PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 1. Hafta | Fenerbahçe 2-0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

biltrabzon
15.04.2012, 21:27
Hala senol günes i savunanlar mi var?Ayip yahu siirt köy hizmetlerini cikar,2-3 pas yapar 90 dakikada en azindan 1 pozisyona girer.Takim 50 mac oynamis hala,sistemi yok.Neyse daha agir yazmayacagim.Elindeki kadro bu kadar diyenlerde,futbola ihanet ediyorlar.Bu kadroyu ver baska hocaya,rakiplere kök söktürmezse adam degilim.

SON SÖZ SENOL GÜNES ADAMSIN,AMA HOCALIK SENIN ISIN DEGIL.

seçuk
15.04.2012, 21:27
Trabzonspor busene bizi çok yordu valla..

albatros
15.04.2012, 21:28
devlet fener düşmesin diye 40 takla atıyor, sonra da resmi kanallarıyla bize sövüyor.
işte manzara işte adalet.
ama Allah'ın adaletinden kaçılmaz.elbet bunların hesabı sorulacak.

tturkmen
Yeni ekip laflarını da geçelim, 50 hafta birbiriyle oynamış bir takım daha 30.dakikada sadece 75 pas yapabiliyorsa bunun mazareti yoktur!!!

Adrian'cı diyenlere;

Son 20 dakika oyuna giren Adrian(kod adı Messi) 2-0 yenik durumda olan ve daha 2 top çeviremeyen takımı bir anda Barcelona'ya dönüştüremediğinden berbat oynamıştır bugün...

Takım 2-0 yenik al oyuna adrianı adrian kimle top oynayacak. Bence maçın tek sorumlusu Şenol Güneştir. Başka suçlu aramaya gerek yok. Alanzinho yokları oynadı. Ama ona 60 dakika sabretti. Colman sanki Messi 3 kişinin arasına dalıyor. Buraktan başka pas verecek adamı yok sanki. Bu kafayla seneye UEFA falan hepsi hikaye. Bu gidişle alttan gelen Sivas bile dağıtır bizi.

ozturk
Sınırlenmemenız ıcın yapmanız gereken tek sey var futbolculara guvenmemek. Bu skor benı hıc sasırtmadı bu kadro maalesef ıst takımlarına rakıp olamaz. Rakıplerı bankasyadadır

Mustafa Cem Şeyhoğlu
15.04.2012, 21:29
Hala senol günes i savunanlar mi var?Ayip yahu siirt köy hizmetlerini cikar,2-3 pas yapar 90 dakikada en azindan 1 pozisyona girer.Takim 50 mac oynamis hala,sistemi yok.Neyse daha agir yazmayacagim.Elindeki kadro bu kadar diyenlerde,futbola ihanet ediyorlar.Bu kadroyu ver baska hocaya,rakiplere kök söktürmezse adam degilim.

SON SÖZ SENOL GÜNES ADAMSIN,AMA HOCALIK SENIN ISIN DEGIL.

Kime verelim mesela bu kadroyu?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

yavuzbaha
Kardeşim kimse görmüyor şurada bas bas bin defa yorum yaptım...sorun hoca da değil...Fb li futbolcularla bizimkiler arasında acaip siklet farkı var...

Ilelioglu
Arkadaşlar Trt spor sorumlusu numaraların hepsini buraya koyabilirmisiniz veya ayrı bi başlıkta benim 1 tane numara var sürekli meşgul çalıyor, şuraya o numaraları koyunda bende onlara koyayım.

http://www.trt.net.tr/Kurumsal/Iletisim.aspx

0 312 463 43 43

0 312 463 23 30

0 212232 12 00

0 462 248 79 26-28

jako13
Bu takıma köklü revizyon lazım...Serkan,Alanzinho,Adrian bu takımın oyuncusu olamaz. Saysam daha çok var ama komple defansın değişmesi lazım. (Yumlu çok mücadele etti ama o bu takımda ancak yedek olur.) Colman hatası nedeniyle gol yendikten sonra oynamaya başladı. Şu onur mücadelemizde keyfine göre oynayanlara yazıklar olsun................

Arkadaşlar herşeye rağmen sevindiğim bir şey var... "En azından hırsız uğursuz değiliz..!!!!!!!"

10-61
Bugün Balkes in maçındaydım Tokat bizden iyi top oynadı

Konu değişsin bari ,kaç kaç bitti balkesin maçı?

Nihat Güneş
Bu Takimda bunlari tutarim gerisi yetersiz
Colman
Onur
Tolga
Zokora
Olcan
Volkan
Halil
Celustka
Burak

Güzel kardeşim bu saydığın adamların 7 si zaten sahadaydı, içlerinde olmayanlardan sahanın en iyleri Mustafa ve Giray da var..Eee kalan 2 kişi yüzünden mi bu takım bu kadar rezalet top oynadı.

toksoy61
daha sezon bitmeden inşallah play off lara kalmayız demiştim. çünkü rezil oluruz diyordum. hatta play off larda iyimser halimle 3. cü olsak iyidir diyordum. benim gördüklerimi göremeyen trilyonlar alan teknik ekip ve yöneticiler var. birde bunların peşine takılan kuzu kuzu taraftar. artık bazı şeyleri anlayın biz 3. cü olacak bir takım değildik. sadece dolgu malzemesi olsun diye bizi play off lara kalmamız sağlandı

biltrabzon
Ohooo Şenol Hoca ile dalga geçiliyor, onu savunmaya çalışanlarla dalga geçiliyor. Üstelik bunu yapanlar da Trabzonspor'lu ( pek emin değilim ama ) Neyse bir süre forumu takip etmemek daha iyi olacak. Samet Aybaba' nızla Hugo Bross'unuzla Ziya Doğan' ınızla size mutluluklar diliyorum.

o dedigin hocalarin elinde türkiye liglerinin en kötü futbolculari ve takimi vardi.Elmayla armudu karistirma.

iso_4939
allah askına bu mıllette bıtuhaf ne yanı biz bu adileri kac defa yendık kadıköydede sımdı yenecektık.allah askına kim hatırlıyor en son yendıgımız macı...

MDanışmaz
15.04.2012, 21:30
Bu takıma Şhota lazım adam Avrupalyı eli avucu gibi biliyor bırakacaksın yapacka transferi bak Orduya Cuper İspanya liginden üç oyuncuyla görüşüyor Şenol hoca ne yapmış şu takıma Türkiye den başka hangi oyuncuyu kazandırmış.

İskender YILMAZ
Zoruma gidiyor yeminle, böyle bi Trabzonspor'u haketmiyor kimse. Yazıktır günahtır. Şu maçta şu oyunun bi açıklaması olamaz, sezon sonu takım kendini tokatlamalı.

Serdar A
skor taraftarligi yapiyorsunuz diye baskalarini elestirenler aynaya baksin..
takimin basinda senol gunes degil baska biri olsa gorurdum sizleri..
...

Kendi adıma kısa bir cevap vereyim :
1- imzamda Şenol Güneş yazmıyor .
2- Şu an içinde bulunduğumuz koşullar aynen geçerli olsa ve hoca da Yılmaz Vural olsa , Yılmaz hoca ile devam derdim .
3- Şu yaşa geldim , bildim bileli faturalar hocalara kesilmiştir . Bu bayat politik yaklaşımlar , bir kez olsun klübe fayda sağlamamıştır .
4-Kulüp bir kez olsun , sadece bir kez , daha önce yapmadığı bir şeyi denesin istiyorum .

Emre GÜRDAL
ya gardaşım adamı hasta etmeyin...şu maçta da kusuru hakeme bulan bi daha yorum yapmasın

kardeş senle tartışmıcam sadece sunu dıyım yazının başında yazdım siz yorum yapacak kişileri buldunuz ben mac hakında yorum yapmıcam sadece bu süper finalin kaderi cizildi bunu dıyorum...kalsağlıcakla...

Emrullah
Çok kötü bir oyun ortaya koyduk. Mağlubiyeti sonuna kadar hak ettik. Başta Şenol Hoca ve futbolcular bu mağlubiyetin en büyük mimarları olsa gerek. Bu kadar kötü oynamaya hakkımız var mı? Var ama bu maçta değil, kötü oynama hakkımızı başka maçta kullanmalıydık. Sıfır organize olmuş bir takım vardı sahada. Şenol Hoca fb'yi iyi etüt edememiş. kadro seçiminde sıkıntı yoktu ancak takımı iyi hazırlayamamış demekki.

Sibel
15.04.2012, 21:31
Tolga seni unuttum, seni de Yumlu ile birlikte ayrı tutuyorum.

memozcan
Galiba Ben basga Mac izledim

Ama yinede Adrian onun yedegi ;)
muhtemelen başka maçı izlemişsin, al birini vur ötekine.. sence alan+adrian alexin sol demiyorum bak, sağ bacağı eder mi?

yldz_yn
Trt paralarimiz haram olsun

chener
maçı 75. dakikada bıraktık.iflas budur işte.şenol hoca da futbolcularda bunun hesabını vermeli

jeepeers
disiplinli yabancıların hastasıyız ailecek
bu kadar umursamaz haysiyet yoksunu adamı aynı takımda bu arma tarihinde bilmiyorum gördü mü

Devran Saka
http://www.trtspor.com.tr/Haber.aspx?id=18705#.T4sNZQ4SvQo.twitter bu nedir allahını seversen trt

selyas
Kardeşim, neyi konuşacağız; çok onursuzca bir mucadele oldu... bizim topçular tatile çıkmışlar....

Mehmet Fatih Yavuz
celustuka ya sen benım ıcın onemlısın demenın yolu onu solda oynatmak degıl yerınde oynatmaktır..yanı sagda...

serkanın artık son demlerı olmalı...

sol beke hasan alıyı alırsak ıyı bır yabancı stoper almalıyız...

cech kalırsada kemal tokak stopere...

dany ıle haydı nanı oy oy oy da yapılabılır...

alanzınho orda oynadıgı mudddetce takım bır yere varamaz...

şenol hocam kulup menfaatı ıcın kılı kırk yarıyorr...

taraftar kafa yarsada..!

ah şenol hoca kadar ...kafa yorsada taraftar...

laf edılmeyecek...

bu takım takvıye edılecek...

avrupada bu fiksturle oynayan tek takımız...

ve yenı takımız anca bu kadar olurdu...

senenın takımına olmalıyız konsantre...

hak hukuk hak getire...:)

Evet Gs oyuncuları 5 senedir bir arada oynuyorlar.

Ben adrinanı henriqueyi izledikçe hocanın kılı kırk değil de baya baya kafa göz yardığını görüyorum.

Anca bu kadar olurmuş.

Kovmasaydın kardeşim milleti.

Umuttu, jajaydı, engindi ben gönderdim hepsini zaten.

Bir şeye sebep kendin olacaksın, sebep olduğun şeyi de mazeret diye önüme sunacaksın.

Ha rezillik kardeşim.

Cafer KILIÇSOY
Trabzonspor tabiki de mağlup olabilir. Ama bu kadar aciz bir futbol ortaya ko-ya-maz !!

