PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 5. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 3 Fenerbahçe

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Ertuğrul ATALAY
04.05.2012, 10:35
Glovaçki umarım oynar....
gs maçında oyuna girmesi ile defanstan topla çıkşımız etkilki olmuştu...

cakalkerem
04.05.2012, 10:59
Evet en sonunda geldik dananın kuyruğunun kopacağı yere....

verilen demeçler, edilen laflar, oynanan oyunlar artık yeter...

Bu maç yenelim artık şu şikebahçeyi...

Ölümüne oynayalım...Kesinlikle başka bir sonucu kabul etmiyorum...

Recep Çaltepe
04.05.2012, 11:05
şu anda fb'lilerin bize karşı en elle tutulur söylemi; "bizi sahada yenemiyorsunuz" şeklinde. Eğer biz bu adamları bu hafta yenersek, hatta üzerine bir de bu galibiyetle şampiyonluktan edersek bu söylemlerini de ellerinden almış oluruz.

O yüzden sezondaki diğer 3 maçı bilmem ama bu maçı kazanmak bir çok açıdan çok önemli. Kazanırsak uzun süre konuşulur bu seferki maç.

cyberentalpi
04.05.2012, 11:17
sakin olalımı kabul etmiyorum.
Olay cıkmasini kabul etmiyorum.

Her seyi her kotulugu yapıp is bize gelince baris cagrilarını kabul etmiyorum.

Vur Trabzon'um. Su adamlara tarihi bir aci ver iclerinden cikmasin. hos geldin yok. gule gule yok. nezaket yok. alttan alma yok.

Bu macta olumune oynamayan oyuncu defolsun Ts den.

cyberentalpi
04.05.2012, 11:19
kesinlikle

fenerin gaza getirmek olur, fener küfürü sever, olayli maclari sever.. ekmegine yag sürmek olur... fark ettiyseniz, hep butür maclardan galip cikan fener oluyor, adamlar hoslaniyor kufur yemekten, tepki görmekten, gaza geliyorlar.

biz takimimiza destek vermeliyiz, bunu yapabilirsek, fenerin bizi asla yenemez.

Bende sizi kabul etmiyorum

Herkes hak ettigini almalı. Hic bir takıma bunu demem ama bu serefsiz ordusu her seyi hak ediyor

iskenderunlu
04.05.2012, 11:20
gelsinlerde görsünler bana bilet kimse alamazmı gelim sizlerle izleyim Hatay'dan

Ömer SEVİNÇ
04.05.2012, 11:20
Kavga yok, gürültü yok. Yapacağımızı lig maçında yaptık zaten. Şimdi sadece takımımıza destek var.

SAFA
04.05.2012, 11:25
Sadece takımı desteklemeliyiz . Rakip oyuncularla kesinlikle uğraşmamalıyız çünkü bu durum hep rakibin lehine bizim aleyhimize dönüyor . Yenilgi dışında her sonuca razıyım .

KOSİFOĞLU
04.05.2012, 11:28
Dün Ahmet Çakar'ı dinledim de Ahmet Hoca M.Kamil Abitoğlu için maç tatil etmeye meyilli hakem diyor. Örnek olarakta Diyarbakırspor-Bursaspor, Bursaspor-Gaziantep maçını verdi. Bünyamin Gezer'de verilebilecek başka hakem yok dedi. Yerinde atama dedi. Bence ikiside haklı hakem sıkıntısı var Cüneyt Çakır ve Fırat Aydınus'tan başka diğer hakemlerde değerlendirilmeli.

KOSİFOĞLU
04.05.2012, 11:32
Maça gidecek Taraftarlarımıza sesleniyorum. Hükmen mağlubiyet fenerin işine yarar. Ekmeğine yağ süreriz. Şenol Hoca'nın da dediği gibi rakip takımla uğraşmadan nefesimizin sonuna kadar takıma destek olunmalı 90dk tezahürat yapılmalıdır. Futbolcularda kanının son damlasına kadar mücadele edecektir. Feneri yenip Cimbom'a şampiyonluk yolu açılmalıdır.

Faik Yılmaz
04.05.2012, 11:42
Takım Gs maçındaki sitekli oyununun yarısını sahaya yansıtsın yeneriz....

Şenol Hocanın o kadar anlamlı laftan sonra fenere yenilmeyeceğini umuyorum......

Bu maç şimdiye kadar oynadığımız 51 maçtan daha değerli.....

strese girmek anlamında söylemiyorum takım her şeyini ama herşeyini ortaya koymalı....

KOSİFOĞLU
04.05.2012, 11:50
-----------Tolga-------------
Serkan--Giray--Glowacki--Cech
--------Zokora-Colman--------
Henrique-----------------Olcan
-----------Alanzinho----------
-------------Burak------------

fındıkoğlu
04.05.2012, 11:50
Maça gidecek arkadaşlardan ricam..
Ne olur lütfen haklıyken haksız duruma düşürmeyin bizi...;)
Eminimki her türlü frovakatif eylemde bulunacaklar ne olur ama ne olur sahaya müdahaledede bulunmayalım...:o
Hatta sinirlerine hakim olamayacak olan varsa maçada gitmesin....;)

atf61
04.05.2012, 11:53
arkadaşlar tek sıkıntımız tribünün baskı oluşturamamız...bunu yaptıkmı yakıp yıkmaya gerek yok...her türlü çakarız..

sedatalis82
04.05.2012, 12:00
fener gs maçını sahasında bir şekilde kazanır
o yüzden bu hafta şampiyonluk maçları
beraberlikte yetmez onlara gs kazanırsa şampiyon olur bu şekilde
bize gelirse
beşiktaşın yenilme ihtimali düşük olduğundan
biz mutlaka yenmeliyiz
yoksa bjk son maçta bizi yenerek 3. olabilir.
yani fenerede trabzonada beraberlik yaramıyor
son 2 yıl içinde fenere çektirdiklerimize bir yenisini belkide en anlamlısını ekleme zamanı.
hem onları şampiyonluktan etme
hemde 3.lük garantisi için çok önemli maç.
Hakkımızda hayırlısı olsun

sedatalis82
04.05.2012, 12:02
bence fener maçı hükmen kazanmak için sahaya atlayacak adam ayarlamıştır.
sahaya biri atlarsa eminimki bu adam oraya gönderilmiş bir ajan olacaktır.
dikkatli olmak lazım

polatmu
04.05.2012, 12:04
buradan maça gidecek tüm taraftarlarımızın maçın yarıda kalmasına neden olabilecek en ufak harekette bulunulmaması için gözünü açık tutması için ricada bulunuyorum; bunlar bizi yenemez hoca başkan olayın farkında topçuların da dikkatini çekiyorlardır biz de taraftar olarak şenol hocamızın dediği gibi nefesimiz tükenene kadar bağıralım ıslıklayalım küfür edelim ama çakı falan lütfen yani

polatmu
04.05.2012, 12:06
Takım Gs maçındaki sitekli oyununun yarısını sahaya yansıtsın yeneriz....

Şenol Hocanın o kadar anlamlı laftan sonra fenere yenilmeyeceğini umuyorum......

Bu maç şimdiye kadar oynadığımız 51 maçtan daha değerli.....

strese girmek anlamında söylemiyorum takım her şeyini ama herşeyini ortaya koymalı....

koşmayan varını yokunu ortaya koymayana o forma bir daha verilmemeli başkan bile dünyanın sonu demiş var mı ötesi

Yaşar
04.05.2012, 12:15
Bu ülkede kaostan, kavgadan, sıkntıdan en çok nemalanan takım Fb' dir.
Bu yıl, her önemli maç öncesi yarattığı kaos ortamlarından genelde kendi istediği sonuçlarlaa çıkmıştır.
Şu anda aynı şey yapılmakta ve istedikleri ortamı oluşturmaya çalışmaktadırlar.
Oyuna gelmeyelim.

Melek
04.05.2012, 12:18
Şenol hocamızın da söylediği gibi nefesimiz tükenene kadar destek...

Tayfun
04.05.2012, 12:20
Balyozu indirme vaktidir 6 Mayıs
Bir kez daha şampiyonluk yolunda darbe vuracağımız gündür 6 Mayıs.

emre6167
04.05.2012, 12:20
Ya bu nasıl bir haber yazma şeklidir bu kadar yanlı olunur mu?

http://spor.milliyet.com.tr/sener-fener-maci-oncesi-oyle-bir-laf-etti-ki-/spor/spordetay/04.05.2012/1536149/default.htm

Melek
04.05.2012, 12:23
Ya bu nasıl bir haber yazma şeklidir bu kadar yanlı olunur mu?

http://spor.milliyet.com.tr/sener-fener-maci-oncesi-oyle-bir-laf-etti-ki-/spor/spordetay/04.05.2012/1536149/default.htm

Canlı dinlememiş olsam neyse yahuu yuhhh adam haber yapmak için cımbızla laf seçmiş birde onları birleştirip haber diye yazmışş..yazık hallerine

zwartezee
04.05.2012, 12:37
bu şerefsizler maçta olay çıkmasını sağlayıp, sahadan çekilmeye kalkarlar sonrada hükmen galibiyet isterler dikkatli olmak lazım

Cem Akyüz
04.05.2012, 12:40
Vallahi sahaya el bombası falan atsak haklıyız

Yunus Emre SEYHAN
04.05.2012, 12:44
bu şerefsizler maçta olay çıkmasını sağlayıp, sahadan çekilmeye kalkarlar sonrada hükmen galibiyet isterler dikkatli olmak lazım

yapmadıkları şey değil :D ama kendileri kaçtıkları için hükmen yenilmiştiler bize

Bud Spencer
04.05.2012, 12:54
babamdan gizli arabayı satıp TRABZONSPORUMUZA basıcam

Ömer Faruk61
04.05.2012, 12:58
Trabzon'da güvenlik toplantısı yapıldı!

Trabzon Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı yapıldı. İşte sağduyu açıklamaları ve alınan mini önlemler..

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda hafta sonu yapılacak Trabzonspor-Fenerbahçe maçıyla ilgili Vali Yardımcısı Aziz Mercan başkanlığında yapılan toplantıya, Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Nevzat Şakar, Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Çebi katıldı.

Vali Yardımcısı Mercan, toplantıda yaptığı açıklamada, kente ve takıma yakışır bir futbol müsabakası olması için her türlü tedbiri aldıklarını ifade ederek, ''Trabzonspor taraftarlarından kentimize ve takımımıza hiçbir zarar gelmemesi için duyarlı olmalarını istiyorum. 'Hiçbir tepki olmasın' demiyoruz. Ama tepkinin daha modern şekilde ortaya koyulması gerekir'' dedi.

