PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Federasyona Suç Duyurusu

selçukabi
13.05.2006, 11:58
BUNUN ADI SIKEDIR

Turkcell Süper Futbol Ligi?nde kalmayi geçen hafta garantileyen Çaykur Rizespor, yarin Gençlerbirligi ile yapacagi maç için dün Ankara?ya gitti.

Yesil mavililerde, sakat olan Sener ile izinli olan Zdravkov, Bashir, Serhat, Fahri, Altan, Serkan, Cem Baki, Okan ve Gökhan kafilede yer almadi.

Bunun adi sikedir sayin Ulusoy, lütfen geregini yapiniz, derhal Çaykur Rizespor kulübünün yukarida adi geçen ve izinli(!) olan futbolculari hakkinda savunmasi alinmalidir.

Bütün bunlar yani sira biz kargalari insallah izmire gömer, rizelileri de 50 km yol yaptirip seneye UEFA kupasi yari finali izlettiririz.

Çebi
13.05.2006, 12:06
Zaten kisitli ve yetersizolan kadrolarinin en iyi adamlari izinli...Anlasilan paf takimla çikacaklar sahaya...

Futbol takimlarinda özellikle bu tip streslerin arkasindan bir hafifleme olur; takimlarinda "papaz" olarak nitelendirilen oyuncular bu tip müsabakalari oynamak istemez...2.Lig'de de 3.Lig'de de Süper Lig'de de bu böyledir...Tabi ki buna yönetimlerin dur demesi gerek...Ülkemizde normal olarak nitelendirilen bir davranis olmasina ragmen etik ve hos bir tutum degil.

Mert67
13.05.2006, 12:07
bide rize'yi ii takim bilirdik ama su yaptikarina bak onlarin yüzünden kargalarla maçimizi izmir de oynuyoz .simdide maçi gençlere satiyolar böyle sey olmaz ya smileys/smiley7.gif
satilik rize

FANATIK61
13.05.2006, 12:13
Vay Adiler ben demedim mi kimseden fayda yok bize. Bukadar aciz bir Süper Ligi gönderdim.

Alpayer
13.05.2006, 12:17
Bunlari insallah bi kere daha kümeye yollariz.smileys/smiley7.gif

CeSS
13.05.2006, 12:18
Adamlara yarim düzine gol at , sonrada federasyona sikayet et ...

Bundan birsey çikmaz , basi agrimsitir baska biryerleri agrimistir kadroya almamislardir. Uefa'ya gitmek için Rize'ye güvenmiyoruz zaten. Yaptiklari kiyagi ( ! ) yazariz bir kenara olur biter. Seneye yarim düzine degil tam düzine atmak için oynariz...

voldamirin
13.05.2006, 12:19
adamların sahasında 6 tane atarsak olacağı budur smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif

Mert67
13.05.2006, 12:23
ama arkadaslar ne yaparlarsa yapsinlar niye dert ediyoz ki nasil olsa biz kargalari yeneriz is olur biter.rizeyede bu seneki attugimiz goller az gelmis
heralde seneye daha fazla atarizsmileys/smiley36.gif

Naim
13.05.2006, 12:25
Hani rize yi Trabzon düsürdü diye Trabzona düsman olanlar
hani Karadeniz Kardesliginden dem vuranlar???
sonunda Spor olan hiç bi ilin takimiyla kardes degiliz
Bu sene bize kümeye diye bagiran iki ............ takimi yolladik 2 lige
insallah seneyede kalanlardan yollayacagiz
Ama rize kalabilir yaw her sene 6 atar havamizi buluruz

Sevgi
13.05.2006, 12:28
stres yapmyin arkadaslar önümüzde ki sezon kümeye düsecek ilk takim Rize olacaksmileys/smiley2.gif

TSelif
13.05.2006, 12:33
stres yapmyin arkadaslar önümüzde ki sezon kümeye düsecek ilk takim Rize olacaksmileys/smiley2.gif

Insallahhhhhsmileys/smiley7.gif

Dur sunlar içinde bi rüya göreyim bennsmileys/smiley2.gif

selcuk
13.05.2006, 12:38
ne yaparsalar yapsinlar allah belalarini verecek

Emre B.
13.05.2006, 12:57
Lafa gelince kardes takim

murat
13.05.2006, 12:58
seneyede rize gider kumeye, samsun gecen sene diyarbakira satti maci ve gitti, ondan once diyarbakir elaziga satti simdi diyarbakirda gitti, seneyede rize kumeye. Karadeniz takimi falan hikaye.