Alican Altunbaş
Takımın bu halinde herkesin payı var.Futbolcu , Yönetim , Taraftar ,Teknik ekip yani komple hatalıyız.Umarım seneye düzeliriz.Ama bu süper finalden hiç bir şey zaten beklemiyordum.En iyi sonuç beraberlik olur demiştim.Haksız da çıkmadım.Takımdan bu sene zaten ümidim yok.

jako13
şu maçlar bir bitse.....kurtulsak

tturkmen
15.04.2012, 21:32
Sınırlenmemenız ıcın yapmanız gereken tek sey var futbolculara guvenmemek. Bu skor benı hıc sasırtmadı bu kadro maalesef ıst takımlarına rakıp olamaz. Rakıplerı bankasyadadır

Şenol Güneş alsın futbolcularını defolup gitsin. Adam geldğinden beri takıma bir mantalite katar pozitif birşey katar. Ama tam tersi takımı batırdıkça batırıyor maalesef. Bu adam hiçbirzaman şampiyon olamayacak sanırım. Dünya kupası üçüncü oldu. Kore ikinci oldu. 96 da ikinci oldu geçen sene ikinci oldu.

yaktas28
trabzonspor kötü oyunla maglubiyeti hakketi...buraya kadar normal..ya ben ne oyuncu yorumlucam ne hocaya tepki nede yönetime istifa dicem..çünkü bunları siz sölüüyosunuz zaten.. evet bu benim yorumum! sow ilk poziyon tekrarını gören oldumu? hakem emre'yi yanına caagırdı emre gelmıyorum dedi hakem sarı kart gösterdimi? 3 hafta önce hırsız takım avnı akerde bize gol attıgında ofssayt degil sow durdu dıyenler nıye ıkınıcı yarıda bir poziyonda sow kostu ama top 3 metre ondeydı arkadakı oyuncu hareketlendı buna hangı mantıkla ofsayt verdıler? kayseri macında furkanı son dk da omuzlan dusuren hırsızlar orda devam dıyen hakem bu macta celustka canere omuz vurunca neden faul verırler? gırayın orta kestıgı pozıyonda caner ceza sahası ıcerısnde topa benım gorduugm elle oydadı bunu tv tekrarını gösterdımı? yerde hırsız yattıgı her pozıyonda hakem faul verdi? ben derim ki fazla kafanızı yormayın bu süper finalın kaderi lig başladııgnda çizilmişti...

Bende oyuncu hoca yönetim yorumlamak istemiyorum ama bu maç öyle hakemdi, ofsayttı, fauldü, değildiyle geçiştirilecek bir maç değildi ...

biltrabzon
su kadroya defansa 1 adam ve burak i gönderip 2 tane forvet al hocasiz sampiyonluga oynar,senol günes le ilk dörde giremez.

The Ciks
15.04.2012, 21:33
abi kısa ve netgeçen seneki şampiyonluk hak ettiği yere gelecek mi

Mektep i sultaniye ye ve teşkilatı mahsusaya bağlı bu husus...

Nurlu ufuklar...!çok uzak değil..

süpper final bitsin...

ben bilek güreşinin sonucunu merak ediyorum...

bekliyorum...

zihin sağlığı açısından...

enjekte ettiğim bakış açısından...

uzanmaktayım...:)

hamaktayım....:)

h@msi61
Bu takıma Şhota lazım adam Avrupalyı eli avucu gibi biliyor bırakacaksın yapacka transferi bak Orduya Cuper İspanya liginden üç oyuncuyla görüşüyor Şenol hoca ne yapmış şu takıma Türkiye den başka hangi oyuncuyu kazandırmış.

Bence de bu taraftari ancak Sota paklar. Kume dusmeme heyecani filan derken hedefsiz kalmayiz, taraftar da mutlu olur. Ne de olsa futbolda onemli olan alisveristir, futbolcu satin almaktir :)

FANATIK61
Teşekkürler oyun için Mustafa Yumlu. Kendini sevdirmen için kaşını çizdirmeye ve iyi bir fiziğe ihtiyacın yok.

vendercan
Senol Hoca herseyimiz...Ancak kabul etmek lazim, hic stratejik mac kazanamiyor!!!Oyuncu kalitemiz de cok vasat!!!Sapkayi one koyup dusunma zamani!!!KRAL CIPLAK!!!...Artik iki hedef var:
.............1)Fener sampiyon olamamali
.............2)Mutlaka 3. olmaliyiz

memozcan
Güzel kardeşim bu saydığın adamların 7 si zaten sahadaydı, içlerinde olmayanlardan sahanın en iyleri Mustafa ve Giray da var..Eee kalan 2 kişi yüzünden mi bu takım bu kadar rezalet top oynadı.
bence aynen öyle..

olcay_61
köklü revizyon şart da kim yapacak?

transferden anlamayan yönetim mi? yoksa oyuncu portföyü olmayan, yönetimin her aldığına olur diyen Şenol Hocam mı?

bizim önce transferleri yapacak birini transfer etmemiz lazım...

ALDENİRO
Çok kötü bir oyun ortaya koyduk. Mağlubiyeti sonuna kadar hak ettik. Başta Şenol Hoca ve futbolcular bu mağlubiyetin en büyük mimarları olsa gerek. Bu kadar kötü oynamaya hakkımız var mı? Var ama bu maçta değil, kötü oynama hakkımızı başka maçta kullanmalıydık. Sıfır organize olmuş bir takım vardı sahada. Şenol Hoca fb'yi iyi etüt edememiş. kadro seçiminde sıkıntı yoktu ancak takımı iyi hazırlayamamış demekki.
güzel yorum tebrik ediyorum.şimdi de çözümü söyleyin birde onu dinleyelim.

M.ALİ ÇOKLUK
hangi yabancı takımdan ayrılsa üzülürüz ? (toplam yabancı sayımız 12)

cyk_
Bizim artık kaderimiz olmuş 1 sezon şampiyonluğa oynaıp diğer sezon yatmak daha sonra senaryo hep aynı yeni bi kadro yeni bi yönetim hopa al başa.Kurduğumuz bi kadroyuda dağıtmayalım be arkadaş yokmu trabzonda aklı selim birileri şu takıma yönetim nasıl olunur göstersin bizdekiler ne iş yapıyor anlamış değilim kamera karşısında çıkıpta trabzonun büyüklüğünü söylemenize gerek yok bunu zaten herkez biliyor sizden sadece işinizi yapmanız bekleniyor. Ey yönetim artık aklını başına topla...

tturkmen
http://www.trtspor.com.tr/Haber.aspx?id=18705#.T4sNZQ4SvQo.twitter bu nedir allahını seversen trt

Adamlara 2-0 yenilip futbolunla da rezil olursan adamlara bunları yapmak için fırsat verirsin. dua edelim de şampiyon olmasınlar.

Veysel
Suç kimde arkadaşlar ben anlıyamadım. Sağlıklı düşünüyorum, aklı selim.. Harbi bu suç kimse biz nerde yanlış yaptık arkadaşlar.

Chiko
Utandim..... Resmen utandim ...

DURAS
adrian, henriqe, zokora, volkan, olcan verilen bonservis bedeli yaklaşık 21 milyon avro, alınan puan demiyorum oynanan oyun kalitesi 0. bunun sorumluları derhal hesap vermelidir. ayrıca inşallah bizim havuzdaki payımız çok düşer. yoksa bu bütçe Trabzon şehrine 10 numara büyük geliyor maalesef!!!

Arda'
Valla ben trtspora twitterda saydırdım içimden geçenleri rahatım.

yldz_yn
15.04.2012, 21:34
Şİke yap dİyorlar resmen

ccd6167
ne yazikki oturmus bi taraftar kitlemiz yok olmaaycak bundan eminim..

hala hoca elestirmeler..

hala taktikmis falan filan..

geciniz efenim bunlari..

sanki her sene sampiyonluga mi oynuyordu bu takim..

geciniz bos bos elestirileri..ne oldugu belli olmayan bi futbol var..

ancak burada yorum yazariz...baska bisi bilmeyiz..

sizdeki bu zihniyet ayni istanbul tarftrinin zihniyetir basari gelmezse istifa zihniyeti..

o yuzden alman futbolu nerde turk futbolu nerde..

elestiriyle futbol bilgisine sahip olunmaz destekle olunur.

Mert Oğuzlu61
ruhsuzlar, rezil ettiler bizi yetenek fukarası beceriksiz odunlar.

adamlar son 10 dakka dalgaya bağladı oley oley çekiyor öküz gibi izliyorlar, gidin vurun biriniz indirin aşağı alt tarafı sarı kart göreceksiniz ! henrique yaptı onuda helal olsun oyuna girdi tek faydası o oldu zaten ! vurdumduymaz oyuncu topluluğu biptirin gidin bu forma size büyük geliyor şu takımın %80 i değişmeli bu topçularla bir sezon daha izlenmez !!!

uzun zamandır bu kadar utanmamıştım, hocası ayrı kafada topçusu ayrı kafada rezil ettiniz bizi bu gece !

serkanholep
trabzonspor bundan sonra 3 büyükle mücadele etmesi çok zor

para futbolu eline geçirdi

biz dede ne para ne de futbolcuya cazip gelecek hiç birşey yok

hep savunduğum ama herksin karşı çııktığı ve hiç bir zaman olmayacak şey trabzonnsporun istanbula ya da ankaraya taşınmaasıdır

Travelair
Bu skorun en büyük sorumlusu Sadri Şener'dir. Sonra diğerleri gelir

el fanatico
bu kadar paraya bu kadar rezil bir kadroyu kurabilmek büyük başarı!!! arkadaş 1 tane mi isabetli transfer olmaz yahu.. deli olacam... transfer rekoru kırdılar.... başarızlık rekoru kırdılar...

Berat Akçay
Yenileceğimiz forumun rahatlığından belliydi.
Rahat yeneriz.Yenilmezlik serisini bozarız.

Sadettin_
yoruldumm...

StyLe
15.04.2012, 21:35
Bu maçta Burağı izlemişler birde, nasıl bir yanlıştan döndüklerini anlamışlardır adamlar

biltrabzon
senol günes i savunanlar,trabzonspor tarihinin hep iyi kadrolarina gelmis ve giderken arkasindan bir enkaz birakan senol günes dir.Adamligina laf yok,ama teknik direktör olarak sifirdir.

inception61
Mektep i sultaniye ye ve teşkilatı mahsusaya bağlı bu husus...

Nurlu ufuklar...!çok uzak değil..

süpper final bitsin...

ben bilek güreşinin sonucunu merak ediyorum...

bekliyorum...

zihin sağlığı açısından...

enjekte ettiğim bakış açısından...

uzanmaktayım...:)

hamaktayım....:)
mesajı aldım abi sağolasın;)

deneme61
kac tane top kazandık cok tehlıkelı yerlerde.. 2-0 dan sonra serkan ın kazandıgı bunların en belırgını.. maalesef değerlendiremedik.final paslarını ya hep buraktan yana kullanmakta ısrar edıyoruz ya topun sıddetını ayarlayamıyoruz. elın takımı gordugunuz gıbı 2. gol de yakaladıgı anda atıyor. takım ısteklı basladı hakem de ıyı basladı bence..lakın hakem de bız de fenere calıstık..

Veysel
Bırakın artık şu Fenerbahçe'yi yeter artık bütün sezon kötü oynasak bir Fenerbahçe'yi yensek tamam iyi takımız diyeceğiz. Allah aşkına lütfen yeter artık.

Hürgün Aygün
Burak'ın burnu kırılmış.:(

Mehmet Fatih Yavuz
Burak ın da burnu kırılmış....

Sertan Danışer
bu salak gs bugün şampiyonluğu kaybetti haberleri yok ayrıca şunu da üzülerek söylüyorum bu i.neler bizi trabzonda 3'ler

Tayfun Aydın
Konu değişsin bari ,kaç kaç bitti balkesin maçı?

3-0 aldık valla Trabzonluyum ama Trabzonspor maçların da bu kadar bağırmıyorum.Onurlarıyla mücadeleleriyle Bank Asya ya gidiyorlar ama önümüzde hükmetin takımı Ş.Urfa var.

tturkmen
15.04.2012, 21:36
Bence de bu taraftari ancak Sota paklar. Kume dusmeme heyecani filan derken hedefsiz kalmayiz, taraftar da mutlu olur. Ne de olsa futbolda onemli olan alisveristir, futbolcu satin almaktir :)

Sen öyle diyon da sen Şota yı bundan sonra gör. Kayserinin bir tane yaşlı oyuncusu var mı? Aldı gencecik oyuncuları bu sene biraz tecrübe edindiler. Seneye çok daha etkili ve iyi bir Kayseri bekliyorum şahsen.

