PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 5. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 3 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Nytre
06.05.2012, 10:38
Novotele denİz Çikarmasinin gÖrÜntÜ kaydi facebooka dÜŞmÜŞtÜr :) bomba bİr organİzasyon olmuŞ...

Fatih Öztürk
06.05.2012, 10:41
Bugün Ofspor kazanacak.sıze diğer maçlarda başarılar Diyarbakırlı arkadaşlar:)

Tolga Kurt
06.05.2012, 10:41
Novotele denİz Çikarmasinin gÖrÜntÜ kaydi facebooka dÜŞmÜŞtÜr :) bomba bİr organİzasyon olmuŞ...

Link alabilir miyim ? :)

Mehmet_Mercanlı
06.05.2012, 10:44
http://www.facebook.com/photo.php?v=3565631852021

bordo(61)mavi
06.05.2012, 10:53
sahada bu eziklere koyduktan sonra metris türküsünün çalınmasını istiyorum... yanlışlıkla berabere bitmesi halinde bile o türkünün çalınmasını istiyorum çok yüksek bir sesle!!!!!!!

cubido
06.05.2012, 10:54
İnsan psikolojisinden anlayamadigimiz icin yanlis ustune yanlis yapiyoruz.
İnsanlarin anasina kufrediyoruz sonuc ortada(bknz selcuk).
Ligdeki fb macin rakip cok direncliydi biz el el dokulduk cunku onlari hisrlandirip bizimkilerin motivasyonunu dusurecek herseyi yaptik. Simdi yine ayni hatalar. Neymis deniz cikarmasiymis da adamlari uyutmayacakmisz da. Kardesim mac aksam saat 7 de adam 3 de uyusa 12 ye kadar yatar yine uykusun alir.
Farzedelim ki uykusunu da alamadi. Bu yaptik
Arimizla adamlari oyle bir hirslandirioruz ki kendi basimiza is aliyoruz.
Ben normal sartlarda fb ye yeni
Meyecegimizi dusunuyprum cunku adamlar deplasmanda cok cok kotu. Hele bir de alex yok ki organoze olma ihtimalleri cok dusuk ama bizim seyircinin tepkileri adamlari costurabilir.
Maci seyircisiz oynasak kesin kazaniriz derdim simdi mac ortada ve macin sonucunu etkileyeek bir numarali faktor maalesef taraftar...

mashal61
06.05.2012, 10:54
Bunları sahaya gömmeliyiz.

sessizkral_1
06.05.2012, 10:56
http://img232.imageshack.us/img232/4422/9f8c6b44138146699230c10.png

Fatih Öztürk
06.05.2012, 10:59
@Cubido...Mevzu sadece galip gelmek değil,cehennemı iliklerinde hissettirmek.

Nytre
06.05.2012, 10:59
bu arada bir parantez açmak istiyorum ...

emre belözoğlu denen adam trabzona bilinçli olarak getirilmiştir... muhtemelen maç boyunca agresif olacak ve olay çıkarmak ıcın maşa olarak kullanılacak bır zavallıdan başka bir şey değildir. Ayrıca bu rezil kepaze soysuz adam tam bir suç makinesi ve ahlak yoksunudur bunu anlatmama gerek yok ... ama bir hafızalarımızı tazeliyelim istedim... gerçi bu haberlerle bu güzel onurlu sayfayı kirletmek istemiyorum ama unutanlar için bir hatırlatma...

----------------------

http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2000/10/29/255475.asp

Emre'nin çarptığı yaya öldü

Galatasaray'ın milli futbolcusu Emre Belözoğlu, özel otomobiliyle çarptığı bir yayanın ölümüne neden oldu. E-5 Karayolu üzerinden Topkapı yönüne gitmekte olan milli futbolcu Belözoğlu'nun kullandığı 34 HAU 09 plakalı Mercedes marka otomobil, Merter Migros yakınlarındaki BP İstasyonu önüne geldiği sırada, yolun karşısına geçmeye çalışan Kadir Çetin'e çarptı.

Kazada ağır yaralanan Çetin, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Çetin'e çarptığını fark edince aracını durduran Belözoğlu, ağır yaralı halde yerde yatan yayayı hemen otomobiline alarak İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürdü. Ancak Çetin,hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

------------------------

http://spor.mynet.com/haber/emreye-5-yil-hapis/38332

Emre'ye 5 yıl hapis!

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusuna 'İmar kirliliğine neden olmak' suçundan dava açıldı. Mahkemede Emre Belözoğlu ve babası için 5 yıla kadar hapis cezası istendi.

------------------

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/16979532.asp

türkiye-güney kore dostluk maçında geceye emrenin ahlak dışı hareketleri ve kırmızı kartı damga vurmuştu ! maç trabzonda hüseyin avni aker stadında oynanmıştı ama geceyı sabote eden "katil" emre kırmızı kartla oyundan atıldı...

-------------------

terbiyesiz emre belözoğlu hırvatistan maçında milli formayla tribünlere ahlak dışı el hareketleri yaptı...

--------------

ve "katil" emrenin vukuatlarının bir arada toplandığı görüntü kaydı aşağıdadır...

http://www.youtube.com/watch?v=JBlE1seJeKo

-------------

ve bu adi insan kendisini savunurken "ben bu tür olaylarla besleniyorum" diyor...

bu suç makinesi adi şerefsiz insanı kim durduracak ? adaletse şimdiye kadar durduramadı !

bu şerefsizin arkasındaki güç ondan şerefsizdir...

Taner Gündoğdu
06.05.2012, 11:16
http://img232.imageshack.us/img232/4422/9f8c6b44138146699230c10.png

bu çocuk okur, zeka fışkırıyor, nasılda anlamış gecenin o saatindeki eylemin amacını

haymatloshan
06.05.2012, 11:18
Organizasyonu beğendim,madem bunlara ceza veremiyorlar biraz uykusuz kalsınlar.

Taner Gündoğdu
06.05.2012, 11:20
bu arada bir parantez açmak istiyorum ...

emre belözoğlu denen adam trabzona bilinçli olarak getirilmiştir... muhtemelen maç boyunca agresif olacak ve olay çıkarmak ıcın maşa olarak kullanılacak bır zavallıdan başka bir şey değildir. Ayrıca bu rezil kepaze soysuz adam tam bir suç makinesi ve ahlak yoksunudur bunu anlatmama gerek yok ... ama bir hafızalarımızı tazeliyelim istedim... gerçi bu haberlerle bu güzel onurlu sayfayı kirletmek istemiyorum ama unutanlar için bir hatırlatma...

----------------------

http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2000/10/29/255475.asp

Emre'nin çarptığı yaya öldü

Galatasaray'ın milli futbolcusu Emre Belözoğlu, özel otomobiliyle çarptığı bir yayanın ölümüne neden oldu. E-5 Karayolu üzerinden Topkapı yönüne gitmekte olan milli futbolcu Belözoğlu'nun kullandığı 34 HAU 09 plakalı Mercedes marka otomobil, Merter Migros yakınlarındaki BP İstasyonu önüne geldiği sırada, yolun karşısına geçmeye çalışan Kadir Çetin'e çarptı.

Kazada ağır yaralanan Çetin, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Çetin'e çarptığını fark edince aracını durduran Belözoğlu, ağır yaralı halde yerde yatan yayayı hemen otomobiline alarak İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürdü. Ancak Çetin,hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

------------------------

http://spor.mynet.com/haber/emreye-5-yil-hapis/38332

Emre'ye 5 yıl hapis!

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusuna 'İmar kirliliğine neden olmak' suçundan dava açıldı. Mahkemede Emre Belözoğlu ve babası için 5 yıla kadar hapis cezası istendi.

------------------

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/16979532.asp

türkiye-güney kore dostluk maçında geceye emrenin ahlak dışı hareketleri ve kırmızı kartı damga vurmuştu ! maç trabzonda hüseyin avni aker stadında oynanmıştı ama geceyı sabote eden "katil" emre kırmızı kartla oyundan atıldı...

-------------------

terbiyesiz emre belözoğlu hırvatistan maçında milli formayla tribünlere ahlak dışı el hareketleri yaptı...

--------------

ve "katil" emrenin vukuatlarının bir arada toplandığı görüntü kaydı aşağıdadır...

http://www.youtube.com/watch?v=JBlE1seJeKo

-------------

ve bu adi insan kendisini savunurken "ben bu tür olaylarla besleniyorum" diyor...

bu suç makinesi adi şerefsiz insanı kim durduracak ? adaletse şimdiye kadar durduramadı !

bu şerefsizin arkasındaki güç ondan şerefsizdir...

bu listeden emrenin katil olduğu haberi ve yorumu kaldırmanız gerekiyor bence, unutmayalımki bu bir kazadır ve direksiyona geçen herkes bu riski almaktadır. yapmış olduğu bu kaza onun karaktersizliği ile ilgili bir durum değildi

Rabia Gültekin
06.05.2012, 11:21
bu çocuk okur, zeka fışkırıyor, nasılda anlamış gecenin o saatindeki eylemin amacını

gerçekten çok zekiymiş arkadaş...

