PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nuri Albayrak | 14. Başkan

Burçak
10.04.2012, 18:11
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/306586_386444851386370_213491542015036_1184965_321 389115_n.jpg

Nuri Albayrak Patladı

Trabzonspor'un eski başkanlarından Nuri Albayrak çok ağır konuştu.

STADI TRABZONLU ALSIN

Akyazı’nın normal bitirme süresi 18 aydı! Fakat bir kesinti oldu. Kesintiden sonra da tekrar işe başladık. Dolgunun yüzde 55’i bitti. Şu anda 350 dönüm dolgu alanımız kaldı. Ayda 100 dönüm dolduruyoruz. İnşallah 4-5 ay sonra işimiz bitecek. Ondan sonra yeniden burasının stad ihalesi yapılacak. Bakalım hangi firma alırsa.. Ama temellimiz Trabzonlu bir firmanın ve bu işin çok kısa zamanda bitirecek bir firma alırsa kısa zamanda hayata geçer.

TÜRK FUTBOLU BİTER

Eğer Türk futboluna komple bakılması gerekiyorsa şu anda bütün takımlar aynı mesafeden bakması gerekiyor. Bu da ne demektir;, şu anda ligden 3-5 tane takımın düşmesi demek Türk futbolunun bitmesi demektir. Eğer takımlar küme düşerse futbol biter. Türk futbolu 3-5 yıl şampiyonlar ligine gitmeyebilir. Türk futbolu o zaman bitmez ama eğer bugün Türk futbolundan 3-5 takım küme düşerse futbol biter. Ondan sonra Avrupa’da kalmaz Türkiye de... Başbakanımızın söylediği ‘küme düşme olmasın, kişiler cezalandırılsın’ sözüne katılıyorum.

BANKASYA’DAN FARKI KALMAZ

Biz Avrupa değiliz. Biz İngiltere falan değiliz. Çünkü Türk futbolu şu anda 4 takıma endeksli. Kimdir bunlar; 4 büyüklerdir. 4 büyük takım şu ligden çekildiği zaman veya iki tanesi küme düştüğü zaman; Süper Ligin Bank Asya liginden farkı kalmaz. Bank Asya liginde bugün en pahalı takımın yıllık maliyeti 10 milyar liradır. 4 büyüklere gelen reklam gelirleri biter.

REKLAMLAR BİTERSE!

Peki Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor’un yıllık bütçesi ne kadar biliyor musunuz? Diyelim 400 trilyon! Bu takımlar bu reklamlar bittiği zaman nerden para alacak? Ertesi yıl kapıya kilidi vuracak! Yeniden dizayn olacak. Nasıl olacak, kalkacak yeni bir takım kuracak. 20 trilyonluk bir takım kuracak. Niye yok para çünkü… Parayı ödeyemeyeceğin bir takım kurabilir misin?

TAKİPSİZLİK VERİLDİ Mİ?

Trabzonspor’da şike sürecinin içerisindedir! Ne konuşacak ne yapacak? Daha haklılığı ortaya çıkmadı. Mahkeme daha bitmedi. Süreç devam ediyor. Trabzonspor yöneticileri yargılanıyor kardeşim. Takipsizlik kararı verildi mi? Verilmedi. Bugün tutuklu olup, olmamakla değil. Belki Aziz Yıldırım’da suçsuz çıkacaktır. Yani Aziz Yıldırım şu anda hapiste diye suçlu mu ilan ediyorsunuz onu? Hayır edemezsiniz.

BENDE YARGILANIYORUM

Bende şimdi Trabzonspor adına yargılanıyorum. 3-5 yıl arasında hemde! Niye Trabzonspor menfaati adına burada bir olay yaptım, yönetici arkadaşlar bizi maliyeye şikayet ettiler. Sportif Trabzonspor kulübünden, Sportif A.Ş.’ye fatura kestik diye yargılanıyorum. Ama ben suçlu muyum şu anda? Kulübün menfaatine bir icraat yaptım ama şu anda yargılanıyorum. Onlarda kulüplerinin menfaatlerine bir şeyler yaptılar yargılanıyorlar. Ama suçlumu değil mi mahkeme onunda anlaşılacaktır.

YÖNETİMİN ACİZLİĞİNDENDİR

Kupayı getirsinler de ne yaparlarsa yapsınlar diyorlar. Şov yapmasınlar. O’nu diyen şu andaki yöneticilerdir. Geçen sene 15 milyon liralık futbolcular bıraktı gitti. Bu yönetimin istifasını gerektiren bir harekettir. Bu senede bir Onur Kıvrak’la zorla anlaşma imzalattılar. Bu yöneticilerin acizliğindendir. Son gün, son dakikaya bırakılmaz. Ne oldu geçen sene futbolcular elini kolunu sallayarak gittiler kimin ne tepkisi oldu.

HAKSIZLIK SİSTEMİ

Tepki mepki tanımıyorum. Hak, hukuk, adalet tanıyorum! Bu şehirde de o yok. Kimin elinde borazan onun sesi fazla çıkıyor. Dürüst, namuslu, düzgün insanların bu şehirde borazan ellerine verilmiyor! Onların sesi çıkmıyor. Bu şehirde öyle bir haksızlık var. Bu şehirde haksızlıklar üzerine kurulu bir sistem var.

FARUK ÖZAK NE DERSE ONU YAPIYORLAR

Benim dönemimde Akyazı projesinde gerçekleştirilecek olan şu andaki dolgusu devam eden alanda 660 bin m2lik bir sahanın üst kullanım hakkını Trabzonspor kulübü olarak almıştık. Bizden sonraki yönetim bunu yapmadı. 850 dönüm araziyi ben Trabzonspor’a kazandırdım. Benden sonra gelen yöneticiler o araziyi bıraktılar. Şimdi TOKİ aldı. O beni eleştirenler şimdi gidip yalvarıyorlar TOKİ’ye, ‘50 dönüm arazi ver, bize tesis yapalım oraya’ diye. Kim Trabzonspor’un başkanı ve yöneticileri! Neden bıraktınız? O arsayı 49 yıllığına Trabzonspor’a kiraladım ben. O zaman neden bıraktınız beyfendiler. Çok iyi işi biliyorlar. Faruk Özak bırak diyor bırakıyorlar. Faruk bey ne derse onu yapıyorlar.

BU ŞEHRİN İNSANI HİSSELERİ SATTIRMAZ

Kulübü de 200 trilyon borca soktular, şimdi de elindeki hisse senetlerini satıp onu da harcayacaklar. Daha önce yüzde 25’ini sattılar, şimdi de yüzde 25’ini satacaklar.. Veya borçlarını ödeyecekler tekrar borçlanacaklar. Bu şehrin insanları adamsa, bu yönetime bu hisseleri sattırmaz. Nerden yetkiyi aldılar nasıl bir yetki yani şehrin ayağa kalkması lazım. Kusura bakmayın yüzde 49’u Trabzonspor’un satılıyor. Yüzde 2’sini de biri aldı mı yüzde 51 aldı takımı gitti. Kusura bakmayın burası kimsenin babasının çiftliği değil.

BORÇ ÜSTÜNE BORÇ YAPIYORLAR

Ben iki senede 23 trilyondan 39 trilyona çıkardım. İki senede 16 trilyon borçlandırdım. Bunlar bir senede 100 trilyon borçlandırıyor. Bıraktığım sene Gökdeniz’i sattılar, beyanatları var bu yöneticilerin ne dediler, ‘Trabzonspor’un borcunu sıfırladık’ diye. Ondan sonra ne oldu? Alınan futbolcular ortadadır. Bonservis bedelsiz gidenler ortadadır. 15 milyon liralık futbolcu gitti. Gidenlerin yerine hangi futbolcuyu aldılar? Egemen’in yerini doldurabildin mi? Selçuk, Ceyhun’un yeri doldu mu hayır? Para var nasıl olsa borçlanıyoruz diyorlar. Bankalar kredi veriyor. Al 5 milyona onu; onu al seneye de onları serbest bırakır yollarsın.

HAR VURUP HARMAN SAVURUYORLAR

Bu gidişle bu ekip bu yönetim Trabzonspor’u batırır. Allah’tan bu sene şampiyonlar ligine biz katıldık da aldık oradan 20 milyon euro şimdi ne yapacaklar. Şehir Trabzonspor’a sahip çıksın kimse kusura bakmasın. Kimsenin babasının çiftliği değil burası babasının çiftliği olsa böyle satmazlar. Bir şehirde geçen sene kaç para ödendi futbolcuların menajer ücretlerine haberiniz var mı? 12 milyon lira sadece menajere ödediler bir yılda! Demek ki har vurup harman savuruyorlar.

Tek kelimeyle Yazık. Trabzonspor da Başkanlık yaptın ..

Barış Gümüş
10.04.2012, 18:13
Yazıklar olsun senin gibi Trabzonluya..Zamanında kulübü batırdın bir de üstüne bizi zorduruma sokacak Fenerbahçelinin bile yapmaya cesaret edemeyeceği açıklamaları yapıyorsun

Ahmet Sarıalioğlu
10.04.2012, 18:16
bu nuri albayrakın trabzonsporu soktuğu kötü duruma rakipler birleşse sokamaz zaten.. sadri şener yönetimini ben de eleştiriyorum arada ama hiçbir yönetim de albayrak yönetimi kadar kötü olamaz.. barış memiş kulübün tek ve en büyük yıldızıydı bir ara, ordan kurun bağlantıyı...
Yazıklar olsun senin gibi Trabzonluya..Zamanında kulübü batırdın bir de üstüne bizi zorduruma sokacak Fenerbahçelinin bile yapmaya cesaret edemeyeceği açıklamaları yapıyorsun

temel_yilmaz
10.04.2012, 18:17
Sövmek için azizin yanına metrise uzağa gitmeye gerek yok,al sana işte söv dur.

Turgut Altun
10.04.2012, 18:21
Çok yanlış şeyler söylemiş. Araya da bir kaç doğru koymuş, onları da es geçmemek lazım.
Ama yönetimi eleştireceğim diye kimsenin Trabzonspor'a zarar vermeye hakkı yok. Bir daha yönetimle adı anılmayacak bir adam bu lafları neden eder, birisi eline kağıdı verip al bunları oku derse.