Taraftarın tepki ve tezahüratlarını, kentin marka değerine yakışır, dünyanın kabul ettiği ölçülerde yapması gerektiğini vurgulayan Mercan, ''Toplantıda alınan kararların aynen uygulanacağını ve hiçbir olumsuzluğa meydan verilmeyeceğini ifade etmek isterim. Seyircilerimiz kişisel özgürlükler çerçevesinde, başkasına zarar vermeden kendisini ifade etmesi ve takımını sonuna kadar desteklemesi gerekiyor'' diye konuştu.

Müsabaka öncesi yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Emniyet Müdürü Yavaş ise her türlü güvenlik tedbirini aldıklarını, herhangi bir olayın meydana geleceğini düşünmediğini ifade ederek, ''Trabzonspor taraftarının, takımına ve şehrine zarar verecek her türlü eylemden sakınacağını ümit ediyorum'' diye konuştu.

-Şakar'dan sağduyu çağrısı-
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Şakar da Valiliğin aldığı tüm tedbirlere Trabzonspor olarak destek vereceklerini kaydederek, ''Hiçbir olumsuz olayın yaşanmaması için elimizden gelen gayreti göstereceğimizi ifade etmek isterim. Çünkü meydana gelecek en küçük olumsuzlukta fatura takımımıza kesilmekte ve bundan çok büyük zararlar görmekteyiz. O nedenle seyircimizin sağduyulu olmasını istiyorum. Taraftarımız, maç boyunca sahaya yabancı madde atmadan takımımıza devamlı destek olmalı ve sabır göstermeli'' dedi.

Toplantıda, statta suların kapaklarının açılarak satılması, stada meşale sokulmaması gibi tedbirlerin uygulanması karara bağlandı.

İlker Yazıcıoğlu
04.05.2012, 13:01
babamdan gizli arabayı satıp TRABZONSPORUMUZA basıcam

Yavaşla,nereye basıyorsun sen:)

Mert Oğuzlu61
04.05.2012, 13:06
http://i.imgur.com/oujGh.gif

yazık lan... türkish cup u geçtim 3. kere şampiyonluktan edeceğiz ama onlar inanıyorlarmış kenetlenmişler... ölüme geliyorlarmış :)

Kamil Çakmak
04.05.2012, 13:08
an itibariyle 3 maratondan 3 bilet alınmıştır. ben gelemiyorum ama arkadaşlar maça gelecekler Erbaa dan.

polatmu
04.05.2012, 13:17

yazık lan... türkish cup u geçtim 3. kere şampiyonluktan edeceğiz ama onlar inanıyorlarmış kenetlenmişler... ölüme geliyorlarmış :)

ölümü oyun sanıyorlar iki tokat sallasan eteğine yapışırlar; laaaaannnn; kofti delikanlılar

Bud Spencer
04.05.2012, 13:19
gökhan gönül gitsin hirvatlara yatip, ülkeye, milletine ihanet etsin
ölmeyi birak adam 50m kosmaz
karaktersiz herif

Tayfun
04.05.2012, 13:20

BMN'nin güzel bi introsu vardı o geldi aklıma;

"Onların yaptıkları gider ancak hoşumuza gider" :)

HOPA'LI TS'Lİ
04.05.2012, 13:22
2. etik kurul raporuyla, haklılığı bir kez daha kanıtlanan gerçek şampiyon Trabzonspor'umun taraftarlarının pazar akşamı şikebahçe takımına karşı çok coşkulu olacağını düşünüyorum.

esra61
04.05.2012, 13:22
adamları şimdiden korku salmış baksanıza ölmeye geliyolarmış:):):):)

gökhan gönül güldürdün beni...gelin gelin de bakalım bu sene ki rezilliğiniz ne olucak:)

b sene de tek eğlence fenevbahçe:):):)

Enes Ünal Kaya
04.05.2012, 13:23
Son Gülen İyi Güler.

Hadi Trabzon'um Yap Bir Kıyak Bundan Önceki 3 Maçdan Önemli Bu Maç

TSezgin61
04.05.2012, 13:24
kirmayalim gökhan gönülü

İlker Yazıcıoğlu
04.05.2012, 13:32
Ölmeye geliyorlarmış.Ulan beyinsizler,siz zaten ölüsünüz.Aptal la bunların alayı....

Tolga
04.05.2012, 13:40
Ölümü osurmak sanıyor galiba :D Sen gel Gökhan'ım gel hele . . .

poweraktion
04.05.2012, 13:46
COK DIKKATLI OLMALIYIZ bizi gaza getiriyorlar ayni gs maci gibi trabzon saldirsin kontradan hallederiz yani yine güzel oynariz boktan goller yemeyiz insallah ama gecen seneki kadro olsaydi umudum vardi isimiz zor insallah yanilirim

Harun-61
04.05.2012, 13:50
Hakem ??? cok önemli bu mac'ta ?

Ömer Faruk61
04.05.2012, 14:02
Hakem ??? cok önemli bu mac'ta ?

M.Kamil Abitoğlu...

kürşat61
04.05.2012, 14:04
Olay vs ne olacaksa bu maçta olsun!

mawro61
04.05.2012, 14:05
kusura bakmayın ama bizim maraton tirübünün yüzde 80 i kombineli. ve bu standart tipler bizim çekirdekçi diye tanımladığımız kesim. maç ne kadar önemli olursa olsun o çekirdekçi kitleyi harekete geçirmek mümkün olmuyor. bundan önceki hiçbir maçta bu başarılamadı.
yani karakteristik olarak bu çekirdekçi seyircinin poposuna kezzap atsan vereceği en büyük tepki sadece ayak kalkmak olacaktır. hal böyle olunca da statta baskı kurmak ne yazık ki imkansız.
Bunun bir çözümü de yok. maratonun göbeğindeki o grup orada olduğu sürece 90dakikaya yayılan ateşli bir destek sözkonusu değil. Eğer bir yolu var ise içeriye usülsüz girilip hepsinin arasına organize bir şekilde karışılması gerekiyor.
Tabi bu esnada kendi içimizdeki birbirine rakip taraftar grupları arasında kavga gürültü çıkmaması kaydı ile.

hüseyin1975
04.05.2012, 14:07
Aykut Fatih Hocanin dediklerine katiliyormus ama Senol Hocanin dediklerini pek anlayamamis ve kavrayamamis.Ulan sen ne o.c. be Aykut?

hüseyin1975
04.05.2012, 14:10

Yahu ne ölmesi?
Son yorum durumu özetliyor.
fenerli topun biri tassaklarini yiyor Gökhanin.

Madem meraklilar, Pazar Aksami bol bol yediririz toplara:p

Fatih ÇOLAK
04.05.2012, 14:12
Şenol Hoca'nın dediklerini anlayamaman normal Aykut.

Her FB'li gibi senin de beynin yokmuş, geç oldu öğrenmemiz ama temiz oldu.

Oğuzhan
04.05.2012, 14:30
Bunları evire çevire yeneceğiz bu maç hayırlısıyla, yeter artık da hesabı keselim.

Adnan Mollasalihoğlu
04.05.2012, 14:35
Biri şu Gökhan Gönül'ün üstüne sifon çeksin :)

Erenak
04.05.2012, 14:45
Olay vs ne olacaksa bu maçta olsun!

Arkadaşlar, İstanbul'dan gelecek bir grup fenerbahçeli taraftarın Trabzonlular arasına karışıp stadda olay çıkartarak Fener'i hükmen 3-0 galip saydıracağı söylentisi dolaşıyor.
Bize düşen stadda buna ihtimal verecek kişileri gerekirse engellemek ve ceza almayacağımız yollardan Feneri baskı altına almak.

Bu pis planı uygulamalarına izin vermemeliyiz...Lütfen bu haberi yayalım...Adminden rica ediyorum...Siteye maç saatine kadar bu söylentiyi uyarı olarak koysun...

Yaldız61
04.05.2012, 14:47
Son dakika. Trabzonspor tahkim kuruluna yürütmeyi durdurması içn başvurdu

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=10503&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

İlker Yazıcıoğlu
04.05.2012, 14:50
Arkadaşlar, İstanbul'dan gelecek bir grup fenerbahçeli taraftarın Trabzonlular arasına karışıp stadda olay çıkartarak Fener'i hükmen 3-0 galip saydıracağı söylentisi dolaşıyor.
Bize düşen stadda buna ihtimal verecek kişileri gerekirse engellemek ve ceza almayacağımız yollardan Feneri baskı altına almak.

Bu pis planı uygulamalarına izin vermemeliyiz...Lütfen bu haberi yayalım...Adminden rica ediyorum...Siteye maç saatine kadar bu söylentiyi uyarı olarak koysun...

O işler hikayedir.Yemez Trabzon'da o riski almak.Uydurma söylenti....
Statta olay çıkarsa fener kaybeder...

barisb
04.05.2012, 14:51
nasıl olursa olsun ama ezmemiz lazım.

Erenak
04.05.2012, 14:52
O işler hikayedir.Yemez Trabzon'da o riski almak.Uydurma söylenti....
Statta olay çıkarsa fener kaybeder...

Vallahi bu feNerasyona güven olmaz...Her şeyi bahane edebilirler...Biz kendi göbeğimizi kendimiz keselim...Dikkatli Olalım...

F.Levent Yavuz
04.05.2012, 15:00
bu maçın sonunda kimin şampiyon olacağı umurumda değil.

ha bir ha öteki kim şampiyon olursa olsun. ikisi de aynı soyun boku bence. hatta hiç istemediğimiz takım şampiyon olsun bu sayede diğer korkaklar daha fazla anlarlar adaletin değerini.

