PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 1. Hafta | Fenerbahçe 2-0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

Mustafa Ayazoğlu
16.04.2012, 11:43
Fenerbahçe şampiyon olsun , Galatasaray ortalığı karıştırsın :)

winner
"kulüp -şahıs ayrılısın" ve "sahaya yansımadı" kriterinden sonra şimdi de "bak fb Trabzonspor'u yendi ve ondan üstte demek ki geçen sezon şik yoktu" algısı var...Devir "gücün hukukunun devri" fazla bir şey beklemiyorum zaten...

serkan__61
Ne kadar hevesliyiz onu bunu göndermeye...

Şenol Hoca'dan daha iyi TD geldi mi bize? Geçmiş 10-20 yıla bakın, "şu adam daha iyiydi" diyebileceğiniz biri var mı?

Peki ya Burak? Burak olmasaydı sizce ligi kaçıncı bitirirdik?

Adamlar bizden çok istedi, bizden fazla koştu, kadroları da bizden daha iyi. Evet yenil ama mücadele et, bu eleştiriye de sonuna kadar katılıyorum.

Batuhan 61
16.04.2012, 11:45
Beyler şimdi yazıcaklarımı bi okuyun ve beğenmeniz durumunda beni destekleyin hep beraber yönetime kadroyu böyle kurmaları için diretelim. Gitmesi gerekenler:Bora,Adrian,Alanzinho,Glowacki,Aykut,Ba rış Özbek,Barış Ataş,Ferhat Öztorun,Marek Cech,Piotr Brozek,Pawel Brozek,Giray,Vittek,Serkan,Tayfun Cora,Sapara,Burak Yılmaz bana göre bu 17 kişinin çoğunun Trabzonumuzda oynayacak potansiyeli yok bazılarının ise kredisi artık bitmiştir dün Fener maçındada gördük bunu artık dayanacak gücümüz kalmadı revizyon şart bu sadece futbolcular değil yönetim teknik kadrodada şart şimdi transfer edilmesi gereken isimleri yazıcam.Defans:Aymen Abdennour(90 doğumlu Toulouse takımı oyuncusu 5 mio civarında transfer edilebilir),Çağlar Birinci,Eren Güngör,Luiz Ibanez(Arjantinli Dinamo zagrep forması giyiyor sol bek 11 şampiyonlar ligi maçında 90 dakika oynadı 3 mio civarı alınabilir,yaşı 23),Mehmet Sedef Orta Saha:Alper Potuk,Ozan İpek,Jaja Forvet:Asamoah Gyan(Şu an Arap Emirliklerinde Fiyatı konusunda bilgim yok 27 yaşında),Muhammed Demir bu 10 transferle emin olun takımımızın seneye ilk 2 deki yeri garanti.Para konusunda ise Emenikenin 10 mio ettiği bi yerde Burak Yılmazı 10-12 arası bi fiyata Rusyaya göndermek mümkün, diğer 16 futbolcudan elde ediceğimiz bonservis ve yıllık aldıkları ücretle bu 10 transfer çok rahatlıkla yapılabilir.Bana göre bunu Sadri Şener daha öncede yaptı şimdi yine yapar ama Şenol Güneş gibi inatçı bir hocanın böyle değişikliklere izin vericeğini sanmıyorum. Bu transferler sonucu seneye oluşacak kadromuzu yazayım.Benim 11'im 1-Onur 2-Celustka 3-Abdennour 4-Mustafa 5-Ibanez 6-Zokora 7-Alper 8-Ozan 9-Volkan 10-Jaja 11-Asamoah Gyan Yedekler(Tolga,Eren,Mehmet Sedef,Çağlar Birinci,Colman,Henrique,Muhammed) 18 kişilik kadromuz dışında kalanlar Halil,Jebrin,Sercan,Eren,Zeki.Eren,Jebrin ve Sercan 1461 Bank Asyaya çıkması halinde oraya kiralanabilir.Benim düşüncelerim bunlar renkdaşlar kalın sağlıcakla

Mustafa Ayazoğlu
16.04.2012, 11:46
Fenerbahçe bu yıl oynadığı tüm maçlar kötü futbol vardı.

3 Trabzonspor maçında azim ve hırsları müthişti. Galatasaray'a böyle oynasınlar yenerler.

ozturk
16.04.2012, 11:48
Bu akşam bjk lıyız:D

Koray
16.04.2012, 11:49
bu mantıktan vazgeçin artık yaa..Galatasaray gitti Trabzonun bile yapamadığını yaptı ve feneri Uefa'ya şikayet etti..Yani hukiki açıdan yapacak başka birşeyi yok..Şu an G.saraylı arkadaslarımın düşünceleri ; Trabzon fenere resmen 3 puanı armagan etti ve gelirde bizden puan alır şampiyonluktan ederseler biz neden Trabzonun hakkını savunalım diyorlar..şu an Trabzona büyük bir tepki var..

Arkadaşım adam gibi çık de ki Ben gsliyim, sinsi sinsi takımının reklamını yapma burda, senelerdir bu sitedeyiz neyin ne olduğunu iyi biliyoruz sen giderken biz geliyorduk.

lazibere
16.04.2012, 11:50
Valla samimi fikrimi söylüyorum

Burak , tamam muthiş işler yaptı ama bence gitmeli

Gitsin çunku

Ona dayalı futbol tarzı bizi gerçekten çekilmez bir takım haline getirdi..

winner
16.04.2012, 11:52
30 küsur futbolcuyla sezona başlayıp; sezonun en çok maç oynayan takımı olarak 13-14 futbolcu arasında rotasyon yapıyorsan,18 kişilik maç kadronda iki yedek kaleciye yer veriyorsan burada bir tuhaflık var ve bunun sorumlusu olmalı...Kimse hoca istedi yönetim almadı,hocaya rağmen gereksiz transfer yaptılar demesin...Eğer bu kulübün sembolü bir hocaysan ve sözün geçmiyorsa orada durmayacaksın...Duruyorsan,kabulleniyorsan başarısızlık tamamen bana aittir diyeceksin...Yönetim karşısında ezik,mağdur ve mazlum hocayı oynamayacaksın...

Görkem Şişman
16.04.2012, 11:53
beyler ne yazık ki oyuna yerinde müdahale edebilecek , takımı ateşleyebilecek maçı çevirebilecek niteliğe sahip bir hocaya sahip değiliz. şenol hoca büyük maçların kaybeden adamıdır. şenol hocanın karakterine söyleyecek tek bi kelime bulamayız. ama bir futbol adamı değildir bana göre. üzgünüm ama takımın başında fatih terim gibi oyunu kuralına göre oynayan ! bir hoca olsaydı dün bu kadar ezilmezdik.

lazibere
16.04.2012, 11:53
Ne kadar hevesliyiz onu bunu göndermeye...

Şenol Hoca'dan daha iyi TD geldi mi bize? Geçmiş 10-20 yıla bakın, "şu adam daha iyiydi" diyebileceğiniz biri var mı?

Peki ya Burak? Burak olmasaydı sizce ligi kaçıncı bitirirdik?

Adamlar bizden çok istedi, bizden fazla koştu, kadroları da bizden daha iyi. Evet yenil ama mücadele et, bu eleştiriye de sonuna kadar katılıyorum.

mesele de burda zaten...Burak olmasaydı LİGİ KAÇINCI BİTİRİRDİK...

Bu bile itiraftır..

Futbol melekleri bu sene Burak'ın yanındaydı, ya seneye??

Gokhan Unal da gol kralı oldu...6 milyona bize kakaladılar.. Ama Kayseriden başka kımsede gol atamadı

Mesele bu

BİR FUTBOLCUNUN EKXTRA PERFORMASINA DAYALI FUTBOL OYNAMAKTAN KURTULMALIYIZ, BUNU YAPACAK OLAN DA ŞENOL HOCADIR..

Şampiyonlar ligi ilk 3 maçında 5 puan topladık ve Burak yoktu..şenol hoca da yoktu

Onur Akyüz
16.04.2012, 11:54
Yedek kulübende 2 tane kaleci var,

ferhat,cech,piotr tam 3 tane sol bek in var sen orada sağ bek oynatıyorsun,

Barış Özbek diye bir adam aldırmışsın çuvalla para verdirmişsin,nerede bu herif?Hala sağ bekini o bölgede kullanmaya çalışıyorsun,

Çuvalla para verdirmişsin forvet aldırmışsın adamı forvetten başka heryerde oynatıyorsun,

Senin forvetin tek başına ceza sahası civarında bekliyor,tek başına!Ne yanına gelen var ne giden,öylece top bekliyor orada!

Sezon boyu 2 tane kafa golün var,senin göze çarpan tek organizasyonun sağ bekinle sıfıra yakın yerden içeriye orta yaptırmak,kime peki? 4 kişinin arasındaki 1 adama,olur mu?

Sence olursa bence de olur hoca ne diyim,dünkü rezaleti bize yaşatmaya kimin ne hakkı vardı?

Bari çıkmasaydınız sahaya,en azından başımız öne eğilmezdi.

lazibere
16.04.2012, 11:57
30 küsur futbolcuyla sezona başlayıp; sezonun en çok maç oynayan takımı olarak 13-14 futbolcu arasında rotasyon yapıyorsan,18 kişilik maç kadronda iki yedek kaleciye yer veriyorsan burada bir tuhaflık var ve bunun sorumlusu olmalı...Kimse hoca istedi yönetim almadı,hocaya rağmen gereksiz transfer yaptılar demesin...Eğer bu kulübün sembolü bir hocaysan ve sözün geçmiyorsa orada durmayacaksın...Duruyorsan,kabulleniyorsan başarısızlık tamamen bana aittir diyeceksin...Yönetim karşısında ezik,mağdur ve mazlum hocayı oynamayacaksın...

İmzamı nereye atayım arkadaş.. Aynen katılıyorum

bazı arkadaşlar burdan başka sonuçlar çıkartabilirler ama

Şenol Hoca; Teknık Direktör olduğunu unutmasın. Başka şeylere soyunmak istiyorsa, koysun adaylığını sonuna kadar destekleyelim.. Şenol hoca nın insanlığını tartışmıyoruz burda...karıştırmayın..

cemoli5408
Valla samimi fikrimi söylüyorum

Burak , tamam muthiş işler yaptı ama bence gitmeli

Gitsin çunku

Ona dayalı futbol tarzı bizi gerçekten çekilmez bir takım haline getirdi..

Burak zaten istesekte kalmaz. Ki kalmasın da, ederini bulan topçu satılabilir. Ama gider yine biz 5 milyona satarsak zararlı çıkarız. 10 milyon uro dan aşşağı satmamak lazım. istatistikler ortada.

Bu takımın 11 ine 6 tane üst düzey adam lazım, 2 defans, 2 orta saha, 2 forvet. Şimdiki ilk 11'in büyük kısmı iyi yedek olur.

Mustafa Ayazoğlu
Fenerbahçe şampiyon olursa bakın siz eğlenceye. Galatasaray yıkar ortalığı.

poetricus
16.04.2012, 11:59
Delikanlılık da Galatasaray'a kaldı ya sıkalım kafamıza.

lazibere
16.04.2012, 12:00
Yedek kulübende 2 tane kaleci var,

ferhat,cech,piotr tam 3 tane sol bek in var sen orada sağ bek oynatıyorsun,

Barış Özbek diye bir adam aldırmışsın çuvalla para verdirmişsin,nerede bu herif?Hala sağ bekini o bölgede kullanmaya çalışıyorsun,

Çuvalla para verdirmişsin forvet aldırmışsın adamı forvetten başka heryerde oynatıyorsun,

Senin forvetin tek başına ceza sahası civarında bekliyor,tek başına!Ne yanına gelen var ne giden,öylece top bekliyor orada!

Sezon boyu 2 tane kafa golün var,senin göze çarpan tek organizasyonun sağ bekinle sıfıra yakın yerden içeriye orta yaptırmak,kime peki? 4 kişinin arasındaki 1 adama,olur mu?

Sence olursa bence de olur hoca ne diyim,dünkü rezaleti bize yaşatmaya kimin ne hakkı vardı?

Bari çıkmasaydınız sahaya,en azından başımız öne eğilmezdi.

hay dilinize kurban..Bunları gören taraftarlarımızın olduğunu bilmek beni umutlandırıyor..

Şirin şirin yazılar yazan tiplerden hoşlanır çoğu kişi ama gerçeklerleri duymak pekde hoşlarına gitmiyor maalesef...

NOKTASINA VİRGÜLÜNE KADAR KATILIYORUM

EYYY FORUM

BU YAZIYI DİKKATLİCE OKUYUN , GERÇEK BU İŞTE... BU.....

zarge
16.04.2012, 12:00

müthiş olur müthiş.
bakalım şikeciler kupayı alırsa gs bizim gibi kupayı verin diye demeçler verecekmi?:):)
tam komedi bu ülke yaw.
kusura bakmayın benim bir tarafım fbnin şamp.olmasından yana.

Mustafa Ayazoğlu
16.04.2012, 12:01
Fenerbahçe maçını tekrarını izlerseniz

1. Olcan
2. Colman
3. Alanzinho
4. Serkan
5. Halil

Top oynamamış

Geri 4 lü ve önde Zokora ön taraf hiç yok. Kötüde oynasa 1-2 pozisyon çıkardı.

Resmen oynamadı takım neyi sabote ettilerse artık

Hüseyin Bağdat
16.04.2012, 12:02
Yenilmekten öte ruhsuz oyun beni üzdü...

lazibere
16.04.2012, 12:02
her konuşmasında ''Bu sene neden oynuyoruz diyorsa Bir takımın hocası , o zaman çıakrsın A2 takımınla, hem mesajını verirsin hemde Gündeme gelirsin işe yarar..

Ciddiye almadığın ligde, Ciddiye alacağın maçlar oynayarak hiç bir varlık üretemiyorsan, Olmuyor işte..

Sizde teslim oldunuz, lig tv den gelecek sıcak paralara...

Mustafa Ayazoğlu
16.04.2012, 12:03
Fenerbahçe şampiyon olursa 2 kupayıda geri verme ihtimali olur mu?

Olur mu olur :)

lazibere
16.04.2012, 12:03
ŞAMPİYONU BELİRLEYEN TAKIM

Sadri Şener'in yeni sözüydü,

Bu sene Feneri şampiyon yapan olarak tarihe geçeriz,

Batuhan 61
16.04.2012, 12:04
Beyler şimdi yazıcaklarımı bi okuyun ve beğenmeniz durumunda beni destekleyin hep beraber yönetime kadroyu böyle kurmaları için diretelim. Gitmesi gerekenler:Bora,Adrian,Alanzinho,Glowacki,Aykut,Ba rış Özbek,Barış Ataş,Ferhat Öztorun,Marek Cech,Piotr Brozek,Pawel Brozek,Giray,Vittek,Serkan,Tayfun Cora,Sapara,Burak Yılmaz bana göre bu 17 kişinin çoğunun Trabzonumuzda oynayacak potansiyeli yok bazılarının ise kredisi artık bitmiştir dün Fener maçındada gördük bunu artık dayanacak gücümüz kalmadı revizyon şart bu sadece futbolcular değil yönetim teknik kadrodada şart şimdi transfer edilmesi gereken isimleri yazıcam.Defans:Aymen Abdennour(90 doğumlu Toulouse takımı oyuncusu 5 mio civarında transfer edilebilir),Çağlar Birinci,Eren Güngör,Luiz Ibanez(Arjantinli Dinamo zagrep forması giyiyor sol bek 11 şampiyonlar ligi maçında 90 dakika oynadı 3 mio civarı alınabilir,yaşı 23),Mehmet Sedef Orta Saha:Alper Potuk,Ozan İpek,Jaja Forvet:Asamoah Gyan(Şu an Arap Emirliklerinde Fiyatı konusunda bilgim yok 27 yaşında),Muhammed Demir bu 10 transferle emin olun takımımızın seneye ilk 2 deki yeri garanti.Para konusunda ise Emenikenin 10 mio ettiği bi yerde Burak Yılmazı 10-12 arası bi fiyata Rusyaya göndermek mümkün, diğer 16 futbolcudan elde ediceğimiz bonservis ve yıllık aldıkları ücretle bu 10 transfer çok rahatlıkla yapılabilir.Bana göre bunu Sadri Şener daha öncede yaptı şimdi yine yapar ama Şenol Güneş gibi inatçı bir hocanın böyle değişikliklere izin vericeğini sanmıyorum. Bu transferler sonucu seneye oluşacak kadromuzu yazayım.Benim 11'im 1-Onur 2-Celustka 3-Abdennour 4-Mustafa 5-Ibanez 6-Zokora 7-Alper 8-Ozan 9-Volkan 10-Jaja 11-Asamoah Gyan Yedekler(Tolga,Eren,Mehmet Sedef,Çağlar Birinci,Colman,Henrique,Muhammed) 18 kişilik kadromuz dışında kalanlar Halil,Jebrin,Sercan,Eren,Zeki.Eren,Jebrin ve Sercan 1461 Bank Asyaya çıkması halinde oraya kiralanabilir.Benim düşüncelerim bunlar renkdaşlar kalın sağlıcakla.

Mustafa Ayazoğlu
16.04.2012, 12:06
hangi kupayı fenerden isticekki :D şike geçen sene oldu,bu sene değil..kaldıki geçen sene şike oldugu halde hala daha kupamızı alamadık,bu sene şike yok ve g.saray,fenerden kupanın sapını bile alamaz:D

Geçen yıl şikeden küme düşmesi gereken takım bu yıl şampiyon olursa , olur mu ?

anth
16.04.2012, 12:08
burak olmasaydı ne yapardık diyenler; Şampiyonlar ligi grubumuza baksın...

Burak'ın 5 milyona bu takımdan gitmesi hayırlı olur; yok Burak geçen sene gibi sağ forvete geçip, tekrar mücadele edecekse başımızın üstünde yeri var...

Mustafa Ayazoğlu
16.04.2012, 12:09
Orduspor ve Fenerbahçe 2 maçta gol atamadık.

Takım oturmuş hazır kupayı bekliyor. Armut piş ağzıma düş. Fenerbahçe'yi yensek sesimiz daha gür çıkacak.

Sadri Şener tam istifalık ama süreç onu kurtardı.