Seda_Engin
06.05.2012, 11:28
http://f1205.hizliresim.com/x/6/5dc99.jpg

:alkış::alkış:

Fatih Öztürk
06.05.2012, 11:32
Yeneceğimize inanıyorum.fakat olası yenilgi olursa hocamız ve başkanımızın gs maçı sonrası yaptığı açıklamaların altında ezılme durumu var.ıstıfalar bile söz konusu olabilir.bize düşen görev takımımızı susmadan desteklemek.geleyana gelmeyelım yeterlı.fb geleyanla beslenen camıadır.aklı selım davranalım.

exelans_25
06.05.2012, 11:32
bizimkiler sabaha kadar davul zurna çalsaydı keşke:D

hodlu
06.05.2012, 11:37
Zehirleyin şerefsizler-şikeciler ordusunu çıkamasınlar sahaya..............

Oğuzhan
06.05.2012, 11:39
Zehirleyin şerefsizler-şikeciler ordusunu çıkamasınlar sahaya..............

Çıksınlar abi başları önde ayrılacaklar o sahadan. Şampiyonluklarına ikinci kez ambargo koyacağız yakın tarihte.

hodlu
06.05.2012, 11:43
Öyle kin ve nefret doluyum ki, deseler ki yunan ordusu ile savaş var ya da Avni Akerde fenerlilerle kavga var ben Avni Aker'e giderim hiç düşünmeden.Zira bu kin ve nefreti onlar ekti büyüttü şimdi hep beraber biçiyoruz...

uzungöllü
06.05.2012, 11:47
bu akşam ki maçı alsak gene şampiyonluklarını ellerinden almış olacağız. kendi evlerinde gs ile gazozuna oynayacakalar. bundan iyi fırsat kolay kolay ele geçmez. sahaya çıksınlar ki ezelim yenelim rezil edip yıkıp gönderelim

Dip.Ing.Mag.
06.05.2012, 11:50
Kesinlikle kazanmamız sikecileri göz yaslarına boğmamiz gereken bir mac olacağı icin kazanamayacağız diye düşünüyorum. Bu durumlar nedense hep rakibe yarıyor..

Numan Yerlikaya
06.05.2012, 11:51
Sen git Kupa finalinde yen Sonra git Ligde son maçta berabere kal Şampiyonluktan et Sonra geçen senenin Şampiyonuyuz zannetsinler şike yaptıkları orataya çıksın Şimdi gel bide bugün yen Şampiyonluktan et

Bu adamların bizden çektiği ne ya :D

kopuk61
06.05.2012, 11:55
Öyle kin ve nefret doluyum ki, deseler ki yunan ordusu ile savaş var ya da Avni Akerde fenerlilerle kavga var ben Avni Aker'e giderim hiç düşünmeden.Zira bu kin ve nefreti onlar ekti büyüttü şimdi hep beraber biçiyoruz...

onlar her zaman aynisini yapiyor bizde hep ayni hatalara düsüyoruz.Ne zaman maclara farkli anlamlar yüklemeye calistiysak hep kaybetmisizdir. insallah bu aksam bu tekrarlanmaz.fenere degil hirzimiza yeniliyoruz. Öfkeyle Kalkan Zararla Oturur.

KÖKSAL AYDIN
06.05.2012, 11:57
Çok baskılı oynayacağız veya bunları sahaya gömeceğiz diyen arkadaşlara gülüyorum..

Şenol hoca hangi maçta "rakibi sahaya gömecek" kadar motivasyon sağlamış ki takıma bu maçta öyle olsun.

Ben yine al gülüm ver gülüm başlayacağımızı golü yedikten sonra uğraşacağımızı adım gibi biliyorum.

Motivasyon, baskı, topa hakimiyet Şenol hocanın işi değil.

Koray
06.05.2012, 11:59
Yobo yok diyorlar?

Semih AYDIN
06.05.2012, 12:00
kazanması gereken biz değiliz ona göre oynamalıyız...

Özgür Öztürk
06.05.2012, 12:00
Yobo yok diyorlar?

Aklı sıra şaşırtmaca yaptıklarını düşünüyorum.
Taktik.

Ahmet_8
06.05.2012, 12:02
hem galip gelelim hemde trabzon cehennemini iliklerine kadar hissetsinler

hodlu
06.05.2012, 12:08
Trabzonda zaman zaman yağmur varmış,Mustafa hariç tam kadroyuz...
Şikecilerde ise Alex-Sow hariç hepsi sahada...

Bud Spencer
06.05.2012, 12:09
p.c emre
katil emre
diye tezahürat

insallah sampiyonluk hayallerini aldiktan sonrada stad "bunuda irdelesene AK" diye bagirmasini diliyorum

umarim zokora icin pankart vardir

Şeref
06.05.2012, 12:10
şenol hoca bu tip maçları iyi oynar heleki motive edeceği zaman. ancak 34. ve 58. dakikada yapılacak protestolar sahaya yansımamalı hızımızı kesmemeli. atletleri atalım ama usulca saha kenarına bırakalım. balonları 58. dakıkada bırakalım ama sahaya ınmesin bu balonlar. onun haricinde sabırlı bir futbol oynayacağızz. maça 1-0 ondeymişiz gibi oynayacağımız için sabırla bunları delirteceğiz. ve son sözü şenol hoca soyleyecek. allah utandırmasın ama tarıhı bir fark bekliyorum bizimkilerden :) bunların açıklamaları bana balon geliyor hep

exelans_25
06.05.2012, 12:29
yobonun olmadığını kim söyledi

gatecrasher61
06.05.2012, 12:34
Yobo bjk maçında çok kritik hatalar yapti bence oynaması bizim için daha iyi olurdu, serdarın top teknigi daha iyi

Bu maça kesinlikle baskılı başlamamamız lazım..

Puana ihtiyacı olan onlar. Sakin ve top yaparak Boşlukları degerlendirirsek 3 puan cepte..

Bu maç Burakın maçı olacak

Enes Ünal Kaya
06.05.2012, 12:35
http://www.facebook.com/photo.php?v=3565631852021

HARİKA Desem Az Mı Olur :)

Murathan
06.05.2012, 12:38
Biletleri aldik fakat misafir tribun diyor sorun olmaz insallah.

Joomla!
06.05.2012, 12:38
şatafatı iyi beceriyoruz da iş kazanmaya gelince pısıp oturuyoruz.

Travelair
06.05.2012, 12:41
:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::tsbayrak: :tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

Kin ve öfkeyi boşverin. Bayraklar dalgalansın

Eren Karaahmetoğlu
06.05.2012, 12:45
Biletleri aldik fakat misafir tribun diyor sorun olmaz insallah.

Misafir tribüne rakip taraftar alınmadığı için ora da bizim taraftarımıza ayrılıyor. Sorun olmaz.

Tahir61
06.05.2012, 12:47
gurbetteki renkdaşlar küçük bir pankart yapacağım iki m2 lik bir beze bir şeyler yazacam ne yazayım fikri olan var mı???????????

Enes Ünal Kaya
06.05.2012, 12:50
gurbetteki renkdaşlar küçük bir pankart yapacağım iki m2 lik bir beze bir şeyler yazacam ne yazayım fikri olan var mı???????????

Stada Sokulabilcek Birşey Olması Lazım.. Şike Falan Yazınca Büyük İhtimal Aldırmak İçin BÜYÜK Bir Grubla Falan Olman Gerekebilir

%100 Organik Şampiyon Benim İçin Çok Anlamlı Mesela

arifberkay
06.05.2012, 12:52
Trabzonda zaman zaman yağmur varmış,Mustafa hariç tam kadroyuz...
Şikecilerde ise Alex-Sow hariç hepsi sahada...

Su anda meydanda çay iciyoruz hava güzel arkadaslar

ALDENİRO
06.05.2012, 12:52
http://f1205.hizliresim.com/x/6/5dc99.jpg

:alkış::alkış:
PANKART YAZISINI ÇOK BEĞENDİM.:alkış::alkış::alkış:

byrktr_61
06.05.2012, 12:53
trabzonspor taraftarı en büyük iş bizde bitiyo.takıma büyük destek lazımm şimdiye kadar yaptıklarımızn en iyisni yapmak gerekiyo

byrktr_61
06.05.2012, 12:55
gün fenere haddini bildirme günüdür

Şeref
61. dakikada tüm stad sahaya sırtını dönüp 1 dakıka boyunca alkışlasa nasıl olur?

Muhammet_61
Facebookta bazı fb li arkadaşlarım Avni Akerde olduklarını söylüyo ve sayıları oldukça fazlaymış.. Maça gidecekler dikkatli olsunlar..

Joomla!
06.05.2012, 12:56

tersten okunduğunda farklı bir kelime oluşturan yazı şekli var. becerebilen birileri olsa ne iyi olurdu aslında. içeri girerken düz şeklimi göstereceksin, şampiyon Trabzonspor, içerde ters çevireceksin olacak şikeci fenevbahçe.

