PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 3. Hafta | TRABZONSPOR 2 - 4 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

orhan42
28.04.2012, 23:12
maçı radyodan dinledim her zamanki gibi..1-0'a kadar durum dengedeydi.10 oldu tekrar durumu toparladık derken 2-0 ve 3-0 oldu..İkinci yarı 3-1 yaptıktan sonra 4 olmasaydı bence 3-3'e giderdi.Sanki daha bi canlı oynadık gibi.Bu arada hocaya sallamalar artmış gene..Haklılık payı var bana göre ..Bu sene hocamız formsuz.Ama geçen seneki geyseyi gözünüzün önüne getirin.Bir de bu seneyi..Adamlar,ujfalusi,elmander,8 numaralı oyuncu,melo,ebue gibi nokta transferlerle ve ek olrak semih gibi Aydın gibi oyuncuları tekrar kazanarak bu hale geldiler.allah aşkına ilk saydıklarımdan Selçuk ve elmander'i çıkarın bakın geyse ne hale düşüyor..Bana göre o muhteşem takımı oluşturan iskelet kadroyu koruyamayan yönetim baş suçludur..İnşallah kalan 3 maçta en azından adam gibi top oynarız da başımız önde gezmeyiz..

cakalkerem
selçuk için söz filan almadı...salladı...onur için bile kalacak dedi daha sözleşme imzalamadı kaç ay sonra zar zor imzalandı

Erhan Atalay
Şikeciler buraya gelip küfür ediyor onu anladık, bizimkilerde onlara sövüyor hadi onuda anladımda, fenerliye sövene burada söven Trabzonluları anlayamıyorum

mekatronik
rizelilerinde ordudan veya samsundan asagi yani kalmiyacagi icin cikmalarini istemiyorum ne yalan söyliyeyim

Ne istiyosunuz rizelilerden anlamadimki arkadas sebat düşmesin diye macı veren kimdi fenermiydi at gözlüklerini çıkarın artık rizeliler hakkinda bişeyler yazarken kalbi Trabzonspor için atanlarida duşunun

leviathan_-1461
28.04.2012, 23:13
Su son 8 ayda yapilan Antrenman programini bir gözden gecirin, sonra yeniden yapilanan bir takimin bunlari yapip yapamayacagini bir daha düsünün:)

antreman pragramına bakmama gerek yok, en fazla iki ayda bir taım uyumlu hale gelebilir..örnek istiyorsan gs ye bak..Takımda iki futbolcu birine pres yaparken arkadaki futbolcu ne yapacağını bilmiyorsa burda bir sorun vardır..maçın sonuna doğru sanırım ufalujiye doğru 4 kişi pres yaptık, adam tek pas attı 4 üde oyundan düştü..Takımın sahaya yayılması ve uyum sıfır..

cakalkerem
28.04.2012, 23:14
maçı radyodan dinledim her zamanki gibi..1-0'a kadar durum dengedeydi.10 oldu tekrar durumu toparladık derken 2-0 ve 3-0 oldu..İkinci yarı 3-1 yaptıktan sonra 4 olmasaydı bence 3-3'e giderdi.Sanki daha bi canlı oynadık gibi.Bu arada hocaya sallamalar artmış gene..Haklılık payı var bana göre ..Bu sene hocamız formsuz.Ama geçen seneki geyseyi gözünüzün önüne getirin.Bir de bu seneyi..Adamlar,ujfalusi,elmander,8 numaralı oyuncu,melo,ebue gibi nokta transferlerle ve ek olrak semih gibi Aydın gibi oyuncuları tekrar kazanarak bu hale geldiler.allah aşkına ilk saydıklarımdan Selçuk ve elmander'i çıkarın bakın geyse ne hale düşüyor..Bana göre o muhteşem takımı oluşturan iskelet kadroyu koruyamayan yönetim baş suçludur..İnşallah kalan 3 maçta en azından adam gibi top oynarız da başımız önde gezmeyiz..

biz kimleri transfer ettik :)

Yiğit Gayretli
28.04.2012, 23:15
@Fatih Öztürk

Sorun şu ki; burası Tolga'ya öyle şeyler söyleme yeri değil. Ne düşündüğünüze değil, nasıl anlattığınıza müdahale ediyoruz. Mecburuz.

Ömer Sak
28.04.2012, 23:15
Bügünü unutup yarinki 1461 Trabzon macina önem vermemiz lazim. Bu sene tek umudumuz bu gencler. InsAllah yarin yeterince seyirci destekler takimimizi.

Ali Turhal
28.04.2012, 23:16
Ne demiştik organize işler bunlar ne zaman kendimiz için oynarsak işte ozaman ist takımları bizden korksun ama ençok fener maçını bekliyorum bence sezonun en ilginç maçı olacak hatta camia olarak hazırlanacağız ve inşallah güzel bir son olacak

serdaracıl
Boşverin Selçuk'u daha yetenekli gençler var onlara bakalim

Fatih Öztürk
takımın 4 gol yiyen,bir o kadarda çocukca hatalar yapıp yenilgideki baş sorumlu tolgadır.sil yorumu yönetici.sil bunuda

cakalkerem
28.04.2012, 23:17
tolga şimdiye kadar iyi oynadı bu maçta kötü oynayabilir olabilir ama hataları çok basitti...dinlendirilmeli birkaç maç

Mustafa Ayazoğlu
28.04.2012, 23:18
2003-04 Avni Aker'deki 4-2 GS galibiyetinde sokaga dokulen Fenerli dostlarima hatirlatma, her 4-2 onlari mutlu etmek zorunda degil

bir twit

gri_gokkusagi
Onur'un da sözleşmesi 1,5 sene sonra bitiyordu ama uzatılabiliyormuş demekki,

Selçuk'ta ciddi bir yönetim fiyaskosu var kabul etmek lazım.

Egemen için suçlamıyorum mesela yönetimin O'na tavrı vardı ve uzatmadı.

ya neyin derdini yapıyoruz şenol hocada dedi biz selçuktan memnunduk ama o kalmak istemedi... seni istemeyeni neden bu kadar degerli yaparız anlamıyorum...

Tayfun Aydın
Giray Mustafa Tolga Serkan şuan için para kazanılıp kurtulabileceğimiz oyuncular. Olcan a ne olduğunu anlamadım. Bu defans seneye devam edecek seyretmeye bile değmez.

Fatih Öztürk
@Fatih Öztürk

Sorun şu ki; burası Tolga'ya öyle şeyler söyleme yeri değil. Ne düşündüğünüze değil, nasıl anlattığınıza müdahale ediyoruz. Mecburuz.

kardeşim beni dünyaya rezil eden kaleciye oyuncuya teknik direktöre methiyetler düzmemmi bekleniyor.burası değil orası değil gidip antuyamı anlatalım derdimizi.

İlker Yazıcıoğlu
28.04.2012, 23:19
Tolga bence psikolojik olarak da çok yoruldu.Kaleciliğini ve de özverisini çok beğeniyorum ama zaman zaman kendi moralini bile bozacak hatalar yapıyor.Bence Onur'a artık yer verilmeli 11'de...

DNA-TS
Hala kendime gelemedim selcuk adisinin gol sevincimi gozumun onundn gitmiyor Hadi engin dengesizi hirs yapti senol hocaya ,sana ne oluyor selcuk.

gri_gokkusagi
takımın 4 gol yiyen,bir o kadarda çocukca hatalar yapıp yenilgideki baş sorumlu tolgadır.sil yorumu yönetici.sil bunuda

yok silmesin buda senin utancın olsun ayıpdır yahu tolgayı eleştirmek ayıptır nankörlüktür

Tayfun Aydın
28.04.2012, 23:20
kardeşim beni dünyaya rezil eden kaleciye oyuncuya teknik direktöre methiyetler düzmemmi bekleniyor.burası değil orası değil gidip antuyamı anlatalım derdimizi.

Karakterini bilmesem maçı sattı diyecem bu nasıl bir rezalettir.Barajın arkasında beklemek.

Cyzio
28.04.2012, 23:21
Degerli renktasim,

ön yargi hic birimize bir sey katmaz.

Ben kimseye ön yargili davranmamaya calisiyorum.

Yapici elestiri yapanlari asla elestirmem. Siz örnek verin, kulp takmayiz yani, merak etmeyin.

Vizyonumuzun genislemesi icin her zaman alternatifimiz olmasinin gerektigini düsünüyorum. Alternatif vermeden "bu gitsin, su kalsin" diye baslayan yorumlarida ciddiye almamaya calisiyorum.

Ben de o zaman şu kadarını söyleyeyim. Orduspor Hector Cuper'i getirebiliyorsa, ondan hem futbol potansiyeli, hem tesis, hem de şehir olarak çok ileride olan Trabzonspor, daha kaliteli veya en az onun kadar nam yapmış yabancı bir teknik direktör getiremez mi?

Ama Şenol'a tanıdığı engin müsamahayı ona da göstermek kaydıyla.

.

Selçuk ve kız arkadaşıyla uğraşırken beni unuttunuz galiba :).

.

altinkaya08
Kaleci Tolgayı yediği gollerden dolayı eleştirebilirsiniz ama ne kişiliğine nede Trabzonsporluluğuna kimse dil uzatamaz ayıptır günahtır..

Yiğit Gayretli

Yahu her seferinde dert anlatmak zorunda mıyız bu şekilde? Kimse Tolga'yı eleştirmeyin demiyor ama "kazma" ne yahu? Bu olmaz işte. Öbür türlüsüne kimse karışmıyor.

Tolga'yı güzelce övmenin de yermenin de yeri tabi ki burası...

Fanatik34
Romantizm güzel bir sey.

Sampiyonlugua oynuyorduk ve sampiyon olduk.

Kendi kendimize comak sokmak olurdu bu, ne kadar Selcugun karaktersiz oldugunu düsünsemde, ona ihtiyacimiz vardi.

Yönetim keske imza attirabilseydi ama olmadi.

Bedava gidecek olan Selcugu hic oynatmamak bedava göndermekten daha kötüdür. En azindan 6 ay daha performans gösterdi. Sampiyon olduk...hem Yönetim, hemde Senol Hoca Selcuk´un gidecegini cok iyi biliyordu. Onun yerine pekala bir adam alabilirdin, bu niye comak sokmak oluyor? Bir yabanci alma hakkin daha vardi.

Kamil Çakmak
28.04.2012, 23:22
Yahu olay bitmiş Hala selçuk muhabbeti yapıyorsunuz. Gerimi gelcek selçuk yooook. bizim yenilmemizin sebebi selçuk değil. bu kodroda selçukta olsa yenilirdik. senin forvet in yok defansın b.ktan. Yahu bırakın artık bitti o iş.,

Mustafa Ayazoğlu
28.04.2012, 23:22
tolga 40 maç oynadı hepsinde mükemmel olamazdı.
play of neden oynadığımız belli değil, fark olmuş bilmem kaç

cubido
28.04.2012, 23:24
Neden anlamamakta direniyorsunuz arkadaslar. Biz trabzonlu veya trabzonsporlu oldugumuz icin trabzon bize sempatik geliyor. Turkiye'de yasayan insanlarin bor cogunun hayalinde istanbul'da yasamak var.
Eger sohret olmak gibi bir niyetin varsa istanbul takimlarinda oyanayacaksin. Sohretin meyvelerini yiyeceksen istanbul'da yasayacaksin.
Selcuk trabzon'a gelmeden once ona bizim verdigimiz parayi 3 ist takiminindan biri verseydi zaten bize gelmezdi. Ersun hoca takimin basinda olsa belki yine gelmez manisa'da kalirdi.
Burak ayni donemde gelmedi. Sonra alicisi kalmayinca mecburiyetten geldi.
Yabancilarin hepsi para icin geliyor.
Bu adamlar firsatini buldugunda kaciorlar trabzon'dan. Ben de uzuluyorum gitmelerine ama sizin gibi kizmiyorum. Ben egemen'e de selcuk'a da hakkimi helal ettim cunku son maca kadar sahada en cok kucadele eden oyuncularin basinda geliyordu bu iki oyuncu.
Egemen konusu biraz karisik. Yonetim isteseydi egemeni takimda tutardi. Egemn gittiken sonra bile hep trabzon'da mutl oldugunu soyledi.
Selcuk konusunda sadri sener'in gazina geliyorsunuz. Adnan polat secimi kaybettikten sonra selcuk gs ye imza atti. Ama adnan polat ne dedi" biz devre arasinda selcuk'la anlasmistik".
Trabzonspor yonetimi egemen'in de selcuk'un da bjk ve gs ile anlastiklarini ligin bitmesine 8-10 mac kala biliyorlardi. Sadece taraftar tepkisinden cekindikleri icin yalanladilar.
Birakin artik su adamlara sovmeyi sovulecek birileri varsa tas gibi takimi dagitan yoneticilerdir.
Selcuk gol atinca niye seviiyor diyen arkadaslar bir de olaya onun acisindan bakmayi deneseniz. 25 bin kisi 3 yil ekemgii yedigiiz yerde ananiza sovuyor. Gol atinca siz ne hissederdiniz?
Ben de eskiden futbolcularimiz trabzonlu olsun isterdim ama artik umurumda bile degil. Baris memmis gibi altyapidan oyuncumuz cikaagina our kivrak gibi oyuncularimiz olsun.
Tonlarca parayi alip yatan adrianlar gelecegine adam gibi futbol oynayip herseylerini sahaya veren selcuk'lar egemen'ler gelsin.
Artik kabul edelim bu bir is. İdeali tabiki taraftari oldugn kulupte oynayippara kazanmak ama bu yakalayamiyorsak ben nereli veya hangi takimli olduguna degil sahada ne verdigine bakarim.gerisi lafi guzaf...

Fanatik34
28.04.2012, 23:25
Diyorsun baskan taa o zaman biliyordu Selcugun imza atmayacagini. Bilerek kongrede milleti yaniltti, öyle mi?

Bence ayip ediyorsunuz. O günlerde kesin imza atacagina dair söz almisti.Hafizaniz iyi ise, 16 ay öncesine bir gidin. Ocak ayi basi, kamp baslamis ve Senol Günes o kampta Ortasahaya adam ariyor, Sezer´i Baris´i ve digerlerini o bölgede deniyor, hemde devamli, Selcuk güya sakat (ama degil)

İlker Akçay
Boşverin onu,bunu gençler,dostlar,kardeşler Etik Kurulu raporunda temiz çıkmışız,bu lanet akşamı güzel bitiriyoruz Allah'ın izniyle :)

Oruç
Yıllar geçtikçe forumun kalitesi daha çok düşüyor.

İşin kolayı da yöneticiye sallamak.

Üyelik bedava nasılsa.

Cyzio
28.04.2012, 23:27
Boşverin onu,bunu gençler,dostlar,kardeşler Etik Kurulu raporunda temiz çıkmışız,bu lanet akşamı güzel bitiriyoruz Allah'ın izniyle :)

Güvenilir mi?

Vallahi çok sevineceğim (Temiz olduğumuzdan şüphem yok da, temiz çıkacağımıza fair şüphelerim var. Aynı şey değil.)

.

memozcan
28.04.2012, 23:27
doğru söze ne hacet.. adam hiç bir aut atışında ortasahayı geçemiyor, geçen de taca çıkıyo, degajlar direkt rakibe.. bu sene ilk yarı hariç tolganın kariyerinde yani 2004 ten beri ona her top gelişinde yüreğim ürpermiştir.. adam bana güven vermiyor önündeki defansa nasıl güven versin..

hakan arıkan geçen gün trabzona gelmiş yöneticilerle görüşmüş, muhtemelen kalecilerden biri gidiyo demek umarım tolga gider, giderken de para kazandırır ve bizde hayır duası ederiz kendisine...

Tayfun Aydın
28.04.2012, 23:28

O nasıl oldu bi ayrıntı verirmisiniz ne bu ya zırt pırt değişiyor.

Fatih Öztürk
28.04.2012, 23:28
Yahu her seferinde dert anlatmak zorunda mıyız bu şekilde? Kimse Tolga'yı eleştirmeyin demiyor ama "kazma" ne yahu? Bu olmaz işte. Öbür türlüsüne kimse karışmıyor.

Tolga'yı güzelce övmenin de yermenin de yeri tabi ki burası...

Yiğit.anlamak istemiyorsun galiba.yada yöneticisin diye duygularını saklayarak cevap veriyorsun.kardeşim bu takımın bazı oyuncuları bu akşam mücadele etmedi.buna şenol hocada dahil.herkesin gözü üzerindeki bir maçta takımı sabote edercesine hatalar yapamazsın.buna kimsenin hakkı yok.bunada verilecek elbet ağır ithamlarımız olmalıdır.küfürmü ediyoruz.hayır.bu akşam kazmalık yapmadımı kardeşim yalanmı konuşuyorum.geri pasında dışarıya çıkan topu içeri tokatlayıp rakibe pozisyon veren başka bir kaleci görmedim hayatımda.bu tolgaya noluyorsa galatasaray maçlarında bir haller oluyor.noluyoruz kardeşim.bu ne aymaz bir oyundur.bumudur büyük Trabzonspor.

turphan
28.04.2012, 23:29
Neden anlamamakta direniyorsunuz arkadaslar. Biz trabzonlu veya trabzonsporlu oldugumuz icin trabzon bize sempatik geliyor. Turkiye'de yasayan insanlarin bor cogunun hayalinde istanbul'da yasamak var.
Eger sohret olmak gibi bir niyetin varsa istanbul takimlarinda oyanayacaksin. Sohretin meyvelerini yiyeceksen istanbul'da yasayacaksin.
Selcuk trabzon'a gelmeden once ona bizim verdigimiz parayi 3 ist takiminindan biri verseydi zaten bize gelmezdi. Ersun hoca takimin basinda olsa belki yine gelmez manisa'da kalirdi.
Burak ayni donemde gelmedi. Sonra alicisi kalmayinca mecburiyetten geldi.
Yabancilarin hepsi para icin geliyor.
Bu adamlar firsatini buldugunda kaciorlar trabzon'dan. Ben de uzuluyorum gitmelerine ama sizin gibi kizmiyorum. Ben egemen'e de selcuk'a da hakkimi helal ettim cunku son maca kadar sahada en cok kucadele eden oyuncularin basinda geliyordu bu iki oyuncu.
Egemen konusu biraz karisik. Yonetim isteseydi egemeni takimda tutardi. Egemn gittiken sonra bile hep trabzon'da mutl oldugunu soyledi.
Selcuk konusunda sadri sener'in gazina geliyorsunuz. Adnan polat secimi kaybettikten sonra selcuk gs ye imza atti. Ama adnan polat ne dedi" biz devre arasinda selcuk'la anlasmistik".
Trabzonspor yonetimi egemen'in de selcuk'un da bjk ve gs ile anlastiklarini ligin bitmesine 8-10 mac kala biliyorlardi. Sadece taraftar tepkisinden cekindikleri icin yalanladilar.
Birakin artik su adamlara sovmeyi sovulecek birileri varsa tas gibi takimi dagitan yoneticilerdir.
Selcuk gol atinca niye seviiyor diyen arkadaslar bir de olaya onun acisindan bakmayi deneseniz. 25 bin kisi 3 yil ekemgii yedigiiz yerde ananiza sovuyor. Gol atinca siz ne hissederdiniz?
Ben de eskiden futbolcularimiz trabzonlu olsun isterdim ama artik umurumda bile degil. Baris memmis gibi altyapidan oyuncumuz cikaagina our kivrak gibi oyuncularimiz olsun.
Tonlarca parayi alip yatan adrianlar gelecegine adam gibi futbol oynayip herseylerini sahaya veren selcuk'lar egemen'ler gelsin.
Artik kabul edelim bu bir is. İdeali tabiki taraftari oldugn kulupte oynayippara kazanmak ama bu yakalayamiyorsak ben nereli veya hangi takimli olduguna degil sahada ne verdigine bakarim.gerisi lafi guzaf...
Bravo, denilecek her şeyi dediniz

Sinan Sağlam
Neeee biri Hakan Arıkan mı dedi?????

hodlu
Koooskoca Barcelona 55 dakika 11-10 oynadığı ve 2-0 önde olduğu bir maçı 2-2 bitirdi.Aynı bizim 96 yılındaki kaybettiğimiz maç gibi oynadılar. Adamlar futbol bu olur böyle skor deyip yoluna bakıyor ve istifa eden hocalarına adeta yalvarıyor gitme diye.Ya bizde olsaydı bu iş ne olurdu bir düşünün....

Cyzio
28.04.2012, 23:30
Yıllar geçtikçe forumun kalitesi daha çok düşüyor.

İşin kolayı da yöneticiye sallamak.

Üyelik bedava nasılsa.

Espri kalitesinden bahsediyorsanız, beni yöneticilere ihbar edin.

.

ağasarlı
şu saatten sonra, şu rezil oyundan sonra, ne kupa isteme hakkımız var, ne şike iddiası yapma hakkımız var.. rezil oynadık.. utanıyorum.....

Fatih Öztürk

şakadır :D

KüçükGolcü10
Sırf tolgaya suç bulmak, çok acımasızlık olur.. Kötü oynuyor, kaç maçdır böyle.. Şenol hoca onu dinlendirmeli artık.

Takımımıza gelince, bu kadar genç, bu kadar hızlı bir takıma sahipiz ama niçin skora gidemiyoruz anlamıyorum.. Defansımız zaten yok gibi birşey.. Yol geçen hanı.. galatasaray bugün hallaç pamuğuna çevirdi defansımızı..

