PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 3. Hafta | TRABZONSPOR 2 - 4 Galatasaray

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Sefa
08.04.2012, 13:29
Trabzonspor - Galatasaray

.
.

Ogün YAZICI
09.04.2012, 19:25
bu maçın seyircisiz oynanacak olması çok koyuyor adama.o egoist fatih terimin iğrenç jest ve mimiklerini görmek sinir bozacak ekran başında...

Yaşar
09.04.2012, 19:37
Ne de olsa kardeş takım(!)
Seyircili olsa ne olur, seyircisiz olsa ne olur(!)

Cafer Bulur
09.04.2012, 22:59
bu maçın seyircisiz oynanacak olması çok koyuyor adama.o egoist fatih terimin iğrenç jest ve mimiklerini görmek sinir bozacak ekran başında...
Kadin ve cocuklar girebilecek diye biliyorum.

Mehmet Fatih Silik
10.04.2012, 00:57
Seyircisiz olmasi BENCE bizim lehimize olacaktir...gecen sezon arenada da seyircisizdi ve gsnin cok etkisiz oldugunu görmü$tük...ha tabi bu seneki gs gecen seneki gs degil evet ama bizim gs gibi bi sampiyonluk baskimiz olmayacak...in$allah aliriz bu maci...ve bence alma olasiligimiz seyircili staddan daha yüksek (:

Mehmet Fatih Silik
10.04.2012, 00:58
Kadin ve cocuklar girebilecek diye biliyorum.

Kollega o kural sirf bize giciklik olsun diye gecen hafta kaldirildi...

DeAgLeMaNyAq
10.04.2012, 01:11
Kollega o kural sirf bize giciklik olsun diye gecen hafta kaldirildi...

Kaldırılan normal maçlardaki bayan ve çocuk kontenjanı. Seyircisiz cezaların kadın ve çocuklar tarafından izlenebilmesine dair bir değişiklik olmadı...

Mehmet Fatih Silik
10.04.2012, 04:28
Kaldırılan normal maçlardaki bayan ve çocuk kontenjanı. Seyircisiz cezaların kadın ve çocuklar tarafından izlenebilmesine dair bir değişiklik olmadı...

Emin misin? Öyle olsa niye bizim taraftar bu kadar yaygara yapsin ki niye hep bize kar$i bu TFF diye...in$allah dedigin gibidir...ben seyircisiz oldugunu biliyorum...

DeAgLeMaNyAq
10.04.2012, 15:13
Emin misin? Öyle olsa niye bizim taraftar bu kadar yaygara yapsin ki niye hep bize kar$i bu TFF diye...in$allah dedigin gibidir...ben seyircisiz oldugunu biliyorum...

Bu konu Genel'deki başlıklarda sıkça tartışıldı. TFF'nin bayan ve çocuklara yönelik iki ayrı uygulaması vardı. 1.si her maçta kulüplerin ayırdığı belirli bir kontenjanın kadınlar ve 16 yaş altındaki çocukların ücretsiz izleyebilmesine yönelik. 2.si ise seyircisiz oynama cezası alan takımların karşılaşmalarında kadınlar ve 12 yaş altındaki çocukların ücretsiz izleyebilmesi. İlkinde değişiklik yapıldığı duyuruldu ama ikincisinde değişiklik olabilmesi için Futbol Disiplin Talimatı'nda değişiklik gerekiyor. Onu da şimdiye kadar yapmadılar.

Mehmet Fatih Silik
10.04.2012, 16:17
Bu konu Genel'deki başlıklarda sıkça tartışıldı. TFF'nin bayan ve çocuklara yönelik iki ayrı uygulaması vardı. 1.si her maçta kulüplerin ayırdığı belirli bir kontenjanın kadınlar ve 16 yaş altındaki çocukların ücretsiz izleyebilmesine yönelik. 2.si ise seyircisiz oynama cezası alan takımların karşılaşmalarında kadınlar ve 12 yaş altındaki çocukların ücretsiz izleyebilmesi. İlkinde değişiklik yapıldığı duyuruldu ama ikincisinde değişiklik olabilmesi için Futbol Disiplin Talimatı'nda değişiklik gerekiyor. Onu da şimdiye kadar yapmadılar.

FB'nin maclarinda gördük kedi miyavlamasi gibi...futbolcu icin eziyettir o ses yeminle...hic seyirci olmasin daha iyi valla...

sakaryalı54
14.04.2012, 08:51
eğer gaysaray ilk iki maçta 2 puanla bize gelirse kesinlikle koyarız

yüregimts
22.04.2012, 14:36
Şu başlıgı genele alsanız ...

Vendetta
22.04.2012, 14:37
Beşiktaş maçındaki oyunumuzla kazanamayacağımız bir maç olacağı kesin. Zira Galatasaray Beşiktaş gibi yoktan yere yapılan hatalarla kazandığı pozisyonları kaçırmayacaktır kanaatindeyim.

Cafer Bulur
22.04.2012, 14:48
Bu kadinlara bilet uygulamasi nasil oluyor renkdaslar?

Hafta ici gidip biletix giselerinden mi aliniyor?

Trabzonspor 61
22.04.2012, 15:20
GS feneri yenecektir bugün. Bizde GS'yi tokatlarız.

.....
22.04.2012, 16:10
Almalıyız bu maçı. Maçı alıp feneri geçmeliyiz.

DeAgLeMaNyAq
22.04.2012, 16:56
Almalıyız bu maçı. Maçı alıp feneri geçmeliyiz.

Bu saatten sonra FB'yi geçmeyi nasıl planlıyorsun? Hadi bugün GS yendi, biz de evimizde yendik. Üstüne GS bir de Kadıköy'de yendi. Yine geçemiyoruz ki... :)

.....
22.04.2012, 17:19
Bu saatten sonra FB'yi geçmeyi nasıl planlıyorsun? Hadi bugün GS yendi, biz de evimizde yendik. Üstüne GS bir de Kadıköy'de yendi. Yine geçemiyoruz ki... :)

Neden abi ? :)

Bu akşam gs yener. haftaya bjk puan alır biz gs yi yeneriz. sonra kendi evimizde de yeneriz. Sürekli yeneriz ya da berabere kalırız geçeriz yani :)

EROS87
22.04.2012, 21:58
Şuan takımların oynadığı futbolu göz önüne aldığımızda oldukça itopik görünsede acaba diyor insan :)

ŞUAN
GS 42
FB 40
TS 31
BJK 28

TS-GS 1
FB-BJK 0

BJK-FB 1
GS-TS 2

GS-BJK 2
TS-FB 1

BJK-TS 2
FB-GS 0

LİG SONUNDA
TS 43
GS 43
FB 42
BJK 35

Arda'
22.04.2012, 22:00
Şikeciler şampiyon olmasın diye şu maçı yenilmemizi isteyen varsa lütfen terk etsin şimdiden burayı. Bu maçta gs'yi yenip daha sonra Avni Aker'de şikecileri de yenmeliyiz.

.....
22.04.2012, 22:26
Bu maç bizim olmalı. 3 puanı kazanmalıyız.

ThePatriot61
22.04.2012, 22:31
Trabzonda yenilgiye kabullenemiyorum. Deplasmanda hadi neyse ama bari burda oynasinlar. Mücadele edin kosun. Bjkyi yendik bravo ama bjkyi yenmeyeni dövüyorlar nerdeyse.

Allah askina su gs ve fb maclarini kazanalim ondan sonra benim icin sezon bitmistir.

Chiko
22.04.2012, 22:34
Bu serefsizlerin bugün yenildigine cok sevindim.. Bir yerleri kalkmis, vallah iyice rahat ettim bugün ..
Bunlarin Sikebahce'den hic farki yok, benim gözümde daha da beter bir camia.
Gecen sene nasil kazandiysak, bu sene de öyle kazanmaliyiz. Varsin Sikeciler sampiyon olsun, bu Fatih 'serefsiz' Terim'in yüzünün gülmesini istemem.

h@msi61
22.04.2012, 22:35
gel bakalim cincon, hesap zamani...

danger00
22.04.2012, 22:38
Şuan takımların oynadığı futbolu göz önüne aldığımızda oldukça itopik görünsede acaba diyor insan :)

ŞUAN
GS 42
FB 40
TS 31
BJK 28

TS-GS 1
FB-BJK 0

BJK-FB 1
GS-TS 2

GS-BJK 2
TS-FB 1

BJK-TS 2
FB-GS 0

LİG SONUNDA
TS 43
GS 43
FB 42
BJK 35

son maçta fb yenemiyorsa kendi kalesine gol atar son dk, gsyi şampiyon yapar ama bizi yapmaz :)

FC-ST-PAULI-61
22.04.2012, 22:47
Sunlari yenelim.Fener ve Gs ayni.Kalan Maclarimizin hepsini almaliyiz.

güneyli
22.04.2012, 23:20
İki istanbul takımına mağlubiyet tattırmalıyız..Kozlarını son maçta paylaşsınlar..Deplasmandaki gs maçının başlığını hürgün açsın.

danişmend61
22.04.2012, 23:21
fb ligi 1. bitirirse kıyamet kopar, gsnin lobisi sağlamdır

.....
22.04.2012, 23:26
Biz kendi işimize bakalım. Kimin şampiyon olacağı bizi ilgilendirmiyor biz olamadıktan sonra.

yenip 3 puanı almalıyız.

Fatih ÇOLAK
22.04.2012, 23:49
Horoz-tavuk meselesi, ben işime bakarım arkadaş, GS veya FB beni bağlamaz, sahaya çık ve kazan Trabzonspor'um...

seyduna_efil
23.04.2012, 01:27
Geçen hafta yenseydik ciddi ciddi şampiyonluk şansımız olacaktı...

Gs'den toplamda 4 puan alacağız İnşallah..

Yaşar
23.04.2012, 01:31
Bu sezonu en az 1 Gs, bir de Fb galibiyetiyle kapatmamız lazım.
O nedenle kazanmak gerek.

Onur Akyüz
23.04.2012, 03:09
maçı,olmayan bir frikik ve haksız kırmızı kartla garantiye aldıktan sonra,

sırf seyirciyi tahrik etmek,kendi egosunu şişirmek için

sahaya engin ve son dakikalarda ceyhunu sokan şehir kırosu çakma sinyör terim'le de bir hesabımız var elbet,

o hesabı görelim.

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2012, 10:21
Basketbol maçında herkese bu maçın biletleri dağıtıldı. Kadınlar ve 16 yaşından küçükler mi giriyor? yoksa 12 yaşından küçükler mi?

Atakan
23.04.2012, 10:32
Şu an Galatasaray'a olan öfkem daha fazla. Hele de Fatih Terim'e. İnşallah kazanırız.

Necmettin ALTUNTAŞ
23.04.2012, 10:35
Trabzonspor dışındaki hiçbir takıma sevgi ve muhabbet duyamam.Yerin dibine batsınlar.Üç puanı alıp yolumuza devam etmeliyiz.

evrents
23.04.2012, 10:48
Galatasaray'ı da yenelim büyüklüğümüzün farkına varsınlar.Şampiyonu biz belirleyelim.

Emin Danışmaz
23.04.2012, 10:55
Bu hafta kazanacağımızı düşünmüyorum bu hafta ki maçı izledikten sonra.Hiçbir amacı olmayan hırs ve gayeden yoksun takım bu hafta yenilir.

TAHSİN 61
23.04.2012, 11:02
Bencede yara vericez kazanamasak bile beraberlik çıkartabiliriz.

Koray
23.04.2012, 11:29
Trabzonspor 2 - 4 gs

Bu skoru unutma unutturma.

O maçın baş teşvikçilerinden Necati ve Ayhan hala gs takımının kadrosunda.

Fatih Öztürk
23.04.2012, 11:39
Galatasaray tedirgin.biz kısmen rahatız.bu sezonki kontra oyunumuz bu maçta çok işe yarayabilir.bir çok pozisyon bulabiliriz.maçı kazanacağız.

