PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 3. Hafta | TRABZONSPOR 2 - 4 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

el fanatico
28.04.2012, 21:34
..................

Onur Akyüz
28.04.2012, 21:34
Colman ve Olcan gerisi tırt!

Oğuzhan
28.04.2012, 21:35
Arkadaş sistemsiz takım olmaz ya. Sağ bek Eboue bizim santrafordan daha çok pozisyona giriyor böyle bir şey olur mu Allah aşkına. Eboue resmen paramparça etti bizi tek başına bahsettiğimiz oyuncu santrafor değil sağ bek ya ayıptır hoca görmüyor mu golden önce 5 kere geldi adam en sonunda attırdı sonra da attı.

Onur Akyüz
28.04.2012, 21:36
ahh be renkdas öyle diyorsunda zaman mi vardi 3 günde bir mac yapiyoruz ya takvim skisik... seneye insallah düzelecek hersey....

Bizim şarkımız belli zaten ''inşallah seneye''..

Cem
beyler ilk yarı ile ikinci yarı arasındaki himalayalar kadar olan farkı herkes gördü, sıkıntı yok sıkıntı yok güç gene bizde içiniz rahat olsun. istediğimiz zaman basar geçeriz, biz Trabzonuz (ş)ampiyonu biz belirleriz.

1 kere de kendimizi şampiyon belirlesek çok güzel olacak. Doğduğumdan beri şampiyonluk göremedim.

ThePatriot61
Bizim bekteki oyuncular bu sene 5 maç felan iyi oynadı

Ben süper ligde eboue gibi bir bek görmedim. Adam hayvan gibi bindiriyor da bindiriyor. Bek dedigin böyle olur.

bkandil
Takim dagilmis arkadaslar. Takimin hedefi de kalmadi. Sezon bitsin diye herkes dua ediyor. Bu oyuncularla bu kadar. Kabullenin artik lig bitti zaten.

...

Benim bir beklentim yoktu zaten Süper Finalden...

Geçen haftaya kadar UEFA Avrupa Ligine katılmamız garantiydi, (FB seneye Avrupaya alınmayacak UEFA tarafından), bu durumda grupta 3. olsak CL ön elemeye katılacaktık, fakat Geçen hafta BJK UEFA tarafından kara listeye alınınca, bizim CL ön eleme oynamamız garanti..

Durum böyleyken futbolcular niye kassınlar ki?

ofluhalit
Paraların saçılmaması için Şenol Güneş'in başkan olması yeterli midir?

Sonuçta Başkan'ın yardımcıları, yöneticileri yine bu insanlardan birileri olmayacak mıdır?

Teknik direktör iken yöneticilerin bu ayak oyunlarına sesini çıkart(a)mayan birisi, başkan olduğunda bu tür işlere dur diyebilecek midir?

sonuçta oluşturacağı yönetim kendi kalitesindeki insanlardan oluşacaktır.ne yapacaktı peki çıkıp tv de gazete de istediğim oyuncuları almadılar ben suçsuzum yönetim mi suçlu diyecekti.ya da madem almıyorsunuz istifa ediyorum ne haliniz varsa görün mü diyecekti.bence şenol hoca ne yapıyor/yapamıyorsa bu kulübe olan sevgisinden yapıyor/yapamıyor...

Erdinç Dilek
61...................................

Mehmet Sarigül
28.04.2012, 21:37
3. ve 4. gollerde Eboue'yle Olcan mücadele etmeye çalıştı,

Cech ne yapar o sırada anlamadım,

Ben takımın ciddi anlamda taktik çalışmadığını düşünüyorum.

Lüften,...Olcan ve Cech'in bu mac icinde oynadiklari pozisyonu söylermisin?

tarsus
ben bu renkleri taşıyan formayı sevdim giyenleri değil

Trabzonspor 61
onursuz bir takımı tutmadığımı düşünmek istiyorum!fenerbahçenin şampiyonluğunu istemiyorsan avni akerde hesabını keseceksin böyle maç vererek ancak şike yandaşlığı yapmış olursun!yıllarca gs maçlarında yaşadığımız bu travmayı kınıyorum ve fenerbahçenin şampiyon olmasında da artık bir sakınca görmüyorum

Şu şerefsizi banlayın. Trabzonspor kimseye maç satmaz.

atigol
Valla şaka gibi adamlar var, şu maçta colmanı beğenmezsin anlarımda zokora'ya iyi demek için futbolun bir spor dalı olduğunu yeni öğrenmek lazım...

Erdinç Dilek
1 kere de kendimizi şampiyon belirlesek çok güzel olacak. Doğduğumdan beri şampiyonluk göremedim.
geçen sezon olduk ya, sen nerdeydin...

Sinan Sağlam
28.04.2012, 21:38
Şenol Güneş ile ilgili kaygılar şu yönde olursa kimsenin itirazı olamaz diye düşünüyorum ;

1. Sezon öncesi transfer çalışmalarında son derece pasif , futbolcu portföyü zayıf , istediği transferleri yaptıramıyor hatta ve hatta istediği transfer var mı onu bile bilmiyoruz...

2.Söylemleri hep yuvarlak , amiyane tabirle midesinden konuşuyor , yönetim eğer üzerine düşeni yapmıyorsa veya takımın paralarını çarçur ediyorsa olmadık topcularla olmadık menejerlerle, bu futbolcularla gönülsüz gönülsüz yola çıkmaktansa çıkar ben bunları istemedim ama bu yönetim bunları aldı ve ben bu şartlar altında bu takımın hocası olamam demeliydi , demedi ...

3.Şike sürecinde takımımız lime lime edilirken , Fenerbahçe'yi bile kucaklayan sevgi dolu mesajlar vereceğine geçen sene olanı biteni en iyi bilen en iyi gören kişi olarak camianın önderliğini yapmalıydı , bunu sadece bir hoca olarak değil iyi bir trabzonsporlu olarak yapmalıydı...Dünkü bebe aykut bile fenerbahcesı ıcın gogsunu sıper ederken bızım efsane kaptanımız hep idare eden yorumlar yapmamalıydı...

4.Ve işin teknik kısmına gelince ; Volkan Şen, Adrian,Henrique,Cech denen adamlar bu sezon ne kadar kotu sezon gecırseler de bu adamlar geçmişte bır seyler yaparak bu takıma geldıler... Bir hoca olarak Burak Yılmaz ve Tolga Zengın dısında hıcbır adama hıcbır artı deger katamadın , elin oğlu 20 adamını hazır tutarken bız bırak 11 kısıyı 4-5 mılyon verılerek alınan yabancılardan bıle koca sezon hıcbırsey gormedık...Engin Baytar psikopattı eyvallah da sarı kırmızılı formayla aklı sadece futbolda hem de ıstanbul gıbı bır sehırde...Bır tek futbolcuya (Burak Yılmaz) bel baglayarak takım olusturulmaz...

MDanışmaz
Şenol Güneş'in Trabzonspor sevgisi zarar veriyor ama farkında değil..Seneye de aynısı olursa bu sefer değil teknik direktör şehirde duramaz kendini kullandırtma!

Erbay
Ne kadar kötü olursak olalım derbilerde iyi oynardık, artık onu da yapamıyoruz.

blackrain61
Şenol Güneş: Kontrollü oynayıp ardından atak yapmayı düşünüyorduk ancak hatalarımız sonrası takımca bozulduk.

hocam acikca desen korktum serkanida orta sahaya cektim zokoranin colmanin yanina diye...ha bu arada bir duyum aldim haftaya alanzinho ilk 11 basliyacakmis alanzinho severler havaya girmeye baslasin simdiden....

Bende Senol Hocanin aciklamalari üzülerek seyrettim. Kendi evimizde oynuyoruz, oyunu kontrol edip sonrada atak yapmayi düsünmek ne demek oluyor. Bu aciklama bize hic yakismadi bence... Nerde Trabzonspor ruhu...

