PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rizespor’a Tesekkürler

ozcilingir
14.05.2006, 23:14
Son hafta deplasmanda GENÇLERBIRLIGI takimini yenerek bize UEFA yolunu açan RIZESPOR takiminin tüm fertlerine tesekkür ederim.

Saygilarimla Edited by: ozcilingir

Çebi
14.05.2006, 23:19
burada da bazi senaryolar üretmistik ama kapak oldu sanirim...

TRABZONLU_TS
14.05.2006, 23:22
Aynen Rize olmasaydi simdi ne olcakti herkes biliyor. Tesekkürler Rize...

Erkin
Evet haklisin..

ozcilingir
Senaryo üretenler, futbolun sahada nasil oynandigini bizim topçulara sormalilar.

bordox
14.05.2006, 23:23
Komsuluk ölmemis demek ki.Yenilseler kim ne diyecekti ki?Trabzonspor kazanamiyorsa suç bizim.

A.Hilal Çakıroğlu
14.05.2006, 23:23
konusulan olayi gerçeklestirmedikleri için tsk. UEFA sansini Rize'ye birakanlara da yaziklar olsun!smileys/smiley7.gif

TRABZONLU_TS
14.05.2006, 23:25
Aynen Rize olmasaydi simdi ne olcakti herkes biliyor. Tesekkürler Rize...

zafer6161
14.05.2006, 23:26
bizim için oynamadilar gençler kendilerini göstermek için oynadi

keramiya
14.05.2006, 23:33
evet rizeye haksiz yere yüklenilmis.. Helal olsun çiktilar eze eze yendiler..smileys/smiley32.gif

alpi53
14.05.2006, 23:36
allah rizeden razi olsun..

kimsede bundan sonra rize laf atmasin..

kardes kaardes gecinelim..bu tarih te milat olsun rize trabzon iliskilerine..

Muhalif
14.05.2006, 23:46
Yöneticisi 'Kayserispor-Erciyes maçini dikkatle takip etmek lazim diyen bir takimin taraftarinin Rizespor hakkinda federasyona suç duyurusunda bulunalim' teklifini çok görmem ben..

Birilerine çok gördügüm bir sey varsa o da Trabzonspor formasi tasiyan oyunculara o formadir...

BDiler61
14.05.2006, 23:51
tesekkürler rize burda gerçekten onlara ayip etmisiz

#10 Fietra
14.05.2006, 23:52
Konuyu açma konusunda babam benden daha hizli davran ne yapalim.

Neyse asil konuya dönersek her zaman Karadenizdeki kardesligi savunmusumdur.Rize de Ordu da Giresun da her zaman Trabzon'un kardesidir ve Trabzon bu sehirlerin abisidir.Onlar ne kadar yoldan saparsa sapsin biz yine dogru olani yapmak zorundayiz.

Aramizda bazilari kardesligi sakin Rizespor'un bize yatmasi seklinde algilamasin sakin ha Rizespor elbette bizi yenmek için çikacaktir her zaman sahaya bu böyle bilinsin.

Bir kaç kendini bilmez yüzünden bu seneki maçta olaylar çikti insallah bunlar bi daha yasanmaz.

Rizespor'a tekrardan tesekkürlersmileys/smiley32.gif

Tansu Onur Erdoğan
15.05.2006, 00:04
harbiden helal olsun rizespora kesinlikle bu helal olsun lafi sayelerinde uefaya katilacagimiz icin degil hiç bi iddiasi olmamasina ragmen cikip aslanlar gibi oynayarak galip gelmesi maca asilmasidir

böyle kac takim war örnek olsun ben karadeniz takimaliri her zaman takdir etmisimdir sevmeyende olsa samsunsporda böyleydi neyse alkislar rizesporsmileys/smiley32.gif

zafer6161
15.05.2006, 00:07
rize bundan sonra bizim dostumuzdursmileys/smiley32.gif

My
15.05.2006, 00:13
Aksam Rizeli arkadasim bana telefon açti ve kardes, belki febe formalari giyildi bizde ama buda en iyi özür olur heralde dedismileys/smiley9.gif Toprak olsunda çamurdan olsun besmileys/smiley4.gif Amcaoolilerine selamlar, sevgilersmileys/smiley32.gif

temelyilmaz
15.05.2006, 00:21
bende öyle düsündüm düsünmüstüm yatarlar diye ama çiktilar toplarini oynaqdilar yendiler onlari sevinç bizede utanmak ve haksiz yere itham ettigimiz için özür dilemek kaliyo tebriklersmileys/smiley32.gif

ftunsal
15.05.2006, 00:27
gençler berabere kalsa ikili averajda bize karsi iyidi.böylece bizim üstümüze çikacakti.sahamizin kapanmasina yol açmalarina ancak böyle özür dilenebilirdi..çok tesekkürler rize...

Colakoglu
15.05.2006, 00:32
iyiki varsin rizesmileys/smiley36.gif

Alpayer
15.05.2006, 00:35
Helal olsun usaklara.Bizi yanilttilar.Hepsindan Allah razi olsun.smileys/smiley32.gif

61*TS*61
15.05.2006, 00:37
dogrusu sasiriyorum bu macta banko gencler görünüyordu, ama futbolda hersey oluyormus, rizelilere 6tane dösedik ama onlar bize yinede yardim ettilersmileys/smiley36.gif, tebrikler rize hehe,

evet arkadaslar hayirli ugurlu olsun camiamiza, seneye ne var neee vaaaarrrrrrrrrr tabiki SAMPIYONUZ, bu arada gsye tebrikler bu ezikler sampiyon olacagina gsliler olsun... vede seneye uefadayiz helallllllllllllllll isteeee buuuuuu

cakirahmed
15.05.2006, 01:15
aramizda suç duyurusunda bulunan arkadaslar vardi vede bunu destekleyenler. sagduyulu taraftarlar adina yapilan bu kötü yakistirmadan dolayi tüm rizespor camiasindan özür dileriz. rizeye suç duyurusunda bulunacagina formasinin hakkini vermeyen futbolcularimiza mi suç duyurusunda bulunsak acaba........

aramizda bazilarinada SUS duyurusunda bulunmak istiyorum

pavel_nedved61
15.05.2006, 02:00
konuyu açan abimiz bildigim kadariyla rizeli...insallah yanlislik yoktur.