3 temmuz'dan bu yana ligin oynatılması hataydı. Bok çuvalı üzerinde sıçrayıp etrafa saçmaktan başka bir işe de yaramadı açıkçası

hem artık futbol'dan konuşmuyorum deyip hem de bu maça bu kadar takılmak bence yanlış. ne olacak bu maçı kazanırsak. şampiyon mu oluyoruz, kupa mı geliyor.? yoksa kazandık diye hep beraber herkesi af mı edeceğiz?

yigits
04.05.2012, 15:00
Bileti aldım,karımızı bekliyoruz.

cemkılıç
04.05.2012, 15:19
Gökhan Gönül boşuna heveslenmesin,öldürene kadar yapmaya niyetimiz yok.Sadece 90 dk...

uzungöllü
04.05.2012, 15:26
umarım bu gerginlik bizi olumsuz etkilemez. tam tersine olursa fenevin işi çooooook zor . inşallah eze eze farklı bir şekilde rezil ederek göndermek nasib olr bu emek hırsızlarını

61Temel61
04.05.2012, 15:38
Sikecilerden macin ilk yarim saatindw gol yemezsek cok rahat alacagimiz bir mac cunku onlarda da artik bir noktadan sonra baski agir basiyor ve tamamen dagiliyor. bakmayin super finalde sadwce bize karsi biraz futbol oynadilar.. Gs karsisinda ezildiler ama ne hikmetse kazandilar bjk karsisinda da hic oyke etkilwyici bir futbol yoktu ortada.. dunku mactada sona dogru adamlar iyice kitlendi.. bunu hesaba katarak konsantrasyonu en ust seviyede tutmamiz lazim.. iyi defans ve iyi ayaga pas yapmak lazim..

Su maci kazanmayi en cok Senol hoca icin istiyorum..mactan sonra Aykut karsisinda mahcup kalmasini istemiyorum.. bu maci taraftar ve takim olarak tabi ki once Trabzon icin ama ondan sonra Senol Gunes icin oynamaliyiz.. Allah yardimcimiz olsun..

34-61 TS
04.05.2012, 15:41
Aykut Fatih Hocanin dediklerine katiliyormus ama Senol Hocanin dediklerini pek anlayamamis ve kavrayamamis.Ulan sen ne o.c. be Aykut?

Şenol Hoca'nın dediğini anlayabilseydi zaten,geçen sene sahaya yansıyan şike olayını masumane mücadelemiz olarak nitelendirmezdi.
Aklınca laf koyuyor çakal.

ESER
04.05.2012, 15:42

onu yapmaya canak anten gibi dőt ister.

Tolga
04.05.2012, 15:52
Öyle İstanbul'dan binip atlayıp Trabzon'a gelecek, stada atlayacak, hadi oldu bitti gitti şehirden canlı çıkacak eyvallah.

Peki bu adam kimdir nedir necidir.Hangi takımlıdır, memleketi nedir, mesleği nedir bunlar araştırılmayacak mı ?

Tek korkum satılmış bir gerizekalının (Geçmişte farklı konularda örneği mevcut) çıkıp sahaya atlaması.

Ama diyorum Şenol Hoca'ya güvenim sonsuz.Tarihi fark bekliyorum ben . . .

FC-ST-PAULI-61
04.05.2012, 15:55
Ligtv son dakika Alex Trabzonspor Macinda Forma giyemeyecek.

Ogün'
04.05.2012, 15:59
inşallah taraftarımız sağduyu çağrılarına kulak verirler.

Oğuzhan
04.05.2012, 16:04
Alex maçta oynamıyor, tek silahları vardı o da pert. Çok rahat bir maç olabilir erken gol bulursak.

Punisher-61
04.05.2012, 16:04
Alex bizim macta yok sakatlanmis....

yakinda emrede sakatlanirsa hic sasirmam

Recep Çaltepe
04.05.2012, 16:05
Fenerbahçe'de Alex, Onur ve Şeref forma giymeyecekmiş bu maçta..

SAFA
04.05.2012, 16:05
Ligtv son dakika Alex Trabzonspor Macinda Forma giyemeyecek.

Gol yeme ihtimalimiz kendi hatalarımıza kaldı .

E. Okan Bülbül
04.05.2012, 16:06
süper haber :D

61trabzonomer
04.05.2012, 16:08
inansak mıki şimdi yarında gökhan gönül derler sonra 2 side gelirse şaşırmam,hoş gelsinler daha iyi olur yenilince bahaneleri kalmaz

fduran1983
04.05.2012, 16:08
Alex yoksa golde yok

Fatih ÇOLAK
04.05.2012, 16:09
Avni Aker'de ki maç geliyor aklıma da Alex'in olmaması büyük büyük avantaj...

Çağdaş DENİZ
süper haber :D

alex bizim maçta kesin oynar.buraya yazıyorum.bunlar uydurma haberler rakip takımın konsantrasyonunu bozmak için uydurulmuş laflar...

Onur Akyüz
Şu baroni de süt içse de zehirlense,cırcır olsa tamamdır.:)

umitçebi
04.05.2012, 16:10
UÇak bİletlerİ alindi...
MaÇ bİletİ alindi..aŞkima gİdİyorum...pazar sabahi sabİha gÖkÇen den trabzona uÇaklar varsa gÖrÜŞelİm...
Bu tarİhİ maÇa taniklik etmem lazimdi :d

E. Okan Bülbül
alex bizim maçta kesin oynar.buraya yazıyorum.bunlar uydurma haberler rakip takımın konsantrasyonunu bozmak için uydurulmuş laflar...

Bence de yalan haber.Fener medyası sonuçta.

Erenak
Arkadaşlar, birde Emre Belözoğlunun şöyle fotoşoptan zenci bir resmini yapsak, büyük bir poster ile assak...onlar için çok moral bozucu olurdu....

Bu afiş işleriyle ilgisi olan var mı?

Çağdaş DENİZ
04.05.2012, 16:13
M.Kamil Abitoğlu...

bence türkiyenin en iyi hakemi.şanslıyız harika maç yönetecek.

umitçebi
04.05.2012, 16:13
Alex yoksa golde yok
Kardeş yanlış anlama sadece sana değil böyle düşüne n tüm renkdaşlara söylüyorum..
ÇOK SAÇMA DÜŞÜNÜYORSUNUZ..BU FENERBAHÇE TAKIMI BİZDEN ALEX DE OLMASA ÇOK DAHA İYİ KOŞUP BASKI YAPABİLİYOR..HATTA ALEXİN OLMAMASI ORTA SAHALARININ ÇOK DAHA DİRİ OLMASI DEMEK...AÇIKCASI BEN DAHA KORKMAYA BAŞLADIM...AYKUT 4-4-2 YE DAHA RAHAT DÖNER ŞIMDI
VOLKAN
GÖKHAN YOBO BEKİR ZİEGLER
STOCH EMRE CRİSTİAN CANER
SEMİH
SOW ÇIKABİLİR AMA SAKATLIK DURUMLARI SON NEDIR BILMIYORUM..AÇIKCASI ALLAH YARDIMICIMIZ OLSUN..TAA İSTANBULLARDAN BU MAÇ İÇİN GELCEM GALİP GELELİM ARTIK :D

Çağdaş DENİZ
04.05.2012, 16:17
Kardeş yanlış anlama sadece sana değil böyle düşüne n tüm renkdaşlara söylüyorum..
ÇOK SAÇMA DÜŞÜNÜYORSUNUZ..BU FENERBAHÇE TAKIMI BİZDEN ALEX DE OLMASA ÇOK DAHA İYİ KOŞUP BASKI YAPABİLİYOR..HATTA ALEXİN OLMAMASI ORTA SAHALARININ ÇOK DAHA DİRİ OLMASI DEMEK...AÇIKCASI BEN DAHA KORKMAYA BAŞLADIM...AYKUT 4-4-2 YE DAHA RAHAT DÖNER ŞIMDI
VOLKAN
GÖKHAN YOBO BEKİR ZİEGLER
STOCH EMRE CRİSTİAN CANER
SEMİH
SOW ÇIKABİLİR AMA SAKATLIK DURUMLARI SON NEDIR BILMIYORUM..AÇIKCASI ALLAH YARDIMICIMIZ OLSUN..TAA İSTANBULLARDAN BU MAÇ İÇİN GELCEM GALİP GELELİM ARTIK :D

bence bizim takım fenerden daha iyi dripling ve baskı yapabilecek bir takım.fener baskı yediğinde sürekli top kaybediyor.bizim takım eğer 51 maç yapmasaydı fizik olaRAK harika durumda olabilirdi.Ancak yine de fenerbahçeden daha iyi futbol oynayabileceğimizi düşünüyorum.

ThePatriot61
04.05.2012, 16:18
Ruhsuz futbolcular istemiyorum. Trabzonspor formasina layik oyuncular istiyorum o gece. Bu macta Senol hocaya güveniyorum geregini yapacaktir.

Adem Erdoğan
04.05.2012, 16:20

Bunlar jübile yapalı çok olmadı mı yahu. :)

halil ibo
04.05.2012, 16:21

ONUR VE ŞEREF hiçbir zaman feybe enkleriyle ve camiasıyla yan yana gelmedi ki.Pazar günü onlarla olsun.

DeAgLeMaNyAq
04.05.2012, 16:22
Alex konusunun yalan olduğunu düşünmüyorum ama keşke BJK maçındaki gibi oynayabilseydi. Diğer türlü Stoch ve Caner ikilisi daha tehlikeli olabilir...

halil ibo
04.05.2012, 16:30
Biz gey-se-lerle arenadaki maçtaki gibi kanatlarda etkin bir savunma yapabilirsek zannetmiyorum tavukların kanatlarının iş yapacağını.
İlk maçtan sonra yavşak Eboe ve Hakan için niye böyle kanat savunmacılarımız yok diye düşünürken ikinci maçta sahada görünememişlerdi kanat savunmamız sayesinde.
Orta sahanın ortasında ise Colman ve Zokora ile yine iyi kapatacağımızı düşünüyorum.
Tüm sıkıntımız hücumda topu olumlu kullanmak ve doğru kanatlara taşımak.

macuka
04.05.2012, 16:34
Dikkatinizi cektimi bilmiyorum ama aslinda Fb de gol atacak kimse yok, BJK Stock ve Alex i tuttu, gol atmalari mucizelere kaldi.

Ha bizde var mi diye soruyorsaniz orasi da muamma:)

Mehmet Ç.
04.05.2012, 16:36

Uzun süredir kadro disi kendileri ;)

macuka
04.05.2012, 16:41
http://c1205.hizliresim.com/x/4/599f2.jpg

.....
04.05.2012, 16:57

Ölüm Ölüm dediğin nedir ki panpa.

O fenerbahçeli olmayı göze almış.

