PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 5. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 3 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

kudu_61
05.05.2012, 15:53
Ben İzmir'de okuyorum.(iyte'de-okul urla'da,yani okul şehre bir hayli uzak). Yarın İzmir'e geleceğim ve maçı kendi taraftarımla izlemek istiyorum. Buca'da bir derneğimiz olduğunu biliyorum ancak maçtan sonra okula dönme mecburiyetim olduğu için ulaşım sıkıntısından ötürü maçı orada izleyemeyeceğim. Kendi taraftarımla beraber izleyebileceğim başka bir yer varsa lütfen bilgilendirir misiniz?vallaha ben de izmir de oturuyorum her hafta maçları kemeraltı hisrönü girişinde izliyorum ama SADECE BEN OLUYORUM FORMAMLA gerisi her hafta değişiyor ya 50 fb li ya 50 gs li ya da 50 bjk li içindeyim
ki bu hafta muhtemelen 150 içinde tek olacağım

OYılmaz
05.05.2012, 15:53
Haydi çocuklar. Horon gibi futbol oynayıp bu maçı alalım.

Bir de maçlar aynı saatte. Maçımızı 90 dakika izleyebileceğimiz yer nerede var ?

E. Okan Bülbül
05.05.2012, 15:54
yalan olmayalım da

SAFA
05.05.2012, 15:57
Bir şeyi unutuyoruz yine . Mutlak kazanması gerek onlar. Yine kendi kendimizi sıkıntıya sokuyoruz .

E. Okan Bülbül
05.05.2012, 15:57
şenol yine korkak oynatmazsa kazanırız

kudu_61
05.05.2012, 16:44
tolga
çelu-giray-glo-cech
colman-zoko
henry-alan-olcan
burak

Koray
05.05.2012, 16:48
Bu maçta varını yoğunu ortaya koymayacak olan futbolcu maç sonunda takım otobüsüne binmeden şehri terketsin.

olcay_61
05.05.2012, 16:52
süper tiyatroda perdeyi kapatalım...

------------tolga---------------
serkan--giray--glowacki--celutska
---------colman---zokora-------
henrique------alan------olcan
----------burak----------------

olcay_61
05.05.2012, 16:54
tolga
çelu-giray-glo-cech
colman-zoko
henry-alan-olcan
burak
0-3 biter :)

Furkan S.
05.05.2012, 17:08
Fenerbahçe'nin 20 kişilik Trabzonspor kafilesinde şu futbolcular yer alıyor:

Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Gökhan Gönül, Orhan Şam, Serdar Kesimal, Bekir İrtegün, Joseph Yobo, Reto Ziegler, Emre Belözoğlu, Selçuk Şahin, Cristian Baroni, Caner Erkin, Mehmet Topuz, Issiar Dia, Özer Hurmacı, Miroslav Stoch, Semih Şentürk, Henri Bienvenu ve Gökay İravul.

Erman Aydın
05.05.2012, 17:11
vallaha ben de izmir de oturuyorum her hafta maçları kemeraltı hisrönü girişinde izliyorum ama SADECE BEN OLUYORUM FORMAMLA gerisi her hafta değişiyor ya 50 fb li ya 50 gs li ya da 50 bjk li içindeyim
ki bu hafta muhtemelen 150 içinde tek olacağım

Bornova'da da mı yok

ANIL
05.05.2012, 17:17
........................tolga..................... .................................................. ...... serkan.......giray...........glowy........cech.... ................................................. .................zoko.......colman................ .................................................. . volkan...........alanzinho................olcan... ................................................. ...................burak.......................... .................................................. ....

Mert Oğuzlu61
05.05.2012, 17:29
_________________tolga__________________

___celuskta_____giray____glowacki______cech

_______________colman___zokora

_______volkan__________________olcan

________________henrique

_____________________burak

Berke6198
05.05.2012, 17:29
Tiyatro Liginde bu maçı alalım başka hiç bir maç umrumda değil.

Fatih ÇOLAK
05.05.2012, 17:33
_________________tolga__________________

___celuskta_____giray____glowacki______cech

_______________colman___zokora

_______volkan__________________olcan

________________henrique

_____________________burak

Bu kadroyu görmek isterim ama Henriqe yerine Alan oynar %99...

cihatöztürk
05.05.2012, 17:35
korkak oynamayalım saldıralım

geçen sene avni akerdeki maçı hatırlayın dk 15 2-0

saldırmamız lazm

Çağdaş DENİZ
05.05.2012, 17:41
glo defansta oynasın solda celuska ve sağda serkan fb bize duran top dışında gol atamaz.

Togrul
05.05.2012, 17:45
Sadri Şener: "Futbolcularım bu tip maçlarda yenildikleri zaman 'Futbol bu, olur. Önümüze bakacağız.' diyorlar. Şimdi onu yasakladık. Önümüze bakma yok."

Sadri Şenerin futbolla ilgili açıklamalarını genelde beğenmesem de bu açıklamasının altına imzamı atarım. Çünkü bu sene takımın sıfır motivasyonlu çok maçını seyr etmek zorunda kaldık.

Fatih ÇOLAK
05.05.2012, 17:48
Sadri Şener: "Futbolcularım bu tip maçlarda yenildikleri zaman 'Futbol bu, olur. Önümüze bakacağız.' diyorlar. Şimdi onu yasakladık. Önümüze bakma yok."

Sadri Şenerin futbolla ilgili açıklamalarını genelde beğenmesem de bu açıklamasının altına imzamı atarım. Çünkü bu sene takımın sıfır motivasyonlu çok maçını seyr etmek zorunda kaldık.

Ben bunları yeni gördüm, başkan prim de verecektir kesin :)

'Fenerbahçe'ye yenilirsek dünyanın sonu gibi bir şey olur' şeklindeki sözlerinin de yanlış yorumlandığını savunan Başkan Şener, o ifadeyi kendi futbolcularını motive için söylediğini ifade etti. Şener, şöyle konuştu: "Onu anlamadıkları için öyle yorumladılar. Onu ben kendi futbolcularımı motive etmek için öyle söyledim. Kendi futbolcularım bu tip maçlarda yenildikten sonra şöyle demeç veriyorlar; 'futbol bu olur, önümüze bakacağız'. Şimdi onu yasakladım, önümüze bakmak yok, çünkü son maç. Dünyanın sonu olur yani, ona benzer bir şey olur. Futbolculara motive etmek için söyledim, yoksa dünya devam ediyor."

exelans_25
05.05.2012, 17:55
sadri şener takıma stres yüklemekten başka birşey yapmıyor bu bizim değil onların işine gelir

güneyli
Şu kedigillerin maçındaki oyunu orta sahaya sıkıştırma oyununu bir işaret olarak görüyorum yarınki maç için..

hüseyin1975
korkak oynamayalım saldıralım

geçen sene avni akerdeki maçı hatırlayın dk 15 2-0

saldırmamız lazm
Katiliyorum.
fenerin defansi zayif ve bunu kullanmnak lazim!

POYRAZ
05.05.2012, 17:58
Katiliyorum.
fenerin defansi zayif ve bunu kullanmnak lazim!
Bana göre en saglam yeri defansi serefsizlerin.
Defans yapmak istedikleri zaman orta sahadan vazgecmek pahasina
orta sahayi defans cizgisinin yakinina kadar cekiyorlar.

Togrul
05.05.2012, 18:01
Bu maçı kazanmasak bile en kötü berabere biter diye düşünüyorum. Yüzde 50 biz yüzde elli beraberlik.

61_Hasan_69
05.05.2012, 18:06
havaalanına karşılamaya gidiliyomu ?

Sefaenes
05.05.2012, 18:16
bu macta yönetimden 2 tane kale arkasi kamera istiyorum volkani cekmeleri icin. bu adam ortami germek icin elinden geleni yapar kamera onu göstermedigi zaman. Fb bu maci masa basinda almak ister

zarge
05.05.2012, 18:20
volkan:yumruk:

aykut :yumruk:

gökhan gönül :yumruk:

emre :yumruk:

cristian :yumruk:

hepiniz aynı malsınız.

2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR
:sevinç2:

Mustafa Ayazoğlu
05.05.2012, 18:26
mehmet topuz bize şansı tutuyor

en dikkat edilmesi gereken oyuncu

Royal Heart
05.05.2012, 18:27
sadri şener takıma stres yüklemekten başka birşey yapmıyor bu bizim değil onların işine gelir
Ne stresmiş arkadaş bir tek rakiplerde olmuyor bu :rolleyes: O işin bahanesi, futbolcular maça asılırsa alırlar, bu kadar basit. Karşında ne Barca var ne de R.Madrid sadece senden istekli oynayan takımlar var.

