PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ruhsuzlar...Buna hakkınız yok...

Tekke
16.04.2012, 09:12
Sonuç odaklı yazı yazmayı sevmem, ama artık dayanamadım, bu sene 3 tane Fener maçı oynadık, Fener maçı ne demek?

Elinden şampiyonluğu çalmış rakiple maç demek, Burak Yılmazın-Tolganın-Girayın-Serkanın-Colmanın vs hem şahsi hem takım başarısını çalmak demek, TARAFTARIN değil...

Halbuki şampiyonluğu çalınmış gibi oynayan Fenerdş, EZDİ bizi :( Rakip takım oyuncularına hiç sertlik yapmadı, ama topun gittiği her yerde Trabzon camiasına mesaj vererek topa sert bastı, ısırdı, her saniye pres yaptı.

Burak Efendi, kendine pas verilmeyen, yanlış pas verilen her pozisyonda eli belinde oyuna küstü, yazık, önce kendine sonra takımına yazık...

YÖNETİM, Alex-Baroni-Yobo-Sow gibi adamların karşısında bizi Celutska-Alan-Henrique-Adrian gibi 3. sınıf yabancılarla başbaşa bıraktı, her daim BÜYÜK takım olma potansiyelimizi çimlere gömdü, yeter, senden tek istediğimiz 3 tane kalburüstü yabancı, yıldız istemiyoruz, ama defansta birbirini zor kesen, rakibi Mustafa Yumlu olan Celutska-Cech istemiyoruz...

1 STOPER,1 FORVET, 1 OYUN KURUCU alsaydınız, şu anda böyle rezil olmazdık...

Herşeye rağmen, Fenerli futbolcuların farkında olup saldırdığı gibi, maç sonu KOYDUK mUUUUUUUUU tezahüratları yaptıracak kadar hırslı oyuncularımız da vardı, onlara canı gönülden teşekkürler:

Tolga-Mustafa-Giray-Zokora-Colman(hata da yapmış olsa) herşeyleriyle oynadılar...

Gördük ki, 3 maçta da maçı isteyen, sanki hakkı GASP EDİLMİŞ olan Fenerdi, 3 maçta da istediğini aldı...

ŞENOL HOCAM, LÜTFEN AVNİ AKERDE MAÇTAN SADECE 2 SAAT EVVEL, KOYDUK MUUUUUUUUUUUUU, VİDEOLARINI VE FENERİN NASIL TRABZONLA DALGA GEÇTİĞİNİ İZLET, FENERLİ FUTBOLCULAR MAÇ ÖNCESİ BÖYLE MOTİVE OLDULAR, TRABZONA AYRI BİLENDİLER, HAKKIMIZ ÇALDILAR, ŞL YE GİTTİLER DİYE BAZI GÖRSELLER İZLEDİLER, SEN DE YAP ARTIK, BU DÜŞMANLIK DEĞİL, MOTİVASYON...

Cem
16.04.2012, 09:51
Geçen sezonun 2.yarısından buyana 4 maçın 3'ünü kaybettik. 1 beraberliğimizde de fenerin 3 tane direkten dönen topu vardı. Biz Fener maçlarından böyle rezil sonuç alarak onlara konuşma hakkı verdik ve bu durum beni deli ediyor. Şikeyle kazanırsınız ancak dediklerimiz bizle dün alay eder gibi top oynadı.

Katalan
16.04.2012, 10:52
Belli ki fb li futbolcular içine düştükleri çok zor durumu göze alarak kenetlenmişler. Bizimkiler ise rahatlıktan olsa gerek son birkaç yıldır yakaladıkları kolej takımı havasını hemen kaybetmişler.

Kim ne derse desin, bu seneki düşüşün 5 ana sebebi var:
1-İlk kez katıldığımız ŞL çok ağır geldi. Zaten yeni bir takımdık ama takım olmaya çalışmak yerine sonuç almak 1. öncelik haline gelince ligde işler iyi gitmedi. Fb ye göre bu sezon 11 maqç fazla oynanmış olması zaten herşeyi açıklıyor.
2-30 kişilik kadroya rağmen Şenol hocamız kaleci hariç tüm futbolcuları kendi mevkileri dışında oynatmaya ilk maçtan son maça kadar ısrar etti ve adeta göçebe bir kadro oluştu. (Son örneği, dün Serkan'dan forvet üretmeye çalışmasıydı)
3-Giden bazı futbolcular gerçekten alternatifsizdi:
-Umut: Rakip defanslar onun gidişiyle inanılmaz rahatladı ve çok gol yememizin en büyük nedeni rakiplerin bilinçli hazırlık paslarıyla kolayca defanslarından top çıkarabilmeleri oldu.
-Egemen: Takımın gizli kaptanıydı. Tüm futbolcuların dertleriyle ilgileniyordu. Takımı maç sonlarında organize ederek seyirciyle bütünleştiren oydu.
-Jaja: Gitmesini ben de istedim. FB maçı öncesi Bilica ile görüntüleri tam bir ihanetti. Ama müthiş tekniği ve adam eksiltme özelliği mumla arandı. Olsaydı Burak 40 golü çoktan aşacak, TS bu sene en az 20 gol daha atacaktı ki bu herşeyi değiştirirdi. Madem Jaja gönderildi, onun özelliklerinde bir futbolcu alınmaması en büyük hata oldu.
4-Şikeci camia inanılmaz bir bütünleşme sergileyerek herkesiş kusturacak bir yüzsüzlüğe girmesine rağmen, bizler camia olarak çok silik kaldık.
5-Başkan ve yönetim nasılsa kupa gelecek diye kandırılarak susturuldu ve moral ibresi fb den yana döndü

Bütün bunlar yadsınamaz gerçekler olsa da, bir gerçek daha var: Futbolcu dediğin böyle zamanlarda ruhuyla oynayacak. Tıpkı FB futbolcuları gibi. Bizimkilerde o ruhtan eser görünmediğine göre, sorumuz şu:

Bizim futbolcularımız mı ruhsuz, yoksa yönetim veya teknik kadro tarafından ruhları ellerinden mi alındı???

Cevaplanması gereken tek soryu budur...

