PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu | Canberk ARSLAN

Emirhan Makul
15.04.2012, 23:33
Arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak, sıcak BMN ortamımızı daha da ısıtmak amacıyla başlattığımız uygulamayı devam ettiriyoruz.

Her hafta bir üyemizi burada konuk ederek bir nevi röportaj gibi fazlaca özele inmeden ona onunla ilgili merak ettiklerimizi soracağız.

Bu haftaki konuğumuz Canberk arkadaşımız.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/391861_10150406718019178_702599177_8140901_9082833 68_n.jpg%5B/IMG%5D

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/425675_10150655657579178_702599177_8929761_1532668 525_n.jpg%5B/IMG%5D

İlk önce Genel başlangıç soruları ; http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif

Doğum tarihiniz?
Nerelisiniz?
Nerede oturuyorsunuz?
Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ?
Hobileriniz?
İlişkiniz var mı ?
Hayattaki en büyük hayaliniz?
Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir?
En büyük takıntınız nedir?
Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
Neden Trabzonspor?
Neden BMN?
En beğendiğiniz filmler?
En beğendiğiniz sanatçılar?
En sevdiğiniz renk?

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/398934_10150695009534178_702599177_9059953_4739791 60_n.jpg%5B/IMG%5D

Chiko
15.04.2012, 23:46
Yeni BMN atkisi ciktiginda nerede poz vereceksin? :D

SEDAT
15.04.2012, 23:58
* Karizmanı neye borçlusun :)

Hürgün Aygün
15.04.2012, 23:59
Vayyy.:D
İlk günden başlayalım o zaman sorulara.:)
Ne zaman inatçılığından vazgeçeceksin?

ibrahim
16.04.2012, 00:10
Facebookta kac grubun yöneticisisin?? :)

Canberk
16.04.2012, 00:16
Kendimi bir garip hissetmedim desem yalan olur :D Emirhan Makul'e de teşekkür ediyorum bana bu projede koordinatörlük yaptığı için :)

Doğum tarihiniz? 23 Temmuz 1993
Nerelisiniz? TRABZON/Beşikdüzü
Nerede oturuyorsunuz? SİNOP/Merkez
Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ? 2011'de Sinop Anadolu Teknik Lisesi'nden Mezun oldum. 2.senemde Üniversiteye yerleşmeye çalışıyorum :)
Hobileriniz? Gezmek(Çoğu iş gereği de olsa) Ders Çalışmak(sadece 1-2 senedir var ve önümüzde ki sene bırakmayı düşünüyorum:p)
İlişkiniz var mı ? Yok :)
Hayattaki en büyük hayaliniz? Uzun vadede hayallerim yok şu anlık mezun olunca rahat çalışabileceğim iyi bir bölüm kazanmak ve mezun olmak yeter .
Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir? Babam ve de Mustafa Kemal Atatürk
En büyük takıntınız nedir? Dinlenmemek . Bir şey derken başka konularla ilgilenenlere sinir olurum . Bir şey diyorsam otur dinle kardeşim başka gereçlerle ilgilenme :D
Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir? Öyle büyük çılgınlıklarım yok Allah'a şükür :p Bana göre yapmamam gereken tek olay hayatımda bir kez yaptığım Arabayı kaçırmak oldu . Niye yapmayacağımı anladınız sanırım sonu kötü bitti :D
Neden Trabzonspor? Bana hiçbir zaman kendime böyle bir soru sordurtmak zorunda bırakmadığı için TRABZONSPOR!
Neden BMN? Trabzonspor'u tartışabileceğimiz en özgür platform olduğu,tartıştığın sohbet ettiğin insanların böylesine kaliteli kişiler olabileceği başka bir platform olmadığı için BordoMavi.Net .
En beğendiğiniz filmler? Kemal Sunal'ın tüm filmleri ve Yerli Komedi fimler . // Yabancı film izlemekten hoşlanmam bu anlamda bana her türlü hakareti edebilirsiniz ama cidden sevmiyorum abi ne yapayım yani :D
En beğendiğiniz sanatçılar? Kemal Sunal , Cem Yılmaz
En sevdiğiniz renk? Bordo-Mavi'den sonra Yeşil rengi çok severim . Ama Bordo-Mavi zirvede :)