Neyse, zaten şampiyonluk iddiamız yoktu ama en azından şampiyonlar ligi için önemli birmaçtı.

İlker Akçay
Güvenilir mi?

Vallahi çok sevineceğim (Temiz olduğumuzdan şüphem yok da, temiz çıkacağımıza fair şüphelerim var. Aynı şey değil.)

.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=112486&interstitial=true

Onur Akyüz
28.04.2012, 23:31
ya neyin derdini yapıyoruz şenol hocada dedi biz selçuktan memnunduk ama o kalmak istemedi... seni istemeyeni neden bu kadar degerli yaparız anlamıyorum...

Çünkü adam değerli bir futbolcu,

Evindeki 2 maçı takımına almış,ligi domine etmiş çok yönlü ve pahalı bir futbolcu.

7-8m €'ya satmış olsaydık kimse sesini çıkarmazdı,ama zamanında imza attırmayarak ve bedelsiz göndermek elestirilebilecek bir konu.

Sefa Alış
28.04.2012, 23:32
Keşke bu maç topiği baştan misafirlere kapatılsaydı,angutların forumunda burada bazı renkdaşların maçı verdik gibi saçma sapan yorumlarını yayınlıyolar forumlarında.
Biz bugün şanssızdık,Tolga kötüydü, fenerbahçe gs maçında topmu oynadıda kazandı.topla oynama yüzdeleri bizden daha azdır,ama şans işte ve kaleci faktörü ne yazıkki.Tolga çok kötüydü bu maç.

Cyzio
28.04.2012, 23:32

Teşekkürler. İnşaallah doğru çıkar.

yavuzbaha
28.04.2012, 23:34
Kaleci Tolgayı yediği gollerden dolayı eleştirebilirsiniz ama ne kişiliğine nede Trabzonsporluluğuna kimse dil uzatamaz ayıptır günahtır..
Şu maç için,eleştire eleştire Tolga mı eleştiriliyor...Şu takımda Tolga nın olması Allahın bize bir lütfu...takımdaki kaynaşmada Tolga nın rolu büyük,aynı zamanda çok iyi bir Trabzonsporlu...ve bana göre Dünya çapında bir yıldız,çok iyi bir kaleci....Gs takımı kendi sahasından oyun başlatıyor ve bizim stoperlere gelene dek bir Allah ın kulu basamıyor,bu ne rezalet,bu konuşulmuyorda Tolga mı konuşuluyor...ADrian denen futbolcuya peruk tak,kız takımında oynat,birAllahın kulu farketmez,bu ne rezalet...Giray denen adam beni çıldırtıyor,bir adam kestiği tüm topları rakibe mi atar arkadaş...İşin özü takımda yetenekli topçu sayısı çok ama çok az...ve ben defalardır söylüyorum Celutska en iyi stoperde oynuyor ama hala bek e koyuluyor....takıma transfer edeilen çoğu oyuncu saman alevi tipli oyuncular...90 dakika ısıran 1 tane dahi topçumuz yok,bugün Colman 90 dakika ısırdı gerçi ama o da maç seçiyor....Tekra etmekte fayda var,şu adrianı seneye takımda görürsem bir daha maça gidersem,bir daha Trabzonsporla ilgilenirsem namerdim aga...Son not,her ne kadar herkes eleştirse de bence Henrique de cevher var,işletecek hoca arıyor
.....................

Tayfun Aydın
28.04.2012, 23:34

Yönetici dediğin böyle olacak moral sıfırken toplayacak :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

memozcan
28.04.2012, 23:35
evet , trabzona gelip yöneticilerle görüşmüş.. bizim maçlardaki performansını düşünürsek casillas ayarında ama yurtdışı maç tecrübelerine bakarsak kova yaşar ayarında...:)

Tekke
28.04.2012, 23:35
Tolga yorulmuş...

Halil forvet değil...

Olcan 8 maçtır yoklarda ???

Giray-Mustafa Bankasyaya...

Zokora-Colman daha ne yapsın...

Serkan, emekliliği gelmiş...

Cech-Celutska 3. sınıf...

2 YABANCI STOPER+OYUN KURUCU+FORVET ALMAYACAKSANIZ, SENEYE LİGTV Yİ İPTAL EDELİM :(((

Bülent AKBULUT61
28.04.2012, 23:36

neşem yerine geldi be hemde muhteşem bitiriyoruz

ağasarlı
28.04.2012, 23:36
fenerin satın aldığı eskişehir maçın şike ise bu akşam oynadığımız(oynayamadığımız) maç şikenin alası olmalı.....
şu saatten sonra her şey boş. takım nerde?? motivasyon nerde? inanç nerde?? şenol hocam. sen nasıl motive ettin oyuncuları Allahını seversen

Fatih Öztürk
28.04.2012, 23:37
Tolganın kişiliğine ve Trabzonsporluğuna Allahın kulunun tek kötü cümlesi yok.
sapla samanı ayıralım. Tolga çok bariz hatalar yapıyor.defans iyiykende aynı kötüykende.
Onur gibi yetenek abidesi kalecimiz varken Tolganın kalede durması aleyhimizedir.

owi61
seneye umarım polonya belçika vs. yerine fransa almanya brezilya gibi pazarlara yöneliriz

Tayfun Aydın
Tolga yorulmuş...

Halil forvet değil...

2 YABANCI STOPER+OYUN KURUCU+FORVET ALMAYACAKSANIZ, SENEYE LİGTV Yİ İPTAL EDELİM :(((

Celu hariç katılıyorum

Oruç
Espri kalitesinden bahsediyorsanız, beni yöneticilere ihbar edin.

.

Fazla alınganlık iyi değildir. Bunu benden iyi bilirsiniz.

Sizi kastetsem açık açık yazarım.

Fanatik34
28.04.2012, 23:38
şu saatten sonra, şu rezil oyundan sonra, ne kupa isteme hakkımız var, ne şike iddiası yapma hakkımız var.. rezil oynadık.. utanıyorum.....Isinizde calisirken, bir gün kötü is cikarmisken patrona gidip "Patron bugün moral olarak bitigim, benim maasimi ödemesende olur" diyormusunuz?

ağasarlı
neşem yerine geldi be hemde muhteşem bitiriyoruz

bu saatten sonra kupada gelse istemem bu rezil oynudan sonra...

Yaşar
Sahaya adeta rakibe ''yenin bizi de gidelim'' diyen futbolculardan oluşan bir takım izlettirdiler, utandım, yerin dibine girdim.
Colman ve Zokora dışında kafası maçta olan bir tane oyuncu yoktu maçta.
Raibi rahatsız etmekten çekinen futbolcular, maç boyunca faul yapmamaya yemin etmiş gibiydiler.
Yaptığımız ilk 2 faulde 2-0 yenik duruma düştük.
Neyse ki Gs takımı da bizim oynamak istemememize ayak uydurmak durumunda kaldı da tarihi rezillik yaşayacağımız bir geceyi, birkaç utanç maçlarından birisi daha olarak bitirmiş olduk.
Bu takım ya çıkar adam gibi mücadele eder, Arena'da Gs'yi yener ve kafamızı yerden kaldırır.
Ya da milyon dolarları cebe indiren ve benim psikolojimi bozan futbolcular topluluğu yaptıklarının hesabını verirler.
Biz başka takım taraftarına benzemeyiz.
''O takımın şampiyon olamasını istemem, bu olsun'' düşüncesiyle o formayı krletmeye kimsenin hakkı yoktur.
Fb maçında da aynı mücadeleyi yaparsanız, o taraftar bu kez sizler için sahaya iner, haberiniz olsun.

Ümit Küçük
28.04.2012, 23:39
o haber 61 haberi bana çok inandırıcı gelmedi

yorumsuz6117
Yok sevgilisi istememiş falan hikaye hepsi. Parayı verirsen her futbolcu kalır.

gri_gokkusagi
Çünkü adam değerli bir futbolcu,

Evindeki 2 maçı takımına almış,ligi domine etmiş çok yönlü ve pahalı bir futbolcu.

7-8m €'ya satmış olsaydık kimse sesini çıkarmazdı,ama zamanında imza attırmayarak ve bedelsiz göndermek elestirilebilecek bir konu.

ya adam atmak istemedi imzayı atsa beni göndermezler diye düşünmüş olabilir... o yüzde diyorum selçuk muhabbetine girmek istemiyorum selçuk kendine yakışanı yaptı...

hasan8861
28.04.2012, 23:42
bu futbolculara fizik kondisyondan önce biraz mantık ve zeka yüklenmesi şart!!gelecek seneye inşallah gelecek seneye demeyeceğimiz bir takım kurulur bu sene şampiyonlar liginde oynadığımız oyun dışında elde ettiğimiz hiçbir başarı yok,daha ilginci bu kadar kötü futbola rağmen 3. sırada oluşumuz..sahada oyuncularımızın çoğu kapasiteleri kadarınca ellerinden geleni yaptı eksik olan isteksizlik,amaçsız olmaları ve Trabzonspor ruhuna sahip olmamaları

Sefa Alış
28.04.2012, 23:43
Şu maç için,eleştire eleştire Tolga mı eleştiriliyor...Şu takımda Tolga nın olması Allahın bize bir lütfu...takımdaki kaynaşmada Tolga nın rolu büyük,aynı zamanda çok iyi bir Trabzonsporlu...ve bana göre Dünya çapında bir yıldız,çok iyi bir kaleci....Gs takımı kendi sahasından oyun başlatıyor ve bizim stoperlere gelene dek bir Allah ın kulu basamıyor,bu ne rezalet,bu konuşulmuyorda Tolga mı konuşuluyor...ADrian denen futbolcuya peruk tak,kız takımında oynat,birAllahın kulu farketmez,bu ne rezalet...Giray denen adam beni çıldırtıyor,bir adam kestiği tüm topları rakibe mi atar arkadaş...İşin özü takımda yetenekli topçu sayısı çok ama çok az...ve ben defalardır söylüyorum Celutska en iyi stoperde oynuyor ama hala bek e koyuluyor....takıma transfer edeilen çoğu oyuncu saman alevi tipli oyuncular...90 dakika ısıran 1 tane dahi topçumuz yok,bugün Colman 90 dakika ısırdı gerçi ama o da maç seçiyor....Tekra etmekte fayda var,şu adrianı seneye takımda görürsem bir daha maça gidersem,bir daha Trabzonsporla ilgilenirsem namerdim aga...Son not,her ne kadar herkes eleştirse de bence Henrique de cevher var,işletecek hoca arıyor
.....................

Takım olarak kötüydük tabikide ama Tolga diğer maçlardaki performansına göre kötüydü denilebilir. Stoperlerimiz, Giray ve Mustafa ikiside patlamaya hazır bomba gibi,defansta büyük sıkıntı var.Adrian heralde Trabzon'un yemiş olduğu en büyük kazıktır.Polonya'nın en pahalı transferi bu adam ,bu polonya sevdalılığı neyse bizde artık.Henrique ye gelirsek sana katılıyorum bir cevher var fakat Şenol hoca Türk oyunculara verdiği şansı yabancılara vermiyor.Sebebini bilmiyorum açıkçası.Aykut gibi oyuncuyu orta sahaya monte etmeye çalıştı hiç bir maçta bize önemli bir katkısı olduğunu hatırlamam Aykut'un.Ama Şenol hoca ısrar üstüne ısrar neyse sakatlandıda kurtulduk.

yavuzbaha
28.04.2012, 23:44
Tolganın kişiliğine ve Trabzonsporluğuna Allahın kulunun tek kötü cümlesi yok.
sapla samanı ayıralım. Tolga çok bariz hatalar yapıyor.defans iyiykende aynı kötüykende.
Onur gibi yetenek abidesi kalecimiz varken Tolganın kalede durması aleyhimizedir.
Zamanında ben Umut bulut un Gökhan Ünal dan daha iyi bir forvet olduğunu söylerdim,kimse inanmazdı ve şimdi de diyorum Tolga Onur dan daha iyi bence,hele yan toplarda 2 kat iyi...
bu maça bakalım

1.) freekick yan ağlara takıldı,kale nin sağ ve solunda 50 şer cm yerden giren toplarda kaleci suçlanmaz,hele ilk golde hiç suçlanamaz
2.) 2 nci golde dönerek çok sert gelen topta harika plonjon yaptı ama top yine kaleye girdi,çoğu kalecinin kıpırdamadan yiyebilecği bir goldü
3.) ne yapabilir di ki ???
4.) nerde senin sol bekin ??? ebue rahatça alıyor ve vuruyor,ne yapacak Tolga ?
....Allah aşkına Tolga bu sene biçok maçta mucizevi kurtarışlar yaptı,hem bu maç için eleştirilecek o kadar şey varken Tolga ya gelebilmek insafsızlık bence

Cyzio
28.04.2012, 23:48
Fazla alınganlık iyi değildir. Bunu benden iyi bilirsiniz.

Sizi kastetsem açık açık yazarım.

Diğer mesajlarınızda da ismim geçmiyordu. Yani açık açık yazmamıştınız.

Neyse en azından bu mesajınızda yer almadığım için teşekkürler.

.

fteotdgs
28.04.2012, 23:48
Bu sezon bir bitse de gitsek artik... Ne yazik ki tahmin ettigim gibi GS'nin, FB'nin figuranligini yapiyoruz playofflarda. 3 mac kaldi degil mi? Hic degilse Fener'e yenilmeyelim Trabzon'da.

Cyzio
28.04.2012, 23:49
Sevgili cerasus;

Herhalde bu gece bana cevap yazmayacaksınız. Ben artık çıkıyorum. İnşaallah yarın sabah Fener'in düştüğü müjdesiyle uyanırız.

.

Ogün YAZICI
28.04.2012, 23:50
ben futbolcuların maça asılmadıklarını düşünmüyorum düşünmek istemiyorum.eğer sahada gs'nin şampiyon olmasını isteyen bir trabzonsporlu zihniyet varsa zaten zeka seviyesinde sorun vardır.o adamdan kurtulmak lazım.gs'nin bu sezon şampiyon olması demek bana göre önümüzdeki 5 sene ligi forse etmesi demektir...

Oruç
28.04.2012, 23:51
Diğer mesajlarınızda da ismim geçmiyordu. Yani açık açık yazmamıştınız.

Neyse en azından bu mesajınızda yer almadığım için teşekkürler.

.

Diğer mesajlarda sizin mesajları alıntılıyorum. Takdir edersiniz ki mesajımın muhattabı da diz oluyorsunuz.

Yıllar geçiyor ama sizin espri kalitenizde bir değişiklik olmuyor. Bakın açık açık yazdım.

:)

leviathan_-1461
28.04.2012, 23:52
Zamanında ben Umut bulut un Gökhan Ünal dan daha iyi bir forvet olduğunu söylerdim,kimse inanmazdı ve şimdi de diyorum Tolga Onur dan daha iyi bence,hele yan toplarda 2 kat iyi...
bu maça bakalım

1.) freekick yan ağlara takıldı,kale nin sağ ve solunda 50 şer cm yerden giren toplarda kaleci suçlanmaz,hele ilk golde hiç suçlanamaz
2.) 2 nci golde dönerek çok sert gelen topta harika plonjon yaptı ama top yine kaleye girdi,çoğu kalecinin kıpırdamadan yiyebilecği bir goldü
....Allah aşkına Tolga bu sene biçok maçta mucizevi kurtarışlar yaptı,hem bu maç için eleştirilecek o kadar şey varken Tolga ya gelebilmek insafsızlık bence

1. golde tolga barajı kurdurdu, barajın açık bıraktığı yani kollaması gerektiği yerden golü yedi, görmedim dedi..nasıl görmediyse..2. golde durduğu yerden sıçramayı denemek yerine bir adım atıp sıçrasa on kere çıkarırdı o topu, daha önce çıkardığınıda gördük..3. golde aldığı posizyona bakarsan ne kadar yanlış olduğunu görürsün, dizleri üzerine çkmek yerine, sol taraftaki açı zaten kısıtlı, o tarafa zor vurur, sağ tarafa doğru uzansa o topu alırdı..Bunlar demek değilki tolga maçı sattı, aksini idda edende nankörün önde gidenidir..Tolga bizi çok maç kurtamıştır, canı sağolsun..

memozcan
28.04.2012, 23:54
bu maça bakalım

hatta diyorsunki kurtardıklarını da sayarsak alacaklı bile çıkabilir tolga:)

altinkaya08
28.04.2012, 23:55
[QUOTE=FATİH ÖZTÜRK;1918436079]Tolganın kişiliğine ve Trabzonsporluğuna Allahın kulunun tek kötü cümlesi yok.
Onur gibi yetenek abidesi kalecimiz varken Tolganın kalede durması aleyhimizedir.[/QUOT

Onca harika maç çıkardı neredeyse ağzıyla kuş tuttu ama bi size yaranamamış anlaşılan..

Sinan Sağlam
28.04.2012, 23:57
Selçuğun sevgilisi dediniz de aklıma bizde 2 sene top oynayan Cale'nin nişanlısı geldi...

Elin Hırvat'ı bırak sevgilisini nişanlısını bırakıp para için memleket değiştiriyor bizim yeni yetme Selçuk sevgilisinin hasretine dayanamıyor öyle mi???

Atardın imzayı sonra GS verirdi bonservısını paşa paşa giderdin...

Kimse sana neden gittin diye kızmadı ki " TS den başka bir takımda oynamam " dedikten sonra yangından mal kaçırır gibi liglerin bitmesinden 5 gun sonra GS ye ımza attıgın için kızdı...

Gs'ye imza atmayan Okan , Emre neyse sen de öylesin işte... Bunun için Fatih Tekke bu taraftarın kalbindedir...

Yaşar
28.04.2012, 23:57
Bugünkü rezillikte en son eleştirilecek adamların isimleri yine ilk başa yazılmış.
Celutska, Cech, Adrian, Henrique Tolga'dan daha mı iyiydi?

yavuzbaha
28.04.2012, 23:59
1. golde tolga barajı kurdurdu, barajın açık bıraktığı yani kollaması gerektiği yerden golü yedi, görmedim dedi..nasıl görmediyse..2. golde durduğu yerden sıçramayı denemek yerine bir adım atıp sıçrasa on kere çıkarırdı o topu, daha önce çıkardığınıda gördük..3. golde aldığı posizyona bakarsan ne kadar yanlış olduğunu görürsün, dizleri üzerine çkmek yerine, sol taraftaki açı zaten kısıtlı, o tarafa zor vurur, sağ tarafa doğru uzansa o topu alırdı..Bunlar demek değilki tolga maçı sattı, aksini idda edende nankörün önde gidenidir..Tolga bizi çok maç kurtamıştır, canı sağolsun..
İç Yan ağlara giden topta kaleci suçlanır mı arkadaş ya

leviathan_-1461
29.04.2012, 00:03
20 küsür metreden gelen topta suçlanır abi..Zaten kollaması gereken yer orasıydı..Topu alamasan bile sıçra bari..

yavuzbaha
29.04.2012, 00:04
Bugünkü rezillikte en son eleştirilecek adamların isimleri yine ilk başa yazılmış.
Celutska, Cech, Adrian, Henrique Tolga'dan daha mı iyiydi?
Adrian ı bu listeye yazma kardeşim ya....diğerleri hiç olmazsa kötü oynuyor ama Adrian ın sahada hangi sporla ilgilendiği bile belli değil...Akıl alacak iş değil arkadaş....Almanya dan bir gurbetçi Adrina ilk alındığında "Polonya da 5 milyon avro luk topçu varda Alman menajerlerin bundan haberi yok ha" demişti...halı sahada beraber maç yapsak tanımyan biri Adrian ın profesyonel topçu olduğunu anlamaz

Yiğit Gayretli
29.04.2012, 00:05
Selçuğun sevgilisi dediniz de aklıma bizde 2 sene top oynayan Cale'nin nişanlısı geldi...

Elin Hırvat'ı bırak sevgilisini nişanlısını bırakıp para için memleket değiştiriyor bizim yeni yetme Selçuk sevgilisinin hasretine dayanamıyor öyle mi???

Atardın imzayı sonra GS verirdi bonservısını paşa paşa giderdin...

Kimse sana neden gittin diye kızmadı ki " TS den başka bir takımda oynamam " dedikten sonra yangından mal kaçırır gibi liglerin bitmesinden 5 gun sonra GS ye ımza attıgın için kızdı...

Gs'ye imza atmayan Okan , Emre neyse sen de öylesin işte... Bunun için Fatih Tekke bu taraftarın kalbindedir...

Öyle deme Sinan abi. Kendisi "Trabzonspor'lu Selçuk" olarak hatırlanmak istiyordu, başardı!

atigol
29.04.2012, 00:09
bu saatten sonra kupada gelse istemem bu rezil oynudan sonra...

Arkadaş senin gayen nedir ısrarla aynı konu üzerine yazıyorsun...biz bu senenin kupasını istemiyoruz... geçen sene hakkımız olan kupayı istiyoruz... hey allahım yaaa

r9emre
29.04.2012, 00:10
Hala neyin kafasını yaşıyor bu akşamki maçtaki rezaleti göremeyenler resmen ilahi kısmetle ilk 60 dakika 7-8 gol yemekten kurtulduk. Hayatımda en çok rezil olduğum, utandığım maçtı. Hiç bir maç böyle hissetmemiştim.

