PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadece TRABZONSPOR!

Çebi
14.05.2006, 22:18
Fb nin sampiyon olamayisina sevinirken gs nin sampiyonluguna sevinen bir Trabzonsporlu görmek benim için acilarin en büyügü!

Istanbul takimlarinin sampiyonluklarini kutlayamadiklari tek sehrin insanin, taraftarinin burada yazdiklarina bakin hele...Yazik bize...

Sadece fb üzerinekurmaya devam edersek mutlulugudaha çok mutlu oluruz...

Burada sevinen arkadaslarimi Gs forumlarina, taksimdeki kutlamalara, floryadaki sevinç yumagina katilmaya davet ediyorum...

SADECE TRABZONSPOR'U tutan arkadaslarimla birlikte bu sezonun bize vermis oldugu aciyi yasamaya devam edecegiz...Siz sevinedurun...

SADECE TRABZONSPOR!

http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/degilsiniz.bmp

bordox
14.05.2006, 22:21
Aynen kardesim.

Trabzonspor sampiyon olmadiktan sonra gerisi hikaye,umrumuzda da degil açikcasi.Trabzonspor maçiyla Rize maçi bitti radyo kapandi.Dinlemedim bile kim ne yapmis.

Nytre
14.05.2006, 22:29
trabzonluyuz biz

istemez para pul

her zaman heryerde

anti-istanbul

zeyno61
14.05.2006, 22:31
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sadece TRABZONSPOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

iZzY61
14.05.2006, 22:35
tamam haklisiniz ama ben sahsen gs nin sampiyon olduguna sevindim kimse inkar etmesin herkezin icinde gs nin sampiyonlugu vardi , FENER OLSAYDI DAHA MI IYI OLCAKTI IYIKI GS OLDU( fenerbahceye seneye sampiyonlar ligi on elemelerde basarilar smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif)

Nytre
14.05.2006, 22:37
orada sevinen ............TIR!...

BDiler61
14.05.2006, 22:44
trabzonluyuz biz

istemez para pul

her zaman heryerde

anti-istanbul

olay budursmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Lapina
14.05.2006, 22:46
Alayi s....fsiz :=)

U.Sadıkoğlu
14.05.2006, 22:52
abibenm sewnmemn nedenissadece febelilere laf atabilicek oLmamizdismileys/smiley36.gif

Nytre
14.05.2006, 22:57
meydanda olan arkadaslardan bir tanesi orada insanlarin sadece fb. aleyhine tezahurat ettiklerini ve uefaya gidildigi için bir kaç tezahurat yapildi dedi.. ne kadar dogru bilemem ....

keske bjk.yi yenseydik...

HER ZAMAN HERYERDE ANTI ISTANBUL!....

Tahsin Armutcu
14.05.2006, 23:09
bizim kumede biraktigimiz besiktas bugun hicbir iddiasi olmadigi halde bizi yendi.ayni durumda biz olsaydik ne yapardik acaba?tamam belki cok gol kacirdik ama durum degismez.herkesin bildigi bir seyi ben yine de tekrarlamak istiyorum.BIZIM KENDIMIZDEN BASSKA DOSTUMUZ YOK!!!!!

guera
14.05.2006, 23:57
adam 6. mesjinda gs y yalakalik yapiyor.. bu itler degil miydi gecne yil bizi 4-2 yenen ne lepists beyinlisiniz yahu! ne demek hem herkez gsnin sampiyonlugunu istiyor diye! biz trabzonluyuz ve bizim maclarimizin sampiyonlugumuzun disinda hangi tkaimin sampiyonluguna sevinecegimize sen ya da senin gibiler mi karar verecek?

fener macini izledim ve fenerden nefret etmeme ragmen sirf senin gibiler yzunden fenerin sampiyon olmasinin bizim icin daha iyi oldugunu dusundum ???

en azindan fb bizim acik dusmanimiz! gs gibi arkadan kemeraltindna claismiyor bunlar! gokdenizi aziz nasil almaya claistiysa ergun efendi de istemisti gokdenizi sadece cebleri delikti de onun icin afkuramiyordu! bu sayfada gsyi öven bir trabzonluyu gormek icimi acitiyor!

ben de digerleri gibi bir icinde istnabul tkaimlarinin sampiyonlugunun kutlanamadigi bir sehir takimini tuttugum icin gurur duyanlardanim....

hele gs nijn sampiyonlugunu burda ovmek ve sevinmek sadece aptalliktir...

TSelif
15.05.2006, 00:03
TRABZONSORsmileys/smiley32.gif

temelyilmaz
15.05.2006, 00:06
ya bu gese hayranligi yakacak bu takimi suraya bak artik uefaya giderken bile sevinebiliyoruz bu takimin düsünüp geseden eksiginin n oldugunu düsüncegene seviniyor gese bizden daha az parasi vardi hani bu isler parayla oluyodu artik bu arkadaslar sempatizanligin nereye vardigini göremiyo ben akçaabatliyim akçaabat bile sampiyon olurda trabzonspor sampiyo olamazsa üzülürüm

Kaya
15.05.2006, 01:04
tamam haklisiniz ama ben sahsen gs nin sampiyon olduguna sevindim kimse inkar etmesin herkezin icinde gs nin sampiyonlugu vardi , FENER OLSAYDI DAHA MI IYI OLCAKTI IYIKI GS OLDU( fenerbahceye seneye sampiyonlar ligi on elemelerde basarilar smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif)

Sayenizde Trabzonspor küçüldü. Bu tip düsüncelerini kendine saklarsan hiç degilse Trabzonspor'a daha az zarar verirsin...

zanoylu
15.05.2006, 01:11
ikisinide üstüste koysun tüm Trabzonsporlular emi (karbonsuz) Bana ne yaa kim olmus olmus....

eys_61
15.05.2006, 01:12
trabzonluyuz biz

istemez para pul

her zaman heryerde

anti-istanbul

fincher
15.05.2006, 01:18
Bazen bir futbol takimimiza bakiyorum,bir birtakim taraftarimiza bakiyorum acaba biz kendimizi mi kandiriyoruz diye düsünüyorum.büyüklügümüzden birseyler mi kaybediyoruz?sampiyonluk özlemlerini galatasarayinkiyle giderenler lütfen takimimizi desteklemeyin,açikca galatasarayli olun doya doya sevinin.zira Trabzonspor sampiyon oldugu gün sevinmeye hiç hakkiniz ve yüzünüz olmayacak...

Trabzonsporun Trabzonsporu birinci takimi olarak destekleyen taraftara ihtiyaci yok,tek takimi olarak destekleyen taraftara ihtiyaci var...

Özkan Erdem
15.05.2006, 01:19
Baskasi yalan dolan...

