmu
17.04.2012, 08:53
Ne onursalı? Adam Sorunsal başkan. Fırsat kolluyor bir kaos ortamı olsa da ben de ekranlarda boy göstersem diye.

Bu adamı Mehmet Ali Yılmaz yapan, bilhassa Marmara bölgesindeki Nato ihalelerinden kendisine verilen işlerdir. O işleri de zamanın fblileri vermiştir. Bu fb hayranlığı da oradan gelir.

:alkış::alkış::alkış::alkış: sorunsal :D

Travelair
17.04.2012, 08:58
fenerbahçeli amigo yazar çavuşoğlu, MAY'a iltifatlar dizerek: kendisi TFF başkanı olmalı diyerek destek çıktı

Ben de şüpheleniyorum. Daha önce belirtmiştim. Biryerlere yatırım yapıyor. Nereye yakında ortaya çıkar

Ayrıca onursal başkana ihtiyacımız olmadığını düşünüyorum. Görüyorsunuz, ne gerek var?

DİNÇ
17.04.2012, 08:59
Trabzonspor Kazım Koyuncu Tesisleri......

Kasım Hilal
17.04.2012, 09:38
İnsanın babasından utanması gibi bir şey böyle onursal başkanın olması.. Hem ne onuru? Bence eksik..

Ha-kan
17.04.2012, 09:41
tesislerden adını sildirmek için kampanya başlatmalıyız

Emre GÜRDAL
17.04.2012, 09:41
kimin mi şimdi sölerdim ama bayanlar var:) onun onursal başkanı bu

Nadir Bekar
17.04.2012, 09:45
tesislerden adını sildirmek için kampanya başlatmalıyız

AKLI BASINA GELİR BELKİ OZAMAN...kendini kral zannediyor Trabzonspordan ve Trabzondan büyük deilsin asşdfjklnaşldfgoıuhjaeşlrojgnvasdkjvblajdfgvskdnvb çaksjdfgksajdbfskçvcçxmöv c............ yeterli bu kadar herhalde

Napoleon61
17.04.2012, 09:45
Mehmet Ali Yılmaz ' ın onursal başkan olarak anılmamalı bunun iin en kısa sürede yönetim karar almalı tesislerin adı en kısa sürede değiştirilmeli ...

O tesisler yapıldığından beri TS şampiyon olamıyor.

Tevfik Kılıç
17.04.2012, 09:54
Haciz memurlarını kulup kapısına gönderen bu şahsiyet...hala nasıl onursal başkanımız oluyor sorgulanması gerekir.

Guroni
17.04.2012, 09:58
Arkadaşlar kimse kızmasın bu insanları bu hale bizler getirdik.

Tek bir madde gidin bakın Trabzonun kulübünün tüzüğünde hala şöyle bir madde yok.

Trabzonspor'da üyeliği olan bir kişi başka hiç bir kulüpte üyeliği olamaz olan kişi üyelikten atılır.

Yukarıdaki gibi bir madde yok bizde. Hatırlarsınız Şadan Kalkavan zamanında Fenerbahçe yönetimi böyle bir karar aldığında "Üzülerek Trabzon üyeliğinden ayrılıyorum" demişti. Aslında iyi oluyor salt kendi grubumuz içinde kalmış oluyoruz yoksa başkanımız bile başka takımı tutabiliyor.

45 yaşın üstündeki her Trabzonlunun %50'si başka takım kesin tutuyor. Bunlar FB, GS ve ya BJK bu doğal bizim yapmamız gereken. Baktığımız zaman başkanlarımız çoğu %50'lik dilime giriyor. Bunların içinden Trabzonda top oynamışları çıkartın geri kalanlar bence kesin başka takım tutuyor. Bu yüzden seçilecek başkanlar 35-40 yaş arasında ve İstanbul'da değil Trabzonda iş hayatı olan ve ne söylerse söylesin hiçbir şekilde iş hayatını başkaları elinde olmayan bir başkanlar seçilmeye dikkat edilmeli.

Aslında bordomavi.net yapması gereken burdan bir hesap açıp toplanan parayla çıkartabildiği kadar kongre üyesi çıkartıp burda alınan kararları orda dile getirmeli. Bu kadar güçlü bir taraftar grubu ise bunu yapmalı. Kongrelerde bu taraftar grubu muhakkak olmalı...

Barış Gümüş
17.04.2012, 10:02
Bu adam kulübün en zor zamanında 25 milyon doları çatır çatır haczettirererk aldı..
Sadri Şener ise kendi en zor zamanında aynı tutarı kulübe bağışladı.
Aradaki fark..
M.Ali yılmaz isimleri umuarım tamamen çıkartılır kulüpten..onursal başkanmış..

Travelair
17.04.2012, 10:04

Tek bir madde gidin bakın Trabzonun kulübünün tüzüğünde hala şöyle bir madde yok.

Trabzonspor'da üyeliği olan bir kişi başka hiç bir kulüpte üyeliği olamaz olan kişi üyelikten atılır.

Yukarıdaki gibi bir madde yok bizde. Hatırlarsınız Şadan Kalkavan zamanında Fenerbahçe yönetimi böyle bir karar aldığında "Üzülerek Trabzon üyeliğinden ayrılıyorum" demişti. Aslında iyi oluyor salt kendi grubumuz içinde kalmış oluyoruz yoksa başkanımız bile başka takımı tutabiliyor.

45 yaşın üstündeki her Trabzonlunun %50'si başka takım kesin tutuyor. Bunlar FB, GS ve ya BJK bu doğal bizim yapmamız gereken. Baktığımız zaman başkanlarımız çoğu %50'lik dilime giriyor. Bunların içinden Trabzonda top oynamışları çıkartın geri kalanlar bence kesin başka takım tutuyor. Bu yüzden seçilecek başkanlar 35-40 yaş arasında ve İstanbul'da değil Trabzonda iş hayatı olan ve ne söylerse söylesin hiçbir şekilde iş hayatını başkaları elinde olmayan bir başkanlar seçilmeye dikkat edilmeli.

Katılıyorum

Ömer_
17.04.2012, 10:05
Mehmet Ali ılmaz böyle demişte.....

Bizim mevcut başkanımız 2 gün önce kendisine hırsız şikeci diyen Mecnunle pişmiş kelle gibi sirıtacak sohbete dalmamışmıydı....

"Gerekirse 5 tyıl Avrupa gitmeyelim " diyen Demirörene açıkca destek vermedimi.....

Nerde Faruk Özaklar...... Hani seçim zamanı gençlerimize sahip çıkanlar......

hepsi yokoldu hepsi sus pus oldu.....

Aynen abi.
Mehmet ali yılmaz hiç yoktan başkan sadri şener gibi kıvırmıyor.faruk özak gibi kulubu siyasetin içine sokmuyor.evet kendi çıkarları uğruna Trabzonsporu araç olarak görmüştür.bu zamana kadar hangi başkan görmediki?tesislerin adı filan alınsın diyorlarya sadece gülüyorum buna.Trabzonspor her zor durumda bu adamın eline bırakıldıysa bu adama değil Trabzonun önde gelenlerine söyleyin söyleyeceğinizi.

Ömer_
17.04.2012, 10:08
Bu adam kulübün en zor zamanında 25 milyon doları çatır çatır haczettirererk aldı..
Sadri Şener ise kendi en zor zamanında aynı tutarı kulübe bağışladı.
Aradaki fark..
M.Ali yılmaz isimleri umuarım tamamen çıkartılır kulüpten..onursal başkanmış..

verdiklerini biliyormusun?
sadri şener 8-10 trilyonunu bağış etmiş Trabzonspora deniliyor doğrudur.
zerre kadar sevmediğim nuri albayrakın 5 senedir kulupten 8 trilyon alacağı var,hiç bir yerde parasını geri istediğini duymadım.

Barış Gümüş
17.04.2012, 10:13
verdiklerini biliyormusun?
sadri şener 8-10 trilyonunu bağış etmiş Trabzonspora deniliyor doğrudur.
zerre kadar sevmediğim nuri albayrakın 5 senedir kulupten 8 trilyon alacağı var,hiç bir yerde parasını geri istediğini duymadım.

Kusura bakma Oflu diye sempati besliyor olabilirsin ancak Mehmet Ali Yılmaz'ın kulübe hiçbir şey vermediğini ve hep aldığınından adım kadar eminim. Eski kulüp müdürlerin arayın sorun.. Daha ağır yazmak isterdim ama neyse..Neden aday olamadığını inceleyin yeter? Neymiş beni çağırırlar ben aday olmam diye kandırıyor milleti.Sen kimsin ya? Ne sanıyor kendini? Yırtınsada bir daha asla başkan olmayacaks Trabzonspora. O defter kulübü icraya verdiği yıl kapandı ve gerçek yüzü ortaya çıktı.

