PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 4. Hafta| Galatasaray 0-0 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

~UniCef~
02.05.2012, 23:17
Selcuk ve Meloyu gören oldu mu sahada? Zokora ve Colman müthisdiler. . foul olmasa ikisi zaten öne de gelemezler.

Hatice Aslan
02.05.2012, 23:18
Gecen hafta burada atip tutan arkadaslar. Senol hoca'nin bugun gozleri dolarak soyledikleri sadece aykut dallmasina degil sizeydi de ayni zamanda.
Hala anlayamiorsunuz bizi bitiren bu nankorluklerimiz. Siz boyle kendi takiminizi arkadan vurdukca biz daha cook 28 senler bekleriz.
Anlayin artik...

Nankörlük , vicdansızlık bazılarının damarlarına öyle işlemiş ki. Yukarıda Allah var desekte yine bildiklerini okuyorlar.

yorumsuz6117
02.05.2012, 23:35
http://s7.directupload.net/images/120502/9wicods6.swf

azelea
02.05.2012, 23:37
Fatih Terim sezon sonunda konuşacak ama tam konuşacak.

Bu arada Fatih Terim: "Trabzonsporla berabere kaldık, dünyanın sonu değil. GS bunu her zaman telafi edecek güçtedir."

hadi bakalım. Şikecileri Kadıköyde yenin bakalım.

BMWM3
02.05.2012, 23:38
Beraberlige seviniyor taraftarimiz, cok guzel aynen devam.

inadina61_08
02.05.2012, 23:39
Nankörlük , vicdansızlık bazılarının damarlarına öyle işlemiş ki. Yukarıda Allah var desekte yine bildiklerini okuyorlar.

Defalarca yazdım birileri Şenol hocacı dedi ama şunu görmek lazım defalarca gönderilmesi istendi ve gitti ve defalarca gel diye yalvardık hatta en çirkinini de yaptık takımı başkalarından devralıyor diye bugece daha az eleştiri ve polemik olmayacağı için gönül rahatlığıyla yazıyorum ki Allah başımızdan eksik etmesin, bir kere olsun istediği alınmamış bir TD den daha ne oynatmasını bekliyorduk, neyse ŞEnol hoca eleştirilmez değil ben olsam burağı ilk yarıda oyundan alırdım, büyük golcü falan ama Cech'e yaptığı el kol hareketleri YAKIŞMIYOR ve defalarca bunu yaptı,

hanifta
02.05.2012, 23:40
trabzon bugün büyüklüğünü kanıtladı.

yorumsuz6117
02.05.2012, 23:41
Burak Trabzonspor'da misyonunu tamamlamıştır.

Cafer Bulur
02.05.2012, 23:42
Maci izleyemedim,berabere kalmisiz cok iyi olmus.

Bu arada senol hocamin su anda cok önemli olan aciklamalarini dinliyorum,müthis konusuyor.

Hatice Aslan
02.05.2012, 23:42
Şuan Telegol'de Şenol hocanın açıklamalarını yayınlıyorlar. Ağzım açık kaldı adam isyan ediyor! Ben bu insanları nasıl durdurayım diyor en çok haksızlığa ben uğradım diyor benim canım yandı diyor canım yandı diyor iyi duyun nankörler! Vicdanı olan Ts taraftarı izleyip bu adamı iyi anlar destek verir veremeyenler zaten bi zahmet kaybolup gitsin!

MARVEL
02.05.2012, 23:43
Senol Hoca ne konusmus....

Oruç
02.05.2012, 23:44
Felsefe yapıyor ya ne güzel konuşması (!)

Hatta espri yapıyor (!) cyzio gibi.

Süleyman Eruyar
02.05.2012, 23:44
Şenol Güneş in açıklamalarını dinledim,

tüylerim diken diken oldu,

sen iyi ki varsın Şenol Güneş ..

Ömrünün sonuna kadar , başarılı olsak yada olmasak bu takımda ol,

Trabzon un değil, Tüm ülkenin sana ihtiyacı var.

Cafer Bulur
02.05.2012, 23:46
Mac nasil gtecti renkdaslar,3 gün önce 4 yiyen takimdan ne farkliydi?

metehan
Şenol Güneş in açıklamalarını dinledim,

tüylerim diken diken oldu,

sen iyi ki varsın Şenol Güneş ..

Ömrünün sonuna kadar , başarılı olsak yada olmasak bu takımda ol,

Trabzon un değil, Tüm ülkenin sana ihtiyacı var.
Şimdi ben de bunu yazacaktım. Hala anlamayan varsa, artık diyecek birşey yok.

Ömer Faruk61
BMN Yönetimine Ricadır..

Şenol Güneşin Maç Sonu Açıklamalarını lütfen site girişine koyun......

brodway93
02.05.2012, 23:47
şenol üstad çok güzel konuştu gözlerim doldu vallahi bu adam küme düşürsün bizi ama burda hep olsun o bu takımın bordosu biz mavisi oluruz vallahi yöneticiler faalan filan hepsi hikaye

inadina61_08
02.05.2012, 23:48
BMN Yönetimine Ricadır..

Şenol Güneşin Maç Sonu Açıklamalarını lütfen site girişine koyun......

:alkış: :alkış: :alkış:

Fatih ÇOLAK
Bir Jaja, bir sen Henriqe :)

5Z1wPaLXUcM

Hatice Aslan

Adam gibi oynadılar güzel mücadele ettiler maç sonuda Giray lafı koydu herkes haddini bilsin dedi. Şenol hoca isyan etti en çok haksızlığa ben uğradım , benim canım yandı dedi ağlayacaktı nerdeyse futbolun fsinden bahsetmedi her iki teknik adamda..

Hüseyin Sahtiyan
02.05.2012, 23:51
Hayatımda bu kadar mutlu olduğum gün sayısı pek yoktur, acayipte doluyum.

Öyle birşey istiyorum ki mikrofonu versinler bana yediden yetmişe Fenerbahçelilere söveyim de söveyim, nasıl g.t olduklarını yüzlerine vurayım.

Sahadaki yüreklilerin hepsine helal olsun. Şenol Güneş sen inanılmaz bir adamsın, maçtan sonra söylediklerin vallahi tüylerimi diken diken etti.

Trabzonspor yatmaz, yatırır. Bu takımın günahını alan herkesin çoluğundan çocuğundan çıkarsın Allah. Çok ciddi beddua ediyorum hepsine.

Oğuzhan
Şenol hocam değişikliklerini falan eleştiriyorum ama sen bu verdiğin mesajlarla UEFA başkanı olacak adamsın. Bizi hiç bırakmaz umarım, ama Türkiye'de daha fazla dayanamayacak.

inadina61_08

5Z1wPaLXUcM

Tek kelime ile Arşivlik bir video :alkış:

Cafer Bulur
02.05.2012, 23:53
Senol hocamin aciklamalarindan ben bile kendime ait dersleri cikardim.

Cumartesi günkü macta oyun devam ederken bazi seyler yazdim burada,yazdik.