61Cem61
Şota gelsin,Şenol Güneş emekli olsun artık.

Nihat Günay
Şenol hoca A habere çıkacaktı.

hodlu
Tüüüühhh reziller sizi. Utanmazlar,ruhsuzlar. Yazıklar olsun size o formayı giydirenlere yazıklar olsun.
Size umut bağladığım için kendimden utanıyorum........

Tahsin Armutcu
Şenol Hocayı elestırmek için Şenol hocanın ıstedıgı oyuncuların hepsının alınmıs olması ve Şenol Hocaya istedği ortamın sunulması gerekir. Bunun dısında Şenol Hocayı acımasızca (!) eleştirmek tek kelimeyle ayıptır.

Ogün'
15.04.2012, 21:37
Basket takımı küme düşüyor.Futbol takımı rezalet.Şike sürecinde hakkımızı savunamayan bir yönetim.Yalaka istanbul medyası.Fenevi kurtarmaya çalışan tff ve hükümet...Hayattan soğudum bunlar yüzünden

ThePatriot61
15.04.2012, 21:37
Kendi oyuncun bile kafa olarak yorulduk bittik derse aslinda fazla birsey beklemek lazim. En cok koyan da sikeciler hafta ici 120 dk. oynamalarina ragmen bizimkilerden hala daha cok kosmasi.

Gercekten yaziklar olsun. Bazi oyuncularin zamani geldi. Onlari artik görmek istemiyorum.

yaktas28
15.04.2012, 21:38
şu maçlar bir bitse.....kurtulsak

Maçlardan çekilsek, oynamasak ne olur???

Emirhan Makul
Aca yazılanlar tam anlaşışmıyor mu büyük harflerle yazıyorum.

KISALTMALARLADA OLSA KÜFÜR ETMEYELİM, O KÜFÜR KISALTILINCA KÜFÜR ETMİYORMUŞSUNUZ ANLAMINA GELMİYOR, AÇIK AÇIK YAZMAKTAN HİÇ BİR FARKI YOK.

bordo(61)mavi
burağın burnu kırılmış... geçmiş olsun burak...

serkanholep

süper fikir

MDanışmaz
Şenol Hocayı elestırmek için Şenol hocanın ıstedıgı oyuncuların hepsının alınmıs olması ve Şenol Hocaya istedği ortamın sunulması gerekir. Bunun dısında Şenol Hocayı acımasızca (!) eleştirmek tek kelimeyle ayıptır.

İstifasını bassaydı bu taraftar onu bağrına basardı ama en büyük ihaneti o yaptı!

h@msi61
Sen öyle diyon da sen Şota yı bundan sonra gör. Kayserinin bir tane yaşlı oyuncusu var mı? Aldı gencecik oyuncuları bu sene biraz tecrübe edindiler. Seneye çok daha etkili ve iyi bir Kayseri bekliyorum şahsen.

evet evet. Bizim mactan sonra Trabzonspor'a hakemler yardim etsin diyip kupa macinda fenerin hakemler yardimiyla ust tura ciktiklarinda hicbirsey soylemeyen Sota direk takimin basina gelsin. Ya da gecen sene Avni Aker'de biyerlerini yirtip o mactan sonraki 6 maci kaybeden takimin hocasi olan Sota mi demeliyim... O makam Sotaya 2 beden bol gelir, bizden uzak Allah'a yakin olsun..

cubido
Bir takim kotu gununde olur ama gecen yil sikeyle sampionlugu kaybettigi bir takima karsi 3 macta da ruh gibi oynayamaz. Boyle ir hakki yok.
Hocasindan futbolcusuna yonetiminden malzemecisine kadar herkesin gurur meselesi yapmasi gerekirken en kotu en ruhsuz maclarimiz nedense fb maclari oldu. Yazik cok yazik. Bu takimi bu halllere dusuren yonetiminden, hocasina, futbolusundan taraftarina kadar emegi gecen kimseye hakkimi helal etmiyorum.
Yaziklar olsun hepinize.

Basiretsiz yonetim beceriksizligino sozde gecen ilki kuayi alarak kapatacak. Umatim kupayi bize vermezler ve İnsalllah fb bizi trabzon'da da yener ve sampiyon olur bu da hepimize kapak olur.

Veysel
Arkadaşlar Şenol hocamız istediği oyuncular alınmadıysa bunu açıklasın bizde suçu yönetimde bulalım istifaya davet edelim. Şenol hocayı valla çözemiyorum böyle maçlarda.

Nihat Günay
Emre iti Zokoraya pis zenci demiş.

Pis beyaz....

ThePatriot61
15.04.2012, 21:39
Burak ın da burnu kırılmış....

Gecmis olsun haftaya oynamasin.

tturkmen

Aykut'un istediği oyuncuların hepsi alındı değil mi? Önemli olan eldeki malzemeleri kullanarak güzel yemek yapmaktır. Yoksa herkes gider lokantada yer.

ccd6167
Adamlara 2-0 yenilip futbolunla da rezil olursan adamlara bunları yapmak için fırsat verirsin. dua edelim de şampiyon olmasınlar.

bu ligde bizden baska birisi sampiyon oluyorsa ve bu bizi ilgilendiryorsa gercekten TRABZONSPORLULUGUMUZA yakismaz..

fener gayse besiktas cok fifi benim icin..

ben takimi desteklerim sampiyon olur olmaz ..

ama desteklerim..

almanyada ingilterede oldugu gibi siradan kupa maci da olsa giderim izlemeye macini elimde firsat olursa..

futbolla yasamasini ogrenmelim taraftar bilincimizi gelistirileim..

once kendimizden baslayalim..sonra takimimizi konusuruz

Tahsin Armutcu
Burak Yılmazın burnu kırıldıgı dogru mu ?

Emrullah
güzel yorum tebrik ediyorum.şimdi de çözümü söyleyin birde onu dinleyelim.

Hemen hocayı kovalım gitsin. Böylece her şey hallolmuş olur, ortalık güllük gülistanlık olur. Nasıl bir öneri ama?

amour_61
Sanki bizim şampiyonluğumuz değilde onların şampiyonluğu gasp edilmiş gibi maç oynadık. Bu demek oluyor ki Trabzonspor'a Trabzonlu oyuncular şart.

Mehmet Ç.
Senol Günes Baskan olsun

Ertugrul Saglam Takim'in basina gelsin..

Yoksa forza Senol Günes..

RepLay
Biz Şenol Hocayı seçtiği topçular kötüyse verdiği taktik kötüyse diziliş kötüyse eleştrmicezde nezaman eleştiricez Allah Allah..Kimse insanlığına bişe dediği yok..Ama sen gidip yeniliyorsan demekki bi yerlerde bi hata yaptın... Şenol hocadan iyisi gelmez yok Şenol hoca şöyle kral adam demek bu takıma en büyük zararı getirir.

Uğur GEMİCİOĞLU
o dedigin hocalarin elinde türkiye liglerinin en kötü futbolculari ve takimi vardi.Elmayla armudu karistirma.

Şu an çok mu iyi aba kadromuz? Defans hattı evlere şenlik ortasaha canı istediği zaman oynuyor. İleride bir kişinin eline bakıyoruz. Bu seneki kadronun o kadrolardan çok fazlası yok.

jako13
15.04.2012, 21:40
Şenol Güneş sahaya çıkacak oynayacak mı..o tolganın yediği goller neydi öyle..! O colmanın dangalanklıkları (-hatalı golden sonra keyfi geldi oynadı beyimiz) Olcan,serkan döküldü..celustka bir tane adam gibi orta yap...yaz yaz bitmez... şenol hoca gider başkası gelir ...hoca öğütmeye devam.!

altinkaya08
Yenildiğimiz takım çarşamba günü 120 dk tarafsız sahada top oynadı.Bizim dinlenmiş olmamız ve daha mücadeleci ve agresif olmamız gerekirken duruma bakın..

Devran Saka
kim ne derse desin 20 dk sonra halı saha maçı var bordo mavi kamuflajla çıkacam

Sertan Danışer
Emre iti Zokoraya pis zenci demiş.

Pis beyaz....
http://s7.directupload.net/...ges/120415/l54ei839.swf (http://s7.directupload.net/images/120415/l54ei839.swf)
senin ben taaa trabzona gelmiyecenmi lan sen köpek

Numan Yerlikaya
http://www.youtube.com/watch?v=j5JfKbIkK-8

Burak'da böyle olabilir

el fanatico
burak ın sözleşmesindeki 5 milyon a laf ediyorduk... yönetimin bu seneki tek yanlış olmayan hamlesi... belki 5 milyon kazanırız.... şansımız yaver giderse...

hodlu
15.04.2012, 21:41
Son üç lig maçında fenere İstanbulda gol atamayan bir takımı tutuyoryuz. Bu kadar mı basit bir takımız,bu kadar mı zavallı bir takımız...93. dakikada korner bayrağında 2-0 galip bir takımdan pres yiyen bir takımdan bahsediyoruz. Yazacak çoook şey var ama gerek yok galiba....

Fatih ÇOLAK
http://s7.directupload.net/images/120415/l54ei839.swf

Emre şerefsizi Zokora'ya ırkçılıkla ilgili laf söylemiş, ulan senin ben...

eltfox
ya hepsini anladım ama ben farklı bir açıdan bakmak istyiyorum.
BİR POZİSYON VAR emre ayağa basıyo boş yerde. PFDK ceza verir mi görüntüden

h@msi61
Yenildiğimiz takım çarşamba günü 120 dk tarafsız sahada top oynadı.Bizim dinlenmiş olmamız ve daha mücadeleci ve agresif olmamız gerekirken duruma bakın..

Futbola sadece fiziksel yonden bakiyorsunuz ne yazik ki. Rakip sampiyonluk kovaliyor ama bizimkiler resmen gazozuna oynuyorlar maci... Tabi ki Trabzonspor oyuncusunun boyle oynama luksu yok, ama motivasyon da futbolun cok onemli bir parcasi...

Tahsin Armutcu
Aykut'un istediği oyuncuların hepsi alındı değil mi? Önemli olan eldeki malzemeleri kullanarak güzel yemek yapmaktır. Yoksa herkes gider lokantada yer.

Adam şike davası süreerken sowu alıyor.Sen adrianı. Bunda da mı hoca suçlu? Bize göre de hocanın yanlışları var. Ama klavyesı başında esip gürleyen insanların Hocaya hakaret derecesıne varacak kadar eleştirmeye hakkı yok.

kopuk61

Bu düsünceye daha önce bende sahiptim. ama istedigi ortam ve futbolcular alinmiyorsa o zaman istifa edecekti bu sekilde hem kendisine hemde trabzonspora zarar vermiyormu?

Emrullah
Senol Günes Baskan olsun

Ertugrul Saglam Takim'in basina gelsin..

Yoksa forza Senol Günes..

Hiçte fena bir fikir değil bana göre. 2-3 yıl içinde çok ciddi, dişli bir kadro kurulur bana göre...

10-61
3-0 aldık valla Trabzonluyum ama Trabzonspor maçların da bu kadar bağırmıyorum.Onurlarıyla mücadeleleriyle Bank Asya ya gidiyorlar ama önümüzde hükmetin takımı Ş.Urfa var.
Ben de balıkesir'liyim ve trabzonspor'u tutuyorum ,takım bu sene bizi çok üzdü hiç olmazsa balkesle sevinelim;) bilgi için saol hocam.

arminas61
burak yılmazın burnu kurılmış (http://www.guncel61.com/genel/burak-yilmazin-burnu-kirildi.html)

ALDENİRO
Hemen hocayı kovalım gitsin. Böylece her şey hallolmuş olur, ortalık güllük gülistanlık olur. Nasıl bir öneri ama?
yanlış cevap...

iso_4939
15.04.2012, 21:42
bazılarına kalsa şenol hoca gıtsın....sota,ünal,yılmaz vural,abdullah,hami,tolunay,gelsın vaybe nede olsa hepsıde avrupada td yapıyor...

