PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 1. Hafta | Fenerbahçe 2-0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

Ilelioglu
15.04.2012, 16:31
Bence BJK maçları temizdi ama diğer 4 maç tam felaket

Avni Aker'deki macta Hilbert ikinci saridan verilmeyen kirmizi ve golümüz. Ne temizi?

fduran1983
15.04.2012, 16:43
Bu maç iptal olur.

Mustafa Çolak
15.04.2012, 16:45
lıgtv taraftar paketı olan uyeler, super fınalı ızleyebılecek mı?? Bılgısı olan var mı?

Ilelioglu
15.04.2012, 16:47
Bu maç iptal olur.

Hicbirsey olmaz. Trabzon'daki mac olmadiysa bu hic olmaz. ;)

FC-ST-PAULI-61
15.04.2012, 16:48
Bu Mac beni simdiye kadar hic ilgilendirmiyor nedense.Cünkü ne olacagi belli olan bir Mac.
Zokoraya erken bir sari kart.Sonra atacak Zokorayi.Ve Fenere Penalti verecek Bülent Yildirim....

SensitiveLord61
15.04.2012, 16:50
İstanbul da hava nasıl ?

Bülent AKBULUT61
15.04.2012, 16:50
lıgtv taraftar paketı olan uyeler, super fınalı ızleyebılecek mı?? Bılgısı olan var mı?

evet şu an acık kanal 204

SensitiveLord61
15.04.2012, 16:51
‎"Şimdi bomba gibiyim. Galibiyet için savaşacağım"

OLCAN ADIN

Oğuzhan İnce
15.04.2012, 16:54
Beyler Kadıköy'de nerde izleyebilirim maçı?

Mustafa Çolak
15.04.2012, 16:58
evet şu an acık kanal 204

Bılgı ıcın tesekkurler.
Mac esnasında umarım kesmezler yayını.

Mert Oğuzlu61
15.04.2012, 16:59
pankuşlar bir soru sorucam,

şimdi bu bizim maçları ayda 9 TL ye mi ne tek maç usulü izliyoruz ya, sadece bizim maçlar yani.

he işte o olayı play off tada izleyebilecez mi, play off u kapsıyor mu bizim paket ???

çolakoğlu kardeşimde sormuş şimdi gördüm :) kesilmez dimi yayın beyler, son dakka golü yemeyelimde ona göre hareket edecez :D

Bülent AKBULUT61
15.04.2012, 17:00
Bılgı ıcın tesekkurler.
Mac esnasında umarım kesmezler yayını.

merak etme kesilmiyecek seyretceksin macı

yatmaztara
15.04.2012, 17:01
kazanıcaz Ulan!!!

FEDAİ
15.04.2012, 17:02
stoch yokmuş

Armağan Dere
15.04.2012, 17:05
Alanzinho ilk 11 oynuyor görünüyor ntvsporda

Tsikopat61
15.04.2012, 17:06
Alan'ın yerine Adrian başlangıcı olur umarım..

Ilelioglu
15.04.2012, 17:07
Senol Hoca'nin sahaya sürecegi ilk on bir bu maci kazanamaz bence. En fazla beraberlik olur, ki oda cok zor.

Cafer Bulur
15.04.2012, 17:11
Senol Hoca'nin sahaya sürecegi ilk on bir bu maca kazanamaz bence. En fazla beraberlik olur, ki oda cok zor.
Fb farkli kazanir bence,3 veya 4-0 bitebilir mac.:)

volkan_627
15.04.2012, 17:11
playy off zıvırtısı ilk çıktığı zaman lig tv yi aradım. play off için ek para isteyecekmisiniz diye hayır dediler. eğer trabzonspor play off lara kalırsa taraftar paketinden aynen izlemeye devam edeceksiniz demişlerdi...

Ilelioglu
15.04.2012, 17:15

Kaybedersek minimum 2 olur, golde atamayiz.

Salih Edip
15.04.2012, 17:16

Evire çevire yenerler dimi :D

Emirhan Makul
15.04.2012, 17:16
Kafadan bir kişi eksiğiz gibi görünüyor, burak hastaymış antremanlara çıkmamış serum yemiş dün gecede kötüleşmiş ama oynayacakmış.

polatmu
15.04.2012, 17:17
fark yeriz vs totem için falan söylüyorsanız eywallah ta ya da hakem tff protestosu na ok
tüm bunların dışında bir görüş ise ne ts yi tanıyorsunuz ne de futbolu derim fb yi ise hiç izlememişsiniz...
çok çok büyük bir futbol şanssızlığı 3,4 top direkten dönmezse alex faktörü extra iş çıkarmazsa ki çok zor zokora yı izleyin :))) maç bizimdir

Rizeyi satıp gs'yi tutan it
15.04.2012, 17:18
1-1 bitecekk,yazın bir kenaraa..o kadar eminim..

oguz_22
15.04.2012, 17:22
fener son maçta bize anodolu takımı gibi oynadı o yüzden fazla etkili olamadık ama bu maçta fenerin bize karşı nasıl oynayacağı belli maçın ilk 15 dakıkası ikinci yarının 15 dakikasındaki fener baskısını atlatırsak ben galip geleceğimize inanıyorum

.....
15.04.2012, 17:24
Maça saatler kaldı. Heyecan dorukta. Haydi fırtınam kendini hazırla bu maçı taraftar için kazan.

.....
15.04.2012, 17:28
http://www.bmnradyo.com/

Uyyy ahaaaa

Cafer Bulur
15.04.2012, 17:31
Karnim doydu,keyfim yerine geldi.:)

Haydi renkdaslar,havaya girelim almanya dan bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Cafer Bulur
15.04.2012, 17:35
Uyumayin renkdaslar,bordooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooo

15.04.2012, 17:37
uyumayin renkdaslar,bordooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooo

maaaavİİİİ

Cafer Bulur
15.04.2012, 17:37
maaaavİİİİ
bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Ahmet Karaman
15.04.2012, 17:38
kazanacağımızı hatta fark atacağımızı düşünüyorum. bizim takım sahaya çıktı. çok rahat görünüyorlar. şakalaşıyorlar ..

15.04.2012, 17:38
bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Maaaaviiiiii

İleli
15.04.2012, 17:40
serefsizsin ezikbahce!

canna52
15.04.2012, 17:41
hakem katliam yapacak yazın bir kenara

ya penaltı ya kırmızı kart bekliyorum.

15.04.2012, 17:44

öyle birsey olursa cıkmayız süper final maçlarına olur biter..lig tv edecegi zararı düsünsün artıkk..