Faik Yılmaz
17.04.2012, 10:15
Bizim en önemli sorunumuz bu aslında...

Fenerbahçeliler şike yaptıklarını cümle alem bildiği halde kenetlenmişlar aralarından su sızmıyor birlik oluyor haksızlığa uğramışlar gibi mücadele ediyorlar...

biz haklı olduğumuz halde siyasetçisinden tut , işadamına hatta bizzat başkanımıza kadar hakkımızı savunmuyoruz bunu yapmadığımız gibi birde takıma zarar verecek davranışlar sergiliyoruz...

sarpcore
17.04.2012, 10:17
Bizim en önemli sorunumuz bu aslında...

Fenerbahçeliler şike yaptıklarını cümle alem bildiği halde kenetlenmişlar aralarından su sızmıyor birlik oluyor haksızlığa uğramışlar gibi mücadele ediyorlar...

biz haklı olduğumuz halde siyasetçisinden tut , işadamına hatta bizzat başkanımıza kadar hakkımızı savunmuyoruz bunu yapmadığımız gibi birde takıma zarar verecek davranışlar sergiliyoruz...

+1 katılıyorum..

peker61
17.04.2012, 10:19
Bu adama Onursal başkanlığı kim vermiş mümkünse Trabzona bile sokulmasın ne vermiş bize giderken bile paramda param diye inliyordu..

Ömer_
17.04.2012, 10:19
Kusura bakma Oflu diye sempati besliyor olabilirsin ancak Mehmet Ali Yılmaz'ın kulübe hiçbir şey vermediğini ve hep aldığınından adım kadar eminim. Eski kulüp müdürlerin arayın sorun.. Daha ağır yazmak isterdim ama neyse..Neden aday olamadığını inceleyin yeter? Neymiş beni çağırırlar ben aday olmam diye kandırıyor milleti.Sen kimsin ya? Ne sanıyor kendini? Yırtınsada bir daha asla başkan olmayacaks Trabzonspora. O defter kulübü icraya verdiği yıl kapandı ve gerçek yüzü ortaya çıktı.

ne alaka kardeşim ya.babamın oğlu değil may.Trabzonspora kazandırılan tüm sosyal tesislerde bu adamın parmağı var.bakan olduğu dönemlerde istanbul kartaldaki 30 dönümlük araziyi Trabzonspora kazandırmış adamdır kendileri.hangi başkanın eline cebine atmışta kulube katkısı olmuş bu zamana kadar.faruk özak bakan olmadımı kulubun sayesinde.sadri şener yeni ihaleler almıyormu başkanlığı sayesinde.her sıkıştığında may'ın yanına zigana tesislerine koşan yalvar yakar kulubun anahtarlarını veren faruk özak değilmidir?eski kulüp müdürlerinin neyini arayıp soralım kardeşim gözümüzle görüyoruz.kulüp kurumsallaşmadan önce zenginlerin cebine bakmıyormuydu?Trabzonun onlarca zengin iş adamlarından hangisi elini cebine atıyordu may dışında.

Ertan1982
17.04.2012, 10:21

Aslında bordomavi.net yapması gereken burdan bir hesap açıp toplanan parayla çıkartabildiği kadar kongre üyesi çıkartıp burda alınan kararları orda dile getirmeli. Bu kadar güçlü bir taraftar grubu ise bunu yapmalı. Kongrelerde bu taraftar grubu muhakkak olmalı...

Katiliyorum sadece Trabzondan olmasina karsiyim.Trabzonda ben kimseyi göremiyorum Baskanlik yapabilecek.Vizyon sahibi olan Büyk düsünen.Hatta Trabzonda olan Devlete is hayati olarak cok bagli olacak ve emrinden cikmaz.En iyisi Gurbette birisi olmali.Hatta Yurtdisindan.Aysal tüm sirketi yurtdisi agirlikli.Devlet onu kontrol edemez.

ftunsal
17.04.2012, 10:22
http://g1204.hizliresim.com/w/j/4jsju.jpg

bu foto bir takımın karakterini göz önüne sermekte ...kime karşı olursa olsun ,hakkı, doğruyu savunma budur..körü körüne gitmek ne fubolcumda ne taraftarımda olmamalı..eğriye eğriye doğruya doğru denmeli..

Guroni
17.04.2012, 10:33
Katiliyorum sadece Trabzondan olmasina karsiyim.Trabzonda ben kimseyi göremiyorum Baskanlik yapabilecek.Vizyon sahibi olan Büyk düsünen.Hatta Trabzonda olan Devlete is hayati olarak cok bagli olacak ve emrinden cikmaz.En iyisi Gurbette birisi olmali.Hatta Yurtdisindan.Aysal tüm sirketi yurtdisi agirlikli.Devlet onu kontrol edemez.

Yurtdışına da varım ama ordada şöyle bir sorun oluyor. Yattara gittikten sonra şöyle bir açıklama yaptı "Bizim başkanı görmek başbakanı görmekten daha zor".

Futbolcu adamın parasını verdin mi duyguyla yüklersin maçı çıkar kazanırsın ama bizim ne başkan ne Hocamız bunu yapamıyor. Selçukla yöneticiler değilde Şenol Güneş son 4 hafta kala "Selçuk kulağımıza şike olayları geliyor bunlar lig bitince patlar sen para olarak ne istiyorsun ben sana istediğini verdiricem bizimle şampiyonlar ligine gidersin orda boy gösterir istediğin her yere ondan sonra git tarzında bir konuşma bile yapamadı.

Bu yüzden bize bu yönüde kuvvetli bir başkan değil ama akıllı başkanın böyle kendi aralarında iyi anlaşabilen 2-3 tane yöneticisi, menejeri ve hocası olması lazım. Başkan oyuncularla muhattap olsun ama direk değil. Önemli maçlarda her yere takımla gitsin. Sadri Şener gibi takımı Saraçoğlunda bana küfür ediyorlar gerginlik olmasın diye gitmeyeceğim demesin.
Ne oldu Sadri Şener gitmedi gene küfür edildi. Bu nedenle yurtdışından sanki biraz zor olur gibi geliyor bana ama belli de olmaz.

Çağrı ÖZTÜRK
17.04.2012, 10:36
Mehmet Ali Yılmaz bu lafları yeni etmedi ki...Bir ay kadar önce radyo spor'da çok daha ağırlarını söyledi...İşin kötüsü "onursal başkan" olduğu için beyefendi, söyledikleri kulübü de bağlar...Ama bizim hafızamız kısa ömürlü...Üzülerek söylüyorum ki bu laflarını da kısa zamanda unuturuz...

seçuk
17.04.2012, 10:37
Oldum olası sevmem. Hiçbir zaman Trabzonsporuma yakıştıramadığım bir isimdi zaten. Artık yakamızdan düşmesi için gerekenler yapılmalı..

SDanışmaz
17.04.2012, 10:39
Onursal başkanlık alınamaz mı?

Koray
17.04.2012, 10:39
Bu adamın kafasında Trabzonspor Başkanlığı yoksa ne olayım, oluk oluk para akıyor kim Başkan olmak istemez ki.

aaahmet61
17.04.2012, 10:43
şu eleştirdiğimiz sadri şenerin binde biri bile olamaz.her açıklaması fenere yağcılıktır.şimdi ulusal kanal kurdu feneri eleştirmesi imkansızdır.onu en iyi bilen klübe yaptığı devasal borçları eriten özkan sümerdir.adamın başkanlığı döneminde zigana tvde özkan hocaya ne çamurlar atılmıştı.

Ömer_
17.04.2012, 10:45
Bu adamın kafasında Trabzonspor Başkanlığı yoksa ne olayım, oluk oluk para akıyor kim Başkan olmak istemez ki.

oluk oluk akan paralar futbolcu menejerlerinin cebine giriyor.acaba yarı yarıyamı götürüyorlar araştırmak lazım.

Ömer_
17.04.2012, 10:46
şu eleştirdiğimiz sadri şenerin binde biri bile olamaz.her açıklaması fenere yağcılıktır.şimdi ulusal kanal kurdu feneri eleştirmesi imkansızdır.onu en iyi bilen klübe yaptığı devasal borçları eriten özkan sümerdir.adamın başkanlığı döneminde zigana tvde özkan hocaya ne çamurlar atılmıştı.

hangi borçları eritmiş özkan sümer.inanın bilgim yok.öğrenmek istiyorum açıklarmısınız.

zafer6161
17.04.2012, 10:50
may ancak masa başında başkanlık yapar,ne futboldan anlar nede futbolcudan,ama masa başındada kulübün hakkını kimseye yedirmez...

