PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elazığspor

Cevikoglu
08.04.2012, 13:32
http://www.trtspor.com.tr/Gallery/Images/Haber/Resized/elaz%C4%B1%C4%9Fspor-logo.jpg

Tam isim: Elazığspor Kulübü
Takma isim: Gakgoşlar
Renkler:Bordo-Beyaz
Kuruluş: 1967
Stadyum: Elazığ Atatürk Stadı, Elazığ
Kapasite: 14.467
Kadro: http://www.transfermarkt.com.tr/...or/kader/verein_2292.html (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/elazigspor/kader/verein_2292.html)

Elazığspor 1967'de Elazığ'da kurulan futbol kulübüdür. Merkez Gençlik, Güvenspor ve Harputspor’un birleşmesiyle kurulmuştur. Kulübün renkleri bordo-beyazdır. Elazığspor Kulübü 3. Lig'de 1974-1975, 1982-1983 (amatörken), 1985-1986, 1989-1990 ve 1994-1995 sezonlarında şampiyon olarak 2. Lig'e yükselmiştir. 1995-1996 Futbol sezonunda klasman birincisi olarak Ekstra Play-Off müsabakalarında mücadele etmiş; 1997-1998, 1998-1999, 2000-2001 futbol sezonlarında Play-Off Grupları'nda yer almış ama Süper Lig hedefine ulaşamamıştır. 2001-2002 sezonunda şampiyon olarak Süper Lig'e yükselen Elazığspor 2 sene Süper Lig'de mücadele etmiş, 2003-2004 sezonunda Süper Lig'den düşmüştür. 2007-2008 sezonunda 1. Lig'den düşmüştür. Elazığspor şu anda TFF 2. Lig'de mücadele etmektedir. Akın Şatıroğlu başkanlığındaki yönetim kurulu tarafından yönetilmektedir.Taraftar Dernekleri ise Gençlik23 ve Narkoz'dur. Elazığspor-Malatyaspor takımları arasında büyük bir ezeli rekabet bulunmaktadır. Doğunun en büyük derbisi olarak nitelendirilmektedir.

Elazığspor TFF 2.Lig'de olmasına rağmen her maçına yaklaşık 15 bin kişilik taraftar kitlesiyle çıkmaktadır. Elazığspor stadının ışıklandırması yapıldıktan sonraki ilk gece maçında İstanbulspor ile oynadı ve bu maçta yaklaşık 18 bin taraftar stadı doldurdu.

Gençlik 23 ve Narkoz taraftar grupları Elazığsporu içerde ve dışardaki maçlarında desteklemektedir.

Elazığ Atatürk Stadı

Elazığ Atatürk Stadı'nda, Elazığspor futbol takımının maçlarına ev sahipliği yapmaktadır. 14.467 kapasitesi vardır. Tümü koltukludur. Oyun alanı zemini çimdir. Stadyumda ışıklandırma, kapalı devre kamera sistemi ve engelli tribünü bulunmaktadır. Stadyumun ses sistemi nemden etkilenmeyen 12 tane hoparlör ile karşılanmaktadır.

Doğu Anadolu'daki en iyi stadlardan biridir.ve iki yıl önce stadyum tam kapasitesi ile bir toparlanma aşaması geçirmiştir.ışıklandırma sistemi ise bu süre zarfında stadyuma eklenmiştir.

Elazığ Atatürk Stadı 4 Kasım 2009 tarihi itibariyle 10 yıllığına Elazığ Spor Kulübüne devredilmiştir.

Sıfır yabancı oyuncu şampiyonluğa ve Süper Lig'e ilerliyor.
Her zaman gurur duyduğum memleketime başarılar....

28TS61
08.04.2012, 14:09
sirf turbülent serefsizi yüzünden istemiyorum cikmalarini ama cikarcalr kesin. yoksa turbülent gitmesindi oraya.

ESER
08.04.2012, 14:11
serefsiz turbulenti kaldırabilen midesi olan bir takımı super ligde gormek istemiyorum.

Sefa
08.04.2012, 14:12
Liderken Hoca'yı gönderip Şikeci bir adamı takımın başına getiren takım gelmesin Süper Lig'e..

Misina
08.04.2012, 19:08
5.Haftada 10.Sıradan Aldığı Takımı Liderliğe Taşıyarak Şampiyonluk Yarışına Sokan Hüsnü Özkarayı Gönderip Şikeci Bülent'e İstihdam Yaratanların Elinde Futbol 1 Arpa Boyu Yol Alamaz.