Emre GÜRDAL
10.04.2012, 18:23
başbakanın yavuklusu bu adam..

Ahmet Sarıalioğlu
10.04.2012, 18:34
albayrakın söylemlerinin ali koç'un, nihat özdemir'in söylemlerinden tek farkını bulana fenerbahçe forması hediye ediyorum.

TekfurÇayır 61
10.04.2012, 18:56
Bugünleri de gördük, Albayrak Şener'i eleştiriyor. :)

O günleri yaşamasak, hatırlamasak hadi neyse.

Albayrak'a yöneticiliği beceremeyen birisi olarak bakıyordum, sâdece bu kadar değilmiş.

Kupanın bize verilmesini istiyor mudur bu adam...

Yiğit Gayretli
10.04.2012, 19:08
"Türk futbolu biter" kısmından sonrasını okumadım.

Şentürk
Allah cezanı versin senin:mad:
Aklımız 10 günlük olsa yutturacaksın yüzsüz herif:mad:

Mollasalihoğlu
Sen başkan oldun Türk Futbolu bitmedi de başka sebepten mi bitecek?

Burçak
10.04.2012, 19:23
Zaman zaman Sadri Şener'i eleştiriyoruz ama Nuri Albayrak'ın şu sözlerinden sonra Şener'e teşekkür etmeliyiz.
Nuri Albayrak dönemi dün gibi hafızalarımızda.. Yaptıklarıda.. O dönemler şunu demiyormuyduk; bi fenerbahçeli olsa kulübe bu kadar zarar veremez diye..
Etiketi değişti ama fikirler yine örümcek ağı kaplı..

Ibrahim Gaygusuz
10.04.2012, 19:27
Faruk Ozakin her dedigini yapiyorlarmis :) Ulan seni Trabzonun basina Faruk Ozak getirdi. Insanlar seni tanisin ondan sonra milletvekili olmak istedin.

Herkes muhalefet oldu, goruyoruz gercek Trabzonsporlulari !

h@msi61
10.04.2012, 19:27
vay be, nasil insanlar baskanlik yapmis bize...

Tolga
10.04.2012, 19:30
Ne içtin sen, neyin kafasını yaşıyosun . Bu cümlenin sonuna 10 har iki heceli bir küfür çok iyi giderdi ama susuyorum.

Tolga
10.04.2012, 19:32
Forumdan birçok arkadaşımıza ve bizlere büyük bir ders niteliğinde açıklamalar yapmış Nuri Altarak.

Mert67
10.04.2012, 19:33

Aynen.

O cümle kimin malı olduğunu gösteriyor zaten.

Ömer Faruk61
10.04.2012, 19:35
Atay Aktuğ nerelerde? Birde o yorum yapıversin.

fteotdgs
10.04.2012, 19:35
Aynen kardesim. Su mantik oldurecek beni. Bir saniye bu mantigi dogru kabul edelim. Yani bu dort takimdan biri ya da birkaci duserse Turk futbolu bitecek olsun, sirf bu sebeple bu takimlar ne nane yerlerse yesinler (sike, tesvik, adam oldurme, vs.) kume dusurulmeyecekler mi?

Ayrica hicbir sey olmaz bu takimlar kume duserse.Olan bu takimlara gonul vermis saf taraftara olur; uzulurler. O kadar. Tabii asil bu kurulu duzenden, sistemden hazir ekmek yiyenlerin kaynagi kesilir (bu soyleme sahip bircogunun itiraf edemedigi de bu aslinda, diger bir kisim da papagan gibi kendilerine dayatilan bu safsatayi tekrarlayip duruyor). Ne diyordum, hicbir sey olmaz bu takimlar duserse, bir sey olursa da bu hayirli, iyi bir gelisme olur Turk futbolu icin ancak. Eski, kokusmus duzen bozulur, olusan yeni duzende de herkes yeni yerini alir. Yeni duzenin eskisi gibi olmayacaginin garantisi yok ama yeninin getirdigi bir gelecek, bir firsat, bir umut var her zaman.

Degisimden korkanlardan korkmak gerek.

Punisher-61
10.04.2012, 19:54
sen gittigin gün sampiyon olmus gibi sevindim..utanmaz rezil

My
10.04.2012, 20:08
stichus birazdan damlar buraya.

Erbay
10.04.2012, 20:26
Adını silsinler maziden. Kahverengi harfleri silecek babayiğit aranıyor.

Şentürk
10.04.2012, 20:41
''Başbakanımızın söylediği ‘küme düşme olmasın, kişiler cezalandırılsın’ sözüne katılıyorum.''

Ropörtaj yapsan iki kelimeyi bir araya getiremez. Trabzonspor başkanı nasıl olmuştu halen şoktayım.Yalaka herif. ''Siyaset futbola asla karışmamalı'' sözünün en güzel örneğisin:mad:

Ilelioglu
10.04.2012, 20:41
"Başbakanımızın söylediği ‘küme düşme olmasın, kişiler cezalandırılsın’ sözüne katılıyorum."

Bu cümleden sonrasini okumadim. Yazik...:mad:

Özgür Öztürk
10.04.2012, 20:43
Gömün gitsin....:mad::mad::mad:

Zafer BİLGİN
10.04.2012, 20:47
Bazen o kadar saçmalıyorki,aptallık boyunu aşıp,(bilmesek) art niyetli diyesim geliyor.

Ama biliyorumki art niyetli değil,acınası bir zeka tutulmasında maalesef.

Ibo61
10.04.2012, 20:56
Bordomavi.net yöneticilirden bir ricam var: 1 günlügüne küfürü serbest biraksinlar!!!!! insanlari dinden, imandan cikariyorlar vallahi! Bizim eski baskanlar MAY ve Albayrak atip tutuyorlar yine....sizin yüzünüzden ne hallere düsmüstük....biraz arastirsin Albayrak efendi!!!!!! Basbakana yagcilik yapmaya devam etsin.....
Kim ne derse desin: Sadri Sener bunlara 100 ceker!!!!!!!!!

brushfield
10.04.2012, 21:03
Bu ve bunun türünden olalardan çok var Trabzon'da, şaşırmamak lazım...

Ertan1982
10.04.2012, 21:05
Ne bekliyorsunuz Nuri den.Adam menfat sagladi kurum/Kisiler icin yalakali egilmeye devam ediyor.

Yunus Danışmaz
10.04.2012, 21:07
Başbakandan nemalanan adam işte!! ne demesini bekliyordunuz ki!

İlker Akçay
10.04.2012, 21:08
Nuri Albayrak eleştirdikten sonra Sadri Şener'i daha çok sevmeye başladım..Ne hallere sokmuştun be takımı Nuri,şimdi doldur şu alanı da bir daha görünme..

Şahinoğlu
10.04.2012, 21:15
Hey yavrum hey senki Sivas maçı sonrası bu takımın camianın nasıl hakkının yendiğini en iyi bilenlerdensin ama ney yazıkki herşeyden önde tuttuğunuz para makam mevki sevdası için Trabzonspor'u bir kalemde silebiliyorsun Sadri Şener in değerini bilmemiz lazım hataları günahları elbette var ama Sadri Şener zamanındaki büyüme hiç bir zaman olmadı ve ondan sonra gelecek başkan ne yazıkki Nuri Albayrak'ın zihniyetinden birisi olacağından dolayı Sadri Şener'e Allah(c.c) sabır ve ömür versin bizi bu zihniyetin eline düşürmesin bir daha.

Bahattin Aydın
10.04.2012, 21:23
söylesene nuri sırada nemalanacağın hangi ihale var ?

atf61
10.04.2012, 21:26
ne olacak albayrak rte sayesinde servet yaptın..helal olsun yediğin kaba tükürmüyosun...

MARVEL
10.04.2012, 21:28
İlerde tekrar başkan olarak gelirse hiç şaşırmam

Ha-kan
10.04.2012, 21:56
YÖNETİMİN ACİZLİĞİNDENDİR

Kupayı getirsinler de ne yaparlarsa yapsınlar diyorlar. Şov yapmasınlar. O’nu diyen şu andaki yöneticilerdir. Geçen sene 15 milyon liralık futbolcular bıraktı gitti. Bu yönetimin istifasını gerektiren bir harekettir. Bu senede bir Onur Kıvrak’la zorla anlaşma imzalattılar. Bu yöneticilerin acizliğindendir. Son gün, son dakikaya bırakılmaz. Ne oldu geçen sene futbolcular elini kolunu sallayarak gittiler kimin ne tepkisi oldu.

HAKSIZLIK SİSTEMİ

Tepki mepki tanımıyorum. Hak, hukuk, adalet tanıyorum! Bu şehirde de o yok. Kimin elinde borazan onun sesi fazla çıkıyor. Dürüst, namuslu, düzgün insanların bu şehirde borazan ellerine verilmiyor! Onların sesi çıkmıyor. Bu şehirde öyle bir haksızlık var. Bu şehirde haksızlıklar üzerine kurulu bir sistem var.

FARUK ÖZAK NE DERSE ONU YAPIYORLAR

Benim dönemimde Akyazı projesinde gerçekleştirilecek olan şu andaki dolgusu devam eden alanda 660 bin m2lik bir sahanın üst kullanım hakkını Trabzonspor kulübü olarak almıştık. Bizden sonraki yönetim bunu yapmadı. 850 dönüm araziyi ben Trabzonspor’a kazandırdım. Benden sonra gelen yöneticiler o araziyi bıraktılar. Şimdi TOKİ aldı. O beni eleştirenler şimdi gidip yalvarıyorlar TOKİ’ye, ‘50 dönüm arazi ver, bize tesis yapalım oraya’ diye. Kim Trabzonspor’un başkanı ve yöneticileri! Neden bıraktınız? O arsayı 49 yıllığına Trabzonspor’a kiraladım ben. O zaman neden bıraktınız beyfendiler. Çok iyi işi biliyorlar. Faruk Özak bırak diyor bırakıyorlar. Faruk bey ne derse onu yapıyorlar.