Hatice Aslan
05.05.2012, 18:32
Kardeş kulübümüz Drogheda United..

http://c1205.hizliresim.com/x/5/5c81k.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Sol alt taraf.

Show Racism the Red Card.

bordo61
05.05.2012, 18:39
Maça geleceklere

"FBli 20 kişinin maçı sabote etmek için, TS'liymiş gibi sahaya girip olay çıkaracağını haber aldık!" KENDİNİZE VE YANINIZDAKİNE SAHİP ÇIKIN!

Cemal Çolak

.....
05.05.2012, 18:40
emre yi getirmiş. Belliydi böyle yapacağı. Bu duruma dikkat etmemiz lazım.

Hiçbir oyuncumuz emrenin elini sıkmasın.

Oğuzhan
05.05.2012, 18:43
emre yi getirmiş. Belliydi böyle yapacağı. Bu duruma dikkat etmemiz lazım.

Hiçbir oyuncumuz emrenin elini sıkmasın.

Aynen öyle tek Zokora değil hiçbiri sıkmasın arkadaşlarına biraz saygıları varsa. Suratına bile bakmasınlar el sıkarken.

Fatih Kuloğlu
05.05.2012, 18:52
Bütün futbolcular elini sıkar emrenin tabii oynarsa belki Zokora sıkmaz okadar

iso_4939
05.05.2012, 18:56
hıcbır futbolcu elını sıkmamalı piç emrenın aynen katılıyorum...

Hatice Aslan
05.05.2012, 18:56
Ben Zokora'nın bu maçta çok hırslı olacağını düşünüyorum eğer ki Emre oynarsa..
O zaman şimdiden Zokora'nın 1 kırmızı kartı var. :)

Kaan Kaya
05.05.2012, 18:58
Güvenlik önlemleri alınmalı. Maçta provokasyon olabilir Trabzonsporlu gibi görünen fbliler tarafından. Sahadaki oyuna müdahale olmamalı.

Hatice Aslan
Bu arada taraftarlardan bazıları havalanındaymış..

Tolga
Colman ve Zokora kendileri gibi oynasın fb yarısahayı geçebilirse adam değilim.

Erman Aydın
05.05.2012, 19:06
Ben İzmir'de okuyorum.(iyte'de-okul urla'da,yani okul şehre bir hayli uzak). Yarın İzmir'e geleceğim ve maçı kendi taraftarımla izlemek istiyorum. Buca'da bir derneğimiz olduğunu biliyorum ancak maçtan sonra okula dönme mecburiyetim olduğu için ulaşım sıkıntısından ötürü maçı orada izleyemeyeceğim. Kendi taraftarımla beraber izleyebileceğim başka bir yer varsa lütfen bilgilendirir misiniz?

dolaylı
05.05.2012, 19:07
Şenol Güneş yine angutun ayağına giderse yazıklar olsun ona.Bu adi yaratık türkiyenin ayakta alkışladığı adama hakaret ediyor ve kemküm etmekle ne dediği anlaşılmıyor diye suçluyor.Ne acıdır ki 70 milyon çok iyi anladı ama o anlamadı.Gerçi anlasaydı üzülürdüm çünkü ben onda beyin olmadığından emindim beni yanıltmadığı için aykutcuğuma teşekkürler.

Hatice Aslan
05.05.2012, 19:09
Colman ve Zokora kendileri gibi oynasın fb yarısahayı geçebilirse adam değilim.

Katılıyorum renkdaşım.

BayzanTs61
05.05.2012, 19:13
AMAN DİKKAT EDELİM OYUNA GELMEYELİM!
"FBli 20 kişinin maçı sabote etmek için, TS'liymiş gibi sahaya girip olay çıkaracağını haber aldık!" KENDİNİZE VE YANINIZDAKİNE SAHİP ÇIKIN!
-Cemal Çolak | Trabzonspor Stat Spikeri-

Mehmet Fatih Silik
05.05.2012, 19:18
Ba$kan'in aciklamalarina bir ku$beyinli taraftar yorum yapmi$...

yukarda da olay cikarmak icin aramiza gireceklerini ögrendim...aman dikkat!

fenerbahçe25 (http://www.ligtv.com.tr/haber/artik-onumuze-bakmak-yok#)5
Mayıs 2012 - 16:21sen arkana bak ne olur ne olmaz gelir elin adamı 61 dakikada vurur gider..sonra önünüde göremezsin arkanıda..
Puan Ver: %25 (http://www.ligtv.com.tr/haber/artik-onumuze-bakmak-yok#) %75 (http://www.ligtv.com.tr/haber/artik-onumuze-bakmak-yok#)

http://www.ligtv.com.tr/haber/artik-onumuze-bakmak-yok

only ts
05.05.2012, 19:18
bu çakma ts li gibi görünenlerin tespit edilip linç edilmesi gerekiyor ! ibret-i alem !

cubido
05.05.2012, 19:20
Sakin olanin kazanacagi bir mac.
Ben bizim seyircinin rakip takimi baski altina alabildigine hic sahit olmadim ama bizim takimi hemen hemen her mac baski altina lamkat ustumuze yok. Bu nedenle mac sifir sifir giderse ki taraf strese girecek 1)fb 2)bizim seyirci. Eger seyirci sakin kalabilirse(takimi desteklemesini gectim ugultu cikarmasin yeter) bizim rahat gecirecegimiz bor mac olur. Alex'siz fb iyi pres yapior bu kabul ama gol pozisyonu uretmekte cok sinti cekiyorlar.
Eger stoch oynarsa onu kademeli savunmak lazim.
Ben senol hoca'nin direncli takimlara karsi bizim direncimizi arttirmak icin neden forvet arkasinda colman'i denemedigini anlamiyorum.
...........................................Serkan-zokora............................................ .....

.....volkan................................colman. .............................olcan................ ...

..............................................bura k................................................. .........

Serkan kanatta oynadiginda sag taraftan akin gelistirmekte cok zorlaniyoruz.

Aslinda bu mac futbol kalitesinin, taktigin cok da gecerli olacagi bir mac degil.
Gereksiz saldirmazsak, oyunu sogutup en iyi yaptigimiz sey olan hizli hucumlarla pozisyon ararsak rahat kazaniriz.
Ama iyi oynamaya calisirsak kaybetme ihtimalimiz yuksek.
Bu maci kazanmak degil kaybetmemek onemli.
Mc sonrasi aykut ve volkan'in suratini gormek bana koca sezon cektigim acilari unutturabilir.

ferdeco128
05.05.2012, 19:23
AMAN DİKKAT EDELİM OYUNA GELMEYELİM!
-Cemal Çolak | Trabzonspor Stat Spikeri- Böyle diye diye çıt bile çıkartılmayacak hale gelen maçlar oluyor. İnsanlar o-şu-bu sahaya atlayacak diye maça olan konsantrasyonlarını kaybetmemeliler. Maça gelenler enerjilerini maçın başlamasıyla kullanmalı. Maçta önce yapılanlar bazen kişileri yoruyor maç esnasında sessizliğe bürünülüyor. Bunlara dikkat edilmeli. şampiyonluğumuz gasp edenler öyle rahat-sessiz bir ortamda oynamamalı.

Birde futbolcularımız gol kaçırdığında hayal kırıklığına uğramış izlenimi vermemek gerekiyor.

atigol
05.05.2012, 19:33
Şu maçı kazanırsak, maçtan sonra birisi eline alsın volkan soyunma odasına giderken 'Koydukmu !!!!' diye bağırsın yeter

Ali Kurt
05.05.2012, 19:45
http://g1205.hizliresim.com/x/5/5cd5g.jpg

Şerefsizlere bakın! Oyuna gelmeyelim arkadaşlar. Bunları futbolumuz ile gömelim sahaya!

Berke6198
05.05.2012, 19:52
Aykut Gocaman bizi kesinlikle galeyana getirmeye çalışacak... Bu maç da Adrian'a şans verilmesi gerektiği kanısındayım. Alanziho yerine Henrique olarak da başlayabiliriz.

.....
05.05.2012, 19:55
Şenol hoca ve talebeleri o oyuna gelmez rahat olun.

Tribünlerimiz de sonuna kadar desteğini verir.

Veysel
05.05.2012, 19:56
İlk 11 'de Adrian 60 dan sonra zinde bir Alanzinhoyla imha planını devreye soksa on numara olmazmı.