Hasan Cubukcu
06.05.2012, 12:58
bügün yenilsekde okadar cok cok önemli degil biz 3 oldugmuz zaman yetiyor , ama birseyde gercekki ne yazik bu ara takima ister istemez baski altina aliniyor !! zaten fenerin ve tff istedigide bu bakin emrenin durumuna ne tesadüfse tam bizim macda ceza si kaldiriliyor !

Ama insallah olaylar cikmaz !

Tahir61
06.05.2012, 12:59
'fucking emre' mi yazsam??

Semih Aydın
06.05.2012, 13:01
İstekli oynayalım yeter.
Şenol Hoca'nın dediği gibi taraftarlarımız da ellerinden geleni yapsa süper olur.

Uğur Demircioğlu
06.05.2012, 13:03
'fucking emre' mi yazsam??

gsliler emre belözoğlu için bir söz bestelemişlerdi.Biz niye yapmıyoruz?

(cem garipoğlu emre belözoğlu ananızı s.... sabri sarıoğlu sabrisarıoğlu ooooo) Biz de deriz sabri yerine mustafa yumlu :)

Enes Ünal Kaya
06.05.2012, 13:05
Didier Zokora ‏ @maestrozokora
Cok buyuk bir maca, cok buyuk bir azimle haziriz. Bizim icin sezonun en onemli maci ve inaniyoruz, kazanacagiz.

Do Do Dooooo Didier Zokoraaaaaaa = )

marcusjava
06.05.2012, 13:08
ya bu fener maçlarının özetlerini her izlediğimde deli oluyorum. petkoviç denen adam korcanvari goller yemiş sürekli. bu şike sürecinden sonra gözüme bi başka görünüyor bu olaylar. petkoviç'te kesin bir şüphe var.

KemalisTS
06.05.2012, 13:08
Şu namussuzları bugün ezmezsek bırakıp gidelim artık.Konuşacak birşey kalmamış demektir.

Uğur Demircioğlu
06.05.2012, 13:09
ya bu fener maçlarının özetlerini her izlediğimde deli oluyorum. petkoviç denen adam korcanvari goller yemiş sürekli. bu şike sürecinden sonra gözüme bi başka görünüyor bu olaylar. petkoviç'te kesin bir şüphe var.

petkoviç çok kötü bir kaleciydi bence alakası yok.

Jester
06.05.2012, 13:12
Volkan, Mustafa, Halil yok.
Maçın stresiyle 6 yabancı krizi çıkmaz inşallah.

Joomla!
06.05.2012, 13:14
petkoviç çok kötü bir kaleciydi bence alakası yok.

petkoviç yan top zaafı dışında çok iyi bir kaleciydi.

oguz_hami_61
06.05.2012, 13:16
Çok önemli maç. Mutlaka kazanmamız lazım futbolcuların bu maçta dnlenme şansı 90 dk. saldırmalıyız.

volkan_627
06.05.2012, 13:17
aman şenol hocam. gözünün seveyim. sakın kapanmasın takım. gerekirse sahaya gir ellerinle tut oyuncuları ileri gönder ama sakın kapanmasın. saldırmamız lazım. fener i saldıran takımlar her zaman perişan etmiştir. saldır trabzonum saldır.....

tarsus
06.05.2012, 13:19
Sezon boyunca istenilen oyunu oynayamayan oyuncularimizin kendilerini affettirecekleri bu macta sikecileri tekrar aglatirlarsa affedecem,takima ve taraftara ilk defa bu kadar guveniyorum

Uğur Demircioğlu
06.05.2012, 13:21
petkoviç yan top zaafı dışında çok iyi bir kaleciydi.

benim hatırladığım petkoviç duran toplarda da zaafı vardı.Vasat bir kaleciydi diyelim kötü demesek de.Çok iyi bir kaleci değildi.

brushfield
06.05.2012, 13:22
aman şenol hocam. gözünün seveyim. sakın kapanmasın takım. gerekirse sahaya gir ellerinle tut oyuncuları ileri gönder ama sakın kapanmasın. saldırmamız lazım. fener i saldıran takımlar her zaman perişan etmiştir. saldır trabzonum saldır.....

Olası bir kötü sonuçta ''yine 96'da yaptığı hatayı yaptı'' diyecek bir sürü renktaşımız. Kapanırsa da bu sefer sen ve senin gibi düşünenleri susturamıyacak. İnşallah kazanır Şenol Hocam da susturur herkesi.

byrktr_61
06.05.2012, 13:26
takımı baskı altında bırakmadan desteklemek lazım...gecen senenın ıntıkamını almak ıcın cok cok ıı bı fırsat.ama gecen sene bu haksızlıga ugrayanlar yok takımda.olsaydı gercekten guvenırdm takıma.ama sımdı bılmıorm mac ne olur.fener icn bu kadar gerılım ıslerıne gelecektır.oyuzden taraftar tam destek verıp oyuncuları germemelı

sanatik
06.05.2012, 13:28
Umarim rakip takimi degilde kendi takimimizi destekleybiliriz.

zorroid
06.05.2012, 13:31
Sevgili arkadaşlar !!! Bilmiyorum farkında mısınız ancak olay tehlikeli sulara açılmaya başladı. Kendi başımızı yakacak hareket edilmesin. Herkes yanındakini kontrol etmeye çalışsın. 20 tane Trabzonspor formalı fenerli statda olabilir.. Aman gözünüzü seveyim.. Fırsat arıyorlar zaten..

byrktr_61
06.05.2012, 13:32
takım diger takımlara motive oluyor ama nedense fenere karsı aksine okadar motive olamıyoruz.ınsallah bu macta ıı olacak takım

Numan Yerlikaya
Volkan niye yok kesin Serkan oynayacak ilerde Sabriden farksız zaten

Hasan Habip Özbay
Artık sona geldik aramıza giren fenerlilere dikkat herkes yanındakini kollasın

brushfield
06.05.2012, 13:33
Gene emreye küfredecek bizim taraftar, yine motive edecek şerefsizi. Yıllardır akıllanamadı bizim millet. Küfürle adam demoralize edebileceğini sanan kafa da sadece bizim millette var sanırım. Kendinizden pay biçin, size deplasmanda küfretse taraftar ne yaparsınız. Valla ben Allah ne verdiyse oynardım, küfredenlere o küfürleri yedirirdim. Tıpkı zamanında emrenin, sergenin, hasan şaşın, selçuğun yaptığı gibi. Biliyorum bu forumdaki insanların çoğu bu bilince sahip ama olay stada gelince işler çığrından çıkıyor...

SensitiveLord61
06.05.2012, 13:34
Bu maçı kazanacağız iyi seyredin

Erdinç Dilek
06.05.2012, 13:35
akıllı sakin olma zamanı tribünlere intikam almak için değil YAYLAYA ŞENLİĞE GİDER GİBİ GİDİP EĞLENELİM. sonuçta son yıllarda bizi en çok eğlendiren takım geliyor ayağımıza kadar.

byrktr_61
06.05.2012, 13:36
Gene emreye küfredecek bizim taraftar, yine motive edecek şerefsizi. Yıllardır akıllanamadı bizim millet. Küfürle adam demoralize edebileceğini sanan kafa da sadece bizim millette var sanırım. Kendinizden pay biçin, size deplasmanda küfretse taraftar ne yaparsınız. Valla ben Allah ne verdiyse oynardım, küfredenlere o küfürleri yedirirdim. Tıpkı zamanında emrenin, sergenin, hasan şaşın, selçuğun yaptığı gibi. Biliyorum bu forumdaki insanların çoğu bu bilince sahip ama olay stada gelince işler çığrından çıkıyor...
bencede sadece takımımza destek olmalıyız.şenol hocada bole ıstıyo.fenerlılerle ılgılenmeden bzı desteklesınler dıo.smdı taraftarlık nasıl yapılır gostermelıyız

hakankaya61
06.05.2012, 13:38
onu bunu bırakın hepimizin kardeşine kızına karısına hakaret eden bu adam hakkında bir şeyler yapın
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=113077

güneyli
Bugün psikolojik etkenler lehimize...biz ve seyircimizin tavrı çok önemli..sahada oyuncu tribünde seyirci
işini yapsın..Sahaya yapılacak bir taciz kime yarar..fenere..Kim yapar..Fenerli veya öfkesi aklını almış biri..İkisinin birbirinden farkı olurmu ..İkiside manyak..Olmaz..o halde tezahüratlarla takımı motive et...Takım görevini yapsın...Gerilme..germe..Karşı sadece senin şoka girmeni bekliyor...Akıllı ol sen şoka sok..Öyle bir şoka girsinler ki bırak maçı aylarca çıkamasınlar..Rahatım...takıma güveniyorum...Lütfen haklıyken haksız konuma gelmeyelim...Herkes yanındakine dikkat etsin..Hakemde emreye..

brushfield
Söylentilere göre stada maçı provoke etmek isteyen fenerliler gelecekmiş. Sahaya girmeye çalışacaklarından bahsediliniyor. Hiçbir şey yapamasalar sahaya yabancı cisim atıp maçın durmasına sebep olacaklarmış. Herkes uyanık olsun...

cakalkerem
06.05.2012, 13:39
eğer yapılan tüm adilik şerefsizlik çırpınma şikeler için bir gün intikam alınması gerekiyorsa işte o GÜN BU GÜNDÜR...

hakankaya61
06.05.2012, 13:43
tekrar yolluyorum aynı mesajı:
onu bunu bırakın hepimizin kardeşine kızına karısına hakaret eden bu adam hakkında bir şeyler yapın

ozanım
06.05.2012, 13:43
o kadar taraftar grubu var tribünlerin en önüne set olsunlar en az 2 sıra bildikleri adamlardan tanımadıklarını arka sıralara atsınlar en azından sahaya girme işi zorlasır adilerin varsa böyle duyum..