TRABZONSPORLUYUZ ULAN !!!!

aleminkrali
15.05.2006, 01:25
bu gs nin sampiyon olmasina sevinen tum trabzonlularin XXXXXEdited by: Kaya

eys_61
15.05.2006, 01:26
@fincherse7en

simalyildizi da bunu anlatmaya çalisiyordu ki ama kimse anlamadi

neler oluyor bize???

Volkan Yavuz
15.05.2006, 01:29
T - R - A - B - Z - O - N !!!

HEY!

#10 Fietra
15.05.2006, 01:35
Trabzonspor'dan baskasini düsünenin,Galatasaray'in sampiyonluguna sirf Fenerbahçe ile olan rekabetimizden dolayi sevinenin Allah Belasini Versin!

pavel_nedved61
15.05.2006, 01:46
O SEVINenler vatan haini..trabzonlu olamazlar.trabzonsporlu olduklarini saniyorlar ama diiller.

i

Kaya
15.05.2006, 01:47
bu gs nin sampiyon olmasina sevinen tum trabzonlularin XXXXX

Arkadasim abartmaya gerek yok...

Jackdaniels
15.05.2006, 04:00
IZzY61 sen trabzonspor taraftari olamazsin smileys/smiley2.gif

iZzY61
15.05.2006, 04:10
ben sizden hepinizden daha cok trabzonsporluyum. ben en azindan trabzonda yasayan adamlarin trabzonsporuncamiasina mal olmus topcularaana avrat kufur etmiyorum . ben sadece orda fikrimi ortaya koydum turkiye genelinde ilk trabzonda silahlar patladi noldu biri cikipda noluyor dedimi . inegin altinda buzagi aramayin,

Jackdaniels
15.05.2006, 04:17
Birak simdi bu laflari arkadasim sen önce 1.sayfada yaptigin yorumu oku ondan sonra trabzonsporu agzina al...

iZzY61
15.05.2006, 04:30
yaptigim lafin arkasindayim, fb gs ikisinden biri sampiyon olcak bende gs nin sampiyon olduguna sevindim nolmus YANi SEVINDIYSEM OLAMAZMI EGER BIZ FB LEN SAMPIYONLUK ICIN CEKISSEYDIK BIZ SAMPIYON OLSAYDIK GSLILERsevinmezmiydi VEYA GSLEN SAMPIYONLUGA OYNASAK , fb liler ts olsun istemezmi ?

61*TS*61
15.05.2006, 05:15
Bazilarimiz diyor iste anti istanbul, yani ben buna pek katilmiyorum her takima saygi duyarim ama ezikbahce degil onlar bizim tek düsmanimiz benim dilegim oldu ve ezikler sampiyon olamadi bu beni cok ama cok sevindirdi cünki onlar hic bir zaman sampiyonlugu hak etmiyorlar,

GSye burdan tebriklerimi iletiyorum hak etti bu sampiyonlugu...

batugol
15.05.2006, 07:18
Daha once de soyledim biz olamadiktan sonra kimin sampiyon oldugu onemli degil, ama kimse kusura bakmasin nasil fb sampiyon olamadi diye Trabzondakisevinc gosterileriyakisiksiz ve abartiliysa burada insanlarin yazdiklarikufurler vehakaretler de ayni derece de yakisiksiz.

Ne olursa olsun kimsenin kimseye bu hakaretleri etmeye hakki yok.

Benim nazarimda iki durumda bizi kucultuyor.

Hadi kalin saglicakla

İ.Öztel
15.05.2006, 07:31
Biz bu zihniyetten kurtulamadigimiz surece birak sampiyon olmayi bir kac sezon sonra kümede kaldik diye silah atarsakta hic sasirmayin. Acikcasi ben boyle bi durumda hic sasirmam. Cunku yakinda bu halde olabiliriz.

kelkitli29
15.05.2006, 07:33
yaptigim lafin arkasindayim, fb gs ikisinden biri sampiyon olcak bende gs nin sampiyon olduguna sevindim nolmus YANi SEVINDIYSEM OLAMAZMI EGER BIZ FB LEN SAMPIYONLUK ICIN CEKISSEYDIK BIZ SAMPIYON OLSAYDIK GSLILERsevinmezmiydi VEYA GSLEN SAMPIYONLUGA OYNASAK , fb liler ts olsun istemezmi ?

OLAMAZ. Trabzonsporluysan Besiktasa karsi yenildigin mactan sonra SEVINEMEZSIN. Sokarim gayseye. Ya usaklar Trabzonda cikartma yapmak lazim. Adeta Kurtulus Savasi gibi. Vatan elden gidiyor ya.

Gamze_TS
15.05.2006, 07:58
Tamam ikisi de birbirinden beter bu kopeklerin ama en azindan aglayan ezikler gormek azizin sistigini gormek beni de mutlu etti .Her ne kadar gs,den nefret de etsek her trabzonlunun icindeki fb nefreti baskadir.Onlari aglatan insallah seneye biz oluruz ama daha iyi oldu diyen arkadaslara bu kadar yuklenilmesini de anlamiyorum .Trabzonsporlu olmasalar burada isleri ne? Lutfen birbirimizi bu bizanslilar yuzune kirmayalim. Saglicakla kalin

Oruç
15.05.2006, 11:30
'Febeyi sevmiyorum ona gicigim' diye gesenin sampiyonluguna kilif arayan 'kendine Trabzonsporluyum' diyenleri Allah islah etsin. Trabzonspor'un sizi giblerine ihtiyaci yok!!!

Aslıhan
15.05.2006, 11:43
'Febeyi sevmiyorum ona gicigim' diye gesenin sampiyonluguna kilif arayan 'kendine Trabzonsporluyum' diyenleri Allah islah etsin. Trabzonspor'un sizi giblerine ihtiyaci yok!!!

Bu cümleleri üstüme almiyorum smileys/smiley4.gif, bende sevindim ama fb nin sampiyon olamamasina sevindim

Burdaki herkes TRABZONSPOR lu bunu unutmayalim lütfen

Nytre
15.05.2006, 12:50
fb.nin sampiyon olamamasina sevinilir...evde tv. izlerken iyi olmus dersin fb.ye ama sokaklara çikmak ne demek? korna çalmak ne demek?

herkesin dedigi gibi NE SEVINMESINI NE DE ÜZÜLMESINI BILIYORUZ!....

TRABZON KENTI HER ZAMAN ANTI-ISTANBULDUR!...

gs=fb=bjk

ISTANBULA GÖNÜL VEREN .......ZLER BIZDEN DEGILDIR!!!!!!!!

poetricus
15.05.2006, 13:00
Fb nin sampiyon olamayisina sevinirken GS'in sampiyonluguna sevinen bir Trabzonsporlu görmek benim için acilarin en büyügü!

Istanbul takimlarinin sampiyonluklarini kutlayamadiklari tek sehrin insanin, taraftarinin burada yazdiklarina bakin hele...Yazik bize...