Guroni
Başkasından medet umanların takımı olmak istemiyorum

Kimi bugün BJK'liyiz diyor kimi FB şampiyon olsun Gs ortalığı karıştırsın diyor. Sonra rakip takım eski sloganlarıyla dalga geçiyor. Siz milletten medet umucağınıza başkan ve hocanızın zihniyeti değiştirecek hareketleri yapınyapamıyorsanız al aşağı edin. Trabzon 82 puanla şampiyonluğu kaçırmış bir ön elemeyle şampiyonlar ligine gidecek aldığı adamlar Henruqie, Adrian, Celutska gibi adamlarla nasıl geçeceksin turu.

Bu zihniyet ligide etkiledi. Ve bizi bu durumlara düşürdü.

Şimdi bir maç kaybetti böyle oldu ayaklarına girmeyelim sezon başında da buna benzer şeyler yazdım ve başkaları tarafından da yazıldı. Şimdi sormak lazım siz ne oldu da şike davasına girme kararı aldınız. Burda da Şenol hocanın bir hatası var. Bana göre Şenol Hoca sadece bu takımın teknikdirektörü değil daha önemli bir adam. Ama kendisi bu süreç patlak verdikten bir kaç ay sonra ya arkadaşlar sizin bu adamlarla Ticaret yapıyorsunuz bu olayı gereği savunamıyacaksınız istifa edin rahat ve bağımsız hareket edebilecek bir başkan ve yönetim kurulu seçelim onlar bu işte daha ısrarcı olur diyemedi. Bunlar bu sezonki ilk hatalardı ve son hataya gelelim. Trabzonsporun başkanı takımını sorunlar yaşadığı bir maça giderken yanlız bırakıyor sizce siz futbolcu olsanız maça gidiyorsunuz başkan yanınızda yok ne düşünürsünüz. Bu maça başkan gerekiyorsa takım otobüsüyle gidmeliydi devamlı futbolculara maçın önemini anlatmalı ama yok o sadece sevimli gülümsemesini bilsin yeter. Bunun sonunda takım bir kaç sene geri gider olan o olur.

Birde rica ediyorum Şenol Güneş Trabzonu çok sevmesin kazanmayı çok sevsin. Trabzonu çok sevdiğinden sorun çıkmasın diye ne alınan oyunculara müdahale edebiliyor ne de kendi istediğini aldırabiliyor. Birde ben oyuncuyla pazarlık yapmam oyuncu ikna etmem olayından vazgeçsin. Trabzonda pozisyonun Fatih Terimle aynıysa o yapıyorsa sende kazanmak için yapman lazım.

Harun-61
Zokora-Emre olayi oynadigimiz rezil, ruhsuz futbolu gölge'de birakti.

Taraftar Kombine alsin, Taraftar TS Club'Dan alis veris yapsin, Kart alsin onu alsin buna destek versin.

Ulan biz enayimiyiz, senin hakkini yiyen bir Takim var karsinda, insan'da azicik istek olur gayret olur.

Ama tam tersi iki hafta icinde iki kere senin hakkini gasp eden takim ile oynuyorsun ve hic bir varlik gösteremiyorsun.

Yaziklar olsun ruhsuzlar toplulugu, yuh size !!!!!!!!!!!!

.

Mustafa Ayazoğlu
16.04.2012, 12:11
burak olmasaydı ne yapardık diyenler; Şampiyonlar ligi grubumuza baksın...

Burak'ın 5 milyona bu takımdan gitmesi hayırlı olur; yok Burak geçen sene gibi sağ forvete geçip, tekrar mücadele edecekse başımızın üstünde yeri var...

Burak Yılmaz kaltesi var fakat tek tip özellik araya top atarsan gol atabiliyor.
1 maçta 10 pozisyona girecek 5 ofsayt 2 dışarı 2 kaleci tutacak 1 gol.

Kafa golünü gören var mı?

Fatih Tekke 31 gol attı ama kafa ile çok şık golleri vardı.

cenk52
16.04.2012, 12:12
Geçen yıl şikeden küme düşmesi gereken takım bu yıl şampiyon olursa , olur mu ?

Gecen yıl düşmesi gereken takım hala ligde oynuyorsa olur mu?

Mustafa Ayazoğlu
16.04.2012, 12:13
Bu takımda en az 3 Trabzon kökenli oyuncu olacak. Yoksa olmuyor.

Hatta kulübün tüzüğüne koyulmalı

lazibere
16.04.2012, 12:13
Eleştirilerimden sebep aylarca Forumda tepki çektim, Kötü niyetlilikle suçlandım, hatta bana fenerlisin diyenleriniz bile oldu

'''İyi kadroyu, Büyük maçlarda göreceğiz ''' '''Beni, Feneri en azından sahamızda yenememe ihtimali korkutuyor ''

Diye laflar anlattım, Tepki aldım ceza aldım. Onyargılı olduğumdan bahsettiniz..

Hiç bir tespitimde yanılmadım hala da aynısını diretiyorum..

'''Yetenekleri sınırlı, vizyonsuz, hedefsiz, amaçsız oyunculardan kurulu bir kadromuz var ''

''Gelecek sezon içinde Bu oyunculara sadece 3 takviye ile devam edeceğimizden yine korkuyorum ''

Takımın beyni yok dedim..

Taraftarı anlayabilecek, Trabzonspor'un sevgisini iliklerinde hissedecek oyuncusu yok dedim takımımızın..

yok oğlu yok

Şimdi maalesef haklı çıkıyorum..

SON 6 RESMİ MAÇTA GALİBİYETİMİZ YOK, EN SON BEŞİKTAŞI YENDİK, ONLARI YENMEYENİ DÖVÜYORLAR ZATEN

Bu iş, Birilerini fazla sevmekle, Şenol Güneş, yada Burak yılmaz'a methiyeler dizmekle olmuyor..

K.A.Z.A.N.A.C.A.K.S.I.N

lazibere
16.04.2012, 12:16
Ordu maçını kazanması gereken bir takım orda 2 puan bırakıyorsa, Fener maçını kazanması mucizedir zaten:))

97 senesinden beri yenemiyoruz onları orda ama onları bizi bizim sahada 2 senede bir yeniyorlar...

anth
16.04.2012, 12:16
Burak Yılmaz kaltesi var fakat tek tip özellik araya top atarsan gol atabiliyor.
1 maçta 10 pozisyona girecek 5 ofsayt 2 dışarı 2 kaleci tutacak 1 gol.

Kafa golünü gören var mı?

Fatih Tekke 31 gol attı ama kafa ile çok şık golleri vardı.

Fatih bu takımda hiç tartışılmadı zaten, Burak hergün tartışılıyorsa birşey vardır...

cenk52
16.04.2012, 12:17
usta fener küme düsmücekki..başbakan ve fedarasyon baskanı sırf feneri kurtarmak icin gerekirse 5 yıl avrupaya gitmicez diyor,siz ise fener şampiyon olsunda,g.saray'ı karsısına alsın diyorsunuz..sana şu kadarını diyeyim;gs forumlarını şöyle bir gez,Trabzonspor'u bizden daha çok savunuyorlar..adamlar fenere karsı her türlü yolu denediler zaten:D

Hoca sen masallah baya geziyorsun gs forumlarinda galiba...
Yaşın yetmeyebilir ama emin ol şerefsizlik konusunda fb ile gs yarışsa birincilik iki camiaya gider... Gecen yıl fb ile degil gs ile yarışsaydık gs daha lasını yapardı merak etme sen...

Mustafa Ayazoğlu
16.04.2012, 12:18
Kim nederse desin. uefa ceza falan verecek elbet.

Fakat Fenerbahçe'nin küme düşmesi Başbakan'a bağlı, siyasi ve sosyal sonuçları önemli.

Başbakan'ın asla böyle bir karar alacağını düşünmüyorum.

SADECETRABZON61
16.04.2012, 12:19
Siz neyin tartşmasını yapıyorsunuz ? Bu açıklama yetmiyormu bazılarına.

Güneş ayrıca maçla ilgili olarak "Oyuncularım üzgün, onlara da söyledim. Sorumluluk onlarda değil, sorumluluk benim. Onları seçip oynatan benim" dedi.

Mustafa Ayazoğlu
16.04.2012, 12:20
Sonuca bakmak yeterli , Başbakan siyasi sonuçlarına katlanıp Fenerbahçe'nin küme düşürülmesine onay verir mi?

SADECETRABZON61
16.04.2012, 12:21
Halen kupamı istiyorum bilmem ne diyenler var burada biz neyi konuşuyoruz adamlar neyi her yenilgiden sonra kendi takımı eleştirmek yerine başka takımlar hakkında birşeyler demek herhalde sadece bizim takımda vardır.

ftunsal
16.04.2012, 12:22
tolga

colman

olcan

burak

dünkü maça damga vurdular

winner
Şenol Güneş 10-12 hafta önce Burak Yılmaz'ı birkaç maç yanına oturtabilseyi şimdi tablo değişebilirdi...Burak 32 gol attı ama hücumu tamamen kendisine bağımlı hale getirdi ve diğer oyuncular devre dışı kaldı...topu hep ayağına istedi, gelmeyince bağırdı çağırdı...alır almaz pozisyonu ne olursa olsun kaleyi düşündü...ilk hedefi gol sayısını artırmak oldu...tüm oyuncular kafasını kaldırıp başka seçenek aramadan uygun ya da değil topu ona attı...takım onsuz oynamayı unuttu ve onun almadığı maçlarda kazanılamadı...Burak'ın 1 gol attığı maçta 3 gol de Burak'a attırmak uğruna toplar kötü kullanıldı ve heba edildi...bu maçların sayısı azımsanmayacak kadar...hücumda değil B, A buçuk planı bile olmayan takımın bu hali normal aslında...

Guroni

Buna eklenecek daha çok şey var. Bir örnekte daha siz Şenol Hocanın kurup başarılı olmuş takımı var mı gördünüzmü. 95-96 başarılı gelecek sezon kovuldu. 2004-2005 başarılı bir sonraki sezon ayrıldı. 2010-2011 başarılı bu sezon başarısız. başarılı olduğu sezonların hep yarım sezon öncesi geldi. Her geldiğinde takımın iki yıl oncesinden kurulup alt yapısı oluşturuldu son senelerinde o daha da çoşturdu. ama sonuca getiremiyor. Bakıyorum Şenol Hocasızda olmuyor.

Bir çıkmazın içindeyiz ne olur nasıl gelişir ama bizim hocaya değilde futbol sistemine dayalı bir kulüp olup alt yapısından hersene banko oynayan 2-3 futbolcu çıkarıp belirlediğimiz sisteme dayalı bir oynatabilen hocalar takımın başına gelmeli. Yani tercümesi Barcelona sistemine dönmeliyiz.

Badaloğlu
16.04.2012, 12:23
Dün akşamki rezil futbolun tek mesulü Şenol Güneş'tir. Yahu arkadaş gerçekten anlamakta zorlanıyorum. İki hafta evvel Trabzon'da biz bu ilk onbirle Fener'e karşı maçı kazanamayacağımızı izlemedik mi? Bırakın maçı kazanmayı bu şekilde onurlu, dirençli bir futbol oynanmayacağını Şenol hocamız görmedi mi?

Burak'ın gol atması için kanatların çalışması gerektiğini Şenol hoca bilmiyor mu? Hadi onuda geçtim bu Henrıque'yi bu maçta oynatmayacaksın da, ne zaman oynatacaksın? Oynat ki; Burak biraz nefes lasın...

Colman'a 90 dakika nasıl sabrettin?

Geçen seneki kadroyu kim dağıttıysa Allah onu bildiği gibi yapsın :(

Joomla!
16.04.2012, 12:24
Dün bu seneki iğrenç futbolun süper finalini yaptık.

Hayatımda böyle kepazelik görmedim, adamlar ne dese haklı.

Emin Danışmaz
16.04.2012, 12:27
Hoca korkak futbol oynatırken acaba kendi geçmişini İNKAR ETMİYOR MU?

TSezgin61
16.04.2012, 12:32
http://image-upload.de/get/RRQ23J/b6376780d4.jpg (http://image-upload.de/image/RRQ23J/b6376780d4.jpg)

Murat Erdem
16.04.2012, 12:35
sezon başı müthiş oynayan celustka'nın geldiği nokta ? ilk iki ay muazzam top oynayan olcan'ın geldiği nokta ? benfica-bilboa maçlarında "işte bu" dedirten henrique'nin şimdilerde sürünmesi ? sakatlanan futbolcuların bir daha forma yüzü görmemeleri piotr-b.özbek ? 18 de 3 kaleci garabetinin koca sezon devam etmesi ? ferhat-sercan-jebrin gibi oyuncuların tek bir dakika forma giymemeleri ?
bu örneklerde hep futbolcularda mı kabahat var ?

anth
16.04.2012, 12:36
Şenol Güneş 10-12 hafta önce Burak Yılmaz'ı birkaç maç yanına oturtabilseyi şimdi tablo değişebilirdi...Burak 32 gol attı ama hücumu tamamen kendisine bağımlı hale getirdi ve diğer oyuncular devre dışı kaldı...topu hep ayağına istedi, gelmeyince bağırdı çağırdı...alır almaz pozisyonu ne olursa olsun kaleyi düşündü...ilk hedefi gol sayısını artırmak oldu...tüm oyuncular kafasını kaldırıp başka seçenek aramadan uygun ya da değil topu ona attı...takım onsuz oynamayı unuttu ve onun almadığı maçlarda kazanılamadı...Burak'ın 1 gol attığı maçta 3 gol de Burak'a attırmak uğruna toplar kötü kullanıldı ve heba edildi...bu maçların sayısı azımsanmayacak kadar...hücumda değil B, A buçuk planı bile olmayan takımın bu hali normal aslında...

Bu senenin özeti budur:alkış::alkış::alkış:

Erbay
16.04.2012, 12:39
Rezalet ötesi bir oyun. Yazıklar olsun. 2.ligden bir takımı koysak fb'yi daha fazla zorlardı. Böyle kepaze savunma anlayışı olan takım yeryüzünde yok. Topu alan fblinin 10 metre çevresinde futbolcumuz olmuyor. Bu takımın fizik kondisyonu yok. Kötü değil yok. 10.dakikada koşamayan takım olmaz. Bitmişler değil ölmüşler. Böyle geberik oyunu kahveden 11 adam toplasan oynamazlar.

Bu takıma önde pres yapılınca dağıldığını 3 yaşındaki çocuk bile biliyor artık. 2 sene yaklaşık 100 maç oldu tek bir değişiklik yok oyunumuzda.

Stoper pası ikinci adama veriyor o kesinlikle kaptırıyor. Bu yüzden o stoper uzun oynuyor hoooopp top rakipte. Taç atıyoruz top yere değmeden şişiriyoruz hooooppp dönüşü gol. Bu kadar aciz ve korkak futbolu bebeler oynamaz.

Bu sezon futbola ihanet ediyoruz, 2-3 maç hariç. Futbolu icat edenler dün gece mezarında ters dönmüştür.

Teknik ekip-Şenol Güneş'e de kızmamak elde değil. Yahu şu takımın temposunu göremiyor musunuz. 1 haftadır nasıl hazırladınız takımı?

Yeni bir takımız ilk sezon falan lafları da artık yalan. Her maç daha geriye gidiyor takım geçiniz.

En çok da futbolculara yazıklar olsun. Şu maçta oynadığınız topa bak. Futbol ateistleri. İnsanda biraz futbol inancı olur. Yenilgiyi kabullenerek çıkmışlar sahaya.

TAHSİN 61
16.04.2012, 12:41
Açık söylemek gerekirse ben bu ligden soğuduğum için daha amatör daha alt ligleri tercih ediyorum. Bıktım usandım. Maç izlerken etrafımdakileri kırıyorum her maç bir arkadaşımla kavga ediyorum .. Bana göre değil bu işler

zarge
16.04.2012, 12:45
Açık söylemek gerekirse ben bu ligden soğuduğum için daha amatör daha alt ligleri tercih ediyorum. Bıktım usandım. Maç izlerken etrafımdakileri kırıyorum her maç bir arkadaşımla kavga ediyorum .. Bana göre değil bu işler

benim düşüncem.
kupanın gelmemesi durumunda bu ligin maçlarını izlememeniz.
haa taraftarlık meselesi vicdanınızın rahat olması için ts club tan alışveriş falan yapabilirsiniz.
ama adalet tecelli ettirilmezse bu ligin maçlarını izlemeyeceğimi şimdiden hiçbir şekilde artistlik falan yapmadan çok net söylüyorum

zarge
16.04.2012, 12:48
benim düşüncem.
kupanın gelmemesi durumunda bu ligin maçlarını izlememeniz.
haa taraftarlık meselesi vicdanınızın rahat olması için ts club tan alışveriş falan yapabilirsiniz.
ama adalet tecelli ettirilmezse bu ligin maçlarını izlemeyeceğimi şimdiden hiçbir şekilde artistlik falan yapmadan çok net söylüyorum

zaten 7 yıllık ligtv aboneliğimi bitirdim
süper final beni zerre ilgilendirmiyor
yönetim kupayı istemekten çok karar alınması yada adaletin dağıtılması şeklinde talepte bulunmalı
biraz ütopya olabilir ama bölgesel ligde oynamamız bana daha çok heyecan ve zevk verir.

Eren Karaahmetoğlu
16.04.2012, 12:52
Berbat oynarsınız, rezalet oynarsınız, ama sahada bir şeyler yapmaya çalıştığınızı, mücadele ettiğinizi gösterirsiniz, üzülür geçeriz.

Ama bu özellikle fener maçlarındaki ruhsuz oyunun hiçbir açıklaması yok.

Galatasaray ve Beşiktaş maçlarını nasıl oynadığımız ortada. Aynı hırsın 10'da 1'i fener maçlarında yoktu. Anlam veremiyorum, gerçekten.

Bu hafta sonu Beşiktaş maçını gerekirse g.tünüzü yırtarak oynayacaksınız, gelecek haftaki derbileri de. Şu rezillik ancak öyle silinir.

onurts61
16.04.2012, 13:04
Çarşamba günü 120 dakika maç yapan takıma karşı resmen fizik olarak ezildik ve hala Şenol Güneş masumdur denebiliyor ,
Einstein der ki ''Aynı şeyleri yapıp farklı sonuç bekleyenler ,Aptallardır'' aynı kadro , aynı taktik ve hala değişik birşey olsun bekliyor ...

