PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 5. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 3 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15

vendercan
07.05.2012, 00:05
bilmiyorum ben insanlığımı mı kaybettim ama zokora emre'ye vurduğunda maç esnasında ayağa kalkamasın istedim. Bizleri bu duruma getirenler utansın. Bizim devletimiz bundan ibarettir işte. Bırakın futbolu her yerde bu adaletsizlik var. Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar. Bugünlerde olanlar da buna işarettir. Sadece türk futbolu değil türkiye cumhuriyeti bu duruma gelmiştir. Allah'a sığınmaktan başka yapacak bir şey yok. Yazıkları olsun bizi bu duruma getirenlere.

...adalet...

cantona61
tff görevini yapsaydı emreye 6 maç ceza verseydi zokora böyle davranmazdı.zokora kendi başına verdi emrenin cezasını, aslanım benim.yüzünü de boyamış, emreyi kesip tanrıya kurban edecek sandım.helal sana zokora

cemoli5408
Bence seneye bu hırsla bomba gibi bir takım kuracağız Allah'ın izniyle...

outlaws61
07.05.2012, 00:06
beyaz tvyi arayıp hemen kaynayın ben aradım agzıma geleni söyledim. karaktersiz herifler..

tarsus
Yabanci transferlerinden bizim kadar kazik yiyen ve verim alamayan baska bir takm varmidir?

.....
Başkanla konuşana kadar Hakan Ünsal ve Cem Dizdar çok güzel konuşuyordu . Hatta bu tüm şike sürecinde Cem Dizdar gördüğüm en düzgün insanlardan , sen telefonu kapatırken hiç de üzüldüğünüzü sanmıyorum kıh kıh , sevinmişinizdir hatta , üzüldüğünüzü belli etmeyinn haaa falan dersen adam da senin aleyhine konuşur ben konuşurum yani .

Ahmet'im.

Başkandan öncesini bilmiyorum. TRT'yi açtığımda başkan dan sonrasını konuşuyorlardı.

Başkan süper demiş bence. Ben olsam daha ağırını söylerdim.Bu süreçte bize yapılanlar başkasına yapılsaydı şu an yer yerinden oynamıştı. Bize gelince herşey tuz buz oluyor.

Hakan Ünsal çıkıpta Zokora'nın yaptığı bir nevi hesap sorma diyorsa peşinden Tff'nin yaptığına karşılık demesi gerekirdi.

Başkan güzel demiş. Bizim yenilmemiz onların hoşuna gider.İçindekileri söylemiş işte. Sonra zaten belli ettiler niyetlerini.

mashal61
İstanbul yerel medyasının takındığı tavrı anlamak zor. Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki; herkes tertemiz, her şey tertemiz, her şey olması gerektiği gibi Trabzon hariç. Küfürler, yabancı maddeler, mahsur kalmalar, koridora inmeler ilk kez Trabzon'da oluyor. Bir tek Trabzon kirli anasını satayım.

Serdær
A Haber güzel konuşuyorlar . :confused:

outlaws61
07.05.2012, 00:07
beyaz tvyi arayın sakın duyarsız kalmayınn bu konuya lütfen rica ediyorum size

memozcan
elimizde duran 96 örneğine rağmen bu akşam '12 diye tarihe geçecek bir maç oldu... o maçı canlı yaşamış biri olarak bu akşam aynı hataya gene düştük.. aşırı korumalar, gece teknelerle otele yanaşmalar, tabut dolaştırmalar falan, maç önü maç sırası ve sonrasıyla aynı hatalara gene düştük yazık diyorum sadece...

Kasım BEKTAŞ
Bu akşam herkes üzüldü... morali bozuldu... evet belki de başkanın yanlış transfer tercihleri nedenlerden birisidir... ancak öyle y.vşak bir memlekette yaşıyoruzki şu anda yapılması gereken EN SON ŞEY başkan veya içimizden herhangi biri hakkında kötü söz söylemek olur...

Savaş durumuna gelen şu olayları atlatana kadar herkes birbirine ÖZELLİKLE BAŞKANA destek olmalı... Süreç sona erdikten sonra kim kimin hakkında ne düşünüyorsa söylesin... ANCAK ŞU AN BİRLİK OLMAK ŞART....

Serhat Zorla
Şu forumda bir sürü karşı çıktığım görüş olmasına rağmen gerginlik olmasın diye kimseyi alıntılamadım.
"Laik laik dediler ne oldu?" Bu konuyu buraya nasıl getirdiğini bir zahmet anlatıver, futbol ve laiklik kelimelirini aynı cümle içinde mantıklı bir şekilde kullan lütfen.
Devrim diyorsun güney doğuyu örnek gösteriyorsun. Adalet isterim diyorsun, laik laik dediler ne oldu diyorsun. Yazık, cidden yazık

Yazik evet!

Demek istedigim sudur ki: Insanoglu yüce dinimizin kanunlarini uygulamadigi müddetce adaletsizlik daima sürecek! Eee bu foruma bunu belki bölye yazmamam lazim idi neticede cogu insanlar malesef diine bagli degil.Özür dilerim fakat kendimi tutamadim kusura bakmayin.

Adalete gelince elin UEFAsina dan adalet bekliyoruz ve bu beni bir Müslüman olarak cilgina ugratiyor.Hic mi utanma yok bu Devleti yönetenlerde?

vendercan
07.05.2012, 00:08
Bilen var mı?..ahaber'de söylenen internete düşmesi beklenen ses kayıtları dedir?...

Hasan Cubukcu
Bugün tüm yaptiklarimiz acizlikdi !! ne derse deyin malesef böyle !!

cok üzgünüz ama ders cikarmamiz lazim

L.Burrows
Olayı artık spordan çıkarıp terörizme dayayacaklar. O kale arkasınaki arkadaşlarım sizlere soruyorum. Herkez bunu yapmanızı istiyordu bunu yapmaınızı bekliyordu bi kere şaşırtın bizleri. Bumudur takıma destek olmak? Bumudur yani taraftarlık. Bir kere ya allah aşkına bir kere köstek değil destek olun şu takıma. İnş gelecek sezon 10 maç kapanır sahamız. Biz taraftarsız daha başarılı oluruz artık buna iyice kanaat getirdim. Futbolcularımızada yazık demekten başka bişey gelmiyor aklıma. Bu maçın önemini anlayamacak kadar ruhsuzsunuz siz demekki. Koca bir kuru sıkısınız.

Ozan Yazıcı
Bu telefon konuşması olayı (tüpçüyle koçun) gerçekten doğru mu acaba?
Eğer bu içerikte bir konuşma varsa ve yarına kadar ortadan kaldırılmaz da yayınlanırsa ortalık çok karışır..

Fatih
07.05.2012, 00:09
Neden abi kaçırdığım bi söylemi falan mı oldu daha öncesinde .

Trtspor'da sabah programını izledim bir kaç kere şike mevzunda saçma sapan şeyler söylemişti.

Yaşar
Burada çıkan olayların en Buyuk sorumlusu adaleti vermesi gerekenlerin adalet anlayışlarındaki eyyamcilik. Eğer Adaleti sen vermezsen, adalet bekleyenler verir.

karayamayman
mac ile ilgili uzulecek bir sey yok...

bu ortamda bizim derdimiz futbol degil, olmamali (kadromuz cidden cok kotu bu sene o ayri)

10 aydir gozgore gore hakki yenen bir camianin bugun yaptiklari az bile...

Adalet kavramini bu kadar anlamsiz hale getirirsen sonunda olacagi budur...

Vendetta
07.05.2012, 00:10
Madem kEMRE bir basın toplantısıyla sıyırıyor bu işlerden Zokora da yarın yanına bir arkadaşını alıp basın toplantısı düzenlesin "benim bizim takımda kasıklarına vurduğum arkadaşlarım da var" desin sıyrılsın bu işten.

Gürkan Asma
Bizim böyle sürekli oyunu durdurup, Fener'e istediğini veren taraftarımız olduğu müddetçe bizden bişey olmaz, ne oldu şimdi atlet attın oyunu durdurdun da ne oldu yarın manşetlerde "atlet atıldı kupa Trabzon'a" mı yazacak, olan bizim takıma oldu 30 dk oyun durdu 10 dk uzadı. Şu oyun durmasaydı bu ölü takım çevirirdi o maçı iddia ediyorum. yok maç başladı sahaya bişe at, 34. dk sahaya bişe at, 58. dk sahaya bişe at, 61. dk sahay bişe at, bu ne ya, adam gibi tezahürat yapsak her türlü alırdık bu maçı.

ESER
Eğer bu içerikte bir konuşma varsa ve yarına kadar ortadan kaldırılmaz da yayınlanırsa ortalık çok karışır..

onu yalan ederler. ortaya cıksa da cemaatin komplosu, uydurma kaset olur. hele ki yasadısı yollardan dinlendiyse sinek ikili muamelesi gorur

vendercan
Madem kEMRE bir basın toplantısıyla sıyırıyor bu işlerden Zokora da yarın yanına bir arkadaşını alıp basın toplantısı düzenlesin "benim bizim takımda kasıklarına vurduğum arkadaşlarım da var" desin sıyrılsın bu işten.

Güldürdün beni!..

Ahmet Başkaya
http://f1205.hizliresim.com/x/7/5fr1c.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Mustafa Ayazoğlu
07.05.2012, 00:11

Durduk yere böyle bir şey çıkmazdı.

Neler örtbas edilmedi ki?

Emirhan Uludüz
B.k vardı bu rezil ülkede doğduk. Ne adalet var ne refah.

Üniversiteyi bitireyim ilk işim yurtdışına gitmek olacak. Gavurun adaletini seveyim.

Esmoface
Yazik evet!

Demek istedigim sudur ki: Insanoglu yüce dinimizin kanunlarini uygulamadigi müddetce adaletsizlik daima sürecek! Eee bu foruma bunu belki bölye yazmamam lazim idi neticede cogu insanlar malesef diine bagli degil.Özür dilerim fakat kendimi tutamadim kusura bakmayin.

Adalete gelince elin UEFAsina dan adalet bekliyoruz ve bu beni bir Müslüman olarak cilgina ugratiyor.Hic mi utanma yok bu Devleti yönetenlerde?

Buraya gelip de cogu insanlar dinine bağlı değiller diyemezsin. Öyle genelleme yapmak kolay degil, analitik düşün de yargıla, önyargılarla gelme.
Neyse, muhabbet başka yönlere kayacak, o yüzden daha başka birşey demeyeceğim.

28TS61
taraftarlar neden sahaya yabanci madde atip oyunun durmasina sebebiyet veriyor. oyun durunca ne geciyor elimize. her kornerde yabanci madde atmak ne is. zaten onlar bunu istemiyorlarmiydi. adamlarin ekmegine yag sürdük resmen

Tolga Kurt
Mayaların dediği çıksa da ölsek bu sene sıkıldım.

KERİM
Yazik evet!

Bende bu şekilde düşünüyorum. Beşeri kurallar olduğu sürece baki bir adalet olamaz

Hatice Aslan
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/529721_435904276438375_126332284062244_1546338_181 4127582_n.jpg

Adamsın adam!

Benim adım COLMAN diyor resmen. Senin Trabzon'lu duruşuna kurban olayım Arjantin'li!
------------------------------------------------------------------------------

Bu arada taraftarlardan biri havalanında pompalı tüfekle dehşet saçmış :/

Serhat Zorla
07.05.2012, 00:12
Yazik olan icimizdeki hainler! Nerde zengin Trabzonlu is adamlari? Sikecilere ve Kedilere sorsan bizde derler! Utanc verici durum gercekten.Söz konusu para ise insan anasini bile satarmis derler.Gercekten yerinde bir tespit!

vendercan
onu yalan ederler. ortaya cıksa da cemaatin komplosu, uydurma kaset olur. hele ki yasadısı yollardan dinlendiyse sinek ikili muamelesi gorur
Bu kadar mu ucuz bu ülke?

batugol

bu gece ilk defa güldüm Allah razı olsun

.....
http://f1205.hizliresim.com/x/7/5fr1c.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Şu ses kaydı bir gün yüzüne çıksa varya. İşte herşey süper olur.

only ts
* Olabilir, benim duyduğuma göre Las vegas'ta Kumarhane yaptırıyormuş, ismini keisnlikle veremeyeceğim ama çok sağlam bir abiden duydum bende...

vay be bunlar gerçekse eğer .. biz neyin peşindeyiz ? biz gelen paraları futbolcu transferı ıcın cart ıcın curt ıcın dusunurken paralar las vegaslara antalyada otellere mi gidiyor ? vay anasını sayın seyirciler ....

Vendetta
Haddini aşan Adnan Aybaba'nın Zokora hakkında söyledikleri ! VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=lXgkz0Ckv4Q

Zokora'ya adam değil diyor. Şerefsizin teki diyor.

Kim la bu ?
Akraba evliliği ve sonuçlarından biri üstad. Yapacak bir şey yok.

vendercan
07.05.2012, 00:13
Akp ile Fenerbahce daha cok buyudu bize stad icin verilen 6 trilyon ,fenere atasehirde 150 milyon dolarlik arsa verilmesi ,irdelenmesi gerken konular .Tayyip erdogan ile fenerbahce hem ekonomik hemde sportifolarak zirve yapti.Bu konu iredelenmesi gerekir.Devlet kanalinda bile Ts dusmanligi var benim paramla bana laf attiyor adam.Tayyip bey cek ellini futboldan ,resmen Ts dusmani .feneri kumeye dusurmeyende tayip erdogandir.yasa degisikligi neden yaptilar ak parti izin vermezse yasa gecmezdir.