CAFER ÖZER
08.04.2012, 19:51
Gelseler bile bu kafa yapısı ile geldikleri gibi giderler
Elazığ'ın çıkmasını isterdim
Bordo renklerini seviyordum ama artık istemiyorum
Bülent'den başka adammi kalmadı
Buca ya yaptıkları ortada Elazığ a aynısını yapacak tabi UEFA ömür boyu men vermesse
Bu kafa yapısı asansör takim yapar

Vkgz
08.04.2012, 21:29
umarım çıkamazlar

TAHSİN 61
16.04.2012, 12:31
31. Hafta
Elazığ - Kayseri ERciyes
Sakaryaspor - Kasımpaşa
Akhisar Belediye - Kartalspor
Gaziantep bld. - Konyaspor
Güngören bld. - Rizespor

32. Hafta
Tavşanlı Linyit - Elazığ
Rizespor - Giresunspor
Denizlispor - Akhisar belediye
Konyaspor - Adanaspor
Kasımpaşa - Kayseri Erciyes

33. Hafta
Göztepe - Konyaspor
Akhisar Belediye - Karşıyaka
Kasımpaşa - Tavşanlı Linyit
Boluspor - Rizespor
Elazoğ - Bucaspor

34.Hafta
Bucaspor - Kasımpaşa
Konyaspor - Elazığ
Rizespor - Akhisar Belediye

Cevikoglu
18.04.2012, 17:06
bende rahatsız oldum ilk geldiğinde
ancak kötü dileklerinizi sadece Uygun'a ya da yönetime karşı yapsanız daha sağlıklı olur.
Çünkü taraftarın, şehrin ve kadronun verdiği emek takdir edilmeli ve bu takım hakettiği yer olan Süperlig'e çıkmalı.
Elazığ hem çok güzel bir şehirdir hem de halkı futbolla çok alakalıdır.
Yine de düşüncelerinize saygı duyuyorum.

kudu_61
22.04.2012, 23:16
sizin yüzünüzden iddaa da yatmaktan bıktım kendi evinde erciyesi yenicen ve rahatlıcan daha ne uzatıyon bu işi anlamadım ki bakalım tavşanlıyı yenmeyi becerebilecekmisiniz

.....
22.04.2012, 23:22
Şimdi bunların hocası kim ?

Fatih ÇOLAK
22.04.2012, 23:35
Az kaldı, bu hafta Tavşanlı puan alır diye düşünüyorum, son hafta da Konya, Elazığ Süper Lig'e çıkamayacak...

Sefa
23.04.2012, 00:10
Çıkamayacaksınız İnşallah.. Bülent ile takılırsınız.. Bir takım ancak böyle kendini sevimsizleştirirdi..

kudu_61
29.04.2012, 17:50
bi takım anca bu kadar fırsat teper türbülent elinizde patlayacak

Cevikoglu
07.05.2012, 12:02
http://www.xn--sportrkiye-eeb.com/haber_imaj/3aabcdef.jpg2447146183aabcdef.jpg

arkadaşların bir çoğu çok beddua etti.
renktaştır diye sesimizi çıkarmadık.
isimlere takıldılar.
bülentmiş, türbülentmiş diye diye.
belki saygı gösterirler dedik.
bedduaya devam ettiler.
1 senenin emeğini, başarısını görmezden geldiler.
ancak siz halley misali takılmaya devam edin.
yukarıdaki satırlar şifa niyetine kapak gibi cuk diye oturmuştur o arkadaşlara.
son olarak bizim oralarda derlerki:
''Herkes ölür, biz helvasını yerik''
...

Samet Yildirim
09.05.2012, 22:47
Elazig kümeye...

ibrahim
09.05.2012, 22:50
Şikeci yandasi Elazığ kümeye! Asansör takimi olursun inşallah!

Fatih ÇOLAK
10.05.2012, 01:30

isimlere takıldılar.
bedduaya devam ettiler.
...

Usta Elazığ taraftarıysan git onların forumuna yaz...

Hüsnü Özkara o takımın başındayken burada herkes Elazığ'ın 1.lige çıkmasını istiyordu ama o türbülent gelince işler değişti, yaşarsak göreceğiz, neyi kasttettiğimizi anlarsın, fener ligde kalırsa 5'er gollü 2 galibiyeti garanti ki türbülentin de ne mal olduğunu herkes biliyor, sen takımın başına böyle bir adamı yakıştırıyorsan ben sana birşey diyemem...

