PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 5. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 3 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15

vatandas61
06.05.2012, 21:54
Zokoya niye kiziyoruz ya? Adam agir tahrik altinda cikti sahaya,allahin yarattigi yüz rengine küfür etmis adam. Emrenin dedigi gibi, sahada oldu bitti.

h@msi61
Taraftar grupları kendini lağv etsin. Bizi uğraştırmasınlar artık...

Takima bugune kadar yapmis olacaklari en buyuk katki olurdu herhalde...

Ilelioglu
Yaşanan olaylar çerçevesinde Trabzonspor haklıyken haksız pozisyonuna düşmüştür .

Mantiga bak ya..:rolleyes: X adam y adami vurmus, y adam hayati tehlikeyi atlattiktan sonra x adami dövdürtmüs. Bunun sonunda x adam yakalanmis ve herseyi anatmis. Simdi y adam ceza almasi gerekiyor diye x ceza almayacak mi? Her ikiside suclu...

Fener gecen sezon, biz bu macta sucluyuz...Bu macta sucluyuz diye fenerin sucsuzlugu ortadan kalkmaz....

Yani biz davamizda halen "hakliyiz"...!

Bunu susu busu yok...

owi61
Aslında o kadar kalite farkı da yok ama acayip bi yapılanma farkı var. Adam eksiltme yeteneği sıfır olan Halille Henrique kanat oynarsa hiç bi yaratıcılığın kalmaz zaten. İçerde de kafa golü olmayan Burak...Olcan gelince biraz düzeldi ama bunlar sezon başında yapılacak şeyler tabi iş işten çoktan geçti.

memozcan
06.05.2012, 21:55
Mithat Halis şu an acaba ne düşünüyordur?
şu anda sağ elini kaşıyomuş duyumlarımıza göre...

toksoy61
Türkiye adaletli bir ülke olsaydı

* ne Emre sahada oynuyor olurdu, ırkçılıktan aldığı ceza sonucunda
* ne Şikebahçe bu maça çıkabilirdi, çünkü şikeden dolayı alt liglerde oynuyor olurdu
* ne de bu taraftar bu kadar sinirli olurdu.

Bu galibiyet REcep Tayyip Erdoğan'ın armağınıdır Şikebahçeye.

:alkış::alkış::alkış:

futbol olarak rezil bir takımız ama en azından şikeci değiliz

Mehmet Fatih Yavuz
taraftara tek kelime etmeyin bırakın boş boş konuşmayı taraftar az bile yaptı sahada 11 tane hamsi bildiğin hamsi vardı rezil ettiler bizi hala gelmiş taraftar diyorsunuz millete rezil olduk !

Taraftarın bir halta yaradığı yok milleti strese sokmaktan başka.
Tahminen bayburtta yapsaydık maçı daha sıkıntısız geçerdi.

emesenbisi
ya galibiyeti bırakın şu feneri ataklarımızla boğduk ama yenemedik bile diyemiyorum hiç bir maçta adamlar her yerde yeniyor bizi ve bizden iyi oynuyorlar bizim doğru dürüst tek kale oynadığımız maçmı oldu sanki ne defansımız iyi nede hücum gücümüz iyi henriqe sahaya girdi sanırsın sarhoş ayakta duramıyor

cakalkerem
yönetim zelliklede başkan çok gerdi ortalığı...şimdi kulüpte istifasını vermeli hemen

Sefaenes
semih senturk sen onu anladin nedemk istedigimi serefsizin deki. Senol Günes en son küfür edecek insandir keske etseydi sana

.....
Yine aykut kocaman ın oyununa geldik.

Yazıktır be.

kopuk61

siz benden fazla yasayacaksiniz.

ALDENİRO
taktik analiz: şenol hoca takımı hep aynı şekilde oynatıyor. golümüze bakın hiç böyyle bırakın golü, pozisyona bile giremedik...yani farklı oynadığımızda başarılı oluyoruz.son cümleme dikkat edin.ne kadar oyuncu kalitemiz iyiolmasada yinede 3-1 yenilmezdik iyi bir taktik olsaydı.

hüseyin1975
Zokora'nın yanında tek destekçisi COLMAN'dı. Helal olsun bu iki DELİKANLIYA! İşte bunlardır yabancı olduğu halde koyu Trabzon'lu Trabzonspor'lu olan!

Aynen öyle.

Yahu henüz 3. Dakika ve gol yemisiz.
Volkan iti orta sahaya kadar gelip sevinebiliyor ama bir Futbolcuda siktir git yerine demiyor.

Ben yeri geldiginde KAVGA eden Futbolcu istiyorum Arkadas.

Sacit
06.05.2012, 21:56
Sözleşmesi feshedilmesi gereken sözde futbolcular;

adrian, henrique, alanzinho, celutska, serkan, glowacki, mustafa yumlu
bu isimlerin acilen kovulması lazım.

bunların dışında burak ve colman'da satılmalıdır.

serhatki
denk gelmeyelim semih yolda orada burada

Hatice Aslan
Benim bu akşamki mağlubiyet umurumda dahil değildi. Benim bu akşamki tek düşündüğüm şey Zokora'nın nasıl tepki verip ağırlığını koyacağıydı.. fenevli futbolcuların bize karşı yapacakları çifkefliklere nasıl davranacağımızdı. Dayak attık attığımız gibide yedik Zokora ve Colman ağırlıklarını koydular kendilerini ve takımını korudular bu adamlarla ölüme gidilir be!
Bu akşamki mağlubiyet umurumda değildi , kimin şampiyon olacağıda umurumda değil bundan sonraki soğuk ve şiddetli savaşın Gs-Fb arasında geçmesi çok çok iyi olacak, Arkası sağlam sözünü dinletir denilen Gs ne gibi şeyler yapacak nasıl sözünü dinletip feneri zorla düşürtecek bunu izleyeceğim biz topu Gs'ye attık o düşünsün artık Şampiyonluğu.
Birileri artık şurdaki skora üzüleceğine savaşın iki arkası sağlam kulüp arasında geçeceği için sevinmeleri lazım. Bizene Şampiyondan? Bundan sonra Gs'nin çırpınışlarını izleyip eğlenmemize bakalım.
Galibiyet alsakta önemi yoktu almasakta önemi yoktur şu saatten sonra, bize 1 puan lazım zaten onuda almaya çalışır İSTERLERSE alırlar. Bizim başkanımıza el kaldırılmış futbolcumuz yumruklanıp tekmelenmiş ama kimsenin biyerinde değil! Ancak skora göre taraftar oluyoruz yazık hepimize.

brushfield
Gene emreye küfredecek bizim taraftar, yine motive edecek şerefsizi. Yıllardır akıllanamadı bizim millet. Küfürle adam demoralize edebileceğini sanan kafa da sadece bizim millette var sanırım. Kendinizden pay biçin, size deplasmanda küfretse taraftar ne yaparsınız. Valla ben Allah ne verdiyse oynardım, küfredenlere o küfürleri yedirirdim. Tıpkı zamanında emrenin, sergenin, hasan şaşın, selçuğun yaptığı gibi. Biliyorum bu forumdaki insanların çoğu bu bilince sahip ama olay stada gelince işler çığrından çıkıyor...

13:33'de böyle demiştik, maalesef gene aklın yolu bir oldu.
Kaç kere aynı şey geldi başınıza, akıllanmadınız.
Rakibe küfür ederek demoralize edebileceğini sanan geri zekalılar sanırım en fazla bizde var.

Samet Türkmen
06.05.2012, 21:57
Kavgalarla bir yere varılacaksa gelin fenerbahçe kulüp binasını,tesislerini basalım. tff binasını yıkalım. Bunlar çok mu zor ? hayır. Madem şiddetle birşey elde edeceğini sananlar gitsin bu yazdıklarımı yapsın.

Sahada yenemedikten sonra gerisi hem bahane hem teferruat. Adam şike yapmış,şampiyonluğunu çalmış, sahadaki topçuların haline bak. Önce bu ruhsuzları eleştirin.

Ayrıca hani o kale arkasındaki grup camiye falan gidiyordu ? Hani sözde liderleri onları derleyip toparlamıştı ? Öyle ya ! Emre'nin annesine dediklerinden belli.

DJTT
Türkiye adaletli bir ülke olsaydı

* ne Emre sahada oynuyor olurdu, ırkçılıktan aldığı ceza sonucunda
* ne Şikebahçe bu maça çıkabilirdi, çünkü şikeden dolayı alt liglerde oynuyor olurdu
* ne de bu taraftar bu kadar sinirli olurdu.

Bu galibiyet REcep Tayyip Erdoğan'ın armağınıdır Şikebahçeye.

Aynen öyle :alkış:

Ilelioglu
Hadini bil kardes

Yazdigin sey onu gösteriyor, sonra fenerliler yazdigini alip facebook'a koyup dalga geciyorlar, küfür ediyorlar. Adamlara malzeme vermekten vazgecin...

cakalkerem
seneye tum maçları bayanlarla oynayalım en azından takıma zarar vermiyorlar....

worldmaster
Şu durum da var ki , burada taraftarı kınayanların hemen hemen tamamı, sahaya madde atıldığında içinden ''atın lan ,oh oh '' diye geçiriyordu.

Yanlış analiz yapmışsın. Ben ve çoğu kişi ekranda taraftara sövüyordu.

20 yıl olacak 96 dan beri bı gıdım ileri gidemedik... Yazık!

Gerginlik her zaman fenere yaradı. Biz hala aynı tuzağa düşüyouz...

.....
Sözleşmesi feshedilmesi gereken sözde futbolcular;

adrian, henrique, alanzinho, celutska, serkan, glowacki, mustafa yumlu
bu isimlerin acilen kovulması lazım.

bunların dışında burak ve colman'da satılmalıdır.

Burark artık 5 milyona bile razıyım satılsın. Avrupaya.

Bu takımda oynamak istemiyor anlaşıldı. Gerek yok kasmaya.

Nihat Günay
06.05.2012, 21:58
Üniversiteyi kazanana kadar Trabzon'da yaşadım.

Hiç Fenerli-Beşiktaşlı-Galatasaraylı arkadaşım olmadı.

Trabzon yenildiğinde kimse bizimle uğraşmadı.