EMiRHAN61
16.04.2012, 11:02
takımda pivot santrafor yok kanattan ortalarla gol deniyoruz... hangi oyuncunun kaçıncı dakikada oyundan alınıp yerine kimin gireceğini çocuklar bile ezberledi. jebrin gibi sercan gibi oyunculara göstermelik şans bile verilmiyor. nispeten zayıf takımlara karşı aslar dinlendirilip yerine alternatifler ısındırılmıyor. ben şenol güneşin sahaya diziliş konusunda ve oyuncu tercihi konusunda çok zayıf kaldığını düşünüyorum.

Badaloğlu
16.04.2012, 11:49
Sonuç odaklı yazı yazmayı sevmem, ama artık dayanamadım, bu sene 3 tane Fener maçı oynadık, Fener maçı ne demek?

Elinden şampiyonluğu çalmış rakiple maç demek, Burak Yılmazın-Tolganın-Girayın-Serkanın-Colmanın vs hem şahsi hem takım başarısını çalmak demek, TARAFTARIN değil...

Halbuki şampiyonluğu çalınmış gibi oynayan Fenerdş, EZDİ bizi :( Rakip takım oyuncularına hiç sertlik yapmadı, ama topun gittiği her yerde Trabzon camiasına mesaj vererek topa sert bastı, ısırdı, her saniye pres yaptı.

Burak Efendi, kendine pas verilmeyen, yanlış pas verilen her pozisyonda eli belinde oyuna küstü, yazık, önce kendine sonra takımına yazık...

YÖNETİM, Alex-Baroni-Yobo-Sow gibi adamların karşısında bizi Celutska-Alan-Henrique-Adrian gibi 3. sınıf yabancılarla başbaşa bıraktı, her daim BÜYÜK takım olma potansiyelimizi çimlere gömdü, yeter, senden tek istediğimiz 3 tane kalburüstü yabancı, yıldız istemiyoruz, ama defansta birbirini zor kesen, rakibi Mustafa Yumlu olan Celutska-Cech istemiyoruz...

1 STOPER,1 FORVET, 1 OYUN KURUCU alsaydınız, şu anda böyle rezil olmazdık...

Herşeye rağmen, Fenerli futbolcuların farkında olup saldırdığı gibi, maç sonu KOYDUK mUUUUUUUUU tezahüratları yaptıracak kadar hırslı oyuncularımız da vardı, onlara canı gönülden teşekkürler:

Tolga-Mustafa-Giray-Zokora-Colman(hata da yapmış olsa) herşeyleriyle oynadılar...

Gördük ki, 3 maçta da maçı isteyen, sanki hakkı GASP EDİLMİŞ olan Fenerdi, 3 maçta da istediğini aldı...

ŞENOL HOCAM, LÜTFEN AVNİ AKERDE MAÇTAN SADECE 2 SAAT EVVEL, KOYDUK MUUUUUUUUUUUUU, VİDEOLARINI VE FENERİN NASIL TRABZONLA DALGA GEÇTİĞİNİ İZLET, FENERLİ FUTBOLCULAR MAÇ ÖNCESİ BÖYLE MOTİVE OLDULAR, TRABZONA AYRI BİLENDİLER, HAKKIMIZ ÇALDILAR, ŞL YE GİTTİLER DİYE BAZI GÖRSELLER İZLEDİLER, SEN DE YAP ARTIK, BU DÜŞMANLIK DEĞİL, MOTİVASYON...

Şenol hoca dün gece a habertv'de bu sonucun tek sorunlusu benim dedi. Bende aynen Şenol hoca gibi düşünüyorum. Bu sonuçtan ziyade beni en çok rahatsız eden sahada direnmeyen, ısırmayan rakibin oyununu kendi sahanızda kabul eden bir oyun anlayışını kabul etmiyorum...

En iyi savunma hücumdur, korkak futbol bu takıma oynatmak geçmişini inkar etmektir...

sarpcore
16.04.2012, 12:07
geçen sene tam dedik çok iyi bir kadro yaptık bizi en az 5 yıl goturur diye.en kilit oyuncularımızı elimizde tutamadık.kalıteli kadro genişliğimizi kaybettik.yerlerini futbolcu diye aldıklarımız sahada gezmekten başka bir işe yaramadılar.
Şenol hocaya da kızamıyorumki.adam kimi oyuna soksa geziyor.
ilk 11 de başlatıyor yine geziyor.
ölü takımdan bir şeyler yapmaya çalıştı bence başarılıda oldu ama onunda bir sonu var.
bence yönetimin beceriksizliği yüzünden bu duruma geldik.
bu durum derken öldük bittikde asla dememliyiz.
bakın en güzel örneği fener dallamalarıdır.
en iyi oyuncularımızı bedava verdik gittik.yerlerine zokora haricinde adam gibi topçu alamadık.
Şenol hoca ne yapsın bu uyur gezerlerle.

messi_61
16.04.2012, 12:10
Tek kelimeyle kocaman bir sifirrrrrrrr , senol hoca ve komik transferleri. kendini bisey zanneden burak yilmaz... Tam bir fiyasko sadri senere ne demeli !!!!

ftunsal
16.04.2012, 12:12
hoca seyretti
burak seyretti
tolga seyretti
olcan seyretti
colman seyretti

maç seyretmek için sahaya gelmeye gerek yoktu.evdende izleyebilirdiniz

SADECETRABZON61
16.04.2012, 12:17
Şenol Hoca misyonunu tamamladı.