SadeceFB üzerinekurmaya devam edersek mutlulugudaha çok mutlu oluruz...

Burada sevinen arkadaslarimiGS forumlarina, taksimdeki kutlamalara, floryadaki sevinç yumagina katilmaya davet ediyorum...

SADECE TRABZONSPOR'U tutan arkadaslarimla birlikte bu sezonun bize vermis oldugu aciyi yasamaya devam edecegiz...Siz sevinedurun...

SADECE TRABZONSPOR!

TSunami
15.05.2006, 13:19
UEFA ya gtmeyi kutlayan Trabzonsporlular mi?
her iki rakibimizden de ikili averajda daha kötü, son maçini alsa UEFA ya gidecek ama bunu bile beceremeyip rekiplerin yenilmesiyle UEFA hakkini elde eden takimin taraftarlarinin maglubiyet sonrasi UEFA ya gitmesi ancak teselli olur kazanilmis bir basari degil, bir zafer degil. nesini kutlamislar burasi daha garip ve inandirici degil.

Hüseyin Çümen
15.05.2006, 13:23
arkadas gese nin sampiyonluguna sevinirsin ama burada onu yazamassin bu sevincini gösterecegin yer burasi degil onu ultravesti türü sitelerde belirt burasi sana ve senin gibilere kapali

trabzonlu olupta baska takimlari tutan veya sempati duyanllara yaziklar olsun diorum! bu takim bu yüzden biyerlere gelemior bize bile soruyolar hangi takimi tutyosun die TRABZONSPOR diorum bazen de 2. takimini söle diolar bunun suçlusu bu tip insanlar ben senin yaptiginin cezasini çekiorum ve ben bu ceza yi haketmiorum ben ceza çekeceksem sende çekeceksin ozaman bundan sonra herkes akilli olsun sallak fikirlerini alsin defolsun

halil ibo
15.05.2006, 13:34
Burada dogal olan fenerin sampiyonlugu kaçirmasina ve daha önemlisi 3 defa arka arkaya sampiyonluk alamayisina sevinmektir.Arkadaslarin birçogununda belirttigi gibi sokaklara tasmadan ve abartmadansadece buna sevinilebilir.Arada çok ince birnüans var.Yada ne bileyim biz fenerle yarisirken ahlaksizca tribünlerini fener satan Denizlispor'un onur savasina! sevinebilirsiniz.

Geysenin sampiyonluguna sevinmek ise Trabzonsporluluk degildir.Ezikliktir.Gidin o zamanErgun Gürsoy abinizin elini öpün...smileys/smiley7.gif

Erbay
15.05.2006, 13:38
Oh be!!!Benim gibi düsünenler de varmis.Gs sampiyon oldu diye bizim ailedekiler sevindi.Allah Allah dedim okula gittim Trabzonlu arkadaslar da seviniyor.Eve geldim Allahtan burasi öyle degil.Gs sampiyon olmus banane.Bunlar bizi sampiyonluga giderken yenmedi mi?Ilk yari bize 4 atmadi mi?Bu takimin sampiyonluguna niye sevineyim ki...

kaanarda
15.05.2006, 13:41
BENIM TEK ISTEGIM SENEYE FENERIN 100 YILINDA SAMPIYON BIR TRABZONSPOR GÖRMEK ONDAN SONRA BIR 20 YIL DAHA BEKLEMEYE RAZIYIM YOK BE NE 20 YILI OLURSAK ZATEN GENE AMBARGO KOYARIZ SAMPIYONLUGA

Gamze_TS
15.05.2006, 13:55
Ya arkadaslar abartmayalim bu kopekler yuzune birbirimize giriyoruz.Hicbir trabzonlu gs'nin sampiyonluguna sevinmez .Sevinilen fb'nin dustugu durumdur.Ve bu da gayet dogaldir tumturkiye fb'nin sampiyon olamamasina sevindi tabi ki biz de.Ama sevinenTS'li degildir demek hatta xxx'ler ayip oluyor.Bence nasil gs'nin sampiyonluguna sevinenTS'li olamazsa ,fb'nin sampiyon olamamasina sevinmeyen de TS'li olamaz.Boyle aci bir sekilde sampiyonlugu kaybeden hangi bizansli olursa olsun ben sevinirim arkadaslar.OnceTS'liyiz sonra da bizans dusmani

Gamze_TS
15.05.2006, 14:04
bu arada size tavsiyem fb macinin sonrasini tekrar tekrar seyretmeniz .Eminim hepiniz azizin mor suratini,rustu'nun aglardaki halini,aglayan ezikleri gorunce sevineceksiniz.Bizim sevindigimiz bu yoksa banane gs'nin sampiyonlugundan Allah topunu bildigi gibi yapsin

sbay
15.05.2006, 14:08
96 da yasadigimiz acinin daha büyügünü yasadilar.daha beter olsunlar.

Murat Acar
15.05.2006, 14:08
Iyi de bu da bi anlamda gaysenin sampiyonluguna sevinmek manasina gelmiyormu.Asil söylemek istedigim burada febe olacagina gese olsun diyenlere.sözlerim sadece onlara..sankigayse çokmu hakketti sampiyonlugu en azindan geçen hafta cordi nin hediye ettigi gol varki evlere senlik..

Birakin febenin nefretini kinini en azindan düsmanin oldugunu biliyorsun febenin..

Ama gayse gibi yalamanankör kani bozuk dostum olacagina febe gibi düsmanim olsun..Çok daha makbul benim için

Üç istanbul ezigininde bir degeri yok gözümde yaziklar olsun dün aksam tv de seyretmedim pc de açmadim bu gün bunlari duyunca yikildim yikildimm..

Yaziklar olsun..

Büyük takim taraftari olmak büyük düsünmekten geçer...

Bize ne biz olamadiktan sora sampiyon kim olursa olsun...anadolu birligi diyorlar peh peh peh..sevineceksem ben sampiyon oldugumda sevinirim..

Beceke ye yenildigimiz gün ÜZÜLECEGIMIZE febe sampiyon olamadi diye sevinmek hangi akla hizmettir.Bunu anlayan varsa bir büyük klüp taraftari olarak bana açiklasin

Denizli 2 yil önce maçi sattigini dün aksam tescilledi... hemde basinda içimizden biri varken yapti bunu Giray hoca nin takimi ilk 20 dk da 4 yedi febe de sorarim size o maçta çok daha kaliteli futbolculari olan denizli tüm stadi febeye verirken kimse nooluyoruz demedi.. ayni durum bu yil niye olmadi...