İ.Öztel
13.05.2006, 13:04
Dur sunlar içinde bi rüya göreyim bennsmileys/smiley2.gif smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifBu siteye hastayim yaw. smileys/smiley36.gifAlem insanlariz vesselam smileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
13.05.2006, 13:15
BJK'yi yenelim biz gerisi fasa fisoo..

Bülent Bayraktar
13.05.2006, 13:25
biz kazanalimda ne yaparlarsa yapsinlar yeterki kazanalim

ctmeoy
13.05.2006, 13:27
bir de utanmadan karadeniz birliginden bahsederler bunlar söylenecek söz yok eden bulur gün gelir devran döner

eren_61
13.05.2006, 13:29
rize bu sene kurtardi ama seneye ne yapcak onu görcez.yalvarmasinlar acimak yokk

Murat Acar
13.05.2006, 13:38
Bunlari insallah bi kere daha kümeye yollariz.smileys/smiley7.gif INSALLAH

Burdan rizesporu elestirdigimizde gücenen RIZELI lere sesleniyorum hiç gikiniz çikmiyo hani TRABZONSPORLUYDUNUZ memleketinizin takimi maçi resmen satiyo tek bi laf etmiyosunuz.

Ben artvinliyim böyle birseyi artvinhopa yapacak olsa en basta ben kinarim yaziklar olsun böyle karadenizlilere..

Emre B.
13.05.2006, 13:41
Rizenin seneye düsmesi banko.2 senedir son anda kurtariyolardi seneye düserler

BDiler61
13.05.2006, 13:41
en geç seneye bu rize düser yeniden

keramiya
13.05.2006, 13:43
bir de utanmadan karadeniz birliginden bahsederler bunlar söylenecek söz yok eden bulur gün gelir devran döner

heo bahsederler ama ....................................

Fatih Akgün
13.05.2006, 13:48
yaziklar olsun bu kadar çekememezlik olmaz valllahi

Burçak
13.05.2006, 14:05
http://img137.imageshack.us/img137/8518/yata4jm.png (http://imageshack.us)Edited by: forever61

girayg
13.05.2006, 14:15
Istediklerini yapsinlar Trabzonsporumuz yarin çikip hepsine gereken dersi verecektir.......

Mustafa Önal
13.05.2006, 14:43
istediklerini yapsinlar. daha öncede gençler bursa ile sike yapmisti. bursaya ahmet hassanli kadroyla deilde yedek kadroyla gidip hep beraber altayi düsürmüslerdi. sonra ne oldu bursa gitti güme sonraki sezon. rize akilli ol seninde sonun hiç iyi deil. bir baska örnek te geçen yil gariban sakarya yi düsürüp bizi de bir trabzonumun maçini izlemeden mahrum birakan samsun ve diyarbakir. ne oldi aldiniz gariban sakaryanin ahini bu hafta gazozuna maç yapin.

Mustafa Önal
13.05.2006, 14:44
ILAHI ADELET YERINI MUTLAKA BULUYOR.

Tahir
13.05.2006, 15:29
Bu eski rize fazla kizmaya gerek yol ilhan abilerine akli sira iyilik edecekler.az vakitleri kaldi seneye ikinci ligde olurlar.rizeden dost olmaz hiç kimseye hele trabzona hiç olmaz

Şentürk
13.05.2006, 16:08
bu tür seyler de bir tek türkite de oluyor mesela bakin bir ingiltereye sunderland haftalar önce düsmüstü ama hiç bir zaman onurunu mücadelesini yitirmedi adamlar m.uniteddan deplasmanda puan aldilar..

bir de türk futbolu neden ilerlemiyor diyorlar onun için biz asla avrupa seviyesine gelemeyiz kafalar degismedikçe...

POYRAZ
13.05.2006, 16:11
Rize'nin yaptigi dogru degil. Maci cevirecek as oyunculari oynatmiyorlar. Biz nasil olsa Besiktas'i yenip UEFA'ya gidecegiz ama Rize'nin yaptigi etik bir davranis degil. Oldu olacak paf takimi cikarsalardi bari.