Zurawski
23.04.2012, 12:08
Şu maçı yenelim başka hiçbir şey istemiyorum. Hatta bundan sonraki bütün maçları kazanıp sezona damga vurmalıyız.

Erbay
23.04.2012, 12:24
Bu futbolla gs'den puan almamız zor.

KÖKSAL AYDIN
23.04.2012, 12:47
fb maçlarındaki konsantrasyonumuzu bu maça yansıtmaz da fb olmasın bunlar olsun gibi bir al gülüm ver gülüm olayı sezersem taraftarlığımı rafa kaldıracağım.

Büyük takım ve büyük TD böyle maçlarda belli olur.

Hadi bakalım Şenol hoca gazozuna mı olacak yoksa Trabzonsporluluğunu, büyüklüğümüzü göstereceğimiz bir maç mı olacak?

Top sende.

Oğuzhan
23.04.2012, 12:49
Burak Yılmaz sağ tarafta değerlendirilebilir, yoksa bizim takımın 1 kişi eksik oynama lüksü yok Galatasaray gibi güçlü bir takıma karşı. Halil bütün maç durmadan koştu, mücadele etti. Beşiktaş stoperleri rahat oyun kuramadı.

KÖKSAL AYDIN
23.04.2012, 12:51
Zaten bizim dışımızdaki tarfatarlar arasında gs ye karşı tuhaf oynadığımız gibi bir izlenim oluşmuş.Bunun ortadan artık kaldırılması lazım.

Arkadaş sen gs yi de burada yanaceksin fb yi de.

Sen Trabzonsporsun.

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2012, 12:51
Her sene yapılmadık şerefsizlik bırakmayan bir camia.

Her sene fenerle birlikte lehlerine yapılmayan şerefsizlik kalmayan bir camia.

Zerre de umrumda değil, şampiyon Fener olmuş, Galatasaray olmuş.

Arena'da Cüneyt Çakır tarafından yarım bırakılan işimizi bu hafta ve önümüzdeki hafta fazlasıyla tamamlayacağız.

Çok hırslı oynayacaklar, belki köpek gibi saldıracaklar. Eğer aynı şekilde cevap vermeyecekseniz maça bile çıkmayın. Benim sinirlerim kaldırmıyor çünkü.

Trabzonspor gibi oynayın ve şu maçı alın. Galatasaray'ı da, Fener'i de yenin. Gerisinin ne olduğu kimseyi ilgilendirmiyor.

KÖKSAL AYDIN
23.04.2012, 12:54
İlk yarı sahamızda ve 2. yarı da arenada bize yapılanları unutacak mıyız?

Ama Şenol hocanın böyle bir hastalığı var. Ders almama...

Bdeniz_61
23.04.2012, 12:58
G.Saray'ı yenersek iyi eğlence olur.Fenevliler bize tapmaya başlar:)

Barış Burak
23.04.2012, 13:10
Benim hatırladığım bir zaman var...

Hagi yönetiminde ki Galatasaray ile Sami Yen de maç yapacaktık. Fenerbahçe ile yarış içindeydik. Fenerbahçenin 2 yıldızı vardı; Galatasaray ''yüzbaşı'' yım ben diyordu o sıralar. Fenerbahçe o yıl şampiyon olursa 3 yıldızı oluyordu.Sondan bir önceki haftaydı.

Hagi ''bizi kimin şampiyon olacağı ilgilendirmez,biz çıkıp oynarız'' demişti. Gerçekten de çıkıp oynadılar,aynı zamanda da çok serttiler.. O maç biz de fena oynamadık,hatta daha iyiydik. Galatasarylı oyuncuların; o maç da anlaşılamaz bir hırsları ve inanılmaz bir sertliği vardı. Ama Türk futbolunun şerefli hakemleri; gereksiz sertlik peşinde koşan Galatasaray'ı fırsat bildi ve o maçta doğradı bizi. Ve Trabzonspor puan kaybetti. Fener şampiyonluğu garantiledi.Fenerbahçe son hafta Malatyada puan kaybetti sonra sanırsam,biz son hafta yendik.(yanlış hatırlıyorsam,birbirine karıştıysa tarihler kusura bakmayın).

Yani; o maçta hakemler doğramasaydı;(galatasaray top oynamasaydı demiyorum bakın, öyle bir düşüncede olan adamı da anlamam) biz şampiyon olacaktık.

Fakat yine yanlış hatırlamıyorsam diye gireyim lafa; Gökdeniz'in o maç sonrası bir sözü vardı... ''Galatasaray dan da bir gün bunun hesabını biz sorarız'' gibisinden.

Yani bu işler böyle... Ben asla Fener şampiyon olmasın diye Galatasaray'a yenilelim diyen kafada olamam. Şu gerçek var ama; Galatasaray bizden çok daha iyi futbol oynuyor. Bizim bir yakaladığımız tempomz yok.Yani bizim ne yapacağımız belli değil. Bakarsın ilk yarıdaki Galatasaray maçı gibi oynar fark yeriz; bakarsın Arenadaki gibi oynar kazanırız. Ama diyeceğim şu; asla ve asla hiç bir oyuncunun önemsiz bakacağı maç olacağını sanmıyorum.

Gönlümden geçen; yenmek. Yenelim. Çünkü biliyorum ki; Fener'in 96 da yaptığının bir gün keser-sap hesabı dönüşü olacağını biz biliyor ve söylüyorken; Fenerliler bir tarafıyla gülüyordu... Eee bugün? Bugün geçmişe dönüş şansı versek; 96 daki kupayı kendi elleriyle bize verirler ve 2-2; Türkiye Kupası ve Başkanlarının içeri girmesine sebep olan şike olalarını unutmak isterler.

Galatasaray çıkıp oynayıp kazanacaksa tebrik eder,eleştirim yaparım. Fener maçında Fener'i tebrik ettiğim gibi. Amaaa, biliyorum ki; Galatasaray şimdi çok stresli. Bu işler de böyledir. Eee karşı tarafta; Engin Baytar gibi; gördüğümde kaşık suda boğacağım bir herif var... Kazanırsak da çok sevinirim. Keser-sap olayının olacağı bir gün var, o gün ; bu maçın oynanacağı gün mü bilinmez. Ama o gün bir gün gelecek.

Hayırlısı olsun. Özetle şunu diyorum ki; eğer kapasitemizi düzgün yansıtırsak; rahat yeneriz.

Bir de Yıldırım Demirören tarafından düşünürsem; TFF asla ve asla Galatasaray'ın puan kaybına tahammül edemez. Adamların lobi keser onları keser... 11 puan farkla şampiyonluğu haketmiş bir takım eğer play-off ta kaybediyorsa; kim olsa kan alır o kamillerden.

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2012, 13:24
Benim hatırladığım bir zaman var...

Hagi yönetiminde ki Galatasaray ile Sami Yen de maç yapacaktık. Fenerbahçe ile yarış içindeydik. Fenerbahçenin 2 yıldızı vardı; Galatasaray ''yüzbaşı'' yım ben diyordu o sıralar. Fenerbahçe o yıl şampiyon olursa 3 yıldızı oluyordu.Sondan bir önceki haftaydı.

Hagi ''bizi kimin şampiyon olacağı ilgilendirmez,biz çıkıp oynarız'' demişti. Gerçekten de çıkıp oynadılar,aynı zamanda da çok serttiler.. O maç biz de fena oynamadık,hatta daha iyiydik. Galatasarylı oyuncuların; o maç da anlaşılamaz bir hırsları ve inanılmaz bir sertliği vardı. Ama Türk futbolunun şerefli hakemleri; gereksiz sertlik peşinde koşan Galatasaray'ı fırsat bildi ve o maçta doğradı bizi. Ve Trabzonspor puan kaybetti. Fener şampiyonluğu garantiledi.Fenerbahçe son hafta Malatyada puan kaybetti sonra sanırsam,biz son hafta yendik.(yanlış hatırlıyorsam,birbirine karıştıysa tarihler kusura bakmayın).

Yani; o maçta hakemler doğramasaydı;(galatasaray top oynamasaydı demiyorum bakın, öyle bir düşüncede olan adamı da anlamam) biz şampiyon olacaktık.

Fakat yine yanlış hatırlamıyorsam diye gireyim lafa; Gökdeniz'in o maç sonrası bir sözü vardı... ''Galatasaray dan da bir gün bunun hesabını biz sorarız'' gibisinden.

Yani bu işler böyle... Ben asla Fener şampiyon olmasın diye Galatasaray'a yenilelim diyen kafada olamam. Şu gerçek var ama; Galatasaray bizden çok daha iyi futbol oynuyor. Bizim bir yakaladığımız tempomz yok.Yani bizim ne yapacağımız belli değil. Bakarsın ilk yarıdaki Galatasaray maçı gibi oynar fark yeriz; bakarsın Arenadaki gibi oynar kazanırız. Ama diyeceğim şu; asla ve asla hiç bir oyuncunun önemsiz bakacağı maç olacağını sanmıyorum.

Gönlümden geçen; yenmek. Yenelim. Çünkü biliyorum ki; Fener'in 96 da yaptığının bir gün keser-sap hesabı dönüşü olacağını biz biliyor ve söylüyorken; Fenerliler bir tarafıyla gülüyordu... Eee bugün? Bugün geçmişe dönüş şansı versek; 96 daki kupayı kendi elleriyle bize verirler ve 2-2; Türkiye Kupası ve Başkanlarının içeri girmesine sebep olan şike olalarını unutmak isterler.

Galatasaray çıkıp oynayıp kazanacaksa tebrik eder,eleştirim yaparım. Fener maçında Fener'i tebrik ettiğim gibi. Amaaa, biliyorum ki; Galatasaray şimdi çok stresli. Bu işler de böyledir. Eee karşı tarafta; Engin Baytar gibi; gördüğümde kaşık suda boğacağım bir herif var... Kazanırsak da çok sevinirim. Keser-sap olayının olacağı bir gün var, o gün ; bu maçın oynanacağı gün mü bilinmez. Ama o gün bir gün gelecek.

Hayırlısı olsun. Özetle şunu diyorum ki; eğer kapasitemizi düzgün yansıtırsak; rahat yeneriz.

Bir de Yıldırım Demirören tarafından düşünürsem; TFF asla ve asla Galatasaray'ın puan kaybına tahammül edemez. Adamların lobi keser onları keser... 11 puan farkla şampiyonluğu haketmiş bir takım eğer play-off ta kaybediyorsa; kim olsa kan alır o kamillerden.

Biz son hafta Gençlerbirliği deplasmanında berabere kaldık, Fener de son hafta Kadıköy'de Malatya'yla berabere kaldı.

Ama iş işten geçmişti zaten. 4 puan olmuştu fark rengi bozukların anlamsız ve olağanüstü hırsı sayesinde. Ah ulan ah.

Son paragrafından ben de çekiniyorum. Hatta tüm bunların bitmesi, Play-Off'un ligtv'nin elinde patlaması, ortamın rahatlaması ve bizim maçların daha stressiz bir atmosferde geçmesi için dün Galatasaray'ı tutuyordum içimden. Yenildi hıyarlar.

Şimdi hakemi makemi de yenip önce 2 maçta Galatasaray'ı, ardından da Fener'i yenmemiz gerekiyor. Bunun başka izanı yok.

.....
23.04.2012, 13:30
Tolga
Serkan-Giray-Mustafa-Cech
Volkan-Zokora-Colman-Olcan
Halil-Burak

gatecrasher61
23.04.2012, 13:30
TS-GS
GS-TS
TS-FB

Bu maçlardan en az 6 puan alamazsak yaziklar olsun, özellikle Avni Aker'de kesinlikle bu iki serefsiz kulübe puan koklatmamaliyiz.

ARAF
23.04.2012, 13:41
kazanırız inşallah

.....
23.04.2012, 13:42
gs dün akşam çok baskılı oynadı. Hafta sonu bize karşı böyle oynayamaz.