Numan Yerlikaya
06.05.2012, 13:45
* Trabzonspor'da Fildişili oyuncu Didier Zokora, maç öncesinde yapılacak olan seromonide Emre'nin 11'de olması durumunda tecrübeli futbolcunun elini sıkmayacak.

* Trabzonspor'da Galatasaray maçında sakatlanan Mustafa Yumlu'nun yerine Polonyalı savunma oyuncusu Arkadaiusz Glowacki'nin ilk 11'de takımda yer alması bekleniyor.

* Trabzonspor'da saat 14:00'te büyük bir organizasyon başlıyor. Şehir merkezindeki Atatürk Alanı'ndan başlayıp yaklaşık 3 kilometre uzaklıktaki Avni Aker Stadyumu'nda sona erecek yürüyüşe tüm tribün gruplarının eksiksiz katılacağı açıklandı.

* Saat 15:00 sularında yürüyüşe Trabzon'daki tüm sivil toplum örgütlerinin de katılacağı ve Trabzonspor yönetiminden de buna katılımının olabileceği belirtildi. Rakamın onbinleri bulması beklenirken, stadın önünde toplanacak grup, hem Fenerbahçe'ye hem de Federasyon'a yönelik protestolarını sürdürecek.

* Trabzonsporlu taraftarlar, Fenerbahçe maçının 34. dakikasına tepkilerine devam edecek. 'Temiz futbol ve adaleti' temsil eden beyaz atletleri ve mendilleri sahaya atacak.

* Tansiyonun oldukça yüksek geçmesi beklenen mücadelede dakikalar 58'i gösterdiğinde bu kez hedefte Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) olacak. TFF'nin 58'inci maddeyi değiştirmesini protesto etmek amacıyla siyah balonlar uçurulacak. Ayrıca normal sezondaki Fenerbahçe maçında olduğu gibi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın fotoğrafının bulunduğu Amerikan Doları banknotlar sahaya atılacak.

* Fenerbahçe ile oynanacak olan karşılaşmanın 61. dakikasında Karadeniz temsilcisi için klasik haline gelen tribün gösterisinde yani 61. dakika şovunda bu kez TFF'yi protesto için tribünler boşaltılacak ve ardından seyirciler tekrar yerlerine oturacak.

byrktr_61
taraftarda artık hep bır agızdan tezahurat yapsın.otrmaya maca gtcek olan varsa cıkmasın evınden

cakalkerem
olaya bak eğer dyum gerçekse gerçekten şerefsizlik

exelans_25
avni akere gidecek arkadaşlar yanındakilere dikkat etsin sızmak isteyen kuş beyinliler olabilir provokasyona gelmeyelim takım üstünde negatif etki yapmayalım

Jester
Sahadaki sakinlik ve tribündeki sürekli coşku maçın anahtarıdır.

OFLU_79
06.05.2012, 13:46

ortam zaten gergin....
daha fazla germeyin burayI

Enes Başkaya60
06.05.2012, 13:48
Allah yardımcımız olsun...

SensitiveLord61
06.05.2012, 13:51
Şu haldeki Fener'e yenilirsek bidaha lig falan takip etmem

byrktr_61
06.05.2012, 13:53
Şu haldeki Fener'e yenilirsek bidaha lig falan takip etmem
fenerın durumu bızden ı valla ama yenılırsek buyuk yıkım

hakankaya61
06.05.2012, 13:56
ortam zaten gergin....
daha fazla germeyin burayI

germekle alakası yok sadece giriceksin bir mail atacaksın emniyetin sitesindne yada arıyacaksın bu görevli için gereğinin yapılmasını isticeksin

Kasım BEKTAŞ
06.05.2012, 13:56
umarım bu akşam taraftar beni şaşırtır...

organize olmak şart...

ıslık yapılacaksa hep beraber
tezahürat yapılacaksa hep beraber yapılmalı...

takım kötü oynadığı zamanlarda sus pus oturulmamalı...

şunun şurasında 1,5 saat tepki gösterilecek çok şeymi istiyorum?

~UniCef~
06.05.2012, 13:59
Allah yardımcımız olsun...

:)
amin :)

byrktr_61
06.05.2012, 14:00
umarım bu akşam taraftar beni şaşırtır...

organize olmak şart...

ıslık yapılacaksa hep beraber
tezahürat yapılacaksa hep beraber yapılmalı...

takım kötü oynadığı zamanlarda sus pus oturulmamalı...

şunun şurasında 1,5 saat tepki gösterilecek çok şeymi istiyorum?
en büyük eksikliğimiz bu zaten.statta herkes ayrı dilden bseler dıo.kım ne dıo anlasılmıokı.bütün taraftar grupları bırlesıp aynı tezahuratları aynı sırayla yapsınlar

Sefaenes
06.05.2012, 14:04
ya o polisin memurlukdan atilmassa yaziklar olsun bu insan kiligimdaki hayvandan asagi mahlukat mi adalet namus koruyacak acaba bunun karisina hanimina aynisni yazsalar laf atsalar acaba kendisi ne yapardi.

Hasan Cubukcu
06.05.2012, 14:06
herkes bir agizdan organize ediyor, bence bugün ts-fb maci tam bir fiyasko olacak !!

buraya yaziyorum ve insallah yanilirim !!

winner
06.05.2012, 14:08
95-96'dan bu yana her kritik Trabzon deplasmanında aynı şeyi yapıyorlar...ortamı germek,tahrik ve provake etmek...bazı işgüzar devlet görevlileri de durumdan vazife çkarıyor, şehirde sanki terör havası varmış gibi tedbirleri çığrından çıkarıyor...bügün yenersek ki, eminim buna, son 3 sezonda 3 şampiyonluk 1 Türkiye Kupasından etmiş olacağız fb'yi...bunun keyfini yaşamaya gitsin herkes stada...tahriklere kimse kapılmasın lütfen...onlara yaşatacağımız bu hüsran bize yeter...

Hasan Cubukcu
06.05.2012, 14:09
95-96'dan bu yana her kritik Trabzon deplasmanında aynı şeyi yapıyorlar...ortamı germek,tahrik ve provake etmek...bazı işgüzar devlet görevlileri de durumdan vazife çkarıyor, şehirde sanki terör havası varmış gibi tedbirleri çığrından çıkarıyor...bügün yenersek ki, eminim buna, son 3 sezonda 3 şampiyonluk 1 Türkiye Kupasından etmiş olacağız fb'yi...bunun keyfini yaşamaya gitsin herkes stada...tahriklere kimse kapılmasın lütfen...onlara yaşatacağımız bu hüsran bize yeter...

aynen kendi kendimizi cok kaptiriyoruz ve kaptirttiyoruz

KoRNea
06.05.2012, 14:12
Ne yalan söyleyeyim bu maçta fark bekliyorum.

BayzanTs61
06.05.2012, 14:12
Uzun Sokak'tan yayındayız. http://www.tvbordomavi.com üzerinden izleyebilirsiniz.

Hami-Ünal-Orhan
06.05.2012, 14:13
Sadece 3 puan. Bundan daha can yakıcı bir şey yok. İstediğimiz ve beklediğimiz sadece 3 puan olmalı. Lütfen gereksiz şeylerle, atletle, 34'le vs. uğraşmayalım.
Sadece kazanılması gereken bir maç. Kendi takımına zarar verme. Taraftar takımıda etkiliyor. Oyuna konsantre olmak gerekli. Hem takım hem taraftar oyuna odaklanmalı.

angraf
06.05.2012, 14:15
Bence fark atarız fb'ye 3-0 yada 4-1 biter gibi geliyor.

61Cem61
06.05.2012, 14:15
Polis bizi baskı altına alacağına biz polisi baskı altına alalım bir il dolusu adam düz bir şekilde üzerlerine yürüseniz yeter polis trabzon halkını esir almaya çalışıyor yılmayın

SADECETRABZON61
06.05.2012, 14:18
Meşale show olur umarım yine ama sadece Trabzonlu gencler dışındaki taraftar grupları ne işe yarar bilmiyorum bütün stad meşale yaksa süper olur.

brushfield
06.05.2012, 14:18
en büyük eksikliğimiz bu zaten.statta herkes ayrı dilden bseler dıo.kım ne dıo anlasılmıokı.bütün taraftar grupları bırlesıp aynı tezahuratları aynı sırayla yapsınlar

Taraftar grupları bu akşam da tek ses oluşturamazsa bir daha da oluşturabileceğini sanmıyorum. Bu akşam kendi çıkarlarını bir kenera bırakamayan taraftar grupları da bi yok olsunlar artık...

winner
06.05.2012, 14:19
Trabzon polisi Trabzonspor taraftarı karşısında gösterdiği görev aşkını! keşke o günler de gösterseydi...