çok yükleniyoruz gibime gelioo.rizenin senelerdir trabzona karsi tutumu ortada oldugundan dolayi insanin aklina ister istemez böle seyler gelior.

hele hele bi rizeli yaziosa bunu bi bildigi vardir heralde

#10 Fietra
15.05.2006, 02:03
@pavel_nedved61

Hayir Trabzonlusmileys/smiley1.gif

pavel_nedved61
15.05.2006, 02:06
oksmileys/smiley2.gif bi karistirma söz konusu gibime gelioEdited by: pavel_nedved61

fincher
15.05.2006, 02:07
futbolcularimiz adina rizespora teessüflerimi sunuyorum,gitmek istemedikleri uefa kupasina zorla soktuklari için...

eys_61
15.05.2006, 02:09
olsaydi da rize gençlere yenilseydi yine de bizi uefadan ettiniz diye kizma hakkimiz yoktu ki,Trabzonsporun kaderi kendiellerindeydi

rizespora ligin son haftasinda dahi "kazanmaya" oynadigi için tesekkür ederim

ctmeoy
15.05.2006, 02:26
ben kendi adima rizespora tesekkür falan etmiyorum gerek de bulmuyorum

ne yani onlarin yaptiklarindan dolayi bjk maci izmirde oynanmadi mi eeee daha ne o zaman bjk maci trabzonda oynansa kazanacaktik belki

hayret bise yaaa hepimiz balik hafiza olduk halimize aciyorum

cakirahmed
15.05.2006, 02:27
fincher_se7en

futbolcularimiz adina rizespora teessüflerimi sunuyorum,gitmek istemedikleri uefa kupasina zorla soktuklari için...

sevgili kardesim bu yorumunun üstüne söyleyecek birsey bulamiyorum gecenin en dogru tespitini yapmissinsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

cakirahmed
15.05.2006, 02:35
ctmeoy

"ben kendi adima rizespora tesekkür falan etmiyorum gerek de bulmuyorum

ne yani onlarin yaptiklarindan dolayi bjk maci izmirde oynanmadi mi eeee daha ne o zaman bjk maci trabzonda oynansa kazanacaktik belki

hayret bise yaaa hepimiz balik hafiza olduk halimize aciyorum"

sevgili kardesim avni akerde oynadigimiz 17 maçin sonuçlarini bir gözden geçirmeni isterim son fener maçida trabzondaydi kazanmak için hiçbirsey yapmayan bir takimdan bahsediyoruz kabullenmek gerekiyor aramizda bu konu hakkinda yanlis davranis sergilemis arkadaslarimiz var baska camialarla ugrasmaktansa kendi isimize bakip kendimizi sorgulamamiz gerekiyor rizespor taraftari olay çikarttida bizim taraftarda uyanik olsaydi da olaylara çanak tutmasaydi yaptiklariyla biraksaydi rize taraftarini

hata yapilmistir kabul edelim sagduyulu olalim

pavel_nedved61
15.05.2006, 02:42
rize taraftari olay yapmistir bu bir gerçektir ama bizim taraftarimizda melek diil yani...

az çok biliyoruz kendimizi...onlar bise yapmasa bile yapmaya zorlariz...

arkadasin dedigi gibi biz kendimizle ilgilenelim birakalim onlari

Alpayer
15.05.2006, 02:48
@ctmeoy

O maçtaki olaylari yapanlari Rizeli olarak degerlendirmiyorum.Onlar ayri bi kategoride.Ama o kategoriyi yazarsam ..... olarak çikar.

ctmeoy
15.05.2006, 02:58
ctmeoy

sevgili kardesim avni akerde oynadigimiz 17 maçin sonuçlarini bir gözden geçirmeni isterim son fener maçida trabzondaydi kazanmak için hiçbirsey yapmayan bir takimdan bahsediyoruz kabullenmek gerekiyor aramizda bu konu hakkinda yanlis davranis sergilemis arkadaslarimiz var baska camialarla ugrasmaktansa kendi isimize bakip kendimizi sorgulamamiz gerekiyor rizespor taraftari olay çikarttida bizim taraftarda uyanik olsaydi da olaylara çanak tutmasaydi yaptiklariyla biraksaydi rize taraftarini

hata yapilmistir kabul edelim sagduyulu olalim ne yani onlar bize ana avrat küfrederken biz laylaylom mu yapacaktik orda olaylari bilmeden veya arastirmadan yorum yapmayin trabzonspor topladigi puanlarin cogunu evinde kazanmistir ayrica bize yapilanlari hemen unuttugunuz için trabzonsporun üzerinden diger takimlarin yorumlari buralarda dolasmaya basladi

cakirahmed
15.05.2006, 03:07
ctmeoy

hata yapilmistir kabul edelim sagduyulu olalim

ne yani onlar bize ana avrat küfrederken biz laylaylom mu yapacaktik orda olaylari bilmeden veya arastirmadan yorum yapmayin trabzonspor topladigi puanlarin cogunu evinde kazanmistir ayrica bize yapilanlari hemen unuttugunuz için trabzonsporun üzerinden diger takimlarin yorumlari buralarda dolasmaya basladi

küfür ettigin için ceza almadin koltuklari kirdigin için ceza aldin küfür ettigin için ceza alsaydin hiçbir maçini avniakerde oynayamazdin zaten ve eklemek istiyorum ne kadarda çok puan aldik dimi trabzonda bundan mutlu olabiliyorsun eskiden kimse yenemezdi bizi sahamizda simdi 28 puan toplayinca basari oluyo ne günlere kaldik

Jackdaniels
15.05.2006, 03:43
Burda rizespora tesekkür edilecek bisey yok futbol 3 ihtimalli bi spor ve rizesporda bu ihtimallerden birisini elde etmis oldu o kadar zaten bundan dogal biseyde olamaz...

Hüda Topaloğlu
15.05.2006, 04:07
...bu arada gsye tebrikler bu ezikler sampiyon olacagina gsliler olsun...

hocam sana iki sorum var

<LI>tebrikler dedigings bize ve bizim kaptana Küfür eden gsmi???</LI>
<LI>ezikler olacagina gs olsun derken gs ezik degilmi???</LI>

Jackdaniels
15.05.2006, 04:13
61*TS*61 sampiyonluk kutlamalarinada katilmak istermisin arkadasim smileys/smiley7.gif

61*TS*61
15.05.2006, 05:43
agantha, Jackdaniels:

agantha ilk senin soruna cevap vermek istiyorum, benim gsye hic bir düsmanligim yok küfür etmis olabilirler buna fazla önem vermem, ve ezik dedigimde fb takimi oluyor iste onlar ezik, ezik düsmani oldugum icin böle söledim, ne yani gsyi tebrik edemeyizmi?

