PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT Çalışanı Bünyamin Koç Hakkında Suç Duyurusu! Haddini Bil TRT!

Cabri61
15.04.2012, 21:59
Bu nedir Arkadaş!

https://www.facebook.com/photo.php?pid=12124194&l=968cede724&id=8715106814

Ilelioglu
15.04.2012, 22:15
Alttaki yorumlar on numara yanliz. ;)

cemoli5408
15.04.2012, 22:23
O altta yorum yazan bunlara üfür edenlerin ağzına yüreğine sağlık. kuzu gibi oturmak yerine bu düzeni yıkmak için birşeyler yapmazsak bu böyle gider...

Cem
15.04.2012, 22:28
Abi şuan hiçbiri gözümde değil. Şikeci Fener şikeci Fener git yenil adamlara her defasında. Nedir buya vallahi soğudum

ESER
15.04.2012, 22:30
tayyip abilerine yalalalık yapmıs yine tayyip radyo televizyon kurumunun ucuz adamcıkları

tolga1461
15.04.2012, 22:33
lig tvyi de unutmamak gerek. bizim stadda çıt çıksa sesi kısıyo onlarda küfür kıyamet ses sonda

Batuhan
16.04.2012, 00:14
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/534502_416638895031580_126332284062244_1500422_114 1235114_n.jpg

Sayın ilgili,

15.04.2012 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Trabzonspor müsabakasında, Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, Trabzonsporlu Zokora'ya ten renginden dolayı "pis zenci" ifadesini kullanmış ve bu durum taraflı tarafsız herkesin haklı tepkisine yol açmıştır.

Türk Ceza Kanunu'nun 216. maddesi ile Futbol Disiplin Talimatı 44/1 maddesi gereğince yasal olarak suç olan bu olayın, bir TRT çalışanı (Bünyamin KOÇ - TRT HABER İSTANBUL KAMERAMANI) tarafından resmî Twitter hesabından, ekli resimden de görüleceği üzere desteklenmesi ve doğal bir durummuş gibi ırkçı söylemlerle ifşası TRT gibi bir kamuya mal olmuş saygın bir kurumu zedelemektedir.

İlgili kişi hakkında kurumunuzun gerekeni yapacağını ve konunun takipçisi olacağımızı önemle bilginize arz ederim.

Trabzonspor taraftarı

Sanırım aktifhat@trt.net.tr adresine gönderilecek.

FC-ST-PAULI-61
16.04.2012, 00:17
Kesinlikle Cezalandirilmali bu Utanmaz Adam

Erhan Atalay
16.04.2012, 00:21
tff zokora emre konusundaki kararini açıkladı

1- bir ağızın ettiği hakaret tüm vücudu bağlamaz.

2- emre aslında suçsuz, emrenin niyeti zokaranın ırkçılığına engel olabilmekti zokora emreye pis beyaz demiş

3- emrenin yetiştiği kültürde pis zenci demek kurban kesmek anlamındaymış.

4- yeterli delil yok

5- gerekirse 5 sene ülkeye zencileri sokmayız.

6- eğer bunlar sizi tatmin etmediyse bekleyin emre yarın yapacağı açıklamayla türkiyede yer yerinden oynayacak zelzeleler olacakmış.

cihayan
16.04.2012, 00:21
Arkadaslar bu belgeli haberi nasil UEFAya, FIFAya iletebiliriz, bu isi uluslararasi boyutlara tasimaliyiz. Avrupa'da bu konuda oldukca duyarlilar. Bu gozudonmusler bu yaptiklari pisligin karsiligini gormeli.

Selim ÖZCAN
16.04.2012, 00:24
küfür filan hikaye artık, sen adamları eze eze yenmen lazım artık hatta küfür ediliyorsa daha fazla gaza gelmen lazım ama ruhsuz bir takım vardı bu akşam sahada, kendi büyüklüğünün farkında olmayan, hocamız bile alanı daraltıp çıkacağımız toplarla gol bulmak istedik diyor, yani sen topu ver onlara, sonra alan daralt :)))))

Etem Güner
16.04.2012, 00:26
bende gümüşhaneliyim ama bu adamı bana getirin dilini koparayım tüh yazıklar olsun satılmış yalaka şerefsizlere karadenizli olupta trabzonspordan başka takım tutana yazıklar olsun

OYılmaz
Yahu kaç zamandır erdemli olmayı, sabrımı kullanmayı öğreniyorum. Sabır büyük nimetmiş gerçekten. Bunlar babadan oğula nesil heralde.

Berk
Soyunma odasına asacaksın bunları.
Bizimkiler belki akıllanır da en az şu şikeci itler kadar parçalarlar kendilerini.

ESER
16.04.2012, 00:31
bunyanim k.o.c isimli tek hucreli amip önce R yapmıs sonra da hesabını kapatmıs...

cemoli5408
16.04.2012, 00:37
twitter hesabını kapatmış korkak onun bunun evladı.

danişmend61
16.04.2012, 00:42
hakarete hakaretle cevap vermek doğru değil, yoksa onlardan farkımız kalmaz... Bunun gibiler hakkında yasal işlem başlatılmadı, önce emre hakkında sonra bu kişi hakkında kulüp resmi işlem başlatmalıdır. Resmi siteden kınama vs. ile olmaz, hamamda su dövmüş oluruz.

Eğer yapmıyorsak o zaman hakediyoruz

FC-ST-PAULI-61
16.04.2012, 00:43
Sonuna kadar takip etmeliyiz.Insallah cezalandirilir.

OnurAhmet
16.04.2012, 00:53
Mail gönderildi.

Canberk
16.04.2012, 00:54
Adamın soyadı Koç. Arkadaş yapmayın gece gece şöyle şeyler ya çççNeden böyle bu insanlar :D

TheCrow
16.04.2012, 00:57
hakarete hakaretle cevap vermek doğru değil, yoksa onlardan farkımız kalmaz... Bunun gibiler hakkında yasal işlem başlatılmadı, önce emre hakkında sonra bu kişi hakkında kulüp resmi işlem başlatmalıdır. Resmi siteden kınama vs. ile olmaz, hamamda su dövmüş oluruz.

Eğer yapmıyorsak o zaman hakediyoruz

Kardeşim ülkede yasa mı uygulanıyor, bu ülkeyi bu hale getirenlerin Allah iki dünyada iki yakasını bir araya getirmesin İnşallah. Ne yasal hakkı yahu, ne yasal hakkı?.. Yasa masa yok, her köşe başını şerefsiz piçler kapmış, yasası kalmadı bu işin.

cyberentalpi
16.04.2012, 00:58
tek bir cevap vereyim.
At sahibine gore kişner.

Sizden yuzde 60 oy alan Ts milletvekilleri. Bu adamı isinden edemezlerse hemen istifa etmeliler

Samet Türkmen
16.04.2012, 00:58
Analar ne koçlar doğuruyor be !

TheCrow
16.04.2012, 01:00
tek bir cevap vereyim.
At sahibine gore kişner.

Sizden yuzde 60 oy alan Ts milletvekilleri. Bu adamı isinden edemezlerse hemen istifa etmeliler

milletvekilleri?... :D:D:D:D:D lan hiç güleceğim yoktu gece vakti ....

Trabzonspor 61
16.04.2012, 01:23
Hesabını kapatmış ! Bir yakalasam İstanbul'da gırtlağını yırtarım kuran çarpsın...

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Erhan Atalay
16.04.2012, 01:42
tek bir cevap vereyim.
At sahibine gore kişner.

:):):) ulan yaw

cyberentalpi
16.04.2012, 01:42

zaten espiri yaptim. ama asıl espiri Ts nin hakrının bu kadar cignendigi donemde hatta avrupa sampiyonasına layık gormeyen birine oy vermek daha bir espri degil mi

Kader KORELİ
16.04.2012, 01:53
Gazeteler, TV programları, İnternet siteleri, vs. bunun gibilerle kaynıyor. Bu zihniyetin kökünü kazımadıkça bu düzen böyle gider. Ama bir gün gelir bu zihniyet yüzünden herşeyinden olur Türkiye.

danişmend61
16.04.2012, 02:07
Kardeşim ülkede yasa mı uygulanıyor, bu ülkeyi bu hale getirenlerin Allah iki dünyada iki yakasını bir araya getirmesin İnşallah. Ne yasal hakkı yahu, ne yasal hakkı?.. Yasa masa yok, her köşe başını şerefsiz piçler kapmış, yasası kalmadı bu işin.

Doğru söylüyorsun, üniversite harçlarını protesto eden öğrencilere terör örgütü damgası vurup 10 yıl hapis cezası verilen bir ülkede yaşıyoruz...