Biz akıllı oynayıp direk saldırmayalım. gs üzerimize gelmek isteyecektir. İlerde son pasları iyi yapıp golleri atmalıyız.

sakaryalı54
23.04.2012, 13:42
Trabzonspor 2 - 4 gs

Bu skoru unutma unutturma.

O maçın baş teşvikçilerinden Necati ve Ayhan hala gs takımının kadrosunda.

fb 73 biz 71 puandaydık 2-4 lük maç sonunda şampiyonluk gitmişti 33. haftaya giirerken

fenev yalakası neçoş 2 golü atmıştı

sakaryalı54
23.04.2012, 13:44
Biz son hafta Gençlerbirliği deplasmanında berabere kaldık, Fener de son hafta Kadıköy'de Malatya'yla berabere kaldı.

Ama iş işten geçmişti zaten. 4 puan olmuştu fark rengi bozukların anlamsız ve olağanüstü hırsı sayesinde. Ah ulan ah.

Son paragrafından ben de çekiniyorum. Hatta tüm bunların bitmesi, Play-Off'un ligtv'nin elinde patlaması, ortamın rahatlaması ve bizim maçların daha stressiz bir atmosferde geçmesi için dün Galatasaray'ı tutuyordum içimden. Yenildi hıyarlar.

Şimdi hakemi makemi de yenip önce 2 maçta Galatasaray'ı, ardından da Fener'i yenmemiz gerekiyor. Bunun başka izanı yok.
fener malatyaya yenilmişti 2-4 neçoş bize trabzonda 2 gol atmıştı

Dawsofield
23.04.2012, 13:45
bu takım bizi yenme kotasını 3-0 lık maçta doldurdu. Yenilme ihtimalimiz yok. O teslimiyeti daha unutmadık, intikam alınacak şenol hocam, yap bir şeyler.

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2012, 13:47
fener malatyaya yenilmişti 2-4 neçoş bize trabzonda 2 gol atmıştı

Evet doğru dedin yenilmişlerdi. Ama kesindi zaten şampiyonlukları.

Dawsofield
23.04.2012, 13:49
maçı,olmayan bir frikik ve haksız kırmızı kartla garantiye aldıktan sonra,

sırf seyirciyi tahrik etmek,kendi egosunu şişirmek için

sahaya engin ve son dakikalarda ceyhunu sokan şehir kırosu çakma sinyör terim'le de bir hesabımız var elbet,

o hesabı görelim.
:alkış: :alkış:

vendercan
23.04.2012, 13:56
Galatasaray bizi cok kullnmistir ,diger yandan sikeci fenerbahce .Gs yenersek o gazlar sikeciler sampiyon olur,daha sonra biz yine sampiyon olduk gecen sene sikeydi bu senede mi sike diyip .isin icnden cikmaya calisacak.Diger yanda tirki misali bekleyen gs her zaman tartismadan uzak ama tartisamnin merkezinde olan bir kulup.Sonuc olarak 2 sininde sampiyon olmasini istemiyorum.kotunu iyisi yok hepsi kotu.Olan yine bize olacak ,avucumuzu yallayacaz,uefa gelipte sizi 5 yil men ediyorum derse ancak adalet yerini bulur.Sener erzik bir ayar cekmez ise.

Hamdi Karamahmutoğlu
23.04.2012, 14:02
4-2'nin hesabı sorulacak.
Güzel bir futbol ve sonuçla kazanıp yolumuza devam edeceğiz.

.....
23.04.2012, 14:06
Colman ve Zokora'ya çok iş düşecek yine. Bu ikili orta alanda iyi oynarsa işimiz daha da kolaylaşır.

bekirguner
23.04.2012, 14:08
kimse kusura bakmasın ama gs yenmek işime gelmiyor fb şampiyon olmasın bunun için ne gerekirse o olsun gs bizden 6 puan alsın feneri yenelip yeter ben 1996 hala unutamadım.

Furkan S.
23.04.2012, 14:08
http://www.haber61.net/images/other/540.20120423140439.jpg

Trabzonspor'un bugün gerçekleştirdiği idmanda Aykut Akgün şoku.
İdmanın son bölümünde çifte kale maç yapan bordo-mavililerde Aykut Akgün ayağına aldığı darbe sonrası sakatlandı. Yere yığılan Aykut'a ilk müdahaleyi Hakan Ayaz yaptı.

Bunu gören Güneş, bu oyuncunun yanına gelerek bilgi aldı. Aykut daha sonra antrenman salonunu terk ederek dışarıya çıktı.

uzungöllü
23.04.2012, 14:09
taraftar olarak duygusalız ve maçı kazanacak hırs özgüven çaba bizde var ama

ben takımda bunu göremiyorum... maalesef takım taraftarı yansıtamıyor ne

sahaya ne skora... inşallah kazanırız...

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2012, 14:17
taraftar olarak duygusalız ve maçı kazanacak hırs özgüven çaba bizde var ama

ben takımda bunu göremiyorum... maalesef takım taraftarı yansıtamıyor ne

sahaya ne skora... inşallah kazanırız...

Bu sene bu takımın taraftarı yansıtamadığı maçlar varsa o da Fener maçlarıdır. En silik, en isteksiz oyunları Fener maçlarında oynadık anlamsız bir şekilde. Sıra onlara da gelecek 5 Mayıs'ta. He bir de içerideki 0-3 lük galatasaray maçı.

Çok zor maç olacak. Dediğim gibi köpek gibi saldıracaklardır. Çok da stresli oynayacaklar. Evimizde bayan taraftarın önünde bunu avantaja çevirmemiz gerekiyor. Arena'da oynadığımız topu daha sakin bir şekilde yine oynayalım, bu sefer Cüneyt Çakır da kurtaramayacak bunları.

zarge
23.04.2012, 14:29
yenin şu cimbomu
şamp.yapalım şikecileri
bu pis düzen yesin sonra kendini

bordo(61)mavi
23.04.2012, 14:37
4-2 yide unutma... heleki basketboldaki gs-antalya maçını hiç unutma... gs nin tek mağlubiyeti var evinde o da antalyaya... kalan 4 maçımızda alalım onlar hesap kitap yapsın...

bdrmv08
23.04.2012, 14:40
4-2'nin hesabı sorulacak.
Güzel bir futbol ve sonuçla kazanıp yolumuza devam edeceğiz.

O maçın hesabı 1 sene sonra soruldu. Trabzonspor'da kimsenin hesabı kalmaz.

uzungöllü
23.04.2012, 14:43
Bu sene bu takımın taraftarı yansıtamadığı maçlar varsa o da Fener maçlarıdır. En silik, en isteksiz oyunları Fener maçlarında oynadık anlamsız bir şekilde. Sıra onlara da gelecek 5 Mayıs'ta. He bir de içerideki 0-3 lük galatasaray maçı.

Çok zor maç olacak. Dediğim gibi köpek gibi saldıracaklardır. Çok da stresli oynayacaklar. Evimizde bayan taraftarın önünde bunu avantaja çevirmemiz gerekiyor. Arena'da oynadığımız topu daha sakin bir şekilde yine oynayalım, bu sefer Cüneyt Çakır da kurtaramayacak bunları.

sadece fener maçlarını izlediniz o zaman siz. içerde gençlerbirliği 2-1, gs maçı 3-0, mersin maçı 3-2. bu maçları sadece 15 dk oynadık. deplasmanda antalya maçları tam rezalet, fener maçları tam birer fiyasko, hele bir orduspor maçı var ki allah yaşatmasın...

benim için tek maç kaldı o da şikecilerle olan maç... onu alırsak sezonu salla gitsin.

bdrmv08
23.04.2012, 14:43
kimse kusura bakmasın ama gs yenmek işime gelmiyor fb şampiyon olmasın bunun için ne gerekirse o olsun gs bizden 6 puan alsın feneri yenelip yeter ben 1996 hala unutamadım.

96 yılı mı kaldı yahu? 2010 yılını onlar hatırlamak istemiyor biz nasıl unutuyoruz? Trabzonspor'un hedefi İstanbul takımlarını her zaman yenmek olmalıdır. Özkan Sümer'in söylediği gibi "İstanbul takımlarıyla sevişerek değil savaşarak büyük olunur".. Bizim büyük bir kulübüz. Bu tür basit işlerle ilgimiz olmamalı. Trabzonspor onuruyla tüm maçlar kazanmak için oynar ve oynamalıdır. Kim şampiyon olursa olsun.

SensitiveLord61
23.04.2012, 14:48
Şenol Güneş Gs-Fb maçından sonra kafasında planı kurmuştur . Ben beraberlik alacagımızı düşünüyorum . Senol Güneş i tanıyorsam sol bekte Cech ile başlamaz.
Bireysel hatalar olmazsa özellikle '' Tolga '' , beraberlik alırız diyorum ben .

ALBATROS_61
23.04.2012, 14:49
gs yi yensek.beşiktaşta feneri yense ne güzel olur.hem 2.lik şansı doğar hemde fenerin avni akerdeki maçı büyük önem kazanır.yine taş koysak yolarınada yine trabzon sendromu yaşatsak cibiliyetsizlere

SAFA
23.04.2012, 14:50
Şunlara bir darbe vuralım da maç sonu İmparatore ve A.Albayrak'ın açıklamalarını huzurla beklicem .

SAFA
23.04.2012, 14:54
İlker Meral veya Tolga Özkalfa'yı verebilirler .

DNA-TS
23.04.2012, 15:02
Bunlara bir vuralimda akillari baslarina gelsin 4-2 likmaci birde onlar yasasin. Cok fena zıt oluyorum gese ye .

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2012, 15:06
sadece fener maçlarını izlediniz o zaman siz. içerde gençlerbirliği 2-1, gs maçı 3-0, mersin maçı 3-2. bu maçları sadece 15 dk oynadık. deplasmanda antalya maçları tam rezalet, fener maçları tam birer fiyasko, hele bir orduspor maçı var ki allah yaşatmasın...

benim için tek maç kaldı o da şikecilerle olan maç... onu alırsak sezonu salla gitsin.

Yahu derbilerden bahsediyorum. Çok mu zor anlamak şunu? Diğer maçlarda yansıtabilsek 20 puan geride bitirmezdik heralde ligi değil mi?

Benim için kalan tek maç fener maçı diye düşünenler şu başlığa yazmazsa sevinirim. Açın 5 Mayıs'taki maçın başlığını, orada konuşun. Burada farklı bir maçın derdindeyiz.

bdrmv08
23.04.2012, 15:07
Bunlara bir vuralimda akillari baslarina gelsin 4-2 likmaci birde onlar yasasin. Cok fena zıt oluyorum gese ye .

Bu tür maçlarda rahat olması gereken taraf biziz. Stresi yaşaması gereken rakipler. Ama ısrarla bizler maçlara büyük anlamlar yükleyip maçı gerginleştiriyoruz. Yahu 4-2 dediğiniz olayın rövanşı 1 sene sonra alındı zaten. Şimdi nereden çıkıyor bu olay?

Erbay
23.04.2012, 15:09
Bu ğs ileride acayip pres yapıyor. İki pas yaptırmadılar şikebahçeye. Bu da bize en ters gelen durum. İlk maçta hiçbir şey yapamamıştık.İstanbuldaki maçta çok iyiydik hakem yüzünden berabere kaldık. Bu maç yine öyle pas yapabiliriz pres altında, inşallah.

Gökhan ARSLAN
23.04.2012, 15:22
Yenecez çok basit olacak hemde.. Hissettiklerim bunlar..

Yasin Altuntas
23.04.2012, 15:39
Ilker Meral'indir bu mac 100%

TAHSİN 61
23.04.2012, 15:40
Fb maçındaki gibi konsantre olmaları imkansız stres sıkıntı yapıcaklar ...

Engin Baytar ve Selçuk İnan protesto edilmeli..