Özgür ŞANLAN
Devlet yayın organının yaptığı habere bakın http://www.trtspor.com.tr/Haber.aspx?id=18705#.T4sNZQ4SvQo.twitter siz adalet mi bekliyorsunuz hala?

bunu görüp ikinci maçta köpek gibi oynardım ben.Eğer azıcık gurur varsa bizim oyuncularda şu olay anlatılsın daha da oynamıyorlarsa ruhsuz insanlarla işimiz olmamalı

Punisher-61
Paulo henrique gecen sezon 39 macta 22 gol atti

adrian polonyada yilin futbolcusu secildi

sapara ankarada iyi bizde kötü Antepte iyi oynadi...

ve bu adamlar bizde felaket formda... bunda acaba hocanin hic mi sucu yok????

ccd6167
burada oyle bi taraftar kitlesi olusmus ki mustafayi sene basindan beri elestiren rahmetli ustad mubarek ismi saban olan insana benzeten zihniyet var.

ama gel gor ki o mustafa kotu futbolcumuymus derbilerde ortaya cikti..

senol hocayi mustafayi tolgayi serkani elestirmek marifet degil marifet destek vermekte arkadas..bunu yapabildiginiz zaman buyuk taraftar buyuk kulup olursunuz..

her zaman derim..TRabzonspor taraftari takimina destek manasinda fener taraftarinin onda biri olamaz..

Yaşar
M.yumlu'yu oynadığı oyundan ötürü ayakta alkışlıyorum.
Keşke Aykut da oynasaydı da biraz da ona sövseydik(!)

DURAS
sahadaki yumuşak hırssız futbolun sebei yönetim ve başkandır ondan sonra da şenol hocadır. hırsızlar krizi çok iyi yönettiler. bizimkiler se rezalet yönettiler

UĞUR DURTAŞ
15.04.2012, 21:43
içten söylüyorum kızgınlığım var ama ondan dolayı yazmıyorum

tüm yabancılarımızı toplasan bir alex yaparmı?

olcan formsuz isteksiz bunu cocuklar bile biliyor ama şenol hoca

oynatıyor

hak ediyoruz bence yenilmeyi

Batuhan
http://s7.directupload.net/...ges/120415/l54ei839.swf (http://s7.directupload.net/images/120415/l54ei839.swf)

Burada ne diyor?

Erhan Atalay
Allah belasını versin böyle takımın

admin her mesajı silip bizi 1 hafta banlıyacaksan pesin pesin soylede sil üyeliğimizi bir daha hiç girmeyelim.

h@msi61
15.04.2012, 21:44

Henrique o golleri belcikada atti, Adrian'in nasil buyuk bir futbol ulkesinde yilin oyuncusu secildigini soylemissiniz zaten :) O ligde Pawel de ne goller atiyordu, hey gidi...
Ama Sapara konusunda katiliyorum, Alan veya Adrian'a verilen sansi bulsa ikisinden de cok cok daha faydali olurdu...

seyfettin061
Burak Yılmazın burnu kırıldıgı dogru mu ?

Burak'in oynamamasi Tabzon'un hayrina olur, onde bos bos gezmekten baska ne yapti bugun, aldigi butun toplari ezdi, fener'in 3.ncu stoperi gibiydi adeta, kendine çeki duzen versin

Veysel
Şener, Büyüka'ya: Bana küfür edildi'

Sadri Şener, maç sonrası Şansal Büyüka'ya telefon açarak ne dedi ?

Fenerbahçe - Trabzonspor maçı sonrasında, yayıncı kuruluş Lig TV'de yapılan yorumlar üzerine, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'den tepki geldi.

Maç sonunda Maraton programında yorumlar yapan Şansal Büyüka, mücadelenin dostluk havasında geçtiğini, küfür edilmediğini, sahaya yansıyan kötü bir olay olmadığını ve hiçbir yabancı madde atılmadığını söyledi.

Ancak Büyüka, bu konuşmasından yaklaşık 5 dakika sonra bir açıklama daha yaptı. Sadri Şener'in bu sözler üzerine kanalı aradığını ifade eden Büyüka "Sadri Başkan aradı ve 'bana maç boyunca sürekli ağır küfürler edildi' dedi. Ancak bizim gördüklerimizde yansıyan bir şey yoktu. Tabii başkan diyorsa bir bildiği vardır" ifadelerini kullandı.

Başkan gomuş o havalara takım yenilmiş yenilmemiş önemli değil adam hayatını vermiş takımı için hapishanelerde yatıyor bizimkide yok o bana taş attı yok bu vb. söylemler içerisinde vallaha utanıyorum hepinizden.

Ilelioglu
Basket takımı küme düşüyor.Futbol takımı rezalet.Şike sürecinde hakkımızı savunamayan bir yönetim.Yalaka istanbul medyası.Fenevi kurtarmaya çalışan tff ve hükümet...Hayattan soğudum bunlar yüzünden

Aynen..................

altinkaya08
Futbola sadece fiziksel yonden bakiyorsunuz ne yazik ki. Rakip sampiyonluk kovaliyor ama bizimkiler resmen gazozuna oynuyorlar maci... Tabi ki Trabzonspor oyuncusunun boyle oynama luksu yok, ama motivasyon da futbolun cok onemli bir parcasi...

Eeee teknik heyet niçin para alıyor niçin ordalar dersin???

cendelsahinov
Burada ne diyor?

Fucking nigger (... Zenci)

Arda'
Burada ne diyor?
F**king nigga galiba.

hodlu
Bu sene oynadığımız 7 derbi maçında da sahada gezinen, elleri resmen belinde olan büyük forvet Burak Yılmaz; sen Trabzonspor ayarında bir takımda dahi oynayamassın bırak Avrupa kulüplerini...

memozcan
yenilgiden dolayı şenol hocaya kızıyorum evet ama asıl yenilgiden dolayı değil yumruğunu masaya vuramamasından dolayı kızıyorum.. bir fatih terim olamıyor arkadaş.. liseli cinconlular terimi zerre sevmezler ama adam lafını dinletiyor, şu mevkide eksiğim var diye çıkıp konuşuyor, önümüzdeki sene culio bizde olacak falan diyor ne bileyim.. ah be şenol hocam şamil ekinci müzesindeki kupaların çoğunda emeğin var bu camianın en etkin ismisin ama muktedir değilsin...

çık dobra dobra konuş, şunu istiyorum bu yapılmazsa ben yokum de bak o zaman taraftar arkanda mı değil mi?

yaktas28

Olabilir. Ya da Şenol GÜNEŞ kendisine veliaht olabilecek kişiyi işaret etsin. Bir Aykut ş..... fenevi bu şartlarda hedefe koşturuyorsa, mutlaka bizde de vardır öyle babayiğitler.

toksoy61
15.04.2012, 21:45
play off lara kalmakla çok büyük hata yaptık. gerçi ben hakkımızla ilk 4 e kaldığımızı düşünmüyorum. ts sadece bir dolgu malzemesi için ilk 4 e bırakıldı.

takım iyi değil ama bu kadar rezil oynayacak kadar değil. bu takımın teknik direktörü ne zaman tilki gibi olacak ve iyi bir taktikle sahaya çıkacak?

şenol güneş temiz ve delikanlı adamdır ama teknik direktör olarak oyuncu seçmede sıfır, rakip takıma göre taktik belirlemede sıfırdır. antalya 3 maçtada kazanamayan, 3 istanbul takımına sadece 1 kez galip gelen hepsini geçtim rakibi zorlayamayan bir oyun anlayışını bulmak için teknik adam olmaya gerek yok

Serdar A

1461 Trabzon birinci lige çıkıyor , gelecek sezon adına beni heyecanlandıran yegane başarı .

Erhan Atalay
burak yılmazın burnu kurılmış (http://www.guncel61.com/genel/burak-yilmazin-burnu-kirildi.html)

eyvahhh bu şenol hoca burağın yerine kimseyi koymaz sahaya 10 kişi çıkıcaz desene.

Tahsin Armutcu
Bu düsünceye daha önce bende sahiptim. ama istedigi ortam ve futbolcular alinmiyorsa o zaman istifa edecekti bu sekilde hem kendisine hemde trabzonspora zarar vermiyormu?

Bence burda hoca duygusal düşünüyor. Başkası olsaydı çoktan bırakmıştı. Tamam hocanın hatası vardır.Ama bu takım bu haldeyse %90 yönetimin suçudur.Şu anda bu kadro ıle daha ıyı oyun oynatır dıyebılecegımız bır hoca varsa lutfen soyleyın. Türkiyenın en ıyı yerlı oyuncusu dahıl olmak uzere ilk 11ın yarısı gidiyor yerine aldığın adamlara bak. Başarı istiyorsak önce para tuzakları olan menejerlerı bu klupten uzak tutmak lazım.

Ertan1982
15.04.2012, 21:46
Ben sezon önce Kadro yapisi dengesiz dedim.Formsuz oyuncularin yerine oyuncu yok,As takimda 2-3 Pozisyona adam yok.Bas sorumlusu Yönetim ondan sonra Agzini acmayan Senol Hoca.Gelecek köklü revisyon sart 10-12 oyuncu alinmali.Yerli agirlikli ve cok iyi olmalilar.

arminas61
zokora:emre bana ırkçı söylmde bulundu pis zenci (http://www.guncel61.com/genel/emre-bana-irkci-soylemde-bulundu.html) dedi

arifberkay
Şener şansal a telefon etmiş şansal da çok korkmuştur şimdi....

Togrul
Gelecek sene için teknik direktör adayım Şotadır.

amasya0561
ben kızamıyorum takıma. bu sene bana bile kına geldi bu maç trafiginden futbolcular ne yapsın. lig bitmiş aslında onlar için. ne amaçları var şampiyon olabileceklermi hayır. neyin mücadelesini vereceklerki. geçen sene emeklerimizi çaldılar diye yırtınıyoruz bunu hangi futbolcumuz algılıyabiliyorki ( tolga ve yumludan başka) fb 120 dk kupa maçı yapmış ayakta durmuşlar neden. çünkü bir amaçları var birinci bitirebilirler. ayrıca fb li futbolcularda bir ruh var bu takımı anlayamadım zaten şikeyi bile benimseyen bir taraftarı var.
bu maçlar bize çile olacaga benziyo bu futbolu bu hale getirenlere lanet olsun

Mehmet Fatih Yavuz
Ben şunu anlamadım.
Oyuncuları henrique idi, adrian idi aldıran kim?
Hoca değil mi? Özellikle adrian için çok uğraştığını bilmiyor muyuz?
Jaja, umut, engin satılsın diyen kim?

Gönderdiklerin belli, aldıkların belli. Seçtiğin adamlar kötü çıkacak, takımın sene boyu 1,5 maçta bile top oynamayacak.
Ondan sonra da kimse birşey demeyecek..

Ulan 3 gün önce 120 dakika oynamış takım perişan etti seni.
Yönetime kabahat nereden bulacağım?
Toplamda 30 m euroya yakın bonservis ödetmişsin.
Adamlar da harcamış, ne yönetimi?

Sapara antepte ne yapıyor, ankaragücünde ne yaptı, senin takımında iken ne durumdaydı. Bunu hiç inceledin mi?

Biri takım kuracak, sonra Şenol Hoca gelecek hazır takıma moral vermeye falan çalışacak diye bekleyeceğiz.
ooo işimiz var.