Ey gidi eskiden TSYD kupasi vardi. Istanbul takimlari ellerinden kupalari hep aldigimiz icin bi kupa disinda birakmislardi. Simdi ise kendi evimizde kontrollü oynayip sans bir golle kazanmaya calisiyoruz iste...
Bence bu bizim durumumuzu özetliyor...

Cem
28.04.2012, 21:39
sonuçta oluşturacağı yönetim kendi kalitesindeki insanlardan oluşacaktır.ne yapacaktı peki çıkıp tv de gazete de istediğim oyuncuları almadılar ben suçsuzum yönetim mi suçlu diyecekti.ya da madem almıyorsunuz istifa ediyorum ne haliniz varsa görün mü diyecekti.bence şenol hoca ne yapıyor/yapamıyorsa bu kulübe olan sevgisinden yapıyor/yapamıyor...

Şenol Güneş çıkıp, "istediğim oyuncuları almıyorlar!" dese ne olur sizce? Taraftar ona destek verir yönetim icraat yapmak zorundamı kalır,yoksa taraftar gidip Şenol Hocayamı kızar?

zorroid
Kaleciler,Colmandante,Olcan,Mustafa Yumlu kalsın.. Gerisi .... gitsin nereye giderlerse.. Şerefsiz gayse şov yapamaz stadımda....Şenol da gitsin..

Aker
Valla şaka gibi adamlar var, şu maçta colmanı beğenmezsin anlarımda zokora'ya iyi demek için futbolun bir spor dalı olduğunu yeni öğrenmek lazım...

OK;);););)

Onur Akyüz
28.04.2012, 21:40
Lüften,...Olcan ve Cech'in bu mac icinde oynadiklari pozisyonu söylermisin?

Cech sağ açık,olcan ön libero..

oflum61
28.04.2012, 21:41
Şenol Güneş İstanbul'lu olsaydı 1000 kere gitmişti bu takımdan.

Yuh Be. Yani kendi insanimizi 3 günde harciyalim EMI. Seningibileri takimi icden yikanlar.
Sonra beyler, kom ne derse desin, gs febeyi sampiyon yapacagimiza, 3. Olalim sampiyonlar Logins gidelim!

Taha Muhammet
Cale yi gönderip yerine ingiltereden eskort aldık adamın bihalt yaptığı yok yanindakine refakat ediyo

Cem Akyüz
Bilbao gibi mi yapsak ne yapsak ya.Vallahi sahada ruhsuz futbolcu görünce çıldırıyorum.5 sene bişey beklemesek sadece alt yapı çalışmaları yapsak

tarsus
28.04.2012, 21:42
barajı kurduran kaleci barajın tam arkasındamı durur yoksa barajın sagı veya solunda kalan köseyimi kapatır???tolga barajı sagına kurdurdu kendide gitti sağ köseye yakın durdu solu boş bıraktı.şimdi dikkatlice izledim o golu resmen barajı hatalı kurdurup kendiside anlamsızca hatalı yerde duran tolgada suc var.sonrada topu göremiyorum diyor hayret bişey yaaa

Mustafa AYDIN
Colman ve Zokora dışındaki bütün yabancılar hemen gönderilmelidir.
Adrian uyur gezer,Cech 78 model WW, Celuska el freni çekilmiş araba gibi,henrıque nin ne olduğu belli değil,Glo.ve Brozek zaten yok.Alanzinho bir var bir yok.Bu nedir yaa.Önümüzde 3 maç var bizimkiler şimdiden tatile çıkmış.insanda biraz biraz gurur olur.45dk da 3 tane gol yiyolar.

hyasin61
Bende Senol Hocanin aciklamalari üzülerek seyrettim. Kendi evimizde oynuyoruz, oyunu kontrol edip sonrada atak yapmayi düsünmek ne demek oluyor. Bu aciklama bize hic yakismadi bence... Nerde Trabzonspor ruhu...

Ey gidi eskiden TSYD kupasi vardi. Istanbul takimlari ellerinden kupalari hep aldigimiz icin bi kupa disinda birakmislardi. Simdi ise kendi evimizde kontrollü oynayip sans bir golle kazanmaya calisiyoruz iste...
Bence bu bizim durumumuzu özetliyor...

hoca sıstemını acıklamıs helal olsun ,bızım hıc bır zaman bır A,b planlarımız olmadı ,bız skoru tutup yakaladıgımız zaman atmayan calısan bır oyun sıstemını benımsemısız ,ne zaman boyle rakıplere baskı kurup rakıbı boğan bır sısteme sahıb olucaz merak edıyorum ,bu dedıgımı gs savunmasını ılk 30 dakıkada nerede kurdugunu gorenler anlar

Cem
Yuh Be. Yani kendi insanimizi 3 günde harciyalim EMI. Seningibileri takimi icden yikanlar.
Sonra beyler, kom ne derse desin, gs febeyi sampiyon yapacagimiza, 3. Olalim sampiyonlar Logins gidelim!

İşte sorun burda "kendi adamımız" diyorsunuz ama bu dozunu aşıyor. Her türlü durumda her hatasına bir bahane bulup haklı konumuna koyuyorsunuz hocayı. Karakter olarak bende seviyorum ama teknik yönden sevmiyorum hocayı.

Oruç
28.04.2012, 21:43
Bilbao gibi mi yapsak ne yapsak ya.Vallahi sahada ruhsuz futbolcu görünce çıldırıyorum.5 sene bişey beklemesek sadece alt yapı çalışmaları yapsak

Bir Mustafa'ya bile tahammül edemiyor millet. Ne diyorsun sen.

:)

Mehmet Cihan Kocaman
28.04.2012, 21:44

Burası Türkiye. Geçen sezonun ardından bir sezonda takımı, şenol hocayı harcayan bu taraftar 5 sezon boş geçince kulübü başına yıkar şenol hocanın.

Erbay
Play Offa kalmasak daha iyiydi yeminle. Böyle sinir olacağımıza kafamız rahat ederdi.

Kader KORELİ
Toplanıp, bu takımı önümüzdeki ve ondan sonraki senelerde şampiyonluğa oynayabilir hale nasıl getiririz onu düşünsünler.
Bu sezon için yapılan transferlerin yüzde sekseni fiyasko, kimler varsa bu oyuncu izleme komitesinde defolsun gitsinler, çünkü ya işlerini beceremiyorlar, ya da lafları geçmiyor. Bu haliyle o komiteye harcanan paraya, üstüne bir de yanlış transfer potikasından çarçur ettiğimiz paralara yazık. Mithat Halis midir nedir, sokmayın o adamı kulübe.

memozcan
28.04.2012, 21:45
Şenol Güneş: Kontrollü oynayıp ardından atak yapmayı düşünüyorduk ancak hatalarımız sonrası takımca bozulduk.

hocam acikca desen korktum serkanida orta sahaya cektim zokoranin colmanin yanina diye...ha bu arada bir duyum aldim haftaya alanzinho ilk 11 basliyacakmis alanzinho severler havaya girmeye baslasin simdiden....
alanznho mu? al birini vur ötekine .. 3,5 numara adamları 10 numara diye yutturmaya çalışıyolar bize... takım illa bu 10 numara bozuntularıma mahkum oynamak zorunda mı, cinconda bir 10 numara mı var.. adam oyuncu değiştiriyo henriqe ve volkan oyuna giriyo ama gene sistem 4-2-3-1 ne farkı var oyuncu değişikliğinin o zaman...

Cem Akyüz
28.04.2012, 21:45
Bir Mustafa'ya bile tahammül edemiyor millet. Ne diyorsun sen.

:)

Burası Türkiye. Geçen sezonun ardından bir sezonda takımı, şenol hocayı harcayan bu taraftar 5 sezon boş geçince kulübü başına yıkar şenol hocanın.

Sizde haklısınız.Ben herkesi kendim gibi sanıyorum :)

Uğur ÇIRAKMAN
28.04.2012, 21:46
allah bu volkanın belasını versinnnn

Cem
28.04.2012, 21:47
Selçuk(bedava)-Elmander(bedava)-Necati(250 bin euro)-Engin(1.5 milyon euro)-Ujfa(1.3 milyon euro)-EBOUE(3 milyon euro)-Melo(kiralık)

Takım kurmak çokta para istemiyor hani...