Kimse kusura bakmasın ne derseniz deyin ama bu saatten sonra ergenekona balyoza bile inanmıyorum artık, bu ülkede herkesin kaderi bir kişinin dudakları arasına bakıyor

bunlar ceza alacağına birde zeytinyağı gibi üste çıkıp istedikleri gibi pişkin pişkin hala hakaret edebiliyorlar, şampiyonluğumuz çalınmasına rağmen ezilen taraf biz oluyoruz bunlar pervasızca kudurmuş sağa sola saldırıyorlar, utanmadan şike yaptık birşey olmadı dercesine...

aile şerefi diye bir film vardı oradaki zengin şımarık oktay aklıma geldi... bunlar böyle

işin acı tarafı devlet top yekün bunları şımartıyor sırtlarını sıvazlıyor,

ülkenin askeri içerde yatarken bunlar hala kahkahalar atarak arsızca fink atıyor, bu ülkeden iğreniyorum :mad:

Kasım Hilal
16.04.2012, 08:29
Erdoğan Arıkan'ı yolladıklarından beri izlemiyordum zaten. Haklıymışım.

MİSSE_MİSSE
16.04.2012, 09:40
trt'de eski kalecilerden bahsedilen programda da galatasaraylı hayrettin'den,"hakkında hayrettin, hayrettin kaybettin diye tezahurat yapılan unutulmaz kaleci "diye bahsettiklerini duyduğumda gerçekten bunların Allah korkusuyla alakaları olmayan insanlar olduklarına bir kez daha şahit olmuştum.

o maçtaydım
16.04.2012, 11:01
bi hesap daha var kapatılacak..

HAYDİ İNFANTİNO KAPAT ŞU HESABI...

iso_4939
16.04.2012, 11:10
gümüşhaneli ama kanı bozuk adinin.

yigits
16.04.2012, 11:13
Gümüşhaneliler iyi insanlardır oysaki bu nerden fırladıysa artık

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2012, 11:18
lig tvyi de unutmamak gerek. bizim stadda çıt çıksa sesi kısıyo onlarda küfür kıyamet ses sonda

Evet bravo, çok iyi tespit etmişsiniz.

Avni Aker'de şikebahçeye küfür edilince ses sonuna kadar kısılıyor, onlar küfredince LİGTV kılını kıpırdatmıyor.

Şikeci, paracı düzene karşı

forever Trabzonspor

Adnan Özkan
16.04.2012, 11:27
haydi geçin her şeyi geçin renktaşlar..Dün akşam takımı izlerdekn utandım utandım...Şampiyonluğu elinden alınmış,maç sırasında dalga geçilmiş,yönetimi acziyet içinde,itilmiş kakılmış,haklıyken haksız duruma düşmüş ammmaaaa futbolcular üstlerinden formanın hakkını kalplerine işlememiş,elleri ayakalrı titreyen pas yaparken korkan,DİRENEMEYEN VE BAŞKALDIRMAYAN BİR TAKIM OLMUŞUZ.Biz galip gelsinler her maç demiyoruz biz o ruhu istiyoruz.Tolga yı tenzih ediyorum sadece o takımda gerisinin Alallah belasını versin.Umurlarında değilmiş gibi rezil rüsva bir oyunla madara oldular.hiç birinde ne inanç vardı nede motivasyon.Adamalr adeta bize küfür ettiler.Elin trt spikeri etmiş bunlarla uğraşmayın..yenen daima haklıdır yendiler şerefsizler bizi ve dalga geçtiler..

» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.

sarpcore
16.04.2012, 11:48
butun bu laflarımı yememizin suclusu biziz.hiç başkasına bok atmayalım.
bu nasıl bir reziliktir yaa.sinirden kendi kendimi yedim.
basiretsiz top yapamayan insanlar toplulugu.
iki pas yapamıyoruz.
sanki 120 dk biz oynadık.
insan biraz inanır beee.

zarge
16.04.2012, 11:52
haddini billllllllllllllllllllllll

:yumruk:ŞİKECİ MEDYA:yumruk:

Koray
16.04.2012, 11:56
Vayy it üstelik Gümüşhane'li, benim anne tarafımda Gümüşhane Torul'lu, Dayım bunu duysa 1 hafta uyku uyuyamaz.

Cihan-Ucar
16.04.2012, 12:29
Adam resmen benim hemserim Olmaz olsun böyle hemseri

ALLLAH belani versin Bünyamin Koc

TAHSİN 61
16.04.2012, 12:56
Lavuk yazıyı sildi Hesabını kapattı. O nun bunun Ç ocuğu

TAHSİN 61
16.04.2012, 13:01
Trt çalışanı gs muhabırınden açıklama bunun gibilerle aynı yerde çalışmakdan utanç duyuyorum.

ts_tuncay_ts
16.04.2012, 14:26
Biz ne kadar konuşursak konuşalım hiç birşey olmaz...Bunun örneğini geçen senelerden verebiliriz....Mesela

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=20916&page=57

57 sayfa konuşulmuş ama hiç birşey olmamış....Bence bu tür şeyleri irdelemek taraftara değilde yönetime düşer...Ama bizim yönetimin umurundamı böyle şeyler...Normalde ağızlarından hiç sert bir kelime çıkmamış yönetim gidecek devletin kanalına artistlik yapacak öylemi...Diyelim yapsın kaale almıyolarki zaten...Bununda örneğini federasyona karşı yazılan bir yazıdanda görebiliyoruz...Cevap geldimi hayır....Kısacası bizim yönetimi tınlayan yok...İyi bir yönetim, şakacı olmayan ve yeri geldiğinde masaya yumruğunu vuracak başkan gelmediği sürece trt olsun diğer medya kuruluşları olsun diğer klüpler olsun hiçbir zaman bizi kaale almazlar...

Badaloğlu
16.04.2012, 14:29
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/534502_416638895031580_126332284062244_1500422_114 1235114_n.jpg

Senin yapacağan haberede, sanada, seni çalıştıranada, bizim vergilerimizle sana maaş verenede, seni görmezden gelenede alayınızı Zokora kovalasın...

inadina61_08
16.04.2012, 14:45
Senin yapacağan haberede, sanada, seni çalıştıranada, bizim vergilerimizle sana maaş verenede, seni görmezden gelenede alayınızı Zokora kovalasın...

Kovalasın deyince aklıma Dün akşam Zokora hakeme çarptı, adam 5 dakika kendine gelemediği geldi :D kovalama sahnesini gözümde canlandırdım da :tsira5:

bordo61
16.04.2012, 15:09
http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx

Şikayet için

Oğuzhan İnce
16.04.2012, 15:18
Ben şikayetimi trtye ve başbakanlığa yaptım.

Görevimi yerine getirdim, ya siz?

İlker Yazıcıoğlu
16.04.2012, 15:53
Şerefsiz herifler.Arkadaş,kimi kime şikayet ediyoruz o da belli değil ya.Yapmamız gerekeni yapalım arkadaşlar.Maillere devam.....

Zafer BİLGİN
16.04.2012, 16:13
Bunun yaptığını yanına karmı bırakacaksınız arkadaşlar.

0 212 232 00 00

Bu numaradan arayın it soyunu.Öyle klavye başından yazmakla olmaz bu işler.Arayın tepkinizi gösterin.Saat 17.30 gibi gelecekmiş

asil suskun
16.04.2012, 20:30
pislikbahce taraftarlarinda beyin oldugundan ciddi ciddi süphelerim var

Tunga
17.04.2012, 02:38
Bu haberi kim girmiş belli midir?

Bu ikisi ekmeğinden olana kadar bu iş bitmemeli. Ben böyle alçaklık görmedim.

Çık ulan it devletin eteğinin altından. Allah'ın belası, kuş beyinli hoşaf! Beyin yok ulan sizde, beyin!

O kameranı eline verirler sen az bekle!

Külünkoğlu
17.04.2012, 08:46
Dün “17.30'dan sonra gelecek” dediler aradım “gündüz çalışıyor” dediler. Ne kadar kaçsanda kaçırsanız da görüşeceğiz elbet !

cenk52
17.04.2012, 09:09
Ben şikayetimi trtye ve başbakanlığa yaptım.

Görevimi yerine getirdim, ya siz?

Genel muduru, rojine aşüfte diyen kuruma mi şikayet ettin kardeşim...

Balık baştan kokar.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
17.04.2012, 09:17
Bu adamı unutturmamak lazım da ben yanarım yanarım kulübün bu olayın üstüne gitmemesine yanarım...
Arkadaş kartvizitlerde çok havalı duruyor iletişim, halkla ilişkiler, hukuk gibi kavramlar da hakkını vermek lazım...

oflu engin
17.04.2012, 10:40
bence bu adamı serhat ulueren'e şikayet edelim.tam onluk konu inciğini boncuğunu ortaya çıkarır.