Aldemir
16.04.2012, 13:04
Metin merhaba
Haklısın, sorunlardan biri ( hatta en büyüğü) şampiyon takımdan 7 oyuncunun gitmesi, ancak asla temel sorun bu değil.
Sorun Şenol Güneş isminin senin de içerisinde olduğun milyonlarca taraftarımızın gözüne perde indirmiş olması.
Konduramıyorsunuz.
Konduramadığınız için de sorgulamıyorsunuz.
Allah rızası için bir tek maç geçen yılın oyun düzenini uyguladı mı ?
Geçen yıl Fener ve Beşiktaş'ı eze eze yendiğimiz maçlarda Burak çizgide,Teo - Umut forvetteydi.
Bu yıl Burak yerinde kalıp hiç Halil-Henriqe ikilisini denedi mi.
Bakıldığında Halil pres, Henriqe ise altı pasta etkili olabilecek golcüler.
Nitekim Şenol hoca bu yanlarını görerek bu futbolcuları aldı.
Teo'ya 6 ay gol atamadığı halde ısrar etti.
Aynı ısrarı Halil - Henriqe ikilisinde yapsaydı sence bu gün tablomuz bu mu olurdu ?
Sence bu maçtaki silik futbol takımızın gücünü mü gösteriyor.
Fener, düşen takımlar dahil kime karşı böylesine ezici oynayabiliyor.
Fatih Terim'in 2.000 yılı uefa şampiyonu kadrosuyla dünya üçüncülüğü, Ersun Yanal'ın eseri takımla lig şampiyonluğu.
Şenol Güneş saygın biridir, evet
Dürüsttür, evet
Konfüçyüs duruşu var, evet
Ama iyi hoca değil işte
Zeki hoca değil işte
Oyunu okuyamıyor işte
Ve en fenası, korkak bir futbol adamı.
Maalesef bu.

Serhat ŞAHİN
16.04.2012, 13:14
Metin merhaba
Haklısın, sorunlardan biri ( hatta en büyüğü) şampiyon takımdan 7 oyuncunun gitmesi, ancak asla temel sorun bu değil.
Sorun Şenol Güneş isminin senin de içerisinde olduğun milyonlarca taraftarımızın gözüne perde indirmiş olması.
Konduramıyorsunuz.
Geçen yıl Fener ve Beşiktaş'ı eze eze yendiğimiz maçlarda Burak çizgide,Teo - Umut forvetteydi.
Aynı ısrarı Halil - Henriqe ikilisinde yapsaydı sence bu gün tablomuz bu mu olurdu ?
Fatih Terim'in 2.000 yılı uefa şampiyonu kadrosuyla dünya üçüncülüğü, Ersun Yanal'ın eseri takımla lig şampiyonluğu.
Dürüsttür, evet
Ama iyi hoca değil işte
Zeki hoca değil işte
Oyunu okuyamıyor işte
Maalesef bu.

altına imza atarım...
insanlığına, karakterine bişey demem... ama td lik malesef olmuyor

duhan3580
16.04.2012, 13:16
Metin merhaba
Konduramıyorsunuz.
Dürüsttür, evet
Ama iyi hoca değil işte
Zeki hoca değil işte
Oyunu okuyamıyor işte
Maalesef bu.

ya bırakın bunları ersun yanalın eseri takımla lig şampiyonluğuymuş..madem eseriydi şampiyon olaydı ersun..ne kadar sığ düşünenler var millet kıçı boklu aykutuna sahip çıkarken bizim çok bilmiş arkadaşlar bir şenoluna sahip çıkamıyor..hep söylüyorum bu zihinlere ziya doğanlar sametler ersunlar çok bile...

adam elindeki kadroyla çok bile başarı yaptı bu sene..ha dün evet çok kötüydü takım ama ne yapalım her zaman iyi olacak diye bir şey yok ,bjk gs maçlarında iyiyken sesiniz çıkmıyor...şenol güneş kimsenin babasının oğlu değil ama hakkını da kimseye yiyemez..

Aldemir
16.04.2012, 13:32
Yapılan yorumlara (kırıcı olanlar dahil) ne dönmeye ihtiyaç duyar, ne de uzun süre burada kalabilirim.
Ama Onurts61 in yorumunu görünce istem dışı ayağa kalkıp alkışladım.
Adınla yaşa Onur.

CAFER ÖZER
16.04.2012, 13:37
Siz hala maç yorumumu yapıyorsunuz bana maçı soranlara Şunu söyleyip geçiyorum.
"Normalde FB süper oynadı ve hakederek yendi tebrik etmek lazım,Ama ben Hak etmediği bir ligde şike yaparak oynadığı için tebrik etmiyorum,
Benim elimde yetki olsa FB düşürülmediği müddetçe Kadıköyde gidip maç oynamam"

Aldemir
16.04.2012, 13:43
Ve son olarak Onur ve Onur gibi taraftarlarımızla birlikte ayan beyan gördüğümüzü bu maçon başlamasına 4-5 gün varken aşağıdaki biçimiyle kaleme almıştım.
Herkese iyi haftalar.

Ah Şenol hoca ah
Feneri eze eze yenme ihtimali daha şimdiden buhar oldu bana göre.
İş üstünde yakalandıklarından sonra 2 kez maç yaptın onlarla. Sonuç ne.
Dünya aleme " şampiyonluk kimin hakkıydı gördünüz mü " diyemedik gitti.
Üstüne son maçta kendi evimizde şansımızın yardımıyla yenilmedik.
Yeryüzünde görülmemiş bir pişkinlik örneği sergileyen bu ahlak-onur fukaralarını kepaze etmek için Allah aşkına diğer maçlardan farklı olarak ne düşünecek, ne uygulayacaksın.
Hiç mi hırs yapmıyorsun, hiç mi gemileri yakmayı aklına getirmiyorsun.
Bunların yürekleri yetmediği için organize biçimde ruhlarını, onurlarını sattıkları hala sıcaklığını korurken yenmeyeceksin de, ne zaman yeneceksin.
Hiç mi şampiyon kadronun oyun sistemini uygulamayı aklına getirmiyorsun.
Burak'ın kanatta oynadığı ve bol pozisyonlu oyun yapısını uygulamadan sonuç alamadığını anlaman için daha kaç tane üst düzey maç oynayacaksın.
Şampiyonlar liginde de denediğin o bu oyun sistemiyle en çok beraberlik alacağını bile bile bu alçaklara esaslı ders verme şansını neden tepiyorsun ya neden.
3. bölgede tehlike yaratmayan pas trafiği ve atak varyasyonları. Ya bu değil mi bütün oyun sisteminin sonucu.
Allah aşkına başka bir sonuç elde edilemeyecek bir oyun sistemi değil mi bu.
Bir sezonda 45 resmi maçta 17 beraberlik ve 12 mağlubiyet başka hangi oyun sistemiyle olabilir.
Allah aşkına söyle Şenol Hoca Avrupa dahil 45 resmi maçta 17 beraberlik 12 mağlubiyetaldığın bu oyun sisteminde neden ısrar ediyorsun.
Cesaretini topla ve bir kez olsun 4-4-1-1 ile çık lütfen.
Orta 4'lü Colman, Zokora, Adrian, Burak, 4'lünün önünde Alanzinho, onun önünde Halil.
Korkma Şenol hoca korkma.
Çatır çatır oynar ve büyük ihtimalle yeneriz.
Yenilmekten korkunca olan ortada. 17 beraberlik 12 yenilgi aldık.
Asıl sana yakışmayan tablo bu, gurur yapacaksan bu tablo için yap.
Yenileceksek de böyle yenilelim zaten.
Mağlubiyetleri de geçtim.
Sen 17 beraberlik almayı içine sindirebiliyor musun.
Nasıl bir karakteri olan takımsında 17 beraberlik almışsın.
Şu alçaklara esaslı ders verme şansını ne olur 17 beraberlik 12 mağlubiyet elde ettiğin oyun sisteminle heba etme.

Ogün YAZICI
16.04.2012, 13:45
şenol güneşin tecrübesine diyecek lafım yok ancak mehmet özdilek ve aykut kocaman 2 yıldır şenol güneşi taktik hamleleriyle perişan ediyorlar ve hoca hale daha aynı anlayışla çıkıyor karşılarına.bu saatten sonra da şenol güneşin kendisini geliştirebileceğini sanmıyorum...

photolist
16.04.2012, 13:48
Kim ne derse desin şenol hoca bu takımda uzun yıllar kalmalı. dünkü mağlubiyet gerçekten acı verici bir mağlubiyet olsa da sabredip hep beraber takımı ayağa kaldıracak desteği vermeliyiz. sonuçta bu maçın trabzon ayağı var. bizde ordaki maçta çıkar ezeriz feneri konuşma sırası bize geçer.

bu sene adrian ve henrique den verim alamadık alamayızda. çünkü kendilerine güvenlerini kaybetmişler. yoksa bana göre kaliteli adamlar ama futbol oynayan bilir kendine güvenilmediğini hissettiğin an sahada yokları oynarsın. sene başında o güven aşılanabilirse seneye çok farklı bir ikili izleyebiliriz.

burak konusunda bende artık gitmesi daha faydalı olacak diye düşününlerdenim. bize bugüne kadar çok katkısı oldu. geçen seneki beşiktaş maçından sonra kale arkasına gidip "bize her yer trabzon" diye bağırmasını her izlediğimde gözlerim yaşarıyor...ama artık takım bütünlüğü onunla olmuyor ve kafa olarakta artık burda değil gibi. eğer giderse görkemli bir şekilde uğurlanarak bizden ayrılması şık olur.

Tayfun Aydın
16.04.2012, 13:48
Metin merhaba
Konduramıyorsunuz.
Dürüsttür, evet
Ama iyi hoca değil işte
Zeki hoca değil işte
Oyunu okuyamıyor işte
Maalesef bu.

Bravo görünen o ki seneye şenol Hocaylayız.Bu da demektir ki defans ta Giray a sağ bekte Serkan a orta saha da Aykut a ve büyük oyuncu olsa da keyfi gelince oynayan Colman a ve çok daha yeteneksiz ama çok terbiyeli bir takıma katlanmak zorrunda olacaz.

yatmaztara
16.04.2012, 13:50
GALATASARAYA gönülden başarılar diliyorum

Tayfun Aydın
16.04.2012, 13:54
GALATASARAYA gönülden başarılar diliyorum

Ben de diliyorum en iyi oyuncumuzu sezon bitmeden ayarttıkları için üstüne bixim gibi salakları bulup Engin i ve Ceyhun u da aldıkları için.Şu beğenmediğimiz Ceyhun Aykuttan 10 kat futbolcudur.Ben de kendilerine şans diliyorum.

Erbay
16.04.2012, 13:54
Hala yedekte 2 kaleci veya iki solbek olmasına kızıyoruz. Kötü oyunun nedeni daha kapsamlı bir şey. 4-4-2, 4-4-1-1 falan hikaye. Takım bu vaziyetle hiçbir şekilde hiçbir sistemi oynayamaz.

1-Mücadele etmiyoruz, koşmuyoruz. Kondisyonu yok takımın. Tempo yapmamız imkansız.

2-Orta saha kurgumuz çok kötü. Oyun kuracak adam yok pres altında. Önde basan her takım dağıtıyor bizi. Mesela geçen haftaki Ordu ma.ı.

3-Bu takımın Şenol Güneş'le kazandığı ve oynamak istediği oyun şekli topa rakipten fazla sahip olma ve pastı. Takım iki pas yapamıyor ki bunu önde top kaybı makinesi Henrique oynasın sağda Burak oynasınla değiştirmek zor.

4-Kendi sahamıza kapanma hastalığı var geçen sezonun ikinci devresinden beri. Kapanmayı da beceremiyoruz. Dünyada artık kademe forvetten başlıyor. Bizde kaleye giren adama "Hopp birader nereye gidiyorsun" diyen adam yok. Takım savunması yerlerde.

5-Alanları kapatma ve alanları kullanarak hücum yapma diye bir şeyden eser yok. Taş devri futbolu oynuyoruz. Topu alan zorla topu sürüyor kanada atıyor ama içerde 1 kişi var ya da yok. Saçmalık.

6-Takımda disiplin yok. Kanatta yeteneği kısıtlı Halil oynuyor. Oynama nedeni şu. Alanzinho, Olcan ve Burak geri dönemiyor o yüzden yeteği az ama koşan Halil'i oynatayım mücadele gücü artsın. Böyle yamamalarla sahada 11 kişi değil gerçekçi olarak 7-8 kişi oynuyoruz. Senin takım disiplinin ileridekileri geriye, geridekileri ileriye taşımıyorsa kaybetmeye mahkumsun.

Aklıma gelen bunlar. Daha fazla şey vardı ama sinirden yazacak halim yok. 30 kişilik kadroysak istediğiniz kadar kombinasyon yapın dünkünden farklı çok bir şey olmazdı. Taktik ve kondisyon sıfır çünkü. Bireysel yetenekli oyuncumuz da yok zaten, sonuç farklı olmaz bence.Barış bile neden oynamıyor deniyor beyler Barış oynasa ne olur. Adrian girsin dedik adam bir girdi illallah ettik. Bu sistemsizlikte oyuncular sahaya bir etkisi olmuyor. Anca Yattara ya da Gökdeniz gibi yardıran bir oyuncu belki bir şey yapardı bu ortamda. O da belki.

duhan3580
16.04.2012, 14:07
Görmek istemeyenler için

ziya doğan ilk maçı 2-1 yenmişin deplasmanda dinamo kieve karşı rövanşta evinde 2-0 elenip şampiyonlar liginden olmuşsun..fenerbahçeye karşı tek galibiyeti bırak beraberlik dahi alamamışın...1 türkiye kupası g.birliğine karşı alınmış 1 lig ikinciliği

samet aybaba fenerbahçeye karşı 2 beraberlik hep mağlubiyet..1 türkiye kupası g.birliğine karşı...ligi 7.bitirmiş

ersun yanal 3.sıradayken sivasa karşı dökülmüş takım 3 yemiş istifa etmiş fenere karşı 1 beraberlik 1 galibiyet

şenol güneş 2 türkiye kupası birinde cimbomu dışarda içerde yenmiş diğerinde feneri urfaya gömmüş 2 lig ikinciliği (ki hala tartışılan hakem facialarıyla kaybedilmiş şampiyonluklar...ve tescil bekleyen hakedilmiş şampiyonluk kupası..kaç yıldır avrupada tur geçemezken şampiyonlar ligi oynatmış bir teknik direktör..sadece eğer eleştiride haklı olduğunuzu düşüneceğiniz fener maçları ise son dönemde 2 galibiyet 2 beraberlik 4 mağlubiyet buda 2 maçla ise evet başarısız:))

sarpcore
16.04.2012, 14:15
Şenol hoca başarısız oldugu dusunmuyorum.tam aksine başarılıdır.
daha dune kadar habire yeniliyorduk.ilk dorde bile giremiyorduk.avrupaya gitmeyeli kaç yıl oldu.istanbul takımlarına habire yeniliyorduk.
şu anki durum bence çok kötü değil.yandik bittik durumunda degiliz.
bene yonetimin hatalarının bedelini cekiyor hoca.
yapılan transferler tutmadı.
yapacak bir şey yok.
seneye yeni transferler gelmesi lazım.
ve kesinlikle Şenol hocayla uzun yıllar daha devam edilmeli.

Tayfun Aydın
16.04.2012, 14:16
Görmek istemeyenler için

ziya doğan ilk maçı 2-1 yenmişin deplasmanda dinamo kieve karşı rövanşta evinde 2-0 elenip şampiyonlar liginden olmuşsun..fenerbahçeye karşı tek galibiyeti bırak beraberlik dahi alamamışın...1 türkiye kupası g.birliğine karşı alınmış 1 lig ikinciliği

samet aybaba fenerbahçeye karşı 2 beraberlik hep mağlubiyet..1 türkiye kupası g.birliğine karşı...ligi 7.bitirmiş

ersun yanal 3.sıradayken sivasa karşı dökülmüş takım 3 yemiş istifa etmiş fenere karşı 1 beraberlik 1 galibiyet

şenol güneş 2 türkiye kupası birinde cimbomu dışarda içerde yenmiş diğerinde feneri urfaya gömmüş 2 lig ikinciliği (ki hala tartışılan hakem facialarıyla kaybedilmiş şampiyonluklar...ve tescil bekleyen hakedilmiş şampiyonluk kupası..kaç yıldır avrupada tur geçemezken şampiyonlar ligi oynatmış bir teknik direktör..sadece eğer eleştiride haklı olduğunuzu düşüneceğiniz fener maçları ise son dönemde 2 galibiyet 2 beraberlik 4 mağlubiyet buda 2 maçla ise evet başarısız:))

Ersun sezonu bitirdimi neden gönderildi veya neden istifaya zorlandı veya neden kendisi istia etti hem de 2 kez. istanbul takımlarıyla olan istatistik bizim lehimizeyken kimin döneminde bu fark kapanmıştır.Ersun Yanal ın ilk geldiği sene son 5 maç hariç kaç puan almıştır Şenol Hoca kurduğu takımla kaç gol yemiş kaç gol atmış takımda 5 golü geçen kaç oyuncu vardır.En önemlisi bu takımdan seneye ümidiniz var mı Ersun Yanal ın kurduğu takımdan ümidiniz var mıydı?

Samet Aybaba ne denirse densin bu takımı o zaman için ayağa kaldırmıştır.Ziya Doğandan sonra takımın başına Şenol Güneş gelmiştir.O kadroyla ne yapmıştır.Kadroya kaç oyuncu takviyesi gerekmiştir.Geçen sene ki takıma kaç oyuncu takviyesi yapılmıştır?Bu sene ki takıma kaç takviye gerekmektedir.

Cem
16.04.2012, 14:16
Mustafa Yumlu'nun hırsı beni mutlu etti dün akşam. Tek mutlu olduğum şeyde oydu zaten.

sarpcore
16.04.2012, 14:19
kendi çoçuklarımıza daha çok şans vermemiz gerekir.
Hami,tekke,gökdeniz yetişmesi lazım.
en az takımda 3 tane bizden olmalı diye düşünüyorum.

delfino
16.04.2012, 14:19
dün resmen rezill oldukkk eski trabzonspor hoşgeldii nerde geçen seneki takımm şimdi burağın egolarını tatmin etmeye yarayan bir takım varr inş. şu burak giderde takım o eskii takım olma yoluna bürünürr dün tüğlerim diken diken olduu tvyi kırasım geldii nerdee o eskii hırss bittmiş tolga kapattığı koseden yerr diğerleri ayakta durmaya mecali yokk sanki direk yenilmeye çıkmışlar son soz sadri şener lak lak konuşmaya benzemiyorr maalesef lafa geldiği zaman ben futboldan anlamam diyip için içinden çıkann en iyi futbolcularnı bırakarak onların yerine adam gibi adam alamayan fener bile şikeden düşer denilen takım gitti sowu aldı ş.liginden gelen paraa nereyee gittii artıkk herkes miladını doldurrduu bu gayett acıkk şenol güneş ne yapsınn elindeki malzeme buu ama trabzonsporu ondan başkasıda bu kadar iyi idare edemezz ...

duhan3580
16.04.2012, 14:24
Ersun sezonu bitirdimi neden gönderildi veya neden istifaya zorlandı veya neden kendisi istia etti hem de 2 kez. istanbul takımlarıyla olan istatistik bizim lehimizeyken kimin döneminde bu fark kapanmıştır.Ersun Yanal ın ilk geldiği sene son 5 maç hariç kaç puan almıştır Şenol Hoca kurduğu takımla kaç gol yemiş kaç gol atmış takımda 5 golü geçen kaç oyuncu vardır.En önemlisi bu takımdan seneye ümidiniz var mı Ersun Yanal ın kurduğu takımdan ümidiniz var mıydı?