Bu anlamda tüm takimdan ve senol hocamdan özür dilemek istiyorum.

Bu aksam bir kez daha gördük ki,Trabzonspor sereftir,onurdur.

Iyi ki Trabzonsporluyum,sükür Allah ima.

Rahmi Akkurt
02.05.2012, 23:54
Şenol hocanin bu konusmasini her ortamda ders diye yayimlamak gerek.Syn. BMN yonetimi bu konusmayi giris sayfasina koymalidir.

Sacit
02.05.2012, 23:55
Şenol hocanın açıklamalarını izlerken ağlamamak için kendimi zor tuttum.
pazar günü Avni Aker'de olan bütün şerefsiz, hırsız kul hakkı yiyen köpekleri öldürürüm !

Süleyman Eruyar
02.05.2012, 23:56
Bu arada demedi demeyin,

yarın Kartal Fener e koyar.

sessizkral_1
02.05.2012, 23:57

2 duran toptan bi anda 2-0 geri düşüp tüm konsantrasyonunu kaybeden takım yoktu..

adrian yoktu..

bunlar pozitif yönlerdi

takım çok disiplinliydi..

Yunus Emre SEYHAN
02.05.2012, 23:57
Aklı selim Gs'lilerin olduğunu görmek güzel
http://www.rerererarara.net/sozluk.php?t=%C5%9Fenol+g%C3%BCne%C5%9F&a=td

mahmuter61
02.05.2012, 23:58
Allah aşkına birtek şey istiyoruz bu pazar bu adi pislikleri nepahasina olursa olsun yenin!!!

Tangerine Dream
02.05.2012, 23:58
Şenol Hoca'nın müthiş konuşması TRT Spor'da.

My
02.05.2012, 23:59
TRT Spor Şenol Hoca !

Sefaenes
03.05.2012, 00:01
Helal olsun Senol Hocaya Sadri Baskan dan sonra Senol Hocayi Baskan olarak görmek isterim

ThePatriot61
03.05.2012, 00:01
sikeciler bizimkileri suclamalarla yok yattiniz falan gaza getirdiler ve bizimkilerde mücadele etti. Ayni olay 2-4 yenildigimiz gs macinda da olmustu. Orda da bu kuslar gs yatacak gözüyle baktilar ve adamlari hirslandirdilar.

Yanliz Senol hoca cok güzel konustu. Daha cok büyük olaylar cikacak.

mda61
03.05.2012, 00:02
Arkadaşlar ben bulamadım konuşmanın metnini. Birisi bana Şenol Hoca'nın konuşmasının linkini verebilir mi ?

L.Burrows
03.05.2012, 00:02
Mükemmel bir konuşma yapmış şenol hoca. Aykut şerefsizinin gecen gün söylediği bize rakipler canını dişine takıo ts-gs maçı izlensin falan demesi ile ilgili çok fena laf koymus.
Ayrıca taraftar hesap sormak istiyor kan istiyor ben bu kadar insanı nasıl durdurayım dedi.

Süleyman Baykan
03.05.2012, 00:06
Maç hakkında bende konuşmayacağım Şenol Hocam gibi.

4-2'lik maçı sattı imasında bulunan tüm fenerlilere aykut kocaman hıyarına ve volkan demirel ayısına kapak olsun hemde baraj kapağı Trabzonspor kirlenmemiştir hiç bir zamanda kirlenmeyecektir.

ŞENOL GÜNEŞ,BİZLERİN HİSLERİNE TERCÜMAN OLDUĞUN İÇİN SENİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM ÖYLE BİR ADAMSIN Kİ SENİ İSTANBUL'DAN TRABZON'A KADAR GIK DEMEDEN SIRTIMDA TAŞIRIM O DERECE SAYGI VE SEVGİYİ HAK EDİYORSUN.

Taner Uykuçeken
03.05.2012, 00:08
Şenol Güneşin açıklamaları kaydeden olmadımı ya nerede şu arşivciler

HOPA'LI TS'Lİ
Şenol hocanın açıklamalarını izlerken ağlamamak için kendimi zor tuttum.
pazar günü Avni Aker'de olan bütün şerefsiz, hırsız kul hakkı yiyen köpekleri öldürürüm !

41 yaşındayım. 3 şampiyonluk gördüm. Şenol Hoca beni ağlattın, sen çok yaşa.

Mustafa Calik
http://www.youtube.com/watch?v=9RmWAbPhV6A

Senol Günes'in basin toplantisi :)

irfan61
03.05.2012, 00:10
9RmWAbPhV6A

Onur Akyüz
Hoca Aykudn't a cevap vermemiş resmen ağzını burnunu kırmış!

Takımda hırs olmamasından çok rahatsız oluyordum ama bu akşam o hırsı gördüm çok şükür,

şb maçı için de hocanın gözlerine bakmak yeterli oldu benim için,sezonun en iyi maçını çıkartacağımıza eminim artık.

3 gün önceki rezil futbolu böyle unutabilirdim başta Hoca ve topçulara teşekkürler,ara ara bu şerefsizlerin herzaman Trabzonspor'un onuru için,şerefiyle oynadığını hatırlaması lazım.

Gürkan Asma
HAfta sonundaki maçta da atlet atıp maçı durdurmayız umarım, bu maçı Şenol hocanın dediği gibi "Pazar günü Fenerbahçe maçında taraftarımızın ölünceye kadar destek olmasını istiyorum." sadece bunu yapsak alırız o maçı.

HOPA'LI TS'Lİ
Mükemmel bir konuşma yapmış şenol hoca. Aykut şerefsizinin gecen gün söylediği bize rakipler canını dişine takıo ts-gs maçı izlensin falan demesi ile ilgili çok fena laf koymus.
Ayrıca taraftar hesap sormak istiyor kan istiyor ben bu kadar insanı nasıl durdurayım dedi.

Aykut bunları bilerek yapıyor dedi.

Ben adalete inanmıyorum ki, çocuklarıma bu konuda nasıl öğüt vereyim dedi.

BMN kapak sayfası yapmalı bu tarihi, asırlık ve ibretlik konuşmayı.

Süleyman Baykan
03.05.2012, 00:11
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSca32CRdoLT9Do6ArhOIQMpOpI6jqJ2 1Vknm1rjW5CJ8yDFusDEmQpvnyh

"Tehlikeli bir gidişteyiz''

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray ile 0-0 berabere kaldıkları maçtan sonra oyunla ilgili yorum yapmazken, ortada futbol olması için adalet ve barışın olması gerektiğini söyledi.
Güneş, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, bu ve bundan sonraki iki maçta futbol konuşmak istemediğini vurgulayarak, ''Futbolun olması için adaletin ve barışın olması gerekiyor. Özellikle barışın olmadığı bir adalet olmaz. Adalet ararken barışı da kaybedeceğimizi düşünüyorum. Şu anda tehlikeli bir gidişteyiz'' dedi.
''Bugünkü maçta biz yeneriz, Galatasaray yenebilir, berabere kalırız, şampiyonluk kaybedilebilir, kazanabilir ama kitleleri tahrik eden bir anlayışla hiçbir yere varamayız'' diyen Güneş, ''Şu anda o durumdayız. Gizli bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Futbolun birleştirici unsurunu maalesef ayrıştırıcı duruma getirdik. Onun için yetkililerin sorumlu olmasını söylüyorum. Medyadan sorumlu olmasını diliyorum. Çok tahrik var. Bunun sonu yok, bu gidiş iyi gidiş değil'' şeklinde konuştu.