Serhat Zorla
07.05.2012, 00:13
Buraya gelip de cogu insanlar dinine bağlı değiller diyemezsin. Öyle genelleme yapmak kolay degil, analitik düşün de yargıla, önyargılarla gelme.
Neyse, muhabbet başka yönlere kayacak, o yüzden daha başka birşey demeyeceğim.

Haklisin kusuruma bakmayin suc bende sinirlerime hakim olamadim.Özür dilerim tekrar.

Emre GÜRDAL
07.05.2012, 00:14
bu aksam allah kalbımı bılo sırf olay cıksın ıstedım...maçta konuşacak bişe yok neyi konusayım serkanın kosarak kayarak çizgiden çıkartııd poziyonumu* la mal bu adam cok rahat poziyonda neden kayıyosun bas topa dön rahatsın ya sonrası daha feci sen bıenvnue neden yol gosterıyon burdan geç serbest diye ulan asıl şikeci sensin allah korkun yokm mu senın? yeter bukdar şenol hocamın söledigii gibi futbolu konuşmaya gerek yok..he bu arada unutmadan zokoraya helal olsun elını sıkmadı sonra bıde gıttı d.....vurdu emrenın annesı mackalıymıs baskanın dedıgı gıbı lan emre sen nerden çıktın olum:)

mda61
Arkadaşlar, Colman ne yaptı da herkes övüyor bu akşam ? Ben maçı tam izleyemedim, kaçırmışım. Bir gösterin bana da

masterkey
adaletin olmadığı yerde adaleti insanlar sağlar. bunu da birbirlerine çiçek vererek yapmazlar. işte bu günkü gibi toplumu isyana getirirsin. bunun baş sorumlusu devlettir. adalet dağıtmayan kurumu sen dağıtmazsan o halk isyan eder işte. dua edelim bizim şampiyonluk maçımız değildi. bir de o olsaydı şimdi ölü sayısını konuşacaktık.

Serhat Zorla
Bende bu şekilde düşünüyorum. Beşeri kurallar olduğu sürece baki bir adalet olamaz

Haklisin abi.

Mustafa Ayazoğlu
07.05.2012, 00:16
colman'a övgüler yağdıran taraftar
emre belezoğlu gol attı bize ve yenildik rakip senin sinir damarına oynuyor ve kazanıyor

farkında mısınız?
ne zaman akıllanacaksın.

rahat olmak her zaman kazandırır.

Ilelioglu
vay be bunlar gerçekse eğer .. biz neyin peşindeyiz ? biz gelen paraları futbolcu transferı ıcın cart ıcın curt ıcın dusunurken paralar las vegaslara antalyada otellere mi gidiyor ? vay anasını sayın seyirciler ....

Ironi yapti Sedat abi...

Doğan BULAT
Ruhsuz ve onursuz bir takımımız var sahada bu kadar basit.. Yenilebilirsin ama en azından savaş birazcık hırsın olsun. Hepsine yazıklar olsun..

Bana göre bir tek Colman.. gerisi yalan.. Colman hem pres yapacak hem top kapacak hem pas verecek Adrian Burak diğerleri eli belinde gezecek.. Colman gitmek istiyorsa haklı valla.

Bizi Fenere rezil eden futbolcullara ceza verilecek en büyük cezayı versin yönetim.. Hoş artık bizim yönetimimiz falanda kalmaz bu gidişle..

Fener büyük takım valla.. adam hapishaneden külüp yönetiyor bizde suçsuzken suçlu pozisyonuna düşüyoruz. Yazık valla Biz bunlarla baş edemeyiz.. Boşuna bi tarafımıızı yırtmanın anlamı yok.. Taraftarımıza da teşekkür ederim belki onların sayesinde bi kaç maç İstanbulda maç seyrederizbelki... Böyle bi Başka da bi işe yaramazlar zaten..

forsa61
macta destekten cok, macı durduran taraftar fb'nin ekmegine yag surdu. adamlar zaten uyusuk mac hastası. takımıma da yazıklar olsun, senede bir mac istedik be arkadas, ne olurdu adam gibi oynasaydınız.

yonetim ve senol hocaya da biran once bu umitsizlikten cıkın, silkenin takımı adam gibi ayaga kaldırın. transferse transfer uyumayın artık.

halilaziz61
bu akşam bizim için unutulmazdı Colman ve Zokora'nın tekmelerini unutmayacağım...

sorin
samet denilen köpek soyuna giripte çıkmayan neymiş bilen var mı

bu arada zokora, colman ve alan emre köpeğine sağlam dayak attılar

yanlış görmediysem serkan da samet itinin saçlarına iyi yapıştı elinize ayağınıza sağlık

Gürkan Asma
07.05.2012, 00:17
Colman'ın açıklamalarından, kendi Futbolcumuz bile söylüyor sahada yaşadıklarını :

"Hem genel bir ilkeden bahsedeceğim hem de bir özeleştiri yapacağım. Top her taca çıktığında sahaya bir şey atmak, oyunun akışını olumsuz etkiler. Bu durum futbola katkı sağlamaz. Biz de bunun etkisini olumsuz şekilde yaşadık. Bu ne bize ne de rakibe yardımcı olmadı. Oyun akışkanlığını yakalayamadığımız için hüsranla karşılaştık”

owi61
Bu ülkede futbol çoktan bitmiş..Kimseyi istifaya çağırmanın bi manası yok

Emre GÜRDAL
Arkadaşlar, Colman ne yaptı da herkes övüyor bu akşam ? Ben maçı tam izleyemedim, kaçırmışım. Bir gösterin bana da

benim için emre'ye yerde tekme atması yeter...adamsın colman...

Joacivil
* Olabilir, benim duyduğuma göre Las vegas'ta Kumarhane yaptırıyormuş, ismini keisnlikle veremeyeceğim ama çok sağlam bir abiden duydum bende...

Abi müthiş bir uslubun var buradan da sogutuyorsun insanı helal olsun sana

TS-FAN
Bu kadar mu ucuz bu ülke?

Günaydın :)

cenk52
07.05.2012, 00:18
Yazik baskan bunu haketmedi

Emirhan Uludüz
07.05.2012, 00:19
Taraftar öfkeli olmasaydı, olay çıkartmasaydı bugün 2 tane kırmızı kart yerdik. Colman ile Zokoranın pozisyonlarına kırmızı kart verilmemesinin tek nedeni taraftarın hakemi etki altına almasıdır.

oflum61
Vay vay muhtesem taraftarimiz Sadri Baskanimiza saldiralari gösteriyorlar. Yazik! Boyle taraftar olmaz olsun!!!

Serhat Zorla
Dünyanin her yerinde irkci Emre büyük ceza görür.TFF niye böyle bir sacma kurum?

Bence UEFA fena öpecek Sikeciler helak olur gibi yüzleri kap kara olacak Insallah.Ozaman onlari Mactan sonra sarki söylerken görmek istiyorum.

.....
colman'a övgüler yağdıran taraftar
emre belezoğlu gol attı bize ve yenildik rakip senin sinir damarına oynuyor ve kazanıyor

farkında mısınız?
ne zaman akıllanacaksın.

rahat olmak her zaman kazandırır.

Sahada ki herkes Zokora ve Colman gibi oynasaydı emre bu akşam o maçtan daha önce alınırdı.

Veysel
07.05.2012, 00:20
Bugün gözüme çarpanlar;

Taraftar çok kötüydü yanımdaki adamlar bile buraya sadece olay çıkarmak Fenere küfür etmek için geldik diyen bir adam gördüm.

Gol attığımızda susan gol yenildimi yönetime hocaya fenerlilere söven naylon taraftarlar gördüm.

Ne zaman hırslanıp top oynamaya başlasak oyunu soğutmak isteyen Fenerbahçe oyuncuların ekmeğine yağ süren akılsız insanlar gördüm.

Beceriksiz yetersiz futbolcularımızıda gördüm. ( Serkan,Celutska,Henrique,Tolga)

Bugün çok üzdünüz bizi çok.

Hekimoğlu
07.05.2012, 00:21
Yabancılar yerlilerden daha fazla hırslanmış ruh yok takımda.

samway
el bırlıgı ıle tamamen bıtmısız yazıklar olsun bızı bu hallere sokanlara

Mehmet Ç.
Kanaltűrk :)

L.Burrows
adaletin olmadığı yerde adaleti insanlar sağlar. bunu da birbirlerine çiçek vererek yapmazlar. işte bu günkü gibi toplumu isyana getirirsin. bunun baş sorumlusu devlettir. adalet dağıtmayan kurumu sen dağıtmazsan o halk isyan eder işte. dua edelim bizim şampiyonluk maçımız değildi. bir de o olsaydı şimdi ölü sayısını konuşacaktık.

Allah insanlara düşünmek için beyin gibi bir organ vermiş. Beyni olan düşünebilen hiçbir insan bu olayın bu boyutlara gelmesine izin vermez. Adaleti dağıtmayan insanlar zaten bunu bilerek yapıyor. Olay bu boyutlara gelsin diye çabalıyor. Bizim halkımızı taraftarımızı galeyana getirmek için böyle bir komplo kuruyor ve biz herseferinde bu komploya yeniş düşünüyoruz. Bi nevi ekmeklerine her seferinde yağı biz sürüyoruz. Ve sonuç hep onların istediği gibi bizim tarafımızdanda hüsranla sonuçlanıyor.

batugol
Taraftar öfkeli olmasaydı, olay çıkartmasaydı bugün 2 tane kırmızı kart yerdik. Colman ile Zokoranın pozisyonlarına kırmızı kart verilmemesinin tek nedeni taraftarın hakemi etki altına almasıdır.

bu sene oynadığımız maçlara bakın ve hakem kararlarını değerlendirin
sonra bu maçtaki hakem kararlarını değerlendirin
birileri hakeme bir şeyler söylemiş belli

Hasan Cubukcu

kirmizi kartmi sen herhalde farkina varmadin ama Play Off Liginde kirmizi kart yok neden ama kirmizi kart yok bana biraz ilginc geldi ama yine yaziyorum kirmizi kart yok.

tturkmen
07.05.2012, 00:22
Bizim böyle sürekli oyunu durdurup, Fener'e istediğini veren taraftarımız olduğu müddetçe bizden bişey olmaz, ne oldu şimdi atlet attın oyunu durdurdun da ne oldu yarın manşetlerde "atlet atıldı kupa Trabzon'a" mı yazacak, olan bizim takıma oldu 30 dk oyun durdu 10 dk uzadı. Şu oyun durmasaydı bu ölü takım çevirirdi o maçı iddia ediyorum. yok maç başladı sahaya bişe at, 34. dk sahaya bişe at, 58. dk sahaya bişe at, 61. dk sahay bişe at, bu ne ya, adam gibi tezahürat yapsak her türlü alırdık bu maçı.

O takım maçı falan çeviremezdi. Çok ruhsuzdu takım. Colman, Zokora ve Burak gerisi hikayeydi.

Hekimoğlu
kirmizi kartmi sen herhalde farkina varmadin ama Play Off Liginde kirmizi kart yok neden ama kirmizi kart yok bana biraz ilginc geldi ama yine yaziyorum kirmizi kart yok.Ne var pembe kart mı?

Hasan Cubukcu
Ne var pembe kart mı?

tek sari !:)

ThePatriot61
07.05.2012, 00:23
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/535688_10150923589609155_211751749154_12284293_128 034331_n.jpg

İgzas-61
07.05.2012, 00:24
Yönetime sallamayın arkadaş saf olmayın HÜKÜMET İSTİFA

muratali
kirmizi kartmi sen herhalde farkina varmadin ama Play Off Liginde kirmizi kart yok neden ama kirmizi kart yok bana biraz ilginc geldi ama yine yaziyorum kirmizi kart yok.

Beşiktaş 0 : Galatasaray :2
Kırmızı kart : Hilbert

.....
Colman'ın açıklamalarından, kendi Futbolcumuz bile söylüyor sahada yaşadıklarını :

"Hem genel bir ilkeden bahsedeceğim hem de bir özeleştiri yapacağım. Top her taca çıktığında sahaya bir şey atmak, oyunun akışını olumsuz etkiler. Bu durum futbola katkı sağlamaz. Biz de bunun etkisini olumsuz şekilde yaşadık. Bu ne bize ne de rakibe yardımcı olmadı. Oyun akışkanlığını yakalayamadığımız için hüsranla karşılaştık”

Geçen maç Zokora'da söylemişti.

Bayan taraftarımız varken kendimizi daha rahat hissediyoruz ve gerçek oyunumuzu sahaya yansıtıyoruz cinsinden.

Taraftar cidden takımı etkiliyor. Hiç olay olmasaydı çok farklı skor olabilirdi.

L.Burrows
benim için emre'ye yerde tekme atması yeter...adamsın colman...

İnsanlıkmı bu şimdi. Ayarı iyice kaçırmışınız. Senin gibi düşünenler yüzünden fb her maçta trabzona gelip elini kolunu sallaya sallaya 3 puanı alıyor.