Hüseyin Bağdat
17.04.2012, 10:54
Şimdi aradım telefona çıkmadı. Servisinde çalışan biriyle tartıştım. Yaptığından çok pişmanmış,nasıl yapmışmış gibi şeyler söyledi.
Ben Zokora'nın selamını ilettim...

Tepkisiz kalmayalım arkadaşlar...

ozturk
17.04.2012, 13:00
Resmi site açıklama yapmış TRT ile ilgili

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=10357&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

TAHSİN 61
17.04.2012, 13:16
Takımımızın Fenerbahçe ile oynadığı karşılaşmanın ardından devletimizin yayın kuruluşu olan ve her kurum ve kişiye eşit uzaklıkta durması zorunluluğu bulunan TRT’nin resmi internet sayfasında atılan “Şike…Şike… 2-0” başlığı camiamızı derinden yaralamıştır.

Bir futbol müsabakasının sonucunu taraftar sloganı haline getirip o manşetle kamuoyuna duyurma gayreti, TRT’nin yukarıda bahsettiğimiz olması gereken tarafsızlık ilkesini kökünden zedelemiş kabul edilemeyecek bir yaklaşım tarzıdır.

Ayrıca yine aynı kuruma mensup bir kameramanın sosyal paylaşım sitesindeki hesabından oyuncumuz Didier Zokora’nın, Emre Belözoğlu ile yaşadığı ırkçılık tartışmasına Fenerbahçeli oyuncu lehine müdahil olarak, sporcumuza hakaret içeren ifadeler kullanması da ayrı bir skandal olarak gün yüzüne çıkmıştır.

Her iki olay da maalesef TRT’nin bizim gözümüzdeki saygınlığına ciddi ölçüde darbe vurmuştur.

Bu yaşananlar ışığında Genel Müdür Sayın İbrahim Şahin’in gereken hassasiyeti göstereceğine inanıyor, konuyu bu şekliyle kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.

Saygılarımızla

Resmi Site

Gökçebey
17.04.2012, 13:21
Çabalarımız meyve verdi nihayet

TSelif
17.04.2012, 13:23
O Bünyamin adisinin ismini niye vermediler ? :mad:

M.S.SOFU
17.04.2012, 13:43
beyler bimere şikayet edelim
cevap vermek ve işlem yapmak zorundalar

M.S.SOFU
17.04.2012, 13:49
http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx

şu adrese isminizi soy isminizi ve şikayet konusunu düzgün bir biçimde yaptıktan sonra gönderiyorsunuz
toplu organize olalım
yöneticiler başlığın adını değiştirsin
ses getiririz

Barış Burak
17.04.2012, 13:51
Sanırım 4. cemre bizim kulübe düştü; bu ne hız! her olaya anında tepki vermeye başladık:)

Barış Burak
17.04.2012, 13:52
En son Hürriyet sitesindeki hanımefendi(!) böyle kaçıyordu; ne zaman arasak; ''burada değil'' diyorlardı... sonunda yakaladık telefonda ve özür dilemişti, buna özür de yetmez.

TSelif
17.04.2012, 13:57
Sanırım 4. cemre bizim kulübe düştü; bu ne hız! her olaya anında tepki vermeye başladık:)
Hani aziz öğrenmişti ya maçların sahada kazanılmadığını, hani şampiyonluğun artık son maçlara bırakılmayacağını..
Bizimki de o misal Barış. Artık öğrendik sessizlikle bazı şeylerin çözülemeyeceğini ama biraz geç kaldık sanırım 30 yıl oldu :)

tsloner
17.04.2012, 14:11
şimdi aradım söyledim TS kongre üyesi olarak şikayetimi soruşturma başlattık çok kişi aradı filan vermiyorlar bu herifi ki konuşalım. Bilemiyorum teldeki adam soruşturmadan bahsettide sizde 02122320000dan bu herifleri rahatsız etmeye devam edin. Yarın bir başka ülkede çalışırsanız ve yüzünüze bilmem ne yaptığımın türkü dense ne hissedersiniz kendinizi Zokranın yerine koyarak arayın bunları.

Mehmet BAL
17.04.2012, 14:25
butun bu laflarımı yememizin suclusu biziz.hiç başkasına bok atmayalım.
bu nasıl bir reziliktir yaa.sinirden kendi kendimi yedim.
basiretsiz top yapamayan insanlar toplulugu.
iki pas yapamıyoruz.
sanki 120 dk biz oynadık.
insan biraz inanır beee.
birazda onur ve gurur gerekli

TSelif
17.04.2012, 14:34
Ben kötü oynadım diye o benim oyuncuma "pis zenci" diyemez..
Ben kötü oynadım diye vergisini benden alan aşağılık TRT "şike şike 2-0" başlığı atamaz.
Ben kötü oynuyorum diye burdaki renkdaşlarım bu olaya göz yumamaz ..
........oldu mu ?

fatihmazlum
17.04.2012, 15:05
trt 2002 den sonra trabzona resmen cephe almıstır nedenıde gayet acık akp yalakalığı yapıp fenevlı basbakana şirın gorunmek bu yaptığı ne ılk yanlısı ts ye nede son olacak bu gısıdle bızım halkımız bunları ıhya ettıkce daha cok cekerız bunlardan..

Vendetta
17.04.2012, 15:10
Gerekli maili gönderdim. Haddini bilmez adam. Emre'den önce bu melun cezalandırılmalı. Yandaş medyanın da az da olsa bir gururu vardı. Artık iş iyice şerefsizliğe dönüşmüş. Bu güruh yüzünden ülkemde futbol hep yerinde sayıyor.

Samet Türkmen
17.04.2012, 15:31
Hadi TT ediyoruz twitterda. #hirsizinyandasizavalliTRT

a f s
17.04.2012, 15:48
Geçen sene TRT'de yayınlanan Jaja röportajını hatırladım. En beğendiğin yerli futbolcu sorusunu "Selçuk" diye cevaplamıştı Jaja, TRT'de programı hazırlayanlar görüntü olarak fenerbahçeli Selçuk Şahin'i koymuşlardı Selçuk İnan yerine.

Kırmızı görmüş boğa gibi kuduruyorlar. fenerli her yerde fenerli ( çok ağır oldu )

altinkaya08
17.04.2012, 15:51
O değilde trt den bu konu hakkında hiç açıklama geldimi arkadaşlar??

calavera
17.04.2012, 15:57
Şimdi aradım telefona çıkmadı. Servisinde çalışan biriyle tartıştım. Yaptığından çok pişmanmış,nasıl yapmışmış gibi şeyler söyledi.
Ben Zokora'nın selamını ilettim...

Tepkisiz kalmayalım arkadaşlar...

Helal olsun kardeşim :) böyle renkdaşlarımın aktif olduğunu görmek yurtdışında içimi rahat ettiriyo !

Badaloğlu
17.04.2012, 16:29
şimdi aradım söyledim TS kongre üyesi olarak şikayetimi soruşturma başlattık çok kişi aradı filan vermiyorlar bu herifi ki konuşalım. Bilemiyorum teldeki adam soruşturmadan bahsettide sizde 02122320000dan bu herifleri rahatsız etmeye devam edin. Yarın bir başka ülkede çalışırsanız ve yüzünüze bilmem ne yaptığımın türkü dense ne hissedersiniz kendinizi Zokranın yerine koyarak arayın bunları.

Sayın ilgili,

15.04.2012 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Trabzonspor müsabakasında, Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, Trabzonsporlu Zokora'ya ten renginden dolayı "pis zenci" ifadesini kullanmış ve bu durum taraflı tarafsız herkesin haklı tepkisine yol açmıştır.

Türk Ceza Kanunu'nun 216. maddesi ile Futbol Disiplin Talimatı 44/1 maddesi gereğince yasal olarak suç olan bu olayın, bir TRT çalışanı (Bünyamin KOÇ - TRT HABER İSTANBUL KAMERAMANI) tarafından resmî Twitter hesabından, ekli resimden de görüleceği üzere desteklenmesi ve doğal bir durummuş gibi ırkçı söylemlerle ifşası TRT gibi bir kamuya mal olmuş saygın bir kurumu zedelemektedir.

İlgili kişi hakkında kurumunuzun gerekeni yapacağını ve konunun takipçisi olacağımızı önemle bilginize arz ederim.