Emirhan Makul
10.05.2012, 01:57

isimlere takıldılar.
bedduaya devam ettiler.
...

Bak arkadaş 26 yaşındasın benden büyüksün üslubumu bozmak istemiyorum ama insanların ince noktaları var bilmem senin öyle bir ince noktan oldu mu, renktaş demişsin orada görüyorum o kelimeyi ben orada öyle değil mi sonra diyorsun ki herkes ölür biz helvasını yeriz.

Ne taraftasın ki kime gönderme yapıyorsun, sen burada ki bir insanın bile içinde ki düşünceleri anlayamamışsın, anlayamazsında o kafanı hiç yorma, sen hiç katiline ve saygı duydun mu ? Yada senin hiç katilin oldu mu ? Hayallerimizi öldürenlerin arasındadır o şerefsiz bülent, o karaktersiz herif, ilah olsa farketmez, sen bunu anlayabildinde mi buradaki kişilere rest çekiyorsun.

Aptal değiliz, senden de iyi takip ediyoruz elazığspor yönetiminin açıklamalarını, adeta yeni bir sivas doğuyor, başında da şikeci bir teknik adam ile yönetim var, umrumda değil, adil, dürüst ve doğru olmadıktan sonra en dibi görmeleri dileği ile.

Uğurtan
10.05.2012, 02:35
Fazla uzatmaya gerek yok.

Çok güzel bir söz söylemiş arkadaş.

Herkes ölür biz helvasını yerik.

Aynen öyle örnekleri tarihte yazılıdır.

Vanspor,Samsun v.s

Hatta fenerbahçe 3 yıldır analarından doğduklarına pişmanlar.

Duamız tutmayabilir ama bedduamız sekmez. ;)

Ömer Faruk61
10.05.2012, 09:16
Her zaman bireylerin yaptıklarını camialara bağlamamız gerektiğini düşündüm..Ancak göz göre göre hapisten çıkan ve tutuklu yargılanan birini teknik direktör yapıyorsan Elazığspor hiçbir hakarete de laf edemez!!!

halil ibo
10.05.2012, 09:30
parasal gücü çok büyük olan ve ''yavuz hırsız'' modeli çalışan camiasıyla yeni sezonun hazırlıklarını erkenden yapıyor tavuk sürüsü.
Bir lafım da Elazığspor'un yönetimine ;
Başarılı ve takımı şampiyonluğa taşıyan bir teknik direktörün işine son verip
şikeci olduğu tescilli bir lavuğa takım teslim etmenin bir açıklamasını yapsalar da anlasak durumu.
Ne yazık ki hoşgeldin diyemediğim gibi şimdiden uğurlar olsun diyorum.
Aşağılarda Vanspor sizi bekliyor.

Misina
10.05.2012, 09:36
Hüsnü Hocanın hakkını yiyerek şikeci Bülent'e bu takımı teslim edenlere sesleniyorum.Hüsnü hocanın eli değdikten sonra tıkır tıkır işlemeye başlayan bu takımın şampiyonluğunda Bülentin payı sıfırdır.Kim gelse bu takım şampiyon olurdu zaten.

Yanlıştan dönün bu şikeciyi kulüpten uzaklaştırın yoksa sonunuz Buca gibi olur.Tıpkı Elazığ gibi önce Tff 2.Ligde ardından Bank Asya'da şampiyon olup Süper Lige yükselen Bucanın 2 yılda 2 şampiyonluk yaşayan kadrosunu bozup hem kulübü milyonlarca liralık zarara uğratan hemde küme düşmesinde baş rol oynayan Şikeci Bülent sizi de aynı sona sürüklemeden uyanın...

cakalkerem
10.05.2012, 09:42
Elazığspor'a başarılar, türbülente güle güle demek istiyorum

SEDAT
10.05.2012, 10:39
* Hüsnü Hoca'nın hakkını yemek ayrı, onun yerine şikeci Bülent'i getirmek daha ayrı bir terbiyesizlik. Ama bu kafayla BAL ligi uzak değil...