''TARAFTARIMIZ FENERBAHÇELİLERLE HİÇ İLGİLENMEDEN BİZİ DESTEKLESİN''
Şenol Güneş, hafta sonunda Fenerbahçe ile kendi sahalarında yapacakları maç için taraftarlarına seslenerek, şöyle devam etti:

''Taraftarlarıma söylüyorum. Bizim sahamıza gelecek Fenerbahçelilerle hiç ilgilenmeden, hatta 'hoşgeldin' bile demeden, çiçek de vermeden, herhangi bir taşkınlık yapmadan gelsinler, nefeslerini bitirinceye kadar bize destek olsunlar. 3 puan alıp, onları gönderelim.
Çünkü bu tehlikeli oyunun oyuncusu olmak istemiyoruz. Bize bunu yıkabilirler. Son olaylara baktığınız zaman en sonunda Trabzonspor suçlanır duruma geldiğine göre bunlar da olabilir. Maalesef haksızlığa uğrayan bir kent durumuna düşmek durumundayız. Onun için bunlar halledilmeden, futbolun bir oyun olarak oynanmasını doğru bulmuyorum. Sahadaki oyunda o yener, bu yener, hakem hata yapar, bunlar tartışılabilir, ama bugün artık bunlar tartışılmıyor.''

''AYKUT KOCAMAN'IN KONUŞMASI ÖNEMLİ DEĞİL''
Bir gazetecinin, ''Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın geçen haftaki açıklaması sizi üzdü mü?'' soru üzerine Güneş, ''Evet, kesinlikle doğru. Geçen sene aynı olayı bana yaptılar. Onun konuşması önemli değil. Onu konuşturan ve destekleyenler çok önemli. Bir söz söylenmesi önemli değil, o sözün kamuoyunda oluşturulması, olgunlaştırılması ve toplum üzerinde kullanılması önemli. Aykut hoca konuşur, pas geçersiniz'' dedi.Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı'nın Trabzonspor'un teşvik verdiğini söylediğini hatırlatan Şenol Güneş, ''Kenan Yaralı Trabzonspor'un teşvik verdiğini söylüyor. Hikmet Karaman'ı aradım, böyle bir şey olmadığını söylüyor. Ama yazı yazıldı, olay bitti. Böyle bir olaydan nasıl biz söz üreteceğiz? Suçlayıp, çekip gidiyor. Sonra şehir olarak ben suçlanıyorum. Ama lütfen bu insanlar, bu toplum aptal değil. Bu toplum neler olduğu görüyor.
Ben en çok haksızlığa uğrayan kişiyim. İsim veriyorum. Kemal Kapulluoğlu ve Şekip Mosturoğlu döneminde benim milli takımdaki görevime son verildiği zaman, para önemli değil, 'yetimin hakkını yedirmedik' diye beyanat verdikleri yönetim tarzını oluşturanlar onlar. Bugün de aynı adamlar devrede. Hiçbir şey değişmez.
Fenerbahçe maçı olağanüstü maç olacağını düşünüyorum. Sabırlı ve sağduyulu olacağız. Ondan sonra Beşiktaş maçını oynayacağız. Ama bu ligin buzdolabına konulup, elden geçirilmesi gerekiyor. Gelecek yılları kurtarmak için. Bu görünmeyen büyük bir tehlike var. Güçlüyseniz haklısınız. Herkes kendini biliyor'' dedi.
Şenol Güneş, ''Aykut Kocaman'dan başta sizden ve Trabzonspor'dan özür dilemesini bekliyor musunuz?'' sorusu üzerine de ''Özür dilemesini beklemiyorum. Onu bilerek yapıyor. O bilerek yapılan bir şey. Suçlular cezasını çekecek. Çekmediği müddetçe bunlar böyle devam edecek'' şeklinde konuştu.
Güneş, ilk Etik Kurulu raporunda Trabzonspor'un temiz olduğunun belirtilmesi üzerine, ''Bahsettim kimlerin ne olduğunu. Bugün herkes biliyor. Hukuken aklanabilirsiniz, vicdanen aklanamazsınız. Hukuka uydurursunuz. Çünkü Türkiye'de böyle. Size söyledim, benim canım yandı. Size isimler verdim. Benim yaşım 60. 10-15 yaşında futbolculuğun serseri, ahlaksızlık işi olmadığını ispatlamak için yıllarca oynadım, hiç değişmedim. Olabildiğince sakin kalmaya çalıştım. Bugün benim canım yanıyor. Bugün geçen 45 yılıma üzülüyorum. Keşke o günler olsaydı. Serseriler, ahlaksızlar işi olsaydı daha iyiydi. Şu an çok daha tehlikeli bir durumdayız'' dedi.

''GÜNEYDOĞU OLAYLARINDAN DAHA BÜYÜK OLAYLAR...''
Güneş, yayıncı kuruluş Lig TV'ye yaptığı açıklamada, şu anda Türkiye'de çok tehlikeli bir durum olduğunu savunarak, ''Sadece futbol olarak değil, her alanda. Bana göre Güneydoğu olaylarından daha büyük olaylar görüyoruz şu anda. Gizli bir tehlike büyüyor. Daha dikkatli olmak gerekli. Ben bunu söylerken önünü açmış gibi görünüyorum ama tam tersini söylemek istiyorum'' ifadelerini kullandı.

Taner Uykuçeken
03.05.2012, 00:11
http://www.youtube.com/watch?v=9RmWAbPhV6A

Senol Günes'in basin toplantisi :)

eh şöyle ya
sağol dostum
illa ikaz edilmenizmi gerekiyor yani :)
bu konuşma her sayfada olması lazım

HOPA'LI TS'Lİ
03.05.2012, 00:13
HAfta sonundaki maçta da atlet atıp maçı durdurmayız umarım, bu maçı Şenol hocanın dediği gibi "Pazar günü Fenerbahçe maçında taraftarımızın ölünceye kadar destek olmasını istiyorum." sadece bunu yapsak alırız o maçı.

TS, şampiyonluğunu çalan şikebahçeyi Avni Aker'de farkılı yenip dağıtmazsa adam değilim.

Yeetr ki, atlet atmayalım, meşale yakmayalım. Takımımızı nefesimiz bitene kadar destekleyelim. Şikecilere en büyük ceza bu olacaktır. Aman sakin olalım.

Zaten şikecileri tüm dünya duydu ve yaşadıkları ve yaşattıkları bu utanç hiç unutulmayacaktır.