MDanışmaz
Bu protesto işini çok abartıyoruz bırakın herkes neyin ne olduğunu biliyor zaten takımı ve maçı sabote etmekten başka hiçbir işe yaramıyor yaparsın bir pankart misal geçen seneki gibi ondan sonra takımını desteklersin...

SensitiveLord61
Geçen sezon 3-2 yendiğimiz maçın aynısı olur dünyaları kaçırırız.

61Cem61
06.05.2012, 14:21
Sahaya atlet atmayın ya ya da duruma göre fener baskılıysa atın bizimkiler bastırıyorsa atmayın biraz anlayın artık şu işi

yorumsuz6117
06.05.2012, 14:28
Sahaya atlet atmayın ya ya da duruma göre fener baskılıysa atın bizimkiler bastırıyorsa atmayın biraz anlayın artık şu işi

Harbiden ya sahaya atlet atacağınıza takıma destek verin. Maç içinde yarar değil zarar veriyor bu bize.

Alihan Ertürk
06.05.2012, 14:28
http://www.dha.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=244787

İrva Yazıcıoğlu
06.05.2012, 14:39
provoke olabilirmiş arkadaşlar lütfen tribünde en öne taraftar grubu otursun..kimseye fırsat verilmesin bunun için yaa..

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2012, 14:44
İyi günler !
Ben bir Galatasaray taraftarıyım.Ancak şunu söylemeden edemiyeceğim.Akşamki maça provakatör insanlar girecektir.Gerek twitter,gerek diğer sosyal medya ortamlarında fenevlilerin konuştuğu olaylar bu yönde.Sizden ricam bu oyunlara gelmeyin.Hayırlı günler diliyorum.

Tabi,fener maçı hükmen alırsa senin takımının işine gelmiyor değil mi?Sadece kendi çıkarınız söz konusu olduğu zaman buraya gelip kardeşçe mesajlar verirsin.Acaba şu anda fener yerine gs olsaydı,yine gelip bu mesajı yazacak mıydın buraya?Güle güle kardeş,geçin bunları.....

Metin Sağır
06.05.2012, 14:48
Sağda Volkan, solda Halil ile başlasak nasıl olur acaba.

Deniz Tosunoğlu
06.05.2012, 14:49
Lütfen saginiza solunuza dikkat edin

hüseyin1975
06.05.2012, 14:49
Hersey biz Taraftarda bitiyor.
Yanindan biri kosarak sahaya dogru giderse bir yumruk at indir serseriyi olsun bitsin.
Bu maci hükmen yenilmek dünyanin en büyük aptalligi olur.
Bu serefsizleri eze eze yenmeliyiz, buna engel olmak isteyen "Taraftar" siktirsin gitsin!

şenol.08.borçkalı
06.05.2012, 14:50
her türlü yeneceğiz bugun feneri..

hüseyin1975
06.05.2012, 14:50
Sağda Volkan, solda Halil ile başlasak nasıl olur acaba.
Sakat degilmiydi bu ikili? Kadrodalarmi yoksa?

Ilelioglu
06.05.2012, 14:51
34.dakikada sahaya atlet atilmasa cok iyi olur bence. Zira Senol Hocanin istegi bu yönde. Madem birsey yapiyoruz tam yapalim.

Metin Sağır
06.05.2012, 14:51
Sakat degilmiydi bu ikili? Kadrodalarmi yoksa?

Bilgim yok .

Furkan S.
06.05.2012, 14:52
Bilgim yok .

ikiside sakat abi:D sağda serkan solda olcan olacak....

inception61
06.05.2012, 14:53
İyi günler !
Ben bir Galatasaray taraftarıyım.Ancak şunu söylemeden edemiyeceğim.Akşamki maça provakatör insanlar girecektir.Gerek twitter,gerek diğer sosyal medya ortamlarında fenevlilerin konuştuğu olaylar bu yönde.Sizden ricam bu oyunlara gelmeyin.Hayırlı günler diliyorum.

BAsgit buradan ezik ne zaman menfaatiniz var o zaman gelin yazın şampiyon olacaksınız ama adam değilsiniz fenev=gavatsaray

OYılmaz
06.05.2012, 14:53
Sahaya girecek olan fener'li varsa. Ona cesaretinden dolayı madalya takılmalı.

hüseyin1975
06.05.2012, 14:55
Bir defa atlet atildi ve mesaj verildi, tekrarlanmasi bence sacma olur.
Daha yaratici olmak gerekir.
Sahaya ille birsey atacaksaniz kemik atin, nede olsa sahada fenerli köpekler var.

Saka bir yana, LÜTFEN hicbirsey atmayin. Rakip topu her aldiginda herkes isliklasin ve bizimkiler aldiginda girtlagi patlarcasina bagirsin.
BU MACI ALMAMIZ SART!!!

Ilelioglu
06.05.2012, 14:57
Bir defa atlet atildi ve mesaj verildi, tekrarlanmasi bence sacma olur.
Daha yaratici olmak gerekir.
Sahaya ille birsey atacaksaniz kemik atin, nede olsa sahada fenerli köpekler var.

Saka bir yana, LÜTFEN hicbirsey atmayin. Rakip topu her aldiginda herkes isliklasin ve bizimkiler aldiginda girtlagi patlarcasina bagirsin.
BU MACI ALMAMIZ SART!!!

Iste bu cok önemli. ;)

pReN@_61
06.05.2012, 15:04
Tribündeki fenerliler keşke deşifre edilebilse tabi varsa..

oguz_hami_61
06.05.2012, 15:11
Eze eze yeneceğiz. Başka yolu yok!

Oğuzhan
06.05.2012, 15:14
Gs puan alsa bizde bunlara geçirip tekrar etsek şunları şampiyonluktan ne sarar be :D

oguz_hami_61
06.05.2012, 15:15
Bu galatasarylılar da iyice menfaatçi oldu. Biz bugün kazanacz ama sizin için değil ligde 3.lüğü garantilemek için. Kardeşim gidin kendi forumunuzda ötün ne işiniz var Trabzon forumunda, biz sizin yancınız mıyız?

BAsgit buradan ezik ne zaman menfaatiniz var o zaman gelin yazın şampiyon olacaksınız ama adam değilsiniz fenev=gavatsaray

İrva Yazıcıoğlu
06.05.2012, 15:18
sahaya 1 kez atacağımız herşeyi attık =)) bu kez de aynısı yapmaya gerek yok bence =) sonsuz destek önemli takıma.ayrıca febe gs maçlarından gerginliğe alışık ama bizim takım kendi evinde buna alışık değil!o faşoya özel bi ilgi alaka ve sevgi gösterisi yapılsın lütfennnn=)

Hasan YAYLI
06.05.2012, 15:26
3 - 1 diye icime dogdu skor hadi hayirlisi

E. Okan Bülbül
06.05.2012, 15:26
Allahım bu gece maç sonunda Fenerbahçeli topçuları sahamızdan ağlayarak çıkarken görmeyi nasib eyle Yarabbim !

Ilelioglu
06.05.2012, 15:33
LigTv'de yazan kadro ile isimiz zor. Serkan'i sag tarafta oynatmak mantiksiz. Ortada oynatip Emre yada Baroni ikilisinden birini bozsa daha mantikli olur. Sag tarafta Halil olabilir Volkan olabilir. Olmadi Burak'i koyarsin, ileriye de Henrique'yi...

Söyle...

--------------------------Onur------------------------

Celu-----------Giray-----------------Glo-----------Cech

----------Serkan----------Zoko----------Colman--------

Burak---------------------------------------------Olcan

-------------------------Henri(Halil)---------------------

Bu sekilde en azindan kaybetme sansimizi minimuma indirmis oluruz, kazanmamiz ise atacagimiz gol veya gollere bakar.

61Cem61
06.05.2012, 15:35
Halille volkan yok sıkıntı orda

Ilelioglu
06.05.2012, 15:38
Halille volkan yok sıkıntı orda

O zaman Burak'i koy oraya. Zaten gecen sezon sag acik oynuyordu.

;)

Aldemir
06.05.2012, 15:43
Büyük hoca
Bu sene Fenerle 4. maçımıza çıkıyoruz.
Daha evvelki üçünde sürkasle olmuştuk.

Celustkayı sağ bek Serkan'ı orta sahada dene emi.
Daha önce hiç denemediğin için belki işe yarar.
Adrianla başla emi. Bunu da daha önce denemediğin için işe yarayacaktır.
Golü yiyene kadar oyuncu değişikliği yapma emi. Nasıl olsa daha önce böyle yapmıyordun.
Fener'in top yaparak ceza sahamıza inmesini bekle, kapılan toplarla gol arayalım. Daha önce bunu da denememiştik çünkü.
Takımı önde bastırma tamam mı. Sürekli geriye yaslansın. Bunu da denememiştin.
Aman sakın Serkan'ı 90 dakika ortanın sağında oynat.
Gol yersek henriqeyi 90+3 de oyuna al.
Hadi büyük hoca sana güveniyoruz.
Yukarıda yazdıklarımı daha önce denememiştin. Bu sefer dene işe yarayacağını göreceksin.