Fatih ÇOLAK
05.05.2012, 19:57
Haha :D

Bunlar olay çıkartmadan galip gelemeyeceklerini düşünüyorlar, o olay işlerini de geçiniz, onu yapacak yürek yok onlarda ;)

only ts
05.05.2012, 19:58
henrique ne zaman tam anlamında kendine yakışır bir şekilde oynayacak ? ben daha bişey göremedim. umarım bu maçta birşeyler yapar.. çok bişey değil birşeyler yapsın ! bir maç tüm sezona bedel bu maç tüm sezona bedel !

Engin Erol
05.05.2012, 20:01
bu maçta statdaki arkadaşlarımıza çok büyük görevler düşüyor. ilk yapmaları gereken şey takıma hiç olmadığı kadar destek vermek ve takımı ateşlemek. herkes buna yoğunlaşırsa gerisi gelir kimsenin şüphesi olmasın. bu maçı taraftar kazanacak futbolcular değil. twitterdan gelen uyarıları da göz ardı etmemek gerekir. sağınızda solunuzda bulunan kişileri de göz hapsinde bulundurmanız gerekiyor. her hangi bir provokatif eyleme önce taraftar müdahale etmeli. müdahale dediğim kaba kuvvet falan değil yanlış anlaşılmasın. son çaredir o.

ne yazık ki ben uzaklardayım ve imkanlarım avni akare ulaşmama müsait değil. keşke gelebilsem de boğazım çatlayana kadar takımıma destek verebilsem. benim gibi gelemeyecek milyonlarca kişi için orda olun. bizim için de sesiniz kesilinceye kadar "bordo" deyin. "mavi" yi biz söyleriz siz merak etmeyin. göreyim sizi kardeşlerim, abilerim, amcalarım. alın bu maçı!

Fatih Öztürk
05.05.2012, 20:01
Berke kardeşım...Adrian madrıan yok.bıttı gıttı o ış.unut unut:)

inception61
05.05.2012, 20:02
Fenerbahçeyi tutması bir kardeşimizin suç mu lütfen düşünerek yorum yapalım.

vay hümanist kardeş tamam o zaman maça birlikte git onlan fakat o fb formasını giyecek tamam mı bırakın bu ayakları

Veysel
05.05.2012, 20:03
vay hümanist kardeş tamam o zaman maça birlikte git onlan fakat o fb formasını giyecek tamam mı bırakın bu ayakları

Aynı sözleri senin için Antuda yazsa ne derdin burda ?

hüseyin1975
05.05.2012, 20:05
Fenerli Soruyor : Neden TRABZON'da Fener Forması Giyemiyoruz ?

Trabzon'lu Cevaplıyor : Mermiden Hızlı Koşamadığınız için ..!

inception61
05.05.2012, 20:05

ok haklısın genç ben o şerefsizlerin arasında büyüdüm senin gibi TRABZONLUda
değilim o yüzden bilemezsin takımını tutabilir ama orası TRABZON orada takım karşılanmaz;)

Veysel
05.05.2012, 20:07
ok haklısın genç ben o şerefsizlerin arasında büyüdüm senin gibi TRABZONLUda
değilim o yüzden bilemezsin takımını tutabilir ama orası TRABZON orada takım karşılanmaz;)

İyiki değilsin ;)

İlker Akçay
05.05.2012, 20:07
İnsanları hedef gösterecek şekilde link vs. paylaşımı yasaktır,ayrıca suçtur..Lütfen biraz daha dikkat..

NEŞAT BAŞOĞLU
05.05.2012, 20:08

insan şikeci olabilir ayrı ama bi şehrin değerleriyle dalga geçemez, provakasyon yapamaz bu çok farklı bir kavram amerikada bile bu kadar demokrasi yok

inception61
05.05.2012, 20:09
İyiki değilsin ;)

sülalemde TEK TRABZONSPORLUYUM sizin gibi TRABZONLU doğmadım abicim şampiyonluğun kaçtığı zaman herkesi sildim çevremden ben de artık FAHRi TRABZONLU sayılırım.senin akrabalarında hiç ezikde yoktur bende bol:D

.....
05.05.2012, 20:09
Bende Henrique'nin ilk 11 çıkmasını istiyorum.

Ama Şenol Hoca oyuncularla daha çok ilgileniyor. Kimin daha iyi olduğunu o bilir.

inception61
05.05.2012, 20:10
İnsanları hedef gösterecek şekilde link vs. paylaşımı yasaktır,ayrıca suçtur..Lütfen biraz daha dikkat..

ok kardeşim kardeşim özür dilerim benim derdim TRABZONSPOR kişiler değil
hepiniz benim için değerlisiniz

İlker Yazıcıoğlu
05.05.2012, 20:13
sülalemde TEK TRABZONSPORLUYUM sizin gibi TRABZONLU doğmadım abicim şampiyonluğun kaçtığı zaman herkesi sildim çevremden ben de artık FAHRi TRABZONLU sayılırım.senin akrabalarında hiç ezikde yoktur bende bol:D

Kardeşim,verme cevap,he de geç.Boşver....

inception61
05.05.2012, 20:14
Kardeşim,verme cevap,he de geç.Boşver....
öyle böyle değil ama kardeş cevap vermiyorum direk kalay zaten:D

İlker Yazıcıoğlu
05.05.2012, 20:17
öyle böyle değil ama kardeş cevap vermiyorum direk kalay zaten:D

Bir kaç gün önce yine yazmıştım sana.Kalaya devam:)

titanic
05.05.2012, 20:20
Güzel futbol izlemeyi umduğun bir maç olacak. Başarılar trabzonsporum

İlker Yazıcıoğlu
05.05.2012, 20:21

İlk mesajın hayırlı olsun.Uğurlu gelir umarım...

titanic
05.05.2012, 20:24
İlk mesajın hayırlı olsun.Uğurlu gelir umarım...

ilk mesajım değil , şifremi unuttum. yeni hesap açtım.ama insallah uğurlu gelir

Veysel
05.05.2012, 20:25

İlk mesajın hayırlı olsun kardeşim Naylon insanlarla muhattab olmaman dileğiyle tekrar hoşgeldin :)

İlker Yazıcıoğlu
05.05.2012, 20:30
İlk mesajın hayırlı olsun kardeşim Naylon insanlarla muhattab olmaman dileğiyle tekrar hoşgeldin :)

Bak güzel kardeşim.Deminden beri,forumdaki arkadaşla(inception61) tartışmanı okuyorum.O adam 30 yaşında sen daha kaç yaşındasın bilmiyorum,önemli de ddeğil.Bir sorunun varsa bunu laf çarpıtarak değil direkt adamın yüzüne söyle.Tanımadığın bir adama, birine yazdığın mesaj aracılığıyla naylon demen senin ne kadar saygısız bir adam olduğunu gösteriyor.Olayın benimle alakası yok ama tavrın o kadar rahatsız edici ki karışma ihtiyacı duydum.Laflarına dikkat etmeni tavsiye ederim sana.Bunu bir emir olarak değil,bir tavsiye olarak anlamanı dilerim...

Veysel
05.05.2012, 20:33
Bak güzel kardeşim.Deminden beri,forumdaki arkadaşla(inception61) tartışmanı okuyorum.O adam 30 yaşında sen daha 20 yaşındasın.Bir sorunun varsa bunu laf çarpıtarak değil direkt adamın yüzüne söyle.Senden 10 yaş büyük adama birine yazdığın mesaj aracılığıyla naylon demen senin ne kadar saygısız bir adam olduğunu gösteriyor.Olayın benimle alakası yok ama tavrın o kadar rahatsız edici ki karışma ihtiyacı duydum.Laflarına dikkat etmeni tavsiye ederim sana.Bunu bir emir olarak değil,bir büyük tavsiyesi olarak anlamanı dilerim...

Ben yüzyüze tanışmadığım bir insanlarla tartışma içine düşme gereksinimi sağlamıyorum. Ve yüz yüze görmediğin bir insanıda yaş muhabbetiyle tartmamanı dilerim. Bunu bir Trabzonspor ve İnsan tavsiyesi olarak algılamanı diliyorum.

İlker Yazıcıoğlu
05.05.2012, 20:34
Ben yüzyüze tanışmadığım bir insanlarla tartışma içine düşme gereksinimi sağlamıyorum. Ve yüz yüze görmediğin bir insanıda yaş muhabbetiyle tartmamanı dilerim. Bunu bir Trabzonspor ve İnsan tavsiyesi olarak algılamanı diliyorum.

Ne olursa olsun,buradan bir adama naylon diye sallama yapmak hiç hoş değil,demek istediğim budur.