Jackdaniels: e yok yani ne katilmasi be abe, biz TS'liyiz, yoksa benim ne isim var burda, anlayin arkadaslar benim sadece sevindigim olay eziklerin sampiyon olmamasi, cünki onlar hic bir zaman sampiyonlugu hak etmiyor

Emre B.
15.05.2006, 08:29
Ben kendi adima Rizelilerden özür diliyorumsmileys/smiley9.gif

Gamze_TS
15.05.2006, 08:52
Rize'ye tesekkurler adam gibi cikip oynadigi icin;bizimkilere yazik su son macimizda da yuzumuzu guldurup kendi islerini kendileri yapamadiklari icin.gs'yi tebrik eden arkadaslara bu kadar yuklenilmesini de anlamiyorum .Kimse gs'nin sampiyonluguna sevinmiyor ki fb'nin yikilisina,aglayip zirlamasina seviniyor.Ben de mutluyum eziklerin gozyasi ,azizin sisik surati,rustunun aga takilmis balik halisu berbat sezonun en iyi goruntuleri benim icin.Insallah seneye birbirlerini aglatacaklarina,biz ucunu birden aglatiriz

CAFER ÖZER
15.05.2006, 09:00
Daha önce açilan Rizsepor ile ilgili topicteki Rizespor a tepkimden dolayi Tüm Rizesporlulardan özür dilrim.Fedarsyon göreve diye Rzie ile ilgili açilan Topigin de silinmesini teklif ediyorum.10 tane eksik oyuncu ile gideceksin hiç bir iddian olmadigi halde UEFA iddiasi olan hatta Bizim yenilgimizle berabere kalsa UEFA ya gidecek olan G.BIRLIGI ni yenen RIZESPOR a tesekkür ederken,Bizim oyuncularimizida kiniyorum.Aslinda UEFA kupasina gitmeyi hak etmedik.

divranli
15.05.2006, 09:01
Rize yenilseydide bizim laf etmeye hakkimiz yoktu. Sen git bjk a yenil gençlere yenil kayseriye yenil sonra isini rizeye birak. rize yenilirse sattilar mattilar muhabbeti yap.

Allahtan yendilerki böyle bir ortam olusmadi.

Gamze_TS
15.05.2006, 09:01
Eklemeyi unuttum Karadeniz sereflidirher yerde tesvikler havada ucarken helal Rize'ye.Umarim bu bir milad olur Karadeniz kenetlenmesi icin.Samsuna da gecmis olsun umarim seneye daha guclu gelirler.En buyukTS en buyuk Karadeniz. Karsiyiz karsi bizansa karsi

Ayşe Aygün
15.05.2006, 09:02
Tebrikler rize .Tesekkürleri. sunu daha iyi anladim. komsu komsunun küle muhtaçtr ve sen komsulugunu gösterdin.smileys/smiley32.gif

Naim
15.05.2006, 09:06
Daha önce açilan Rizsepor ile ilgili topicteki Rizespor a tepkimden dolayi Tüm Rizesporlulardan özür dilrim.Fedarsyon göreve diye Rzie ile ilgili açilan Topigin de silinmesini teklif ediyorum.10 tane eksik oyuncu ile gideceksin hiç bir iddian olmadigi halde UEFA iddiasi olan hatta Bizim yenilgimizle berabere kalsa UEFA ya gidecek olan G.BIRLIGI ni yenen RIZESPOR a tesekkür ederken,Bizim oyuncularimizida kiniyorum.Aslinda UEFA kupasina gitmeyi hak etmedik.
Ayni davranislarda bende bulundugum için Rizesporlu Rizelilerden özürdiliyorum

zafercalikoglu
15.05.2006, 09:06
ben trabzonluyum ama rizeyi de hep sevmisimdir,karadeniz takimlari ne kadar çok olursa okdar ebnim için iyi ,

rizeyle trabzon arasinda gerginlik yartamaya calisan grubun galyaninina gelemeyelim yeter,

ozcan_asanoglu
15.05.2006, 09:18
bundan sonra umarim rize'ye bir tek kelime edilmez..

helal olsun onlara..karadeniz insanina yakisani yaptilar, yenilseydiler de kimsenin kizmaya hakki yoktu.

ligde karadeniz takimlarinin olmasi her zaman her sartta bizim için iyidir..

o yüzden samsuna de üzüldüm, gönlüm simdi ordu ile..haydi ordu, gel süper lige..

Esra Yıldırım
15.05.2006, 09:24
Rizespor u tebrik ediyorum mücadelesinden dolayi ancak bu futbolla UEFA ya gitmeyi hak ediyoruz smileys/smiley6.gif

h@msi61
15.05.2006, 09:38
unutmayin ki biz bu maçi Izmir de rize yüzünden oynadik ve emin Avni Akerde olsaydi maç rizenin galibiyetine de ihtiyacimiz olmiyacakti. ben tesekkür filan etmiyorum, çünkü seneye ayni ......lilari yine yapicaklar... bizim onlara ihtiyacimiz yok, tas koymasinlar yeter...

frango
15.05.2006, 09:40
2 hafta oncesine kadar rizeye demedigimiz kalmadi ben genede sozumun arkasindayim rize trabzonun dostu deyildir dun kendisini gostermek için oynadilar ve kazandilar rizenin dostlugu hikaye tek dostumuz biziz ne cabuk unuttunuz 2 hafta once rizede yasananlari

selcjK
15.05.2006, 09:44
1 gün önce rizeye küfredenler simdi süpersin felan diyor; asil süper olan sizsiniz bravo size.

Burçak
15.05.2006, 09:58
karadenizliler temiz kalnpli olmalari yüzünden bu hallere düsüyoruz hep. rizelilerinn hatasi aralarinda fener formali bayraklilarin olmasina izin vermeleri. yoksa gerçek rizesporlulara kimse nin bisey dedigi yok. rize sporlada hiçbi problemimiz olamaz. tek sorun onlarin içinde ki fener sempatizanlari. gerçkten sadece rizesporlu olsalar hiç bi kavga gürültü kalmayacak. ama rize kendi maçinda tribünlerinde fener formali bayrakli adamlara izin verirsen herzaman bu böyle devam eder. tekrar dsiyorum gerçek rizesporlularla hiç bi problemimiz yok.