Batuhan 61
16.04.2012, 12:18
Beyler şimdi yazıcaklarımı bi okuyun ve beğenmeniz durumunda beni destekleyin hep beraber yönetime kadroyu böyle kurmaları için diretelim. Gitmesi gerekenler:Bora,Adrian,Alanzinho,Glowacki,Aykut,Ba rış Özbek,Barış Ataş,Ferhat Öztorun,Marek Cech,Piotr Brozek,Pawel Brozek,Giray,Vittek,Serkan,Tayfun Cora,Sapara,Burak Yılmaz bana göre bu 17 kişinin çoğunun Trabzonumuzda oynayacak potansiyeli yok bazılarının ise kredisi artık bitmiştir dün Fener maçındada gördük bunu artık dayanacak gücümüz kalmadı revizyon şart bu sadece futbolcular değil yönetim teknik kadrodada şart şimdi transfer edilmesi gereken isimleri yazıcam.Defans:Aymen Abdennour(90 doğumlu Toulouse takımı oyuncusu 5 mio civarında transfer edilebilir),Çağlar Birinci,Eren Güngör,Luiz Ibanez(Arjantinli Dinamo zagrep forması giyiyor sol bek 11 şampiyonlar ligi maçında 90 dakika oynadı 3 mio civarı alınabilir,yaşı 23),Mehmet Sedef Orta Saha:Alper Potuk,Ozan İpek,Jaja Forvet:Asamoah Gyan(Şu an Arap Emirliklerinde Fiyatı konusunda bilgim yok 27 yaşında),Muhammed Demir bu 10 transferle emin olun takımımızın seneye ilk 2 deki yeri garanti.Para konusunda ise Emenikenin 10 mio ettiği bi yerde Burak Yılmazı 10-12 arası bi fiyata Rusyaya göndermek mümkün, diğer 16 futbolcudan elde ediceğimiz bonservis ve yıllık aldıkları ücretle bu 10 transfer çok rahatlıkla yapılabilir.Bana göre bunu Sadri Şener daha öncede yaptı şimdi yine yapar ama Şenol Güneş gibi inatçı bir hocanın böyle değişikliklere izin vericeğini sanmıyorum. Bu transferler sonucu seneye oluşacak kadromuzu yazayım.Benim 11'im 1-Onur 2-Celustka 3-Abdennour 4-Mustafa 5-Ibanez 6-Zokora 7-Alper 8-Ozan 9-Volkan 10-Jaja 11-Asamoah Gyan Yedekler(Tolga,Eren,Mehmet Sedef,Çağlar Birinci,Colman,Henrique,Muhammed) 18 kişilik kadromuz dışında kalanlar Halil,Jebrin,Sercan,Eren,Zeki.Eren,Jebrin ve Sercan 1461 Bank Asyaya çıkması halinde oraya kiralanabilir.Benim düşüncelerim bunlar renkdaşlar kalın sağlıcakla.

Tekke
16.04.2012, 12:27
Yüreksiz, korkak, hevessiz oyun istemiyorum, dk 90 Gökhan gönül hala bizm korner direğinde pres yapıyor....

Yazıklar olsun...

Badaloğlu
16.04.2012, 12:36
Yüreksiz, korkak, hevessiz oyun istemiyorum, dk 90 Gökhan gönül hala bizm korner direğinde pres yapıyor....

Yazıklar olsun...

Bunun tek nedeni ne biliyormusun? Vakti zamanında bu şike davasına müdahil olmayan, olamayan, İstanbul beyzadelerinin(!) peşine takılıp tüpçüyü TFF'nun başına getiren Trabzonspor yönetiminin, hafta içinde yaptığı saçma sapan açıklamalar ve olaya süper final öncesi müdahil olmalarından kaynaklanmaktadır.

Şimdi geç kalınmış olarak yapılan bu hamle üzerinden ezikbahçelileri ekstradan motive etmekten başka ne işe yaradı? Zamanında yapılması gerekenleri şimdi yaparak eziklerin ekmeğine yağ sürmedik mi?

Trabzonspor gibi bir kurumu günü birlik politikalarla yönetmeye çalışmak maalesef bize hüsrandan başka birşey vermeyecektir...

ozcan_asanoglu
16.04.2012, 12:43
Hepimizin kabullenemediği bu, pısırık mahkum oyun.Adamlar bizim her maça kırmızı görmüş ö.. gibi çıkıyorlar bizimkiler ise lay lay lom.

Bunun sorumluluğunu Hoca aldı ama aynı zamanda da önde baskı yapmalarını söylediğini ama bunu uygulayamadıklarını söyledi.

Yani önde basmak demek hırsla pres yapmak, topu kapmak ve saldırmak demektir. Demekki Hoca mahkum oynatmak istemedi ama öyle oldu.

Neden? Neden takım taktiği uygulayamadı? Çünkü kapasitesi bu. Zorlarsan az biraz daha iyi oynar o kadar.

Dolayısıyla özellikle sıradan yabancıları takıma dolduran Yönetim ilk suçludur. Bu işi becerememiştir, derhal bırakıp gitmelidir çünkü bu yıl gene paraları sokağa atma ihtimalleri yüksektir.

Hoca istediği transferleri yaptıramamıştır, kalsın dedikleri elde tutulamamıştır ve duygusallığı nedeniyle de göreve devam etmiştir, yüzüstü bırakmak istememiştir.Onun da zaafı budur.

Erbay
16.04.2012, 12:44
Buna hakları var galiba. 1 senedir çok güzel yatıyorlar. İyi ki bir Avrupa maçları oynadık ya anamız ağladı kötü futboldan.

Tekke
16.04.2012, 16:54
Bunun tek nedeni ne biliyormusun? Vakti zamanında bu şike davasına müdahil olmayan, olamayan, İstanbul beyzadelerinin(!) peşine takılıp tüpçüyü TFF'nun başına getiren Trabzonspor yönetiminin, hafta içinde yaptığı saçma sapan açıklamalar ve olaya süper final öncesi müdahil olmalarından kaynaklanmaktadır.

Şimdi geç kalınmış olarak yapılan bu hamle üzerinden ezikbahçelileri ekstradan motive etmekten başka ne işe yaradı? Zamanında yapılması gerekenleri şimdi yaparak eziklerin ekmeğine yağ sürmedik mi?

Trabzonspor gibi bir kurumu günü birlik politikalarla yönetmeye çalışmak maalesef bize hüsrandan başka birşey vermeyecektir...

Çok haklısın, EKSTRA MOTİVASYON...

Ne yani, Şenol Hocam geçen sene Volkanın "koyduk muuuuu" anonsunu, Baroninin ağlattık hareketini, Topuz itinin Gökhan Gönüle "bırak yaa" demesini gösteremiyor mu? Dostlukmuş, sen dost adam kırmızı görmüş boğa gibi.

1988 den beri rakibini yeneme, fener rakibim de, komedi.