Seviniyordum Biz farkliyiz diye ama gün geçtikçe bizim içimizdende çikiyor böyleleri neymis efendim febe olacagina gayse olsunmus yaziklar olsunne diyeyim baska..SIZENEEEEEEEEE.....onun bunun sampiyonlugundan yada olamadigindan

(siz diyorum çünki böyle düsünenleri BIZ olarak görmüyorum)Edited by: rutav0861

Naim
15.05.2006, 14:09
Fenerin Sampiyon olamamasin özellikle Son hafta Kaybetmesine Sevinirim
Gs nin Sampiyon olmasini xxxx takmam

sbay
15.05.2006, 14:19
bizi 2 sene önce sampiyonluktan eden galatasarayin sampiyonlgununa sevinecek trabzonspor taraftari olamaz.biz trabzonsporluyuz.onlarin basarilariyla avunmamaliyiz

Gamze_TS
15.05.2006, 14:22
kardesim ne dostlugu ya .gs gibi dostum olacagina fb gibi dusmanim olsunmus.Bu laf nerden cikiyo ne dostu istanbul takimindan dost mu olurmus hepsinin allah cezasini versin.Ben sadece berbat bir sezonun ardindan fb;nin bizden beter aci cekmesine sevindim o kadar niye bu kadar galeyana geliyorsunuz.Bu sekilde uzulen gs de olsa ben yine sevinirim.Insallah seneye de trabzonum aglatsin hepsini

.

Sevgi
15.05.2006, 14:30
amma abarttiniz bu olayi.Kimsenin gs nin sampiyonluguna sevindigi falan yok.

burda ''vah vah'' diye yazan hrkesin fb nin sampiyon olamadigina sevindiginden hiç sühpem yok.TRABZONSPOR lu hiç kimse gs sampiyon oldu diye sevinmedi , fb sampiyon olamadi diye sevindi

Neden mi ? 96 da hernekadar kendi hatamiz olsada alicengiz oyunlariyla elimizden alinan sampiyonluk Neden mi ? 2004 de kafamiza vurula vurula elimizden alinan sampiyonluk Neden mi ? biçakci babalari sayesinde aldiklari 15 puan ? Neden mi ? Azize nin kendini peygamberlestirmesi ?

23 yildir sampiyon olamayan bir takimin taraftari o sehirde yasayan insanlar ve 23 yil daha sampiyon olamayacak bir takimin bugün fb sampiyon olamadi diye sevinç gösterisi yapiyorlar yarin gs sampiyon oldu diye sevinç gösterisi yapacaklar bunun hesabini onlara sormadan önce gözleri paradan baska bisey görmeyen karaktersiz futbolculara gözlerini koltuk sevdasi bürümüs yönetimlere sorunuz.evet TRABZON elden gidiyor evet yeni nesil taraftar elden gidiyor sorumlularida ortada.

bunlari konuyla ilgili diger baslikta yazmistim.Ayni konuyu içeren diger iki konu kilitlendigine göre bu konunda kilitlenmesi lazim.

TRABZONSPOR lu olan kimse gs nin sampiyonluguna sevinmedi NOKTA

ozcan_asanoglu
15.05.2006, 14:40
ya öbür topic kapatildi halâ niye israrla ayni seyler burada dile getirilmeye çalisiliyor..

bu topicin de kapatilmasini rica ediyorum..

salihismet
15.05.2006, 14:41
Ne Aziz yiildirimi, ne Ali $eni, nede f,b yi hic sevmem, yanliz Azizi a$agilamak icin, Azize yazarak bir bayan ismi kullanmak dogru mu acaba?

zafercalikoglu
15.05.2006, 14:46
Hiç kimse Gs nin sampiyonluguna sevinmiyor,

1.hakeden kazandi,

2.adelet yerini buldu ,

3.Ortami geren kenidlerini ust sinif doren fb ler için

4.ve gs topçularin pnursal mucadeleri için

yoksa gerisi yalan banane kim olursa olsunda yukraidaki sebeblerden dolayi ,bence gs tebrik etmek lazim ,yilmadilar ve basardilar

Ayrica denizliyide tebrik etmek lazim maci bir an bile birakmadilar,,

olay bundan ibarretdir,sevinçi buyutmeye turlar atmaya gerek yok ,

Murat Acar
15.05.2006, 14:49
kardesim ne dostlugu ya .gs gibi dostum olacagina fb gibi dusmanim olsunmus.Bu laf nerden cikiyo ne dostu istanbul takimindan dost mu olurmus hepsinin allah cezasini versin.Ben sadece berbat bir sezonun ardindan fb;nin bizden beter aci cekmesine sevindim o kadar niye bu kadar galeyana geliyorsunuz.Bu sekilde uzulen gs de olsa ben yine sevinirim.Insallah seneye de trabzonum aglatsin hepsini

. Güzel diyosunda herhalde bazi yazilari okumadan sadece benim yazdigim dikkatini çekmis birileri israrla febe olacagina gese olsun daha iyi diye yaziyor dikkatini çekerim sadece yazdiklarim onlar için diye üstüne basa basa söyledim..Ayrica üç ezikten birien yenildigimiz hatta2 milyon dolarlik bir maçi kaybetiigimiz saatlerde üzülmek yerine yada elestiri yapmak yerine febe nin sampiyon olamamasina sokakta sevinç gösterisi yapmak ne derece dogru...Bilmem meramimi anlatabildimmi Edited by: rutav0861

Gamze_TS
15.05.2006, 15:05
Yok okumaya calistim hepsini de ben de gs olacagina fb olsun diyen arkadaslarin da fazla ustune gidildigi kanisindayim.Trabzonlu olmamakla suclaniyorlar .TS'li olmayanin burada isi ne. Sadece fb'den daha fazla nefret etmek suc mu? Kimse gs'nin sampiyonluguna sevinmiyor bunu anlayin artik. Saglicakla kalin

Hüseyin Çümen
15.05.2006, 15:49
bu arada size tavsiyem fb macinin sonrasini tekrar tekrar seyretmeniz .Eminim hepiniz azizin mor suratini,rustu'nun aglardaki halini,aglayan ezikleri gorunce sevineceksiniz.Bizim sevindigimiz bu yoksa banane gs'nin sampiyonlugundan Allah topunu bildigi gibi yapsin

2 sene önce de gese liler ve febe liler senin mor yüzüne bakipta güldüler onu unutma 2 sene önce bana nasil koyduk diyen gese liler vardi ve ben onlar yüzünden katil oluyodum ben elimi çatlattim sirf o ........ler yüzünden bize kimseden dost yok onlar dan kim sampiyon olursa olsun siz isinize bakin eger bakamaiyosaniz burda ona sevindik buna üzüldük diye yorum yapip germeyin milleti kendinizi savunmayida kesin tekrar söylüyorum düsüncelerriniz size kalsin

POYRAZ
15.05.2006, 16:00
Fb nin sampiyon olamayisina sevinirken gs nin sampiyonluguna sevinen bir Trabzonsporlu görmek benim için acilarin en büyügü!