Kimseyle kavga etmek zorunda kalmadık.

Trabzondakiler biz gurbettekilerle aynı şeyleri yaşamıyor.

Lütfen şehrimizde yaşayan, maça giden, becerebildiğince takımın arkasında olan hemşerilerimizi aşağılamaktan vazgeçin.

Dünya döndükçe bu kansızların yakasında olacağız.

Asla diğer anadolu kentleri gibi olmayacağız.

Memleketimizin takımını sonuna kadar destekleyeceğiz.

Maç kaybedince üzülürüz. Masa başında kazanınca daha çok üzülürüz....

hanifta
bu akşam bizi bu fenerlilere ezdirdiniz ya helal olsun!!!

M.ALİ ÇOKLUK
colman ve onur takımda görmek istediğim 2 isim 3.sü YOK.

batugol
şike sürecinin şu ana kadar tek kaybedini trabzonspordur
eğer fener önümüzdeki hafta gs'yi yenerse ikinci kaybeden de gs olacaktır
bir kriz ancak bu kadar kötü yönetilirdi
ama biz kötü olmayı alışkanlık haline getirdik
sahada kötü
tribünde kötü
masada kötü
herkes ilahi adaletten bahsediyor ama bu kadar kötü isen Allah'tan yardım beklemeyeceksin

erolizmts

Hangi siyasetçinin beleş biletleriyle maça girip takımlarını sabote ettiklerini de birileri araştırsın ayrıca.

cakalkerem
06.05.2012, 21:59
ya maça asılıyoruz yada bastırmaya başlıyoruz hopppbır kornerde 3 dakıkada oyun duruyor yine başa dönüyoruz...bu taraftarlık değil beyler malesef

61Cem61
Sorun yok beyler bi hafta sonra uzun sokakta kolbastı oynar kupa isteriz istinyeye de pikniğe gittik mi tamamdır. :)

yorumsuz6117
Bir tane üst düzey oyuncu yok bu takımda.

ALDENİRO
o yüzden şenol hocamızı farklı taktikler düşünmeye veya istifa etmeye davet ediyorum. yoksa seneye altıncı bile olamayız.

cubido
Bi arkadasin babasi ozetlemis aslinda olayi "fb ole bizim aramizdaki bu seneki yaris ala esegin yarisi" tabiki esek biz oluyoruz bu durumda.
Bazi arkadaslar cikip esegin binocsie niye ati gecemedin diye serzeniste bulunuyorlar kardesim gecen seneki ingiliz kisragini satip boz esek alan yonetim demidir suc esege binendemi?
Bir de uzerine ahalinin baskisi gelince esek coktu iste b lada basit.
Gecen seneki sampiyonlugmuz calinmasaydi takim dagilmazdi diyen ii niyetli ama durumdan bihaber arkadaslarim"selcul ve egemen login bitmesine 10 mac kala imzalari atmisi zaten, umut devre arasinda gitmek istedigin soylemisti, cale ve yattara yi biz gonderdik, jaja'da malum olaylardan dolayi gonderildi.
Engin'de sezon basladikan sonra gitti zaten"
Yani gidenlerin sampionlulla falan alakasi yomk. Uyanin artik...
Sadri Sener iyi bor insan olabilir ama kesinlikle ii bir yonetici degil. Maalesef kendi is yasaminda da trabzonspor baskanliginda da cuvallamis bir insandir. Bu isin faturasini baskasina cikartmayin.
Hem kotu bir takimimiz var, hem kotu futbol oynuyprz hem kotu bir seyorcimiz var hem de rezalet ustune rezale cikartip bir de bnnla ovunuoruz.
Afferin boyle devam...

yatmaztara
maçı izleyemedim ama radyodan dinlerken gelen taraftar sesi uğursuzluğun sesi gibiydi sanki kıyamet kopuyodu.

Sacit
Şenol hocaya şunu soruyorum;

serkan'dan hücumda ne bekliyorsun ? serkan'ın forvet arkasında ve forvette ne işi var ?

bu işi her maç yaptın ve bu maçların çoğunda mağlup oldun.

Gurpas
şenol yine başlamış felsefeye

Ilelioglu
06.05.2012, 22:00
zokora haklı iken o tekmeyi atında haksız duruma düştü.

tıpkı bizim gibi.

fenerbahçe süreci o kadar planlı programlı yürütüyor ki ,TEBRİK EDİYORUM

Siyasi güc arkalarinda, bizimde olsaydi bizde yönetirdik. Tebrik ediyormus..:rolleyes:

Samet Türkmen
Hangi siyasetçinin beleş biletleriyle maça girip takımlarını sabote ettiklerini de birileri araştırsın ayrıca.

İsim vermekten zarar gelmez. İlla ki hükümet kanadından da verenler vardır yanlış anlaşılmasın ama benim bizzat o gruptan duyduğum Koray Aydın'da yardım etmiş kombineler için.

Ve bu adamlar her maç kombineleri satarak resmen zengin oluyorlar. Yönetimimizin pislikleri ...

Salih Yazıcı
başkana saldırlmış siz burda neyden bahsediyorsunuz

.....
Ayrıca sezon bitti ama kadromuz cidden yetersiz.

Topu kontrol etmesini bilmeyen bir takım olabilir mi ya ?

Umut'a laf ediyorduk kaval kemiğiyle top kontrol ediyor diye ama onu bile yapamayanlar var.

Yiğit Gayretli
06.05.2012, 22:01

Yapmayın yahu! Usta birliğinden koğuş arkadaşınız herhalde...

Bu nasıl üsluptur yahu? Ayıp be ayıp! AYIP!

Alper Calik
Geçen yıl adam öldürmüş katil olmuş birisi, bu sene kimseyi öldürmemiş.

Dolayısıyla da geçen yıl öldürmemiş mi sayılıyor?

şikebahçeliler bunu diyor, bari siz söylemeyin.

adamlar bizim üzerimizden şikelerini aklıyorlar

emre GS stadına gidemiyor korkudan ama Trabzon a sadece tahrik etmek için geliyor, tahrik ediyor, oynuyor, maçtan sonra hepimizin annesine küfredecek röportaj veriyor

baroni kale içinden hareket çekiyor

bu adamlarla bizim neyimizi kıyaslıyoruz?

bizim şikebahçe ile bu sene maç yapıyor olmamız vatan hainliği ve şikeciliktir, rezilliktir ...

cakalkerem
bu akşam sözleşmesi fesedilecek oyuncular....

serkan-adrian-HALİL- henrique-mustafa yumlu-glowacki-ve tabiiki BURAK

biltrabzon
senol günese tek soru sorarim,bu takim ne oynuyor sistemi nedir cik anlat.

r9emre
Zokora'nın çıkarılması skandaldı. Eğer çıkmasa Fb'nin bize 3. golü atma ihtimali diye bir şey bile söz konusu değildi fakat duran toplarda en geride o dururken Celustka durmak zorunda kalınca Baroni gibi çok hızlı olmayan adam bile karşı karşıya kaldı. 2-1 ya da 2-2 biterdi ama asla 3-1 bitmezdi. Onur'a yapılan haksızlıktan artık hiç bahsetmiyorum bile.. Saha dışı her platformda konuştuğumuzdan kendi aramızda futboldan konuşalım.

ThePatriot61
06.05.2012, 22:02
Ilk defa bu kadar utandim takimimdan. Hepsine yaziklar olsun.

sametbey
öyle bir takim bozdukki.
o takimi nasil bozdular.

3-4 sene önceki gibi sil basdan yapmamiz lazim.
Burak Yilmaz derhal satilmali avrupaya. Tüm defans sifirdan kurulmali. orta sahaya Jaja gibi yönetici lazim. Teo gutierez gibi golcü lazim.

ve Tolgada satilmali, derhal ONUR kaleye gecmeli

Gurpas
Yapmayın yahu! Usta birliğinden koğuş arkadaşınız herhalde...

Bu nasıl üsluptur yahu? Ayıp be ayıp! AYIP!

niye ayıp olsun arkadaşım. oda insan bende insan

TS-FAN
denk gelmeyelim semih yolda orada burada

Eskişehirsporlu futbolcuları mamalamak laım diyen semih değil mi bu..
Mamacı Semih..

yatara
06.05.2012, 22:03
laa kavga nasil oldu bizimkilermi dövdü fenerlileri?

Bordo_MaviM_61
Adrian artı Henrique artı Cech bir Umut eder mi ki..

magnumm
ben diyorum arkadaş trabzon istanbula taşınsın..sonra anlasın burdaki taraftar bu takımın bu şehire çok olduğunu..lanet olsun böyle taraftara..anca millete küfür etmek ve tepki göstermek için varlar..ama en fazla 2 dakka lay lay trabzoın bağırırlar..

Samet Türkmen
X mas tree vardır menajerlik oyunlarında. Saçma sapan bir taktiktir. Şenol Güneş ise bu takıma zararlı ot taktiği oynatmaktadır. Nerede boşluk bulursan dal. Oyun felsefesi vs. hikaye.

serhatki
şenol güneşi kimse bana savunmasın
şenol güneşin tarihinde altyapıdan futbolcumuz olmadı
-genç milli takımın yıldızı eren albayrağı yoketti ortadan
-kupa maçında izlediğimiz sercan kaya yı yoketti
-gs maçında 83. dakika golü yedikten sonra oyuncu değişikliği

tamam iyi insandır dürüst insandır ama şenol güneşin hocalığı 1990 lı yıllarda kaldı
şenol hoca gitsinde kim gelsin diye savunma yapacak arkadaşlarada peşinen cevabımı veriyim
ben daha iyi teknik direktör olurum.

erolizmts
İsim vermekten zarar gelmez. İlla ki hükümet kanadından da verenler vardır yanlış anlaşılmasın ama benim bizzat o gruptan duyduğum Koray Aydın'da yardım etmiş kombineler için.

Ve bu adamlar her maç kombineleri satarak resmen zengin oluyorlar. Yönetimimizin pislikleri ...