Samet Aybaba ne denirse densin bu takımı o zaman için ayağa kaldırmıştır.Ziya Doğandan sonra takımın başına Şenol Güneş gelmiştir.O kadroyla ne yapmıştır.Kadroya kaç oyuncu takviyesi gerekmiştir.Geçen sene ki takıma kaç oyuncu takviyesi yapılmıştır?Bu sene ki takıma kaç takviye gerekmektedir.

olmazmı sivastan 3 yedikten sonra bir ümitlendim sorma:) siz öğüdü yuvadan almışınız renkdaş..boşuna klavyemi yoracam sen bildiğin düşüncede devam et

Tayfun Aydın
16.04.2012, 14:31
olmazmı sivastan 3 yedikten sonra bir ümitlendim sorma:) siz öğüdü yuvadan almışınız renkdaş..boşuna klavyemi yoracam sen bildiğin düşüncede devam et

Ben de senin için son kez yorayım tam da istediğim cevabı vermişsin yazık olmasın o ümit etmediğin takımın iskeletiyle büyük hocanız hani aykut ve öğrencilerinin şikeden haberi yok diyen var ya şampiyonluğa oynadı.Kimseden de öğüt aldığım yok Trabzonspor 6-7 senede bir kadro kurar Şenol Güneş dağıtır gider.Şimdi de gitme zamanıdır.

arminas61
16.04.2012, 14:38
tff fenerbahçenin yıldızlarını sildi (http://www.guncel61.com/genel/tff-fenerbahcenin-yildizlarini-sildi.html)

Emre Çömez
16.04.2012, 14:39
dikkat eden oldumu sowun attığı gol geçen yıl kadıköydeki dianın golüyle neredeyse aynı. aynı yerde top kaptırdık.

edit: düzeltme

duhan3580
16.04.2012, 15:06
Ben de senin için son kez yorayım tam da istediğim cevabı vermişsin yazık olmasın o ümit etmediğin takımın iskeletiyle büyük hocanız hani aykut ve öğrencilerinin şikeden haberi yok diyen var ya şampiyonluğa oynadı.Kimseden de öğüt aldığım yok Trabzonspor 6-7 senede bir kadro kurar Şenol Güneş dağıtır gider.Şimdi de gitme zamanıdır.

ben bidaha senin için yorayım...:)evet büyük hocamız Trabzonsporumuzun hocası sahi senin takımının hocası kim? şikeden haberi var mı desin herkes inandığını söyler nasıl sen şimdi inandığını söylüyorsan..demek ki hocaya göre yok..bana göre de bir kaç futbolcu dışında şikeden haberi olan oyuncu yok..ama şenol hocanında dediği gibi yöneticiler bu işin içinde..ha sahi sen ersunu çok seviyorsan eskişehiri tutacan..geçen sene dışında hangi kadro şenol hoca zamanında dağılmış önce bir araştır sonra yaz binbir gece masallarıyla büyümüşsünüz...bak bakiiim son şampiyonluktan sonra şenol hoca kadar başarılı olan başka bir hocan var mı...sizin gibi zihniyetler adamın saçına takar konuşmasına takar şenol hoca ağzıyla kuş tutsa onuda ersun getirdi koydu ağzına der..başka şeyler bul şenol hocaya gelinceye kadar yönetimden tut futbolcuya kadar eleştireceğin çok adam var.saygılarımla..

.....
16.04.2012, 15:10
Maç hakkında yoruma gerek yok. Böyle oyun bir daha görmeyiz inşAllah. Yenilgiden çok oyun anlamında ki duruma üzüldüm.

yldz_yn
16.04.2012, 15:15
MAY senin ...

Erhan Atalay
16.04.2012, 15:17
Ben de diliyorum en iyi oyuncumuzu sezon bitmeden ayarttıkları için üstüne bixim gibi salakları bulup Engin i ve Ceyhun u da aldıkları için.Şu beğenmediğimiz Ceyhun Aykuttan 10 kat futbolcudur.Ben de kendilerine şans diliyorum.

Ligin en iyi ortasahasını kendi elimizle dağıttık, selçuk, engin, ceyhun

Koray
16.04.2012, 15:17
MAY kadar gücüm olsa şike sürecinde alayını öttürürdüm ama yok işte MAY'dan tut Aziz'e Aziz'den tut Ergun Gürsoy'a bunların hepsi aynı derenin balığı.

Bu adamı kimler Onursal Başkan diye Trabzonspor camiasına yutturduysa yatacak yerleri yok, medyada '' Trabzonspor Onursal Başkanı.... '' diye cümle geçtiğinde midem bulanıyor.

FC-ST-PAULI-61
16.04.2012, 15:19
Ligin en iyi ortasahasını kendi elimizle dağıttık, selçuk, engin, ceyhun
Engin hadi fena degildi de Ceyhun belkide Ligin en yeteneksiz Futbolcusu.
Iyiki kurtulduk.

.....
16.04.2012, 15:21
Ayrıca Mustafa Yumlu'ya ayrı bir parantez açmak gerekirse Mustafa Adamsın.Böyle oyna canımı ye.

:alkış:

Erhan Atalay
16.04.2012, 15:23
Engin hadi fena degildi de Ceyhun belkide Ligin en yeteneksiz Futbolcusu.
Iyiki kurtulduk.

Engin fena değilmi :) güldürme beni ya engin dediğin adam gs yi en az 4 5 maçta ipten aldı. Ceyhuna gelince aykut futbolcuysa ceyhun messidir messi

x_man
16.04.2012, 15:25
rezil futbolu konuşamıyoruz bile herşeyin üstünü örtmek bize has birşey

Ayhan Yüksek
16.04.2012, 15:26
Akşam rezil olduk çok kötü ve ruhsuzduk,o sinirle yazmadım akşam,çok kızdım Şenol Güneş'e topçulara ama bunu fırsat bilip bel altı vurmaya gerek yok,daha 2 gün önce kupada maçı fb ye hediye eden Şota bile yazılmöış Şenol Hocanın yerine akıl ve izan lütfen,hele fener yalakası, selçuk denen kalleşi fb ye aldırmaya çalışan bir sahtekarı Şenol Hocamla kimse bir tutamaz,yemişim futbol bilgisini,ersun yanal koca bir yalandır gerisi boş. Çok üzüldük evet fb yi ezmek istiyoruz hepimiz ki yerden göğe haklıyız,böyle kişiliksiz futbol görüncede yıkıldık evet,Şenol Hoca özellikle bu sezon çok hata yapıyor evet ama bu gitmesini gerektirmez,bu ülkede şike şaibe aykut denen angut bile takım şampiyon yapıyor,elimizdekinin kıymetini bilelim,dha iyisini alamadık hiçbir zaman,şu kadro dağıttı hikayeleriylede boşa yormayın kendinizi.

FC-ST-PAULI-61
16.04.2012, 15:27
Engin fena değilmi :) güldürme beni ya engin dediğin adam gs yi en az 4 5 maçta ipten aldı. Ceyhuna gelince aykut futbolcuysa ceyhun messidir messi
Ya ne Engini Adam bizde Yedekti.5 kere sag sola dönüyor baska bisey yapmiyor.Sut cekemez. Ceyhun ise Dünyanin en agir Oyuncusu.Pas hatasi yapmakta Dünyanin en iyisi.Teknigi sifirin altinda.Aykut cok kötü ama onla hic alakasi yok.

DURAS
16.04.2012, 15:29
onursal başkanlık payesi geri alınamıyor mu? tezelden geri alınmalı. hakedene verilmeli bu paye

türkiyem61
16.04.2012, 15:34
gecen seneki kadro sampiyonlar liginde en az ceyrek final oynardi + 2 sene üst üste de sampiyon olurdu 1-2 takviyyle

temel_yilmaz
16.04.2012, 15:39
Ayrıca Mustafa Yumlu'ya ayrı bir parantez açmak gerekirse Mustafa Adamsın.Böyle oyna canımı ye.

:alkış:

Aynı görüşteyim. mücadele süper.hatası yokmu var tabi.ilk golde topu uzaklaştırırken topu ortaya doğru vurdu.topu aldılar golüde attılar. ama dedim ya mücadelesi üst düzeydi. :alkış::alkış::alkış:

ismail-dede
16.04.2012, 15:46
Sahada futbol adına takım oyunu adına olumlu tek hareket göremedik bu günlerin sinyalleri geçen sezonun 2.yarısında ortaya çıkmaya başlamıştı ilk yarı müthiş pas trafiğimiz vardı rakipleri boğan oyun sisteminden 2.yarı şampiyonluk potasına girince rakibe göre oynamaya başladık.
Yönetimin basiretsizliğinden bu ligin en iyi 3 yerli oyuncusunuda kaybedince şenol hocanın takım kurmadaki yeteneksizliğinide düşünürsek geldiğimiz nokta çokta şaşılacak durum değil.
Benim şahsım adına gelecek sezon şenol hocadan isteğim sahada koşan pas yapan ama hermaç koşan takım kurması alacağı saha sonuçlarının gözümde hiçbir değeri olmayacak oynayacağı olumlu futbol yanında bunu başarabileceğine inanmıyorsa daha fazla yıpranmadan bıraksın gelecek herhangi bi hocaylada bu ligde4. oluruz

asimavi
16.04.2012, 15:49
....galatasaraya başarı dileyen arkadaşları anlamakta zorluk çekiyorum...

...hadi fener zaten ş.siz bu ayan beyan belli.....

...lakin gs kahpedir ...bu unutulmasın adamı arkadan vurur....onlar temiz görünüp pisliğe dibine kadar gömülmüş bir topluluktur...

zafer6161
16.04.2012, 15:50
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/522895_414845221877428_142797129082240_1503454_272 099287_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/530039_414881898540427_142797129082240_1503479_928 994013_n.jpg

asimavi
16.04.2012, 15:52
....galatasaraya başarı dileyen arkadaşları anlamakta zorluk çekiyorum...

...hadi fener zaten ş.siz bu ayan beyan belli.....

...lakin gs kahpedir ...bu unutulmasın adamı arkadan vurur....onlar temiz görünüp pisliğe dibine kadar gömülmüş bir topluluktur...

kalanty
16.04.2012, 15:53
onursal başkanlık payesi geri alınamıyor mu? tezelden geri alınmalı. hakedene verilmeli bu paye

Biz de bu kontrolsuz hareket etme ve aşırı tepki verme hastalığı varken, 6 ayda bir onursal başkanı değiştiririz.

ozturk
16.04.2012, 15:53
Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
EMREYE hem FİFA hem UEFA tarafından ciddi bir ceza geliyor IRKÇILIKTAN. Yeni ismi " Faşo emre "

DURAS
16.04.2012, 15:54
tabi ki ist.un 3 takımının birbirinden farkı yok ancak benim elimden çalınan 3 şampiyonluktada fener eziği var yahuu. inşallah biz 2 maçtada geseyi yeneriz ama inşallahda gs kalan tüm maçlarını kazanır şampiyon olur...

outoftime
16.04.2012, 16:13
Fenerbahçeye olan öfkem artık yumuşadı çünkü anladım ki bu gerginlik fener maçlarında trabzonsporu bir puana bile hasret bırakacak!
Biz bu takımdan kapasitesinin üstünde performans bekliyoruz.
Takımı sürükleyecek bir beyin yok,colman 2 maç oynadığında göğsümüz kabaracaksa alexe ne demeli...
Trabzonsporun şu an vazgeçemeyeceği hiçbir yabancı futbolcusu yok bu yüzden kendimizi dev aynasında görmeyelim iyi yabancılar alacak ekonomiye sahip olamadığımız ve iyi yerli oyuncuları peşkeş çektiğimiz için fenerbahçe türünden takımlarla çekişemeyiz...
Ben kadıköydeki seyirciyi görünce iç saha maçlarımıza derbi denemeyeceğini anladım...
AVNİ AKER taraftar egosunun ve dışavurumunun gölgesinde kaldıkça bize trabzon dışında her yer TRABZON...

nesta61
16.04.2012, 16:28
BU MAÇTA, HAKKI GASP EDİLEN, ÇALINAN SANIYORUM FENERDİ, BENDE ARTIK DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM, ADAMLAR HAKLI MI DİYE, ZİRA ERKEK GİBİ OYNAYAN, BASAN ONLARDI, YÜREKSİZ, OYUNA KÜSEN, KALİTESİZ OLAN BİZDİK...

Şenol hocaya kızanlara gülüyorum, zira:

Alex-Baroni-Sow-Yobo gibi TR de her takımda, dünyanın çoğu takımında oynayabilecek adamlara karşı,

Cech-Celutska-Alan-Henrique ile başabaş oynamaya çalışıyor..

Yetmiyor, Emre-Gökhan-Topuza karşı,

Serkan-YUmlu-Girayla savaşıyor.

KOmedi, denklik beklemek komedi...

dalgami geciyorsunuz ya!!!! bu saydigin TS li oyuncular INTERE , LILLE , MOSKOVAYA OYNAMADIMI!!!! eden hazard suan onun yasinda olan baska 5 tane daha dunya yildizi topcusu yoktur , interin kadro zenginligini saymak bile istemiyorum! birakin bu isleri kardesim! alexinde iki ayagi var adrianinda mesele YUREGINI KOYACAKSIN ORTAYA!

delfino
16.04.2012, 16:40
acilll transferrr yapılmasıı gerekk ölee laf olsun torba olsun diee değil direk takıma girecekk zokora colman alanzinho hariç bütünn yabancılaraa elveda demek gerekk onların yerine adam gibi jaja vari takımaa heyecan getirenn futbolcular gerekk yönetim yapmıyorsa biz yaptırıcazz hala türkiye liginde çok kaliteli futbolcular varr yönetim adam olsun şimdiden alsınn anlaşmaları yapsınn kaç senedir sol bek sıkıntısı yaşıyoruz hasan ali biçilmiz kaftan defansın göbeğine g.birliğinden aykut antepten danyy süper ikili olurlar ortasahada erman kılıç grosicki ambarat yasin öztekin daha aklıma gelmeyen ama türkiye liginde iyi olan yetenekli cok futbolcu var ama biz iki kuruş az olsun gidelim polonyadan alalım dersekk daha çokkk kıvranırızz ... olanda yinee taraftara olurr ...

Mustafa Demir
16.04.2012, 16:58
daha dogru durust feneri yenemiyoz bunediryaa

Doğan BULAT
16.04.2012, 17:00
Bize bu rezilliği yaşattıkları için takıma bence ciddi bir protesto şart. Hatta yönetim adam olsaydı da futbolculara ceza verebilseydi keşke.. Yenilgi tamam ama ruhsuzluk, vurdum duymazlık bu kadarda olmaz.. Biz bu takım için herşeyimizi ortaya koymuşuz maçlarına yetişicez diye kazalar atlatmışız cebimizdeki son kuruşla forma almışız yağmur çamur stattaki yerimiz almışız karşılamalara gitmişiz çoluk çocuk demeden karda kışta federasyon binasına yürümüşüz nerdeyse bütün Türkiyeye karşı isyan etmişiz siz ise sahada eliniz belinizde gezinip durmuşsunuz. Hey yavrum hey.
Şenol hoca kötü teknik direktörmüş veya iyi teknik direktörmüş, doğru kadroymuş yanlış kadroymuş hiçte ilgilendirmiyor beni.. 11 tane futbolcu çıkmış sahaya.. Milyon dolar almayı biliyorsan çıkıp oynayacaksın o formayı giyiyorsan hakkını vereceksin terini akıtacaksın.. Şikenin hesabını masada veremiyorsan sahada vereceksin . Yenemeyebilirsin kabul ama yenmek için gayretin olsun o da yok.. Bu taraftara borcunuz var kardeşim kim ne derse desin ben Trabzonspor'u sahada KOŞARKEN görmek istiyorum. Bu da benim hakkım..

Devrim Arslan
16.04.2012, 17:10
bahane bulmayı vazgeçelim rezil oynadık buna çözüm lazım acil

lazibere
16.04.2012, 17:24
Elimizden şampiyonluğu çaldıklarını söylediğimiz, başkanları 10 aydır tutuklu ve geçen sezondan kalma hesabımızın olduğunu bildiğimiz, Uğruna ne canlarımızı yitirdiğimiz Takımımız, Ezeli Düşmanı Fenerbahçe maçında sahada yokları oynuyor.

Utanıyorum, Hayıflanıyorum, Kızıyorum ve kahroluyorum

Rakip her maç sonrası '' Nasıl koyduk '' naraları atarken, Bizim kiler ise adeta onları bu sene Şampiyon yapmak için ellerinden geleni ardına koymuyorlar..

Ligden Düşmüş SAMSUNSPOR bile, Fenerbahçe'yi eze eze yendi , Deplasman da yenilmedi ama Bizim takım, 3 maç oynadı bir tanesinden zar zor bir puanı alabildi...

Büyük takım lafta olunmuyor, Büyük takım, Büyük konuştuğunda büyük oynayacak, Büyük futbolculardan kurulu

İyi Teknık Direktör ancak Ligden düşmemek için önemlidir. Ama iyi oyuncuların yoksa,İyi Hocan olsa bile Şampiyon olamazsın,

NE ACIDIR Kİ; 61 NUMARALI FORMAYI GÖĞSÜNDE TAŞIYACAK NİTELİKTE VE DEĞERDE BİR OYUNCU BULAMADINIZ VE BOŞTA DURUYOR

Büyük olunca küçülmeyi tercih etmekten vazgeçin artık..

