PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 6. Hafta| Fenerbahçe 0-0 Galatasaray

Sayfa : [1] 2 3

Yiğit Gayretli
08.04.2012, 13:36
Fenerbahçe - Galatasaray
.
.

NuDGeRR
08.04.2012, 14:02
Gs yener Trabzonspor ikinci bitirir ligi

Mehmet Fatih Silik
10.04.2012, 04:29
GS'nin $ükrü Saracoglu'nda tur atmasi da bir acayip olur valla (:

TevhideAdanur
10.04.2012, 12:49
Galatasarayın en büyük fırsatı ayağına geldi, sürer finali 1.bitirip saraçoğlunda şampiyonluğunu ilan etmeli.

TAHSİN 61
10.04.2012, 15:30
Fenerbahçe nin şampiyon olmasını istiyorum ... Ortalık karışsın birazda Gs camiasını bu şike olaylarına çekmek lazım bizi sustururlar ama onları asla

DeAgLeMaNyAq
10.04.2012, 15:55
Bize yapılanlar ortadayken FB'nin şampiyon olmasını isteyenleri anlamak mümkün değil. Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman ve tayfasını mutlu etmeye ne kadarda meraklısınız öyle...

r9emre
10.04.2012, 15:57
Bu maca kalmaz sampiyonluk 2 hafta onceden belli olur. Hakemler bir tarafini da yirtsa Fb bu oyun anlayisiyla imkansiz gibi son haftaya sansini tasimasi. Biz 6'da 6 yapariz kim bilir. :cool:

aslı
11.04.2012, 21:26
Fenerbahçe şampiyon olmasında kim olursa olsun

EMiRHAN61
12.04.2012, 08:56
ayrıca şunuda belirteyim,g.saray 6.hafta kadıköy'e şampiyon olarak gitse bile sırf feneri şampiyonlar liginden etmek icin gene ölümüne oynucak,ayrıca olurda g.saray 3 te 3 yapar ve şampiyonlugunu ilan ederse bize herşekil 4.macı verirler,nasıl mı ? yedekleri ile maca cıkarlar..adamların tek derdi fener cünkü:D

Bu tür hesapları sevmiyorum , sevemiyorum.

Karşımıza koşullar icabı böyle bi sahne çıkar belki ama ille de çıksın gibi bi düşünceye sahip olmak bize yakışmaz.Neden oynandığı halen belli olmayan bi lig için sıralama kaygısı duymak yersiz...

EMiRHAN61
12.04.2012, 12:32
Başkasının elinde malzeme oluyor bu tür düşünceler. Yani İstanbul'a karşı durup yine bir İstanbul takımına umut bağlamak...

sakaryalı54
14.04.2012, 08:50
Başkasının elinde malzeme oluyor bu tür düşünceler. Yani İstanbul'a karşı durup yine bir İstanbul takımına umut bağlamak...

aynı düşüncedeyiz ist.takımlarının hepsininin canı cehenneme ;)

Ilelioglu
14.04.2012, 14:12
Ikisininde cani cehenneme..:) Sampiyon Trabzonspor ;)

Adem Erdoğan
03.05.2012, 11:34
gs şamp. turu atarsa o stadda kan çıkar. biri mapusa biri mezara derken ikisinden de kurtuluruz bunların. :D

anerchy
07.05.2012, 02:15
vay anasını adamlar şikeyi yaptı, küme düşecekleri yere şampiyon oldular.

bu maçı da rahat kazanırlar.

Şentürk
07.05.2012, 19:05
gs şamp. turu atarsa o stadda kan çıkar. biri mapusa biri mezara derken ikisinden de kurtuluruz bunların. :D

çççççççççççç

dünden beri barut küpüyüm ilkkez güldüm renkdaş :D

Bu dünyada birazcık insaf kaldıysa bu maç oynanmaz!
Haydi UEFA uzatma meseleyi

Yaşar
07.05.2012, 20:08
Fb'nin kazanmasını ve şampiyonluk turu atıp, kupayı almasını;
Galatasaray'ın da hakkı olan kupanın peşinden bağırmasını diliyorum.
O zaman ne Federasyon kalır, ne de başka bir şey.
Galatasaray lobisi hiçbir şeye benzemez.

hanifta
07.05.2012, 22:22
bizi kimin şampiyon olacağı ilgilendirmez artistliğine giremeyeceğim,fenerli futbolcuları sahada sevinirken görmeye tahammül edemiyorum.

Cihan-Ucar
07.05.2012, 23:31
Ne olursa olsun ortalik karisacak ondan rahatim :D

Kim yenerse yensin sonunda kavga olacakya o bana yeter ;)

BMWM3
08.05.2012, 03:59
Vurduğun gol olsun Galatasaray. Ne biz, ne TFF beceremedi bari sen kes bu adi hak yiyen şikecilerin cezasını. Ligde 6 senede 3. sefer son macta hüsrana uğramalarını büyük bir keyifle izleyeceğim.

zorroid
08.05.2012, 15:42
Vurduğun gol olsun Galatasaray. Ne biz, ne TFF beceremedi bari sen kes bu adi hak yiyen şikecilerin cezasını. Ligde 6 senede 3. sefer son macta hüsrana uğramalarını büyük bir keyifle izleyeceğim.

Hayırlı işler!!!! Formalarını da giyin isterseniz...

Hüseyin Bağdat
08.05.2012, 16:03
Kimin kazandığı beni ilgilendirmiyor.
Tek dileğim maçın tamamlanmaması. İki takım futbolcuları birbirine girsin. Emre,Engin,Melo,Volkan sahada kapışsınlar. Şikebahçeli seyirciler sahaya girsin.

61Temel61
08.05.2012, 17:47
Sikebahce kazanirsa bekledigimiz olaylarin hic biri cikmaz.. Normalde Gs den de hazzetmem ama fenerin sampiyon olmasini istemiyorum arkadas.. gun yuzu gormesinler.. Gs den hoslanmam ama fenerden nefret ediyorum..

BMWM3
08.05.2012, 18:28
Hayırlı işler!!!! Formalarını da giyin isterseniz...

Abimden dolayi cocuklugumda giymisligim var eger cok merak ediyosan. Ama gs her gol attiginda hoplayip ziplayacagina seni temin ederim.

Bos bos elestirecegine kabul edeceksin arkadas, fener nefreti hic birseye benzemiyor.

cerebrum
08.05.2012, 19:10
gs şampiyon olursa şike sürecinde kendilerini geriye çekerler...

Oruç
08.05.2012, 20:20
Şike yaparsa maçı alır sikebhçe.

Bağırsınlar gollerden sonra 'şike şike...' diye.

zorroid
08.05.2012, 20:24
Abimden dolayi cocuklugumda giymisligim var eger cok merak ediyosan. Ama gs her gol attiginda hoplayip ziplayacagina seni temin ederim.

Bos bos elestirecegine kabul edeceksin arkadas, fener nefreti hic birseye benzemiyor.