Benim de bildiğim seçim döneminde bir partinin tişörtleriyle pişkin pişkin sırıtanların o kale arkalarını beleşe kapattıkları.

cakalkerem
06.05.2012, 22:04
kadromuz yetersizkuvvetsiz güçsüz...Koskoca Trabzonspor'da topu bir tek Alan ileriye götürmeye çalışıyorsa bu yıkımın eseridir

DJTT
Yazdigin sey onu gösteriyor, sonra fenerliler yazdigini alip facebook'a koyup dalga geciyorlar, küfür ediyorlar. Adamlara malzeme vermekten vazgecin...

Ne sacmaliyorsun Facebook mecebook mus. Fener şampiyon mü olsun sence?

Bunun Facebooku felani beni enterese etmez kardes.

objek
Artik birseyin altini cizelim bu takim buyuk maclarda kendi sahasinda oyunu kurma mecburuyetinde oldugu icin bu isi beceremiyor rakip iyi yerlesince dar alanlarda kisa paslarla rakibi acmaya calisiyoruz olmuyor ustelik top kayiplari cok oldugu icin takim cok geriye donmek zorunda kaliyor hem ekstra efor harciyor hemde dengesiz yakalaniyor bizim en iyi oynadigimiz maclar hep deplasman maclarimiz ornek gs bjk inter maclari kendi evimizde basa bas bir mac cikartmamiz icin seyircisiz oynamamiz lazim komik ama gercek

Hatice Aslan
Zokora'nın çıkarılması skandaldı. Eğer çıkmasa Fb'nin bize 3. golü atma ihtimali diye bir şey bile söz konusu değildi fakat duran toplarda en geride o dururken Celustka durmak zorunda kalınca Baroni gibi çok hızlı olmayan adam bile karşı karşıya kaldı. 2-1 ya da 2-2 biterdi ama asla 3-1 bitmezdi.

Zokora biraz daha kalsaydı kırmızıyı yerdi federasyon maç cezası verirdi 8 maç falan. Bence bu federasyon yine ceza verir ya herneyse.

Yaşar
Bir ısı ya adam gibi yapacaksın. Ya da hic yapmayacaksın. Sahaya yabancı maddeyi ya atmayacaksın ya da devamını getireceksin. Adamlar ellerini kollarını sallayarak bizi yendiler. Olan yine biZe oldu. Sahaya atılan maddeler de Fenerbahçe takımının istediği ortamda zaten.

.....
Zokora'nın çıkmasına bende çok üzüldüm. Fark bile yesek sahada kalmalıydı.

E. Okan Bülbül
Eskişehirde koskoca mekanda tek Trabzonsporlu olarak maçı izledim.100dakika ana bacı küfür yedim ama bekledim izledim yazıklar olsun rezil ettiler beni rezil !

Mustafa Ayazoğlu
Şike süresince bahsettiğim konunun temelinde fenerbahçe gücü
Bu gücü yıkmak öyle kolay değil

uefa haricinde olaya dur diyecek yok !

Esmoface
"Teknik" olarak futbol konuşmanın bir anlamı yok şu saatten sonra, bu maça kadar ders alınmamışsa bundan sonrası için de alınamaz. Eksiklerimiz belli, kadro yeterli değil, yine de canları sağolsun.
Zokora'nın Emre'ye tekmesi; Emre'ye sadece 3 maç ceza veren, verdirten kimse ona yapılmıştır. Adaletin olmadığı yerde isyan baş gösterir, etki tepki meselesi.
Yediremiyorum bu mağlubiyeti; ama biz gergin oynadığımız maçlarda sonuca gidemeyen bir takımız son yıllarda. Evet şikeye en sert tepkiyi biz verdik, gurur duydum; ama sahadaki futbolcuları germenin de alemi yok. Bu kadar parçalanmışlık içinde önümüz açık değil, taraftar grupları birleşmediği sürece tribünde kazanmamız mümkün gözükmüyor. Reklam yerine renkler peşinde koşulmalı, altmış bir yüzdelere inat.

Nihat Günay
06.05.2012, 22:05
Touluse takımına Burak_Umut takasını teklif edelim.

Belki üstüne birkaç kuruş para alıp adamları dolandırırız.

serhatki
sezon başından beri izliyoruz maçlarda elinde bir kağıt kalem var acaba ne yazıyor oraya herhalde günlük tutuyor.
yazıyor yazıyor takımda hiçbir değişiklik yok

Hatice Aslan
laa kavga nasil oldu bizimkilermi dövdü fenerlileri?

Fenerliler başkanımızı ve kaptanımızı dövdüler.

Giallorossi

Benimde Senol hocayi elestirdigim tek nokta bu. Tek forvetli sistem bizim takim yapimiza uymuyor. Iki forvet icin'de yeterli forvetimiz yok.

Yine elestiriyi yönetime bagladim:)

cakalkerem
80-86 da oyuncu değiştiren hocadan ne beklenir...Kaleciden hoca olmaz....Dünyada kaç tane klass kaleci hoca var ya

brushfield
Bu süreçten en fazla zarar gören Trabzonspor oldu ve olacak.
Bu ülkede Trabzonspor'a hiçbir zaman hakkı verilmeyecek.
Yapılamaz ama çekilsin bu ligden Trabzonspor, boşuna uğraşmasın artık. Bundan sonra olacak olan, hakkımız yenilecek biz tepki göstereceğiz, ceza alacağız. Bu böyle devam edecek.
Ben bırakıyorum artık Türkiye ligini takip etmeyi. Herkese Allah'a sımarladık diyorum. Kendinize iyi bakın, canınızı sıkmayın.

yatmaztara
defansa bak arkadaş yaa

sonimp
Yok arkadaş olmuyor, olmadı, olmayacak. Maalesef camia olarak duygularımızdan sıyrılıp (en başta kendim için söylüyorum) akıl ile hareket edemiyoruz. Protesto düzenliyoruz, organizasyon yok; maça çıkıyoruz tribünde taraftar sahada akılcı oynayan bir takım yok. Herkeste bir gerginlik ve gerginliğin sonu hep hüsran. Duygularımızı kullanacağımız en baş yer, oyuncuların motivasyonu, orada da duygu yok, hırs yok. Arkadaş bu adamlar benden çok sizin emeklerinizi çaldılar ya, ben neden sizden daha falza hırslanıyorum, kendi kendimi yiyorum?

Rakibin ise herşeyi ile akıllı hareket ediyor, hatta sinsilik, cinlik, hin oğlu hinlik derecesinde akıl ile. emre ve stoch isimli yaratıkların ısrarla korner kullanmak istemeleri bunun en güzel örneği. Colman ve Zokora'yı ayrı tutuyorum, hoş kalanların yarısı da geçen sene yoktu, olanlar da bu kadar işte. Ne bileyim ya, o kaar darlandım ki gurbet elde, Allah hepimize sabır versin.

Samet Türkmen
Benim de bildiğim seçim döneminde bir partinin tişörtleriyle pişkin pişkin sırıtanların o kale arkalarını beleşe kapattıkları.

Kardeşim siyaset yapmak için söylemediğimi belirttim. Uzatmaya gerek yok. Nevzat Şakar'ı da söylediler. Başka duyarsam yazarım.

Yönetim gitmedikçe bu gruplar gitmez.

bordo(61)mavi
06.05.2012, 22:06
her yerde beşiktaş 3. yazıyor... beraberlik haftaya bize yetmiyormu inönüde???????

Halmanli
cristianın ikinci golden sonraki hareketini nasıl yeriz Trabzonda?

Colman ve Zokora kadar Trabzonlu olamayıpta emrenin haliyle hatrıyla ilgilenenler nasıl Trabzonsporlu futbolcu?

hele hele emre gibi bir yaratığın her gördüğümde andığım doğuranının Trabzon'lu olması anlaşılamaz

polatmu
şenol güneşi kimse bana savunmasın
şenol güneşin tarihinde altyapıdan futbolcumuz olmadı
-genç milli takımın yıldızı eren albayrağı yoketti ortadan
-kupa maçında izlediğimiz sercan kaya yı yoketti
-gs maçında 83. dakika golü yedikten sonra oyuncu değişikliği

tamam iyi insandır dürüst insandır ama şenol güneşin hocalığı 1990 lı yıllarda kaldı
şenol hoca gitsinde kim gelsin diye savunma yapacak arkadaşlarada peşinen cevabımı veriyim
ben daha iyi teknik direktör olurum.

sana gerek yok hocam tolunay gelir

Balance
Bu takım Selçuk İnan'ı kaybettiğinde bitmişti zaten. Bu sene de Burak giderse vay halimize.

orhan42
Adamlar bank asyada sezonu tamamlayacaklardı başka bir ülkede oynuyor olsalardı.Şimdi..Şimdi ise şampiyonluğa yürüyorlar.İnsanın midesi bulanıyor ulan...

Ilelioglu
Zokora'nın çıkarılması skandaldı. Eğer çıkmasa Fb'nin bize 3. golü atma ihtimali diye bir şey bile söz konusu değildi fakat duran toplarda en geride o dururken Celustka durmak zorunda kalınca Baroni gibi çok hızlı olmayan adam bile karşı karşıya kaldı. 2-1 ya da 2-2 biterdi ama asla 3-1 bitmezdi. Onur'a yapılan haksızlıktan artık hiç bahsetmiyorum bile.. Saha dışı her platformda konuştuğumuzdan kendi aramızda futboldan konuşalım.

Skandaldan da öte...;)

Ne sacmaliyorsun Facebook mecebook mus. Fener şampiyon mü olsun sence?

Bunun Facebooku felani beni enterese etmez kardes.

Banane yahu, kim oluyorsa olsun. Hepsi ayni degilmi zaten. Trabzonspor olmadiktan sonra hepsinin cani cehenneme.

Taha Muhammet

mustafa ne alaka

mashal61
Her şeyi geçtim. 60 yaşındaki bir öğretmene Şenol diye hitap etmek...

Bazen düşünüyorum da, bu taraftara bazı olaylar müstehak.

erolizmts
Adrian artı Henrique artı Cech bir Umut eder mi ki..

+ Celustka.

BU oyunculara gösterilen sabır ve verilen şans sanırım 17-18 yaşlarındayken Barış Memiş'e, Göksu'ya bile verilmedi.

.....
cristianın ikinci golden sonraki hareketini nasıl yeriz Trabzonda?