Bazıları savunuyor ya yukarıda Şenol Hoca değil miydi geçen sene 6 derbinin 5'ini kazanan diye? Peki onlara soruyorum.. O derbileri kazanan takımdaki Egemen'i kim aldı? Selçuk'u kim aldı? Giray'ı kim aldı? Ceyhun'u kim aldı? Onur'u kim aldı? Tamam sustum. Ama sadece yönetim suçlu bunları teknik direktörün isteği doğrultusunda bire bir transfer eden de aynı yönetim bu sene Adrian'a Barış Özbek'e o kadar paralar döken de aynı yönetim. Bu sene yönetim suçlu ama Şenol Hoca'nın hiç bir katkısı yok. Şenol Hoca dese ki Ersun Hoca gibi ben şu adamı istiyorum stopere şu adamı istiyorum forvete dese yönetim hayır almayız mı diyecekti? Gülünç olmayın. Yönetimin teknik direktör isteği doğrultusunda geçmişte yaptıkları yapabileceklerinin kanıtıdır. Futbolcuların elden kaçırılması, bir ton hatası bir kenara yönetimin ben bu transfer bu takımın kurulmasından bahsediyorum. Bu kadro ne olursa olsun böyle bir futbolu ve hem kupadan hem ligden böyle uzak kalacak kadar da kötü bir kadro değil.

memozcan
29.04.2012, 00:12
İç Yan ağlara giden topta kaleci suçlanır mı arkadaş ya
abi allah aşkına yaa, bu sene kaç tane maçta kalemizi ilk bulan şut gol oldu farkında mısınız.. cincon frikik kazanınca neden ben tırstım acaba, mondragon bu ülkede 4-5 sene kaleceilik yaptı kaç tane frikik golü yedi, iç yan ağlar diyosunuz da o top daha içeriye düşse bile tolga o topa uçacak hamleyi bile yapamazdı , bacaklarına dikkat edin pergel gibi açmış ve toparlayamadı bile..

ve iddia ediyorum duran toptan gol yemeseydik kolay kolay gol yemezdik...

cerasus
29.04.2012, 00:12
Selçuk ve kız arkadaşıyla uğraşırken beni unuttunuz galiba :).

.

Evet, gercekten atlamisim yazdiklarinizi. Kusura bakmayin.

Dediginize gelirsek.

Hector Cuperdan daha "donalimli" birini getiremez miyiz?

Bence tartisilir bu konu. Avrupaliyi buraya getirmek cok zor. Avrupali dedigimden kastim Avrupa futbolunda yer edinmis manasini tasiyor, yani nüfus cüzdaninda Alman, Fransiz yazani kast etmiyorum.

Izlenmeyen bir lige kimse gelmek istemez. Cok para sayarsaniz belki gelir ama bu seferde uzun ömürlü kalmaz. Ben bugüne kadar asiri derece cok para verilen bir oyuncunun veya teknik direktörün tuttugunu görmedim. 1-2 istisna olabilir. Yada siz bana Arabistandan izlediginiz futbolculari sayabilir misiniz? Buda bize gelse keske diye?

Teknik direktörde öyle. Parayla Türkiyeye gelecek teknik direktör tatil yapmaya gelir.

Hector Cuper'in kariyeri mesela 1990'larin sonunda, 2000'lerin basinda kaldi. 10 senedir cok "düstü". Hic bir devamliligi, basarisi, istikrari, güzel futbolu yok.
Ama kariyeri yinede fena sayilmaz. Bundan daha iyisini bulmak bir kere zor. Bulduk diyelim, getirmesi dahada zor.

Ama su soruyu sorsaniz: getirilmeli midir?

Senol Günes gitmek istediginden sonra getiril melidir.

Trabzonspor modernlesmesi gerekir. Teknik direktör sorunumuz bence su an en son siralarda. Senol Günes Avrupaliya es degerdedir benim gözümde. Essiz bir teknik direktördür.

Bizim Senol Günes'den veya Sadri Sener'den önce gelen sorunlarimiz var.

Bunlari halletmeden ben böyle "istifaaa" 'cilara karsiyim.

Istikrar basari getirir. Bkz: Sadri Sener. Ersun Yanalli dönemden gelen futbolcularla birlikte gecen sene sampiyon olduk. Samp. Ligi gördük. 2 kupa kaldirdik (biri yolda, bir ikincisini belki oynatirlar).

Benim futbol bilgim pek genis degildir ama her basarili külübün arkasinda her zaman tek bir seyi gözlemlemisimdir. O da istikrardir. Barcelonasindan, Bursaspora kadar bu böyledir.

yavuzbaha
29.04.2012, 00:15
20 küsür metreden gelen topta suçlanır abi..Zaten kollaması gereken yer orasıydı..Topu alamasan bile sıçra bari..
nasıl yani kollaması gereken yer orasıydı !!! frikick kullanan 2 tarafa da vurabilir,baraj üstünden ters tarafa da vurabilir....frikik golunda Tolga tam da durulması gereken yerde duruyordu ama top çok zor yere gitti...istersen eskiden kalecilik yapmış biriyle konuş bunu

r9emre
29.04.2012, 00:15
Yabancı gelecekse Lucescu gelsin onun dışında hiç biri bize fayda getirmez, zarar getirir.

leviathan_-1461
29.04.2012, 00:19
nasıl yani kollaması gereken yer orasıydı !!! frikick kullanan 2 tarafa da vurabilir,baraj üstünden ters tarafa da vurabilir....frikik golunda Tolga tam da durulması gereken yerde duruyordu ama top çok zor yere gitti...istersen eskiden kalecilik yapmış biriyle konuş bunu
abi sormama gerek yok..bir tarafa baraj kurdurur diğer tarafı kaleci kollar..Barajı kurdurduğun yere giderse top senin şansına, tuabilirsen tutarsın kimse sana birşey demez(ilk yarıdaki gs maındaki gibi) fakat kolladığın köşeden gol yemek hatadır..

Taha Muhammet
29.04.2012, 00:19

:D:D:D gol yiceni anladığın zaman sıçrıcan tabi:D

Ertan OKUMUŞ
29.04.2012, 00:20
Hala neyin kafasını yaşıyor bu akşamki maçtaki rezaleti göremeyenler resmen ilahi kısmetle ilk 60 dakika 7-8 gol yemekten kurtulduk. Hayatımda en çok rezil olduğum, utandığım maçtı. Hiç bir maç böyle hissetmemiştim.

Bazıları savunuyor ya yukarıda Şenol Hoca değil miydi geçen sene 6 derbinin 5'ini kazanan diye? Peki onlara soruyorum.. O derbileri kazanan takımdaki Egemen'i kim aldı? Selçuk'u kim aldı? Giray'ı kim aldı? Ceyhun'u kim aldı? Onur'u kim aldı? Tamam sustum. Ama sadece yönetim suçlu bunları teknik direktörün isteği doğrultusunda bire bir transfer eden de aynı yönetim bu sene Adrian'a Barış Özbek'e o kadar paralar döken de aynı yönetim. Bu sene yönetim suçlu ama Şenol Hoca'nın hiç bir katkısı yok. Şenol Hoca dese ki Ersun Hoca gibi ben şu adamı istiyorum stopere şu adamı istiyorum forvete dese yönetim hayır almayız mı diyecekti? Gülünç olmayın. Yönetimin teknik direktör isteği doğrultusunda geçmişte yaptıkları yapabileceklerinin kanıtıdır. Futbolcuların elden kaçırılması, bir ton hatası bir kenara yönetimin ben bu transfer bu takımın kurulmasından bahsediyorum. Bu kadro ne olursa olsun böyle bir futbolu ve hem kupadan hem ligden böyle uzak kalacak kadar da kötü bir kadro değil.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

leviathan_-1461
29.04.2012, 00:23
:D:D:D gol yiceni anladığın zaman sıçrıcan tabi:D
sıçramasanda bir silkelen bari..http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gif

Murat GENEL
Burada Trabzon maçı satmış deyip diğer tüm sitelerde bu forum aracıgıyla paylaşılan fotograflara sebep olan tüm adamların banlanması lazım..Zaten çogu belli kişiler..Küfür edene ceza veriliyor Trabzon tarihine ana avrat küfürden beter olan lekeyi bulaştıran sitede..

Oğuzhan

Top çok zor yere gitti derken Allah aşkına kavis bile vermedi topa zaten kavis vermeye gerek yoktu kabak gibi açık olan yere plase yaptı topu adam. Üst düzey yeteneğe falan gerek yok kimse kimseyi kandırmasın o topu oraya süper ligde oynayan 20 oyuncudan 15 i atar. Barajı kendisi kurdurmuş, sonra da göremedim diye millete kızıyor golü yedikten sonra.

Dışarıya çıkan topu içeriye çeliyor adam boş kaleye giriyordu az daha.

Ozan Yazıcı
29.04.2012, 00:27
Bu aksam cyzio ve r9emre ne dediyse birebir katiliyor ve destekliyorum.

güneyli
29.04.2012, 00:37
Maç sonrası ilk yazım..maç için yola çıktım arabaya bindim benzin bitti.Maça yetişelim diye bidonla benzin aldık..Maçın 15.dakikasında tv başındaydık..Arabamın benzini bittiği gibi takımımında benzini bittiğni gördüm..maalesef bu sene çok kırılgandık..Yapılan idari yanlışlıklar bir yana çok garip bir yıl oldu..Ben 3. olalım diyorum..ha şu 3 maçtada ezilmeden oynayalım yeter..Mağlubiyet bize bu sene çok yakın oldu..Ders çıkarmak ümidiyle..

Oruç
29.04.2012, 00:51
Kesinlikle bu tiplerin forumdan uzaklaştırılması lazım.

Trabzonspor'a iftira atanlara, millete malzeme verenlere Trabzonspor'un ihtiyacı yok.

bach72
29.04.2012, 00:56
Takım kötü oynadı.Kötü futbol üzerine yorumlar yapabiliriz.Ama takım "yattı","sattı" tarzı gayriciddi yorum yapan arkadaşlar şikecilere malzeme veriyor.Yazılan abuk-sabuk mesajlar alıntılanıp kendi forumlarında yayınlanıyor.Saçmalayarak şikeci güruh'a malzeme vermeyelim.

Yaşar
29.04.2012, 01:01
Kötü oynadığımız küçük maçları kazanamadık, kötü oynadığımız derbilerde ise resmen ezildik sahada.
Aslında geçen haftaki Fb kadar ezilmedik ama onlar kadar şansımız olmadığı için 4 tane gol yedik.

CEMEFKER
29.04.2012, 01:03
Gaz’ozuna

Bu sezon “Gazozuna” (Gazoz= içi boş, gaz yapan, rahatsızlık veren, hikaye) maçların oynandığı bir sezon yaşıyoruz....

Mevcut sezon için futbol adına bizim açımızdan birşey söylenecekse şampiyonlar ligi maçları, gösterdiğimiz performans, yaşadığımız heyecanın yetmesi lazım.

“Gazozuna” maçların ayarlandığı/oynandığı bu sezon için esaslı 3-4 şampiyonlar ligi maçı futboldan aldığım tek hazdı ve heyecandı. Bu kadronun mevcut hali ile neler yapabileceğini az çok şahit olduk. Kıstas ise İnter maçları, deplasmandaki Lille maçı, her iki Moskova maçları.... Sonrasında ise süreç hatları fazlası ile gerdi ve kopardı, toparlamış hali ile buyuz .....Aksak ve sakat. Sistemin revize edilmesi lazım. Ya da silbaştan yeni bir model.

Medya Burak'ın gs' ile transfer görüşmesi olayını konuşuyor. Arkası ne olur bilemem. Selçuk İnan, Egemen, Engin, Umut'un gidişi sonrası yeni bir model oluşturulmak istenmişti ancak Burak'ın gitmesi gerçekleşirse sistem tamamen çökmüş olacak. Burak sistemin önemli bir parçası ki yükün çoğu omzunda gol adına.

Biraz şu birçoğumuzun "artık yeter git Hoca" dediğimiz adama bir kulak verirsek; zaman yoktu sistem için, motive için, hedef için....

Roma’nın aslanları açtı çünkü……

2 günde bir maç sistem mistem bırakmadı futbolcularda, teknik ekipte. En yakın ve ulaşılabilir en büyük hedef olarak şampiyonlar ligi vardı fb maçları ile ancak olmadı, onda da kadromuza Zoko cezası ile ayar yaptılar.

Şu mevcut maç yorgunu, süreç yorgunu sistemsiz halimiz ile bjk'nin üzerindeyiz, fb'nin korkulu rüyasıyız, düne kadar kabusuyduk......

Üffffff....Bu sezon için çıkalım artık şu futbol yalanından.....Bu sezon yalan bir sezon....Aslında futbol 15-20 seneden beri yalan ancak bu seneki tamamen.....

O zaman söndür ateşini belediye gazozuyla. (Vay gazozuma ilaç mı attınız nedir fb’yi Asya’da görüyorum Bankası olan......)

Fanatik34
29.04.2012, 01:07
1-2 saat öncesine kadar mesaj atanlar, belki simdi biraz olsun sakinlesmislerdir..ama hala Hoca´yi gönderme niyetinde iseler, gitsinler Sike basligina ve bu Hoca´nin neler yaptigini bir daha idrak etsinler ;)

el fanatico
29.04.2012, 01:14
şu malüm mesajları yazanlara söylüyorum. siz Trabzonspor taraftarı değil misiniz?

uzungöllü
29.04.2012, 01:17
kabul edemediğim şey en iyi zamanlarımızda dahi mesela geçen yıl gs yi en kötü en basiretsiz zamanında dahi zar zor yenebildik... biz geçen yıl ki gs kadar çok kötü olmamamıza rağmen neden bu kadar zayıf kalıp eziliyoruz...

el fanatico
29.04.2012, 01:21
......................

SEDAT
29.04.2012, 01:21
* Sonucu bende kabul edemiyorum, sindiremiyorum yazıklar olsun 1 haftadır idmanda ne yapıyorsunuz siz ?

OFLU
29.04.2012, 01:24
kabul edemediğim şey en iyi zamanlarımızda dahi mesela geçen yıl gs yi en kötü en basiretsiz zamanında dahi zar zor yenebildik... biz geçen yıl ki gs kadar çok kötü olmamamıza rağmen neden bu kadar zayıf kalıp eziliyoruz...

Vallahi bendE bu sorunun cevabini soruyordum kendime, bilen varsa aydinlatirsa seviniriz

Oğuzhan
29.04.2012, 01:25
* Sonucu bende kabul edemiyorum, sindiremiyorum yazıklar olsun 1 haftadır idmanda ne yapıyorsunuz siz ?

Allah aşkına bu Adrian'a ne çalıştırıyorlar idmanlarda takımdan ayrı koşu mu yapıyor hep :D

SEDAT
29.04.2012, 01:27
Allah aşkına bu Adrian'a ne çalıştırıyorlar idmanlarda takımdan ayrı koşu mu yapıyor hep :D

* Ben daha çok ne yiyip ne içtiğini merak etmekteyim...

uzungöllü
29.04.2012, 01:28
şöyle hafızamı yokluyorumda ezikleri ezerek yandiğimiz maç hatırlamıyorum... sadece avni aker de bjk kuşunu 3-0 yendiğimiz maç. başka da yok maalesef.

1-0 da 3 puan 5-0 da ama farklı olan galibiyetlerin tadı tarih boyunca sürer.
Allah 'ım bize de hayırlı farklı galibiyetler nasib eyle

FC-ST-PAULI-61
29.04.2012, 01:35
Yemin ediyorum Serkanin gereksiz Faulünden sonra biliyordum bu Gol diye hemen Tvnin Sesini kistim.
Selcuk bizde böyle degildi kesinlikle ama neyse bu Mac cok fenaydi.Basim agirdi bu neydi öyle.
Necatiler,Baltalar,Semihlere yeniliyoruz hemde Rezil oluyoruz.Olacak Is degil ama bu Kadroyla
ilk 8de olmamiz bile iyi.

Ali Can Salihoglu
29.04.2012, 01:37
senol hoca busene kotu bi sezon cikartiyo dogrudurda, hoca gitsin nedemek ya, ondan daha iyi birisini bulmayi geciyorum , bu sene basimizdan gecenlerden sonra bu soylemler cik kaba cok mantiksiz, agzi olan konusmasin bence..

Dawsofield
29.04.2012, 01:39
yakışmadı trabzonsporuma .. unutmalıyız bu maçı, unutturmalılar..

Vendetta
29.04.2012, 01:40
Bazı arkadaşlardan rica ediyorum ne olur bu kadar nankör olmayın. Bir maçta hatalı frikik golü yedi diye, takımı için bu zaman kadar gönülden mücadele etmiş canını dişine katmış bir kalecinin üstüne bu kadar gidilmez ki ?
Biz nasıl taraftarız Allah aşkına ? Herkes burada '' Şenol hoca suçlu, Sadri Şener suçlu, Tolga suçlu, Adrian suçlu ... '' vesaire gibi yorumlar yapıyor. Ne olur önce kendimize dönüp şu soruyu soralım ; '' Ben takımım için nasıl bir taraftarım ? '' eğer vicdanınızda kendi söylemleriniz ve yaptıklarınız için en ufak bir sızlama olmuyorsa gelin hep beraber yönetimi, teknik ekibi, futbolcularımızı suçlayalım.
Elbette alınan yenilgilerde öncelikli olarak onlar suçludur. Lakin burada asıl mesele suçlu suçsuz meselesi değil ; kâr zarar meselesidir.
Futbolcularımızı çok kolay yeriyor çok kolay göklere çıkarıyoruz. Bizim taraftarımızda gördüğüm takıma en büyük zarar veren meselelerden birisi budur. Futbolcu 15 maç harikulade bir performans sergilese Fenerbahçe maçında kötü oynasa onu doğrudan doğruya yerin dibine sokuyoruz. Sizden ricam; bazı yorumları yapmadan önce -Trabzonspor'a gönül vermiş naçizane bir takımdaşınız olarak- lütfen biraz daha insaflı davranalım.

memmedaga
29.04.2012, 01:42
fener mazi ezik,gs maci ezik...bu ne ya sivasi eskisehir bu kadar ezik oynamadi bunlara karsi

ASLINDA meselenun ozu,bizden giden oyuncu bize iki frikik golu atiyor...

ve en onemlisi bu oyuncu bizde bu kadar friki golu atmiyordu?

hani hep diyoruz bizden giden oyuncu neden daha iyi oynuyor ozellikle bize karsi oynadiginda?

SEDAT
29.04.2012, 01:44
* Trabzonspordan bahsederken Camiamızdan bahsettiğimize dikkat edelim, hele benzetme yaparken daha dikkatli olalım.

Sushi07
29.04.2012, 01:48
Hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğramadım:

- hiç bir hedefimiz kalmamış, oyuncular sezonu kafalarında kapatmış
- takım bedenen ve beynen çok yorulmuş
- bütün sene Burak odaklı oynanmış, iki maç için bu değişmez
- sıkı program yüzünden yeni bir sistem çalışılamamış
- Halil, Zokora ve Colman sakatlıklarından yarım yamalak düzelip oynamışlar

Ne bekliyorsunuz arkadaşlar. Yeni sezona düzgün hazırlanıp, TFF düzgün bir oyun planı çıkarırsa gelecek sene için ümitlerim olabilir.

lazibere
29.04.2012, 01:53
Lig bitmiş, Hala bazılarınız bazı şeyleri yenı anlıyorsunuz. yazdıklarımdan dolayı Bu sene habire ceza aldım..

Bu futbolcularla bu kadar oluruz..

Daha geçen hafta yazdım

''Keşek Play-Off a kalıp, İstanbul takımlarının keyif aracı olmasaydık diye.

fanatikdevri
29.04.2012, 01:58
Takımın oyunundan çok felç olan sol kanadı celustkanın o kanada geçmesi ile çözmeye çalışması kendimi kandırılmış hissettirdi.doğum gününde forma dilenen piotr ve yıllık 1.3 trilyonluk ferhat 3 yıllk yeni imzası kurumadı daha.bir açıklama borçlusun şenel hocam,bu nasıl bir kadro planlaması?

lazibere
29.04.2012, 02:09
Hiç birimiz ortak bir noktada buluşamadık, Şenol Hoca ne yapsın

Ben CELUSTKA dan defans oyuncusu olmaz, Sürekli hata yapıyor, Onun kademe hatalarından çok goller yedik diyorum, Bir Çoğunuz İNTER e attığı golu gösterdiniz..

Ben ZOKORA dan , Bu takımın gelecek senelerin iskeleti olamaz, Kopuk kopuk ve sadece defansa çakılı oynuyor, Maç seçiyor, Bir var 5 yok ları onuyor diyorum, Bazıalrınız Galatasaray maçında, Beşiktaş maçında ve İnter maçında şahane oynuyordu diyorsunuz, Hatalarını görmezden geliyorsunuz.

ADRİAN denen topçuya verilen 5 milyon Euro Bonservisi, SElçuk ve Egemen'in istediği fiyat farklarına verseydik, Şimdi o iki topçu da bizde olacaktı diyorum. Bazılarını hala ADRIAN nın kumaşı iyi sabredelim diyorsunuz. Ulenn Kendimize damatlık mı dikeceğiz ki kumaşına güvenelim.