RepLay
Fener taraftarını öven arkadaşlar... Koyun bakıyım o takıma bizim futbolcuları bakın destekliyorlarmı

10-61

Bu şerefsiz köpek Yobo'ya da demişti böyle şeyler,o değil de bazıları da bu iti falanca cemaate mensup diye lanse ediyorlar sanki çok matah bi adammış gibi,evlat olsa çekilmez terbiyesiz şerrefsiz.

h@msi61
Eeee teknik heyet niçin para alıyor niçin ordalar dersin???

Dedigim gibi, hedefsiz kaldiktan sonra teknik heyet ne ile motive edecek adamlari, kolay mi saniyorsunuz? Teknik heyetten hedefsiz kalan oyunculara kucuk hedefler mi yaratmasini istiyorsunuz, cikolata filan alinmasi gibi?

vendercan
15.04.2012, 21:47
Ne olursa olsun tek ve en buyuk TRABZONSPORRRRR!!!!!!!!!!!!!!

Punisher-61
15.04.2012, 21:47
Henrique o golleri belcikada atti, Adrian'in nasil buyuk bir futbol ulkesinde yilin oyuncusu secildigini soylemissiniz zaten :) O ligde Pawel de ne goller atiyordu, hey gidi...
Ama Sapara konusunda katiliyorum, Alan veya Adrian'a verilen sansi bulsa ikisinden de cok cok daha faydali olurdu...

belcika ligi
polonya ligi
türkiye süper lig pardon Sike ligi

türkiye ligi o kadar güclü bir lig degil..

ccd6167
15.04.2012, 21:48

hocanin sucuna gelince selcuk gecen sene biz neydi gayse en oldu..gaysede daha iyi oynuyo..

birakin bu eelstiri islerini artik geciniz efenim kolayciliga kacmayin..

fenerin turkiye kupasi finalinde sahadan silen takimin basindada senol hoca vardi bugun yenilende..

bu adam 1 senedir bosa harcanan paralrin dnetlenmesi gerektigi soyluyor..adam bile bile lades diyor o zaman..

geciniz efendim bunlari geciniz..varsa bildigin bi cozum sunarsin soylersin ..

The Ciks
Şenol güneş ne yaptı....

geçen yıl 82 puan aldı...

bu yıl da 28 puan...gs de 39 puan almış...:)

tabloya baktımda geldim...

şampiyonlar liginde tur atlayacaktık ilk defa katılmamıza rağmen...

hemde yeni bir takımla..sahi bursa şampiyon olduğu sene kaç puan aldı aynı takımla...

-------------------

1996 nın takımı kimin...2000 li yılların ilk çeyreğindeki takımda...

şenol hoca şampiyon olunca zaten bırakacak...

emek her zaman kazanır...

bu emeğin futbol endüstrisine atacağı en okkalı tokat olacak...

bunu da karadeniz uşağı yapacak...

korede yaptı gene yapacak...

ha adalet herkese günü gelince lazım olacak...

emeğin adaletiyse yerini bulacak...

bu sene sabredelum ula da....

cemkılıç
Ya kardeşim düşünüyorum düşünüyorum,bu ruhsuz,mücadelesiz,onursuz futbola bir bahane bulamıyorum..Yorgun olan onlar,daha çok koşan yine onlar.
Birde kadro kalitesi geyiği yapmayalım Allah aşkına ya..İnterin kadrosu bizden iyi değilmiydi.Sahadan formasının hakkını veren alnı ak çıkar.Bizim ne futbolcularımızın,ne birçok genç taraftarımızın formamızın anlamından haberleri yok..Bu formanın kaderi bunlarla kavga etmektir.Zaten hiçbir zaman daha pahalı topçularımız,bizden yana olan hakemler,medya olmadı ki..
Velhasıl bu maçın mazereti olmaz,herkes sorumludur,suçludur.Bu (yenilgi demiyorum) rezalet oyunun sorumlularını savunmakta takımına sahip çıkmak değildir.Bugün bütün camia olarak hepimizin şapkayı önümüze koyup düşünme zamanıdır.

Ilelioglu
lan hala aranızda trt ye kızanlar var darlamayın adamı.

KIZACAĞINA AVNI AKERDE DEV GIBI PANKART ASACAKSIN ANN... AVV...... S...... TRT DIYECEKSIN.

Aynen iste böyle yapacaksin ki bak birdaha oluyor mu!

Hepsine pankart acacaksin, indirtemeyeceksinde...! O kadar taraftar varken hicbir güc o pankartlari indiremez..:!!!

seyfettin061
15.04.2012, 21:49
bazılarına kalsa şenol hoca gıtsın....sota,ünal,yılmaz vural,abdullah,hami,tolunay,gelsın vaybe nede olsa hepsıde avrupada td yapıyor...

Senol hoca giderse bu takim bi daha uzun yillar sirtini dogrultamaz, senol hocayi boyle kolay harcamayalim lutfen, o gelmeden onceki Trabzonsporu bi dusunun adam o takimi sampiyonluga oynayan takim haline getirdi, degerlerimize sahip çikalim

Tahsin Armutcu

acaba bu adamların sıstem adamı olması ve bızım takımımızın sadece burakın ustune kurulu olması sebep olabılır mı ?

olcay_61
Gelecek sene için teknik direktör adayım Şotadır.
tek aday: egolarından,takıntılarından arınmış; transferi yönetime bırakmayan, bilen birine danışan Şenol Hoca'dır.

legorakiss
baronimiydi colmanmıydı 3-4 gün öçnce 120 dakika futbol oynayan. yada daha genelleştirelim. kayseri fb ile mi oynadı ts ile mi.
yıllardır kadıköyde ezik futbol oynuyoruz.5 para etmez adamlara 5 er milyon veren hırsız yönetime selam olsun...

Şentürk
İlk yarı oyun dengedeydi, 3 tane güzel şutumuzdan bir girmedi fakat fenerin baroniyle attığı şut, kaleci hatasıyla beraber gol oldu. İkinci yarı 2. gol ve hemen ardına Serkanın büyük maarifetle kalecinin üzerine vurduğu şut girmeyince oyunu bıraktık.Tüm özet budur.

hodlu
15.04.2012, 21:50
Trilyonları alıp sahada ruhsuz şekilde 90 dakikayı doldurmaya çıkan oyuncular süper,takıma 4. sınıf yabancıları alan geçen seneki takımı yerle bir eden büyük yöneticilerimiz dahiyane, ama Şenol hoca amatör bir hoca.Sahadaki ruhsuzlar bu sezonu bitirmişler.Adamların umurunda değil play off...Siz halen daha hocaya sallayın....

h@msi61
belcika ligi
polonya ligi
türkiye süper lig pardon Sike ligi

türkiye ligi o kadar güclü bir lig degil..

Turkiye ligi cok iyi diyemeyiz ama rakiplerimizde Elmander, Sow, Melo, Querasma vb. oyuncular var ve onlarla mucadele etmek o kadar da kolay olmuyor. Belcika ligi cok kalitesiz olmasa da oldukca farkli bir lig, oyuncu adapte olmamis olabilir. Henrique de cidden 1-2 mac disinda umut vermedi, umarim sene sonunda gonderilir. Adrian'i ise tartismak bile istemiyorum, tam anlamiyla bir facia. Haftada bir halisaha maci yapan teknik amcalari andiriyor sahada, ne guc, ne hiz, ne adam eksiltme.. Bu lig ona cok buyuk geldi, umarim kucuk denizine geri doner...

Ilelioglu
FENER ŞİKECİMİ?

Özellikle geçen sezonunun 2. yarısında başlayan 17'de 17 mevzusu ile Fenere şikeci dedik,sen top oynayarak şampiyon olmadın dedik. O günden beri Fener'i 1 kere bile yenemedik. En iyi skorumuz 1-1 kaldığımız maç oldu ki ondada Fenerin 3 direği vardı. Fener şikeci evet ama Trabzonspor hem oyunuyla hemde taraftarıyla Feneri eze eze yenerek bunu hala daha gösteremedi,gerçek şampiyon biziz! diyemedi...

Kadrolar farkli, bunu görmeyecek kadar tövbe tövbe..:mad:

amasya0561
ya hepsini anladım ama ben farklı bir açıdan bakmak istyiyorum.
BİR POZİSYON VAR emre ayağa basıyo boş yerde. PFDK ceza verir mi görüntüden

adamlar açık açık şikeye ceza veremezken hayal kurmayalım renktaş

ccd6167
Dedigim gibi, hedefsiz kaldiktan sonra teknik heyet ne ile motive edecek adamlari, kolay mi saniyorsunuz? Teknik heyetten hedefsiz kalan oyunculara kucuk hedefler mi yaratmasini istiyorsunuz, cikolata filan alinmasi gibi?

kardesim anlatamazsin iste..zihniyet farki.

liverpool ligde surnuyo.ama kenny daglishe biri gidipte agzini acabiliyor mu.

kenney daglishle senol gunes ayni ..gol attiklarinda bile nasil sevindikleri ortada..

aama diyorum ya zihniyet farki..basari icin herseyi mubah goren zihniyet buna sike daha zihniyet cok bu forumda.

Volkan061
trabzonspora ne oluyosa fenerin sahasında kilitleniyo, elleri ayakları tutuluyor. böyle kötü bi futbol yakışmıyor bize.

Tahsin Armutcu
TRT Trabzon Bölge Müdürlüğünün karşısındakı apartmanlara asın pankartı. Var mıdır ıtırazı olan orda oturanların?

arminas61
herkesten alnan vergilerle yayım yapan trt porun internet adresinde golden sonra şike şike (http://www.guncel61.com/genel/trt-ne-demek-istiyor.html) tezuratı yapıldı diyerek ne yapmaya çalışıyor haftalardır şikecileri okşayan ısmarlama haber yapan trt ye birileri devlet televizyonu oldğunu hatırlatmalı

Alper61
15.04.2012, 21:51
Yuhh diyorum artık
geçen sene şota ya küfredenler, bir kupa maçıyla Trabzon un başına getiriyor,
Her yenilgi sonrasında Şenol Hoca yı gönderiyoruz, Onsuz günleri unutup...
Bizi bravo, bizden bir halt olmaz...

haymatloshan
15.04.2012, 21:51
Teknik direktör istifa etmeli,yönetimde yanında gitmeli acilen.Sen orta saha üstünlüğü kuramıyorsun Alanzinho ile başladığın zaman,Celutska sol bek oynayamıyor,elinde bir araba dolusu sol bek var sen tutup sağ bek oyuncusunu inat uğruna sol tarafta oynatıyorsun.Burak'a markaj yapılınca kayboluyor bunu bile bile Burak'ı ortada oynatıyorsun,1 maç geçen seneki yerinde oynat Halil forvette oynasın sağ taraf sol taraf çürüttün adamı.

Yazık ettin takıma.

Tahsin Armutcu
15.04.2012, 21:52
Emre oçsi zokoroya zenci demiş twitterda dolasıyor duyarsız kalmayalım

biltrabzon
15.04.2012, 21:52
Ben şunu anlamadım.
Oyuncuları henrique idi, adrian idi aldıran kim?
Hoca değil mi? Özellikle adrian için çok uğraştığını bilmiyor muyuz?
Jaja, umut, engin satılsın diyen kim?

Gönderdiklerin belli, aldıkların belli. Seçtiğin adamlar kötü çıkacak, takımın sene boyu 1,5 maçta bile top oynamayacak.
Ondan sonra da kimse birşey demeyecek..

Ulan 3 gün önce 120 dakika oynamış takım perişan etti seni.
Yönetime kabahat nereden bulacağım?
Toplamda 30 m euroya yakın bonservis ödetmişsin.
Adamlar da harcamış, ne yönetimi?

Sapara antepte ne yapıyor, ankaragücünde ne yaptı, senin takımında iken ne durumdaydı. Bunu hiç inceledin mi?