Alihan Ertürk
06.05.2012, 15:44
Biz bunları yenelim, Beşiktaş da Galatasaray'ı... En iyi senaryo bu bence.

danişmend61
06.05.2012, 15:44
içime doğdu şu maçı kazanacağız yarında şampiyonluk kupamız açıklancak, ne güzel olurdu be :( ahh ulan ahh

Özgür KARADENİZ
06.05.2012, 15:45
Sahad illa ki taciz yapılacaksa,bu futbolcular tarafından yapılmalı...
ikili mucadelerde sert ve yıldırıcı olmalı,
zaten stresli ve ortamdan dolayı tedirgin olacak olan fenerli futbolcular,
bu sefer sinmeye baslıyacaklar... sadece fb li lere değil,hakem de dahil saha içindeki
herkese agresif ve sert olmalı fubolcularımız(bilincli bir sekilde, kontrolunu kaybetmeden)
en ufak tac atısında bile ,itiraz edebilip,fb li futbolcuların sinirleriyle oynayabilseler,
her sey cok daha kolay olur..!

erol-61
06.05.2012, 15:47
Allahım bu gece maç sonunda Fenerbahçeli topçuları sahamızdan ağlayarak çıkarken görmeyi nasib eyle Yarabbim !

amiiiiiinnnn

KemalisTS
06.05.2012, 15:49

Amin Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Oğuzhan
06.05.2012, 15:51

Ardından onlar ağlarken kolbastı :D

Bud Spencer
06.05.2012, 15:52
volkan sakatmi?
yoksa neden kadroya dahil edilmiyor=?

hakankaya61
06.05.2012, 15:52
bana ortamı germeyin dediniz buyrun sonuç;
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=113089&utm_medium=haber61&utm_term=haber+61&utm_content=son+dakika+haberleri&utm_source=haber61.net

Aldemir
06.05.2012, 15:56
Ha unutmadan büyük hoca
Skor kaç kaç olursa olsun sakıııııın büyük ilken, tek forvet prensibinden vaz geçme.
Burak iki stoperin arasında kaybolsa da, aldığı topları sürekli ezse de, press yapmasa da, tek forvet oynamasına rağmen girayın yanına bitip top istese de oyun sisteminden ödün ver me.
Asla ama asla çift forvet oynatma. Allah muhafaza bu sene defalarca çift forvet oynattığın için felaket olmuştu.
Henriqe'yi oyuna alacaksan bile Burak'la yer değiştirmesi veya 2. forvet olmasını aklından bile geçirme.
Biliyorsun henriqe güzide ligimizin sayılı kanat oyncularındandır.
Sağ çizgide yağ gibi akan, top sürme orta açma kaabiyetleri tavan yapmış celustkayı sağ bekten ayırma.
Çift sol bekle çık maça. Olcan ile Cech'in arasında 2-3 metreyi muhafaza ettir.
Fenerin 100 topu direkten dönse de, takım tel tel dökülse de önce tabelaya bak, maç 0-0 ise sakın oyuncu değişikliği yapma.
Lütfen bunları yap hoca.
Bu sene bunları hiç görmedik çünkü,
Hele fener karşısında.

Necmi6161
06.05.2012, 15:57
demin stadın önünden fenerbahçe tabutu geçti :)

61Cem61
06.05.2012, 15:57
O polisin evini bulup taşlayalım

Canİlker
06.05.2012, 16:04
umrım takım bu gerginliği kaldırabilir. bu tarz gerginlikler fenerin her zaman işine gelmiştir.

Cem Akyüz
06.05.2012, 16:09
Allah utandırma Yarabbim.Bu şerefsizleri yıkalım dağıtalım.Hayde Trabzonspor'um Allah utandırmasın

Telha TANYILDIZI
06.05.2012, 16:11
elazığ sporum tekrar süper ligdeeeee

cemoli5408
06.05.2012, 16:11
umrım takım bu gerginliği kaldırabilir. bu tarz gerginlikler fenerin her zaman işine gelmiştir.

Aynen öyle. Haklı bile olsak, öfkeye kapılıp panik duruma düşüyoruz. Bu maçta özellikle çok sakin ve kontraya yönelik oynamak şart. İnşallah Şenol hoca böyle bir taktik izler.

Alper Calik
06.05.2012, 16:12
Trabzon dakilerden dakika ve skor alabilir miyiz? Herşey yolunda mı? Yürüyüş nasıl geçti? Trabzonsporumuzu tüm gücümüzle destekleyelim.

U.Sadıkoğlu
06.05.2012, 16:18
Şehirde durum nasıl ?????? Heycan bastı :D

zorroid
06.05.2012, 16:19

Hayırlı olsun şikeci bülentle birlikte kutlarsınız artık..

hüseyin1975
06.05.2012, 16:20
Elazig adina sevindim ama yinede TD konusunda Elaziga kirginim.

Telha TANYILDIZI
06.05.2012, 16:23
Hayırlı olsun şikeci bülentle birlikte kutlarsınız artık..

bülent uygunu ben getirmedim buraya dostum kırıcı olmaya gerek yok sevincimizi paylaşalım dedik kursağımızda bırakmanın manası yok

61Cem61
06.05.2012, 16:23
Keşke şikeci bülo yerine başkası olaydı ama elazığı seviyorum

OKANIZM
06.05.2012, 16:28
o polisede 2 çift lafım var,ulan şerefsiz,yaptıgın meslek çok kutsal bir meslek ama senin yaptıgın iş mesleğine hiç yakışıyor mu? ekmek yedigin şehrin takımına söylediklerin sana ne kazandırdı,gelsin şimdi o çok sevdigin takımın kurtarsın seni angut herif

inception61
06.05.2012, 16:30
bülent uygunu ben getirmedim buraya dostum kırıcı olmaya gerek yok sevincimizi paylaşalım dedik kursağımızda bırakmanın manası yok

KARDEŞİM SENİN adına sevindim kalıcı olmaları dileğiyle

OKANIZM
bülent uygun şimdi kendi manajerleriyle ortak transferler yapar elazığa,milyon dolarları cebe atar,bucanın sonu gibi olmaz insallah elazığ da

Ilelioglu
o polisede 2 çift lafım var,ulan şerefsiz,yaptıgın meslek çok kutsal bir meslek ama senin yaptıgın iş mesleğine hiç yakışıyor mu? ekmek yedigin şehrin takımına söylediklerin sana ne kazandırdı,gelsin şimdi o çok sevdigin takımın kurtarsın seni angut herif

Birileri "Ceza almasin bir sucu yok" diyebilir....

"Gerekirse 5 sene Avrupa'ya gitmeyelim" gibi...

Telha TANYILDIZI
06.05.2012, 16:32
bülent uygun şimdi kendi manajerleriyle ortak transferler yapar elazığa,milyon dolarları cebe atar,bucanın sonu gibi olmaz insallah elazığ da

6 yabancı 4 yerli tecrübeli alacaklarmış

cakalkerem
06.05.2012, 16:32
koymak farz oldu artık

Berat Akçay
06.05.2012, 16:34

Ardından onlar ağlarken kolbastı :D
Amin . İnşallah :)

FC-ST-PAULI-61
06.05.2012, 16:35
Musa Aydin , Mustafa Sarp gibi Oyunculari alir.

OKANIZM
06.05.2012, 16:36

dikkat edin bakın hepsinin manajeri aynı olabilir !

Berat Akçay
06.05.2012, 16:41
Yağmur var mı Trabzon'da ? Yağmurlu maçlarda taraftar daha etkili

Hatice Aslan
06.05.2012, 16:45
http://b1205.hizliresim.com/x/6/5dwgj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Murat Altun
06.05.2012, 16:48

Gakkoslara o sikeci yakismadi Sikecilere kucak acan takimda superlige yakismiyor Bulent Uygunun ne oldugu belli Taraftarin bulente sert tepki gosterip gondermesi gerekiyordu

Delibas
06.05.2012, 16:53
Ben Elazigspor'a hiç sevinmedim. Sen git seni sampiyonluga tasiyan hocayi kov, yerine hapisten yeni çikmis serefsiz sikeciyi getir. Insallah seneye küme düserler.

Ercan DEMİR
06.05.2012, 16:56

Yağmur yok ama yağabilir hava kapalı.

Hatice Aslan
06.05.2012, 17:00
http://b1205.hizliresim.com/x/6/5dy3b.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://b1205.hizliresim.com/x/6/5dy53.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

POYRAZ
06.05.2012, 17:02
Haydi Trabzonum .............

Hatice Aslan
06.05.2012, 17:02
http://b1205.hizliresim.com/x/6/5dy6r.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Furkan S.
06.05.2012, 17:03

ara ara yağmur atıyor...