Burak 1967
03.05.2012, 00:15
Hocam,
bugün bunu niye oynattın neden geç değiştirdin, neden, neden,.. demeyeceğim, bugün ben sana, seni hiç tanıyamamışım diyeceğim, seninle gurur duyuyorum diyeceğim, sen ve başkan bugüne kadar klavye başından bile cesaret isteyebilecek söylemleri yüreklice çıkıp, tüm iç geçirip söylemde bulunmayan pısırık Trabzonlu abilerimize ders verecek şekilde haykırdınız.

Şimdi, Şehri geren adam, provakatör adam diyeceklerdir sana eğer ki maç sonu, öncesi,vs. herhangi bir vukuat olursa. seni idam sehpasına çıkaracaklar, belki seni ve Sadri Başkanın futbol hayatınızı bitirecek hamleler yapacaklar, unutma ki,ne söylerler ise, ne yapabilecekler ise, karşılarında bordo mavi yumruğu göreceklerdir. Ben bu akşam ki haksızlığa isyan eden futbol emekçisi duruşunu asla unutmayacağım. Bana Kazım Koyuncu nun haykırışlarını hatırlattın. Trabzonu inan senin kadar kimse bu kadar hırslı, isyankar savunamaz, sen sadece Trabzon için değil Türk Futbolu için de çok büyük bir ADAMSIN.

Haftasonu sizden beklentim, arzum, dediğiniz gibi ölümüne destekleyecek bir taraftar önünde ölümüne oynamanız. Sadece dik oynayın! skorun, futbolun artık bittiği yerde benim için pek bir önemi yok!

HOPA'LI TS'Lİ
03.05.2012, 00:15
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSca32CRdoLT9Do6ArhOIQMpOpI6jqJ2 1Vknm1rjW5CJ8yDFusDEmQpvnyh

"Tehlikeli bir gidişteyiz''

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray ile 0-0 berabere kaldıkları maçtan sonra oyunla ilgili yorum yapmazken, ortada futbol olması için adalet ve barışın olması gerektiğini söyledi.
Güneş, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, bu ve bundan sonraki iki maçta futbol konuşmak istemediğini vurgulayarak, ''Futbolun olması için adaletin ve barışın olması gerekiyor. Özellikle barışın olmadığı bir adalet olmaz. Adalet ararken barışı da kaybedeceğimizi düşünüyorum. Şu anda tehlikeli bir gidişteyiz'' dedi.
''Bugünkü maçta biz yeneriz, Galatasaray yenebilir, berabere kalırız, şampiyonluk kaybedilebilir, kazanabilir ama kitleleri tahrik eden bir anlayışla hiçbir yere varamayız'' diyen Güneş, ''Şu anda o durumdayız. Gizli bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Futbolun birleştirici unsurunu maalesef ayrıştırıcı duruma getirdik. Onun için yetkililerin sorumlu olmasını söylüyorum. Medyadan sorumlu olmasını diliyorum. Çok tahrik var. Bunun sonu yok, bu gidiş iyi gidiş değil'' şeklinde konuştu.

''TARAFTARIMIZ FENERBAHÇELİLERLE HİÇ İLGİLENMEDEN BİZİ DESTEKLESİN''
Şenol Güneş, hafta sonunda Fenerbahçe ile kendi sahalarında yapacakları maç için taraftarlarına seslenerek, şöyle devam etti:

''Taraftarlarıma söylüyorum. Bizim sahamıza gelecek Fenerbahçelilerle hiç ilgilenmeden, hatta 'hoşgeldin' bile demeden, çiçek de vermeden, herhangi bir taşkınlık yapmadan gelsinler, nefeslerini bitirinceye kadar bize destek olsunlar. 3 puan alıp, onları gönderelim.
Çünkü bu tehlikeli oyunun oyuncusu olmak istemiyoruz. Bize bunu yıkabilirler. Son olaylara baktığınız zaman en sonunda Trabzonspor suçlanır duruma geldiğine göre bunlar da olabilir. Maalesef haksızlığa uğrayan bir kent durumuna düşmek durumundayız. Onun için bunlar halledilmeden, futbolun bir oyun olarak oynanmasını doğru bulmuyorum. Sahadaki oyunda o yener, bu yener, hakem hata yapar, bunlar tartışılabilir, ama bugün artık bunlar tartışılmıyor.''

''AYKUT KOCAMAN'IN KONUŞMASI ÖNEMLİ DEĞİL''
Bir gazetecinin, ''Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın geçen haftaki açıklaması sizi üzdü mü?'' soru üzerine Güneş, ''Evet, kesinlikle doğru. Geçen sene aynı olayı bana yaptılar. Onun konuşması önemli değil. Onu konuşturan ve destekleyenler çok önemli. Bir söz söylenmesi önemli değil, o sözün kamuoyunda oluşturulması, olgunlaştırılması ve toplum üzerinde kullanılması önemli. Aykut hoca konuşur, pas geçersiniz'' dedi.Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı'nın Trabzonspor'un teşvik verdiğini söylediğini hatırlatan Şenol Güneş, ''Kenan Yaralı Trabzonspor'un teşvik verdiğini söylüyor. Hikmet Karaman'ı aradım, böyle bir şey olmadığını söylüyor. Ama yazı yazıldı, olay bitti. Böyle bir olaydan nasıl biz söz üreteceğiz? Suçlayıp, çekip gidiyor. Sonra şehir olarak ben suçlanıyorum. Ama lütfen bu insanlar, bu toplum aptal değil. Bu toplum neler olduğu görüyor.
Ben en çok haksızlığa uğrayan kişiyim. İsim veriyorum. Kemal Kapulluoğlu ve Şekip Mosturoğlu döneminde benim milli takımdaki görevime son verildiği zaman, para önemli değil, 'yetimin hakkını yedirmedik' diye beyanat verdikleri yönetim tarzını oluşturanlar onlar. Bugün de aynı adamlar devrede. Hiçbir şey değişmez.
Fenerbahçe maçı olağanüstü maç olacağını düşünüyorum. Sabırlı ve sağduyulu olacağız. Ondan sonra Beşiktaş maçını oynayacağız. Ama bu ligin buzdolabına konulup, elden geçirilmesi gerekiyor. Gelecek yılları kurtarmak için. Bu görünmeyen büyük bir tehlike var. Güçlüyseniz haklısınız. Herkes kendini biliyor'' dedi.
Şenol Güneş, ''Aykut Kocaman'dan başta sizden ve Trabzonspor'dan özür dilemesini bekliyor musunuz?'' sorusu üzerine de ''Özür dilemesini beklemiyorum. Onu bilerek yapıyor. O bilerek yapılan bir şey. Suçlular cezasını çekecek. Çekmediği müddetçe bunlar böyle devam edecek'' şeklinde konuştu.
Güneş, ilk Etik Kurulu raporunda Trabzonspor'un temiz olduğunun belirtilmesi üzerine, ''Bahsettim kimlerin ne olduğunu. Bugün herkes biliyor. Hukuken aklanabilirsiniz, vicdanen aklanamazsınız. Hukuka uydurursunuz. Çünkü Türkiye'de böyle. Size söyledim, benim canım yandı. Size isimler verdim. Benim yaşım 60. 10-15 yaşında futbolculuğun serseri, ahlaksızlık işi olmadığını ispatlamak için yıllarca oynadım, hiç değişmedim. Olabildiğince sakin kalmaya çalıştım. Bugün benim canım yanıyor. Bugün geçen 45 yılıma üzülüyorum. Keşke o günler olsaydı. Serseriler, ahlaksızlar işi olsaydı daha iyiydi. Şu an çok daha tehlikeli bir durumdayız'' dedi.