Kendi kendine sevin ama buraya şerefsiz istanbul takımları lehine yazamazsın.. Edepli ol neyi kabul edeceğim.. Ben ancak Trabzonspor gol atarsa sevinirim sınırsızca...

güneyli
08.05.2012, 21:51
Otururum tv başına...pitbul ve kangal cinslilerin boğuşmasını izlerim..Sonuçta bana yarayacak tek sonuç kaos kimin şampiyonluğu ile gelecekse o olsun..Kıyamet öncesi kurtarıcının gelmesi için daha fazla kaos olsun ki kurtarıcı erken gelsin diye düşünenler gibi düşünüyorum.Artık Türk futbolu masalı umurumda değil..Keeeel acele geeeel.

ANIL
08.05.2012, 22:22
nefretlerin en büyüğünü beslediğim şikebahçe nin yerine gesenin şampiyon olması bence daha ''şık'' olur.

zorroid
08.05.2012, 22:41
nefretlerin en büyüğünü beslediğim şikebahçe nin yerine gesenin şampiyon olması bence daha ''şık'' olur.

Az akıllı ol bakayım :)

NEŞAT BAŞOĞLU
08.05.2012, 22:59
Trabzonsporun çıkarları kimin şampiyon olmasını gerektiriyorsa o olsun yoksa banane BİZ hariç hepsi aynı ....

BMWM3
08.05.2012, 23:12
Az akıllı ol bakayım :)

yeterince akilli, cunku adam dogrulari konusuyor. Daha evvel ki yazimda ne dediysem o; fb nefreti baskadir, baska hic birseye benzemez. Yasin geregi bunu aslinda senin bilmen lazim benim degil. Firtina gibi estirdigimiz donemlerde ve sonrasinda hep cekistigimiz takim fb olmustur. Normal sartlarda bizim 3-4 fazla fenerin 3-4 eksik sampiyonlugu olmasindan kaynaklaniyor bu nefret. Bilmem anlatabildim mi?

r9emre
08.05.2012, 23:27
Fb, Gs'yi yenecek inşallah sonra yaslanıp arkamıza izleyeceğiz kaosu, isyanı, yağmalamayı.. O durumda şu ligde en karlı biz çıkacağız yesinler birbirlerini itler.

anerchy
09.05.2012, 00:15
Fener alırsa izleyin şenliği.

Bu ülkeyi kürt-türk, sağ-sol yıprattı ama bölemedi ama Cumartesi o kupa Şikebahçeye giderse Galatasarayın lobisinin gücünün altında ezilecek bu şikeci tayfa. Sokaktaki kaosu düşünemiyorum ama adalet için biraz gözyaşı dökülecek demekki...

zorroid
09.05.2012, 09:35
yeterince akilli, cunku adam dogrulari konusuyor. Daha evvel ki yazimda ne dediysem o; fb nefreti baskadir, baska hic birseye benzemez. Yasin geregi bunu aslinda senin bilmen lazim benim degil. Firtina gibi estirdigimiz donemlerde ve sonrasinda hep cekistigimiz takim fb olmustur. Normal sartlarda bizim 3-4 fazla fenerin 3-4 eksik sampiyonlugu olmasindan kaynaklaniyor bu nefret. Bilmem anlatabildim mi?

Ben hatırlarım da sen hiç birşey bilmiyorsun bence. Trabzonspor istanbulun 3 sülüğüyle sevişerek değil savaşarak geldi bu günlere. Hala ısrar ediyorsun.Bir TS taraftarı istanbul takımlarının hepsine eşit mesafede durur,durmalıdır bundan gayrısı boştur..

Lazman
09.05.2012, 10:58
bilmem dikkatinizi cektimide,fanatikte bi baslik var. Galata icin geri vitess yok tek yol hucum yazmis. 1. olan galiba galata tam tersi fenerin atak oynamaasi lazim. Adamlar bu cinligi her hafta her mac icin yapiyo.Saga sola etki yapma modeli. Yoksa soyle bi basligin mantigi nedir.
Bizim baskan dediya bunlarin guclu medyasi var,hersey ellerinde,aha size ornek.

TAHSİN 61
09.05.2012, 11:32
Şampiyonluk maçında eboue Emre'nin elini sıkmam diyormuş. zokora benim babam diyormuş. Fatih Terim'de Emre de benim oğlum diyormuş. :)

mahmuter61
09.05.2012, 14:42
Kim alırsa alsın umurumda değil,sadece şunu isterim sahada birbirini yesinler ve türübün sahaya girsin karışşsın puştlar.

ihsan candas
09.05.2012, 14:47
berabere bitsin :)

Aytaç Çakıroğlu
09.05.2012, 15:41
2-2 biter. avrupaya gideriz

Emirhan Makul
09.05.2012, 15:44
Farklı bir pazarlık yoksa şikeciler rahat kazanır.

Her zaman ki gibi benim takımıma etkisi yoksa herhangi bir skor dilemem, gönlümden geçen birşeyde asla yok. Teknik olarak tahmini yapmıyorum 3-1 şikeciler rahat rahat kazanır.

ThePatriot61
09.05.2012, 15:44
Ikisinin de Ankara Konya.

Punisher-61
09.05.2012, 17:24
Harbiden cüneyt cakiri vermisler maca...
Artik si...madilarda ne yaptilar??

Artik gs nin hic bir sansi yok..

Emirhan Çorumlu
09.05.2012, 17:38
Fatih Terim in Maci Loca dan izleyecek olmasi cok büyük bir dezavantaj... SüperFinal ugruna hersey Süper olsun diye Cezayi cekerler diyordum ama yanilmisim... Yeterki Ezikler Sampiyon olsun, ozaman zaten hersey Süper olur...

Ömer Faruk61
09.05.2012, 18:05
Dilerim şikebahçe 90 a kadar 1-0 götürsün maçı 90 da golü yesin...:D

güneyli
09.05.2012, 21:04
Şu hırsızların son maç sendromunu galiba bilmiyorsunuz..Flash back,dejavu,nostalji hepsi birarada olacak..İstek bir tarafa senaryom gs alabilir maçı..Hırsızlar kaderinde son maç sendromu yine nüksedecek gibi..tıpkı bizin avni akerde stresli maçları alamadığımız gibi..Hafta sonu hareketli ve bereketli olacak gibi..

sakaryalı54
09.05.2012, 21:20
gaysede ulusoy zamanında sürekli hakemlerle işi götürmüştü şimdi bunları desteklemek ne kadar doğru ikisininde canı cehenneme biz önümüzdeki seneyi düşüneceğiz artık umarım başkan selçuk,engin,ceyhundan sonra burağıda gayseye hediye etmez

Gundo
10.05.2012, 00:00
GS FB ile oynaddigi 3 mactada ezdi FB'yi bu sene. Ve son macta top tufek Fenerin uzerine gitmek yerine normal oynasaydi ve yenilmeseydi simdi sampiyonlardi. Fatih Terim motivesi ile cok sey kazandi ama o macta oyle yapmasi bu maci bu hale getirdi. Bence GS rahat oynar ve sampiyon olur. Fener gol atarsa GS yine gol bulur. Ben FB'ye hic sans vermiyorum. Zaten 1 gol atsinlar Aykut 9-1-1'e ceker takimi.