Trabzonspor taraftarlarinin sevindigi olay cincon'un sampiyon olmasi degil. Trabzonspor taraftarlarinin sevindigi sey, kancik kancik oyun oynayip, satilik hakemleri satin alip, kahpece oyunlarla sampiyonlugumuzu calan fe-be'nin sampiyon olamamasidir. Yoksa kimin umurunda cincon sampiyon olmus veya olamamis.

İHSAN
15.05.2006, 16:13
trabzonluyuz biz

istemez para pul

her zaman heryerde

anti-istanbul

olay budursmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif kesinlikle kardesim iste buuu...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Gamze_TS
15.05.2006, 16:31
arkadasim bu ne hiddet tabi onlar benim mor yuzume bakip alay ettikleri icin ben de simdi onlarla ediyorum . Dusunceni kendine sakla dersen olmaz, burda dusuncelerimizi, TS askimizi ,istanbul nefretimizi paylasmak icin yaziyoruz. Sen hic merak etme buradaki herkes istanbul eziklerinden en az senin kadar nefret ediyor. Eskileri de unutmus degiliz. Zaten unutmadigimiz icin bu kopeklerin en azindan birinin bizimkine benzer bir aci cekmesi biraz olsun icimize su serpiyor.Senin anlamadigin olan oldu bir kopek sampiyon oldu ,bari oburunun acisiyla biraz eglenelim

Murat Acar
15.05.2006, 16:32
trabzonsporluyuz biz

istemez para pul

her zaman heryerde

anti-istanbul

olay budursmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif kesinlikle karde&thorn;im i&thorn;te buuu...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif Böylesi daha iyi he usaklar

61*TS*61
15.05.2006, 16:38
kaan can diyorki:

Ya arkadaslar abartmayalim bu kopekler yuzune birbirimize giriyoruz.Hicbir trabzonlu gs'nin sampiyonluguna sevinmez .Sevinilen fb'nin dustugu durumdur.Ve bu da gayet dogaldir tumturkiye fb'nin sampiyon olamamasina sevindi tabi ki biz de.Ama sevinenTS'li degildir demek hatta xxx'ler ayip oluyor.Bence nasil gs'nin sampiyonluguna sevinenTS'li olamazsa ,fb'nin sampiyon olamamasina sevinmeyen de TS'li olamaz.Boyle aci bir sekilde sampiyonlugu kaybeden hangi bizansli olursa olsun ben sevinirim arkadaslar.OnceTS'liyiz sonra da bizans dusmani

aynen sana katiliyorum kardes, süpersin

Hüseyin Çümen
15.05.2006, 16:39
trabzonsporluyuz biz

istemez para pul

her zaman heryerde

anti-istanbul

olay budursmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kesinlikle karde&#254;im i&#254;te buuu...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif Böylesi daha iyi he usaklar

eyvallah!!!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Şentürk
15.05.2006, 16:44
beni mutlu eden tek sey fenerbahçenin bizim 1996 da kaçirdigimiz elimizle verdigimiz sampiyonluk sonrasi hissettiklerimizi onlarinda yasamasiydi.gs sampiyon olmus hiç önemli degil umurumdada degil.ama bir gerçek var ki biz feneri gs den daha çok sevmiyoruz olayin özü budur bence!!

Hüseyin Çümen
15.05.2006, 16:45
kaan can diyorki:

ben sana katilamiyorum kardesim febe nin sampiyon olmasina üzülmeyen ts li degildir nedemek yaa biz ilgilenmioruz dioruz anlasaniza ben olamiyorsam kim olursa olsun febe nin sampiyon olamadina sevinmek nedemektir onun rakibi bir bizans takimi sampiyon olmustur ve sen otomatikman ona seviniosun yani bizansin sampiyonluguna seviniosun hiç kivirmaya gerek yok bu böyledir

trabzonsporluyuz biz

istemez para pul

herzaman her yerde

anti istanbul anti istanbul oooo..

Gamze_TS
15.05.2006, 16:58
Evet arkadasim mesaji cok iyi anlamissin .Ben yine de birdaha okumani rica edecegim. Saglicakla kal

Aslıhan
15.05.2006, 17:04
ben anlamiyorum yada anlamakta zorluk çekiyorum nedemek ona sevinen yada sevinmeyen TS li degildir demek buna sizler mi karar veriyorsunuz .smileys/smiley9.gif

burda bencehiç kimse bir digerinin taraftarligini sorgulamamali sorgulayamaz da...

evet gs sampiyon oldu diye sevindim ama bu fb olamadigi için bir sevinç ne yani simdi ben TS li degilmiyim ?

burda sadece sunu tartisirim meydana gidip sevinç gösterileri yapmak dogru muydu ?Edited by: aslihan

Sevgi
15.05.2006, 17:23
bu konunun diger kapatilan 2 konu ile arasinda ki fark nedir de o konular kapatilirken bu konu hala açik.???????????

Mert67
15.05.2006, 17:51
neymis son haftada sampiyonlugu kaçirmak ögrenin ........lersmileys/smiley7.gif

gerçekefsane
15.05.2006, 17:59
Fenerbahçe'nin sampiyon olmamasina çok sevindimsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif. simdi Ben Trabzonsporlu degilmiyim. smileys/smiley4.gif

Hala seviniyorum. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif.

Herkesin Trabzonsporlulugu kendinesmileys/smiley2.gif, sizin isteklerinize göre mi hareket edecegim yani. Birakin bu tartismalari, sevinen sevinir, sevinmeyen sevinmez. Trabzonspor için ne yapabilirim için fikir üretin, tartisinsmileys/smiley2.gifSiz neden sampiyon olmadik diye tartisin.smileys/smiley2.gif

Burada herkesin ortak paydasi Trabzonspor smileys/smiley2.gif

Nytre
15.05.2006, 18:22
ben de fb.nin sampiyon olamamasina sevindim tüm anti-fbliler gibi ancak benim ve benim gibi düsünen arkadaslarim kizdigi nokta bu sevincin abartilmasi ve meydanlara çikarak kornalara basarak silahlar atarak bu sevinci GEREKESIZLESTIRMELERIDIR!...

sonra medya yazar ts.liler gs.nin sampiyonlugunu kutladi diye..

utanan ne diyecegimizi bilemeyen biz oluruz...hiç yoktan yere saçma sapan bir seyin altinda kaliriz..

tigin arkadasimiz dönüp dolasip konunun buraya getirilmesinden sikayetçi... bende bu rezilliigi veya ufak bir seyle geçistirilebilecek seyi abartan kisilerden sikayetçiyim!....