''GÜNEYDOĞU OLAYLARINDAN DAHA BÜYÜK OLAYLAR...''
Güneş, yayıncı kuruluş Lig TV'ye yaptığı açıklamada, şu anda Türkiye'de çok tehlikeli bir durum olduğunu savunarak, ''Sadece futbol olarak değil, her alanda. Bana göre Güneydoğu olaylarından daha büyük olaylar görüyoruz şu anda. Gizli bir tehlike büyüyor. Daha dikkatli olmak gerekli. Ben bunu söylerken önünü açmış gibi görünüyorum ama tam tersini söylemek istiyorum'' ifadelerini kullandı.

Trabzon'un Alex Fergusonu,

Seni ağlayan gözlerle izledim. TS seni hiç unutmayacak. Senin heykelini dikmeli bu yönetim.

Sadri ŞENER de, TELEGOLDE 22:00-23:30 arası şahane konuştu. şb ye, tüpçüye ve Ziyaya fena giydirdi. Bunun hesabını soracam dedi.

Ömer Faruk61
03.05.2012, 00:18
Hocam,
bugün bunu niye oynattın neden geç değiştirdin, neden, neden,.. demeyeceğim, bugün ben sana, seni hiç tanıyamamışım diyeceğim, seninle gurur duyuyorum diyeceğim, sen ve başkan bugüne kadar klavye başından bile cesaret isteyebilecek söylemleri yüreklice çıkıp, tüm iç geçirip söylemde bulunmayan pısırık Trabzonlu abilerimize ders verecek şekilde haykırdınız.

Şimdi, Şehri geren adam, provakatör adam diyeceklerdir sana eğer ki maç sonu, öncesi,vs. herhangi bir vukuat olursa. seni idam sehpasına çıkaracaklar, belki seni ve Sadri Başkanın futbol hayatınızı bitirecek hamleler yapacaklar, unutma ki,ne söylerler ise, ne yapabilecekler ise, karşılarında bordo mavi yumruğu göreceklerdir. Ben bu akşam ki haksızlığa isyan eden futbol emekçisi duruşunu asla unutmayacağım. Bana Kazım Koyuncu nun haykırışlarını hatırlattın. Trabzonu inan senin kadar kimse bu kadar hırslı, isyankar savunamaz, sen sadece Trabzon için değil Türk Futbolu için de çok büyük bir ADAMSIN.

Haftasonu sizden beklentim, arzum, dediğiniz gibi ölümüne destekleyecek bir taraftar önünde ölümüne oynamanız. Sadece dik oynayın! skorun, futbolun artık bittiği yerde benim için pek bir önemi yok!

Abi Burnumun direklerini sızlattın..Zor Tutuyorum bağırarak ağlamamak için..:alkış::alkış:

Taner Uykuçeken
03.05.2012, 00:21
vay be Hocam silindir gibi ezmiş geçmiş a
Şenol Hocam bir caniye konuşsun insafa gelir be
Gavura dinlet iman gelir
ama
fenerlilere dinlet..................

vuralkara
03.05.2012, 00:23
kedicikler kızıyo bize niye yatmadınız diye. yenilirsin angutlar mır mır eder, yenilmezsin kedicikler mır mır eder. ulan napalım biz be. çıkıp adam gibi elimzden geldiğince futbol oynamaya çalışıyoruz. ama bunların hepsinin zihniyeti aynı olduğu için başka bişey düşünemiyolar.

TSarıalioğlu
03.05.2012, 00:25
İyikide Trabzonspor Sevdalısıyım !

biltrabzon
03.05.2012, 00:26
simdi gidecegiz stoper transferi yapacagiz,elimizde glowacki gibi bir adam varken sözlesmesini uzatmayip ondan iyisini bulacagiz.Ölme esegim ölme.

ThePatriot61
03.05.2012, 00:28
Yalnız trabzona harbi helal olsun. Gözümde fenerden 100 kat daha büyük bir klup. Sırf geçen senenin intikamını almak için bile bırakabilirlerdi maçı bence bunu yaparak şerefini onurunu bir kez daha ispatladılar

Bunu bir bjkli yazdi isterseniz gidip okuyun. Birde burda kendi takimini mac satmakla suclayanlar vardi. Yemin ederim ayiptir günahtir ya. Birlik ve beraberlik günü bugündür. Senol hocamizin basin toplantisini izleyin ne demek istedigimi anlayacaksiniz.

Eren Karaahmetoğlu
03.05.2012, 00:32
Çok yaşa Trabzonspor'um.

Emre EFENDİOGLU
03.05.2012, 00:33
Ben 4. gün önce burada dedim ki, "biz Fener'in Gs'ye oynadığından kat kat iyi oynadık ama onlardan farkımız bizim şansımızın olmamasıydı".
Kimse aldırmadı, bu haftada takıma methiyeler diziyorlar.

Herkes Şenol Hoca'ya sarılmış, hadi atıp tutun yine, ya da Fener maçını kaybedersek yine Şenol Hoca'yı dar ağacına götürün.
Rakibimiz bu kadar pislikken, yayıncı kuruluşu, siyaseti, tff si bir olmuş haksızlık yapanları koruyerken ne kadar mücadele verilebiliyorsa bu takım onun mücadelesini veriyor.

Yense de yenilsede ben bu takımı ve Şenol Hoca'yı çok seviyorum.

Mustafa Ayazoğlu
03.05.2012, 00:34
Ben ne ezik fenerliler gördüm bugün Trabzonspor destekliyordu

ibrahim
03.05.2012, 00:37
fb çözmüş trabzonu bence. başka türkü gs den puan aldıramazlardı bize. helal olsun kimin aklına geldiyse. büyüksün angut kocaman büyüksün :alkış::alkış::alkış::mad:
Nedense bu numarada hep biz gaza geliyoruz. Bursada aynisini yapmisti... :):)

TS-FAN
03.05.2012, 00:41
http://www.youtube.com/watch?v=42UFdZ0bg-w&feature=related

Bugünkü basın açıklamasına paralel bir açıklama..
Sezonun son maçından sonra yapılan..
Çok izledim,bugün bir daha izledim..
Daha şike davası başlamamışiken her şeyi bilen ve söyleyen bir Şenol Güneş.

erol-61
03.05.2012, 00:41
arkadaşlar yapaılabilirse maddi gücü olanlan arkadaşlar şikebahçe maçında yine polis pankart almayacakdır ama AVNİ AKER in konumu müsait şöyle stad dışından birisi gök yüzüne LAZER ile GÜNAKARLAIN AKIMI ŞİKE BAHÇE DİYE YAZZAK

Sinan Akyıldız
03.05.2012, 00:43
Bu açıklamalardan sonra , birleşmeyen , tek yumruk olarak hareket etmeyen , gürültü yapan , çekirdek çitleyen , boğazı patlayana kadar bağırmayan taraftara , benim yerime orada olan her kim ise hakkımı helal etmiyorum !