POYRAZ
10.05.2012, 20:11
O takimi bu hale getiren Hüsnü hocadir.
Cefayi ceken adama sefayi sürdürmemekle kalmayip birde üstüne üstlük
ismi sike skandallarinda gecmis, hapislere girmis cikmis, görev yaptigi takimlari
yüz üstü birakip kacmis, kancik karakterli serefsiz bir adami teknik adam diye aliyorsun.
Hic bir Trabzonspor taraftarinin Elazigspor ile bir alip veremedigi olamaz.
Milletin itirazi, mütevazi bir kulüp olan Elazigspor'un böylesine yavsak bir insana güvenip
emek veren hocasini kapinin önüne koymasi.
Umarim büyük bir kazik yemez Türbülentten o camia.

Murat Altun
12.05.2012, 11:37
O bülent Elazığ la berber Trabzona mı gelecek hımmm güzellllll

Cevikoglu
14.05.2012, 12:00
Bak arkadaş 26 yaşındasın benden büyüksün üslubumu bozmak istemiyorum ama insanların ince noktaları var bilmem senin öyle bir ince noktan oldu mu, renktaş demişsin orada görüyorum o kelimeyi ben orada öyle değil mi sonra diyorsun ki herkes ölür biz helvasını yeriz.

Ne taraftasın ki kime gönderme yapıyorsun, sen burada ki bir insanın bile içinde ki düşünceleri anlayamamışsın, anlayamazsında o kafanı hiç yorma, sen hiç katiline ve saygı duydun mu ? Yada senin hiç katilin oldu mu ? Hayallerimizi öldürenlerin arasındadır o şerefsiz bülent, o karaktersiz herif, ilah olsa farketmez, sen bunu anlayabildinde mi buradaki kişilere rest çekiyorsun.

Aptal değiliz, senden de iyi takip ediyoruz elazığspor yönetiminin açıklamalarını, adeta yeni bir sivas doğuyor, başında da şikeci bir teknik adam ile yönetim var, umrumda değil, adil, dürüst ve doğru olmadıktan sonra en dibi görmeleri dileği ile.

Söyle arkadaşım içinden ne geçiyorsa söyleyebilirsin. İlkin ben hangi tarafta olduğumu çok iyi biliyorum. Ben bületin taraftarı değilim. Bu takımı da o şampiyon yapmadı. Şayet yiyecek ekmeği yoksa defolup gider. Fakat Elazığ’ı ne ezerim ne de ezdiririm. Uygarca ‘’bülent uygunu getirmekle hata ettiniz’’ demek başka, ‘’Beter olun’’ demek bambaşka. Kimse bu takımı sevmek zorunda değil ancak herkes verilen emeğe saygı göstermeli

İkincisi Trabzonspor açısından bülente hayallerimizi öldürenlerden biri demişsinde bülent olsun, aziz olsun, aykut olsun onlar kim ki bizim hayallerimizi öldürebilsinler? Kimsenin gücü Trabzonspor’u yıkmaya yetmez. Abartılı bir şekilde katil benzetmesi yapman da gereksiz olmuş. Trabzonspor senelerdir ne yaptıysa kendine yaptı. Kusura bakma bu takım şayet 28 senedir şampiyon olamamışsa bunun sorumluları Trabzon’dan öteye gidememiş, siyasetin kuklası olmuş, masa başında dönen dolapları tek sebep gören zavallı yöneticiler ve herşeyi devletten bekleyen, biat eden, çağın gerekliliklerine ayak uyduramayan, okumayan, yazmayan, tartışmayan, sorgulamayan, eleştirmeyen ve tek çözümü kavgada arayan toplumsal anlayıştır. Bu egemen yapı malesef Trabzon'un spora bakış açısını da şekillendirmektir. Başarılı olmak istiyorsak hem Trabzon şehri önyargıları yıkmalı hem de Trabzonspor, Avrupa tipi kurumsallaşmalıdır. Karadenizlilik yapılarak ‘Biz bize benzeriz’ anlayışıyla bir yere varılamaz.

Kısacası bu hüsranların sorumlularını içimizde arayalım; başkasına beddua, hakaret ederek değil.