:D

güneyli
04.05.2012, 17:17
Patlamayı oyuncularımız sahada,seyircimiz tribünde yapsın..Şu maçta akıl ön planda olsun lütfen..61 şovunu anlıyorumda 34 ün üzerine birde 58 çıktı ..Sahaya atılacak birşeyle yapılan hiçbir protesto akılcı değil..Tribünde tamam..Lütfen oyuncuları germeyin.Takıma sonuna kadar destek...Son darbe iyi olacak...

bASTURk
04.05.2012, 17:23
emin bahadır yavuz şey yemek için sankim bahane arıyor.ahahaha ellerini kırarmış.saçımızı da çeker mi acep.</p>

A. Aydın
04.05.2012, 17:27
Şöylede bi gerçek var. Avni akerde ki baskı trabzona değil fenerbahçeye yarıcak.

TAHSİN 61
04.05.2012, 17:28
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 04.05.2012 tarih ve 109 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.
GALATASARAY A.Ş. teknik sorumlusu FATİH TERİM'in 02.05.2012 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 3 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 03.05.2012 tarihinden itibaren başlatılmasına, (oyçokluğu)

GALATASARAY A.Ş. teknik sorumlusu FATİH TERİM'in aldığı cezanın FDT'nin 105. Maddesi uyarınca "Bir yıl" süreyle ertelenmesi gerektiği yönünde karşı oy: Av. Yusuf Reha Alp

Karar verilmiştir.

POYRAZ
04.05.2012, 17:30
Bence de yalan haber.Fener medyası sonuçta.
Bence de yalan haber.
Alex iti bizim macta oynamayacakda hangi macta oynayacak?
Amac kafa karistirmak.

61li
04.05.2012, 17:44
1 aydır para biriktiriyorum maça gelmek için uçak bileti her şey tamam.inşallah kazanırız bizde mutlu şekilde döneriz..
Başarılar Trabzonum

Mustafa Ayazoğlu
04.05.2012, 17:49
Pazar günü ligin ve fenerbahçe'nin fişini çekeriz.

Kadir
04.05.2012, 17:51
Cehennemi yaşatmalıyız.

güneyli
04.05.2012, 17:57
Dünkü fener maçında alex burdaki maçın ne kadar riskli olduğu bilindiği için sakat sakat oynatıldı..sakatlık tekrar nüksetmiş olabilir..Dikkatinizi çekerim olcan ilik ödemi olmuştu 1 ay kendini toplamadı..Alex Oynasada sorun olmayacaktır.Birde gökhan gönül var..Gökhanın aykuta sarılırken ağzından dökülen cümleler onun bu maçta olmayacağına işaret..çok acı çekiyordu..Oynasada tekrar sakatlanır..Çünkü deparla oynayan biri..hayırlısı..yarın 18 de olmazlarsa şaşırmam..Kendi evlerinde oynasalar son ana kadar saklayabilirlerde..Deplasman sakat adamı kolay kolay götürmezler..

TAHSİN 61
04.05.2012, 18:06
Çarşamba günü kalp krizi sonucu vefat eden Galatasaray Taraftarı unutulmasın Acının rengi yok arkadaşlar..

Sivas 'ta yaşayan lise öğrencisi Ahmet Gezer 18 yaşında vefat etti. 1 hafta içinde 2 galatasaray taraftarı kalp krizinden öldü..

Fatih ÇOLAK
04.05.2012, 18:14
Kim geliyor şimdi FB'den?

Alex? G.Gönül? Emre?

ESER
04.05.2012, 18:27
Çarşamba günü kalp krizi sonucu vefat eden Galatasaray Taraftarı unutulmasın Acının rengi yok arkadaşlar..

Sivas 'ta yaşayan lise öğrencisi Ahmet Gezer 18 yaşında vefat etti. 1 hafta içinde 2 galatasaray taraftarı kalp krizinden öldü..

Allah rahmet eylesin. mekanlari cennet olsun.

Murat Erdem
04.05.2012, 18:34
.............tolga.............
serkan...giray...glo....piotr
.......zoko......colman.....
..............olcan.............
burak......................cech
...........henrique...........

piotr'ın durumuna göre şöyle bir şey denesek bu maçta...

KüçükGolcü10
04.05.2012, 18:48
Allahin izniyle yenecegiz, bu sefer kacamazlar.. elleri bombos gidecrkler.. sampiyon falanda olamayacaklar. bu aciyi onlara tekrar yasatacagiz...

inception61
04.05.2012, 19:04
Ölüm Ölüm dediğin nedir ki panpa.

O fenerbahçeli olmayı göze almış.

:D

YALNIZ SON YORUMDAKİ fenerli çocukmu diyim kız mı bence ortası psikolojileri ortada :D

Hatice Aslan
04.05.2012, 19:22
Son Dakika: Ayak bileğinden sakatlığı bulunan Alex de Souza, Trabzonspor maçında forma giyemeyecek.
böyle yazılmış doğrudur umarım :)

Yaşar
04.05.2012, 19:24
AYkut Kocaman'In ''Şenol Güneş'İn söylediklerini anlayamadım'' sözleri küçücük beyniyle başlattığı psikolojik savaşın devamı niteliğinde.
En önemli maçlarının bu haftaki maç olduğunun farkındalar.
Ortamı ne kadar gererlerse, Fb için o kadar iyi.
Gerginlikten kendilerine fayda çıkarmakta üstlerine yok.
O nedenle içinizden sayın, sövün, ama sahada en ufak bir taşkınlık yapmayın.
Fblileri istedikleri emellere ulaştırmayalım.

Ts Gebze
04.05.2012, 19:24
Son Dakika: Ayak bileğinden sakatlığı bulunan Alex de Souza, Trabzonspor maçında forma giyemeyecek.

Kesin gene medya oyunlarıdır itimat etmeyin ne zaman fb sahaya çıkar o zaman inanırım

Mustafa Ayazoğlu
04.05.2012, 19:25

Oynasa ne yazar.

Pazar günü fenerin fişini çekiyoruz. Sifonu BMN çekmiş :)

inception61
04.05.2012, 19:25
malex akıllı adamdır buraya gelmemek için ya sakat numarası yapacan yada akıllı olacan zaten BURASI öbür taraftaki ceheneme eşittir tabiki bizim için cennet
sıra sende belüzoğlo yap bi dibara yada gel de sevelim seni:D

Mustafa Ayazoğlu
04.05.2012, 19:30
emre belezoğlu için özel saygı ve sevgi gerekir

İsmail52
04.05.2012, 19:31
Ankut kocamal kuş beyniyle Şenol güneş ne demiş anlamamış ankutt..sen her şeyi anlıyorum ama I'sine geldigi gibi konusuyosun ankutt ..kocamalllll..

İsmail52
04.05.2012, 19:33
Emre molozoglunun ..naa özel muamele lazım ..topac Emre..

gökçay61
04.05.2012, 19:35
emreye özel ırkçılığıyla ilgili bir pankart lazım..

gökçay61
04.05.2012, 19:37
birde aykutun IQ su ile dalga geçmek lazım..

Bud Spencer
04.05.2012, 19:37
emre hangi yüzle gelecek trabzona?
nesine güvenerek?

sahsen "sakatlanacagina" veya kadroya alinmayacagina inaniyorum

ayrica alexin olup olmamasi bizi fazla etkileyecegini sanmiyorum. belkide ligin en iyi oyuncusudur kendisi ama zokora alexi cok iyi kontrol etmisti gecen mactada. cok etkisizdi. ayrica alex savunmaya pek yardimcida olmuyor.
herneyse hayirlisi olsun

Çağdaş DENİZ
04.05.2012, 19:41
aykut kocamanın anlayamadım ve kavrayamadım lafı gayS lileri acayip coşturmuş.Adamlar adam adaletten haktan bahsediyo sen ne anlarsın bunlardan demişler:D

Hatice Aslan
04.05.2012, 19:42
TRT SPOR'un ulaştığı bilgiye göre Mustafa Yumlu , Volkan Şen ve Halil Altıntop'un Fenerbahçe karşılaşmasında oynama olasılığı yok denecek kadar az.

Desenize Glo Reis Fenere karşı :D

SAFA
04.05.2012, 19:42
Alex'in oynamayacak deniliyorsa oynamaz ama Gökhan oynamayabilir diyorlarsa kesin oynar . Her hafta aynı haber ; Fenerbahçe'de Gökhan Gönül belirsizliği :D

Hatice Aslan
04.05.2012, 19:43
Bence Emre Beleşoğlu gelmez Erman Toroğlu Emre oraya gitmez demişti. Gökhan sakat, Alex sakat deniliyor. Bence korkudan sakatlanmıştır bunlar :D

Süleyman Baykan
04.05.2012, 19:45
TRT SPOR'un ulaştığı bilgiye göre Mustafa Yumlu , Volkan Şen ve Halil Altıntop'un Fenerbahçe karşılaşmasında oynama olasılığı yok denecek kadar az.

Desenize Glo Reis Fenere karşı :D

_____________________Tolga______________________

Celutska__________Giray_____Glowacki________Cech

________________Zokora____Colman_____________

___Serkan_____________Alanzinho_________Olcan

______________________BURAK_________________:)

Bud Spencer
04.05.2012, 19:46
baris özbek simdi demezmi menejerine sol taraftan gelin cech aksiyor diye:D?

orhan42
04.05.2012, 19:56
Allah aşkına protesto falan yapmak için sahaya atlet vb atmayın.ne 34 te ne 58. dakikada.Tamamen oyuna konsantre olun.Takımla beraber atağa kalkın takımla beraber savunma yapın.Ama ne olur oyunu durduracak şeyler yapmayın.İlk maçta yaptık da ne oldu?Adamlar oyunun soğumasından yararlanıp gol attılar.Ve futbolcularımız..Hasbelkadare aranızdan birisi bu satırları okuyorsa kulak versin yazdıklarımıza..ne olur Allah aşkına oynaın.Dik oynayın delikanlı gibi oynayın.Bu şikecilerin hakkını 3 kez gaspettiği Şenol Hocanız için oynayın...

Hatice Aslan
04.05.2012, 20:02
Allah aşkına protesto falan yapmak için sahaya atlet vb atmayın.ne 34 te ne 58. dakikada.Tamamen oyuna konsantre olun.Takımla beraber atağa kalkın takımla beraber savunma yapın.Ama ne olur oyunu durduracak şeyler yapmayın.İlk maçta yaptık da ne oldu?Adamlar oyunun soğumasından yararlanıp gol attılar.Ve futbolcularımız..Hasbelkadare aranızdan birisi bu satırları okuyorsa kulak versin yazdıklarımıza..ne olur Allah aşkına oynaın.Dik oynayın delikanlı gibi oynayın.Bu şikecilerin hakkını 3 kez gaspettiği Şenol Hocanız için oynayın...