Oğuzhan
Arkadaş başkanımıza, hocamıza sahip çıkalım ya. Adamlar şikeci, pisliğe bulaşmış başkanlarına toz kondurmuyorlar ya. Biz geçen sene bu takımı şampiyon yapmış ekibe kin kusuyoruz, istifa için zorluyoruz. Ayıptır ya vallahi ayıptır. Ben bile olsam geçen sene teşvik, şike bir şeylere girerdim onların yaptığını bile bile elim kolum bağlı bekleyemezdim. Bu adamlar tertemiz kalmışlar. Böyle namuslu, şerefli adamlar lazım takımın başına. Bir Sadri Şener nasıl başa çıkacak bütün futbol kamuoyuyla ?

Şampiyonluğu vermemek adına örgütlenilmiş bir ülkede, Sadri'nin sözü ne kadar geçebilir ?

Adımızı bu pisliğe bulaştırmadıkları için onlarla gurur duyuyorum.

only ts
kaya çilingiroglunu pek sevmem ama gayet mantıklı konusuyor. trabzonlu olmasının etkisi var sanırım

cemoli5408
07.05.2012, 00:25
ŞEYH EDEBALI'DAN OSMAN GAZİ'YE ÖĞÜT

Oğul,
İnsanlar vardır, şafak vaktinde dogar, aksam ezanında ölürler.
Avun oğlum avun.
Güçlüsün, kuvvetlisin, akıllısın, kelamlısın.
Ama:
Bunları nerede, nasıl kullanacağını bilmezsen sabah rüzgarında savrulur gidersin.
Öfken ve nefsin bir olup aklını yener.
Daima sabırlı, sebatli ve iradene sahip olasın.
Dünya senin gözlerinin gördügü gibi büyük değildir.
Bütün fethedilmemiş gizemler, bilinmeyenler, görülmeyenler ancak senin fazilet ve erdemlerinle gün ışığına çıkacakır.
Ananı, atanı say, bereket büyüklerle beraberdir.
Bu dünyada inancını kaybedersen yeşilken çorak olur, çöllere dönersin.
Açık sözlü ol. Her sözü üstüne alma. Gördün söyleme, bildin bilme.
Sevildiğin yere sık gidip gelme, kalkar muhabbeti itibar olmaz.
Üç kişiye acı:
Cahiller arasındaki alime,
Zenginken fakir düsene,
Hatırlı iken itibarını kaybedene.
Unutma ki! Yüksekte yer tutanlar aşağıdakiler kadar emniyette değildir.
Haklı olduğunda mücadeleden korkma.
Bilesin ki; atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.
"Ey oğul! Artık Beysin...
Bundan sonra öfke bize, gönül almak sana...
Suçlamak bize, katlanmak sana...
Acizlik bize, yanılgı bize, hoş görme sana...
Geçimsizlikler, çatışmalar, uyumsuzluklar, anlaşmazlıklar bize, adalet sana...
Kötü göz, som ağız, haksız yorum bize, bağışlamak sana...
Ey oğul!
Bundan sonra bölmek bize, bütünlemek sana...
Üşengeçlik bize; uyarmak, gayretlendirmek, şekillendirmek sana...
Ey oğul!
Sabretmesini bil, vaktinden önce çiçek açmaz...
Şunu da unutma:İnsani yaşat ki devlet yaşasın.
Ey oğul!
Yükün ağır, işin çetin.
Allahü Teala yardımcın olsun!"

Serhat Zorla

:alkış::alkış::alkış:

Hasan Cubukcu
birakin elestiriyi destek cikin trabzonspora , bugün bizim icin cok kötü oldu bununda sorumlusu bizidik !!

Uğur KÜÇÜK

Öyle deme ben zerre kadar üzülmüyorum bazı taraftarlara...

Bu ülkede padişah ne emrediyorsa o yapılır...

BU ülkede yaşanmaz kardeş,yaşanmaz....

Samet Demir
07.05.2012, 00:26
şu şikeciler hak ettikleri cezayı alsınlar yeter zaten soğudum futboldan zannetmiyorum bir daha ilgileneceğimi.

Serhat Zorla
Neyse en azindan bizim usaklar 1461 Trabzon güldürdü yüzümüzü.Insallah kalan maclarida kazanip Bank Asyaya katilacaklar.

owi61
Sanırım bu sezon bizim için olumlu olan şeyler İnter galibiyeti ve Zokoranın bugünkü tekmesi

SEDAT
Abi müthiş bir uslubun var buradan da sogutuyorsun insanı helal olsun sana

* Üslup önemli değil mi ? Bak burda heran bişeyler öğreniyoruz...

ThePatriot61
Geçen maç Zokora'da söylemişti.

Bayan taraftarımız varken kendimizi daha rahat hissediyoruz ve gerçek oyunumuzu sahaya yansıtıyoruz cinsinden.

Taraftar cidden takımı etkiliyor. Hiç olay olmasaydı çok farklı skor olabilirdi.

Onun icin gs'ye 4-2 kaybettik. Ilk yari 0-3 olduktan sonra biraz kastilar fark büyümesin diye. Bu sene oyuncular cok ruhsuz. Colman ve Zokora disinda bütün yabancilar gitsin istiyorum.

AyhanPe
07.05.2012, 00:27
normal insanlar yasadiklari olumsuzluklardan ders cikarirlar..biz bunu hic bir zaman basaramadigimiz icin herhalde normal insanlar degiliz..

masterkey
07.05.2012, 00:27
Allah insanlara düşünmek için beyin gibi bir organ vermiş. Beyni olan düşünebilen hiçbir insan bu olayın bu boyutlara gelmesine izin vermez. Adaleti dağıtmayan insanlar zaten bunu bilerek yapıyor. Olay bu boyutlara gelsin diye çabalıyor. Bizim halkımızı taraftarımızı galeyana getirmek için böyle bir komplo kuruyor ve biz herseferinde bu komploya yeniş düşünüyoruz. Bi nevi ekmeklerine her seferinde yağı biz sürüyoruz. Ve sonuç hep onların istediği gibi bizim tarafımızdanda hüsranla sonuçlanıyor.

yanlış çünkü bu maça kadar trabzonspor herhangi bir taşkınlık yaptı mı fenerbahçe maçlarında. çünkü hakkını alacağını düşündü sustu. o maçlarda da yenildik ama rezalet çıkmadı. ama artık insanların sabrı taştı. farzedelim senin yakınını biri kasten öldürüyor ve mahkeme ona hiçbir ceza vermiyor. sana sırıtarak mahkemeyi terkediyor. sen çıkıp aman beni tahrik ediyor zaten komplo bunlar mı dersin, yoksa adaleti sağlamak için adamı mı kesersin. ben ikincisini yaparım heralde. amerikada arının sokup öldüğü insanın davasında mahkeme bütün arıların dumanla zehirlenerek öldürülmesi kararını verdi. sonuçta arıları öldürmenin ölene bir faydası yok, ama adaleti sağlayıp insanın içindeki adalet duygusunu tatmin etmesi için gerekli.

cantona61
07.05.2012, 00:28
yerel kanal izliyorum: tv em .burada bile fener yalakası adamlar var çok gerekliymiş gibi ne çağırıyorlar böyle gereksiz adamları.
bu arada olaylardan yediğimiz goller konuşulmuyor,yediğimiz 3 gol de amatör takımların yiyeceği türdendi.

Hekimoğlu
Celutska,Cech,Henrique gibi yabancılarla bu kadar.

cemoli5408
Bu sezonun tek dikkate alınması gereken olayı, Trabzonspor'un ilk kez katıldığı şampiyonlar liginde 7 puan alıp 3. olmasıdır. Bu geleceğe dair umut verdi. İlk senesinde 7 puan alan, sonraki senelerde daha iyisini yapabilir. Bu çok büyük bir olaydır bence ve, adaletli yönetim olduğu zaman Trabzonspor'un neler yapabileceğini hepimize gösterdi.

Hasan Cubukcu
07.05.2012, 00:29
ŞEYH EDEBALI'DAN OSMAN GAZİ'YE ÖĞÜT

Oğul,
İnsanlar vardır, şafak vaktinde dogar, aksam ezanında ölürler.
Avun oğlum avun.
Güçlüsün, kuvvetlisin, akıllısın, kelamlısın.
Ama:
Bunları nerede, nasıl kullanacağını bilmezsen sabah rüzgarında savrulur gidersin.
Öfken ve nefsin bir olup aklını yener.
Daima sabırlı, sebatli ve iradene sahip olasın.
Dünya senin gözlerinin gördügü gibi büyük değildir.
Bütün fethedilmemiş gizemler, bilinmeyenler, görülmeyenler ancak senin fazilet ve erdemlerinle gün ışığına çıkacakır.
Ananı, atanı say, bereket büyüklerle beraberdir.
Bu dünyada inancını kaybedersen yeşilken çorak olur, çöllere dönersin.
Açık sözlü ol. Her sözü üstüne alma. Gördün söyleme, bildin bilme.
Sevildiğin yere sık gidip gelme, kalkar muhabbeti itibar olmaz.
Üç kişiye acı:
Cahiller arasındaki alime,
Zenginken fakir düsene,
Hatırlı iken itibarını kaybedene.
Unutma ki! Yüksekte yer tutanlar aşağıdakiler kadar emniyette değildir.
Haklı olduğunda mücadeleden korkma.
Bilesin ki; atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.
"Ey oğul! Artık Beysin...
Bundan sonra öfke bize, gönül almak sana...
Suçlamak bize, katlanmak sana...
Acizlik bize, yanılgı bize, hoş görme sana...
Geçimsizlikler, çatışmalar, uyumsuzluklar, anlaşmazlıklar bize, adalet sana...
Kötü göz, som ağız, haksız yorum bize, bağışlamak sana...
Ey oğul!
Bundan sonra bölmek bize, bütünlemek sana...
Üşengeçlik bize; uyarmak, gayretlendirmek, şekillendirmek sana...
Ey oğul!
Sabretmesini bil, vaktinden önce çiçek açmaz...
Şunu da unutma:İnsani yaşat ki devlet yaşasın.
Ey oğul!
Yükün ağır, işin çetin.
Allahü Teala yardımcın olsun!"

Süper dostum sagol:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Joacivil
* Üslup önemli değil mi ? Bak burda heran bişeyler öğreniyoruz...

Öyle ama şenol güneş ve başkana laf söylettirmiyorsunuz eleştirilmez mi onlar
sadece istifasını isteyince bile ceza veriyorsunuz ben anlamadım niye böyle

yatara
Ismail Düzgün adeta Cezanin artmasi icin yardimci oluyor farkinda olmadan
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=244543552319254&set=a.244535242320085.54546.117737651666512&type=3&theater

cemoli5408
Kadromuzda bulunması gereken yabancı oyuncu en az Zokora kadar veya ona yakın kalitede olacak. Bunu sağlamakta okadar zor değil.

Numan Yerlikaya
07.05.2012, 00:30
https://www.facebook.com/guzelzinho?ref=pb

Samet şerefsizinin Facebook sayfasıymış öyle diyorlar

Hekimoğlu
07.05.2012, 00:30
Yıkmadan üzerine koymayı merdivenleri birer birer çıkmayı öğrenmeliyiz geçen seneki kadronun bozulması tam bir skandaldır şimdi de 15 tane oyuncu alacak halimiz yok yabancılardan işe yaramayanların yerine etkili oyuncular alarak yola devam etmeliyiz.

Süleyman Baykan
07.05.2012, 00:31
birakin elestiriyi destek cikin trabzonspora , bugün bizim icin cok kötü oldu bununda sorumlusu bizidik !!

Takım geçen maçta belli etmişti taraftarın olmazsa olmaz moduna çevirdiği maçları kazanamıyoruz oyuncu kadromuz baskı altında eziliyor talihsizlik hep ilk golü biz yedik Trabzonspor şuanki yapısında ilk golü atan olmalı ki psikolojik olarak maça ortak olsun bugün 3 .dk. gol yedik taraftarda çöktü stada onlar fenevin üzerine çöktük sanıyorlar ama Trabzonsporun üzerine çöktü o baskı ve yenildik bu yıl şunlarla yaptığımız bir maçta bile galip gelemedik ya zoruma gidiyor arkadaş.

Bu maçta daha sakin ve takımına destek veren bir taraftar beklerdim biz takıma destekten çok köstek olduk böyle olmamalıydı.

Bud Spencer
ah ah gecen senenin ilk yarisindaki gibi Trabzonspor istiyorum

su gözlerin gördügü en iyi Trabzonspordu

jeepeers
şu karar hayırlısı ile bir açıklansada biraz olsun sakinleşebilsek
stattaki insanların psikolojilerini çok iyi anlıyorum
ancak genel olarak taraftarın durumu hiç iyi değil kendim dahil
son aylarda bu ülkeye insanlığa ve hayata bakışımda çok büyük değişmeler oldu
bu işin sonunda ciddi ciddi kan akmasından korkuyorum artık
karşı taraf ne kadar ahlak değerlerinden yoksun olursa olsun biraz daha aklıselim olarak olaylara bakmalıyız
yılanın kuyruğu ülkeyi yönetenlere kadar uzanmışken mücadele etmek için peygamber sabrı lazım adamda
o da malesef bizlerde yeterli seviyede değil
inşallah şu süreç hayırlısı ile atlatılır
Rabbim bize sabır versin inşallah

Mehmet Fatih Silik
07.05.2012, 00:32
Sevmedigimiz gecen hafta laf söyledigimiz Ziya $engül TS hakkinda dogrulari söylüyor...