SEDAT
14.05.2012, 12:10
Söyle arkadaşım içinden ne geçiyorsa söyleyebilirsin. İlkin ben hangi tarafta olduğumu çok iyi biliyorum. Ben bületin taraftarı değilim. Bu takımı da o şampiyon yapmadı. Şayet yiyecek ekmeği yoksa defolup gider. Fakat Elazığ’ı ne ezerim ne de ezdiririm. Uygarca ‘’bülent uygunu getirmekle hata ettiniz’’ demek başka, ‘’Beter olun’’ demek bambaşka. Kimse bu takımı sevmek zorunda değil ancak herkes verilen emeğe saygı göstermeli

İkincisi Trabzonspor açısından bülente hayallerimizi öldürenlerden biri demişsinde bülent olsun, aziz olsun, aykut olsun onlar kim ki bizim hayallerimizi öldürebilsinler? Kimsenin gücü Trabzonspor’u yıkmaya yetmez. Abartılı bir şekilde katil benzetmesi yapman da gereksiz olmuş. Trabzonspor senelerdir ne yaptıysa kendine yaptı. Kusura bakma bu takım şayet 28 senedir şampiyon olamamışsa bunun sorumluları Trabzon’dan öteye gidememiş, siyasetin kuklası olmuş, masa başında dönen dolapları tek sebep gören zavallı yöneticiler ve herşeyi devletten bekleyen, biat eden, çağın gerekliliklerine ayak uyduramayan, okumayan, yazmayan, tartışmayan, sorgulamayan, eleştirmeyen ve tek çözümü kavgada arayan toplumsal anlayıştır. Bu egemen yapı malesef Trabzon'un spora bakış açısını da şekillendirmektir. Başarılı olmak istiyorsak hem Trabzon şehri önyargıları yıkmalı hem de Trabzonspor, Avrupa tipi kurumsallaşmalıdır. Karadenizlilik yapılarak ‘Biz bize benzeriz’ anlayışıyla bir yere varılamaz.

Kısacası bu hüsranların sorumlularını içimizde arayalım; başkasına beddua, hakaret ederek değil.

* Hüsnü Hoca'ya bir teşekkür edemediniz ama. Maşallah Elazığ'a laf kondurulmazken Trabzon'la ilgili tespitler yapılmış. Karadenizlilik derken herhalde forumda sadece bu başlığa girip çıkıyorsun. Hala Bülent için bir kınama yapamadınız. Kusura bakmayın Hocası Bülent olan takım için iyi dilek sunamam ben, Trabzonspor'dan da kimse dostluk beklemesin...

Cevikoglu
14.05.2012, 12:41
* Hüsnü Hoca'ya bir teşekkür edemediniz ama. Maşallah Elazığ'a laf kondurulmazken Trabzon'la ilgili tespitler yapılmış. Karadenizlilik derken herhalde forumda sadece bu başlığa girip çıkıyorsun. Hala Bülent için bir kınama yapamadınız. Kusura bakmayın Hocası Bülent olan takım için iyi dilek sunamam ben, Trabzonspor'dan da kimse dostluk beklemesin...

hüsnü hocaya teşekkür edilemdiğini nereden biliyorsunuz? Tanıyosunuz galiba hüsnü hocayı
ikincisi yazımı dikkatli okumadınız galiba bülent uygun umrumda değil. başkan değilimki kovayım. İllaki hakaretler mi etmeliyim kınama olması için.
üçüncüsü her zaman önceliğim Trabzonspor. Çünkü Trabzonsporluyum ancak doğduğum topraklara da ihanet etmem. Ayrıca yazdığım tespitler Elazığspor içinde geçerlidir.
dördüncüsü merak etmeyin her başlığa girip çıkarım.

SEDAT
14.05.2012, 12:44
hüsnü hocaya teşekkür edilemdiğini nereden biliyorsunuz? Tanıyosunuz galiba hüsnü hocayı
ikincisi yazımı dikkatli okumadınız galiba bülent uygun umrumda değil. başkan değilimki kovayım. İllaki hakaretler mi etmeliyim kınama olması için.
üçüncüsü her zaman önceliğim Trabzonspor. Çünkü Trabzonsporluyum ancak doğduğum topraklara da ihanet etmem. Ayrıca yazdığım tespitler Elazığspor içinde geçerlidir.
dördüncüsü merak etmeyin her başlığa girip çıkarım.

* Neyse zaman herşeyi gösterecek zaten hepimiz burdayız...

zafer6161
14.05.2012, 13:42
elazığlı arkadaşı rahat bırakın ya,,,
sanki büloyu o almış takıma,
o arkadaş bizim trabzonlu olmayan trabzosporlu değerlerimizden bir tanesidir,,onu küstürmeyin,
çoğu kişi elazığı bülentten dolayı sevmeyebilir,ama elazığ halkını taraftarını sevmeme lüksü yok,,,

Badaloğlu
15.05.2012, 12:19

Adam doğru söylüyor... Özellikle boldladığım kısımlar da...