Mehmet Zeki
15.04.2012, 17:45
Tolga Serkan Giray Mustafa Celustka Colman Zokora Alanzinho Olcan Burak Halil

Sami Kuk
15.04.2012, 17:45
Şerefsiz lig tv, fb tv bukadar yanlı haber yapmaz y:S

İskender Çakmak
15.04.2012, 17:46
Volkan sen kadroda yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ahmet Karaman
15.04.2012, 17:47

eğer bu dediğin olursa trabzon kalan maçlarına paf takımı ile çıkar ve süper finalin içine eder. kıyım olur ancak ince ince olur öyle kabak gibi olmaz. yemez yani :)

Muhammed
15.04.2012, 17:49
Volkan Sen'in ilk 11'de olmamasına çok sevindim. Beşiktaş maçında ve Antalya ile oynadığımız kupa maçında iyiydi ancak diğer maçlarda döküldü. Halil Altıntop böyle maçlarda takıma çok daha faydalı oluyor kesinlikle. Eğer Olcan'da bildiğimiz sakatlık öncesi formunda oynarsa bu maçta kazanmamız yüksek ihtimal.

canna52
15.04.2012, 17:50
eğer bu dediğin olursa trabzon kalan maçlarına paf takımı ile çıkar ve süper finalin içine eder. kıyım olur ancak ince ince olur öyle kabak gibi olmaz. yemez yani :)

öyle göstere göstere yapmazlar ince ince doğrayacaklar. türk hakemlerinin en iyi yaptığı iştir bu. bir cem papila bodoslama olaya dalmıştı diğerleri profesyonel.

DeAgLeMaNyAq
15.04.2012, 17:50
Basındaki kadrolarda kimse Celustka'yı yazmıyordu ama hoca geçen maçtaki savunmayı bozmadı. Glowacki'nin aylar sonra kısmen formda olan Mustafa'yı kesmesi de zordu. Son haftalarda düşüş gösteren Volkan'ın yerine de Halil'in oynaması doğru tercih ama onun da bölgesi orası değil. Ama savunma açısından daha doğru bir tercih gibi gözüküyor...

Burçak
15.04.2012, 17:51
Şikecilere koyalım bu akşam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sefaenes
15.04.2012, 17:53

nedense bende böyle düsünuyorum hakemler bu sene derbilerde iyice dogradi

Fatih ÇOLAK
15.04.2012, 17:53
Alanzinho kırmızı kart görse de ileride ki maçları kazansak :cool:

Bud Spencer
15.04.2012, 17:54
11ler:

Fenerbahçe: Volkan, Gökhan, Yobo, Bekir, Ziegler, Mehmet Topuz, Emre, Baroni, Caner, Alex, Sow
Teknik Direktör: Aykut Kocaman

Trabzonspor: Tolga, Serkan, Giray, Mustafa, Celustka, Zokora, Colman, Alanzinho, Olcan, Halil, Burak
Teknik Direktör: Şenol Güneş

FC-ST-PAULI-61
15.04.2012, 17:55
-------------------------------------Volkan----------------------------------
-----------------gökhan--------bekir---------yobo--------ziegler--------------
-------------------------baroni-------------emre----------------------------------
-------------Top--------------------Alex------------------Caner---------------------
----------------------------------------Sow------------------------------------------

---------------------------------Burak---------------------------------------------------
---------------olcan----------------alanzinho-------------------halil------------------------
-------------------------------zokora--------colman-------------------------------------------
celustka-------------yumlu---------------giray----------------------serkan------------------------
---------------------------------Tolga--------------------------------------------------------------

Oğuzhan
15.04.2012, 17:56
Sağ ayaklı Celustka'nın sol bekte oynamasına hiç sıcak bakmıyorum ben. Umarım başarılı oynar bu maçta da.

Erdem Keser
15.04.2012, 17:56
Şenol Güneş kadar takıntılı, umursamaz, ders almaz bir adam görmedim.

memozcan
15.04.2012, 17:57
ilk defa bir maçtan son derece ümitsizim.. hoca çok yanlış dizilişle çıkıyo gene, şu 4-2-3-1 olayını bizim mevcut topçularla oynamak imkansız.. tahminimce halili sağa, olcanı sola, alanı da forvet arkası oynatacak.. volkan neden kadroda yok merak ettim.. bu kadroyla ikinci yarı oyuna nasıl müdahale edebiliriz .. rakip yorgun alanı yedek başlat 60.dkdan sonra sok oyuna katkı yapsın ama nerde hoca bi kere ezber bozsa şaşarım..

Bud Spencer
15.04.2012, 17:57
Şenol Güneş kadar takıntılı, umursamaz, ders almaz bir adam görmedim.

hayirdir??

yatmaztara
15.04.2012, 17:58
volkan keşke sakat olmasaydı

Alihan Ertürk
15.04.2012, 17:59
Celustka solda iyi beğeniyorum, ileride Adrian olmalıydı Alan yerine.

yatmaztara
15.04.2012, 18:00
Takımımız gününde olursa vay fenerbahçenin haline diyorum.

memozcan
15.04.2012, 18:00
son fener maçında alex pazarda gezer gibi gezdi bu savunmanın arasında , bari mustafayı yedekte başlat hocam.. rakip doldur boşalt yapmıyoki mustafa birtek orda başarılı sürekli göbekten zorlayacaklar, topuk pasları falan, mustafa dalıp gidiyo, her ara pası yediğimizde yardımcıya bakıp elini kaldırıyo...

Sami Kuk
15.04.2012, 18:01
Fener taraftarı maratonda büyük bir kaografi yapıcak sanırım

Sefer A.
15.04.2012, 18:02
son fener maçında alex pazarda gezer gibi gezdi bu savunmanın arasında , bari mustafayı yedekte başlat hocam.. rakip doldur boşalt yapmıyoki mustafa birtek orda başarılı sürekli göbekten zorlayacaklar, topuk pasları falan, mustafa dalıp gidiyo, her ara pası yediğimizde yardımcıya bakıp elini kaldırıyo...

ççç :D uuhuuuuu

cemkılıç
15.04.2012, 18:02
Kadronda 3 adet orijinal solbek varken celustkadan solbek yapılmaz.Adamı koy kendi mevkisine,serkanda yedek kalsın bi maç noolur.
Alanzinho da onbirde çıkıp sahada kaybolduğu 16546521 maçtan sonra bugün inşallah bizi mahçup eder de iyi oynar.Adam son yarım saat girip kaç maç çevirdi, ilkonbir oyuncusu değil işte.
Bunların dışında ideal sayılabilecek bi kadro.Bir de zokoralı takımı görelim bakalım şikecilere karşı..

15.04.2012, 18:03
fener bizi yenerse şampiyonlar ligi hayal olur..asılın cocuklar,şunu unutmayınki fener bizden daha fazla stress yapacak ve kayseri macının yorgunlugunu 60'dan sonra iyice hissedecekk..

arminas61
15.04.2012, 18:03
trabzonsporun en önemli yeri bence zokora ve colman volkanın (http://www.guncel61.com/genel/kadikoyde-11ler-belli-trabzonda-volkan-sen-yok.html) olmadığı takımda bence yerine alan oynamalıydı ve adrian da olmalıydı

leviathan_-1461
15.04.2012, 18:04
Ortasahan geçen maç gibi olduktan sonra istersen defansda dünyanın en iyileri olsun alex yine yapar o hareketleri...Bu sefer zokora var, ortasahayı toparlar, colmanda günündeyse defansa pek iş düşmez..

Kereşenli
15.04.2012, 18:04
Edriyın'ı beğenmiyorum ama bu maçta Alanzinho'nun yerine olabilirdi.