Ayrıca Şenol hoca

Adrian Colman Alanzinho
,,,,,,,,,Halil,,,,,,,,,,,,,

Burak Dinlendirilmeli İleri uc bu şekilde olmalı onlara destek Olcan verecektir.

apachi61
23.04.2012, 15:48
postmodern darbe yapalim geseye
her zaman favori felsefemdir dusene bir tekme vurmak bitanede biz vuralim.
aramizda duygusal yaklasan arkadaslar var konuya ama bosverin polemige gerek yok horoz gibi koyup gecelim isimize bakalim. ahahaha

umitçebi
23.04.2012, 15:53
4 te 4 yaparsak Şampiyon oluruz.... Ama buna futbolcular inanmıyor maalesef :(

zarge
23.04.2012, 15:55
2-4 ü unutma unutturma
bunun için yenin gs yi

biltrabzon
23.04.2012, 16:04
bunlari yEnmek sart oglu sart.Bunlar yenildikce kudurur ve adilesir.Dünkü macta hasan sas in halleri neydi öyle.Özellikle satilmis selcuk ve engin i avni aker e gömmeliyiz.Olcan,burak,colman ve adrian yada alanzinho vasatin üstü oynasin bunlar bizden 1 puani bile zor alir.

Serdær
23.04.2012, 16:08
Fenerbahçe ve Galatasarayı yendikten sonra puan 2.lik şansımız fazlasıyla artıyor.

Bunu görmemek mümkün değil herhalde.

İlker Yazıcıoğlu
23.04.2012, 16:09
postmodern darbe yapalim geseye
her zaman favori felsefemdir dusene bir tekme vurmak bitanede biz vuralim.
aramizda duygusal yaklasan arkadaslar var konuya ama bosverin polemige gerek yok horoz gibi koyup gecelim isimize bakalim. ahahaha

Aynen öyle.Ben,özellikle gsyi yenmemizi istiyorum.Fenerden daha illet bir camiadır.Dün de dile getirmiştim,hatta gs darbe alsın ki fener şampiyon olsun.O zaman göreceğiz ortalığı neler olacak neler...Bizim hakkımızı yiyenlere müsade edenler,aynı muameleyi gsye yapacaklar mı?

Batuhan 61
23.04.2012, 16:14
Zokora-Colman-Adrian-Volkan-Olcan orta sahasıyla çıktıgımız her maçta üstün oynayan galip gelemesek bile daha iyi top oynayan takım biz oluruz.Bu orta saha Türkiyede hiç bi takımda yok.Gs maçına gelince kahpelere bi tokatta biz vuralım.

Yaşar
23.04.2012, 16:16
Süper Final'in en rahat takımı olduğumuzu düşünüyorum.
Ne yapacağımız hiç belli değil.
Bjk galibiyeti 3. lük için öenmli bir adım oldu, bundan sonraki maçlarda ne yapacağı belli olmayan tek takımız.
Ya'' bitse de gitsek'' havasında bir takım izler, bu seneki birkaç maçtaki gibi ekran başında eziyet çekeriz.
Ya da Bjk ve Gs deplasmanlarında oynadığımız gibi herkesi şaşırtan bir futbolla, üst üste darbeleri vururuz.
Ama bir Gs galibiyetinin bana vereceği keyif tarif edilemezz.

Hasan Habip Özbay
23.04.2012, 16:17
şükür maç gene kadın ve çocuklara maçı alma ihtimalimiz çok yüksek bunun için bjk maçında gördük maraton bile 90 dakka hiç susmadı biz bu maçı kaybetmeyiz gerisi bizi ilgilendirmez

Batuhan 61
23.04.2012, 16:19
Süper Final'in en rahat takımı olduğumuzu düşünüyorum.
Ne yapacağımız hiç belli değil.
Bjk galibiyeti 3. lük için öenmli bir adım oldu, bundan sonraki maçlarda ne yapacağı belli olmayan tek takımız.
Ya'' bitse de gitsek'' havasında bir takım izler, bu seneki birkaç maçtaki gibi ekran başında eziyet çekeriz.
Ya da Bjk ve Gs deplasmanlarında oynadığımız gibi herkesi şaşırtan bir futbolla, üst üste darbeleri vururuz.
Ama bir Gs galibiyetinin bana vereceği keyif tarif edilemezz.

Aynen Gsyi yenmek çok keyif verir.Trabzonspor hiç bi zaman bitsede gitsek havasında olmamalı olmazda hatırlayalım Feneri şampiyonluktan ettiğimiz maçı hiç bi amacımız yoktu timsah yürüyüşü yaptırdık :)

anth
23.04.2012, 16:20
Hay Fenere de galatsaraya da... TS ufak hesaplar yapmamalı... TS 3 puandan başka hesap yapıyorsa....

sanatik
23.04.2012, 16:22
4 te 4 yaparsak Şampiyon oluruz.... Ama buna futbolcular inanmıyor maalesef :(

4 de 4 de ancak 43 puanin oluyor. Haydi Fener macini yenilmeseydik olabilirdi derim ama artik sampiyonlugu birak ikincilik bile zor.

cenk52
Bu maçı da alırsak şikebahçe maçını da bayanlar ve çocuklar izlesin...

Sefa Alış
3.lüğümüz garanti bu fener şampiyon olacağına gs şampiyon olsun kimse de kızmasın bu maçı kaybetmemiz feneri engelleyecekse varsın kaybedelim

Bunu bir Trabzonspor taraftarı nasıl söylüyor anlamıyorum.Bizim duruşumuzda böyle bir şey yok.Galatasaray camiası fenerden daha iyimi sanıyorsunuz bakmayın feneri sevmiyorlar diye bizle böyle dost gibi geçindiklerine.Şu maçtan puan alalım görürüz gslilerin gerçek yüzlerini.Ayrıca 2004'teki 4-2 'lik maçı ben daha unutmadım.Çocuktum o zaman belki ama maç sonrası ne hissettiklerimi hatırlıyorum.

ftunsal
23.04.2012, 16:35
her maçı kazanmaya çıkmalıyız..yorumcular adam yerine koymuyorlar.ne bizi ne bjk yi aadam yerine koymuyorlar..sanki gs ve fb sıradan takımlarla maç yapacaklarmış gibi tutuluyoruz.

biz gs yi bjk fb yi yense mort olsalar

h@msi61
23.04.2012, 16:40
Bu ğs ileride acayip pres yapıyor. İki pas yaptırmadılar şikebahçeye. Bu da bize en ters gelen durum. İlk maçta hiçbir şey yapamamıştık.İstanbuldaki maçta çok iyiydik hakem yüzünden berabere kaldık. Bu maç yine öyle pas yapabiliriz pres altında, inşallah.

gsnin defansi cok agir ve geriye atilan toplarda buyuk skinti yasiyorlar. Bizim Volkan-Olcan ve Burak'li super hizli hucum hattimiz da gsye cok ters gelen bir durum, emin olabilirsiniz...

RaJoNKeSeN
23.04.2012, 16:47
Evimizde oynuyoruz diye saldırmamamız lazım galibiyete daha fazla ihtiyacı olan taraf galatasaray dakikalar ilerledikçe risk alacaklardır.Biz kontraatak takımıyız , arenadaki maçtaki gibi galatasarayın çıkarken kaptıracağı toplarla sonuca gideriz.

peker61
23.04.2012, 17:07
Cimbomu sevmem şikecilerden nefret ederim ama bizim tarihimizde yatmak gibi ayıplar yoktur onun bütün maçları almak için yırtınmalıyız kim şampiyon olursa olsun beni ilgilendirmiyo

yigits
23.04.2012, 17:08
Evimizde Gayse'yi de yeneriz şikecileri de yeneriz onlar kapışır dururlar aralarında.

TSelif
23.04.2012, 17:09
bjk maçını aldık sırada gs var. Hiç umrumda değil onun bunun şampiyonluğu. Tek dileğim 3 puan 3 puan 3 puan !

fanatikdevri
23.04.2012, 17:28
Sakin oynamak gibi bir özelliğimiz olsa tadından yenmez.Özellikle son dakikalarda engin b. ve ceyhunu alan adamın mosmor olmasını dilerim.feneri süründürüyoruz kaç yıldır,küme dûşecekler zaten,gs de en zor anlarımızda içimizi oydu.şampiyonluk gitsin ağlasın dursunlar.birini şampiyonluk kutlayamadan kümeye gôndereceğiz,diğerini de şampiyonluktan edeceğiz.böyle bir zevl yok yahu.

Yiğit Gayretli
23.04.2012, 17:29
Şu maçı inşallah alırsak, "Avrupa"lı Selçuk'un yüzünü merak ediyorum...

bdrmv08
23.04.2012, 17:32
Şu 4-2 muhabbetini bırakın lütfen. O maçın hesabı 1 sene sonra kesildi. Trabzonspor'da kimsenin hesabı kalmaz. İstanbul takımlarıyla oynanan her maç en önemli maçtır. Rakibin stresini iyi değerlendirip bu maçı kazanmalıyız.

Ogün YAZICI
23.04.2012, 17:34
umarım herhangi bir gs sempatizanı çıkıp da "fener şampiyon olmasın diye asılmayalım" gibi şeyler söylemez...4-2 nin hesabından falan da bahsetmiyorum bile.sadece gözünüzün önüne sene başında oyuncularımızı nasıl ayarttıklarını, arenadaki maçta artist terimin sahaya girmelerini getirin...

Fatih ÇOLAK
23.04.2012, 17:35
Gözler yine Colman'da, bakalım o nasıl görüyor bu maçı, Zokora zaten her üst düzey maçta olduğu gibi bu maçta da çok iyi oynayacaktır, Colman'da Arena'da ki gibi oynarsa yenilmemiz imkansız...

Bay Ego'dan yine Ceyhun Gülselam hamlesi bekliyoruz...

ThePatriot61
23.04.2012, 17:37
Kiminle konussam nerde okusam hep gsin son sansi diyor. Beraberlik de alsalar sampiyonluk gider diyorlar. Bjk da is yok onun icin bencede sikeciler alir.

Acaip stresli olacaklar bizim kaybedecek birseyimiz yok akilli oynarsak rahat alabiliriz. Bütün is oyuncularimizda bitiyor ama yine gereksiz yere bizimkiler panik yaparsa da sasirmam.

Canİlker
23.04.2012, 17:47
biz 4 maçı kazanırsak, bjk fenerle gs yi yense, gs fb yle berabere kalsa acaba şampiyon olabiliyor muyuz? üşendim hesaplamaya :D

TSelif
23.04.2012, 17:49
Şu maçı inşallah alırsak, "Avrupa"lı Selçuk'un yüzünü merak ediyorum...
Bu maçı kazanmak istememdeki TEK neden bu diyebilirim. Devre arasında bizi satıp avrupa! ya giden 8 numara acı çeksin istiyorum.

DeAgLeMaNyAq
23.04.2012, 17:54
Ne kadar takmışsınız şu Selçuk'a. FB'li oyuncular ve FB yönetimi her fırsatta bize saldırıp dursun ama siz hâla Selçuk'la uğraşın...

only ts
23.04.2012, 18:00
ne yatması ulannn çatır çatır oynayıp yenmemiz lazım bu cinconcumudur ne karın ağrısı embesil pislikleriii !!!

Ogün YAZICI
23.04.2012, 18:24
Ne kadar takmışsınız şu Selçuk'a. FB'li oyuncular ve FB yönetimi her fırsatta bize saldırıp dursun ama siz hâla Selçuk'la uğraşın...
fb futbolcuları ve yönetiminin bizimle uğraşıyor olması ne alaka bu maç için ? onlarla olan hesabımızı zaten onların maçında tartışıyoruz ; bırakın da gs maçlarında da gs ile olan hesabımızı tartışalım...

Mustafa Ayazoğlu
23.04.2012, 18:25
galatasaray kazandırılır

veya hem gs hem fb ile içerde maçlar berabere biter.