Harun-61
10.05.2012, 16:56
Son Dakika:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e verilen 3 maçlık cezanın geriye kalan 2 maçlık bölümü gelecek sezona ertelendi.

KüçükGolcü10
10.05.2012, 17:20
İnşallah gs yener!

şikecilerin yenmesini hiçbir türlü istemem, sonra çıkıp; alnımız akıyla kazandık geçen sene laf diyenler bu sene ne yapcaklar gibi anlamsız vıdı vıdı cümleleler kurup duracaklar!

BMWM3
10.05.2012, 20:40
gaysede ulusoy zamanında sürekli hakemlerle işi götürmüştü şimdi bunları desteklemek ne kadar doğru ikisininde canı cehenneme biz önümüzdeki seneyi düşüneceğiz artık umarım başkan selçuk,engin,ceyhundan sonra burağıda gayseye hediye etmez

Yenmedikleri takim kalmadi Avrupa'da o donemlerde. Yani Ulusoy falan hepsi hikaye, ama o adamin fanatik bir gsli oldugunu herhalde bilmeyen yok. O donemde de fb surekli sike, saibe islerinin icindeydi zaten ve 2001'de sonucunu aldi seref yoksunlari. Ama en manidar olani ertesi sezon gs toplama kiralik oyuncularla yine Avrupa'da tur atlarken fb sampiyonlar liginde 0 cekmisti :D

Chiko
11.05.2012, 00:53
Sikeciler alsin. Ne de olsa tokati UEFA'dan yiyecekler sonunda. ;)

Bu Gayse'den cok nefret ediyorum, en serefsizi hic kuskusuz Cincon'dur benim gözümde. Bir taraflari kalkti bu sene yine, sevinme tarzlarina uyuz oluyorum.
Diger takimlari kücük düsürüp kendisini dünya sampiyonu yapan serefsizlerdir Cinconlular..

Thor61
11.05.2012, 11:17

Bu Gayse'den cok nefret ediyorum, en serefsizi hic kuskusuz Cincon'dur benim gözümde. Bir taraflari kalkti bu sene yine, sevinme tarzlarina uyuz oluyorum.
Diger takimlari kücük düsürüp kendisini dünya sampiyonu yapan serefsizlerdir Cinconlular..

İt dövüldüğü yeri sever tarzı bir yorum olmuş.

Çağdaş DENİZ
11.05.2012, 12:05
gs maçın 70. dakikasında sahadan çekilir maç 2 farklı durumdayken

lazanya61
11.05.2012, 16:32
galata ezer geçer

looxer
11.05.2012, 17:32
1-2 Galatasaray kazanır. Herkes mutlu olur Trabzonspor dışında. Fenerli Volkan ve Azizenin açıklamalarına bakın taraftarını mağlubiyete alıştırıyorlar. Rakibi alkışlayalım kazanırsa, olay çıkarmayalım. Bu adamlar kibir abidesiyken ne olduda bi anda melaike oldular. Yüzyılın en büyük şikesi şampiyonluk maçında Fenerbahçe tarafından yapılacak. Galatasaray şampiyon olunca bu şike olayının peşine düşmez Fenerin başı ağrımaz. TFF de kellesini kurtarmış olur. Spor Toto İddaa dan dünyaları kaldırır. Aksi olursa Türkiye karışır. Galatasaray bu şike olayını her türlü yere taşır lobisiyle hukukçularıyla medya gücüyle. Fener yatsın kalksın dua etsin Galatasaray şampiyon olsun diye. Trabzonspor da Fenerbahçe olsun diye.

Alfren
11.05.2012, 18:35
1-2 Galatasaray kazanır. Herkes mutlu olur Trabzonspor dışında. Fenerli Volkan ve Azizenin açıklamalarına bakın taraftarını mağlubiyete alıştırıyorlar. Rakibi alkışlayalım kazanırsa, olay çıkarmayalım. Bu adamlar kibir abidesiyken ne olduda bi anda melaike oldular. Yüzyılın en büyük şikesi şampiyonluk maçında Fenerbahçe tarafından yapılacak. Galatasaray şampiyon olunca bu şike olayının peşine düşmez Fenerin başı ağrımaz. TFF de kellesini kurtarmış olur. Spor Toto İddaa dan dünyaları kaldırır. Aksi olursa Türkiye karışır. Galatasaray bu şike olayını her türlü yere taşır lobisiyle hukukçularıyla medya gücüyle. Fener yatsın kalksın dua etsin Galatasaray şampiyon olsun diye. Trabzonspor da Fenerbahçe olsun diye.

Galatasarayı çok büyütüyorsunuz. Abartılı kadar büyük bir lobi gücüne sahip değiller kesinlikle. Sahip olsalardı şike süreci çok daha farklı bir noktada olurdu şimdi. Fenerbahçe o yönden kesinlikle daha potansiyelli bir camia.

Galatasaray'ın kazanmasını istiyorum. Şikecilerin sevinmesini görmek istememem bir tarafa kupayı hak eden onlar bence.

anerchy
11.05.2012, 21:19
Sow 18'de yok. Alex yedek soyunacak. Herşey kötü girerse son umut girecektir.

Büyük avantaj gs için. İlk golü de atabilirse gs hayatında göremeyeceği bir fark bile yakalayabilirler kadıköyde.

ihsan candas
11.05.2012, 22:28
psikolojik bir oyuna gelmezse gs alır.

Legolas77
11.05.2012, 23:27

bende senin gibi düşünüyorum hepsinin allah belasını versin meydanı boş buldular malı götürdüler

BMWM3
11.05.2012, 23:43
Selcuk sakatlanmis galiba.

Tatar Kemal
12.05.2012, 11:40
ülkemizde şike serbest olduğuna göre cüneyt çakır'a en fazla mama gönderen bu maçı rahat kazanır. taktiğe, defansa, hücuma gerek yok. hakemler biraz mamalansın yeter.

fduran1983
12.05.2012, 11:57
fener 6-0 alır

looxer
12.05.2012, 13:34
fener 6-0 alır

Fener kaleye 2 kere zor gider.

FC-ST-PAULI-61
12.05.2012, 13:35
Fener alir en önemli Kozu Cüneyt Cakir

Cüneyt Canlıca
12.05.2012, 13:37
Kimin alıp almayacacağı zerre umurumda değil... Şöyle olmasını umut ediyorum..Gs alırsa sahada kan çıksın ...Seyirci sahaya girsin adam ölsün falan...Fener alırsa asıl şenlik o zaman başlar... Görürüm o zaman sus pus olan gs lileri...Her iki durumda BİZE HER YER TRABZON::

Yaşar
12.05.2012, 13:42
Cümbüş olsun, olaylar çıksın.
Fbliler yine birkaç günlük sevinç yaşasın.