Mustafa Ayazoğlu
03.05.2012, 00:46
arkadaşlar yapaılabilirse maddi gücü olanlan arkadaşlar şikebahçe maçında yine polis pankart almayacakdır ama AVNİ AKER in konumu müsait şöyle stad dışından birisi gök yüzüne LAZER ile GÜNAKARLAIN AKIMI ŞİKE BAHÇE DİYE YAZZAK

güzel fikir

lig tv çekmez sanırım

Burçak
03.05.2012, 00:46

5Z1wPaLXUcM
Henrique naptın öyle :)

Helal olsun Senol Hocaya Sadri Baskan dan sonra Senol Hocayi Baskan olarak görmek isterim

O günlerde gelecek inşallah.

Hatice Aslan
03.05.2012, 00:48
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=362012110513739&set=a.154413094606976.28097.113969291984690&type=1&theater

Döneksin fenevbahçe.

ESER
03.05.2012, 00:49
hakanın bagırsaklar kordugum olmus , muhtemelen zıcmıgını sezeryanla alırlar bir sure

ağasarlı
03.05.2012, 00:49
geçen haftaki isyanım ruhsuz futbola idi. ama şenol hocamı üzdüysek özür dileriz. ben kendi adıma dilerim.. takım oyun oynasın isterse 5_0 kaybetsin önemli değil..fb ... seni bekliyoruz.....

Tangerine Dream
03.05.2012, 00:53
Hakan Ünsal: Burada bağlar gider. (Futbolculuk zamanımdan biliyorum, çok dalardım ben de böyle.)

Chiko
03.05.2012, 00:54
Sikebahce yarin kazanirsa lider mi oluyor?
Averaj olayi nasil Süper Final'de ?
1 Galatasaray 4 2 1 1 7 4 3 46
2 Fenerbahçe 3 3 0 0 6 2 4 43
3 Trabzonspor 4 1 1 2 3 6 -3 32
4 Beşiktaş 3 0 0 3 1 5 -4 28

el fanatico
03.05.2012, 00:56
Ne büyüksün Trabzonsporum... her zaman olduğu gibi rakibin kim olduğu, diğerinin durumunun ne olduğunu umursamadan her maçımıza adam gibi çıktık... başımız dik alnımız ak... biz bu asil davranışı her zaman yaptık... gururluyuz çünkü biz Trabzonsporluyuz... başka söze gerek yok...

sıra fenerde... onları da yeneceğiz Allah'ın izniyle... To be continued...

Bud Spencer
03.05.2012, 00:58

gs +0,5 puan aldigi icin fb herhalde lider oluyor

güneyli
03.05.2012, 00:59
Kedigiller yarın akşama 1 puana çok sevinirler..Pazar akşamıda avniakerde hırsızlardan hesap sorulur..kediler güle oynaya gider kadıköye..Olmazsa kadıköyün yanışını zevkle izleriz..Hırsızlar ilk mağlubiyetlerini alır kadıköyde..

Tayfun Aydın
03.05.2012, 01:04
Şenol Hoca yı eleştirenlerden biriyim belki gene eleştirecem ama bugünki basın toplantısında söyledikleri müthişti budur işte çıkıp bu aptalarınl benim gibi aptalların anlayacağı dilden konuşacaksın helal olsun hocam içindeki fırtınayı sal gitsin biz peşinde yağmurun olalım.

Tayfun Aydın
03.05.2012, 01:07
Henrique naptın öyle :)

O günlerde gelecek inşallah.

Bu çocukta iş var bu sezon da olabilir di ama Burak a kurban edildi yeterki ceza sahası ve çevresinde oynatılsın ben güveniyorum ah bi de Jaja olacak.

Nadir Bekar
03.05.2012, 01:16

öyle gibi ama içime doğdu bu angutlar yarın puan kaybedecekler

el fanatico
03.05.2012, 01:19
glowacki canavar:) oyuna girer girmez kalitesini ortaya koydu...

cihayan
03.05.2012, 01:19
Bu açıklamalardan sonra , birleşmeyen , tek yumruk olarak hareket etmeyen , gürültü yapan , çekirdek çitleyen , boğazı patlayana kadar bağırmayan taraftara , benim yerime orada olan her kim ise hakkımı helal etmiyorum !

Bu yaziyi aslinda soyle bitirmeliydin:" .... bogazi patlayana kadar bagirmayan taraftara, benim yerime orada olan her kim ise okkali bir Osmanli tokadi caksin."

memmedaga
03.05.2012, 01:21
Şenol Hocam ne olur bizi bırakma...

Fatih Özkan
03.05.2012, 01:33
Sadri Şener: Türkiye liginin şampiyon başkanı olarak Şampiyonlar Ligi finaline davet edildim

Ziya Şengül: Ş Liginde oynadınız diye çağrıldınız

Sadri Şener : Davetiyeyi Senmi Yazdın

Allah büyüktür!
Güneşin doğmaya en yakın olduğu zaman günün en karalık olduğu andır!

TAMTÜRK61
03.05.2012, 01:36
Artık TFf değil de Yüce Allah'ın adaletine güveniyorum. Sen bir sebep vesike eyle de fenerin cezalandır. Yoksa adamlar yine üç kağıtçılıkla götürüyorlar işi.

Bera B.
03.05.2012, 01:37
Glo kral adam. sakal da yakışmış.

TAMTÜRK61
03.05.2012, 01:38

Biz Gsyi engelledik beşiktaş da yarın akşam feneri yense ne iyi olur ama..

Fatih Özkan
03.05.2012, 01:39
Becerip stadı bile dolduramadılar...

Ertan1982
03.05.2012, 01:42
oldu bitti.Darisi sikecilerin basina.Kim sampiyon olur umrumda degil.Ama fb yarin kazansin sampiyonlar bana göre.papazin cayrinda gs yenemez sikecileri.

g87tr
03.05.2012, 01:48
şenol güneş çok büyük bir adam

fener maçı için ilk defa kendisinin bu kadar gözünün döndüğünü gördüm

vay bee.

allah yardımcınız olsun

cotanak61
03.05.2012, 01:57
http://www.youtube.com/watch?v=5Z1wPaLXUcM

Henrique ne yapti öyle ?! :D

Tayfun Aydın
03.05.2012, 02:01
http://www.youtube.com/watch?v=5Z1wPaLXUcM

Henrique ne yapti öyle ?! :D

Birde buna bak;

http://www.youtube.com/watch?v=psMcUwLgh9o&feature=related

cotanak61
03.05.2012, 02:04
Vallah herkes Adrian ve Henriqueye cok kiziyor. Ama ben ikisinide cok begeniyorum :D

Yaldız61
03.05.2012, 02:12
henrique bnce cok yetenekli ama tempoya uyamıyor onu da halettimi çpok iyi bir futbolcu olucak

Hasan Arslan
03.05.2012, 02:15
'Seni BABAM gibi sevdim' Şenol Hocam...