Biri takım kuracak, sonra Şenol Hoca gelecek hazır takıma moral vermeye falan çalışacak diye bekleyeceğiz.
ooo işimiz var.
böyle adam akilli yorum yapanlar yok iste.Madem yönetim aldi,hocada aldirmasaydi istifa ederim deseydi.Kimse yönetimi suclamasin,yönetime ben bu adami istiyorum dedi mi?dediyse ciksin aciklasin.Yönetim egemen ve selcuk konusunda hatali,peki jaja VE engin i kim gönderdi?

yaktas28
15.04.2012, 21:53
bu ligde bizden baska birisi sampiyon oluyorsa ve bu bizi ilgilendiryorsa gercekten TRABZONSPORLULUGUMUZA yakismaz..

fener gayse besiktas cok fifi benim icin..

ben takimi desteklerim sampiyon olur olmaz ..

ama desteklerim..

almanyada ingilterede oldugu gibi siradan kupa maci da olsa giderim izlemeye macini elimde firsat olursa..

futbolla yasamasini ogrenmelim taraftar bilincimizi gelistirileim..

once kendimizden baslayalim..sonra takimimizi konusuruz

Bak ben tam senin tarif ettiğin gibi bir taraftarım. Çocukluk yıllarımdan beri bulunduğum neredeyse her ortamda tek TRABZONSPOR lu olmanın gururunu fakat bir o kadarda alay konusu olmalarını yaşadım. Ama bu maç çok farklı. Hakkını çalan bir gruba karşı bu kadar basit teslim olmanın bu söylediklerinle açıklanacak tarafı yok.
Ben yine yarın işyerime, mahalleme göğsümü gere gere bir TRABZONSPOR lu olarak çıkacağım. Fakat 6 yaşındaki oğlumun '' baba bizim futbolcular niye oynayamıyor, bu şikeci takıma yinemi yenildik'' sözleri içerimde hep bir yara olarak kalacak. Hemde 1996 yılında gencecik birinin (kendimin) içindeki yaradan daha beter bir şekilde

kalanty
1461 Trabzon birinci lige çıkıyor , gelecek sezon adına beni heyecanlandıran yegane başarı .

Bu play-off başladığı sırayla bitecek. Sadece LİGTV ye para kazandırmak için yapılmış bir saçmalık.

Kendi sahamızda da biz Feneri aynı şekilde yeneriz herşey düzelir. Bu işler böyle yürüyor bizim ülkemizde.

Sertan Danışer
#letskickracistemrebelezogluoutoffootball twitter hesabı olanlar bi zahmet el atıverin

iso_4939
Senol hoca giderse bu takim bi daha uzun yillar sirtini dogrultamaz, senol hocayi boyle kolay harcamayalim lutfen, o gelmeden onceki Trabzonsporu bi dusunun adam o takimi sampiyonluga oynayan takim haline getirdi, degerlerimize sahip çikalim

farkındaysan bende senle aynı fikiri savunuyorum.

tsloner
15.04.2012, 21:54
emre belozoglunun kufuru zokoraya, fucking nigger. Yani s... zencisi diyor. Bu herif irkcilikdan ceza alcakmi almaz senin cemaatina ulkene tabiaitina belozoglu inanmayan icin goruntu http://s7.directupload.net/images/120415/l54ei839.swf

Mehmet Fatih Yavuz
Şenol güneş ne yaptı....

geçen yıl 82 puan aldı...

bu yıl da 28 puan...gs de 39 puan almış...:)

tabloya baktımda geldim...

şampiyonlar liginde tur atlayacaktık ilk defa katılmamıza rağmen...

hemde yeni bir takımla..sahi bursa şampiyon olduğu sene kaç puan aldı aynı takımla...

-------------------

1996 nın takımı kimin...2000 li yılların ilk çeyreğindeki takımda...

şenol hoca şampiyon olunca zaten bırakacak...

emek her zaman kazanır...

bu emeğin futbol endüstrisine atacağı en okkalı tokat olacak...

bunu da karadeniz uşağı yapacak...

korede yaptı gene yapacak...

ha adalet herkese günü gelince lazım olacak...

emeğin adaletiyse yerini bulacak...

bu sene sabredelum ula da....

Ne geçen seneki takımı, ne 96 daki takımı, ne de 2000 lerin başındaki takımı Şenol Hoca kurmadı.

Ama sağolsun hepsinin dağılmasında baya baya başarılı.

Sabrediyoruz zaten,

Başka takımlarda oynamayı beceren adamları nasıl bu kadar çöp etti onu henüz çözemedim.

Bir de "BURAK YILMAZ" santrafor değil.
Biri hocanın kafasına odun falan vursun.

Takımın kanatları bir boka yaramıyor. Ortada kafa vuracak, savunmayı rahatsız edecek bir santrafor olmadığı için.

poetricus
FB'nin şike yapmadan yenebildiği tek takımız neredeyse...
Bu utanç bize yeter.

ccd6167
Turkiye ligi cok iyi diyemeyiz ama rakiplerimizde Elmander, Sow, Melo, Querasma vb. oyuncular var ve onlarla mucadele etmek o kadar da kolay olmuyor. Belcika ligi cok kalitesiz olmasa da oldukca farkli bir lig, oyuncu adapte olmamis olabilir. Henrique de cidden 1-2 mac disinda umut vermedi, umarim sene sonunda gonderilir. Adrian'i ise tartismak bile istemiyorum, tam anlamiyla bir facia. Haftada bir halisaha maci yapan teknik amcalari andiriyor sahada, ne guc, ne hiz, ne adam eksiltme.. Bu lig ona cok buyuk geldi, umarim kucuk denizine geri doner...

kardesim gecin su quresma melo elmande hikayelerini..iyi topcu olmadiklarini tartismiyorum ama olay bu degil..

olay sistemin olmamasi..transfer sisteminin olmamasidir.bu takimin basina ne geldiyse ya yonetim ya transfer yada taraftardir.

futbol bildigini zanneden zihniyet acimsizca mustafayi elestirdirler hocayi elestirdiler yeri geldi tolgayi elestirdiler yine elestirecekler maalesef..

su taraftar fenerin gayseninin yaptigi karagrofinin onda 1ini yapamiyo hocayi futolcuyu elestiriyo..kurtulalaim su zihniyetten..

ALDENİRO
Teknik direktör istifa etmeli,yönetimde yanında gitmeli acilen.Sen orta saha üstünlüğü kuramıyorsun Alanzinho ile başladığın zaman,Celutska sol bek oynayamıyor,elinde bir araba dolusu sol bek var sen tutup sağ bek oyuncusunu inat uğruna sol tarafta oynatıyorsun.Burak'a markaj yapılınca kayboluyor bunu bile bile Burak'ı ortada oynatıyorsun,1 maç geçen seneki yerinde oynat Halil forvette oynasın sağ taraf sol taraf çürüttün adamı.

Yazık ettin takıma.
dediklein doğru sadece burak yine ortada oynasın ama yüzü kaleye dönük oynasın sırtı değil...

altinkaya08
15.04.2012, 21:55
Yorumuna saygı duyarım bakış açısı kişiye göre değişir ama bana uymaz bu yorum.
Hedefsiz olan takımda baskıda olmaz.Dolayısıla kafaları daha rahat olur ve kaybedecek bişeyleri olmadıkları için baskıdan uzak sadece oynamayı ve kazanmayı düşünen bir takım olması lazım değilmi? Hani nerde ben göremedim..

FANATIK61
15.04.2012, 21:55
Tam Komedi oldu Kulüb !!!

Ve bir Takim düsününki yedek kulubesinde 2 kaleci bulunuyor ve birini isinmak icin diger futbolcular ile Kale arkasina yolluyor. Yokya olmaz demeyin burasi Trabzonspor....

Mehmet Fatih Yavuz
15.04.2012, 21:56
kardesim anlatamazsin iste..zihniyet farki.

liverpool ligde surnuyo.ama kenny daglishe biri gidipte agzini acabiliyor mu.

kenney daglishle senol gunes ayni ..gol attiklarinda bile nasil sevindikleri ortada..

aama diyorum ya zihniyet farki..basari icin herseyi mubah goren zihniyet buna sike daha zihniyet cok bu forumda.

Ş.ligi bir hedef değil midir?

Anlamadım??

hodlu
Tolga-Mustafa-Giray-Celustka haricinde sahaya çıkan hiçbir oyuncu ruhunu sahaya yansıtmadı.Hepsi şu 6 gereksiz maçı idare edelim de kaçalım anlayışı ile oynadılar...Bu takımı yerli oyunculardan uzaklaştırıp böyle ruhsuzlara teslim eden yöneticileri alkışlıyorum...

Nihat Güneş
O emre denen yaratık Trabzona girmemeli...

surmnli
Yani şu forumda hala daha hocayı eleştirenler diye söze girip ,olayın bu tarafını kutsallaştırıp hocayı dokunulmaz ilan edenler var. Ben bunu hayretle karşılıyorum . Burada bu takımın yönetimindeki hataların bu sezon başından itibaren değilde geçen sezonun 2. döneminden itibaren 9 puanlık farkın kapanmasında çok etkili olan fenerbahçe maçından sonra şenol güneş yönetimi tarafından yapıldığını düşünüyorum . Şenol hoca oyun anlamında trabzonspora bir katkı sağlayamadı . üstüne üstelik birde inatçı bir şekilde kısıtlı kadro yapısıyla belli kişilerle bu takımı sürekli oynattı . Otomatik olarakda bu kadrodaki diğer oyuncuların adalet ve eşitlik kavramını sorgulamasına muhtemelen neden olmuştur.. çünki ön planda olan düşünce performans göre kadro kurmak olsa idi mutlaka bu kadro çok daha geniş tutulurdu . VE en kötüsü Bu takım hep aynı kadaro yapısıyla oynamasına rağmen hala daha bir sisteme sahip değil ve biz pres yapıp alan daraltamıyoruz . şirime toplarla bireysel becerilerle oynamaya çalışıyoruz. Zaten iddialı, kadrosu oturmuş olan takımlar karşısında da hiçbir şekilde etkili olamıyoruz. Hani şimdi ben bunların tamamına inkar edip yok öyle değildi diye öncelilki olarak kendimi inandırmaya çalışacağım bunuda tüm sayısal veriler yalanlıyor.

arifberkay
Eğer geçen seneki şampiyonluk kupasını alamazsak bir daha şampiyon olamayız...

Cafer Bulur
15.04.2012, 21:57
Üzücü,yine cok üzücü bir maglubiyet aldik.

90 dakika boyunca Trabzonspora yakisir bir oyun oyun ortaya koyamadik.

Ne defansta ne de ofansta futbolun gereklerini yerine getiremedik ve hakli bir sekilde yenildik.

Fb 3 gün önce kupa maci oynadigi halde cok daha diri,istekli ve inancliydi.

Ayni konumda biz olsaydi bahanemiz hazir olurdu.

Kisacasi nerden bakarsak bakalim isler iyi gitmedi ve gitmiyor.

Sezon sonunda iyi bir revizyona ihtiyac var,takimda sadece istek degil beceri ve kalite sorununun üst seviyede olduguna sahit olduk.

Punisher-61
acaba bu adamların sıstem adamı olması ve bızım takımımızın sadece burakın ustune kurulu olması sebep olabılır mı ?

ben senol günesin bazi futbolcularin yeteneklerini sahada göstermeyi engelledigini BILIYORUM...ve öyle böyle oynayacaksin ve senden baska bisey görmek istemiyorum söylediginide BILIYORUM...

Cihan-Ucar
Emrenin seviyesine yakisir bir laf demis

FIFA ya Haber giderse en Az 7-8 Mac ceza yer.