Murat Acar
15.05.2006, 18:38
ben de fb.nin sampiyon olamamasina sevindim tüm anti-fbliler gibi ancak benim ve benim gibi düsünen arkadaslarim kizdigi nokta bu sevincin abartilmasi ve meydanlara çikarak kornalara basarak silahlar atarak bu sevinci GEREKESIZLESTIRMELERIDIR!...

sonra medya yazar ts.liler gs.nin sampiyonlugunu kutladi diye..

utanan ne diyecegimizi bilemeyen biz oluruz...hiç yoktan yere saçma sapan bir seyin altinda kaliriz..

tigin arkadasimiz dönüp dolasip konunun buraya getirilmesinden sikayetçi... bende bu rezilliigi veya ufak bir seyle geçistirilebilecek seyi abartan kisilerden sikayetçiyim!....

Evet çok dogru söylüyorsun ama birileri hala anlamak istemiyor becekeye yenildigimiz saatlerde ben eve kapandim ne tv ne pc açtim içim burkuldu sonn maçi kaybetmek ve birileri kaybetti diye uefaya kalmayi kendime yediremedim inanin...Kendi göbegimizi kesemedik..ama bazi arkadaslar için yenilgi okadar olagan bir sey olmuski çikip bilmem hanbi ezigin sampiyonlugu son maçta kaybetti diye sokakta sevinç nidalari atmaya baslamis...Sevinmeyin diyen yok ancak oh olsun deyin geçsin gitsin ne o korna çalmalar ates etmeler hehe iste biride çikar derki TRABZONDA gs nin sampiyonlugu kutlaniyor

Ne diyeceksiniz dilin kemigi yokki büzesin

Lokman
15.05.2006, 18:41
Daha ilk yaridaki maçta bunlar degilmiydi fatihe olmadik hakaretleri edipte aglatan ............ler simdi bu ........ oglu ........lerin sampiyonluguna sevinenlerin ne farki var fenerliden yada gs liden neyiz derseniz deyin ama TRABZONSPORluyuz demeyin sakin yok fener olmadi diye sevinmisler yok ya bune be elin seyiyle seye girmek gibi birakin bu ezik edebiyati biz TRABZON umazla mutlu olalim bize o yeter ikinci takimi olan biraksin bu takimi.

tsmaniac
15.05.2006, 18:43
bütün istanbul takimlari ayni b.k yav site çok yavasladi bu aralar

frango
15.05.2006, 18:45
fenerin sampiyon olmamasina sevindim ama galatasarayin olmasinada hiç sevinmedim ne farki var bunlarin birbirinden biri dusman digeride dost gozuken dusmandan daha dusman

Lokman
15.05.2006, 18:47
Birde eziklerin forumuna bir sahis TRABZONSPOR lunun düsünceleri diye bir sayfa açmis dizmiste dizmis methiyeleri. Anlamiyorum ya balik hafizali sahislar var galiba bizim taraftarimizin arasinda adamlar bize küfür ve hakaret etmekten yorulmuyor bizimki kalkmis onlara edebiyat qparçalamis :)) gülüyorum ama sinirden yapmayin arkadaslar abiler kardesler yapmayin onlar yüzünden bizim insanlarimiz canina kiydi. Onlarin T.D. bir küçük tasla taklalar atti sonra yine onlarin baskani bilmem kaçsene sonra tas yoktu dedi yapmayin bunlari unutmayin unutmayalim tamam intikam demiyorum ama kinimizide birden unutmayalim. Bu ............ler yine ilk firsatta bize karsi birlik olurlar.

aleminkrali
15.05.2006, 18:49
turkiyede ozellikle gs maclarina gittigimde tribune donup tum tarartarlara bagiriridim trabzonlu olupta gs sempatizani olanlarin........ve simdi burdada ayni seyi soyluyorum aynisini....

bi insan ya erkek olur yada kadin ,hem erkek hemde kadin olamazsiniz,olursaniz size gay yada transeksuel serler,takim tutacaksaniz erkek gibi takim tutun erkek gibi takiminizi destekleyin.

dunku yenilgiden sonra,son dakikadaki golden sonra ben agladim ,ne zaman bizans takimlarina yenilsek,hangi sartlarda olursa olsun,cok ama cokkk uzuluyorum.ama iki takimli insanlar kalkmis gs nin sampiyonlugunu kutluyor ve buyuk trabzonspor taraftarinin ismini karaliyorlar

lutfen adam gibi takim tutun

Nytre
15.05.2006, 18:53
"""""kardesim ben açik konusayim.ben fenerin sampionlugu gayse ye kaptirmasina üsüldüm.çünkühakkaten ben gayse den daha fazla nefret ediyorum.ki bana göre gayse den daha fazla nefret etmemiz daha mantikli olanidir.
hiç bir idalari olmamasi halde kaç ane samponlugmza engel oldular.bazi arkadaslar unuttu galiba onlara da hatirlatmak isterim ki bu sene fatihe sieci die baianlarda gayse taraftariydi.olari engellemeyen de en azinan bi tepki göstermeyende gayse yönetimi ve oyunculardir.
sakaryada sewdigim bi mahalle esnafimizin bana anlattigi bi olayi anlatayim size.bu abimiz gençliginde(simdi 40 li yaslarinda)gayse tribününe takilmis.onla yaptigim bi sohbette bana eski bi olayi anlatti.
yanlis hatirlamiosam bahsettigi sene 89 senesiydi.
biz adanada adanasporla oynuyoruz samiyende de gayse febe maçi var.eger biz adanayi yenersek gayse de feneri yenerse biz samion oluyoruz dier bütün ihtimallerde fener sampion.
ilk yarilar bizim maç 0-0.gayse febe maçinda ise gayse 3-1 önde.biz i gol atsak sampionuz yani.ikinci yarilar baslio gayse 4-1 yapio. ve dk 60 da adanadan gol haberi gelio trabzonsporumuz 1-0 önde.bunu bana anlatan abimiz bana söle dio.o zamana kadar takir takir top oynayan gs giti yerine baska bi gs geldi dedi.ve o bizim gol haberinden sonra o maç son 30 dk da 4-4 oluyo ve febe sampion.
bunu bana anlatan abimizin demesi su.her ne kadar gayse febe derby deselerde trabzon isin içine girince düsmanlik biter ona karsi cephe alinir dedi.ve onun tahminlerine göre maç satilmis.ki bencede ve bunu anlattigim insanlarin coguna göre de böle.
simdi bi kere daha düsünelim.
ben TRABZONSPORLUYUM.bu eziler de yenmis yenilmis batmis cikmis stad yapmis ülkeyi temsil etmis falan umrumda degil.bunlardan her alanda gelen hayir allahtan gelsin...
ben bunlari söylüyorum ve gururla tekrarliyorumki ben TRABZONSPORLUYUM arkadas........"""""

kalearkasi.netten bir arkadasimizin mesajidir...

iyi okuyalim!...

gerçekefsane
15.05.2006, 18:57
burada hiç kimse hiç kimseyi kandirmasin. Fenerin sampiyon olmadigina sevinmedim diye. smileys/smiley2.gif

biri küfür etti diye, sizde küfür edecekseniz diye bir kural yok. smileys/smiley2.gif

Fener sampiyon olamadi diye sevindim sevinmedim, Galatasaray sampiyon oldu sevindim sevinmedim diye hiç kimsenin bu forumda Trabzonsporlulugunu tartismaya hakkiniz yok.