Muhalif
13.05.2006, 16:16
BJK'yi yenelim biz gerisi fasa fisoo..

Metin'e katiliyorum.. Bizi ilgilendirmez bu durum.. Geçen hafta takimi gol attigi için üzülen futbolcu oynamayacakmis mesela.. oynasa daha mi iyiydi sanki? Kasarlanmis adamlar böyle maçlari daha bir angarya gözüyle görür.. gençler kendisini göstermek babinda daha çok asilirlar maça..

Federasyona sikayet etme isi de hikaye.. yani en azindan Türkiye Kupasinda Denizlispor kendisinin gruptan çikip-çikmamasini ilgilendiren bir maçta Altay'in karsimiza yedek kadroyla çikmasini federasyona sikayet etmemisti! Denizlispor'dan daha küçük takim miyiz ki bu tip küçük seylerle ugrasacagiz.. isimize bakalim..

erdal6167
13.05.2006, 16:19
görülüyorki rizeye az bile atilmis ama unuttuklari bir sey var o da gelecek sezon

öyle her sene tirtacaklarini saniyorlarsa yaniliyorlar zaten has karadenizli olsalar fener diye bagirmazdilar. insallah seneye onlar önce fener sonra biz vururuz ve düserler o zaman görürüm fener diye bagiranlari.

uslanmazlaz
13.05.2006, 16:52
insaaallah bunlar küme düserde bende sampiyon olmus gibi sevinirim

tsmaniac
13.05.2006, 17:18
satilik rize satsin maçini biz isimize bakalim

kelkitli29
13.05.2006, 17:26
ya bize ne ya. Ne yaparsalar yapsinlar. Allah Allah, ayni fenerlilere benziyoruz. Biz cikip aslanlar gibi macimizi alalim. Rizeden genclerden bize ne.

The Londoner
13.05.2006, 17:59
Trabzonspor`un kendi galibiyeti disindaki formullerden medet umup cigirtkanlik yapmasi dusunulumez; hele daha3hafta once karsilastigimiz ve macinda cikan olaylarnedeniyle bu hafta Izmir`de oynamak zorundakaldigimiz bir rakipten, kendi acilaridan sadece bir formalite maci olan son maclarinaas kadrolariyla cikip, Genclerbirligine deplasmanda celme atmalarini beklemek ironi degilde nedir? Kaldi ki, Rizespor, macta oynamasinda kurallar acisindan bir sakinca olmadigi surece istedigi oyuncuyla maca cikar. Kimse bundan dolayi onlari sikayet edemez. Cunku gecerli bir sebep degildir bu. Ha, iki takimin bu macta sike yapacagini ispat eden (para alisverisi vb.) deliller olursa ne ala...

Simdiolaya birdeters acidan bakalim. Besiktas`in da sakat ve cezalilar disinda, izin alarak son macta oynamayacak oyunculari var. Onlarda buyuk ihtimalle ideal 11`lerinden uzak ve genclerden takviyeli bir kadroyla cikacak bu maca. Boyle bir ortamda biz bu maci kazanarak UEFAkupasina gitsek, Kayseri ve Genclerbirligi taraftarlari da Besiktas`la ilgili suc duyurusunda bulunsaacaba biz nasil bir tepki verirdik? Demek ki, igneyi kendimize,cuvaldizi baskasina batirmamiz, sonradan bizi zor durumda birakacak soylem ve eylemlerden uzak durmamiz gerekiyor.

Not: Bu basligi acan sevgili kardesim selcukabi`yi de anliyorum. Kendi memleketinin takimi olan Rizespor`un daha sahsiyetli ve asil bir davranis sergileyememesidolayisiyla yasadigi hayalkirikligi nedeniyle meseleye duygusal yaklasiyor ve bence abartili bir oneride bulunuyor. Lakin herseyin ve herkesin ideal ve kusursuzoldugu bir dunyada yasamiyoruz. Kaldi ki futbol kirlenme acisindan en saibeli sektorlerden biri. Oyleyse meseleyi buyutmeye gerek yok. Kendi gobegimizi kendimiz kesecegiz. Besiktas`in yedeklerini yenerek ligi 3. bitirp UEFA`ya gidecegiz. Baska hicbir mazeretimiz olamaz!