Olmayacağını bilsem inan kızmam, ama ruhsuz, karaktersiz adamlar yüzünden kaybettik, siklet farkından değil ki, Burak efendi pres yapsa, koşsa, motive etse ya, küsüyor yaa, delireceğim, küsüyor.

Burak, sen kimsin oğlum, neye ve kime küsüyorsun? Ceche mal gibi pas at,adam alamadı diye küs, bu ne yaa? Emre hata yapıyor, Serkanın şutunu çıkaran Volkan emreyi teselli ediyor, Bekir, Gökhan gibi...

Sadri Baba, ben seni seviyorum, ne olursa olsun bu takım bizi senin döneminde çok sevindirdi, ama lütfen:

Bizi Celutska-Henrique-Adrian-Yumlu-Serkan gibi 3. sınıf adamların eline bırakma, Sivas-Antep-Kayseride bile bizimkilerdne kaliteli yabancılar var...

YABANCI STOPER-OYUN KURUCU-FORVET AL, BU LİGDE BİRŞEY YOK, DAĞITIR GEÇERSİN...

Adam bir SOW ile, şampiyon olacak yaa, 3-4 ayda SOW anasını ağlattı ligin...

evrents
16.04.2012, 19:06
Bu takım böyle büyük maçlara motive olamıyor.Takımı motive etmek de teknik heyetin sorumluluğudur.Şenol hocam seni çok seviyoruz başkan ol ama teknik direktörlük yapma.Fenerbahçe ile üç maç yaptık üçünde de yenemedik trabzondaki maçta da direkler(üç kez direkten döndü) korudu bizi.Takım baskıyı kaldıramıyor.

Yaşar
16.04.2012, 19:25
Taraftar bir takımı rezil de eder, vezir de eder.
Fbli futbolcuların bu maçı daha motive oynadıkları gerçeğiyle beraber dünkü atmosferde oynamayacak herhangi bir futbolcu veya futbol takımı olduğunu da düşünmüyorum.

hodlu
16.04.2012, 19:32
Saracoğlunda oynadığımız son 3 lig maçında '0' gol attık. Bu 3 maçın birinde o sahaya lider çıkmış şampiyonluğun en büyük adayı bizdik.Ama gel gör ki o maçta kaleye şutumuz dahi yok. Rakip ise Trabzonda oynadığı son iki maçta '3' gol attı ve sayısızca gol kaçırdılar....Malesef İstanbul deplasmanlarında büyük takım gibi oynayamıyoruz.82 puan topladığımız sezonda dahi istanbulda hiçleri oynadık.Biryerlerde bir sorun olduğu kesin...

Sefa Alış
16.04.2012, 19:44
Umut'a kızdığım için şuan kendime kızıyorum.Böyle hırslı bir oyuncu daha gelmez bu takıma.Bakıyorum fener maçında oynayan 11 imize ruhsuz,isteksiz.Hiç gayen yoksa bile sadece şu fenerbahçeyi yenmek için mücadele etmeliydin.Özelliklede geçen sezon kadroda olan futbolculardan beklerdim neler yaşadıklarımızı en iyi onlar bilir.Ha bu sezon gelenlerin uyumaya hakkı var mı ? Yok tabiikide.Ziegler fenerbahçeye bu sezon geldi geçen sezonki şampiyonluk hakkımızdı diye açıklama yapıyor.Gerçi onunki biraz fenerin angut camiasının içinde olmasından kaynaklanıyor ama bir şekilde kenetlenmiş takıma.Şenol Hoca nihayet hatayı kendinde ve futbolcularda aradı.

ThePatriot61
16.04.2012, 19:45
Cok mac oynadik diye kafalari bunalmis. Ilk defa bu kadar cok mac oynadik tamam alisamadilar. Kendi oynunu oynamayabilirsin ama mücadele de yoksa taraftarin sana kizar ve takimdan defolup gitmeni ister.

Dün sadece Mustafayi begendim bu da ne kadar kötü oynadigimizin özetidir...

zaferyıldız
16.04.2012, 19:47
şenol hoca hiç bir cacık yapamaz,yani bu bahsedilen motivasyonlarla ilgili diyorum

başka bir şeyle ilgili değil,

ancak keşke bunları yardımcısı yapabilse yada öyle bir yardımcı alsa yanına

Cengiz Çubukcu
16.04.2012, 19:58
bence masaya yumruğunu vurmadığı sürece tüm suç şenol hocadadır...yeter artık hocam , bu kulübe ya başkan ola ya da çek git...

-Samet
16.04.2012, 21:01
Çok önemli iki noktaya değinmişsin , 1 ruh , 2 yanlış transfer politikası yani eksiklerin giderilmemesi.

Bana göre de şu anki durumumuzun yani şampiyonluk yarışında olamayışımızın nedeni.

TSezgin61
16.04.2012, 21:28

bunu yapmasi lazim. Artik bu tarz seyler yapmasi lazim!

Royal Heart
16.04.2012, 21:48
Gamsızlar topluluğu bir takımımız var. Bu takım ne yaparsa yapsın şampiyon olunması engelleniyor bu ülkede diye mi düşünüyorlar acaba ? Eğer böyle olsa bile bu takım sahaya çıktığı her saniye için o mücadelede karınca misali katkısının bulunması için canını dişine takarak çalışmalı. ''Hayrına oynamıyorsunuz, hepinizin aldığı belli ve büyük bir miktar para var, hiçbir şeyi düşünmüyorsanız bunun hakkını vermeyi düşünün. '' de meselâ Şenol Hocam. Bu iş senin.