Çağdaş DENİZ
12.05.2012, 13:42
fener farklı kazanır ama benim isteğim maç yarıda kalsın olaylar çıksın

fduran1983
12.05.2012, 13:45
fener rahat kazanır

looxer
12.05.2012, 14:21
Fener rahat kazanır diyenler Alexin, Sowun olmadığını, Aykut un Stochu yedek başlatacağını hiç mi takip etmiyorsunuz.Adamlar Feneri 3 maçta ezim ezim ezdiler biraz şanslı biraz becerikli olsalar her maç 5 lik olurdu Fener. Fener kazanırsa bile tek farklı yine ballı bir galibiyet olur.

fduran1983
12.05.2012, 15:26
fenerbahçe 5-0alır çok iyi oynuyorlar

DeAgLeMaNyAq
12.05.2012, 15:51
FB deli gibi bir baskıyla başlayabilir öne de geçebilir ama maçın sonu önemli. GS de tılsımı bozabilir ya da berabere kalıp da şampiyonluğunu ilan edebilir. O vakit oradaki atmosfer nasıl olacak merak konusu. Bence taraftar takımını alkışlar ve stadı terk eder. Shaktar maçındaki gibi bir şey olursa ortalık fena karışır...

seyfettin061
12.05.2012, 15:54
fener gol ararken defansi da saglam tutmak zorunda, gs'ye beraberlik yetiyo ama öne geçerse fark bile atabilir, benim tahminim berabere bitecek

Emre EFENDİOGLU
12.05.2012, 15:57
Bol hakem hatasi ile Fener insallah sampiyon olur. Gs de yanimizda olur o zaman :) gs sampiyon olsa da farketmez, bize her iki durumda Trabzon ;)

RizeLim
12.05.2012, 16:01
Mecidiyeköy metrobüsde Galatasaraylı bir grup 12 yaşındaki Fenerbahçeli bir çocuğu bıçakladı.

DJTT
12.05.2012, 17:02
Gözlerime inanamıyorum Fener'in şampiyon olmasını istiyorsunuz. Sebebinizde gs aynı bizim gibi olsun diye ne saçma ya.... Fener bize kapak olsun diye şampiyon olmak İstiyor bizde hehe dicez...

Bizim gs yardımımıza hiç ihtiyacımız olmasın.

TSelif
12.05.2012, 17:05
**gsnin şampiyon olup şükrü saraçoğlunun savaş alanına dönmesini istiyorum
**fbnin şampiyon olup avrupalı! 8 numara ve adi engin başta olmak üzere tüm gs camiası tepetaklak olsun istiyorum
**İkisinin de ALLAH belasını versin kim olursa olsun diyorum

#Sampiyon1461Trabzon (https://twitter.com/#!/search/%23Sampiyon1461Trabzon)

KoRNea
12.05.2012, 17:15
Olay çıksın, maç bitmesin. İki rezil takım dünyanın gözünde de rezil olsun.

Sefaenes
12.05.2012, 17:29
gs öne gecsin taraftar sahaya atlasin bencede

nesta61
12.05.2012, 17:29
Olay çıktı!
Fenerbahçe ve Galatasaray Süper Final maçı öncesi, Zincirlikuyu'da taraftarlar birbirine saldırdı! Şekip Mosturoğlu'nun oğlu Batu yaralandı, 12 yaşında bir çocuk bıçaklandı!
Bunlar daha baslangic oyun daha yeni basliyor

Mehmet Fatih Silik
12.05.2012, 17:35
Macin nasil sonuclanacagina dair ikilem ya$iyorum...

Bir yandan diyorum ki fb $ampiyon olsun sonra UEFA gelsin agiz burun giri$sin hem bu senenin hemde gecen senenin kupasini elinden alip tüm dünyaya ne mal olduklarini göstersin ve gs de artik isyan bayragini cekip gücünü kullansin...

Diger yandan gs $ampiyon olsun olaylar ciksin yine saracoglu yansin ve travma gecirsin fbliler ve uefa gelsin ikinci darbeyi vursun istiyorum...

her ikisinden tabikide zararli cikacak takim fb...ama önemli olan nasil daha cok aci cekmeleri (: Bize cektirdiklerinin 61 katini istiyorum ben...

nihahahaa... (:

Zafer Fidan
12.05.2012, 18:07
Serefsizler cincon'a verir kupayi susturmak icin. kadroya bak cay demle.

Galatasaray: Muslera - Eboue, Ujfalusi, Semuh, Hakan - Melo, Selcuk, Engin, Riera - Necati, Elmander

Fenerbahce: Volkan - Orhan Şam - Bekir - Yobo - Ziegler - Dia - Emre - Selçuk - Stoch - Baroni - Semih

macuka
12.05.2012, 18:22
Seytan diyor git oraya, dal seyircilerin arasina, bas mermiyi havaya!:)

Emirhan Makul
12.05.2012, 18:24
Uyarı !

Şimdiden uyarı mı geçmek istiyorum, temkinli davranmakta fayda var.

Aramızda yada yeni üye olacak gs'lilere dikkat edelim raporlayalım arkadaşlar, şikeciler zaten belli oluyor tespit ediyoruz ama gs'lilere fırsat vermeyelim, aramızda sempatisi olanda rica ederim yazmasın, eğer Trabzonspor'luluğu rencide edip, ezip, renkten renge girmiş mesajlar yazılır ise mesajlar silinecek kişi ve kişilere ise ceza vereceğiz. Burasının Trabzonspor forumu olduğunu unutmayalım, biz 3. olduk ve senelerdir olduğu gibi elin alemin şampiyonluğunu izleyeceğiz, ızdırapsa bu ızdırabı beraber çekeceğiz, şu cümleyi açık açık yazmaktan utanıpda "şampiyon gs be helal olsun be" ve türevi mesajlar yazaracak kendinizi kandırırsınız.

Sevgili üyelerimizden anlayışlı olmalarını diler, iyi seyirler dilerim.

Bud Spencer
12.05.2012, 18:27
fenerbahce sampiyon olamaz!
aksi halde hicbirsey bilmiyorum ben
kadroya bakin, kazanmak istemiyorlar cünki bu sefer gs camiasida bastiracak

yinede insallah fb alir ortalik karisir

DJTT
12.05.2012, 18:28
Uyarı !

Şimdiden uyarı mı geçmek istiyorum, temkinli davranmakta fayda var.

Aramızda yada yeni üye olacak gs'lilere dikkat edelim raporlayalım arkadaşlar, şikeciler zaten belli oluyor tespit ediyoruz ama gs'lilere fırsat vermeyelim, aramızda sempatisi olanda rica ederim yazmasın, eğer Trabzonspor'luluğu rencide edip, ezip, renkten renge girmiş mesajlar yazılır ise mesajlar silinecek kişi ve kişilere ise ceza vereceğiz. Burasının Trabzonspor forumu olduğunu unutmayalım, biz 3. olduk ve senelerdir olduğu gibi elin alemin şampiyonluğunu izleyeceğiz, ızdırapsa bu ızdırabı beraber çekeceğiz, şu cümleyi açık açık yazmaktan utanıpda "şampiyon gs be helal olsun be" ve türevi mesajlar yazaracak kendinizi kandırırsınız.

Sevgili üyelerimizden anlayışlı olmalarını diler, iyi seyirler dilerim.