Bi de bize bakin...

Yigidi(!) öldür hakkini ver!

trbzonsporlu
biz fenerle kadıköyde oynarken maçın başlama düdüğüyle birlikte adamlar ölümüne oynayıp top bizden kimin ayağına gelirse gelsin en az 3 kişiyle basarken neden biz avni akerde fenerle oynarken maçlara tıpkı antalyasporla oynar gibi başlıyoruz. aykutun takımını şenol hocaya göre maçlara daha iyi motive ettiğini düşünüyorum.

sorin
İnsanlıkmı bu şimdi. Ayarı iyice kaçırmışınız. Senin gibi düşünenler yüzünden fb her maçta trabzona gelip elini kolunu sallaya sallaya 3 puanı alıyor.

insanlığın bittiği yerde insanlık mı arıyorsun. Adaletin olmadığı yerde futbolun adaleti sahada böyle işler Emreye atılan o tekmeleri gördüm ya yenilmek zerre dokunmadı.

Senin topçuna si...n zencisi diyen bi köpek soyuna insan muamelesi mi yapacağız.

Ben yerli futbolcularımızdan da daha agresiflik beklerdim.

masterkey
serkan gibi bir dallamayı 90 dakika sahada tutan teknik direktör de azıcık kendine çeki düzen versin, tamam destek olalım da azıcık ta futbol oynayın sizde. her fener maçı halısaha maçı gibi. adamlar istediği dakikada gol atıyor istediği dakikada oyunu soğutuyor. adamlar bizimle oyun hamuru gibi oynuyor bu kadar da olmaz ki.

cemoli5408
07.05.2012, 00:33
Süper dostum sagol:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Teşekkürler abi.

Şimdi düşünelim, kendi adıma da bir öz eleştiridir bu. Bu öğüdü veren muhterem insan, 1200 lü yıllarda yaşamış bir insan. Şu an yıl kaç, 2012; tam 812 sene sonrası. Bu insanlar bizden fersah fersah önde düşünsel olarak, ki bizden fersah fersah yıllar evvelinde yaşamışlar. İleri gidecek iken, biz neredeyiz... Toplum olarak berbat ötesi bir haldeyiz.

karayamayman

yemisim 3 puani

ben 82 puan aldim, sampiyon yapmadilar beni...

atlet de atarim, mendil de. tekme de...

Sencer Bulut
Bu ülkede futbol kullanılarak insanlar nasıl tahrik ediliyor nasıl kullanılıyor yada nasıl bir mantalite aşılanıyor kimse farkında değil.Bugün koro halinde Pis Zenci Zokora diye tezahürat yapan fenerlileri görünce ülkenin içler acısı haline üzülmemek elde değil.Futbol mu?Artık ne futbol kaldı nede adaletli bir ülke!

Doğan BULAT
Taraftar sahaya bir sürü şey atıyor fenerlilere ana avrat sövüyor ama fenerli futbolcular o kadar rahat ki takır takır topunu oynuyor etkilenen bizim futbolcular oluyor neden acaba? Acaba ruhsuz beceriksiz bir takım olduğumuz için olabilr mi? Kornerleri Emrenin kullanması taraftarı galyana getirmek için değil de ne?.. Emrenin yerinde bizim futbolculardan biri olsaydı yeminle 10. dkda oyundan çıkmıştı? Helal olsun valla adamlar işi biliyor.. Herzamanda yenerler bizi biz kendimizi kandıralım.. Adamlar şike yapmış en iyi futbolcuyu transfer edip takıma getirtiriyor futbolcu çıkıp "şike yapan takımda işim ne" bile demiyor biz şampiyonlar ligine gidicez elimizdeki en iyi futbolcuları Trabzonda tutamıyoruz.. Trabzonun adı var sadece mazisiyle yaşayan bir takım olduk çıktık...

mashal61
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/535688_10150923589609155_211751749154_12284293_128 034331_n.jpg
Önce elini sıkmadı. Sonra...

En az 5 maç ceza alması gereken şerefsize 3 maç verip bu maçta provokatörlük yapmasına müsade eden şerefsizler, şimdi kendi hesabını gören Zokora'ya ceza versinler YİYORSA!

Hekimoğlu
Yediğimiz 2. gol ayrı bir skandal.

L.Burrows
07.05.2012, 00:34
yanlış çünkü bu maça kadar trabzonspor herhangi bir taşkınlık yaptı mı fenerbahçe maçlarında. çünkü hakkını alacağını düşündü sustu. o maçlarda da yenildik ama rezalet çıkmadı. ama artık insanların sabrı taştı. farzedelim senin yakınını biri kasten öldürüyor ve mahkeme ona hiçbir ceza vermiyor. sana sırıtarak mahkemeyi terkediyor. sen çıkıp aman beni tahrik ediyor zaten komplo bunlar mı dersin, yoksa adaleti sağlamak için adamı mı kesersin. ben ikincisini yaparım heralde. amerikada arının sokup öldüğü insanın davasında mahkeme bütün arıların dumanla zehirlenerek öldürülmesi kararını verdi. sonuçta arıları öldürmenin ölene bir faydası yok, ama adaleti sağlayıp insanın içindeki adalet duygusunu tatmin etmesi için gerekli.

Bende diyorumki adaleti dağıtmayan insanlar zaten bizim bu duruma gelmemiz için hakkımızı vermiyorlar. Onlarda biliyorlar trabzon bu işin ucundan bi kere tutsa uzun bir süre bırakmayacak eskisi gibi. Sırf bu yüzden pastayı istanbul dışına çıkarmamak için bunu yapıyorlar. Yürüsek, yaksak vursak, kırsak hiçbişeyi değiştiremeyiz değiştiremedikte. Bu ülke böyle geldi böyle gidecek. Sende söylediklerinde haklısın ama bu ortam hep rakibimize yaradı bugüne kadar. Bizde bunu bile bile buna devam ediyoruz. Birazcık akıllı olup bunları yapmasaydık bugün fb elini kolunu sallayarak kazanamazdı.

Bud Spencer
07.05.2012, 00:35
girayi cok seviyorum ama ayni calimi bu sezon üc kere yedi
ücüde gol oldu

karaca
maçtaydım bizim seyirci sürekli sahaya bişeyler attı
tabi bizde adaleti elde edememek duygusuda var ve bu benide kızdırıyor ama
arkadaş zokora gider tekme atar colman aynı seyirci zaten sürekli bişey atıyor
biz bu fenerle onların yazdığı senaryoyu birebir uygulayarak oynuyoruz
emre kahraman trabzon kavga küfür şehri oluyor
benim artık umudum kalmadı biz tezcanlılığımızı atamadıktan sonra bu şikecileri hiç köşeye sıkıştıramayız
zaten medyamı dersin paramı dersin siyasi destek mi dersin hepsi arkalarında

cemoli5408
Yapılacak en iyi şey, en mutlu olduğunuz şeylerle ilgilenip bugünü unutmak. Haftaya zaten göreceğiz fb-gs maçını ve sonrasını.

SEDAT
07.05.2012, 00:36
Öyle ama şenol güneş ve başkana laf söylettirmiyorsunuz eleştirilmez mi onlar
sadece istifasını isteyince bile ceza veriyorsunuz ben anlamadım niye böyle

* Şöyle yazdığına bakarmısın eleştiri mi yapmışsın yoksa ima'da mı bulunmuşsun ? İstifa isteyen kime ceza vermişiz örnek verirmisin.

Oğuzhan
07.05.2012, 00:37
Anlamıyorum arkadaş neden bu kadar basit goller yiyoruz ya, bir takımın savunma anlayışı bu kadar mı zayıf olur ?

Fener takımına bakıyorum pozisyon bulmak için en az 2-3 adam eksiltmeniz, sonra da iyi bir pas ve gol vuruşu yapmanız gerekiyor onlara gol atabilmek için. Ama rakibimiz 3-4 pas yaptığı gibi boşluk buluyor ve pozisyona giriyor. Atak yaptığımızda birini geçsek kademesi doluyor, ötekini geçsek diğeri kapatıyor. Bizim savunma hep 3'e 2 kalıyor, teke tek kalıyor. Anlayamıyorum hoca buna çare üretemiyor mu ?

Oyuncuların kalitesinden diyeceğim de Manisa bile bu kadar pozisyon vermiyor Fenerbahçe ile oynarken demek ki sistemimizde bir hata var.

Joacivil
* Şöyle yazdığına bakarmısın eleştiri mi yapmışsın yoksa ima'da mı bulunmuşsun ? İstifa isteyen kime ceza vermişiz örnek verirmisin.

Bana verdiniz kendimden biliyorum
Tanrılaştırmalarınız yüzünden hiç bir eleştiri yapamaz oldum

Fatih ÇOLAK
Her hafta soldan gol yiyoruz, en az 1, muhtemelen 2, biz tvden görüyoruz, hoca neden Cech'de diretiyor anlamıyorum, eğer Ferhat Cech'in şu halini bile kesemiyorsa, ikisi de bavulunu toplasın ve gitsin...

Ve Giray, bıktım artık, Bienvenü gibi malın önde gideninden arşivlik gol yedik...

Levent Kara
07.05.2012, 00:38
biz fenerle kadıköyde oynarken maçın başlama düdüğüyle birlikte adamlar ölümüne oynayıp top bizden kimin ayağına gelirse gelsin en az 3 kişiyle basarken neden biz avni akerde fenerle oynarken maçlara tıpkı antalyasporla oynar gibi başlıyoruz. aykutun takımını şenol hocaya göre maçlara daha iyi motive ettiğini düşünüyorum.

aykut hayat kadının bile motive edemezde, volkan emre gibi futbolcular sağlıyor o motivasyonu

L.Burrows
insanlığın bittiği yerde insanlık mı arıyorsun. Adaletin olmadığı yerde futbolun adaleti sahada böyle işler Emreye atılan o tekmeleri gördüm ya yenilmek zerre dokunmadı.

Senin topçuna si...n zencisi diyen bi köpek soyuna insan muamelesi mi yapacağız.

Ben yerli futbolcularımızdan da daha agresiflik beklerdim.

Nereye varacaksın böyle peki. O senin kapının önüne işedi sende git onun kapısının önüne işe. Dön bir bak maziye bugüne kadar gergin ortamdan biz ne zaman karlı cıkmışız. Anlayın artık bunun böyle olmasını isteyen onlar ve hep bundan karlı cıkan onlar.

cemoli5408
Anlamıyorum arkadaş neden bu kadar basit goller yiyoruz ya, bir takımın savunma anlayışı bu kadar mı zayıf olur ?

Fener takımına bakıyorum pozisyon bulmak için en az 2-3 adam eksiltmeniz, sonra da iyi bir pas ve gol vuruşu yapmanız gerekiyor onlara gol atabilmek için. Ama rakibimiz 3-4 pas yaptığı gibi boşluk buluyor ve pozisyona giriyor. Atak yaptığımızda birini geçsek kademesi doluyor, ötekini geçsek diğeri kapatıyor. Bizim savunma hep 3'e 2 kalıyor, teke tek kalıyor. Anlayamıyorum hoca buna çare üretemiyor mu ?

Oyuncuların kalitesinden diyeceğim de Manisa bile bu kadar pozisyon vermiyor Fenerbahçe ile oynarken demek ki sistemimizde bir hata var.

Savunma Burak'tan başlamazsa olacak olan bu kardeşim. Bunun yanında takımdaki bütün oyuncularımızın defansif özellikleri çok vasat. Defans vasat, takımın geri kalanı da bu vasat defansa yardım etmiyor, pres yok. sonuç bu. Kadronun Burak'ta dahil değişmesi şart.

owi61
07.05.2012, 00:39
Şu an şikeciler hükümeti medyayı federasyonu herşeyi ele geçirmiş durumda ama Şenol Hocamın dediği gibi ''Adalet eğer yerini bulmadıysa İlahi Adalet elbet bulur.''

masterkey
Bende diyorumki adaleti dağıtmayan insanlar zaten bizim bu duruma gelmemiz için hakkımızı vermiyorlar. Onlarda biliyorlar trabzon bu işin ucundan bi kere tutsa uzun bir süre bırakmayacak eskisi gibi. Sırf bu yüzden pastayı istanbul dışına çıkarmamak için bunu yapıyorlar. Yürüsek, yaksak vursak, kırsak hiçbişeyi değiştiremeyiz değiştiremedikte. Bu ülke böyle geldi böyle gidecek. Sende söylediklerinde haklısın ama bu ortam hep rakibimize yaradı bugüne kadar. Bizde bunu bile bile buna devam ediyoruz. Birazcık akıllı olup bunları yapmasaydık bugün fb elini kolunu sallayarak kazanamazdı.

ben burda anarşist olmayı öneriyorum. onların kurduğu düzeni ancak böyle bozarsın. onların sonucu belli oyunlarını oynayarak değil. trabzonspor play-off taki fenerbahçe maçlarına çıkmayacaktı. cezası neyse çekecekti ama o lig tv ye 2 maç eksik yayınlatacaktı işte. başta söyledim herkes provakatör dedi bana. ne oldu, ikisinde de hükmen mağlubiyetten beter olduk.