Trabzonspor taraftarı

-----------------------------------------------------------------------

Başbakanlığa ve TRT'ye şikayete devam arkadaşlar... Bu adam benim maaşımdan peşinen kesilen vergilerle maaş alıyor.ben hakkımı helal etmiyorum. TRT'den ayrılacak, bu kafaların TRT'ye vereceği zaten bir şey olamaz...

aktifhat@trt.net.tr (aktifhat@trt.net.tr)

bimer@basbakanlik.gov.tr

ESER
17.04.2012, 16:42
az once aradım. sakince konusacagıma soz vermistim kendime ama yine yapamadım. kardıp kattım kalayladım:D bugun bunyamin isimli kişi icin telefon yagıyor ve hakkında sorusturma baslatıldı dedi gorevli . ayrıca o manseti atanın yakın dereceden akrabalarının kulaklarını cınlattım. insallah o konusttugum kisi o manseti atana bu sozlerimi iletir

İlker Yazıcıoğlu
17.04.2012, 16:55
Bu adam hakkında gereken işlemler başlatılacakmış.Telefonuma cevap veren adam bu şekilde konuştu.

İlker Yazıcıoğlu
17.04.2012, 16:56
DEVAMLI TELEFONLA ARAYANLAR OLUYORMUŞ.aRAMAYA DEVAM ARKADAŞLAR.sAHİPSİZ BİR CAMİA OLMADIĞIMIZI BU GİBİ DURUMLARDA GÖSTERMEMİZ LAZIM.........

evrents
17.04.2012, 17:17

Sayın ilgili,

Trabzonspor taraftarı

-----------------------------------------------------------------------

Başbakanlığa ve TRT'ye şikayete devam arkadaşlar... Bu adam benim maaşımdan peşinen kesilen vergilerle maaş alıyor.ben hakkımı helal etmiyorum. TRT'den ayrılacak, bu kafaların TRT'ye vereceği zaten bir şey olamaz...

aktifhat@trt.net.tr (aktifhat@trt.net.tr)

bimer@basbakanlik.gov.tr
Gönderilmiştir.Arkadaşlar bu konuda lütfen duyarlı olalım.Herkes elinden geleni lütfen yapsın.

Mahmut Baran
17.04.2012, 17:28
Az önce genel müdürlüğün telefonunu aradım , orada aktifhat bölümünün telefonunu verdiler. Hakan isminde bir yetkili ile görüştüm. ''Antalya'dan arıyorum ve benim vergimle maaş alan bu dengesizler hakkında herhangi bir yaptırım uygulandı mı '' diye sordum verilen cevap '' gereken soruşturma başlatıldı . bu göreve geldiğimden beri bu kadar tepki telefonu almamıştım. bizde rahatsızız ve bu soruşturmanın sonucunu Trabzonspor kulübü ile paylaşacağız '' dedi kapadım telefonu

cemkılıç
17.04.2012, 17:43
Şimdi kararsız kaldım ben arayıp aramamakta. Adamı bir yerde görsem ağzını yüzünü eskiticek kadar tiksindim o ayrı da, o twitter sayfasında son resimler kısmındaki çocuk ve bebek resimlerine takıldım..Acaba o şerefsizin çocuklarımı diye aklıma takıldı.Muhtemelen kovulmasını sağlayacak bu şikayetlerimiz o masumların rızkına mani olurmu diye arada kaldım valla..
Aklıselim arkadaşlardan bir akıl....

nesta61
17.04.2012, 17:48
bakin emrenin ettigi kufur hala algiliya bilmis deyiliz nasil bir toplumuz biz anlamiyorum EGITIM $ART arkadas emre ''FUCKING NIGGER'' diyor onun anlami seni s.....m zenci demek ... bir insan teninden dolayi bukadar asagalanamaz!!!! emre cemaatin futbolda guclu isimlerinden birisi nikah sahidi RTE!! , PFDK nekadar ceza verebilir??? komik olmayin turkiyede emreye bisey yapamazlar... bunu uluslararasi arenaya fifaya uefa ya gundeme getirmeliyiz!!

Gökçebey
17.04.2012, 17:49
Şimdi kararsız kaldım ben arayıp aramamakta. Adamı bir yerde görsem ağzını yüzünü eskiticek kadar tiksindim o ayrı da, o twitter sayfasında son resimler kısmındaki çocuk ve bebek resimlerine takıldım..Acaba o şerefsizin çocuklarımı diye aklıma takıldı.Muhtemelen kovulmasını sağlayacak bu şikayetlerimiz o masumların rızkına mani olurmu diye arada kaldım valla..

Bu adam kameraman, fibik camiası sahip çıksın kendisine de fbtvde iş versin o zaman.

Samet Türkmen
17.04.2012, 17:50
Hep kibar olalım zaten. Şöyle bir verip veriştirin maillerde. Biz normal yollardan tepkimizi dile getirince bu üçkağıtçılar yumuşuyor. Keselim TRT'nin bir canlı yayınında kablolarını. Veya canlı yayın anında kamera arkasından aklımıza gelenleri söyleyelim. Arasıra böyle şeyler lazım ki bir daha yapmaya cesaret edemesinler.

Hepinizin bildiği gibi bu ilk değildi.

fanatikdevri
17.04.2012, 17:51
torpil ve çiftlik işte,kalitesiz adamlar iş başında.

oflum61
17.04.2012, 17:52
Adama ceza verislin diye yazan arkadaslar var... ne cezasi ya??? Adam görevden UZAKLASTIRILMASI lazim. Ama 3. Dünya ülkesinde bu ada ödül verirler.... bir sey olmaz. Nefret ediyorum..., zaman zaman bu serefsizlerle ayni ülkede yasamadigimdan sükrediyorum...,

cemkılıç
17.04.2012, 18:01
Bu adam kameraman, fibik camiası sahip çıksın kendisine de fbtvde iş versin o zaman.

Doğru bak,olabilir bu...Hatta tişörte suratını basıp feneryumda satmaya kalkarlarsa da şaşmam..

h@msi61
17.04.2012, 18:12

Ona gore davransin o zaman, onceligi ekmek parasi olsun renkleri degil... Vatandasin vergileriyle beslenen birisinin bu kadar taraf olmaya, daha otesi bu kadar cirkinlesmeye hakki yok...

cemkılıç
17.04.2012, 18:33
Ona gore davransin o zaman, onceligi ekmek parasi olsun renkleri degil... Vatandasin vergileriyle beslenen birisinin bu kadar taraf olmaya, daha otesi bu kadar cirkinlesmeye hakki yok...

Adamın adiliği konusunda zaten ihtilaf yok.Elime bir geçirsem naapıcamı Allah bilir..
Ben bilip bilmeden haybeye vicdan yapmışta olabilirim.Neyse doğru bile olsa bizden evvel kendi düşünmeli bunları,sizde haklısınız.

Burçak
17.04.2012, 18:37
İşlem tamam . bende mail gönderdim.

Kamil Çakmak
17.04.2012, 18:41
Trabzonspor'un bu gibi durumlarda maaşlı derin adamları olması lazim. çok gizli özel tim gibi.Hukukun vermediği cezayı vermesini bilceksin.

Gamze_TS
17.04.2012, 18:42
Mail yollanmİstir, tepkiye devam

Hasan Arslan
17.04.2012, 19:00
bence trt bundan sonra işe adam alırken adli sicil kaydı v.b işlemlerin yerine,yalnızca fenevli mi değil mi! ayrımını yapsa yeterlidir.

macka61
17.04.2012, 19:20
devletin televizyonuna bak kameramanı ırkçılığı savunur kendisi manşetten bir karşı tarafı yok sayarak öyle böyle değil haberi verir benim vergimle bana yaptığı işe bak

Samet GÜVEN
17.04.2012, 20:09

önceliğinin renkleri olması da önemli değil. önceliği insanlık olsun. hayvanlık değil. Gerçi o ekibin başında da bir çoban var zaten.

Kasım BEKTAŞ
17.04.2012, 20:12
bu çocuk hala TRT demi?

SDanışmaz
17.04.2012, 20:15
Hala kovulmadı mı bu koç?

Beypba
17.04.2012, 20:45
arkadaşlar şimdi trt istanbulu aradım sıvadım..ağı olan arasın konuşşun!!!!!!!!!!!!!!!!!

vyno
17.04.2012, 21:17
TRT nin fener şike şike başlığıyla ilgili bende aradım kınadım tepkimi gösterdim

albatros
17.04.2012, 21:23
bu twitter rezaletindeki adam başka, şike şike başlığını atan adam başka öyle değil mi?
bu durumda 2 rezil için ayrı ayrı şikayet yapılmıştır umarım.

Ibo61
17.04.2012, 21:41
bu twitter rezaletindeki adam başka, şike şike başlığını atan adam başka öyle değil mi?
bu durumda 2 rezil için ayrı ayrı şikayet yapılmıştır umarım.

evet, 2 ayri sikayet oldu

selyas
18.04.2012, 00:10
bimer@basbakanlik.gov.tr e şikayette bulundum... şikayet arkadaslar ,
bu hak aramadır...
Var oldugumuzu göstermedir...
Canı isteyenlerin, canı istediğinde TRABZONUMUZA küfür ettirmemektir... Bundan donra sorumululuk makamında olanların, TRABZON denildiginde 10 kere düşünüp, 1 kere efendice yazmasına zorlamadır...
5 dakikanız yeterli, bu zamanı hepimiz için ayırın...