DNA-TS
Yani yenilmeninde bir adabi vardir oynarsin sanssizlik olur falan eyv ama daha 22.dakikada 2-0 olmus adamlar hala ustune yukleniyor adamlarin 2 pas yapamiyor sende kenardan izliyorsun.
Oyuna mudahale edemiyor dakika 75 olmus alanzinho oyuna giriyor.
Takim hucum agirlikli oynamadi defans yapamadi ortasahada pas yapamadi senol hoca ne yapmaya calisti ?
Ben skor taraftariyim! elestiririm. Hoca filozof iyi yorum yapiyor ama icraat yok kimseyi dizginleyemiyor engin sorunlu dedi kovdu gorduk engini canavar gibi oynuyor. Takimi kampa aliyor taraftarlari basini tesislere otele yanastirtmiyor bizde diyoruz ki motive olacaklar ama nerde 22. Dakika 2-0 hani hirs hani motivasyon bizi izlerken sekilden sekile soktunuz ben yenilmesine bise demiyorum herkes yeniliyor barcelona real madride kaybetti sorun degil ama mucadele etmek yeterliydi.
Sonuc gene bize husran.

Bud Spencer
beyler ilk yarı ile ikinci yarı arasındaki himalayalar kadar olan farkı herkes gördü, sıkıntı yok sıkıntı yok güç gene bizde içiniz rahat olsun. istediğimiz zaman basar geçeriz, biz Trabzonuz (ş)ampiyonu biz belirleriz.

galatasaray top oynamayi birakti yoksa 5-6-7 atarlardi bugün

mancester
28.04.2012, 21:48
Macdan once beraberlik bile mucize demistim az soylemisim su maci seyrederken onurum kirildi ya bize bu eziyeti cektirenlerin allah hakketiklerini versin ne diyim.

fındıkoğlu
Forma al, kombine al,Ts Club tan ürün al istanbuldan kalk trabzona maça git, bunlar yetmezmiş gibi insanlarla tartış sinir küpü ol... Peki bütün bunlar kimin için Trabzonspor formasını giymeyi hakettiğini zanneden geri zekalılar topluluğu içinmi? Yazık çok yazık.. Allah sizi bildiği gibi yapsın; Ben nediyeyim size artık yazıklar olsun bana bu sıkıntıları yaşatanlara...:mad:

h@msi61
Selçuk(bedava)-Elmander(bedava)-Necati(250 bin euro)-Engin(1.5 milyon euro)-Ujfa(1.3 milyon euro)-EBOUE(3 milyon euro)-Melo(kiralık)

Bir de kendilerinin aldiklari paralara bakin isterseniz. Selcuk, Elmander, Melo ve Eboue nin yillik toplam kazanclari bizim 11'i nden fazladir herhalde... Olmadi Ujfaluji'yi ekleyin, o zaman kesin gecer :)

atigol
28.04.2012, 21:49
ya zokora demeyin allahını severseniz adam resmen kaçak oynuyor, toplu oyunda hiç yok.... tamam sempatik adamda bu sene hucumda burak ın ayağına bakmamızdaki en buyuk nedenlerden birisi zokora.... ayrıca derbi galibiyeti göremez olduk diyenler, 95-96 sezonundan sonra en çok derbi galibiyetini şu 3 sezon içinde aldık, bu seneyi saymıyorum malum olaylar bizi çok yıprattı

memozcan
28.04.2012, 21:49
barajı kurduran kaleci barajın tam arkasındamı durur yoksa barajın sagı veya solunda kalan köseyimi kapatır???tolga barajı sagına kurdurdu kendide gitti sağ köseye yakın durdu solu boş bıraktı.şimdi dikkatlice izledim o golu resmen barajı hatalı kurdurup kendiside anlamsızca hatalı yerde duran tolgada suc var.sonrada topu göremiyorum diyor hayret bişey yaaa
ayaklarına da dikkat ettiysen o pergelleri toplaması imkansız zaten.. geçen sene firikikten gol yediğimizi hatırlamıyorum ama bu sene 8-9 tane oldu heralde..

Numan Yerlikaya
28.04.2012, 21:50
E adam bonservise vermediğini yıllağa veriyor işte

hodlu
28.04.2012, 21:50
Maçı izlemedim özetleri izliyorum ama hakem şerefsizi ince faullerle gene doğramış bizi...

Mehmet SELEN
28.04.2012, 21:51

bu futbolcuların 1 sezonda aldığı net ücretleri biliyor musun?

h@msi61
Maçı izlemedim özetleri izliyorum ama hakem şerefsizi ince faullerle gene doğramış bizi...

Macin skoru ve oynadigimiz oyun hakemin performansini onemsiz kilsa da cidden dogradi. Penalti pozisyonunda kalecilerini atmamasi bile iyi niyetten uzak oldugunu gosteriyor bana kalirsa.

Cagdas Topal
İzlediğim mekanda tek Trabzonsporlu bendim , formamı giyip arkadaşlarımla maç izlemeye gitmiştim keşke gitmeseydim . İlk yarı ezildim , büzüldüm sesim çıkmadı . Yazıklar olsun bana bunu yaşatanlara ...

atigol
28.04.2012, 21:52

Ya tamam iyi takım oldularda birileride yürü dedi bu adamlara, şike olaylarına ses çıkarmasınlar diye, 3. yada 4. hafta bir hakem kararı oldu diye adama düdük astırdılar nerdeyse ogünden sonra adamların alehine bir hata olmazken her maç lehlerine karar veriliyor

Cem
Bir de kendilerinin aldiklari paralara bakin isterseniz. Selcuk, Elmander, Melo ve Eboue nin yillik toplam kazanclari bizim 11'i nden fazladir herhalde... Olmadi Ujfaluji'yi ekleyin, o zaman kesin gecer :)

Bizim yedek kulübesinde 1 kere ilk 11'de oynamayıp para yiyenleride say ama. Barış ÖZBEK Tolga'dan fazla para alıyor şuan en son ne zaman forma giydi?

Yiğit Gayretli
ya zokora demeyin allahını severseniz adam resmen kaçak oynuyor, toplu oyunda hiç yok.... tamam sempatik adamda bu sene hucumda burak ın ayağına bakmamızdaki en buyuk nedenlerden birisi zokora.... ayrıca derbi galibiyeti göremez olduk diyenler, 95-96 sezonundan sonra en çok derbi galibiyetini şu 3 sezon içinde aldık, bu seneyi saymıyorum malum olaylar bizi çok yıprattı

Şu yorumu ancak futboldan az anlayan bir insan yapar. Eğer Zokora olmasaydı bugün 4 değil 8 yerdik :)

Erbay
28.04.2012, 21:53
Celutska ve Cech. Son maçlarda neden bu kadar kötüler anlamıyorum.

Çok yazdım ama biri çıksın şu takımın kondisyonunu açıklasın bana. Olcan bize geldiğinden çok daha kuvvetli depar atıyordu. Bize alışınca o gücünden eser kalmadı. Ne yer ne içer ne yapar bu adamlar idmanda.

Bud Spencer
28.04.2012, 21:53
zokoranin müthis teknigi var
sifir hata pas ile oynayabiliyor
asiri derece hizlanabiliyor
ara pas atabiliyor
birtek sutlari iyi degil

ama bu adam asiri derece pasif
neredeyse hicbirsey yapmiyor oysaki bunlari takimda en iyi yapabilecek kapasitedeki adam

serdaracıl
28.04.2012, 21:54

Bonservise verme futbolcuya ver.

Cagdas Topal
28.04.2012, 21:55

Yine aynı hesap oluyor . Adrianın bonservisi 1 milyon yıllık ücreti 4 milyon olsaydı küfretmeyecek miydin ? Boş konuşmayın !