Ibo61
17.04.2012, 10:52
MAY dan TRABZONSPOR onursal baskanlik sifat alinip "fenerbahce onursal baskani" sifati verilmesi lazim!!!! MAY Trabzonspor 1 vermisse 100 geri almistir!!!! Trabzonspor a haciz getiren adam hala daha onursal baskanlik sifatiyla geziyor!!!! Sadri Sener ise bundan yaklasik 20 sene önce mali krize girdiginde Trabzonspor dan alacagi 8-9 milyon dolari kulübe HIBE etmisti....ARADAKI FARK BU!!!!!!

aaahmet61
17.04.2012, 10:52
http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/67795.asp oku oflu ömer

winner
17.04.2012, 10:56
önce, başkanlık dönemi biterken ibra olunmayan albayrak... sonra da zamanında kulübü haczettirmiş, omzunda ceketiyle cezaevi ağası havasındaki onursal!başkan...ikisi de iş adamı ve ikisine de aynı zihniyet böyle konuş talimatı verdi...ihale kardeşliği...

Guroni
17.04.2012, 11:00
hangi borçları eritmiş özkan sümer.inanın bilgim yok.öğrenmek istiyorum açıklarmısınız.

Sümer dönemini hatırlamıyorsunuz sanırım. Diğer başkanların eline geçen para onunda eline geçti ama kendisi gitti en ucuza alabileceği en verimli oyuncuları aldı geldi. Çok iyi bir kadro kurmadı ama diğerleri gibi parayıda menejerlerin cebine indirmedi. İşte o arada Trabzonun oyuncuya ve diğer yerlere olan borcunu artan parayla indire bildiği kadar indirdi.

Burda kimse Özkan Sümer veya Faruk veya X kişinin hayranı veya tarafı olamaz. Burda üst olan TRABZONSPOR . Eğer Trabzonspor olmasaydı M. Ali Yılmaz gine hırsıyla tanınan bir kişi olurdu ama bunun için çok uğraşması gerekirdi. Onun için TRABZONSPOR M. Ali Yılmaz'a veya Faruk Özak'a veya herhangi diğer X başkanlara birşey borçlu değil aksine başkanlar TRABZONSPORA çok borçlu

Ömer_
17.04.2012, 11:04

herkesin kendince haklı gerekçeleri vardır.adam kulübe futbolcular aldım, para akıttım diyor.haklı olarak parasını geri alacak.tahsil etme yöntemi yanlıştır.maaşla çalıştırdığı adam özkan sümer başkanlığa talip olurken kulubun kimlere borcu varsa karşısına alacaktı.ve aldıda zaten.
özkan sümer ve yöneticileri yıllarca mehmet ali yılmazın paralarını yanlış transferlerle iç etti.buda ayrı bir gerçek.
aynı özkan sümer Trabzonpor camiasının bir numaralı düşmanı Hürriyet gazetesinde aylardır köşe yazarlığı yapıyor.
kimin ne tarafı tutarlı,tartışmaya açık.

Guroni
17.04.2012, 11:05

Bu link aslında kimin ne tarafta olduğunu anlatıyor.

Guroni
17.04.2012, 11:09
herkesin kendince haklı gerekçeleri vardır.adam kulübe futbolcular aldım, para akıttım diyor.haklı olarak parasını geri alacak.tahsil etme yöntemi yanlıştır.maaşla çalıştırdığı adam özkan sümer başkanlığa talip olurken kulubun kimlere borcu varsa karşısına alacaktı.ve aldıda zaten.
özkan sümer ve yöneticileri yıllarca mehmet ali yılmazın paralarını yanlış transferlerle iç etti.buda ayrı bir gerçek.
aynı özkan sümer Trabzonpor camiasının bir numaralı düşmanı Hürriyet gazetesinde aylardır köşe yazarlığı yapıyor.
kimin ne tarafı tutarlı,tartışmaya açık.

O zaman MAY çıkıpta ya arkadaşlar siz bu adamları seçtiniz ama bu adamlar yıllarca bana yanlış transferler yaptırdılar deseydi.

Bence bu çok saçma MAY ilk kez başkan olmadıki. Kaldı ki MAY Özkan Sümerin sözünü dinleyerek hareket eder mi hiç. Gordon Milne istedi diye Campel getirdi sonra adama hakaret edip geri gönderdi.

ESER
17.04.2012, 11:11
Bu adami kim onursal baskan ilan etti?

Hüseyin BURNAZ
17.04.2012, 11:15
Trabzon da oturan arkadaŞlar bugÜnden baŞlayarak tesİslerİn ÖnÜnde toplanarak may i protosdo etİp İsmİnİ oradan sÖkÜn allah rizasi İcİn

Ömer_
17.04.2012, 11:17
O zaman MAY çıkıpta ya arkadaşlar siz bu adamları seçtiniz ama bu adamlar yıllarca bana yanlış transferler yaptırdılar deseydi.

Bence bu çok saçma MAY ilk kez başkan olmadıki. Kaldı ki MAY Özkan Sümerin sözünü dinleyerek hareket eder mi hiç. Gordon Milne istedi diye Campel getirdi sonra adama hakaret edip geri gönderdi.

sürekli aynı şeyler dilendirerek hiç bir yere varamayız.champele'e hakaret etmiş evet.sadri şener gökdeniz yıldız değildi diyerek en büyük hakareti öz evladına yapmadımı.herkesin hataları var.kulubun 7 ay önce 100 milyon tl borcu var deniliyordu.geçenlerde yine 100 milyon tl borcu olduğu söylendi.ş.ligi tv gelirleri ve reklamlardan gelen 30 milyon euro para nereye gitti,nasıl bir harcama yapıldıda gelen paralar olduğu halde borç yerinde sayıyor merak ediyorum.herkes tutturmuş bir may düşmanlığı gidiyor.bugün Allah muhafaza içimizde kaos olursa yine may'a gidecekler.kulüp, divan kurulunun faruk özakın emriyle sınırsız borçlanma yetkisi alabiliyor.hep geçmişteki yanlışları konuşuyoruz.bugünki yanlışlar hiç dillendirilmiyor,neden acaba?

Hüseyin BURNAZ
17.04.2012, 11:18
Bu adami kim onursal baskan ilan etti?
hemen o unvan kendisinde alınmalı

Tevfik Kılıç
17.04.2012, 11:26
Şampiyonluk kupasını TFF'DEN isteyen yönetimi eleştiren Nuri ile MAY'Isavunan arkadaşlarımızı anlamakta zorlanıyorum.

Ömer_
17.04.2012, 11:32
Şampiyonluk kupasını TFF'DEN isteyen yönetimi eleştiren Nuri ile MAY'Isavunan arkadaşlarımızı anlamakta zorlanıyorum.

mayı nuriyi savunan yok hemşerim.her olumsuzluk durumunda 5-10 seneye geri gidip ona buna çamur atmak yerine,bugünümüzü yarınımızı nasıl kurtarırız bunu tartışalım.may öyle demiş muy böyle demiş.bende diyorumki medyadaki en büyük düşmanımız olan,sürekli aleyhimizde şike haberleri yapan Hürriyet gazetesinde nasıl olurda bizim başkanlığımızı yapmış insan özkan sümer gidipte köşe yazarlığı yapabiliyor.

Ha-kan
17.04.2012, 11:36
12 maçta kanıtlanmış şike yapmaktan yargılanan fenerbahçenin avukatlığını yapan mehmet ali yılmaz adlı herifi Trabzonspor camiası dışlamazsa bize yazıklar olsun.

Guroni
17.04.2012, 11:43
sürekli aynı şeyler dilendirerek hiç bir yere varamayız.champele'e hakaret etmiş evet.sadri şener gökdeniz yıldız değildi diyerek en büyük hakareti öz evladına yapmadımı.herkesin hataları var.kulubun 7 ay önce 100 milyon tl borcu var deniliyordu.geçenlerde yine 100 milyon tl borcu olduğu söylendi.ş.ligi tv gelirleri ve reklamlardan gelen 30 milyon euro para nereye gitti,nasıl bir harcama yapıldıda gelen paralar olduğu halde borç yerinde sayıyor merak ediyorum.herkes tutturmuş bir may düşmanlığı gidiyor.bugün Allah muhafaza içimizde kaos olursa yine may'a gidecekler.kulüp, divan kurulunun faruk özakın emriyle sınırsız borçlanma yetkisi alabiliyor.hep geçmişteki yanlışları konuşuyoruz.bugünki yanlışlar hiç dillendirilmiyor,neden acaba?

Öncelikle ne Sadri Şener'e ne de M. Ali Yılmaza tarafım. Taraflığım sadece ve sadece Başarıyı getirene onun dışında hepsi hatalı. Sadri şenerin şu 100 TL borcu benim içinde büyük bir soru işareti. Ama burda tartışarak soruna çare bulamıyoruz aramızdan taraftar gurubu olarak birleşip çıkarabildiğimiz kadar kongre üyesi çıkartıp burda konuştuklarımız kongrelerde dile getirmeliler. O zaman bu sorunları kaldırmış oluruz.