Emorfo
15.05.2006, 10:03
Su hale bakin kedimizden utanmamiz lazim. Rizespor için ileri geri konusuruz ondan sonra Rizespor bizi UEFA'ya gönderir. Rizespor birden canim cicim olur... Utanmasi gereken bir zümre daha var. o kutsal Trabzonspor formasini giyen ruhsuzlar toplulugudur. Yaziklar olsun..

Volkan Yavuz
15.05.2006, 10:14
Genc Oyunculara tebrikler!

Rize nin Teknik Direktörun söyledigi gibi..

Badaloğlu
15.05.2006, 10:18
Bu baslik, Rizespor içinaçilan basliga alternatif olarak özür dilensin diyemi açildi?Rizede olaylari çikaranlar bellidir.Her akli basinda adamda bilirki Rize ya da Trabzon çok farkimiz yok yani...Rizeyle ya da Karadenizdeki takimlarla eger biz düsman olursak bu ancak eziklerin isine gelir.Bu adamlarda bunu çok iyi bildikleri için her Rize,Samsun v.s. takimlarla maçlardan evvel Erman Toroglu gibi adamlarda çikar bu isin kaymagini yerler.

Rizespor, kendi için oynamistir.Aldigi sonuç bizim isimize yaramistir bu bir gerçektir.Ama benim bu sonuca bakisim Emorfo gibi...Yaziklar olsun diyorum Trabzonspor formasini siradan hale getirenlere,yaziklar olsun o formayi giyen ruhsuzlara...

Besiktasta operasyon oldugu halde sahaya çikip çatir çatir top oynuyorlar ama bizimkiler çoktaaaaan tatile çikmislarda haberimiz yok!...

Ruhsuzlar,artik karar aldim seneye hiç sizin bu salakliginizi çekmeyecegim, kahir etmeyecegim haberiniz olsun...Biktim usandim bu adamlardan ya,söyle agiz tatiyla Besiktasi ne zaman yenecegiz biz?O forma bir çoguna büyük geliyor,oynamak istemeyen defolsun gitsin...

Edited by: Badaloglu

Aslıhan
15.05.2006, 10:19
Su hale bakin kedimizden utanmamiz lazim. Rizespor için ileri geri konusuruz ondan sonra Rizespor bizi UEFA'ya gönderir. Rizespor birden canim cicim olur... Utanmasi gereken bir zümre daha var. o kutsal Trabzonspor formasini giyen ruhsuzlar toplulugudur. Yaziklar olsun..

sonuna kadar haklisiniz smileys/smiley9.gifsmileys/smiley32.gif

o formanin ne demek oldugunu birilerinin bunlara kafalarina vura vuraanlatmasi gerekiyor çünkü hala anlamamakta israr ediyorlar.

Mustafa Ayazoğlu
15.05.2006, 10:27
TRABZONSPOR'um dogru dürüst oynasabugün Rizeye tesekkür etmezdik.

Bu yönetimle ne sampiyon oluruz nede kupa kaldirabiliriz. 3 kurusun hesabini yapan yönetim anlayisi ile sampiyon olunamaz.

Balcklabel
15.05.2006, 10:31
Bazi takiamlara haksizlik etmeyelim arkadaslar Rize'den daha çok, Gençlerbirligi'ne, Kayseri'ye ve kupayi alarak dördüncülük kontenjanini bize açan Besiktas'a da tesekkürlerimizi eksik etmeyelim... Unuttugum baska takim kaldi mi acaba? smileys/smiley18.gifFutbolcularimiz yenilmekten yoruldu biz de tesekkür etmekten yorulacagiz sanirim smileys/smiley5.gif

lazkopat_52
15.05.2006, 10:31
su düstügümüz duruma bak yaa,uefa için bi ezigin ve rize nin kazanmasini dört gözle bize bekleten futbolcu ve yöneticilere tesekkürler...

metehan
15.05.2006, 10:35
Aslina bakarsak bizim futbolcularin hiçbir zaman UEFA diye bir hedefi olmadi. Bu sene de bir hedefimiz olsun diye yönetim bu isi sik sik gündeme getirdi. Hoca bu hedeften bahsetti, taraftar bahsetti. Ama futbolcularin sahada gösterdigi mücadele böyle bir hedefi isaret etmiyordu. Rakiplerin ikrami ile UEFA'ya gittik.

trapezus61
15.05.2006, 11:19
Tesekkürler Rizespor...

Onurlu mücadelen için.

Külünkoğlu
15.05.2006, 11:26
Nedir su Rize'den çektigimiz.smileys/smiley4.gif

tigin
15.05.2006, 11:29
rize yüzünden izmirde oynadik maçi.yine rize sayesinde uefaya gidiyoruz.ama ben tesekkür etmeyecegim.

Kaya
15.05.2006, 11:29
Her maçta yasanan, ufak sayida insanlarin gerginlikleri medyaya tasinir ve yan yana olan bu 2 sehrin birbirine düsman olmasi sagnalir. Çogunluga bakildiginda böyle bir sorun yoktur ama çogunlukta haber yapilacak bir malzeme de yoktur. Esas olan az sayida insanin yaptigi olaylardir.

smileys/smiley32.gifÇaykurRizesmileys/smiley32.gif

TSelif
15.05.2006, 11:30
Borcunu ödedi rize

Külünkoğlu
15.05.2006, 11:36
rize yüzünden izmirde oynadik maçi.yine rize sayesinde uefaya gidiyoruz.ama ben tesekkür etmeyecegim.

Hasaaann Emin ol ki o olayi çikaran onursuz fb'ligi ayyuka çikmis bir damla içlerinde Rize'lilik olmayanlar birakUEFA'yi hali sahada oynamamizi istemezlerdi. Iki farkli sekilde düsünenleri ve olayin içerigini dogru etüd edelim. Esirgemeyecegimiz bir tesekkür bizi yüceltir.

Murat Acar
15.05.2006, 11:46
Kime tesekkür ediyoruz önce ona karar verelim...

Tesekkürü borç bildiklerim;

1)Onuruyla sahaya çikip terinin son damlasina kadar savasan rizesporlu futbolcular için

2)Sahada biz dahil her maçta onuruyla oynayan tüm futbolcular için

3)Karadeniz takimlarinin galibiyetini istanbul eziklerinin malübiyetini isteyenler için...

bunlar..

Birde yazik dediklerim ...

1)Rizespor takimini yedek kadroyla ankaraya gönderenlere..

2)hiçbir sorunu olmayipta izin alip gençler maçina gitmeyen rizeli futbolculara...