Esmoface
Sezonun en kötü toplarından birini oynadık, kabul. Bu futbol rezaletti, bilhassa ilk yarı, kabul. Şenol Hoca yanlış seçimler yaptı, kabul.
Şu maçı sezonun geri kalanından, saha dışı olaylardan izole edip de yorum yapmaya çalışanlar bence sakinleştikten sonra yazmalı.
Takımımız 50. maçına çıktı, bu bir bahane değil, gerçektir. Hiç bir futbolcunun, fiziksel olsa "bile", kafa olarak bu yoğun tempoya alışık olmadığını unutmamak lazım. Bu sorunun üstesinden psikolojik destekle bir nebze gelinebilirdi, ders olsun bize.
Şenol Hoca da içeridekilerle mi dışarıdakilerle mi uğraşacak, o da bu dönem "sistem-taktik" olarak başarısız bir sezon geçirdi bence; ama bu "Şenol Hoca istifa" diyecek kadar ileri gitmemeli. Onun sayesinde edindiğimiz duruş bir artıdır, bize yol göstermesi bir artıdır, büyüklere baş kaldırması bir artıdır. Ben bu artıların her zaman ve her şekilde korunmasından yanayım.
O yüzden hala ve ısrarla Şenol Güneşle devam diyorum.

atigol
Şu yorumu ancak futboldan az anlayan bir insan yapar. Eğer Zokora olmasaydı bugün 4 değil 8 yerdik :)

ciddi misin sen ya... ne yaptı zokora çok merak ediyorum ilk yarı her pozisyon mustafa girayla karşı karşıya idiler...allahtan ikinci yarı duruldular... ayrıca 3 sene aynı pozisyonda amatör oynadım senden daha çok anlarım bu işten

Bud Spencer
hakemin mustafa-elmander pozisyonunda sari kart vermesi kadar sacma birsey görmedim uzun zamandir
faul bile yoktu orada

ayrica muslera penalti yanlis karar diyor--inanilir gibi degil. bundan daha acik penalti olmaz herhalde

Cem
28.04.2012, 21:56

Ne kadar alırsa alsınlar abi bir okadar da kazandırıyorlar kulübe. Senin Barış ÖZBEK dediğin oyuncun en son nezaman forma giydi belli değil Tolga'dan fazla kazanıyor.

h@msi61
28.04.2012, 21:57

Selcuk gibi bir adami bonservissiz bulman icin bizim gibi bir rakibin olmasi lazim :) Keske Adrian'in alacagi parayi, ustune Brozeklerin bonservisini filan verseydik de Selcuk'u elde tutsaydik...

cubido
Bir yanlis bilgiyi"kendi bilgimce" duzeltmek isterim. Senol gunes transferlere karismiyor ve pasif soylemleri dogru degil.gecen yil bizzat transfer komitesinin basindaki yoneticiye sordum"brozekler ve mehmet'i senol hoca mi istedi siz mi aldiniz"diye. Senol hoca istedi dedi.
Takimin kaldigi otelde niye kalmiorsunuz dedim" senol hoca otele bizi sokmupr, takimin konsantrasyonu bozuluyormus" dedi. Cok da sitemkardi.
Arada bir menajer tuzagina dusuyor olabilir, genc oyuncarin transferlerine ses cikarmiyor olabilir ama genel olarak hem yransfer em de diger konlard oldukc etkin oldugunu duyuyorum.
Gidenler konusuna cok bozuk bunu tv de kendi de soyedi zaten.
Kimse senol gunes'ten yonetimi suclayacak aciklamalar beklemesin. Onun karakterinde boyle birsey olmadigi gibi Trabzonspor'a zarar verecek en kucuk seyi yapmaz.
Ben en kisa surede senol gunes'i baskan olarak gormeyi arzu ediyorum. Tabi ekonomik kararlarda kendisine destek olabilecek alt yapisi guclu yoneticilerle birlikte. Bence bize yakisan bir baskan olur...

Erbay
ciddi misin sen ya... ne yaptı zokora çok merak ediyorum ilk yarı her pozisyon mustafa girayla karşı karşıya idiler...allahtan ikinci yarı duruldular... ayrıca 3 sene aynı pozisyonda amatör oynadım senden daha çok anlarım bu işten
Zokora'nın takıma katkısını sezon boyunca fazla bulmasam da, şu ortamda adam tek başına toparlamaya çalışıyor orta sahayı. Orta saha dediğim de 2 kişi. Diğerleri geri gelmiyor yürümeye mecalleri yok.

blackrain61
Playoffun kalan son maclarinda tek dilegim kalan her macta en 3 az tane alt yapidan genc futbolcuyu ilk 11 de görmek; bunun yaninda simdiye kadar sans bulamayan futbolcularin (Jebrin, Sercan gibi) oynamasi... Nasil olsa mac kazanamiyoruz. En azindan belki bir futbolcu kazaniriz.

Mehmet Sarigül
Cech sağ açık,olcan ön libero..

Süper...:alkış:Önceki yorumundan cok daha mantikli oldu.

Teknik, taktik yazmadan önce futbolun "temel kurallarini" hatirlamakta fayda var...

Cech nerde olursa olsun, Olcan'nin 2 golde pozisyon hatasi var. Olcan cok yetenkli bir futbolcu ama takim oyuncusu (komple bir oyuncu) degil...

Hele ikinci Eboue golü tam bir fiyasko...

Bunu Olcan'i elestirmek icin yazmiyorum, bu konuda en az hatali olan Olcan (veya Serkan, Volkan)...
Hata bu futbolcularin eksik gelismesine neden olan Türk futbolundaki anlayisda...

Yiğit Gayretli
28.04.2012, 21:58

Allah iyiliğini versin :D Benim lisans çıkış tarihim 2000 yaşım 22 :D Buysa mesele geçmiş olsun :) :)

serdaracıl
28.04.2012, 21:58

Yapma renktaş Allah aşkına zokora sahada yoktu resmen

yorumsuz6117
28.04.2012, 21:59
Zokora hiçbirşey yapmıyor. Hayır kapasitesi bu olsa neyse. Ne ofansa ne defansa katkısı var.

Mehmet SELEN
28.04.2012, 21:59

Sadece Selçuk bu sezon için 15 milyon tl alıyor.

Ertan1982
28.04.2012, 22:00
Yine aynı hesap oluyor . Adrianın bonservisi 1 milyon yıllık ücreti 4 milyon olsaydı küfretmeyecek miydin ? Boş konuşmayın !
1 mio euroluk oyuncuya 4 mio maas vermiyorsun.öyle birsey olsa oyuncu yasli bir star olurdu.Elmander vs. kalibrinde bir oyuncuya Bonservisiz 2-3 mio maas vermek normal.Hatta imza parasi verende var.

Cagdas Topal
Playoffun kalan son maclarinda tek dilegim kalan her macta en 3 az tane alt yapidan genc futbolcuyu ilk 11 de görmek; bunun yaninda simdiye kadar sans bulamayan futbolcularin (Jebrin, Sercan gibi) oynamasi... Nasil olsa mac kazanamiyoruz. En azindan belki bir futbolcu kazaniriz.

Jebrin , Sercan vardı birde değil mi ? Onları tamamen unutmuşum :D

memozcan
tolga zengin toplamda cincondan 18 gol yemiş ligde, adamlara çok bereketli geliyo...

yorumsuz6117
Volkan Şen'in sezon sonu gönderilmesi lazım. Bu kadar oyun zekası düşük bi futbolcu olamaz.

Veysel

Yavaş at türkiyede senede 15 milyon kim alıyor

Cyzio
28.04.2012, 22:01
Trabzonsporlu olduklarina inanmak cok guc, bariz Senol Gunes dusmanilar.. Yoksa 82 puan toplayip her hafta galibiyet aldigimiz donemlerde iki satir yazarlardi bu foruma...

Üstadımız (!) Dünyanın en ince kitapları başlığında kitap yazmakla meşgul olduğundan zaman ayıramamıştır başka şeyler yazmaya.