HENRİGUE denen bir zat var, Topla cimnastık yapıyor ve O futbolcudan da gelecek sezonun iskeleti olmaz diyoruz. hala onun BENFİCA maçında attığı golu söylüyorsunuz ( ben Henrigue ye Rizespor ile oynadığımız hazırlık maçındakı gayri ciddi oyunu sonucu notunu vermiştim bile )

TOLGA sadece olgunlaştı ve yaşı ilerledi ve takımdakı Nadir Trabzonspor'lu futbolculardan o açıdan ayrıcalıklı yoksa Tolga 8 sene evvel galatasaray'a 4-1 yenildiğimiz maçta nasıl hatalı goller yiyorduysa yine aynılarını yiyor..Bu sene 6-0 yenilmekten kurtulduğumuz İNTER maçında kı performansı ve o maçın havasıyla çıkardığı 7-8 tane güzel maçın harcinde bana göre vasatın üzerine çıkamadı, Bu akşam kı hatalarını da hep beraber seyrettik, Hele hele 4 metre yandan kornere giden topu tekrar saha içeriisne çevirmesi varya komedi ötesiydi.. Selçuk'tan 2 tane ( bir sağ bir sol) frikik golu yedi, Aynı golleri Karabüklü oyuncudan da yedi.. Bu sene firkikten yediği 8. gol..Çok iyi dediğimiz kalecimiz, Lig tarihimizin en çok gol yiyen sezonlarını yaşattı bize..Tek başına kaleci değil elbette ama bazılarınız DEFANSİMİZ a da laf kondurmuyor:) Nasıl olacak bu golleri kım yedirtti:)

BURAK, 32 tane gol atmış olmasına rağmen, Forvet çzellikleri olmayan bir oyuncu dedim. 32 tane atan bir oyuncumuz olacağını 12 şer tane atan 3 oyuncumuz olsaydı, hem daha takım olurduk hemde bir kişiyi marke ettikkerinde komple takımızı da kilitlenmemiş olurdu. Topu ilerde tutamıyor ve top ilerde kalmayınca, Orta saha mı da ofansa desteğe gidemiyor dedim.. Dunyada forveti 32 gol atan bir takımın hedefsiz kaldığı bir takım hatırlamıyorum..

Her neyse..

takımda gerçekten kopuk kopuk oynayan ve yetenekleri kıt oyuncularımız varken Bu kadroda güzel futbol beklemek gerçekten hayaldır..Büyük maçlarda iyi oynadığımızdan bahediyouz ama Bugun Her anadolu takımı Bu Büyük maçlarda şahane oynuyor zaten, Bu ayrıcalık bize ait değil ki.

İşin özü

Bu sene geçti, Gelecek sezon Bu oyuncu Profiline Ciddi kalite katkısı gelmezse. ZOKORA ve COLMAN nın bu kadar Hucumda etkisiz kalacağı bir sezon daha yaşarsak kesinlikle başarılar hayaldır..

NOT: Bu sene laf etmekte imtina edeceğim nadir oyuncularımızdan birisi COLMAN bir diğeri ALANZİNYO dur. Kım ne derse desin, Top takımda tek bu ikisine geldiğinde benım yüreğim hop hop etti:))

lazibere
29.04.2012, 02:13
Tolga yorulmuş...

Halil forvet değil...

Doğru eksiği var fazlası yokk.

lazibere
29.04.2012, 02:14
Kımsenın bize laf kondurmaya hakkı yok...Tolga bu golleri çok yedi..Bu defans böyle goleri çok attırdı.. Bugun sabaha kadar oynasak Galatasaray'ı yenemezdik.. 4-1 olmasaydı ve 4 gun sonra bir maç daha oynamayacak olsaydık ve Bizim Feneri burda yenme ihtimalimiz olmasaydı bu Galata bize fark atardı maalesef bunu da hak ettik

lazibere
29.04.2012, 02:16
Takımın oyunundan çok felç olan sol kanadı celustkanın o kanada geçmesi ile çözmeye çalışması kendimi kandırılmış hissettirdi.doğum gününde forma dilenen piotr ve yıllık 1.3 trilyonluk ferhat 3 yıllk yeni imzası kurumadı daha.bir açıklama borçlusun şenel hocam,bu nasıl bir kadro planlaması?

Siz benım yazılarımı okuyup destek olmaktan imtina eden kişilerdensiniz. Malum burda eleştirmek genelde suç, Burda habire güzel oynadık, iyi topçularımız var demek gerekiyor da oaçıdan dedim.. Tebrikler tespitleriniz kesinlikle doğru

Erdinç Barutçu
29.04.2012, 02:17
Yine buralar "teknik direktörlerden" geçilmiyo...Tipik Trabzonspor taraftarı profili....Doğu cephesinde değişen bişi yok... Yalnış işler yapıyorsunuz... Herkes alsın bir takım, yönetsin bakalım neler yapacaksınız... Ha bu arada PS2 yada 3'de menejerlik oynamıyoruz haberiniz var değil mi?

Sefer A.
29.04.2012, 02:17
Şenol Güneş ile ilgili kaygılar şu yönde olursa kimsenin itirazı olamaz diye düşünüyorum ;

1. Sezon öncesi transfer çalışmalarında son derece pasif , futbolcu portföyü zayıf , istediği transferleri yaptıramıyor hatta ve hatta istediği transfer var mı onu bile bilmiyoruz...

2.Söylemleri hep yuvarlak , amiyane tabirle midesinden konuşuyor , yönetim eğer üzerine düşeni yapmıyorsa veya takımın paralarını çarçur ediyorsa olmadık topcularla olmadık menejerlerle, bu futbolcularla gönülsüz gönülsüz yola çıkmaktansa çıkar ben bunları istemedim ama bu yönetim bunları aldı ve ben bu şartlar altında bu takımın hocası olamam demeliydi , demedi ...

3.Şike sürecinde takımımız lime lime edilirken , Fenerbahçe'yi bile kucaklayan sevgi dolu mesajlar vereceğine geçen sene olanı biteni en iyi bilen en iyi gören kişi olarak camianın önderliğini yapmalıydı , bunu sadece bir hoca olarak değil iyi bir trabzonsporlu olarak yapmalıydı...Dünkü bebe aykut bile fenerbahcesı ıcın gogsunu sıper ederken bızım efsane kaptanımız hep idare eden yorumlar yapmamalıydı...

4.Ve işin teknik kısmına gelince ; Volkan Şen, Adrian,Henrique,Cech denen adamlar bu sezon ne kadar kotu sezon gecırseler de bu adamlar geçmişte bır seyler yaparak bu takıma geldıler... Bir hoca olarak Burak Yılmaz ve Tolga Zengın dısında hıcbır adama hıcbır artı deger katamadın , elin oğlu 20 adamını hazır tutarken bız bırak 11 kısıyı 4-5 mılyon verılerek alınan yabancılardan bıle koca sezon hıcbırsey gormedık...Engin Baytar psikopattı eyvallah da sarı kırmızılı formayla aklı sadece futbolda hem de ıstanbul gıbı bır sehırde...Bır tek futbolcuya (Burak Yılmaz) bel baglayarak takım olusturulmaz...

harfiyen katiliyorum :alkış:

titanic
29.04.2012, 02:20
Alanzinho bu takımda çok daha fazla sans bulmalı,adrian bizde değil halı sahada bıle oynayamaz, şenol hocanın ısrarcılığını anlamak da güçlük cekıyor olsam dahi bu adamın antrenmanlarda cok cok ıyı bır performans sergılediinden süphelenıyorum kı tahammul edilbiliyor. Henrike bu takımın topcusu değil ve volkan sen ya bırak bu 3-4 adamın arasından gecme cabalrını casper mısn sen. adam gıbı topunu oyna öldüdü o kadar topu . ve sahann yıldızı colman hep böyle oyna, tek basına bu kadar oluyor ıste. selçuk un frikikten gol atmasına uyuz oluyorum.Kendını trabzonspor maclarında ekstra yorması,parcaaması da sinir bozucu.şimdikims kalkıp ta demesin.abi adam profosyonel işini yapıyor dıye, profosyonellık bu değil...
Tolga kötü günündeydi, sanki yıllar öncesınde bugunu bır kez daha mı yasamıstık. Çok tanıdık sahneler yasandı. duran top organızasyonlarıyla yıkıldık. o dördüncü saçma sapan golü yemeseydık.ınanıyorumkı macı cevırebılecektık. Ya da galatasaray oynamadı ,sonrakı dakıkalrda takım dırı gözüktü. Transfer değil transferler şart. Şöyle yedeklerının bılesenı heyecanlandırabıleceği bır takım, neden olmasın.

ibrahim ŞEN
29.04.2012, 02:20
Yine buralar "teknik direktörlerden" geçilmiyo...Tipik Trabzonspor taraftarı profili....Doğu cephesinde değişen bişi yok... Yalnış işler yapıyorsunuz... Herkes alsın bir takım, yönetsin bakalım neler yapacaksınız... Ha bu arada PS2 yada 3'de menejerlik oynamıyoruz haberiniz var değil mi?
Td degilde ne? senol günes ilk geldigi sezon ve gecen sezon kı futbola bak bırde bu sene tam olarak disiplinli (kendine gore) kurdugu kadroya bak dümdüz bi takım olduk izlerken sıkılıyorum.

fanatikdevri
29.04.2012, 02:22
@Aşk-ı TS burda Trabzonspor tarafından futbol tarihinin en rezil durumuna sokulmuş,namusundan olmuş takımın taraftarladnı ciddiye alan,komplekslerinden kurtulamamış,Trabzonspor taraftarı olmaya layık olmayan kıt zekalar ve onların saçmalıklarından medet umanlar canınızı sıkmaya değecek şeyler değil.Kimin ne olduğu polis kayıtlarında,etik raporlarda yazılı.En fazla namussuz,onursuzla muhatap olmam diyip,geçiyorum şahsen,itiraz edebileni görmedim.

lazibere
29.04.2012, 02:23
Keşke BU sene İNTER le oynanamamış olsaydık, Bir O maç Hem taraftarı hemde Teknık kadroyu '' daha iyisini yapacaklar '' beklentisine iterek bizi yanılttı.

Ama maalesef bazı oyuncular bazı maçlarda ekxtra oynarlar, mesele her şartta ve istikrarda top oynayan oyunculara sahip olmaktır..

Biz taraftarlar, Her zaman gerçekleri çıplak gözle göremeyiz, Ama futbolu bilenler ve Futol oynayan Topçular takım içindekı futbolcuların yeteneklerni ve daha fazla neler yapableceklerini bilirler. Mesela Sor COLMAN'a Aykut'tan alınabilecek maksimum verimi bilir , Dolayısıyla Yetenekli oyuncularımız bu sezonun bir geçiş süreci olduğunu biliyorlardı ve Kopuk kopuk onlarda bazı maçlarda daha yi bazı maçlarda ise sahada yokları oynadılar.. Mesele COLMAN'ın İnter maçlarındakı performasını bu sezon başka hiç bir maçta göremedik. Dolayısıyla; Takımda Hedeflerde azalma olursa, Ve kalitede düşme olursa, Yetenekli oyuncularımızın her maç yıldız olmalarını beklemek biraz hayalcilik olur

Geçen sezon ki kadromuz sezon başlarken de çok eleştirilmişti ama hedefler ve başarılarla beraber, Futbolcularda beraberinde geliştiler ve Mesela SELÇUK bana göre dunyanın sayılı oyuncuları arasına girmiştir..Buna etken olan şey HEDEFİ OLAN TAKIM olmamızdı

Bu sene ADRIAN ve HENRIGUE gibi , gelecek seozn kalıp kalmayacakları belli olmayan oyuncularımızı 51. resmi maçımızda bile hala kullanamıyoruz. 3 sene evvelki kafa olsaydı bizde bunlar devre arasında giderler ve 5 aydan fazla kalamazlardı Trabzon'da ama artık o devir de değişti.

Velhasılı

Bu sene yokuz, Oyuncu da çıkartamadık mesele burda

lazibere
29.04.2012, 02:26

Biliyomusunuz, Bu tür yazıları yazmak marifet değil varsa Futbolcu ve maç hakkında sizinde bir kaç fikriniz öğrenmek isteriz.. Burası Bir taraftar forumu, Haliyle futbol-futbolcu- ve teknık direktör konuşulur.

Eğer varsa ekxtra sempati duyduğunuz şahsiyeler onların fanı olabilir ve tweter veya başka yollarla onlarla iletişime geçebilirsiniz

Erdinç Barutçu
29.04.2012, 02:26
Şenol hocaya açık mektup...
Hocam sen buraları okumadan ne adam al,ne ilk 11 kur, ne taktik ver, ne de ant. programı yap.Gerçi haklısın bizde buralarda çelişkili yazılar yazabiliyoruz.Bir futbolcuyu bir hafta haftanın adamı derken bir hafta sonra "bu adam ne kadar para alıyordu?Nerden gelmişti bu herif?Elalemin beğenmediğini takımdan gönderdiğini toplayıp aldık" dieybiliyoruz.Sen bizi iyi dinle, takımdan aldığın yıllık parayı da buralarda "feyz aldığın" adamlara bölüştür.Yoksa sen ne anlarsın futboldan hocam hiç mi sende akıl yok git başka takımları çalıştır yada sözümüzü dinle...

ibrahim ŞEN
29.04.2012, 02:31
Biliyomusunuz, Bu tür yazıları yazmak marifet değil varsa Futbolcu ve maç hakkında sizinde bir kaç fikriniz öğrenmek isteriz.. Burası Bir taraftar forumu, Haliyle futbol-futbolcu- ve teknık direktör konuşulur.

Eğer varsa ekxtra sempati duyduğunuz şahsiyeler onların fanı olabilir ve tweter veya başka yollarla onlarla iletişime geçebilirsiniz
Senin az once verdigin örneklere bitanede benden
henriquenin benficaya celustkanın ıntere attıgı goller gibi
şenol güneşte yıllarca takımda kalecilik kaptanlık yaptı .)

OnurKul
29.04.2012, 02:35
Gağassaray ilk yarıyı domine etti, ikinci yarı kadro olarak ve taktik olarak özümüze döndük ama yetmedi. Duran toplar yedi Trabzonumu. Arena'da daha iyi bir Trabzonspor, kafa kafaya götürür maçı hatta galip gelir. Olcan-Volkan-Alanzinho olmazsa olmaz.

Bu takımda kalması gereken 4 yabancı var zokora-colman-celustka-alanzinho.

Lehler yeterince şans buldular ama olmayınca olmadı, yolları şimdiden açık olsun yabancı hanesine -4 yazabiliriz.

Erdinç Barutçu
29.04.2012, 02:36

Esas marifet o kadroyla sevinip sokaklarda bağırıp mutlu olmak sonra "oynanmış maçtan sonra" şu gitsin bu gitsin demek değil mi?Esas marifet bu mu?O zaman buralarda esip gürleyenler varya yalnış anlamayın ama harcanıyorsunuz.Bu kadar bilgi ve beceriniz varsa gidin menejerlik yapın.Bırakın işinizi gücünüzü.Üç kuruşa çalışmayın.Gidin altyapı maçlarını izleyin bizlere yen iyıldızlar kazandırın.Futbolcu ve maç hakkında yorumlarımı mı merak ediyorsun?Öncelikle o takımda zamanında bizi mutlu eden sokaklara döken adamlara saygınız olsun.Benim suskunluğum saygınlığım "haddimi bilmem" bundandır.Siz avrupa maçlarında görmediniz değil mi düşen takımını alkışlarla sahadan uğurlayan.Neden göreceksiniz ki?Siz ve sizin gibiler bu takımın sadece "iyi gün" "sözde" taraftarlarıdır.Hiçbirşey bilmediğimden değil saygımdan konuşmam ben.Haddimi bilirim.Öyle oynanmış maç üstüne konuşup, yok bu iyi adamdır,bu kötü oyuncudur, buna futbolcu bile denmez, bunlara ne çalıştırıyorsunuz, bunlara ne yediriyorsunuz diye saygısızlık yapmam.O kadar bilseydim yılda milyon dolarları ben alırdım şenol hoca yada volkan şen değil.Bende üzülüyorum ama bu üzüntümü onu bunu aşağılayarak yapmam..Siz yapmaya devam edin...

lazibere
29.04.2012, 02:36
Senin az once verdigin örneklere bitanede benden
henriquenin benficaya celustkanın ıntere attıgı goller gibi
şenol güneşte yıllarca takımda kalecilik kaptanlık yaptı .)

Ne demek istedin anlamadım??

Şenol Güneş'in takıma hem futbolcu hemde Hoca olarak katkısının, Celuska ve Henrigue kadar olduğunu mu demek istedin??

yada bana öyle demek istiyorsun mu demek istedin, Eğer öyleyse ben böyle birşey demedim, nerden çıkarttın onu da anlamadım:)

titanic
29.04.2012, 02:37
Tek şenol hoca var benı bu takıma bağlayan,bozulmus köhnemıs sahtelıklerle dolu bır futbol batağının ıcınde emeğıyle bıseyler yapmaya calısan onurlu bır ınsan.Kale içten yıkılır şenol hocam, selcuk v engının futbollarına bır bakar mısın, selcuk hadı neysede bu engıne okunmus değnek mı değdiki bu kadar ıyı top oynayabılıyor. O hırcın terimin takımında sadece 1 defa kırmızı gördü bır sezon boyunca,bırden akıllanmadı ya. Truva atının ıcındekı casuslardı bunlar. şike falan vardı tamamda bunları da görmek lazım. o zamandan halledılmıs bazı seyler demekki.Takıma kasıtlı yararsız transferler yaptırılıyor , ya alırsın alırsın a oyuncularından 1 tanesı hadı ıkı tanesı kötü olur. bu nasıl bır anlayıskı hıcbırınden verım alamıyoruz. Bunu senol hocaya yıkmam ben, transfer dönemlerınde kafasının ne ıle mesgul olduğunu, şike travmasının sağlıklı düşünememesine neden olabıleceğını tahmın edebılıyorum.

lazibere
29.04.2012, 02:48
Esas marifet o kadroyla sevinip sokaklarda bağırıp mutlu olmak sonra "oynanmış maçtan sonra" şu gitsin bu gitsin demek değil mi?Esas marifet bu mu?O zaman buralarda esip gürleyenler varya yalnış anlamayın ama harcanıyorsunuz.Bu kadar bilgi ve beceriniz varsa gidin menejerlik yapın.Bırakın işinizi gücünüzü.Üç kuruşa çalışmayın.Gidin altyapı maçlarını izleyin bizlere yen iyıldızlar kazandırın.Futbolcu ve maç hakkında yorumlarımı mı merak ediyorsun?Öncelikle o takımda zamanında bizi mutlu eden sokaklara döken adamlara saygınız olsun.Benim suskunluğum saygınlığım "haddimi bilmem" bundandır.Siz avrupa maçlarında görmediniz değil mi düşen takımını alkışlarla sahadan uğurlayan.Neden göreceksiniz ki?Siz ve sizin gibiler bu takımın sadece "iyi gün" "sözde" taraftarlarıdır.Hiçbirşey bilmediğimden değil saygımdan konuşmam ben.Haddimi bilirim.Öyle oynanmış maç üstüne konuşup, yok bu iyi adamdır,bu kötü oyuncudur, buna futbolcu bile denmez, bunlara ne çalıştırıyorsunuz, bunlara ne yediriyorsunuz diye saygısızlık yapmam.O kadar bilseydim yılda milyon dolarları ben alırdım şenol hoca yada volkan şen değil.Bende üzülüyorum ama bu üzüntümü onu bunu aşağılayarak yapmam..Siz yapmaya devam edin...

böyle bir aşağılama yapılmadı tarafımdan, Ben taraftarım sende taraftasın.

Ben bir maçlık performansa göre konuşmam koca sezon ne yazdıklarıma bakarsın ondan sonra konuşursun. Duygusala bağlamaya gerek yok arkadaşım..

Burası bir taraftar forumu ve dikkat edersen ''her maç için ayrı bir başlık açılır'' maç oncesi ve mnaç sonrası iyi olanlara iyi, kötü yapılanlara da kötü denir..

Sizin burdakı yazılardan anladığınız şey '' mazimizi yad etmek yada başarılarımızı övüp övüp konuşmak, Geçmişte bugunlarde bu kulupten maaş alanları sürekli pohpohlamak v.s ler mi???

Burda saygısılık yapılmıyor..

O futbolcular taraftarların beğenisiyle bu kuluplerde kalıcı olurlari kalıcı olabilmeleri içinde iyi şeyler yapmalılar..

Gokdeniz olmak, Fatih olmak, Hami olmak, Ünal olmak, Şenol Güneş olmak, Şota olmak, Ogün olmak, Kemal olmak, iskender olmak, Yattara olmak, Simkowyak olmak.. O kadar kolay şeyler değil..

Tarıhin her donemınde kötü futbolcular eleştirilir.. iyi olmaları beklenir, Biz onlara talimat veren değiliz elbette ama taraftarların '' sürekli onlar hakkında güzel şeyler söylemelerini istiyorsanız, Onlarında bize güzel şeyler vermelerini bekleriz.

Futbol böyle birşeydir. Bunu anlayacak yaştamısınız bilmiyorum ama Olayları değerlendiren kişileri, Sankı bir kongrede birilerinin karşsına aday olarak çıkacak bir Kişi gibi eleştirdiğimizi düşünme..