Gökdeniz olayına bana görede Yıldız değil. Kıyaslama yapacaksak Fatih Tekke bir yıldız adamın avrupa kupasıda var ve en önemlisi bir milli maçta UEFA başkanı yetkililere sizin çok yetenekli bir forvetiniz var o nerde diye soruyor.

Yıldız adam aldığı kupalarla değer biçilir. Örnek Messi - Maradona o kadar şey yapmasına rağmen Messi hala Arjanti futbolunda ikinci adam olarak gösteriliyor. Hatta Alfredo Di Stéfano'yu yaşları müsait olupta izleyenlere sorulduğunda Messi 3 sıraya düşüyor. Bence sadri Şener Gökdeniz hakkında doğru söyledi.

Ha-kan
17.04.2012, 11:49
MAY aleni şekilde fenerbahçe avukatlığı ve Trabzonspor düşmanlığı yapıyor ama forumda ne hikmetse başlığa rağbet yok.
Allah bizim taraftara muhakeme gücü versin.Burada MAY'ı eleştirmemek;Trabzonspor düşmanı Haluk Ulusoy'un Avni Aker'de posterini açanların zihniyetinin aynısıdır.

Ömer_
17.04.2012, 11:51
Öncelikle ne Sadri Şener'e ne de M. Ali Yılmaza tarafım. Taraflığım sadece ve sadece Başarıyı getirene onun dışında hepsi hatalı. Sadri şenerin şu 100 TL borcu benim içinde büyük bir soru işareti. Ama burda tartışarak soruna çare bulamıyoruz aramızdan taraftar gurubu olarak birleşip çıkarabildiğimiz kadar kongre üyesi çıkartıp burda konuştuklarımız kongrelerde dile getirmeliler. O zaman bu sorunları kaldırmış oluruz.

Gökdeniz olayına bana görede Yıldız değil. Kıyaslama yapacaksak Fatih Tekke bir yıldız adamın avrupa kupasıda var ve en önemlisi bir milli maçta UEFA başkanı yetkililere sizin çok yetenekli bir forvetiniz var o nerde diye soruyor.

Yıldız adam aldığı kupalarla değer biçilir. Örnek Messi - Maradona o kadar şey yapmasına rağmen Messi hala Arjanti futbolunda ikinci adam olarak gösteriliyor. Hatta Alfredo Di Stéfano'yu yaşları müsait olupta izleyenlere sorulduğunda Messi 3 sıraya düşüyor. Bence sadri Şener Gökdeniz hakkında doğru söyledi.

Hemşerim, parağrafındaki ilk kısma katılıyorum.

Gökdeniz bir yıldız değilse neden her sene şampiyonlar ligi ve uefa kupasında istikrarlı oyun sergiliyor.büyük paralara göndermiştik.takip ettiğim kadarıyla bonservis ücretini fazlasıyla kulübüne ödeyen futbol oynuyor.alanzinho,colman adrian madrian hepsini toplasak bir gökdeniz etmez bence.ayrıca gökdeniz rubin kazan ile rusya şampiyonluğu yaşadı.yani kupa kaldıran oyuncu.keşke gökdenizimiz olsaydı.2 gün önce orta sahayı geçemeyen takımımız vardı sahada.utanç duydum.ezildim.gökdeniz gibi 1-2 adamımız olsaydı bugün çok daha iyi yerlerdeydik.

Tunga
17.04.2012, 11:53
Önce Nuri Albayrak, şimdi de Onursal (?) Başkan...

1- Kendi kişisel çıkarlarını ve intikamlarını, sırf medyaya malzeme olup görünür olmak için ve hatta camianın tamamını da rencide etmesini de göz ardı ederek kovalıyorlar

2- Ahkam kestikleri konuda iki satır iddianame ve delil klasörlerini okumadan konuşuyorlar.

3- Bunların mevcut yönetimle o ya da bu şekilde bir dertleri var. İyi de o iddianameyi okuyunca fenerin suçlu olduğunu anlayamıyorsunuz da, en azından Trabzonspor'un suçsuz olduğunu da anlayamıyor musunuz? Madem temizlik olsun istiyor, bunu önemsiyorsunuz, o halde mertçe, mevcut yönetime bir teşekkür edin hele.

Nuri Albayrak ve Mehmet Ali Yılmaz...

İkisi de seçilmesin diye çok uğraşmış bir Trabzonsporlu olarak, zamanla haklı çıkmanın üzüntüsünü yaşıyorum.

Ömer_
17.04.2012, 11:53
MAY aleni şekilde fenerbahçe avukatlığı ve Trabzonspor düşmanlığı yapıyor ama forumda ne hikmetse başlığa rağbet yok.
Allah bizim taraftara muhakeme gücü versin.Burada MAY'ı eleştirmemek;Trabzonspor düşmanı Haluk Ulusoy'un Avni Aker'de posterini açanların zihniyetinin aynısıdır.

mecnunun iftiralarının 1 gün sonrasında yan yana diz dize espriler patlatan bir başkanımız var.bundan daha tehlikeli adam göremiyorum.may falan sonraki iş.

Guroni
17.04.2012, 11:59

MAY savunmuyorum ama Sadri Şener hatalı.

Nedenini biz görmek istemiyoruz. Biz direk olmasa bile bir ön eleme maçıyla şampiyonlar ligine girecek şansımız varken gittiler abuk sabuk transferler yaptılar ve o transferler bizi şampiyonlar ligine sokamadı.

Kupayı Süper Finale kadar isteyebilirdi ama vermedikten sonra süper finale katılmayacaktı. Çünkü Maça çıkmayan küme düşürülür diye bir talımat göremedim ben. Bunu yapmayı bile göze alamadı.

Ve Sadri Şener hatalı çünkü olaylardan sonra lig kötü giderde fener düşe kalka gene zirvede olursa ne olur diye hiç düşünmedi. Kendini hep kupayı istemeye verdi elinden giden yıldızların yerine çok iyilerini katamadı.

Adriana verdiği paranın yarısıyla Selçuk'la, Egemen'i takımda tutar fazla borçlanma yapmazdı. Bizi de sadece burda durmak istemediler diye ikna etmeye çalıştılar.

Bu adamlar futbolcu oynayacakları en fazla 16 sene (oda 17'sinde başlayacak 33'ne kadar oynarsa) ondan sonra boşlar kim fazla para verirse orda oynayacaklar sen vermedin onlarda gitti.

He bu sadece para işi değil sen adama bir ortam da hazırlayamadın mesala ufak jestler takım kaptanlığı veya takımı senin üzerinden kurmak gibi şeyler futbolcuları çok mutlu edecek ufak jestlerdi. Ama yok bunları bilmiyor Sadri Şener.

ARAF
17.04.2012, 12:00
ömer çavuşoğlunun övdüğü, onunla aynı kafada biri onursal başkanımızsa yazıklar olsun

haritaci79
17.04.2012, 12:02
Malum Ali Şen'in Kankası???95-96 da kaybedilen şampiyonluğun Şenol Güneş kadar mimarı

Ömer_
17.04.2012, 12:05
Malum Ali Şen'in Kankası???95-96 da kaybedilen şampiyonluğun Şenol Güneş kadar mimarı

niye? o maçta mehmet ali kalecimiydi.ali ile mehmet ali anlaştılar,mehmet ali sattı şampiyonluğu aliye öylemi?
geçmiş maçlar ortada.Trabzonspor fenerbahçeyi may zamanında yerle bir etmiş çoğu maçlarda.yani o vakit ali şende mehmet ali yılmaza hep maç satmış!bumu yani?

Guroni
17.04.2012, 12:07
Hemşerim, parağrafındaki ilk kısma katılıyorum.

Gökdeniz bir yıldız değilse neden her sene şampiyonlar ligi ve uefa kupasında istikrarlı oyun sergiliyor.büyük paralara göndermiştik.takip ettiğim kadarıyla bonservis ücretini fazlasıyla kulübüne ödeyen futbol oynuyor.alanzinho,colman adrian madrian hepsini toplasak bir gökdeniz etmez bence.ayrıca gökdeniz rubin kazan ile rusya şampiyonluğu yaşadı.yani kupa kaldıran oyuncu.keşke gökdenizimiz olsaydı.2 gün önce orta sahayı geçemeyen takımımız vardı sahada.utanç duydum.ezildim.gökdeniz gibi 1-2 adamımız olsaydı bugün çok daha iyi yerlerdeydik.

Hala savunuyorum Gökdeniz yıldız değil. Saydığınız alanzinho, colman, adrian'a göre daha iyi katkıları olmuştur. Şimdi siz bana şunu söyleyin 95-96 kadrosunun yıldızı sizce kim. Nerde baksanız aklınıza bir sürü isim gelir. Sayacaklarınızın içinden bana göre Sadece Şota gerisi onun yakaladıklarını yakalayamadı. Gökdeniz oynadığı döneme bakın takımda bir Fatih Tekke bir Szymkowiak ve Yattara vardı. Ama bakın Rubin kazanda böyle haberler gelmiyor. İyi futbolcu ama yıldız değil. Karşı karşıya rahat pozisyonda gol bile atamıyordu. Sonra çok enteresan zor goller atıyordu. Bilmiyorum benim düşüncem bu.