2 puan fark ile final oynanır

Yiğit Gayretli
23.04.2012, 18:40

Neden böyle bir kıyasa tabi tuttunuz ki?

Royal Heart
23.04.2012, 18:43
biz 4 maçı kazanırsak, bjk fenerle gs yi yense, gs fb yle berabere kalsa acaba şampiyon olabiliyor muyuz? üşendim hesaplamaya :D
Averajla oluruz.

evrents
23.04.2012, 19:01
Biz fenerle şampiyonluk için çekişirken galatasaray gelip trabzonda bizi yanlış hatırlamıyorsam 4-2 yenmişti.Bu maçı kazanıp hem bunun intikamını almalıyız hem de tüm Türkiye'ye gücümüzü göstermeliyiz.

inadina61_08
23.04.2012, 19:01
Sivok olayı gs maçı öncesi pek manidar geldi yerel medyamız bile olsa, gerçi artık medya twitter, face takip ediyor daha çok : ))
Şeytan azapta gerek gs yide feneride yenelim ömürlerinden günler gitsin, bi de istermisin olay son maça kalsın ve fener son maçta yine versin maçı, Türkiye şikeci nüfusu epey azalır : )))) en büyük-kalabalık nüfusa sahip il Trabzon olur demedi demeyin :D

Murat Acar
23.04.2012, 19:10
umarım herhangi bir gs sempatizanı çıkıp da "fener şampiyon olmasın diye asılmayalım" gibi şeyler söylemez...4-2 nin hesabından falan da bahsetmiyorum bile.sadece gözünüzün önüne sene başında oyuncularımızı nasıl ayarttıklarını, arenadaki maçta artist terimin sahaya girmelerini getirin...
Bende bunu anlamıyorum biliyoruzki fb zaten düşmanımız ama asıl düşman cincon pisliğidir dost görünüp arkadan vuran fransız uşaklarıdır onlar bu takımı yenelim peşinede febeyi yenelim yemin ediyorum gidip lig tvye tekrar abone alucağım...

Emre GÜRDAL
23.04.2012, 19:13
şimdi passat medyası trabzonspor'u şişirir gs macında yenmemiz lazım falan...trabzonspor kulup tarihıne şanına,şöhretine yatmak yakışmaz çıkıcaksın o gay maçını alıcaksın herkez kendı bacagından asılır onlarda gidip hırsızları yenseydi banane kardeşim sakın TRABZONSPOR'um sakın oyuna gelme çık yen al 3 puanı...

inadina61_08
23.04.2012, 19:14
Bende bunu anlamıyorum biliyoruzki fb zaten düşmanımız ama asıl düşman cincon pisliğidir dost görünüp arkadan vuran fransız uşaklarıdır onlar bu takımı yenelim peşinede febeyi yenelim yemin ediyorum gidip lig tvye tekrar abone alucağım...

:alkış: Katılıyorum dün akşam maça gittim sadece o stresi yaşayanları izlemek için çok eğlenceli, İnşallah bu lig tescil olmaz

Cafer Bulur
23.04.2012, 19:36
Biz fenerle şampiyonluk için çekişirken galatasaray gelip trabzonda bizi yanlış hatırlamıyorsam 4-2 yenmişti.Bu maçı kazanıp hem bunun intikamını almalıyız hem de tüm Türkiye'ye gücümüzü göstermeliyiz.
Aynen,bunu baska bir dille yazmaya calistim beni fb sempatizani ilan etmeye calistilar.

Hem gs ye hem de fb ye celme takmaliyiz,sampiyonu biz belirlemeliyiz.

Samet Yildirim
23.04.2012, 20:27
Insallah 4 te 4 yapariz...

Samet Türkmen
23.04.2012, 20:42
fenev maçında tutmadı ama bu maçta iddiam daha kuvvetli :D

''Göreceksiniz ki tarihimizin en kolay gs maçlarından birini oynayacağız. Bu sözümü de yazın bir kenara, yöneticiler maçtan sonra banner yapar yukarı ''

Sami Kuk
23.04.2012, 20:44
Gs ye koyalım , ama fenerede koyalım..

DeAgLeMaNyAq
23.04.2012, 20:45
fb futbolcuları ve yönetiminin bizimle uğraşıyor olması ne alaka bu maç için ? onlarla olan hesabımızı zaten onların maçında tartışıyoruz ; bırakın da gs maçlarında da gs ile olan hesabımızı tartışalım...

Sorun da orada zaten GS ile hesaplaşmıyoruz ki tutturmuşuz Selçuk da Selçuk diye...

Neden böyle bir kıyasa tabi tuttunuz ki?

Sezon başından beri Selçuk'un attırdığı ya da attığı her golde şerefsiz diye sövülmesinden bıktım da ondan. Koskoca Trabzonspor bir Selçuk'a mı kaldı yahu. Herkes burada kolayına kaçıp sallayıp duruyor. Kimseyi aşağılamak için söylemiyorum ama burada kaç kişinin önüne 35 trilyonu serdiler? Bunları düşünmeden gelip burada şerefden haysiyetten bahsediliyor. Selçuk'un suçlanacağı tek nokta taraftara ümit verip yönetimi oyalamasıdır. Yoksa niye aynı tepki Ceyhun için olmuyor. Bu onun karaktersizliğidir ama olmuş bitmiş artık bırakalım artık Selçuk'la uğraşmayı. Hadi olmaz ya, Burak da 1 yıldır Avrupa Avrupa diyip söyleniyor. Yarın o da GS'ye giderse bu sefer de ona mı şerefsiz damgası vurulacak...

Tahir61
23.04.2012, 20:45
inşallah yeneriz yeneceğiz ama berabere bitmesin.ynmek için sahada olacaksın ama baktın atamıyosun o zaman sakın ola beraberliğe yatma ya yen ya yenil.

FC-ST-PAULI-61
23.04.2012, 20:50
Moussa Sow Sezonu kapatti.Bence bu Gs Sampiyon olur ama yenecegiz onlarida Feneride yenecegiz.
Tabiki Hakem Izin veririse!!!!!

Ilelioglu
23.04.2012, 21:02
inşallah yeneriz yeneceğiz ama berabere bitmesin.ynmek için sahada olacaksın ama baktın atamıyosun o zaman sakın ola beraberliğe yatma ya yen ya yenil.

Sacmalamayin yahu, bunlara karsi kaybetmek demek benim ya kendime yada baskalarina zarar vermem demek. O derece kaybediyorum kendimi.

Ali Turhal
23.04.2012, 21:02
İddia yorumuyla başlayalım, gs bizden bir gömlek üste kendimizi kandırmayalım burak oynayacağını zannetmiyorum, kısacası organize işler bunlar

Biriki hareket görürürüz byn taraftarlarımız coşkulu olur ve sonuç söylemiyeyim, pazar günü fala baktırdım sezon sonu Avrupa'ya gidiyoruz.

My
23.04.2012, 21:14
Bana öyle geliyorki bu fblilerin gsye yattı muhabbetinden etkileniyoruz biz. Olmadık olmadık anlamlar yüklemenin manası yok bu maça. Kim ne ..k olursa olsun zerre ilgilendirmiyor beni. Benim gözümde tüm İstanbul takımları aynı.

Ayrıca o yattı muhabbetine kafa takan arkadaşlar için ufak bir bilgilendirme yapayım. O sezon gsden 4 yedik, fbden 5. Yani iş tamamiyle her zamanki gibi fb nin yavşaklığı.

angraf
23.04.2012, 21:17
Hedef 4'te 4 olmalı. Trabzonspor takımının başka amacı olmamalı.

Osman Yavuz
23.04.2012, 21:17
İddia yorumuyla başlayalım, gs bizden bir gömlek üste kendimizi kandırmayalım burak oynayacağını zannetmiyorum, kısacası organize işler bunlar

Biriki hareket görürürüz byn taraftarlarımız coşkulu olur ve sonuç söylemiyeyim, pazar günü fala baktırdım sezon sonu Avrupa'ya gidiyoruz.

Avrupa Ligi mi Şampiyonlar Ligi mi;)

angraf
23.04.2012, 21:20
Önümüzde 2 tane gs maçı var önemli ve zor 2 maç olacak. Trabzonspor çıktığı her maçta favoridir bunu göstereceğiz herkese.

Osman Yavuz
23.04.2012, 21:25
İkisini de yeneriz merak etmeyin. Galatasaray'ın morali fena bozuk. Vurur göndeririz:)

hüseyin1975
23.04.2012, 21:29
Moussa Sow Sezonu kapatti.Bence bu Gs Sampiyon olur ama yenecegiz onlarida Feneride yenecegiz.
Tabiki Hakem Izin veririse!!!!!

Iki Mac oynadik, Hakemler ne kadar hakkimizi yediler?
Bence Hakemi birakalim, oynayip yenelim.

Hedef 3. olmali. Dördüncü olup Avrupa Ligine gitmek icin bir Final maci yapmayalim, strese girmeyelim.
Avrupa Ligine katilmak önemli.

Erdogan
23.04.2012, 21:51
bjk macindaki olaylari izledim de. 3 kisi atlamis saha ya. cezalari 2 mac

trabzonda sivas macinda bizde 1 kisi atlamisti neden 5 mac ceza almistik.

bunun bir aciklamasi var mi.

Cem Akyüz
23.04.2012, 22:00
Ez geç Trabzonspor'um.Ulan nasıl küfür edesim var şu ğs'ye.

only ts
23.04.2012, 22:06

aynen öyle pis küfür edesim varkiii.. ha fener ha gs aynı şeyin suyu.. nefretimi anlatamam kimseye. daha kendime bile anlatamadım. ulan onların sarısını kırmızısınıııııı neyseeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Varlıbaş61
23.04.2012, 22:18
Bu tür maçlarda rahat olması gereken taraf biziz. Stresi yaşaması gereken rakipler. Ama ısrarla bizler maçlara büyük anlamlar yükleyip maçı gerginleştiriyoruz. Yahu 4-2 dediğiniz olayın rövanşı 1 sene sonra alındı zaten. Şimdi nereden çıkıyor bu olay?

O 1 sene sonra rövanşı alınan maçta bizim de 2.'lik iddiamız vardi ve o galibiyet ile o seneyi 2. Bitirmiştik gs 3. Olmuştu diye hatırlıyorum ... Simdi ise herhangi bir iddiamız yok ... Eğer bu macta bu ezikleri ezer isek o zaman asıl rövanşı almış oluruz benim görüşüme gore ...

cakalkerem
23.04.2012, 22:40
Gs ye koyalım , am fenerede koyalım..

ne feneri yeneriz ne de gs yı....çapımız yetmiyor malesef...şu yürüyemeyen beşiktaşı bile zar zor yendik..kendimize gelelim

azelea
23.04.2012, 22:49
Gs ye koyalım , am fenerede koyalım..

+ istanbul

cenk52
23.04.2012, 22:51
3 maçtan sadece şikebahceyle beraber kalırız o kadar

azelea
23.04.2012, 22:53
anlamadım gitti niye maçı verelim ki; neyin ne olacağı hiç belli olmaz. Trabzonspor'un bile matematiksel olarak şansı var. Bunu yitirmemek için önümüzdeki maçları kazanmamız gerekir.

azelea
23.04.2012, 22:56
eğer hiç bir şey yapamazsak son maçımızı (şikeçilerle) kazanmak.

TSelif
23.04.2012, 23:05

İyi de alakayı pek anlayamadım ?

DeAgLeMaNyAq
23.04.2012, 23:51
İyi de alakayı pek anlayamadım ?

Üstte nedenini yazdım abla. Takılmışsınız bir Selçuk mevzusuna 1 yıldır bırakmıyorsunuz. Adam paraya sattı işte bitti gitti. Eski camiası hakkında da tek kelime etmedi daha ne kaşıyıp duruyoruz ki. Bizim rakibimiz Selçukspor mu Galatasaray mı?