Dua edelimde ne olacaksa maç sonunda olsun. Yoksa o maç yine durdurulacak hemde 34.dakikada... 58.dakikada ne yapılır bilemiyorum.

güneyli
04.05.2012, 20:12
birde aykutun IQ su ile dalga geçmek lazım..
Birde sıvas başta olmak üzere heryere balık gönderen kişiden 1 kasa taze ve irisinden balık..Ne yaparsa yapsın..İster yesin,ister başke şeyler deneyeyim desin..Bunuda anlamazsa yemeyeceği kesin..(Burada sırıtan adam var)

orhan42
04.05.2012, 20:17
Alex oynamayacakmış..Külahıma anlatsınlar.Adamlar 1 hafta volkan denen gorilin oynamayacağını söylediler herif son anda getirtilen (!) özel dizlikle sahaya çıktı.Sırf kendilerini acındırmak kahraman edebiyatı yapmak için ve de bizim motivasyonumuzu bozmak için yapmıyorlarsa neyim..Allah büyük rabbim bu sefer hadlerini bizim vesilemizle verecek inşaallah..yeterki oyunu durduracak şeyler yapmayalım.Küfür dahi olmasın..

Gurcan Yilmaz
04.05.2012, 20:20
Bu maçta Serkan yedek oturursa galibiyet kaçınılmaz olur. Şenol Hoca Artık Serkan'a dur demeli

Gordon Freeman
04.05.2012, 20:28
Bunlar şampiyon olcağına dünya yansın daha iyi.Hayde uşaklar

KüçükGolcü10
04.05.2012, 20:47
taraftarlarimiz bu macta ayak bagi degil, saniye dahi susmadan destek olmali. cekirdek citleyen taraftar profilinden kurtulmaliyiz artik.

robinhood61
04.05.2012, 21:06
statta olacağım.
dürteceğiz kesin yani kaçarı yok.........

BayzanTs61
04.05.2012, 21:48
3-0 biter yazin kenara, antu.com ta herkes macin yarida kalacagini dusunuyor..bunlari yenmemiz lazim

Aleyna Yemenici
04.05.2012, 21:57
Bu maç tüm seneden daha önemli. Ortaya çok şey koyduk,çok yemin ettik çok inandık. Bu maç bizim!!

jönts
04.05.2012, 22:02
Bu maçta Serkan yedek oturursa galibiyet kaçınılmaz olur. Şenol Hoca Artık Serkan'a dur demeli

Yedek kalmasın bence ama orta sahada da oynamasın.

Yaşar
04.05.2012, 22:51
Kaleye Onur'un geçmesiyle ve Serkan'ın oynamamasıyla her şey değişecek ise, inşallah öyle olur da, Trabzonsporumuz kazanır.

Ilelioglu
04.05.2012, 22:59
Alex yoksa Gökhan Gönül ile Stoch'a dikkat etmek yeterli olacaktir.

Üclü orta saha cok önemli. Kazanamiyorsak bile kaybetmemeliyiz.

vuralkara
04.05.2012, 23:22
maçın yarıda kalacağını bekleyen herkesi utandırmalıyız bu maçta.
maça gidecekler lütfen sağduyulu olsunlar, takımı desteklesinler,
galibiyet gelecektir...

Cafer Bulur
04.05.2012, 23:29
Her ne kadar volkan,emre ve digerlerine öfke ve nefret duysak da taraftarimiz bunu belli etmemeli,hissettirmemeli.

Cünkü fb li futbolculara ne kadar küfür olursa motiveleri bir o kadar artiyor,bunu volkan örneginde yasadik.

Rahat olmali ve sadece takimimiza destek olmaliyiz,macta fb nin adi bile gecmemeli.

Cem Akyüz
05.05.2012, 00:04
Bilsem bizim seyirci veya oyunculara bişey olmayacak dualar edeceğim sahaya uçak veya yıldırım düşsün diye.Ulan emek hırsızları adam değilsiniz

selokal61
05.05.2012, 00:09
Arkadaşlar Fenerin yarın saat kaçta Trabzon a geleceğini bilen var mı ??

vyno
05.05.2012, 00:11
havalimanı organizasyonu var mı arkadaşlar

Oruç
05.05.2012, 00:15
Şenol Hoca o kadar söyledi ama hala febe ile uğraşmanın derdindeyiz.

Kaçta geliyorsa gelsin, bizi ne ilgilendiriyor ? Enerjinizi maça saklayın da bir kez olsun stadı cehenneme çevirelim.

Keşke maçı sadece kadınlarımız izlese. Biz erkeklerden çok daha iyi destekliyorlar takımı.

KemalisTS
05.05.2012, 00:35
Şamarlayın yollayın.

Nokta

Mert67
05.05.2012, 00:46
Bu maç için takıma güveniyorum. Ama taraftar için aynı şeyleri söyleyemiyeceğim. Bu sene çok şey beklediğim şampiyonlar ligi maçlarında ve fb maçında hep hayal kırıklığına uğradım. Maraton tribününde pek bir değişikliğin olacağını sanmıyorum.

Erenak
05.05.2012, 01:09
Aman sahada taşkınlık yapmayalım...Bu fenerasyon hükmen galip sayar bunları...şimdiden konuşuluyor...en ufak olayı bahane edip maçı tatil ederek Feneri 3-0 galip saymaya çalışacaklar....Sadece kendimizi değil...yanımızdakini de kontrol edelim...

Kadir
05.05.2012, 01:11
Dişe diş kana kan oynasın topçular bu maçta, bir sene üzüldük bu maçta acısı çıksın, TRABZONSPOR'un Şenol hocamızın, futbolcularımızın ve bu ülkede Trabzonspor'u tutan bizlerin haklarını yiyen, köpekleşerek zirveye çıkmaya çalışan o yapıya tokatı biz atalım ne de olsa fenerasyonun tokat atmaya niyeti yok! Haydi Fırtına!

Çakıroğlu İhsan
05.05.2012, 01:19
Biri Baroniyi durdursunda şu maçı alalım ve üstüste üçüncü kez darbeyi vurmuş olalım.

Alihan Ertürk
05.05.2012, 01:37
Bu sefer kazanalım, tarihi bir galibiyet alalım...Kaybedersek sorumluları istifa etsin peşin peşin söylüyorum açıklaması yok bu durumun.

Çağatay_
05.05.2012, 01:45
Sabır ve destek.. 90 dakikanın tribündeki özeti bu olmalı..

emre6167
05.05.2012, 01:59
Zokora'nın maçı olacak bence.Derbilerde genelde iyi ama bunda daha iyi olacak.

Samet Yildirim
05.05.2012, 02:03
fb yi birakalim kendi takimimizla ilgilenelim...

oguzhanssan
05.05.2012, 02:24
arkadaşlar havaalanını boşverin
adamlar sürekli gaza geliyorlar ve gelince de iyi oynuyorlar. takım olarak bence bizden daha iyiler..bizim oyuncular yorgun Şenol hoca dinlendiremiyor takımı. yedekler de o kadar verimli değil.
olcan ve volkan adam gibi oynarsa maçı alırız yoksa beraberlik bile iyi sonuç..
ama lütfen birisi şu volkan a bacak arası gol atsın :)
bir de caner e lütfen yattara vari bir çalım dizisi yedirilsin. gerisi önemli değil.

Mustafa Ayazoğlu
05.05.2012, 02:26
90 dk takımı desteklersek maçı alırız.

Hakemi , rakibi baskı altına almalı.

Sahaya hiç bir şey atmamalı. Gelecek yıl için şimdiden saha kapama falan olmasın, malum şampiyonluğa oynayacağız.

Mustafa Ayazoğlu
05.05.2012, 02:28
rakibin en çabuk oyundan düşüreceğimiz oyuncusu volkan , ona oynarsa taraftar en az 2 gol yer.

protesto ve baskı muhteşem olmalı.

unutmayalım biz şampiyonu belirleriz. 3 yıldır böyle :) evveliyatı hariç tabi

Hatice Aslan
05.05.2012, 02:37
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla saha olayları çıksada karşı takım veya biz sahadan maçtan çekilmediğimiz zaman hükmen mağlup olma diye birşey kalmıyor. Doğru mu? Çünkü bu Bariç'in kafası yarıldığı zamandı sanırım kendileri maçtan çekilip hükmen mağlup olmuşlardı. Eğer saha olayı olursa takımlar çekilmediği sürece tatil olup seyircisiz oynatırlar benim tahminime göre.

DeAgLeMaNyAq
05.05.2012, 04:33
Ben hakemi baskıya alacağımızı pek zannetmiyorum en azından bunu çok fazla beceremediğimizi söyleyebilirim. Sahaya da olası 34 ve 58. dakikalarında yine zarar vermeyen bir şeyler atılabilir ama onlar da atılmasın bence. Yalnız şuna eminim ki FB'li oyuncular tribünlere karşı herhangi bir hareket yapıp tahrik etmediği müddetçe, ne onlara bir şey atılır ne de sahaya atlayan olur. Mühim olan onların tahrikine karşı tedbirli olmak. Zaten tahrik edecek oyuncular da kısıtlı. Volkan ve Caner başta geliyor. Geriye kalanların buna yelteneceğini pek zannetmiyorum. Tabii Emre kafileye alınırsa ve maçta oynarsa ona da mutlaka bir tepki olacaktır ama bunu sadece yüksek sesli bir ıslıkla sınırlamamız gerekiyor...

Sonuç olarak bu maçın skoruna dair bildiğim tek şey var. O da ilk golü bizim atmamız halinde, bu golü ya son dakikalarda atmamızın gerektiği ya da ilk golün ardından BJK maçındaki gibi tüm riskleri alan FB'ye karşı mutlak ikinci golü atmamızın şart olması. Bunun dışında bir galibiyet senaryosu göremiyorum. Her ne kadar berabere kalmak FB'yi büyük ihtimalle şampiyonluktan edecek olsa da bu durum üçüncülük açısından bizim işimize yaramıyor ve yine son haftaki BJK maçına kalıyoruz. O maça hiç kalmadan bu hafta işi bitirmeliyiz...

coren
05.05.2012, 05:45
Bu ezikler rezalet futbol oynuyor. İyi motive olmuş herhangi bir takım ezer geçer bunları. Tek korkum golü atıp geriye yaslanmamız.

POYRAZ
05.05.2012, 05:53
Bu yavsaklar hakikatten defansi yapiyor kardesim.
Resmen orta sahayla defansi birlestirip ortaya bir kale cikartiyorlar.
Derinlemesine uzun paslarla adam kacirmayi denemeli bence.