Barış Gümüş
17.04.2012, 12:07

Kıt bilgi ve zihniyetle yönetimi suçlamak alışlanlık olmuş..Neymiş ŞL paraları nereye gitmişmiş..Yok Cebine indirdi paraları Sadri Şener...Bu kadar hakaret olmaz ya..Ayıptır..MAY ve Nuri zihniyeti ve destekleyecilerini cüzzamlı zihniyete hayır diye kampanya başlatmak lazım

Ömer_
17.04.2012, 12:15
Kıt bilgi ve zihniyetle yönetimi suçlamak alışlanlık olmuş..Neymiş ŞL paraları nereye gitmişmiş..Yok Cebine indirdi paraları Sadri Şener...Bu kadar hakaret olmaz ya..Ayıptır..MAY ve Nuri zihniyeti ve destekleyecilerini cüzzamlı zihniyete hayır diye kampanya başlatmak lazım

kıt bilgi ve zihniyete sahip kişilerin başına ben geliyorum.
açıklayın o zaman,4 sene içinde 20 milyon euroya yakın futbolcu menejerlerine ödenen paraları siz sadri şenerle ortakmı cebe indirdiniz.
7 ay önce 100 milyon tl olan borç,ekstradan şampiyonlar ligi yayın ve reklam gelirlerinden gelen 30 milyon euroya rağmen borç neden 100 milyon tl civarındadır.açıklayında bilelim.sayenizde bilgi sahibi olalım.

Barış Gümüş
17.04.2012, 13:31
kıt bilgi ve zihniyete sahip kişilerin başına ben geliyorum.
açıklayın o zaman,4 sene içinde 20 milyon euroya yakın futbolcu menejerlerine ödenen paraları siz sadri şenerle ortakmı cebe indirdiniz.
7 ay önce 100 milyon tl olan borç,ekstradan şampiyonlar ligi yayın ve reklam gelirlerinden gelen 30 milyon euroya rağmen borç neden 100 milyon tl civarındadır.açıklayında bilelim.sayenizde bilgi sahibi olalım.

Sen önce 20 milyon euro menajerlere giden paraları menajer adı,transfer detayı ve tarihi ver önce ben hepsini üşenmeyip çıkartacağım sana.
Her iddia/iftira atana cevap verilmez.Değecek olana, elle tutulur eleştirilere cevap vermek daha doğru olur.
Kulübün 100 Milyon TL civarı borcu var;yıllık geliri de bu civarda.
Dünyada borcu olmayan tek bir kuruluş rica edeyim? aydınlat bizi ki yönetime de iletelim öyle yönetsin

Faik Yılmaz
17.04.2012, 13:38

Peki eleştirsek ne kazanacağız....

Şampiyonluk kupamız gerimi gelicek....

Biribirimizi yemekten başkalarına vakit kalmıyor maalesef....

Yani Mehmet Ali Yılmaz konuştu sonuna kadar suçludur tamamda...

Bu süreçte konuşması gerekirken konuşmayan sözde eski bakanlarımız başkanlarımızın dahamı az suçu var....

Sözgelimi 150 trilyonluk transferleri fiyasko olan Sadri Şenerde en az Mehmet Ali Yılmaz kadar suçludur bana göre.....

madem düşman arıyoruz Maçka derelerinde demlenip 10 senedir altyapının başında olup tek adam çıkartamayan Özkan Sümeride eleştirelim....

buna göre herkes suçludur görevini yapması gereken hiç kimse görevini yapmamaktadır...

bugün susanlarda saçma sapan konuşanlar kadar suçludur....

bugün konuşmayanların hiç bir zaman konuşmayada hakları yoktur...

munzevil
17.04.2012, 14:27
çok iyi hatırlıyorum bu tosun ikinci kez başkanlığa geldiğinde kulübün hiç borcu yoktu ve kasada bi kaç milyon dolar vardı.
Başkanlığı bıraktığında bi sürü borç yaptı ve kulübü icraya verdi.

Tükürürüm böyle onursal başkana bakanlığındada başkanlığındada takımımıza bi faydası olmamıştır.

Buğra Sekban
17.04.2012, 14:37
arkadaşlar baş sayfalardada okudum atlanmaması için ve gerçekten birşeyler yapmak adına MAY spor tesisileri ve onursal başkan sıfatının kaldırılması için ne yapmamız gerekiyor yönetimsel bir durummudur yoksa divan kurulumu bu işe el atmalı.

olmadı en son çare gerekirse taraftarlar olarak yoldaki ve tesislerde bulunan tüm may spor tesisleri yazılarının sökülmesi yada üzerine başka bir yazı yapıştırılması taraftarıyım...

Mehmet BAL
17.04.2012, 14:38
Onursal başkanlık sıfatı geri alınmalı,tesislerden adı silinmeli!
hemde biran önce böyle onursal başkanın ben ...

zeki gursoy
17.04.2012, 14:43
may bunu dediya fenerli ne dese haklıdır...
bu adamın derdi trabzonsporun gelip kendisine yalvarmasıdır...
başkanım ..okunu yiim gel bizi kurtar demesidir...
oda hırkasını omuzuna alıp eli kıçının üstünde tespih elinde geliim bari demesidir..
demeyince işte böyle oluyor...gün gelir temlik koyar, gün gelir haciz koyar gün gelir ŞİKE YOKTUR der...
yalvarmamız lazım..
ağamsın paşamsın demek lazım...
sen teksin adamın dibisin demek lazım ki onuru artsın..
...........
yazıklar olsun....

Faik Yılmaz
17.04.2012, 15:17
Arkadaşlar Onursal Başkan ünvanını biz vermedik....

Bizde geri alamayız.....

Ancak klübümüze üye olan arkadaşlar imza toplayarak bu konuda dilekçe verebilirler.....

bu konuda Trabzonspor'un tüzüğünü incelemeden burada ne kadar konuşsak boş olur kannatindeyim....

http://www.trabzonspor.org.tr/upload/dosyalar/trabzonspor_tuzuk_.pdf

Emirhan Makul
17.04.2012, 16:32
Arkadaşlar Onursal Başkan ünvanını biz vermedik....

Bizde geri alamayız.....

Ancak klübümüze üye olan arkadaşlar imza toplayarak bu konuda dilekçe verebilirler.....

bu konuda Trabzonspor'un tüzüğünü incelemeden burada ne kadar konuşsak boş olur kannatindeyim....

http://www.trabzonspor.org.tr/upload/dosyalar/trabzonspor_tuzuk_.pdf

Faik abi anladığım kadarıyla seçme seçilme olayı yok Onursal başkanı, bu mevkiden alınması konusunda da bir şart yazılmamış.

ONURSAL ÜYELER : Kulübün amaç ve çalıĢma konularına belirli ve önemli hizmetleri veya
katkıları olan kiĢiler arasından, Divan BaĢkanlık Kurulunun önerisi ve Yönetim Kurulunun
onayı ile seçilen üyelerdir.
Onursal üyelik belgesini kulüp BaĢkanı ve Divan BaĢkanlık Kurulu BaĢkanı imzalar.
Onursal üyeler, organlara seçme ve seçilme hakkına sahip olmayıp tüzük de gösterilen
ödentiyi ödemekle yükümlü değildir.

fanatikdevri
17.04.2012, 17:46
akyazı bir an önce bitsin yeni tesislere geçelim ve kurtulalım isminden,yediği haltlara sinir olmaktan ben usandım.

Tolga
17.04.2012, 18:00
Bu herif kulübü kendine gebe bıraktığı için Onursal Başkanlık aldı.Takılmamak gerekir aslında bu tarz şeylere.Kendisi Trabzonspor'lu değil Fenerbahçe'li zaten.Bu tarz şeylere burda sadec ön ayak olabiliriz.Ne bileyim Onursuz bir Onursal Başkan istemiyoruz gibi büyük bir pankart yapabiliriz.En güzeli bunu herkesin bilmesi sadece bizlerin bilmemiz değil.

Samet Türkmen
17.04.2012, 18:02
O zaman yeni bir belge,karar ne bileyim birşey çıkarsın yönetim ve ''Bu adam artık Onursal başkanımız'' değildir yazsın. Madem geri alınamıyor...

oflum61
17.04.2012, 18:02
Iste bizim farkimiz da bu!!!!
Adamlar hirtlaklarina kadar pislik icinde, her türlü serefsizligi terbiyesizligi acik ve net, delilleriyle ispatlanmasina ragmen basbakanindan tut taaaa anasinin karnindaku zuppe kadar biz herkesten daha temiziz diyebiliyorlar ama bizimkiler bir gram lehimze birak ulan aleyhimize konusma bari geri zekali!!!!!
(Eger ceza verecekseniz, cezaya raziyim, en azindan bir kac gün futboldan uzak dururum...)