Sibel
16.04.2012, 00:34
Neden Trabzon'a geldiğinde benimle konuşmadın? :D Ablana ayıp etmedin mi? Beni ilk gördüğünde beklediğin gibi bir profil mi çıktım? ççç ççç

SEDAT
16.04.2012, 00:36
Neden Trabzon'a geldiğinde benimle konuşmadın? :D Ablana ayıp etmedin mi? Beni ilk gördüğünde beklediğin gibi bir profil mi çıktım? ççç ççç

* Çocuk haklı şimdi :p

Canberk
16.04.2012, 00:39
Yeni BMN atkisi ciktiginda nerede poz vereceksin? :D

Selim hiç sorma kardeşim ya . Bu aralar Atkı çıkmaz Allah'tan rahatım yer düşünme derdim yok :D Ama bu atkı muhabbeti iyi oldu herkes Atkı'dan tanıyor artık beni . Sinop'ta atkılarla özdeşleştim :D

* Karizmanı neye borçlusun :)

Beşikdüzü'nden oluşuma diyorum Sedat abi :D . Bundan kendine pay çıkartmak zorundasın yani :)

Vayyy.
İlk günden başlayalım o zaman sorulara.
Ne zaman inatçılığından vazgeçeceksin?

Olum senin bana söylediklerinde inat etmek zorundayım valla kendi doğrularımda ilerliyorum ve en uygunu bu inan ;)

Facebookta kac grubun yöneticisisin?? :)

Anadolunun Abisi Trabzonspor ve Beşikdüzüspor diyeyim gerisi reklama girer ben sana atarım bir ara genel liste halinde ;)

Canberk
16.04.2012, 00:41

Sana tek bir şey diyeyim normalde böyle ilk karşılaşmalarda pek utanan taraf olmam ama sen nadir olan utangaçlığıma kurban gittin :D Ama telafi edeceğimin sözünü almıştın hatırlatayım da :cool:

Sibel
16.04.2012, 00:44
Bu cevap geçersiz:D Şaka şaka... Tamam.:)

Samet Türkmen
16.04.2012, 00:48
En son ne zaman ağladın ? Forumda, facebookta gördüğümde hep tebessüm ettiriyorsun beni :D

Yiğit Gayretli
16.04.2012, 01:02
La oğlum Facebook'a abuk subuk iletiler bırakmaktan ne zaman vazgeçeceksin? :D

Burak DERELİ
16.04.2012, 01:12
Koskoca BMN de neden kendini haftanın konuğu ilan edicek kadar bencilsin :D :P

Canberk
16.04.2012, 01:21
En son ne zaman ağladın ? Forumda, facebookta gördüğümde hep tebessüm ettiriyorsun beni :D

Çok oldu ağladuğum diye bir türkü var bildin mi :D Özel bir şey yapmıyorum tebessüm için ama bende eğlenmiyor değilim abi :D

La oğlum Facebook'a abuk subuk iletiler bırakmaktan ne zaman vazgeçeceksin? :D

Abuk subuktan kasıt nedir yöneticim biraz daha açar mısın mevzuyu ? :D

Koskoca BMN de neden kendini haftanın konuğu ilan edicek kadar bencilsin :D :P

Kendimi ilan etsem kendim açardım başlığı :)

Yiğit Gayretli
16.04.2012, 01:22
Onu özel konuşuruz :D

Burak DERELİ
16.04.2012, 01:28
Tabiki o kadarınıda kendin yapma artık görgüsüzlük olurdu :)

Canberk
16.04.2012, 10:35
Onu özel konuşuruz :D

Tamam sen bana beğenmediklerini söyle imha ederiz :D

Tabiki o kadarınıda kendin yapma artık görgüsüzlük olurdu :)

Haklısın ama aklıma gelmedi gelse kendim açardım ;)

Emre GÜRDAL
16.04.2012, 10:46
sana sorum şu evlat...nıye yaşıyorsun?

Adem Erdoğan
16.04.2012, 10:49
Sinop'u seviyormusun? neden?

Başka nerede yaşamak isterdin?