Bud Spencer
03.05.2012, 02:20
Birde buna bak;

ne takimimiz vardi gecen sene ya:(:(

Giallorossi
03.05.2012, 02:27
Vallah herkes Adrian ve Henriqueye cok kiziyor. Ama ben ikisinide cok begeniyorum :D

Katiliyorum. Adrian henüz istedigimiz kivamda degil ama iyi bir hazirlik dönemi ve daha cok forma sansi bulursa takimin piyon oyuncusu olabilir. Henrique'yi her haliyle begeniyorum. Klas asistler yapiyor ve hucumda top tutabilen nadir oyuncularimizdan biri.

Hatice Aslan
03.05.2012, 02:28
Birde buna bak;

Manyak bişey :cool:

FC-ST-PAULI-61
03.05.2012, 02:34
Henrique yeteneklide bu Adrian gercekten sifir kendimizi kandirmayalim

yatmaztara
03.05.2012, 02:39

averajı kimin üstünse o lider oluyor. gs nin buçuklu puan dez avantajı lig bitince devreye giriyor.

Ibrahim Gaygusuz
03.05.2012, 02:45
Yanliz Nevzat Sakar sinirlenmis :) kanim isindi adama

Aykut Istanbulspordan niye kovulmus bilen varmi ?

josemourinho
03.05.2012, 03:15
haftaya yenersek şampiyon olmuş kadar sevinirim..

Barış Bağcıoğlu
03.05.2012, 04:19
Cyzio beyi bekliyoruz foruma.

Boşuna bekleme o böyle onurlu durumlarda yorum yapmaz

FC-ST-PAULI-61
03.05.2012, 04:50
Markus Merk Trabzonun net Penaltisi verilmedi diyor.

atf61
03.05.2012, 05:21
mr kocaman bu beraberlik başta anan olmak üzere tüm sülalaene gelsin:D

POYRAZ
03.05.2012, 06:20
Hocam,

O kadar mükemmel yazmissiniz ki, bir yazi bile
insanin kanina Trabzonspor sevgisinin nasil isledigini hatirlatiyor.
Trabzonspor sevgisi resmen damarlarimizdaki kana karismis.
Tarif edilemez bir sevgidir bu.
Tesekkürler.

POYRAZ
03.05.2012, 06:25
Ben 4. gün önce burada dedim ki, "biz Fener'in Gs'ye oynadığından kat kat iyi oynadık ama onlardan farkımız bizim şansımızın olmamasıydı".
Kimse aldırmadı, bu haftada takıma methiyeler diziyorlar.

Herkes Şenol Hoca'ya sarılmış, hadi atıp tutun yine, ya da Fener maçını kaybedersek yine Şenol Hoca'yı dar ağacına götürün.
Rakibimiz bu kadar pislikken, yayıncı kuruluşu, siyaseti, tff si bir olmuş haksızlık yapanları koruyerken ne kadar mücadele verilebiliyorsa bu takım onun mücadelesini veriyor.

Yense de yenilsede ben bu takımı ve Şenol Hoca'yı çok seviyorum.
Eyvallah renkdas.
Benim de duygularima tercüman olmussun.

İskender Çakmak
03.05.2012, 07:22
Trabzon'un Alex Fergusonu,

Seni ağlayan gözlerle izledim. TS seni hiç unutmayacak. Senin heykelini dikmeli bu yönetim.

Sadri ŞENER de, TELEGOLDE 22:00-23:30 arası şahane konuştu. şb ye, tüpçüye ve Ziyaya fena giydirdi. Bunun hesabını soracam dedi.

Sadri Sener'in dun aksamki konusmasini izleyebilecegim bir link var midir? youtube da baktim hep eski videolar.

ccd6167
03.05.2012, 07:24
bakiyorum o cok bilmis arkadaslar hocayi elestirenler hele yediden yetmise

bakiyorum yasi 15 daha cocuk

bakiyorum yasi 40

bakiyorum yasi 30

koca koca adamlar hocayi acimasizca elestiriyor

okumamis cahil hayatlarinda aci nedir bilmeyen basari icin herseyi istanbul takimlari gibi mubah goren zihniyet maalesef bu forumda bazi arkadaslar demeyecegi
bazi kisilerde var

uyanin ulan uyanin

gun birlik gun beraberlik gunu

bu adamin dusuncesi sizin binde birinizde olamaz

bu adam adamlik icin jajayi istemedi bu adam adam oldugu icin engin picini gondrdi

bu adam adam oldugu ici haykiriyor

bu adam adam oldugu icin kendini yakiyor atese atiyor

uyan be cahil uyan

yuru gunese trabzonum

gun birlik beraberlik gunudur

turphan
03.05.2012, 07:37
Yurt dısında olmasam o maçta çatlayacağız kadar bagirirdim. Hoca bunu dedikten sonra desibel rekoru kırmalıyız. İsterse takım 10 mac kaybetsin. Gurur duyuyorum ulan Hocamla!!!

ozturk
03.05.2012, 07:45
Hocam muhteşemsin..

Külünkoğlu
03.05.2012, 08:24
Maçtan önce en hafif tabirle negatif skor tahmini yapan arkadaşları bekliyorum. En kısa zamanda özürünüzü dileyin, çekinmeyin...

Külünkoğlu
03.05.2012, 08:37
9RmWAbPhV6A

Külünkoğlu
03.05.2012, 08:39
Adem Öztürk o tabiri hiçbir zaman kullanmayacağız. Unutacağız, aklımıza bile getirmeyeceğiz.
Biz Trabzonspor kazandığı için sevinir, Trabzonspor kaybettiği için üzülürüz. Nokta.

TAHSİN 61
03.05.2012, 10:18
Burak Yılmaz gösterdiği köşeye vurmasa maçı bile alacaktık. Haftaya Feneri yenmez farz oldu.

iso_4939
03.05.2012, 10:39
bu maç ıcın hıcbısey soylemek ıstemıyorum yanlız senol hocamın acıklmaları benı acayip duygulandırdı ağlamaklı oldum resmen ..sadrı baskanımızda güzel konustu ancak üstüne basa basa kupamızı ıstıyoruz demelıydı hocam baskanımızdan daha güzel konustu..birde su erman toroğlunun sn baskanla boyle samımı konusması(sen ben) dıye benı bıraz sınırlendırdi ..ha bu arada bunu söylemeden gecemıyecegım..burak yılmazı tanımasan o pozısyonları bilerek kacırdı dıyecem....