Fatih
Kayserispor fbyi sahaya gömerken biz ne yaptık onu tartışmak lazım.

vendercan
Yonettim ve senol gunes saygilar:bizden gidecek oyuncu tek selcuktu .Digerlerinin hepsi kalacakti neden yollandi, sormak lazim.jaja sarapci alemci bende sunu diyorum c.ronoldo ne farki var adam daha kotulerini yapiyor topunu oynuyor jajaja oynamioyrmuydu.ya engin kufur baz emre belezoglu her allahin gunu kufur ediyor topunu oynuyor engin oynamiyormudu ve digerleri.Morinho o yuzden buyuk hoca isini yapiyor takmiyor .real o yuzden buyuk takim hocanin lafina medyanin gazina gelip adam yollamiyor.Ya aldiklarin daha iyisini bulmadan adam yollayan kulubuz .

Batuhan 61
Ben Volkanın sakat olduğuna bile inanmıyorum taraftarın gazını almak için sakat muhabbeti dönüyor ortada Şenol Güneş kadar inatçı inandığı şeylerden vazgeçmeyen bi adam yoktur.Futbolcuların kişiliklerine göre kadro kuran bi adamdır öyle olmasaydı Serkan ve Giray gibi adamların bu takımda yeri olmazdı.

iso_4939
15.04.2012, 21:58
benden herkese gelsın orhan gencebaydan..batsın bu dünya.....

Sami Kuk
15.04.2012, 21:58
Tek tesellimiz fenerin avrupaya alınmayacagı yerine yine biz gideriz CL ne:)

Diğer bir teselli karografi:) Beddua ettim kopar inş diye der demez koptu:)

Ilelioglu
15.04.2012, 21:59
Neyin kadrosu farklı abi? Geçen sezon 2. yarı o puanı toplayan kadro Fenere ezile ezile yenildi. Bu sezon başında kadro değişti okadar para harcandı Fener'i 1 kere bile yenemedin. Sen bir takıma şikeci diyorsan o takımın gerçekten top oynayarak değilde,para basarak maç aldığını onlara sahaya gömerek göstereceksin. Bunu gösterebildin mi bir kere bile? HAYIR...

Ayni kadro ilk macta da 3-2 kazandi ama..:rolleyes: Bu sezonda ayni kadro olsaydi o zaman konusurduk.

Sami Kuk
Emre Trabzona gelirse yapılacak tezavurat belli..

Katil Emreee

yaktas28
Bu play-off başladığı sırayla bitecek. Sadece LİGTV ye para kazandırmak için yapılmış bir saçmalık.

Kendi sahamızda da biz Feneri aynı şekilde yeneriz herşey düzelir. Bu işler böyle yürüyor bizim ülkemizde.

Son 3 maçın skorları, istatistiği ve oyunu ışığında ben buna hiç ihtimal vermiyorum.

Tahsin Armutcu

görüntülerle şikayet ediliyormuş

Mustafa Ayazoğlu
emre itiraf etti

vendercan
3. olmamiz lazi fenerbahceyi yine sampiyolar ligine almayacaklar yerine bizim gitmemiz lazim .besiktasi gecmemiz lazim!!!1

Bera B.
Jaja'yı tutup getirsinler. gerekirse ödeyin 10 m€ neyle karşılaşacağımızı belli en azından. Senin gece hayatına ahlaksızlıklarına kurban olayım.

Fanatik34
15.04.2012, 22:00
Mactan sonra mac basligina en az 3-4 saat kilit vurulmali!!!

O adrenalinle yazilmis cok sacma seyler görüyorum..maalesef:rolleyes:

ccd6167
Bak ben tam senin tarif ettiğin gibi bir taraftarım. Çocukluk yıllarımdan beri bulunduğum neredeyse her ortamda tek TRABZONSPOR lu olmanın gururunu fakat bir o kadarda alay konusu olmalarını yaşadım. Ama bu maç çok farklı. Hakkını çalan bir gruba karşı bu kadar basit teslim olmanın bu söylediklerinle açıklanacak tarafı yok.
Ben yine yarın işyerime, mahalleme göğsümü gere gere bir TRABZONSPOR lu olarak çıkacağım. Fakat 6 yaşındaki oğlumun '' baba bizim futbolcular niye oynayamıyor, bu şikeci takıma yinemi yenildik'' sözleri içerimde hep bir yara olarak kalacak. Hemde 1996 yılında gencecik birinin (kendimin) içindeki yaradan daha beter bir şekilde

dun new yorkta 2 almanla tanistim..hannoverden..bn dortmund macini izliyodum bi pubda oturduk 2 saat muhabbet ettik adamlarla..o adamin bana atlatico madrid macinda deplasmana gitmesini anlatma hikaseyini gorunce futbol budur dedim adam bana ayni maca gidyormus heyecaniyla maci anlatinca ben dedm ki bu almanlar 5 sene icinde dunyanin en iyi 2 liginden biri olacak.. cunku adam takimina hala destek veriyor hala heyecanli siradan bi lig macini izlerken bile heyecan yasiyo ama takima destek ikisi birden hemde tv karsisinda..

olay budur dedim..ne zaman bizim taraftarimiz bu zihniyete ulasir o zaman dedim biz buyuk taraftar oluruz

ama nerdeeeeee

iso_4939
abi kadro yeterli degil da anlayın artık....

yavuzbaha
En kötü Yattara nın her maç cezalanına etkili 5-6 ortası oluyordu....hem Volkan dan hem olcan dan katbekat iyi bir kanat oyuncusuydu

Sami Kuk
15.04.2012, 22:01
Haydi TT için herkes paylaşsın!..
#IrkcıEmreFutboldanMenEdilsin
#letskickracistemrebelezogluoutoffootball

praximuns61
takımımız adına olumlu şeyler yapmaya çalışan tek adam colmanda. takımda olup dikine oynayan tek adam, buraka sırtı dönük pas atıyo bir tanesi geri alamıyo, colmana ayak uyduracak tek oyuncumuz yopk

h@msi61
emre denen herifin benzer bir vukuati ingilterede de olmamis miydi?

orhan42
Kayseri kadar oynayamadık ya ne diyeyim.Benim için süper final denen bu ucube organizasyonda 2 maç vardı birisini kaybettik.Diğeri ise en sona..O da bu b.k. renkli takımla oynayacağız.O maçta bari adam gibi oynayın be....

yaktas28
Ben Volkanın sakat olduğuna bile inanmıyorum taraftarın gazını almak için sakat muhabbeti dönüyor ortada Şenol Güneş kadar inatçı inandığı şeylerden vazgeçmeyen bi adam yoktur.Futbolcuların kişiliklerine göre kadro kuran bi adamdır öyle olmasaydı Serkan ve Giray gibi adamların bu takımda yeri olmazdı.

:):):) Olabilir..

ccd6167

evet...dedigin dogru ama gayserinin amaci var fenerinde bizim yok maalesef..

Ilelioglu
görüntülerle şikayet ediliyormuş

Nereye sikayet edecegiz. FIFA'nin sitesinde böyle bir yer varmi..?

arifberkay
Uçaktan iner inmez fener maçı kaç kaç diye soran bir başbakan varken 100 tane transfer yapsan ne olur,fergosun u getirsen ne olur?

ALDENİRO
15.04.2012, 22:02
1. bjk'yi yendiğin gs'yekök söktürdüğün maçın taktiği ile oynamayıp artislik yaptığıniçin,
2. hücumda burak yılmazı yalnız bırakan taktik ile oynadığın için,
3. hafta başından beri zokoroyu alexe bağla dediğimiz halde alexe önlem almadığın için,
4. ruhsuz oyuncuları oynattığın için,
5. trabzonlu ruhunu insanlığınla bağdaştıramayıp takımın motivasyonunu sağlayamadığın için,
6. ve en önemlisi takıma ihanet eden yönetime karşı durmadığın için

istifa etmeyi düşünmelisin sevgili şenol hocam.

Tolga Okumuş
Takımda çok ciddi bir otorite sorunu olduğu kesin.
Herkes kendi havasında çalıyor.
Adam gevşekliğinden topu kaptırıyor gol yiyorsun aynı hatayı 3 kere daha yapıyor.

Takımın çalışmadığı gün gibi ortada.

Pas tercihleri yanlış,yardımlaşmadan eser yok,orta yapamaz mı bir takım?

2 ye 1,3 e 1 lere bir bakın.Takım doğaçlama oynuyor.Halı saha düzeni.

Kalecinin attığı autlar degajlar ya orta sahayı geçmiyor ya da taça çıkıyor.

Kaleciden gelen topa bir kişi bile çıkmaz mı?Nasıl saha içi yerleşimi bu?

Atılan taçların 10 tanesinden 8 i rakibe atak oluyor.Yok mu bu işin çözümü?

Kanattan gelen ortalarda neden ceza sahasında 1 kişi var?Neden bu takım önde çoğalamıyor?

Profesyonel dediğimiz futbolcular orta yapamıyor orta !!!

Hayatımda hiç bir zaman isimlere bağlı kalmadım. Her zaman işine saygı duyan, işini adam gibi yapanlara saygı duydum.

Bizim yönetici,teknik heyet ve futbolcuların önce bunu düşünmeleri lazım.

Ben işimi ne kadar yapıyorum ?

hodlu
Bu gece yapılan değişiklikler,oyun tarzı eleştirilir. Ancak Şenol hocayı darağacına asmak, bu gece sahadaki ruhsuzları aklamaz mı?
Trilyonları al geçen hafta Ordu deplasmanında adeta yürü,bu gece rakibi seyret. Sonra hoca gitsin elin bjk'lisi gelsin.Bu kadar basit olmamalı...

Chiko
Uçaktan iner inmez fener maçı kaç kaç diye soran bir başbakan varken 100 tane transfer yapsan ne olur,fergosun u getirsen ne olur?
Dogru, olayin bu tarafi da var ... :)

arminas61
emre telefonla bağlantı şansala (http://www.guncel61.com/genel/emreo-da-bana-kotu-sozler-soyledi.html) o da bana kötü şeyler söyledi dedi

erdo6
15.04.2012, 22:03
hafta içi 120 dakika top oynayan fener son dakika bile bize pres yaptı söylenecek bir laf yok bizden 10 gömle,k üstün bir takım, bizim gibi ruhsuzlar ordusu yok orda, adamlar onur mücadelesi yapıyorlar

bugün onursuz bir mücadeleden sonra yenildik(halil ve mustafa hariç ) futbol adına hiç bir şey yapmadık sezon başından beri yatan milyarlık eş.. yine futbol adına hiç bir şey yapmadılar

bu fener biz havada karada denizde heryerde yener bizden bir b.. olmaz

biraz mücadele edip yenilseler gam yemiyeceğim bizleri resmen küçük düşürdüler adamlar bizimle dalga geçiyorlar

pilot takımımız çıksa inanın bu ruhsuzlardan daha çok koşarlar

Sacit
Sahada ki yanlışları gördükçe artık gülerek tepki veriyorum :)
Doğruları yapmaya başladığımızda işler yoluna girecek

Ilelioglu
Şikeci dediklerimiz her maç bizi eziyuor geçen sezonun 2. yarısından beri. Şikeciler evet ama her maç ezildikçe o kupayı vermeyin istemiyorum diyorum içimden.

Git iddaanameyi oku, etik kurulu raporunu oku, tapeleri oku...Ondan sonra cik disari bir hava al.

;)

ALDENİRO
ben senol günesin bazi futbolcularin yeteneklerini sahada göstermeyi engelledigini BILIYORUM...ve öyle böyle oynayacaksin ve senden baska bisey görmek istemiyorum söylediginide BILIYORUM...
biraz daha açıklama lütfen...