TAHSİN 61
16.04.2012, 13:24
1993 senesini hiç sevmiyorum benim için yaşını ufaltıp yada büyütürmüsün ?

Sporla aran nasıl hangi spor dallarını yaparsın izlersin takip edersin demiyorum bak yaparsın diyorum :)

Ahmet Başkaya
16.04.2012, 13:48
İsmin gibi Cansın :)

Sonunda konuk olabildin ha :D Sorum falan yok :) Sen benim adıma dilediğini sor kendine cevapla :D

Emirhan Makul
16.04.2012, 14:01
Sinop'lular hakkında deniz kenarına gidip Denize doğru baktıklarında Türkiye'nin en kuzey noktası olduğundan dolayı "Ülke yansa umrumda değil ulan" hissi oluşuyor diye söylentiler var bu hissiyata kapılşıyor musun sende deniz kenarında ? Mesela ben çok merak ediyorum ve yapmak istediğim şeylerden birisi tüm Türkiyeye arkamı dönmek istiyorum, Sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

m@rdi
16.04.2012, 14:29
Canberk Allah gecinden versin ama günü geldi öldün, göçtün. Dediler ki bitki olup geri döneceksin seç birini deseler hangi bitki olmayı seçerdin? Neden?

Not: Allah aşkına sabit soru yapın şunu kaçırıyorum arada gelen arkadaşları, ben soramadan kilitleniyor başlıkları :)

-Samet
16.04.2012, 17:14
össye kaç kere daha girmeyi düşünüyorsun ve hangi bölümü ? :)

bestrafer
16.04.2012, 17:23
Neden bu kadar yalancı ve ekicisin sen oğlum? Bu sene görüşemezsek korkarım çok pislik bir tavır takınacağım...

Alihan Ertürk
16.04.2012, 17:58
Naber la?.. :)

Sibel
16.04.2012, 18:19
Sana bazen takılıyorum diye bana alınıyor musun?

Ahmet Demir
16.04.2012, 19:35
meslek lisesinde okuduğun için pişmanlık yaşıyor musun?
okuduğun mesleği ilerde yapmayı düşünüyor musun?
meslek liselerinin öss.de önünün artık açık olması hakkında ne düşünüyorsun?
hangi şehirde ve bölümde okumak istiyorsun?
ilerde yapmayacağını düşündüğün bi bölümde okur musun sadece üniversite mezunu olabilmek adına?

Hürgün Aygün
16.04.2012, 20:01
Beni sever misin?

Canberk
16.04.2012, 20:05
sana sorum şu evlat...nıye yaşıyorsun?

Bu ne acayip bir soru olmuş abi ya :) Ölmek için yaşıyoruz galiba mantıklı bir cevap bulamadım buna :D

Sinop'u seviyormusun? neden?

Başka nerede yaşamak isterdin?

Sinop'u sevmiyorum çünkü sıkıldım . Gezecek eğlenecek hiçbir mekan yok ve ergenliğim bunun ezikliği içerisinde geçti . Yaz tatilinde yaşanılacak bir yer 2 aya bir sürü şey sığdırabilirsiniz ama 12 ay yaşanacak bir kent değil :)

İstanbul veya Trabzon'da yaşasam daha mutlu olabileceğime inanıyorum .

1993 senesini hiç sevmiyorum benim için yaşını ufaltıp yada büyütürmüsün ?

Sporla aran nasıl hangi spor dallarını yaparsın izlersin takip edersin demiyorum bak yaparsın diyorum

Büyütmek uygun olabilir mi bilmiyorum ama bir düşüneyim ben bunu abi :)

Hiçbir spor dalını yapmam abi lisedeyken bir eğlencemiz halı saha maçlarımız vardı şimdilerde o da yok :D

İsmin gibi Cansın

Sonunda konuk olabildin ha Sorum falan yok Sen benim adıma dilediğini sor kendine cevapla :D

Eyvallah Ahmet :) Sen beni konuk etmedin ama Sultanım konuk etti sağolsun :p

Canberk
16.04.2012, 20:11
Sinop'lular hakkında deniz kenarına gidip Denize doğru baktıklarında Türkiye'nin en kuzey noktası olduğundan dolayı "Ülke yansa umrumda değil ulan" hissi oluşuyor diye söylentiler var bu hissiyata kapılşıyor musun sende deniz kenarında ? Mesela ben çok merak ediyorum ve yapmak istediğim şeylerden birisi tüm Türkiyeye arkamı dönmek istiyorum, Sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