Berk Akçay
13.05.2006, 17:59
rizenin her zamnki yaptigi sey bu ilk degilki olsun biz bjk yenicez valla

SKY-GUARD
13.05.2006, 18:12
Olay etik olarak dogru degil ve rize yönetiminin böyle bir karar vermesi durumunda spekülasyona yol açabileceklerini hesaplamalari gerekirdi....

Ama bir de olayin diger tarafi var.....

Acaba bizi Rize gibi bir takimin as veya yedek takimla çikmasiyla ilgilenecek kadar düsüren sebepler nedir.....

Su takimin kalitesiyle acaba biz Rizenin hangi kadroyla çikacak hesaplari(haberleriyle) ilgilenememiz mi gerekirdi......

Eeee....yapacak bir sey yok....Besitas'i çikip yenecekler....Yenemiyorlarsa zaten UEFA'da ne isimiz Var.......

Hasan Arslan
13.05.2006, 18:23
eee adamlara yarim düzine gol attik ya yediremezler tabii..bu kadarda olmaz be kardesim ne dostlugundan bahsediolar bi de bunlar..meger düsmanlarimiz bize bu kadar yakinmis..samsun gitti sirada rize var... size küme düsmek haktir..ancak ne olursa olsun biz yarin bunlara en güzel cevabi sahada verecez buna eminim...

the real
13.05.2006, 18:24
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=a3edb9a2>

Simdiolaya birdeters acidan bakalim. Besiktas`in da sakat ve cezalilar disinda, izin alarak son macta oynamayacak oyunculari var. Onlarda buyuk ihtimalle ideal 11`lerinden uzak ve genclerden takviyeli bir kadroyla cikacak bu maca. Boyle bir ortamda biz bu maci kazanarak UEFAkupasina gitsek, Kayseri ve Genclerbirligi taraftarlari da Besiktas`la ilgili suc duyurusunda bulunsaacaba biz nasil bir tepki verirdik? Demek ki, igneyi kendimize,cuvaldizi baskasina batirmamiz, sonradan bizi zor durumda birakacak soylem ve eylemlerden uzak durmamiz gerekiyor.

kesinlikle katiliyorum 6 as tan yoksunbesiktasi hedefi olan bir takim olarak yenemiyorsak keimseye söz söylemeye hakkimiz yok. Kaldiki eger biz uefaya gidemeyeceksek kayserinin gitmesinden se gençlerin gitmesini tercih ederim</BLOCKQUOTE>

Nytre
13.05.2006, 18:51
biz kendi isimize bakalim.... digerlerinin ne oldugunu görelim....

eys_61
13.05.2006, 19:04
bizim gözümüz kulagimiz izmirde olacak,kazanip uefaya gidecegiz

erdal6167
13.05.2006, 19:07
biz genclere vuralim yeter

erdal6167
13.05.2006, 19:16
önce uefa sonra transfer

mini FaNaTiK
13.05.2006, 20:35
Biraz fazla abartilmis bu konu Rizesporun ligde iddaasi da küme düsme korkusu da yok.Dolayisiyla genç oyunculara sans verecegini geçen hafta açiklamisti.Sike agir bir tabir bunun için..Bizim de iddamiz kalmasa bizde gençlere izin verirdik biraz daha düsünerek elestirilmeli!!..

61*TS*61
13.05.2006, 20:40
Bu Rizeliler bizi cekemiyorlar bu yüzden önemli oyunculari oynatmiyorlar hem zaten prestij maci oldugu icin,
ama rizeliler catlasin biz BJK'yi yenip Uefaya gidecegiz, kiskananlar catlasin...

Hüseyin Çümen
13.05.2006, 20:44
ozaman bejeke de sike yapiyo 6 oyuncusu oynamicak bejeke oyuncularini trabzonspor maçindan önce göndermeyebilirdi ozaman bence öle düsünememek lazim ozaman bizim maçta sikeli olur!!!!