3)Gençleri yenmelerine ragmen as futbolcularini kesen teknik heyete...

4)Rize.TRABZONSPOR maçlarinda febeli ezikleri aralarina alan ve iki kardes sehri birbirine düsürenlere ...

halil ibo
15.05.2006, 11:49
Her zaman futbolda Karadeniz Birligini savunurum.Samsun'da da,Rize'de de Trabzonspor aleyhine bagiranlar 3 eziklerin taraftarlaridir.Trabzon'da bile bu ezikler taraftar bulabiliyorsa Samsun'ada Rize'yede söyleyecek bir sözümüz olamaz.

Bu anlamda Rize'ye tesekkürü borç bilirken smileys/smiley32.gif,diger rakibimizi saf disi birakan geyseyede tesekkür etsek mi acaba ? smileys/smiley4.gif

Murat'
15.05.2006, 12:50
berabere bile bitseydi o maç biz yanmistik sonsuz tesekkürr

Tahir
15.05.2006, 13:01
ben yedek kadro ile gittikleri için kendileri hakkinda olumsuz düsüncelere kapilmistim ve bunu ifade etmistim.simdi rizelilerden hem özür diliyorum hem de onlari tebrik ediyorum.

Cengiz Çubukcu
15.05.2006, 13:17
ben de rizenin hakkini yiyenlerdenim...ama rize bizi mahcup etii...etti de sanki dur su gençleri yeneyim nasilsa trabzon yenilir ama komsumdur uefaya gitsin mi dedi!!! yenilseydi de birsey degismemeliydi, çünkü biz kendi isimizi bu sene hiç kendimiz göremedik..

karadeniz birligine ise inanmiyorum, herkes mücadelesini adam gibi yaparsa birliklere gerek kalmaz , futbol kirlenmez..

kudu_61
15.05.2006, 13:40
TESEKKÜRLER ATAY AKTUG VE YÖNETIMINE

Hernekadar taraftar grubu olarak rize ve samsunspor taraftarlari bizi sevmeselerde (çekemeselerde) yönetimsel olarak çok çok iyi dosluklarin temelinin atildigi atay baskan ve diger karadeniz kulup baskan ve ekiplerine tesekkürler...Hep beraber ordusporu play off maçlarinda desteklemeye TRABZONSPOR BAYRAKLARIMIZLA, sizleri aramizda görmek bizi sevindirir Ordulu hemsehrilerimiz ne kadar çok karadeniz takimi o kadar çok basari

ozcilingir
15.05.2006, 13:44
Bazi arkadaslar , sahamizin kapanmasina sebep oldugu için RIZESPOR'A tesekkür etmekden imtina ediyor.

RIZESPOR takiminin sahadaki kadrosu ve teknik heyetinden kaynaklanan bir olay olmamistir. Olayin sebebinin tribünlerdeki provakatörlerce çikartildigi kesin oldugu bilinmektedir. Bu sebeple RIZESPOR futbol takiminin, kadro, teknik heyet ve yönetiminin bize karsi herhangibir art niyeti olmadigi bir gerçektir.

RIZESPOR takimida ligde ununu eleyip asmisdir ve son maçta kadrosundaki yedek futbolcularin permormansini görmek için bu maça degisik bir kadro ile çikmis ve UEFA ya gidecek olan bizim çok degerli futbolculardan kurulu kadromuzun yenemedigi GENÇLERBIRLIGI takimini ANKARA'DA deplasmanda olmalarina ragmen 3-1 gibi net bir skorla yenmisler veTRABZONSPOR takiminin bu sene uluslararasi musabakalara katilma hakkini elde etmesine katkidabulunmuslardir.

Kisacasi GENÇLERBIRLIGI takimi ve TRABZONSPOR takimi UEFA 'da oynama hakkini elde etmeleri için son maçlarinda mutlak puan almalari gerektigi halde, su anda bu iki takimin kadrosunda bulunan bir çok futbolcunun seneye takimlarinda olamayacagindan dolayi , son maçlarinaasilmamislarve RIZESPOR'un GENÇLERBIRLIGI Maçinda sahada oynayan futbolcularin ekmeklerini bu meslekden kazandiklarini ve gelecekleri için bu maça asildiklari kanaatindeyim. Bu gerçekden yola çikarak RIZESPOR takiminin bu basarisininTRABZONSPOR kulübüne ve taraftarina uluslararasi organizasyonlara katilma hakki vermistir. Ve ben bu olanagi bana saglayan RIZESPOR Futbol takiminin tüm fertlerine TESEKKÜR etmeyi bir borç olarak kabul ettim ve TESEKKÜR ettim.

Sevgili kardesim BADALOGLU nun dedigi gibi diger açilan bir topice karsi alternatif bir topic olarak açmadim.Baskabir kardesimin dedigi gibide RIZE'LI degilim.

Saygilarimla

sbay
15.05.2006, 13:55
rize onurlu mücadele gösterdi.kutlarim.ama bizimkilerinde baskalarinin gayretiyle uefaya gitmeleri acinacak bir durumda oldugumuzu gösterir.

ahmetto
15.05.2006, 13:55
Rizespor a tesekkür ederiz.Bu kiyaklarina karsilik bir dahaki sene daha az atariz.smileys/smiley4.gif

Küçükalioğlu
15.05.2006, 14:01
usaklar az bi susun daa çayelinden kiz alacagiz Allah'in izniyle arada bizim iside bozacaksiniz. dügünden sonra yazarsiniz smileys/smiley2.gif

frango
15.05.2006, 14:11
rizeye tesekkur etmiyorum kendisi için oynamistir yoksa biz trabzona kiyak yapalim diye oynamamislardir ve oynamazlarda kimse odstluktan bahsetmesin rizeye deplasmana giden arkadaslara bi sorun bakalim adamlar ne diye tezarat yapiyolardi sadece kale arkasida deyil bi ara numarali bile bagiriyodu maç sonunda kaç tane 61 plakanin camlari kirildi

maksat ortami germek deyil ama bi galiboiyet sonrasi rize dostumuzdur diyenlere kiziyorum tek dostumuz biziz gerisi yalan

Külünkoğlu
15.05.2006, 14:25
@ ozcilingir Ahmet abi bir seyi daha ilave etmek istiyorum. Vestel manisa maçinda eger fb ceza almasaydi. Rize maçindan biz asla ceza almazdik bu tip durumlarda kiyas ve eyyamcilik oluyor maçi seyreden herkes gördü ki cezayi gerektirecek bir durum yoktu, varsa ki bu ceza evsahibi takima verilebilirdi. Unuttugumuz bir sey daha var maçi gözlemcilerin federasyon yetkililerinin maçin durmasini gerektirecek hiçbir olay yokken 15 dakika maçi geç baslatmislar ve maçin baslamamasina sinirlenen iki takim taraftarilarinin gerilmesine sebep olmuslardir. Oysa ki maç baslasa gözler ister istemez sahaya dönecek ve gerilim aninda düsecekti. Bunu birileri istemedi.