Sefaenes
18.04.2012, 00:18
böyle olay Almanyada olsa kovulur gerci Almanyada ki mac anladimlari baksaniz adamlar tarafsiz anladiyor ama bizimkiler 3 takim icin anladiyor.

BOZOHAN
18.04.2012, 01:14
ilk seyircili maçta trtyi protosto edelim. mailleri herkes atsın ciddiyet lütfen.

Sefa Murat Dokuz
18.04.2012, 02:04
TRT'nin kimin uşağı olduğu zaten belli hiç şaşırmadım böle bi başlığa. El birliği ile Trabzonspor'la dalga geçiyorlar. Gıkımız çıkmıyor.

güneyli
18.04.2012, 09:21
"ırkçılık ve aşağılama trt de izlenir.."

haritaci79
18.04.2012, 09:54

TRT'nin sitesinde iletişim bölümü var oradaki mail adreslerinini birine tepki maili göndermemiz gerekir.

samway
18.04.2012, 10:10
bu hakan çokşükür e trılyonları sacan muz cumhurıyetının kanalı calısanı mı ? allah belasını versın

Şentürk
18.04.2012, 10:21

Birde gümüşhaneli:mad: Allah senin gibi beyinsizleri ıslah etsin:mad:

Mollasalihoğlu
18.04.2012, 10:35
Arkadaşlar,

Bazı mesajlarınızı düzenledim.
Bu karaktersizlerin seviyesine düşmeyelim, ne kadar sinirlensek bile, ellerine koz vermeyelim.

Onlar da bizi şikayet edebilecek hale gelmesin.

Anlayışınız için teşekkürler..

Erbay
18.04.2012, 11:14
Bu ne rezilliktir böyle ya. Bu insanlar nasıl girmiş Trt'ye.

M.S.SOFU
18.04.2012, 12:17
bizim için önemli olan verdiğimiz mücadelenin sonu
sadece başlık açılıyor
bir kaç msj atılıp iş kapanıyor
bu adam hakkında yaptırımın ne olduğunu bimer den öğreniriz
başvuru numarası veriyor
başvuru sonucunu oradan takip edeceğiz.

tsloner
18.04.2012, 14:20
bu şike şike 2-0 başlığını atan vatandaşın trt ile iş akdi feshedilmiş. Evet sonuç almaya başladı.

Misina
18.04.2012, 14:33
bu şike şike 2-0 başlığını atan vatandaşın trt ile iş akdi feshedilmiş. Evet sonuç almaya başladı.

Kaynak?...

FC-ST-PAULI-61
18.04.2012, 14:38
Bize Her Yer Trabzon
Şike Şike Gönderildi!
TRT web sitesinden Şike Şike FB2 TS0 manşeti atan holigan TRT calışanının gorevine son verildi
Bu dogru mu ?

TSezgin61
18.04.2012, 14:41
insallah dogrudur! tepkileri azaltmak icinde yayilmis olabilir.

ozturk
18.04.2012, 14:45
facebook ta böyle bir haber dolaşıyor ama..

Ümit Küçük
18.04.2012, 14:48
yalan haber tepkileri azaltmak için yapılmıştır...bana kanıt göstersinler arkadaş bende inanayım....elektirik kullanımından trt payı alacak böyle montofon öküzlerine verilecek o para haram zıkkım olsun o para

cakalkerem
18.04.2012, 14:49
bu TRT'yi topa tutmak lazım...ama bizimkiler ne yapıyor ellerini şak şaklarlar

Tangerine Dream
18.04.2012, 14:57
TRT, ulusal bir kuruluş olması itibariyle genel yayın politikasıyla alakalı olarak 80'lerde de, 90'larda da hükümet yanlısı bir çizgi çizmiştir. O yüzden şu anki durumu çok da yadırgayamıyoruz. Fakat bu son dönemin diğerlerinden en belirgin farkı, spor programlarının kalitesizliği konusunda adeta dibe vurulmuş olması ve şike gibi ciddi bir konuyu dahi sulandıracak seviyelere inilmiş olmasıdır. İşin asıl üzüntü veren kısmı da bu.

Kader KORELİ
18.04.2012, 15:13
TRT Türkiye'nin yüz karası. O kadar para yiyorlar, ama kaliteli bir iş çok nadir çıkarıyorlar.
Avrupa'daki devlet kanallarına bakın bir, bir de bizim TRT'ye bakın. Kendinizi kıyaslamadığınız
sürece TRT'nin yerlerde süründüğünün farkına varmazsınız, menül menül izlemeye devam
edersiniz o kanalı asıl finansiye edenler olarak. Cinleri uluslarası istihbarat kurumları nasıl
kullanıyormuş onu izlersiniz, Mehmet Ali Ağca'lar izlersiniz, izlersiniz de izlersiniz..

Celal Demir
18.04.2012, 16:27
Kamuoyuna açıklama
18 Nisan 2012 Çarşamba 16:09:35 - trtspor.com.tr
TRT Spor'un kamuoyuna açıklamasıdır...
TRT Spor'un kamuoyuna açıklamasıdır...
Haberi Beğen
Share on facebookShare on twitterShare on google Share on friendfeedMore Sharing Services 14
büyüt küçült
15.04.2012 tarihli trtspor.com.tr isimli internet sitemizde, “Fenerbahçe taraftarının maç sırasında seslendirdiği tezahürat” haberleştirilmiş ve sadece bir dakika yer almıştır. TRT Spor kanalının bugüne dek Trabzonspor’un başarılarını ekrana taşıyan yayınlarını yine Trabzon camiası takdir edecektir. Bu tezahüratın haberleştirilmesinden dolayı incinen tüm Trabzonspor taraftarlarından özür dileriz.

a f s
18.04.2012, 16:27
15.04.2012 tarihli trtspor.com.tr isimli internet sitemizde, “Fenerbahçe taraftarının maç sırasında seslendirdiği tezahürat” haberleştirilmiş ve sadece bir dakika yer almıştır. TRT Spor kanalının bugüne dek Trabzonspor’un başarılarını ekrana taşıyan yayınlarını yine Trabzon camiası takdir edecektir. Bu tezahüratın haberleştirilmesinden dolayı incinen tüm Trabzonspor taraftarlarından özür dileriz.

zahido
18.04.2012, 16:28
Özür açıklaması sizi bilmem ama beni tatmin etmedi..

Gökçebey
18.04.2012, 16:31
Bizim beklediğimiz boş özür değil, icraat.

Açıklamada bile ukalalık var. Trabzon camiası yine takdir edecektirmiş. H. lan. Hadii.

bASTURk
18.04.2012, 16:38
para verip küfür yiyoruz anasını satayım.şerefsiz bunlar bu işten ucuz kurtulmamalılar!

ozturk
18.04.2012, 16:45
Hani işten çıkarmamışlar..

cyberentalpi
18.04.2012, 17:54
Bizim beklediğimiz boş özür değil, icraat.

Açıklamada bile ukalalık var. Trabzon camiası yine takdir edecektirmiş. H. lan. Hadii.

git ananı takdir et seref..... trt. siz kimsiniz kukla dümbelekleri

Külünkoğlu
18.04.2012, 17:59
Aradan günler geçmiş, samimiyeti sıfır, içeriği sıfır, bomboş kerhen dilenen bir özür.
Hadi ordan !

Gerekeni yapacağız !

Sefa
18.04.2012, 17:59
Özürler çıkalı eşşeklikler çoğaldı..

Emirhan Makul
18.04.2012, 18:08
Muhteşem bir özür gerçekten :) Bu kadar saçma bir açıklamada görmedim ben :D

Sloganmış o yüzden haber yapmışlar hadi ya, ne sloganlar söylüyoruz biz o kapı kulluğunu yaptığınız azize, onlarıda haber yapın bakalım görelim boylarınızı.

BOZOHAN
18.04.2012, 18:57
hani bi yaptırım yaptılarmı adamı kovdularmı yok daha ne bekliyor kulup anlamıyorum.

evrents
18.04.2012, 19:10
2-3 yıl önce de türkiye kupası maçımızı yayınlamamışlardı.(sanırım ordu ile oynadığımız)

macka61
18.04.2012, 19:12
evet son şampiyonluğumuz senesinde 2010 olmalı

messi_61
18.04.2012, 19:14
Ben onun $ike $ike simdi !!! ;)

Gamze_TS
18.04.2012, 19:29
Ozre bak hizaya gel! Sorumlular kovulacak,ozur de dogru durust olacak o kadar!
"Tezahuratmis" peh peh peh!
Hangi tezahurati baslik yaptin bugune kadar, hem de boyle kufur cagristiranini? Hem de bir dakika kaldi diyorsun, yani sen de farkettin yaptigin okuzlugu!