Cihan-Ucar
15.04.2012, 18:05
Haydiii Trabzonum

Vur Kir parcala bu maci kazan

Ilelioglu
11ler:

Fenerbahçe: Volkan, Gökhan, Yobo, Bekir, Ziegler, Mehmet Topuz, Emre, Baroni, Caner, Alex, Sow

Trabzonspor: Tolga, Serkan, Giray, Mustafa, Celustka, Zokora, Colman, Alanzinho, Olcan, Halil, Burak

Bu ilk on bir bu maci kazanamaz bence. Stoperler kötü, orta sahayi Zokora-Colman ikilisine teslim etmissin. Cok zor...:)

bangkook_61
Colman ara pası Burak dışında hiç hayal edemiyorum nasıl gol atacağımızı.

İlker Yazıcıoğlu
Celustka'yı sanırım sadece ben beğenmiyorum...

Mert Oğuzlu61
15.04.2012, 18:06
11ler:

hücum hattına bir bakalım

_____________colman____zokora

______halil__________alanzinho_______olcan

____________________burak

halil : etkisiz eleman

olcan : eski olcan mı hala sakat mı ?

alanzinho : bu maçların oyuncusu değil, eksik oynatacaktır...

burak : benim gibi serum yedi, ikimizde üşütmüşüz. ben top mop oynayamam valla :D ama burak ın bünye kaldırır mı bu maçı ? tam performans beklemiyorum.

colman & zokora : en büyük yük onlarda ama ilerisi gerisi dengesiz bir takım, ne kadar dayanabilirler ?

özet : bu kadroyla işimiz çok zor.

ama 2. lik ve CL bileti için kazanmaktanda başka çare yok... peki kazanabilir miyiz ? top yuvarlaktır belki bizimkiler beni şaşırtır ama ben şu kadrodan pek birşey beklemiyorum, avni akerde ne oynadığımız belli değildi orda yenemedik kadıköyde mi yeneceğiz ?

Nihat Günay
Halil'in ilk 11 de olması iyi. Sağlam durmak lazım. Çıtkırıldım oyuncularla olmaz bu iş...

Harun
Yahu! hocam Halil'den kanat oyuncu olmadığını anlamak için kaç maç daha oynatman gerek? Serkan-Aykut derken şimdi de yeni prens Celuska.Adamı ynatacam diye futboldan soğuttu.Sol bekte ne işi var o adamın anlamış değilim..

Oğuzhan
Zokora-Colman ikilisine teslim etmissin.

Allah aşkına Zokora-Colman ikilisinden daha iyi orta saha göstersene bana. Selçuk-Melo deme top alamadılar kendi sahalarında ayaklarına.

Ilelioglu
Rakip yorgun, Alan'in 60'lardan sonra girmesi cok daha mantikli olurdu. Tabi oraya kadar maci ortada götürmek sartiyla. ;)

Muhammed
15.04.2012, 18:07
Bugün bu kadro çıkardı. Bu kadroda hangi isme karşı çıkıyorsunuz?

Celustka sol bekte oynamasın diyenlere sormak lazım kim oynasın diye. Cech büyük maçlarda hata yapmaya çok meyilli malesef. Anadolu takımlarıyla oynadığımız maçlarda sol tarafta iyi oynuyor ancak zor maçlarda defansta sağlam duramıyor. Celustka sol bekte genelde hep iyi oynadı. Serkan da son birkaç aydır oldukça formda.

Volkan konusuna gelince de iyiki oynamıyor. Burada hepimiz aynı takımın taraftarıyız ve maçları izliyoruz. Volkan son maçlarda sahada tel tel döküldü. Kendisine pas gelmeyince elini beline koyup küsecek kadar amatör bir oyuncu. Onun yerine Şampiyonlar liginde ve zor maçlarda takıma oldukça faydalı olmuş Halil'in oynaması çok doğru karar.

Bu kadroda kilit oyuncu Olcan olacak. Diğerleri aşağı yukarı belli ancak acaba Olcan sakatlık öncesindeki muhteşem formuyla mı oynayacak yoksa sakatlık sonrası ayakta duramayan haliyle mi?

yorumsuz6117
Alanzinho 11 başlamamalıydı.

Ilelioglu
Allah aşkına Zokora-Colman ikilisinden daha iyi orta saha göstersene bana. Selçuk-Melo deme top alamadılar kendi sahalarında ayaklarına.

Bu tür maclarda daha saglam bir orta saha lazim. Ben olsam üclü bir orta saha tercih ederdim. Serkan-Zoko-Colman...;) Gecen sezonda cogunda böyle oynadik...Ceyhun-Selcuk-Colman...:)

Atakan
15.04.2012, 18:08
İnşallah Celustka Mustafa Giray Serkan ve Zokora çok iyi oynar.

Hatice Aslan
15.04.2012, 18:09
Celustka Sol ayağını kullanabilen bir oyuncu değil mi yoksa ben mi yanlış biliyorum renkdaşlar?
Ayrıca Halil'in ilk11de olması güzel. Volkan'a dayanamıyordunuz Halil oynasın bari :)
Olcan bomba gibiyim demiş inşallah golle geri döner bu maç.
Ayrıca Serkan'ın ortasahada oynamasını isteyenler Ordu maçından öncede istedi sonrasında niye bu adam ortada oynadı diye isyan etti hatırlatmak istedim. :)

Oğuzhan
Bu tür maclarda daha saglam bir orta saha lazim. Ben olsam üclü bir orta saha tercih ederdim. Serkan-Zoko-Colman...;) Gecen sezonda cogunda böyle oynadik...Ceyhun-Selcuk-Colman...:)

La Ceyhun kaç maç oynadı geçen sene yapma Allah'ını seversen. Hep çift yönlü iki orta sahayla oynadık. Sağlam orta saha olabilmesi için sağlam orta saha oyuncusu lazım. Aykut yanına pas veremiyor. Serkan da orta alan oyuncusu değil zaten top tekniği yüksek adam lazım oraya.

Fatih ÇOLAK
Tüm umutlar Colman'da, onun atabileceği paslarla gol bulabiliriz ancak...

Haa o paslar Alan dışında birisine atılmalı tabii ki...

Muhammed

Zokora zaten bir bakıma 3. stoper gibi oynuyor. Bir başka defansif adama gerek yoktu bence.

Ilelioglu

Celustka sol bekte oynamasın diyenlere sormak lazım kim oynasın diye. Cech büyük maçlarda hata yapmaya çok meyilli malesef. Anadolu takımlarıyla oynadığımız maçlarda sol tarafta iyi oynuyor ancak zor maçlarda defansta sağlam duramıyor. Celustka sol bekte genelde hep iyi oynadı. Serkan da son birkaç aydır oldukça formda.

Volkan konusuna gelince de iyiki oynamıyor. Burada hepimiz aynı takımın taraftarıyız ve maçları izliyoruz. Volkan son maçlarda sahada tel tel döküldü. Kendisine pas gelmeyince elini beline koyup küsecek kadar amatör bir oyuncu. Onun yerine Şampiyonlar liginde ve zor maçlarda takıma oldukça faydalı olmuş Halil'in oynaması çok doğru karar.

Bu kadroda kilit oyuncu Olcan olacak. Diğerleri aşağı yukarı belli ancak acaba Olcan sakatlık öncesindeki muhteşem formuyla mı oynayacak yoksa sakatlık sonrası ayakta duramayan haliyle mi?

Futbolcu tercihlerine Alan disinda katiliyorum. Bana göre üclü orta saha ve saglam defans bu tür maclarda olmazsa olmazdir. Mustafa ve Zoko-Colman ikilisi herseyi anlatiyor.