Ülke yansa umrumda değil diye düşündüğüm doğru ve gayet güzel oluyor denize bakmak tavsiye ederim :D Ve tüm Türkiye'ye sırtını dönmek şahane bir duygu . Git İnceburun'a dön sırtını ülkeye ne dert kalıyor ne de tasa :D

Canberk Allah gecinden versin ama günü geldi öldün, göçtün. Dediler ki bitki olup geri döneceksin seç birini deseler hangi bitki olmayı seçerdin? Neden?

Not: Allah aşkına sabit soru yapın şunu kaçırıyorum arada gelen arkadaşları, ben soramadan kilitleniyor başlıkları :)

Bunu benden sonra ki konuklar için sabit soru yapacağım abla hiç merak etme :)

Gül bana sempatik geliyor valla hele kırmızı gül . Böyle koparacaklar beni hediye edecekler bir bayana,bayan mutlu olacak arkadaşına sarılacak aşkları sevgileri artacak falan filan işte . Kısaca çok severim kırmızı gülleri :D

össye kaç kere daha girmeyi düşünüyorsun ve hangi bölümü ? :)

Bu sene son kardeşim daha da bankaya para yatırmaya gitmem işte o kadar :D
Bölüm mühendislik olacak sayısal ve meslekle alakalı tek bölüm mühendislik gözümde . Bir gelsin puanlar bakacağız 3 ay sonra :)

Canberk
16.04.2012, 20:18
Neden bu kadar yalancı ve ekicisin sen oğlum? Bu sene görüşemezsek korkarım çok pislik bir tavır takınacağım...

Kardeşim vallahi aklımdan çıkıyorsun ya bir geniş zamanım olsa haber vereceğim de ya vaktim olmuyor ya merkez'e geçemiyorum ya da unutuyorum :D Bu yaz görüşecez söz bak :D

Naber la?.. :)

İyidir æ senden naber ? :D

Sana bazen takılıyorum diye bana alınıyor musun?

Biz birbirimize alınmayız bunun farkında olmalıyız canım :)
Arada bende sana takılıyorum ama alınmayacağını bildiğimden :)

Beni sever misin?

Yazın Sinop'a gel sevicem seni ;)

Semih Aydın
16.04.2012, 20:20
Tembelliği yenmek için nasıl mücadele ediyorsun/motive oluyorsun? (Tabii tembel değilsen geçerli bu soru. :))

Canberk
16.04.2012, 20:24
meslek lisesinde okuduğun için pişmanlık yaşıyor musun?
okuduğun mesleği ilerde yapmayı düşünüyor musun?
meslek liselerinin öss.de önünün artık açık olması hakkında ne düşünüyorsun?
hangi şehirde ve bölümde okumak istiyorsun?
ilerde yapmayacağını düşündüğün bi bölümde okur musun sadece üniversite mezunu olabilmek adına?

EVET
Muhtemelen mecbur kalacağım
Ben mezun olduktan sonra açtılar mı bilmiyorum ama açtılarsa da lanet olsun . Benim zamanında meslek lisesinin önü filan yoktu o yüzden sürünüyorum zaten .

Son iki soruya genel anlamda cevap vereyim . Yanlış düşünüyorum ama sırf üniversiteye gitmek ve okumak adına yazabildiğim tüm bölümleri ve şehirleri yazacağım . Bu da meslek lisesinin bir yan etkisi BANA GÖRE . Ve bir daha dünyaya gelirsem meslek lisesinin önünden geçmem ve geçtirmem kimseyi . Üniversite adına hiçbir geleceği yok meslek liselerinin.

Kısaca bu konuda çok doluyum üzerime gelme Ahmet :)

Tembelliği yenmek için nasıl mücadele ediyorsun/motive oluyorsun? (Tabii tembel değilsen geçerli bu soru. :))

Tembelim ve yenmek için 19 senedir hiçbir mücadele vermedim . Beni böyle kabul etti sağ olsun herkes :)

Hürgün Aygün
16.04.2012, 20:27
Geçen sordum cevaplamadın.:( Türk ordusu güçlü mü? :D :D
*
Hayatımın dönüm noktası diyebileceğin bir olay var mı?