Büyük takım büyük oyuncularla olur, Her yıldız yaptığını satarsan yada fazla para vermemek için elinden kaçırırısan, Böyle 3. sınıf oyuncularla yeniden ve yeniden kadro kurmak zorunda kalırsın

Yazıktır - Günahtır

8 sene aralarla şampiyonlukta iddaa sahibi olan takım olmak istemiyoruz artık. Her sene sallayan olmak istiyoruz..

1995-1996
2003-2004
2009-2011

Sorarım sizlere? Bir sanrakı parıldama 2017 senesi mi olacak..???

Buna artık son verin..Hep ucuz futbolcu bulamazsınız... Hep az paraya oynayan oyuncu olsun derseniz 56 puanlara razı olursunuz

Ezeli rakipleriniz NASIL KOYDUK NARALARI atar ve buna karşı sahada bir cevap veremezsiniz...

Şeref- Onur, varsa bir takımda bunları sineye çekmeyecek oyuncuları kadrosunda barındırır

28 senedir şampiyon yapmıyorlar bizi diye şikayet ediyorsa bir camia

kendisine karşı bu kini besleyenlere karşı Trabzonspor'lu ve Trabzon için canını verecek ve saha içinde takımı için herşeyi yapacak oyuncuları barındıracaksın.. Yoksa 3 kuruş paraya tav olacak oyuncuları değil..

Giden gitti, gelenler gidenlerin %10 u kadar bile verim vermediler..

Başta Sadri Şener olmak üzere??
Şenol hoca ve teknık kadro, Trabzonspor'umuzun nasıl kimliksizleştiğnin ve özünden nasıl uzaklaştığının muhasebesini yapmalıdırlar..

Biz Trabzonspor çok büyük kulup oldu, Çok parası var diye gurur duymayacağız.

KULUBUN HİÇ BİR MADDİ GÜCÜ, 5 YAŞINDA Kİ YEĞENİMİN DUN AKŞAM Kİ MAÇTAN SONRA AKITTIĞI GÖZYAŞLARININ BEDELİNİ ÖDEYEMEZ.

Biz Trabzonspor, Çok büyük oldu, her sene üstüne koyarak ve daha iyi topçuları getiriyor, daha güzel futbol oynuyorlar diye gurur duymalıyız..

Maksat kurumların Zenginliğini tutmaksa,O zaman gidelim BİL GATES i tutalım, onda daha fazla para var:)

Sevgimizi ve emeğimizi ve Duygularımızı satın alamazsınız..

şampiyonluğumuzun çalındığı maçta kalp krizinden ölen Taraftarımızın ruhunu sahada görmek istiyoruz. Onu bilen ve o değerde top oynayan ve o duyguyu yaşayacak topçular istiyoruz..

Başkanları Hırsız olan bir takımı futbolcusu ''o çıkana kadar sakalımı kesmem dedi ''

Bizden hangi futbolcu, Kupamız verilene kadar şunu yapacağım dedi..

Ya da

Kalp Krizi geçiren ve rahmete ulaşan taraftarımız için ne yaptı,

KİŞİLİKSİZ- KIMLIKSIZ- ALDIĞI PARAYA BAKAN- DAHA FAZLASINI VERME İHTİMALI OLAN BİR TAKIM ÇIKTIĞINDA ARKASINA BAKMADAN KAÇACAK TOPÇULARDAN

BAŞKA TAKIMI TUTUYORUM DİYE PERVASİZCA VE ZAMANSIZ AÇIKLAMA YAPAN TOPÇULAR İSTEMİYORUZ

Herkes aklını başına alsın...

TRABZONSPOR'UN TEMELLERİ PARA UĞRUNA SALLANMAKTADIR, MALİ BİR KRİZDE, KADROYA GİRECEK , ANKARAGÜCÜ'LÜ AYDIN TOSCALI GİBİ, FORMASI İÇİN OYNAYACAK DEĞERİMİZ BİLE KALMAYACAK

Umarım sesimi duyurabilmişimdir.

Cafer Bulur
16.04.2012, 17:30
Yazinin icerigine katiliyorum.

Ben sezon basindan beri hep diyorum,biz bu sezon basari istemedik diye.

Bu nedenle gelecek sezon icin kadroda ciddi revizyonu kacinilmaz görüyorum.

Cafer Bulur
16.04.2012, 17:32
Fb ye bu kadar kolay ve teslimiyetli bir sekilde benim kanima,gururuma dokunuyor.

Ama ne yazikki futbolcular ayni duygulari tasimiyorlar,profesyonel ruhtan uzaklar.

Bu sezonki basarisizligimiz ciddi boyuttadir,yetkililer buna karsilik gerekeni yapmalidir.

Zafer BİLGİN
16.04.2012, 17:38
Cok kısa dönemler haric,biz hic bir zaman Türkiyenin en kaliteli kadroarını kurmadık.Fakat ne zamanki biraz kaliteli kadronun icine,ruhumuzu koyarak oynadık(Bknz gecen sene)ya şampiyon olduk,yada şampiyonluğa oynadık.Benim hazmedemediğim olay,futbolcuların vurdumduymazlığı.Yoksa yenilmek değil.

danişmend61
16.04.2012, 17:43
Şimdi birileri çıkacak yahu Trabzona iyi futbolcu gelmez yönetim ne yapsın diyecek,

JAJA yı ben mi gönderdim? jaja dediğimiz futbolcu ligin en kaliteli yabancı futbolcusuydu, süper ligin çok üstünde bir oyuncuydu, adamı rakip takım defansı durdurabilmek için belinden tutup çekiyordu, bu adam nasıl geldi o zaman? hatamı anladım pişmanım demesine rağmen istanbul medyasının oyununa gelip elinde içki şişesi ile görüldü diye önce biz linç ettik sonra kovmaktan beter ettik.

ist. takımında oynayan futbolcular her gece alemlerde partilerde ama kimse bunlara toz kondurmuyor, JAJA yı eleştiren ist. medyası nerede?

demek ki iyi futbolcu baya getirilebiliyormuş ama akıllanmadığımız sürece adrianlar aykutlar bile fazla bize.

buyrun gece hayatı olmayan adrian, aykut sayelerinde başımız önde geziyor

yazıktır yahu, dedem "hau kara uşak yokmu " diye soruyor, o kara uşak hey gidi JAJA, rakip takım taraftarları üç buçuk atıyordu jaja oynadığı zaman şimdi adrian sayesinde biz atıyoruz

menajerleri zengin ettiler yeter daa sıctırmayın polonyanıza

sercan 61>34
16.04.2012, 18:00
Bu sene fener'e karsı sadece biz cok vasat futbol oynadık..ankaragücü bile kadıköyden puanı kacıran takımdı..samsun fenerden 4 puan aldı..manisa ise 1 puan alıp,evindeki macta son saniyelerde gol yemis..bunlar küme düsen takımlar ve fener ile kafa kafaya oynamıslar..peki neden Trabzonspor bu sene 3 fener macındada hiçbir varlık gösteremedi..bu işte bir iş var..sanki Trabzonspor fenerin şamp. olmasını istiyor..

ne yapalım seneyede senin galatasarayının şampiyonlunu isteriz!!

Royal Heart
16.04.2012, 18:03
Bu arada galiba kimsenin dikkatini çekmemiş. İlk yarıda fb'nin kaçırdığı bir pozisyonda (ya Tolga'nın çıkardığı Sow'un şutuydu ya da Gökhan'ın direkten dönen topu) spikerin bir tepkisi var ki akıllara zarar: ''İnanılmaz YA İnanılmaz...'' diye bir reaksiyon gösterir mi bir spiker ? Sanıyorum herkes alıştı artık bunlara ki kimse tepki göstermedi.

omer61
16.04.2012, 18:22
Bu arada galiba kimsenin dikkatini çekmemiş. İlk yarıda fb'nin kaçırdığı bir pozisyonda (ya Tolga'nın çıkardığı Sow'un şutuydu ya da Gökhan'ın direkten dönen topu) spikerin bir tepkisi var ki akıllara zarar: ''İnanılmaz YA İnanılmaz...'' diye bir reaksiyon gösterir mi bir spiker ? Sanıyorum herkes alıştı artık bunlara ki kimse tepki göstermedi.

evet benim de dikkatimi çekmişti spikerin o hali.

bir de şu milliyetin haberine bakın resmen bizimle dalga geçilmiş.

http://spor.milliyet.com.tr/trabzonspor-a-gore-60-dakika/spor/spordetay/16.04.2012/1528961/default.htm

Mehmet Fatih Yavuz
16.04.2012, 18:25
ya bırakın bunları ersun yanalın eseri takımla lig şampiyonluğuymuş..madem eseriydi şampiyon olaydı ersun..ne kadar sığ düşünenler var millet kıçı boklu aykutuna sahip çıkarken bizim çok bilmiş arkadaşlar bir şenoluna sahip çıkamıyor..hep söylüyorum bu zihinlere ziya doğanlar sametler ersunlar çok bile...

adam elindeki kadroyla çok bile başarı yaptı bu sene..ha dün evet çok kötüydü takım ama ne yapalım her zaman iyi olacak diye bir şey yok ,bjk gs maçlarında iyiyken sesiniz çıkmıyor...şenol güneş kimsenin babasının oğlu değil ama hakkını da kimseye yiyemez..
Ben sizin dilden anlayamadım. "her zaman iyi olacak değil" derken maksat nedir?
Ne zaman iyi idi de biz hatırlamıyoruz?
İyi misiniz yahu? 1,5 senedir top oynamıyoruz. Ne iyisi?

evonon
16.04.2012, 18:27
Burak tek forvet oynadığı ve bizde de herkes mahallenin abisiymiş gibi her topu ona oynamaya çalıştığı sürece bi halt olmayacak bu takımdan daha önce de söyledim yine söylüyorum, keşke Burak geçen seneki kadar gol atsaydı da geçen seneki topu oynamaya çalışsaydık bundan daha iyi olurdu. Burak'ı en iyi parayı veren versinler ya da Umut'un gol de atabilenini alıp Burak'ı eski yerine çeksinler, bırak iyi top oynamayı sahada rezaletten öte birşey yok, yine de Şenol Hoca bunu düzeltebilecek tek adamdır benim için bu sene hiç zamanı olmadı seneye daha iyi olur inşallah

Royal Heart
16.04.2012, 18:32
evet benim de dikkatimi çekmişti spikerin o hali.

bir de şu milliyetin haberine bakın resmen bizimle dalga geçilmiş.

http://spor.milliyet.com.tr/trabzonspor-a-gore-60-dakika/spor/spordetay/16.04.2012/1528961/default.htm
Kepazelik diz boyu, TrtSpor'un attığı başlıktan sonra bunları çok görmemeli. Her şeyi hepsinden bekler olduk, rezalet bir ortam var.

uzungöllü
16.04.2012, 18:47
dün bir trabzonlu ve trabzonsporlu olarak hayatımın en kötü günlerinden birini yaşadım.
1. şikecilere mağlup olduk üstelik 3. maçta 2. mağlubiyet

2. maalesef bize attıkları 100. gol 61. dakikada

3. baskette ligden düşen takıma yenildik

4. 1461 kazandı ama onlarda ne hikmetse 61 de gol yedi

ama beni en derinden yıkan şey 61. dakikada o golü yemek oldu maalesef.
gece uyku bile tutmadı sinirimden. ne lanet bi bağlılıktır anlamadım gitti engel olamıyorum kendime. Allah sabır versin

evrents
16.04.2012, 19:08
Bu takım böyle büyük maçlara motive olamıyor.Takımı motive etmek de teknik heyetin sorumluluğudur.Şenol hocam seni çok seviyoruz başkan ol ama teknik direktörlük yapma.Fenerbahçe ile üç maç yaptık üçünde de yenemedik trabzondaki maçta da direkler(üç kez direkten döndü) korudu bizi.Takım baskıyı kaldıramıyor.

macka61
16.04.2012, 19:26
galibiyet için hiç bir şey yapmadık yenilebilirsin ama oynamamak olmaz inşallah bir daha böyle olmaz

hodlu
16.04.2012, 19:27
Taç kullandık orta sahaya doğru giden top döndü kalemize 61. dakikada gol oldu. Sahada 93 dakika rezilleri oynayan trilyonluk beyefendiler utanmalı bu yedikleri golden. Bugünden beri sinirden-üzüntüden hayattan bezdim.Bu acıyı bize yaşatamazlar...

ThePatriot61
16.04.2012, 19:27
Ben olsam su mactan sonra futbolculara para cezasi verirdim. Resmen yenilmek icin cikmislar sahaya. Bu kadar ruhsuzluk olmaz. Bir daha yaziklar olsun size.

güneyli
16.04.2012, 19:28
Bu bir faciaya gidiyor..Bu facia yine fenere isabet edecek gibi..Bizim maçta ümitleri bitecek inşaallah..Sonra ben hala bu sene 2 şampiyonluk kutlaması olacak diye düşünüyorum..Gs ve biz..Benim için paha biçilmez bir hediye..Birde ne olursa olsun biz 3. olalım en kötü..

Çakıroğlu İhsan
16.04.2012, 19:30
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/522895_414845221877428_142797129082240_1503454_272 099287_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/530039_414881898540427_142797129082240_1503479_928 994013_n.jpg

Hahahahaskfjasdaksjjsdakj ulan 10 dakkadır gülüyorum şu 3. resime dünden beri gelen bütün gerginliğim gitti bir an :DDDDDDDDDdd

ThePatriot61
16.04.2012, 19:38
Hahahahaskfjasdaksjjsdakj ulan 10 dakkadır gülüyorum şu 3. resime dünden beri gelen bütün gerginliğim gitti bir an :DDDDDDDDDdd

Ben sinirimden patliyorum böyle kücük seylerlen ugrasacagimiza asil takim neden oynamiyor diye düsünsek? Adamlar bizi evire cevire yendi. Ey gidi sormazlar mi sampiyonlugun calindi ama herifler senden daha cok hirsli oynuyorlar bu ne is diye.

evrents
16.04.2012, 19:47
Ben sinirimden patliyorum böyle kücük seylerlen ugrasacagimiza asil takim neden oynamiyor diye düsünsek? Adamlar bizi evire cevire yendi. Ey gidi sormazlar mi sampiyonlugun calindi ama herifler senden daha cok hirsli oynuyorlar bu ne is diye.
Teknik direktör farkı işte.Üzülerek söylüyorum Aykut Kocaman takımını Şenol Güneş'ten daha iyi motive ediyor.

nakzo
16.04.2012, 19:58
Ben sizin dilden anlayamadım. "her zaman iyi olacak değil" derken maksat nedir?
Ne zaman iyi idi de biz hatırlamıyoruz?
İyi misiniz yahu? 1,5 senedir top oynamıyoruz. Ne iyisi?

Dostum bunlar için Trabzonspor küme düşmezse başarılıdır.Bu zihniyet bizi bu hale getirdi işte.Çok iyi hatırlıyorum ben küçükken feneri, gs yi bjk yi seenede ortlama 2 - 3 kere yenerdik, yenildiğimiz maçlarda ise ezerdik. Beşiktaştan daha fazla kupamız vardı mesala, beraber kaldığımızda taraftar aşırı tepki gösterrirdi oyuncu yenilsede baskılı oynamaya çalışırdı.Bu seneki tablo 90 lı yıllarda olsa sadri by şenol hoca ve ekibi ilk yarının sonunu göremezdi;ama şimdi herşey değişti. Taraftar başarısızlığa o kadar alıştı ki tepki dahi veremiyor artık. Zihinler uyuşturuldu, öğrenilmiş çaresizlik moduna sokuldu taraftar ve bu zihniyet koca takımı kümeye sürüklüyor bu böyle giderse korkarım bizim nesil değil Trabzonsporun şampiyonluğunu küme düştüğünü görecek.

yaktas28
16.04.2012, 20:09
Senol Hoca herseyimiz...Ancak kabul etmek lazim, hic stratejik mac kazanamiyor!!!Oyuncu kalitemiz de cok vasat!!!Sapkayi one koyup dusunma zamani!!!KRAL CIPLAK!!!...Artik iki hedef var:
.............1)Fener sampiyon olamamali
.............2)Mutlaka 3. olmaliyiz

Bana göre işin özü budur.

ccd6167
16.04.2012, 20:29
Dostum bunlar için Trabzonspor küme düşmezse başarılıdır.Bu zihniyet bizi bu hale getirdi işte.Çok iyi hatırlıyorum ben küçükken feneri, gs yi bjk yi seenede ortlama 2 - 3 kere yenerdik, yenildiğimiz maçlarda ise ezerdik. Beşiktaştan daha fazla kupamız vardı mesala, beraber kaldığımızda taraftar aşırı tepki gösterrirdi oyuncu yenilsede baskılı oynamaya çalışırdı.Bu seneki tablo 90 lı yıllarda olsa sadri by şenol hoca ve ekibi ilk yarının sonunu göremezdi;ama şimdi herşey değişti. Taraftar başarısızlığa o kadar alıştı ki tepki dahi veremiyor artık. Zihinler uyuşturuldu, öğrenilmiş çaresizlik moduna sokuldu taraftar ve bu zihniyet koca takımı kümeye sürüklüyor bu böyle giderse korkarım bizim nesil değil Trabzonsporun şampiyonluğunu küme düştüğünü görecek.

bu takim gecen sene 5 derbi kazandi..

gecin senol gunes stratejik mac kazanamiyo laflarini. asin artik kendinizi yok 90 80 lerde boylediydi falan filan. arsenal 10 yil oldu sampiyon olamiyo hala buyuk kulup yillardir wenger. liverpool ligde 8. ama kenny daglishe kimse agzini acamiyor.

sizin zihniyetiniz istanbul zihniyeti. basarili olunmazsa hoca gonderilsin . geciniz efenim bunlari. bu takim bu sene hazirlik maclari dahil 60 macla bitireck sezonu. birakinda kotu olalim bi sene.

gayse 3 senedir 6-7 hafta once lige hvlu atiyo. ama noliyo bu sene kafadalar.

burada kendimizi gelidtirelim nasl gyse fener besktas tribun yapabiliyo biz 10 taraftr 10 yildr ayni yerdeyiz siz hala tkimin degismesini blliyonuz.

geciniz bu klise dusunceleri efenim.