Bu arada Bülent Uygun'u Elazığ'ın başına getiren güç kuvvet neyse, bilmek istiyorum. Bu nasıl bir güçtür ki; bu emek hırsızını kodesten çıkar çıkmaz (mahkemesi hala devam ediyor) Elazığ'ın başına getiriyorlar.

Bize şu mesaj mı veriliyor? Bakın şike, mike yok.Her şey güllük gülüstanlık, Bülent Uygun şike yapmadı! Mesaj bu mudur? Bunun için kobay olarak Elazığ mı seçildi?

Mehmet Ağar'ın bu işte parmağı varmıdır?

Bu arada benim düşünceme göre, sezon 2 hafta daha devam etseydi Elazığ çıkamayacaktı.

Bülent Uygun hariç, süper lige hoşgeldin Gakkoşlar diyarı, Elazığspor...

ESER
15.05.2012, 12:35
geldigin copluge biran once kolpa hocanla donmen dileklerimle. lige bos geldin $ikeci yalakasi elazigspor

Cevikoglu
17.05.2012, 13:20
Bülent Uygun hariç, süper lige hoşgeldin Gakkoşlar diyarı, Elazığspor...

elazığlı arkadaşı rahat bırakın ya,,,
sanki büloyu o almış takıma,
o arkadaş bizim trabzonlu olmayan trabzosporlu değerlerimizden bir tanesidir,,onu küstürmeyin,
çoğu kişi elazığı bülentten dolayı sevmeyebilir,ama elazığ halkını taraftarını sevmeme lüksü yok,,,

iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar

ATSIZ
17.05.2012, 13:29
gakkoşa dokunman yaa... naapsın adam...
elazığ da da ''atam haklıydın, işte şimdi dahili ve harici bedbahtlar sahnede'' dedirten adamlar sahnede...
bölü inşallah sezon başında kovulur...
yoksa elazığ kümeye ...

SAFA
17.05.2012, 19:38
Şikeci yollarını ayırmadığı sürece Elazığspor benim için bitmiştir . Ayrıca Şikecinin menajerlik şirketinden yapılacak transferleri izleyin :)

Barış Gümüş
23.05.2012, 13:55
Elazığlı kardeşlerimiz hoşgeldiniz..Ancak Bülent Uygundan Sivas,Buca ve şike faciasından sonra ne bekleniyor anlamadım.Türkiyede hoca mı yok?

.....
19.06.2012, 20:47
Tribun Dergi ‏@tribundergi
Elazığspor, Eskişehirspor'dan kaleci Vanja Ivesa ve Hırvatistan'ın Sibenik takımından Hrvoje Spahija ile sözleşme imzaladı.

Misina
02.07.2012, 15:57
Şikeci Bülente kucak açan Elazığ emek hırsızı türbilenti barındırmayın

EMiRHAN61
03.07.2012, 00:31
Trabzonspor'dan başka elimde forması olan tek Türk takımıdır. Ofspor formam bile yok , o kadar severim yani düşünün :)

Süper ligde görecek olmama gerçekten çok sevindim lakin Bülent Uygun konusunda daha önce söylenen şeylerden farklı düşüncelerim yok.

Sefa
05.08.2012, 02:00
İsim yakıştı.. :)

SEDAT
05.08.2012, 02:43
* İsim tam oturmuş...

Trabzonspor 61
05.08.2012, 04:03
Yakışır Bülo'ya.

Alihan Ertürk
05.08.2012, 15:06
Boru mu bu, boru mu bu? rivrivrivrivriv ettiğimin elazığspor'u bu!

28TS61
05.08.2012, 16:26
eger bizi yenerlerse gazete basliklari "elazig boruyu dosedi" yazarlar

Alihan Ertürk
05.08.2012, 16:46
Biz yenince de ''Burada bizim borumuz öter..'' deriz

Hüdai Pervaneli
05.08.2012, 16:50
:) Cok iyi Olur :) Boru patladi:) olabilir

Ali Can
27.08.2012, 17:21
eger bizi yenerlerse gazete basliklari "elazig boruyu dosedi" yazarlar

iyiki yenmişiz :D

Erbay
27.08.2012, 17:33
Bülo'yu gönder Elazığ, ne yap et gönder :)

ESER
27.08.2012, 22:41
bulo gibi bi bk cukuru ile calismalari icin takim ile bulo arasina boru hatti lazimdi,o olayi da sponsor ile cozmusler.