Canberk
16.04.2012, 22:05
Geçen sordum cevaplamadın.:( Türk ordusu güçlü mü? :D :D
*
Hayatımın dönüm noktası diyebileceğin bir olay var mı?

Gülmekten kopmuştum olum ya ççç Güçlü tabi niye güçlü olmasın Türk Ordumuz :D

Üstte ki mesajlarla bağlantılı olarak ; Meslek Lisesini tercihler arasına sokmak . Kısaca Meslek Lisesi'nde okumamalıydım . benim gözümde hayatımın dönüm noktası budur kardeşim

Aleyna Yemenici
16.04.2012, 22:37
Hayattaki en büyük pişmanlığın nedirr?

Canberk
16.04.2012, 22:44
Hayattaki en büyük pişmanlığın nedirr?

Seni gizli numaradan arayıp işletmek çççççç

Aleyna Yemenici
16.04.2012, 22:47
edepsiiiiizz :D en kötü huyun ne peki? gecenin 12sinde bi yığın kızla aleyi işletmek mi? :D

Emirhan Uludüz
16.04.2012, 23:04
Şu meşhur 'yakında İstanbula geleceğim' yalanını daha ne kadar yutturmaya çalışacaksın?

Niçin bıyıklarını kesmiyorsun?

Takım yenilirken herkes gergin ve hocaya, kadroya söverken nasıl pişkin pişkin 'sakin gençler :D ' yazabiliyorsun?

Canberk
16.04.2012, 23:16
edepsiiiiizz :D en kötü huyun ne peki? gecenin 12sinde bi yığın kızla aleyi işletmek mi? :D

Evet en kötü huyum o bahsettiğin olay Aley. :D ççç

Şu meşhur 'yakında İstanbula geleceğim' yalanını daha ne kadar yutturmaya çalışacaksın?

İstanbul'a gelene kadar yutturmaya çalışacağım :D

Takım yenilirken herkes gergin ve hocaya, kadroya söverken nasıl pişkin pişkin 'sakin gençler :D ' yazabiliyorsun?

Anlatılmaz yaşanır aslanım :D Geçen sene kalbim sıkışıncaya kadar bende sen gibiydim baktım bu yaşta sağlık problemi yaratmaya başladı biraz daha sakin olmaya başladım tavsiye ederim :cool:

Eklemeyi unuttuğum soruna da tarz meselesi diyeyim bari ayıp olmasın :p

Samet Türkmen
16.04.2012, 23:21
Cümlenin sonundaki olay Aley sözü hoşuma gitti baya :D Ricky Martin'in oley aleya ley şarkısı geldi aklıma :p

Canberk
16.04.2012, 23:32
Cümlenin sonundaki olay Aley sözü hoşuma gitti baya :D Ricky Martin'in oley aleya ley şarkısı geldi aklıma :p

Arkadaşın forumda ki ilk kullanıcı adı Aley. 'di abi . ordan kalma ben alışamadım yeni kullanıcı adına :D

Mert Oğuzlu61
17.04.2012, 00:01
bir kıza aşık oldun felan işte gittin açıldın.... hiç reddedildin mi ? reddedildiysen o an ne hissettin, kız salak salak sırıtmıştır muhtemelen, küfredesin geldi mi ?

Ömer Faruk61
17.04.2012, 13:08
"ççç" BMN ye ilk üye olduğumda bu ifadeyi sayende çok sevdim..Gerçek Hayatında da bu ifade gibimisin? :D

Alican Altunbaş
17.04.2012, 13:36
Her hafta birini konuk eden biri için konuk olmak nasıl bir duygu:)

.....
17.04.2012, 13:46
Hayalindeki meslek ? :)

EMiRHAN61
17.04.2012, 14:22
Canberk , yolundan en üşendiğin seyahat nereye idi :)

Ahmet Demir
17.04.2012, 21:05
kitap okumayı seviyor musun?
en son okuduğun ve en çok beğendiğin kitaplar hangileri?