BU ŞEHRİN İNSANI HİSSELERİ SATTIRMAZ

Kulübü de 200 trilyon borca soktular, şimdi de elindeki hisse senetlerini satıp onu da harcayacaklar. Daha önce yüzde 25’ini sattılar, şimdi de yüzde 25’ini satacaklar.. Veya borçlarını ödeyecekler tekrar borçlanacaklar. Bu şehrin insanları adamsa, bu yönetime bu hisseleri sattırmaz. Nerden yetkiyi aldılar nasıl bir yetki yani şehrin ayağa kalkması lazım. Kusura bakmayın yüzde 49’u Trabzonspor’un satılıyor. Yüzde 2’sini de biri aldı mı yüzde 51 aldı takımı gitti. Kusura bakmayın burası kimsenin babasının çiftliği değil.

BORÇ ÜSTÜNE BORÇ YAPIYORLAR

Ben iki senede 23 trilyondan 39 trilyona çıkardım. İki senede 16 trilyon borçlandırdım. Bunlar bir senede 100 trilyon borçlandırıyor. Bıraktığım sene Gökdeniz’i sattılar, beyanatları var bu yöneticilerin ne dediler, ‘Trabzonspor’un borcunu sıfırladık’ diye. Ondan sonra ne oldu? Alınan futbolcular ortadadır. Bonservis bedelsiz gidenler ortadadır. 15 milyon liralık futbolcu gitti. Gidenlerin yerine hangi futbolcuyu aldılar? Egemen’in yerini doldurabildin mi? Selçuk, Ceyhun’un yeri doldu mu hayır? Para var nasıl olsa borçlanıyoruz diyorlar. Bankalar kredi veriyor. Al 5 milyona onu; onu al seneye de onları serbest bırakır yollarsın.

HAR VURUP HARMAN SAVURUYORLAR

Bu gidişle bu ekip bu yönetim Trabzonspor’u batırır. Allah’tan bu sene şampiyonlar ligine biz katıldık da aldık oradan 20 milyon euro şimdi ne yapacaklar. Şehir Trabzonspor’a sahip çıksın kimse kusura bakmasın. Kimsenin babasının çiftliği değil burası babasının çiftliği olsa böyle satmazlar. Bir şehirde geçen sene kaç para ödendi futbolcuların menajer ücretlerine haberiniz var mı? 12 milyon lira sadece menajere ödediler bir yılda! Demek ki har vurup harman savuruyorlar.

.

bu sözlerinin TAMAMINA katılıyorum.yönetime tokat gibi laflar

metehan
10.04.2012, 22:00
Nuri Albayrak'ın başkan seçildiği günü hatırlıyorum. Beşiktaş ile İnönü'de oynuyoruz, hafif kar yağışlı bir hava. Maçı bir kahvede izliyorum, maç sırasında spiker, seçimi Nuri Albayrak'ın kazandığını söyleyince kahvede bir alkış koptu. Oradakilere sorsan, hiçbiri Nuri Albayrak'ı tanımaz, ne yapıp yapamayacağını bilmez. Ama "yıldız alacağım" demişti ya, o laf o alkışa yeterliydi. Başımıza ne geliyorsa, tez canlılıktan uzun vadeli düşünememekten geliyor.

Şike davası konusunda şunları söyleyen bir kişi benim gözümde TSlu değildir !

Tunga
10.04.2012, 22:00
"Bu şehirde de o yok. Kimin elinde borazan onun sesi fazla çıkıyor. Dürüst, namuslu, düzgün insanların bu şehirde borazan ellerine verilmiyor! Onların sesi çıkmıyor. Bu şehirde öyle bir haksızlık var. Bu şehirde haksızlıklar üzerine kurulu bir sistem var."

Borazan sana doğru üflerken sesin çıkıyor muydu? Yapma gülüm, yapma.

Beceriksizdin, şimdi bir de yalancı oldun.

İbra edilmeyişinin intikamı... Beter ol! (Hoş arkan sağlam sana bir şey olmaz)

Trabzonspor'un seni başkan yapması, bizim kongrenin b.. yemesidir.

Ömer Faruk61
10.04.2012, 22:04
Trabzonspor Kimliğini kaybetmiştir tüm Türk futbolu ile...Siyasilerin oyuncağı olmuş bir Trabzonsporu sadece uzaktan desteklerim ben..

Burçak
10.04.2012, 22:04
Nuri Albayrak eleştirdikten sonra Sadri Şener'i daha çok sevmeye başladım..Ne hallere sokmuştun be takımı Nuri,şimdi doldur şu alanı da bir daha görünme..

Hey yavrum hey senki Sivas maçı sonrası bu takımın camianın nasıl hakkının yendiğini en iyi bilenlerdensin ama ney yazıkki herşeyden önde tuttuğunuz para makam mevki sevdası için Trabzonspor'u bir kalemde silebiliyorsun Sadri Şener in değerini bilmemiz lazım hataları günahları elbette var ama Sadri Şener zamanındaki büyüme hiç bir zaman olmadı ve ondan sonra gelecek başkan ne yazıkki Nuri Albayrak'ın zihniyetinden birisi olacağından dolayı Sadri Şener'e Allah(c.c) sabır ve ömür versin bizi bu zihniyetin eline düşürmesin bir daha.

Yine kendi zamanında değilmiydi iş yapmıyor diye Ts Club ları kapatan zihniyet. Nasıl geliştiririz diye düşünmeyen.
İstanbulda Camiamızın en önemli vitrinlerinden Cevahir deki Ts Club ı da kendileri kapatmıştı.
Sanki Mahalle bakkalı idare ediyorsun. İş yapmıyor dediğin Ts clublar şuan ne durumda görünce yüzün kızarıyor mu sayın Albayrak.

Misina
10.04.2012, 22:05
Mevcut yönetime tüm yanlışlarına rağmen en son sallayacak adam sensin.

Giallorossi
10.04.2012, 22:05
Seytan kiligindaki insan.

Tunga
10.04.2012, 22:06
Nuri Albayrak'ın başkan seçildiği günü hatırlıyorum. Beşiktaş ile İnönü'de oynuyoruz, hafif kar yağışlı bir hava. Maçı bir kahvede izliyorum, maç sırasında spiker, seçimi Nuri Albayrak'ın kazandığını söyleyince kahvede bir alkış koptu. Oradakilere sorsan, hiçbiri Nuri Albayrak'ı tanımaz, ne yapıp yapamayacağını bilmez. Ama "yıldız alacağım" demişti ya, o laf o alkışa yeterliydi. Başımıza ne geliyorsa, tez canlılıktan uzun vadeli düşünememekten geliyor.

Şike davası konusunda şunları söyleyen bir kişi benim gözümde TSlu değildir !
Seçildiği gün ve hemen ertesinde Karagümrük ile kupa maşında tribünle bağırır "Büyük Başkan" ve o sahaya iner tribünlere gelir Gurbetçi Gençler'i selamlar.

O zaman da demiştim. Tüm serveti sadece devlet ihale ve özelleştirmeleri ile oluşmuş bir adam sadece işadamıdır, işini bilen adamdır; ama yatırımcı ve girişimci değildir.

Trabzonspor'a parası olsun olmasın, girişimci ruhu olan birilerinin başkan olması lazımdır. İşadamlığının da kıymetlisi odur.

O dönemde onlarca şirketi vardı ama ihracatı "0"dı. Sonradan özelleştirmeden aldığı iki şirketle ihracat yapmış oldu. Bunu bile beceremeyen bir adam işadamı olsa ne olur?

Başkanlıktan ayrılırken halka açıldılar. O dönem abisi Dünya Gazetesi'ne bir röportaj vermiş ve demişti ki "2002 yılında 10 milyon dolar olan ciromuzu 750 milyona taşıdık" (Rakamlar az biraz farklı kalmış olabilir hafızamda). Ben de sormuştum o zaman: 2002 ile 2008 arasında Türkiye'de ne değişmişti?

Puh senin sıfatına!

vyno
10.04.2012, 22:37
Sanırım azizeyle ticari kararlar almış fenerden daha fenerci olmuş vay anasını ya bunlarıda görecekmiydik işte kötü günde herkesin gerçek yüzü ortaya çıkıyor.

exelans_25
10.04.2012, 22:54
polonya konsolosluğu açıldı mı?

Bülent AKBULUT61
10.04.2012, 22:55
böyle insanlarla vakit geçirmeye değmez önemsiz değersiz birisi ALLAHINDAN bulsun

Koray
10.04.2012, 23:00
Bunun ve Ziya Doğan'ın yüzünden sinir hastası olan çok kişi tanıyorum.

Laz_61
10.04.2012, 23:01
Atay Aktuğ nerelerde? Birde o yorum yapıversin.

En son akcaabatda meydanda görmüsdüm iyi hali yok..Maddi yönden..

Numan Yerlikaya
10.04.2012, 23:02
Gün gelecek Sadri Şenerde böyle konuşacak adam gibi Trabzonsporlu başkan olmaz bizde.

Laz_61
10.04.2012, 23:03
Bizim Baskan Haciosmani alamazmi Yönetime..Bunun icin yine secimmi olmasi lazim?

tsukru61
10.04.2012, 23:10
En son akcaabatda meydanda görmüsdüm iyi hali yok..Maddi yönden..
Atay Aktuğ hiç zahmet etmesin. Borsa belasını başımıza sarıp parayı langeye yedirmiştir.
Trabzonspor gibi bir kulübe paralı başkan gerekmez.

ARAF
10.04.2012, 23:12
"Başbakanımızın söylediği ‘küme düşme olmasın, kişiler cezalandırılsın’ sözüne katılıyorum."

dilin kahverengi oldu nuri efendi

düşmek yok yola devam

Helvacı61
10.04.2012, 23:18
yönetimle ilgili eleştirilerine katılıyorum..yönetimin geçen yılkı transfer hatalarının bedeli yaklaşık 100 milyon avrodur...kendisi trabzonsporu çok kötü yönetti ancak bu eleştirilerinin yanlış olduğu anlamına gelmez...