Defalarca söyledim ama neden anlamak istemiyorsunuz? Başta o galibiyet aldığımız zamanlar da yazdım. Oynadığımız oyunun iyi olmadığını, sadece galibiyet aldığımızı yazdım. Ama söylediklerimi anlayabilmekten o günlerde de aynen bugün gibi uzaktınız.

İnsan boş duvara konuşmaktan da bir süre sonra sıkılıyor.

serdaracıl
28.04.2012, 22:02

Fazlasını bile hakediyor

atigol
Allah iyiliğini versin :D Benim lisans çıkış tarihim 2000 yaşım 22 :D Buysa mesele geçmiş olsun :) :)

Lisansı aldığın tarihte kalmışsın o zaman:D maç boyunca orta yuvarlağı geçmeyen futbolcu sadece kaleci olması gerekirken bizde buna zokorada ekleniyor....

memozcan
kardeş sorunda burda zaten, birincisi adam bariz şekilde maç seçiyo, ikincisi o olmasa daha fazla yerdik evet, ama o var diye kazanıyor muyuz?

Numan Yerlikaya
28.04.2012, 22:03
Selçuk yıllık 2 alıyor maç başı 15 bin euro buda yıllık 5 trilyon oluyor

tarsus
sakin kafayla macı bir daha yorumladıgımda bizim takımın gerçekten yeteneksiz oyunculardan mucize beklenen bir takım oldugunu anladım.adrian kötü kurtarıcı olarak oyuna giren henrique ve volkan kötü,yani yedek kulubesinden takıma katkı hiç yok.defansa bakıyorsun canı gönülden oynayan mustafa ve giray var ama teknikleri 0(yazı ile SIFIR) hızlı ve teknigi yüksek forvetler karşısında resmen bocalıyorlar,cech i sorarsan kale hariç her yerde geziyor boşalttıgı alanlarda rakipler gezintiye çıkıyor.cech bir ara forvette geziyordu umarım senol hoca forvete git gol at dememiştir.cinconun 3.golunde sagdan eboue koşuyor tolga ile karşı karşıya kalıyor kovalayan olcan bu pozisyon bile defansın ne kadar kabiliyetli oldugunu gösteriyor!!!kısaca hacı muratla formulada basarı bekliyoruz yazık bizi bu duruma düşürenlere:(

cerasus
Defalarca söyledim ama neden anlamak istemiyorsunuz? Başta o galibiyet aldığımız zamanlar da yazdım. Oynadığımız oyunun iyi olmadığını, sadece galibiyet aldığımızı yazdım. Ama söylediklerimi anlayabilmekten o günlerde de aynen bugün gibi uzaktınız.

İnsan boş duvara konuşmaktan da bir süre sonra sıkılıyor.

Alternatifiniz nedir, ögrenebilir miyiz?

Kiskirtmak icin sormuyorum, ciddi bir sekilde soruyorum.

Yiğit Gayretli
28.04.2012, 22:04
Toplu cevap olsun; bugün ki Zokora'ya kötü diyen insan sadece topun olduğu yeri izleyen insandır. Sadece topun olduğu yeri izleyen insan da benim bakış açımda futboldan pek anlamaz.

Zokora bugün koca ortasahayı 90 dakika tek başına savundu.

Erbay
Bi Eboue'yi durdurmadık hakikaten ya. Lazoroni zamanında bile performans olarak "dibimiz" bu kadar derin değildi.

ThePatriot61
Volkani oyun stilini cok begeniyorum cünkü kendisi gercekten cok yetenekli. Ancak sadece ona güvenip yola cikmam. Olcana güvenirim mesela. Volkana rekabet getirecek birini mutlaka almalari lazim.

blackrain61
Bir yanlis bilgiyi"kendi bilgimce" duzeltmek isterim. Senol gunes transferlere karismiyor ve pasif soylemleri dogru degil.gecen yil bizzat transfer komitesinin basindaki yoneticiye sordum"brozekler ve mehmet'i senol hoca mi istedi siz mi aldiniz"diye. Senol hoca istedi dedi.
Takimin kaldigi otelde niye kalmiorsunuz dedim" senol hoca otele bizi sokmupr, takimin konsantrasyonu bozuluyormus" dedi. Cok da sitemkardi.
Arada bir menajer tuzagina dusuyor olabilir, genc oyuncarin transferlerine ses cikarmiyor olabilir ama genel olarak hem yransfer em de diger konlard oldukc etkin oldugunu duyuyorum.
Gidenler konusuna cok bozuk bunu tv de kendi de soyedi zaten.
Kimse senol gunes'ten yonetimi suclayacak aciklamalar beklemesin. Onun karakterinde boyle birsey olmadigi gibi Trabzonspor'a zarar verecek en kucuk seyi yapmaz.
Ben en kisa surede senol gunes'i baskan olarak gormeyi arzu ediyorum. Tabi ekonomik kararlarda kendisine destek olabilecek alt yapisi guclu yoneticilerle birlikte. Bence bize yakisan bir baskan olur...

Tabiki Senol Hoca Trabzonspor´a zarar vermek istemeyebilir ve transfer konusunda konusmak istemeyebilir, ama konusmayarak Trabzonspor´a hem maddi ve manevi olarak zarar vermis olmuyor mu?
Tersini düsünelim, Senol Hoca gidenler konusunda gecen sene daha lig bitmeden sesini yükseltseydi, yani deseydik sözlesmesi biten futbolcular devre arasinda sözlesme imzalanmasi kesinlikle yapilmasini istiyorum deseydi, eminim gecen sezon acik ara sampiyonduk, bu senede en azindan sampiyonluga oynuyor oldurduk. Bunun yaninda transfere gereksiz yere dünyanin parasi bos yer saga sola sacilmazdi.
Son olarakta bunlari yapsaydi da yönetim yapmazsaydi, eminim hic kimse burda cikip kendisini elestirmez hatta destek cikardi.

Veysel
28.04.2012, 22:05
Toplu cevap olsun; bugün ki Zokora'ya kötü diyen insan sadece topun olduğu yeri izleyen insandır. Sadece topun olduğu yeri izleyen insan da benim bakış açımda futboldan pek anlamaz.

Zokora sadece trafik memuru gibi anca el kol hareketleri yapıyor anca.

memozcan
Sezonun en kötü toplarından birini oynadık, kabul. Bu futbol rezaletti, bilhassa ilk yarı, kabul. Şenol Hoca yanlış seçimler yaptı, kabul.
Şu maçı sezonun geri kalanından, saha dışı olaylardan izole edip de yorum yapmaya çalışanlar bence sakinleştikten sonra yazmalı.
Takımımız 50. maçına çıktı, bu bir bahane değil, gerçektir. Hiç bir futbolcunun, fiziksel olsa "bile", kafa olarak bu yoğun tempoya alışık olmadığını unutmamak lazım. Bu sorunun üstesinden psikolojik destekle bir nebze gelinebilirdi, ders olsun bize.
Şenol Hoca da içeridekilerle mi dışarıdakilerle mi uğraşacak, o da bu dönem "sistem-taktik" olarak başarısız bir sezon geçirdi bence; ama bu "Şenol Hoca istifa" diyecek kadar ileri gitmemeli. Onun sayesinde edindiğimiz duruş bir artıdır, bize yol göstermesi bir artıdır, büyüklere baş kaldırması bir artıdır. Ben bu artıların her zaman ve her şekilde korunmasından yanayım.
O yüzden hala ve ısrarla Şenol Güneşle devam diyorum.
kardeş bu yazının cevabı yine yazının içinde gizli, evet takım 50 maça çıktı ve o 50 maçta bizim kaleci ve forvet aynı.. formsuz adamlarda 50 maç ısrar etmenin gereği nedir?

must61
''Trabzon Galatasaray'a yattı'' bu cümleyi fenerliden duymak gayet normal ama burda sinirle de olsa sarfetmemek lazım.

http://img412.yukle.tc/images/6570trabzon_forumundan.JPG

Bu link ekşi sözlükte trabzonun galatasaray'a yatması konusunda paylaşılıyor.

Biraz dikkat edelim söylemlerimize..