Yeni üyelerine test yakmak lazım. Trabzonspor testi

Veysel
12.05.2012, 18:37
2 takımada boş kavgalı bir maç istiyorum :)

Recep Çaltepe
12.05.2012, 18:40
tff bir yerine yaksın kınaları; millet birbirini bıçaklamaya başlamış bile. Bir de şu var, aynı olay Trabzon'da olsa şehirde kesin bir NATO tatbikatı yapılırdı, şimdi "istenmeyen üzücü olaylar" başlıklarıyla geçiştiriliyor. İkiyüzlülük bunlarda bir hareket tarzı değil, genlerine işlemiş bir özellik.

Şentürk
12.05.2012, 18:41
Bugün fenerin karşısında kim olursa olsun fenerin yenilip o stadı yakmasını istiyorum, bittii, onların şampiyon olup volkanın emrenin semihin hahaha gülmelerini koydukmu bu da mı şike söylemlerini çekemem kimse kusura bakmasın!

Recep Çaltepe
12.05.2012, 18:43
Bugün fenerin karşısında kim olursa olsun fenerin yenilip o stadı yakmasını istiyorum, bittii, onların şampiyon olup volkanın emrenin semihin hahaha gülmelerini koydukmu bu da mı şike söylemlerini çekemem kimse kusura bakmasın!

Ama öyle derken derken UEFA'nın bunlara koyması daha da zevkli oluyor.. :)

Maç her ne sonuçla biterse bitsin, uzun vadede güzel bir eğlence yaşanacağı kesin.. :)

DJTT
12.05.2012, 18:51
Dha feed kanalına bakıyorum gs gencler panatinakos taraftarlarına girmiş

leavemealone
12.05.2012, 18:57
Haydi gs.. bu sene hakettigin sampiyonlugu resmilestir.
Su sikeci köpeklere gecir.
Febe kadar lanet bir takim olamaz su dünyada..

Cafer Bulur
12.05.2012, 18:59
Hakeden kazansin,fb nin bir adim daha sampiyonluga yakin oldugunu düsünüyorum.

Gs kaybederse fb fobileri daha yeni baslamis olacak.;)

arda.61
12.05.2012, 19:01
Umarım Gs şampiyon olur.
Fenerlileri görmek istiyorum :)

Berat Akçay
12.05.2012, 19:06
İstanbul takımlarına karşıyız diyoruz ama şu olsa daha iyi ne demek .Kim olursa olsun biz olamadıktan sonra .

Lazman
12.05.2012, 19:07
Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın önünde Fenerbahçeli taraftarlar polislerle çatışmaya girdi.

Soru;polisle catismaya kim girer?
El cevap: teroristler :)) hele fenerli olunca dahada tehlikeli.

edimurphy_61
Eboue Emre'nın elını sıktımı ?

Cüneyt Canlıca
Ortalık karışsın yeter ki.. kan çıksın bu maçtan...Ne güzel sevgi pıtırcığıydım önceleri yedin beni federasyon..

Mehmet Fatih Silik
12.05.2012, 19:08
Eboue Emre'nin elini SIKTI mi?

Cüneyt Canlıca
12.05.2012, 19:08
Eboue Emre'nın elını sıktımı ?

Emre elini uzatınca eline verecen...Ah Nouma ah O olsa yapardı :)

winner
12.05.2012, 19:10
Örgüt lideri sempatizanları çağlayan'dan sonra kadıköyde de yine polise saldırmış...e komşu cumhuriyetin polisi onlar saldırırlar tabii...

Mehmet Fatih Silik
12.05.2012, 19:14
cü$$$$....!!!
Zokora'yi yerden yere vuranlar bakalim Dia'nin bu hareketine ne diyecekler...

kirmizinin kirmizisi bir pozisyon!

Sefaenes
12.05.2012, 19:21
dün Buraka kirmisi verenler bügün semihe de verebilirlerdi

Bahadır Şimşek
12.05.2012, 19:22
BU ayak sakatlanmalarında hakemin maçı durdurması moda oldu. Bildiğim kadarıyla hayati tehlike oluşturabilecek durumlarda hakemlerin bu şekilde durdurması gerekiyor, onun dışında ayak sakatlanmalarında (kırılmasından bahsetmiyorum tabi) hakemlerin oyunu durdurmaları bence doğru değil. Vakit geçirmek isteyen takımların ekmeğine yağ sürmüş oluyorlar.

İrva Yazıcıoğlu
12.05.2012, 19:24
eboue emrenin elini sıkmayacağını söylemişti sıktı mı ?

Emirhan Makul
12.05.2012, 19:26
Elini sıktı mı göremedim ama maçın başında ayağa direk koydu adam sonra da zokora gibi el kol haraketi ile "sikinti yok" dedi.

Bahadır Şimşek
12.05.2012, 19:26
El sıkışma anını göstermedi kanal. İstiklal marşından sonra reklama girdi hemen, gösterdiyse de ben görmedim.

yorumsuz6117
12.05.2012, 19:28
gs beraberlige yatıyo fb atar gibi.

İrva Yazıcıoğlu
12.05.2012, 19:29
sözünde durmuştur umarım :D yobo gbi o da ırkını satmasın =P

yorumsuz6117
12.05.2012, 19:30
Elmander malı kaçırdı..

yorumsuz6117
12.05.2012, 19:31
Elmander sakatlandı çıktı Baros girdi.

M. Fatih ALEMDAR
12.05.2012, 19:36
Bol kavgali mac olur insallah. Yesinler birbirlerini. Ha ha ha. Cook kotuyum :D

Bahadır Şimşek
12.05.2012, 19:38
Ebue harika ortaladı, Baros kafayı çok kötü vurdu.

İrva Yazıcıoğlu
12.05.2012, 19:40
bize terörist diyen o yorumcular bugün febelilerin çıkardığı olayları görsün !

Mehmet Yusuf
12.05.2012, 19:44
bi mucize olsa ikiside ayni anda yenilse...
Cokmu sey istiyorum ??
:):):)

Bahadır Şimşek
12.05.2012, 19:46
Az önce bir pozisyonda top ceza sahasına ortalanırken bir oyuncu ofsayttaydı. Top daha yakın kale sahası çizgisinde kafayla karşılanmasına rağmen hakem ofsaytı verdi.
Bizim maçta Sow bildiğin topun yanındaydı ama ofsayt verilmedi. İlginç gerçekten.

Royal Heart
12.05.2012, 19:48
Ünal Aysal ne dedi, fb yenerse alkışlarım...
Çok da önemli değil, kim yenerse yensin.

winner
12.05.2012, 19:51
olympiakos ve pana taraftaları da bugün ayasofyanın önünde birbirne girdi...tesadüfen tanık oldum...böyle bir kin olamaz...polis olay bittikten, kafalar yarıldıktan sonra geldi...cümle alem biliyordu bu iki takım taraftarının bugün ayasofyayı ziyaret edeceğini...ama olay başladığında ortada ne polis vardı ne bir şey...