Salih Yazıcı
bana verdin sedat abi ceza başkan 22 martta kupa geliyor dediğinde ben başkan yalan konuşuyor dedim ve 1 hafta ceza yedim nitekim doğru söylemişim kupa falan yok

Levent Kara
Her hafta soldan gol yiyoruz, en az 1, muhtemelen 2, biz tvden görüyoruz, hoca neden Cech'de diretiyor anlamıyorum, eğer Ferhat Cech'in şu halini bile kesemiyorsa, ikisi de bavulunu toplasın ve gitsin...

Ve Giray, bıktım artık, Bienvenü gibi malın önde gideninden arşivlik gol yedik...

o pozisyonda serkan yerini kaybetmesi golü yememizdeki ana etken oldu bence, yoksa bir forvetin defans oyuncusunu ceza sahası içinde geçebilmesi teknik açıdan normal bir durum aslında

OZDEN61
07.05.2012, 00:40
emre ye havaalanında seni seviyoruz diyen kızlar ne ayak?

Yaşar
Volkan Demirel itiraf etti. " böylesine gergin maclarda daha iyi motive oluyorum" yani demek istedi ki " biz amacımıza ulaştık, istediğimiz hersey oldu""

leventturksoy
beyler modlardan beni banlamasını rica ediyorum 3 hafta once dedim gs fb son maca kalır deim aynen oyle
oldu bugun arkadasla gs 2.0 ondeyken gorustuum bu is bitti levent dedi mac bitince yanına ugradım kendisi kafe isletiyor lig tv yayını yapıyor sen nekadar haklıymıssın simdiye kadar anlayamadınm dedi kendisi gs taraftarı ben dedim ona 3 hafta once gs ve fb son maca kalır okadar puan farkı varken kendisi ihtimal varmiyordu ben neden boyle soyledim pis lig para ustune donuyor bu olay ayarlanmıstır
kimse bana oyle bisey yoktur demesin milyonları goturup bizi uyutuyorlar 2 ligdeolcak bir kulup sampiyonluga oynuyor bunun daha bir ozeti varmı?............................................ kufur ediyorum duymayın

Ahmet KESKİN
tuhaf gelecek ama bende artık futbolda bu köhle düzen için isyan tarafdarıyım...

Fanatik34
07.05.2012, 00:41
Gayse´nin sampiynlugu zora girdi..kaset mi cikacakmis? Bu hafta icinde daha neler olur neler:D

Sikebahce´ye yenilmemize cokta üzüldüm dersem yalan olur..cünkü bu iste bir hayir var:)

Sahada olanlar yanlista olsa, aslinda dogruydu. Asil dogru olacak olan, Trabzonspor´a sahip cikmak, yani onu yönetenlere ve kalbi onunla atanlara;)

serdaracıl
07.05.2012, 00:41
bütün bunları unutup çok iyi bir takım kurmak için çalışmaya başlayabilsek keşke. Ah adalet, bir gün herkese lazım olacaksın biliyoruz ama ne zaman?

tarsus
07.05.2012, 00:42
Sakin ve mantikli dusunursek gecen seneki kadroya kiyasla bu kadroyla 3.luk buyukbasaridir.senol hocayi elestirebiliriz ama elindeki bu vasat kadroyla buraya gelmesi takdirliktir.transferlerikim yaptiysa takima buyukkazik atmistir.zokora ve colman disindaki yabancilari trabzonun paralarini yemislerdir.

Alper Beyazay

O pozisyonda Giray tamamen hatasız diyemeyiz ama,''sağ bekimiz'' olan Serkan'ı pozisyonda daha iyi izlemeni tavsiye ederim, o zaman fikrin değişebilir. :)

Oğuzhan
Defans hücumdan başlar sözü çok doğru gerçekten. Sen adamın stoperine oyun kurma şansı vermezsen, adam mecbur topu uzun oynayacak ve organize gelemeyecekler. Ama Burak efendi adamları izlerse adamlar yürüye yürüye çıkarken, adamlar 5-6 pasta gol bulurlar. Adamın Bienvenü'sü bizim 2 stoperi deli gibi kovalıyor, oyun oynatmıyor. Galatasaraylı Elmander defansa gelip yatarak top uzaklaştırıyor.

Umut'u beğenmeyenler izlesinler şimdi 3-4 topta pozisyon veren takımı. Bekir bile yürüye yürüye yayın oraya kadar geliyor artık.

Fatih Öztürk
Aklım hala geçen seneki Onur,Umut,Jaja,Selçuk,Egemen gibi futbolcularda kaldı.Zokora ve Colman dışındaki tüm yabancıların sözleşmelerı fesh edilmeli.başkan ve hocaya sahip çıkılmalı.

Bordo_MaviM_61
07.05.2012, 00:43
bütün bunları unutup çok iyi bir takım kurmak için çalışmaya başlayabilsek keşke. Ah adalet, bir gün herkese lazım olacaksın biliyoruz ama ne zaman?

Kadro kursan da yedirmiyorlar ki kardeşim..

cemoli5408
Defans hücumdan başlar sözü çok doğru gerçekten. Sen adamın stoperine oyun kurma şansı vermezsen, adam mecbur topu uzun oynayacak ve organize gelemeyecekler. Ama Burak efendi adamları izlerse adamlar yürüye yürüye çıkarken, adamlar 5-6 pasta gol bulurlar. Adamın Bienvenü'sü bizim 2 stoperi deli gibi kovalıyor, oyun oynatmıyor. Galatasaraylı Elmander defansa gelip yatarak top uzaklaştırıyor.

Umut'u beğenmeyenler izlesinler şimdi 3-4 topta pozisyon veren takımı. Bekir bile yürüye yürüye yayın oraya kadar geliyor artık.

İlk cümleni okudum ve Umut Bulut geldi aklıma. Bnece kıymetini bilemedik.

Şahsen tercih et deseler, Umut tarzı mı, Burak tarzı mı oyuncu istersin diye, valla Umut derim, hatta bir kaç tane Umut isterim aynı paraya gelecekse, ki geliyor.

Hasan Cubukcu
düsünün barcelona real maci seyirci sürekli sahya yabanci madde atiyor ve mac ister istemez duruyor sizce barcelonya positif mi negatifmi etkiler !!

herkesde bilyordurki bugünki maci biz verdik tarftar olarak birazda Seneri hatalari oldu emre ile alakali ,gelemez diyorsun ucakdan inemez diyorsun adam mac oynuyor tahrikde ediyor bari Sadri baskan bir sey demede sen de bu durum a dpüsme.

masterkey
Şu an şikeciler hükümeti medyayı federasyonu herşeyi ele geçirmiş durumda ama Şenol Hocamın dediği gibi ''Adalet eğer yerini bulmadıysa İlahi Adalet elbet bulur.''

o dediğin işte din sömürüsünden başka birşey değil. fakir olursun haline şükret derler, adalet yoktur, boşver ilahi adalet var elbet yerini bulur derler. hepsi palavra. gerçi bunu diyenlere de hak veriyorum. yoksa bunca saf insanı bu kadar adaletsiz ve çürümüş bir dünyada isyan etmeden başka türlü durdurmanın yolu yok.

Tahir61
07.05.2012, 00:44
maçın sonunda kapalıdan futbolcuların üzerine atlayanlar oldu hiç bir yerde haberi yok adamlar direk soyunma odasına girdi.ilk atlayan uçarak geldi:D

atigol
07.05.2012, 00:44
bekler çok önemli bir takımda, bizim bekler oyunu içinde hiç yok.... ayrıca defans ile forvet arasında çok bşluk var daha yakın oynamaları lazım... bu kadar olay ve bu kadro ile 3. lük bencede başarı... inşallah ne yönetim ne şenol güneş istifa etmez

serdaracıl
07.05.2012, 00:45
Başkanın yerinde olsam bu acıyı yaşatan futbolculara esaslı bir ceza verirdim

TSezgin61
Su haysiyetsiz kulübün taraftarina konusma hakki verdinizya yaziklar olsun Bizim futbolculara.

Olaylar iyi oldu hirsizlara...

Fatih ÇOLAK
o pozisyonda serkan yerini kaybetmesi golü yememizdeki ana etken oldu bence, yoksa bir forvetin defans oyuncusunu ceza sahası içinde geçebilmesi teknik açıdan normal bir durum aslında

O pozisyonda Giray tamamen hatasız diyemeyiz ama,''sağ bekimiz'' olan Serkan'ı pozisyonda daha iyi izlemeni tavsiye ederim, o zaman fikrin değişebilir. :)

Defalarca izledim, baş hatalı Serkan tabii ki, o topa yetişip alması varken neler neler yaptı fakat bir stoper o çalımı yememeli, diğer tarafı kapalı zaten adamın çalım atacağı yer belli ama yine de yiyorsun...

Hekimoğlu
Jaja,Selçuk ve Egemen olsaydı şu takım bile çok farklı olurdu.

sorin
Nereye varacaksın böyle peki. O senin kapının önüne işedi sende git onun kapısının önüne işe. Dön bir bak maziye bugüne kadar gergin ortamdan biz ne zaman karlı cıkmışız. Anlayın artık bunun böyle olmasını isteyen onlar ve hep bundan karlı cıkan onlar.

Hiç bir devrim sessiz sedasız olmadı bu dünyada inceldiği yerden kopana kadar devam

cemoli5408
Seyirciye kızamıyorum açıkçası, adamlar 1 senedir bile bile, göre göre adaletsizliğie maruz kalıyorlar, takımları da dişe değer bir oyun ortaya koyamayınca, bir de kalabalık psikolojisi ile toplu cinnet oluyor.

Süleyman Baykan
07.05.2012, 00:47

4 Defans,3 Orta saha toplam yedi transfer lazım kullansınlar şu şampiyonlar ligi parasınıda görelim bakalım Burak giderse 1'de forvet lazım.

A. Aydın
KEskin sirke küpüne zarar!...
Şimdi zokora haksız trabzon haksız oldu.

Oğuzhan
İlk cümleni okudum ve Umut Bulut geldi aklıma. Bnece kıymetini bilemedik.

Şahsen tercih et deseler, Umut tarzı mı, Burak tarzı mı oyuncu istersin diye, valla Umut derim, hatta bir kaç tane Umut isterim aynı paraya gelecekse, ki geliyor.

Hem de nasıl. Sadece gol ile değerlendiriyor arkadaşlar futbolcuyu, doya doya izlesinler 50 gol atan Burak'ı işte.

Mete DORUK
07.05.2012, 00:48
Jajaaaaaaaaaaaaaa :D ahhh ahh:)

Hasan Cubukcu

cok kisa ve net !!:alkış:

L.Burrows
Hiç bir devrim sessiz sedasız olmadı bu dünyada inceldiği yerden kopana kadar devam

Hiçbiyerden kopmaz. Sen değil senin torununda şampiyonluk göremez.

dread61
07.05.2012, 00:49
Süleyman senin vicdanın mantığın bu durumlarda hala sessiz kalabiliyorsa
Polyanacılığa devam et
Sadri 2 sene önce istifa edip geri döndürürsen
TS yi öpmeye hakkı var

yatara
07.05.2012, 00:49
Jajanin Istanbul kacamaklarin ardindan facede paylasdigi resimleri bile özledim

cemoli5408
07.05.2012, 00:50
Hem de nasıl. Sadece gol ile değerlendiriyor arkadaşlar futbolcuyu, doya doya izlesinler 50 gol atan Burak'ı işte.

Ben Umut'u çok severdim, çok çok severdim ama öyle bir an geldi ki, gitsin bu takımdan dediğim oldu. Bunu derken de daha iyisini buluruz diye düşündüm. Çoğu insan da böyle düşünmüştür büyük ihtimalle. Gele gele Henriqe geldi ve sonuç ortada. Umut gibi iki tane adamın olsun ilerde, rakip üstüne zor gelir.

Talha.YILMAZ
Fenerbahçe Taraftarının takımı sahiplendi kadar değil,onların yarısı kadar destek olunsun bu takıma,gerisi gelir diyesim var.

Veysel
Neyse şuan cenaze evi ne desek kuru kalabalık Yarın sabah sakin bir kafayla gelecek sezon neler yapılmalı onu düşünmeliyiz.

serdaracıl
Zokoranın yerinde olsam o ib...nin ayağını eline verirdi. Az bile yaptı. Adaletin olmadığı yerde adaleti sağladı. Hiç de haksız değil. Haksız duruma da düşmedi.

memozcan
07.05.2012, 00:51
pozisyonun ilk kısmı için konuşuyosan haklısın o topun üstüne basması gerekirdi, ya da kornere atması gerekirdi.. zaten bizim takımda topu kornere atmama telaşı var bu sene bu şekilde kimbilir kaç gol yedik.. koşup kayarak acelece çıkarılan toplar hep aleyhimize oluyor..

fakat pozisyonun devamına bakarsan serkan orda eliyle de gösteriyor muhtemelen sözlü olarak da uyarmıştır, giraya sen çizgiyi al diyor ve bienvenünün soluna gidiyor o esnada giray feyki yiyor, ve devamında tolga da o beşliği yiyor ne yazık ki..