Hatice Aslan
06.05.2012, 17:05
http://b1205.hizliresim.com/x/6/5dyb1.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://b1205.hizliresim.com/x/6/5dybj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://e1205.hizliresim.com/x/6/5dyc0.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://e1205.hizliresim.com/x/6/5dyd1.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Trabzon'da 100. yıl balıkçı barınaklarındayız. Şikebahça maçı öncesi son saatler. Ben yol boyunca kırk tane hatim indirdim. Başta emre olmak üzere şikecileri protesto edeceğiz. Trabzonlulara hakaret eden o malum polis memuru da görevden alındı. Burası Trabzon ve herkes ağzından çıkanı önce bir düşünecek sonra söyleyecek... Bir şehir takımı ile bir İstanbul semt takımının maçı olacak. Fenere unutamayacağı bir gece yaşatacağız inşallah...

[ Harun ÇELİK ]

ThePatriot61
06.05.2012, 17:09
http://b1205.hizliresim.com/x/6/5dwgj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Hahsahsshsahash :D:D:D Koptum be

Hatice Aslan
06.05.2012, 17:14
Umarım ceza alacak bir durum yoktur, taraftardan pankart show :)

http://g1205.hizliresim.com/x/6/5dywf.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

hodlu
06.05.2012, 17:15
Stada gidiş nasip olmaz inşallah şikecibahçeliler............

zorroid
06.05.2012, 17:17

Kişiselleştirme,kutlarsınız derken camia olarak kutlarsınız dedim. bülent başgan iyi transferler yapar sonra..

Hatice Aslan
06.05.2012, 17:29
Trabzon'a gelen 30 kişilik fenevbahçe kafilesini 350 çevik kuvvet, 200 jandarma, 5 tank ve 3 helikopter koruyor.

Hay Maşşallahhh!

UĞUR DURTAŞ
06.05.2012, 17:29
***BU maçın kazanılması burak ın elinde eğer 2 metre önünden geçen fb liye baskı yaparsa.....

***volkan ama özelikle emre denen adama her top gelişinde bütün stad oslık çalmalı....

***ataklarımızda inanılmaz derecede acemilik yapıyor takım sanki takımımın tamamı 1 hafta önce ayrı ayrı yerlerden gelmiş gibi oynuyorlar

***bizim takım bir bütün değil,rakip oyuncu bizim futbolcunun üzerine yürüyor ikinci bir arkadaşı yanına gelmiyor olması gereken takım olarak o olayın yanına gelmek,bariz bir faul yapılıyor hakeme toplu olarak itiraz yok bunlar çok önemli şeyler diğer takımlar özellikle fb bunu çok iyi yapıyor ve başarılı oluyor.

***bursa nın şampiyon olduğu yıl fb ye çelme atarak fb yi yıktık
***urfada ezdik kupayı aldık elleri yine boş kaldı
***bugün yenilmemeliyiz yine hüsranla dönmeliler şampiyon olamadan

bizleri u n u t a m a s ı n l a r.

dediğim gibi her şey burak ın elinde bencillik yapmasa 2 metre önünden geçene pres yaparsa kazanan taraf oluruz.

Emre Bekar
06.05.2012, 17:30
Ntvspor değil fb tv sanki!fenerbahçenin otelden stada kadar gelişini canlı verdiler

danişmend61
tank helikopter falan azmış, 5-10 tane insansız hava aracı süper kobra falanda kullansaydınız

lan bu kadar asker, polis tuncelide yok

POYRAZ
Haydi Trabzonum vur fe-be'ye.

Emre Bekar
06.05.2012, 17:31
stada girişte fenerbahçe otobüsü taşlandı.yaralanma yokmuş

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2012, 17:33
Ntvspor değil fb tv sanki!fenerbahçenin otelden stada kadar gelişini canlı verdiler

ntvspor fener yalağıdır doğru ama bir de şu açıdan bak.Şu anda diğer takım taraftarları bile,TRABZONSPOR-fb maçında olabilecek olayları merak ediyor.Şu anda bizim maçın reytingi daha yüksek.O yüzden özellikle verdiler fenerin gidişini..

Balance
06.05.2012, 17:33
kesinkle koyacağım, adım gibi eminim, paranız varsa basın arkadaşlar.

Nihat Günay
06.05.2012, 17:34

Sıkıntı yok...:D:D:D

Hatice Aslan
Bugün TrtSpor programında Ts-Fb maçında ne olur ne şekilde oynanmalı bunu tartıştılar. Yorumcuların söylediğine göre , Trabzon çok açılmamalı sürekli pres yaparlarsa tam fenerin istediği oyun tarzı vs vs yorumlar yaptılar.

danişmend61
Trabzonda bir arkadaşım yolda "stryker" zırhlı aracı görmüş, ırakta abd askerlerinin mayına karşı kullandığı ağır zırhlı araçlardan

şaka falan mı bu? savaş mı çıktı

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2012, 17:35

Nerede yazıyor?

only ts
Trabzon'a gelen 30 kişilik fenevbahçe kafilesini 350 çevik kuvvet, 200 jandarma, 5 tank ve 3 helikopter koruyor.

Hay Maşşallahhh!

tank mıı ??? yuhhhh !! ulan sanki şehrimizde pkk sempatizanı varmış gibi muamele görüyoruz şunlara bakkkkkkkk !!!!!!!!!!!!!!!!

.....
Tribun Dergi ‏ @tribundergi
Fenerbahce Takim Otobüsü'ne, Avni Aker'e gelirken saldiri oldu.

Fatih Öztürk
Avnı Akerde beklemedeyiz.

Kadir
06.05.2012, 17:36
Trabzonda bir arkadaşım yolda "stryker" zırhlı aracı görmüş, ırakta abd askerlerinin mayına karşı kullandığı ağır zırhlı araçlardan

şaka falan mı bu? savaş mı çıktı

Panzerdir o.

Nihat Günay
FB TV de otobüsün taşlanması konuşuluyor.

Adamı günaha sokuyorlar durup dururken

Delibas

Hay Maşşallahhh!

Şimdi bir şey diyecem devlete yine, ama yine ceza yemek istemiyorum adminlerden.

Emre Bekar
06.05.2012, 17:38
otobüs tam stada girerken taşlandı tvde gösterdi.cam dağılmadı

polatmu
06.05.2012, 17:39
provakasyon başladı desenize allah yardımcımız olsun da birisi kendini kaybedip dalmasa şunlara

Delibas
06.05.2012, 17:40
Ne yapacaksalar dönüş yolunda yapsınlar, şunları sahaya gömelim, sonra istediklerini yapsınlar şerefsizlerle.

Fatih ÇOLAK
06.05.2012, 17:40
Rahat olun :D

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918452995&postcount=7

danişmend61
06.05.2012, 17:41
abicim panzer falan değil normal polis panzeri olurda ağır zırhlı araç nedir, sanki rusyayla savaşa girdik

hadi o neyse tank olayı ciddi mi şaka mı?

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2012, 17:42
Rahat olun :D

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918452995&postcount=7

gs şampiyon diyorsun yani?

.....
06.05.2012, 17:42
Canınızı yiyim sizin. Haydi çocuklar.

Şerefimiz için saldırın. Trabzonspor'un gücünü dünyaya gösterin.

Bu maçı Onur'umuz için kazanmalıyız.

ferit_ts
06.05.2012, 17:43
gerek yok böyle şeylere, değmez,bizim büyüklüğümüz belli,
yine gelecek sezon 2-3 maç seyircisiz kötü olur
kimsenin ekmeğine yağ sürmek anlamsız

Çağrı Bilici
06.05.2012, 17:44
Skor veriyorum 4-1 , ah bir de izleme imkanımız olabilseydi:)

cemoli5408
http://img84.imageshack.us/img84/1039/otobus.jpg
böyle bir resim var, taşlamışlar feneri. :D ohhh

yalniz adam
abicim panzer falan değil normal polis panzeri olurda ağır zırhlı araç nedir, sanki rusyayla savaşa girdik

hadi o neyse tank olayı ciddi mi şaka mı?

2.ordu trabzona kaydırılıyormuş.ayrıca oruç reis ve giresun fırkateynleri ile 15000 bahriyeli bölgeye sevk edilmiş...ama natonun ikinci büyük ordusu yine de trabzona karşı fazla şansları olmadığını anadolu ajansına açıklamış.:p:D

bordo08
Bu defa oyuna gelmemek gerek gerginlik her zaman bize ters etki yapmıştır..

Mert Oğuzlu61
06.05.2012, 17:45

inanmıyorum.... şimdi burda gördüm hiç haberlere felanda baktım ama inanmam.

delil yok hani delil ? delil gösterin bana, yok artık tank felan... rıza baba ve ekibide ordadır kesin.

Fatih ÇOLAK
gs şampiyon diyorsun yani?

Öyle düşünüyorum...

only ts
beyler tankın görevi namluyu düşmana yöneltip ateş etmektir öyle değil mi ? yoksa benmi yanlış biliyorum ??