Maçin izmire alinmasi ise tamamen güvenlik sebebiydi. Maçlar öncesi düsünce suydu. fb sampiyon olacak sampiyonlugu kutlamak isteyen fb taraftarlari yola dökülecek Trabzon - Besiktas maçindan çikan her iki takim taraftarlari fb taraftarlarina bu maçin sonuca bakilmaksizin saldiracakti.Izmir bir önceki sinavi geçince ve böylede bir durum söz konusu olunca gürültü patirtiaçisindan en uzak yer seçilmistir yada zorla seçtirilmistir.

@ Lazkopat_61 "ne kadar çok karadeniz takimi o kadar çok basari" Yillarca ihmal edilmis bölge ekonomisi için yüzdeyüz gerekli bir seydir Karadeniz takimlarinin 1. ligde yer almasi. Ama hepsi buraya kadar, herkes kendine oynasin,tipki bu hafta oldugu gibi bu bize yeter. Düsmanliklara hayir, dibine kadar rekabete ise evet. Rekabet kaliteyi getirmelidir düsmanligi degil.

@ KÜÇÜKALI Bittiginin resmidir, Hemi da Çayeli.. oy oy oyy. yayla senliklerindesenide aramizda görecegiz anlasilan enisteeeeee

GÜLER61
15.05.2006, 14:30
hemserilrimize tesekkürler.

aramiza nifak sokmaya çalisanlar utansin komsuluk nasil olur gösterdiler. insaallah ordu da süper lige çikar da karadeniz kardesligini herkese gösteririz.

trabzon formasini hak etmeyenler artik giymesinler.

LazAnisT
15.05.2006, 14:46
Açikçasi içimden gelmiyor.geçmisleri o kadar kötüki

Külünkoğlu
15.05.2006, 14:56
Ne mesela 26 senede bizi sadece 2 kez yendikleri için mi ? yada son dört sezonda fenerbahçe'den bizden daha çok puan aldiklari için mi ?berabere bile kalsalar UEFA'ya gidemeyecektik neden doruya dogru demiyorsunuz ? Biz farkliligimizi ve büyüklügümüzü ortaya koymak zorundayiz. Tesekkür etmek sayginliginin ve büyüklügün alametidir.

Emir BAYRAK
15.05.2006, 15:00
Rizeden böyle mücadele beklemiyordum açikcasi....</span><br style="font-weight: bold;"><br style="font-weight: bold;">Tesekkürler Rize...</span>smileys/smiley32.gif

Karadenizli olduklarini hatirlattilar bize...</span>

telha23
15.05.2006, 15:08
utaniyorum baskalarinin basarisiyla uefa ya biz gidiyoruz bu durumdan utanç duyuyorum

mensure 61
15.05.2006, 15:13
Allah askina ya birakin bunlari...Ne tesekkür ediyorsunuzki anliyamadim Rize bizim için oynamadi kendileri için oynadi, birde onlar için sayfa açiyorsunuz inanamiyyorum. Yaptiklarini ne çabuk unuttunuz bir diyil iki diyil... Onlar asla bizim dostumuz olamaz!!!

Küçükalioğlu
15.05.2006, 15:13
metin abi nie ölde dedin yaw ürkütme beni. zate bi ton taksite soktular beni öde öde bitmiyor geçen hafta sözlendik hayirlisi Allah'dan. ben oga hiç bise sormadim karalahana dolmasi yapmasini biliymisun dedim biliyrum dedi oda dedim oldi bu is smileys/smiley36.giffenerden Trabzon'a geçis de yaptirdik. ben daha ne edeyim.

h@msi61
15.05.2006, 15:25
ya bunlar degil mi, fenerin Trabzon maçi öncesi yillarca fenere sehirlerini açan, bunlar degilmi yillar önce maçta kaleci Senol Günesin kafasini yaran, bunlar degil mi hersene rizeye giden taraftarimiza saldiran, bunlar degil mi kendi takimindan çok feneri tutan.... daha 2 gün önce gazetelerde rizede kafasi yarilan taraftarimizin resimleri dolasiyodu, bari o insanlara ayip etmeyin. yedek kadrosuyla çikmistir maça rize, kendi için oynamistir. böyle tesekkür olaylarina hiç mi hiç gerek yok çünkü bunlarin bize karsi olan kiskançligi, kini bitmez. kendi takimlari bizimkiyle bas edemediginden fener diye bagirirlar anca maçlarda. rizesporu sevmiyorum ve en kisa zamanda 2. lig a kategorisindeki yerini almasini istiyorum...

naimbektas61
15.05.2006, 15:46
iste karadeniz ruhu böyle olmali bence karadeniz takimlari böyle birlik olmalismileys/smiley17.gif

POYRAZ
15.05.2006, 15:56
Tesekkür ediyorsunuz ama tesekkür, sizin icin yapilan bir sey varsa edilir. Tamam, Rizespor maci verseydi gidemeyecektik UEFA'ya. Ama bir de su acidan bakmak lazim. Rizespor yedek agirlikli bir kadroyla maca cikti ve yedekler kendilerini göstermek icin canla basla oynadilar, yani Trabzonspor'un UEFA'ya gitmesi icin oynamadilar. Ben Rizespor'u maci kazandigi icin degil, serefi ve onurunu kaybetmeden oynadigi icin tebrik edebilirim ancak.

Ayrica bizi, UEFA'ya gitmek icin baska takimlarin mac kazanmasina muhtac birakanlara ne demeli bilmiyorum.