Gurpas
28.04.2012, 22:06
Tolga nın Galatasaray la bir bağlantısı var ama çözemedim belkide tuttuğu takımdır.

owi61
bu defansla işimiz çok zor her maç gol yiyoruz anadolu takımları bile bu kadar boşluk vermiyor

Fanatik34
Evet Senol Hoca hep en son kizilacak kisi.

- 96´da takimin orta sahaya ihtiyaci vardi. Alinmadi. Senol Hocam hic sesini cikarmadi. Yönetimde almadi zaten...
- Atay Aktug döneminde golcü dendi. Alinmadi. Rumlara elendik. (Oyuncu alindi Thomas Jun, ama ati alan Üsküdari gecmisti)
- Gecen sene 8 puan önde olmamiza ragmen, transfer yapilmali dendi, futbolcu transferi yapilmadi.
-Bu sene ligin basinda sampiyonlar ligi ön elemeleri vardi. Bircok futbolcu gönderildi, yerlerine ise milyon dolarlar verilerek hic faydasi olmayan futblcular alindi.

Simdi soru su... Suc kimde? Tamam yönetimler hep suclu da... Onlara sesini cikarmayanlarda suc yok mu? Evet Senol Hocam bu takimda efsane bir isim. Eger o sesini cikarmayacaksa, kim sesini cikartacak. Hugo Bross mu? Acikcasi o hocaya acimistim. Cünkü transferleri kendisi yapmamisti ve kadronun eksik oldugunu söylüyordu. Adam dogru dürüst sans bulamadan gitmisti. Istikrar diyenler o zaman sahneye cikip itiraz etmemislerdi.... Garip bir dünya...

Ne zaman isimler degil de Trabzonspor önde gider. O zaman trabzonspor efsanesi geri döner.... Yoksa böyle gelmis böyle gider sarkisini söyler dururuz.... SaygilarZaten Senol Günes´in elestirilecek en agir hareketi budur!

Bende ortaya söyle bir soru sorayim:

Senol Günes´e dahi sabir gösteremeyen bu taraftarin, sabir gösterebilecegi ikinci bir isim var mi?

altinkaya08
28.04.2012, 22:07
Bütün olan bitene bişey demiyorum ama şu Volkan Volkan diyenler nerde??

cerasus
kardeş bu yazının cevabı yine yazının içinde gizli, evet takım 50 maça çıktı ve o 50 maçta bizim kaleci ve forvet aynı.. formsuz adamlarda 50 maç ısrar etmenin gereği nedir?

Tolganin ilk yari performansini ne cabuk unuttunuz?

Samppiyonlar Ligi karnesini ne cabuk unuttunuz?

Tolganin önünde bir Celustka-Giray, Yumlu-Giray, Glo-Giray oynadigini ne cabuk unuttunuz?

Burak disinda forvetimiz var midir? Halilin forvet olmadigi asikar.
Vittek sakat. Henrique formsuz. Kimi oynatsaydi? Alternatifiniz ney?

atigol
sakin kafayla macı bir daha yorumladıgımda bizim takımın gerçekten yeteneksiz oyunculardan mucize beklenen bir takım oldugunu anladım.adrian kötü kurtarıcı olarak oyuna giren henrique ve volkan kötü,yani yedek kulubesinden takıma katkı hiç yok.defansa bakıyorsun canı gönülden oynayan mustafa ve giray var ama teknikleri 0(yazı ile SIFIR) hızlı ve teknigi yüksek forvetler karşısında resmen bocalıyorlar,cech i sorarsan kale hariç her yerde geziyor boşalttıgı alanlarda rakipler gezintiye çıkıyor.cech bir ara forvette geziyordu umarım senol hoca forvete git gol at dememiştir.cinconun 3.golunde sagdan eboue koşuyor tolga ile karşı karşıya kalıyor kovalayan olcan bu pozisyon bile defansın ne kadar kabiliyetli oldugunu gösteriyor!!!kısaca hacı muratla formulada basarı bekliyoruz yazık bizi bu duruma düşürenlere:(

hocam son golde cech önliberoda oynuyordu, solbeke celutska geçmişti..... ayrıca maç boyu tek başına savunma yaptığı söylenen zokora ile aynı poziyonda oynayan melo ile arsındaki fark televizyondan gördüğümüz kadarı ile dünyalar kadar (TV den izlediğimiz için sadece topun olduğu alanları izleyebiliyoruz)

Onur Akyüz
Süper...:alkış:Önceki yorumundan cok daha mantikli oldu.

Teknik, taktik yazmadan önce futbolun "temel kurallarini" hatirlamakta fayda var...

Cech nerde olursa olsun, Olcan'nin 2 golde pozisyon hatasi var. Olcan cok yetenkli bir futbolcu ama takim oyuncusu (komple bir oyuncu) degil...

Hele ikinci Eboue golü tam bir fiyasko...

Bunu Olcan'i elestirmek icin yazmiyorum, bu konuda en az hatali olan Olcan (veya Serkan, Volkan)...
Hata bu futbolcularin eksik gelismesine neden olan Türk futbolundaki anlayisda...

Rakibin sağ bekinin sebep olduğu 2 golden sol bekimiz sorumlu değil diyorsun yani?

Hemde DC ler yerindeyken.

Peki sen teknik taktik konuş,ben zaten konuşmaktan şuan vazgeçtim.

Cem Akyüz
Tolga nın Galatasaray la bir bağlantısı var ama çözemedim belkide tuttuğu takımdır.

Evet şu anda Nirvanaya ulaştık.

hodlu
28.04.2012, 22:08
Ne sahada büyük takım olabiliyoruz,ne masada büyük takım olabiliyoruz,ne tribünde büyük takım gibi hakemi etki altına alabiliyoruz,ne sahada yenen hakkımızı arıyoruz. Bu işin hiç ama hiçbir yerinde yokuz. Biz kendimizi büyük zanneden ama zavallı bir takımız.Bu sözüm taraftarımız haricinde herkese...

yorumsuz6117
Colman dışında bütün yabancılar gönderilebilir.

Mehmet SELEN
Yavaş at türkiyede senede 15 milyon kim alıyor

Düzgün konuş delikanlı yaşımın yarısı yaşındasın.Bilmiyorsan iyi araştır bu sezon aldığı parayı.

Mustafa Ayazoğlu
5 - 0 yenilirisn ama böyle bir oyun mantalitesi olmaz olsun

Hamza Öztürk
28.04.2012, 22:09
Düzgün konuş delikanlı yaşımın yarısı yaşındasın.Bilmiyorsan iyi araştır bu sezon aldığı parayı.

15 milyon euroyu ronaldo bile almiyor. ytl diyorsun yinede 7,5 milyon euro yapar.
imkani yok okadar para alamaz selcuk inan bi senelik

zorroid
28.04.2012, 22:10
İnci sözlük modlarından birisi pontusspor satılmış diye bir mesaj attı ,ortalık karıştı.Serkan inci sildi mesajı tartışma hala devam ediyor.İzleyin..

turphan
Ne sahada büyük takım olabiliyoruz,ne masada büyük takım olabiliyoruz,ne tribünde büyük takım gibi hakemi etki altına alabiliyoruz,ne sahada yenen hakkımızı arıyoruz. Bu işin hiç ama hiçbir yerinde yokuz. Biz kendimizi büyük zanneden ama zavallı bir takımız.Bu sözüm taraftarımız haricinde herkese...
Taraftar dahil hocam...Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız.

Yiğit Gayretli
Şuraya yazdıklarımıza biraz dikkat edelim. Elin şikecisine, hırsızına, uğursuzuna malzeme vermekten başka işe yaramayan cümleler sarfetmeyelim, lütfen!