ThePatriot61
05.05.2012, 06:31
Saat kac derdimiz hala Trabzonspor. :o

Youtube'da gezerken bu videoya rastladim. Acaba böyle bir taraftari bir daha görecekmiyiz? Su taraftara bak ya muhtesem.

http://www.youtube.com/watch?v=XZ9LDqt40X8

Kaya
05.05.2012, 08:58
Ligi yine Trabzonspor bitirecek anlaşılan... :)))

güneyli
05.05.2012, 08:59
Hava alanında asıl hiçbirşey olmaması korku üretir..Sessizlik bazen en büyük korku kaynağıdır..

kürşat61
05.05.2012, 09:15
İlk golü 15 dakika içinde bulursak hezimet olur.

Mahmut Keleş
05.05.2012, 09:28
sakin oynamalıyız.. Taraftarımızda sabırlı olmalı.. çünkü saldırmak zorundalar.. onlar saldırdıkça biz pozisyon bulacağız... bu yüzden sabırlı olmalıyız

M.ALİ ÇOKLUK
05.05.2012, 09:33
burak bu maçta bulduğunu atarsan kaçırdığın tüm golleri unutacağım.

İlker Yazıcıoğlu
05.05.2012, 09:47
Paylaşmak istedim....

http://www.youtube.com/watch?v=AhyoS40bNOk&feature=related

Samet GÜVEN
05.05.2012, 09:49
süper finali düzenleyen tff ve bunu isteyen ve yaptıran lig tvnin en büyük arzuları ne?

elbetteki şampiyonluk mücadelesinin son maça taşınması. Bunun için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır!!.

taraftarımızla,takımımızla şikecileri,hakemi,ligtv yi ,ve federasyonu aynı anda yenmemiz gerekecek. bu bakımdan çok zor olacak. Bizi hakem biçecektir, ancak her ihtimale karşı gs yi de biçecektir.

İlker Yazıcıoğlu
05.05.2012, 09:51
Kamil Abitoğlu'nun yönettiği maçlrda bir sıkıntı yaşadığımızı hatırlamıyorum.Umarım yine böyle olur.

TSelif
05.05.2012, 09:57
Ali Ece akşam dedi ki ; Avni Aker ( TS taraftarları) istiyor ki eze eze, baskı yaparak feneri yenelim. Halbuki gerek yok. İnter maçı gibi oyna yen ..
Adam haklı futbolmuş ezmekmiş gerek yok . Önemli olan alınan 3 puan . O 3 puan alınsın da nasıl oynarsak oynayalım.
Ali Ece TS taraftarlarını nasıl da tanıyor öyle :D

Gökhan ARSLAN
05.05.2012, 10:00
Şerefsizler 15:40 da burda...
Havaalanında çalışan arkadaşımdan aldım bilgiyi net (:

Arda'
05.05.2012, 10:03
Alex yoksa Bienvenü oynar hayatının maçını çıkarır. Böyle kazma topçular genelde bizim maçlarda coşar. En büyük örneği Daniel Guiza adam bizim maçlarda boş geçmiyordu.

Semih AYDIN
05.05.2012, 10:25
Bizim için saldır TRABZON...

Tunga
05.05.2012, 10:35
....

O ana tanıklık edenler de illa ki vardır bu forumda.

Sebatspor Antalyaspor ile sezonun sondan bir önceki maçını oynuyor. Kendi sahasındaki son maçı.

Fatih Stadı.

Sebatspor kazanırsa son haftayı beklemeden Süper Lig'e çıkmayı garantileyecek.

Son hafta da deplasman Rize'ye gidecek ve Rize'nin de o maçtan muhakkak puan alması lazım Süper Lig'e çıkması için.
(Nitekim, son hafta Rize - Sebat berabere kaldı ve ikisi de Süper Lig'e çıktılar)

Sebatspor maçı 3-0 kazanıyor Antalya karşısında, sahanın içi ana baba günü.

Ve stat hoparlöründen bir anons:

"Sevgili seyirciler,

Sebatsporumuz Süper Lig'e çıktı. Lütfen sahaya girmeyin ve olay çıkarmayın. Zira ceza alabiliriz ve yeni sezonun ilk maçı sahamızda fener ile olabilir".

:)

Atlamayın ha uşaklar.

....................

Bu maç muhakkak bitmeli. Hem provoke edeceklerini, hem de PFDK, Tahkim, TFF'in ceza vermek için, hakem de maçı tatil etmek için bekleyeceklerini biliyoruz.

Çünkü anladılar ki, bizi yenmenin tek yolu hükmen mağlubiyetimiz.

Lütfen dikkat edelim.

Alper Calik
05.05.2012, 10:53
Merhaba Tunga,

Sağlam duyumlarım var. Tamamen provokasyon için geliyorlar. Bu konuda ne yapabiliriz?

Alper Calik
05.05.2012, 10:57
şikebahçe oyuncuları tribünleri tahrik edebilir, bence edecekler de lütfen duyarlı olalım Trabzon dakiler. Her türlü sesli tezahürata tamam ama maçı erteleyecek hareketlerden kaçınalım, bunların amacı o.

Gökhan ARSLAN
05.05.2012, 10:59
O maç bitecek ve yenecez...

altinkaya08
05.05.2012, 11:02
Kamil Abitoğlu'nun yönettiği maçlrda bir sıkıntı yaşadığımızı hatırlamıyorum.Umarım yine böyle olur.

Hatırlamadığın iyi olmuş ama Abitoğlu;3 sezon önce Bursa-Trabzon maçında Sercanın 5 metre ofsayttan attığı gölü vererek 2-1 yenildiğmiz maçta orta hakemdi.

memoFli
05.05.2012, 11:04
İntroyu kim yaptıysa emeğine yüreğine sağlık..On numara beş yıldız...

Muhammed Ayaz
05.05.2012, 11:14
şenol hocam sana yalvarıyorum allah aşkına şu kadroyla çık:

............................................tolga. ................................................
............serkan...............giray............ ..glowackı.............celustka.........
.....................................zokora....... ...colman...................................
.............burak................................ ......................olcan..................
............................................adrian ................................................
.......................................hanrique... ...............................................

Hami-Ünal-Orhan
05.05.2012, 11:46
Taraftardan bir beklentim yok artık. Keşke cezamız devam etseydi. Umarım Takım adam gibi oynar. Yapacağımız tek şey çıkıp adam gibi mücadele etmek. Zaten gerisi gelecek. BU maçta gerekli mücadeleyi göstermeyen futbolcuyu da gönder gitsin.

Devrim Arslan
05.05.2012, 11:52
beyler aman dikkat maç tatil olursa onların işine gelir içerde gs yener ve şampiyon olurlar ne olursa olsun maç bitmeli aman ha aman

Alihan Ertürk
05.05.2012, 11:59
Yayın LigTV2, biliyorsunuz değil mi?

Erenak
05.05.2012, 12:16
beyler aman dikkat maç tatil olursa onların işine gelir içerde gs yener ve şampiyon olurlar ne olursa olsun maç bitmeli aman ha aman

Aynen aynen, masa oyunlarına gelmeyelim...yoksa hükmen galibiyet için her yolu dener bu şikeciler...

Maçın 0-0 gittiği her an stresleri artacak..ve açık vermek zorunda kalacaklar...

Seyircimiz tribünde sabretmeli, taşkınlığa mahal vermemeli...Oyunlarına gelmemeliyiz..

Takım da sahada sabretmeli özellikle 0-0 giderse 70 den sonra Burak inanılmaz açık alan bulabilir, golü atar galip çıkarız...Sabırla savunmayı bırakmadan oynamalıyız..1 gol atarsak gerisi kolay ...

sessizkral_1
05.05.2012, 12:17
çok açık ve net konuşuyorum intikamı,hırsı maçın anlamını falan geçtim

futbol adına konuşuyorum

g.gönülsüz,alexsiz,sowsuz feneride yenelim bi zahmet

Burçak
05.05.2012, 12:31
Maraton biletleri bitti. Misafir tribununde az sayıda bilet kaldı. Kaynak stat gişesi.

esra61
05.05.2012, 12:39
ya ben bu medyayı anlamıyorum....yaptıkları ortamı germek başka bişi yok.ama birine sorsak aman medya olarak ortamı sakinleştirmeliyiz derler ;söyledikleriyle eylemleri uyuşmuyor...basın kelimesinin anlamını iyi bilmeliler ve kitlelere hitap etdikleri için yazdıkları şeylere çok dikkat etmeliler,ama dikkt eden yok...........

ayrıca fenev öyle korkmuş ki özel güvenlikle geliyo Allahım çok güldüm ya.ayrıca yakın illerden çevik kuvvet talebi ortamı daha çok gerdi bnce.olayı çok abarttılar.....
bize düşen şenol hocanın dediği gibi sakin olup 90 dk boyunca destek olunmalı takıma.yapılcak her olumsuz hareket fb nin isteğine gelir...bu maçtan mutlk puan veya puanlarla ayrılmalıyız ......

ALDENİRO
05.05.2012, 12:48
61.dakikada ttfyi protesto etmek için tribünleri boşaltıyormuşuz öyle mi?

Berat Akçay
05.05.2012, 12:51
Biz kendimizi niye strese sokuyoruz anlamıyorum kent olarak . Stresli maçlar bize yaramıyor.
Sakinliğimizi koruyalım.Sahadaki futbolcularımız gerekeni yapacaktır.

Mustafa Ayazoğlu
05.05.2012, 12:52
61.dakikada ttfyi protesto etmek için tribünleri boşaltıyormuşuz öyle mi?

ne saçma sapan bir hareket olur biliyor musun :)

tam aksi 90 dk şiddetli destek lazım

Berat Akçay
05.05.2012, 12:53
çok açık ve net konuşuyorum intikamı,hırsı maçın anlamını falan geçtim

futbol adına konuşuyorum

g.gönülsüz,alexsiz,sowsuz feneride yenelim bi zahmet
Kim diyor bunu .Alex , G.Gönül oynamayacak ? Her maçtan önce yapılıyor böyle haberler ama hala ders alınmamış . 2 side oynar (!)

Alp Yavuz 13
05.05.2012, 12:53
http://www.youtube.com/watch?v=g3hN5JEwgwg

Her Fener Maçından önce dinlenmeli söylenmeli

ALDENİRO
05.05.2012, 12:54
ne saçma sapan bir hareket olur biliyor musun :)

tam aksi 90 dk şiddetli destek lazım
valla az önce bjk formlarında gördüm.öyle yapacakmışız.yaparsak süper olurmuş.protesto bu demekmiş.falan filan...

Fatih Kuloğlu
05.05.2012, 13:16
http://www.youtube.com/watch?v=g3hN5JEwgwg şunu bütün stad söylesek varya allah diyorum.