Ali Can
28.08.2012, 09:02
bulo gibi bi bk cukuru ile calismalari icin takim ile bulo arasina boru hatti lazimdi,o olayi da sponsor ile cozmusler.

bülent uygundan bi cacık olmayacak, olan elazığa olur, para bülonun cebinden çıkmıyor sonuçta

Mustafa AYDIN
28.08.2012, 19:57
Şikeci bu takımın başında oldukça asla sempati duymayacağım.

M.S.SOFU
28.08.2012, 21:39
hayret kimse yazmamış

boruyu döşedik :D

Tolga
29.08.2012, 03:16
Zaten aziz çıktığında şişli etfale gitseydi bu ülke Ülke olurdu, ama Mehmet Ağar'a gidince böyle itlerle eniklerle uğraşıyoruz . . .

Misina
08.10.2012, 23:08
Şikeci bülent istifa etmiş hayırlı olsun

ESER
08.10.2012, 23:26
bir kamyon da sarica boru hediye etsinler

FC-ST-PAULI-61
08.10.2012, 23:30
Uygun Mersinle anlasti diyenler var bence yalan ama Bucayida Eskisehir icin birakmisti
olabilir yani.

ibrahim
08.10.2012, 23:33
Bülo gitti ama boru çıkmadı. Beter ol Elazığspor!

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

ESER
08.10.2012, 23:37
bir de istifa etmis, senin gururunu sevsinler lan bulo. meger sen ne haysiyet sahibiymissin..

Hamza Milet
09.10.2012, 00:40
Bülo gitti ama boru çıkmadı. Beter ol Elazığspor!

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Elazigla isimiz yok diye bilirdim .. :)

Hamza Milet
09.10.2012, 00:43
Hatta süper ligde en az sinir oldugum takim Elazığspor diyebilirim!

M.S.SOFU
09.10.2012, 14:18
bülo boruyu döşedi ve gitti :D

Emirhan Makul
09.10.2012, 14:19
Oh ne has oldu, hırsız bülent gitti diye bu takıma karşı zerre düşüncelerim değişmeyecek, ne zaman yönetimi değişir o zaman.

Afedersiniz ama bülenti hoca diye getiren, bülentin yancı hırsız futbolcularını takıma transfer eden bir yönetimin de bu hırsızlardan farkı yoktur, iyi düşmeler diliyorum.

Yaşar
09.10.2012, 14:21
Şikeye bulaşan pisliklerin ve şerefsizlerin son günlerdeki sürünmesinin bir diğer örneği de Bülent Uygun oldu.
Allah daha beter yapar inşallah, yiyecek ekmek bulamazsın inşallah, Amin.

POYRAZ
09.10.2012, 18:44
Bülo'nun er yada gec onlari satacagini Elazigsporlu yöneticilerin
bilmesi gerekiyordu. Bilememisler ve almislar boruyu.
Ismi pisligin binbir türlüsüne bulasasmis, hapislere girmis cikmis, futbolculuk
yillarinda ve futbolu biraktiktan sonraki yasantisinda son derece cirkef bir karaktere sahip bir insanla ne b.k yemeye sözlesme imzalarsin?
Türbülent oraya pisligini bulastirdiysa Elazigspor bu sene, en gec seneye kümeye gider. Bu herifin elinin degdigi yer iflah olmaz.
Gecmis olsun.

SEDAT
09.10.2012, 18:49
* O pisliği bir kere bünyene enjekte ettin Elazığ, daha iflah olmazsın sen artık...

Necmettin ALTUNTAŞ
09.10.2012, 22:46
Bülo bu takımında diğerleri gibi canına okudu.Uğursuz çakal.

diskus
09.10.2012, 23:36
bülo siradaki takimida pisletmek icin anlasmistir coktan yoksa birakir mi o.kayseri yeni hoca buldumu yenisi bülo olmasin.