Ahmet Karaman
18.04.2012, 19:30
sen böyle öküzlükler yaptıkça şike şike özür dilersin

Oğuz B.
18.04.2012, 20:40
Bu nasıl bir terbiyesizliktir arkadaş. Şu özür metni o haberden çok daha ahlaksızca.

"TRT Spor kanalının bugüne dek Trabzonspor’un başarılarını ekrana taşıyan yayınlarını yine Trabzon camiası takdir edecektir. "

Yanisi şu mudur; akıllı olun biz olmasak zaten kimse size ekranda yer vermez arada bu tip tatlı şakalarımıza katlanacaksınız el mahküm.

Bu kadar tepeden bakma bu kadar yüzsüzlük olamaz

Ki hesapta bizim kanalımız ...

Ne desek boş Allahınızdan bulun..

bordo(61)mavi
18.04.2012, 22:12
aslında özrünüzü kabul etmememiz lazım ama neyse büyüklük bizde kalsın :)

Kamuoyuna açıklama

18 Nisan 2012 Çarşamba 16:20:00 - trtspor.com.tr
TRT Spor'un kamuoyuna açıklamasıdır...Haberi Beğen
Share on facebookShare on twitterShare on googleShare on friendfeedMore Sharing Services
57

15.04.2012 tarihli trtspor.com.tr isimli internet sitemizde, “Fenerbahçe taraftarının maç sırasında seslendirdiği tezahürat” haberleştirilmiş ve sadece bir dakika yer almıştır.

TRT Spor kanalının bugüne dek Trabzonspor’un başarılarını ekrana taşıyan yayınlarını yine Trabzon camiası takdir edecektir. Bu tezahüratın haberleştirilmesinden dolayı incinen tüm Trabzonspor taraftarlarından özür dileriz.

A.Gökhan AKIN
18.04.2012, 22:21
Sen ne yamuk bir kurum oldun trt? bir zamanlar yayın başlasın diye tv başında beklediğimiz kanal şimdi logonu görmeye bile dayanamıyorum!!!!

Ilelioglu
18.04.2012, 23:12
1 dk yer almistir diyor...Dogru mu bu?

Gökçebey
18.04.2012, 23:16
Tabiki hayır. Daha uzun süre yer aldı, twitterdan bombardıman başlayınca haberi düzeltmek zorunda kaldılar.

Ilelioglu
18.04.2012, 23:18
Vay be...Yalancilar...Bu özrün ne anlami var bu durumda?...:rolleyes:

albatros
18.04.2012, 23:53
madem trt sadece tezahüratı başlık yapmış (kendini öyle savunuyor)
o zaman maçta ''şerefsiz trt'' diye bağıralım, maç sonrasında da resmi sitede ''şerefsiz trt'' diye başlık atalım.sonra trt gibi ''biz sadece tezahüratı başlık yaptık'' deriz.

Tolga Kurt
19.04.2012, 00:01
1 dk değil 2 saat kaldı.

2011sampiyonuz
19.04.2012, 03:16
Türk halkinin verdigi vergilerle yönetilen trt, yemek yedigi tasi pisletiyor!!!

Trabzonspor 61
19.04.2012, 05:41
O fenerli dümbüğü kovacaksınız o kadar!

Alper Calik
19.04.2012, 07:44
Bence budur.

Resmi televizyondan "halkı kin ve nefrete teşvik ediyorlar"
Sonra 2 dk kaldı diye yalan söylüyorlar.

Allah cezanı tez zamanda versin TRT.

madem trt sadece tezahüratı başlık yapmış (kendini öyle savunuyor)
o zaman maçta ''şerefsiz trt'' diye bağıralım, maç sonrasında da resmi sitede ''şerefsiz trt'' diye başlık atalım.sonra trt gibi ''biz sadece tezahüratı başlık yaptık'' deriz.

Badaloğlu
19.04.2012, 10:26
Trabzonspor camiası sahipsiz, Trabzonspor camiası bu tip konularda ilgisiz... Evet evet tamda böyle düşünüyorum... Ne kulübü yönetenler Trabzonspor'a yapılan hakaretlerde tepki veriyorlar, ne de siyasilerin elinde oyuncak olan bu kulübü sahipleniyorlar. Trabzonspor kulübü taraftarın baskısıyla resmi sitede kerhen bu olayı haber yaptı, tepki verdi. Oysa böyle bir durumda ortalığı ayağa kaldırmalıydı.

Siyasiler zaten bir alem... İşin içinde Trabzonspor olunca kullan kullanabildiğin kadar diye düşünüyorlar herhalde. yoksa Rojin'e gösterilen ilgi alakanın onda biri bize gösterilmiyor. Anlıyoruz ki bir Rojin kadar değerimiz yok. Ben bunu bilir, bunu söylerim. Vakti zamanında TRT genel müdürü İbrahim Şahin, Rojin'e: ''Aşüfte kadın'' diye söylediğinde bakın bu ülkenin başbakanı ve diğer siyasiler nasıl bir tepki vermişler?

Ama Trabzon'a küfür etmek, hakaret etmek serbest...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Erdoğan çifti Rojin’i arayınca Şahin’den ‘aşüfte’ özrü geldi

TRT Genel Müdürü Şahin’in ‘aşüfte’ sözlerinin ardından Başbakan Erdoğan, eşi Emine Hanım ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Rojin’i arayıp üzüntülerini bildirdi. Hemen ardından da Şahin’den özür açıklaması geldi

Geçen Çarşamba akşamı Ankara’da düzenlenen bir toplantıda gazeteciler ve akademisyenlerle bir araya gelen TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’in sanatçı Rojin ile ilgili sözleri büyük olay koparmıştı. Şahin toplantıda Rojin için ‘aşüfte kadın’ demiş ve gazetecilerden gelen tepkiler üzerine de ‘Benim üslubum böyle’ diye karşılık vermişti. İşte bu olayın gazetelere yansıması üzerine Rojin’e hükümetten tam destek geldi. Dün Başbakan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan’la birlikte Rojin’i arayarak üzüntülerini ifade etti. http://fotograf.gazetevatan.com/newpics/news/251220110255367591282_3.jpg (http://haber.gazetevatan.com/arinctan-sahine-sert-tepki/419812/1/Gundem) Edinilen bilgilere göre, Rojin’le tam bir saat telefonda konuşan Başbakan Erdoğan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’in sözlerinden dolayı üzüntü duyduğunu ve konuyla ilgileneceğini söyledi.

Arınç da telefonla aradı

Dün Rojin’i arayan bir başka isim ise Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’tı. Şahin’in sözlerini gazeteden öğrendiğini söyleyen Arınç, dün bir açıklama yaparak şöyle dedi: “Bir sivil toplum kuruluşumuz tarafından organize edilen bir çalışma toplantısında bu üzücü olay maalesef meydana gelmiş. TRT Genel Müdürümüz İbrahim Şahin’in Sanatçı Rojin’e yönelik sözleri son derece yakışıksızdır. Özellikle de kendisinin bulunmadığı bir ortamda halkın sevdiği kadın bir sanatçıya yapılmış olması, olayın başka bir vahim yanıdır. Bu talihsiz sözleri, incitici ve devletin bir bürokratının taşıdığı vakara yakıştıramadım. Zaten ben, bu haberlerinin basına yansımasından dolayı incineceğini düşündüğüm için Rojin’i telefonla aradım. Konuştuk. Son derece üzgün olduğunu gördüm. Kendisine bu talihsiz olaydan dolayı geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Umarım bu tarz üzücü olaylarla bir daha karşılaşmayız.”

Şahin: Maksadı aştım

Erdoğan çifti ile Arınç’ın telefonlarının ardından TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’den özür açıklaması geldi. Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, dar katılımlı ve basına kapalı bir toplantıda, hiç istenmeyen bir hadise yaşandığını belirtti ve şöyle dedi: “Sohbet esnasında söz, son yıllarda ülkede yapılan en önemli açılımlardan biri olan TRT’nin Kürtçe yayın yapan kanalı TRT 6’ya geldi. Toplantıda bulunanlardan biri, kanalın yayıncılık anlayışını hakkaniyetsiz bir biçimde eleştirdi. Kışkırtıcı nitelikteki soru ve ifadelerin ardından ben de TRT 6’nın yayıncılık sürecinde karşı karşıya kalınan zorlukları anlatırken, sanatçı Rojin’le ilgili maksadı aşan bir ifade kullandım. Bundan dolayı hem kendisinden hem de Türkiye kamuoyundan özür diliyorum.”