Veysel
05.05.2012, 20:45
http://www.haber61.net/images/gallery/1547/33.jpg

Şu şerefsizin gülüşünü ve Canerin golden sonra bize yaptığı hareketi unutamıyorum.

Hatice Aslan
05.05.2012, 20:47
Fenerli futbolculara edilen küfürler onları etki altına almıyor aksine daha da hırslandırıyor bu durum sanki hoşlarına gidiyor :)

Veysel
05.05.2012, 20:49
Fenerli futbolculara edilen küfürler onları etki altına almıyor aksine daha da hırslandırıyor bu durum sanki hoşlarına gidiyor :)

Aynen bizim futbolcuları asıl sıkıntıya sokuyor. Ters tepki yapıyor.

Hatice Aslan
05.05.2012, 20:53
Burak: Gol atıp şampiyonu belirlemek için sabırsızlıkla bekliyorum. (TRT Spor'da geçmiş bu haber)

Semih'ten cevap: Burak benim kalitemde bir oyuncu değil. Pazar günü herkes bunu görecek.

Burak'a laf söyleyebilecek topçu en az onun kadar gol atmalı atabilmeli.

Fatih ÇOLAK
05.05.2012, 21:00
Ya he deyip geçin, herşeye takılmayın, amaç belli...

MuratJ
05.05.2012, 21:03
Bende Henrique'nin ilk 11 çıkmasını istiyorum.

Ama Şenol Hoca oyuncularla daha çok ilgileniyor. Kimin daha iyi olduğunu o bilir.

şenol hoca kimin daha iyi olduğunu bilmiyor. bilse ikinci yarıdan itiberen burak-henrique çift forvet oynardı. serkan, mustafa gibi adamlar forma yüzü göremezdi

.....
05.05.2012, 21:03
Burak: Gol atıp şampiyonu belirlemek için sabırsızlıkla bekliyorum. (TRT Spor'da geçmiş bu haber)

Semih'ten cevap: Burak benim kalitemde bir oyuncu değil. Pazar günü herkes bunu görecek.

Bu gerçek mi ?

Öyleyse Burak yarın atmadan bırakmaz bunları.

inception61
05.05.2012, 21:05
VEYSEL kardeşim kırdıysam seni kusura bakma sen ben hepimiz TRABZONSPORLUYUZ burada sevdamızı tartışıyoruz ve sizler benim için değerli insanlarsınız çünkü tutkumuz aynı kimseye kırıcı olmak istemem :)

.....
05.05.2012, 21:06
şenol hoca kimin daha iyi olduğunu bilmiyor. bilse ikinci yarıdan itiberen burak-henrique çift forvet oynardı. serkan, mustafa gibi adamlar forma yüzü göremezdi

Çok acımasız bir yorum olmuş hocam bence.

Mustafa çok iyi maçlar çıkarmaya başladı. Serkan'da elinden geleni yapıyor.

Oyuncular sahada koşmayınca Şenol Hoca suçlu. Koşan oyuncuları çıkarınca yine o suçlu. Ne zaman suçsuz bu adam ? Ne zaman gözümüzde kıymetlenecek acaba...

mavikan
kaliteli kulübe çocuğu.. anası bunu cami avlusu yerine yedek kulübesine bırakmış! bu rada "leyla ile mecnun" da ki müzmin yedek aklıma geldi , tipsiz!? :)))

Numan Yerlikaya
Taraftardan hiç ümitli değilim ama hadi bakalım..

Hatice Aslan
Bu gerçek mi ?

Öyleyse Burak yarın atmadan bırakmaz bunları.

Haber TRT'den..
Yapsınlar böyle haberleri daha iyi hem Burak hırslanmış olur :)

yatmaztara
05.05.2012, 21:07
umarım olcan oynamaz :(

tarsus
05.05.2012, 21:11
Burak bencil oynamaz ise orta sahada her topu burak ile bulusturma inadindan vazgecerse bu maci almamamiz icin hicbir neden yok

Emrah_ts
kaliteli kulübe çocuğu.. anası bunu cami avlusu yerine yedek kulübesine bırakmış! bu rada "leyla ile mecnun" da ki müzmin yedek aklıma geldi , tipsiz!? :)))

Hhahaahh aynen Kamil bu

Yiğit Gayretli

Neden oynamaz?

yatmaztara
05.05.2012, 21:12
Neden oynamaz?

dün yazmıştım 20 saniye sonra silinmişti. umarım ben yanılırım.

Veysel
05.05.2012, 21:13

Peki yerine kimin oynamasını öneriyorsun ?

Fatih ÇOLAK
05.05.2012, 21:14

Yine mi arkadaş? İşallah yanlış anlamışımdır...

Emrah_ts
05.05.2012, 21:14
Selamun Aleyküm herkese kızmayın ama biz hangi ölüm kalım maçını aldık.

3-1 LİK KUPA maçı hariç o da 5 mayıstaydı inşallah tarih tekerrür eder.

.....
05.05.2012, 21:15

Neden ?

Olcan sakatlıktan ötürü bir kaç maç iyi oynayamadı ama gs maçında baya iyileşmiş gördüm. Bence kesinlikle oynaması lazım.

Numan Yerlikaya
05.05.2012, 21:15
Neden oynamaz ne oluyor anlamadım ?

Fatih ÇOLAK
05.05.2012, 21:18
Vallahi dün yazmış, mesaj silinmiş...

Ben görmedim ama demek istediğini anladım aslında, yazık günah...

Burak? Tolga? Şimdi sırada Olcan mı var?

İşallah bu şekilde düşünmüyordur arkadaş da ben öyle anlamışımdır...

E. Okan Bülbül
05.05.2012, 21:19
hayırdır:confused:

haymatloshan

Hiç güleceğim yoktu,17 golle gol kralı olmuş bu devirde,birisi sakatlanmadığı sürece kulübeden çıkamamış birisi bunu söylüyor.

yatmaztara
Peki yerine kimin oynamasını öneriyorsun ?
aynen yerine koyabilecek adam gibi topçumuz yok belki halil olurdu oda sakat. olcan daha önce yazdığım sebeplerle bile yerine oynayacak adamdan daha etkili olabilir.

Hatice Aslan
Olcan'ı ilk önce GS'li dediler bunun sebebi Quiz programında eski Gs'li futbolcular Hakan Şükür ve Hagi'yi sevdiğini söylemesinden dolayı..
Şimdi ise Olcan Fb'li muhabbeti dolaşıyor.
Sanırım yukarıdaki renkdaşımın demek istediği bu.

KERİM
05.05.2012, 21:24
düşündüğümü düşünmüyordur inşAllah

Yiğit Gayretli
05.05.2012, 21:25

Eğer anladığım şeyse, silip bırakan insaflıymış...

hüseyin1975
05.05.2012, 21:26
Olcan ister Galatasarayli ister fenerbahceli olsun, bunlar beni ilgilendirmez.

Önemli olan kazandigi paranin HAKKINI versin, ona gösterdigimiz Sevgiyi oda bize göstersin, Formamiz ve bizim icin MÜCADELE etsin.

hüseyin1975
05.05.2012, 21:27
Bu arada GENC Semih Burakdan iyi oldugunu söylememistir.
Eger gercekden bunu dediyse artik GENC Semih degil APTAL Semih olarak Tarihe gececektir.
Kupada 1 Frikik Golü atmakle SÜPER olunmuyor.

.....
05.05.2012, 21:29
Olcan hakkında kimseyle tartışmaya bile girmem. Adam sakat sakat elinden geleni yapıyor.

Semih eğer öyle bir şey söylemişse bence yanlış yapmıştır. Tabi bu yanlışa şaşırdın mı diye sorarsanız şaşırmadım.

Mustafa Ayazoğlu
05.05.2012, 21:29
Olcan'ı ilk önce GS'li dediler bunun sebebi Quiz programında eski Gs'li futbolcular Hakan Şükür ve Hagi'yi sevdiğini söylemesinden dolayı..
Şimdi ise Olcan Fb'li muhabbeti dolaşıyor.
Sanırım yukarıdaki renkdaşımın demek istediği bu.

olcan fenerli diye biliyorum

.....
05.05.2012, 21:33

Gözünüzü seveyim bırakın artık şöyle konuşmaları.

Olcan Trabzonspor'un oyuncusudur.Başka takımı tutmak söz konusu bile değildir.

KERİM
05.05.2012, 21:34
burakta beşiktaşlıydı. maç mı verdi? kötü mü oynadı?
Formanın hakkını verdi

Emirhan Makul
05.05.2012, 21:35
Ceza Trabzonsporlu.