Sefa
17.04.2012, 21:10
Ders çalışıyor musun ?

Canberk
18.04.2012, 00:03
bir kıza aşık oldun felan işte gittin açıldın.... hiç reddedildin mi ? reddedildiysen o an ne hissettin, kız salak salak sırıtmıştır muhtemelen, küfredesin geldi mi ?

Maalesef hiç reddedilmedim kardeşim :D Ama edilsem söverdim vallahi emin ol :D

"ççç" BMN ye ilk üye olduğumda bu ifadeyi sayende çok sevdim..Gerçek Hayatında da bu ifade gibimisin? :D

Bende ilk keşfettiğimde çok sevmiştim bazen abartsam da genelde o mesajı kullandığımı gördüyseniz anlayın ki kahkaha atıyorum yani :D Gerçek hayatımda da aynı o ifade gibiyim Allah'a şükür :)

Her hafta birini konuk eden biri için konuk olmak nasıl bir duygu:)

Başta da yazdım cidden çok acayip bir duygu :D Hele soruları yanıtlarken çok takıldım biraz ekleme çıkartma yapacağım sorulara :D Zor oluyormuş bazıları baya düşündüm cevaplarken bize pratik şeyler lazım :)

Cem Akyüz
18.04.2012, 00:06
Benim gibi önemli bir kişiliği tanıdığın için ne düşünüyorsun :D

Canberk
18.04.2012, 00:07
Hayalindeki meslek ? :)

Ufaklıktan süre gelen bir Askerlik merakım var. Kime desem pişman olursun diyor ama ben yine de Astsubay Meslek Yüksek Okulu'na başvurumu yaptım eğer hak kazanırsam mülakatlara gidip şansımı deneyeceğim :)

Canberk , yolundan en üşendiğin seyahat nereye idi :)

2 ilçem var çalışmaya gittiğim haftada bir veya iki kez gider gelirim en lanet ettiğim yolculuklar hep orası olmuştur . Geri kalan tüm seyahatlerimi seve seve yaparım yani :)

kitap okumayı seviyor musun?
en son okuduğun ve en çok beğendiğin kitaplar hangileri?

Maalesef kitap okumak gibi bir alışkanlığım yok ve bunun çok kötü bir şey olduğunun farkındayım :)

Ders çalışıyor musun ?

Seve seve çalışıyoruz sevemediğimiz yerde öbür alternatif devreye giriyor kardeşim :)

Canberk
18.04.2012, 00:10
Benim gibi önemli bir kişiliği tanıdığın için ne düşünüyorsun :D

Sen bana Allah'ın bir lütfusun reis . Sen gibi bir çok güzel insanı bana kazandırdığı için BMN iyi ki var :)

Ahmet Karadeniz
18.04.2012, 00:19
İstanbul'da neden yaşamak istiyorsun. zaten kalabalık :)

Canberk
18.04.2012, 13:55
İstanbul'da neden yaşamak istiyorsun. zaten kalabalık :)

Büyük Şehir'de yaşayamayan insan vardır ya bende tam tersi küçük şehirde yaşayamıyorum abi :D İsteme sebebimde bunla bağlantılı valla güzel olurdu İstanbul'da yaşasam :D

Faik Yılmaz
18.04.2012, 14:38
Hayatına yön veren kişiliğinin oturmasına yardımcı olan bir kişi varmıdır varsa kimdir ?

Kubilay ŞAHİN
18.04.2012, 20:11
Astsubay olmayı gerçekten düşünüyormusun?

Düşünüyorsa Hangi branş..?

Canberk
18.04.2012, 20:18
Hayatına yön veren kişiliğinin oturmasına yardımcı olan bir kişi varmıdır varsa kimdir ?

Şu anda hayatımda öyle bir kişi yok abi :)

Astsubay olmayı gerçekten düşünüyormusun?

Düşünüyorsa Hangi branş..?

Evet Kubilay gerçekten düşünüyorum Hava ve Deniz'e başvuru yaptım Deniz'de okuyan 2 sınıf arkadaşım var liseden beraber okuduk 4 sene memnunlar ama benim gönlümden geçen Hava . Hayırlısı olur inşallah

Alihan Ertürk
18.04.2012, 20:27
Forumda anlaşamadığın, hareketleriyle adeta ''Gel ağzımı burnumu kır..'' mesajı veren biri var mı karşiiim ?