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2012, 00:03
maç ne olur bilmiyorum ama finalde 1-2 puan fb-gs farkı olur

yenilgi olursa her ikisine de
içeride hem gs hem fb ile berabere kalırız

Fatih Özkan
24.04.2012, 00:06
Yenelim şunları!
Umrumda değil kimin şampiyon olacağı!

pReN@_61
24.04.2012, 00:12
Trabzonspor takımı hangi maç olursa olsun kazanmak için sahaya çıkar.

Hatice Aslan
24.04.2012, 00:32
Yine Zokora ve Colman'a çok iş düşecek. Colman sen Gs seversin ;)

Tolga
Serkan Giray Mustafa(Celustka) Cech
Zokora
Volkan Colman Adrian Olcan
Halil/Burak

titanic
24.04.2012, 00:55
Yazın bir yere 12 puan cıkaracağız 4 maçtan

güneyli
24.04.2012, 02:15
Bunu yazacak ne defter ne kalem icat edildi..Bu şartlarda..

Şentürk
24.04.2012, 02:19

Bu hesaba göre şampiyon şikeciler olur.Sonra etrafta bu da mı şike diye salya sümük gezerler.

POYRAZ
24.04.2012, 05:55
Gömer geceriz.

Asi Çaykaralı61
24.04.2012, 07:10
İnşAllah bu maçı alacağız seri yapmak şart

Semih AYDIN
24.04.2012, 07:23

Valla ben gittim bjk-gs macına rahatladım cincona söverek :)

ozturk
24.04.2012, 07:59
Şansa bir maç kazandık bakıyorum herkes havalara girmiş yine..

gs fazla zorlanmadan 2-0 kazanır.

İdris Toksoy
24.04.2012, 08:41
evimizde kimseye maç kaybetmek yok...

kürşat61
24.04.2012, 09:22
Düşene birde biz vuralım. :) 0-3'ün rövanşını almalıyız ne olursa olsun.

TSelif
24.04.2012, 09:40
Bu hesaba göre şampiyon şikeciler olur.Sonra etrafta bu da mı şike diye salya sümük gezerler.
Tamam gs maçlarında yeniliriz 6 puan yeter bize .:rolleyes:

TSelif
24.04.2012, 09:41
Bu arada kulübe sanırım 100 bin bilet talebi gelmiş muhtarlıklar belediyeler vasıtası ile . Bu sefer kolay bilet bulamayacağız :D

Hüseyin Sahtiyan
24.04.2012, 09:43
İnşallah kazanırız da, Trabzonspor zaten kasmaz diye düşünenlere Arena'da yalattığımız tükrüğü tekrar yalatırız.

Galatasaray'ı yenersek Fener şampiyon olur düşünenler hangi takımlı olduğunu gece yatarken sorgulasın bi zahmet.

toksoy61
24.04.2012, 10:27
GS çok rahat bir şekilde bizi yener. bo boş hayaller kurmayın. takımın iddiası yok, kazansa elde edebileceği bir şey yok. karşındaki takım şampiyonluğa oynuyor. gelir yener ve giderler bu kadar basit.

bekirguner
24.04.2012, 10:49
Neden Fb Hep pazar oynuyor

Yunus Danışmaz
24.04.2012, 10:52
Haftaya fenev lider olur. son haftaya girerken gs lider olur. son maçta ne yaparlarsa yapsınlar!!

Onur Muhcu
24.04.2012, 10:55
Türkiye'deki dört büyükler arasında TRABZONSPOR'un da olduğunu unutanlara bir kez daha hatırlatmak istedim.

Sen TRABZONSPOR'sun. Diğer takımları bu kadar büyük göremezsin. Hiç kimse senin kadar BÜYÜK değildir.

Kazanacağız, Kazanamazssak SAVAŞACAĞIZ !

Adem Erdoğan
24.04.2012, 11:00
GS çok rahat bir şekilde bizi yener. bo boş hayaller kurmayın. takımın iddiası yok, kazansa elde edebileceği bir şey yok. karşındaki takım şampiyonluğa oynuyor. gelir yener ve giderler bu kadar basit.

Bu totem bu sezon baya tuttu.

Bjk'yi inönü'de yendik, gs'yi elimizden kaçırdık TT Arena'da.

Neden Fb Hep pazar oynuyor

Bu hafta kupa maçları var ondan olmalı.

Faik Yılmaz
24.04.2012, 11:33
Biz her maçımıza yenke için çıkmalıyız...

Ama Fener maçındaki rezil oyundan sonra Gsye üst düzey futbolda oynarsak insanın aklına binbir türlü şeyde gelir yani....

evonon
24.04.2012, 11:40
Valla bizimkilerin maçı alması için Gs kadar hırslı ve baskılı oynamaları lazım o da ileri uçtan başlar ki bizde oyunun o yönü tam felaket ötesi o yüzden daha çok bizim yarısahamızda geçecek bir maç bekliyorum. Hele bi de aldığımız her topu kafayı kaldırmadan Burak Sultan a gönderme sevdasında olursak tam rezalet

Turgay Atalay
24.04.2012, 11:55
En kötü sezonlarında bizi 4-2 yenerek şampiyonluktan eden (feneri şampiyon yapan) takıma inşallah siz de aynı tarifeyi uygularsınız çocuklar...Selçuk eniği ve fatih terimden en az şikebahçe kadar nefret ediyorum.

alone_6161
24.04.2012, 12:01
Benim gözümde İstanbul klüplerinin hepsi aynıdır. Hepsi aynı ölçüde değersizdir.

Yenelim, geçelim bizden başka kim şampiyon olursa olsun, bizi ilgilendirmez.

Furkan Dündar
24.04.2012, 12:05
umrumda değil hiç biri bizi unutanlara büyüklüğümüze laf edenlere en mukkemel cevabı vermelıyız vurusu yapalım gecelim akılları baslarına gelsin ! umarım kaybetmeyız ama acı gercek sudur Fb macında oynadıgını oyunu gs bıze oynarsa banko 2-3 yerız kımse alınmasın

titanic
24.04.2012, 12:37
2 haftadır bütün play of maçlarını takip ediyorum .Futbol bitmiş. Adam akıllı top oynayabilen takım maalesef yok. Bu kötü halimiz bile fenerden,galatasarydan daha iyi, ne için mücadele ediyor türk takımları? avrupa vizesi alabilmek için, bu takımların avrupada başarı sansı yüzde sıfır. Şampıyon olana acıyorum.Ön eleme oynayıp elenme fırsatı olmaksızın doğrudan sampıyonlar ligine gidecek. Bu takımların puan değil o ligde gol atabilmeleri mucize.

ISTS
24.04.2012, 12:44
Bu sene ilk defa bir kadro yapayım o da biraz iddealı olsun dedim:

--------------Tolga--------------
Sekan---Giray---Mustafa---Cech
Burak---Zokora---Colman---Alanzinho
--------------Adrian--------------
--------------Halil--------------

Olcan ve Volkan formsuzlukları nedeniyle yedekte:)

mancester
24.04.2012, 12:46
Malesef gs bizi yener futbolun gercekleri bu yonde ancak su var egerki fenerdeki balin 10 da biri bizde olursa o gun bizimde beraberlik alma sansimiz olabilir...

Gurpas
24.04.2012, 13:26
Yenmeliyiz, ibre bizden yana, Kazanacağız Allah'ın izni ile

Hüseyin Bağdat
24.04.2012, 13:47
Bu maçı alacağımızı düşünüyorum...

oktay61
24.04.2012, 13:51
Galatasaray'ı yenersek Fener şampiyon olur düşünenler hangi takımlı olduğunu gece yatarken sorgulasın bi zahmet.

Neyi sorgulayacağım, arkamdan futbolcularımızıı (Selçuk, Engin, Tolunay) ayartan lağım farelerini mi.
Sen nasıl bir zihniyetteki taraftarsın ki böyle düşünebiliyorsun, biz çakalım kalan maçlarda ne olursa olsun, biz önümüze geleni yenelim yeter.
fenerin şampiyonluğunu bende istemem ama o gs li sülükler 9 puandan nasıl şampiyonluğu verirsiniz diye o kadar alaycı konuşuyorlardı, şike var diyorduk yine de pis pis sırıtıyorlardı, bu sene şike de yok heyecanla bekliyorum ligin sonunu onların bize dediklerini aynen ben diyeceğim onlara nasıl 9 puandan şampiyonluğu verirsiniz diye

tarsus
24.04.2012, 13:58
bir trabzonsporlu olarak ben sampiyon olmadiktan sonra kimin oldugu ben ilgilendirmez.bu saatten sonra avrupaya kalmak adinla tum maclarimizi kazanmayi isterim,cincon macida kazanmamiz gereken bir mac,benden oyuncumu calanla benim sampiyonlugumu calan ayni b.kun soyu oldugu icin ikisininde cani cehenneme

danişmend61
24.04.2012, 14:10
istanbul takımlarını bir kenara bırakalım, akçaabat sebatspor bile biz şampiyonluğa giderken 2 puanımızı yedi, o yıl 2 puanla fenere şamp. kaptırmıştık

o yüzden bizim bizden başka dostumuz yok, kalan bütün maçları kazanıp en iyi şekilde bitirmemiz lazım

ha gs ha fb ha bjk hepsi aynı

1461 Trabzon dediğimiz takım görün bakalım süper lige çıksın bize nasıl oynar

Fatih Özkan
24.04.2012, 14:27
Şunları bir yenelim de evlat acısı gibi koysun 8'e!

Adem Erdoğan
24.04.2012, 14:30
istanbul takımlarını bir kenara bırakalım, akçaabat sebatspor bile biz şampiyonluğa giderken 2 puanımızı yedi, o yıl 2 puanla fenere şamp. kaptırmıştık

o yüzden bizim bizden başka dostumuz yok, kalan bütün maçları kazanıp en iyi şekilde bitirmemiz lazım

Öyle bir ihtimal yok. Pilot takım as takımla aynı ligde oynayamaz.

.....
24.04.2012, 14:39

1461 Trabzon , Trabzonspor'un pilot takımı abi. Dediğiniz şey söz konusu bile değil.

Kuralları tam bilmiyorum ama Adem abinin dediği gibi belki de aynı ligde bile oynatmazlar takımı.

Eren Karaahmetoğlu
24.04.2012, 15:00
Neyi sorgulayacağım, arkamdan futbolcularımızıı (Selçuk, Engin, Tolunay) ayartan lağım farelerini mi.
Sen nasıl bir zihniyetteki taraftarsın ki böyle düşünebiliyorsun, biz çakalım kalan maçlarda ne olursa olsun, biz önümüze geleni yenelim yeter.
fenerin şampiyonluğunu bende istemem ama o gs li sülükler 9 puandan nasıl şampiyonluğu verirsiniz diye o kadar alaycı konuşuyorlardı, şike var diyorduk yine de pis pis sırıtıyorlardı, bu sene şike de yok heyecanla bekliyorum ligin sonunu onların bize dediklerini aynen ben diyeceğim onlara nasıl 9 puandan şampiyonluğu verirsiniz diye

Abicim biraz anlatım bozukluğu olsa da alıntıladığın mesajda da aynı şey söyleniyor be zaten? Bir sakin. :)

İlker Yazıcıoğlu
24.04.2012, 15:39
Bu sene ilk defa bir kadro yapayım o da biraz iddealı olsun dedim:

--------------Tolga--------------
Sekan---Giray---Mustafa---Cech
Burak---Zokora---Colman---Alanzinho
--------------Adrian--------------
--------------Halil--------------

Olcan ve Volkan formsuzlukları nedeniyle yedekte:)

Olcan'ın ölüsü bile bu takımda oynamalı.Topu ileriye taşıyabilen bir Alan bir de Olcan var zaten....

İlker Yazıcıoğlu
24.04.2012, 15:41
Öyle bir ihtimal yok. Pilot takım as takımla aynı ligde oynayamaz.

Bu doğru mu?Çok ilginç.E peki ya süper lige çıkarlarsa ne olacak?