Bülent Bayraktar
15.05.2006, 16:52
olsun ölesine tesekkür edelim

sweetrose
15.05.2006, 17:04
Fener yaltakçilarindan beklenmeyen davranislar;;smileys/smiley7.gif

Mert67
15.05.2006, 17:12
rize sahaya gençlerle çikmistir gençlerde kendileri göstermek için iyi oynamistir .fazla övmeyin ya.onlarin yüzünden mçimizi izmir de oynadi zaten.

imported_cagatay
15.05.2006, 17:21
bence karadeniz takimlari bir olmali bir olmali derken anlamsiz kavgalar bitmeeli artik sahsen ben ordunun çikmasini istiyorum

Aslıhan
15.05.2006, 17:22
hiç kimseye tsk. gerek yok sadece takimima tsk.ediyorum bizi bu hallere düsürdükleri için smileys/smiley7.gifbizi rizeye tsk.eder duruma getirdikleri için çünkü hiç bir güç bunu bize yaptiramazdi sanirim smileys/smiley7.gif Edited by: aslihan

Mehmet
15.05.2006, 17:44
Arkadaslar ben sansa mansa ve hiç bir takimin da direk kendi basarisiyla bu ligde bir yere geldigine inanmiyorum. Son 3 - 5 sezondur.. Ligin gidisati önceden senaryosu hazirlaniyor..
Kimlerin 1. Kimlerin 2. kimlerin ne yapacagini aslinda futbolu yönetenler
önceden biliyorlar. Maksustan fb yi önde götürdüler. en sonunda
isi Gs ye biraktilar. Dün fb Denizli'yi eze eze yenerdi müsade edilseydi.
Isi öyle bir sasaya getirdiler ki bakin bu gün

piyasa ne halde?

Dövüz çildirdi gene.

Rize'nin Gençleri yenmesi Bjk'nin TS'yi yenmesi hikaye yalanciktan.
Neymis son hafta saibesiz geçmis. Nasilda dalga geçiyorlar insanlarla.
Öyle bir görüntü vermeye çalistilar. A. POLAT nasil olurda sampiyon
Gs olacak diye bas bas bagirir.
Her halde bildigi bisey vardi.
Benim anladigim Türkiye futbolla oyalaniyor ve yönetiliyor.
Bu konu üzerine çok yazmak istediklerim varda vaktim problem. Neyse.
Kötü bir sezon geçiriyoruz yine Avrupaya yollaniyoruz. Yani zorla gönderiliyoruz gibi hak etmeden. Daha dogrusu 4 büyüklerden biri olmanin avantajlari bunlar.

Hekimoğlu
15.05.2006, 17:50
rize'ye kayseri'ye ve gençlerbirligi'ne tesekkürü bir borç biliyorum.

61_dnc_TS
15.05.2006, 17:58
izmirde oynamamiza nedenolan olaylari unutmusuz galiba....smileys/smiley2.gif Edited by: 61_dnc_TS

tsmaniac
15.05.2006, 17:59
ulan keske rizeyi karsilasaydik çiçeklerle ne hallere düstük dandik uefaya bile seviniyoruzsmileys/smiley7.gif

frango
15.05.2006, 18:39
ne tesekkur etmesi adamlar genc kadro ile gitmisler ankaraya eminimki bole olacagini bilselerdi belkide gencler macina yatardilar bu rizeden hersey beklenir

Erbay
15.05.2006, 18:41
Rizeden beklenmedik hareketlersmileys/smiley1.gif

The Legend
15.05.2006, 20:58
tesekkürler smileys/smiley5.gif

Emre B.
15.05.2006, 22:34
O haberde Altan götürülmedi yaziyodu ama dün Altan ilk 11'de oynadi

Bartuğ13
15.05.2006, 23:01
ya evet komplo teorisi ürettik ama bizi utandirdilar.helal olsun.ama hak ettik mi uefayi bilemem

Adem Erdoğan
15.05.2006, 23:06
yaw bu rize bize bizden daha çok faydali.kendimizin yapamadigi iiligi adamlar bize yapti bu sezon.helal olsun rizeye.

Samsa
15.05.2006, 23:49
eyvallah Rizesmileys/smiley32.gif

Kaya
15.05.2006, 23:54
Arkadaslar ben sansa mansa ve hiç bir takimin da direk kendi basarisiyla bu ligde bir yere geldigine inanmiyorum. Son 3 - 5 sezondur.. Ligin gidisati önceden senaryosu hazirlaniyor..

piyasa ne halde?

Dövüz çildirdi gene.

Kötü bir sezon geçiriyoruz yine Avrupaya yollaniyoruz. Yani zorla gönderiliyoruz gibi hak etmeden. Daha dogrusu 4 büyüklerden biri olmanin avantajlari bunlar.

Türkiye liginden sikildim. Hersey planlanmissa (banada öyle geliyor biraz) neyin mücadelesi bu.

yakup midi
16.05.2006, 00:05
gençlerbirligiymis rize büyüklügünü konusturdu....bizim almamiz gereken maçi çikip onlar aldi....resmen bizim dagittigimizi onlar topladi....

Barış
16.05.2006, 00:14
rizespor takimi bizim maçta taraftarinin(!) tribüne çagirmasina ragmen o bölüme gitmedi,topçulari adam ama taraftari nedir kimdir amaci nedir belli degil.

hcicek61
16.05.2006, 04:07
trabzon rize el ele kupa karadenize

frango
16.05.2006, 11:02
uefa ya gittigimize bile nerdeyse sevinemiyoruz kendi gucumuzle gidemedik rize yendi diye gidiyoruz bizi bu hale dusuren futbolcular utansin rize gencleri yendigine kesinlikle sevinememistir cunku ayni aksam hayatlarinin darbesini denizlide yendiler frener sampiyonlugu kacirdi rize kahroldu rizeye ne tesekkur ederim nede minnet duyarim

kutoz
16.05.2006, 11:12
Tesekkürler, Kayseri ve Gençlerbirligi... Kaybettikleri hesapsiz puanlarla, bize UEFA'ya katilma sansi tanidiklari için...

UğuR
16.05.2006, 11:25
EVET UEFA ya gitmemize en çok rakiplerimizin hesapsiz puanlar sebep oldu ama bizimde saçma sapan puan kayiplarimizin oldugunu unutmayalim.bu arada tesekkürler Rize..Rize çogu gençlerden olusan bir takimla çikti G.Birligi karsisina ve genç futbolcular kendini kanitlama istekleri bizim isimize geldi.

divranli
16.05.2006, 11:33
Trabzon rize el ele kupa karadenize

smileys/smiley32.gif

kuzey_lee
16.05.2006, 11:39
tesekkür edilmesi gereken ligimizde çokça görülen son hafta sendromundan etkilenmeyip (as oyunculari dinlendirmenin sebebi nedir anlayamadim) gençlerbirligine karsi mücadele eden takimdir..

ama kimse çikip da bir rize sayesinde uefaya gidiyoruz,onlar olmasaydi olmayacakti teranelerini anlatmasin kardesim.bu lig eger 34 hafta ise,34 haftada öyle ya da böyle aldigimiz 52 puanla uefa'ya gidiyorsak bunda herkesten çok kendi takimimizin emegi vardir.son haftada alinan sonuçlara göre degerlendirme yapacaksak diger 33 haftayi hiç hesaba katmayalim o zaman..

sanatik
16.05.2006, 12:54

piyasa ne halde?