Hatice Aslan
05.05.2012, 21:36

Peki bu adam Fenerliyse veya Gs'liyse neden Antep'te oynarken Hakem ve Fenerli futbolculara dönüp 'Ekmeğimizi çaldınız İnşallah Trabzonspor Şampiyon Olur' diye bağırmıştır? Ayrıca Olcan fenerde geçirdiği yılları kayıp olarak görüyor verdiği reportaj yüzünden fenerliler kin nefret kustular antu'da Olcan Adın Batsın diye konu bile açmışlardı.

Yani benim mantığım almıyor fenerlidir lafını ondan soruyorum yanlış anlaşılmayayım renkdaşım :)

Sefa
05.05.2012, 21:36
Ceza Trabzonsporlu.

Beşiktaşlı ama Trabzonspor için ölür.

.....
05.05.2012, 21:37

Sizin mantığınıza göre de engin baytarda Trabzonspor'lu.

Geçiniz bu işleri.

FC-ST-PAULI-61
05.05.2012, 21:38
Ya ne fark eder ha fenerli ha gsli . Futbolcu Takim tutabilir ne var bunda.

altinkaya08
05.05.2012, 21:44
Olcan Fenevde oynadığı sezonu hayatının en kötü yılı olarakta söylemişti.

yatmaztara
05.05.2012, 21:46
neyse renktaşlar konu benden çıktı ben kapatıyım. :) dünki mesajımda olcan iki fb maçında kötüydü. eğer fb ye de sempati duyuyorsa, şenol hocaya söylesin yedek kalsın demiştim. tamamiyle temiz duygularımla yazmıştım. iki maç kötü oynayınca hemen aklıma bu geldi keşke gelmeseydi :(

gelen mesajlarada bakılırsa olcan yarın bomba gibi oynaması lazım inşallah da öle oynar. :)

Emrah_ts
05.05.2012, 21:50
http://www.facebook.com/photo.php?v=10150297011104491

Biraz kendinize gelip rahatlayın :)

Fatih ÇOLAK
05.05.2012, 21:52
Bir de şey vardı:

"Evi arabayı satın Fener'e basın" :)

Berkan
05.05.2012, 21:53
Yeneriz inşallah.

Hatice Aslan
05.05.2012, 21:55
Bir de şey vardı:

"Evi arabayı satın Fener'e basın" :)

İyi hatırlattınız renkdaşım :)

Yaşar
05.05.2012, 22:07
M.Yumlu da Galatasaraylıymış diyorlar...

Süleyman Baykan
05.05.2012, 22:11
M.Yumlu da Galatasaraylıymış diyorlar...

Pöff be abi;

Yani muhabbet nerelere geldi şu önemli maçın başlığında maçtan konuşalım bu cik cikleri nasıl madara edeceğimizi konuşalım hiç bir maçtan bu kadar umutlu olmamıştım saldırgan ve rakibini ısıran bir Trabzonspor olacak bu maçta ilk golü biz bulursak fenevliler dağılır benden söylemesi.

Cihad Varlı
05.05.2012, 22:14
Allah rızası için gaza gelmeyelim , sakin olalım .
Olay yok .
Sadece destek .
Ekmeklerine yağ sürmeyelim .

Hatice Aslan
05.05.2012, 22:16
Gazeteci: Fenerbahçe maçına nasıl bakıyorsunuz ?

- Sadri Şener: Mavi gözlerimle bakıyorum. Neyle bakacağım?

ççç ççç ççç

Kamil Çakmak
05.05.2012, 22:19
Evet yarın Trabzondayız.. Hem yürüyüşte hem maçta. Bizsiz yürüyüş maçmı olur yahu:)

Bud Spencer
05.05.2012, 22:22
Gazeteci: Fenerbahçe maçına nasıl bakıyorsunuz ?

- Sadri Şener: Mavi gözlerimle bakıyorum. Neyle bakacağım?

ççç ççç ççç

hahahah:D:D

Mustafa Umut
05.05.2012, 22:41
avrupa maçlarımız hariç sene başından beri bir tek bu maçı geçen seneki maçları nasıl heyecanla bekliyorsam bekliyorum.

cümlemi yazdıktan sonra okudum kendim de bir şey anlamadım :)

Cafer Bulur
05.05.2012, 22:45
Emre ve volkan küfürden arti motivasyon saglayacak topculardir,lütfen bu futbolculara küfür edilmesin.

Trabzonsporu seven,basarisini isteyen yarinki macta fb aleyhine tezahürat yapmamali,sadece takima destek vermeli.

Cihad Varlı
05.05.2012, 22:46
Ben izleyemeyeceğim , kalp dayanmıyor anasını satayım .

Cafer Bulur
05.05.2012, 22:47
Ben izleyemeyeceğim , kalp dayanmıyor anasını satayım .
Hayirdir,biz mi sampiyonluga oynuyoruz?:rolleyes:

umitçebi
05.05.2012, 22:47
bence bizim takım fenerden daha iyi dripling ve baskı yapabilecek bir takım.fener baskı yediğinde sürekli top kaybediyor.bizim takım eğer 51 maç yapmasaydı fizik olaRAK harika durumda olabilirdi.Ancak yine de fenerbahçeden daha iyi futbol oynayabileceğimizi düşünüyorum.
bende öyle düşünmek istiyorum..ama gerçekci olursak öyle değil maalesef..çok iyi olduğumuz geçen senede kadıköyde bızı ezdıler..bu senede..yanı istedıklerı zman bızı kıtleyebılıyorler...

Mustafa Umut
05.05.2012, 22:48
ilk maçta dediğimi Şenol Hocam bu maç için söylemiş. rakiple ilgilenmemek en doğrusu. bu maçın bizim için ayrı bir önemi varsa bunu rakiple oynayarak değil, takımımızı diğer maçlara oranla daha da çok desteklemek olacak. saha içinde ve dışında çıkacak her olumsuzluk hanemize bir eksi olarak yazılacak. rakiple oynadığımız her dakika bizim takımımızın aleyhine geçen dakika olur. bence rakibe yönelik yapmamız gereken tek eylem top onlardayken ıslıklamak olur. aksi takdirde yabancı madde atmanın hiçbir faydası olmayacaktır. örneğin ilk maçta o kadar iyi oynuyorduk, sahaya meşaleler vb. yabancı maddeler atıldı oyun yaklaşık 3-4 dk durunca takım da yavaşladı.

Berkan
05.05.2012, 22:48
Sakin ve kontrollü oynarsak istediğimizi alırız.

unyelimetin
05.05.2012, 22:52
Ünye Trabzonsporlular Derneği olarak hem yürüyüş hem de maçta olacağız inşallah.

Gazamız mübarek olsun.

zafer6161
05.05.2012, 22:52
eğer maçın bitimine 5 dk kala mağlup girersek bu maç iptal olacak:rolleyes:

Cafer Bulur
05.05.2012, 22:55
Birakin bu isleri,ortami yok yere germeyin.

Söyle olacak böyle olacak bunlar gereksiz isler,96 daki mac yarida kalmadiysa yarinki mac hic ama hic yarida kalmaz.

zafer6161
05.05.2012, 22:56
Birakin bu isleri,ortami yok yere germeyin.

Söyle olacak böyle olacak bunlar gereksiz isler,96 daki mac yarida kalmadiysa yarinki mac hic ama hic yarida kalmaz.

istenmeyen olaylar istiyoruz :p

jako13
05.05.2012, 22:59
voolkan denen tarih öncesi ilkel adam es kaza götüyle topu ıstop ederse istanbula kadar koşturmaz isek bize yazıklar olsun ))

Hatice Aslan
05.05.2012, 23:02
Fenerliler en son " fener gol gol gol iki kupa geliyor" dediklerinde lig kupasını Bursaspor. Türkiye kupasını Trabzonspor almıştı. :D

ççç ççç ççç

Cihad Varlı
05.05.2012, 23:05
Hayirdir,biz mi sampiyonluga oynuyoruz?:rolleyes:

Keşke şampiyonluğa oynasak abi .
Kupalardan , şampiyonluklardan daha önemli şeyler var şimdi ortada .

Erdinç Dilek
05.05.2012, 23:09
Ben İzmir'de okuyorum.(iyte'de-okul urla'da,yani okul şehre bir hayli uzak). Yarın İzmir'e geleceğim ve maçı kendi taraftarımla izlemek istiyorum. Buca'da bir derneğimiz olduğunu biliyorum ancak maçtan sonra okula dönme mecburiyetim olduğu için ulaşım sıkıntısından ötürü maçı orada izleyemeyeceğim. Kendi taraftarımla beraber izleyebileceğim başka bir yer varsa lütfen bilgilendirir misiniz?