İlker Yazıcıoğlu
24.04.2012, 15:43

Hocam dost most mevzusu olmamalı.Her koyun kendi bacağından asılır.Her takım kendisi için oynamalı zaten.Sen o dönem Sebat'a iki puan vermişsen,olma zaten şampiyon değil mi?Fazla duygusal yaklaşıyoruz malesef bazen!!

Trabzonspor 61
24.04.2012, 15:57

Bu sene şike olmadığını nereden biliyoruz. :)

Cafer Bulur
24.04.2012, 16:45
Senol hoca antrenman öncesi son dönemin en uzun toplantisini yapmis,nedendir acaba?

Benim icin gayet basit,takimimizin önümüzdeki sürecte önemli bir misyonu oldugu icin.

Su islerine senol hoca kadar önem verseydi takim,su anda sampiyonluga kosuyorduk.

Seviyorum seni senol hocam,sagol varol.......

Soner Albayrak
24.04.2012, 16:49
bu maçı almalıyız herşeye rağmen. Gs yenilgilerinden ciddi rahatsızlık duyuyorum. Şampiyonu Trabzonsporun belirlediğini insanlar artık anlamalı.

legorakiss
24.04.2012, 17:24
gs şampiyon olmak istiyorsa kendi işini kendi görsün. kendi evinde yenildiği gibi gitsin kadıköyde yensin rakibini.
gs den 2 maçta en az 4 puan alcağız. feneride avini akerde yeneceğiz.
gs=fb. ikisinin de birbirinden farkı yok. 10 sene önceki gs ve bugunkü fb şikecilerin kralı

Hürgün Aygün
24.04.2012, 17:31
Hiçbir şey umrumda değil.Birini diğerine oranla da kıyaslamıyorum.Kalan 4 maçı da yenmemizi istiyorum o kadar.Baya zor bir maç....

deneme61
24.04.2012, 17:31
benım takımım ıcerde dısarda rakip ve şartlar ne olursa olsun yenmeye sahaya çıkmalı.. feneri hiç sevmem lakin bu gs yı sevdiğim sevmeliyim anlamına da gelmez.. kendi göbeğini kendi kessin herkes.. gitsin oınlar fb nın sahasında yensınler. bizi bizim sahamızda yenmesinlerde

Uğurtan
24.04.2012, 17:57

Çıkamayacak işte.

Statü gereği bir altındaki çıkar.

Veya hakkını devreder v.s...

1461 Trabzon sahibinin Trabzonspor olduğu bir şirket.

Çıkamaz yani kesinlikle...

DeAgLeMaNyAq
24.04.2012, 17:57

Gençlerbirliği Oftaş nasıl bir takım değişikliklerle Hacettepe olduysa 1461 Trabzon'da o şekilde bağlarını koparır yoksa bizi küme bile düşürmeye kalkar bunlar... :) Bknz. Ankaraspor...

POYRAZ
24.04.2012, 18:03
Ge-se'ye gömmeliyiz.

kudu_61
24.04.2012, 18:11
şimdiye kadar bu lig de şampiyon olan takım ben olmadıktan sonra beni ilgilendirmediyse gene ilgilendirmiyor ki gay se yenebiliyorsa ezikleri yensin bana ne
ben maçıma bakarım
sırf o selçuğu üzgün görmek içinh yenerim

Hatice Aslan
24.04.2012, 18:35
Zokora Reis'in Bjk maçından sonra ki röportajı.

Beşiktaş karşılaşmasına dönersek, kadın taraftarlar müthiş bir atmosfer yarattı. Neler hissettin?

Erkekler kusuruma bakmasın ama Beşiktaş maçında kadınlar, birlikte olduklarında ne tür güzellikler yaratabileceklerini gösterdiler. Bize öyle bir destek verdiler ki kendimizi hiç baskı altında hissetmedik. Maçın her anında bize olumlu katkı yaptılar. Eğlenceli tavırlarıyla bize pozitif etki ettiler. Saha içinde ben ve takım arkadaşlarım bunu hissettik. Sizi hiçbir şekilde baskı altına almayan, hem size hem rakibe saygı duyan taraftarlar tribünde olduğunda sizin de saha içinde işiniz oldukça kolaylaşıyor.

Bu, diğer maçlarda stres ve baskı hissediyorsunuz demek mi?

Kadınlar büyük bir kitle halinde tribünde bulunduklarında futbolun eğlenceli ve sevimli tarafına daha fazla ilgi gösteriyorlar. Bu da baskıyı azaltıyor. Erkekler sürekli golü düşünüyor.

gokhan_61_
24.04.2012, 18:43
cinconu iki macta da yensek ne güzel olur!
bizi avni akerde 3-0 yenmislerdi:mad::mad:

SeRHaD
24.04.2012, 19:13
Herkes cimbom'u yenmemizi istiyor.Ben istemiyorum.Benim istediğim Fenerbahçe'nin elinden bi kez daha şampiyonluğunu almak,bakın çalmak demiyorum almak.her yendiklerinden sonra şike olmadıgını kanıtladık dediler.benim tek derdim Fener'i yenmek o kadar.

İlyas Özdemir
24.04.2012, 19:14
açıkçası maçtan umudum yok 2-0 kaybederiz inşalla yanılırım

Cafer Bulur
24.04.2012, 19:15
Herkes cimbom'u yenmemizi istiyor.Ben istemiyorum.Benim istediğim Fenerbahçe'nin elinden bi kez daha şampiyonluğunu almak,bakın çalmak demiyorum almak.her yendiklerinden sonra şike olmadıgını kanıtladık dediler.benim tek derdim Fener'i yenmek o kadar.
Hem gs ye hem de fb ye celme takmaliyiz,her takima ayni mesafede oldugumuzu kanitlamak icin.

Cevremde kimle konussam hepsi Trabzon gs ye asilmaz diyor bu benim kanima dokunuyor ve her Trabzonsporluya da dokunmali...

mk.esen35
24.04.2012, 19:19
en gıcık olduğum takım cincon.dost görünüp arkadan kuyu kazan cinsinden bunlar.inşallah kazanırız

Ogün YAZICI
24.04.2012, 19:20
feneri de yeneriz o zaman.ne dediğinizin farkındamısınız? çıkıp cimboma maç verirsek fenerden ne farkımız kalır?kaldı ki bu gs'nin de yıllardır vurdukları darbeleri unutmuyoruz...

Hasan YAYLI
24.04.2012, 19:29
Bu hafta Gs yi yenip fenerin öne geçmesini sağlamalıyız,sonra 5. hafta da Fb yi yenip gs nin tekrar öne geçmesini...son haftada kadıköyde gs kupayı kaldırırsa o staddan canlı çıkabilecek fb taraftarı olacağını sanmıyorum ben :D

SeRHaD
24.04.2012, 19:48
Hem gs ye hem de fb ye celme takmaliyiz,her takima ayni mesafede oldugumuzu kanitlamak icin.

Cevremde kimle konussam hepsi Trabzon gs ye asilmaz diyor bu benim kanima dokunuyor ve her Trabzonsporluya da dokunmali...

benim düşüncem yatalım değil zaten.Endişelerim var.ilk cümleni de yazmam gerekirdi.eğer yeneceksek ikisini de yenmeliyiz.Bende fatih terimin o mimiklerine,engin ve selcuk'un oralarda olmasına tahammül edemiyorum.Fakat ben Takımımızda Cimbomu yenecek potansiyel görüyorum.Fakat biliyoruz ki fener maclarında ne kadar iyi oynasakta sacma sapan sekilde yeniliyoruz.korkum bu.Ben Gs ve FBliler derbiyi konusurken dedim ki.Gs yenilecek fakat biz feneri yenerek Gsnin kadiköye sampiyon cıkmasını saglayacagız.Böyle hissediyorum.Bana göre fener bjk ile iki macta da puan kaybedebilir.Fakat biz gsi yenerde fenerde bjk'i yenip lider olursa sevinemem gsi yendiğimize

bilgehan83
24.04.2012, 19:54
tam tersine play offlarda gs yi iki maçta da yenelim,son maçımız fenerle eğer fener bizi yenip şampiyon olacaksa yedek kadroyla sahaya çıkalım..fener şampiyon olsun..ortalık öyle bir karışır ki gs de olaya girmiş olur..uefa gelir fenere bir ceza verir, play offlar ve bu sene 2011-2012 sezonu şampiyonsuz tescil edilir..biz de geçen yıldan kalan kupamızı alırız.olur mu olur..uefa nın tavrı herşeyi belirler.gs de şampiyon olamazsa avazı çıktığı kadar bağırır..o zaman iki kız kardeşi daha bir heyecanla izleriz, masa başlarında nasıl kıvırdıkları yönünde...

önemli not: trabzonsporumun dışındaki hiçbir şampiyonluk benim umrumda değildir...a takımı b takımı farketmez..

Nzdrovia
24.04.2012, 19:58

Mesela ispanya 2.liginde Barcelona Athletic var, 1. veya 2. oluyorlar , La Liga'ya çıkamıyorlar ondan sonraki takım çıkıyor..

Sibel
24.04.2012, 20:04
Hesap zamanı!

zwartezee
24.04.2012, 20:18
2003-04'de bizi Trabzon da 4-2 yenip şampiyonluktan ettiler. O zaman golü atan Necati ve Hakan maçtan sonra biz Büyük takımız bunun gereğini yaptık diye açıklama yapmıştı. Tarihimizin en kötü sezonu olan 2001-02'de istanbul'da GS maçında Trabzon kümeye diye bağıran GS taraftarının sesi hala kulaklarımda. Gecen sezon yaşanan selçuk olayı vs... fb'nin şampiyonluğunu istemiyorum ama gs maçından kesinlikle galibiyet istiyorum

.....
24.04.2012, 20:33
Erkekler kusuruma bakmasın ama Beşiktaş maçında kadınlar, birlikte olduklarında ne tür güzellikler yaratabileceklerini gösterdiler. Bize öyle bir destek verdiler ki kendimizi hiç baskı altında hissetmedik..

İşte gs maçını kazanmak için bir neden daha.

Bayan taraftarımız oyunculara baskı oluşturmuyor. Gol yesek bile atacağız diye düşünüp kendilerini telaşa sokmuyorlar.

Demek ki Trabzon taraftarı takımı baskıya sokuyo. Burdan onu çıkarıyoruz.

Bu baskıyı rakip takıma uyguladığımız zaman çok şeyi aşmış olacağız.

Sibel
24.04.2012, 21:23
İşte gs maçını kazanmak için bir neden daha.

Bayan taraftarımız oyunculara baskı oluşturmuyor. Gol yesek bile atacağız diye düşünüp kendilerini telaşa sokmuyorlar.

Demek ki Trabzon taraftarı takımı baskıya sokuyo. Burdan onu çıkarıyoruz.

Bu baskıyı rakip takıma uyguladığımız zaman çok şeyi aşmış olacağız.

Ben biraz tersini düşünüyorum. Bizimkiler gole giderken bir çığırtı kopuyor, şahsen ben olsam dikkatim dağılırdı, futbolcuları bilemiyorum. Onlarda ters etki yapıyorsa iyi...

Royal Heart
24.04.2012, 21:28
Kimseye, hiçbir şeyi kanıtlamaya ihtiyacımız yok. Kendimize yakışanı yapalım sadece.

Şentürk
24.04.2012, 21:30
içerde yenmeliyiz kesinlikle, dışarda ne olacağını bilemem ama avniakerde bunları mutlaka yenmeliyiz.