Ömer_
17.04.2012, 18:04
Sen önce 20 milyon euro menajerlere giden paraları menajer adı,transfer detayı ve tarihi ver önce ben hepsini üşenmeyip çıkartacağım sana.
Her iddia/iftira atana cevap verilmez.Değecek olana, elle tutulur eleştirilere cevap vermek daha doğru olur.
Kulübün 100 Milyon TL civarı borcu var;yıllık geliri de bu civarda.
Dünyada borcu olmayan tek bir kuruluş rica edeyim? aydınlat bizi ki yönetime de iletelim öyle yönetsin

dider zokora 1 milyon euro
henrique 360 bin euro
adrian 385 bin euro
celustka 325 bin euro
vittek 285 bin euro
cech 270 bin euro.
halil 250 bin euro
barış özbek 220 bin euro
eren albayrak 250 bin euro

yukarıdakiler sadece bu seneki transferlerin menejerlik ücretleri.
daha geçen seneninkilerde var.ondan önce 2 sene daha var.

hesabın kitabın varsa topla. mithat halisin menejerlik şirketinden başka kimseden futbolcu almıyoruz.ondan önce boşnak ali vardı.
iftiramı gerçekmi bunu bir tane kongre üyesi olup mali kongrelere iştirak eden birine sor.

Samet Türkmen
17.04.2012, 18:05
Bu takımımıza destek vermeyen ünlüleri de ayrı bir konuda tartışmak lazım. Fenerliler köpek oldu takımları için. Hiç gelir kaygısı falan düşünmüyor adamlar.

Ama bizim sanatçılar, yazarlar ne yapıyor ? Hiç yokmuş gibi davranıyorlar konuya. Geçen beyaz şova çıkan Sunay Akın'ın ne farkı var Mehmet Ali Yılmaz'dan ? Nerededir bu Volkan Konak ? Diğerleri ???

Bunlara da bir başlık açmak lazım forumda. Yeni albüm çıkaracakları zaman, maçlara gelmeyi, ligtvlerde maç öncesi röportaj vermeyi iyi bilirler.

Ahmet Karaman
17.04.2012, 18:07
onursal başkandan beklenen mevcut başkan ile sidik yarışına girmek değil kulubün alii menfaatleri konusunda çalışma yürütmek olmalı.. ama maalesef hala küçük hesaplar peşinden koşan küçük insanlar bu ülkede gündem belirlemeye devam ediyor ..

Emre GÜRDAL
17.04.2012, 18:08
dider zokora 1 milyon euro
henrique 360 bin euro
adrian 385 bin euro
celustka 325 bin euro
vittek 285 bin euro
cech 270 bin euro.
halil 250 bin euro
barış özbek 220 bin euro
eren albayrak 250 bin euro

yukarıdakiler sadece bu seneki transferlerin menejerlik ücretleri.
daha geçen seneninkilerde var.ondan önce 2 sene daha var.

hesabın kitabın varsa topla. mithat halisin menejerlik şirketinden başka kimseden futbolcu almıyoruz.ondan önce boşnak ali vardı.
iftiramı gerçekmi bunu bir tane kongre üyesi olup mali kongrelere iştirak eden birine sor.

ondan öncekılerıde hesap et nuri albayrak,atay aktug özkan sümer onlarıda hesapla niye sadriyi hesaplıyon ki...

Tunga
17.04.2012, 18:11
Kimsede yokken Trabzonspor'a o muhteşem tesisleri kazandıran Mehmet Ali Yılmaz'dır. Hakkını yemeyelim. Madem öyle adı tesislerde kalsın ama biz Onursal Başkanlığı'nı alalım ondan. Ağır geliyor ona, belli.

Hem biz alırsak İstanbul'dan birileri verebilir ona bir başka onursal başkanlık.

Bu açıklaması ile artık söylediği sözlerin kıymeti bitmiştir.

Mevcut yönetimin hataları, finansman, transfer, vs. uygulamaları bu başlığın altında irdelenmemeli, bu adama da "canım haklıklık payı da var" dedirtilmemelidir.

Ömer_
17.04.2012, 18:13
ondan öncekılerıde hesap et nuri albayrak,atay aktug özkan sümer onlarıda hesapla niye sadriyi hesaplıyon ki...

ondan öncekilerin hiçbiri sadri şener kadar menejerlere kulubun yani senin benim paramı peşkeş çekmedi.

Samet Türkmen
17.04.2012, 18:14
Türkiye'nin sorunu bu.Kimse keyfe gelmiyor takımların başına.Bence savcı biraz da futbolda kara para aklama olaylarına girseydi.

Ha-kan
17.04.2012, 18:15
ondan öncekilerin hiçbiri sadri şener kadar menejerlere kulubun yani senin benim paramı peşkeş çekmedi.

boşver.bu forumda maalesef bu yönetimi babasından çok seven tipler var

Cafer Bulur
17.04.2012, 18:18
Onursal baskanmis,pabucumun baskani baska bir sey degil.

Zamaninda ogün ve abdullah i fb ye peskes cekmesinden belliydi bu zatin ne kadar Trabzonsporlu oldugu.

Bosverin,ona futbol hakkinda fikir sorulacagina sibel tüzün ü gönderirseniz daha mantikli is yapmis olurdunuz...

Kamil Çakmak
17.04.2012, 18:32
Tesizlerin adının satışı yapılmalı. 5 milyon dolar eder sanırım. Şu anda 5 para etmediği ve üstelik İsmini taşıyan şahsın şikecilerle aynı görüşü taşıyor olması da cabası.

cemkılıç
17.04.2012, 18:39
Trabzonsporumuzun bilmem kaçıncı kez çalınan emeklerini adam gibi savunamayan,savunmayı bırakın alenen köstek olan,sırtımızdan vuran kimse bize onursal başkan falan olamaz,olsa olsa omurgasızlara başkan olur.Gitsin olsun,lazım değil..

Cafer Bulur
17.04.2012, 18:40
Tesizlerin adının satışı yapılmalı. 5 milyon dolar eder sanırım. Şu anda 5 para etmediği ve üstelik İsmini taşıyan şahsın şikecilerle aynı görüşü taşıyor olması da cabası.
Güzel fikir,katilmamak mümkün degil.

Samet Türkmen
17.04.2012, 18:41
'' Trabzonspor onursuz başkanı Mehmet Ali Yılmaz '' Bu ünvan yakışır kendisine .

Cafer Bulur
17.04.2012, 18:46
Elalemin adamlari camialarini haksiz oldugu halde savunurken bizim sözde ileri gelenlerimiz Trabzonspora bir darbe de biz nasil vurabilirizin hesabinda.

Trabzonspordan ciddi anlamda menfaat elde edememelerine bagliyorum bunu...

Mehmet SELEN
17.04.2012, 18:55
MAY ın ismi tesislerden silinmeli.Bunu yapmak çok zor belki ama biz kullanırken başka ismi kullanmalıyız.Örneğin o tesislerin adı için anket düzenleyip 1.olan ismi kullanarak tabelada May tesisleri olsada halk arasında ismi değişmiş olur.Bize zarar veren içimizdeki irlandalılar.

güneyli
17.04.2012, 18:57
Ben onu sileli yıllar oldu...96 da gıkı çıkmadı..Fenere ve istanbul takımlarına zorluk çıkarmasın diye kadroyu dağıttı..Vs vs..

macka61
17.04.2012, 19:21
bence onursallık unvanı bu zattan biran önce alınmalı bu unvanı ondan daha fazla hak eden değerli başkanlarımız var

selyas
18.04.2012, 00:13
Bu adam yaşlandıkça ne deiğinin farkında olamıyor heralde ?
Hangi taraftasın anlayamıyoruz sayın başkan ?

Sefaenes
18.04.2012, 00:19
fb kurtarmak icin fb tek olmus sucluyken destekliyorlar ama bizimkiler celme atiyor onursal baskan mis benim icin o onursuz Baskan

SEDAT
18.04.2012, 00:20
* Bu adam fenerbahçelidir bu kadar net...

zwartezee
18.04.2012, 00:22
Trabzonspor'un onursal başkanı taraftarıdır.

BOZOHAN
18.04.2012, 00:59
ne onursal başkanmış be tv em diye bi kanalı var akşam biraz baktım 5 dakika zor dayandım. emreyi öyle savunuyorlarki emre kendini o kadar savunmadı.