TSelif
13.05.2006, 20:53
Bu rize de ne kiymetli oldu birden canimsmileys/smiley11.gif

Beni takimimdan kim ayirmissa bu hafta ALLAH indan bulsun smileys/smiley7.gif..Kizim sana diyorum rize sen isit(rizedeki ezikler yani)

U.Sadıkoğlu
13.05.2006, 22:28
btün 18 i almasaydiniz yawsmileys/smiley7.gif

Adem Erdoğan
13.05.2006, 22:48
yaw bize ne rize den mizeden.kendi isimize bakalim biz.su anda farkindaysaniz uefa bizim elimizde.yenersek biz gideriz.durup bunun polemigine girmeyelim.

denizci61
13.05.2006, 23:32
Rizeyle isimiz yok, bizim isimiz Bjk ile...Rize'de olaylari baslatip ceza almamizi saglayan da rizeli eziklerdi. gerçek rizesporlu kardeslerimizi incitmeyelim arkadaslar....rize bizim komsumuzdur,öylede kalacak....bizans oyunlarina gelmeyin...

Hüseyin Çümen
14.05.2006, 15:28
rize ye düsmanlik yapmayalim arkadaslar orda çikan olaylar hepimizi üzdü ve çok kizdirdi yanliz o olaylar tüm rizeye mal edilemez rizden de çok degerli abilerimiz trabzona gönül vermis lütfen dikkat edelim rize son maçinda neden bizim için oynasinki adamlar 6 tane atmisiz bizim için oynarmi ayni durum bejeke içinde geçerli 6 as oyuncusunu bi sekilde oynatmiyo kayseri ve gençöler de mi bejeke için suç duyurusunda bulunsun

bence rize ye karsi bu karalama kampanyasindan vaz geçmeliyiz ordaki olaylar rize nufusunun çok azinda bulunana kani bozuklar tarafindan yapilmistir onlar eziklere gönül vermis ezik insanlardi bunu tüm rizeye mal etmeyin ve bugün bence rize gençlerden puan alabilir

metehan
14.05.2006, 23:22
Su basligi tamamen silin arkadaslar. Hiç açilmamis gibi davranalim.

The Londoner
14.05.2006, 23:22
FEDERASYONA SUC DUYURUSU:

Son haftaya girilirken ligde kalmayi garantilemelerine vekendi adlarina sadece bir formalite maci olmasina ragmen; UEFA kupasina katilabilmek icin hayati bir maca cikan Genclerbirligi`ni deplasmanda 3 golle yenerek, komsusu Trabzonspor`un UEFA kupasina katilmasini saglayan Rizespor`un disiplin kuruluna sevkini...

alpi53
14.05.2006, 23:38
bu basligi acan arkadasa en guzel cevabi verdigi icin rize spor a tesekkur ediyorum..

biraz daha dikkat edip dusman kazanmiyalim.

BDiler61
14.05.2006, 23:56
bencede artik kapatalim basligi

temelyilmaz
14.05.2006, 23:59
burdaki arkadaslardan hepsiforumun rizeden özür dilesin alinmayin gücenmeyin bende dilerim gerçi ben gu baslikda yazi yazmadim ama bende öyle düsündüm düsünmedim degilsmileys/smiley1.gif

Muhalif
15.05.2006, 00:16
Bos konusanlar özür dilesin... Son derece sinirliyim.. ne zaman kendi içimize dönüp özelestiri yapacagiz, ne zaman kendi isimize bakacagiz, ne zaman tüm basarisizliklarimizi medyaya-3 istanbul takima- 3 istanbul takimina yattiklarini iddia ettigimiz Anadolu takimlarin mal etmekten vazgeçecegiz bilemiyorum... gerçi Vahid hoca gider ayak herseyi özetlemisti...

''Buradaki herkes Trabzonspor'u Avrupa'nin en popüler takimi saniyor.. Bunun böyle olmadigini söyledigimde ben kötü adam oluyorum''(Vahid Halilhodzic-Trabzonspor eski teknik direktörü)

Colakoglu
15.05.2006, 00:34
BMN olarak Suc duyurusunu geri cekiyoruz

AyhanPe
15.05.2006, 00:36
iyiki adamlar yenmissmileys/smiley4.gif

Alpayer
15.05.2006, 00:40
Bu konuyu çaktirmadan silelim.