Üni Ts Ege grubunun facebook adresinden alıntıdır..:
BORNOVA TOPLANMA BİLGİLERİ: 16.30, EGE ÇARŞI ÖNÜ, GİDİŞ 515 İLE..
BUCADA MAÇ İZLEME YERİ: GÖL PASTANESİ

grubun facebook adresi:
https://www.facebook.com/pages/%C3%9CN%C4%B0-TS-EGE/106787136009236

Hatice Aslan
FLAŞ...Trabzon halkına büyük hakaret

Trabzon Valisi Recep Kızılcık ve Trabzon Emniyet Müdürü Ertan Yavaş’ı bu şahıstan hesap sormaya çağırıyoruz. Emrinizde ki memurun şehrimize, takımımıza ettiği hakaretlerin hepsi kayıt altında, gereğini yapın. Bu konunun takipçisi olacağız.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan fanatik Fenerbahçe taraftarı, Adnan Gümüştekin isimli bir polis memuru, http://twitter.com/#!/ULUBEY21 Twitter hesabından Trabzon halkına, Trabzonspor taraftarına, Trabzonspor Kulübü Başkanı’na, futbolcusuna hakaretler küfürler yağdırıyor.

Trabzon'da görev yapan bu polis memurun ivedilik ile cezalandırılması bekliyoruz. Trabzon halkını tahrik etmemek amacı ile bu kişinin fotoğrafını yayınlamıyoruz. Fakat fotoğrafı bizde saklı olan bu polis memurunun gereken cezayı almaması halinde kendisini Trabzon kamuoyuna tanıtacağımızı bilmenizi ve Trabzon halkı adına gereğini yapmanızı bekliyoruz.

http://b1205.hizliresim.com/x/5/5crr1.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Yazıklar olsun ya!

Fatih ÇOLAK

Abi GS maçındaki tahmininle senin devrinin bittiğini düşünüyorum :p

Olmaz!

TSelif
Yarın biz yenelim bjk ta yensin. Çünkü feneri yenince maç sonu tribünde olacak olan şenlikler gsnin şampiyonluğunu kutlamak olarak algılanacak bu da ben delirtecek:mad:
O yüzden biz yenerken bütün kalbim bjk ile olacak :)

TSelif
05.05.2012, 23:12
Buyrun işte devletin memuru, polisi. Biz hakaret etsek hapislerde çürürüz ama adama baksana istediğini söylüyor.
Bu adam nasıl şikayet edilir .. Çok ciddi soruyorum ?

güneyli
05.05.2012, 23:12
Fenerin hikayesi şuydu 8 maç 2 kupa,7 maç 2 kupa...........4 maç 2 kupa,3 maç 2 kupa,idi devamı 2 maç 1 kupa 1 maç 1kupa,maçta kalmadı kupada...Yakın saraçoğlunu..
Şenol hocamın dediğini hatırlatayım.."Yalnızca takımına destek ver."
..Rakibe olan öfkemiz rakibi değil bizi baskı altına alıyor..Yine aynı tuzağa düşersek yuh diyeceğim..Destek verirken aralara rakibe tepkiyi serpiştirin...Lakin takım tribünle bütünleşsin..Bunun yolu takımı desteklemekten geçer..

sessizkral_1
05.05.2012, 23:15
kendi sahanda, alex ve g.gönül den ve belkide emreden (aykutun keseceğini düşünüyorum) yoksun fenerbahçeyi

bu koşullarda yenemiyorsan..

maça çıkmana bile gerek yok.

Hatice Aslan
05.05.2012, 23:17
Buyrun işte devletin memuru, polisi. Biz hakaret etsek hapislerde çürürüz ama adama baksana istediğini söylüyor.
Bu adam nasıl şikayet edilir .. Çok ciddi soruyorum ?

Emniyeti arayıp yada delilleri gösterip şikayet etmek gerekiyor bence birşeyler yapılabilir.

kaan53
05.05.2012, 23:39
ayva çiçek açmış yaz mı gelecek fener Trabzona nasıl gelecek !

oguzhanssan
05.05.2012, 23:42
Arkadaş biz yine yenemeyiz bunları..oyunu kitleriz beraberee biter..klasik ..takımın çapı uetmez..

oguzhanssan
05.05.2012, 23:46
http://www.htspor.com/diger/haber/739919-kurek-federasyonu-baskani-haberturkun-haberini-dogruladi

heryerde şike

Canİlker
06.05.2012, 00:10
trabzonca görev yapan bir polis memurunun twitterda attığı mesajı aynen size aktarıyorum.

dişi hamsilerin arasında maç izleme keyfini yaşayacağım. poponuzu yırtsanızda şampiyon FENERBAHÇE.

trabzon emniyet müdürlüğüne şikayet maili attım. benim annemde kız kardeşimlerimde orada olacak ve bu polis memuru güvenliğini sağlayacak. gerekli mercilere şikayette bulundum ben.sizinde haberiniz olsun.

https://twitter.com/#!/Kuklaboncugu/status/198871249345183745/photo/1

Yasin T.
06.05.2012, 00:19
Fener defansına yakın bir bölgede yapacağımız presle rakibi hataya zorlayabiliriz. 1-1 berabere kaldığımız maçta bunun örneklerini görmüştük. Bu yüzden maçın kilit noktası bana göre orta saha. Colman ve Zoko'nun ortada liderlik vasıflarını ortaya çıkarması gerekiyor.

Fatih ÇOLAK
06.05.2012, 00:26
Halil Yazıcıoğlu ‏ @tosgodumHalil

Isyan sokaktan once denize indi! Tesisteki odamdan, Novotel aciklarindan gelen tezahurat ve kornalari duyuyorum.

oguz_22
06.05.2012, 00:30
sakin olup ortasahada kapacağımız toplarla kontrataklardan pozisyonlar bulabliriz. fener zaten her gol bulamadığı dakikalarda şuursuzca ataklar yapacaktır.
eğer son paslarda iyi olursak fark atarız diyorum yeterki oyuncularımız bencillikten uzak dursunlar

Mustafa Ayazoğlu
06.05.2012, 00:30
Halil Yazıcıoğlu ‏ @tosgodumHalil

Isyan sokaktan once denize indi! Tesisteki odamdan, Novotel aciklarindan gelen tezahurat ve kornalari duyuyorum.

helal olsun :)

Çakıroğlu İhsan
06.05.2012, 00:36
Tek isteğim Trabzonspor arması ve bordo-mavi renklerin taşındığı formanın hakkını versinler sonuç mühim değil../

Gökçebey
06.05.2012, 00:42
Bizimkiler takalarla fenerin kaldığı Novotel'i taciz ediyorlarmış sanırım. Koman yiğitlerim :D

Mustafa Ayazoğlu
06.05.2012, 00:51
Bizimkiler takalarla fenerin kaldığı Novotel'i taciz ediyorlarmış sanırım. Koman yiğitlerim :D

denizden çıkarma mı yapılıyor

fış fış kayıkçı kayıkçının küreği :)

OYılmaz
06.05.2012, 01:00

http://www.youtube.com/watch?v=pwid4f0ynSw

İşte şimdi maç havasına girdim. :D Bakalım bizim vali, emniyet müdürü helikopter destekli operasyon yapacak mı ? Çevre illerden tank desteği, uzun namlulu, ağır silahlar. Saldırın uşaklar.

Bordo_MaviM_61
06.05.2012, 01:00
Şu Trabzonspor formasıyla sahaya dalacak fenerliler var söylentisi çok ciddi yalnız..
Sahaya bir kişi bile girip bir fbli oyuncuya dokunsa hükmen maglubiyet alırız Allah korusun..
Herkes sağındaki solundakine dikkat edip sahip çıkmalı..

Süleyman Baykan
06.05.2012, 01:03
Babam önceden Rize kalırdı bu şerefizler diyor Trabzon'da kaldıklarına dua etsinler uyku haram bunlara.

Kenan Berber
06.05.2012, 01:11
Selçuk Şahin ‏ @_selcuksahin
Saat 1 ve trabzon taraftari deniz tarafindan otele teknelerle yaklasarak gurultu yapmaya calisiyolar.. Sanirim dertleri bizi uyutmamak..

Daha bu başlangıç!

Gökçebey
06.05.2012, 01:11
fbli Selçuk Şahin :D Selçuk Şahin @_selcuksahin

Saat 1 ve trabzon taraftari deniz tarafindan otele teknelerle yaklasarak gurultu yapmaya calisiyolar.. Sanirim dertleri bizi uyutmamak..