Biz Yeteneklerimizi biliriz... Değerlerimizi de biliriz...Onlara saygıda kımse kusur etmez..

Şunu da unutma

İnsanlar, Sevdikleri şeyler için konuşur ve eleştirirler, oyle olmasa gecenın bu saatinde Burda parmaklarım parçalanırcasına başka şeyler yapma fırsatım varken zaman harcamazdım.

Ben ve benım gibiler, Başarızı olduğumuz maç yada sezonlar sonrasında, Günlerce kendimize gelemiyoruz. Dolayısıyla üzüntümüzden kızıyoruz, Daha iyi neden olmadıkları için..

Atmıyor ve öldürmüyoruz sadece eleştiryoruz ki; Özellikle bu sezon, Hem Futbolcular hemde Teknık kadro başarılı olamamıştır. Başarı size göre başka şeyler olabilir ama bana göre başarısız bir sezon geçriyoruz.. Bu Gitsinler- Ölsünler demek deil canım kardeşim..

Ama Kusura bakma

Ben çocuk değilim, Oyle çocukluk yaşları da geçtik,

Kımse içimdekı trabzonspor sevgisini anlayamaz ama kımse bana da ''' Cocukça bir hevesle, başarısılığı ve yanlışları övmemi bekleyemez..

yeterince açıklayabildim herhalde..

ibrahim ŞEN
29.04.2012, 02:48
Ne demek istedin anlamadım??

Şenol Güneş'in takıma hem futbolcu hemde Hoca olarak katkısının, Celuska ve Henrigue kadar olduğunu mu demek istedin??

yada bana öyle demek istiyorsun mu demek istedin, Eğer öyleyse ben böyle birşey demedim, nerden çıkarttın onu da anlamadım:)
Futbolculuk zamanını bılmem ben ama Hoca olarak bişe katmadıgı ortada.

lazibere
29.04.2012, 02:56
Futbolculuk zamanını bılmem ben ama Hoca olarak bişe katmadıgı ortada.

Bizim takıma Şenol Güneşten daha fazla katkı yapan başka bir hoca da yoktur.. Daha iyi şeyler de olabilirdi ama emin ol ki canım kardeşim

ŞENOL HOCA BU TAKIMDAN GİTSİN.. 10 SENE TAKIM BİR DAHA BELİNİ DOĞRULTAMAZ.. BU DEDĞİM ŞEYİ ANLAMAK GERÇEKTEN ÇOK ZOR BİRŞEY AMA

BİZDE HOCA BARINAMAZ

HİÇ BİR HOCANIN ŞENOL HOCA KADAR KREDİSİ OLMAZ..

DOLAYISYLA KÖTÜ GİDEN SEZON BİLE ONUN VARLIĞI SAYESİNDE, DAHA KÖTÜ SONUÇLARA YOL AÇMADAN SANCISIZ GEÇİŞTİRİLİR

TEKNIK DİREKTÖRLÜK KONUSUNDA BENDE ÇOK İYİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM AMA BİZİM İÇİN DAHA İYİSİ YOK

BİRDE ŞÇYŞE DÜŞÜNÜN

ŞENOL HOCA BIRAKTI DİYELİM KİM GELECEK??

UNAL KARAMAN DAN BAŞKASININ GELECEĞİNE İNANIYORMUSUNUZ

BEN INANMIYORUM

O HALDE BİZİM MESELMİZ HOCA DEĞİL....

MESELE, HOCANIN TARAFTAR GÖZÜNDE SONSUZ KREDİSİNİNİN OLDUĞUNU BİLEREK, ONA KALİTESİZ TOPÇULARI VEREREK ŞAPKADAN CİVCİV ÇIKARTMASINI BEKLEYEN YÖNETİMDEDİR..

fanatikdevri
29.04.2012, 02:56
Siz benım yazılarımı okuyup destek olmaktan imtina eden kişilerdensiniz. Malum burda eleştirmek genelde suç, Burda habire güzel oynadık, iyi topçularımız var demek gerekiyor da oaçıdan dedim.. Tebrikler tespitleriniz kesinlikle doğru

Benim için bu sene avrupa kupaları hariç hiç bir sportif beklentim yoktu,böyle dağılmış bir kadro,soruşturmaya kasten sokulmuş bir takım ve hiç bir takımın kaldıramayacağı bir fikstür.bizden daha pahalı ve hazır bjk nin hali ortada,morinho bile o kadar adama rağmen bundan şikayet edebiliyor.normal bir sezon olsa eminim en az sizin kadar keskin eleştirilerde bulunurdum,ama bu sezonki çekirdek kadroya bir şans daha verilmeli bir de normal sezonda görelim.Ama stoper alınması,sol kanatdaki saçma kadro planı gibi hatalar affedilir,anlaşılır türden değil.Şenol hoca benden bu kadar diyene kadar kalmalı,sonrası için tek bir adayım var,Osman Özköylü.

KoRNea
29.04.2012, 02:57
Bu maç için söylenecek tek sey Senol hoca tarafından söylendi ; "Oyuncalarımız zaman zaman maça asıldı." Böyle bir cümlenin ardından ne diyebiliriz ki!

Erdinç Barutçu
29.04.2012, 02:58
böyle bir aşağılama yapılmadı tarafımdan, Ben taraftarım sende taraftasın.

Ben bir maçlık performansa göre konuşmam koca sezon ne yazdıklarıma bakarsın ondan sonra konuşursun. Duygusala bağlamaya gerek yok arkadaşım..

Burası bir taraftar forumu ve dikkat edersen ''her maç için ayrı bir başlık açılır'' maç oncesi ve mnaç sonrası iyi olanlara iyi, kötü yapılanlara da kötü denir..

Sizin burdakı yazılardan anladığınız şey '' mazimizi yad etmek yada başarılarımızı övüp övüp konuşmak, Geçmişte bugunlarde bu kulupten maaş alanları sürekli pohpohlamak v.s ler mi???

Burda saygısılık yapılmıyor..

O futbolcular taraftarların beğenisiyle bu kuluplerde kalıcı olurlari kalıcı olabilmeleri içinde iyi şeyler yapmalılar..

Gokdeniz olmak, Fatih olmak, Hami olmak, Ünal olmak, Şenol Güneş olmak, Şota olmak, Ogün olmak, Kemal olmak, iskender olmak, Yattara olmak, Simkowyak olmak.. O kadar kolay şeyler değil..

Tarıhin her donemınde kötü futbolcular eleştirilir.. iyi olmaları beklenir, Biz onlara talimat veren değiliz elbette ama taraftarların '' sürekli onlar hakkında güzel şeyler söylemelerini istiyorsanız, Onlarında bize güzel şeyler vermelerini bekleriz.

Futbol böyle birşeydir. Bunu anlayacak yaştamısınız bilmiyorum ama Olayları değerlendiren kişileri, Sankı bir kongrede birilerinin karşsına aday olarak çıkacak bir Kişi gibi eleştirdiğimizi düşünme..

Biz Yeteneklerimizi biliriz... Değerlerimizi de biliriz...Onlara saygıda kımse kusur etmez..

Şunu da unutma

İnsanlar, Sevdikleri şeyler için konuşur ve eleştirirler, oyle olmasa gecenın bu saatinde Burda parmaklarım parçalanırcasına başka şeyler yapma fırsatım varken zaman harcamazdım.

Ben ve benım gibiler, Başarızı olduğumuz maç yada sezonlar sonrasında, Günlerce kendimize gelemiyoruz. Dolayısıyla üzüntümüzden kızıyoruz, Daha iyi neden olmadıkları için..

Atmıyor ve öldürmüyoruz sadece eleştiryoruz ki; Özellikle bu sezon, Hem Futbolcular hemde Teknık kadro başarılı olamamıştır. Başarı size göre başka şeyler olabilir ama bana göre başarısız bir sezon geçriyoruz.. Bu Gitsinler- Ölsünler demek deil canım kardeşim..

Ama Kusura bakma

Ben çocuk değilim, Oyle çocukluk yaşları da geçtik,

Kımse içimdekı trabzonspor sevgisini anlayamaz ama kımse bana da ''' Cocukça bir hevesle, başarısılığı ve yanlışları övmemi bekleyemez..

yeterince açıklayabildim herhalde..
Çocukluğunla yada kişiselleştirdiğimle alakalı birşey söylemiş değilim.Buralara övgü dolu sözler yazın da ortalık yağdan geçilmesin diye de yazmadım.Senin öyle anlamış olman benim suçum değil.Yıllarca aynı işi yapan ve artık işini sanat haline getirmiş birisi için çıkıp "yaptığın da işmi canım şunu da şöyle yada böyle yap" demek komik oluyor.Ha bundan çıkıp "bunlar işlerini o kadar iyi mi yapıyor" dediğimi de sanma sakın.Benim dediğim tekşey "herkes HADDİNİ bilecek" ve "artık o kafalar değişecek".Sadece bunu diyorum.Taraftarın çıkıp "şunu oynat bunu oynat" demesi kadar saçma ve komik birşey yok bana göre.Zaten öyle bir hareket kendi "kabiliyetini boş görmektir".Eleştirildiğimiz zaman "iyi biliyorsan gel sen yap" demez miyiz?Ha bu arada bütün sezon oturupta senin ne yazıp yazmadığını bakacak değilim.Her seferinde de "burası taraftar forumu" nun arkasına sığınmasan iyi olur bence.Forumlarda herkes herkesin hakkında atıp tutma yerden yere vurma hakkına sahip olamaz.Savaşta herşey mübahtır gibi bir durum yok burda.Eleştirin,düşüncenizi söyleyin ama burayı deşarj olma,ona buna hakaret etme,yaptıkları emeğe saygızlıkta bulunma platformu olarak görmeyin.Sen merak etme senin bu yazdıklarının misli mislisini Şenol hocada yardımcıları da hepsi çok çok iyi biliyor.Ama sende bunları görebiliyorsan kendine yazık etme.

Hatice Aslan
29.04.2012, 03:01
Bizim takıma Şenol Güneşten daha fazla katkı yapan başka bir hoca da yoktur.. Daha iyi şeyler de olabilirdi ama emin ol ki canım kardeşim

ŞENOL HOCA BU TAKIMDAN GİTSİN.. 10 SENE TAKIM BİR DAHA BELİNİ DOĞRULTAMAZ.. BU DEDĞİM ŞEYİ ANLAMAK GERÇEKTEN ÇOK ZOR BİRŞEY AMA

BİZDE HOCA BARINAMAZ

HİÇ BİR HOCANIN ŞENOL HOCA KADAR KREDİSİ OLMAZ..

DOLAYISYLA KÖTÜ GİDEN SEZON BİLE ONUN VARLIĞI SAYESİNDE, DAHA KÖTÜ SONUÇLARA YOL AÇMADAN SANCISIZ GEÇİŞTİRİLİR

TEKNIK DİREKTÖRLÜK KONUSUNDA BENDE ÇOK İYİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM AMA BİZİM İÇİN DAHA İYİSİ YOK

BİRDE ŞÇYŞE DÜŞÜNÜN

ŞENOL HOCA BIRAKTI DİYELİM KİM GELECEK??

UNAL KARAMAN DAN BAŞKASININ GELECEĞİNE İNANIYORMUSUNUZ

BEN INANMIYORUM

O HALDE BİZİM MESELMİZ HOCA DEĞİL....

MESELE, HOCANIN TARAFTAR GÖZÜNDE SONSUZ KREDİSİNİNİN OLDUĞUNU BİLEREK, ONA KALİTESİZ TOPÇULARI VEREREK ŞAPKADAN CİVCİV ÇIKARTMASINI BEKLEYEN YÖNETİMDEDİR..

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Erdinç Barutçu
29.04.2012, 03:06
Hiç birimiz ortak bir noktada buluşamadık, Şenol Hoca ne yapsın

Ben CELUSTKA dan defans oyuncusu olmaz, Sürekli hata yapıyor, Onun kademe hatalarından çok goller yedik diyorum, Bir Çoğunuz İNTER e attığı golu gösterdiniz..

Ben ZOKORA dan , Bu takımın gelecek senelerin iskeleti olamaz, Kopuk kopuk ve sadece defansa çakılı oynuyor, Maç seçiyor, Bir var 5 yok ları onuyor diyorum, Bazıalrınız Galatasaray maçında, Beşiktaş maçında ve İnter maçında şahane oynuyordu diyorsunuz, Hatalarını görmezden geliyorsunuz.

ADRİAN denen topçuya verilen 5 milyon Euro Bonservisi, SElçuk ve Egemen'in istediği fiyat farklarına verseydik, Şimdi o iki topçu da bizde olacaktı diyorum. Bazılarını hala ADRIAN nın kumaşı iyi sabredelim diyorsunuz. Ulenn Kendimize damatlık mı dikeceğiz ki kumaşına güvenelim.

HENRİGUE denen bir zat var, Topla cimnastık yapıyor ve O futbolcudan da gelecek sezonun iskeleti olmaz diyoruz. hala onun BENFİCA maçında attığı golu söylüyorsunuz ( ben Henrigue ye Rizespor ile oynadığımız hazırlık maçındakı gayri ciddi oyunu sonucu notunu vermiştim bile )

TOLGA sadece olgunlaştı ve yaşı ilerledi ve takımdakı Nadir Trabzonspor'lu futbolculardan o açıdan ayrıcalıklı yoksa Tolga 8 sene evvel galatasaray'a 4-1 yenildiğimiz maçta nasıl hatalı goller yiyorduysa yine aynılarını yiyor..Bu sene 6-0 yenilmekten kurtulduğumuz İNTER maçında kı performansı ve o maçın havasıyla çıkardığı 7-8 tane güzel maçın harcinde bana göre vasatın üzerine çıkamadı, Bu akşam kı hatalarını da hep beraber seyrettik, Hele hele 4 metre yandan kornere giden topu tekrar saha içeriisne çevirmesi varya komedi ötesiydi.. Selçuk'tan 2 tane ( bir sağ bir sol) frikik golu yedi, Aynı golleri Karabüklü oyuncudan da yedi.. Bu sene firkikten yediği 8. gol..Çok iyi dediğimiz kalecimiz, Lig tarihimizin en çok gol yiyen sezonlarını yaşattı bize..Tek başına kaleci değil elbette ama bazılarınız DEFANSİMİZ a da laf kondurmuyor:) Nasıl olacak bu golleri kım yedirtti:)

BURAK, 32 tane gol atmış olmasına rağmen, Forvet çzellikleri olmayan bir oyuncu dedim. 32 tane atan bir oyuncumuz olacağını 12 şer tane atan 3 oyuncumuz olsaydı, hem daha takım olurduk hemde bir kişiyi marke ettikkerinde komple takımızı da kilitlenmemiş olurdu. Topu ilerde tutamıyor ve top ilerde kalmayınca, Orta saha mı da ofansa desteğe gidemiyor dedim.. Dunyada forveti 32 gol atan bir takımın hedefsiz kaldığı bir takım hatırlamıyorum..

Her neyse..

takımda gerçekten kopuk kopuk oynayan ve yetenekleri kıt oyuncularımız varken Bu kadroda güzel futbol beklemek gerçekten hayaldır..Büyük maçlarda iyi oynadığımızdan bahediyouz ama Bugun Her anadolu takımı Bu Büyük maçlarda şahane oynuyor zaten, Bu ayrıcalık bize ait değil ki.

İşin özü

Bu sene geçti, Gelecek sezon Bu oyuncu Profiline Ciddi kalite katkısı gelmezse. ZOKORA ve COLMAN nın bu kadar Hucumda etkisiz kalacağı bir sezon daha yaşarsak kesinlikle başarılar hayaldır..

NOT: Bu sene laf etmekte imtina edeceğim nadir oyuncularımızdan birisi COLMAN bir diğeri ALANZİNYO dur. Kım ne derse desin, Top takımda tek bu ikisine geldiğinde benım yüreğim hop hop etti:))
Hani demişsin ya ....Ben kimseyi aşağılamadım diye...Hiçbir yere gitme futbolcular için yaptığın yorumları bir daha oku...Aşağılamak demek hakaret etmek değildir.Bunlar senin klavyeden düşmüş olamaz sanırım...Bu kadar analiz yapan bir kişinin "futboldan iyi anladığını" hatta "futboldan para kazandığını" düşünürüm ben...Ha birde unutmadan.Fatih hoca sezonun ilk yarısında ne demişti?"Bu Elmander ve Barosla sezon ortasına kadar idare edicez sonra gereğini yapıcaz" demişti değil mi?Peki kimi aldı?Necati :) Peki şimdi ne yapıyorlar?Elmander oynasın diye gözünün içine bakıyorlar...Futbol matematik gibi değildir. 2 kere 2 her zaman 4 etmez...Umarım anlatabilmişimdir.

lazibere
29.04.2012, 03:11
Çocukluğunla yada kişiselleştirdiğimle alakalı birşey söylemiş değilim.Buralara övgü dolu sözler yazın da ortalık yağdan geçilmesin diye de yazmadım.Senin öyle anlamış olman benim suçum değil.Yıllarca aynı işi yapan ve artık işini sanat haline getirmiş birisi için çıkıp "yaptığın da işmi canım şunu da şöyle yada böyle yap" demek komik oluyor.Ha bundan çıkıp "bunlar işlerini o kadar iyi mi yapıyor" dediğimi de sanma sakın.Benim dediğim tekşey "herkes HADDİNİ bilecek" ve "artık o kafalar değişecek".Sadece bunu diyorum.Taraftarın çıkıp "şunu oynat bunu oynat" demesi kadar saçma ve komik birşey yok bana göre.Zaten öyle bir hareket kendi "kabiliyetini boş görmektir".Eleştirildiğimiz zaman "iyi biliyorsan gel sen yap" demez miyiz?Ha bu arada bütün sezon oturupta senin ne yazıp yazmadığını bakacak değilim.Her seferinde de "burası taraftar forumu" nun arkasına sığınmasan iyi olur bence.Forumlarda herkes herkesin hakkında atıp tutma yerden yere vurma hakkına sahip olamaz.Savaşta herşey mübahtır gibi bir durum yok burda.Eleştirin,düşüncenizi söyleyin ama burayı deşarj olma,ona buna hakaret etme,yaptıkları emeğe saygızlıkta bulunma platformu olarak görmeyin.Sen merak etme senin bu yazdıklarının misli mislisini Şenol hocada yardımcıları da hepsi çok çok iyi biliyor.Ama sende bunları görebiliyorsan kendine yazık etme.

:))Burda her maç oncesi kadro kuranlar ne olacak:))

Yapmasınlar mı?

Bu taraftarlığın karakterinde var..

Kımse emeğe saygısılık yapmıyor.. Yapanlar kendileri bilirler, Ama futbol taraftarlığı Müzik yada Siyaset gibi bir şey değil,

Forum sayfaları, İyiyi ve kötüyü konuşma yeridir..Bilgilerimizcelerimizi konuşma ve birikimlerimizi aktarma yeridir.. Düşüncelerimizi paylaşma yeridir. Herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil ki;

Bin tane başlık var, Bu başlıkta Trabzonspor- Galatasaray maçı konuşuluyorsa, Neler doğru neler yanlış yapıldı, Yada keşke şöyle olsaydı demek kadar doğal ne olabilir ki..

Bu başlık altında 4-2 yenildiğimiz bir maç sonrası

Ne güzel oynadılar dememizi mi bekliyorsunuz..

Ne konuşalım

pardon söylemeyi unuttum,

Bayan seyircilerimizin performansına hayran kaldım, Bunu taktir edilmemeis gerçekten abes olurdu.. Şahaneydiler.

Karadeniz de gecenın o saatinde 25 bin bayan o stada geliyorsa bununla herkes gurur duymalıdır

lazibere
29.04.2012, 03:15
Hani demişsin ya ....Ben kimseyi aşağılamadım diye...Hiçbir yere gitme futbolcular için yaptığın yorumları bir daha oku...Aşağılamak demek hakaret etmek değildir.Bunlar senin klavyeden düşmüş olamaz sanırım...Bu kadar analiz yapan bir kişinin "futboldan iyi anladığını" hatta "futboldan para kazandığını" düşünürüm ben...Ha birde unutmadan.Fatih hoca sezonun ilk yarısında ne demişti?"Bu Elmander ve Barosla sezon ortasına kadar idare edicez sonra gereğini yapıcaz" demişti değil mi?Peki kimi aldı?Necati :) Peki şimdi ne yapıyorlar?Elmander oynasın diye gözünün içine bakıyorlar...Futbol matematik gibi değildir. 2 kere 2 her zaman 4 etmez...Umarım anlatabilmişimdir.

Ne var Futbolcular hakkında hitap şeklimde??

Başlarına Sn. ibaresini mi koymam gerekiyordu

lazibere
29.04.2012, 03:17

Sen önce bir daha oku, Futbolculukları haricinde ne söyledim???

Kibar bir dil mı olması lazım dı??
gazete sayfalarında maç sonu analizleri yaparcasına yıldız koyarak ve futbol deyimleri ile mi anlatmam gerekiyordu??

Arkadaşlar da baksınlar, nerde aşağılamışım??

Küfür mü ettim??

Erdinç Barutçu
29.04.2012, 03:20
:))Burda her maç oncesi kadro kuranlar ne olacak:))

Yapmasınlar mı?

Bu taraftarlığın karakterinde var..