Fatih
10.04.2012, 23:20
Bir söze bakıyorum bir de adama yakışıyor ne diyelim.

yavuzbaha
10.04.2012, 23:22
Sadri Şener yönetimi çok iyi bir takımın içine etmiştir,Fener düşmesin diye en çok kulis yapanlardan biri de Sadri Şener dir,Fener düşerse Trabzonsporun yayın gelirlerinde cidddi azalma olacağından colman ın dahi parasını ödeyemeyiz diyen yöneticilerimiz var...Başbakan dan uefa ile konuşması için bizzat Sadri Şener in de desteklediği federasyon yalvararak rica etmiştir...işler o kadar karışık ki,herkes haklı ama herkes haksız gibi bi durum var....

Helvacı61
10.04.2012, 23:32
sadri şener perdenin önünde başka arkasında başka konuşuyor...yıldırım demirören meselesinde apaçık ortaya çıktı...hatta küme düşme olmasın diye eski tff ye mail atan klüplerden biride bizdik..oysa kesinlikle imzalamadık demişlerdi...

Emirhan Makul
10.04.2012, 23:35
Trabzonspor'lu olmayan insanların sözlerine itibar etmememiz gerektiğini düşünüyorum.

Suha
10.04.2012, 23:39
adama sorarlar, seni kulübe hangi futbolcuları kazandırdın.?? ki ki musamba desem..oynamayan oyuncuyu takıma alan başkan hey gidi hey..trabzon ne günlere kaldı

TS-FAN
Yazıklar olsun!

tsloner
bu albayrak secildigi gun 2 yil en az kaybettik diye yazmistim bir taraftar forumuna, o zamanki o forumun yoneticileri hemen silmisdi. Yok yeni secilmisde bilmem nede he canim 2 senedeki basarisi nedir albayrak'in. Buraya yaziyorum. Ziya ile beraber TRABZONSPOR"UN USTUSTE 7 MAC YENILME REKORUNA imza atmislardir. Tesekurler nuri, istanbulda sana beddua ettigimizde cok bozulmustun ama, bizim icimizde kalmamisti.

unyelimetin
10.04.2012, 23:44
Fatih TEKKE'yi Zenit'e 7 milyona sattık diyen ama aslında 9 milyona satarak bir yıldız getireceğim sözüne karşılık getirdiği Marcelinho'nun parasını çıkaran,sahaya atlayarak rakip oyuncudan dayak yediği için önde olduğu maçı kaybedip üstüne beş maçlık ceza alan takımın başkanı!

En büyük gelir kalemi olacak Trabzon Liman'ının işletme ihalesini Sivas'lı arkadaşı ile alarak kendi kulübünü saf dışı bırakan eski başkan!

Bütün Trabzon halkına dümdüz giden Fatih Akyel'i Trabzon halkına armağan eden eski başkan!

Bugün olduğu gibi 2005'te de Trabzonspor'un şampiyonluğunun çalındığı sene baş aktörlerden Cem Papila kansızı için "iyi hakemdi,bırakması kayıp" diyerek 30 bin kişinin bu adam yüzünden yürüdüğünden bihaber eski başkan!

Lazaroni ve Ziya Doğan gibi antrenörlerle anlaşma yapmayı başaran eski başkan!

Kameralar karşısında iki lafı bir araya zor getiren konuşmaktan aciz herif çıkmış şimdi başbakanından aldığı icazet doğrultusunda afkuruyor!

Ama kabahat onun gibilerde değil,şike ile aleme rezil olan ama tek yumruk olarak işi bugünlere taşımayı başaran fenerbahçe gibi beraber hareket edememizden geliyor bunlar başımıza!

Nerede şehrin vekilleri?Nerede onursal başkanımız?Nedere camianın önde gelenleri?Nerede kulübün mevcut başkanı?Nerede spor bakanlığı yapmış Faruk Özak?

Tüm Türkiye başbakanın iki dudağı arasından çıkan iki kelam arasında sıkışıp kalmış vaziyette.Açtık ellirimizi elin gavuru hakkımızı versin diye bekliyoruz.Saydıklarımın alayını Allah'a havale ediyorum.Bu kulübün gerçek sahibi şu forumda en değerli hazinesi,saatlerini harcayan bizleriz.

İş başa düştü,en azından bizler birlik olalım arkadaşlar.

TekfurÇayır 61
10.04.2012, 23:50
Fatih TEKKE'yi Zenit'e 7 milyona sattık diyen ama aslında 9 milyona satarak bir yıldız getireceğim sözüne karşılık getirdiği Marcelinho'nun parasını çıkaran,sahaya atlayarak rakip oyuncudan dayak yediği için önde olduğu maçı kaybedip üstüne beş maçlık ceza alan takımın başkanı!

En büyük gelir kalemi olacak Trabzon Liman'ının işletme ihalesini Sivas'lı arkadaşı ile alarak kendi kulübünü saf dışı bırakan eski başkan!

Bütün Trabzon halkına dümdüz giden Fatih Akyel'i Trabzon halkına armağan eden eski başkan!

Bugün olduğu gibi 2005'te de Trabzonspor'un şampiyonluğunun çalındığı sene baş aktörlerden Cem Papila kansızı için "iyi hakemdi,bırakması kayıp" diyerek 30 bin kişinin bu adam yüzünden yürüdüğünden bihaber eski başkan!

Kameralar karşısında iki lafı bir araya zor getiren konuşmaktan aciz herif çıkmış şimdi başbakanından aldığı icazet doğrultusunda afkuruyor!

Ama kabahat onun gibilerde değil,şike ile aleme rezil olan ama tek yumruk olarak işi bugünlere taşımayı başaran fenerbahçe gibi beraber hareket edememizden geliyor bunlar başımıza!

Nerede şehrin vekilleri?Nerede onursal başkanımız?Nedere camianın önde gelenleri?Nerede kulübün mevcut başkanı?Nerede spor bakanlığı yapmış Faruk Özak?

Tüm Türkiye başbakanın iki dudağı arasından çıkan iki kelam arasında sıkışıp kalmış vaziyette.Açtık ellirimizi elin gavuru hakkımızı versin diye bekliyoruz.Saydıklarımın alayını Allah'a havale ediyorum.Bu kulübün gerçek sahibi şu forumda en değerli hazinesi,saatlerini harcayan bizleriz.

Son cümlen işin can alıcı cümlesi, taraftar olarak kesinlikle büyük bir takımın taraftarı gibi hareket etmiyoruz, BMN bu konuda kendini geri planda tutuyor, öne çıkmak istemiyor. Bu birlik sağlanmadığı sürece kolumuz kanadımız hep kırık kalacak.

MonteCristo
10.04.2012, 23:55
Tayyip Erdoğan'ın kuklası...

Fatih Öztürk
10.04.2012, 23:58
BMN 40 binin üzerindeki üyesiyle çok önemli bir sivil toplum örgütüdür.
Artık BMN önderliğinde sağlam bir miting yapma zamanı geldi.
Sese kulak ver BMN!

Serdar A
11.04.2012, 00:04
Kendisinden bundan iyisini bekleyen varmıydı ki ...

Benim takıldığım tek husus , şu paragraftır , demagoji de olsa , kulak vermek gerekli .

metehan
11.04.2012, 00:14
Atay Aktuğ hiç zahmet etmesin. Borsa belasını başımıza sarıp parayı langeye yedirmiştir.
Trabzonspor gibi bir kulübe paralı başkan gerekmez.
Lange değil, Tomas Jun diyecektin herhalde. Evet borsa olayı çok doğru değildi belki ama o dönem TS kulübündeki bilgisayarlara bile haciz geldiğini biliyor muydun? Herşey uzaktan göründüğü kadar basit değil. Evet TS'a gelen yöneticilerin hataları ve beceriksizlikleri fazla ama hepten de hain ilan etmeyelim insanları.

Dönelim asıl konu olan Nuri Albayrak'a. Son yıllarda TS taraftarının kendi başkanına "sahtekar" diye bağırdığına bir kez şahit oldum, o da maalesef Nuri Albayrak dönemindeydi. TS için büyük bir utanç. Suç, ister bağıran taraftarda olsun, isterse de bağırtan başkanda. Neticede TS için bir utançtı bu.

Emre Bekar
11.04.2012, 00:26
afkursun...

Hekimoğlu
11.04.2012, 00:59
Bu zatı ciddiye alıp başlık açmak yanlış bunun için Trabzonspor'un eski başkanı denmesi de hayatın garip yönlerinden biri, bundan çoban olmaz.Bu zat Trabzonspor üyesi bile olamamışken başkan olmuştur hayat çok garip.

SEDAT
11.04.2012, 01:06
* Allah'ım bu kuluna edilen küfürlere günah yazma yarabbim. Amin...

Cafer KILIÇSOY
11.04.2012, 01:19

Bişeyler yazmak için gelmiştim ama gerek bırakmadınız:alkış::alkış:

Nuri Albayrak Trabzonspor'un başına gelen en kötü şeydir.

Neymiş ''Yönetim futbolcuları elini kolunu sallaya sallaya göndermiş'' Sen Fatih'i sattın da ne oldu? Nereye gittti parası? Kartal'daki benzinliğin parasını cebine indirmek için türlü çakallıklarla kongreyi iptal ettirdiğini sen unuttun belki ama biz unutmadık.

Tamam yönetimin hataları vardır. Bunu inkar etmiyor, eleştiriyoruz. Ama bunu eleştirmek kusura bakmayın da sizin haddinize değildir.

Beğenmeyip eleştirdiğin yönetimin hanesinde Türkiye Kupası, Süper Kupa ve son olarak ta geçen senenin şampiyonluğu var. Bu yönetim bu başarılarla Trabzonspor tarihine geçti, sizde Türk Futbol tarihinde ibra edilmeyen tek yönetim olarak.. Öyle birilerinin gazıyla işkembeden sallamak kolay!!

Ne diyordu Özkan Sümer;
''Benim atımı beğenmeyenin bari bir eşşeği olsa!!''

De get, de get!!!

pReN@_61
11.04.2012, 01:45
Teşekkürler Nuri Alyaprak

ErtuGrul
11.04.2012, 02:20
Bu röportajdan sonra,bir iki yağlı ihaleyi hakettin Nuri...