fteotdgs
16.04.2012, 20:33
70'li yillarda teniste firtinalar estiren Bjorn Borg'un hicbir zaman unutamadigim bir demeci vardir: "Korta ciktigimda rakibim anami s..mis gibi dusunurum, ona gore oynarim (dil icin kusura bakilmasin ama tam olarak boyle soyluyordu, yumusatmak istemedim ifadeyi)" diye. Nerde bu Borg'un mindset'i, mantalitesi, nerde bizim Senol Gunes hocanin mentalitesi. Hocam, Allah askina, yalvariyorum olaylari mantik suzgecinden gecirip derin, felsefi cikarimlara varmayi birak, bunlar hicbir sey katmiyor bu takima pozitif olarak. Onun yerine biraz motive etmeyi dene su takimi. Futbolda hersey akil degil. Ben biktim artik Fener'e karsi oyunu bastan kabullenmis, ezik takim gormekten. Bu takimin ilk ihtiyaci olan seyler birlik ve ruh.

nakzo
16.04.2012, 20:43
bu takim gecen sene 5 derbi kazandi..

gecin senol gunes stratejik mac kazanamiyo laflarini. asin artik kendinizi yok 90 80 lerde boylediydi falan filan. arsenal 10 yil oldu sampiyon olamiyo hala buyuk kulup yillardir wenger. liverpool ligde 8. ama kenny daglishe kimse agzini acamiyor.

sizin zihniyetiniz istanbul zihniyeti. basarili olunmazsa hoca gonderilsin . geciniz efenim bunlari. bu takim bu sene hazirlik maclari dahil 60 macla bitireck sezonu. birakinda kotu olalim bi sene.

gayse 3 senedir 6-7 hafta once lige hvlu atiyo. ama noliyo bu sene kafadalar.

burada kendimizi gelidtirelim nasl gyse fener besktas tribun yapabiliyo biz 10 taraftr 10 yildr ayni yerdeyiz siz hala tkimin degismesini blliyonuz.

geciniz bu klise dusunceleri efenim.

doğru gs 2 senede bir şampiyon oluyor sen 28 senedir olamıyorsun aramızdaki fark ortada. Anadolu takımı gibi 5 senede bir 3. olmak sana zevk veriyorsa büyük takımım demiyeceksin oturacaksın kıçıının üzerine fenerin senle geçtği dalgayı izleyeceksin,gs nin ,at hırsızı terimin habire şampiyonluklarını izleyeceksin, ha birde o yetmeyecek kıçı kırık bursanında şampiyonluğunu izleyecek onu hazmedecek üstüne üstlük çok bir haltmış gibi ben şampiyon yaptım diye övüneceksin ne güzel istanbulbe

ccd6167
16.04.2012, 21:10
doğru gs 2 senede bir şampiyon oluyor sen 28 senedir olamıyorsun aramızdaki fark ortada. Anadolu takımı gibi 5 senede bir 3. olmak sana zevk veriyorsa büyük takımım demiyeceksin oturacaksın kıçıının üzerine fenerin senle geçtği dalgayı izleyeceksin,gs nin ,at hırsızı terimin habire şampiyonluklarını izleyeceksin, ha birde o yetmeyecek kıçı kırık bursanında şampiyonluğunu izleyecek onu hazmedecek üstüne üstlük çok bir haltmış gibi ben şampiyon yaptım diye övüneceksin ne güzel istanbulbe

geciniz abicim bunlari. yok bursa fener gayse sampiyon oluyo. kac kere sampiyonlugumuz calindi sokaklara dokulduk mu noldu biz gorevizi yaptk mi. hersene sampiyon mu olacagiz sanki. olamayi bu sistemde olamayiz yapmiyorlar ne ypabilcksin. almanya ligi ingiltere ligi izle turkiye liginde duzen bu.

sen boyle destek olmk yerine elestiri yaparsan isTe takimin boyle olur

siIn gibi taraftar takima destek konusunda fener traftarinin 10 da biri etmezsiniZ.

cozum yolu sunmadan yapiln elestiri bos laftir.

bn dortmund liverpool gibi taraftari kulubi icice oln kume dusssede 80 bin 60 bin ortalamaya oynayan taraftar istiyorum.bilmem anlatbildim mi?

Ertan OKUMUŞ
16.04.2012, 21:14
Çok doğru bir tespit.. 96,2004,2005 ve geçen sene en azından benim gördüğüm(yaşım itibari ile) en iyi kadrolarımız. Ama hep bir katakulli oldu ve şampiyon olamadık. Real Madrid'de olsak bu adaletsiz ligde bize şampiyon olamayacağız.

Bursaspor nasıl oldu peki?

Ertan OKUMUŞ
16.04.2012, 21:16
Bursasporun şampiyon olduğu bir ligde mazeret kalmamıştır artık bana göre..

fteotdgs
16.04.2012, 21:17
geciniz abicim bunlari. yok bursa fener gayse sampiyon oluyo. kac kere sampiyonlugumuz calindi sokaklara dokulduk mu noldu biz gorevizi yaptk mi. hersene sampiyon mu olacagiz sanki. olamayi bu sistemde olamayiz yapmiyorlar ne ypabilcksin. almanya ligi ingiltere ligi izle turkiye liginde duzen bu.

sen boyle destek olmk yerine elestiri yaparsan isTe takimin boyle olur

siIn gibi taraftar takima destek konusunda fener traftarinin 10 da biri etmezsiniZ.

cozum yolu sunmadan yapiln elestiri bos laftir.

bn dortmund liverpool gibi taraftari kulubi icice oln kume dusssede 80 bin 60 bin ortalamaya oynayan taraftar istiyorum.bilmem anlatbildim mi?
Vallaha kardesim, olan bitenin bizzat icinde olmana ragmen olaylara bizzat yon verme sansin yoksa ne yapacaksin? Yanlis gordugunu soylemeyecek misin? Bir de Allah askina kimse bana Fener taraftari demesin. "Cogunluk" olmayi, kendilerine dayatilanlar dogrultusunda cocugunun colugunun rizkindan kisip kulube vermeyi marifet sayan, ustune her yerde bununla ovunen, yoneticileri ne yaparsa, ne soylerse sartsiz destekleyen garip bir topluluk. Kalsin, ben almayayim. O ornek gosterdigin yabanci ulkelerin taraftar camialarinin da Fener camiasi gibi olduklarini, olacaklarini hic zannetmiyorum.

nakzo
16.04.2012, 21:28
Bir laf söylemiştim abi bursasporun şampiyon olduğu ligde (bursasporun tarihinde bir kere 3.lüğü bir kerede 4. lüğü iki kerede küme düşmüşlüğü olan bir camia bundan başka bir başarısı yok rezalet bir istatistlik) sen olamıyorsan herşeyini kaybetmişdindir.Dortmundu örnek veriyorlar bu senede şampiyon olacaklar eder sana 8 şampiyonluk ve dortmun bir kerede ş.ligini kazanmış öyle takımın peşinden koşacaksın tabi içerde dışarda şiir gibi top oynuyor.Ben söylüyorum ütopik;ama Trabzonsporu ancak zengin bir rus alırsa şampiyonluk görürüz çünkü o rus hem sahada hem saha dışında bu üç sülüklerin başını ezer.

ccd6167
16.04.2012, 21:29
Vallaha kardesim, olan bitenin bizzat icinde olmana ragmen olaylara bizzat yon verme sansin yoksa ne yapacaksin? Yanlis gordugunu soylemeyecek misin? Bir de Allah askina kimse bana Fener taraftari demesin. "Cogunluk" olmayi, kendilerine dayatilanlar dogrultusunda cocugunun colugunun rizkindan kisip kulube vermeyi marifet sayan, ustune her yerde bununla ovunen, yoneticileri ne yaparsa, ne soylerse sartsiz destekleyen garip bir topluluk. Kalsin, ben almayayim. O ornek gosterdigin yabanci ulkelerin taraftar camialarinin da Fener camiasi gibi olduklarini, olacaklarini hic zannetmiyorum.

sayn abi dedigim laf takima destekleri konusundaydi... yoksa fener taraftarinin cimbom taraftarinin katakteristik ozelliklerini biliyoruz.

twente dortmund basel ajax glchbach psv alkmaar porto gibi kuluplere bizim yoneticileri gonderecksin staj yapacaklar. kulup nasil yonetilir diye

kuyumcudan asbaskan olursa olcagi budur..

biz kendimizi gelistirelim taraftarlik konusunda kulup kulubu gelistirsin teknik heyet kendini.

yapabilinirse boyle bi organizasyon biz oncu olalim bu ise.

neden yapilamiyor olsun

mesela bu sitenin 35 bin uyesinin 2 bini her ay 10 tl verse yilda 250 bin tl eder. bu para tribun organiAsynlarnda derbilerde avrupa maclarind falan kullanilabilir

ii fikir degil mi?

Tayfun Aydın
16.04.2012, 21:31

Son maçı febeş bizle oynamasaydı sizce Bursa nın şansı ne kadardı. Son maçı Gayse le bile oynasa febeş hemde deplansmanda alırdı maçı bir şekil. Ayrıca Sekan Kırıntılı şuan nerededir ve 3 sene önce Bağdat caddesinde maçtan önce nereye gitmiştir bakmak lazım.Febeş belki de şu ligdeki en temiz senesini geçiriyor.böyle dediğime bakmayın ilk haftalardaki ellerii kolları artık saymıyorum bile.

ağasarlı
16.04.2012, 21:33
bana kalırsa yapılacak tek şey, sadece ve sadece suçu kendimide aramak. ve adamakıllı transfer yapmak. başka çaremiz yok. bu dünyada kazanan her zaman haklıdır..

Cem
16.04.2012, 21:34
Evet dostlar Fenerle burda oynacağımız maç öncesinde hakkımız olan kupa için tekrar yürüyelim işin ucunu bırakmadığımızı gösterelim. Nedersiniz?

ccd6167
16.04.2012, 21:34
Son maçı febeş bizle oynamasaydı sizce Bursa nın şansı ne kadardı. Son maçı Gayse le bile oynasa febeş hemde deplansmanda alırdı maçı bir şekil. Ayrıca Sekan Kırıntılı şuan nerededir ve 3 sene önce Bağdat caddesinde maçtan önce nereye gitmiştir bakmak lazım.Febeş belki de şu ligdeki en temiz senesini geçiriyor.böyle dediğime bakmayın ilk haftalardaki ellerii kolları artık saymıyorum bile.

levent kizilin tApelerde ne oldugu blli. bosver bunlar hala bursanin sampiynlugu sahada kazandklarina inaniyorlar

bunlar sampiynluk icin hersyn mubah goren istanbul gorunumlu ts taraftari

Ertan OKUMUŞ
16.04.2012, 21:35
Bir laf söylemiştim abi bursasporun şampiyon olduğu ligde (bursasporun tarihinde bir kere 3.lüğü bir kerede 4. lüğü iki kerede küme düşmüşlüğü olan bir camia bundan başka bir başarısı yok rezalet bir istatistlik) sen olamıyorsan herşeyini kaybetmişdindir.Dortmundu örnek veriyorlar bu senede şampiyon olacaklar eder sana 8 şampiyonluk ve dortmun bir kerede ş.ligini kazanmış öyle takımın peşinden koşacaksın tabi içerde dışarda şiir gibi top oynuyor.Ben söylüyorum ütopik;ama Trabzonsporu ancak zengin bir rus alırsa şampiyonluk görürüz çünkü o rus hem sahada hem saha dışında bu üç sülüklerin başını ezer.
Bir keresinde İlhan Cavcavdan dinlemiştim;
" Ben delimiyim şampiyonluğa oynayayım" diye Gençlerin takır takır oynadığı zamanlar,ciddi ve büyük başarıların,kurumsallaşmanın asıl Trabzondaki ve Trabzonspordaki bazı kesimlerce istenmediğini düşünüyorum,yani "küçük olsun,benim olsun" zihniyetini güden bir kesim olduğuna eminim

ccd6167
16.04.2012, 21:36
bana kalırsa yapılacak tek şey, sadece ve sadece suçu kendimide aramak. ve adamakıllı transfer yapmak. başka çaremiz yok. bu dünyada kazanan her zaman haklıdır..

4-5 nokta transferle takim sneye yine sampiyn olur ama anlamamaya calisyorlr

cakalkerem
16.04.2012, 21:46
bu yönetim varken, şike konusunda sesleri çıkmazken, transfer için milyonlarc euroyu heba ederlerse, transfer komitesi diye milleti tatile gönderip otellerde yatırıp kaldırırlarsa daha çok ah vah lar çekeriz....

görüyoruz ki kaliteli oyunculardan oluşan bir kadromuz yok....

Ertan OKUMUŞ
16.04.2012, 21:46
levent kizilin tApelerde ne oldugu blli. bosver bunlar hala bursanin sampiynlugu sahada kazandklarina inaniyorlar

bunlar sampiynluk icin hersyn mubah goren istanbul gorunumlu ts taraftari

Bilginize ve tecrübelerinize saygım var,bilmediklerimizi siz anlatırmısınız,nedir sahi sizin bilipte bizlerin bilmediği:) sandığımız,zannettiğimiz şeylerin aslı nedir acaba merakla bekliyorum:)
Bakın mutlaka basının,federasyonun bunlara bağlı olarak hakemlerin istanbul takımlarını kayırdıkları doğru bunu reddetmiyorum,ama sadece buna bağlarsak başarılarını biz başarısızlığa baştan kılıf bulmuş oluruz!!Bunları bilerek ve bunları yenerek şampiyon olmamız lazım,başarısızlıklarımızı sadece bunlara bağlarsak o zaman madem durum bu neden mücadele ediyoruz,filmin sonu belliyse neden umut besliyoruz başarı için,yendiğimiz zaman aynı hakemlerle yenmiyormuyuz??

Ertan OKUMUŞ
16.04.2012, 21:51
Yani bu federasyon-hakemler sivası,bursayı,istanbul takımlarını kolluyorlar bi bize antipatileri var değilmi?
Sivas evinde belediyeye yenilmeseydi şampiyondu ya nerdeyse hatırlasanıza :)
Antep 3-0 önde olduğu maçı fenere kaybetmese şampiyondu,daha bunun gibi bir sürü örnek var sayabilirim..

Ertan OKUMUŞ
16.04.2012, 21:55
+ Bursa o sene sadece bizi iki maçta da yenemedi,diğer rakiplerine ise üstünlük sağladı

güneyli
16.04.2012, 21:59
Evet dostlar Fenerle burda oynacağımız maç öncesinde hakkımız olan kupa için tekrar yürüyelim işin ucunu bırakmadığımızı gösterelim. Nedersiniz?
Artık kupa isteğimizi sağır sultan bile duydu..Adalet ve temiz futbol için..

ccd6167
16.04.2012, 22:02
Bilginize ve tecrübelerinize saygım var,bilmediklerimizi siz anlatırmısınız,nedir sahi sizin bilipte bizlerin bilmediği:) sandığımız,zannettiğimiz şeylerin aslı nedir acaba merakla bekliyorum:)
Bakın mutlaka basının,federasyonun bunlara bağlı olarak hakemlerin istanbul takımlarını kayırdıkları doğru bunu reddetmiyorum,ama sadece buna bağlarsak başarılarını biz başarısızlığa baştan kılıf bulmuş oluruz!!Bunları bilerek ve bunları yenerek şampiyon olmamız lazım,başarısızlıklarımızı sadece bunlara bağlarsak o zaman madem durum bu neden mücadele ediyoruz,filmin sonu belliyse neden umut besliyoruz başarı için,yendiğimiz zaman aynı hakemlerle yenmiyormuyuz??

bnde onu soyluyorum iste bizim basarisiLigimizi bn gidip hakem hatalarina baglamam ama mehmet ozdilek her sene besiktasa kedi biZe aslan kayseri eses oyle

levent kizil tam bi azizin kopegidir tapelerde aZizin aramasndan korkn tam bi kopektir. bunu yapan adamin. nler yaptigini anlamamak abes olur. bursaspor ornegi vardir ama bu raslantdir ayni gaysenin uefa kupasi gibi ancak 50 yil snra blki.

tekrarlnmayan basari raslntidir
bn bunu bilirim.

ama bizim taraftar olrk almamiz gereken mesafe cok birakin kulubu biz once kendimizdwn baslayalim

ccd6167
16.04.2012, 22:07
Yani bu federasyon-hakemler sivası,bursayı,istanbul takımlarını kolluyorlar bi bize antipatileri var değilmi?
Sivas evinde belediyeye yenilmeseydi şampiyondu ya nerdeyse hatırlasanıza :)
Antep 3-0 önde olduğu maçı fenere kaybetmese şampiyondu,daha bunun gibi bir sürü örnek var sayabilirim..

sayin abi bnde diyorim ki sivas bursa sampiyon oldu olabilirdi de yine.
ama goksl gumusdagin vede mecnunun ne oldugu ortada. bakin hala su maci alsaydi flan falan demeyn abi lutfen.

goksl serefsizi vermezdi o maci oyle yda boyle zatn.

duzen bu. kocaelisporu sampiynluk edende bulnt kopegiydi ne yazikki

cakalkerem
16.04.2012, 22:09
yönetim bırak artık

cakalkerem
16.04.2012, 22:11
şu feneri yenemediğimiz her gün kahroluyorum be

nakzo
16.04.2012, 22:11
YÖetİm İstİfa yÖnetİm İstİfa bİr transfer sezonunu daha sİzİn gİbİ yetenek katİllerİ İle geÇİrmeyelİm İstİfa İstİfaaaaaaaaaaaa rezİller sÜrÜsÜ.

erol-61
16.04.2012, 22:12
hiç yabancı mabancı almayacaksın elinde işine yarayanlar varsa tutacaksın alt yapıdan oyuncu çıkaracaksan varsın 2 senedaha şampiyon olmalım ama kendi kanımızla ya iyi olalım ya kötü. kendi kanımızdır iyisiyle kötüsüyle bizim olsun ama İYİ OLSUN .........................

erol-61
16.04.2012, 22:14
HELE ŞU TRABZONLUYUM DEYİP fb liyim diyenler var daha bugün birinin ağzını burnu kırdım daha da varsa çevremde yine kırarım.....