Herkesin ortak paydasi Trabzonspor oldugu ve Trabzonsporlulari birlestiren forumda,Küfürlü, Hakaret içerenmesajlari okumaktan ne zaman kurtulacagiz. smileys/smiley2.gifEdited by: gerçekefsane

keramiya
15.05.2006, 19:03
kaan can diyorki:

aynen katiliyorum..bastan itibaren okudum yazilanlari millet saldiracak laf sokacak birinleri ariyor gibi..çok abartilmis..yani buradaki hiç kimsenin kalkipta gs sampiyon oldu diye sevindigine inanmiyorum adam fb nin düstügü duruma sevinmistir duygularini anlatirken de yanlis cümleler kullanmis olabilir..biraz iyi niyetli yaklasalim nerdeyse birbirine küfür edecek..madem yakisiyor mu büyük trabzon taraftarina..kimsse kimseyi yargilamasin ve iyiy ki ezikler sampiyon olamadi ve iyi ki azizin musmula suratini öle gördüm..

armagan67
15.05.2006, 19:04
kimin sampiyon oldugu bizi neden ilgilendiriyor bu kadar anlamdim.biz kendi derdimize bakalim gerisi bos

talha28
15.05.2006, 19:38
bakin ne güzel tepkiler gösteriyorsunuz peki bizi bu duruma düsürenler yillarca gs ye maç verdirenlere ne diyelim bunlari yapanlar bizim yöneticilerimizdi biz ne çektiysek yönetimlerden çektik arkadaslar iki sezon önce abartili bir sekilde ibrahim ege takimdan afaroz edildi o zamanki performansini hatirlayin takimda kalsaydi belkide geçen sezon sampiyon olmustuk ayni yönetim gökdenize niye ayni uygulamayi yapmadi.çünkü gerek yoktu 6 ay takimdan uzak kaldi trabzonda gökdeniz siz kör topal gider dediler kafaya oynayamaz UYANIN KALE IÇERDEN FET EDILIR

Bülent Bayraktar
15.05.2006, 21:20
biz ne kadar nefret etsekte biz onlara sampiyonluklari werdik ama onlar bize wermediler akillanmamiz lazim

Nytre
15.05.2006, 21:26
http://www.showtvnet.com/haber/anahaber/haftalikarsiv/pazart (http://www.showtvnet.com/haber/anahaber/haftalikarsiv/pazartesi.shtml) esi.shtml

bu sitede "sampiyonluk sevincini yasatmadilar" haberini izleyin derim....

sonrada bilmiyorum ne yorum yaparsiniz

bordox
15.05.2006, 21:28
Trabzonspor yenilmis 3.lügü rakibe kaptirmisiz Uefa'ya rakiplerimizin sayesinde gitmisiz,üzüntüden sinir katsayimiz tavana çikmis,millet fener sampiyon olmamis diye nerdeyse agzi açik gezecek.

Kimsenin ne yapacagina karar verecek degliz tabi ama biz Trabzonspor taraftariyiz 'Fenerbahçe Sampiyon Olmasin' taraftari degiliz.

gs nedir onu bir arastirin,gs zihniyeti nedir onu bir sorgulayin,azinliklarin olusturdugu, gizli dolapli islerin döndügü, Fransiz komutanin isgalde konakladigi,ders veren Hoca'larinin Osmanli padisahlarina hakaretler yagdirdigi bir anlayis.

Türk geçleri Üniversite'ye girmek için çabalarken kendi seçtigi ögrencileri sinavsiz olarak üniversitesine sokan Türkiye Cumhuriyeti Hukuku'nu sallamayan bir kurulusun uzantisi olan bir takimin sampiyon olmasina daha fazla üzüldüm.

Buda benim fikrim.

Nytre
15.05.2006, 21:34
güzel bir konuya deginmissin elinde daha fazla bilgi varsa paylasirsan sevinirim.

bordox
15.05.2006, 22:14
Fransa bayragini maglup türk topraklari üzerinde gururla dalgalanmasini saglayan nami diger ''küçük fransa''galatasaray camiasina ve ordumuz ileri gelenlerini en iyi sekilde agirlayan galatasary lisesi ögretmen ve görevlilerine tesekkürü bir borç bilirim

20,03,1915
jean-pierre DOMUOLI
FRANSA ISGAL ORDULARI KOMUTANI

Çok degil sadece bir mesaj yeter anlayan için.

bordox
15.05.2006, 22:23
Yahudilik ve Sabataycilikla ilgili arastirmalariyla taninan Prof. Dr. Yalçin Küçük, ÖSS?yi saf disi birakan Galatasaray Üniversitesi?nin kontenjaninin bir bölümünü, kendi yaptigi sinavla Galatasaray Lisesi ögrencileri arasindan dolduruyor olmasiyla ilgili çarpici degerlendirmelerde bulundu.

Küçük, Galatasaray Lisesi?nin bazi yöneticilerinin hedefinin Mason ve Sabatayist yetistirme oldugunu söyledi. Küçük, "Galatasaray Lisesi\'ne genellikle Sabatayist ve Mason ailelerin çocuklari gider. Masonluk babadan ogula geçtigi için, bu okuldan mezun olanlarin Mason ve Sabatayist olmasi ve bu dogrultuda hizmet etmesi gayet normaldir" dedi.

TÜRKIYE?YI GALATASARAY MEZUNLARI YÖNETIYOR

Türkiye?yi Galatasaray Lisesi mezunlarinin yönettigini belirten Küçük, ?Galatasaray Lisesi Türkiye'ye yönetici yetistirmeye çalisan bir okuldur.. Bir dönem Türkiye'yi Mekteb-i Mülkiye yönetiyordu, simdi Galatasaray Lisesi?nden mezun olan Mason ve Sabatayistler yönetiyor? diye konustu.

Yalçin Küçük, Galatasaray Lisesi'nin kurucularindan Ali Coskun Kirca ile Inanç Kiraç'in da mason oldugunu hatirlatarak "Masonizmi, Sabatayistler yönetir. Tabiî olarak Sabatayistler ve Masonlar arasindaki iliski de bu nedenle kaçinilmaz hale geliyor" dedi. Küçük, Hür ve Kabul Edilmis Masonlar Locasi'nin eski Büyük Üstadi Kaya Pasakay?in da Galatasaray Lisesi mezunu oldugunu hatirlatti.