İbrahim CİHAN
03.05.2012, 11:55
şenol hocam adamsın gözlerimizi yaşarttın ağlamaklı ettin hepimizi. haftaya feneri futbolcularımız hocaları için sahaya gömmeleri lazım. yapacaklar da. inanıyorum. nasıl bu maç onurlarıyla sahada yer aldılarsa feneri de gömecekler sahaya. son olarak şenol hocam arada kararlarını eleştiriyoruz ama sen büyük adamsın. çok büyük adamsın. saygımız sonsuz.

poetricus
03.05.2012, 11:58
Taktik, teknik falan konuşmanın zamanı değil.

SeRHaD
03.05.2012, 12:05
Hocam ellerinden öpmek istedi.Hastaneden dinledim seni.söylenecek söz bulamıyorum ADAMLIGIN ZİRVESİNE DİKTİN BAYRAGINI YİNE.

BOZOHAN
03.05.2012, 13:26
hocamı bugunden beri 10keredir dinliyorum herbirinde ayrı duygulanıyorum. allah senin ve senin gibi trabzonsporluların yar ve yardımcısı olsun. hocam unutma arkandayız hiç bir zaman seni yanlız bırakmayacagız.

61Temel61
03.05.2012, 13:46
Burayi az biraz takip ediyorum ama bazilarimiz bir kac kotu sonucta Senol Gunese ckk haksizlik ediyor.. mac sonu taktigi vs. elestirilebilir ama bazen hakarete varan yorumlar oluyor uzuluyor insan. Bir aykut kocaman gibi sinsi, basari icin hersey mubah dusuncesine sahip birine bak birde Senol hocaya. O yuzden hocayi yerden yere vururken 2 kez dusunmek lazim.

İnsallah sikecilere de pazar gunu gereken cevabi verecegiz.. hos aykut bugun cikip Trabzon GS dentesvik almistir derse de kimse sasirmasin.

lazanya61
03.05.2012, 13:54
şenol hocam açıklamalarını tekrar tekrar seyredip ağlıyorum, yıktın beni

Bordo_MaviM_61
03.05.2012, 16:06
Şenal Hoca daha ne desin?
Kendini mi yaksın benzin döküp basın toplantısında?
Biz de utanmadan eleştiriyoruz hocamızı!

Lazman
03.05.2012, 16:27
ikinci yari 2 kere colman duyan oldumu?

takimin genelinde bi amatorluk var. 2 metreye yanlis pas,rakibin sagi yerine solunda durma,topa yanlis girme gibi sacma sapan seyler. bunlara bide herkesin gol atma istedigi eklendimi dunki gibi bi mac cikiyo ortaya.
Sonuc olarak gene garip bi mac oynadik.

Timur
03.05.2012, 17:16
senol hacasinin aciklamalarini ben daha yeni dinledim/gördüm

gözlerim yasardi be, acayip oldum.

haftaya senol hoca icin oynayin, senol hoca icin feneri s.... gecin lütfen

hem topcular, hem biz taraftar haftaya senol hoca icin var olalim

adamin dibisin hocam

orhan42
03.05.2012, 17:35
Hocamızı biz bu yüzden seviyoruz.Belki birileri gene felsefe yaptı diyecek.Varsın desinler.Ama o sözler
bana göre muhatapları için yenilir yutulur cinsten değildi bana göre..Angut kocaman ve suç ortakları yutabiliyorsa yutsun hocamızın söylediklerini.Utanmadan hala hocamızı ortalığı geriyor diye suçlayan kuşbeyinliler söylediklerini iyi okusunlar.Bizler burada 10 aydır sinirimizden kudururken hocamız hala dimdik beyefendiliğinden taviz vermeden ve en çok onun hakkı yenilmiş iken adam gibi davarnıp kibarca diyeceklerini söylüyor.Başımızın tacısın hocam.ellerinizden öpüyorum...

orhan42
03.05.2012, 17:37
Şenol hocam bu süreç içinde en çok haksızlığa uğrayandır eyy futbolcu kardeşlerim.Bu delikanlı anadolu insanı 96'da 2005'te ve geçen sene göz göre göre hakkının gaspedilmesine rağmen kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyebiliyorsa , duruşundan ve çizgisinden taviz vermiyorsa O'nun için oynayın ULAN..Onun için koşun basın saldırın be..

Timur
03.05.2012, 17:42
bu arada ttarenada 3 mac yaptik

ilkini kazandik, bu sene oynanilan 2 mac berabere bitti.

ttaeranadaki performansimiz hicte fena degil.

Jackdaniels
03.05.2012, 17:44
Aykutun gazına geldik halbuki göz göre göre asılmayacaktık bu maça iyice delirecekti şerefsiz hata yaptık bence...

peker61
03.05.2012, 17:57
Bence çok güzel oldu yenseydik daha güzel olacakti.Artık cimbomla şikeciler birbirlerine girer ülkede kan çıkarsa dahada çok sevineceğim o zaman ülkeyi yönetemeyenler belki bir şeyleri anlarlar..

Tolunay Abdioğlu
03.05.2012, 18:39
Trabzonspor maçı satmış-mış! Alın bu size gelsin. Trabzonspor her zaman her yerde kazanmak için oynar.Bunu idrak edemeyenlerin dün akşam olmayan beyinlerine dank etmiştir. Ama fazla sevinmesinler. Asıl parti Pazar akşamı Avni Aker'de!

zarge
03.05.2012, 18:46
aklı fikri yatış da olanlara

verilecek en güzel cevabı verdiniz çocuklar.

giray sana helal olsun

adamsın
adammm

only ts
03.05.2012, 18:53
mezuniyet hediyemi istiyorum Trabzonspor !!! feneri parçalaaaaaaaaaaaaa !!!!!!

ALDENİRO
03.05.2012, 23:23
Bu arada demedi demeyin,

yarın Kartal Fener e koyar.
:alkış::alkış::alkış:

Nadir Bekar
03.05.2012, 23:53

ben de doğru tahmin etmişim

TAHSİN 61
04.05.2012, 17:33
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 04.05.2012 tarih ve 109 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.
GALATASARAY A.Ş. teknik sorumlusu FATİH TERİM'in 02.05.2012 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 3 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 03.05.2012 tarihinden itibaren başlatılmasına, (oyçokluğu)

GALATASARAY A.Ş. teknik sorumlusu FATİH TERİM'in aldığı cezanın FDT'nin 105. Maddesi uyarınca "Bir yıl" süreyle ertelenmesi gerektiği yönünde karşı oy: Av. Yusuf Reha Alp

Karar verilmiştir.

BMWM3
04.05.2012, 21:24
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 04.05.2012 tarih ve 109 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.
GALATASARAY A.Ş. teknik sorumlusu FATİH TERİM'in 02.05.2012 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 3 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 03.05.2012 tarihinden itibaren başlatılmasına, (oyçokluğu)

GALATASARAY A.Ş. teknik sorumlusu FATİH TERİM'in aldığı cezanın FDT'nin 105. Maddesi uyarınca "Bir yıl" süreyle ertelenmesi gerektiği yönünde karşı oy: Av. Yusuf Reha Alp

Karar verilmiştir.

IRKCILIGA 2 MAC, ELESTIRIYE 3 MAC. Benim adaletli ulkem.