Burçak
10.10.2012, 11:19
Elazığ'da yeni patron Yılmaz Vural..!
10.10.2012 10:35:15
Süper Lig'in yeni ekibi Sanica Boru Elazığspor, teknik direktör Yılmaz Vural ile anlaştı.
http://img6.mynet.com/spr5/yilmaz-vural-55522_501.jpg
Süper Lig'in yeni ekibi Sanica Boru Elazığspor, Bülent Uygun'dan boşalan koltuğu Yılmaz Vural ile doldurdu..
Spor Toto Süper Lig ekibi Sanica Boru Elazığspor, geçtiğimiz günlerde istifa eden teknik direktör Bülent Uygun'un yerine Yılmaz Vural ile anlaştı. Elazığspor, Vural'ın çalıştıracağı 27. takım oldu.

Kulübün genel menajeri Özgür Öztürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktör Bülent Uygun'un istifa etmesinin ardından yapılan görüşmeler neticesinde Yılmaz Vural ile anlaşma sağlandığını belirtti.

Anlaşmanın, hem Elazığ camiası hem de Vural açısından hayırlı olmasını temenni ettiğini dile getiren Öztürk, ''Vural'ın, tecrübesi ve bilgisi ile, Sanica Boru Elazığspor'a çok ciddi katkıları olacaktır'' dedi.
mynet (http://spor.mynet.com/haber/elazigda-yeni-patron-yilmaz-vural/55522)

Emirhan Makul
10.10.2012, 11:30
https://pbs.twimg.com/media/A41PL_UCQAAsO7i.jpg

Misina
10.10.2012, 13:36
Antalyaspor,Manisaspor,Kocaelispor,Kasımpaşa,Konya spor ve Sakaryasporun ardından Elazığspor da küme düşme yoluna girmiştir.

POYRAZ
10.10.2012, 16:59
Elazigsporlu yöneticiler özellikle mi böyle adamlari getiriyor anlamiyorum.
Simdi de Yilmaz Vural ile anlasmislar.
Ne diyelim, gönül bu, aka da konar boncuga da.
Gecmis olsun.

Hatice Aslan
10.10.2012, 18:06
Acın Acımızdır Elazığspor.

MuratJ
10.10.2012, 18:29
geber şikeci şerefsiz bülente kucak açan camia!

Anıl C
23.12.2012, 14:01
Elazigim cevirecek 2. yari bu maci

güneyli
23.12.2012, 16:59
Bülent karaktersizinin kötü izleri gakkoşları dibe götürür..maalesef adamın aldığı beddualar ona kucak açanıda helak ediyor.Değdi mi..O kadar süper lig bekle sonra..

DeAgLeMaNyAq
23.12.2012, 17:53
Ivesa şike yapsa bu kadarı olmaz adam bütün gollerde üzerine gelen topları almış...

Misina
27.01.2013, 15:39
Gün gelecek tekrar layık olduğunuz 2.lig'e döneceksiniz.Bir maç kazanmakla g.tünüzü beğendiğiniz sezon sonu kim kümeye gidecek göreceğiz !

ilhan
27.01.2013, 18:17
Kara listeye eklendiler.

Faruk BERBER
10.11.2016, 19:49
Elazığspor'un 6 puanı iade edildi.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=687&ftxtID=26204

Erkin
21.03.2017, 02:11
3'te 3 yaptılar. Diğer 6 puanı da silinmemiş olsaydı şu an o ivmeyle play-off potasına rahatlıkla oynayacak topu oynuyorlardı. Haftaya Malatya deplasman maçı var, beraberlik başarı olur.

Faruk BERBER
05.07.2017, 16:03
"Yeni sezon öncesi 1.etap kamp çalışmaları için Erzurum’a dualarla uğurlandı. Kamp kadrosunda A Takımdan 10 futbolcu yer aldı."

Değişik şeyler oluyor Elazığspor'da. Bakalım nasıl toparlanacaklar.

Faruk BERBER
06.07.2017, 17:42
Yönetim Kurulumuz gerçekleştirdiği toplantı sonucunda, Türkiye Liglerinde mücadele eden ve FIFA tarafından transfer yasağı cezasına çarptırılan kulüplerin sözleşmeli ve sözleşmesi sona eren futbolcularıyla ilgili transfer görüşmesi yapılmaması yönünde karar almıştır.
Kamuoyuna duyurulur.
Saygılarımızla
Elazığspor Kulübü

Adamlık.

Faruk BERBER
07.11.2017, 16:51
Takımın başına Hüseyin Kalpar getirildi. Anlaşma sezon sonuna kadar.

Faruk BERBER
12.06.2018, 16:36
Takımın başına Orhan Kaynak getirildi.