Colman ve Zokora kadar Trabzonlu olamayıpta emrenin haliyle hatrıyla ilgilenenler nasıl Trabzonsporlu futbolcu?

hele hele emre gibi bir yaratığın her gördüğümde andığım doğuranının Trabzon'lu olması anlaşılamaz

Colman ve Zokora kadar dik duran yoktu sahada.

serhatki
sana gerek yok hocam tolunay gelir
yeter gelsin artık biri

vatandas61
06.05.2012, 22:07
Bjk macinda beraberlik yetiyor mu bize. Bu fener kupasinda ikili averaj mi gecerli yoksa genel averaj mi?

yorumsuz6117
Şu maçtan sonra Burak'a laf atanlar var. :D

Aker
Touluse takımına Burak_Umut takasını teklif edelim.

Belki üstüne birkaç kuruş para alıp adamları dolandırırız.

Umutla bir sezon daha bu camiaya ağır gelir. Bizim deli Teo ya yönelelim:)

polatmu
her yerde beşiktaş 3. yazıyor... beraberlik haftaya bize yetmiyormu inönüde???????

tff sitesine baktım dediğin gibi; sanırım sadece son hafta bakılıyor yarım puan işine

cakalkerem
seneye merak etmeyin en az 5 maç seyircisiz oynarız sıkıntı yapmayın...fanileleriri biriktirin siz....

Giallorossi

istanbul medyasinin pis oyunu bu. Suan biz ücüncüyüz. Haftaya yenilmesek sezonu 3. bitirecegiz.

owi61
Topçu da yetişmiyoki artık. Takımın en iyi Karadenizli oyuncusu Mustafa Yumlu düşünün artık! 1461'dekileri de genç falan sanmayın oranın da yaş ortalaması çok yüksek.

yatara
Fenerliler başkanımızı ve kaptanımızı dövdüler.

bu ne, kendi sahamizda dayakmi yiyoruz ?

Cem
06.05.2012, 22:08
Fenerbahçe şampiyon olsun istiyorum. Şampiyon olsun ki Türkiye'de ortalık karışsın.

yatmaztara

lig bittiği zaman bjk nin aldığı yarım puan silinecek. şayet maç berabere biterse

barfly
Hani Trabzonspor bu maçı kaybederse dünyanın sonu olacaktı Sadri başkan, hani onurlu, şerefli mücadele hani futbol Şenol Hoca. İnşallah bu maçla birlikte Trabzonspor ikinizden de kurtulur. Şunu da ekleyeyim; Zokora'nın yaptığı hareketle Emre'den ne farkı kaldı şimdi veya onu oyunda tutan Şenol Güneş' in Aykut'tan ne farkı kaldı.

yorumsuz6117
Burak olmasa bu takım Avrupa grubuna bile katılamazdı.

el fanatico
...............................................

Hatice Aslan

Bu akşam stoperde Yumlu değil Glowacki oynuyordu. Sallarken destekli sallayın ne günahı var oynamayan adamın?

Hami-Ünal-Orhan
Ben bu maçı kaybeden kadroyu sıfırlarım. Yarın hepsini gönderirim. Bu maçı kaybeden yönetim bu akşam istifasını versin. Taraftara söyleyecek söz bulamıyorum. Aslında biz taraftarı olmayan bir takımız. Şu maçtada cezalı olsaydık keşke. Belki kazanma ihtimalimiz olurdu.
Yönetim senin aklın olsa kameralarla bütün tribündeki hainleri teşhis edip sonrada teşhir ederdim. Sahaya herhangi bir madde atan adam haindir başka bir şey değildir.

cemkılıç
Hepimiz sinirliyiz ama lütfen ite,köpeğe malzeme verecek şekilde konuşmayalım takımımız hakkında....Bugün kötü bir günümüz ve bundan sonrada iyi ve kötü günlerimiz olacaktır.

Nihat Günay
PFDK ve TFF nin hesapları şaştı.

Bu akşam ligin biteceğini yarın rahatça puan cezası vereceklerini ummuşlardı.

Her şerde bir hayır olurmuş :)

61Cem61
06.05.2012, 22:09
Şenol Güneş başarılı olduğunda elinde ki kadrolara bakın ve kadroları kimlerin kurduğuna.Şenol hoca bıraksın artık güzel konuşmakla olmuyor bize maç kazandıran adam lazım kim gelse başarılı olacakmış banane birader ben miyim kulüp başkanı beni yapın o zaman cevap veririm kim başarılı olacaksa onu getirsinler.

.....
Burak olmasa bu takım Avrupa grubuna bile katılamazdı.

Bırakın şu istanbul takımı tutanların ağzından konuşmayı Allah aşkına ya.

Bordo_MaviM_61
Şu maçtan sonra Burak'a laf atanlar var. :D

Hocam eskiden Burak koşmuyordu diğerleri koşuyordu şimdi diğerleri de koşmuyor. Fenerin her atağında 4 savunmacı bir Zokora kaldı 6 7 fenerliye karşı hatta bir Glovacki ellerini kaldırdı neredesiniz diye..

Burak iyidir hoştur ama takımı bozdu gitmesinde sakınca yok.

Ilelioglu
Şike süresince bahsettiğim konunun temelinde fenerbahçe gücü
Bu gücü yıkmak öyle kolay değil

uefa haricinde olaya dur diyecek yok !

Var....Türk Halki...:)

SEDAT
* Hala pozisyonları tartışmakta bize özgü olsa gerek. Şunu kesin ve net anladım. Bu Ülkede Bitlis Belediye Şampiyon olur ama bizim olmamız imkansız. Artık nasıl bir şeyse bu Trabzonspor Şampiyon olursa sanki bu Ülke eski o Ülke olmayacak herhalde bir güç için.

Hatice Aslan
bu ne, kendi sahamizda dayakmi yiyoruz ?

Kimin umurunda? Bak bakalım bu konuyu mu tartışıyorlar şuan yoksa skoru mu tekniği mi?

OYılmaz
06.05.2012, 22:10
Yenilginin tek sorumlusu taraftar.

Halmanli
Bir ısı ya adam gibi yapacaksın. Ya da hic yapmayacaksın. Sahaya yabancı maddeyi ya atmayacaksın ya da devamını getireceksin. Adamlar ellerini kollarını sallayarak bizi yendiler. Olan yine biZe oldu. Sahaya atılan maddeler de Fenerbahçe takımının istediği ortamda zaten.

:alkış:
Duygularıma tercüman olmuşsun

hiç tepki vermesekte sadece takımımızı destekleseydik EFENDİLİK yapmış olurduk,

tepki veripte o Trabzon şehrini havaalanından stada kadar dar etseydik, emrenin zokoraya bakmasına bile tahammül etmeseydik, cristianın ikinci golden sonraki hareketini yanına kâr bırakmasaydık Trabzonda, HAKETTİKLERİNİ göstermiş olurduk, gerekirse kapansın sahamız

61.ci dakikadan sonra lanet olsun sizin kirlik futbolunuza deyip çekip gitseydik stadtan, TEPKİ göstermiş olurduk.

ama ne yaptık?

yarım ondan yarım bundan sonuç HİÇ

danişmend61
istanbul medyasinin pis oyunu bu. Suan biz ücüncüyüz. Haftaya yenilmesek sezonu 3. bitirecegiz.

bir renkdaş yazmıştı, bjk play offda bizden fazla puan topladığı için puanlar eşit olsa bile onlar 3. olup şampiyonlar ligine gidiyor

bizde enayiliğimize doymuyoruz

sonra 4. olup bursayada yeniliriz

bordo(61)mavi
tff nin sitesinden...

http://e1205.hizliresim.com/x/6/5fj0n.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1135

vatandas61
Hala ne futbolu konusuyorsunuz beyler? Bu sikeci fenerasyon yüzünden ben bu sezon hicbir maca hicbirsekilde heyecan duymadim. Allahdan sl oynadik da adaletli maclar seyrettik. Birakin takimi elestirmeyi gelecek sezonu düsünelim. Hersey sifirlansin herkes alacagi cezayi alsin bizde yine futbolla yatip kalkalim

serhatki
Bu akşam stoperde Yumlu değil Glowacki oynuyordu. Sallarken destekli sallayın ne günahı var oynamayan adamın?

mustafa yumlya laf edenin futbol bilgisinden şüphe ederim
bam güm vurmaz
ayakları iyidir eğer defansdaki 4lünün hepsi mustafa yumlu gibi olsa hiçbir takımdan baskı yemeyiz çünkü defanstan pasla çıkarız.

Rabia Gültekin
Biraz sakin biraz... Herkes başka birilerini suçluyor...Böyle devam ettiğimiz sürece birbirimize düşeriz...

AyhanPe
06.05.2012, 22:11
sampiyonluga oynayan takim kendi sahasinda yenildi de bu kadar sucluluk icinde olmadi..kendi göbeklerini kessinler..biz 3. olalim yeter..

Alper Beyazay
Tolga eski günlerine dondü ... Helal !!!

Dönmedi,hep öyleydi. Sadece şansı çoğu zaman yanındaydı o kadar! Bu takımın kalecisi Onur'dur bunu unutmayın hiçbir zaman.

güneyli
Üniversiteyi kazanana kadar Trabzon'da yaşadım.

Hiç Fenerli-Beşiktaşlı-Galatasaraylı arkadaşım olmadı.

Trabzon yenildiğinde kimse bizimle uğraşmadı.

Kimseyle kavga etmek zorunda kalmadık.

Trabzondakiler biz gurbettekilerle aynı şeyleri yaşamıyor.

Lütfen şehrimizde yaşayan, maça giden, becerebildiğince takımın arkasında olan hemşerilerimizi aşağılamaktan vazgeçin.

Dünya döndükçe bu kansızların yakasında olacağız.

Asla diğer anadolu kentleri gibi olmayacağız.

Memleketimizin takımını sonuna kadar destekleyeceğiz.