Cem
16.04.2012, 22:17
İstediğimizi herkes biliyor ama bu isteği asla unutmayacağımızı hissettirmek var, TFF'nin olayı oldu bittiye getirmeye kalkışırsa neler olabilir göstermek var

Adnan Özkan
16.04.2012, 22:18
yav uşaklar etmayın daa!!! tamam şike deduk,fenevin çirkefliği deduk o deduk bu deduk falan filan..az dönüp bakın da bu takıma bu yönetime bu anlayışa bu futbola..bu ne Trabzonspordur ne Trabzonumun ruhudur nede bordo nede mavididr..kendinden geçmiş bir takım,uyuyan topçular,titreyen bacaklar,her zamanki taktik(burak tek başına süpermen olmaya çalışsın ki maçı terlemeden bitirdi) kaybetsek çok şey kaybetmezdik kazansak oyy oyy neler olurdu.geçin arkadaşlar geçin.Bu oyunla bu anlayışla geçin..Demirörenin kayığına binen yönetim,Buark a bağlı sistem,her hafta kadroyla yap boz yapan Şenol hoca,aklı havada topçular..ee ne bekliyorduk..şike bitti,ceza yok işimiz Allah a ve uefa ya kalmış anladıkta biizm takımı sahada gören varmı?rezillik başka bi şey değil..

ağasarlı
16.04.2012, 22:19
HELE ŞU TRABZONLUYUM DEYİP fb liyim diyenler var daha bugün birinin ağzını burnu kırdım daha da varsa çevremde yine kırarım.....

abi durum ne olursa olsun; yanlış yapmışsın..

ağasarlı
16.04.2012, 22:20
yav uşaklar etmayın daa!!! tamam şike deduk,fenevin çirkefliği deduk o deduk bu deduk falan filan..az dönüp bakın da bu takıma bu yönetime bu anlayışa bu futbola..bu ne Trabzonspordur ne Trabzonumun ruhudur nede bordo nede mavididr..kendinden geçmiş bir takım,uyuyan topçular,titreyen bacaklar,her zamanki taktik(burak tek başına süpermen olmaya çalışsın ki maçı terlemeden bitirdi) kaybetsek çok şey kaybetmezdik kazansak oyy oyy neler olurdu.geçin arkadaşlar geçin.Bu oyunla bu anlayışla geçin..Demirörenin kayığına binen yönetim,Buark a bağlı sistem,her hafta kadroyla yap boz yapan Şenol hoca,aklı havada topçular..ee ne bekliyorduk..şike bitti,ceza yok işimiz Allah a ve uefa ya kalmış anladıkta biizm takımı sahada gören varmı?rezillik başka bi şey değil..

imza..........

cakalkerem
16.04.2012, 22:22
Trabzon en son ne zaman yendi feneri kupa maçı hariç

Adnan Özkan
16.04.2012, 22:22
Burak bu yıl bu takımdan ayrılsın yada yanına Umut gibi biri alınsın.Burak ın egosu tavana vurdu arkadaşlarını bırak babası bile rahatsız bu durumdan.Çevremiz sarılmış .bne istanbul yalakalarıyla..oydu buydu da..artık kendimize dönüp bakalım..taraftar olarak ne yaptık.sahaya atlet don attık..kimse kızmasın alınmasın istersende alınsın.Fener bjk hatta GS taraftarını gördüm ..biz taraftar volarak bitiğiz bitik.Trabzonlu gençlerin toplasan dandik 2 tane şeyimden gösterisi marşı ..stad uyuyor seyirci bıkmış..futbolcular bırak ısırmayı rakibi yıpratmayı ceza sahasına girmek için tırsıyor..neyse ya..konuş konuş ne oluyorki..ipler hocanın yönetimin futbolcunun elinde.Şenol hocanında ruhu bitmiş..

hodlu
16.04.2012, 22:23
Ben bu yönetim ile Çanakkaleye geziye bile gidemeyeceğimiz inancındayım.Böyle rezil bir yönetim anlayışı olmaz.Şenol Güneş'i getirip ömürlerini iki yıl uzattılar ama artık güneş balçıkla sıvanmıyor.Bırakın gidin kardeşim.82 puan toplayan takımı yok ettiniz.Bunu fenerliler bize yapmazdı.Yazıklar olsun hepinize....
Gelelim son maça. Aykut takımını, Şenol hocadan daha iyi motive etmişmiş. Yahu adamlar 9 aydır tüm dünyaya meydan okuyor,maç günü yol kapatıp yürüyor,stadları cehennem gibi,tv ve radyolar 24 saat fener lehine çalışıyor siz zavallı Şenol hocaya sallıyorsunuz.
Şenol hoca bu sene dükkanı kapadı, bu seneyi Ş.L. başarıları ile hatırlayalım bence. Ama Şenol hocaya bu kadar haksızlık yapmayalım.Onun olmadığı yılları da gördük beyler.Bu adamın TS için atan kalbi bile herşeye bedeldir...

İlker Yazıcıoğlu
16.04.2012, 22:24
Bursaspor nasıl oldu peki?

Bursa'nın nasıl şampiyon olduğunu merak ediyorsan,Levent Kızıl'ı bir araştır ve de Bursa'nın o yıl özellikle 2. yarıda oynadığı maçları bir izlemeni tavsiye ederim...

FEDAİ
16.04.2012, 22:24
abi durum ne olursa olsun; yanlış yapmışsın..

niye yanlış yapmış...yumruğunu öperim o adamın...

ağasarlı
16.04.2012, 22:25
şimdi eğri oturup doğru konuşalım....... kimse kızmasın darılmasın. aynaya bakalım ve kendmii görelim..
fb nin başkanı kaç aydır içerde yatıyor, takımn futbolcuların morali sıfır şu şike olayları, şampiyonlar ligine gidememeleri, aylardır futbolcuları para alamıor ama adamlar çatır çatır top oynuyorlar...
bizim takımda ise ruh yom ruh. sahada yokuz resmen. takım tek kişiye bağlanmış . o gol atarsa atacak atamassa işler kesat.. aten burağı 2 kişi marke ettiği aman takım resmen felç. adrian diye henriqe diye adamlar alınmış dünya para verilerek,, adamlar sahada geziyor resmen..

şimdi yapacağımız şey şu... biz bu durumdan nasıl kurtuluruz? bunun planını yapalım. kısır çekişmeler yapmayalım...
düştüğümü yerden kalkalım. zir bu büyük camiaya bu yakışır....

Adnan Özkan
fener atlaya zıplaya maçı aldı..birde kafa yaptılar bizimle..en çok o koydu..Vallahi Burak ın gitmesi lazım..adam ronaldo moduna girdi artık..sallamıyor kimseyi..ne diyeyim daha..bir puşt kuş kanarya kadar olamadık..zaten Allah onlar gibi etmesin bizi..aman diyeyim..

İlker Yazıcıoğlu
Trabzon en son ne zaman yendi feneri kupa maçı hariç

Geçen yıl ilk maç.Avni Aker'de 3-2 yendik..

İlker Yazıcıoğlu
16.04.2012, 22:26
şimdi eğri oturup doğru konuşalım....... kimse kızmasın darılmasın. aynaya bakalım ve kendmii görelim..
fb nin başkanı kaç aydır içerde yatıyor, takımn futbolcuların morali sıfır şu şike olayları, şampiyonlar ligine gidememeleri, aylardır futbolcuları para alamıor ama adamlar çatır çatır top oynuyorlar...
bizim takımda ise ruh yom ruh. sahada yokuz resmen. takım tek kişiye bağlanmış . o gol atarsa atacak atamassa işler kesat.. aten burağı 2 kişi marke ettiği aman takım resmen felç. adrian diye henriqe diye adamlar alınmış dünya para verilerek,, adamlar sahada geziyor resmen..

şimdi yapacağımız şey şu... biz bu durumdan nasıl kurtuluruz? bunun planını yapalım. kısır çekişmeler yapmayalım...

Fenerli futbolcuların para almadığını nereden çıkardın?Diğer konularda hak veriyorum sana..

cakalkerem
16.04.2012, 22:28

yönetim pılını pırtını toplayıp giderse ayaklanırız dimdik dururuz....:mad:

ağasarlı
16.04.2012, 22:32
niye yanlış yapmış...yumruğunu öperim o adamın...

kardeş ne olursa olsun sonuçta etten kemikten insanız. dünyadaki herkes aynı şeyi düşünse aynı takımı tutsa yani farklılık olmasa hayatın anlamı olmaz zaten..
düşünsene o ağzı burnu kırılan adam eve gittiğinde evde çoluğuna çocuğuna ne diyecek.. oğlum sırf fbli ve trabzonlu olduğum için dayak yedimmi diyecek... veya ailesine ....
bu takım öyle büyük bir takım ki biz bu takımı korkumuz için değil, her yıl başarılı olduğumuz için değil, sadece kalpten seviyoruz.. trabzonspor camiası asla şiddetten beslenmemeli.. bu takımı düştüğü yerden nasıl kaldırırız nasıl transfer yaparız bence bunları düşünmek daya faydalı olur..

hodlu
16.04.2012, 22:36
Bursaspor anasının ak sütü gibi helal bir şampiyonluk kazanmıştır.Adamların şampiyonluğuna çamur atmak bizleri küçültür. Ben o gece çok mutlu oldum sonuçta bir Anadolu takımı çıktı, sadece Trabzonspor'u yenemeden,bizans takımlarını eze eze, içerde dışarda yenerek şampiyon oldu....

YakupDayi
16.04.2012, 22:40
herşey yönetimin suçu. neredeyse tüm kusurlar..

FEDAİ
16.04.2012, 22:43
kardeş ne olursa olsun sonuçta etten kemikten insanız. dünyadaki herkes aynı şeyi düşünse aynı takımı tutsa yani farklılık olmasa hayatın anlamı olmaz zaten..
düşünsene o ağzı burnu kırılan adam eve gittiğinde evde çoluğuna çocuğuna ne diyecek.. oğlum sırf fbli ve trabzonlu olduğum için dayak yedimmi diyecek... veya ailesine ....
bu takım öyle büyük bir takım ki biz bu takımı korkumuz için değil, her yıl başarılı olduğumuz için değil, sadece kalpten seviyoruz.. trabzonspor camiası asla şiddetten beslenmemeli.. bu takımı düştüğü yerden nasıl kaldırırız nasıl transfer yaparız bence bunları düşünmek daya faydalı olur..h

sevgili renkdaşım,
fb nib lekesiz olduğunu düşünen ve bunu çığlık,nağralar atarak kutlayan herkesin dayak yemesinin normal olduğunu düşünüyorum...gelelim eve gittiğinde anlatacaklarına;

hırsızlık yaparak evine ekmek götüren baba ,dayak yediği için çoluk çocuğuna ne anlatırsa anlatsın...ben de dahiil!!!

metehan
16.04.2012, 22:44
Bursaspor anasının ak sütü gibi helal bir şampiyonluk kazanmıştır.Adamların şampiyonluğuna çamur atmak bizleri küçültür. Ben o gece çok mutlu oldum sonuçta bir Anadolu takımı çıktı, sadece Trabzonspor'u yenemeden,bizans takımlarını eze eze, içerde dışarda yenerek şampiyon oldu....
Bursa'nın şampiyonluğuna ben de sevindim, o ayrı. Ama Bursa'nın o sezon gördüğü hakem yardımını biz görebilseydik, geçen sene rahat şampiyonduk. Biz bunu hiçbir zaman görmedik ve göremeyiz de. Bursa görür ama TS göremez !

Aslında FB, o sezon da saha dışında işi görmüştü. Çok geride kaldığı bir yarışta, son 8-9 maçı bir şekilde(!) kazanmayı başarıp yine son maça Bursa'nın önünde çıkmayı başarmıştı. Ama bir mucize oldu da Bursa şampiyon oldu, yoksa yine olamayacaktı !

ccd6167
16.04.2012, 22:46
bu sene yapilan iyilestirmler ne yazikki pek iti yansimadi sahaya burak tolga haric

heyecanini kaybetmis bi takimimi var su anda ama kotu bi takim degiliz

seneye 4 tane turk 1-2 yabanci alsinlar yine sampiyon oluruz.

ligin en iyi kalecisi en iyi forveti bana gore sahada ileri geri oynayabilen iyi sag acik sol acik kaliteli 2 ortasahasi bizde..

demek istedigim su ki takima destek olunursa seneye ligi yine halledriz buyuk ihtimal. iyi bi kolej hvasi iyi bi kamp iyi bi arkadaslk ortami olusbilir

cok sukur teo jaja engin yattara gibi sknti yaratack topcu yok takimda

iyi transfer politikasi olcan oldugu gibi iyi bi kamp guzl bi kolej havasi biZi yeniden smpiyon yapar

hodlu
16.04.2012, 22:46
Tek çare, yerli oyuncu kalitemizi ve sayımızı yükseltmektir.Başarının başka yolu yoktur.Hatta mümkünse yerlinin de yerlisi ile yükseltmektir...Elin paralı askerleri işte bu kadar oynar...

sakaryalı54
16.04.2012, 22:48
trabzonda 3 te 3 yapmazsak istanbul eziklerine sahayı dar etmezsek hiç konuşmayalım ben başkanı bir kere daha tebrik ediyorum biz yiyemedik alın siz yiyin dedi bkn.(selçuk,engin+ceyhun) takımlarını şampiyonluğa uçuruyor bu gurur sana ait başkan

ağasarlı
16.04.2012, 22:48
artık kim şuçlu kim suçsuz çokta önemli değil. yeter ki hatalardan ders alsın yönetim. bu sene olan oldu artık. İnşallah seneye adamakıllı transfer yaparlar. takımın ruhu kendine gelir.bana geçen sene deselerdi ki umutu arayacaksın diye inanmazdım. düşünün biz umutu bile arıyoruz. evet evet o gol atamıyor dediğimiz oyuncuyu. meğerse nasılda oynuyormuş canla başla.... düştüğümü yerden nasıl kalkarız bunu araştırmak lazım bu saatten sonra....

ağasarlı
16.04.2012, 22:50
h

sevgili renkdaşım,
fb nib lekesiz olduğunu düşünen ve bunu çığlık,nağralar atarak kutlayan herkesin dayak yemesinin normal olduğunu düşünüyorum...gelelim eve gittiğinde anlatacaklarına;

hırsızlık yaparak evine ekmek götüren baba ,dayak yediği için çoluk çocuğuna ne anlatırsa anlatsın...ben de dahiil!!!

ya konunun hırsızlıkla ne alakası var. adamın tuttuğu takım adi olabilir . ama belki adam dininde imanında mülayim biriydi.. neyse.. ben sonuç olarak bana hakaret etmediği müddetçe; her ne kadar gücüm yetse bile sırf farklı takımdan diye kimseyi dövmeyecem.dövene kolay gelsin.

Royal Heart
16.04.2012, 22:54
Bu başlık açma işlerinden anlamıyorum ama birisi Trabzon'daki ''öteki''lerimize Trabzonspor aşısını nasıl aşılarız diye açsa ve onu da tartışsak, bazı adımlar atsak güzel olur diye düşünüyorum. Hiç yakışmıyor nüfus cüzdanında Trabzon yazan adamın bir İstanbul takımını desteklemesi.

FEDAİ
16.04.2012, 22:56
ya konunun hırsızlıkla ne alakası var. adamın tuttuğu takım adi olabilir . ama belki adam dininde imanında mülayim biriydi.. neyse.. ben sonuç olarak bana hakaret etmediği müddetçe; her ne kadar gücüm yetse bile sırf farklı takımdan diye kimseyi dövmeyecem.dövene kolay gelsin.
sen çetürüklü olmalısın:) bu arada be zuvadanım...

ağasarlı
16.04.2012, 22:59
sen çetürüklü olmalısın:) bu arada be zuvadanım...

ula benim yarı sülalem zıvalı... ben kireç mh....özele gel;)

Adnan Özkan
16.04.2012, 22:59
benim için 3. olmuşuz 4. olmuşuz çokta önemli değil..ezile ezile top oynamak sahada fare gibi kaçışmak rakibe dalga konusu olmak..bunlar bana koyuyor arkadaş..abarttımmı hayır..fb maçının en iyisi mustafa yumu oluyosa gerisini düşünün..ve Allah aşkına Burak Allah aşkına.Halile bakta azcık utan..az koş pres yap az ver kendini.seninkisi terbiyesizlik bize hakarettir artık..elin belinde maç bitiryosun.Avrupadan istiyolarmış peşindelermiş.ancak rusyayay gider..sırtı dönük top almışmı?adam geçmişmi?kafa vuruşu?pres?top çalma?rakibi yorma?burak a ver bir sağlam adam burak biter..bana avrupaya gider falan demeyin.sadece önüne (hemde tam ayağına atılacak ha!) top atılınca sağ ayağının daima içiyle (başka vuruş tekniği yok) sert vuruyor(ki kaleciler ezberledi artık) bumu süper forvet?32 gol atmışiyi bir forvetin satndartı 3 te 1 dir..Burak ın istteistiği 5 te bir..150 pozisyon ve çoğu net 32 gol..eee??hadi bana biri anlatsın..

Adnan Özkan
16.04.2012, 23:03
Burak kafa olarak çoktan transfer olmuş arkadaşalr..beni maç izlerken kanser etmeye hakkı yok..ben yaş olarakta ondan büyüğüm ve TS li kalacağım..beni delirtiyor ve işin acı yanı bir zaman Yattaraya muhtaç kaldığımız gibi şimdi Burak amuhtacız..nerde alınan ve yedekte 1461 de çürütülenler..lig bitti Şenol hoca Şota gibi yap gençlere yenilere yer ver..daha doğrusu hırsı tavana vurmuş yerlilere ve Trabzon çocuklarına yer ver..sendeki ne inat be Şenol hoca..senin oyun zihniyetin 90 larda kaldı..

Adnan Özkan
16.04.2012, 23:05
Bu senede hüsran bu senede artık seneye dediğimiz bir yıl oldu..off offf..ulan hatun olsa çoktan bıraktıydım kalbinide kırdıydım beni bu kadar üzse..ama ahh bordo ah mavi..bırakamayrım seni ne edeyim..

Adnan Özkan
16.04.2012, 23:07
Bu senede hüsran bu senede artık seneye dediğimiz bir yıl oldu..off offf..ulan hatun olsa çoktan bıraktıydım kalbinide kırdıydım beni bu kadar üzse..ama ahh bordo ah mavi..bırakamayrım seni ne edeyim.. beşikte girem mezarda çıkacak yapacak bi şey yok..kalp mahkum sana..

asimavi
16.04.2012, 23:11
.....geçen seneki kadromuz dağılmayaydı...şimdi açık ara şampiyonluğu kutluyor olurduk....dünkü maça gelince fener gönderdiği adamların yerini doldurdu...ama biz malesef dolduramadık...ve sonuç ortada....

...şenol hocada sene başından beri yönetime kızdığından rezil etti bizi cümle aleme..olay bu kadar açık aslında....siz benim yerli oyuncularımı tutamazsanız bende sizi bu ligde rezil ederim diyor kısacası ....