Dava açıyor

Rojin, Şahin’in sözlerini Taraf yazarı Orhan Miroğlu’nun telefonuyla öğrendi. 21 Aralık’taki doğum gününde sabaha kadar ağlayan sanatçı hem ceza hem tazminat davası açmaya hazırlanıyor. Rojin’in kendini toplamak için birkaç gün şehir dışında tatil yapacağı da öğrenildi.

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2012, 10:45
Şimdi Badaloğlu'nun eklediği haberi burada dile getirecektim isabet olmuş.E kurumun başındaki adam adı geçen şarkıcıya aşufte derse,o kurumun kameramanı da aynı boku yer,diğer çalışanları da...
Hani bir laf vardır ya imam o......sa cemaat s... r diye.Bu da aynı olay zaten.
Bırakın tatmin etsinler kendilerini..

oflum61
19.04.2012, 10:47
Ya daha bu serefsiz kovulmadimi?!?!?!? Yuh olsun bize ozaman!

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2012, 10:50
Ya daha bu serefsiz kovulmadimi?!?!?!? Yuh olsun bize ozaman!

Kardeş bize niye yuh oluyor anlamadım?

oflum61
19.04.2012, 10:58
Kardeş bize niye yuh oluyor anlamadım?

Etki gücümüz "0" kardesim, ben kendimi elestirim bu konuda.... ben trt'ye sadece 2 e-mai gönderdim, 100, 1000000 tane gändebilmem lazimdi. O adam oradan kovulacakti!!! Trt'de hatiri sayilir bir Trabzonlu yok diye, .... saymakla bitmez...

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2012, 11:02
Etki gücümüz "0" kardesim, ben kendimi elestirim bu konuda.... ben trt'ye sadece 2 e-mai gönderdim, 100, 1000000 tane gändebilmem lazimdi. O adam oradan kovulacakti!!! Trt'de hatiri sayilir bir Trabzonlu yok diye, .... saymakla bitmez...

Hocam,bu iş taraftarın yapacağiş değil.Kastettiğimiz adamın işine son verilmesi ise.Şu olay karşısında istersek milyon tane mail atalım,arayalım,ancak özür yayınlarlar geçiştirmelik.Bu işi yaptıracak olan siyasilerdir.Hani o bizim işe yaramaz embesil vekiller var ya onlardır.Onların Allah bin türlü belasını versin.Hani tamam TRT'nin kimin emrinde olduğu aşikar.E bizim o partideki 4 vekil ne bok yer afedersin.Diğer ikisini saymıyorum bile..

oflum61
19.04.2012, 11:24
Hocam,bu iş taraftarın yapacağiş değil.Kastettiğimiz adamın işine son verilmesi ise.Şu olay karşısında istersek milyon tane mail atalım,arayalım,ancak özür yayınlarlar geçiştirmelik.Bu işi yaptıracak olan siyasilerdir.Hani o bizim işe yaramaz embesil vekiller var ya onlardır.Onların Allah bin türlü belasını versin.Hani tamam TRT'nin kimin emrinde olduğu aşikar.E bizim o partideki 4 vekil ne bok yer afedersin.Diğer ikisini saymıyorum bile..

Yanlis kardesim! Sen kendi tepkini ver bak nasil kovuluyor. Ilk önce biz kendimize bakmamiz lazim, kesinlikle dedigin gibi milletvekili de bir sey yapmali, ama oraya gidene kadar ya calisma arkasi ona kardesim sen ne yapiyorsun ya diyemiyor!!! Cünkü öyle birisi YOK! Niye???
"Köse baslarinda" bir zamanlar belli bir zihniyete sahip olanlar vardi, Allahin selamini verdinmi isin bir türlü bitmiyordu....simdi onlar azaliyor baska zihniyetler dolduruluyor... biz de burada hala o partiye bu partiye laft atalim, siyaseti Trabzonspora bulastirmayalim adi altinda sap gibi ortada kalalim....

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2012, 11:40
Yanlis kardesim! Sen kendi tepkini ver bak nasil kovuluyor. Ilk önce biz kendimize bakmamiz lazim, kesinlikle dedigin gibi milletvekili de bir sey yapmali, ama oraya gidene kadar ya calisma arkasi ona kardesim sen ne yapiyorsun ya diyemiyor!!! Cünkü öyle birisi YOK! Niye???
"Köse baslarinda" bir zamanlar belli bir zihniyete sahip olanlar vardi, Allahin selamini verdinmi isin bir türlü bitmiyordu....simdi onlar azaliyor baska zihniyetler dolduruluyor... biz de burada hala o partiye bu partiye laft atalim, siyaseti Trabzonspora bulastirmayalim adi altinda sap gibi ortada kalalim....

Taraftar yeterince mail atmıştır oraya veya aramıştır.Şahsen ben telefonla aradığımda adamın ses tonu ve bıkkınlığı bile bir çok şeyi anlatıyordu.Kendisi de dile getirdi zaten.Buna benzer bir tepki sadece zamanında yayınlanmayan kupa maçımız için (Ordu ile)gördük dedi bana.Demek ki oldukça fazla bir şekilde taraftar,TRT'ye yüklenme yapmış...

onurts61
19.04.2012, 11:42
Aradan günler geçmiş, samimiyeti sıfır, içeriği sıfır, bomboş kerhen dilenen bir özür.
Hadi ordan !

Gerekeni yapacağız !

Eleştirme babında söylemiyorum ama gereken nedir ? ve ne yapacağız ?
hürriyet denen kağıt parçası çalışanı funda için bile o kadar tepkiye rağmen hiç bir yol katedememişken
burda ne yapacağız açıklayabilirmisiniz?

Artık dayanamıyorum bu tip olaylara, iyi bir işim ,akedemik kariyerim var ama çavuşoğlu denen köpeği , bedri baykamı bu haberi yazan arkadaşı
vurmak istiyorum ancak içimin acısı böyle rahatlayacak ,doğruluğu tartışılabilinir ama şerefsizlerin bu kaadr rahat hareket etmesi bana dokunuyor...

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2012, 12:04
hürriyet denen kağıt parçası çalışanı funda için bile o kadar tepkiye rağmen hiç bir yol katedememişken

Artık dayanamıyorum bu tip olaylara, iyi bir işim ,akedemik kariyerim var ama çavuşoğlu denen köpeği , bedri baykamı bu haberi yazan arkadaşı
vurmak istiyorum ancak içimin acısı böyle rahatlayacak ,doğruluğu tartışılabilinir ama şerefsizlerin bu kaadr rahat hareket etmesi bana dokunuyor...

Haklısınız ama işte.....
Sonu yok,gelmiyor.
Bazen diyorum ki,keşke paralı ve de karanlık işlere bulaşmış ama iyinin yanında olan Robin Hood tarzı bir mafya olsaydım.Bunların alayını ortadan kaldırırdım.Öldürmezdim ama aldırırdım,korkuturdum,özür dilettirirdim vb..Hayal işte...

M.S.SOFU
19.04.2012, 12:40
Kelle İsterÜk

Mert Pasa
19.04.2012, 13:02

Bursasporlu cilgin ablamizda sonuc almisdik bunda ve funda olmadi,cunku bu febes teror orgutunun daha cok az bir kismini cokerttirebildik

Samet Türkmen
19.04.2012, 14:09
Haha. Burası ve birkaç diğer taraftar sitesi dışındaki taraftarlarımızın haberi var mı acaba bu olaydan ? Hürriyet de alırlar, TRT'de izlerler. Trabzon'da nereye girsek NTVspor açık.

Emirhan Makul
20.04.2012, 17:28
Boşuna uğraşmayalım biz yırtınırken klüp burak'ı canlı yayıan gönderiyor trt'ye.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?

Erdal DİLEK
20.04.2012, 17:31
ben diyorum yürüyüşün en güzel istikameti mehmet ali yılmaz tesisleri yanlış yere tepki veriyoruz. . .

Hasan YAYLI
20.04.2012, 17:52
Boşuna uğraşmayalım biz yırtınırken klüp burak'ı canlı yayıan gönderiyor trt'ye.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?

Tamam sorun değil,bence Burak'a ulaşmamız lazım...takım arkadaşı ile ilğili TRT'nin düşüncesini belirtsin sonrada proğramı terketsin...Madem o herif için birşey yapmıyorlar,canlı yayında olay çıkarsın Burak'ta...

Hasan YAYLI
20.04.2012, 17:54

Burak madem TRT ye proğrama konuk olacak...sesimizi oradan duyurmalı ve TRT yi orada rezil etmeli ki birdaha besmelesiz adımızı ağızlarına alamasınlar....Şimdi Burak'a nasıl ulaşabiliriz...