ççç ççç ççç

Mustafa Ayazoğlu
06.05.2012, 01:12

Selçuk Şahin ‏

titanic
06.05.2012, 01:12

Daha bu başlangıç!

sen saat bire kadar uyumamışsan zaten görev başarıyla tamamlanmış demektir.

Fatih ÇOLAK
06.05.2012, 01:13

Bilmiyolarki biz sabaha kadar uyumasakta yarin cikip bu formayi sonuna kadar terleticez..

ççç ççç

Kaya
06.05.2012, 01:14
Terli terli üşütme Selçuk... :D

Mal bu ya... :)

Royal Heart
06.05.2012, 01:16
Terletirler Selçuk'u o sahada.

Fatih ÇOLAK
Mission Completed

Saat 1:00 olmuş, bu hala ayakta, nasıl kalkacaksın panpa? :D

Enes Ünal Kaya
keşke video olsa :D :D

Mustafa Ayazoğlu
Gökhan Gönül twitleti sıfırlamış :)

Hatice Aslan
06.05.2012, 01:18
Terli terli içme o soğuk suyu evlat! Şimdi sakin ol ve o bardağı bana ver! :cool:

Bordo_MaviM_61
06.05.2012, 01:20

Bilmiyolarki biz sabaha kadar uyumasakta yarin cikip bu formayi sonuna kadar terleticez..

ççç ççç

Yalnız selçukta bu ara aşırı bir özgüven var maçlarda cezasahasının önünde messivari çalımlar falan deniyor uykusuzluktan yarın patlayabilir :D

POYRAZ
06.05.2012, 01:22
Terli terli içme o soğuk suyu evlat! Şimdi sakin ol ve o bardağı bana ver! :cool:
Amerikan filmlerinin Türkce olarak
dublajlanmis hali gibi :D

cyberentalpi
06.05.2012, 01:22
Terli terli üşütme Selçuk... :D

Mal bu ya... :)

:)) ağır mal hemde

Bud Spencer
06.05.2012, 01:24
ölmeye gelen adamlar uykusuzluk yüzünden isyandalar:)

Uğur Demircioğlu
06.05.2012, 01:25
karadan da geçen sefer ki gibi toplu torpil patlatma organizasyonu yapsalar şöyle gece 3e doğru hepten isyan etsinler.

Hatice Aslan
06.05.2012, 01:29
Amerikan filmlerinin Türkce olarak
dublajlanmis hali gibi :D

Daha çok Arka Sokaklar'daki Rıza babaya özendim ççç

Uyutmasınlar onları.. Yarın sahada uyurlar :cool:

SAFA
06.05.2012, 01:30

Selçuk Şahin ‏

Rıza Baba : Ver o klavyeyi evlat :D

Mert Oğuzlu61

ççç ççç

tabi gaval güççük geldi, büyüğğnü çalmak istiyon.

OYılmaz
Aykut sana sormaz mı gece gece internette ne yapıyordun diye ? Önce bir geçmişi sil hele.

Uğur Demircioğlu
06.05.2012, 01:31
tabi gaval güççük geldi, büyüğğnü çalmak istiyon.

vuvuzela lazım bunlara :D

FC-ST-PAULI-61
06.05.2012, 01:31
Agiz Burun kirmadigimiz icin sevinsinler Hirsizlar.

Fatih ÇOLAK
06.05.2012, 01:32
Twitter'dan...

http://s14.directupload.net/images/120506/yolhkm69.png

Hatice Aslan
06.05.2012, 01:34
Rıza Baba : Ver o klavyeyi evlat :D

ççç ççç ççç

Twitter'dan...

http://s14.directupload.net/images/120506/yolhkm69.png

Bu twitleri yazan aynı kişiler mi yav? :D

SeRHaD
06.05.2012, 01:36
Yorum yapamıyorum.Yarın kahvede çok rahat bi skor almak ve deli gibi sevinmek istiyorum.stresliyim.

Oğuzhan
06.05.2012, 01:39
bir kere de şansa bala bir gol atalım maçın ilk 5 dakikasında, adamların morali yerle bir olsun ya.

hep yiyen taraf oluyoruz şu saçma golleri.

Hatice Aslan
Bütün Otel ayaktaymış ççç ççç ççç ççç

Uğur Demircioğlu
Taraftarlarımız teknelerle amfibi çıkarma yapıyor Novotel'e. bmn twitter sayfasından...:)

D.Demir
06.05.2012, 01:42
Bizde oteli arayıp telefonlamı bağlansak napsak :D

FC-ST-PAULI-61
06.05.2012, 01:43
Benim Kadrom söyle olur.

--------------------Onur------------------------
celustka----giray----------glo------cech---------
---volkan-----zokora----colman-----olcan--------
-------------------------halil-----------------------
-----------------Burak-----------------------------

Kendi Sahamizda birkere saldiralim ofansif oynayalim ya birkere.
Alex yok Sow yok ölmüs homer simpson ( Semih) de Gol atamaz zaten.

Fatih Kuloğlu
06.05.2012, 01:44
http://b1205.hizliresim.com/x/6/5czyw.jpg

Seve seve olmazsa .....

Yasin Altuntas
06.05.2012, 01:45
Telefondan yazıyor :)

O Is Telefindanda oluyor Internet olsun yeter :D Yaziktir Dus almadan yatar simdi ..

Deniz Tosunoğlu
06.05.2012, 01:46
Bu maclarda taktik maktik, kadro madro hepsi palavra. Fenerbahceye karsi her futbolucumuz ölümüne kadar oynamali.

SAFA
06.05.2012, 01:46
Gökhan Gönül : Valla kuzenim yazmış .

Delibas
06.05.2012, 01:47
bilmiyorlarki sonuna kadar kökleyecez bunlari.

Fatih Kuloğlu
06.05.2012, 01:48
http://www.youtube.com/watch?v=g3hN5JEwgwg

MAÇIN ATMOSFERİNE BİRAZ DAHA GİRELM :DD ama bu gidişle uykusuzluktan yarinki yürüyüşü kaçırcam :(

Hatice Aslan
06.05.2012, 01:49
yukarıdaki resme hala aklım takıldı. Bu twitleri atan aynı kişi olmalı.

Yasin T.
normandiya çıkarması var dediler geldik :D

Bud Spencer
yahu isterse interneti plazmaya baglasin
o gürültüde olmaz bu is:)

Fatih Kuloğlu
06.05.2012, 01:50
http://www.youtube.com/watch?v=g3hN5JEwgwg stadda yapılacak en iyi tezahürat bu olur

Hatice Aslan
06.05.2012, 01:50
Gökhan Gönül : Valla kuzenim yazmış .

ççç ççç

Allahta seni güldürsün renkdaşım.
----------------------------------

Ayrıca yarın sahaya çıkacak kadro önemli değil. Kim oynarsa oynasın ama canla başla hırsla oynasın!

FC-ST-PAULI-61
06.05.2012, 01:52
Bu igrenc Selcuku bosverin ya tam bir fenerli zaten.

Kadir
06.05.2012, 01:53
Arkadaş şu antuya bakınca dünyada ki en ilginç yaşam formunun fenerbahçe taraftarları olduğunu görüyorum ya.. Acıyorum kuşlara :)

Oğuzhan
06.05.2012, 01:55
Bencede iyi degil.

Bu Avrupa ve Amerika kıtası bizim ülkeden çok farklı herhalde :D

Sefa
06.05.2012, 01:57
Yavşak Medya haberi hemen girmiş aman geç kaldınız..

http://www.trtspor.com.tr/Haber.aspx?Id=20904#.T6Wp1GK5XSM.twitter

Samet Yildirim
06.05.2012, 01:58
--------------Tolga-------------
Celu-------Giray--Glowacki---Cech
------------Zokora-Colman------
--Serkan------Alanzinho----Olcan
--------------Burak-------------

Rakip alanda pres pres pres yapmaliyiz.

Fatih ÇOLAK
06.05.2012, 01:59
Kesinlikle son 2 tweeti başka birisi attı, diğer tweetleri okuduğumuzda bu anlaşılıyor...