Sefa Murat Dokuz
24.04.2012, 21:35
Bu maçı kazanmamızı çok istiyorum ama şikeciler asla şampiyon olmamalı.

objek
24.04.2012, 21:39
BU macta hersey olabilir hakem sb,li cikabilir her vurdugumuz gol olabilir isin icinde balli fener var):
kimisi irkcilikla! ugrasiyor kimisi bes puanlik farki koruma yerine fantazi futbolu oynuyor birisi borc batagindan nasil cikarim derken sb,,de diyorki siz bu islerle ugrasa durun beni sampiyonluk disinda hic birsey kesmiyor

Ali Turhal
24.04.2012, 22:05
Avrupa Ligi mi Şampiyonlar Ligi mi;)

Sizde biliyorsunuzki şmp ligi hayalinde üstünde itopik ama Avrupa kupası kesin,

zorroid
24.04.2012, 22:55
Cezam yeni bitti ama yok bu maçı verelim yok şu maçı alalım diye yazanlar hangi takım taraftarı olmak istediklerini sorgulasınlar..Yoksa ben sövüp bir ceza daha alacağım. Ulan gaysenin febeden ne farkı var? Terbiyesizliğe devam etmeyin ne olur...

Nadir Bekar
25.04.2012, 00:26
sırf selcuk yüzünden gs ye kinim var insallah iki macdada fark yaparızda selcukda fatih terim de mal olur kalır

sessizkral_1
25.04.2012, 00:33
kendi sahasında gs yi yenemeyen fb lilerin bizim maçı vereceğimizi düşünmeleri nekadar ironik

bu maçı kazanabilirizde kaybedebilirizde.çıkıp maçımızı oynarız

ama bu tepkiler hiç değişmez

bursasporun şampiyon olduğu sene fener deplasmanında herkes yenileceğimizi maçı vereceğimizi düşünüyordu..

onursuzlar..unutkan olurlar..;)

sessizkral_1
25.04.2012, 00:36
kendi sahamızda hem gs hem fb yi yenip 2. olmayı hedeflemeliyiz.

Trabzonspor sadece bunu tartışabilir ;)

Cem Akyüz
25.04.2012, 00:53
Önce bu kahpeleri bir yenelim sonra diğer maçlara bakarız.

yavuzbaha
25.04.2012, 02:16
"Fner şampiyon olmasın diye bu maçta galibiyet istemiyorum" diyen taraftarlar a diyorum ki ....kendinize gelin,bu muzspor değil TRABZONSPOR....kim olursa olsun şampiyon,bize ne...biz çıktığımız her maçı aynı heyecanla yenmek için oynarız...nokta

POYRAZ
25.04.2012, 05:44
Insallah bu mactan galip gelecegiz.
Son dakika golleriyle, rakibi 10 kisi biraktirmalarla, penaltilarla,
lehine calinan bolca düdüklerle Cimbok ittirile kaktirila
planli bir sekilde bugünlere getirildi.
O 3 puani yatira kaldira alacagiz Insallah.

Fatih Özkan
25.04.2012, 06:20
İlk yarıdan sonra 3-0 muhabbeti yapan, 3'ü bir arada diyen ĞS'liler...
Hangi amaçla Ceyhun'u oyuna aldığı bilinen Fatih Terim...
Düştünüz ulan elimize!
Allah büyüktür!
Şöyle bi gelin hele...

Külünkoğlu
25.04.2012, 08:22
Eze eze galatasaray'ı da fenerbahçe'yi de yenmek en büyük dileğim. Sonra yesinler birbirini iki domuz.
Biz şampiyon olamadıktan sonra bize ne kim şampiyon olmuş olmamış.

Trabzonspor ve Trabzonsporlu ötesine berisine bakmaz karşına kim çıkarsa çıksın tutumunu değiştirmez.

Faik Yılmaz
25.04.2012, 08:34
Kimse kusura bakmasın ama benim için galibiyet ya da mağlubiyet umrumda değil...

Sezon başı yine şampiynluğa oynayacak ,

Avrupada adından söz ettirecek ,

Türkiye Kupasında sonuna kadar gidecek bir takım hedeflemiştik...

Ama sezon başı İnter galibiyeti neredeyse 1 sezon hepimizi uuttu....

Lige süper finale katılmamızın sembolik bile anlamı olmayacak şekilde katıldık...

Avrupada 11 maç oynadık ama vasatı aşamadık.... İnter maçı haricinde bir atılımımız olmadı..

Elimizde kalan son kale olan Türkiye Kupasında ise şuursuzca , isteksizce bir şekilde elendik.....

Hal böyle iken Feneri yenelim Gsyi ezelim gibi lafların benim için bir anlamı olmuyor...

Şampiyonu belirlemenin iğne ucu kadar anlamı yok benim için....

Benim için başarı Şampiyon olmaktır

Türkiye kupası almaktır

Avrupada tur ve turlar atlamaktır...

Gerisi benim için boş laftır......

sessizkral_1
25.04.2012, 10:12
Son dakika golleriyle, rakibi 10 kisi biraktirmalarla, penaltilarla,
lehine calinan bolca düdüklerle Cimbok ittirile kaktirila
planli bir sekilde bugünlere getirildi.

kusura bakma ama buna katılmıyorum bence adamlar gayette iyi top oynuyorlar ve bu sene şampiyonluğu hakettiler.

örneğin bizden giden selçuk,enginin orada neler yaptığı ortada.biz ise gönderdiğimiz oyuncuların yerine kimseyi alamadık (egemen,selçuk,jaja)

ama bunun konuyla bir alakası yok gs yi yenmek için sahaya çıkacağız ;)

ozturk
25.04.2012, 10:25
Erdal Hos ‏ @erdalhos Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
Geçmiş yıllarda son 3 hafta şampiyonluk ve düşme potasındaki takımların maçları neden aynı saatte oluyordu? Bu sene?

albatros
25.04.2012, 10:45
biz galatayı ezecez beşiktaş da febeşi.
en güzel senaryo bu.

zarge
25.04.2012, 11:03
bu maçtaki hakem kararlarına dikkat

nedenmi?
eğer gs bu sene şamp.olamazsa tff o koltukta kalamaz
ve işler iyice karışır

mutluhayri
25.04.2012, 11:05
biz galatayı ezecez beşiktaş da febeşi.
en güzel senaryo bu.

Bence bundan daha güzel senaryo şu;

Biz GSyi yensek, FB de BJKyi yense ve lider olsa.

Daha sonra da biz FB yi yensek GS yine lider olsa. Bence mükemmel ötesi bir durum olur. :)

Ustaalioğlu
25.04.2012, 11:09

cincon kendisi yenseydi o zaman, bana ne, ben bu maçı kazanmak isterim tabiki, fener maçını kazanmayı 10 kere isterim o da ayrı bir mevu...

macuka
25.04.2012, 11:14
Bu macta bizim takımımıza karsı bir hakem faciası yasanacagi icin seyretmeye bile tenezzül etmeyecegim bir karsılasma.bizim takim bu maci 11 kisi tamamlayamacaktir, var mı iddiaya giren?:)

Fatih ÇOLAK
25.04.2012, 11:57
Zokora'nın oynamama ihtimali varmış (sakatlık), işallah oynar, şu sıralar en ihtiyacımız olan futbolculardan Zokora...

Ayrıca GS tarafı masa başında çalışıyor, bariz hakem hataları olması muhtemel (aleyhimize):

http://www.fotomac.com.tr/Galatasaray/2012/04/25/aydinusun-10-hatasi

azelea
25.04.2012, 12:11

Daha sonra da biz FB yi yensek GS yine lider olsa. Bence mükemmel ötesi bir durum olur. :)

hangi skrlarla olur bilemem ama şikeciler son haftaya lider olarak avni akerde ağırlasak 2 sene önceki 'tarih tekerrürden ibarettir' kaidesince aynı şeyler yaşanırmı sizce.

GS-BJK "2-2 mi?" ççç ççç

Emirhan Makul
25.04.2012, 12:16
Ben kim şampiyon olacakmış umursamıyorum umarım 2 maçda da gs'den puan ve puanlar alırız, ligde önemsediğim 2 maç var 2'side bu gs maçı. Bu karaktersiz klübe ve kibirli insanlara öyle bir acı yaşatalım ki unutamasınlar.

umitçebi
25.04.2012, 12:50

Daha da güzel Bir senaryo yazayımmı :D
biz gs yi yencez bjk fb yi yencek biz gs yi yine yencez bjk fb yi yine yencek biz fb yi yencez bjk gs yi yencek ve son hafta biz bjk yi yencez gs fb berabere kalcak THE CHAMPİONNN TRABZONSPOR :DDDD

kürşat61
25.04.2012, 14:50
Zokora'nın durumu belli değimiş henüz.

Eğer oynamaz ise bu maç ile ilgili umutlarım azalır.

güneyli
25.04.2012, 15:34
Bu macta bizim takımımıza karsı bir hakem faciası yasanacagi icin seyretmeye bile tenezzül etmeyecegim bir karsılasma.bizim takim bu maci 11 kisi tamamlayamacaktir, var mı iddiaya giren?:)
Ben giriyorum iddiasına..1 kutu madlen çikolatasına..Bende bizim takım 10 kişi den az tamamlayacak diyorum..

ağasarlı
25.04.2012, 16:00
bence takım 10 kişi filan tamamlamayacak.. sonuç olarak iddamız yok.. gergin olan taraf gs. bence onlar 10 kişi kalır...

Cafer Bulur
25.04.2012, 16:06
Ben giriyorum iddiasına..1 kutu madlen çikolatasına..Bende bizim takım 10 kişi den az tamamlayacak diyorum..
Macin hakemi cüneyt cakir mi yoksa?:rolleyes:

POYRAZ
25.04.2012, 17:46
el birliğiyle gsyi şampiyon yapmak istiyolar medya hakemler federasyon bizim bu oyunlara düşmememiz lazım trabzonun trabzondan başak dostu yok selçuk'u nasıl çaldılar elimizden adam gol kralı oldu ya
Renkdas, Selcuk bizim beceriksizligimiz ve vurdumduymazligimiz sonucu gitti.
Selcuk'u bizim elimizden almak onlarin haddine degildir.
Sen elindeki adama zamaninda imza attirmayi becereme sonra "Caldilar" de.
Bu dogru degil. Adamin bonservisi zaten elindeydi yani serbestti.
Her takimda da oynayabilecek bir oyuncuydu, tok bir oyuncuydu ve gitti.
Biz elimizde tutmak isteseydik ne Cimbok nede digerleri alamazdi onu.
Ayrica gol krali olmadi.
Saygilar.

UĞUR DURTAŞ
25.04.2012, 18:20
**
gs nin şampiyonluk şansı olmadığı yıl fb ile şampiyonluğa oynuyorduk o hafta ts-gs maçı vardı hakan şükür bu maçtan 2-3 gün önce gönlüm ts nin şampiyonluğunda diye açıklama yaptı rahat kazanacağımızı düşündüğümüz o hafta gs bize trabzonda 4 gol attı hiç bir iddaası olmamasına rağmen.....

aslında bizim dışımızdaki insanlar özellikle fb liler bana siz gs ye veya bjk ye bizlere davrandığınız gibi daha doğrusu gs ve bjk ye sempati duyduğumuzu söylüyorlar....bende istanbul takımlarının bizim gözümüzde hepsinin aynı olduğunu söylüyorum.

cumartesi günü takım olarak kenetlenerek başta selçuk ve engin olmak üzere tüm gs lilere bizi unutamayacakları bir gün yaşatmalıyız.

tolga
celuska,mustafa,giray,cehc
zokoro,colman
volkan,adrian,olcan
halil

Fatih Öztürk
25.04.2012, 18:22
kuddusiye verirler diye tahmin ediyorum.

Cafer Bulur
25.04.2012, 18:37
kuddusiye verirler diye tahmin ediyorum.
Bu tam bir felaket olur bizim icin.

Böyle bir sacmalik olursa,yönetim agzini acip gözünü yummali...

Burçak
25.04.2012, 21:08
Bobilerde GAYsaraylılar için hazırlamışlar :D

http://radorecdn.bobiler.org/upload/photographs/26684853817.gif

macuka
25.04.2012, 21:14

Tamam girdik.

9 un alti ortada olsun o zaman:) hakemin ne yapacagi belli olmaz:)