Kımse emeğe saygısılık yapmıyor.. Yapanlar kendileri bilirler, Ama futbol taraftarlığı Müzik yada Siyaset gibi bir şey değil,

Forum sayfaları, İyiyi ve kötüyü konuşma yeridir..Bilgilerimizcelerimizi konuşma ve birikimlerimizi aktarma yeridir.. Düşüncelerimizi paylaşma yeridir. Herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil ki;

Bin tane başlık var, Bu başlıkta Trabzonspor- Galatasaray maçı konuşuluyorsa, Neler doğru neler yanlış yapıldı, Yada keşke şöyle olsaydı demek kadar doğal ne olabilir ki..

Bu başlık altında 4-2 yenildiğimiz bir maç sonrası

Ne güzel oynadılar dememizi mi bekliyorsunuz..

Ne konuşalım

pardon söylemeyi unuttum,

Bayan seyircilerimizin performansına hayran kaldım, Bunu taktir edilmemeis gerçekten abes olurdu.. Şahaneydiler.

Karadeniz de gecenın o saatinde 25 bin bayan o stada geliyorsa bununla herkes gurur duymalıdır
Neyse boşver.Bu işi en iyi sen biliyorsun.Sana tavsiyede de bulunmuyorum.Aynen devam etsen.Başaracaksın.

lazibere
29.04.2012, 03:25
Neyse boşver.Bu işi en iyi sen biliyorsun.Sana tavsiyede de bulunmuyorum.Aynen devam etsen.Başaracaksın.

Bak Dostum,
Ben Futol içinde olan birisi değilim, Ben Makına Muh. Özel bir şirkette maaşla çalışan ve İstanbul'da yaşayan ve Rize'liyim.

Hani bana başka etiketler yapıştırıp sankı futboldan geçinen birisiymişim gibi laflar ettin ya o açıdan dedim.

BAŞARACAKSIN diye bitirdiğin cümleni ise hakaret kabul ediyorum.

Burda başarı ancak TRABZONSPOR'umuzun alacağı sonuçlardır.. Biz havanda sadece su döveriz, Onlar ve idareciler her zaman bildiklerini okuyacaklar.

Bizim birşey başardığımız yok, Senin de benımde..

Tek ve ortak derdimiz, Sürekli kaliteyi kovalayan, Yarattığı kaliteli topçularla her sene yukarlarda oynayan bir takım görmek.28 sene sonra şampiyon olan takımı dağıtıp yerine SABİR SABIR SABIR naraları atarak bir 5 sene daha bekleyecğeimiz zamanlarımızı çalmasınlar, Yaş geçti kaç sene daha yaşayacağımız malum..

Sefer A.
29.04.2012, 03:32
Bak Dostum,
Ben Futol içinde olan birisi değilim, Ben Makına Muh. Özel bir şirkette maaşla çalışan ve İstanbul'da yaşayan ve Rize'liyim.

Hani bana başka etiketler yapıştırıp sankı futboldan geçinen birisiymişim gibi laflar ettin ya o açıdan dedim.

Burda başarı ancak TRABZONSPOR'umuzun alacağı sonuçlardır.. Biz havanda sadece su döveriz, Onlar ve idareciler her zaman bildiklerini okuyacaklar.

Tek ve ortak derdimiz, Sürekli kaliteyi kovalayan, Yarattığı kaliteli topçularla her sene yukarlarda oynayan bir takım görmek.28 sene sonra şampiyon olan takımı dağıtıp yerine SABİR SABIR SABIR naraları atarak bir 5 sene daha bekleyecğeimiz zamanlarımızı çalmasınlar, Yaş geçti kaç sene daha yaşayacağımız malum..

degerli agabeyim
bilirsin yorumlarinin çogunu begenirim
yine yanindayim, bir çok dogruyu yaziyorsun, iyiye iyi kötüye kötü diyorsun
tebrik ediyorum :alkış:

Erdinç Barutçu
29.04.2012, 03:34
Bak Dostum,

Bence yazdıklarımı bir daha oku.Mesleğin,yaşın yada nereli olduğunun önemi nerde onu anlayamadım.Sana dediğim tek şey şu.Gerçi açık açık yazdım ama anlayamadığın için bir daha açıkca yazıyorum.Futboldan iyi anladığın,tek tek yaptığın futbolcu analizlerinden belli.Boşuna mak. müh. yapma bu kadar futboldan anlıyorsan menejerlik yap dedim.Kadroyu tek tek sayıp,eleştirip,kimin hangi mevkiye yakışıp yakışamadığını anlayabiliyorsan bırak mühendisliği futbolla uğraş bize de futboldan iyi anlayan oyuncular bul dedim.Başaracaksın dememdeki neden de şu."Yazdıklarımı tekrar tekrar oku ne demek istediğimi sonunda anlayacaksın" demekti.Bana göre bir futbolcunun "defansta oynayıp oynayamayacağını" bir kalecinin kariyeri hakkın analiz yapıp ciddi yorumlar yapabilmesi için bu futboldan gerçekten anlayıp bundan para kazanabilmesi gerektiği kanaatindeyim.O kadar yazılar yazıp buraların "forum olduğunu" yazabileceğini savunup sonra da "biz sadece havanda su döveriz" demen de manidar.

fanatikdevri
29.04.2012, 03:42
Ben hiç bir gazete veya spor programında bu forumda bulduğum gerçek ve mantıklı analizleri bulamadım.Eleştirinin özellikle mantıklı ve yol gösteren eleştirinin olmadığı yerde ilerlemeden söz edilemez.Milyonları peşinde koşturan ve trilyonların kazanıldığı bir yerde eleştiri olması doğaldır.IBB ve daha bir çok futbol takımı keşke bizi de izleyen ve hakkımızda olumlu ve olumsuz bir şeyler söylense diye yanıp tutuşuyordur.Taraftarı ve onların tepkisini çıkarın futbol çok yavan hale dönüşür.Son olarak bu sezonu çok fazla dert etmemenizi tavsiye ediyorum.Hayırlısıyla bitse de kurtulsak.

Sefer A.
29.04.2012, 03:42
burak'a olan elestirilerin bir kisimini anliyorum, ancak ondan bir sey olmaz diyenleri anlayamiyorum, hele hele baski yapmiyor diyenlere o kadar gicik oluyorum kii......
biri bana anlatsin neden savunma oyuncularimiz orta sahayi geçmezken, gol atamazken, beklerimiz orta sahada öteye geçemezken, ön liberolarimiz ileri pas yapamazken, kimsenin sesi çikmiyor ??
ama Burak baski yapmayinca, kendi sahasina gelip top almayinca, rakibe Umut gibi baski yapmayinca, hemen herkesin sesi çikiyor parmaklari Burak'i elestirmek için çalisiyor ??????

yeter arkadas ya, Olcan'i bile elestiren oldu bugün yedigimiz 1 2 golde, cech istedigini yapsin yok efendim Olcan açigi kapatacakmismis, lan neyini kapatacak ileri gider kosar geri gelir kosar daha ne yapacak ??? ben Olcan'in mevkiisinde oynadigim için çok çok iyi anliyorum onu, bunun içindir ki onu bugün yedigimiz gollerden dolayi elestirenlere dayanamiyorum bogasim geliyorr

cech ne savunma vaaar ne de hücum, suçlu Olcan
savunmada ortasahada is yok, rakipten top kapma diye bir sey yok, önde baski yapmiyor diye suçlu olan Burak
görevini yapmasi gerektigi gibi yapan, en azindan yapmaya çalisan, savunmacilar ve orta saha oyunculari olsun, ondan sonra Burak'i Olcan'i bilmem kimi elestiririz

Umut bütün takimin çabalarini kaçirdigi gol firsatlariyla mahvederken bile sirf kosuyor diye elestirmedik, ama Burak takim ne savunma ne da baska bir sey yaptiginda yine de israrla elestiriliyor 30'dan fazla gol atmasina ragmen......

onun için Serkan Balci gibi sadece kosan popçular takimimizda durur takimin içine eder, sonra da neden takim kötü diye bagirir dururuz

ama dogru, suç Jajà'da, âlem yapiyorumuuusssss
evden ise isten eve giden adriaaaannn, adam gibi adam tabiiii ^^ taraftarin bir kisimina adrianlar Serkanlar müstehak

Murat Erdem
29.04.2012, 08:57
hakem düdüğü çalmış rezaletimiz sona ermiş...bi baktım olcan koşmuş geyse linin formasın kapmış sırtına geçirmiş, sırıta sırıta soyunma odasına gidiyor...kamera değişti geyse li semih de bizimkilerden birinin formasını almış, ama ters çevirip giymiş...

senin, benim...bizler den başka...yanisi bir avuç geri zekalıdan ( !!! ) başka Trabzonsporluluk diye bir şey kalmamış...

mahmuter61
29.04.2012, 09:10
Forma değiştirme olayı saçma tamam degistir ama giyme elinde tut. Sadece Barca ve Real formasını değiştirirsen üzerine giyersin. Gerisi hikaye.

Togrul
29.04.2012, 09:28
Olcan kardeşimiz de çok ucuz kahramanlık peşinde. Hakem yorumcularının tümünün penaltı dediği pozisyona penaltı değildi diyor. Benzer pozisyonda o hakem bir daha sana penaltı çalarmı? Yeter be kardeş azcık kültürünüz, vizyonunuz olsun.

My
29.04.2012, 10:11
hakem düdüğü çalmış rezaletimiz sona ermiş...bi baktım olcan koşmuş geyse linin formasın kapmış sırtına geçirmiş, sırıta sırıta soyunma odasına gidiyor...kamera değişti geyse li semih de bizimkilerden birinin formasını almış, ama ters çevirip giymiş...

senin, benim...bizler den başka...yanisi bir avuç geri zekalıdan ( !!! ) başka Trabzonsporluluk diye bir şey kalmamış...Yaşasın profesyonellik! Yaşasın endüstriyel futbol! :)

My
29.04.2012, 10:13
1. Tribünlere bir daha erkek alınmasın
2. Olcan'ım bir eğer penaltı değilse o zaman bunu o zaman söyle.

nbay
29.04.2012, 10:13
Olcan kardeşimiz de çok ucuz kahramanlık peşinde. Hakem yorumcularının tümünün penaltı dediği pozisyona penaltı değildi diyor. Benzer pozisyonda o hakem bir daha sana penaltı çalarmı? Yeter be kardeş azcık kültürünüz, vizyonunuz olsun.

aynen katılıyorum,birde böyle bir ortamda rakip takımın formasını giyip sahadan güle oynaya çıkıyor,hadi alırsın formayı herkes alabilir ona bişe diyemem de giymek güle oynaya sahadan çıkmak ne demek

Varlıbaş61
29.04.2012, 10:15
Çok merak ediyorum , bu Ünal Karaman Şikeci Mecnun'u övmekten başka ne işe yarar ?

Travelair
29.04.2012, 10:19
İşte herkes ayrı telden çalarsa sonuç böyle oluyor

nbay
29.04.2012, 10:21
Ayrica Selcuk Inanin kiz arkadasi istememis Trabzonu.

Yönetim agiziyla kus tutsa idi, yinede Selcuk gidecekti.

Bu insana fazla takilmayin.

selçuk konusundaki en büyük hata,2010-2011 in başında sözleşme imzalamamaktı ,yönetimin hatası burda oldu.devre arasına yada sezon sonuna bunu bırakmak büyük bir hataydı

nbay
29.04.2012, 10:31
Şuraya yazdıklarımıza biraz dikkat edelim. Elin şikecisine, hırsızına, uğursuzuna malzeme vermekten başka işe yaramayan cümleler sarfetmeyelim, lütfen!

malesef o malzemeyi verdik,fenerli arkadaşlarımdan gece burda yazılan abuz subuk mesajları aldım...
bu maçta kimse idda edemez gsye yattığımızı,fener ve bjk ye de aynı oyunları oynadık,hatta diyebilirim ki fener maçında daha da kötüydük...anlık sinirlerlen hareket edilerek yazılan yorumlar bunlar... aklı başında tutarlı yorumlar yazılmalı ,herkes gergin herkes öfkeli.. ama öfke kusmanın şekli bu işe yaramayan yorumları dökmek değil !!!!

BMWM3
29.04.2012, 10:43
Bu Olcanla gs ilgilenirken gsyi tutuyo falan diyolardi

tamam tutuyosunda be kardesim baska bi forma terletirken illa da uzerine gecirmek zorunda misin?

bizide hep gsyi tutan oyuncular bulur sekiz,engin,olcan

Allah'tan Burak becekeli oldugunu soylemisti daha evvelden

iso_4939
gs gelır burda cift forvetle başlar bizde kendı evımızde tek forvetle...bıze has bır kadro.ben bırakın sinirden maç izlemeyi tv,deki skora bıle bakamadım utancımdan ama benım utandıgım kadar üzüldüğüm kadar o sahada ki hıcbır varlık utanmamıstır...

Sinan Akyıldız
Şenol Güneş'in Trabzonspor'a bir şey katmadığını söyleyen kişi ya psikolojik geçmişimini ya da hafızasını kontrol ettirmek için profesyonel yardımı almalı ! Açık ve net !

Sacit
29.04.2012, 10:46
gs gelır burda cift forvetle başlar bizde kendı evımızde tek forvetle...bıze has bır kadro.ben bırakın sinirden maç izlemeyi tv,deki skora bıle bakamadım utancımdan ama benım utandıgım kadar üzüldüğüm kadar o sahada ki hıcbır varlık utanmamıstır...

işte bunu yıllardır anlatmaya çalışıyoruz ama başındaki adam ruh hastası olduğu için ne isterse onu yapıyor.
hatta akşam ki maçta forvetsiz oynadık, halil forvet değil

fincher
29.04.2012, 10:50
Buradaki GS maçında takımın yattığı yönündeki yazıları antudan okudum.Bu vatandaşların forumdan süresiz ihracı için BMN yönetimine çağrı yapıyorum.Dün akşamki maç için pek çok eleştiri getirilebilir,kötü oyun,yanlış kadro seçimi,ruhsuzluk(pek çok maçımızda var)...Ama bir şey denemez...Trabzon Gsye yattı diyen gizli fenerlidir,artniyetlidir,şerefsizdir.Maçın hiçbir noktasında,Tolga dahil hiçbir futbolcumuz için böyle bir şüphe uyandıracak bir eylem olmamıştır.2 hafta önce Fenere karşı çok daha ruhsuz oynadı bu takım.Yönetimden gereğini istiyorum.Dün akşamki maçta TS veya futbolcular şike yaptı diyen alçaktır...

iso_4939
29.04.2012, 10:50
işte bunu yıllardır anlatmaya çalışıyoruz ama başındaki adam ruh hastası olduğu için ne isterse onu yapıyor.
hatta akşam ki maçta forvetsiz oynadık, halil forvet değil

hoca bu innata neden devam edıyor anlamış degılım..

fincher
29.04.2012, 11:02
Fenerli piçlere cevap,bunu da yayınlayın forumunuzda...
Geçen hafta bu GS karşısında sizi de gördük.İki maç arasındaki tek fark,bizim sizin gibi kıçımızdan bal akmıyordu.Sizin kadar ballı bir takım olsak 20 dk da 2 ölü top kalemize girmezdi.Kırmızı donlarınızı giyip çıkıyorsunuz maça.Rakip 90 dakika eziyor sizi,30 tane pozisyondan gol atamıyor dillere destan balınız yüzünden.Bizde neredeyse her vurdukları girdi,sonra bize gelip maça yattınız diyorsunuz.Tolgaya veya başka bir futbolcuya GS ye yattı diyen o.ç nun önde gidenidir...

TSezgin61
29.04.2012, 11:09
Tolunay gibi, ünal gibi, hami gibi, abdullah gibi, büyük orhan gibi, shota gibi, hamdi gibi

Trabzonsporlu futbolcular istiyorum!

Ogün gibi Trabzonlu degil, yukaridakiler gibi Trabzonsporlular.

Suan bizdekiler, kücük orhan gibi. Parlayip ilerde söhretler turnuvasinda Trabzonspor yerine Besiktas formasi giyenlerden...

Buna uygun bir strateji istiyorum. Saha ici saha disi. Futbolculari halkla kaynasmak icin kahveyemi gönderirler, naparlar beni ilgilendirmez...

Tolunay Abdioğlu
29.04.2012, 11:09
Tolga Zengin...

Trabzonspor'luluğu,adamlığı,Ruhu,Kaptanlığı tartışılmaz.Ama yedek klübesinde oturan genç adam ondan daha yetenekli.

Oğuzhan
29.04.2012, 11:12
Forma değiştirme olayı saçma tamam degistir ama giyme elinde tut. Sadece Barca ve Real formasını değiştirirsen üzerine giyersin. Gerisi hikaye.

Abartmayın bu kadar Semih de bizim formayı giydi.

Fatih Özkan
29.04.2012, 11:12
GS maçı için "yattık" diyen var ya...
ŞEREFSİZDİR ULAN!

BMWM3
29.04.2012, 11:17
ŞEREFSİZDİR ULAN!

Yatan takim bu kadar silik oynar mi? Herseyi gectim kendi evinde 4 tane yer mi? Evinde 4 yiyen buyuk takimin tek mazereti "gucu yetmemistir". Bizimde iste gucumuz yetmedi adamlara, zorla mi ulan

Murat GENEL
29.04.2012, 11:18
ŞEREFSİZDİR ULAN!

Bu konunun üstü kapatılıyor..Yok sinirli hallerinde yazmışlar falan..

Bu başlık aracağıyla da yazayım Cafer Kılıçsoy ve türevleri bu sitede bulundugu sürece benim burada olmamım anlamı yok..Üyeliğimin silinmesini talep ediyorum..Yeri burasımıdır bilmiyorum ama talebim budur gören yönetici uygularsa sevinirim..

Tolunay Abdioğlu
29.04.2012, 11:18
Sezon sonunda kaybettiğimiz futbolcular ve onların yerine aldığımız oyuncular arasında bu kadar uçurum olması büyük yanlış.Yönetim yanlışı.

Bu SüperFinal dedikleri saçmalık sadece bir tiyatro.Fenerbahçe'yi şampiyonluk yarışında tutabilmek,yaşadıkları bütün kepazelikleri örtmek için kurgulanmış bir tiyatro.Biz de maalesef bunun mecburen içindeyiz.Dün akşam da,Hocası'yla,futbolcularıyla ne kadar karaktersiz insanlar olsalar da,bu Ligi tamamen forse etmiş,muhteşem bir futbolcu kadrosu olan,sistemini oturtmuş Galatasaray'a karşı oynadık.Ama bunlar dün akşam ki ruhsuz oyuna karşılık gösterilemez.Bizim adımız Trabzonspor! Bizim ünvanımız Trabzonspor! Bizim ruhumuz Trabzonspor! Bizim şerefimiz,namusumuz Trabzonspor! Bizim herşeyimiz Trabzonspor! Ben bunun bilincinde olan... Yerlisiyle,Yabancısıyla savaşan! Armanısının arkasında mücadele eden Trabzonspor'lu futbolcularla mücadelemi vermek istiyorum.Bu ruhsuzlarla değil.

Aklını başına al Yönetim.Oturduğun koltuk Milyon Euro'ları bu ruhsuzlara harcaman için sana verilmedi.Bu taraftar bu kadarını haketmiyor.

iso_4939
29.04.2012, 11:26
derbi derbi dıyoruz da? acaba kendı sahasında hangısi 4 tane yiyor ben son zamanlarda pek görmedım ama bızımkiler mübarek alışkanlık yaptı herhalde .

Armağan Dere
29.04.2012, 11:34
Gazozuna oynasaydık daha çok direnirdik emin olun..
Necati kafayı vuruyor 3 kişi bakıyor
Tolga ne biçim baraj kurduruyor..

Mustafa 42
29.04.2012, 11:35
selam dostlar bu bizim kaderimizmi acaba yoksa nedir bu cekdigimiz allah askina bir yönetici yada baskan cikipda yeter diyecek birisi yokmu koscoca trabzonspor külübünde artik her hafta yenilmekden baska bir icratlari yok bizler bunu hakettigimize inanmiyorum bizlerinde yüzünün gülmesi gerekmektedir

Oğuz B.
29.04.2012, 11:40
Abi açıkçası ben bu tip maçlarda forma değişiminin sahada yapılmasına karşıyım.Fakat tv'de izlemedim Olcanı ama bir fotoğrafta Olcan'ın da formayı ters çevirip giydiği görülüyor.

http://f1204.hizliresim.com/w/x/51hxq.png (http://bit.ly/c25MCx)

senin, benim...bizler den başka...yanisi bir avuç geri zekalıdan ( !!! ) başka Trabzonsporluluk diye bir şey kalmamış...

Fatih Özkan
29.04.2012, 11:43
"Trabzonspor maçı satmıştır!" diyenlere uygulanan yaptırım nedir ?