Chiko
15.04.2012, 18:10
Hayden usaklar, Allah utandirmasin.
Alacagiz bu maci insallah.

Ilelioglu
15.04.2012, 18:11
La Ceyhun kaç maç oynadı geçen sene yapma Allah'ını seversen. Hep çift yönlü iki orta sahayla oynadık. Sağlam orta saha olabilmesi için sağlam orta saha oyuncusu lazım. Aykut yanına pas veremiyor. Serkan da orta alan oyuncusu değil zaten top tekniği yüksek adam lazım oraya.

Ceyhun ilk yarida cogu macta oynadi. Ikinci yari Selcuk-Colman ikilisi ile cok zorlandik. Önlerinde de Jaja vardi. Her macimiz zor gecmisti.

batugol
stres yok
maçı alacağız

Cihan-Ucar
Alani 11de yeri olmaz diyenler Mac sonu bir daha görüselim. :)

Cüneyt Canlıca
Kazım Koyuncunun dediği gibi ''Bu gece feneri bi öpelim aklı bizde kalmasun '

Emirhan Yazıcı
Alıcaz 2-1 Rahat Olun!

Legolas77
Halil'in ilk 11 de olması iyi. Sağlam durmak lazım. Çıtkırıldım oyuncularla olmaz bu iş...

evet ayrıca bu baskı bizim takımda 3 kişiyi etkilemez colman zoko halil böyle oyuncuları oynatacan ki tansiyonu düşürsün kendi takımımız adına konuşuyorum oyunculara ne yapabileceklerini söyleyebilirler halil altıntop süper topcu degil ama ne yaptıgını cok iyi bilen topcu cok iyi hatırlıyorum adam lille macında sag bek kademesine girmişti cok şaşırmıştım

Harun

Önce karar vermen gerekli, performansa göre mi kadro kuruyorsun isme göremi?
Performanssa Burak,Olcan ve Alanzinho ilk onbirde çıkmamalıydı.Celuska'nın hiç bir katkısını göremedim şuana kadar.Cech varken Celuska'nın o mevkide oynması saçmalıktır bana göre.
Volkan şuankş durumda performansını ilerten tek futbolcu.Her hafta birşeyler katıyor kendine.Bahsettiğin özelliklerin daha fazlası Burak'ta var.Onun için neden oynatılmamalı demiyorsun?

yatmaztara
15.04.2012, 18:12
şu yenilmezlik serilerini bozmak bize nasip olsun Yarabbim.

Erbay
Son 1-2 maçta Cech çok kötüydü. Gerçi Celutska da kötüydü orası ayrı. Halil inşallah iyi oynar.

Hamza Öztürk
fenere koyim size bise olmasin renkdaslarim

güneyli
Bence defansif yönü kuvvetli bir halil volkandan daha makbul..Dirençli olmamız fizik üstünlüğünü rakibe kaptırmamak gerek..Halil bu tür maçlarda ileri geri çalışıyor..Halil kanattan ziyade ortayı güçlendirecek..Film 2. yarıda kopar..Hamle gücümüz fenerden daha iyi..Bir henrike mesala..

Sefer A.
15.04.2012, 18:13
Jajà demeyin bana bir seyler oluyo ^^
ah lan Jajà ah bee

Ilelioglu
Benim bu mac icin ideal ilk 11'im...

----------------------Tolga--------------------

Celustka--------Giray--------Glo-----------Cech

-----------Serkan-----Zoko-----Colman---------

Volkan-------------------------------------Olcan

-----------------------Burak--------------------

Pres, pres, pres...Tüm bunlarin disinda Alex'e ve duran toplara dikkat etmek lazim.

Yukarida yazdigim ilk 11 ile cikarsak ve maci kaybedersek en az 8 hafta Foruma yazmayacagim.

:)

Ben olsam böyle cikardim. Volkan yerine Halil kabulümdür. Ama orta sahayi daha kalabalik tutardim.

Numan Yerlikaya
Çok büyük konuşmayın arkadaşlar her maç böyle konuşuyorsunuz anlamıyorum çok çok çok mu iyiyiz şahsen benim korktuğum bir maç :)

Legolas77
evet inş seriyi bitiririz de konuşamazlar artık kuşbeyinliler karıköyde yenilmiyoruz diye havalanıyorlar

FC-ST-PAULI-61
Mustafa Yumlu Giray ikilisi......... Gol yiyecegimiz kesin ama Fenerde de Is yok... Gollü Mac olur.

DeAgLeMaNyAq

Ceyhun ilk yarida cogu macta oynadi. Ikinci yari Selcuk-Colman ikilisi ile cok zorlandik. Önlerinde de Jaja vardi. Her macimiz zor gecmisti.

Yahu daha 3 gün önce sana söylemedim mi Ceyhun-Selçuk-Colman üçlüsüyle sadece 3 maç oynadık. Jaja geldikten sonra da sadece 1 maçta bu şekilde başladık. Aç bak geçmiş maçlara ezbere konuşma Fatih... :)

polatmu
15.04.2012, 18:14
m. topuz, g.gönül sağ tarafı olcan celu ile delebileceğimizi düşünüyorum,
topuz içe çok giriyor yani emre baroni göbeğinin hemen sağında kalıyor kanatla pek işi yok gibi g gönül ise hücum katkısı sevdası olan bir oyuncu
dur dur gözümde canlanıyor topuz göbeğe yanaşmış gönül ceza sahamız çaprazında colman presi koyup topu alıyor olcanın deparını gözünüzün önüne getirn top önünde fb ceza sahaası çaprazında yobo baskı yapıyor boşa çıkan burakın önüne yuvarlıyor veeeeeeeeeee gooollllllllllllllll

Fatih ÇOLAK
Alani 11de yeri olmaz diyenler Mac sonu bir daha görüselim. :)

Tamam, görüşelim :)

brushfield
fener kendi yenebilirse yener, takıldığı yerde hakem halleder...

Ilelioglu
15.04.2012, 18:15
Yahu daha 3 gün önce sana söylemedim mi Ceyhun-Selçuk-Colman üçlüsüyle sadece 3 maç oynadık. Jaja geldikten sonra da sadece 1 maçta bu şekilde başladık. Aç bak geçmiş maçlara ezbere konuşma Fatih... :)

Iyi oynadik ama, yoksa aklimda kalmazdi...:)

Ömür Karadeniz
15.04.2012, 18:15
Zokora Colman ortasahası böyle maçlarda oldukça başarılı,ben maçı bu ikilinin kazanacağını düşünüyorum.

Legolas77
15.04.2012, 18:16
duran top harici bize gol atamazlar bunlar inş takım olarak oynarız kazanırız

Muhammed
Önce karar vermen gerekli, performansa göre mi kadro kuruyorsun isme göremi?
Performanssa Burak,Olcan ve Alanzinho ilk onbirde çıkmamalıydı.Celuska'nın hiç bir katkısını göremedim şuana kadar.Cech varken Celuska'nın o mevkide oynması saçmalıktır bana göre.
Volkan şuankş durumda performansını ilerten tek futbolcu.Her hafta birşeyler katıyor kendine.Bahsettiğin özelliklerin daha fazlası Burak'ta var.Onun için neden oynatılmamalı demiyorsun?