Sefaenes
11.04.2012, 02:21
Allaha sükürler olsunki senden kurtuldugumusa. Sadri baskan elestiriyoruz ama sen sadri baskanin tirnagi kadar degerin kalmadi ile birine yalakalik yapacaksan gel bize yap. Baskanken sana ne güzel klip yapmislardi hak ediyorsun oklipi

ozcilingir
11.04.2012, 02:32
Kulubümüzün Nuri beye 3 milyon dolar borcu olduğu kayıtlarda mevcut. Halbuki bu 3 milyon dolar kaybettiği kongreden 2 gün önce kulübe bağışladığım dediği para idi ,kongrede genel kurula sunulan hespalrda bu 3 milyon dolar yazılmamıştı , bu paranın makbuzunu soran bir genel kurul üyesine ( Ceyhun beydi herhalde) açılamayı yapan muhasip üye ( Şu anda da yönetimde kendisi) başkanımız bu parayı külübe bağışladı makbuzu pazartesi vereceğiz demişti. VE kongrede yönetim İBRA edilmedi .( Çünkü bu para kongrede ibra edilebilmek için genel kurula bir rüşvet gibi algılandı ) o gündür bugündür bu başkanımız kulüpten alacaklı . Kendisi bu kulübe ne vermiş ne almış bir muhasebe yapmıştır herhalde bu alacağını gerçekten istiyorsa ve zaman zaman dillendiriyorsa ki dillendiriyor. Trabzonspor kulübü ilk önce ona olan borcunu ödemeli.Bu başkanın söylemlerini dikkate alarak yorum yazmak istemezdim ancak ne yapayım dayanamadım , ayrıca ülkemizde ve dünyada eşi görülmemiş bir gerekçeyle ve hiçbir kurulu tanımadan kongre yapılmasını engelleyen yönetimin bir başkanı olarak ta tarihe geçen bir kişi.(Kimse bana bu kongrenin iptalini şimdiki Rize valisi kongre üyemizin iptal ettirdiğini söylemesin) Ne oldu o kongreyi iptal ettirdi sonra aday olmadı. Para bağışladım dedi sonra parasını istedi ve hala istiyor. Şimdi ben bu eski başkanın Trabzonspor ile ilgili konuşmalarını dikkate alırmıyım ?
İBB iyi başkanlık yapmış İBB İile ilgili yorumlar yapsın ,gitsin tekrar orada başkanlığına devam etsin .

Tunga
11.04.2012, 02:56
Bu davada fenerin "bir şekilde" mağdur olduğu yönünde konuşan TS başkanlarının hepsinin işadamı, böyle konuşmayan başkanlarımızın da eski oyuncumuz olduğu gerçeği var.

POYRAZ
11.04.2012, 05:38
Yalansiz söylüyorum, Trabzonspor tarihinin belkide en kötü baskanidir Nuri Albayrak.
Kulübü siradanlastirmis, hatta siradanlastirmaktan da öte bir sey yapmistir.
Bu seyin ismi bile konulamaz. Kulübümüzün kapisina it bile olamayacak insanlar ve
onlarin yönettikleri kulüpler, "Trabzonspor kendisini hala büyük mü saniyor" seklindeki cümleleri
Nuri Albayrak zamaninda söylemistir. Bilmem kac sene önce kendisi "En gec Ocak ayina kadar
stadyum icin kazmayi vuruyoruz" demisti. Adam öyle bir kazma vurdu ki, o sene bu senedir kendimizi ancak
toparlayabildik. Öz güvensiz, miy miy miy konusmayi beceremeyen bir baskandi.
Lütfen Trabzonspor hakkinda konusmasin. Okuyunca bile insan o günleri hatirliyor. Allah yolunu acik etsin.

Travelair
11.04.2012, 06:58
Eskiden olduğu gibi dengesiz açıklamaları devam ediyor

ThePatriot61
11.04.2012, 08:23
Trabzonspor tarihin en basarisiz baskani. Bunun yüzünden Trabzonspora yazilmak istiyordum bi zamanlar berbat bir dönemdeydik.

CAFER ÖZER
11.04.2012, 08:28
Başbakan 8 takım Küme düşerse Türk Futbolu Biter diye saçmaladı ya
Onun Yalakalarıda benzer saçmalıkları yapacak
Gayet Normal bir açıklama
Şu an Başkan olarak hala koltukta Oturan Başkanımız Aziz Bey Mağdur olmuştur inşallah dışarı çıkar diyorsa Eski Başkan bunları söylemiş gayet normal geliyor bana.

ESER
11.04.2012, 08:33
baskan iken Trabzonsporun hedefini yillar once kaldirilmis olan kupa galipleri kupasi olarak belirlemeyi basarmis bir adam cikip vizyon dersi veriyor.

ayrica silindir nuri'nin aciklamalar icin de zamanlamasi harika.. hisimlari odullendirir kendisini.

Faik Yılmaz
11.04.2012, 08:39
Sadri Şener kendinden utanmalısın...

Nuri Albayrak'ın bile eleştirdiği biri haline geldin.....

inadina61_08
11.04.2012, 08:55
Yazıklar olsun, bugüne kadar neredeydin, baktılar bizim yönetim diş gösterecek 2. Level başladı, bu oyunlara gelmeyelim, bir kez olsun çıok "Kupa bizimdir" de, Bizimkiler süreci iyi yönetemedi de ama trabzonsporunda adı geçiyor demeye gelen yuvarlak kelimeler kullanma, Bu ve benzer Trabzonsporlulara yada bu süreçte sesi soluğu çıkmayan eskilere Yazıklar olsun, sürecin sonu gelmeye başlayınca ortaya çıkacaklar çünkü ortada kocaman bir pasta var,

Bir kez Başkanıma istifa dedim, ama tekrar Büyüksün BAŞKAN, ne demiş 200 trilyoluk borç yıllardır oyunculara üç kuruş para vermeden oynatalım, fındık fıstık verelim diye oynatmaya çalıştınız ne oldu koskoca 27 senemize mal oldu, her gelen başkan zengin oldu gitti, BAK BAK ne demiş bi de;

" Hak, hukuk, adalet tanıyorum! Bu şehirde de o yok. Kimin elinde borazan onun sesi fazla çıkıyor. Dürüst, namuslu, düzgün insanların bu şehirde borazan ellerine verilmiyor! "
Sen başkan olduğunda da bu işler böylemiydi o halde kendiside bu değerlere sahip değildi herhalde, Arkadaşlar Trabzonsporu yıpratma operasyonu başladı tek sebebi artık sesimiz Çıkacak diye endişe etmeleri, Birileri böyle karalıyorsa bu işte bit yeniği ararım çünkü neden şimdi bekle süreç bitsin yada sürecin başında iken konuş ama neden şimdi;

Travelair
11.04.2012, 09:05
Mehmet Ali Yılmaz ve Nuri Albayrak bir süredir muhalefette birleşiyor

Barış Gümüş
11.04.2012, 09:15
albayrakın söylemlerinin ali koç'un, nihat özdemir'in söylemlerinden tek farkını bulana fenerbahçe forması hediye ediyorum.

Tek tek baktım formayı almak için ama cidden belirgin bir fark bulamadım:):mad:

Kıvanç Çuvalcı
11.04.2012, 09:21
Bu adami hala ciddiye alan ve soylediklerine inanan var mi acaba?

magicyattara
11.04.2012, 09:22
3-5 takımın düşmesiyle türk futbolu nasıl bitiyormuş..her sene zaten 3 takım düşüyor yerine 3 takım geliyor..mantığa bak yahu..5 düşer 5 gelir yerine..

Bu kafalarla futbol 1 milim ilerlemez..şu adam Trabzonsporda başkanlık yapmış..yazık..

Başbakana katılıyormuş..la git işine..

Faik Yılmaz
11.04.2012, 09:26
3-5 takımın düşmesiyle türk futbolu nasıl bitiyormuş..her sene zaten 3 takım düşüyor yerine 3 takım geliyor..mantığa bak yahu..5 düşer 5 gelir yerine..

Bu kafalarla futbol 1 milim ilerlemez..şu adam Trabzonsporda başkanlık yapmış..yazık..

Başbakana katılıyormuş..la git işine..

işte bunun için bizden bir halt olmuyor abi....

Onun bunun dediğine katılıyorum diyecek yerde....

"Hukuğun verdiğin karara hepimiz saygılıyız" diyene kadar da adam olmayız.....

Başbakan dediğin adam bugün var yarın yok... Ama hak hukuk dünya kurulalı beri var ve illa doğru biçimde tecelli edecektir....

TekfurÇayır 61
11.04.2012, 12:00
Sadri Şener kendinden utanmalısın...

Nuri Albayrak'ın bile eleştirdiği biri haline geldin.....

:) Albayrak'ın İspanya'da işi olsun, Barcelona'yı da eleştirir. Onun söylediklerini kriter almak ne kadar doğru olur ki...

zarge
11.04.2012, 12:02
ne gerek var böyle açıklama yapmaya
sayın albayrak he?
ne gerek var?

Gökçebey
11.04.2012, 12:03
Y.Çuvalcı61, sakin ol şampiyon :)

winner
11.04.2012, 12:08
kuklasın sen kukla...trabzonspor camiasını karıştırma,truva atı vazifesini ifa etme talimatını başbakandan mı aldın...

Alican Altunbaş
11.04.2012, 12:14
Çoban inekleri salmış çayıra onlarda otlaya dursun nasılsa tarlalar sürülmüş..

Berat
11.04.2012, 12:16
Adam stad ihalesine göz kırpmış. Bu adamların öncelikleri maddi menfaattir. Bunun için de Başbakan'a itaat etmeleri gerekir.

Dolayısıyla açıklamarında şaşılacak bir durum yok.

Yeni mi tanıdınız Nuri Albayrak'ı, Mehmet Ali Yılmaz'ı? Benim üzüldüğüm nokta bu.