Sefaenes
06.05.2012, 01:59
selcuk sahin bir anadolu takiminda oynasa 0 bir oyuncu olur ama fb oldugu icin kendisini messi olarak düsünuyor gerci hepsi öyle bir ara Ankaradan aldigi oyuncular vardi neymis chelseanin elinden almislardi abdulkadirmi neydi nerede oldugu simdi belli degil fb formasini giyenlerin yarisi öyle

Fatih Kuloğlu
06.05.2012, 02:02
selçuk şahin olayı sazan.avi olabilir

Oğuzhan
06.05.2012, 02:03
selçuk şahin olayı sazan.avi olabilir

Yok gerçek hesabı ne açıdan sazan.avi :D

Fatih Kuloğlu
06.05.2012, 02:04
biri hacklemiş olabilir incisözlükten mesela

Hatice Aslan
06.05.2012, 02:07
inciciler bir kulübün sitesini hackleyip Bilica'yı transfer ettiklerini falan yazmışlardı :D

SALDIRAY
06.05.2012, 02:07
----------------Onur
Celustka----Giray----Glowacki----Cech
------------Zokora---Serkan

Volkan----------Colman------Olcan
---------------Burak

Enes Ünal Kaya
06.05.2012, 02:09
biri hacklemiş olabilir incisözlükten mesela

çok zor.. bu kdr kısa sürede o haberi alıcak da biri hacklicekde çok zor..

inci eski inci değil zaten artık

Sefaenes
06.05.2012, 02:10
trt soruna gitti galiba serefsiz bunlar halkin parasinla tek fb destekliyorlar

Hatice Aslan
06.05.2012, 02:11
Trabzonspor taraftarı otele teknelerle gelip, klaksonlar çalıp, tezahüratlar yapıp, otele projektör tutuyor. Bir süre susup yani yaklaşık 15 dakika sonra tekrar başlıyorlar.

Sinir Bozmak için bire bir

caner erkin

Yiğit Gayretli
06.05.2012, 02:15
Arkadaşlar konu biraz özünden koptu sanırım. Mesajları silmek durumunda kaldım. Forumu bayan ve küçük yaştaki üyelerimizin de gayet aktif kullandığını unutmadan mesaj yollarsak seviyeyi korumuş oluruz.

Anlayışınız için teşekkür ederim...

Hüseyin Çümen
06.05.2012, 02:16
http://www.youtube.com/watch?v=TWm-lsQP0PY&feature=related

tekrar tekrar izleyin bu şerefisz ler seneler önce nası çaldırlar şampiyonluğumuzu

Hatice Aslan
06.05.2012, 02:17
Fenerlileri uykusuz bıraksınlar. Uykusuz olan insan birşeye motive olamaz :D

Mert Oğuzlu61
06.05.2012, 02:20
bu maçı alalım ama üst bitsin. üst biter dimi ? :D

TheCrow
06.05.2012, 02:22
Yıllar sonra taraftarımızdan rakibin konakladığı otele sortiler düzenlenmesini geçmişteki başarılı günlerimizin geri geleceğinin bir sinyali olarak görüyorum. Saldırın cengaverler, uyutmayın hiçbirini.

Cihad Varlı
06.05.2012, 02:23
Ulan medya , ulan !

uzundurukan bay
06.05.2012, 02:24
Ünye Trabzonsporlular Derneği olarak hem yürüyüş hem de maçta olacağız inşallah.

Gazamız mübarek olsun.
teşekkürler ünye.

Sefa Murat Dokuz
06.05.2012, 02:24
4-1 , Burak 3 tane atar

E. Okan Bülbül
06.05.2012, 02:29
uyutmayın ulan uyutmayın :D

~UniCef~
06.05.2012, 02:32
Arkadaslar kazanacagimizi hic sanmiyorum .. cok ümitlenmeyelim :)

ama umarim ki sampyonluktan ederiz :)

yorumsuz6117
06.05.2012, 02:34
Artık yenmeliyiz şu şerefsizleri.

azelea
06.05.2012, 02:39
bunları bir daha şampiyonluktan edelim yeter

Hüseyin İlkin
06.05.2012, 02:56
Son iki sezon olduğu gibi şampiyonluk ihtimallerini tamamen ellerinden alacağımız bir maç olarak görüyorum.

61Cem61
06.05.2012, 02:59
Bence onlar uyumuştur çoktan

.....
06.05.2012, 03:06
Taraftarımız maçtan önce başlamış.

Eski günlere dönüyoruz mu ne :)

fanatikdevri
06.05.2012, 03:22
Baskından bir foto hela olsun uyutmayın şeref yoksunlarını
http://t.co/yPwKiMqt

only ts
06.05.2012, 03:40
http://d1205.hizliresim.com/x/6/5d34z.jpg

memozcan
06.05.2012, 03:55
umarım yeneriz, ve umarım bjk de cinconu yener...

Asi Çaykaralı61
06.05.2012, 05:09
Çok önemli bir mücadele hedefimiz her zaman olduğu gibi 3 puan bastır Trabzonsporum

Celal Demir
06.05.2012, 08:15
Allah ım sen Trabzonspor lu futbolcularımıza güç kuvvet ver günahkarları yenmemizi nasip eyle yarabbi AMİN...

cunguslu
06.05.2012, 08:49
bir diyarbakırlı kardeşiniz olarak size yürekten başarılar diliyorum bizim diyarbakırspor da bügün of deplasmanında trabzonlu kardeşlerimizin desteğini bekliyoruz

inception61
06.05.2012, 08:53
bir diyarbakırlı kardeşiniz olarak size yürekten başarılar diliyorum bizim diyarbakırspor da bügün of deplasmanında trabzonlu kardeşlerimizin desteğini bekliyoruz

kardeşim HOŞGELDİN İNŞALLAH İSTEDİĞİNİZ hedeflere ulaşırsınız bunu en az sizin kadar istiyorum ve Anadoludan tek sevdiğim takımsınız ;)

Uğur Gündüz
06.05.2012, 09:19
1996 yilindan beri fb ile özellikle iç saha maçlarımız normal oynanmıyor. Maclar hep gerginlik temeline oturtuluyor ve bundan da hep kazançlı çıkan rakip oluyor. Normal futbol macı havasında oynansa (deplasmanlardaki acizlikleri göz önüne alındığında) defalarca yenebilecegimiz rakibi neredeyse 10 yılda 1 yenebiliyoruz.

Bu döngüyü kırmak bizim elimizde. Bir FB macından öncede hiç bir açıklama yapmayalım, sadece maç saatini bekleyelim, mitingler, mecburculuk, ölüm kalım davaları olmasın , sadece mac oynayalım. Bir kerede rakibi motive edecek beyanlar olmasın .

Kısaca sadece futbol macı oynadığımızda onları eskiden olduğu gibi 7 sene üst üste de yenebiliriz. Ama bu ortam kurtlar için, bizde kurt değiliz maalesef.

U.Sadıkoğlu
06.05.2012, 09:22
Fenerbahçe'li futbolcular bu maça leyla gibi çıkacaklar , taraftarımız baskı kurduğu takdirde maçın hemen başlarında skoru yakalayabiliriz..

Şayet maçı önde götürürsek zaten taraftarın Aziz ve Yardakçılarına söveceği aşikar olası bir ters durumda ki buna ondalık olarak %4'lük bir ihtimal veriyorum çok büyük olaylar çıkacağını görmek için alim olmaya gerek yok.

Bu arada 12'de Borçlar sınavım var hepinizden dua bekliyorum :D

batugol
06.05.2012, 09:22
bu akşam bu süper lig denen şerefsizlig tv projesi biter
bu feneri ''futbol olarak'' aykutun ''anlayamayacağı'' bir şekilde avni akere gömmeliyiz

evrents
06.05.2012, 09:23
Kesinlikle kazanmalıyız.

titanic
06.05.2012, 09:26
Fenerbahçe'li futbolcular bu maça leyla gibi çıkacaklar , taraftarımız baskı kurduğu takdirde maçın hemen başlarında skoru yakalayabiliriz..

Şayet maçı önde götürürsek zaten taraftarın Aziz ve Yardakçılarına söveceği aşikar olası bir ters durumda ki buna ondalık olarak %4'lük bir ihtimal veriyorum çok büyük olaylar çıkacağını görmek için alim olmaya gerek yok.

Bu arada 12'de Borçlar sınavım var hepinizden dua bekliyorum :D

Allah yardımcın olsun renkdaşım. Trabzonsporumuzun da

worldmaster
06.05.2012, 09:37

Oooo hemseri bulduk :)) . Bugun cifte galibiyet bekliyoruz o zaman

amasya0561
06.05.2012, 09:58
ilk maçtan sonra fb li bir arkadaş sırıtarak yanıma geldi ona dedimki size öyle bir yenecegizki yıllar boyu unutamayacaksınız.
bu maç öncesi gayet rahatım fb ye unutamayacakları 6-1 lik bir ders verebilirmiyiz acaba. ben futbolcularımıza güveniyorum. Hiçbir zaman skor tahmini etmemişimdir ama bu maçta hissettim:)

Oğuzhan
06.05.2012, 10:08
Energy forma giyiyoruz.