TSelif
29.04.2012, 11:48
25 bin bayan işini gücünü bıraktı size destek için statı doldurdu. Teşekkür ederiz hepinize ayrı ayrı, bizi mutlu şekilde evimize yolladığınız için .
Sezon boyu en çok üzüldüğüm maç akşamki maç oldu. O cinconu evire çevire yenmemiz gerekiyodu !! yazık !!

sakaryalı54
29.04.2012, 11:49
gücümüz yetmedi buna inanıyorum fakat tolganın frikik öncesi kalede bacaklarını sonuna kadar açması bir amatör kalecinin bile yapmayacağı hataydı bunun fotosu facede dolaşıyor

ilknurozmen
Arkadaşlar, neden boşuna birbirinizi yiyorsunuz? Herkes faturayı birilerine kesme derdinde. Takımlar takım olarak kaybederler. Akşamki maçta oyuncuların da , Şenol Hocanın da hataları olabilir. En büyük eksik motivasyon eksikliği. Trabzonsporu motive eden bişi kalmamış. Tatile girmişiz çoktan. Benifica maçında CL de de oynayan bu oyunculardı. Başka hoca, başka takım yoktu sahada. Bir maç kazanınca aslanız, kaplanız, kaybedince owww, yandık bittik kül olduk. Bence taraftar olarak yapmamız gereken kulübümüze daha çok sahip çıkıp, transfer zamanıdında yanlış transferlerin önüne geçmektir. Öncelikle yerlilerimiz kaliteli olmalı. Burak'a da takılmayın, giderse geçen seneden tecrübeliyiz biz, dualarımız olmasa da beddualarımız çok cabuk tutar.

BMWM3
Tarih 8 Ocak 2011, gs'nin cok kotu gittigi donemde yazmis bunu Olcan efendi

https://twitter.com/Olcanadin/statuses/23692599005028352

Nasil profosyonel oyuncu bunlar hic anlamam. Uzerine fb altyapsinda yetismis :rolleyes:

iso_4939
29.04.2012, 11:53
piç selçuk herzamankı gıbı attı.ben yıne delırdım.eboe maçın adamı oldu....haa bu arada halısaha maçı güzel geçti gayse için...ter idmanında bıle bu kadar pozısyon bulamazdılar...he bizim şabanlar herzamnki gıbı işte....reziller yani.

Erbay
29.04.2012, 11:55
İntikam dediğimiz Trabzon'daki fb maçında ne oynadık. Hiçbir şey. Alex çıktı bir gol attık ama koca sıfırdı oyunumuz ve hırsımız.

Kadıköydeki maçta da hiçbir şey yapmadık. Ne hırs, ne mücadele vardı sahada.

Şampiyonlar Ligindeki içerdeki Cska ve Lille maçlarını hatırlıyorum. Hayatımızın maçlarında son derece hırssız ve yavaş oynuyorduk.

Bu takımda ciddi bir sorun var. Ya mental olarak bitmişler ya da fiziksel olarak. Ya da her ikisi. Ama bitmişler. Bu maçtaki oyun biraz bu bahsettiğim maçlardan aşırıya kaçsa da, geçen hafta fbyi ezen gs gelir seni rahat rahat yener. Top mop oynamıyoruz.

ilknurozmen
29.04.2012, 11:55
Tarih 8 Ocak 2011, gs'nin cok kotu gittigi donemde yazmis bunu Olcan efendi

https://twitter.com/Olcanadin/statuses/23692599005028352

Nasil profosyonel oyuncu bunlar hic anlamam. Uzerine fb altyapsinda yetismis :rolleyes:

Bunu hemen nasıl GS'ye yordunuz anlamadım. CHE'den yazmış işte. Kartallar gecen sene çok mu iyiydi, bence olaya kötümser yaklaşıyorsunuz. Ben burdan sizin çıkardığınızı çıkaramadım. Ha GS forması giymek böyle maçlarda çok yanlış o ayrı bir mevzu.

BMWM3
29.04.2012, 12:03
Bunu hemen nasıl GS'ye yordunuz anlamadım. CHE'den yazmış işte. Kartallar gecen sene çok mu iyiydi, bence olaya kötümser yaklaşıyorsunuz. Ben burdan sizin çıkardığınızı çıkaramadım. Ha GS forması giymek böyle maçlarda çok yanlış o ayrı bir mevzu.

Bu kadar tesaduf olacagini sanmiyorum valla. Cunku adam aynen sunu yazmis;

"aslanların sessiz kaldıgı yerlerde kuşlar kartallar volta atar;ama bilmezlerki aslan o sessizliği bozarsa kıyamet kopar.CHE"

aslan = gs
kus = fener
kartal = bjk

Kusura bakma, ben baska bir sonuc cikaramadim, yada cahilim

emretrabzon61
29.04.2012, 12:08
Evet şimdi sene başından beri dediklerim tek tek çıkıyor.Kimse lütfen bana söyleyeceiğim hiçbişey için kızmasın sadece fener ve gs maçlarındaki rezil futbolumuzun nedenlerini anlatacam.

1)Fener maçında kalecinin hatası yoktu fakat gs maçında inanılmaz hataları var.

2)Bu defans dörtlüsüyle her takımdan çok rahat gol yersin.

3)Serkan balcı bu takımın 18ine girecek kabiliyeti yok.

4)Ortasahada kanatlar işlemiyor.

5)Adrian takımın içine ediyor.

6)Burak burak diyenler gördük halili 3.sınıf bir oyuncu.Tek artısı bazı pozisyonlarda top saklaması.

7)Alanzinho bu maçta olmalıydı fakat sene başından beri katkısı sadece 2 gol.Asist 1-2 tane.Son pasları veremiyor.Bu takımın oyuncusu değil.

8)Volkan yetenekli ama çok bencil.Ayrıca oyun zekası kocaman sıfır.

9)Yedeklerden bir halt olmaz.

Evet arkadaşlar bu değerlendirmeleri sezon başından beri yapıyorum fakat bana karşı gelenlerin sayısı hayli fazlaydı.Şimdi bakıyorumda benim yazdığım şeylerin çoğuna katılanların sayısı arttı.Bence playoff kaldırılmamalı neden biliyomusunuz çünkü asıl iyi takımlara karşı oynarken tüm eksiklerimiz net şekilde görülüyor.

Playoff olmasaydı sadri şener ligi üçüncü bitirdik takım çok kaliteli.Üçüncü bitirmek kötü bişey değil.Maç trafiği çok yoğundu falan deyip geçiştirecekti.Sonrada gereken transferleri yapmayacaktı.

Bence playoff gayet iyi oldu nekadar eksiğimiz olduğu açıkça görüldü.Şimdi umarım adam gibi transferler yaparlar.

Suha
29.04.2012, 12:14
şenol hocam hataların devam ettiği sürece eleştirilme hakkında var demektir, yeter da oynatma artık tolyagı ligin dibinin dibi gelmiş, as oyuncuları hangi maça saklıyosunda oynatmıyosun, bırak artık adrianı, pauloyu, şans vermediklerini dene bide, kime borcun varda oynatyosun hocammm

ilknurozmen
29.04.2012, 12:19
Bu kadar tesaduf olacagini sanmiyorum valla. Cunku adam aynen sunu yazmis;

"aslanların sessiz kaldıgı yerlerde kuşlar kartallar volta atar;ama bilmezlerki aslan o sessizliği bozarsa kıyamet kopar.CHE"

aslan = gs
kus = fener
kartal = bjk

Kusura bakma, ben baska bir sonuc cikaramadim, yada cahilim

Haydaa, ''Cahilim'' ne demek şimdi? Ben size bunu mu demek istedim, bu sonucu mu çıkardınız? Kartallar geçen sene nerede volta atıyordu? Bence siz o yazıyı da beni anladığınız gibi yani yanlış anlamışsınız, sıkmayın canınızı :)

Barış Çebi
29.04.2012, 12:26
Bu yenilginin ne mazereti nede başka bir açıklaması olabilir. Tolgaya gerçekten gs maçlarında oynamama cezası verilmesi lazım açıp geçmişe bakın galatasaray maçlarında şansı tutmadığından dolayımıdır nedir bilinmez hep hatalı gol yiyor.4 gol ve avni aker bünyem kaldırmıyor kusura bakmayın.
Belkide yoruldu dinlendirilmesi gerekiyor olabilir.
Ancak burada kalkıpta maç sattılar demek hakikaten bizim trabzonsporluluğumuza yakışmaz,ayıptır.

BMWM3
29.04.2012, 12:30
Haydaa, ''Cahilim'' ne demek şimdi? Ben size bunu mu demek istedim, bu sonucu mu çıkardınız? Kartallar geçen sene nerede volta atıyordu? Bence siz o yazıyı da beni anladığınız gibi yani yanlış anlamışsınız, sıkmayın canınızı :)

Besiktas bir nebze yine on plandaydi yildiz ve isimli oyunculariyla ve puan farki henuz cok acilmamisti diye hatirliyorum. Zaten ne olduysa ligin 2. yarisinda oldu, yani şike :) Ama gs harbiden cok kotuydu yani gecen sezon, bu kadar zavalli duruma dustuklerini hic gormedim 20 senelik futbol ilgimde

Hamza Öztürk
29.04.2012, 12:32
Hala utaniyorum tolganin serbest vurusundaki hatalari millete kotu koz verdi. Hayatimda ilk defa utandirdi beni canimdan cok sevdigim trabzonsporum

Mollasalihoğlu
29.04.2012, 12:35
Trabzonspor maçı satmış diyenlere aşağıdaki linklerden hem bizim hem de fb nin gs maçı istatistiklerini gösterin.

Biz gs ye maçı satmışsak, Fenerbahçe gs'nin nikahlına girmiş, zevcesi olmuş..

http://www.sporx.com/img/2012/04/23/zopar.jpg

http://macmerkezi.mynet.com/istatistikler/super-final-sampiyonluk-grubu/trabzonspor-galatasaray/2713/3

BMWM3
29.04.2012, 12:38
Hala utaniyorum tolganin serbest vurusundaki hatalari millete kotu koz verdi. Hayatimda ilk defa utandirdi beni canimdan cok sevdigim trabzonsporum

Yahu sike yandaslarinin dedigini neden bu kadar takiyosunuz kafaniza anlamadim? Mac satan takim hic evinde 4 tane yer mi? en fazla 1 tane yer bilemedim 2 tane yer hade zorlasan 3 yesin ama 4 yemez.

Bizi bilen bilir. Guya Arena'da 1-1 berabere kaldigimiz macta da satacaktik maci, peki ne oldu?

Mollasalihoğlu
29.04.2012, 12:39
Volkan Selçuk İnan'dan gol yemedi mi de Tolga'ya dil uzatıyor karakteri zayıflar?

kudu_61
29.04.2012, 12:42
selçuk geldi maçı aldı gitti ben daha başka bişey konuşmam bu maç için ah şu selçuk bizde olsa !!!

el fanatico
29.04.2012, 12:43
bmn girişine cevap olacak bir görsel hazırlayabiliriz belki... daha birkaç hafta önce puan aldık deplasmanda gs den... üstelik golü burak yılmazın attığını hatırlatıp, ''zeka'' kapsamında bu ima edenlere ''kapak'' hazırlayabiliriz... bu ima ettikleri işlerden sadece onların anladığını da örneklerle anlatabiliriz... üst düzey zekalı imacılara...

el fanatico
29.04.2012, 12:44
geçen haftaki gs-fb maçı ile bizim maçın istatisklerini de çarpabiliriz bu imacıların yüzlerine... dün bi arkadaş hazırlarmıştı istatistikleri...

kudu_61
29.04.2012, 12:44
Gağassaray ilk yarıyı domine etti, ikinci yarı kadro olarak ve taktik olarak özümüze döndük ama yetmedi. Duran toplar yedi Trabzonumu. Arena'da daha iyi bir Trabzonspor, kafa kafaya götürür maçı hatta galip gelir. Olcan-Volkan-Alanzinho olmazsa olmaz.

Bu takımda kalması gereken 4 yabancı var zokora-colman-celustka-alanzinho.

Lehler yeterince şans buldular ama olmayınca olmadı, yolları şimdiden açık olsun yabancı hanesine -4 yazabiliriz.
güzel tespiter bu maç için başka yoruma gerek yok burdan şenol hocamın çıkartması gereken tek şey var olcan - volkan - alan

Oğuzhan
29.04.2012, 12:45
Arkadaşlar ya rakip stoper semih de bizim formayı giymişti, onun için giymiştir Olcan da ayıp olmasın diye. Her şeyi ne kadar çok abartıyorsunuz Allah aşkına ya.

Burak Sahin
29.04.2012, 12:46
yahu hala bu macdan sonra bile kimseyi hicbir sekilde elestirmek istemeyen arkadaslar var aramizda, hasa aklimin ucundan bile gecmedi satis yatis isleri zaten her mac daha berbat oynuyoruz bu macda da en berbat oyunlarimizdan birini oynadik üstünede kalecimizin formsuz günlerinden birini yasadi.

Ali Yerlikaya
29.04.2012, 12:52
Maci bakamadim maalesefmi sukurmu demekiyim hilmiyorum ama macin özetine bakinca anlatildigi gib ezildigimizi goremedim GS eline gecen pozisyon,ari degerlendirmis adece istatistiklerde bunu söyliyor...

Enes Başkaya60
29.04.2012, 12:59
Şükür rezil olmadık oda iyi yönetim yazık etti bu takıma Adrian gibi 2.ligde bile oynayamaz adamlar almak henrique denen adamı vidyolardan izleyerek almak Jaja'yı göndermek Selçuk,Egemen,Engin,Umut gibi adamları elinde tutamamak çok yanlış bir transfer programı izleyen yönetimi tebrik ediyorum eserinizle övünün..

fatihmazlum
29.04.2012, 13:01
trabzon lısesı dunya sampıyonu olduktan sonra o takımdan kac genc altyapıdan cıkarıldı acaba merak edıyorum onuda gectım son 3 yılda alt yapıdan kım cıkmıs genc olarak ts de mustafa yumlu dersenız o adam alt yapıdan cıkalı 8 sene oluyor yenı kesfedıldı..elın yabancılarına ıstanbul yalakalarına dokulen paraların 100de 1 ı altypıdakı bu cocuklara ayrılsaydı sahada en azından yenılsekde ezılmezdık..senol hoca ancak klubede 2 yedek kalecı oturtmayı bılır tam bır karadenız fıkarası..altyapıdan oyuncu alıp yetıstırmek as takımda oynatmak yurek ısı oda senol gunesde yok malesef ..

titanic
29.04.2012, 13:08
Şükür rezil olmadık oda iyi yönetim yazık etti bu takıma Adrian gibi 2.ligde bile oynayamaz adamlar almak henrique denen adamı vidyolardan izleyerek almak Jaja'yı göndermek Selçuk,Egemen,Engin,Umut gibi adamları elinde tutamamak çok yanlış bir transfer programı izleyen yönetimi tebrik ediyorum eserinizle övünün..

aynen katılıyorum renktaşım. Bir takımı olusturmak ne kadar zor ise, o takımı bu kadar seri bir şekilde bozmakta aynı derecede zordu.Ne vardı ne oldu anlayamadımkı bavulunu toplayan kaçtı

Enes Başkaya60
29.04.2012, 13:12
aynen katılıyorum renktaşım. Bir takımı olusturmak ne kadar zor ise, o takımı bu kadar seri bir şekilde bozmakta aynı derecede zordu.Ne vardı ne oldu anlayamadımkı bavulunu toplayan kaçtı

Aynen öyle kardeşim anlam veremiyorum ya bu nasıl bir rezillik...

Hala konuşuyorlar daha ne diyeceksiniz ya aldığınız topçulara bakın bir ya yazık çok yazık söylenecek laf bulamıyorum maç 0-2 olunca rezil olacağım diye maçtan çıktım ya bizi bu hallere düşürenler derhal hesap vermeli mırın kırın etmemeli..

fatihmazlum
29.04.2012, 13:13
serkan adrıan cech aykutları sahada gordukce bu takımda sercan jebrın barıs ferhat 10ar dakıka bıle sans bulamaz dıye dusunuyorum ama ısın ıcınden cıkamıyorum nedense genc adam trabzona gelmez aklı varsa senol gunes hocayken..

Cafer Bulur
29.04.2012, 13:14
Yenilmek vardir bir de yenilmek,ezilmek vardir.

Bizim macin ilk yarisindaki görünütümüz ezilmekti,rakibe karsi koyamamakti.

Ligin ilk devresinde de adeta teslim bayragini cekmis,3-0 yenilmistik.

Yani yenilmek sorun degil,teslimiyetcilikdir insanlari kahreden.

Tamam fb ye de yeniliyoruz ama bu kadar ezilmiyoruz,teslim olmuyoruz.

Bir de avni akerde gs ye bu kadar ezilmek,teslim olmak bize yakismiyor insanlarin kafasinda soru isaretleri olusuyor.

Gs ye yattik demek belki dogru olmaz ama kimse de maci yeterince kazanmak istedigimizi iddia edemez,sorun budur.

UĞUR DURTAŞ
29.04.2012, 13:15
***dün selçuğun golü asistleri üzerine biri olacaksa başkanımız alsın

selçuğu başkan takımda tutamadı 2 kuruşun hesabını yaptı bizlere hikaye

anlatmasınparanın ucunu gösterseydin kalacağını bal gibi oda biliyordu ama

dediğim gibi 2 kuruşun hesabını yaptı.çok net söylüyorum bizim yönetim

inanılmaz derecede yetersiz.gereken yapılsın.

titanic
29.04.2012, 13:16
Aynen öyle kardeşim anlam veremiyorum ya bu nasıl bir rezillik...

Hala konuşuyorlar daha ne diyeceksiniz ya aldığınız topçulara bakın bir ya yazık çok yazık söylenecek laf bulamıyorum maç 0-2 olunca rezil olacağım diye maçtan çıktım ya bizi bu hallere düşürenler derhal hesap vermeli mırın kırın etmemeli..

Büyük konuşmamak gerekiyormus, daha öncekı macların birçoğunda Allahım dedim bır takım bu kadar zor duruma düşebilir mi diyordum.Özellikle gecen yılkı performansın ardından. Ama dün aksam yasadığım ezikliği hiç yasamamıstım. Bugünlerde geçer

Enes Başkaya60
29.04.2012, 13:19
Büyük konuşmamak gerekiyormus, daha öncekı macların birçoğunda Allahım dedim bır takım bu kadar zor duruma düşebilir mi diyordum.Özellikle gecen yılkı performansın ardından. Ama dün aksam yasadığım ezikliği hiç yasamamıstım. Bugünlerde geçer

Vallaha geçmesini umuyorum bende kardeşim bir Trabzon bu kadar ezilmemeli yazık gerçekten çok yazık neden maçımızı başımız dik izleyemiyoruz hep boynumuz bükük ne diyelim Allah büyük..

Cafer Bulur
29.04.2012, 13:20

Selcugun aklinda bizde kalmak yoktu,bu konuda yönetime suc bulamiyorum.

Gs hayallerimin takimi diyen bir futbolcunun arkasindan ahlanip vahlanmayi mantikli bulmuyorum.

titanic
29.04.2012, 13:20

selçuk gibileri takımda tutamamak değil, rakibine kaptırmak acı olan. futbolcu kesim böyledir. hızlı yükselme çok kazanma hırsı başka birsey değil. O yapıdakı o karakterdekı ınsanı bır anadolu takımında tutabılmek ımkansız.hem de ıyıce palazlanmısken. Dunyanın en kolay en zevkili ve en cok para kazandırn mesleğidır futbolculuk.Bundan yuzyıl öncesınde böyle bir meslek bıle yoktu.Ben messi de dahıl aldıklarını hak ettiklerini düşünmüyorum.Futbolcu bu kadar fazla kazanmamalı, cüzdan ağırlaştıkça, edep hafifler. Baskanın cimriliği falan değil geçelim bunları, herkes bılıyorkı gıtmek ıstemese bır yolu bulunurdu.Yoksa adrıan gibi bir kalası paraya boğanlar, selcuğun asgari gecım yardımı ıhtıyacını da karsılayabılırlerdı

UĞUR DURTAŞ
29.04.2012, 13:21
şenol hocama sonsuz saygım var.devamlı var olmalı.

bu dedem değilki sitemimiz veya eleştirimiz olmayacak

futbolcular gibi şenol hocanında formsuz olduğunu düşünüyorum.

çarşamba günü tekrar gs ile oynuyacağız şenol hocama bir önerim olacak

ilk onsekize dördüncü kalecimiz borayıda alırsa daha sağlıklı bir kadroyla çıkmış oluruz!!!!

UĞUR DURTAŞ
29.04.2012, 13:24

Gs hayallerimin takimi diyen bir futbolcunun arkasindan ahlanip vahlanmayi mantikli bulmuyorum.

cafer kardeşim çok net söylüyorum paranın hesabını yaptılar selçukla ciddi ciddi pazarlık yaptılar dediğim gibi 2 kuruşun hesabı görüldüğü için elimizden gitti

geçen seneleri düşün selçuk açıklama yaptı gönlüm ts yana imzalayacağım dedi defalarca görüşme odasına alındı satlerce görüşüldü bu görüşmelerde sence neler görüşüldü bir düşün.

titanic
29.04.2012, 13:25
Vallaha geçmesini umuyorum bende kardeşim bir Trabzon bu kadar ezilmemeli yazık gerçekten çok yazık neden maçımızı başımız dik izleyemiyoruz hep boynumuz bükük ne diyelim Allah büyük..