Esmoface

Dediğim gibi, Şenol Güneş geçen seneki kadar başarılı bir sezon geçirmedi saha "içinde".
Şahsen Henrique'ye forvette ve daha fazla zaman vermesini isterdim genel olarak, Volkan'da, Aykutta bu kadar ısrar yerine Sercan'da, Jebrin'de bu kadar ısrar etsin isterdim, vs.
Ama başka bir gerçek de var ki "şu oynasa daha iyi olacak" diye bahsettiğimiz topçular vasatı aşamadılar sene boyunca, bkz. Cech

Veysel

Elinde kanıtın varmı bu sezon 15 milyon aldığının yaşımın 2 katı olan kişi boş yere post atmayalım foruma !!

cerasus
28.04.2012, 22:11
Taraftarin hali ortada. Bu kafa yapisinda taraftarlar zaten birlesemez. Bizde taraftar gruplari neden birlesemiyor diye kendi kendimizi zorluyoruz.

Onur Akyüz
Necati'ye kafa vurduran da Cech'ti sanırım,

Maşallah joker gibi oyuncu sol bek,ön libero,stoper..

Her takıma lazım.

Erdinç Dilek
galatasaray top oynamayi birakti yoksa 5-6-7 atarlardi bugün

biz bıraktırdık, aslar girince kuyruklarını kıstırdılar arkalarına ha niye ikinci yarı girdiler onu hocaya sormak lazım

Mehmet Sarigül

70-80 metrelik alanda top oynayan bir takimda birakin Zokora'yi,...üc Xabi Alonso, Steven Gerrard olsa zor savunursun.

Giray ve Mustafa kendi gölgelerini gördüklerinde, rakip sanip geri kacmaya basliyorlar...

Thor61

Yapmayın böyle şeyler yahu. Asil olan takımımızın oyuncularına bunu yakıştırıyor musun gerçekten?

Trabzonspor 61
Benim mesajımı sileceğinize "yattık" diyen angutları banlayın!

Mustafa Ayazoğlu
28.04.2012, 22:12
Takım yattı diyenlere cevap , şampiyonluğa oynarken bile 2-4 yenildik biz Galatasaray'a

İşin vahim boyutu takım bu kadar kötü olmamasına rağmen , rezil bir futbol var

memozcan
28.04.2012, 22:12
Tolganin ilk yari performansini ne cabuk unuttunuz?

Samppiyonlar Ligi karnesini ne cabuk unuttunuz?

Tolganin önünde bir Celustka-Giray, Yumlu-Giray, Glo-Giray oynadigini ne cabuk unuttunuz?

Burak disinda forvetimiz var midir? Halilin forvet olmadigi asikar.
Vittek sakat. Henrique formsuz. Kimi oynatsaydi? Alternatifiniz ney?
tolganın alternatfi geçen senenin en az gol yiyen kalecisi onur, forvette ise sistem değişikliği .. halil- burak çift forvet, ya da burak sağda halil forvette.. ve en önemlisi cincon devre arası necatiyi alırken biz hamle yapamadık...

Trabzonspor 61
28.04.2012, 22:13
Sanki her maç yeniyoruz gs'yi? Ulan zaten genelde bu adamlar kazanıyor bize karşı. Ne yatışı?

ThePatriot61
Şuraya yazdıklarımıza biraz dikkat edelim. Elin şikecisine, hırsızına, uğursuzuna malzeme vermekten başka işe yaramayan cümleler sarfetmeyelim, lütfen!

Forum misafirlere neden kapatilmaz o halde?

owi61
Bu Adrian fm 2012 de topa mermi gibi vuruyor ama gerçek hayatta bi şutunu görmeden gidecek heralde

Numan Yerlikaya
28.04.2012, 22:14
Selçuğun aldığı yıllık maç başıyla beraber 3 milyon euro felan ediyor

yorumsuz6117
28.04.2012, 22:15
Revizyon şart. Colman dışında bütün yabancılar gönderilmeli. 10 tane olacağına 5 tane kaliteli olsun.

atigol
Biz facede ona buna laf yetiştirmeye çalışıyorken burda bile kendi oyuncularımıza laf atan adamlar çıkıyor.... insanlar herkesi kendi gibi sanıyor, onun için kendileri için önenmli olmayan şeyleri başkaları için çok çabuk kullanabiliyorlar, bu takım kötü performans gösteriri ama hiç bir zaman maç satmaz

İlker Yazıcıoğlu
Bu yorum ve türevlerine angut.com da rastlanır burada değil.Burnuna kötü kokular gelen çıksın bi balkona temiz hava alsın gelsin.Burda yazdıklarınız sağda solta alıntı yapılıyor milletin ağzına sakız vermeyin.

Senin gibi adamlarını artması lazım burada kardeşim.

Gurpas
Yapmayın böyle şeyler yahu. Asil olan takımımızın oyuncularına bunu yakıştırıyor musun gerçekten?

Tolga böyle düşünmeme sebep oluyor maalesef her Gayse maçında rezalet ötesi artık Onur oynamalı bu arada bu akşamki futbolun bir açıklaması varsa yapılmalı

-fırtına-
O suçlu bu suçlu ... Suçlu hiç bitmez renktaşlar. Eğer suçları oranlarsak bize bile pay düşer hiç kafamızı yormaya gerek yok bu yüzden. Üzülsemde Yönetimi eleştiren arkadaşların bir çoğuna katılıyorum. İnsanın yenilmekten çok bu yönetimin çoğu zaman yaptığı boş ve derinden düşününce taraftarla dalga geçer gibi hissettiren konuşmaları zoruna gidiyor. Bence tek yol Trabzonsporumuz'a devrim. Benim Fikrim, Öncelikle sadri başkan ve saz arkadaşları olmak üzere malzemecisinden doktoruna bu takımın alayı değişmelidir. Yeni bir yapılanma olmalı, alt yapıya önem verilmeli, para için değil Trabzonsporu şerefi, namusu sayıp bunun için canını dişine takıp oynayan futbolcular olmadığı sürece eleştirilecek futbolcular bu takımda hiç bitmez. Takım sahada oynayan 11 futbolcu demek değildir. Bize camia olarak Kan değişikliği şart. Şimdi bazı renkdaşlarım çıkıp diyebilir öyle söylemesi kolay diye. Hak veriyorum. Bende sadece içimden geçenleri söylemek istedim. Hayırlı akşamlar herkese.

hodlu
28.04.2012, 22:16
Hiçbir hakem bizden çekinmiyor,hiçbir tv kanalında yorumcumuz yok. Eskiden futbolcu Trabzonspordan gidemezdi şimdi elini kolunu sallayan gidiyor hemde bedava gidiyor...Biryerlerde fena yanlış yapıyoruz beyleeer. 30 yıl oldu şampiyon olamıyoruuuuz... Bu gidişi artık durdurmalıyız....

Onur Akyüz
Üye alımını durdursanıza bari!

Ertan1982
İnci sözlük modlarından birisi pontusspor satılmış diye bir mesaj attı ,ortalık karıştı.Serkan inci sildi mesajı tartışma hala devam ediyor.İzleyin..
Su Pontus diyip duranlar bir soylarini arastirsinlar bakalim ne cikacak.Trabzon kadar Türk olan yer bulsunlar bakalim. Istanbuldan sonra Fatih Sultan Mehmet in ilk büyük Fetih Trabzondu.cogu illerden daha fazla yil Osmanli sancagi bizde dalgalandi.

tarsus
28.04.2012, 22:17
radikal kararlar şarttt.colman,zokora ve celustka dışındaki tüm yabancılar elden çıkarılmalı,yerlilerden onur,olcan,giray,mustafa,halil,sercan ve burak dısındaki tüm oyuncularla vedalaşıp savascı ruhu olan giydiği formanın hakkını akıttıgı terlerle gösterecek gelecek vaad eden gençleri transfer etmeliyiz.her maç böyle kahrolmaktansa yeni yüzlerle yeni heyecanlar yaşamalıyız

Canİlker
yönetim ne bok yiyo. adam ana avrat sövüyo halen banlanmadı. biz en ufak bişe desek anında ceza yiyoruz. çok ilginç

Fanatik34
Hoca gelmis 60 yasina.Bu yastan huy degismez.Senol Hocanin yerine kim gelsin diyorlar.Bir sezon Mühlet verin Tolunay veya Sota bu takimi külerinden dogrur.Cünkü Dünyayi taniyor bu 2 hoca daracik bir alana hapis edilmediler.Genclere sans veriyorlar.Bir takim 0 kurabilirler.Sotaya kizan var ama bize karsi hirsli oldu icin,ama ben böylesini daha cok severim.Abdullah ve Ünal daha pismeliler Hoca olarak.G.Antep´in kadrosu bize yakin bir kadro idi, adamlarin durumu malum, hemde hic baski olmamasina ragmen (Tolunay icin söylüyorum)

Aslinda Tolunay, Sota gibi isimlerinde Senol Hoca altinda calismalari gerekirdi cünkü bu bir bayrak yarisi..cünkü Trabzonspor´da Teknik Direktör olabilmek zor ama cok zor bir zanaat:rolleyes:

Erhan Atalay
Kimse kendini kandırmasın bizim kadroyla ancak bukadar olur.