Sami Kuk
15.04.2012, 22:04
Bu ingilterede iken yobo yada aynısı yapmıştı.Sonra özür dilemişti.Şerefsiz ırkçı,katil emre

tarsus
kayseriyle oynayan ezikbahçenin kayseriye karşı oyuncularını motive edecek bir durumu yoktu çünkü kayseriyle son yıllarda şampiyonluk yarışına giripte sonunda hüsran yaşamamıştı,ama bizim maça fazlasıyla motive olarak çıktılar biz ne yaptık resmen sahada ruhsuzları oynayarak şikeci şerefsizlerin ekmeğne yağ sürdük.bu maçın önemini bilmeyen anlamak istemeyen oyuncularla oynadık kısaca

ccd6167
insallah seneye 4-5 takviyeyle buyuk bi destekle basari gelecektir yeniden..

cl ligi heyecani bu sene beni biraz olsun tatmin etmistir..

hayirlisiyla guzel bi sistemle seneye basari gelecektir ins..

gayet iyi bi iskeletimiz var fakat eksik yanlarimiz cok..heyecanimizi yitirmisiz gayet dogal olarak..

ayni hugo brosun birakip gittigi durum var ortada ama insallah bununda ustesinden geleecegiz seneye...

kalanty

Yarın zaten yönetim bir mektup daha yollayacakmış, Hasan Yener'in yeğeninden öğrendim.

Zaten FIFA başkanı il Platini maçı birlikte izlemişler,
Onlar aramış ilk önce, "bizim buradan irekt karışmamız olmaz, siz bize bir mektup yazın hemen hallederiz." demişler.

İçimiz rahat olsun...

Cafer Bulur
Ceza sahasina orta yapiliyor,fb den 2 oyuncu birbirlerini engelliyor bizimkileri ara da bulasin.

Mac oyunca 1 tane bile organize atak yapamadik,bunu kabul etmek mümkün mü?

Sadece burak a dayali oyun oynadik ve bunu sikintilarini cekmeye devam ediyoruz.

Takimda gol atabilen,becerikli oyuncu yok denecek kadar az bu sekilde süper finalde 3.cü olursak basaridir.

Artik 2.lik hayal,ben 3.lük icin de ciddi derecede endiseliyim.

Rizeyi satıp gs'yi tutan it
yazık ya,bu kadar kolay yenilgi olmaz..fenere karsı resmen elimiz kolumuz baglanıyor,bu fener bizi avni-akerdede yenecek ve g.saray'dan puan alıp feneri şampiyon edecezz..malesef şampiyon fener olacak..

Ilelioglu

Ne zaman oldu bu?

haymatloshan
15.04.2012, 22:05
Olcan'ın büyük maçlarda varlığını göremeyeceğiz kusura bakmayın.Ozan İpek gibi koridorunu savunan ve fuleli oyuncu varken gidip Olcan alındı.Yeteneklidir,özellikleri vardır lakin bu takım koşmaya 2.3. topçuları kaldıramıyor kaldıki modern futbolda Messi ile akrabalığın yoksa 1 kişinin bile koşmaması pahalıya patlıyor.Messi neden pres yapmıyor fazla?Çünkü geri 4'lüleri hızlı ve gerektiğinde 3'lü defans oynuyorlar ilerde çoğalıyorlar,biz bunların hiçbirini yapamıyoruz,izlediklerimizden de ders alamıyoruz.

iso_4939
allah askına demek bu takım bır selcuk,jaja,egemen ve umuta baglıymısda haberımız yokmuş....

Berke6198
Yahu lütfen yapmayın. Takım kötümüydü ? evet. Yenmemiz mi gerekirdi ? evet. Ancak bu kadar yapmayın lütfen. Yarın bir gün Avni akerde 2-3 attığımız vakit gelip burada Şenol Güneş'e ve futbolculara övgüler yardıracağız. Ancak şu yaptığımız skor taraftarlığıdır. Bende isterdim herkes isterdi aslında o şikecileri hem de kendi evlerinde ezip 2-3 farka boğmayı. Ancak olmayınca olmuyor. Bunun üzerine bu kadar gidip haddimizi aşacak sözler sarf etmeyelim. Ben maçı izledim evet bizimle dalga geçtiler... Zokora'ya ırkçı kelimeler söylediler. Sinirlimiyim ? dibine kadar. Ancak lütfen bu kadar abartmayalım. Onlar kendi evlerinde yendiler, bir de Avni Aker'de maç var... Olmadı bir daha ki sezon var. Lütfen her ne olursa olsun şu süreçte bizim sinirimizi alt üst etmeye yönelik çok hareketlerde bulunacaklar. Ama bizim bu hareketlere kulak asmadan şerefimiz ile çıktığımız maçları şerefimiz ile bitirmemiz lazım... Lütfen daha sakin olalım.

StyLe
Zokora demeç verirken gözleri doluyor, aynı şekilde benimde gözlerim doldu. Yazıklar olsun

Sami Kuk
FiFA ve UEFA'nın en çok dikkat ettiği 2 şey ŞİKE ve IRKÇILIK. İkisi de Fenerbahçe'de var.

Eğer fifa ya ulastırırsak en az 10 maç..

Tahsin Armutcu
15.04.2012, 22:06
senın ıctıgın chıvasın tek buzu olayım jaja

arifberkay
15.04.2012, 22:07
Emre söylemiş olabilir diyo sansal hemen konuyu kapatmaya çalışıyor yazıklar olsun size

FANATIK61
#letskickracistemrebelezogluoutoffootball Twitter ucuyor...

Batuhan 61
Şenol Güneşi hala destekleyen adamlar bu takıma en büyük zararı veriyor.Şenol Güneş takımın bu hale gelmesinin tek sebebi takım dağıldıktan sonra basın toplantısında yerli futbolcuları kaybettiğimiz için üzüldüm demişti,Şenol Güneş bana göre ırkçıdır hiç bi yabancının başarılı olmasını istemeyen bi zihniyete sahip emin olun bu takımda Selçuk,Egemen ve oğlu gibi sevdiği Umut olsa yine bir şey değişmicekti takımın sorunu yaratıcı futbolcu eksikliği yani bir Jaja bir Yattara yok ama bizim taraftarımız bunu hala göremez.Bjklilere bakın adamlar Fernandesi göndermemek için neler yapıyor biz ne yaptık beyler?

el fanatico
kuş var galiba buralarda...

Helvacı61
iğrenç bir takım...35 yaşındayım bu kadar kötü bu kadar aciz bir trabzonspor olmadı hadi geçen yıl hakem filan ama bu maç trabzonspor formasınınn düştüğü acizlığı hayatımda görmedim.

biltrabzon
15.04.2012, 22:08
Ulan 1,5 yildir bu takim hicbirsey oynamiyor hala hocaya niye salliyorsunuz diyorlar.Bu takim hocasizda bu kadar oynar.Ver burak i,ver olcan i,ver colman i ver zokora yi ver tolga yi bakalim fatih terim aliyor mu almiyor mu?Siz hala senol günes i savunun.

Misina
Yenilebilirsin önemli değil ancak haftaiçi 120 dakika maç oynayan takıma karşı bu kadar ruhsuz oynamaya hakkınız yok.

hodlu
Yaaa çok üzgünüm,evde ağlamaklıyım.Bu kadar ezilmek şikecileri kayif sarhoşu yapmak çok acı.Hasta olmak üzereyim, birisi şu kahredici sezonu erkenden bitirsin ne olur....

Berke6198
‎#IrkcıEmreFutboldanMenEdilsin
#letskickracistemrebelezogluoutoffootball Twitter hesabı olan herkes bunu yazsın Twitter'e...

nakzo
Fener taraftarını öven arkadaşlar... Koyun bakıyım o takıma bizim futbolcuları bakın destekliyorlarmı
sahaya çıkartırsalar şerefsizim.

arminas61
şike şike haberi gelen tepkiler üzerine trtsporun internet sitesinden kaldırıldı (http://www.guncel61.com/genel/trt-ne-demek-istiyor.html)

arifberkay
15.04.2012, 22:09
Ne zaman oldu bu?

Kayseri kupa maçında başbakan çin den geldiği gece

ccd6167
15.04.2012, 22:09
Zokora demeç verirken gözleri doluyor, aynı şekilde benimde gözlerim doldu. Yazıklar olsun

zokoranin gozleri dolmasi normal ama su anki durum zoko yada colman yada baskasiyla aciklanacak bi durum degil..

cunku cl ligi falan filan derken cok mac yaptik gercekten..zoko milli takim icin bide cok git gel yapti..

hazirlik maclari dahil en bu sene 60a yakin mac yapmis olacagiz..

turkiye liginin en iyi kadrosunu olustur 3 kulvarda 60 mac yapan takim yinede basarili olamaz..

buna ne topcu ne hoca ne yonetim ne lig hazir degil

bu sene cl liginden aldigimiz puanlar olsun olusturdugumuz takim iskeleti olsun bi nebze iyidir..

seneye ins iyi takvilerler bu takim basari saglaycaktir.

Sami Kuk
15.04.2012, 22:10
Bir anda twiitterda zirveye oturdu hedef dünya genelinde hadi..

Ne emre düsmanı varmış:)

Cafer Bulur
Yazik,gercek cok yazik.

Kötü bir sezon gecirdik de, sike yaptigini bildigimiz takima karsi böyle mi oynanir,böyle mi teslim olunur?

Sen sike yaptin diyorsun ama rakip takim senden 2 misli kosuyor ve istiyor,bu kadar da olur mu?

ccd6167
Kayseri kupa maçında başbakan çin den geldiği gece

bu olay basbakanin terbiyesizligidir..maci ucakta izledi halbukide..reklamini bile yaptilar haberlerde ama

bi arkadas dedi bu zihniyet iste..ne yazikki kimlerle savasiyoruz..

Allah sonlarini islah etsin..

iso_4939
15.04.2012, 22:11
transfer zamanı yönetim kadromuz yeterli derse bak sen olaya...

hasan8861
Sahada ki yanlışları gördükçe artık gülerek tepki veriyorum :)
Doğruları yapmaya başladığımızda işler yoluna girecek

aynen bende abi yazık valla bazen futbolcuların zekalarından şüphe ediyorum sahada öyle hareketler yapıyolarki komedi filmi tadında geçiyor maç..kendi açımdan şunuda düşünüyorum bu haldeyken bu kadar ruh ve zeka yoksunuyken takımın ligde şu ana kadar gs maçı hariç fark yememesi diğer takımların aslında türkiye liginin ne kadar kalitesiz bi lig olduğunun açık göstergesi

Sami Kuk
Admınler Trt yede güzel bir gönderme hazırlıyosunuz heralde

Koray
Emöe iti ırkçılığı kabul etti söylentileri var.

ALDENİRO
15.04.2012, 22:12
şenol hoca tipik demeçini verdi.Halbuki şöyle demeliydi. "Bugün rezil oynadık bütün sorumlusu benim.taraftarımızı utandırdığım için özür diliyorum.ama taraftarımız emin olsun ki bir daha yüzlerini kara çıkartmayacağım.artık başları dik gezecek" deseydi.hepimiz onu baştacı yapardık.

tsloner
15.04.2012, 22:12
Yarın zaten yönetim bir mektup daha yollayacakmış, Hasan Yener'in yeğeninden öğrendim.

Zaten FIFA başkanı il Platini maçı birlikte izlemişler,
Onlar aramış ilk önce, "bizim buradan irekt karışmamız olmaz, siz bize bir mektup yazın hemen hallederiz." demişler.

İçimiz rahat olsun...
emrebelozoglu seni kalaylasin pislik kus

Berke6198
15.04.2012, 22:13
Emöe iti ırkçılığı kabul etti söylentileri var.

Emre'nin o kadar şerefi yok ki ! onu bile kabul etmez :)

ESER
Bir anda twiitterda zirveye oturdu hedef dünya genelinde hadi..

Ne emre düsmanı varmış:)

ingilterede oynarken irkcılık yaptıgı icin ceza almıs bir serefsiz kendisi.

hodlu
Sahaya forması için kan akıtbilecek 3 oyuncu ile çıkarsan,taraftarın içi kan ağlarken işte sahada böyle gezinti yaparlar. Yazık bu ruhsuzları beslemeye devam edelim.Adamlar 93 dakika resmen kıymaya çevirdiler ve hiç direnemedik...