cakirahmed
15.05.2006, 00:58
suç duyurusunda bulunan ve buna yorumlariyla destek veren arkadaslarin simdi ne yapacagini merak ediyorum kime tesekkür etmek gerekiyor dereyi geçmeden paçalari sivamayiz artik bu olayin herkese bir ders olmasini temenni ediyorum ve bütün taraftarlarimizi bundan sonra sagduyulu davranmaya davet ediyorum saygilar sevgiler

keramiya
15.05.2006, 01:03

aynen hemserim katiliyorum..çok fena ters köse oldu millet

Muhalif
15.05.2006, 01:45

aynen hemserim katiliyorum..çok fena ters köse oldu millet

yakisir yakisir... çaktirmadan silin... dediklerinin arkasindaduran,verdigi transfer sözlerini tutan bir yönetim istersiniz yeri gelince.. evet onlar da çaktirmadan siliyorlar dediklerini hafizalardan.. aliskinsiniz nasil olsa.. siz de silin bir kerecik ne olur sanki... dedigim gibi yakisir!!

Edited by: Muhalif

eys_61
15.05.2006, 01:47
yeni baslik açilmasini talep ediyorum "rizesporun günahini alanlar için suç duyurusu"

pavel_nedved61
15.05.2006, 01:53
smileys/smiley36.gifkonuyu açanda kendince hakli...bende o haberi duysaydim açardim öle bi konu.

rize beni çok sasirtti.rize seneye küme düssün diyenlere bi taraftan katiliom dier taraftan katilmiom.

senelerce samsun kümeye bagirdik ama samsun küme düsünce samsunlulardan fazla biz üzüldük(ben ve çevremdekiler için sölüom).rizede düserse ister istemez üzülürüz.

ama düsmesselerde adam olcaklari yoqq. bilmem napacaz

Jackdaniels
15.05.2006, 03:41
Umarim konuyu açan abimiz iyini ders almistir bu aksam....

kelkitli29
15.05.2006, 06:53
Aldinizmi simdi babayi. O saibe rize sayesinde Uefaya gidiyonuz. Ulan fenerlilerden bir farkimiz yok ya neyse. Bir daha böyle bir konusma gecerse lütfen adminler daha dikkatli olun. Yakismiyor bu siteye. Helal olsun sana Rizespor.

selçukabi
15.05.2006, 08:34
smileys/smiley36.gifkonuyu açanda kendince hakli...bende o haberi duysaydim açardim öle bi konu.

rize beni çok sasirtti.rize seneye küme düssün diyenlere bi taraftan katiliom dier taraftan katilmiom.

senelerce samsun kümeye bagirdik ama samsun küme düsünce samsunlulardan fazla biz üzüldük(ben ve çevremdekiler için sölüom).rizede düserse ister istemez üzülürüz.

ama düsmesselerde adam olcaklari yoqq. bilmem napacaz

Arkadas, bu Gençler-Rize maçi oynanmadan kaç kisi Rize bu maçi alir dise dis mücadele gösterir demis.Adamlar o kadar da eksik degilmis bir kere haber biraz sallama.Hem fener formasi giymis mahlukatlarin Rize-Trabzon maçinda olay çikarmalari Fener lehine Rize tribünlerinin tezahürat yapmasi vs.vs. gibi abuk sabuk durumlar karsinda bu haberi okuyan normal bir taraftarin yorumlaridir bunlar.Mesajin sonunda da zaten biz kendi isimize bakariz bejeke'yi yener UEFA'ya gideriz demisiz.Bütün bunlar tabiki mazeret degil sadece basligi açan biri degil bu tarz yorumlara katilan biri olarak da Çaykur Rizespor camiasindan Özür Dilemek boynumun borcudur.Özür Diliyorum sizden Helal Olsun....

Sevgi
15.05.2006, 09:27
kendi futbolcularimizin beceriksizliklerini , ruhsuzluklarini, para askini(sahislarina tabi kulüple alakasi yok bu askin öyle derleri olsaydi 3. ye verilecek parayi tepmezlerdi) görmeden sürekli karsi tarafa saldiriyoruz dün yönetimimiz kayseri yi asagiladi bugün biz rize yi , asagiladigimiz Rize Gençlerbiligini maglup etti biz UEFA kupasina katilmaya hak kazandik.Rizespor camiasina tesekkür edelim o zaman.TESEKKÜRLER RIZESPOR (UEFA da alacagimiz bir hezimetten sonra saldiracagimiz yerde belli oldu.''Rizeliler Gençleri yenmeseydi böyle olmayacakti'')

gerek yönetim olarak gerekse taraftar olarak asmamiz gereken çok konu var.