Alper Calik
18.04.2012, 07:27
Tabiki şikebahçenin.
Sn. Yılmaz ın kim olduğunu, daha önce defalarca yazdık forumda, herkes yazdı. Değil onursal başkan, TS ile hiçbir ilişkisi olmamalı onun. Geçen yıl şikebahçeyi savunmak için 2 tam sayfa röportaj verip TS yi suçlamış idi, "TS kendi hatalarından kaybetti, Trabzonl ya ağlamak yakışmaz" diyecek kadar ileri gitmiş idi !

Faik Yılmaz
18.04.2012, 08:32
Faik abi anladığım kadarıyla seçme seçilme olayı yok Onursal başkanı, bu mevkiden alınması konusunda da bir şart yazılmamış.

ONURSAL ÜYELER : Kulübün amaç ve çalıĢma konularına belirli ve önemli hizmetleri veya
katkıları olan kiĢiler arasından, Divan BaĢkanlık Kurulunun önerisi ve Yönetim Kurulunun
onayı ile seçilen üyelerdir.
Onursal üyelik belgesini kulüp BaĢkanı ve Divan BaĢkanlık Kurulu BaĢkanı imzalar.
Onursal üyeler, organlara seçme ve seçilme hakkına sahip olmayıp tüzük de gösterilen
ödentiyi ödemekle yükümlü değildir.

bende öyle anladım....

bu konuda bizim yapabileceğim bir şey yok....

Ancak yönetim kurulu üyelerinin onayı ile yapılabiliyor....

emre81
18.04.2012, 09:31
Ne zaman Trabzon düşer ortaya çıkar konuşur ucuz prim yapmasından başka hatırlanacak bir tarafı olduğunu düşünmüyorum.

28TS61
18.04.2012, 14:19
sen onursal baskan degil ancak onursal ... olursun

cakalkerem
18.04.2012, 14:41
Trabzon Trabzonsporlularındır...Gerisi hiç....

Ha-kan
18.04.2012, 15:43
camiada o kadar ürkek varki hiçbiri çıkıp da mehmet ali yılmaz adlı Trabzonspor düşmanını bu rezil açıklamalarından dolayı eleştiremiyor

Necmettin ALTUNTAŞ
18.04.2012, 16:35
camiada o kadar ürkek varki hiçbiri çıkıp da mehmet ali yılmaz adlı Trabzonspor düşmanını bu rezil açıklamalarından dolayı eleştiremiyor

Çıkarlar engelliyor yeğenim.

Sibel
18.04.2012, 16:56
Bu durum çok can sıkıcı. Bir an önce gereken yapılmalı...

angraf
18.04.2012, 18:13
Onursal değil Onursuz Başkan

Fatih Öztürk
18.04.2012, 18:35
sen faruk özaktan daha kötü değilsin onursal başkan.yada nuri albayraktan.hatta ve hatta sadri şenerden.

hepiniz toplansanız bir atay aktuğ etmezsiniz.

titanic
18.04.2012, 18:50
sen faruk özaktan daha kötü değilsin onursal başkan.yada nuri albayraktan.hatta ve hatta sadri şenerden.

hepiniz toplansanız bir atay aktuğ etmezsiniz.

Bu saydıkların ne yapmış trabzonspor alehine. Trabzonsporu karalayacak hiçbir demeçleri yok o saydılarının. Başarısızlık değil burada eleştirilen şey.

BOZOHAN
18.04.2012, 18:56
yok mu adam gibi bi başkan sunların alayını külüpten kovacak. sadriye bak ya giki çıkmıyor. sökün artık şu adamın ismini tesislerden.

Tolga
18.04.2012, 20:14
Mehmet Ali Yılmaz bir röportajında FB Kongre üyesi mi bilmemnesiyken "Memleketimin takımından teklif geldi" gibi birşeyler söyledi.Bende Trabzonspor'a başkan oldum dedi.Bu adam Trabzonspor'lu falan değil takılmayın böyle şeylere.Tamamen maddiyat.Hırsız diye tahmin ediyorum kendisini.

güneyli
18.04.2012, 20:18
Aşağıdaki yazı bir fenerli taraftar yorumu..Yorum sizin
"Bu kimin bildirisi bilmiyorum ama Bu bildiri de Mehmet Ali YILMAZ´ a gönderme yapılması hiç yakışık almamış..
Mehmet Ali YILMAZ Derin futbola katılmış ve Emre´yi neredeyse koşulsuz savunmuştur..Her ne kadar Trabzonlu kimliği ile bilinse de sağlam bir Fenerlidir..
Emre´nin sarf ettiği sözler benim nazarımda M.Ali YILMAZ´ın sarf ettiği yamyam kelimesine göre çok daha ağır ve art niyetlidir..Ayrıca kulübümüzce Yobo´nun da olayın içine çekilerek basın toplantısı düzenletilmesi ; Yobo´ya Emre´nin noteri ol!! denilmesi Yobo´ya yapılmış saygısızlıktır...
Emre´nin Rıdvan DİLMEN´le ilgili sözleri ise Emre´nin nasıl birkişiliğe sahip olduğunun kanıtıdır..Rıdvan kim Sen kim? Be Emre...

Ah be Aziz Başkan..Gel bir an Önce..
Fırat AYDINUS kesinlikle doğru karardır...Hiç bir hakem bu ülkede yardımcının bayrağına uymamazlık etmezdi...(Üstelik Trabzon´da ve de Sonuçta faturayı kendisi ödemeyecek olmasını bile bile)..Fırat cesur hakemdir ve eyyam yapmaz.."

Kara Mert61
18.04.2012, 20:19
Bu adamı klüpten silmek lazım ..Yapacağımız en hayırlı iş olur.

Alper Calik
18.04.2012, 20:55
Cevahir Bey, yılmazı Trabzon a başkan olması için adeta zorla getirtmiş. Sonra seçimler sırasında yılmaz kaçıp İstanbul a gitmiş. Sonra bir sürü olay olmuş ama Cevahir adeta ite kaka onu başkan yapmış. İlk başkanlık hikayesini öyle biliyorum.

Kulübü, futbolcuları satmasına rağmen, borç içinde ve kendisine yazılı çeklerle bırakıp gittiğinden sonra da kulübün toparlanması yılları bulmuş idi.

Onursal başkanmış.

Zaten iki yakamızın neden biraraya gelmediği, kendisinin hala onursal başkan diye anılmasından belli. Trabzonsporumuzun hali bu. Bu yüzden de bizim gibi bir camiaya verse verse UEFA kupa verecek. Türkiye dekilerin bizden bir çekincesi yok.

Mehmet Ali Yılmaz bir röportajında FB Kongre üyesi mi bilmemnesiyken "Memleketimin takımından teklif geldi" gibi birşeyler söyledi.Bende Trabzonspor'a başkan oldum dedi.Bu adam Trabzonspor'lu falan değil takılmayın böyle şeylere.Tamamen maddiyat.Hırsız diye tahmin ediyorum kendisini.

Ceyhun Öncü
18.04.2012, 22:24
Sergene "cik ama oynama" dedignden beri benim icin onursuz baskan

hodlu
18.04.2012, 22:43
Malesef MAY beyin Trabzonspor'a katkısını görmedim.Hiçbir katkısı olduğuna inanmıyorum.Kendisinin Trabzonsporlu olduğuna dahi inanmıyorum. Süreç ile ilgili uzun bir analiz yapılsa bu açıkça ortaya çıkar zaten ama gerek yok. Tamam çok güçlü,tesisleri kazandırmıştır ancak Trabzonspor ona çook büyük makamlar kazandırmıştır...Keşke Trabzonspor için kalbi atsa da gelip bu takımı şaha kaldırsa ama işin orası karanlık...

bangkook_61
18.04.2012, 22:57
Bir kulübün simgesi hem Kazım Koyuncu hem de bu adam olmamalı.

Tolga
19.04.2012, 05:40
Cevahir Bey, yılmazı Trabzon a başkan olması için adeta zorla getirtmiş. Sonra seçimler sırasında yılmaz kaçıp İstanbul a gitmiş. Sonra bir sürü olay olmuş ama Cevahir adeta ite kaka onu başkan yapmış. İlk başkanlık hikayesini öyle biliyorum.

Kulübü, futbolcuları satmasına rağmen, borç içinde ve kendisine yazılı çeklerle bırakıp gittiğinden sonra da kulübün toparlanması yılları bulmuş idi.

Onursal başkanmış.

Zaten iki yakamızın neden biraraya gelmediği, kendisinin hala onursal başkan diye anılmasından belli. Trabzonsporumuzun hali bu. Bu yüzden de bizim gibi bir camiaya verse verse UEFA kupa verecek. Türkiye dekilerin bizden bir çekincesi yok.