Yiğit Gayretli
11.04.2012, 12:19
Bunun yaptığı dolgunun üzerindeki stattan nasıl hayır gelecek ki?

ergin cesit
11.04.2012, 12:24
yazık ya yazık.sadri şenerin başarısız olduğunu hep söyledik ama hangi trabzonlu büyüklerimiz! destek verdi .çok yalnız kaldı malesef. biz değerlerimizi kaybediyoruz

Alican Altunbaş
11.04.2012, 12:26
Bu adamı kaale bile almam zaten Trabzonsporlu olduğunu düşünmüyorum.
Parasporlu kendisi.Dolar yada Eurosporda olabilir..

B.AKDEMİR
11.04.2012, 12:44
Bu adamı sevmediğim kadar bir de fb yi sevmiyorum.O derece yani.Bu adam döneminde en kötü taraftarlık günlerimi yaşadım.Yöneticilikten zerre kadar anlamadığı gibi başbakana yalakalık yapmakta da üzerine yokmuş anlamış olduk.

Bir de şu kulübümüzün almaya çalıştığı bir liman ihalesi vardı bir zamanlar.Kulübe para kazandırcak bir ihaleydi tam hatırlmıyorum ama bu adamın o işe taş koyduğunu hatırlıyorum sanki.Adamın her hareketi zararken bir de çıkmış pişkin pişkin konuşuyor.

Nuri Albayrak sana uygun bir söz vardı ünlü fiozof Diyojen'den ''Gölge etme başka ihsan istemem''

yatmaztara
11.04.2012, 12:51
jabiyi transfer eden zihniyet ile ilgili hiç bir yorum yapmam.

Gurpas
11.04.2012, 12:57
Nuri bende sana nasihat, köydeki koyunları güdermisin..

pReN@_61
11.04.2012, 13:24
Allaha sükürler olsunki senden kurtuldugumusa. Sadri baskan elestiriyoruz ama sen sadri baskanin tirnagi kadar degerin kalmadi ile birine yalakalik yapacaksan gel bize yap. Baskanken sana ne güzel klip yapmislardi hak ediyorsun oklipi
Sanırım bu videoydu :)

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/z0m617o4/Defolun_Gidin_Trabzondan____15.03.2007_.html

Burçak
11.04.2012, 13:43

Bişeyler yazmak için gelmiştim ama gerek bırakmadınız:alkış::alkış:

Nuri Albayrak Trabzonspor'un başına gelen en kötü şeydir.

Neymiş ''Yönetim futbolcuları elini kolunu sallaya sallaya göndermiş'' Sen Fatih'i sattın da ne oldu? Nereye gittti parası? Kartal'daki benzinliğin parasını cebine indirmek için türlü çakallıklarla kongreyi iptal ettirdiğini sen unuttun belki ama biz unutmadık.

Tamam yönetimin hataları vardır. Bunu inkar etmiyor, eleştiriyoruz. Ama bunu eleştirmek kusura bakmayın da sizin haddinize değildir.

Beğenmeyip eleştirdiğin yönetimin hanesinde Türkiye Kupası, Süper Kupa ve son olarak ta geçen senenin şampiyonluğu var. Bu yönetim bu başarılarla Trabzonspor tarihine geçti, sizde Türk Futbol tarihinde ibra edilmeyen tek yönetim olarak.. Öyle birilerinin gazıyla işkembeden sallamak kolay!!

Ne diyordu Özkan Sümer;
''Benim atımı beğenmeyenin bari bir eşşeği olsa!!''

De get, de get!!!

Adam stad ihalesine göz kırpmış. Bu adamların öncelikleri maddi menfaattir. Bunun için de Başbakan'a itaat etmeleri gerekir.

Dolayısıyla açıklamarında şaşılacak bir durum yok.

Yeni mi tanıdınız Nuri Albayrak'ı, Mehmet Ali Yılmaz'ı? Benim üzüldüğüm nokta bu.

Ağzınıza sağlık

fatihmazlum
11.04.2012, 17:28
ıste mevcut hukumet zıhnıyetı..adamların anasına sovse rte ben duymadım yada o dedıyse vardır bı hıkmetı doğrudur dıycekler yazıklar olsun boyle adamları klube baskan yapan delegelere butun gaspedılen haklarımıza rağmen yok sayılmamıza rağmen bunlara oy veren zıhnıyete..bıdahankı secımde oy pusulasının ustne ts yazıp atcam sandığa atcamkı acılır belkı korelmıs gozlerı umudum yok ama olsun tepkı tepkıdır en buyuk trabzon..

Kasım Hilal
11.04.2012, 19:13
Bi' miyav gördün sanki...
Evet, evet. Bi' miyav gördüm..

Oğuzhan İnce
11.04.2012, 19:27
Bu adamı gördükçe aklıma Zübük filmi geliyor.
Hayır Zübük bir şekilde halka kendini sevdirirdi.

Bunda o da yok.

Git be adam, Nasıl talihsiz milletmişiz ki baban Trabzon'a yerleşmeye karar vermiş.

9 önlibero 2 kalecili derbiler izlettirdin bize.

Bir de utanmadan çıkmış,Trabzonlu firma alsın ihaleyi diyorsun,hiç mi edep hiç mi haya yok sende.

yaranozlu
11.04.2012, 19:56
Zamanında bu adamı destekleyenler konuşsun lütfen! Hani star getirdi ya bize bu adam. Trabzonsporda başkanlık yaptıgı için utanıyorum. Bu kadar alcalinmaz!

Bekir
11.04.2012, 20:32
Zamanında bu adamı destekleyenler konuşsun lütfen! Hani star getirdi ya bize bu adam. Trabzonsporda başkanlık yaptıgı için utanıyorum. Bu kadar alcalinmaz!

Ben bu adamı desteklemiyorum ama senin mantıkla gidersek Sadri Şener'i destekleyenlerin hiç susmaması lazım.

Hadi bunun ne olduğu ,kimlerle ilişki içinde olduğu ,niye bunları konuştuğu açıkça ortada;

Ya Sadri başkan?

Mayls
11.04.2012, 21:03
Bu camiaya akıl vermek en son sana düşer Albayrak, en son.

poetricus
11.04.2012, 21:26
"Oy dedi yutkundu eğdi başını!" diyordu şair.
Bu adamlar(!) Trabzonsporluysa ben de evliyaullahtanım. Tövbe tövbe!

Tekke
11.04.2012, 21:33
Albayrakların herhangi birini "adam" yerine koyan var mı?

yavuzbaha
11.04.2012, 22:22
.................................................. ..

İgzas-61
11.04.2012, 23:38
Adamdan saymıyorum zaten delegelerde öyle saymadığı için ibra edilmedi onun için fazla takmayın derim..

Barış Gümüş
12.04.2012, 11:57
Ganzilistvden rica edelim; Nuri Albayrakın takımı ile Sadri Şener'in takımını karşılaştıran bir video yapsın da cümle aleme rezil olsun iyice.
Bırakın sahadaki başarıyı;mevcut yönetim; Tuncay Bekiroğlu,Nevzat Aydın gibi genç ve vizyon sahibi insanları yönetime teşvik ederek Trabzonsporu tam profesyonel bir yapıya dönüştürmeye çalışıyor.N.Albayrak gibiler bu profesyonel yapıda asla söz hakkı alamayacaklarını bildikleri için son çırpınışlarını,karalamalarını yapıyorlar.

Trabzonspor'un paradan çok projeye ihtiyacı var.Ne kadar paralı başkan gelse de asla 3 büyükler kadar bütçemiz olamayacak.Paramız olsa bile kaliteli futbolcuyu Trabzon'a getirtmek ve tutmak ayrı bir dert.Bu yüzden dünyada örnek olabilecek alt yapı projeleri yapılmaya çalışılıyor.Bu projelere eski kafa yöneticilerin vizyonu yetmez.
Bu yamyamları ciddiye almaya bile değmez

Buğra Sekban
12.04.2012, 12:11
BMN yönetiminin böyle konulara burda yer vermemesi lazım yada veriyorsa yorum yazmayı engellemeli şimdi anasından girecem ecdadından çıkacağım 3 gün 5 gün ceza yiyeceğim olan bana olacak. O.B.Ç. ve K.O.Ç. yada. a.z.m.z.f.g.w.w.f. diyorum

LazAnisT
12.04.2012, 12:12
elindeki hisse senetlerini satıp onu da harcayacaklar. Daha önce yüzde 25’ini sattılar, şimdi de yüzde 25’ini satacaklar.. Veya borçlarını ödeyecekler tekrar borçlanacaklar. Bu şehrin insanları adamsa, bu yönetime bu hisseleri sattırmaz

Gözden kaçmasın.....

Ahmet AYDIN-28
12.04.2012, 13:19
N.A. adamsa, bu şehrin limanından, deniz dolgusundan kazandığı paralarla TRABZONSPOR hisseleri alır. Bu şehrin imkanlarını biraz daha sömürmek için stad ihalesini almak için birilerinin biyerlerini yalamaz. Çok düşündüğü TRABZONSPOR'un hakkını çalan hırsızları melek, TRABZONSPOR'u hırsız yerine koyan açıklamalar yapmaz.

oflubektas
12.04.2012, 13:32
Ben sayın başbakanın yerinde olsam Trabzon'daki ilk mitingde binlerce kişinin karşısında:

" - Ne kadar Trabzonlu, Trabzonsporlu varsa a..... a..... " diye sallarım.

Eminim ki meydanda kendisini alkışlayacak onbinler, hatta " yok ole dedi ama oni diyerek puni temek istedi. ne kada güzel konuştuğuni anlamadunuz"veya "puni taktik icabi dedi, got kafalar, siz anlamaysunuz" diyecek yüzbinlerce hemşehrim mutlaka olacaktır.

cemkılıç
12.04.2012, 14:50
Bizi içeriden yıkmaya çalışıyorlar yine.
Bu şike süreci konusunda her kim bunun gibi karnından konuşursa,ortaya konuşursa,şikeyle çalınan şampiyonluğumuzu dile getirmekten imtina ederse,hakedenin ceza almasına "türk futbolu biter" yalanıyla karşı çıkarsa; ister kulübün eski başkanı olsun,ister onursal bilmemnesi,isterse babamın uşağı olsun,bizden değildir,düşmanımdır.