Maç kaybedince üzülürüz. Masa başında kazanınca daha çok üzülürüz....
Genç adam bende ömrümde Trabzona gitmedim..Yaş 45..Bizde 50 kişi arasında tek başımıza goool diye bağırdık..Bizimde etrafımızda Trabzonsporlu yoktu..Trabzonspor Trabzonluların olduğu kadar anadolunun sesidir.Bazı şeyler değişmeli..Her gergin maçta bunu yönetecek akıl yok mu Allah aşkına..Sen üzerine alınma ama tezcanlı bir taraftarımız var...Organizasyon zayıf..Bu akşamki maçta eğer birazcık psikolojiden anlıyorsam seyirci rakibi değil bizi baskı altına aldı..Bana kimse hikaye anlatmasın..Bir seyirci topluluğu aynı yanlışa tekrar tekrar düşmez..Maçın başından belliydi gidişat...saygı duruşunda küfür ıslık.Aklı selim davranışlara ihtiyacımız var...

Zeki Şevik
Pis hürriyetin internet sitesine bakın.

Hatice Aslan
Başkanı futbolcusu şiddet gördüğü halde hala skoru ve sahadaki tekniği konuşan tek taraftar biziz arkadaş! Birimize değil tümümüze yazıklar olsun.

biltrabzon
hocaya bakarmisin mac sonu her seyden sikayet ediyor.Sikayet etmesi gereken biz ,ama hoca bizden önce sikayet ediyor.Sanki takimin hocasi biz o da taraftar;böyle zihniyetle bu takim bir arpa boyu yol alamaz.Aksine önümüzdeki sezon bu hocayla ,bu sezonu bile arariz.

Dip.Ing.Mag.
Su baronı herhalde 10 gol atmıştır bize bu sezon.

TSelif
Yenilginin tek sorumlusu taraftar.
İroni mi yapıyorsun ciddi mi yazdın ?

Enes Ünal Kaya
tff nin sitesinden...

biz süper finale bunlardan önde girmedik mi arkadaş..

tmm onu geçdim 2li averajda da öndeyiz biz yendik.. nasıl bunlar önde oluyorrrrrrrr

yatara
06.05.2012, 22:12
Kimin umurunda? Bak bakalım bu konuyu mu tartışıyorlar şuan yoksa skoru mu tekniği mi?

asil umrumuzda olmasi gerekn konu bu, adamlar gelip kendi sahamizda bizi yeniyo ve futbolculari baskanimizi dövüyor

.....
Yoruldum ya. 21 yaşındayım kalbim bazen duracak gibi oluyor. Kalp hastası olmuşumdur diye korkuyorum.

Kaldıramıyorum artık bu yapılanları. Haksızlıklara dayanamıyorum.

Uğur ÇIRAKMAN
stad cevresi karısmış arkadaşlar

carolo
Tolga bu kalede oynadikca daha maç izlemem

Delibas
Keşke hepiniz Şenol Güneş kadar adam olabilseniz renktaşlar.

asilhamsi
Zokora ve Colman Trabzon taraftarını anladıgınız ve bizim gibi dusundugunuz icin tesekkurler.

memozcan
neyse kaldı 6 gün.. umarım 6 gün sonra 3. oluruz ve bu lig biter.. ve umarım fenev 1. olur .. o zaman suya sabuna dokunmayan cinconluları merak ediyorum bakalım bu duruma isyan edecekler mi etmeyecekler mi?..

Cem Akyüz
06.05.2012, 22:13

Bişeyin karıştığı yok bunlar tenceredeki çorbayı bile karıştıramazlar

Giallorossi
bir renkdaş yazmıştı, bjk play offda bizden fazla puan topladığı için puanlar eşit olsa bile onlar 3. olup şampiyonlar ligine gidiyor

bizde enayiliğimize doymuyoruz

sonra 4. olup bursayada yeniliriz

Trabzonspor: lig sonu 56 puan
Besiktas: lig sonu 55 puan

Trabzonspor: play-off 28
Besiktas: play-off 27,5 -->28

Biz ve Besiktas play-off'u ayni puanda bitirirsek Besiktasin almis oldugu yarim puan düsecek. Yani beraberlikte biz 3. oluyoruz.

.....
tff nin sitesinden...

Genel averaja bakmışlar.

bjk ile berabere kalalım biz 3.yüz diye biliyorum.

Mehmet Ç.
Colman ve Zokora'yi Trabzonspor'un ruhunu yansittigi icin kutluyorum.. Tesekkűrler..

Burak Yilmaz'i uzun sűre sonra begendim :)

toksoy61
bu mağlubiyeti sadri şener ve ekibine armağan edelim. kurdukları harika takım için

Cyzio
tff nin sitesinden...

Bildiğim kadarıyla lig tamamlanmadan ikili averaja bakılmıyor. Onun için şu anda BJK'nın averajı bizden iyi olduğu için bizden üstte görünüyorlar. Ama haftaya berabere kalınca lig tamamlanacak ve biz üste çıkacağız.

.

Ilelioglu
Fenerbahçe şampiyon olsun istiyorum. Şampiyon olsun ki Türkiye'de ortalık karışsın.

:D Fenerliler Inönü'yü basinca ortalik karisti mi? Carsi dediginiz grup ne yapabildi? Hicbirsey...

Yine hicbirsey olmaz...Bu 3 takim birbiri ile dostur...Disari karsi düsman gibi gözükürler sadece...Bu sene olmaz seneye yol verilir gayse ye...

Ama ben sezon basinda da söyledim, eger sistemi azda olsa cözdüysem gayse sampiyon olacak..

memozcan
kalan son maçta hoca artık onura bi jest yapar ve kaleye onu sokar...

serdaracıl
Hani Trabzonspor bu maçı kaybederse dünyanın sonu olacaktı Sadri başkan, hani onurlu, şerefli mücadele hani futbol Şenol Hoca. İnşallah bu maçla birlikte Trabzonspor ikinizden de kurtulur. Şunu da ekleyeyim; Zokora'nın yaptığı hareketle Emre'den ne farkı kaldı şimdi veya onu oyunda tutan Şenol Güneş' in Aykut'tan ne farkı kaldı.

Sktr git şurdan

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2012, 22:14
tff nin sitesinden...

Eğer önümüzdeki bjk maçı berabere biterse 3. oluruz.Çünkü:

Normal sezonu biz 56,bjk 55 ile bitirdi.bÖL 2'YE:Biz 28,bjk 27.5 olur.
Buçuklu puanlar ,yarım puan üste tamamlandı.Fakat süper final sonunda eşit puanlı takımlar varsa,daha önce buçuk puan üstüne eklenen takımın,o buçuk puanı silinir.
YANİ BJK İLE BERABERE KALIRSAK,BJK NIN BUÇUK PUANI SİLİNECEK,3. OLACAĞIZ....

Ustaalioğlu
Arkadaslar burada ne taraftar ne yönetim ne hoca ne de oyuncularımız suçlu. Burada haklı ile haksızı halen aynı ortamda yarıştıran sucludur. Hangimiz malını çalan hırsızla ayni ortamda yaşayabilir. Adaletin olmadıgı yerde anarşi vardır denildi nitekim doğru çıktı.
Macın en güzel ani Zokora nin attıgı tekme idi. Ayağına saglık gerisi bana yalan.

serhatki
Keşke hepiniz Şenol Güneş kadar adam olabilseniz renktaşlar.
burada kimsenin lafı şenol güneşin adamlığına değil keşke sende burada şenol güneşi eleştirenler kadar zeki olsan

yorumsuz6117
Ligtv'de bizi 4. sıraya koymuş nasıl oluyorsa. 2'li averajda üstünüz ayrıca bjk yarım puan eklenerek başladı. :)

Ilelioglu

Ancak birbirimizi döveriz zaten..

DURAS
06.05.2012, 22:15
zokoroya haksız diyen insanlık adına ayıp ediyor. adaleti zokoraya bırakırsan sonuna kadar haksız tabiki zokora. adalet böyle hassas bişeydir. senin kardeşini sarhoş şöför, trafik kazasında öldürsün, diyelim ki devlet ceza kesmesin sonrada cezayı sen kesince haksız ol. hayır efendim okadar kolay değil bu işler.vicdanen haklı olurum hukuken haksız... böyle pfdk böyle zokora

Hatice Aslan
asil umrumuzda olmasi gerekn konu bu, adamlar gelip kendi sahamizda bizi yeniyo ve futbolculari baskanimizi dövüyor

20 kere bu konuyu yazdım tek bir kişi bile nasıl futbolcumuza başkanımıza el kaldırılır diye hassaslık göstermedi bu konuda. Herkes hocayı tekniği taktiği skoru konuşuyor sonrada harbi Trabzonspor'luyuz diye geçiniyor. Boşversene sen ben bu taraftarın(yarı bölümünün) gerçek yüzünü gördüm asıl değil skor taraftarlarının çoğunluğu gördüm düşünün ya futbolcumuzu yumrukluyorlar tekmeliyorlar , başkanımıza aynı şeyi yapıyorlar ve bu konu hakkında yorum yapmıyor hiç kimse bu konunun üzerinde durmuyor! Geçelim bu taraftarlık işinden geçelim bir şikebahçe kadar savunamıyoruz futbolcularımızı , onların futbolcuları dayak yese ortalığı yıkarlar be.

cakalkerem
su takıma jaja lazımdı

ALDENİRO
nasıl yani

Halmanli
06.05.2012, 22:16
Zokora ve Colman Trabzon taraftarını anladıgınız ve bizim gibi dusundugunuz icin tesekkurler.

elin Afrikalısı ve Arjantinlisi bile TRABZONu benimsemiş ama yerlilerimiz hâlen anlayamamışlar

bordoylamavi
nasıl da saldırıyor millet şenol güneşe vay be. söyleyecek bişi bulamıyorum

Ilelioglu
Halen hesap yapanlar var yahu....Kendinizi 4.lüge hazirlayin, olurda 3. olursak sevinc daha farkli olur hem. :)

Numan Yerlikaya
Yönetiminde suçu var Hocanında Taraftarında olayı 1 kişiye yıkmak olmaz

Mustafa Ayazoğlu
bu mağlubiyeti sadri şener ve ekibine armağan edelim. kurdukları harika takım için

Trabzonspor YÖNETİMİ açısından olayın özeti bu.

Fakat şunu da unutmamak lazım fenerbahçe çok güçlü, süreci tek başına her türlü istediği gibi kurguladı.