Canberk
18.04.2012, 20:28
Forumda anlaşamadığın, hareketleriyle adeta ''Gel ağzımı burnumu kır..'' mesajı veren biri var mı karşiiim ?

Var , o kendini biliyor .

Başlıkta ki 61. mesaj da çok manidar olmuş kardeşim :)

Alihan Ertürk
18.04.2012, 20:31
Her yerde koyarım şeklimi. :cool: 61 benimdir.

Hürgün Aygün
18.04.2012, 20:35
Var , o kendini biliyor .

Başlıkta ki 61. mesaj da çok manidar olmuş kardeşim :)
Ooo reyiz. :D
*
Son zamanlarda en sevindiğin, bağırdığın gol hangisi? :)

Aleyna Yemenici
18.04.2012, 20:45
Arkadaşın forumda ki ilk kullanıcı adı Aley. 'di abi . ordan kalma ben alışamadım yeni kullanıcı adına :D

benim adım aleyna ya bana aleyna diyen yoktur normal dünyamda pek. aley derler.ordan geliyor ççççççççç
üstümden pirim yapıyorsun canberk.. ckckckckck :D

Canberk
18.04.2012, 20:51
Ooo reyiz. :D
*
Son zamanlarda en sevindiğin, bağırdığın gol hangisi? :)

Uzun zamandır doğru dürüst maç izlemiyorum biliyorsun . Ama Galatasaray maçında ki golde kahvede maçı izleyen 2-3 Trabzonsporludan biri olduğumdan sırf milleti gıcık etmek için baya bağırmıştım yani .

benim adım aleyna ya bana aleyna diyen yoktur normal dünyamda pek. aley derler.ordan geliyor ççççççççç
üstümden pirim yapıyorsun canberk.. ckckckckck :D

Normal dünyam ne la ben anormal dünyandan mıyım canım ? :D

Üstünden pirim yapacak adam değilim Aley. :D

Aleyna Yemenici
18.04.2012, 21:01
kulak deveyi geçer bi süreden sonra :D:D

Berke6198
18.04.2012, 21:04
Bu kadar sevilmenin nedeni ne abi ? :D

Sibel
18.04.2012, 22:02
ççç Bu ifadeyi bana sen sevdirdin biliyor muydun? :D Hâttâ demiştim sana şunu yazma uyuz oluyorum ona diye.:)

Ceyhun Öncü
18.04.2012, 22:16
en son mesajin

"atmasını bildikten sonra tüfeğin atmayanı ,istemesini bildikten sonra avradın vermeyeni yoktur."

ne ayaksin genc adam :D

Koray
18.04.2012, 22:19
Beni seviyormusun la.

Canberk
18.04.2012, 23:26
kulak deveyi geçer bi süreden sonra

Geçsin bakalım :D

Bu kadar sevilmenin nedeni ne abi ? :D

Bunu size sormak lazım Berke :D

ççç Bu ifadeyi bana sen sevdirdin biliyor muydun? :D Hâttâ demiştim sana şunu yazma uyuz oluyorum ona diye.

Evet uyuz oluyordun ki sevdirebildiğime sevindim ççç

en son mesajin

"atmasını bildikten sonra tüfeğin atmayanı ,istemesini bildikten sonra avradın vermeyeni yoktur."

ne ayaksin genc adam :D

Olum sen nasıl bir insansın ya :D Lanet olsun seni tanıdığım güne ççç

Beni seviyormusun la.