TekfurÇayır 61
12.04.2012, 16:36
Ganzilistvden rica edelim; Nuri Albayrakın takımı ile Sadri Şener'in takımını karşılaştıran bir video yapsın da cümle aleme rezil olsun iyice.
Bırakın sahadaki başarıyı;mevcut yönetim; Tuncay Bekiroğlu,Nevzat Aydın gibi genç ve vizyon sahibi insanları yönetime teşvik ederek Trabzonsporu tam profesyonel bir yapıya dönüştürmeye çalışıyor.N.Albayrak gibiler bu profesyonel yapıda asla söz hakkı alamayacaklarını bildikleri için son çırpınışlarını,karalamalarını yapıyorlar.

Trabzonspor'un paradan çok projeye ihtiyacı var.Ne kadar paralı başkan gelse de asla 3 büyükler kadar bütçemiz olamayacak.Paramız olsa bile kaliteli futbolcuyu Trabzon'a getirtmek ve tutmak ayrı bir dert.Bu yüzden dünyada örnek olabilecek alt yapı projeleri yapılmaya çalışılıyor.Bu projelere eski kafa yöneticilerin vizyonu yetmez.

Hocam bunlar yapılıyor mu gerçekten? Yazdıklarınla bam telime basmışsın, olması gerekenler konusunda senle aynı düşüncedeyim ama dışardan baktığımda yönetimin bu vizyonda olduğuna dâir bir kanaat edinemiyorum, bu konuda biraz bilgi verirsen çok sevinirim.

Emirhan Yazıcı
12.04.2012, 19:35
Zaten Sevmezdim Kendisini Bizden Uzakta Dursun

Ertan1982
12.04.2012, 20:35
Ben sayın başbakanın yerinde olsam Trabzon'daki ilk mitingde binlerce kişinin karşısında:

Eminim ki meydanda kendisini alkışlayacak onbinler, hatta " yok ole dedi ama oni diyerek puni temek istedi. ne kada güzel konuştuğuni anlamadunuz"veya "puni taktik icabi dedi, got kafalar, siz anlamaysunuz" diyecek yüzbinlerce hemşehrim mutlaka olacaktır.
10 Numara yorum.Garanti diyen olacak.

SiNo
12.04.2012, 21:00

işte yorum bu o kadar salak varki :(

Samet Türkmen
12.04.2012, 21:13
Bu Albayrak sülalesi sıkıntılı arkadaş.

Balcklabel
12.04.2012, 22:15
Trabzonspor'un ekonomik anlamda en sıkıntılı döneminde küçük bir umut kapısı olarak gördüğü liman ihalesini Trabzonspor'un elinden alan değil miydi bu kişi? Yanlış mı hatırlıyorum!!!

anerchy
12.04.2012, 22:17
yazık bu adama ya, hem kel hem fodul hem futboldan anlamıyo. Allah vurmuş zaten bi de biz mi vuralım

seyduna_efil
12.04.2012, 22:22

Sen diyorsun ki Trabzon'da onbinlerce yüzbinlerce "kendine küfredildiğini anlamayan geri zekalı" insanlar var,doğru mudur??

TekfurÇayır 61
12.04.2012, 22:38
Sen diyorsun ki Trabzon'da onbinlerce yüzbinlerce "kendine küfredildiğini anlamayan geri zekalı" insanlar var,doğru mudur??

Anlamayanları değil çıkarı olduğunda Ya Rabbi şükür diyecek tıynette kişileri kastediyor.

Fatih Öztürk
12.04.2012, 22:39

Nuri Albayrak tamamda,Sadri şener yönetiminin ne vizyonu varmış öğrenelim hemen.alttan oyuncu çıktıda haberimizmi yok?o vizyon sahibi yöneticiler 4 senede 20 milyon euroyu sadece menejerlere kaptırdılar.bu sene adrian henrique'ye ödenen 13 milyon euroda muhtemelen projenin bir parçası!ne projeymiş arkadaş yahu.en başarılı amatör şubesi bayan futbol takımını kapattılar.projenin en büyüğü dedikleri TS tv'yide sanırım Ganzilis abi var diye uygulamaya koymadılar!15 milyon tl harcayıp 4 senede bir tek oyuncu kazanamadığımız 1461 takımımızda projenin Alası!

Faik Yılmaz
13.04.2012, 08:19

Anlamayanları değil çıkarı olduğunda Ya Rabbi şükür diyecek tıynette kişileri kastediyor.

Mesele ile ilgili tv izlerken bizzat şahit olduğum olayı anlatayım....

2011 tarihindeki milletvekili genel seçiminden önce x partsininin lideri Zonguldak'ta miting yapıyor.....

Kalabalığa doğru soruyor :

- Ey Zonguldaklılar bizden önce Zonguldakta Üniversite varmıydı....

Coşkulu kalabalık :

- Hayırrrrrrrrrr

Lider aldığı gazla kalabalığa soruyor :

- Zonguldaka üniversiteyi biz kazandırdık değilmi...

Kalabalık :

- Evetttt..........

Oysa bahse geçen lider 2002 yılında iktidara gelmiştir...... Ama Zonguldak üniversitesi 1992 yılında kurulmuştur....

Bahsettiği üniversite ise Karabük üniversitesidir..... ve 2006 da kurulmuştur....

İşte bende bu yzden siyasiler küfretse bile anlamadan -Eveeettt diyecek binlerce insan olduğunu düşünüorum yukarıdaki arkadaş gibi....

Barış Gümüş
13.04.2012, 10:38
Hocam bunlar yapılıyor mu gerçekten? Yazdıklarınla bam telime basmışsın, olması gerekenler konusunda senle aynı düşüncedeyim ama dışardan baktığımda yönetimin bu vizyonda olduğuna dâir bir kanaat edinemiyorum, bu konuda biraz bilgi verirsen çok sevinirim.

Dostum çok ciddi projeler var ancak Trabzon göç veren bir il olduğu için Trabzon içerisinden üst düzey futbolcu çıkamıyor eskisi gibi.Bu durum yönetimle değil daha çok Trabzonun ekonomik pozisyonuyla alakalı.Ör:Muhammed Demir bir Trabzonlu ancak Bursa altapısından yetişti.Neden çünkü Bursanın endüstrisi gelişmiş olduğu için insanlar bu ile göç ediyor.Yönetim iyi niyetli olarak pilot takımlar edindi.Bunların birisi hollanda da ancak henüz pek verim alamadık.Diğer pilot takımlar Trabzonda.İstanbulda da bir pilot takım (ki çok doğru bir karar olur) düşüncesi var diye duyumum var ancak bu bir duyum şu an sadece.
Şu bir gerçek; altyapıdan bir yıldız henüz çıkaramasak da yönetimin yurtiçi ve dışı pilot takımlar oluşturması;Trabzon yaşamına uygun ülkelerde Trabzonsporlu scout ekibi kurması,HES vs gibi ekonomik projelerle kulübe daha önceki zihniyetlerde çok farklı olarak modern ve gerçekçi bir vizyon edinmeye çalışması hepimizin gözünün önünde bir gerçek.Bunun ekmeğini çok yakında yiyeceğimizi düşünüyorum.Doğru mutlaka bir gün karşılığını bulur ki geçen sene hırsızlık olmasa çoktan bulmuştu ve hiçbir futbolcumuzu kaybetmeden çok daha kaliteli bir kadroya sahip olacaktık.

Geçen seneki hırsızlık herşeyin silbaştan olmasına neden oldu ve kısıtlı zamanda transfer gerektiği için Şenol hocanın da dedği gibi gereğinden fazla para harcayarak aceleyle adam alınmaya çalışıldı. BU transferlerin tamamı Şenol Güneş onayı ile oldu ki hala başarısız transferler olduğunu düşünmüyorum.Bu adamlar seneye daha iyi oturacak diye düşünüyorm.
Dünyadaki hiçbir takım oturmuş kadrosunu dağıtıp yenisini kurduğu birsonraki sene başarılı olamamıştır.(Mourinholu Real bile daha yeni oturuyor) .Biraz anlayışlı davranıp destek verelim Trabzonspor uğruna kendi iş özel hayatlarını feda edenlere
Not:Sadri Şener 95-96 kadrosunu da kuran kişidir.(Ayrıca 5-1 lik Bursa maçıyla 8 yıl sonra aldığımız ilk kupada onun eseridir.)Şirketleri iflas ettiği için kulüpten ayrılmak zorunda kalmıştır ve yaklaşık 20 trilyon(yada dolar emin değilim) o zor dönemde bile kulübe hibe etmiştir.
Eleştirelim ancak haksızlık etmeyelim.Bize yakışan budur.

Ceyhun Dündar
13.04.2012, 10:41
sürünerek yaşamaktansa ayakta ölürüm...
Nuri diyorki böyle kirli devam etsin ee o da haklı bunları söyleyerek ekmek yiyorlar...

TekfurÇayır 61
13.04.2012, 12:04

2011 tarihindeki milletvekili genel seçiminden önce x partsininin lideri Zonguldak'ta miting yapıyor.....

Coşkulu kalabalık :

- Hayırrrrrrrrrr

Kalabalık :

- Evetttt..........

Oysa bahse geçen lider 2002 yılında iktidara gelmiştir...... Ama Zonguldak üniversitesi 1992 yılında kurulmuştur....

Bahsettiği üniversite ise Karabük üniversitesidir..... ve 2006 da kurulmuştur....

İşte bende bu yzden siyasiler küfretse bile anlamadan -Eveeettt diyecek binlerce insan olduğunu düşünüorum yukarıdaki arkadaş gibi....

Faik kardeşim siyâsilerin miting meydanlarını dolduran kalabalıkların büyùk çoğunluğu çıkar uğruna orada bulunuyor. Ya parti üyesi, ya akrabasının o partiyle ilişkisi var, ya komşu illerden getirilmiş bindirilmiş kıt'a, evine kaçak kat çıkan da gidiyor, imar affından bahsedilir mı diye. Geride kalan görüntüler hep aynı, padişahım çok yaşa. Bu insanlar işlerine geldiği zaman söyleneni çok iyi anlarlar, işlerine gelmediğinde anlamamazlıktan gelirler.