Fatih Özkan

Haklı olunca noluyor ki ?
Orasını anlamadım ?

Mustafa Ayazoğlu
Trabzonspor camia olarak bizlere yazıklar olsun.

Bu kadar güçsüz acizlik olmaz olsun. Ne medya ne siyaset

Levent Kara
cok kisa ve net !!:alkış:
haklıyken ne olduki haksızken ne olacak. zokora bugün değil o hareketi emre o lafı söylediğinde yapacaktı.

SEDAT
* Zokora için küçük, Türk nesli için büyük bir tekmeydi, Eyvallah Zokora reis...

oflukaan
07.05.2012, 00:52
o pozisyonda kademe hatası yapan serkan !!! giray senin pozisyonuna geçmiş sende stopere geçmen gerekirken ne yapıyosun ileri cıkıyosun girayı geçince kaleciyle karsı karsıya kaldı serkan senin orda olman lazımdı

OZDEN61
07.05.2012, 00:52
umut bulutu her zaman eleştiren, onun goluyle galip geldiğimizde bile dalga gecip eleştirenler vardı, hala bu arkadaşların isimleri aklımda ama yazmaya gerek yok. utanırlarmı bilmem. benim için umut alınterinin sembol ismiydi, mücadele adamıydı, tek başına rakip defansı dagıtan deli dumruldu, son düdüğe kadar koşan sahanın tek adamıydı...

Nihat Günay
07.05.2012, 00:53

Bugüne kadar haklıydık ta ne oldu.

Acırsan acınacak olursun

Sefa
Taraftar desteğinin önemini bu maçta gördük. Sahaya atılanlar dışında tüm stadın oyunun içinde olması Zokora ve Colman'ı attıramadı.

Tribünler diğer maçlardaki gibi sakin olsaydı ikisi de rahat atılırdı..

OKANIZM
öncelikle iyi akşamlar bütün renkdaşlarıma, bu akşamki maç sonucu hepimizi üzdü fakat,bu akşamdan ders çıkarabilirsek bu süreci lehimize cevirebiliriz.onun için sıkıntı yapmaya gerek yok,sahada olan bu ülkede her zaman sahada kalmıştır,1 hafta sonra herşey unutulur.

gelelim asıl konuya,şenol hocamızın basın toplantısında söyledigi gibi,yıllardır bu şehir geri kalmışlıgın çilesini çekti,milli gelirden düşük pay aldı,bunun şehre yansımaları bizim insanımızı hep zor duruma soktu.toplumsal adaletsizlik ve geri kalmışlık hep dezavantajımız oldu.trabzon şehrinde maalesef taraftar profilimiz eğitim düzeyi olarak geri kaldıgı gibi vizyon olarak ve kafa yapısı olarak da yeri kaldı.bugun maç esnasında yaşananların hiçbir şekilde izahı yok,bugun avrupanın en büyük derbileri ingiltere ve ispanya da oynanıyor ama bu tarz olaylara inanın hicbir sahada rastlayamazsınız.ordaki insanların futbola bakış açıları bizimki gibi değil,bizde şehir olarak bu tarz bir bakış açısı oldukça bizi daha çok galeyana getiriler,karadeniz insanıyız hemen parlarız,nedeni ise çok düşünmeyiz.bugun o stadda azıcık düşünen bir taraftar olsa o maçı inanın biz almıştık,belki bu tarftarla biz bugun bir maç kaybettik ama daha çok maçlar kaybetmeye adayız...haa unutmadan şunuda ekleyeyim kazanamadan kaybedeceğimiz çok şey de var!

oflukaan
umut bulutu her zaman eleştiren, onun goluyle galip geldiğimizde bile dalga gecip eleştirenler vardı, hala bu arkadaşların isimleri aklımda ama yazmaya gerek yok. utanırlarmı bilmem. benim için umut alınterinin sembol ismiydi, mücadele adamıydı, tek başına rakip defansı dagıtan deli dumruldu, son düdüğe kadar koşan sahanın tek adamıydı...

utandım renktaş.

Süleyman Baykan
Süleyman senin vicdanın mantığın bu durumlarda hala sessiz kalabiliyorsa
Polyanacılığa devam et
Sadri 2 sene önce istifa edip geri döndürürsen
TS yi öpmeye hakkı var

Ben Sadri Şener'den önceki yönetimleri ve takım kadrolarınıda biliyorum ben dört dörtlük demiyorum ama Trabzonspor tarihinin en başarılı yönetimidir.

2008'de geldiler 3,5 yıl oldu kulübü nereye getirdiler ortada nankörlüğe gerek yok 1 Şampiyonluk,1 Türkiye Kupası,1 Süper Kupa...

E. Okan Bülbül
Adamlar geliyo bizi şamarlıyo gidiyo her seferinde.Biz de yok zokora tekme atmış yok colman tekme atmış bu gibi şeylerle kendimizi avutuyoruz.Adamlar şike şike yendik sizi diyo çıkıp bişey diyemiyosun diyemezsin çünkü haklılar eze eze yeniyolar her seferinde.Haklıyken haksız duruma düşüyosun rezil oluyosun.Tarih zokora'nın tekmesini değil fenerin trabzonda 3-1 galip gelmesini yazar.Boş beleş şeylerle kendinizi avutmayın.Polyannacılığa gerek yok.

memozcan
bu hafta derin galatasarayın devreye girmesini bekliyorum.. şayet devreye girmezse geçmiş olsun...

atigol
pozisyonun ilk kısmı için konuşuyosan haklısın o topun üstüne basması gerekirdi, ya da kornere atması gerekirdi.. zaten bizim takımda topu kornere atmama telaşı var bu sene bu şekilde kimbilir kaç gol yedik.. koşup kayarak acelece çıkarılan toplar hep aleyhimize oluyor..

fakat pozisyonun devamına bakarsan serkan orda eliyle de gösteriyor muhtemelen sözlü olarak da uyarmıştır, giraya sen çizgiyi al diyor ve bienvenünün soluna gidiyor o esnada giray feyki yiyor, ve devamında tolga da o beşliği yiyor ne yazık ki..

Serkan orda girayın solunu gösteriyor ama kendide o tarafa gidiyor... madem adama orayı gösteriyorsun sende öbür tarafı kapat, o gol tamamen serkan hatası

Fatih ÇOLAK
* Zokora için küçük, Türk nesli için büyük bir tekmeydi, Eyvallah Zokora reis...

Abi yıllardır bu herif bu ülkede, hangimiz o tekmeyi atmak istemezdi ki?

Gizli anket yapılsa ülkedeki futbolcuların %70'i o harekete hak verir, Zokora olmayan Türk Futbolu için çok büyük bir şey yaptı, gurur duydum...

cemoli5408
Arkadaşlar aslında Umut'a gelene kadar, inanıyorum ki Yattara bile, o yürüyen Yattara bile bu takımın aslarının ası olurdu. O derece.

Serhat Zorla
07.05.2012, 00:54
Haklı olunca noluyor ki ?
Orasını anlamadım ?

Aynen hic birsey olmuyor.E tabi hakli taraf Trabzon ise....

Hasan Cubukcu
Neyse şuan cenaze evi ne desek kuru kalabalık Yarın sabah sakin bir kafayla gelecek sezon neler yapılmalı onu düşünmeliyiz.

cok dogru diyorsun her zaman bunlari calismamiz lazim her gün hep birlikte basrini yolu buradadir !!

insallah bir gün bu becerecegiz !

SADECETRABZON61
Gelecek sene Umut Ve Yattara dönmeli güzel 2-3 Transfer yapılmalı.Maraton tribünü için kombine kalkmalı.

Mustafa Ayazoğlu
Giden 3 puana zerre üzülmüyorum. Galatasaray kaybederse daha çok hoşuma gidecek.

Zamanında birlik olmak lazımdı.

Futbol oynamadık, bu sezon gelecek yıllar daha iyi olamayacak.

Hekimoğlu
07.05.2012, 00:55
Umut'un yerine Henrique gelince haliyle gitmeseydi bari diyor insan ama sadece Henrique yüzünden.

owi61
07.05.2012, 00:55
Zaten takım resmen tek bir taktikle oynuyor. Bu sezon bizi çözenler bizi yendi, karabük gibi ofsayt taktiği yapanlar fark yedi. Ayrıca Burak'ın rakip takım atağa kalkarken eli belinde beklemesi uyuzuma gidiyor, rakibe basan tek oyuncu Colman. Umut varken cidden böyle bi sorun yoktu :D

Numan Yerlikaya
07.05.2012, 00:56
Samet Guzel ‏ @Guzelzinho
Bu konuda baska birsey soylemeyeegim cunku Aykut Hocama soz verdim. Tolga Zenginin annesinin ellerinden opuyorum.

Yanıtla Retweetle Favorilere ekle
1 sa Samet Guzel ‏ @Guzelzinho
Butun Anneler Kutsaldir. Ben Kimsenin annesine kufur etmem!! Tolga Zenginin hasta annesine acil sifalar dilerim. Kalbim Tolga ve annesiyle!

oflukaan
07.05.2012, 00:56
Adamlar geliyo bizi şamarlıyo gidiyo her seferinde.Biz de yok zokora tekme atmış yok colman tekme atmış bu gibi şeylerle kendimizi avutuyoruz.Adamlar şike şike yendik sizi diyo çıkıp bişey diyemiyosun diyemezsin çünkü haklılar eze eze yeniyolar her seferinde.Haklıyken haksız duruma düşüyosun rezil oluyosun.Tarih zokora'nın tekmesini değil fenerin trabzonda 3-1 galip gelmesini yazar.Boş beleş şeylerle kendinizi avutmayın.Polyannacılığa gerek yok.

haklısın ne yapıyım bu yonetim bu futbolcular oynamadıkça takımın basına mı geçiyim transfer mi yapiyim yada sahaya çıkıp ben mi oyniyim ne yapıyım ? bu kadroyla bu zihniyetle nereye kadar...

Mustafa Ayazoğlu
07.05.2012, 00:57
bilbao, benfica, lille ve inter'e karşı nasıl bir direniş vardı.

deplasmanda iyi bu takım içeride arıza var. seyirci seyirci değil takımı bozuyor

ylmzince
07.05.2012, 00:58
beyler bjk bizden nasıl altta oluruz kafayı yiyeceğim

biz 58 ile bitirdik onlar 57

ikimiz de 4 puan aldık

onları yendik ikili avaraj da

fenerden alınan puanlar daha fazla mı değerlidir anlamadım ?????????

1.GALATASARAY A.Ş. 5 2 2 1 9 6 3 47
2.FENERBAHÇE A.Ş. 5 4 0 1 9 4 5 46
3.BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 1 1 3 4 7 -3 32
4.TRABZONSPOR A.Ş. 5 1 1 3 4 9 -5 32

SEDAT
Abi yıllardır bu herif bu ülkede, hangimiz o tekmeyi atmak istemezdi ki?

Gizli anket yapılsa ülkedeki futbolcuların %70'i o harekete hak verir, Zokora olmayan Türk Futbolu için çok büyük bir şey yaptı, gurur duydum...

* Aslında topla karışık yapayım dedi, baktı olmadı yaradana sığındı :) Zokora bu Akşam çok dua aldı.

Hekimoğlu
Bu konuda baska birsey soylemeyeegim cunku Aykut Hocama soz verdim. Tolga Zenginin annesinin ellerinden opuyorum.

Butun Anneler Kutsaldir. Ben Kimsenin annesine kufur etmem!! Tolga Zenginin hasta annesine acil sifalar dilerim. Kalbim Tolga ve annesiyle!Adamların tercümanı bile provokatör o.çocuğu

Süleyman Baykan

Trabzonlu olmayıpta o ruhla oynayan bir oyuncuydu Umut Bulut belki yetenek olarak bir Jaja,Selçuk,Engin değildi ama alınteri bağlılık ve sevgisi vardı bu takıma ama biz hep kaçırdığı gollere baktık.

Gol kaçırma makinası Umut Bulut: 160 maç 68 Gol

memmedaga
o dediğin işte din sömürüsünden başka birşey değil. fakir olursun haline şükret derler, adalet yoktur, boşver ilahi adalet var elbet yerini bulur derler. hepsi palavra. hiç görmedik o ilahi adaleti. gerçi bunu diyenlere de hak veriyorum. yoksa bunca saf insanı bu kadar adaletsiz ve çürümüş bir dünyada isyan etmeden başka türlü durdurmanın yolu yok. dinler burda çok güzel iş görüyor.
sen dinsizsin diye milletin dinine inancına dil uzatma,fırsattan istifade!!! isyan edince kimsenin eline bişey geçmedi, bugün daha beter zarar verdi isyan etmek,isyan etmeyip adam akıllı sadece takımın destekleseydi taraftar en azından beraber kalma ihtimalimiz vardı,biz maçı bu isyanın getirdiği gerginlik ve stres sonucunda verdik, şimdi 3-5 maç cezada alcaz

Kasım BEKTAŞ
07.05.2012, 00:59

Butun Anneler Kutsaldir. Ben Kimsenin annesine kufur etmem!! Tolga Zenginin hasta annesine acil sifalar dilerim. Kalbim Tolga ve annesiyle!