nakzo
16.04.2012, 21:55
beyler şimdi yazıcaklarımı bi okuyun ve beğenmeniz durumunda beni destekleyin hep beraber yönetime kadroyu böyle kurmaları için diretelim. Gitmesi gerekenler:bora,adrian,alanzinho,glowacki,aykut,ba rış Özbek,barış ataş,ferhat Öztorun,marek cech,piotr brozek,pawel brozek,giray,vittek,serkan,tayfun cora,sapara,burak yılmaz bana göre bu 17 kişinin çoğunun trabzonumuzda oynayacak potansiyeli yok bazılarının ise kredisi artık bitmiştir dün fener maçındada gördük bunu artık dayanacak gücümüz kalmadı revizyon şart bu sadece futbolcular değil yönetim teknik kadrodada şart şimdi transfer edilmesi gereken isimleri yazıcam.defans:aymen abdennour(90 doğumlu toulouse takımı oyuncusu 5 mio civarında transfer edilebilir),Çağlar birinci,eren güngör,luiz ibanez(arjantinli dinamo zagrep forması giyiyor sol bek 11 şampiyonlar ligi maçında 90 dakika oynadı 3 mio civarı alınabilir,yaşı 23),mehmet sedef orta saha:alper potuk,ozan İpek,jaja forvet:asamoah gyan(Şu an arap emirliklerinde fiyatı konusunda bilgim yok 27 yaşında),muhammed demir bu 10 transferle emin olun takımımızın seneye ilk 2 deki yeri garanti.para konusunda ise emenikenin 10 mio ettiği bi yerde burak yılmazı 10-12 arası bi fiyata rusyaya göndermek mümkün, diğer 16 futbolcudan elde ediceğimiz bonservis ve yıllık aldıkları ücretle bu 10 transfer çok rahatlıkla yapılabilir.bana göre bunu sadri Şener daha öncede yaptı şimdi yine yapar ama Şenol güneş gibi inatçı bir hocanın böyle değişikliklere izin vericeğini sanmıyorum. Bu transferler sonucu seneye oluşacak kadromuzu yazayım.benim 11'im 1-onur 2-celustka 3-abdennour 4-mustafa 5-ibanez 6-zokora 7-alper 8-ozan 9-volkan 10-jaja 11-asamoah gyan yedekler(tolga,eren,mehmet sedef,Çağlar birinci,colman,henrique,muhammed) 18 kişilik kadromuz dışında kalanlar halil,jebrin,sercan,eren,zeki.eren,jebrin ve sercan 1461 bank asyaya çıkması halinde oraya kiralanabilir.benim düşüncelerim bunlar renkdaşlar kalın sağlıcakla.
Çok İyİ bİr takim ama Şenol hoca bu takimi kuramaz elİnde lsa satar savar enkaza Çevİrİr.

erol-61
16.04.2012, 22:18
takımda pivot santrafor yok kanattan ortalarla gol deniyoruz... hangi oyuncunun kaçıncı dakikada oyundan alınıp yerine kimin gireceğini çocuklar bile ezberledi. jebrin gibi sercan gibi oyunculara göstermelik şans bile verilmiyor. nispeten zayıf takımlara karşı aslar dinlendirilip yerine alternatifler ısındırılmıyor. ben şenol güneşin sahaya diziliş konusunda ve oyuncu tercihi konusunda çok zayıf kaldığını düşünüyorum.

pardon ortamı ? dedin ona yapabilenmi var takımda ben bu yaşımda çıkarım sahaya aderse teslim atarım bunlar orta morta yapmıyo ceza sahasına rastgele havadan top atıyo benim bildiğim orta asist dir...

sessizkral_1
16.04.2012, 22:34
bence oyuncu kalitesi ile alakalıda bir sorun bu

Yaşar
16.04.2012, 22:35
Geçen yılı yaşayan herhangi bir Trabzonsporlu futbolcunun şartlar ne olursa olsun bu kadar ruhsuz oynamaya hakkı olmamalıydı.

UZLU
16.04.2012, 22:39

şenol hoca onu bıraksında asıl kendisi fatih terim denen ukalanın "Aydın'ı" kazanmak için neler yaptığına dair sözlerini dinlesin lig tv de.. son yıllarda tek bir genç oyncu yok onun sayesinde A takıma çıkan, o oldukça, o saçma sapan korkaklığı ve inatçılığı oldukça yetişen her fidan şenol güneşin kösele tabanının altında hunharca ezilip gidecektir.. Göksu nerede?, adrian sahada ise fatty nerede, jebrin nerede?? gençlere allerjisi olan bir mantığın kendi geldiği gerçekleri unutması ne kadar da ironik, utanıyorum, fatih terim denen zurnanın genç oyuncular için aldığı riskleri, attığı adımları gördükçe sadece utanıyorum

Tekke
16.04.2012, 22:45
Tekke tarafından yazılan Mesajı Görüntüle

bunu yapmasi lazim. Artik bu tarz seyler yapmasi lazim!

aDAMLAR 3 SENEDİR koYDUK MUUU DİYOR BİZE, gençler bilmez 96 da NASIL KOYDU AYKUT KOCAMAAAAN DEDİLER...

Hem de Şenol hocaya dediler. Nerede ey ruuuhhhhh...

albatros
16.04.2012, 22:49
valla olmayan ruhu geri getirmek nasıl olacak bilmiyorum.
arkadaşlar haklı ama o videolar en fazla bizi gaza getiriyor.
bizimkileri gaza getirmek için ya prim sözü verilecek ya da ''yenilmeyin yoksa paranızı alamazsınız'' gibisinden bir şeyler söylenecek.
düştüğümüz hal maalesef bu.

Tekke
17.04.2012, 09:30
Arkadaşlar bu sezonki durum için tek korkum ŞENOL HOCANIN yıpranması, bazı aklı evveller, Alex-Yobo-Sow-Stoch-Dia, Elmander-Baros-Melo-Ujfalusi-Eboue ve Quaresma-Almeida-Fernandes-Sivok-Ernst gibi üst düzey yabancılara karşı,

Cech-Celutska-Glowacki(sakat)-Henrique ile mücadele ettiğini göremiyor.

Şenol Hocaya, kalburüstü 1 yabancı verildiğinde 1996 ve 2011 de 82 puan topladı, sadece Şota ve Jaja ile, 2 tane verin UEFA kupası alsın.

Ama verin artık.

Takımdaki ruhsuzları hemen kovmak lazım ayrıca...

lazibere
17.04.2012, 09:34
Benım açtığım başlık neden kapatıldı, Açıklama istiyorum???