...avrupada taş gibi top oynatan ...psv maçları hariç....teknik adam ligde hiç bir maçta sorumluluk almaz mı arkadaş almıyor işte o da bu toprakların çocuğu..inat işte inat...

Samet Türkmen
16.04.2012, 23:15
Tarihimiz boyunca kazandığımız en rahat fenerbahçe maçı olacak. Bu lafımı not edin bir yere. Maçtan sonra yukarı banner yapar yöneticiler :)

Maçtan önce bunu yazmıştım :D Aslında hâla bannerlık ya ... :)

TAHSİN 61
16.04.2012, 23:35
Trabzon'da yapılacak her türlü organizasyonu desteklerim bizi karıştırmayın İstanbul'da en ufak bi mevzuda kan gövdeyi götürür...

Burak Yılmaz
16.04.2012, 23:56
Ben bu yönetim ile Çanakkaleye geziye bile gidemeyeceğimiz inancındayım.Böyle rezil bir yönetim anlayışı olmaz.Şenol Güneş'i getirip ömürlerini iki yıl uzattılar ama artık güneş balçıkla sıvanmıyor.Bırakın gidin kardeşim.82 puan toplayan takımı yok ettiniz.Bunu fenerliler bize yapmazdı.Yazıklar olsun hepinize....
Gelelim son maça. Aykut takımını, Şenol hocadan daha iyi motive etmişmiş. Yahu adamlar 9 aydır tüm dünyaya meydan okuyor,maç günü yol kapatıp yürüyor,stadları cehennem gibi,tv ve radyolar 24 saat fener lehine çalışıyor siz zavallı Şenol hocaya sallıyorsunuz.
Şenol hoca bu sene dükkanı kapadı, bu seneyi Ş.L. başarıları ile hatırlayalım bence. Ama Şenol hocaya bu kadar haksızlık yapmayalım.Onun olmadığı yılları da gördük beyler.Bu adamın TS için atan kalbi bile herşeye bedeldir...

Aynen katılıyorum,eline saglık...

pReN@_61
17.04.2012, 00:49
Çok kötü oynadık maçı haketmedik.

Bu arada hatırlatayım emre belözoğluna kimse kızmasın o herifin kırmızı kart görmesi yasak.

objek
17.04.2012, 01:08
Mactan once bazi arkadaslarin bu maci aliriz kolay gecer gibi goruslere bayagi kendimizi kaptirmistik futbol gerceklerine degilde bazi arkadaslarin ruyalarina guvenerek ):
Mactan once yazmistim sb,yi diyer takimlar karsisinda oynadigi futbolla olcmeye kalkarsak husran olur adamlar son yillarda en hirsli oyununu icerde disarda bize karsi oynamistir bundan sonrada boyle olacaktir adamlarin en gicik olduklari takim biziz oyunculari sahada kudurmuscasina oynarken bizimkiler kuzu gibiydiler bu demek oluyorki bizim bu kadro yapimizla bu ruh haliyle buyuk savaslari kazanacak ne kaliteye nede karakteristik ozelliklere sahipler ( yanlis anlasilmasin insani ozellikleri kast etmiyorum)

kudu_61
17.04.2012, 01:35
bu adamları Trabzon da oynanacak maçta gene yenemeyeceksen çıkmayın sahaya ve seneye defolun gidin yumluyu tolgayı bırakın yeter
bakalım tüpçü bu maç sonunda kargalar kaç maç ceza alacak
bu senin hakem diye sahaya sürdüğün adamlar maçları katlediyor olan taraftara oluyor
emre p.ç. nin halile yaptığı harekete kırmızı çalmayarak işi buraya getiren zihniyet q7 ye kırmızı çıkarmayarak gene işin içinden çıkamamıştır ernst maç sonu hakeme söve söve gidiyor sadece sarı çıkarabiliyor hay sizin süper kupanıza .........
hay sizi federasyonun başına geçiren şener zihniyetine ya sen koskoca Trabzonspor başkanısın nasıl tüp kampanyasına kanıp getirdin bu adamı futbolun başına yazık vallaha yazık

Tunga
17.04.2012, 02:48
Trabzon'daki maçta bariz ofsayttan gol yedik, ne futbolcular ne de tribünler yıkamadı ortalığı.

Aynı hayal takım dün de Kadıköy'deydi.

Hepimizin bu futbolcular üzerinde çok hakkımız var. Ben bu iki maçta bize yaşattıklarından sebep helal etmiyorum hakkımı. Ne oyunculara, ne hocaya, ne yönetime.

Böyle vurdumduymaz bir maç oynanır mı? Maç başlamadan teslim bayrağını çekmiş bir hayal takımız. Biz hayallerin takımı olsunlar istemiştik oysa.

Trabzon'daki maç öncesi biz bir şeyler yapmak zorundayız. Hatta içeride sadece bayanların girebileceği maçlarda bile bir şeyler yapmalıyız. Ve bu sefer kendi futbolcularımıza da o formayı hatırlatmalıyız.

Yoksa böyle bir günü daha kaldıramayacağız.

İnce zekalı başkanım! Sen Demirören'i destekleyerek, hoca da sana tavır alacağım diye tersine giderek, elbirliği ile yediniz kulübü. İçi dışı boşaldı. Artık yeter.

Sizden şampiyonluk beklemedik bu sene. Yaşanılanların farkındayız. İyi de hafta arası 120 dakika maç yapmış rakibin değil de sen bitiyorsan, hem kafada, hem kasta bitiyorsan durup sorun kendinize.

Henrique'ye bir tek şey için teşekkür ediyorum. Oley sesleri arasında evcilik oynayan fener takımında Ziegler'e koşup, gelip çakıp taçtan dışarı atıp o durumu gururuna yediremediği için.

Bir de Trabzonlu olmasından sebep bu maça özel motive olup, kapasitesinin üzerinde çırpınan Mustafa'ya.

Diğerlerine de "elinizden çalınan şampiyonluk size müstehakmış" demek geliyor içimden. Senden çaldılar arkadaş. SENDEN!

Sen hakkını kovalamayacaksan, kim verecek sana hakkını?

fteotdgs
17.04.2012, 03:05
Trabzon'daki maçta bariz ofsayttan gol yedik, ne futbolcular ne de tribünler yıkamadı ortalığı.

Hepimizin bu futbolcular üzerinde çok hakkımız var. Ben bu iki maçta bize yaşattıklarından sebep helal etmiyorum hakkımı. Ne oyunculara, ne hocaya, ne yönetime.

Böyle vurdumduymaz bir maç oynanır mı? Maç başlamadan teslim bayrağını çekmiş bir hayal takımız. Biz hayallerin takımı olsunlar istemiştik oysa.

Trabzon'daki maç öncesi biz bir şeyler yapmak zorundayız. Hatta içeride sadece bayanların girebileceği maçlarda bile bir şeyler yapmalıyız. Ve bu sefer kendi futbolcularımıza da o formayı hatırlatmalıyız.

İnce zekalı başkanım! Sen Demirören'i destekleyerek, hoca da sana tavır alacağım diye tersine giderek, elbirliği ile yediniz kulübü. İçi dışı boşaldı. Artık yeter.

Sizden şampiyonluk beklemedik bu sene. Yaşanılanların farkındayız. İyi de hafta arası 120 dakika maç yapmış rakibin değil de sen bitiyorsan, hem kafada, hem kasta bitiyorsan durup sorun kendinize.

Henrique'ye bir tek şey için teşekkür ediyorum. Oley sesleri arasında evcilik oynayan fener takımında Ziegler'e koşup, gelip çakıp taçtan dışarı atıp o durumu gururuna yediremediği için.

Bir de Trabzonlu olmasından sebep bu maça özel motive olup, kapasitesinin üzerinde çırpınan Mustafa'ya.

Diğerlerine de "elinizden çalınan şampiyonluk size müstehakmış" demek geliyor içimden. Senden çaldılar arkadaş. SENDEN!

Su ofsayttan yedigimiz gol hakkinda: Gol hakkindaki iki yorumu da okudum, biliyorum. "Gol" diyenlerin argumanlarini da bir noktaya kadar anlarim (eger acikca "adamin pozisyonu ne olursa olsun topa vurmamissa ofsayt olmaz" diye bir ibare varsa kural kitabinda, tamam) ama bir tek sunun cevabini versin bana "gol" diyenler: Ayni golu Sukru Saracoglu'nda Trabzonspor bulsa, yan hakem yine bayragini kaldirmis olsa, o sayin, ornek hakem yine verebilecek miydi ayni golu??? Kimse maval okumasin.

sence
17.04.2012, 03:07

Sen de dolmuşsun üstad.

Yabancıyız biz, futbolcularla.

Yabancıyız biz, ulusal basındaki TS yazarlarıyla.

Yabancıyız biz, onursal başkanlarla.

Yabancıyız biz, kendi arasında bölünen taraftarlara,

istanbul trabzon ayrımına,

Şenol güneşe her maç küfredenlere, hep ama hep eleştirenlere,

Vs.

Tunga
17.04.2012, 03:24
Su ofsayttan yedigimiz gol hakkinda: Gol hakkindaki iki yorumu da okudum, biliyorum. "Gol" diyenlerin argumanlarini da bir noktaya kadar anlarim (eger acikca "adamin pozisyonu ne olursa olsun topa vurmamissa ofsayt olmaz" diye bir ibare varsa kural kitabinda, tamam) ama bir tek sunun cevabini versin bana "gol" diyenler: Ayni golu Sukru Saracoglu'nda Trabzonspor bulsa, yan hakem yine bayragini kaldirmis olsa, o sayin, ornek hakem yine verebilecek miydi ayni golu??? Kimse maval okumasin.

2005 yılında, ofsayt pozisyonu tanımında tekrar değişiklik yapılarak, kolların rakibin önünde olmasının ofsayt oluşturmayacağı belirtildi. Aktif oyuna katılma unsurlarının tanımı ise aşağıdaki gibi yapıldı:

Oyuna müdahale etmek: Bir takım arkadaşı tarafından verilen veya dokunulan topla oynama veya dokunma anlamına gelir.

Rakibe müdahale etmek: Rakibin görüş çizgisini veya hareketlerini açıkça engelleyerek veya hakemin kanaatine göre, rakibi aldatan veya dikkatini dağıtan bir jest veya hareket yaparak rakibin topla oynamasını veya oynayabilmesini engelleme anlamına gelir.

Bulunduğu pozisyondan avantaj elde etmek: Ofsayt pozisyonunda bulunan bir oyuncunun kale direkleri veya rakibinden seken topla oynaması anlamına gelir.

Kural aynen böyle...

Mehmet Fatih Yavuz
17.04.2012, 08:14
Dün bjk-gs maçını izledim.
Enginin bonservisi bizdeydi.

O adamı hangi akıl sattı çok merak ediyorum. Hangi hoca onay verdi, yerli oyuncu diye yırtınırlar, yerli dediğim Trabzonlu...
Ama elde Trabzonlu engin vardır, onu satarlar.
Tabi aykut falan lazım . Fazlası geniş hocaya da yönetime de.

Jaja Engin Umut tutulmuş olsaydı, bu sene herşey başka olurdu.

vse61
17.04.2012, 08:20
Engin kendisi gitmek istedi.bizden istediğinden daha az paraya gitti diye biliyorum hatta.

Ayrıca bana hocaya küfreden adam lazım değil.

Ama sarhoş jajayi adriana tercih ederim saflarına katılmak üzereyim sanırım

Sent from my HTC Runnymede using Tapatalk

Faik Yılmaz
17.04.2012, 08:24
Engin kendisi gitmedi....

yaptığı hatalardan sonra Şenol Hoca tarafından tabiri cazise aforoz edildi....kendine klüp bul denildi....

1 milyon euro gibi bu piyasada çekirdenk parasına aldı onu Gaşatasaray ( Zokoranın sadece menejerine verdik bu parayı hatırlatırım )

Benim anlayamadığım bizde her hafta olay çıkaran adam tam 1 sezondur aralıksız tıkır tıkır oynuyor....

demekki Şenol Hocanın motive etme konusunda zannettiğimiz kadar başarılı değil...

zaten son Fener maçındada bunu açıkça gördük.....

sahada yürüyen ruhlar....

ve onları kenardan sessizce seyreden aciz bir adam...

buckler
17.04.2012, 10:49
trabzondaki maçta sahaya girip emre-volkan-baroni-caner-yobo-aykut kocaman başta olmak üzere harbi harbi dövülmeli.. saha kapanacaksa kapansın zaten kendi sahamızda top oynadığımız falan yok umrumda diil.. bence eski günlere dönmeli trabzon.. gelecek olan takım düşünecek korkacak.. dolayısıyla ben fenerlilerin burda sahanın içinde kameralar önünde harbi harbi dövülmesinden yanayım... hak hukukla olmıcak bu iş.. birilerine gözdağı verilmeli

duhan3580
17.04.2012, 12:29
trabzonda 3 te 3 yapmazsak istanbul eziklerine sahayı dar etmezsek hiç konuşmayalım ben başkanı bir kere daha tebrik ediyorum biz yiyemedik alın siz yiyin dedi bkn.(selçuk,engin+ceyhun) takımlarını şampiyonluğa uçuruyor bu gurur sana ait başkan

hadi ikisini anladıkta ceyhun yedek kulubesinde nasıl uçuruyor şampuanlığa:)

.....
17.04.2012, 12:34
Hatırlamak istemiyorum bu maçı.Unutmak istiyorum.

Böyle bir oyun bir daha görmek istemiyorum.

Travelair
17.04.2012, 12:45
Futbolcular Trabzonspor ruhuna sahip olsa en azından sahada terinin son damlasına kadar savaşan bir Trabzonspor izlerdik

yüregimts
17.04.2012, 13:18
bjk başlıgı nerde ?

.....
17.04.2012, 13:25
bjk başlıgı nerde ?

Süper Final Karşılaşmaları

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1918414148#post1918414148

TSelif
17.04.2012, 13:26
Jaja Engin Umut tutulmuş olsaydı, bu sene herşey başka olurdu.
Jaja bile olsaydı sadece çok farklı olurdu .

Cafer Bulur
17.04.2012, 15:51
Jaja bile olsaydı sadece çok farklı olurdu .
Sadece yüregiyle oynayan oyuncularimiz olsa bile farkli olurdu.;)

OYılmaz
17.04.2012, 17:40
http://www.bobiler.org/_feneri_teselli_etmece_m235235n_ffb

:)

nakzo
17.04.2012, 18:58
bu playofu niçin oynuyoruz kupanı vermezler aptal gibi bir sene bekler konuşmazsın herşey biter bzi salak yerine koyar gibi kupa istersin ,düşmanın senle dalga geçer gibi yener seni hocan leyla takımın bartmıyorum vasıfsız vasıfsız, yanıl bir yaratıksıznız siz be kardeşim çekilin şu playoftan da adam yerine konalım sizi faroza muhtar olamayacak adamlar Trabzonsporda başkanlık yöneticilik yapıyor ah garip Trabzonsporum sana bakmaya kıyamzdık kimlerin eline kaldın.

titanic
17.04.2012, 19:19
Engin kendisi gitmedi....

yaptığı hatalardan sonra Şenol Hoca tarafından tabiri cazise aforoz edildi....kendine klüp bul denildi....

1 milyon euro gibi bu piyasada çekirdenk parasına aldı onu Gaşatasaray ( Zokoranın sadece menejerine verdik bu parayı hatırlatırım )

Benim anlayamadığım bizde her hafta olay çıkaran adam tam 1 sezondur aralıksız tıkır tıkır oynuyor....

demekki Şenol Hocanın motive etme konusunda zannettiğimiz kadar başarılı değil...

zaten son Fener maçındada bunu açıkça gördük.....

sahada yürüyen ruhlar....

ve onları kenardan sessizce seyreden aciz bir adam...

afaroz edilmek öcami duvarına pislemek mi enginin yaptığı bilemedimşimdi

nakzo
17.04.2012, 19:27
afaroz edilmek öcami duvarına pislemek mi enginin yaptığı bilemedimşimdi

Engin pislediği yere pisledide ,gsyi şampiyon yapıyor. Bizim şabanlarda 1 milyona adam veriyor fatih terim geçen diyordu bir milyonu duyunca havada kaptık diye.Olmadı ya sayın hocam colmanıda aforoz et ,onuda gönder gs ye ,burağıda,olcanıda ,volkanıda, gs bir uefa daha kazansın;ama sakın fazla para tutmasın kel fatihi kızdırırsın sonra;aykutu,serkanı,girayı,barışı,mustafayı sakın gönderme çünkü onlarsız Trabzonspor nasıl rezil olur biz 3 senede bir rezil olmalıyız yoksa kaşıntı tutuyor bizi daralıyoruz afakanlar basıyor bizi.

Cafer Bulur
17.04.2012, 19:31
Engin pislediği yere pisledide ,gsyi şampiyon yapıyor. Bizim şabanlarda 1 milyona adam veriyor fatih terim geçen diyordu bir milyonu duyunca havada kaptık diye.Olmadı ya sayın hocam colmanıda aforoz et ,onuda gönder gs ye ,burağıda,olcanıda ,volkanıda, gs bir uefa daha kazansın;ama sakın fazla para tutmasın kel fatihi kızdırırsın sonra;aykutu,serkanı,girayı,barışı,mustafayı sakın gönderme çünkü onlarsız Trabzonspor nasıl rezil olur biz 3 senede bir rezil olmalıyız yoksa kaşıntı tutuyor bizi daralıyoruz afakanlar basıyor bizi.
Engin gs ye giderken hickimse bu adami neden satiyorsunuz demedi,gs de bu kadar verimli olacagini kimse düsünmüyordu ben de dahil.

Enginin satilmasi büyük bir hata degildi,onun yerine alinan veya alinmak istenen oyuncularin kalitesizligidir gercek sorun.

Timur
17.04.2012, 20:32
bu mactan birsey beklemiyordum, sadece savasmalarini sitiyordum ama onuda göremeyince, hayal kiriligi oldu benim icin

evimizdeki mac buyuk ihtimal iptal edilir, yarida kalir.

fb ye 3 puan verilir yoktan

skavasoglu
17.04.2012, 23:07
fb maçındaki ruhsuz oyun tam bir hayal kırıklığıydı.benim için süper finaldeki diğer maçların bi önemi yok ne yapıp edip feneri yenmeliyiz. hemde eze eze yoksa hakkımız olan kupayı da vermeyecekler.her şeyin üstünü kapatacaklar.bu takım çok daha iyisini yapabilir.