Bahadır Şimşek
İki takımı bizim maçlar dışında ilk kez izliyorum şu anda. Şunu fark ettim ki bu takımlar çok iyi değilmiş, biz çok kötü olduğumuz için bize karşı iyi oynuyormuş gibi görünmüşler...

M. Fatih ALEMDAR
Guzeeeel. Oyun sertlesmeye basladi. :)

Giallorossi
12.05.2012, 19:55
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=113551

TS taraftarından protesto

Trabzonspor taraftarları Kalkınma Mahallesi'nde bulunan kafelerin önünden geçerek protesto yapıyor.

Bine yakın Trabzonspor taraftarı, Kalkınma Mahallesi'nde Fenerbahçe - Galatasaray derbisini seyredenleri protesto ediyor.

Çoğunlukla Üniversiteli gençlerin yaşadığı mahallede bulunan bazı cafelerin önünden yürüyen Trabzonspor taraftarları, "Burası Trabzon" şeklinde sloganlar atarak protestolarını dile getiriyorlar.

Taraftarları gören bazı bordo-mavililer de onlara eşlik ediyor.

:):)

bordo08
12.05.2012, 19:55
Biz daha nerdeyse 1 yıl olacak emeğimizin karşılığını alamadık..

Gel görki bu hırsız küme düşmüş olması gereken takım şampiyonluk maçını oynuyor..

Şu maçın ardından ş.liginden kovuldukları haberini alsak..:mad:

DeAgLeMaNyAq
12.05.2012, 19:56
GS'nin bu oyun tarzıyla maçı gol yemeden bitirmesi çok zor. FB ikinci yarı baskıyı iyice arttıracaktır...

Fatih ÇOLAK
12.05.2012, 19:59
Olaylar istiyorum ama pek niyetleri yok gibi :(

Hatice Aslan
Fener resmen Gs'yi ezerek oynuyor pas yüzdelerinden vs anlaşılıyor zaten.
Özellikle Eboue cemrenin elini sıkacak mı diye baktım ama o arada reklama girdi, oyun başlar başlamaz zaten daldı cemreye :)

Semih'in içine Guiza'nın ruhu kaçmış muslera tam kalesinde yokken topukla vurmasa gol olurdu :D
Muslera'da arada saçmalıyor.

batugol
hırsıznamussuzarsızşerefsizşikebahçede kornerleri kim atıyor?

Bahadır Şimşek
12.05.2012, 20:01
Emre ve Stoch atıyor.

Bud Spencer
selcuk sahini izledikce aykut akgüne haksizlik yapildigini düsünüyorum
bu kadar yeteneksiz adam olamaz

Hatice Aslan
hırsıznamussuzarsızşerefsizşikebahçede kornerleri kim atıyor?

Emre ve Stoch

Sefaenes
12.05.2012, 20:02
bu mac Trabzon 3 ezik takimdan birinle oynasaydik o faulleri biz yapsak ya sarilari hemen verirlerdi yada Kirmizi almistik. Insallah 2 yari olaylar cikarda bütün dünya nasil mallarin bizi yönettigini anlar

winner
12.05.2012, 20:02
fatih terim başarılı bir hoca sayılıyor ise bunu iki şeye borçludur....1-Hagi...2-2008'de milli takımda ki şerbetli maçlar...kariyerinin gerisi de başarısızlıktır...bütün rakipler sezon başında tepetaklak olmuşken, Trabzonspor ile bjk kendisinden nerdeyse 1.5 kat fazla maç oynamışken hem de kısaltılmış ligde olayı buraya kadar getirdi...şimdi de korkak bir anlayışla çıkmış...başını yakacak bu anlayış...

Cüneyt Canlıca
12.05.2012, 20:03
Ordu Fidangör grubu Orduspor formalarıyla sokaktalar...Şampiyonluk kutlamalarına izin vermeyeceklerini iddia ediyorlar..Dur bakalım İnşallah

Fatih ÇOLAK
12.05.2012, 20:04
Bu Bekir malı kendini oynadıkça geliştiriyor, belki baskı yok ondan bana öyle geliyor...

Hatice Aslan
12.05.2012, 20:04
@winner hocam Gs 3gün arayla bir maç yaptı hemen yere serildi kupadan elendiği maç gibi.. Bu yıl başarılarını sadece haftada bir maç yapmalarına bağlıyorum, şu maçı izliyorum ve Gs'nin Bjk takımından veya diğer takımlardan ne artısı var diyorum şikebahçe resmen eziyor sahada.

Tyler Durden
12.05.2012, 20:05
lig bitti bu muslera iyimi kotumu anlamadim..
bir bakiyorsun panter kesiliyor bir bakiyorsun sigirlasiyor.
uc bes tane salak sacma hareket yapti..
sikebahcede selcuk cinconda muslera..bu ikisinden biri takimini yakacak..

mekatronik
rüyamda 70. dakikaya kadar 0-0 gidiyordu sonra semih 2 gol atıp maç 2-0 bitiyordu. rüyaları anlatınca gerçekleşmez diye yazayım dedim

Barış Mayda
Bu Bekir malı kendini oynadıkça geliştiriyor, belki baskı yok ondan bana öyle geliyor...
ne yaptıki sahada faul'den başka tipik bir kazma

Trabzonspor 61
12.05.2012, 20:06
İkinci yarı her sonuca açık.

Royal Heart
12.05.2012, 20:06
Maçı izleyenlerimizin olması enteresan, ben mi yanlış anlıyorum yoksa...

sessizkral_1
12.05.2012, 20:07
gs bu oyun anlayışıyla devam edemez fener dahada baskı kuracaktır alex hamlesi gelir

gerçi bu gs nin işinede gelebilir ama gs yeterince etkili değil bugün baskı altında belli

Fatih ÇOLAK
12.05.2012, 20:07
ne yaptıki sahada faul'den başka tipik bir kazma

Atılan uzun topları veya pasları bir şekilde takımına kazandırdı, bu dikkatimi çekti, baskıyı arttırmak için stoperlerin bu işi çok iyi yapmalı, mesela Giray 3 senedir oynuyor, genelde bu tarz topları ya rakibe verir ya da taca atar...

Hatice Aslan
12.05.2012, 20:08
Maçı izleyenlerimizin olması enteresan, ben mi yanlış anlıyorum yoksa...

Bir futbolsever olarak maça bakarsak tempolu heyecanlı. Bizim psikolojimizle bakarsak lanet olasıcalar! diyip kapatılmalı :) izlenilesi..

Barış Mayda
12.05.2012, 20:08
gs bu oyun anlayışıyla devam edemez fener dahada baskı kuracaktır alex hamlesi gelir

gerçi bu gs nin işinede gelebilir ama gs yeterince etkili değil bugün baskı altında belli
elmander cıkana kadar iyiydi gs elmander cıktı fener rahatladı bence gs ileriye attıgı topları ındırıcek elmanderi kaybedince toplar duvar gibi geri gelmeye başladı.

Trabzonspor 61
12.05.2012, 20:09

Alex girerse GS'nin işine gelir bence. Orta saha dirençsizleşir FB'de.