Ama abi öyle değil. Burak 32 gol atmış oyuncu. Onu kesipte yerine kimi koyacaksın? Eğer Volkan da bu sezon 15 gol 15 asist yapmış olsaydı formu kötü bile olsa kesilmezdi. Ancak dönem dönem birkaç maçlık sıçramalar dışında bişey yapamadı. Beşiktaş maçında ve Antalya kupa maçında takımın en iyisiydi katılıyorum ama peki ya ondan sonraki maçlar?

Celustka-Cech konusuna gelincede bence Celustka'dan oldukça iyi verim aldık bu sene. Ayakları çok hızlı olan kanat oyuncuları karşısında hata yapabiliyor ancak bunun dışında defansta oldukça sağlam duruyor bence. Avni Aker'de ki fb maçında Cech girdikten sonra o kanattaki zorlanmamızı ve yediğimiz pozisyonları hatırlayın. Ürkek bir oyuncu malesef.

ozturk
Kazanma ihtimalimiz yok ama yinede basarılar

Emirhan Makul
15.04.2012, 18:17
Kullanıcı adı değişiklikleri için lütfen Tıklayınız (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1918409485#post1918409485)

DeAgLeMaNyAq
Iyi oynadik ama, yoksa aklimda kalmazdi...:)

Sen Ceyhun'un maçların son dakikalarında skoru korumaya yönelik oyuna girmesini hatırlıyorsundur. Yoksa Ceyhun, Selçuk ve Colman üçlüsü sezon boyunca sadece 3 maçta 11'de başladı. Bunların ikisi de ilk iki maçtı onda da Jaja yoktu. Jaja geldikten sonra da sadece Manisaspor maçında bu üçlü vardı...

Muhammed
Açıkçası forumdaki umutsuz hava beni çok umutlandırdı. Çünkü umutlu olduğumuz maçları kazandığımızı hatırlamıyorum.

oflu engin
dış faktörler olmasın şikebahçeyi dağıtırız.şikebahçe sahasında yenilmiyorsa bunun bir numaralı nedeni yancı ve ortacı hakemlerdir.

İlker Yazıcıoğlu
15.04.2012, 18:18
Alan , daha sonra girince etkili oluyor alışkanlığı geçen yıldan kalmadır.Bu yıl öyle olduğuna inanmıyorum.Çok mu hatasız oynuyor,hayır tabi ki.Ama ileri top taşımalıyız.Baskı yersek altından kalkamayız.Zira,fener bizden daha hırslı şu anda......

cendelsahinov
15.04.2012, 18:18
Rezil bir kadro, pek beklenti içerisinde değilim. Teraziye koyduğunda ağır bir Fenerbahçe üstünlüğü göze çarpıyor. Aksini iddia edecek yoktur.

oflu engin
15.04.2012, 18:19
:mad:
Kazanma ihtimalimiz yok ama yinede basarılar

kaybetme ihtimalimiz yok ama belki hakem sayesinde berabere biter

yatmaztara
digitürk web tv de tek maç 25 tl zuhaha

Sefa
Alan kesilmiyor bu formuyla Volkan kesiliyor :alkış:

oflu engin
15.04.2012, 18:20
Rezil bir kadro, pek beklenti içerisinde değilim. Teraziye koyduğunda ağır bir Fenerbahçe üstünlüğü göze çarpıyor. Aksini iddia edecek yoktur.

benim gördüğüm tek rezillik şikecilerle maç yapmak zorunda olmamız.:mad:

Hatice Aslan
Olcan Olcan Olcaaannnnnnnn.
Bugün duymak istediğim şeyler...
Olcan vurdu gooooooooollll
Burak vurdu gooooooooollll
Halil vurdu goooooooooollll

Ah be hem Olcan hem Burak Fenerin elinin tersiyle ittiği oyuncular. Bu iki oyuncuyla yıksak onları :)

DeAgLeMaNyAq

Volkan sakat dediler ama ben inanmıyorum. Sakat olan adam Trabzon'dan buraya gelip tribüne çıkmaz...

Burak 1967
Bence çıkarılabilecek en iyi kadro seçilmiş. zaten çok fazla bir alternatifimiz yok. Alan 2. yarı oyuna girse daha iyi olur diyenlerden biriyim bu sebep ile sadece alan yerine volkan olabilir miydi diyebilirim. kocaman alex ve emreyi bu maça saklamış belli ki, maçın ilk yarısı ve ikinci yarının başlangıcında gol görmez isek kalemizde ben bu maçın kazanılabileceğine inanıyorum.

Hüseyin Çümen
11imiz güzel ancak bu 11 kazanır zaten başkası yalan halille çıkmamız isabet olmuş

Alihan Ertürk
2-2 yada fener alır diyorum.

İyi akşamlar.

bASTURk
15.04.2012, 18:21
iki denk takımın maçlarında dünyanın her yerinde skoru hakem(ler) belirler.bülent yıldırım maçın adamı olmazsa kazanırız.

oflu engin
15.04.2012, 18:21

sefa biz senin forum yöneticiliğine karışıyormuyuz ki sen hocaların hocasının işine karışıyorsun.

Numan Yerlikaya
15.04.2012, 18:22
Volkan yok Glo nasıl yetişmez anlamıyorum ya.

Mert Oğuzlu61
bu maçı kazanma ihtimalimiz = aziz in metristen çıkması falan filan.

acı ama gerçek.

oflu engin
2-2 yada fener alır diyorum.

İyi akşamlar.

şikecifener iki yıldır bizden babayı alıyor.yine alır

Jester
15.04.2012, 18:23
Oyuncuların yüz ifadelerinden anladığım hoca takıma "rahat olun" demiş.
Maça son derece gevşek başlayacağımızı düşünüyorum, fb de doğal olarak yüklenecektir.
Eğer ilk yarıda özellikle ilk 25-30 dakika bir şekilde gol yemezsek ibre yavaştan bize döner ve ikinci yarı işi bitiririz.
Aksi olmaz inşallah.

Nihat Günay
şu bizim taraftarın zaman ve mekan ayırmaksızın kadro eleştirme huyu beni kendine bağlıyo.....:)

ccd6167
volkanin sakatligi yoksa kadroda olmamasi ne demektir peki hoca??

DeAgLeMaNyAq
Volkan yok Glo nasıl yetişmez anlamıyorum ya.

Glo 3 haftadır yedek kulübesinde. Sakat değil ama hoca Mustafa'yı kesmeye kıyamıyor. İlla hata yapmasını bekliyor...

oflu engin

acı ama gerçek.

ben bu saçma lafları inter maçından öncede görmüştüm,ki şikecifener interin tezeği bile olamaz

zafer6161
15.04.2012, 18:24
fenerliler ne yapmış öyle haberiniz varmı

3 tane fenerli bayan taraftara ts forması giydirip pankart açmışlar
bizimkilerde bunu duyunca cvb yazmışlar :D

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/540277_321323411268415_117131178354307_814159_1927 583179_n.jpg

Dün Trabzon Forması Giyip 3 Bayan Taraftarlarımızı Kandırıp Pankart Açtırığ Bir B*k Becerdiklerini Zannedenlere Cevap 24 Saat Sonra Stadlarına Asılan Pankartla Verilmiştir ! Biz Rakip Takım Forması Giyip Aptallık Yapmayız , İçinize Kadar Girip Pankartımızı Asıp Kapak Yaparız !