Giallorossi
06.05.2012, 22:17
aykut mactan sonra yine sacmalamis. emreden daha serefsizsin aykut.

evranosbey61

tmm onu geçdim 2li averajda da öndeyiz biz yendik.. nasıl bunlar önde oluyorrrrrrrr

lig bitmediği için henüz önde gözükürler çünkü şu an geçerli olan averaj ama lig bittiğinde buçuk puan geçerlşi olacak

Delibas
Dünyanın sonu değil renktaşlar. Kızgınlıkla hiçbir yere varamayız. Oturup düşünmeliyiz artık bu kadro nasıl daha güçlendirilir. Transferlerde neden bu hatalar yapılıyor. Biz taraftarlar olarak neler yapabiliriz. Sinirle hiçbir yere varacağımız yok.

Eğer geçen sezondan kupamız verilmezse de Trabzonspor artık Türkiye'de oynamaktan vazgeçmeli ve Almanya'yada bir kulüp satın alıp orda oynamalıyız bundan sonra. Kimse kusura bakmasın ama Türkiye'den iğrenir oldum, böyle bir ülkede, Erdoğan gibi bir başbakanla adalet bu kadar.

DJTT

Bizim yarım puanımız var. Ayrıca 2mac oynanmadı için genel av bakiliyor

titanic
Acısıyla,tatlısıyla bir sezonu daha bitirmiş bulunuyoruz. Bu sene genel anlamda çok iyi değildik.Olsun olabilir, haftalar öncesinden havlu attığımız ligde, play of saçmalığı ile biz dahi heyecanlandık.Herşeyi ile ağustosta planlanmış bir senaryoyu izlerken, bunun bir film olduğunu unuttuk. O kadar güzel bir senaryo yazılmışki her an herşeyi bekler duruma gelmişisz. Ama sonuç ta baştan belliydi.Kazanan hep zengin yapımcının şımarık oğlu olacaktı.Zaten filmde onun için çekilmiyor muydu? 9 ay oyalandık durduk.Haftasonlarımızı bunlarla geçirdik. Bu şekilde olursa böyle devam ederse kazanan hep aynı olacak, ya kendi filmimizi çekeceğiz ya da figüranlığa devam. Kimse suçlamasın şenol hocayı,başkanı elbette yanlışları vardır ama senin kulüben bomboş oyunu değiştirebilecek oyuncun yok, bu kadar olurdu malum şartlar içerisinde.

hodlu
Tüühh reziller birde kendi sahamızda dayak yedik.Zokora kadar olamadanız demek....

Samet Türkmen
Çevremdeki birçok Trabzonspor taraftarı gibi , taraftarımızın büyük çoğunluğu şu an Survivor izliyor.Hadi dağılalım beyler. Dünya boş,herşey yalan.

Evimizde ışıkları oynatarak görüntü çıkaran aptal bir kutuyla meşgul etmeyelim kendimiz daha fazla.

ALDENİRO
ahaberi açın

OYılmaz
06.05.2012, 22:18
İroni mi yapıyorsun ciddi mi yazdın ?

İlk yarıda tuvalet kağıtları yüzünden futbola dair ne izledin ? Açıklayabilir misin ?

vatandas61
Angut kocaman hiyari ilk defa basin toplantisinda dogruyu söylüyor.
Bunlari kazandikdan sonra degilde mactan önce konussaydin ya la angut

Halmanli
Başkanı futbolcusu şiddet gördüğü halde hala skoru ve sahadaki tekniği konuşan tek taraftar biziz arkadaş! Birimize değil tümümüze yazıklar olsun.

kesinlikle. Futbolda yenmekte var yenilmekte. Kadromuz zaten o kadar iyi değil ama Hakkını yedirmek, haksızlığa kendi şehrinde seyirci kalmak YOK! kahrediyor insanı bu.

Harun-61
yavsak emre'nin aciklamasi:
http://www.ligtv.com.tr/haber/annelerinin-elini-opsunler

Insanda utanma olur.

Emrah Aksoy
Didier Zokora, maç sonrası kısa bir açıklamada bulundu.
Twitter hesabına yazan Zokora, "Bir insan şerefi için yaşar, şerefi için çalışır, şerefi için ter döker. Eğer ben Emre'nin elini sıksaydım şerefimi yok sayardım" dedi.

Delibas
burada kimsenin lafı şenol güneşin adamlığına değil keşke sende burada şenol güneşi eleştirenler kadar zeki olsan

Eleştirme eleştirin, ona bir şey dediğim yok, ama eleştirmenin de bir adabı, üslubu var. Burda ise haddini bilmeyen çok.

gudoz81
protesto edilmedi gereken artık bizim takım. bukadar kötü oynanmaz

tarsus
Cech ile olcan sag tarafta arkali onlu oynayamazzzzz,bunun ornegini trabzondaki cincon macinda gorduk cech oyundan ciktiktan sonra oyun sistemi degismis ve kipirdamistik,bu aksam ayni hatayi senol hoca bidaha yapti,sag taraf resmen otoban oldu ve emre pci cok rahat gol atti.bu bariz hata resmen senol hocanindir,ust uste ayni hata yapilmaz kiiii

Nihat Günay
06.05.2012, 22:19
tff nin sitesinden...

Yahu arkadaşlar,

Takımlar arasında 2 maç tamamlanmadıysa genel averaja bakılarak puan tablosu oluşturulur.

Haftaya berabere kalırsak ikili averajla öne geçiyoruz. Rahat olun

biltrabzon
zokora,colman,burak,glowacki,olcan ve onur haric,geri kalanlarin hepsi 3.sinif futbolcu.Bu adamlar eger kalirsa bunlardan iskelet olusturulup ona göre transfer yapilmali.

DJTT
Sadri baskana yumurtalı saldırma olmuş

ALDENİRO
başkana saldırı olmamış, çebi ile semih birbirine girmiş.

Hatice Aslan
06.05.2012, 22:20
Yazık ulan yazık! Skoru hocayı eleştirerek kendini zeki sınıfına koyanlar birazda futbolcumuz ve başkanımız tartaklandı(onunda ötesinde yumruk tekme yiyorlar) bunu o zeki arkadaşlarımız neden tartışmıyor ulan ben Trabzon'da doğmadım sadece anne tarafım Trabzon'a dayanıyor benim kanıma dokunuyor ama Trabzon'luların kanına dokunmuyorsa BİR ZAHMET ŞENOL HOCA DEĞİL SİZLER TARAFTARLIKTAN İSTİFA EDİN!

Giallorossi
Twitter hesabına yazan Zokora, "Bir insan şerefi için yaşar, şerefi için çalışır, şerefi için ter döker. Eğer ben Emre'nin elini sıksaydım şerefimi yok sayardım" dedi.

Bu laf irkini satan serefsiz(!) Yobo'ya gelsin.

U.Sadıkoğlu
Taraftar fenerbahçe'yi staddan çıkartmıyormuş.

hodlu
06.05.2012, 22:21
Şenol hoca da gidip Aykut'a hoşgeldin demiş.Yapma hocam o şerefsiz seninle dalga geçiyor sen gidip elini sıkıyorsun hasta ediyorsun bizi...

Tolga Kurt
Beşiktaşa yarım puan eklendi. Puan eşitliği halinde yarım puan düşecek. Yani berabere kalırsak 3.yüz !!

toksoy61
arkadaşlar fb maçında ne olur biliyor musunuz? KOCAMAN BİR HİÇ.
fb elini kolunu sallaya sallaya TS yi yenecek ve gidecek.

siz stada gidin, lig tv den maçı izleyin yine bu pislik düzene ayak uydurun. onlarda bunu istiyorlar zaten. o stada kimse gitmesin asıl protesto öyle olur. yoksa gidersen sen bu düzeni kabul etmiş olursun.

Şenol Güneş doğru konuşuyor, düzgün konuşuyor ama havaya konuşuyor çünkü hala daha güzellikle bu ülkede hak aranamayacağını anlamadı. eğer hakkın göz göre göre yeniyorsa niye bu ligte duruyoruz

perşembe günü yukardaki mesajı atmıştım. bugünde maça gitmedim bunu bilerek. keşke haklı çıkmasaydım. ama görünen gerçekler var ki bizim takım iyi değil. hatta 4.cü olacak bir takım değildik. kendimizi kandırmayalım.

ama bu takımı bize iyi diye yutturanlara hesap sormalıyız. ve bu takımın iyi olmadığını bilip ses çıkarmayan hocamıza yada takımın iyi olmadığını anlayamayacak kadar yeteneği olmayan hocamıza da bazı şeyler söylenmeli. bu süreçte en suçsuz taraftardır. en suçlu olanda yönetimdir ve teknik ekiptir

esra61
06.05.2012, 22:22
TARAFTAR 0 ALDI BU GECE BENDN....gereksiz yere sahaya bir sürü madde atıldı kabul haklısınız kızgınsınız bir kere atdınız amenna ama her köşeye gelişlerinde bir şey atılmaz ki kardeşim.onlarında amacı o zaten köşeye gelip yere yatıyolar.hele şenol hoca oraya gelince ondan sonra hiç yapılmamalıydı ama işte....15 dk takıma ya tam olarak destek olundu veya olunmadı tkım destek olup ıslık yapsaydık top rakipdeydek skor farklı olabilirdi....
takım atmosferden etkilendi de ondan böyle oynadı görüşüne hiç katılmıyorum.yeri gelince profesyonel yeri gelince amatör olmak yok....profesyonel futbolcu atmosferden ETKİLENMEZ ETKİLENMEMELİ....
BU MAÇIN TEK OLUMLU HAREKETİ BNM GÖZÜMDE ZOKORANIN EMRENİN ELİNİ SIKMADIĞI ANDIR...

GERÇİ FUTBOL BİTEN BİR ÜLKEDE ŞUAN UZTMALARIN UZATMASINI İZLİYORUZ....

Samet Türkmen
Televizyon aptal kutusudur.Rupert Murdoch dünyanın en akıllı ama aklını kötüye kullanan insanıdır. Televizyon aptal kutusudur çünkü hiçbir zaman yoktur ki onun bize sunduğu şeyleri yemeyelim.