:) ya arkadaş bir insan bu kadar .................................................. .. olurmu ya?

Fatih ÇOLAK
bilbao, benfica, lille ve inter'e karşı nasıl bir direniş vardı.

deplasmanda iyi bu takım içeride arıza var. seyirci seyirci değil takımı bozuyor

Takım Şampiyonlar Ligi'nden elendiğinden beri doğru düzgün oynamıyor, istemiyor maçları...

Kaç maç sayabiliriz ki?

Deplasmanda ki BJK maçı, Arenada ki 2 maç,... tıkandı.

Levent Kara
adamların takımdan kovduğu 3 oyuncu bizim değişmez 11imizde. ver 2 şike yap, al 20 yi git şamp ligindende al 20 yi bizim hayal edemeyeceğimiz oyuncuyu 1 günde transfer et. sonra yap şikeyi aynı senaryoya devam et. yenmeyip ne yapacaklar

TS-FAN

Yersen !!.

Kasım BEKTAŞ
07.05.2012, 01:00
beyler bjk bizden nasıl altta oluruz kafayı yiyeceğim

biz 58 ile bitirdik onlar 57

ikimiz de 4 puan aldık

onları yendik ikili avaraj da

fenerden alınan puanlar daha fazla mı değerlidir anlamadım ?????????

1.GALATASARAY A.Ş. 5 2 2 1 9 6 3 47
2.FENERBAHÇE A.Ş. 5 4 0 1 9 4 5 46
3.BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 1 1 3 4 7 -3 32
4.TRABZONSPOR A.Ş. 5 1 1 3 4 9 -5 32

lig bitmeden genel averaja bakılır lig bitiminde iki takım arasındaki maçlara bakılır...

OKANIZM

şu başlıkta gördüğüm tek akli selim yorum,helal sana renktaş,bizim taraftarımız maalesef neticeye değil haticeye merak sarmış durumda,magazinsel durumlar daha çok ilgilerini çekiyor,gerçi bu mantıkla kaybediyor ya bu şehir herşeyini,ne anlatıyoruz ki burda biz...!

mackali_81
Maçlar hikaye aslında arkadaşlar şuna bakın doğru ise ki adam yalan söylemiyordur bence:)

mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu
Haber kaynaklarimdan biri aradi. Ali Koc Demiroren ses kaydinin kucuk bir bolumunu dinletti. Sanirim ortalik fena karisacak.

Numan Yerlikaya
O Şerefsize iyi bi sövdüm facebook profiline

sorin
Hiçbiyerden kopmaz. Sen değil senin torununda şampiyonluk göremez.

Herşey şampiyonluk değil.

Bugün Zokora, Colman, Alan şerefleri için attılar o tekmeyi.

Bu maçı kazanıp kaybetmek önemli değil önemli olan takım arkadaşına sahip çıkmak onun için kırmızı kartı göze alabilmektir. Böyle takım olunur. Böyle şampiyonluk gelir.

sence
07.05.2012, 01:01
Bu samet denilen şahıs tolga ya tekme atmış doğru mu.

Alper Calik
07.05.2012, 01:02
Arkadaşlar,
Adamlar şikelerini aklama sürecinde bizi kullanıyorlar. Olayı TS yi yenmeye indirgeyip, yenip şike yapmadık diyorlar. Ne ilgisi var ise? Hiçbir alakası yok.

adamların futbolcusu GS nin stadına gidemiyor, sakatım diyor. Bizim stadyuma ise proveke etmek amacıyla geliyor ve dibine kadar yapıyor. Sonra başkanımıza küfrediyor, sonra da bize ! Ahlak dersi veriyor dalga geçer gibi. Neyine güvenerek yapıyor? Herhalde arkasında bir güç var (aklından zoru olmadığına göre)

Oynamayan yedek oyuncuları da başkanımıza laf atıyor, demeç veriyor !

adamların tercümanı kalecimize (kaptanımıza) küfredip üzerine yürüyor, sonra da havaalanından sevgilerini gönderiyor ! Neye güveniyorlar? Onları bugünlere kadar cezasız getirenlere tabiki !

Cila olsun diye de bizi yeniyorlar. Bizim takım zaten kötü, onu da yenip yenip tatmin oluyorlar.

Şenol hocanın yapacağı veya başkanın yapacağı şeyler sınırlı. Ellerinden birşey gelmiyor. Başkanın gücü yetmiyor (tüm Türkiye karşımızda). Şenol hocanın elindeki kadro malum. Takım motive de olmuyor, halı saha modundalar.

Biz boşuna kendimizi suçlamayalım. Yazıktır günahtır hocaya ve başkana. Sorumluların en önde olanı futbolcularımızın kalitesi veya oynamamasıdır. Hoca ne yapsın?

Şikecilerin Allah cezasını verir inşallah.

yavuzbaha

Zokora kendisine ilk zenci dendiğinde Emre ye kafa göz girseydi haklıydı ama bugün bence Zokora Emre den de çirkefti...İsteyen bana da sövebilir ama bu böyle...Ben Emre nin ırkçı bir insan olduğuna inanmıyorum ama söylediği cümle ırkçı bir söylemdir ve ceza almalıdır...buraya kadar okey...Eğer verilen ceza vicdanları rahatlatmamışsa bunun için gerekli girişimler yapılır,adaletin tesisi için legal yollar sonuna dek zorlanır ama bugün yaşananlar Türkiye kamuoyunda Trabzonlular hariç kimseye sempatik gelmemiştir,haklı konumumuzda bizi haksız duruma doğru götüren bir seramoni olmuştur...Gece sabaha karşı otel önünde rahatsız etmeler,küfürler,tacizler şeklinde hak aranmaz...bazıları bu cümleme de küfür edecekler ama gerçek olan şu ki,şike yaptığı için fener küme düşmelidir ve kupa bize verilmelidr ama şikeyi yapan fener futbolcuları değil,kulüp idarecileridir...kalkıpta fener futbolcusuna şike yaptı muamelesi çekmenin alemi yok...çok sevdiğmiz Burak Yılmaz ve Serkan balcı eğer tutunabilseydiler bugün birer fb futbolcusuydular...şike olayının ilk zamanlarında gerekli girişimlerde bulunmayıp ,sus pus olup,son seçimde de o kadar uyarılara rağmen demirören i destekleyen bir Trabzonspor yönetimi ortadayken başka şeylerle uğraşmaya gerek yok..

cemoli5408
Bu samet denilen şahıs tolga ya fekme atmış doğru mu.

Bu bana mantıklı gelmiyor, yani samet denen vatandaşın eti ne budu ne, hem de bir kaleci, tek bir yumruk veya tekmesiyle Samet denen arkadaşı öldürür yav. Yemez maçası yani bence.

memmedaga
* Aslında topla karışık yapayım dedi, baktı olmadı yaradana sığındı :) Zokora bu Akşam çok dua aldı.i küfür

Adama ırkçı bi küfür edilmiş dudak okuma uzmanı pfdk ya ve tahkime raporunu sunmus "fuckin negro" dediği tespit edildi diye ama gel görki en az 4 maç ceza alması gereken oyuncu bugün olmaması gereken sahada,

zokora baktıki bu ülkede adalet yok ben keseyim cezamı dedi...

doğru yanlış bilemem ama galiba bende olsam aynı şeyi yapardım

dread61
07.05.2012, 01:03
Sorsan sadri döneminde taraftar bu kadar aptal yerine koyulmadı
yattara fatih selçuk egemen ......... konularını bilirsin
Şike sürecinde haklı iken haksız yere düştük
Bunları da başarı görüyorsan sana helal olsun
sen trabzonsporluluk ruhunu kavrayamamışsın kardeş

Ben Sadri Şener'den önceki yönetimleri ve takım kadrolarınıda biliyorum ben dört dörtlük demiyorum ama Trabzonspor tarihinin en başarılı yönetimidir.

2008'de geldiler 3,5 yıl oldu kulübü nereye getirdiler ortada nankörlüğe gerek yok 1 Şampiyonluk,1 Türkiye Kupası,1 Süper Kupa...

oflukaan
07.05.2012, 01:04
fener küme düşme cezası alsa bu sezon haksız yere ligde oynuyo demek olmuyor mu ?yani bu sezon şampiyon olsa şampiyonluk alınmalı yanlış mı düşünüyorum?

yigits
Maçtaydım,Zokora emreye geçirdiğinde yemin ediyorum gözlerim doldu duygulandım sahaya inip sarılasım geldi Zokora'ya.

Zafer Fidan
http://1.1.1.1/bmi/g1205.hizliresim.com/x/6/5fp61.jpg

ESER
07.05.2012, 01:05
* Aslında topla karışık yapayım dedi, baktı olmadı yaradana sığındı :) Zokora bu Akşam çok dua aldı.

zokoraya helal olsun.

paranın beyazlattıgı yobo'ya inat , irkına soven adamı hadım etme girisiminde bulunarak kendisini yapılan asagılamaya tepkisini gosterdi.

verdigi mesaj acıktı.

boyle pislikler urememeli:)

memozcan
07.05.2012, 01:05
Serkan orda girayın solunu gösteriyor ama kendide o tarafa gidiyor... madem adama orayı gösteriyorsun sende öbür tarafı kapat, o gol tamamen serkan hatası
kardeşim yanlışın var.. serkan giraya bienvenünün sağını gösteriyor kendi de sola doğru gidiyor.. fakat o esnada bienvenü sola bakarak feyk atıyor.. giray maalesef bu feyki yedi ve bu sene yediği 4. feyk oldu..hadi dumbia'dan yedin anladık ama bienvenüden yeme çevirme adamı..

SADECETRABZON61
07.05.2012, 01:06
adamları alkışlamak lazım hem kupada varlar hem ligte şampiyonluk yarışındalar..
Ya Biz..?

Levent Kara
zokoram kim ne derse desin kralsın adamım

SEDAT
Zokora kendisine ilk zenci dendiğinde Emre ye kafa göz girseydi haklıydı ama bugün bence Zokora Emre den de çirkefti...İsteyen bana da sövebilir ama bu böyle...Ben Emre nin ırkçı bir insan olduğuna inanmıyorum ama söylediği cümle ırkçı bir söylemdir ve ceza almalıdır...buraya kadar okey...Eğer verilen ceza vicdanları rahatlatmamışsa bunun için gerekli girişimler yapılır,adaletin tesisi için legal yollar sonuna dek zorlanır ama bugün yaşananlar Türkiye kamuoyunda Trabzonlular hariç kimseye sempatik gelmemiştir,haklı konumumuzda bizi haksız duruma doğru götüren bir seramoni olmuştur...Gece sabaha karşı otel önünde rahatsız etmeler,küfürler,tacizler şeklinde hak aranmaz...bazıları bu cümleme de küfür edecekler ama gerçek olan şu ki,şike yaptığı için fener küme düşmelidir ve kupa bize verilmelidr ama şikeyi yapan fener futbolcuları değil,kulüp idarecileridir...kalkıpta fener futbolcusuna şike yaptı muamelesi çekmenin alemi yok...çok sevdiğmiz Burak Yılmaz ve Serkan balcı eğer tutunabilseydiler bugün birer fb futbolcusuydular...şike olayının ilk zamanlarında gerekli girişimlerde bulunmayıp ,sus pus olup,son seçimde de o kadar uyarılara rağmen demirören i destekleyen bir Trabzonspor yönetimi ortadayken başka şeylerle uğraşmaya gerek yok..

* Sadece Başkan kabahatli değil mi ? Hala çok sakin bir şekilde adalet beklemeniz bende derin şüpheler uyandırdı, yanlız uyarayım bir 10.000 yıl felan beklersiniz rahat...

masterkey
sen dinsizsin diye milletin dinine inancına dil uzatma,fırsattan istifade!!! isyan edince kimsenin eline bişey geçmedi, bugün daha beter zarar verdi isyan etmek,isyan etmeyip adam akıllı sadece takımın destekleseydi taraftar en azından beraber kalma ihtimalimiz vardı,biz maçı bu isyanın getirdiği gerginlik ve stres sonucunda verdik, şimdi 3-5 maç cezada alcaz

ilk maçtada taraftar isyan mı etti de ruh gibi dolandık. bırakın bu ayakları kaç senedir ne zaman feneri yendik biz. bi geçen sene ilk devre yenmiştik. o maçı da az daha veriyorduk. ayrıca ben dinsiz falan değilim. senin din anlayışın isyan etmemek her zaman başındaki imamlara biat etmekse evet dinsizim. ben çuvallarla para götürüp, dünyada adalet namına birşey bırakmayan sonra da hesap sormaya gelince isyan etme, şükret, isyanın faydası yok, bak hem ilahi adalet var laflarına inananlardan değilim. niye ilahi adaleti bekleyecekmişim ben? o zaman ne diye bu dünyada mahkemeler var. herkes ilahi adaleti beklesin.

Canİlker
Serkan balcıyada iyice gıcık olmaya başladım. seneye gönderirler inşallah illallah ettirdi artık.