Mehmet Yusuf
12.05.2012, 20:11
gs korner kullanirken ligtv orayi gostermiyor bazen. Heralde atilan yabanci maddeleri gostermemek icin boyle bisey yapiyor adiler..
Biz olsak kesintisiz gosterirler olaylari.

FC-ST-PAULI-61
12.05.2012, 20:11
Yapacak bisey yok Bugün nefret ettigim bir Takim sevinecek, Gs de Fenerde igrenc.
Maci niye izliyorsunuz ki Cüney Cakir birazdan Penalti verir.

Tascaynar
12.05.2012, 20:12
Birbirlerini yesinler.

worldmaster
12.05.2012, 20:12
bi mucize olsa ikiside ayni anda yenilse...
Cokmu sey istiyorum ??
:):):)

Ben de sonucu ikisi acisindan da hayirsiz bizim acimizdan hayirli olacak bir mac istiyorum. Allah'tan bunu diliyorum ve ona sonuna kadar inaniyorum. Ayni dualari paylasmamiz dilegiyle...

Emrullah
12.05.2012, 20:14
Maç mı var? Ne maçı...:D

Royal Heart
12.05.2012, 20:14
Bir futbolsever olarak maça bakarsak tempolu heyecanlı. Bizim psikolojimizle bakarsak lanet olasıcalar! diyip kapatılmalı :) izlenilesi..
Biz futbolsever değil miyiz ? :) Ben bir ''futbolsever'' olduğumu düşündüğüm için izleyemiyorum açıkçası.

Lazman
12.05.2012, 20:16
yuz yilin derbisi :D:D kicimin derdibisi

kendi kendine calip oynamak boyle bisey galiba :D:D

winner
12.05.2012, 20:17
iki komprador burjuva takımından birisi ne gidecek şampiyonluk, paraya gidecek yani...farkı yok birbirinden...

yorumsuz6117
12.05.2012, 20:18
Aptallar stadı yaktılar :D

Lazman
12.05.2012, 20:18
ahiri yakti inekler :D:D

Sertan Danışer
12.05.2012, 20:19
trabzonda şampiyonluk kutlaması yapılmayacak heralde

Emrullah
Yüzyılın dünya derbisini sadece ve sadece Lig Tv veriyor. Ha birde Justin Tv veriyor... Adı dünya derbisi ama...

DeAgLeMaNyAq
GS gol atsın asıl o zaman yakarlar stadı...

Mehmet Fatih Silik
12.05.2012, 20:20
Salaklar yine statlarini yaktilar :D

İrva Yazıcıoğlu
2si de aynı gözümde! ama bu akşam fenerin daha çok üzülmesini istiyorum =)
hatta olay çıkmasını da istiyo olabilirim =))))

Sefaenes
ya birakin bu mallari hangi devlet gösteriyor bizim maclari alarak. Bizim tv ler yapanci maclari satin alirken kactanesi bizim maclari satin aliyor. Kicimin derbisi

winner
12.05.2012, 20:21
Yüzyılın dünya derbisini sadece ve sadece Lig Tv veriyor. Ha birde Justin Tv veriyor... Adı dünya derbisi ama... Yok öyle diill...uefa bile adam göndermiş izlesin diye...ama onlar başka şey için göndermiştir, hırsızları yakından takip etmek için...

yorumsuz6117
12.05.2012, 20:29
Muslera ard arda golü engelledi.

yorumsuz6117
12.05.2012, 20:31
Orham Şam Melo'ya taban girdi kart yok.

M. Fatih ALEMDAR
12.05.2012, 20:32
Bi kavga olur dize os...tan derbi izliyoz yav. Tam eziyet la. Bu ne la. Olayyyyyyyy istiyoruzzzzzz

deneme61
fener 10 kısı kaldı

Giallorossi
$ikeciler 10 kisi. Bunlar harbi inek :D

Mehmet Fatih Silik
fb 10 ki$i... dia kirmizi kart gördü düdükten sonra topa vurunca

yorumsuz6117
Dia kırmızı kart doğru karar.

DeAgLeMaNyAq
12.05.2012, 20:33
FB kupayı alamazsa kovarlar Dia'yı...

bordo08
12.05.2012, 20:33
Şimdi o stad yanar sahayada insinler 10 maç ceza inşallah artı kümeye..

Cüneyt Canlıca
12.05.2012, 20:34
Dalın la sahaya hiç mi adam yok aranızda...

DeAgLeMaNyAq
İşte bu be...

Mehmet Fatih Silik
O cok bekledigimiz an geldi :D
Ortalik kari$ti yihuuuu :D

Giallorossi
12.05.2012, 20:35
Saha karisti :D Beter olun.

M. Fatih ALEMDAR
İstere buuuuuuuu

Lazman
uueheueheueheueheueh siiiiikkeeee baaaahhcceeeeee :D:D

bordo08
Dualarım kabul oluyor yiyorlar birbirlerini..:D

yorumsuz6117
12.05.2012, 20:36
Şerefsiz Semih bide dikleniyon adama..

r9emre
12.05.2012, 20:36
Ne mal lan bu insanlar ne güzel planlanmış her şey. Muazzam bir final yapmışlar bu tiyatroya. Hayır bizim gerizekalı bazı taraftarlarımız da Gs için seviniyor her şey ortada işte figüran olan Fb'ydi Süper Final'de Gs değil. Fb'yi geçen seneki şikelerini affederek susturuyorlar.

Tayfun Aydın
12.05.2012, 20:37
Kavga çıkınca ligtv spikeri kendini kaybetti çok hoşuna gitti.

Mehmet Yusuf
iste bunun icin izliyorumbu maci ya, yiyin birbirinizi :)

İrva Yazıcıoğlu
ohhhh ohhh :D:D
beter olsunlar..olayy istiyorummm !! elimde değil :D

DeAgLeMaNyAq
Cüneyt Çakır her an eyyam yapıp GS'ye kırmızı gösterebilir...

Kasım BEKTAŞ
12.05.2012, 20:39
cüneyt gsliye kırmızı vermek için fırsat kolluyor...

M. Fatih ALEMDAR
12.05.2012, 20:39
Yiyin birbirinizi serefsizler

Lazman
12.05.2012, 20:45
son 5 dakkayi bekleyin.ozaman kuduracaklar :D:D

bordo08
12.05.2012, 20:47
Ufaluji kırmızı kart..

DeAgLeMaNyAq
Ben demedim mi eyyam yapacak...

yorumsuz6117
Ujfalusi kırmızı..

Giallorossi
Bu kediciklerde inek cikti :D

Tayfun Aydın
cüneyt gsliye kırmızı vermek için fırsat kolluyor...

Ulfaliji yi atıı ilk fırsatta.

Mehmet Yusuf
12.05.2012, 20:48
ileri goruslu renkdaslari tebrik ediyorum :)

r9emre
Oh oh oh çok iyi oldu Fb son dakikalarda bir gol atsın da İstanbul karışsın istenmeyen olaylar çıksın 1 aylık saçma bir şampiyonluk daha kutlasınlar diyeceğim de yok baba bu maçın sonucu çoktan belli.