Ha-kan
17.04.2012, 11:39
başlıkta bazı oyuncuları eleştirdim diye yazım silinmiş.boş işlerle uğraşan amma moderatör var bu forumda

The Legend
17.04.2012, 11:54
şenol hoca daha ne yapacak oyuncuların geçen seneyi düşünüp ona göre hırs yapmaları lazım.tüm suç oyuncularda.

umitçebi
17.04.2012, 20:51
Fener maçında staddaydım..Eziklerin arasına karışıverdim..nekadar sıkıcı bir durum olsada takımımı canlı görebilmek şenol hocamı,colmanı burağı hepsini çıplak gözle izlemek adına o eziyeti çektim..kendi adıma bir kaç şey söylemek istiyorum..
1.Fenerbahçelilere olan nefretim birazdaha arttı.
2.Amaaaaaaaaaaa ADAMLARIN hakkını vercem 90 dakka susmadılar...Koydukmuu diye bağırırken..Ya rakip 120 dakkalık maç çıkarmışken daha 2 gün önce ve böyle delicesine saldırırken..e benim trabzonsporlu futbolcularım..sahada balerin gibi niye dolaşırsın..ya COLMAN sen mehmet topuz kadar niye koşamazsın..
Zokora sen bana zenci dedi diye ağlayacağına emre kadar hırslı neden olamazsın??
2.golde benim olduğum taraf geldi gol okadar bariz bi lakaytlık vardıki takımda kamera gösterdimi bilmiyorum böyle bitsede gitse havasındaydı sahanın belli yerindekiler...
Ya tek hırsından oynamaya çalışan giray ve mustafaydı onlarda defans ne yapsınlar..
ya kafayı yıcem colman zokora bi bonus kafa cristıan kadar koşamadınız ya..
sen olcan adın ne bıçım bır profesyonel topçusun ya çıplak gözle futbolcunun ustune gıdışını gördum one yaaa..2.lig topçusu gibi...
Hiç mi TRABZONSPOR taraftarının gururunu duşunmedınız ya...
o STADDA OYLE HIRSlandım ki sahaya inip mehemt topuza bir dur diyesim geldi en az onun kadar koşasın geldi ya..
TEK KELİMEYLE FENERBAHÇELİ TOPÇULARA HELAL OLSUN DİYORUM! HİÇ AĞLAYIP SIZLANMAYIN RUHSUZ BİR TAKIMIMIZ OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA ÇIPLAK GÖZLE GÖRDÜM..şENOL HOCAM SEN BİZ ŞAMP LİGİ OYNADIK YORGUNDUK BAHANESINE HIÇ SIĞINMA 120 DAKKA DELI GIBI KOŞAN FENERLILER 2 GUN SONRA GELIP SENIN FUTBOLCULARINI BULDOZER GIBI EZIYORSA BURDA ÇOOOK SORUN VAR DEMEKTIR...
Daha çok şey soylemek ıstıyorum ama 2 gundur neymış zencı demış de bılmem neymış de o onun karakterıdır ama sahada top oyanyışı takımına faydalı oluşuna helal olsun onun kadar koşamayan bızım futbolcularımıza laf soyleyın..Sanal şeylerle gerçeklerı gormemezlıkten gelmeyın..
Saygılarımla
Say

ünsalyılmaz
17.04.2012, 21:03
2 atın 3 atın ama 3 yiyin 4 yiyin.. baskı kurun saldırın ölümüne oynayın.. mücadele verin ama yenilin.. 1-2 kere önde bastık hepsinde top kaybetti fener.. ne yaptığımız belli değil.. defansta mustafa yumluyu çık ne hücum oynadık ne defans.. orta sahayı bir topla geçtiler.. ne yaptık anlamadım..

Hıdır ÇALIŞAN
17.04.2012, 21:16
" 150 Trilyonluk borç ile bu kadar. Borcu 300 trilyona çıkaralım Şampiyon oluruz " Sadri Şener

mawro61
18.04.2012, 01:44
ruh yok doğrudur. ancak bu kadroda ruh olsa da bir yere kadar. şunu itiraf etmek lazım ki kadro kalitesi olarak şikebhçe bizden birkaç gömlek üstün.alex,emre,baroni,gökhan,sow. bu 5 isim bizim takımın totalinden daha kaliteli. ayrıca aykuta rağmen oyun anlayışıda bizimkinden daha iyi. kanatları takır takır çalışıyor. hücumda çabuk çoğalıyorlar,sahaya iyi yayılıp aynı şekilde oyunuda rahatlıkla açabiliyorlar. eskiden şikayet ettiğimiz 3 pas yapamama sorunu hala mevcut. bu işte hocanın çözeceği bir mesele değil bu kadro ile. yetenek yok sonuçta. bu ayarda kadrolarla daha çok eziliriz.
transfer politikamız rezalet. para veripte alınan yabancı direk oynayacak kalitede ve mevcut yerlilerden daha faydalı yapıda olmalıdır.
brozek(2 adet), sapara,vitek,cech,jebrin,henruque,glowacki,adrian tamamı sokağa atılan,çarçur edilen paralardır. ve bu adamların hiçbiri şampiyonluğa oynayacak takımda malzemeci bile olmayacak kalitesizlikte adamlardır.
Bütün bunların düzelmesi için evvela başkan dediğin konuma futbolu bilen,parası olan ve en az tirübündeki taraftar kadar takımını seven,taraftar kimliğide olan bir başkan gelmelidir.

Burak Sahin
18.04.2012, 01:51
sonra sevgili hocamiz canli yayinda aykut hoca ve ögrencileri sikeye bulasmamistir diye bir aciklama yapma zorunda hissediyor kendini...böyle konulara girecegini feneri nasil yeneriz diye biraz kafa yorsak fena olmuyacak...

erol-61
18.04.2012, 02:22
http://img842.imageshack.us/img842/4999/92463871.png (http://imageshack.us/photo/my-images/842/92463871.png/)

Alper Calik
18.04.2012, 07:25
Ben o programı dinledim. Sonradan da videosunu izledim. Şenol hocanın öyle bir şey dediğini duymadım, bulamadım. Neresinde söylemiş?

Hatta ajansspor da bunu söyledi diye verilen başlığın altındaki

- yazıda da
- videoda da

böyle bir ifade yok !