Ahmet AYDIN-28
05.05.2012, 13:18
Maraton biletleri bitti. Misafir tribununde az sayıda bilet kaldı. Kaynak stat gişesi.

Evet Giresundan 4 arkadaş maça gelmek için biletixten bilet almaya çalışıyoruz dünden beri maratondan. Dün de sadece misafir takım tarafında boşluk gözüküyordu biletixte öğleden sonra. Sonra iki tribün daha gözükmeye başladı. Sonra biz haberleşene kadar tekrar kapandı. Bir Trabzonlu olan bir arkadaşın arkadaşının arkadaşına ulaştık elinde fazla bilet olan. 60 TL'ye satmaya çalıştı. Kapalı da 70 TL iken 40 TL'lik bileti 60'a satmaya çalışan maalesef Trabzonlu! Böyle önemli bir maçta bile Trabzonspor üzerinden para kazanmayı düşünen insanlar yaşıyorsa bu şehirde, ne siyasilere, ne yöneticilere, ne de Trabzonspor'un sırtından geçinen diğer asalaklara laf söylemek anlamsız bence. Hepsine yazıklar olsun...

Fatih Kuloğlu
05.05.2012, 13:19
http://www.youtube.com/watch?v=g3hN5JEwgwg şunu bütün stad söylesek varya allah diyorum.

Saat 14:00 ' den itibaren meydan parkından beri söylesek bunu biçok kişinin aklında kalır aslında staddata söyleyebiliriz böylece

poetricus
05.05.2012, 13:24
Ne yapıp edip sinirlerimizi, haklı olsa da öfkemizi bu maç bastıralım. 90 dakika hocamıza, oyuncularımıza destek olalım. Kışkırtmalar daha yeni başladı, maç günü ve saatinde zirveye çıkacak. Bize karşı başlattıkları her psikolojik savaşı kazandılar her seferinde. Bu sefer farklı olsun.
Maçı alaım sonra o meşhur "Fenerbahçelilik duruşuna" delikanlı Trabzonsporlu vuruşunu gösterelim.

Alihan Ertürk
05.05.2012, 13:27
Artık Oynama
Kendini Yorma
Cezası yok nasılsa
Şike yap kanarya

Bas paraları
Kon kupalara
Cezası yok nasılsa
Şike yap kanarya

Süleyman Eruyar
05.05.2012, 13:29
Kapalı da 70 TL iken 40 TL'lik bileti 60'a satmaya çalışan maalesef Trabzonlu! Böyle önemli bir maçta bile Trabzonspor üzerinden para kazanmayı düşünen insanlar yaşıyorsa bu şehirde, ne siyasilere, ne yöneticilere, ne de Trabzonspor'un sırtından geçinen diğer asalaklara laf söylemek anlamsız bence. Hepsine yazıklar olsun...

Tamam o zaman , ben bu birkaç kişi yüzünden daha laf söylemem kimseye !!

Uğurtan
05.05.2012, 13:32
Umarım hoca maça Henrique ile başlar.

Burak'ı da statik forvetten kurtarıp geriye çeker.

Nasılsa boş alan bulacağız.

Süleyman Eruyar
05.05.2012, 13:33
Fenerbahçelilerin tek umudu maçın yarıda kalması,

Bu yüzden maça gidecek arkadaşlar sağındakini solundakini uyarsınlar, dikkatli olalaım,

Deniz Tosunoğlu
05.05.2012, 13:33
Aslinda mac esnasinda anonscu ve yardimcisi su sözleri söylemesi lazim.
+ ''Bu arada Besiktastan gol haberi mi var 2-2 mi 2-2 mi???
- ''Yok yok hala 2-1 orda skor
+ Inanilir gibi degil böyle mac görmedim ben''

outoftime
05.05.2012, 13:35
şenol güneş bombanın pimini çekti
umarım o bomba elinde patlamaz
sağ açıkta henrique oynatılabilir
ts maçın favorisi ama oynarsa

Ahmet AYDIN-28
05.05.2012, 13:37
Laf söylemenin anlamsız olduğunu söylüyorum söylemeyelim demiyorum.
Yine de lafı söylüyorum, hepsine yazıklar olsun diyorum.
Trabzon'da yaşayan hiç bir tanıdığım olmamasına rağmen "bu birkaç kişi"den birine hemen ulaşabiliyorum.
Belki yapan "bir kaç kişi"dir ama kollayan ya da en azından bilip bir şey yapmayan "bir çok kişi" olduğunu düşünüyorum.

Fatih ÇOLAK
05.05.2012, 13:38
..........................

Cem Akyüz
05.05.2012, 13:41
Maçta sadece destek verin uşaklar.Allah korusun baktınız maç gidiyor o zaman dalın sahaya :)

TheCrow
05.05.2012, 13:51
Henrique oynamalı ama sağ açık değil, en uçta oynamalı, sağ açık Burak oynasın.

Koray
05.05.2012, 13:53
Henrique iki gs maçında da oyuna sonradan girmesine rağmen çok iyi oynamıştı, Alanzinho yerine onu sahada görürüz umarım.

Oyunun gidişatına göre Alanzinho sokulmalı.

Semra
05.05.2012, 14:10
Hakem ve fbli futbolcular taraftarı tahrik edeceklerdir, o maç bitmesin diye ellerinden geleni yapacaklardır, lütfen sakin olun ve siz takımı destekleyin, hocanın dediği gibi son nefesinize kadar!
Biz sakin olması gereken tarafız, kendi sahamızda sakin olup onların oyununu bozmalıyız...
Allahın izniyle inşallah fb'yi evine boş göndereceğiz.
Umarım takım beklentilerimizi karşılar, en az bizim kadar istemeliler bu maçı, ruhunuzla oynayın devamı gelecektir.

cantona61
05.05.2012, 14:11
yarın şampiyonu biz belli edeceğiz. yarın feneri sahaya gömeceğiz. karşımızda diz çökecekler (ölmek diz çökmekten daha iyidir).böyle düşünelim ama futbolun bir spor olduğunu, en sonunda unutmayalım. taraftarımız da bir kere bile kazım koyuncunun,fuat sakanın bir şarkısını ezbere söylemedi gitti.bir sürü stadlara uyacak türkülermiz var.elalemin taraftarı bizden daha iyi biliyor, söylüyor.trabzon gol gol diyeceğimize ,hayde hayde gol hayde trabzon niye demiyoruz anlamıyorum. maçın skoru : 4-5 farkla kazanırız

Gökhan ARSLAN
05.05.2012, 14:13
Özürdiliyorum...
Bilgi güncellendi şerefsizler son ana kadar saklamaya çalıştılar :)
fener bugün 18:40 da iniyor buraya uçakları düşmezse düşerse ne ala :)))
kesin bilgidir daha güncelleme yok :)

oflum61
05.05.2012, 14:17
maçta sadece destek verin uşaklar.allah korusun baktınız maç gidiyor o zaman dalın sahaya :)

hayiiiiir! Yine de dalmayin sahaya!!!!

güneyli
05.05.2012, 14:18
Şimdi oyun planlamasında hırsızlar bizden önce gol atmak için oyuna hızlı girecekler 0 dakika..O ara kontra yakalarsak ve gol atarsak...Sahada takımını alkışlayan taraftardan başka bir şey olmaz...İlk gol bizden geldiği an tribün ve saha içi çok olumlu gelişir..Tersi olursada bizim oyuncular sahada sonuna mücadele eder..Yeterki duygularımızı aklımızla kontrol edelim...Sahaya bir şey atan bilinki fenerlidir..Trabzonlu ve Trabzonsporlu olması birşey değiştirmez...Atılan şeyin kime hizmet ettiğine bakarım..Şu maçlarda seyirci rakiple değilde kendi takımını motive etse yeter..Rakibide araya sıkıştırırsınız..Lütfen tribünde çılgınca destek..Sahadaki oyunculara güven..

lazanya61
05.05.2012, 14:20
6 atarız uşaklar içiniz rahat olsun

28TS61
05.05.2012, 14:22
Kuşların polise saldırdıklarını pek kimse konuşmuyor medyada. Yarın Allah korusun olay çıkarsa bangir bangir yazıp çizerler emniyet ile taraftarlar kavga etti diye

Ozan Yazıcı
05.05.2012, 14:25
Ruhsuz ve yetenekleri tartisilir bir kadroyla bu mactan puan cikartmamiz zor.
Kaldi ki ben hocanin yine taktik anlamda basarisiz bir mac gecirecegini dusunuyorum.
Olan yine taraftara olacak..

.....
05.05.2012, 14:25
Alanzinho oynar bu maçta. Henrique büyük ihtimalle ikinci yarı oyuna girer.

.....
05.05.2012, 14:29
fenerin seyahat kadrosu ne zaman belli olur ?

cantona61
05.05.2012, 14:31
seneye takımdan gönderilecek oyuncularımız ırkçı futbolculara,travestiye kafa atsın, işe yarasın.onca sene trabzonsporun boşu boşuna parasını yediler zaten.ama bizim hoca; adam kere adam,adamın dibi bunların hiçbirini istemez.limon surat fatif olsaydı oyuncularına neler yaptırırdı, neler.ama kocaman bunu anlamayıp, limon suratun her şeyine imzamı atarım diyor.bunların al birini vur ötekine . süpersin Şenol Hocam.senin insanlığın yeter.

alihan_61
05.05.2012, 14:31
bu şerefsizlere Trabzonda kım otel verıo kı ya gıtsınler sehır dısında kalsınlar ..havaalanında da mutlaka karsılama olmalı ama bızım polısımız vatan haınlerıne su sıkar mıllıyetcılere sert mudahele yapar Turk bayragı yakarlar ıfade verıp cıkarlar febe bayragı yakarsın 4 ay yersın burası turkıye

Furkan S.
05.05.2012, 14:32
fenerin seyahat kadrosu ne zaman belli olur ?

Alex,sow,gökhan gönül yokmuş...

Canİlker
05.05.2012, 14:32
96 sezonunda yaptığının aynısın yapıyor fener. çevik kuvvetler polisler jamerlar ortamı geriyorlar. bizde çabuk gaza gelen bir takımız. resmen susturacaklar bizi korkudan bişey yapamıcaz. destek bile veremicez belkide tırsacaz. futbolcularda gergin olacak. ve fener ekmeği yicek 96 daki gibi. akıllı olmamız lazım renkdaşlar, oyuna gelmememiz lazım. eğer bu maçı dünyanın en önemli maçı giib görürsek işimiz yaş. sıradan bir maç gibi (ki olmadıını bende biliyorum) hareket edersek maçı alırız olur biter, oyuna gelmeyelim.