FC-ST-PAULI-61
Okadar belliydiki Allahtan kork Cüneyt.Neyse beni ilgilendirmiyor ama Cüneytin Fenerli oldugu yüzde yüz.

Kasım BEKTAŞ
işte bu :)
hırsız ve şerefsizlerin ne yapabileceği en kolay bu memlekette tahmin ediliyor....

Nadir Bekar
12.05.2012, 20:49
link yok mu yaaa :D

Giallorossi
Tamam $ikecilere kinimiz ve öfkemiz büyük ama kirmizi kart 100% dogru. Objektif olmak lazim.

bordo08
Baroşta sakatlanıp çıktı..

yorumsuz6117
Baros :D:D:D

M.ALİ ÇOKLUK
stadı ne zaman yakacaklar diye justin tv nin başında kaldık nette kotalı kotadan yiyoruz ama bu ineklerin yüz ifadesini görmek için değer :)

winner
12.05.2012, 20:50
örgüt son kozlarını oynuyor...

M.ALİ ÇOKLUK
12.05.2012, 20:50
son osmanlı yandım volkan tedirgin bakışlarla maçı sürdürüyor :=))

DeAgLeMaNyAq
12.05.2012, 20:51
Tüpçüye bakın hele...

Punisher-61
demirörenin gülmesine bakin..ne uyuz adam..

r9emre
Abi Ünal Aysal'daki rahatlığa, gülüşlere bakın sürekli Demirören'le ya nasıl bir tiyatro oynuyor bunlar..

Kasım BEKTAŞ
12.05.2012, 20:52
maç 0-0 biter... şikeciler stadla beraber kendilerini yakar... memleketten 55 bin şerefsiz eksik olur :)

bordo08
12.05.2012, 20:52
Tüpçünün fenevbahcesi zor durumda...

winner
12.05.2012, 20:54
şu anda tribünlerin toplam promil oranı milyonu bulmuştur...maç biter,stad yanar...

Barış Mayda
12.05.2012, 20:55
allahım şu fener şampiyon olmasın yalvarıyorummmm

Mustafa Calik
12.05.2012, 20:55
Spiker: Bütün Türkiye ayakta..

Ben koltugumda oturuyorum be oglum.. :D

Giallorossi
12.05.2012, 20:56
8 dakika uzatir simdi..

Ilelioglu
12.05.2012, 20:57
Gol olana kadar uzar mac...

Mustafa Calik
5 dakika uzatma..

bordo08
5 dk uzatı

Giallorossi
12.05.2012, 20:58
Sadece 5 dakikami? Soktayim vallah :D

FC-ST-PAULI-61
5 Dakika .... Böyle bisey anca Türkiyede olur Diger Ülkelerde en fazla 3 veriyorlar.

Barış Mayda
5 dakika uzatma..
5 dk ka mı:(:(

İrva Yazıcıoğlu
12.05.2012, 20:59
febe atana kadar uzar

Kasım BEKTAŞ
bu aydın malı ikidir topu ayağından açıyor ve önemli pozisyonları mahvediyor...

Tayfun Aydın
febeşliler muslerayı topla beraber içeri sokmaya çalışıyorlar:)

DeAgLeMaNyAq
İşte çirkefliğin örneği...

Mustafa Calik
12.05.2012, 21:00
bu spiker tam mal be sinir etti beni..

bordo08
12.05.2012, 21:00
Muslera sakatlandı oyun gene durdu uzarda uzar bu maç..

Nadir Bekar
12.05.2012, 21:01
şöle geseliler tartışmalı bir gol atsada biraz ısınsak , eee kadköy yanarsa ben kurtköy den ısınırım :D

Ilelioglu
İşte çirkefliğin örneği...

Noldu ki......?

Cüneyt Canlıca
Beyler ayarlanmış maç...fb biliyor şampiyon olsa milletin nasıl üstüne geleceğeni...

Emre EFENDİOGLU

Sen gene iyi ben yatiyorum :)

DeAgLeMaNyAq
12.05.2012, 21:03
Beter olsunlar. İnşallah yakarlar stadı...

bordo08
Bitti kediler şampiyon..

Bu saatden sonra şike sürecinde yalnız mücadele edeceğiz..

Gs zafer sarhoşu...

61_Lazzzo_11
Spiker resmen kafayi yedi..

Lazman
aynen boyle serefsizbi sezon yok :D:D

Giallorossi
Belgeselde aslan ceylani yakalayacakmi diye bakarken daha cok heyecanlaniyorum :D

İlker Akçay

hahaha :D :D aynen ben de yatmış müzik dinliyorum :D

Ilelioglu
Beter olsunlar. İnşallah yakarlar stadı...

Gayseliler ile hep birlikte yanarlar insallah...

Tayfun Aydın
12.05.2012, 21:04
Bu maç bu dakidan sonra nasıl biterse bitsin stad yanar. Derken bitti e hadi yakın stadı.

Oruç
Şike şike...

:)

Kasım BEKTAŞ
maç bitti... şikecilerin içinde kaldı...

Emre EFENDİOGLU
Hala ates yakmadilar ben bomba koymalarindan supheleniyorum :)

Bera Algün
12.05.2012, 21:05
hadi fenerliler yakın o cenabet yeri hadi kim tutar sizi

yorumsuz6117
Şimdi Bursa koyacak bunlara ondan sonrada Uefa.. :)

winner
şu rezalete bak 500 polis arasında şampiyonluk sevinci...sonuçta türk futbolunu yöneten örgüt kazandı...

Ilelioglu
Türkiye Kupasini bunlara verirler simdi görün bakin..

Mete DORUK
Ahaaaaa Çifte Kupaaaa:) Adamlar sahaya yanıcı madde atıyor.Gslileri polis cevreledi...
Sahaya inen var...
Sadece Ts yapıyo dimi.
Şerefsizler.

Cüneyt Canlıca
12.05.2012, 21:06
Bunların hepsi aynı kadının çocugu....

FC-ST-PAULI-61
Galatasarayda igrenc bir Takim,Taraftari,Oyunculari,Teknik Ekibi.Ama olsun Sikeciler sevinmesin.

M.ALİ ÇOKLUK
evett şimdi koltuğa gerilip belgeselin finalini izleyebilirim :)

winner
12.05.2012, 21:07
stad dışında çatışma başladı...

Tayfun Aydın
Valla fazla bir olay çıkmadı hani beklentimi karşılamadı.Acaba kupayı alırken mi olay çıkacak.

sessizkral_1
Maçın en iyisi Selçuktu..

buda çok ironik bir durum..

Emrullah
12.05.2012, 21:08
Kötü oldu bence.... şikeciler kazansa sanki bizim açımızdan daha iyi olurdu.

Punisher-61
12.05.2012, 21:08
simdi febe yönetimi ve tüpcü oturur ve konusurlar...hadi size ceza verir gibi yapalim 12-13 puaninizi silelim yinede trabzonsporun öünde ikinci olarak kalirsiniz..nasil ama:D:D

TÜPCÜ: millet deli ya yuttururuz