Ilelioglu
Sen Ceyhun'un maçların son dakikalarında skoru korumaya yönelik oyuna girmesini hatırlıyorsundur. Yoksa Ceyhun, Selçuk ve Colman üçlüsü sezon boyunca sadece 3 maçta 11'de başladı. Bunların ikisi de ilk iki maçtı onda da Jaja yoktu. Jaja geldikten sonra da sadece Manisaspor maçında bu üçlü vardı...

Tamam Jaja'siz bu üclü iyidi zaten. Sonra Engin-Selcuk-Colman üclüsü ilede iyi oynamsitik.

memozcan
rakibin en iyi oyuncusu forvet arkası oynayan alex, bizim forvet arkası oynayan on numaramız alanzinho.. ama maşallah yorumlara bakıyorum hiç kimse de bu maç alanzinhonun maçı olacak ondan çok şey bekliyorum demiyo ben dahil.. en etkili olması gereken pozisyonda katkısı sıfır olan biri oynuyor...

Harun_ayar_ts
15.04.2012, 18:25
glo sakatlandıgında 3 hafta yok dediler sezon bitti adam hala yok yattıgı yerden para kazanıyor adam keske benimde öyle isim olsa :D

Erkan SÜNGER
15.04.2012, 18:26
http://www.youtube.com/watch?v=0KZqLCCKXh4

AYNI YAVSAK fenev

Ilelioglu
Forumda hersey Inglizce oldu...:D

polatmu
fb yener diyenlere soruyorum
kadroları karşılaştırıyorum ben serkan g gönül değişikliği dışında hiç bir oyuncuyu değiştirmem
ya siz?

oflu engin
15.04.2012, 18:27
bu kadar pisliğin rezilliğin adaletsizliğin olduğu ortamda hala GERÇEK ŞAMPİYON'a laf eden varsa kendi özeleştirisini yapsın.bu akşam ''sen aslında yoksun''denen şikeci bir takımla oynayacağız.

bordo08
Bu maçı bize kazandırtmazlar pislik düzen devam eder..

Şikecileri yarışın içine sokarlar uyduruk finallerine heyecan lig tv ye para gelir..

arminas61
adrian (http://www.guncel61.com/genel/adrianfarki-3-puana-dusurecegiz.html) zor maç olacak dedi

61Cem61
15.04.2012, 18:28
Şenol Hoca hayal kırıklığına uğratıyor hep aynı şeyler bi farklılık bi müdahale lazım.

h@msi61

Sakatmis arkadasim sakat...

Muhammed
Umarım Zokora erken sarı yiyipte pasif duruma düşmez. Alex'i kitlemesi çok önemli. Avni Aker'de ki maçta Alex çok iyi oynamıştı oyunda kaldığı süre içerisinde.

Erbay
Oyuncuların yüz ifadelerinden anladığım hoca takıma "rahat olun" demiş.
Maça son derece gevşek başlayacağımızı düşünüyorum, fb de doğal olarak yüklenecektir.
Eğer ilk yarıda özellikle ilk 25-30 dakika bir şekilde gol yemezsek ibre yavaştan bize döner ve ikinci yarı işi bitiririz.
Aksi olmaz inşallah.
Gevşek başlarsak olan olur valla. Ne yapıp edip etkili başlamalıyız.

anerchy
burağın rekorunu fenevbahçe üstünde geliştirmesini diliyoruz

Bera Algün

acı ama gerçek.

hakem kafanın içindeki tilkileri dinlemez, sadece kuralları uygularsa rahat rahat yeneriz

ama bülent yıldırım türk hakem eyyamclığı için bir kilometre taşına imza atmaya hazırlanıyor

Ilelioglu
15.04.2012, 18:29
Bu maçı bize kazandırtmazlar pislik düzen devam eder..

Şikecileri yarışın içine sokarlar uyduruk finallerine heyecan lig tv ye para gelir..

Burayi herkes okusun, bazi arkadaslar bilmiyorlar gercekten, ama (rezalet) DÜZEN bu..!

:alkış:

LigTv mutlu olsun yeterki..!

anerchy
15.04.2012, 18:29
kadroları karşılaştırıyorum ben serkan g gönül değişikliği dışında hiç bir oyuncuyu değiştirmem
ya siz?

gg sorumsuz biri hücumcul. defans zayıf. serkan daha iyidir o konuda. hele ki bizim gibi 4-2-4 oynayan bi takımda zor.

aleksi direk alırdım adam fenerin %40ı zaten tek başına

Oğuz B.
15.04.2012, 18:30
Bülent rahat durursa -ki çok zor- rahat kazanırız.

DeAgLeMaNyAq
ya siz?

Bana göre olayın kadroyla bir ilgisi yok. Şu stadda 15 yıldır galibiyet alamazsan, rakibin de 40 maçtır yenilmiyorsa favorinin de karşı taraf olması gayet doğal...

Oğuzhan
Burayi herkes okusun, bazi arkadaslar bilmiyorlar gercekten, ama (rezalet) DÜZEN bu..!

:alkış:

LigTv mutlu olsun yeterki..!

Allah aşkına sen çıkıp gol atıyorsun da Lig Tv mi iptal ediyor golünü.

h@msi61
15.04.2012, 18:31
Yahu! hocam Halil'den kanat oyuncu olmadığını anlamak için kaç maç daha oynatman gerek? Serkan-Aykut derken şimdi de yeni prens Celuska.Adamı ynatacam diye futboldan soğuttu.Sol bekte ne işi var o adamın anlamış değilim..

Halil mucadele gucu cok yuksek bir isim, arkasinda oynayan bek oyuncusuna da inanilmaz yardim ediyor. Bu mac icin iyi bir secim olmus. Ayrica Celustka da Cech'den cok daha iyi bir sol bek.

Nihat Günay
Burada yazılanlardan çıkardığım sonuç: Şampiyon olduğumuz yıllarda hakemler ve TFF bizi tutuyordu...

Bu nedir arkadaşlar...

Delikanlı Trabzonlu; hakem, TFF, Aziz, Fener, Pislig TV... hepsini üst üste koyar yener....

Uğur Ö.
Tolga sakatlandı galiba

Chiko
15.04.2012, 18:32
Tolga sakatlandi mi, kulüp doktoru müdahale ediyordu orda.. ??

Ilelioglu
15.04.2012, 18:32
Allah aşkına sen çıkıp gol atıyorsun da Lig Tv mi iptal ediyor golünü.

Düzenden bahsediyorum ben. LigTv cok heyecan olsun, cok para gelsin istiyor. Gol felan iptal edemez, ama hakemlere bakman yeterli. ;)

Nihat Günay
15.04.2012, 18:34
Stadyumda çok gergin bir hava yok gibi...

Ilelioglu
15.04.2012, 18:34
Burada yazılanlardan çıkardığım sonuç: Şampiyon olduğumuz yıllarda hakemler ve TFF bizi tutuyordu...

Bu nedir arkadaşlar...

Delikanlı Trabzonlu; hakem, TFF, Aziz, Fener, Pislig TV... hepsini üst üste koyar yener....