Seni sevmeyen ölsün abim :D

.....
18.04.2012, 23:28
Gitmek istediğin ülke var mı ? :)

A.Ali Karanis
18.04.2012, 23:32
Ne zamandan beri insanlari gizli numaradan isletip sovmelerine mahal veriyorsun guzel kardesim? :D

Canberk
18.04.2012, 23:37
Gitmek istediğin ülke var mı ? :)

Almanya ve Amerika diyelim Ömerim :D

Ne zamandan beri insanlari gizli numaradan isletip sovmelerine mahal veriyorsun guzel kardesim? :D

Olum bunları görende her hafta düzenli milleti işletiyorum zannedecek adımı sapığa çıkartacaksınız lan forumda :D

A.Ali Karanis
18.04.2012, 23:42
Olum bunları görende her hafta düzenli milleti işletiyorum zannedecek adımı sapığa çıkartacaksınız lan forumda :D

Elimde tape'ler var olum açtırma ağzımı :D

sorusuna

Maalesef hiç reddedilmedim kardeşim :D

cevabını vermişsin.hayatında da böyle kaliteli espriler yapar mısın kanka? :D :D

Canberk
18.04.2012, 23:44
Elimde tape'ler var olum açtırma ağzımı :D

sorusuna

cevabını vermişsin.hayatında da böyle kaliteli espriler yapar mısın kanka? :D :D

Bel altı vurmaya çalışıyorsun ama yemezler :D Reddedilmedim olum yok öyle bir olay :D

Ceyhun Öncü
19.04.2012, 02:53
Bir gün Almanyaya gelirsen mutlaka haberim olsun :)

Cem Akyüz
19.04.2012, 13:45

Canberk geliyor diye Almanya'yı terkedeceksin değil mi o yüzden haber ver diyorsun :D

Canberk
19.04.2012, 21:13

Canberk geliyor diye Almanya'yı terkedeceksin değil mi o yüzden haber ver diyorsun :D

Bende meraklısı değilim zaten onun :D Adam kendi taktikleriyle beni rezil etmeye çalışıyor :D

Ceyhun Öncü
20.04.2012, 02:13
Bende meraklısı değilim zaten onun :D Adam kendi taktikleriyle beni rezil etmeye çalışıyor :D

Yok canim daha neler :D rezil etmek istesem gecen yazdan capsleri atarim buraya :D en büyük fenev diyenler filan vardi :D

Emirhan Makul
20.04.2012, 09:04
An itibari ile açıklandı sınav kaç aldın ? :D

Canberk
20.04.2012, 09:12
Yok canim daha neler :D rezil etmek istesem gecen yazdan capsleri atarim buraya :D en büyük fenev diyenler filan vardi :D

Yalan bunlar inanmayin :P

An itibari ile açıklandı sınav kaç aldın ? :D

Olaya bu açıdan bakan bir insan için gayet tatmin edici oldu sonuç tatlım :D

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/582722_10150750164769178_702599177_9235275_1205817 956_n.jpg

Emirhan Makul
20.04.2012, 09:34
Şu aralarda ki bilgileri kesmede görelim boylarını :):)

Canberk
20.04.2012, 21:40
Şu aralarda ki bilgileri kesmede görelim boylarını :):)

Napcan la onları Temmuz'da atarım önemli olanları :D

Hürgün Aygün
21.04.2012, 11:01
Sinop'ta en çok nerede zaman geçirirsin abi?

SEDAT
21.04.2012, 11:09
* Hava Astubay olmak için başvuru yapmanda normalde Havalı bir insan olmanın etkisi oldu mu :D

Canberk
21.04.2012, 19:51
Sinop'ta en çok nerede zaman geçirirsin abi?

Tabi ki dershanede :D Bitmedi gitti lanet olasıca 2 ay daha kahrını çekeceğiz mecburen :D Dershane yoksa da Sahilde olurum genellikle çay bahçeleri candır deniz kenarında çay&simit şahane oluyor :)

* Hava Astubay olmak için başvuru yapmanda normalde Havalı bir insan olmanın etkisi oldu mu :D

Olaya hiç bu açıdan bakmamıştım abi ama mantıklı duruyor :D Ama Deniz olacak Hava olmayacak gibi geliyor hadi hayırlısı diyeyim :)

Onur Şeref
21.04.2012, 22:13
Neden bu kadar şapşalsın?

Canberk
22.04.2012, 00:10
Neden bu kadar şapşalsın?

İnternete aynadan giriyorsun sanırım . Şimdi sakin ol ve usulca o aynanın önünden çekil evlat

Canberk
23.04.2012, 00:04
Canberk arkadaşımıza teşekkür ediyorum başlık kilitlenebilir :p

Evet şizofrenleştim gençler bakmayın öyle ne yapıyor bu diye :D