Olay böyle birşeydi ama aklımda bu tarz şeyler kaldı.Kendisinin Fenerbahçe'li olduğunu çok net biliyorum.Kendisi söyledi çünkü.Ayrıca onursal başkanlığı böyle aldığını da biliyorum.Madem borcumu alamıyorum böyle bir şart koyuyorum mu ne demiş.Şimdi bunu çekiyoruz.Merak ediyorum borç işi ne alemde.Hâlâ borcumuz var mı.Yani başkanlığı geri alırsak ne gibi bi işleme başvurur merak ediyorum.

Alper Calik
19.04.2012, 07:42
Borcu filan yok idi. En önemli kadroyu şikebahçeye komik paralarla sattı.
Kulübün bir borcu yok, Türkiye nin en iyi kadrosuna sahipti, onları dağıttı.
Sonra kendine çekler senetler yazıp, sanki kulübün ona borcu varmış gibi, çekip gitti.
Gelenler mahkemelik oldular, bu çekler uydurmadır diye. Epey yıllar sürdü ama bu sahte borçlar temizlendi.

Şu anda ona Trabzonsporun maddi manevi borcu yok olsa olsa alacağı vardır.

poetricus
19.04.2012, 11:03
Kimin onursal başkanı bilemem ama Trabzonspor'un olmadığından adım gibi eminim.

Tolga
19.04.2012, 18:50
Borçlar temizlendiyse biz bu adamın bu sıfata sahip olmasını istemiyoruz diyelim.Bir davamız da bu olsun.

güneyli
19.04.2012, 19:31
May ı görünce hep aklıma Truva atı gelir..

izzet
19.04.2012, 22:13
Bakalim son olaylari yorumlayacakmi? Benim onursal baskanim daima Özkan Sümer ve Samil Ekincidir.

tsukru61
19.04.2012, 23:39
Tanımayan gençler için kendini ifade etmiştir. MAY Trabzonspor için biteli çok oldu. Şimdi sorunumuz Sadri Şener.

Ha-kan
20.04.2012, 00:04
haluk ulusoy,mehmet ali yılmaz vs vs vs
bunlar gibi isimler Trabzonspor'a en çok zararı veren Trabzonspor düşmanlarıdır

yldz_yn
20.04.2012, 00:06
Yalnız Sadri Şener istifa ederse ki şike kararlarının aleyhte sonuçlanması durumunda ÇAKALLAR klübe dadanacak gibi piyasada onlar gözüküyor

Bera B.
20.04.2012, 00:11
MAA beyin ölümü gerçekleşmiş.

nasıl okuduğunuza bağlı tabi.

edit: maa'yı da anmış olduk. hey gidi :)

FEDAİ
20.04.2012, 00:27
MAYası bozuk olan omurgasızların her zaman yapabilecek olduğu şeyler bunlar..ufukta seçilebilecek olduğu bir siyasi parti vekillik teklif etsin,bak ozaman nasıl savunuyor Trabzonspor un haklarını.....erefsiz .öpek

Fatih Öztürk
20.04.2012, 10:54
MAY Trabzonsporludur.fenerli filan değil.bazen saçmalıyoruz.hangi eski başkanımızın yöneticimizn bu süreçte olumlu konuştuğunu duydukki bu adamdan başka saldıracak adam bulamıyoruz.ayda bir zırt pırt şampiyon biziz diyen sadri şenerin may'dan çokmu farkı var.

Tolga
20.04.2012, 18:08
MAY Trabzonsporludur.fenerli filan değil.bazen saçmalıyoruz.hangi eski başkanımızın yöneticimizn bu süreçte olumlu konuştuğunu duydukki bu adamdan başka saldıracak adam bulamıyoruz.ayda bir zırt pırt şampiyon biziz diyen sadri şenerin may'dan çokmu farkı var.

May Trabzonsporlu falan değildir.Fenerbahçelidir.

batugol
20.04.2012, 18:17
her şeyden önce konu başlığındaki ''ız'' fazla
MAY bize başkan olmadan önce fenerbahçe kongre üyesiydi
halen daha öylemidir bilmiyorum

muratfındıkoğlu
20.04.2012, 20:39
benim için onursal başkan ŞAMİL EKİNCİ dir. adam gibide adamdır.

güneyli
20.04.2012, 22:44
benim için onursal başkan ŞAMİL EKİNCİ dir. adam gibide adamdır.
Hemde şampiyonluğa dil uzatan ntv deki konuşmacıya anasıyla tanışmak isterim deyip adamın dengesini bozacak kadar...Biryerden çıkarın yoksa rahat konuşursun..May ve benzerlerinin çıkarları zarar görmesin..

Fatih Öztürk
21.04.2012, 10:54
May Trabzonsporlu falan değildir.Fenerbahçelidir.

Hemşerim.bende bu adamın yaptıklarını hiç ama hiç tasvip etmeyenlerdenim.kulübümüzü çıkarları doğrultusunda kullandımı evet kullandı.ama hangi başkan kullanmadıki?faruk özak ne verdide kulubun sayesinde bakanlık yapıyor.Trabzonda habire partisine oy sömürüyor...

beğen yada beğenme.
adam Trabzona tesis kazandırmış.istanbulun en güzel sahili kartaldan 30 dönümlük araziyi kazandırmış.evet m.vekili olmuş,bakan olmuş.adama kalkmış fenerli diyorsunuz.sadri şener içinde bir zamanlar fenerbahçe kongre üyesiydi deniliyordu.herkes bir şeyler konuşuyor.fenerbahçeyi en çok may'ın başkanlığı döneminde yendik.bunuda biliyormuyduk?bir adama fenerli derken önce bi seceresini araştırmak lazım.tekrar ediyorum.bende bu adamı sevmiyorum.ama yiğiti öldürürken hakkının teslim edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Süleyman Eruyar
21.04.2012, 10:57
Nuri Albayrak ve MAY

içimizdeki irlandalılardır .

Tolga
21.04.2012, 23:55
Hemşerim.bende bu adamın yaptıklarını hiç ama hiç tasvip etmeyenlerdenim.kulübümüzü çıkarları doğrultusunda kullandımı evet kullandı.ama hangi başkan kullanmadıki?faruk özak ne verdide kulubun sayesinde bakanlık yapıyor.Trabzonda habire partisine oy sömürüyor...

beğen yada beğenme.
adam Trabzona tesis kazandırmış.istanbulun en güzel sahili kartaldan 30 dönümlük araziyi kazandırmış.evet m.vekili olmuş,bakan olmuş.adama kalkmış fenerli diyorsunuz.sadri şener içinde bir zamanlar fenerbahçe kongre üyesiydi deniliyordu.herkes bir şeyler konuşuyor.fenerbahçeyi en çok may'ın başkanlığı döneminde yendik.bunuda biliyormuyduk?bir adama fenerli derken önce bi seceresini araştırmak lazım.tekrar ediyorum.bende bu adamı sevmiyorum.ama yiğiti öldürürken hakkının teslim edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Abi bende bir röportajında TV'de kendi gözlerimle gördüm, kulaklarımla işittim bu yüzden inat ediyorum.Kendi ağzıyla söyledi FB'de Kongre Üyesi mi neydim, sonra bilmem kimler rica etti, e babamızın memleketi bende kabul ettim Trabzonspor başkanlığını gibi birşey söyledi.Çok net eminim.

Şu an Çin'deyim..Free Gate iptal face-youtube giremiyorum videoyu bulur muyum bilmem ama gösteremiyorum.Eğer varsa imkanınız sizlerden rica edebilirim.Arayın bulun.Yoksa ben zaten sevmediğim bir adama fenerli demeye inat edecek beyin yaşında değilim.Anlamanı rica ediyorum . . .

TekfurÇayır 61
22.04.2012, 00:26
1960'larda dünyada hippi hareketi çok büyük yankı uyandırdı. Hippi olmayan bir çok insan da hippileri taklit etmeye başladı. Bunun en göze batan yönü gençlerin giydikleri kot pantolon ve gömlekleri renkleri atsada, yırtık pırtık olsalarda giymeye devâm etmeleriydi. Bu Amerika'daki câri sistemin işine hiç mi hiç gelmeyen bİr hâl aldı. Bu gençleri sisteme tekrar dâhil etmek için eskitilmiş kot modası icâd edildi. Gençler modaya uyup sisteme dâhil oldular.

Benzeri bir uygulama Trabzonspor'a da yapıldı. Kulüp sisteme dâhil edildi, çünkü başa
çıkamıyorlardı. İlk başlarda sorun halledilmiş gibi görünse de sistem dışı bir zararlı olan Trabzonspor, bu sefer sistem içi bir zararlı hâline geldi.

Acâib-ül garâib açıklamalar yapan yöneticilerimizin yukarda belirttiğim süreçte hangi rolü üstlendikleri herkesin anlayışına kalan bir konu. İşin güzel ve bazıları için hoş olmayan yönü ise, sistemin içindeyiz ve sistemin tehlikeli zararlısı olmaya hâlen devâm ediyoruz.