Senin dedigin yillarda para ötmüyordu. ;)

Dogrulari yaziyoruz arkadas. Sirf LigTv zarar etti diye gelmedi mi bu Süper Final? Ben öyle oldugunu düsünüyorum. Para, para, para...:)

Ali YİĞİT
15.04.2012, 18:36
Allah aşkına heyecandan titreme sardı beni. siz nasıl duraysınız yerinizde :(

h@msi61
Stadyumda çok gergin bir hava yok gibi...

Adamlarim bi amaci var ve stadyum taraftari olarak son derece onumuzdeler. Takimi gerip oyununu oynatmama ne yazik ki sadece bize mahsus.

r9emre
Iddaada kirmizi kart olur dedim. 2.30 oran pek yanilmam sanirim malum durum ortada.

akin0834
50 macdır yenilmiyorlar kadıköyde...şu macda darmadağın edelim feneri..diğer maclarda kazanmasakda olur....allah yardımcımız olsun renkdaşlar...

bordo08
Şikeciler gene pankart hazırlamışlar bakalım neler saçmalayacaklar..

Neyse ikinci maçta açarız GÜNAHLARIN TAKIMI pankartını sus pus olurlar..:)

polatmu
Bana göre olayın kadroyla bir ilgisi yok. Şu stadda 15 yıldır galibiyet alamazsan, rakibin de 40 maçtır yenilmiyorsa favorinin de karşı taraf olması gayet doğal...

hakem vb handikapları dışarı alıp sordum; tabi ki bu handikapları gözardı etmek saplık olur saflık diyeceğüdüm :)))

calypso
15.04.2012, 18:37
Son 2 fener macinda oynamamasi icin gereken ayar yapilan zokora bakalim kartsiz tamamlayabilecekmi? Bence zokoraya kart gordurmek icin ellerinden geleni yapacaklar, son 2 fener macinda rakibin skor degistirmesine yol acan hakem "hata!?" lari ise umarim bu macta olmaz..

Fatih ÇOLAK
15.04.2012, 18:37
Senin dedigin yillarda para ötmüyordu. ;)

Dogrulari yaziyoruz arkadas. Sirf LigTv zarar etti diye gelmedi mi bu Süper Final? Ben öyle oldugunu düsünüyorum. Para, para, para...:)

+ kural dün ertelenen maçın 24 saat sonrasında oynanmasını söylüyordu, böyle olsaydı 2 maç aynı saate denk gelecekti ve lig tv zarar edecekti, böylece BJK-GS maçı yarına ertelendi...

Lig Tv ne isterse o olur...Fener'in bu maçı kazanıp, GS'nin yarın kaybetmesi onların işine gelir, rekabet artar...

messi_61
15.04.2012, 18:38
Hadi alin su maçi yawwwwwwww !!!

Bera B.
Tolgaya noldu ula

polatmu
gg sorumsuz biri hücumcul. defans zayıf. serkan daha iyidir o konuda. hele ki bizim gibi 4-2-4 oynayan bi takımda zor.

aleksi direk alırdım adam fenerin %40ı zaten tek başına

alex i bende alacaktım ama bazı maçlarda o kadar pasif ki o maçlar gözümün önüne geldi

Hatice Aslan
15.04.2012, 18:39
Birde sakatlık mı çıktı şimdi başımıza:S Ne uğursuz bi yer bu İstanbul!!!

Oruç
15.04.2012, 18:40
Allah utandırmasın.

Chiko
Tolga'da önemli bir sey yok sanirim. Spikerler bu konuya deginmedi bile, eger ciddi bir sey olsaydi sahadan haber alirlardi.

Nihat Günay
Şikeciler gene pankart hazırlamışlar bakalım neler saçmalayacaklar..

Neyse ikinci maçta açarız GÜNAHLARIN TAKIMI pankartını sus pus olurlar..:)

Trabzonda tüm pankartları toplatıp, papazın çayırında pankart açtırırlarsa çok pis söverim..

Ilelioglu
15.04.2012, 18:41
Simdi gelelim baska bir konuya...

Aramizda Trabzonlu Gencler grubundan bulunan arkadaslar yada bu arkadaslara yakin kisiler var ise, o zaman bu macta top bizdeyken kulaklarini iyi acsinlar. Sadece islik sesi duyacaklar cünkü.

Zira top rakipteyken tezahürat yapan tek grup olsalar gerek. :) Tüm bunlari kötü anlamda söylemiyorum, tamamen takimin menfaati acisindan. ;)

Ömür Karadeniz
15.04.2012, 18:41
Stad bomboş..

Uğur Ö.
15.04.2012, 18:42
Evet stad bomboş şuanda

h@msi61
Stad bomboş..

Mac basladiginda gorursunuz :)

Mert Pasa
Sakatmis arkadasim sakat...

Ne yazik ya,yine onemli bir oyuncu yine son dakika soku

r9emre
15.04.2012, 18:43
Volkan mi sakat?

Hasan Arslan
15.04.2012, 18:43
Trabzonspor'uma güveniyorum ve inanıyorum.GÜNEŞ'İN ÇOCUKLARI,güneşin battığı yerde zafer kazanacaklar..

10-61
15.04.2012, 18:44
Bizim taraftarın sempatisi vardır ama şikebahçede en sevmediğim futbolcu g.gönül'dür,yine sinsi sinsi bişeyler yapacaktır.

Uğur KÜÇÜK
15.04.2012, 18:45
şikebahçeyi yeneceğiz 2-0

Hatice Aslan
İnter gibi bi takımı yenmiş bu futbolcular bu Trabzonspor.. Fener'e yenilirlerse ne diyim.. Hiçbişey hissedemiyorum şuanda maçla ilgili sadece sahaya birşeyler fırlatırlar gibime geliyor özellikle Kaptana.
İnter maçındaki gibi oynayın uşaklar!

Kereşenli
Bizim taraftarın sempatisi vardır ama şikebahçede en sevmediğim futbolcu g.gönül'dür,yine sinsi sinsi bişeyler yapacaktır.

Benim de en düzgün bulduğum futbolcu Gökhan'dır. Enteresan.

10-61
15.04.2012, 18:47
Nedense çok rahatım,ilk defa bi öğrencimle de iddaya girdim KA-ZA-NA-CA-ĞIZ:alkış:

Emirhan Makul
15.04.2012, 18:49

Bencede en karaktersizlerinin başında olan Gökhan'dır, geçen sene şikeli şampiyonluklarından sonra ki konuşmasını iyi dinlemek gerekir. Aklınız şu aykuta kırmızı kart olayında ki söylemeye yeltendi olayına gidiyorsa o olaydan dolayı karakterli değil karaktersizdir çünkü güya söyleyeyim numaraları çekiyor ki anında söyleyebilirdi, orada mehmet topuzda kendiside karaktersiz ve terbiyesizdir ikiside kırmızı kart olmadığını biliyorlardı.

leavemealone
15.04.2012, 18:49
Haydi bismillah .
1-2 diyorum ben.
Colman ilk gol
sow esitlik
Giray 80 de kafayi cakar :)

10-61
15.04.2012, 18:50

Genel de herkes öyle düşünüyor ama nedense sevmiyorum gökhanı.ön plana diğer çirkefler daha fazla çıkıyor şikebahçede ama kişilik olarak gönül'ün de onlardan bir farkını göremiyorum.tabii bu benim yorumum,farklı düşünen renktaşlarıma da saygılar.