Haber başlığında söyledi deniyor ama haberin içinde kesinlikle yok. 2 kez okudum haberi ve 2 kez videoyu izledim.

Nereden çıktı böyle dediği?

sonra sevgili hocamiz canli yayinda aykut hoca ve ögrencileri sikeye bulasmamistir diye bir aciklama yapma zorunda hissediyor kendini...böyle konulara girecegini feneri nasil yeneriz diye biraz kafa yorsak fena olmuyacak...

The_Storm
18.04.2012, 07:54
Şenol Güneş'in takıma vereceği birşey kalmadı. Adamda motivasyon sıfır, takımda etkileniyor.

objek
18.04.2012, 23:15
Geçen yılı yaşayan herhangi bir Trabzonsporlu futbolcunun şartlar ne olursa olsun bu kadar ruhsuz oynamaya hakkı olmamalıydı.

Takimi saha icersinde atesleyecek otoriter bir futbolcumuz yok sb,de emre faktoru sayesinde hicbir futbolcu kaytaramiyor bogle birseye kalkisan olursa agzinin payini hemen veriyor takimda en hirssiz goruntu veren christian emreden fircayi yedikten sonra deli danalar gibi kosmaya basladi takimda yenilgiyi kabullenmiyen asi futbolcularada ihtiyac var gunumuz futbolunda yetenekle birlikte hirsinizin olmasi lazim yoksa buyuk savaslari hep kaybedersin diyer taraftan ortada bir gercekde var su anda bizden kac oyuncuyu sb,de ilk onbirde oynatirsiniz benim aklima tek bir oyuncumuzun ismi gelmedi bu sartlar icersinde onlar bizim kadar kostugu anda bizim isimiz kolay degil eskiden sb,ye karsi ustun oldugumuz donemlerde teknik olarak degil ama fizik olarak onlari ezecek gucteydik simdi ise fark hem teknik hemde fizik olarak aleyhimize dondu

Yaldız61
19.04.2012, 00:35
şenol güneş misyonunu tamamladı diyen arkadas sende taraftarlık m,isyonunu tamamladın bence sen ist. takımlarından birini tut ne cabuk unutuyluyor hocamın yaptıkları ayıp ayıp

emretrabzon61
20.04.2012, 22:38
Herşeyin bir nedeni vardır ve fenerbahçe maçında olanlarında nedeni var.

Serkan:Futbolcu Değil
Olcan:Futbolcu Değil
Halil:Futbolcu Değil
Alanzinho:Futbolcu Değil

Ha bana karşı olacak biri çıkarsa ona sadece şunu söylerim.Bu kadroyu hiç değiştirme hep böyle kalsın bu takım sittin sene böyle bir kadroyla şampiyon olamaz başarılı olamaz.

Ha clde nasıl olduk diyenler olabilir.Onuda söyliyim.Clde oynadığımız futbol tamamen çanakkale geçilmezdi.Yoksa hücum adına hiçbişey yoktu.

İmza:Gerçek Trabzonsporlular

İlker Yazıcıoğlu
20.04.2012, 22:42
Herşeyin bir nedeni vardır ve fenerbahçe maçında olanlarında nedeni var.

Serkan:Futbolcu Değil
Olcan:Futbolcu Değil
Halil:Futbolcu Değil
Alanzinho:Futbolcu Değil

Ha bana karşı olacak biri çıkarsa ona sadece şunu söylerim.Bu kadroyu hiç değiştirme hep böyle kalsın bu takım sittin sene böyle bir kadroyla şampiyon olamaz başarılı olamaz.

Ha clde nasıl olduk diyenler olabilir.Onuda söyliyim.Clde oynadığımız futbol tamamen çanakkale geçilmezdi.Yoksa hücum adına hiçbişey yoktu.

İmza:Gerçek Trabzonsporlular

Kardeş,kusura bakma da normal hayatında sana ezik mi davranıyorlar da burada çok bilmişlik yapıyorsun?.Sen futboldan anlamıyorsun hocam kusura bakma.Bir kere Olcan ve Halil'e futbolcu demeyen bir adamı,kimse ciddiye almaz.Polemik yaratıp dikkat çekmeye çalışıyorsun bence..

Bu arada biz gerçek Trabzonsporlu olmuyoruz sanırım sana göre...

Tekke
21.04.2012, 12:18
Futbolcuların elinde resmen BÜYÜK KLÜP olma şansı hem de çok kolayca duruyor, şu anda BJK yi bile geride bıraktık, bu sene SAYEMİZDE (Selçuk-ENGin) GS üst düzey performans sergilemese, SADECE JAJA-EGEMENİ kaybetmemiş olsak, FB ile 4-5 sene 1. ve 2. lik mücadelesi verirdik...

Potansiyelimiz muhteşem, bunu kullanalım, futbolcular artık salak değil:

BURAK

OLCAN

VOLKAN

HALİL

gibi bitti denen adamları TEKRAR yıldız yapmak kolay değil, bunun reklamını yaparsak TR nin en gözde takımı oluruz, HUZUR üzerine oymalıyız...

Yeni hedefimiz 3 büyüklerde mutsuz olan HERKES olmalı,Anadolunun en iyileri olmalı.

Ölüsü bizde iş yapabilecek 3 büyüklerde zor forma bulan-bulacak öneriler:

Servet

Yekta

Pektemek

Semih

Özer

Orhan ŞAm

Sabri (***) favorim

Anadoludan:

Dany(***)favori

Muhammed

Cenk Tosun

Soner

Alper

Kadir Bekmezci

Grosicki

Eneramo(***) fvri

İlker Yazıcıoğlu
21.04.2012, 12:22
Futbolcuların elinde resmen BÜYÜK KLÜP olma şansı hem de çok kolayca duruyor, şu anda BJK yi bile geride bıraktık, bu sene SAYEMİZDE (Selçuk-ENGin) GS üst düzey performans sergilemese, SADECE JAJA-EGEMENİ kaybetmemiş olsak, FB ile 4-5 sene 1. ve 2. lik mücadelesi verirdik...

Potansiyelimiz muhteşem, bunu kullanalım, futbolcular artık salak değil:

BURAK

OLCAN

VOLKAN

HALİL

gibi bitti denen adamları TEKRAR yıldız yapmak kolay değil, bunun reklamını yaparsak TR nin en gözde takımı oluruz, HUZUR üzerine oymalıyız...