Mustafa Ayazoğlu
yavsak emre'nin aciklamasi:
http://www.ligtv.com.tr/haber/annelerinin-elini-opsunler

Insanda utanma olur.

pis zenci söylemi ve geçen yıl çocuğunun ölüsü üzerine yemin eden
emre belezoğlunu kutlamak lazım !!!

kızdırınca top oynuyor, hayvan
çıktı savaştı golü attı , attırdı takımını kazandırdı.

Giallorossi
Beşiktaşa yarım puan eklendi. Puan eşitliği halinde yarım puan düşecek. Yani berabere kalırsak 3.yüz !!

Bosuna ugrasma:) Iki-üc sayfa sonra biri gelir yine Besiktas 3. olur der basa sarariz.

vatandas61
Baskana yumurtali saldiru olmus. Ulan yanlis transfer yapar, hatali konusur herseyini tartisirimda bu adam geldiginde takim 14. idi, gecen sene tüm haksizliklara ragmen ts nin adini karalatmadi. Üstelik nezarethaneye girdi. Bu adam bu yapilanlari hak etmiyor kusura bakmayin

Numan Yerlikaya
06.05.2012, 22:23
E bi zahmet çıkartmasınlar!

Mert Oğuzlu61
haklı olduğumuz davada haksız duruma düştük en kötüsüde bu !!! kupaymış, şu maçı kazanında bari bizi rezil etmeyin ülkeye beceriksiz ruhsuz odunlar............

bmn den 11 kişi çıkarsak bu şerefsizlere yenilmezdik be !!!

haymatloshan
Yazık ulan yazık! Skoru hocayı eleştirerek kendini zeki sınıfına koyanlar birazda futbolcumuz ve başkanımız tartaklandı(onunda ötesinde yumruk tekme yiyorlar) bunu o zeki arkadaşlarımız neden tartışmıyor ulan ben Trabzon'da doğmadım sadece anne tarafım Trabzon'a dayanıyor benim kanıma dokunuyor ama Trabzon'luların kanına dokunmuyorsa BİR ZAHMET ŞENOL HOCA DEĞİL SİZLER TARAFTARLIKTAN İSTİFA EDİN!

Diyolarla yaşanmıyor,gerçekliğe bakıyoruz.Eğer olduysa o adam ceza almalıdır,futboldan dahi men edilmelidir.Konu hocanın bu takıma katkısının sıfır olduğudur,futbol bilgisi yetersiz.Aynı hataları tekrarlayarak doğruya varılamayacağını kestiremiyor herhalde.

memozcan
lig bitiminde camianın şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım..

bence ilk yapılması gereken taraftar gruplarını lağvetmek olmalıdır.. ya tüm gruplar birleşin ya da stada giremezsiniz denmelidir.. ondan sonra birlik olan taraftar zaten birçok şeyi düzeltir..

Cihan_61
Keske Zokora gibi Siyahi olsaydim, Türk olmasaydim.

SEDAT
06.05.2012, 22:24
* Öyle Muhteşem bir taraftarız ki çok rahat Başkan ve Teknik Direkötrün istifasını isteyebiliyoruz :) Allah'tan başka bişey mi dileseydik acaba...

Ertan OKUMUŞ

:alkış::alkış::alkış::alkış:

DeAgLeMaNyAq
Maçta forma giymemiş bir oyuncunun yayıncı kuruluşta maç sonu röportajı verdiğini ilk defa görüyorum...

Ilelioglu

Otobüsün camlarini indirseler bare. Hatta o Semihe iyi bir dayak giderdi, birde o tercümana.

Samet Türkmen
Zokora'nın hesabı maestrozokora yazandır. Öteki sahte.

Halmanli

inşallah doğrudur

o emre

o cristian

o semih

yaptıklarına pişmanlık duymalıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ııııııııı

hanifta
yav arkadaş ben sadri şener olacam yıkarım orayı sen kimsin bana saldıracan,vurdurt şu adamı sık topuğuna ne biçi m trabzonlusun...hiç kimse de bana kardeşlik fairplay demesin

cenk52
06.05.2012, 22:25
Sadri Baskan, Şenol Hocama görevi teslim etse keşke... Çok yazık.

Nihat Günay
Egemen-Jaja-Umut.....????

ALDENİRO
ligden çekilelim.

U.Sadıkoğlu
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/546081_353407864720882_137712972957040_965507_3270 92425_n.jpg

Bu forma gs formasımı acaba ?

Mustafa Ayazoğlu
lig bitiminde camianın şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım..

bence ilk yapılması gereken taraftar gruplarını lağvetmek olmalıdır.. ya tüm gruplar birleşin ya da stada giremezsiniz denmelidir.. ondan sonra birlik olan taraftar zaten birçok şeyi düzeltir..

evet çoklu ses taraftarı ayrıştırıyor.

bugün yapılan yürüyüş kara bir leke. birlik yok birliktelik yok.

cakalkerem
Trabzon şu anda beşiktaştan önde.....0.5 puandan 1 verdiler onlara neyse stat karışıkmış hala

Delibas
:alkış::alkış::alkış::alkış:

sana da :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

hodlu
Fenerbahçe olmaması gereken ligde şampiyon oluyor,Emre olmaması gereken bir maçta oynuyor-gol atıyor sonra taraftarı çileden çıkarıyor,taraftara inat bu korneri ben atacağım diyor. Böyle rezil bir ülkede yaşıyoruz...

serhatki

haddini bil asıl sen taraftarlıktan istifa et
Trabzonsporda kimse eleştirilemez değildir
Trabzonspor büyük başkanların veya herhangi bir büyüğün takımı değildir
Trabzonsporda herkes eleştirilir
senin zihniyetindekiler antu da
orası sana daha uygun

Hasan Algan
06.05.2012, 22:26
bu takım bu oyunla değil 3. küme düşmesi lazım!! sezon boyunca yatan futbolculardan taraftar 1 maç yüreklerinbi ortaya koymalarını istediler ama koca bir hiç ve rezalet ..ortaya kalan bu !!

Numan Yerlikaya
Kayseri veya Göztepe

Serhat Zorla
Evet beyler bir iki akrabagmi Facebookdan sildim ve iliskimi kestim! Hem yari Trabzon/Rizeliler hemde Fenerin yenmesine seviniyorlar.Insan bu kadarmi serefsiz olur?

cakalkerem
başkana yumurta saldırısı yapılmış, 10000 kişi civarı fenerbahçeli oyuncuları bekliyormuş...polis barikat kurmus

Hatice Aslan
Diyolarla yaşanmıyor,gerçekliğe bakıyoruz.Eğer olduysa o adam ceza almalıdır,futboldan dahi men edilmelidir.Konu hocanın bu takıma katkısının sıfır olduğudur,futbol bilgisi yetersiz.Aynı hataları tekrarlayarak doğruya varılamayacağını kestiremiyor herhalde.

Ben gerçek taraftarsam eğer bu dayak olayından sonra sahadaki futbolu skoru konuşmam bu konu üzerinde durur bunu tartışırım renkdaşım. Gerçek taraftarın görevi iyi ve kötü zamanda takımını desteklemektir futbolcusuna sahip çıkmaktır hangi biriniz bu konu hakkında konuştunuz? Lafa gelince hepiniz taktik teknik konuşup teknik direktör başkan kesiliyorsunuz neden futbolcunuz dayak yediğinde hemde avni aker'de! sesiniz çıkmıyor bunu nasıl yaparlar diye sormuyorsunuz? Bunu sadece size değil hepinize söylüyorum önce bunu yapın sonra taknik tekniği dibine kadar tartışırsınız tartışırız eleştiririz.

orhan42
Her maçı angut kocaman aynı taktikle kazanıyor.Ortamı gerecek açıklamalar yapıp geri çekiliyor.Oltaya takılan sazanlar kendi oyuncularını geriyor..Bak geysenin şampiyonluğu gitti bizim de onurumuz..Relax bi vaziyette top oynyaıp elini kolunu sallayarak gidiyorlar ya başka bir şey demiyorum..

Burak Sahin
06.05.2012, 22:27
macin kahramani bizim tarafda zokoradn sonra abitogludur baska hakem olsaydi zokora colman kirmizi skor olarakda fener bize plakamizi yapardi...tarihi bir felaketi en ucuzundan atlattik aslinda olaya hakem tarafindan bakildiginda cok sansliydik bugün....

TSelif
İlk yarıda tuvalet kağıtları yüzünden futbola dair ne izledin ? Açıklayabilir misin ?

Bana o futbolu izletecek olan taraftar değil sahadaki TRABZONSPOR forması giydiğinin farkında olan futbolculardı.
Onlar ruhsuz hırssız oynasın yenilsin .. suçlu taraftar olsun ..
Bu arada sahaya atılanları tasvip ettiğim anlaşılmasın !

Cem Akyüz
Kayseri forması o Uğur. Aynı adam yürüyüş videolarında da var.

Eğer bu açıklamayı yapmasaydın var ya fotoyu alıntılayıp destanlar yazmaya başlıyordum :)

angraf
12 bin kişi stad dışındaymış doğrumu bu bilgi ?

ThePatriot61

Bir Zokora bir Colman olamadiniz. Reziller sizi. Zokora kendi adaletini kendi sagladi. O tekmeyi o emre p..i hak etti. Adamsin Zokora.

Varlıbaş61
Haklı olduğumuz davada haksız duruma düştük ne demek ?

Kimsenin hakkımızı verdigi yok ki haklı olalım ... Biz hakkimizi ancak oteki tarafta alacagiz ... En azından birseyler yaparak haksız duruma düşelim bari ... Keske birkaç fb'li futbolcuyu dövseydik, daha COK mutlu olurdum ...

orhan42
Ahaberi açın..

danişmend61

hayır, play offda bizden çok puan topladılar puanlar eşit olsa bile onlar 3. olacak

Burak Sahin
06.05.2012, 22:28
orası sana daha uygun

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: 500 mesajdir ayni seyi yaziyor maalesef....sonrada hepimizin taraftarligini sorguluyor hayranim medeni cesaretine o arkadasin...