Bud Spencer
07.05.2012, 01:07
insallah sikebahce galatasaray macini alip "sampiyon" olur
asil ozaman ortalik karisacak!

isimize gelecek hemde nasil!

oflukaan
07.05.2012, 01:07

senin zihniyetine fenerli kaçmış önce onu çıkart sen. o açıklamaları yapan futbolcuları nasıl suçlamıyacaksın. provakasyon yapan onlar sahada adam gibi dursalar olmaz öyle olaylar.

Süleyman Baykan
07.05.2012, 01:08
Sorsan sadri döneminde taraftar bu kadar aptal yerine koyulmadı yattara fatih selçuk egemen ......... konularını bilirsin Şike sürecinde haklı iken haksız yere düştük Bunları da başarı görüyorsan sana helal olsun sen trabzonsporluluk ruhunu kavrayamamışsın kardeş Eyvallah renkdaş sayende kavradım Trabzonsporluluk ruhunu sağol.

Levent Kara
kardeşim yanlışın var.. serkan giraya bienvenünün sağını gösteriyor kendi de sola doğru gidiyor.. fakat o esnada bienvenü sola bakarak feyk atıyor.. giray maalesef bu feyki yedi ve bu sene yediği 4. feyk oldu..hadi dumbia'dan yedin anladık ama bienvenüden yeme çevirme adamı..
haklısın ama giray dediği tere gitseydi bievenunun önünü kapatacak mesafesi yoktu serkanın. serkan hiç pozisyonunu değiştirmemeliydi.

atigol

Dediklerinin çoğunda haklısın ama aykut'un tapeleri yokmu, semih demiyormu mamalayın biraz diye.... insanların nefret ettikleri kişler belli niye kimse ziegler'e bekir'e laf etmiyor yada bişey atmıyo, evet keskin sirke küpüne zarar ama haksızlığa uğradığını düşünen insan herşeyi yapar...

r9emre
Çok güzel çalışıyor İbrahim Hacıosmanoğlu'nun İstanbul ve Trabzon'daki taraftar grupları, paralı askerleri ama o adamı o kadar iyi tanıyorum ki size sadece şu kadar söyleyeyim, amacı zaten böyle başkana önce ana bacı küfrettirmek, şimdi yumurta attırmak filan.. Eğer o adam başkan olursa afedersiniz ama Sadri Başkan'ın boşaltım ürünlerini bile arayacaksınız..

Fatih ÇOLAK
07.05.2012, 01:09
Bizden her alanda güçlüler maalesef, başta takım olarak, adamların yedek sağ beki Orham Şam, bizimkilerden iyi, yedek stoperlerinde Serdar Kesimal var bizde yedek stoper yok, 10 numara konumunda Alan oynuyor bizde, onlarda Stoch...

Tek dileğim yönetimin seneye her alanda güçlü bir kadro kurmasıdır, ilk iş bu...

masterkey

zokora burayı adaletli bir ülke sandı, emre'nin cezasını çekeceğini düşündü birşey yapmadı. ama gördü ki adalet diye birşey yok, o da cezayı kendisi kesti. kim olsa öyle yapardı ve haklıydı. eğer o hareketi yapmasaydı emre bir sonraki maç yine ona ırkçılık yapabilirdi.

Canİlker
hiçbişey yapmasaydıkta fener bizi gene yenseydi acaba bizi eleştiren ts taraftarları yine aynı şeymi söyleyecekti yoksa ulan vurup kırsaydınız en azından yazıklar olsun mu diyecekti?

yavuzbaha
07.05.2012, 01:10
Bu takımdan cacık olmaz..Şenol hocadan da ! bu kadar haysiyetsiz bir takım görmedim.
anlaşıldı ki gelenler gidenleri aratmıştır! geçen sene ki takımdan eser yok.

niye haysiyetsiz diyorsun arkadaş...bunun haysiyetle ne alakası var...Adamın kalitesi yoksa ne yapacak...Zorla Trazbonspora transfer olmadı...bence basiretsiz idarecilerin ürünü bu durum

Yiğit Gayretli
07.05.2012, 01:11
İlginciz... Çok ilginciz...

SADECETRABZON61
Futbolcular ruhsuz..

oflukaan
Bu takımdan cacık olmaz..Şenol hocadan da ! bu kadar haysiyetsiz bir takım görmedim.
anlaşıldı ki gelenler gidenleri aratmıştır! geçen sene ki takımdan eser yok.

sebebi kim yönetim sebep olan kim Şenol hoca ? ee suç oyuncularda değil onu alıp o kadroya koyanda yada elindeki kadroya takviye yaptırtmayan hocada bunu dile getirmeyen yönetimi karşısına almayan hocada

ylmzince
lig bitmeden genel averaja bakılır lig bitiminde iki takım arasındaki maçlara bakılır...

eyw hoca saol

dread61
07.05.2012, 01:12
Bu arada tüpçüyü de federasyon seçiminde ben destekledim galiba
şimdi de kandırdı beni diyip
istifasını istiyorsun
camiayı bu kadar küçültmeye kimin hakkı var
ayrıyeten baskette de küme düştük
haberin vardır sanırsam

Levent Kara
feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
Emreye uzanan eller kırılacak.Vurun pontusa
Kapat

bu yazıyı yazan elazığ akp millet vekili

cerasus
Iyi günler gelecek. Mutlu olacagimiz günler gelecek.

Pes etmek yok, yilmak yok, küsmek yok.

Bu maci stres atmak icin oynadigimizi varsayalim. Sonuc ne olmus bos verin.

Biraz rahatlayin artik.

yigits
07.05.2012, 01:13
Galatasaray'ın şampiyon olmaması durumunda öyle bir ts-gs ittifağı kurulur ki işte o zaman yer yerinden oynar!

Koray
07.05.2012, 01:13
Arkadaşlar Zokora'nın malum şahsa attığı tekmenin videosu var mı tekrar tekrar izlemek istiyorum.

owi61
07.05.2012, 01:14
Giray oftaşta oynarken gençler altyapsından bi arkadaş takımın en iyi oyuncusu diye bahsederdi Giraydan. Bu sezona kadar da bekleneni gayet vermişti ama bu sezon birçok nedenden dolayı çok aksıyor gerçi defans felaket zaten bi adama mal etmemek gerek

cemoli5408
https://www.facebook.com/twitter/photo/?id=188593887838590&l=0a8ef73cda&pid=1263831

bunları yazan milletvekili.

bordo(61)mavi
gecenin en güzel olayı avatarımdaki resimdi... içimin yağları eridi... helal olsun sana ZOKORAM

(Avatarı hazırlayan arkadaşa teşekkür ederim. İzinsiz kullandım inşallah kızmamıştır) cümleden iyi geceler daha mutlu keyifli günlere uyanmak dileğiyle....

HH_52
yazmadan edemiyecem Şenol hoca bırak başka biri gelsin takımı kursun sende iki sene sonra gel hasatı kaldır hep öyle oldu tersi oldu diyen gider büyüklerine sorabilir yada tarih yalan söylemez

Tarihi bize öğretmeyin. Şenol Güneş değilmiydi şampiyonluğa oynayan takımları hasata ceviren. Örnek 97 ve örnek 2006 sezonları...

Emre Çömez
Arkadaşlar Zokora'nın malum şahsa attığı tekmenin videosu var mı tekrar tekrar izlemek istiyorum.

http://forum.bordomavi.net/image.php?u=36328&dateline=1336341457 bu var

SEDAT

* Rakip öndeyken sürekli bize vakit kaybettiren taraftar videosu var ilgini çeker mi :)

Bud Spencer
Çok güzel çalışıyor İbrahim Hacıosmanoğlu'nun İstanbul ve Trabzon'daki taraftar grupları, paralı askerleri ama o adamı o kadar iyi tanıyorum ki size sadece şu kadar söyleyeyim, amacı zaten böyle başkana önce ana bacı küfrettirmek, şimdi yumurta attırmak filan.. Eğer o adam başkan olursa afedersiniz ama Sadri Başkan'ın boşaltım ürünlerini bile arayacaksınız..

:alkış::alkış::alkış::alkış:

oflukaan
07.05.2012, 01:15
Iyi günler gelecek. Mutlu olacagimiz günler gelecek.

Pes etmek yok, yilmak yok, küsmek yok.

Bu maci stres atmak icin oynadigimizi varsayalim. Sonuc ne olmus bos verin.

Biraz rahatlayin artik.

fenerbahçe maçları bizim için onur mücadelesi anlamına geliyodu. içerde dışarda 4 maç oynadık hani galibiyet demekki biz haksızmışız yanlış düşünüyomuşuz. allahta istemiyosa kazanmamızı daha ne diyim ????

HH_52
07.05.2012, 01:16
gecenin en güzel olayı avatarımdaki resimdi... içimin yağları eridi... helal olsun sana ZOKORAM

(Avatarı hazırlayan arkadaşa teşekkür ederim. İzinsiz kullandım inşallah kızmamıştır) cümleden iyi geceler daha mutlu keyifli günlere uyanmak dileğiyle....

Bak bu Gif yüklenir vallahi :D

sence
07.05.2012, 01:17
Fener liler tekme yedik, küfür yedik, taş yedik vs diyerekten "mazlum olma" politikalarının halkasına yenisini eklediler.

Bu maçı izlemedim bilmiyorum ama bu maçta yapılan faulleri gören zihniyet ağızları tükürükten köpürmüş şekilde -zokoraya kırmızı gerekirdi- derken,

bu sene fb ile daha önce oynadığımız üç maçta verilmeyen toplam 6 kırmızı kartı adaletlerinin hangi terazisine koyacaklar merak ediyorum.......

İlk maçta gökhan gönülün zokoraya attığı tekmenin direk kırmızı olması beklenirken çakır efendinin sarı bile çıkartmadığını hatırlatalım bu düzencilere.

Sevinin fb liler şimdilik bu düzen sizin, öttürün borunuzu, elbet nefesinizi kesen bulunur.Beşeri adalet yoksa bunun ilahi adaleti de var...

ESER
07.05.2012, 01:17
https://www.facebook.com/twitter/photo/?id=188593887838590&l=0a8ef73cda&pid=1263831

tayyip ve zihniyetinin Trabzonluya ve Trabzon sehrine bakıs acısının özeti

TSezgin61
07.05.2012, 01:18

Ohaaaaa... Hemen yerel basina haber vermemiz lazim. Haber yapsin

yavuzbaha

Polislerle girdiği küfürlü tartışma nedeniyle kesin ihraç talebiyle Müşterek Disiplin Kurulu’na oybirliğiyle sevkine karar verdiği Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran, bugün bir basın toplantısı düzenleyerek partisinden istifa ettiğini açıkladı....

şerefsizin önde gideni

TS-FAN
adamları alkışlamak lazım hem kupada varlar hem ligte şampiyonluk yarışındalar..
Ya Biz..?

Alkışla o zaman :)

oguzhanssan
07.05.2012, 01:19
niye haysiyetsiz diyorsun arkadaş...bunun haysiyetle ne alakası var...Adamın kalitesi yoksa ne yapacak...Zorla Trazbonspora transfer olmadı...bence basiretsiz idarecilerin ürünü bu durum

evet eksik söylemişim bir de yönetim var.
ama anlamadığım bu bizim uşakların tekme atması tokat falan ya bunların neyini savunuyoruz hala!
resmen kendimizi avutuyoruz. Uzun zamandır FB ve GS ye maçamız yetmiyor!
geçen seneye kadar büyüklüğümüz bile sorgulanıyordu! Şenol Hoca sayesinde yine geri geldik ama bu defada yönetimin yüzünden oyuncuları kaybettik!
ne iyi yönetiliyoruz ne de ruhumuz kalmış..cacık olmaz cacık!
Haysiyet tekme atmak değil inadına oynamaktır. Adamlar sıfr başkanlarına yapılanları haksizlık (!) diye gördükleri için tek yumruklar. Hem de bu eksik ve dandik takımla. Biz de eksildik ama sonuca bak! Ya yönetim tüm dandik adamları aldı, ya da Şenol hoca oynatamıyor!
O kadar çok açıdan bakabilirsin ki! Trabzon futbolla yatan kalkan bir şehir. Ama iç sahadaki maçlarda hep sıkıntı yaşıyoruz. Neden?
Stresi yönetemiyoruz. Taraftarımız da sabırsız. Sürekli ezen bir takım görmek istiyor. O eskidendi! Artık öyle ezen takım yok arkadaş!
Sonuç olarak bizden bir cacık olmaz! Evet bu kulübü tutuorum ve üyesiyim ama bu sene hak eden ne yazık ki FEBE. kabul edelim biz çok kötüyüz. Takıldık geçen seneki kupaya. onu alabildik mi? HAYIR! Babayı verdiler bize..Hala kendimizi avutuyoruz. Neymiş ülke karşımızda imiş..o zaman çekil sahadan! o da yok! sakin olmak lazım mış! ne emmeye ne gömmeye!
anlamıyorum anlamayacağım da..TS liyim sonuna kadar ama 100 yıl daha şampiyon olamazı! Bu böyle biline!

Salih Yazıcı
eyw hoca saol

hayır bjk buçuklu puan geldi maçlar bittiğinde puan eşitliğinde üçüncü biziz.

yavuzbaha
tayyip ve zihniyetinin Trabzonluya ve Trabzon sehrine bakıs acısının özeti
Adamın amansız bir Tayyip düşmanı olduğunu bilmeni isterim,araştır biraz