Nihat Günay
15.04.2012, 18:50
Ne bu stadtaki saçma geyik...

Mert Oğuzlu61
15.04.2012, 18:51
adriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnn n

http://www.youtube.com/watch?v=2c-tfD-UYMo

gooool istiyooooooooooommm gooooooooooooooooolllllllllll !!!!!!

ayy wantt tooo seeeee goooooooooooooooolllllll !!!!!!!

10-61
Bencede en karaktersizlerinin başında olan Gökhan'dır, geçen sene şikeli şampiyonluklarından sonra ki konuşmasını iyi dinlemek gerekir. Aklınız şu aykuta kırmızı kart olayında ki söylemeye yeltendi olayına gidiyorsa o olaydan dolayı karakterli değil karaktersizdir çünkü güya söyleyeyim numaraları çekiyor ki anında söyleyebilirdi, orada mehmet topuzda kendiside karaktersiz ve terbiyesizdir ikiside kırmızı kart olmadığını biliyorlardı.

O olay zaten tamamen fiyaskodur,sen pisliği yap sonra da değişmeyeceğini bile bile hakemin kararını değiştirmeye çabala,yersen!!!

Mert67
Eski maç videolarını izlerken 2 golümüzün iptal edildiği satılmışşehir maçının hakemininde Bülent Yıldırım olduğunu gördüm. Umarım her 2 taraf adınada hakem hatası olmaz.

zaferyıldız
15.04.2012, 18:52
bu maçı almak zor değil

sabır göstermek,basit oynamak,rahat olmak

bunları yapmak zor...

Nihat Günay
15.04.2012, 18:52
orta alanda Gökdeniz ile Szymek, forvette Fatih olaydı eyiydi...

savas avci
15.04.2012, 18:53
Çok rahat alacaz maçı fark bekliyorum açıkçası

Erkan SÜNGER
15.04.2012, 18:53
adamların play off a yaptıkları açılış etkinliklerine bakın:D:D:D

ThePatriot61
15.04.2012, 18:54
Volkanin olmamasi cok kötü oldu. Tam da sakatlanma zamanini buldu. :rolleyes:

polatmu
15.04.2012, 18:55
Eski maç videolarını izlerken 2 golümüzün iptal edildiği satılmışşehir maçının hakemininde Bülent Yıldırım olduğunu gördüm. Umarım her 2 taraf adınada hakem hatası olmaz.

imzan içimi burktu

Erkan SÜNGER
malların halatları koptu hahahaha:D:D:D:D:D:D:D ne güldüm

augustus
O kareografi düştümü ne... :D

Uğur Ö.
Halatlar ne koptu be :D :D

Mehmet Fatih Silik
Koreografiyi anliyan var mi (: ben anlamadim da...

Kasım BEKTAŞ
kareografinin ipi koptu :)

fenerinde ipi tez zamanda kopar inşallah...

bASTURk
nasılsınız renktaşlar?

h@msi61
15.04.2012, 18:56
Fenerin adamcigi dustu ahahaha

Hatice Aslan
aahaha çalan marşa bakın aklıka y..vş.k fenerbahçe marşı geldi :D:D

Saldır Fener derken düştüler :D:D:D

ThePatriot61
adamların play off a yaptıkları açılış etkinliklerine bakın:D:D:D

Sampiyonlar ligine özenmisler. Bizim ligimizden olsa olsa caciklar ligi olur.

Erkan SÜNGER
Bu Bir İşaret Salakların Yaptıgı Kale Arkasındaki Kareografideki 3 boyutlu ezik fenerli görüntüsünün halatları koparak yere düştü:D:D:D

Mehmet Fatih Silik
15.04.2012, 18:57
La bende desem ki ne bu :D ahahah...

Nihat Günay
Hadi bismillah. Hayırlısı olsun...

Erkan SÜNGER
Trabzonsporum en zor sinavim olan bİtkİ islahina ÇaliŞmayip senİ İzlİyorum yarin yanacam sen yakma benİ!!!! Amİn

Sefaenes
halatlari cinden getirmislerdir bu salaklar marslari bunlarin ne güzelmis ne olduklerini kendilerini söyluyorlar birde topuz diye tezahürat eksik

İlker Yazıcıoğlu
15.04.2012, 18:58
Maçı izleme imkanı olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyoruz..........

Varlıbaş61
Allah yardımcımız olsun ...

Enes Ünal Kaya
adsasdd öldüm gülmekden tüm mallıklar bunlarımı bulur yaa :D :D :D

Hatice Aslan
15.04.2012, 18:59
GS'ye eğlence çıktı. Bunları kopan kareografisiyle bayağı geyik geçecekler :D

TSezgin61
15.04.2012, 18:59
Hahaha...:D

cemoli5408
15.04.2012, 19:00
http://www.youtube.com/watch?v=0KZqLCCKXh4

vay arkadaş :D

yatmaztara
Allah yardımcımız olsun :)

Hatice Aslan
Yağmur yağıyor aleyhimize olmasın bu :S

Sami Kuk
15.04.2012, 19:01
Tam karografı baslıyodu allahım ıns düserde rezıl olursunz dedım olduda:) malzeme cıktı valla :)

Varlıbaş61
15.04.2012, 19:03
Skorun yazdığı sol üst kosede fb yazısının altındaki renkler sarı lacivert, bizimkiler ise sadece bordo, mavisi eksik ..!!

DeAgLeMaNyAq
Zokora adamsın...

Nihat Günay
Zokoraaaaaaaaa

Sefaenes
afferim Zokara helal olsun sana

Emre B.
Hhahahhahaha Zokora hakemi itip yere düşürdü :D:D:D:D.

Punisher-61
aslanim zokora:)

Mert Oğuzlu61
Yağmur yağıyor aleyhimize olmasın bu :S

fener düşünsün, ne aleyhi lehimize olacak :)

TS-Tiryaki
Degistirin hakemi

Mehmet Fatih Silik
15.04.2012, 19:04
Yarildim la....ADAMSIN ZOKORAAAA!!!! :D:D:D

Nadir Bekar
o hakeme ne oldu yaaa

Hatice Aslan
Zokora Reyiz hakeme daldı :DDDDDD

Erkan SÜNGER
Hakemi Zokora Dövdü:D:D:D:D

Nadir Bekar
15.04.2012, 19:05
tamam zokora yandı

Hatice Aslan
15.04.2012, 19:05
Biçti Biçti Allahına kurban Zokora'm :D
Bu hakem kıllık yapar ama he :D O değilde nasıl Zokora'ya kart vermedi hayret :D

Nihat Günay
15.04.2012, 19:06
iyi, iyi, iyi,

Punisher-61
gereksiz top kayibi...serkan önceden orta atmasi lazim

Emre B.
Zorlama be Serkan. 2 kişiyi geçmen bile büyük iş, bırak topu orda.

Hatice Aslan
Yumluuuuuuuuuuu :DD

Varlıbaş61
Serkan başladı gene !

Nihat Günay
15.04.2012, 19:07
hadi beeee

Punisher-61
15.04.2012, 19:07
zokorada güzel sut..kaleyi yoklamaya basladik:D