Hatice Aslan
orası sana daha uygun

Sen benim ne demek istediğimi anla önce renkdaşım! Ben Trabzon'lu olmadığım halde kanımı canımı bu armaya dökecek kadar Trabzonspor'luyum. Yazdıklarımı ilk önce düşün hak verirsin ilk önce başkanımıza futbolcumuza yapılanlar hakkında yoğunlaşalım bunu fenerliler hangi cüretle yapar diye soralım sonra taktik teknik konuları sonuna kadar eleştirir tartışırız. Siz bu takım başkanların futbolcuların değil flan diyorsanız sahaya çıkıp ter döken o şiddete maruz kalan taraftar değil ilk önce futbolcudur bunu düşünün.

haymatloshan
Ben gerçek taraftarsam eğer bu dayak olayından sonra sahadaki futbolu skoru konuşmam bu konu üzerinde durur bunu tartışırım renkdaşım. Gerçek taraftarın görevi iyi ve kötü zamanda takımını desteklemektir futbolcusuna sahip çıkmaktır hangi biriniz bu konu hakkında konuştunuz? Lafa gelince hepiniz taktik teknik konuşup teknik direktör başkan kesiliyorsunuz neden futbolcunuz dayak yediğinde hemde avni aker'de! sesiniz çıkmıyor bunu nasıl yaparlar diye sormuyorsunuz? Bunu sadece size değil hepinize söylüyorum önce bunu yapın sonra taknik tekniği dibine kadar tartışırsınız tartışırız eleştiririz.

Şiddet şiddeti tetikler,farkın olsun.Gider şikayetçi olursun,yoksa haklıyken haksız duruma düşmekten başımıza gelmeyen kalmadı zaten.Eğer gerçekten böyle bir olay varsa lisansını iptal ettirmek için uğraşırsın,ekmek yiyemesin bir daha bu işten diye.Gitsin önce adamlık öğrensin ondan sonra hayatına yeniden başlasın.

memozcan
06.05.2012, 22:29
Cech ile olcan sag tarafta arkali onlu oynayamazzzzz,bunun ornegini trabzondaki cincon macinda gorduk cech oyundan ciktiktan sonra oyun sistemi degismis ve kipirdamistik,bu aksam ayni hatayi senol hoca bidaha yapti,sag taraf resmen otoban oldu ve emre pci cok rahat gol atti.bu bariz hata resmen senol hocanindir,ust uste ayni hata yapilmaz kiiii
tebrik ederim kardeş, bu akşam okuduğum ilk taktik yorum... felsefe yapmak bi yere kadar ama sahaya çıkınca taktik konuşuyor ne yazık ki...

Cem
Bugün yürüyüşe kimler geldi?

yatmaztara
hayır, play offda bizden çok puan topladılar puanlar eşit olsa bile onlar 3. olacak

bjk play ofda bizden dahamı çok puan topladı :)

Delibas
06.05.2012, 22:30
Geçen sene biri bir sene boyunca çalıştığım ve biriktirdiğim maaşımı çaldı,
polis çaldığın belirledi, ama ceza vermediler ona.

Bugün ben yüzüne bir çakmak attım.

Ve aile fertlerinin demesine haklıyken haksız duruma düştüm.

Hatice Aslan
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: 500 mesajdir ayni seyi yaziyor maalesef....sonrada hepimizin taraftarligini sorguluyor hayranim medeni cesaretine o arkadasin...

500 mesajdır aynı şeyi yazıyorum evet çünkü kulübümün başkanına yapılan Trabzonspor forması giyen futbolcumuzun dayak yemesi benim kanıma dokunuyor benim zoruma gidiyor bunu belirttiğim ve bu konuda hassas olmaya davet ettiğim için sizin gözünüzde medeni cesareti yüksek olan biriysem yazık bu taraftarın haline.

cakalkerem
yazıklar olsun be

mackali_81
Belki de sorun şu ki bizim zorumuz farklı takımdaki futbolcuların derdi farklı. Aynı pencereden bakmıyoruz futbolcularla bu maça.

Burak Sahin
Şenol hoca da gidip Aykut'a hoşgeldin demiş.Yapma hocam o şerefsiz seninle dalga geçiyor sen gidip elini sıkıyorsun hasta ediyorsun bizi...

sonrada mac esnasinda emreyi sakinlstirmis falan....hocams en gecen ciktin dedin onlara hosgeldin bile demiyecegiz sonra cikip ilk kendin hosgeldin yapmissin hemi emreyi sakinlestirmek sana mi düstü.....

Joacivil
* Öyle Muhteşem bir taraftarız ki çok rahat Başkan ve Teknik Direkötrün istifasını isteyebiliyoruz :) Allah'tan başka bişey mi dileseydik acaba...

Neden peygamber mi onlar nedir dokunulmazlıkları yapmayın şöyle
istifaya çağarınca hemen ceza veriyorsunuz burda ayıptır ayıp

yatara
06.05.2012, 22:31
Atilla GÜNDOĞDU ‏ @atilla_25 (https://twitter.com/#%21/atilla_25) @Guzelzinho (https://twitter.com/#%21/Guzelzinho) Samet kardesim hoş geldiniz Trabzona. Bugün parçalarız insallh bu hamsileri.ben polis memuruyum burda takıma slm

Bu serefsiz gercekdende trabzonda polis memurumu?

orhan42
ahaberde hakan kulaçoğlu saydırıyor..Anlayana tabii..

Turgut Altun

Sizde haklısınız. Her an ne olduğu belli olmayan kurallar, çıkıyor değişiyor. Böyle bir kural da çıkabilir tabi.

Ama böyle bir kural yok.

Nihat Günay
Bu Hakan Kulaçoğlu abimiz ne güzel bir insandır yahu.

Şu anda A Haberde kendisini izleyemeyenler çok şey kaybetti.

Mustafa Ayazoğlu
şuan medyada güçlü olan hürriyet, milliyet, vatan, fanatik, fotomaç vs..

yıldırım demirören hakim güçler , DEVLET buna yol verirse biz hep kaybederiz

Joomla!
Yönetim gelecek senenin planını yapmış midir acaba? Oyuncu seçimi, gelecekler, gidecekler v.s...

Ilelioglu
06.05.2012, 22:32
haklı olduğumuz davada haksız duruma düştük en kötüsüde bu !!!

Mantiga bak ya..:rolleyes: X adam y adami vurmus, y adam hayati tehlikeyi atlattiktan sonra x adami dövdürtmüs. Bunun sonunda x adam yakalanmis ve herseyi anatmis. Simdi y adam ceza almasi gerekiyor diye x ceza almayacak mi? Her ikiside suclu...

Fener gecen sezon, biz bu macta sucluyuz...Bu macta sucluyuz diye fenerin sucsuzlugu ortadan kalkmaz....

Yani biz davamizda halen "hakliyiz"...!

Bunu susu busu yok...

...........................

exelans_25
yönetim önce takım kursun takım

cakalkerem
averajla filan ilgisi yok saçmalamayın ya aynı puanda olursan trabzon 3 oluyor

Cem
Bugün yürüyüşte sürekli cepten mesaj attım forumda ama küçük ve önemli bir ayrıntıyı yazmadım. Yürüyüş boyunca yanımda çevik kuvvet vardı. Hepsi bakıyordu gözümüze biri bi hareket yapsada dövsek diye. Bugün sahada ki futboldan çıktı artık kan davasına döndü!

Yiğit Gayretli
Eğer bu açıklamayı yapmasaydın var ya fotoyu alıntılayıp destanlar yazmaya başlıyordum :)

O zaman; zamanında müdahale diye buna derim :)

Mustafa Ayazoğlu
Bu Hakan Kulaçoğlu abimiz ne güzel bir insandır yahu.

Şu anda A Haberde kendisini izleyemeyenler çok şey kaybetti.

ahmet ağaoğlu gibi yönetici adayım..

nevzat şakarlar vs. gitmeli artık konuşmasını bilmeyen adamlar

U.Sadıkoğlu
06.05.2012, 22:33

Bende birinden açıklama bekliyordum yoksa düzmeye başlayacaktım :)

Vkgz
maç gibi maç olmadığı için konuşacak pek birşey yok

Halmanli
kaç yıldır herşeyi silbaştan yapmaktan vazgeçip Trabzonluluğumuzu kaybetmeden en az 5 yıllık plan yapmalı, ilk sene şampiyonluk beklememeli ve kadromuzu koruyabilecek yönetime sahip olmalıyız. Son 5 yılda iki kez muhteşem bir kadro oluşturup, üstüne koyacağımıza dağıttık!

Bu sene şampiyon olamayız, en az 3 yıllık planlar lazım bize diye Vahid Halilodzic'i nasıl sen böyle dersin diye gönderdik

Ersun Yanal'a da son maçlarda şampiyonluğu kaçırdık diye sabretmeyip gönderdik, ne kazandık?

Cem Akyüz
06.05.2012, 22:34

Aynen öyle hayat-i bir müdahelede bulundun :)

serhatki
Sen benim ne demek istediğimi anla önce renkdaşım! Ben Trabzon'lu olmadığım halde kanımı canımı bu armaya dökecek kadar Trabzonspor'luyum. Yazdıklarımı ilk önce düşün hak verirsin ilk önce başkanımıza futbolcumuza yapılanlar hakkında yoğunlaşalım bunu fenerliler hangi cüretle yapar diye soralım sonra taktik teknik konuları sonuna kadar eleştirir tartışırız. Siz bu takım başkanların futbolcuların değil flan diyorsanız sahaya çıkıp ter döken o şiddete maruz kalan taraftar değil ilk önce futbolcudur bunu düşünün.

bak renkdaşım
öncelikler şunu anla kimse şenol güneşe kötü insan veya adam değil demiyor .
evet adamın kralıdır.
ama teknik direktörlüğü zayıftır
bugün eğer o adamlığı olmasaydı
fenere 4 maç 3 yenilgi 1 beraberlik
gsye 2 beraberlik 2 yenilgi
tek galibiyetini bjk ye almış 3 eziklerin 2 sine galibiyet alamamış bir takımın teknik direktörü görevi bırakmalıdır....

yorumsuz6117
Hakem korkak olmasaydı ilk yarı 9 kişi kalmıştık ve skor 1-7 falan olabilirdi.