BayzanTs61
05.05.2012, 14:37
Come Come Come my darling $ikebahce, come come it won't hurt.

yavuzbaha
Çok iyi bir Trabzonsporlu olarak,çok sıkı bir fb nefretçisi olarakve aynı zamanda realist biri olarak şunu söyleyebilirim.Yarın Fb yi yenme şansımız yüzde 10,beraberlik şansımız yüzde 30,yenilme şansımız yüzde 60...niye ?...Maalesef tek tek baktığınızda ya da takım oyunu olarak ta baktığınızda arada baya bir futbol kalitesi farkı var...bunu fb ile oynadığımız son maçların hepsinde açık olarak gördük...Umarım Talihin yanımızda olduğu bir maç olur

Kasım BEKTAŞ

seyahat kadrosuna bakmadım eğer doğruysa gökhan gönülün dün attığı "gerekirse ölmeye gidiyoruz" twitini hangi kafayla yazdığı belli oldu :)

61trabzonomer
05.05.2012, 14:41
Daha belli olmadı ki seyahat kadrosu nerden geldi o haber? bunlar varsayım dahaden

.....
05.05.2012, 14:42

Kesin mi ?

emretrabzon61
05.05.2012, 14:43
Arkadaşlar eksikler konusunda söylediklerinizin kaynağını nereden buldunuz.Ben öyle bişey göremedim.

Muhammed
05.05.2012, 14:46
Çok iyi bir Trabzonsporlu olarak,çok sıkı bir fb nefretçisi olarakve aynı zamanda realist biri olarak şunu söyleyebilirim.Yarın Fb yi yenme şansımız yüzde 10,beraberlik şansımız yüzde 30,yenilme şansımız yüzde 60...niye ?...Maalesef tek tek baktığınızda ya da takım oyunu olarak ta baktığınızda arada baya bir futbol kalitesi farkı var...bunu fb ile oynadığımız son maçların hepsinde açık olarak gördük...Umarım Talihin yanımızda olduğu bir maç olur

Son 4 maçtır galip gelemiyoruz ama unutulmasın ki ondan önceki maçlarda da bizim mutlak üstünlüğümüz vardı. Kupa finalinde yendik, lig sonunda şampiyonluğu ellerinden aldık, sonraki sezonun başlangıcında evimizde 3-2 yendik ki 6-2 bitecek maçtı.

Fenerbahçe'nin daha kaliteli olduğunu hiç düşünmüyorum. Alex, Sow, Gökhan Gönül yok. Caner, Mehmet Topuz gibi oyuncularla bizden üstün olamazlar. Önemli olan oyuncuların maça iyi konsantre olması. Malesef önceki maçlarda sezonu kafalarında bitirmiş gibilerdi.

.....
05.05.2012, 14:48
Bizim maç yarın lig tv 1'de mi yoksa ligtv 2'de mi yayınlanacak ?

Furkan S.
05.05.2012, 14:48
Kesin mi ?

evet bugün lig tv'de alper yemenciler son bilgileri aktardı orda izledim gökhan gönül'ün yerine orhan şam oynayacak dedi...inşallah doğrudur.

Furkan S.
05.05.2012, 14:50
Bizim maç yarın lig tv 1'de mi yoksa ligtv 2'de mi yayınlanacak ?

ligtv 2'de yayınlanacak.

Murathan
05.05.2012, 14:52
Maç günü yağış bekleniyor mu?

.....
05.05.2012, 14:54
Maç günü yağış bekleniyor mu?

http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=TRABZON#sfB

Burda yağış gözüküyor.

Murathan
05.05.2012, 14:56
http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=TRABZON#sfB

Burda yağış gözüküyor.

Bende havadurumundan öğrendim de şuan acaba hava nasıl diye sordum.
Teşekkürler :)

.....
05.05.2012, 14:56
Son 4 maçtır galip gelemiyoruz ama unutulmasın ki ondan önceki maçlarda da bizim mutlak üstünlüğümüz vardı. Kupa finalinde yendik, lig sonunda şampiyonluğu ellerinden aldık, sonraki sezonun başlangıcında evimizde 3-2 yendik ki 6-2 bitecek maçtı.

Fenerbahçe'nin daha kaliteli olduğunu hiç düşünmüyorum. Alex, Sow, Gökhan Gönül yok. Caner, Mehmet Topuz gibi oyuncularla bizden üstün olamazlar. Önemli olan oyuncuların maça iyi konsantre olması. Malesef önceki maçlarda sezonu kafalarında bitirmiş gibilerdi.

Katılıyorum Muhammed.

Alexsiz fener hiç iyi oynayamıyor. Takımda herkes ona bakıyor. O yokken işimiz daha da kolay.

Bizim oyuncular iyi konsantre olsun yeter.

tigin
05.05.2012, 14:58
Beyler bu fenerle son maçımız, kıymetini bilin. Seneye kim düşe kim kala. Birde düşüpte çıkamamak var. ;)

.....
05.05.2012, 15:02
Tolga
Serkan-Giray-Glowacki-Celustka
Henrique-Zokora-Colman-Olcan
Alanzinho
Burak

Erdinç Dilek
05.05.2012, 15:16
onlar istediği önlemi alsınlar, biz kendi işimize bakalım, onlar birşey olacak diye beklesin dursun, feneri yerle bir etmek mi istiyoruz ? o zaman saha içinde kendi takımıza konsantre olalım, diğer takımın ne yaptığıyla ilgilenmeyelim maç sonu istediğimizi mutlaka alırız, ondan sonra feneve ne denecekse der demek isteyen. bakın önemli not; Trabzondaki maçın 34. dakikada yapılan atlet shovdan sonra maç bir süre durmuş ve akabinde oyunun başlamasıyla golü yemiştik, bu tür olaylar zaten gururu az olanlara bir tesir etmeyeceği gibi bizim adamlarımızın konsantrasyonunu bozacaktır, bunu Trabzondaki maç öncesi de yazmıştım son 10 dakikada yapılacaksa tepkiler yapılsın diye. akıllı sakin olma zamanı tribünlere intikam almak için değil YAYLAYA ŞENLİĞE GİDER GİBİ GİDİP EĞLENELİM. sonuçta son yıllarda bizi en çok eğlendiren takım geliyor ayağımıza kadar.

Erman Aydın
05.05.2012, 15:19
Ben İzmir'de okuyorum.(iyte'de-okul urla'da,yani okul şehre bir hayli uzak). Yarın İzmir'e geleceğim ve maçı kendi taraftarımla izlemek istiyorum. Buca'da bir derneğimiz olduğunu biliyorum ancak maçtan sonra okula dönme mecburiyetim olduğu için ulaşım sıkıntısından ötürü maçı orada izleyemeyeceğim. Kendi taraftarımla beraber izleyebileceğim başka bir yer varsa lütfen bilgilendirir misiniz?

Mustafa Ayazoğlu
05.05.2012, 15:20
Beyler bu fenerle son maçımız, kıymetini bilin. Seneye kim düşe kim kala. Birde düşüpte çıkamamak var. ;)

1461 Trabzonspor :)

Taner Uykuçeken
05.05.2012, 15:21
Para için oynanan bir Playoff
ve son hafta fb-gs şampiyonluğu tayin edecek bir maç varken
ligin bu hafta bitmesine izin vereceklerini zannetmiyorum
yine saha içi ve saha dışı her türlü oyunu oynayacaklardır
ligin bu hafta bitmesi demek en az 10-15 M. dolar gelir kaybı demek
İNŞAALLLAH bu sefer bu oyunlarını bozarız

Erbay
05.05.2012, 15:22
Son gs maçı hariç, derbilerde rakipler hep duvar paslarıyla zorladı bizi. Topun arkasına herkes geçmeli ki kademe hatası yapılmasın. Agresif bir orta saha maçı kazandırır.

zaferyıldız
05.05.2012, 15:24
gökhan oynar oynamaz o da önemli ama alexsiz feneri rahat yenmeliyiz

yeneceğiz benim tahminim

Fatih ÇOLAK
05.05.2012, 15:27
Zokora'ya bu maçta güveniyorum, işallah Colman'da GS maçında oynadığı gibi oynarsa tamamdır, tabi birde hücum oyuncularının becerikli olması lazım...

Ben Volkan ve Burak'ın bir arada oynamasını istemiyorum, çünkü birbirlerini etkiliyorlar ve saçma sapan pozisyonlar çıkıyor ortaya, Burak oynayacağına göre Volkan oynamasın, hem onun için de böylesi daha iyi olur...

SAFA
05.05.2012, 15:29
Alex yoksa Zokora'nın Emre'yi , Colman'ın Baroni'yi bitirmesi lazım .

Erdinç Dilek
05.05.2012, 15:29
bence alex takımın hızını azaltıyordu oynamaması bence iyi olmadı, o olmayınca takım daha dinamik oynuyor.

Furkan S.
05.05.2012, 15:32
gökhan gönül kafilede galiba ama oynamayacaktır..

SAFA
05.05.2012, 15:34
Her zaman ki gibi Gökhan olayı yalan çıktı . Gökhan Trabzon'a götürülmüş .

Erman Aydın
05.05.2012, 15:34
Ben İzmir'de okuyorum.(iyte'de-okul urla'da,yani okul şehre bir hayli uzak). Yarın İzmir'e geleceğim ve maçı kendi taraftarımla izlemek istiyorum. Buca'da bir derneğimiz olduğunu biliyorum ancak maçtan sonra okula dönme mecburiyetim olduğu için ulaşım sıkıntısından ötürü maçı orada izleyemeyeceğim. Kendi taraftarımla beraber izleyebileceğim başka bir yer varsa lütfen bilgilendirir misiniz?

Murathan
05.05.2012, 15:35
Tolga

Celustka Giray Glowacki Cech

Serkan Colman Zokora Olcan

Henrique Burak

Şeref
05.05.2012, 15:35
gökhan oynasa ne oynamasa ne bence oynasa daha ıyı sakatlığı elbet nuksedecektir. agresif bir trabzonspora avni akerde kimse dayanamaz...

DeAgLeMaNyAq
05.05.2012, 15:52
Alex'in götürülmeyeceği belliydi ama o performansından sonra oynamasını isterdim. Gökhan olayı ise artık klasikleşti FB'de Gökhan şoku diye taratırsanız 1001 maçta aynı durumun yazıldığını görürsünüz. Sakatlığı olsa bile hırs yaptığı için kendine zarar verip oynuyor. Euro 2008 döneminde tedavi olmayıp kendini zorladığı için bir bakıma milli takıma ihanet etmişti...