TSelif
15.05.2006, 09:30
Rize bize borcunu ödemistirsmileys/smiley7.gif

ahmetto
15.05.2006, 09:31
Adamlarin bosa günahini almisiz.Kendi adima Bütün rizespor camiasindan özür diliyorum.

CAFER ÖZER
15.05.2006, 09:31
BU TOPIC SILINSIN ,RIZESPOR DAN ÖZÜR DILERIZ.

Esra Yıldırım
15.05.2006, 09:35
rizesporun basarisiyla gidilen bir UEFA heyecan verecek smileys/smiley5.gif

Sevgi
15.05.2006, 09:48

önelemeden geri dönecegiz o yüzden stres yapmaya gerek yok.

Mert67
15.05.2006, 17:36
bizim futbolcularin ruhsuzlugundan rize ye muhtaç kaldik ama ALLAHA SÜKÜR onlarda yendi

zedboysts
15.05.2006, 20:31
yaw belki yanlislikla yenmislerdir nsai olsa lazuk biraz maç esnasinda unutuverirler dalarlar mücadeleyesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

AyhanPe
15.05.2006, 20:39

önelemeden geri dönecegiz o yüzden stres yapmaya gerek yok.

o zaman transfere bile gerek yok dimi..taraftar basinda pes edeceksek
takima suc bulabilirmiyiz inancsizlikla ruhsuzlukla suclamaktan önce
kendimize baksak iyi olur..her final macini kaybettik ve bunda herhalde
sirf futbolcularin sucu yok..

bu topic kapatilsa iyi olur..bize yakismayan seyler yazildi..keske hic acilmasaydi

gerçekefsane
15.05.2006, 20:47
butopic Silinmesin. herkes kendine göre ders çikarsinsmileys/smiley2.gif

Bu topic sabit bir topic olsunsmileys/smiley2.gif. Topicin adi degissinsmileys/smiley2.gif. hergün bu topici gündemde tutacagimsmileys/smiley2.gif.Edited by: gerçekefsane

selcuk
15.05.2006, 21:04
yaw ne demek rize sayesinden uefaya gidecegiz o puanlari toplarken hepimiz sinir krizinden cildiriyorduk rizemi bize verdi puanlari hemde gencler önüne gelen sansi kullanamamissa biz ne yapalim alib gitseydiler uefaya kac kere bizde gencler kayseri puan kayibettiginde bizde kayibettik puanlari kayib ettigimiz takimmi sucluydu yoksa bizim takimmi tabiki biz ama gencler kayib ettimi rize suclu oluyor nedir bu yaw o puanlari bize rize verseydi rize sayesinde gitmis olurduk ama bir gercek varki ölü ts tarihinin en iyi futbol oynayan kayserinin önünde bitirdi ligi ve gencler niyemi son maci yenibte gecemedi bizi söyleyim size adamlarin kafasindaki tek sey trabzon önümüzde son mac trabzonun ismi onlarin ölüsü oldu düsünemedilerki o eski ts sahada olmadigini gencler kendi hatalarinlan yenildi rizeye hic bir borcumuz yok oyunculrimiza hep professionel düsünün diyorsunuz önce siz baslayin professionelligigi oyuncularimizda bunu yapsin

AyhanPe
15.05.2006, 22:08
bu bi yaris herkes görevini yapmasi gerekir..her takim sahaya yenmek
icin cikmali aksini düsünmek etik acisindan pek hos olmayan seyler
getirir insanin aklina..rize cikip mücadelesini vermistir..herkes benim
kapim seninkinden daha az kirli mantigiyla yaklasiyor olaylara..rize
yenilseydi kim birsey diyebilirdi..biz gs e bi zamanlar resmen mac
verdik..bu tip seyler malesef cok oluyor hatir sikesi..kimse kimseyi
suclamasin, cünkü hakkimiz yok.gercekler aci veriyor ama bizde cok
degistik..rize mücadelesini verdi ve yendi ama yenilseydi acaba neler
denilecekti..

Adem Erdoğan
15.05.2006, 23:46
EEE artik bu topigin hiçbir önemi kalmadi.Pesin hüküm vermeyelim bi daha.saol rizespor.Trabzon ise ilk defa bu kadar basit bir sekil de avrupada.