Bud Spencer
06.05.2012, 17:46
burda herkesin düsündügü kadar kolay mac olacagini düsünmüyorum
insallah yenecegiz ama icimden beraberlik geciyor

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2012, 17:47
Öyle düşünüyorum...

Bugün şu rezilleri gömelim sahaya da kim olursa olsun.GS'den daha çok nefret ediyorum ama dediğin gibi olması bence de büyük ihtimal.Diğer maçları tutturmuşsun zaten.Hayırlısı artık...

atigol
06.05.2012, 17:48
fener otobüsünü taşlamışlar deniyor doğru mu, yoksa bu yavşak basının abartmasımı

Fatih ÇOLAK
Bugün şu rezilleri gömelim sahaya da kim olursa olsun.GS'den daha çok nefret ediyorum ama dediğin gibi olması bence de büyük ihtimal.Diğer maçları tutturmuşsun zaten.Hayırlısı artık...

Yanlış anlaşılmasın, temennim değil bu, düşüncem bu şekilde :)

Benim için FB=GS

İlker Yazıcıoğlu
Rüyamda ligden düşmesi kesinleşmiş Bucaspor ile oynuyorduk.Maça yetişememişim.Yolda öğrendim i 2-1 yenilirken maç yarıda kalmış.Acaba malum mu oldu nedir?

barisb
beyler tankın görevi namluyu düşmana yöneltip ateş etmektir öyle değil mi ? yoksa benmi yanlış biliyorum ??

birde termal atar :)

danişmend61
umarım tank olayı yalandır, beyrut mu burası? tankın orada işlevi nedir ne yapacak orada? resmen milleti tahrik etmek için yapılıyor

SEDAT
* Ntv zaten Ferih Şahenk'in. Şahenk Kim ? Sow alınırken sadece 4 milyon euroyu cebinden veren kişi...

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2012, 17:50
Yanlış anlaşılmasın, temennim değil bu, düşüncem bu şekilde :)

Benim için FB=GS

Yok güzel kardeşim öyle demek istemedim ben de.Yanlış anlama.Eskiden çok iddia oynardım,çok futbol yorumu,maç yorumu vb konuşurdum.Sormamın sebebi de eskiden kalan alışkanlık olsa gerek.İma da bulunmadım zaten.

Delibas
Milliyetçi renktaşlarım görsün devlet Trabzon'a ne gözüyle bakıyor, başka bir şey demiyorum. Ben şahsen eski bir milliyetçi olarak artık akıllandım.

kalavara
beyler eşimize dostumuza ulaşalım maçta olay çıkmasın, herkes sakin olsun.

Fatih ÇOLAK
06.05.2012, 17:51
Yok güzel kardeşim öyle demek istemedim ben de.Yanlış anlama.Eskiden çok iddia oynardım,çok futbol yorumu,maç yorumu vb konuşurdum.Sormamın sebebi de eskiden kalan alışkanlık olsa gerek.İma da bulunmadım zaten.

Eyvallah, anladım...

Hatice Aslan
Rüyamda ligden düşmesi kesinleşmiş Bucaspor ile oynuyorduk.Maça yetişememişim.Yolda öğrendim i 2-1 yenilirken maç yarıda kalmış.Acaba malum mu oldu nedir?

Rüyaların tersi çıkar derler umarım sizinkiside öyle olur 2-1 yenerizde taşkınlık çıkmaz inşallah :)

Bir arkadaşımda tahmin yaptı maç 2-1 bitecek Burak ve Alanzinho atacak Fenerin golünü stoch atacak demişti :)

Oğuzhan
Bu maçlarda hakemi etki altına alan kazanıyor. Hakemi bize döndürecek olan da taraftar. Olağanüstü ıslık yapsınlar herhangi bir faulde falan, hakem kart çıkarmak zorunda kalacak taraftarı daha da germemek için.

Mert Oğuzlu61
06.05.2012, 17:52
beyler şu tank tüfek haberini nerde gördünüz doğru mu bu ? link pls ?

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2012, 17:52
Eniştem beyaz mendil alıp öyle gitmiş maça.Sahaya atacakmış.Dedim içine bir şey koyup sahaya fırlatma,illa atacaksan da saha kenarına atmaya çalış.kOMBİNESİ MARATONDADIR.sANIRIM MARATONDA TOPLU BİR MENDİL ATMA OLAYINA ŞAHİT OLABİLİRİİZ.eNİŞTEMİN TEK BAŞINA MENDİL ATACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM,BİR DUYUM ALMIŞTIR MUHAKKAK...

kürşat61
06.05.2012, 17:53
Zokora bugün kaptan olarak çıksa sahaya çok iyi olurdu.

Kaan
Penaltı kazanacağız. Aha buraya yazıyorum. :cool:

danişmend61
şu maçı kazanıp yarında şampionluk kupamız açıklansa ne güzel olurdu ahhh ah

SEDAT
beyler eşimize dostumuza ulaşalım maçta olay çıkmasın, herkes sakin olsun.

* Kesinlikle, sadece takımı desteklemeliyiz, Bayram yerine çevirelim Avni Aker'i :)

manypoor
06.05.2012, 17:54
Allahım, trabzona yardım et. Hırsızlara karşı boynumuzu bükme, sevindirme soysuzları !

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2012, 17:54
Rüyaların tersi çıkar derler umarım sizinkiside öyle olur 2-1 yenerizde taşkınlık çıkmaz inşallah :)

Bir arkadaşımda tahmin yaptı maç 2-1 bitecek Burak ve Alanzinho atacak Fenerin golünü stoch atacak demişti :)

Umarım sahaya gömeriz bunları.Şike sürecinde şu adamları yenememek elimizi zayıflatıyor.En azından evimizde yenmemiz lazım.

Oğuzhan
06.05.2012, 17:55
Zokora bugün kaptan olarak çıksa sahaya çok iyi olurdu.

Harika fikir gerçekten. Bence yapılması lazım.

İlker Yazıcıoğlu
Ayrıca Zokora'nın gol atmasını çok isterim.Çok anlamlı ve isabet olur....

arifberkay
Nerede yazıyor?

Fena taslandi hemde ordaydim soda şişeleri atıldı camlar kırıldı otobusun

Hatice Aslan
http://g1205.hizliresim.com/x/6/5f1dd.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2012, 17:57
Fena taslandi hemde ordaydim soda şişeleri atıldı camlar kırıldı otobusun

Beter olsun şerefsiziler....
Teşekkür ederim abi bilgi için..

Kaan
Fenerbahce 11: Volkan, Gokhan, Bekir, Yobo, Ziegler, Selcuk, Emre, Cristian, Dia, Stoch, Bienvenu.

.....
Tribun Dergi ‏ @tribundergi
#Fenerbahce 11: Volkan, Gokhan, Bekir, Yobo, Ziegler, Selcuk, Emre, Cristian, Dia, Stoch, Bienvenu.

yatara
Burak Yilmaz koyacak kocaman kocaman

arifberkay
Beter olsun şerefsiziler....
Teşekkür ederim abi bilgi için..

Hedefde Emre var bakalım nasıl çıkacak burdan

Delibas
Hala fener diye yazanlar var, şikebahçe diye yazın şunu bundan sonra

Bud Spencer
06.05.2012, 17:58
bienvenue
dia
selcuk
bekir

hepsi formsuz yada kötü futbolcular
insallah iyi sonucla postalariz bunlari

Oğuzhan
fener yazınca şikebahçe diye çevirsin yöneticilere sesleniyorum sansür istiyoruz :D

Hekimoğlu

Bu hep uğursuz gelmiştir inadına mı yapıyor bizim taraftar anlamıyorum.

İskender YILMAZ
06.05.2012, 17:59
Hakiki adalet için sözde adalete de koy Fırtına'm ! Bizim için saldır, Allah aşkına saldır !

Hatice Aslan
Aaa dün yedekler kralı Semih, Burak'a kalitemiz bir değil bunu yarın göstereceğim gibisinden konuşuyordu. Daha Bienvenü'yü kesemiyor kazma ççç

only ts
Milliyetçi renktaşlarım görsün devlet Trabzon'a ne gözüyle bakıyor, başka bir şey demiyorum. Ben şahsen eski bir milliyetçi olarak artık akıllandım.

bunun milliyetçilikle ne alakası var.. sen sıf bu olaylar yüzünden milliyetciliğinden vazgeciyorsan zaten hiç milliyetçi olmamışsın demektir. bizim vatan sevgimizle diğerlerinin vatan sevgisi arasında çok fark var. !!

İlker Yazıcıoğlu

Ya tabutu görünce çocukluğuma döndüm.O zaman statta Arafilboylular grubu vardı,kalabalıktık baya.Ben daha çocuktum tabi.Fener tabutu hazırlanırdı,stada kadar taşırdık.Meydanda Farozlular,Boztepeliler,Vakfıkbirliler de gelrdi kendi yaptıkları tabutlarıyla.Hep berber grup halinde giderdik maça,tabutlar en önde.
Vay be,taraftarlık o zamanlar varmış,şimdi yok öyle şeyler.