GALATASARAY, ALYANS ISRAIL OKULLARI?NIN DEVAMI

Küçük, Galatasaray Lisesi?nin, Alyans Israil Mektebi felsefesi ile kuruldugunu söyledi. Küçük sunlari kaydetti: "Alyans Israil Okullari, Türkiye'deki Ibrani asilli çocuklari yetistirmek ve yönetime hazirlamak için kurulmustu ve bu okullar 1925?te kapatildi. Galatasaray Lisesi, Alyans Israil Okullari?nin Türkiye'deki devamidir. Alyans Israil okullari ve Galatasaray ayni yönde egitim veren okullardir."

IBRANI ASILLI OLMAYANI ORAYA OTURTMAZLAR

Sabatayizmle ilgili yazilari üzerine Radikal yazari Ahmet Insel?in kendisi hakkinda çok agir yazilar kaleme aldigini vurgulayan Küçük; "('Durdurun bu adami') dedi. Kim mi bu adam? Söyleyeyim, Fransa'daki ve Yahudi lobisinin hakimiyetinde bulunan Paris Üniversitesi?nden gelen bir hoca. Ahmet Insel simdi Galatasaray Üniversitesi?nde hocalik yapiyor. Türklerden Ibrani asilli olmayan hiç kimseyi Paris'teki üniversitelerde oturtmazlar, yerlestirmezler. Bu genel bir kanidan öte örnekleri bolca görülen bir durumdur" diye konustu.

Son günlerde çokca tartisilan gs ünisine sinavsiz geçisle ilgili tartismalar.Dikkatli ve gündemi takip edenarkadaslar bu konuyu bilirler.

sweetrose
16.05.2006, 17:09
Yillarca gayse'ye yapilan iltimaslar sonucu bu hale geldik. Küçük çocuklarda hala gayseye karsi sempatiler var. Bu duruma gelmemize neden olanlar utansin.smileys/smiley7.gif

serseerii
16.05.2006, 18:20
ben anlamiyorum yada anlamakta zorluk çekiyorum nedemek ona sevinen yada sevinmeyen TS li degildir demek buna sizler mi karar veriyorsunuz .smileys/smiley9.gif

burda bencehiç kimse bir digerinin taraftarligini sorgulamamali sorgulayamaz da...

evet gs sampiyon oldu diye sevindim ama bu fb olamadigi için bir sevinç ne yani simdi ben TS li degilmiyim ?

burda sadece sunu tartisirim meydana gidip sevinç gösterileri yapmak dogru muydu ?
bencede benge gayse sampiyoin olduguna sevindim ama sokaklara çikip bagirmadim en azindan bize seyleriyle gülen fenerlileri simdi ön elemede görelim bakalim her sene hazir yediler bu sene ne yiyecekler
sakin kimse benim t.s tartismaya kalkmasin benden önce buna allah izin vermez çarpilirsinizzsmileys/smiley36.gif

frango
16.05.2006, 18:32
geysenin fenerden hic bi farki yok ikiside ayni fenerin dostumuz olmadigini zaten biliyoruz ama geysenin hala dostumuz oldugunu saniyoruz ama her sene bize darbe vuruyolar ama bizler hala akillanmiyoruz benim için geysenin fb den hic bi farki yok hatta daha cok nefret eddiyorum geyseden

hay1699
16.05.2006, 18:36
bjk1liler de sevindi gs'nin sampiyonluguna fakat onlarin bu tip seyleri tartistigini sanmiyorum...bunlar birkaç ............ medya mensubunun hezeyanlarindan sonra ortaya çikti..kendimize guvenelim insallah trabzon çocugu baska tarafa kaymaz. halilhodziçin dedigi gibi taraftar trabzonu dünyanin en buyuk takimi saniyor. bu dogru trabzonspor dunyanin en buyuk takimi, bu takimi birakip ezikleri tutacak varsa da yolu açik olsun.

pasha_61
16.05.2006, 19:13
Hiçbir ist takimi dost olamaz bu kesinlikle böyledir.Benim fenerbahçeye olan kinimde hiçbir azalma olmadi ancak galatasaraya olan kinim onunda üstüne cikti çünkü bu kadar ukala terbiyesiz oyuncularin ve yöneticilerin trabzonsporumukarsilarina aldiklari asiyandir.Hernekadar begenmesemde erdinç'e sabrinin ettigi küfürler unutulamazsmileys/smiley7.gif

armagan67
16.05.2006, 20:10
trabzon un trabzon dan baska dostu yoktur(kendi sehrimizin diger takiminlarini saymiyorum) olmayacakta.biz kendi kendimize dimdik ayakta duramazsak ne anlami kaldi bu sevdanin.

Nytre
20.05.2006, 17:50
BuRaSi TRABZON

bUrAdA SADECE TRABZONSPOR VAR!!!!

....'den beri!!!

yakup midi
20.05.2006, 17:58
sadece trabzonspor basligi çok kompleksli duruyor haberiniz ola...sevkimi kiriyor benim sahsen...

cakal 61
20.05.2006, 18:05
3 istanbul takimada ayni sekilde sevmiyorum ve bixe hepsinin cok buyuk kaziklari olmustur vede olacaktir

bakaqmayin biz olamiyorsak trabzon olsun diyep bize celmeyi takanlar bu kahpeler serefsizler onun icin her zaman her yerde

ANTI ISTANBUL

Nytre
21.05.2006, 06:26
nesi kompleksli ?

A.T.R
21.05.2006, 10:35
Asla GS nin sampiyonluguna degil sadece FB nin sampiyonlugu bu sekilde kaybetmesine sevbindim hem de dedliler gibi. Taaa 96 dan bu yana böyle insanin içine kan akitmak neymis görsünler istiyordum tam sampiyonuz dedikleri anda o zümrüd-ü ankanin ellerinde uçup gittigini görmelerine ve buna yana yana aglamalarina taniklik etmek istiyordum Sükrolsun Yüce Rabbime ki bu gerceklesti.Beni bundan daha fazla memnun edecek olan tek sey vardi o da sampiyonlugu onalrin elinden bu sekilde bizim almamizdi.Ben hala 96 da Onlarin igrenc bakanlari Ali senin yaptiklarini ve söylediklerini aklima getiriyor ve nefret ediyorum O adamdan. Ne demisti TV lerde hatirlayin utanmaz adam " Aygünün kafasini elimle sardim trabzondan sampiyonlugu aldim".
Gördünüz mü dinsizin Hakkindan gelen Imansizi. Beter Olun bin beter olun cehenneme direk olun.(Adam gibi Fener bahceli olanlara sözüm yok)

Nytre
21.05.2006, 15:55
takimimi seviyorum sehrimi seviyorum....

ve bu sehir trabzonspordur trabzonspor bu sehirdir...