Yeni hedefimiz 3 büyüklerde mutsuz olan HERKES olmalı,Anadolunun en iyileri olmalı.

Ölüsü bizde iş yapabilecek 3 büyüklerde zor forma bulan-bulacak öneriler:

Servet

Yekta

Pektemek

Semih

Özer

Orhan ŞAm

Sabri (***) favorim

Anadoludan:

Dany(***)favori

Muhammed

Cenk Tosun

Soner

Alper

Kadir Bekmezci

Grosicki

Eneramo(***) fvri

Hay 3 büyüklerine!!Yeter ya....

Armağan Dere
21.04.2012, 12:23
http://img842.imageshack.us/img842/4999/92463871.png (http://imageshack.us/photo/my-images/842/92463871.png/)

Bu pankart koyulsun maç öncesi..

Mahmut Baran
21.04.2012, 12:29
Çok haklısın, EKSTRA MOTİVASYON...

Ne yani, Şenol Hocam geçen sene Volkanın "koyduk muuuuu" anonsunu, Baroninin ağlattık hareketini, Topuz itinin Gökhan Gönüle "bırak yaa" demesini gösteremiyor mu? Dostlukmuş, sen dost adam kırmızı görmüş boğa gibi.

1988 den beri rakibini yeneme, fener rakibim de, komedi.

Olmayacağını bilsem inan kızmam, ama ruhsuz, karaktersiz adamlar yüzünden kaybettik, siklet farkından değil ki, Burak efendi pres yapsa, koşsa, motive etse ya, küsüyor yaa, delireceğim, küsüyor.

Burak, sen kimsin oğlum, neye ve kime küsüyorsun? Ceche mal gibi pas at,adam alamadı diye küs, bu ne yaa? Emre hata yapıyor, Serkanın şutunu çıkaran Volkan emreyi teselli ediyor, Bekir, Gökhan gibi...

Sadri Baba, ben seni seviyorum, ne olursa olsun bu takım bizi senin döneminde çok sevindirdi, ama lütfen:

Bizi Celutska-Henrique-Adrian-Yumlu-Serkan gibi 3. sınıf adamların eline bırakma, Sivas-Antep-Kayseride bile bizimkilerdne kaliteli yabancılar var...

YABANCI STOPER-OYUN KURUCU-FORVET AL, BU LİGDE BİRŞEY YOK, DAĞITIR GEÇERSİN...

Adam bir SOW ile, şampiyon olacak yaa, 3-4 ayda SOW anasını ağlattı ligin...

İyi hoşta biz taraftar olarak şikecilerin taraftarı gibi stadta takımımızı motive edebildik mi hiç

Joomla!
21.04.2012, 12:49
Adamlar bize kin besliyor,oynarken o şekilde motive oluyorlar. Bizimkiler tam tersi...

titanic
21.04.2012, 13:41
Bizimkiler tam tersi demek bile saçma, bu adamların birçoğu yeni onlardan geçmiş olaylardan ekstra bir motivasyon beklemek saçma olur. serkan ex fenerli, Burak ı da bırak ya, bu kadar oluyor.

objek
21.04.2012, 14:40
Hirs yapmak kolayda o hirsi 90 dakikaya nasil yayacaginiz kolay degil kadikoydeki macta gole kadar baskili gozukurken olmadik yerden gol yiyoruz
malesef bu tip maclarda iyi oynadiginiz bolumde bir gol bulmaniz gerekli gol gelmeyince bu firsatlari atamadiktan sonra daha atamayiz dusuncesi saha ici ve disina negatif bir sekilde yayilmaya basliyor ondan sonrasi gorunen koy oluyor diyer taraftan gol gelmedigi surece gol yiyecegimiz garantiside yuksek bir takimin hirs yapmadan rakibini yenmesi icin cok yuksek teknik ve fizik kapasitesine sahip olmasi lazim bizim takimda 90 dakika ileri geri omuz omuza kora kor dise dis mucadele edecek fizik gucune sahip en fazla 3-4 oyuncumuz var fizik gucleri kisitli alanzinho volkan olcan adrian bu adamlarin tam saha pres ayni zamanda geriye yardim ettigini dusunun ilk yarim saatte 2-0 falan one gecemezsek bu oyuncular buyuk ihtimalle su kaynatirlar ikinci yari oyundan dusup rakibin ekmegine yag surerler gunumuz futbolunda zirveye oynuyorsaniz oncelikle baski altinda dar alanda top cevireceksiniz donen toplari kapacaksin ileride toplari tutup rakibin baskisini kiracak santraforunuz olacak butun bunlarin olmadigi yerde bilincsiz asiri hirs yaptiginizsda macin skoru 2-0 degil 5-0 falan olur

zafercalikoglu
21.04.2012, 15:33
adam lar haklı beyler,malesef bu maçlardamı şikeyle aldık diye takılıyorlar,..eskiden biz oynardık hakemle alırlardı macı şimdi ise bizde hiç bişe yok..
biz zaten 10 senede bir coşarız,bi 10 sene daha bekleyecegiz...

Tekke
26.04.2012, 17:10
Trabzon ruhu bu maçta bari geri gelse, Galatasarayı yenmekle geçen sene üzerimizden attığımız 3 büyükler sendromunu bitirebiliriz, baksanıza belalımız BJK şamar oğlanımız oldu :)

BU maç çooooooooook önemli, Trabzon için AVNİ AKERİN geri dönüşü demek...

leventturksoy
26.04.2012, 20:41
fener + hakemle oynadık dersen sana katılırım

Levent Kara
26.04.2012, 21:45
Şenol Hoca misyonunu tamamladı.

yerine gelecek kişiyide yazarsan aydınlanmış olur belki sana hak bile verebiliriz

Tekke
28.04.2012, 22:30
Sadece ruhsuz değil beceriksizler demeliymişiz.

Colmana teşekkürler, birtek adam oymuş :((

Yazıklar olsun..

Sefa
28.04.2012, 23:58
Bu takıma yeminle Yılmaz Vural lazım..