TekfurÇayır 61
13.04.2012, 12:17
Dostum çok ciddi projeler var ancak Trabzon göç veren bir il olduğu için Trabzon içerisinden üst düzey futbolcu çıkamıyor eskisi gibi.Bu durum yönetimle değil daha çok Trabzonun ekonomik pozisyonuyla alakalı.Ör:Muhammed Demir bir Trabzonlu ancak Bursa altapısından yetişti.Neden çünkü Bursanın endüstrisi gelişmiş olduğu için insanlar bu ile göç ediyor.Yönetim iyi niyetli olarak pilot takımlar edindi.Bunların birisi hollanda da ancak henüz pek verim alamadık.Diğer pilot takımlar Trabzonda.İstanbulda da bir pilot takım (ki çok doğru bir karar olur) düşüncesi var diye duyumum var ancak bu bir duyum şu an sadece.
Şu bir gerçek; altyapıdan bir yıldız henüz çıkaramasak da yönetimin yurtiçi ve dışı pilot takımlar oluşturması;Trabzon yaşamına uygun ülkelerde Trabzonsporlu scout ekibi kurması,HES vs gibi ekonomik projelerle kulübe daha önceki zihniyetlerde çok farklı olarak modern ve gerçekçi bir vizyon edinmeye çalışması hepimizin gözünün önünde bir gerçek.Bunun ekmeğini çok yakında yiyeceğimizi düşünüyorum.Doğru mutlaka bir gün karşılığını bulur ki geçen sene hırsızlık olmasa çoktan bulmuştu ve hiçbir futbolcumuzu kaybetmeden çok daha kaliteli bir kadroya sahip olacaktık.

Geçen seneki hırsızlık herşeyin silbaştan olmasına neden oldu ve kısıtlı zamanda transfer gerektiği için Şenol hocanın da dedği gibi gereğinden fazla para harcayarak aceleyle adam alınmaya çalışıldı. BU transferlerin tamamı Şenol Güneş onayı ile oldu ki hala başarısız transferler olduğunu düşünmüyorum.Bu adamlar seneye daha iyi oturacak diye düşünüyorm.
Dünyadaki hiçbir takım oturmuş kadrosunu dağıtıp yenisini kurduğu birsonraki sene başarılı olamamıştır.(Mourinholu Real bile daha yeni oturuyor) .Biraz anlayışlı davranıp destek verelim Trabzonspor uğruna kendi iş özel hayatlarını feda edenlere
Not:Sadri Şener 95-96 kadrosunu da kuran kişidir.(Ayrıca 5-1 lik Bursa maçıyla 8 yıl sonra aldığımız ilk kupada onun eseridir.)Şirketleri iflas ettiği için kulüpten ayrılmak zorunda kalmıştır ve yaklaşık 20 trilyon(yada dolar emin değilim) o zor dönemde bile kulübe hibe etmiştir.

Verdiğin bilgilere teşekkür ederim, söylediklerinden birkaç şey aklıma yatmadı. Ama tek bir konuya itirâz edeceğim. 1977'de Trabzon'un nüfusu kaç kişiydi, bugün kaç kişi? Göç olgusu pek de geçerli bir sebep olarak görünmüyor.

Faik Yılmaz
13.04.2012, 13:13
Verdiğin bilgilere teşekkür ederim, söylediklerinden birkaç şey aklıma yatmadı. Ama tek bir konuya itirâz edeceğim. 1977'de Trabzon'un nüfusu kaç kişiydi, bugün kaç kişi? Göç olgusu pek de geçerli bir sebep olarak görünmüyor.

1977 yi bilmiyorum ama

2000 yılında 975.137 olan nüfusumuzun

2011 yılında 763.714 e indiğini biliyorum.....

( kaynak : tüik verileri)

Yani ilimizden çok büyük bir göç olmuş.....

~UniCef~
13.04.2012, 13:30
Yaziklar olsun

Fatih Öztürk
13.04.2012, 15:43

1995-96 kadrosunu sadri şener kurmadı.o kadronun çekirdeği 1988 yılına dayanıyor.ogün,abdullah,hami,orhan,ünal çok evvelden kadrodaydılar.sadri şener tolunay,şota takviyesiyle kadroyu güçlendirdi.urbain breams ve leekens ile işlenen kadro şenol güneşe teslim edildi.her başarıyı sadri şenere maletmekte üstümüze yok yani.Bursayı yenerek aldığımız kupa tarihinede bakarsak sadri şener yanılmıyorsam henüz 3 aylık başkandı.eser sahipliyse ondan önceki Başkan Mehmet ali yılmaza aittir.

Ertuğrul ATALAY
13.04.2012, 15:50
ya kardeşim siz bana şunu söyleyin:bu adamın tekrar Trabzonspor başkanı olamayacağının garantisi var mı?....
asıl sorun burada....

İleli
13.04.2012, 16:25
neyse bosverin ya forumdan uzaklasmak istemiyorum...

Barış Gümüş
13.04.2012, 17:19
1995-96 kadrosunu sadri şener kurmadı.o kadronun çekirdeği 1988 yılına dayanıyor.ogün,abdullah,hami,orhan,ünal çok evvelden kadrodaydılar.sadri şener tolunay,şota takviyesiyle kadroyu güçlendirdi.urbain breams ve leekens ile işlenen kadro şenol güneşe teslim edildi.her başarıyı sadri şenere maletmekte üstümüze yok yani.Bursayı yenerek aldığımız kupa tarihinede bakarsak sadri şener yanılmıyorsam henüz 3 aylık başkandı.eser sahipliyse ondan önceki Başkan Mehmet ali yılmaza aittir.

Her başarıyı Sadri Şener'e maledene rastlamadım ben.Tam aksine her olumsuz durumda adamı ve yönetimi suçlamakta üzerimize yok.Adamlar resmen her türlü pisliği yapmış başkanlarına toz kondurmuyorlar;biz ise tarihimizin belki de en önemli başkanlarından birine en ufak olumsuzlukta hakarete varan eleştirlerden kendimizi alıkoymuyoruz. 95-96 başarısı Sadri Şener ve yönetiminin başarısıdır.Tabiki sıfırdan 30 tane futbolcu almadı kadroya.
Neyse konu Nuri Albayrak ve herkes hemfikir gözüküyor.En azından bu camia için sevindirici

TekfurÇayır 61
14.04.2012, 06:21
1977 yi bilmiyorum ama

2000 yılında 975.137 olan nüfusumuzun

2011 yılında 763.714 e indiğini biliyorum.....

( kaynak : tüik verileri)

Yani ilimizden çok büyük bir göç olmuş.....

Faik hocam, değerli kardeşim...

Konu Trabzon'un göç veren bir il olup olmadığı konusu olsa haklısın, verdiğin bilgiler de yerinde bilgiler olurdu.

Son yıldızımızın Fatih Tekke olduğunu kabul edelim, Fatih 1977'de doğmuş. 77'deki nüfusun da 750.000 olduğunu kabul edelim. (daha azdır) 77'de doğanlardan bir Fatih çıkıyor da, 92'de doğanlardan niye bir tânecik yıldız çıkmıyor, bütün yıldız adayı çocuklar âileleriyle birlikte göç ettiler de Trabzon'da yeteneksiz çocuklar mı kaldı. Bu işin göçle açıklanmasının mümkünâtı yok.

ibrahim
14.04.2012, 08:37
Yagcilikta son nokta. Helal olsun adama ihalelerde nasil bir kac adim önde olabilecegini cok iyi biliyor. Böyuk adam. Saygi duyuyorum bu adama...

yaranozlu
14.04.2012, 08:37

kesinlikle doğrudur. daha da ileri gideyim, para karşılığı şerefini satan Trabzonsporluların da olduğunu biliyoruz TRabzonsporun sproun ötesinden bir kimlik olduğunu unutanlara yazıklar olsun! bugün Trabzonspor tribünlerinden para kazananlar var ve bu iş için Trabzonspor tribünlerind bulunanlar var maalesef.

eren_61
14.04.2012, 08:57
beyefendi konuşuyo ama ne konuşuyor onu bilmiyor.adama sorarlar sen başkanlık yaptığın dönemde ne yaptında şimdi konuşma hakkını kendinde görüyosun.en basiti sivas maçında hakkımızı koruyamamış bir kişiliğin bu konuşmayı yapması gayet normal.boşverin hiç takmayın bu ve bunun gibi insancıkları.böyle konuşanları görünce eski başkanlarımızdan sevgili Mustafa Günaydın'ın bir sözü gelir aklıma ''Trabzonspor un sıkıntısı üzerindeki fbli gsli bjkli KENElerdir.başarı için bunlardan arınması gerekir.''

halil ibo
14.04.2012, 09:50
Siyaset böyle birşey işte.
Biz Trabzonspor yüzünden eşimizi,dostumuzu,partimizi ve tüm menfaatlerimizi bir kenara koyabiliriz.
Koyamayanlar-ı-a- da bir kenara koyabiliriz.

leviathan_-1461
14.04.2012, 16:32
Birileri böyle bir durumun olmadığı yönünde zırlayıp dursada, bu forumda Trabzonda yaşayanlara yönelik bir önyargının olduğunun, Trabzonda yaşayanları geri zekalı yerine koyup, göç edenleri alim yerine koyulduğunun en büyük kanıtı yukardaki kendiniz bilmezin cümlesidir...

Çağdaş DENİZ
14.04.2012, 16:44

Coşkulu kalabalık :

- Hayırrrrrrrrrr

Kalabalık :

- Evetttt..........

bahsettin lider değil ama başka bi lider de bizim çorum'a geldi faik abi.
dedi ki çorumsporu kötü yönetip küme düşürenlerden hesap soracağım dedi.baya bi kükredi.ancak çorumspor küme düşmemişti:D

TekfurÇayır 61
14.04.2012, 16:48
bahsettin lider değil ama başka bi lider de bizim çorum'a geldi faik abi.
dedi ki çorumsporu kötü yönetip küme düşürenlerden hesap soracağım dedi.baya bi kükredi.ancak çorumspor küme düşmemişti:D

O zaman iktidara gelince önce düşürsün, sonra çıkarsın. Adâlet yerini bulsun. Ülke mizahçılar cenneti.