Dövüz çildirdi gene.

Türkiye liginden sikildim. Hersey planlanmissa (banada öyle geliyor biraz) neyin mücadelesi bu.

biraz abartiyorsunuz.

artik türkiyede futbol kalmadi demek, birileri istedigi gibi herseyi yönetiyor dogru olamaz, mantiksizdir.

abartmayin lütfen, böyle yazilar nelere yol aciyor tahmin edebiliyormusunuz ?

birikiyor birikiyor millet yollara düsüyor, yönetim isini yapsin, futbolcu isini yapsin, taraftar taraftar olsun,gerisinide bu bahsettiginiz sikecilere biraksin bakalim sampiyon olamiyormusun kendi gücünlen.

ctmeoy
16.05.2006, 12:59
Tesekkürler, Kayseri ve Gençlerbirligi... Kaybettikleri hesapsiz puanlarla, bize UEFA'ya katilma sansi tanidiklari için... aynen katiliyorum uefaya katilmak bu takimlarin elindeydi bizim maci saymazsak demek ki onlar istemedi bize kaldi bu kadar basit...

SessizKral
16.05.2006, 13:03

piyasa ne halde?

Dövüz çildirdi gene.

Türkiye liginden sikildim. Hersey planlanmissa (banada öyle geliyor biraz) neyin mücadelesi bu. dostlar bazi seyleri abartiyorsunuz bende futbol oynadim öle onun önde götürdüler onu son maçta yenmesini engellediler..bunlar kolay seyler degil....aslinda dogru olan bazi seyler var ama konuya yanlis yerden girmissiniz..bugün trabzonsporun sampiyon olmasi hiçkimse istemez.ne yazili nede görsel medya....kesinlikle istemez..federasyonda istemez ts sampiyon olsun......bunlarin sebeplerini bir topic açip açiklayacagim.....

Murat Acar
16.05.2006, 13:18
allah allah rizeye tesekkür topigi ne hale gelmis yav smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

walla hiç gülecegim yoktu

serseerii
16.05.2006, 19:21
ya ben kimse yi anlamiyorum trabzon maçinda fenerbahçe gelecek ananizi......... diye bagiranlara ben hayatim boyunca tesekkür etmem etmicem deeee
smileys/smiley7.gif

frango
16.05.2006, 22:20
ya ben kimse yi anlamiyorum trabzon maçinda fenerbahçe gelecek ananizi......... diye bagiranlara ben hayatim boyunca tesekkür etmem etmicem deeee
smileys/smiley7.gif

evet ayne katiliyorum rizeya maça gitmis biri olarak bu kufurleri bizzat duyan biri olarak ne bugun nede yarin rizeye ne tesekkur ederim nede minnet duyarim

agahozlu
16.05.2006, 22:32
tartistigimiz olayin çözümü aslinda çok basit.biz rizespora degil rize
taraftarina tepkimizi koyduk ve ya öyle olmaliydi.çünkü
trabzonsporumuzun aleyhine tezahüratta bulunan rizespor degil
rizesporunun bilinçsiz taraftariydi.bizim rizesporla bir alip
veremedigimiz yok diye düsünüyorum.ve bizimde rizespora karsi sansimiz
(futbol bazinda) oldugunu düsünüyorum.ayrica trabzonspor kendi güzüyle
uefa ya gidemedi düsüncesini de yanlis buluyorum.toplanan puanlari
bizim oyuncularimiz topladi ve uefa için yetti demek kendi gücümüzle
gittik.tamam son maçta besiktasi yenip uefa ya gitmeliydik bu düsünceye
kesinlikle katiliyorum,allah korusun sonumuz febe gibi olabilirdi ipler
kendi elimizdeyken herseyi berbat edebilridk ama futbol bize güldü ve
uefadayiz.kesinlikle trabzonspor un hedefi 3. lük ve ya 4.lük degildir
yanlis anlasilmasin.ama ortada uefa ya gitme basarisi gösterilmistir ve
bunun basak takimlar sayesinde oldugunun söylenmesini dogru bulmuyorum.
artik trabzonsporumuzun elemleri geçip kiev-fagamusta maçindaki
tecrübesizlikleri yapmayazagini umut ediyorum.gruplara kalmayi ve orda
ilk 3 girmeyi her trabzonsporlu gibi bende çok isitiyorum artik bunun
için düsünmemeiz lazim.çünkü kendi liginde elde ettigin basariyla
avrupa da sen taninmiyorsun.orda gruplara kalsan ve tur atlasan
avrupada senin ismini duymayan kalmaz.tesekkür ederim...

keramiya
17.05.2006, 03:12
rizeye tesekkürler ve bu vesileylede çelikten özür dilerizsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

BOZOHAN
17.05.2006, 22:14
rizeye tesekkür edecek degilim bizi sagolsunlar rizede çok iyi karsiladilar 1 saat camsiz arabayla trabzona gelmek zorunda kaldik. neyine tesekkür edecem.

AyDaN_61
17.05.2006, 22:18
Rize bizim dostumuzdurr...onlari bize kiskirtanlar utansin...ama buda size kapak olsun

BOZOHAN
17.05.2006, 22:36
Rize bizim dostumuzdurr...onlari bize kiskirtanlar utansin...ama buda size kapak olsun

aslinda onlara kapak olsun. biz onlardan büyügüz girdigimiz stada saygi berkleriz. saygilarini hürmetlerini göstermek zorundalar. çügnkü biz TRABZONSPORLUYUZ.

bir gün herkestrabzonsporlu olmasin bu büyüklük ve seref bize kalsin.

cakal 61
19.05.2006, 19:58
rize samsun ordu giresun kardesimiz ama rizede bize yapilanlar affetilemez avni akerde yan yana mac izliyorlar rizede yapilana bak

ama gencler karsisinda gosterdikleri guc ve aldiklari skoricin onlara tesekkur ediyorum

Erdem Keser
19.05.2006, 20:15
saolasin rizespor