Sefaenes
20.04.2012, 19:31
Twitter mesajları işinden etti!
Real Madrid kulübü, twitterdaki özel hesabından yayınladığı mesajlarda ''dalga geçen'' bir üslup kullanan yeni Medya Direktörü Pedro Duarte'yi görevden aldı.
20 Nisan 2012 , 19:12

Haberi Paylaş
Yorum
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Real Madrid
Real Madrid kulübünün Yeni Medya Direktörü olan Duarte, yazdığı mesajların "abartıldığını ve bazı bölümlerinin seçilerek saptırtıldığını" belirtip, özür dilese de bu işini korumasına yetmedi.

Duarte, twitterdaki bazı mesajlarında gündemdeki bazı konularla dalga geçerek, "CCOO ve UGT'nin (işçi sendikaları) topunu yok etmeli! Bir bir kurşuna dizilmeli", "Froilan (Kral'ın, av tüfeği ile kendi ayağını vuran torunu), benden biri. Şimdiden, dünyayı yok etmek için silah kullanıyor", "Ne akıllı Kralımız var! Av için Botsvana'ya gitti. 5 milyon işsize aş böyle verilir. Halkı düşünmek budur", "Guti, Raul ile birleşip, Schalke ile imzalayacakmış. Zavallı teknik direktör, onun için üzgünüm" şeklinde ifadeler kullanmıştı.

Real Madrid kulübü yönetiminden gelen tepkiler üzerine işten çıkarılan Duarte, "yasal hakkını arayacağını" belirtti.

bizde ise madalya veriyorlar

Tolga
25.04.2012, 01:45
Arkada kalmayaydı iyiydi . . . Var mı bu konuda yeni gelişme ?

ESER
25.04.2012, 07:40
Twitter mesajları işinden etti!
Real Madrid kulübü, twitterdaki özel hesabından yayınladığı mesajlarda ''dalga geçen'' bir üslup kullanan yeni Medya Direktörü Pedro Duarte'yi görevden aldı.
20 Nisan 2012 , 19:12

Haberi Paylaş
Yorum
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Real Madrid
Real Madrid kulübünün Yeni Medya Direktörü olan Duarte, yazdığı mesajların "abartıldığını ve bazı bölümlerinin seçilerek saptırtıldığını" belirtip, özür dilese de bu işini korumasına yetmedi.

Duarte, twitterdaki bazı mesajlarında gündemdeki bazı konularla dalga geçerek, "CCOO ve UGT'nin (işçi sendikaları) topunu yok etmeli! Bir bir kurşuna dizilmeli", "Froilan (Kral'ın, av tüfeği ile kendi ayağını vuran torunu), benden biri. Şimdiden, dünyayı yok etmek için silah kullanıyor", "Ne akıllı Kralımız var! Av için Botsvana'ya gitti. 5 milyon işsize aş böyle verilir. Halkı düşünmek budur", "Guti, Raul ile birleşip, Schalke ile imzalayacakmış. Zavallı teknik direktör, onun için üzgünüm" şeklinde ifadeler kullanmıştı.

Real Madrid kulübü yönetiminden gelen tepkiler üzerine işten çıkarılan Duarte, "yasal hakkını arayacağını" belirtti.

bizde ise madalya veriyorlar
Bu konunun muhattabi febe tv olsaydı muhtemelen o calisan ve padisahi yan yana getirip bol acili bir basin toplantisi duzenlerdi.

Ha-kan
25.04.2012, 23:14
fenerbahçe divan kurulu üyesi trabzonlu chp milletvekili akif hamzaçebi'ye sormak lazım niye TRT'ye tepki gösterememiş diye?

bangkook_61
25.04.2012, 23:41
fenerbahçe divan kurulu üyesi trabzonlu chp milletvekili akif hamzaçebi'ye sormak lazım niye TRT'ye tepki gösterememiş diye?

Galatasaray üyesi Erdoğan Bayraktar'a da sorabilirz. Ve ya Fenerbahçe üyesi Recep Tayyip Erdoğan'a. Olur mu ?

Sefer A.
26.04.2012, 00:50
hepisi ayni, tartismaya gerek yok

Badaloğlu
26.04.2012, 09:37

Galatasaray üyesi Erdoğan Bayraktar'a da sorabilirz. Ve ya Fenerbahçe üyesi Recep Tayyip Erdoğan'a. Olur mu ?

BMN, partizanlık yapılacak, üyelerin gönül verdiği partilerin temsilcileri gibi, burada birbirimiz üzerinden hesap göreceği, mesaj vereceği yer değildir.

Siyasi parti olarak bakmıyoruz biz bu tip olaylara, bizim için isimler önemli...

Akif Hamzaçebi (Fenerbahçe)
Ergun Gürsoy (Galatasaray)
Haluk Ulusoy (Galatasaray)
Erdoğan Bayraktar (Galatasaray)

bu liste uzar gider...

Meselenin özü, bu adamlar hem Trabzon'lu, hemde ezik takımlı. İşte bizim isyanımız buna. Trabzonspor ile bu isinmleri yanyana gördüğümde kafayı kıracak oluyorum. Adamlar her türlü her şekilde Trabzonspor'u kullanıyorlar. Trabzon'dan vekil seçiliyorlar ama adam Galatasaray'lı, Fenerbahçe'li...

Yaşanan süreçte kimsenin Trabzonspor'a tek katkısı olmayacak, ama oy zamanı herkesin boynunda bir bordomavi atkı çarşı-pazar dolaşarak oy dilenecekler. Oh ne ala :mad:

İşte Trabzonspor taraftarının tepkisi TRT muhabirine olduğu kadar bu tip isimlere de olmalı.

newrocki
26.04.2012, 11:02
kardeşim vermeyeceksiniz o zaman bu isimlere oy!! sonra da ağlıyorsunuz. bayraktar'ın gs'li olmadığını bilmeyen mi vardı seçimlerden önce!! şimdi bile bile bile lades yapmanın cezasını çekiyoruz.

başkan da çıkmış yok siyasiler desteklemedi yok bilmem ne!!! adama sorarlar aylarca sen neden sustun peki?? ilk şike davası açığa çıktığında neden kupayı istemedin. neden 7 ay bekledin kupa istemek için? iş işten geçtikten sonra herkes sallıyor tabi. senin siyasilere ihtiyacın yoktu. bütün trabzonspor taraftarları arkanda olurdu. hergün federasyona meclise yürünürdü gerekirse.. ama biz türklerde gelenektir unutmak, unutturmak... uyuyun efendiler.. seneye yine rte'ye yine bayraktara yine faruk özak a oy verirsiniz.

danişmend61
26.04.2012, 13:34
Eğer canlı yayın olayı doğruysa yazıklar olsun diyorum, biz dalga geçilmeyi hak eden kimsenin sallamadığı ciddiye almadığı bir kulüp olmayı hak ediyoruz, artık kimseye kızmıyorum neden Trabzonsporla alay ediliyor diye.

hadi protesto etmediniz onu anladıkta canlı yayın konuğu göndermek ne diye?

biz ne söylesek boş

zarge
29.04.2012, 12:53
fatih terim lig tv nin bir muhabirini (loran vayloyan)
fblilerle sevindiği gerekçesiyle
işinden kovdurttu

biz ise ???

işte lobi ve güç farkı..

cenk52
29.04.2012, 13:42
fatih terim lig tv nin bir muhabirini (loran vayloyan)
fblilerle sevindiği gerekçesiyle
işinden kovdurttu

biz ise ???

işte lobi ve güç farkı..

1) Bir insanı ekmeğiyle oynamanın dinimizde ki karşılığı nedir, kovulmasından zevk mi alınmalı? aferim fatoş övünsün çakmış bir muhabir futbolcuya çak yapmış bunu mu kompleks yapmış, otursun maçını kaybetmeseydi.

2) Erman Toroğlu'nu ligtv den attırdım diyen azizeye nasıl kızıyorsak ondan ne farkımız kalır ve bu sizi mutlu mu eder?

3) loran ile bu kameraman arasındaki statü farkını görebiliyor musunuz? Biri özel sektörde çalışıyor, diğeri devlet memuru.Devlet memurunun işten atılması için gereken şartları incelemenizi isterim.

4) başlatılan linç kampanyasında loran için ermeni diyen o kişilerin, Zokoro olayındaki şerefsiz emrden ne farkı var?

5) Herkes işini adam gibi yapsın, kameraman kameramanlığını bilecek, muhabir muhabirliğini, teknik direktörde hazmedecek... bizim gösterdiğimiz tepkiyi pek beğenmediniz ama emin olun çok güzel faydası oldu, gayet güzel uyarı verildi sosyal ortamda verilecek mesajlar hakkında çalışanlara, bir daha kimse cesaret edemez böyle terbiyesizlik yapmaya.

Not: Şikebahçeliler gibi aynı miktarda sevmediğim pislik bir grup varsa o da iğrenç gs ve sempatizanlarıdır...