Renktaşım bu ligde sampıyonluğun trabzonspor için artık hayal denecek derecede zor olduğunu herkes bılıyor. Kazanmakiçin herseyın mübah olacağı bır dönme gıreceğız federasynun kararından sonra, ama hiçbirşey ıyı futbol oynamana engel değildir,ne hakem hatası n baska faktörler iyi oyunu etkilemez. benımde artık tek beklentım bu sampıyon olmayıverelım,zaten hıc görmedık. Ama ezilmeyecek bır takım olabilelim

carolo
29.04.2012, 13:26
allah askina bu sene azmi hatali gol yedi TOLDA

koyun ONUR'u kaleye artik yeter bee nedir bu eziyet

UĞUR DURTAŞ
29.04.2012, 13:30
allah askina bu sene azmi hatali gol yedi TOLDA

koyun ONUR'u kaleye artik yeter bee nedir bu eziyet

kesinlikle katılıyorum sana tolga yoruldu artık hatalı goller yiyor tolga formda olsa dünkü yediği golleri yemezdi.

şenol hocam ısrar etme onuru çarşamba günü oynat yine oynarsa aynı gol sayısını yer diye düşünüyorum

tolgayı taraftarın önüne atma şenol hoca......

Aldemir
29.04.2012, 13:32
Maçın 2. devresi: Trabzon 2 gese 1
kendi hatalarından ders almak erdemdir derler ya,
Bu kaçıncı kendinle yüzleşmen Şenol Hoca, bu kaçıncı
Ödün koparak sahaya her çıktığında rüsva oluyorsun
Başka çare kalmadığı için cesur olmak zorunda kaldığında da işe yaradığını görüyorsun.
Ama o zaman da zaman da iş işten geçmiş oluyor.
Nasıl bir organizmasın Allah aşkına
Muhtaç olduğun kudret yine sensin.
Ne yapınca ne sonuç veriyor anlaman için yine kendine bakacaksın.
Üstelik bu camia Türk Futbol tarihinde görülmemiş şekilde sana saygısını koruyor
Bu kadar çok yenilen, bu kadar çok ezilen bir takımın hocasına hala çıt yok.
Neden şansını bu kadar zorluyorsun.
Erdemli insanlarda ego olmaz değil mi Şenol hoca

Cafer Bulur
29.04.2012, 13:37
Maçın 2. devresi: Trabzon 2 gese 1
kendi hatalarından ders almak erdemdir derler ya,
Bu kaçıncı kendinle yüzleşmen Şenol Hoca, bu kaçıncı
Ödün koparak sahaya her çıktığında rüsva oluyorsun
Başka çare kalmadığı için cesur olmak zorunda kaldığında da işe yaradığını görüyorsun.
Ama o zaman da zaman da iş işten geçmiş oluyor.
Nasıl bir organizmasın Allah aşkına
Muhtaç olduğun kudret yine sensin.
Ne yapınca ne sonuç veriyor anlaman için yine kendine bakacaksın.
Üstelik bu camia Türk Futbol tarihinde görülmemiş şekilde sana saygısını koruyor
Bu kadar çok yenilen, bu kadar çok ezilen bir takımın hocasına hala çıt yok.
Neden şansını bu kadar zorluyorsun.
Erdemli insanlarda ego olmaz değil mi Şenol hoca
Tedbirli,kontrollü oynamak bize yaramiyor,beceremiyoruz.

Biz sürekli agresif,önde basan bir takim olmaliyiz ki bunu macin ilk devresinde yapamadik.

Serkan i orta sahada oynattigi her macta cuvalladik,gercekten de artik hocanin bazi seyleri asmasi gerekiyor.

Ilelioglu
29.04.2012, 14:03
Maci izlemeyerek ne kadar dogru bir is yapmisim megersem. Utanc verici yemin ediyorum.

Senol Hocam Besiktas macini kazandigi ikili orta sahayi tercih etti. Ne oldu? Cekirge sicrayamadi...

Ilk yari 0-3 oldu, cünkü zaten kötü olan ve aslinda ortada olmayan bir takimin orta sahasini kalabalik tutmazsan böyle fark yersin iste.

Ikinci yariya baslarken ne yapti? Halil'i cikarmis Volkan'i almis, Adrian'i cikarmis Henrique'yi almis...Yani benim dedigim formata dönmüs...

--------Serkan------Zoko-------Colman---------

Volkan-------------------------------------Olcan

---------------------Henri-----------------------

Üclü orta sahaya dönerek oyunu biraz olsun dengelemis ve nitekim 60. dk Colman ile golü bulduk. 1-3..

Tabi cok gecti artik, bunu en basindan yapmasi gerekirdi. Yapsaydi en azindan ilk yari ezilmezdik ve 0-3'da olmazdi. En fazla duran top golü ile 0-1 olurdu, ki bu takimin iyi duran top kullandigini bizim Futbolculara söylenmemis yada söylenmis ama uygulanmamis. Hepsini gectim Tolga'nin halen ders almamis olmasi ilginc.

Teknik heyetinden Futbolcularina kadar dökülen bir görüntü cizdik. Maca ancak bu kadar kötü hazirlanabilirdi bir takim.

Oysa bakin Fatih Terim mactan sonra ne demis; "Bu tür maclarda kiliti acmak bazen zor oluyor, bu mac icin söylemiyorum sadece, genel anlamda. Onun icin duran toplar bu anlamda cok önemli"

Buna yakin birsey söyledi. Adam Selcuga sezon basindan beri duran top calistirtiyor. Selcuk bizdeyken biz böyle birsey yaptik mi acaba? Ki suan icin bile öyle bir calismamiz yok. Duran top diye birsey yok bizde. Ne atakta ne savunmada.

Transfer politikanin yanlisligi bir tarafa, artik teknik heyette kötü bir tablo ciziyor. Bunu cok net olarak görmeye basladim.

Takim ne kadar kötü olursa olsun evinde bu denli ezilmez, 4 tane yemez, ki daha önce 3 yedigi bir takimdan hic yemez. Demek ki 3 yedigimiz mactan 0 ders cikarmisiz. Mactan önce yazdigim gibi, sirf orta sahayi kalabalik tutsaydik yenilsek bile bu kadar yemezdik, ki duran toplari savunabilseydik, yada o bölgelerde faul yapmasaydik, beraberlik cepte, galibiyet ise atacagin gol veya gollere bakardi.

Yazik...

Oğuzhan
29.04.2012, 14:08

Allah aşkına katara gidiyor yıldızlar para için ya, fazlasını verseydin bak nasıl kalıyordu. Egemen için de aynısı geçerli, yerini doldururuz diye düşündüler ama maalesef olmuyor.

Selçuk'u GS vererek adamları şampiyon yaptık, helal olsun bize. Adam her maçı tek başına domine ediyor neredeyse.

Sefer A.
29.04.2012, 14:12
Yahu sike yandaslarinin dedigini neden bu kadar takiyosunuz kafaniza anlamadim? Mac satan takim hic evinde 4 tane yer mi? en fazla 1 tane yer bilemedim 2 tane yer hade zorlasan 3 yesin ama 4 yemez.

Bizi bilen bilir. Guya Arena'da 1-1 berabere kaldigimiz macta da satacaktik maci, peki ne oldu?

onu bunu geç de 4 yemez falan hikaye sivas kaç tane yemisti ??
baska bir sey desen neyse de bu 4 yemez yorumun kötü

Sefer A.
29.04.2012, 14:13
Volkan Selçuk İnan'dan gol yemedi mi de Tolga'ya dil uzatıyor karakteri zayıflar?

ne alakasi var yaaaaa
Tolga yesin de öyle yemesin, 1.goldeki durusuna baksaniza yaa yorum yazmadan
volkan'la ne alakasi var

Ilelioglu
29.04.2012, 14:15
Tedbirli,kontrollü oynamak bize yaramiyor,beceremiyoruz.

Biz sürekli agresif,önde basan bir takim olmaliyiz ki bunu macin ilk devresinde yapamadik.

Serkan i orta sahada oynattigi her macta cuvalladik,gercekten de artik hocanin bazi seyleri asmasi gerekiyor.

Orta sahanin saginda oynatirsan tabi cuvallarsin. Koy onu Zokora ve Colman'in yanina iste. Serkan sag tarafta oynayacak kapasiteye sahip degil.

Ogün YAZICI
29.04.2012, 14:16
bu takım çarşamba günü gs'ye yenilirse fener maçının gözümde hiçbir kıymeti kalamz...

titanic
29.04.2012, 14:18
Bu takımın carsamba aksamı oynanacak macı kaybetme ıhtımalı cok yüksek.Play oflarda bır figüranız artık bunu kabullenelım.Yenebileceğimiz tek beşiktaş var , o da oyunccuları cok becerıksız ondan kaynaklı.Diğerleri de ıyı takımlar değiller ancak bizimiçin lig kafadan bıtmıs.Aksam onu gördüm okulun son haftasındakı öğrenciler gibi ne bileyim dükkanı devren satacak bakkal gibi

el fanatico
29.04.2012, 14:32
sol bek neden ferhat oynamaz anlamıyorum... cech ten daha iyi bence... ama gs maçında sol beke celu yu koyacaktı şenol hoca... hata yaptı... cech eboue karşısında resmen döküldü... çok kolay çalım yiyor... hızlı da değil...

bence önümüzdeki gs maçında 11 böyle olmalı...

------------------------tolga------------------------

serkan-----------giray---------mustafa-----------celu

volkan-------zokora-----alanzinho-----colman----olcan

------------------------burak-----------------------

volkan ın oynaması gerekiyor. serkan dan sağ kanat yapma deneylerini kenara bırakmak gerek. adam defansif özellikleri olan bir oyuncu. sağ açık oynayamadı ve oynayamaz da... yeri sağ bek... sağ bekte oynar...

el fanatico
29.04.2012, 14:37
deplasmanda oynadığımız gs maçı 11 ini çıkaracaktı şenol hoca bu maça...

en abuk subuk zamanda yüzü gülen alanzinho ilk defa oyuna girerken yüzü asıktı... oynatılmadığına üzülmüş gibiydi... farkettiniz mi bilmiyorum.

poetricus
29.04.2012, 14:48
Dün yurt dışında olduğum için maçı seyredemedim. Hiç ama hiç şaşırmadığım, çok ama çok üzüldüğüm bir sonuç oldu.
Geçmiş olsun!

.....
29.04.2012, 14:55
Dün gece iyi ki BMN'ye girmemişim.

Hayatımda bu kadar üzüldüğüm bir maç olmamıştır heralde. Oynadığımız oyundan utandım ilk defa.

Trabzonspor bu değil. Bu olmamalı.

Kim Trabzonspor'u bu hallere soktuysa Allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın.

seyduna_efil
29.04.2012, 15:03
GS için halısaha maçından ibaretti...

.....
29.04.2012, 15:11
A2 takımını ya da 1461 i çıkarsak bundan iyi oynardı. Yazık bunca emeğe harcanan paraya yazık.

r9emre
29.04.2012, 15:26
İlk 60 dakika 7-0 olmadığına hala dua ediyorum ama utancı yetti. Hala en utanç verici maçımız olduğunu düşünüyorum yıllardan sonra.

---------------------------Onur-----------------------------

-----Piotr----------Giray------------Celustka-------Cech-----

-------------------Jebrin----------Zokora--------------------

----------------------------Colman--------------------------

---------Volkan---------------------------------Olcan-------

------------------------Burak Yılmaz-------------------------

Benim hayalimdeki 2. Gs maçındaki kadromuz. Bu arada Volkan disiplinsiz davranışlarda bulunmuş tez kellesi vurula! Jaja gibi yollana!

Ilelioglu
29.04.2012, 15:50
İlk 60 dakika 7-0 olmadığına hala dua ediyorum ama utancı yetti. Hala en utanç verici maçımız olduğunu düşünüyorum yıllardan sonra.

-----Piotr----------Giray------------Celustka-------Cech-----

-------------------Jebrin----------Zokora--------------------

----------------------------Colman--------------------------

---------Volkan---------------------------------Olcan-------

------------------------Burak Yılmaz-------------------------

Benim hayalimdeki 2. Gs maçındaki kadromuz. Bu arada Volkan disiplinsiz davranışlarda bulunmuş tez kellesi vurula! Jaja gibi yollana!

Celustka Stoper degil, Yönetimin yaptigi hatanin bedelini neden o ödesin? Piotr'da sag bek degil. Bu takima Stoper almayan Yöneticileri yazin o bölgeye.

Su yazdigin üclü (Jebrin-Zokora-Colman) ile cikalim maci kaybetmeyiz, ama Senol Hocam bunu yapar mi? Yapmaz..Umarim en azindan Jebrin olmasa bile bir baska isme yer verir orada.

Bence su sekilde cikmaliyiz...

Celu----------Giray------------------Glowacki------------Cech

---------Serkan(Baris Ö.)--Zokora-----------Colman-----------

Volkan--------------------------------------------------Olcan

-----------------------Burak Yılmaz--------------------------

yada...

Celu----------Giray------------------Glowacki------------Cech

---------Serkan(Baris Ö.)--Zokora-----------Colman-----------

Burak Yilmaz--------------------------------------------Olcan

-----------------------Halil Altintop--------------------------

DNA-TS
29.04.2012, 15:57
Hani bir klişe varya trabzon tribunleri cok baski yapiyorda futbolcular etkilendigi icin duzgun futbol oynayamiyor ha iste o dun aksam o tez curutuldu stat tiklimtiklim doluydu hic kotu tezahurat hirilti mirildanma yoktu her seye sevinc cigliklari atti seyirciler ama futbolculara hicbir olumlu etkisini goremedim ben gecen hafta kargalari yendigimizde futbolcular soyleyip durdular baski gormedik kazandik diye bu mac konusmadilar. Bundan sonra tribun baskisi muhabbetini kimse yapmasin.

Ilelioglu
29.04.2012, 16:04
Hani bir klişe varya trabzon tribunleri cok baski yapiyorda futbolcular etkilendigi icin duzgun futbol oynayamiyor ha iste o dun aksam o tez curutuldu stat tiklimtiklim doluydu hic kotu tezahurat hirilti mirildanma yoktu her seye sevinc cigliklari atti seyirciler ama futbolculara hicbir olumlu etkisini goremedim ben gecen hafta kargalari yendigimizde futbolcular soyleyip durdular baski gormedik kazandik diye bu mac konusmadilar. Bundan sonra tribun baskisi muhabbetini kimse yapmasin.

Aynen, buna arti olarak bundan sonra kimse "cok mac yaptik yorgunuz" muhabbeti de yapmasin. Bir hafta dinlen sonra 4 ye..:rolleyes::mad:

bilgehan83
29.04.2012, 16:12
yatmadık gs fobisi olan arkadaşın kurbanı olduk...kim mi tolga efendi...

Ilelioglu
29.04.2012, 16:16
yatmadık gs fobisi olan arkadaşın kurbanı olduk...kim mi tolga efendi...

Tolga ile 3.defa fark yiyoruz bunlara karsi...4-1,0-3 ve 2-4...:rolleyes:

bilgehan83
29.04.2012, 16:19
Tolga ile 3.defa fark yiyoruz bunlara karsi...4-1,0-3 ve 2-4...:rolleyes:

maalesef tolga ilk pozisyonda sinyali verdi rakibin ayağına top atarak ve benim içim cızz etti 3 farkla yeniliriz dedim...

Hasan Habip Özbay
29.04.2012, 16:24
bende çok üzüldüm ama bazı arkadaşların yorumları çok ağır oldu hele dün akşam bazı kanallardaki eski futbolcularımız biraz ağır olacak ama kan kustular ayıptır bu kadarıda olmaz mesela lig tv de maçtan önce bile hamdi aslan ın yorumları asla kabul edemem bu kadar cincon yalakalığı olmaz maçtan çok asıl bunlar önemli tabiki rezil futbol oynadık ama asla bu takıma kimse satılık diyemez asla kim olursa 9olsun

Tolga
29.04.2012, 17:54
Bu maç cezalı değil miydik biz ? Bayan taraftarlarımız yok muydu tribünde ?

Fanatik34
29.04.2012, 18:16
Senol hoca´nin Türk futboluna kazandirdigi futbolcular (daha dogrusu yildizini parlattigi):

Ogün
Cengiz
Osman
Tolunay
(96 jenerasyonu)

Defansiv ortasaha olan Symkowiak´tan forvetarkasi yaratti

Yeni dönemde ise Selcuk, Egemen, Onur, Tolga ve Burak

Bunlar futbolcuya güvenmekten (israrla) geciyor iste. Bugünde kadrosunda israrla oynatip, ayni gelisimi bekledigi oyuncular var ama bunlar gerceklesmedigi icin bugün Senol Hoca elestiriliyor öyle mi?

Transfer yetersizligini elestirebilirsiniz, Yönetim´e kendini ezdirdigini söyleyebilirsiniz ama sahaya sürdügü onbiri elestirmek, sadece ama sadece klavye-kahramanligina soyunmaktir.

Ondan su an tek istedigim, onu bugün hayal kirikligina ugratanlari bu Kulüpten defetmektir. Ve eger bu sezonda (birazda) masaya vurmayacaksa..neyse buna karakteri maalesef el vermiyor!!!

Gurpas
29.04.2012, 18:41
Trabzonspor u İstanbul için basamak olarak kullanmaya çalışan futbolculara kapı gösterilmeli

Ilelioglu
29.04.2012, 18:45
Trabzonspor u İstanbul için basamak olarak kullanmaya çalışan futbolculara kapı gösterilmeli

Bu yorumuda tuttum. ;)

toksoy61
29.04.2012, 18:50
beklediğim sonuç çıktı. maç öncesi yorumlarında da zaten "rahat gs kazanır" demiştim. iddiasız bir takım ile şampiyonluğa oynayan bir takım arasında fark elbette vardır. ve buda sahada çok açık şekilde ortaya çıktı.

Cafer Bulur
29.04.2012, 21:06
Orta sahanin saginda oynatirsan tabi cuvallarsin. Koy onu Zokora ve Colman'in yanina iste. Serkan sag tarafta oynayacak kapasiteye sahip degil.
Serkan bizim takimda oynayacak kapasiteye sahip degil,artik bunu senol hoca da görmeli.

Artik takimda disiplinsiz de olsa jaja gibi futbolcular bulundurmaliyiz,serkan gibi yeteneksiz ama disiplinli oyuncular degil.

Takimimizda ciddi bir beceri sorunu ve beyin eksikligi yasaniyor,bu kadroda ciddi bir revizyon kacinilmaz.

Burak Sahin
29.04.2012, 21:52
Senol hoca´nin Türk futboluna kazandirdigi futbolcular (daha dogrusu yildizini parlattigi):

Ogün
Cengiz
Osman
Tolunay
(96 jenerasyonu)

Defansiv ortasaha olan Symkowiak´tan forvetarkasi yaratti

Yeni dönemde ise Selcuk, Egemen, Onur, Tolga ve Burak

Bunlar futbolcuya güvenmekten (israrla) geciyor iste. Bugünde kadrosunda israrla oynatip, ayni gelisimi bekledigi oyuncular var ama bunlar gerceklesmedigi icin bugün Senol Hoca elestiriliyor öyle mi?

Transfer yetersizligini elestirebilirsiniz, Yönetim´e kendini ezdirdigini söyleyebilirsiniz ama sahaya sürdügü onbiri elestirmek, sadece ama sadece klavye-kahramanligina soyunmaktir.

Ondan su an tek istedigim, onu bugün hayal kirikligina ugratanlari bu Kulüpten defetmektir. Ve eger bu sezonda (birazda) masaya vurmayacaksa..neyse buna karakteri maalesef el vermiyor!!!

bos konusuyorsun hocam sahaya sürdügü 11 bal gibide elestiririm zokora serkan colman orta sahasini elestirmicemde neyi elestirecem kendi sahanda 2 defansif orta sahayla oynuyorsun korkak oynuyorsun ruhsuz oynuyorsun oyunculari motive etmemissin gecen macda kestigin volkani bu macda kurtarici olarak sürüyorsun sonrada türlü bahanelerle cikiyor karsimiza neymis kontrollü oyun oynamak istyedik falan filan....

Fanatik34
29.04.2012, 23:26
Hep ayni burda, gercekten gülerek okuyorum o yorumlari.

Ilk onbirde oynayan adam kötüyse, digeri niye oynamiyor! Alanzinho ilk onbirde baslar "Kötü olursa, yok o adam yedekten girmeli" iyi olursa "Hoca niye oynatmiyor, bak ne güzel oynuyor"

Aykut oynar "Bu adam niye kadroda?" ama hic sormazlar kendilerine "Yerine kim oynayacak?" diye

Eylül ayindan beri bekliyoruz Baris ve Vittek´in zahmet edip iyilesmesini bekliyoruz! Trabzon´da dökülen Sapara, GAntep´in yildizi.

Jebrin diye bir adam alinir, Nasreddin Hoca hesabi "Ya tutarsa"..Trabzonspor´un piyango icabi oyunculari kaldiracak gücü yok, ne zaman anlayacagiz bunu (daha dogrusu Kulübü yönetenler)

Gercekten Trabzonspor´un ne demek oldugunu bilmeyenler var...

Cafer Bulur
29.04.2012, 23:31
A2 takımını ya da 1461 i çıkarsak bundan iyi oynardı. Yazık bunca emeğe harcanan paraya yazık.
Ömerim cok karamsar gördüm seni,biraz daha pozitif yazilar lütfen.:rolleyes:

mda61
29.04.2012, 23:41
Şu şerefsizleri konuşturmayacaktık, bu maçı alacaktık! Ah ah