Selçuğun yerine adam bulamadık
Egemenin yerine adam bulamadık
Jaja nın yerine adam bulamadık
Enginin yerine adam bulamadık

Siz ne olmasını bekliyorsunuz adrianla henrikeyle halille ancak bukadar.

Gs den selçuğu elmanderi urfalujiyi çıkar bizden 1000 beter olurlar, bizim başımıza gelen bu

Malesef Transfer konusunda ince zekamız çalışmıyorrrrrr

Cyzio
28.04.2012, 22:19
Alternatifiniz nedir, ögrenebilir miyiz?

Kiskirtmak icin sormuyorum, ciddi bir sekilde soruyorum.

Efendim;

Bektaşi'ye iki testi şarap getirip:

-"Baba erenler biz hangisinin daha iyi olduğunu anlayamadık; bir de sen baksan."

demişler. Bektaşi testilerden birini kafaya dikip, ağzına doldurduğu şarabı tükürdükten sonra

-"Öbürü."

demiş.

-"Nasıl olur baba? Daha öbürünü tatmadın bile."

dedikleri zaman

-"Bundan kötü olamaz."

cevabını vermiş.

(h@msi61 ve thepathfinder... Koşun koşun, gene espri yaptım)

.

cerasus
Forum iyice zivanadan cikti.

Numan Yerlikaya
Yönetici ne iş yaparsın sen burda ?

Canİlker
28.04.2012, 22:20
yönetici ne iş yapar bende merak ettim. geçen ufak bir argo kullandımn anında ceza kestiler.

Sami Kuk
Yarın 2 büyük maç var onlara odaklandım...

1461 Trabzon ve Rizespor maçı 2 biri süper lige çıkma yarısı icinde diğeri bank asyaya

seyfettin061
Ilk defe fb macinda yenilmeyi isteyecegim,bu kadar alcaldik.

fenere yatinca ne olacak, fb sampiyon olmus gs sampiyon olmus bizi ne alakadar eder ikiside ayni bokun laciverdi, biz çikip kazanmak için oynayalim yeter

turphan
Gs ; Arsenal, Bolton , A.Madrid ve bizden transfer yapsın. Biz menajerleri zengin ederek köylüleri alalım. Yönetimin en ufak kastı varsa ellerine dizlerine vursun.

Onur Akyüz
Üye alımı serbest sayfada yönetici yok.

Yönetemeyiciler sizi!

Devran Saka
ya tamam da üst komşunun telefonda biriyle konuşurken (kendisi febeşli ) ''yok hocam bırak ya bütün maçlarda şike var satılmış'' demesi sinirimi bozuyor ulan bunlara malzeme oluyoruz işte tesellim Colman'ın 2 golü

Yiğit Gayretli
Forum misafirlere neden kapatilmaz o halde?

Ne yazdığınıza hakim olamıyor musunuz? Her mağlubiyetten sonra forum mu kapatacağız?

Sami Kuk
28.04.2012, 22:21
Yaa bu site yöneticileri bukadar acemi bukadar beceriksiz olamaz.Ya şu üye alımlarını sezon bitene kadar durdurun bari.Yada Tc kimlilki üye alın.Bizmi öğretelim bunuda.:S

İlker Yazıcıoğlu
28.04.2012, 22:22
Takımımızın maçı sattığını düşünen bütün şerefsizleri Allahıma havale ediyorum.Siktirin gidin bu forumdan burayı kirletmeyin.Rezil herifler.Millete malzeme veriyorsunuz.
Ayrıca yönetici arkadaşlar ne iş yapar acaba?Şerefsizler forumda fink atıyor.Maç günü forum neden kapatılmaz misafirlere kardeşim?
Lütfen bu soruma mantıklı bir cevap rica ediyorum.

inception61
Atalay senden utaniyorum baban olarak terbİyesİz senİ:d

cubido
Fenerliler tabiki bizim gs'ye yattigimizi soyleyecekler. Bu yil aramizda savasa donen bir surec var. Kimin eline koz gecse onuru alyhine kullanacak.
Size iki tavsiyem var.
1)bu tur maclardan sonra gazete fergi vs okuyu yorumlari okuyup bosyere sinirlerinizi bozmayin
2)size mac satti diyen fenerlilere soyleyin gecen haftaki gs-fb mac ile bu maci karsilasrirsinlar. Mac resmen fenerin yari sahasinda oynandi. B hayatimda hic bir derbide bir tarafin dogerini bu kadar ezdigini gormemistim.
Gs gecen hafta atamasi bu hafta atti bu kadar basit.
Basit olan bir sey daha var.
Bizim kadromuz gs ve fb kadar kaliteli degil maalesef. Ustelik bu yil 50 mac yaptik. Hepsinden elendik. Yorgunlugu fiziksel olarak algilayanlar var ama bu kadar mac yapip hicbirinden sonuc alamamak ciddi bir zihinsel yipranmaya yol acar, teknik direktorunden futbolcusuna kadar. Bunu atliyoruz.
Bazi bolgelerde cok zayifiz.oyuncu kalitemiz gecen yilin cok altinda.
gecen yilki surec ve bu yilki mac trafigi ve alinan sonuclr takimi yipratti.
Su anda hem kalite hem de moral motivasyon acisindan gs nin cok gerisindeyiz.
Motive olabilecegimiz tek mac sahamizdaki fb maci. O mac haricinde hirsli bir takim beklemiyorum.

h@msi61
28.04.2012, 22:23
Cyzio bey, espri yaptiginiz zaman kostugum dogru ama bu genelde aksi yone dogru oluyor, bir zaman sonra "espri" olarak nitelendirdiginiz seyler katlanilamaz hale geliyorlar nitekim. Ayrica mesajinizi okumadim, sadece nickimi bold yaptiginizdan bu cumleyi gordum, simdi de kaciyorum, bay bay :)

must61
Ne yazdığınıza hakim olamıyor musunuz? Her mağlubiyetten sonra forum mu kapatacağız?

Gerekirse evet.(üye alımını)

Mehmet SELEN
15 milyon euroyu ronaldo bile almiyor. ytl diyorsun yinede 7,5 milyon euro yapar.
imkani yok okadar para alamaz selcuk inan bi senelik

Arkaşlar yazdığım cümlleye dikkat edin.15 Milyon tl derken sadece bu sezon için dedim.Bonservis ücreti yerine imza parası olarak 5.5-6 milyon euro alyor..Bu tartışmayıda sonlandıralım artık.

turphan

Hee gelip sövmeleri serbest yani ? Biz kendimize hakim olalım. Trabzon'un her kademesinde yonetici becerisi (!) zirve yapmış

Mehmet Sarigül
Rakibin sağ bekinin sebep olduğu 2 golden sol bekimiz sorumlu değil diyorsun yani?

Hemde DC ler yerindeyken.

Peki sen teknik taktik konuş,ben zaten konuşmaktan şuan vazgeçtim.

Kendin cevap verdin alsinda soruna..."rakibin sag beki" diyorsun...

Ayrica ben sol bekimiz sorumlu degil demedim, önemli olan orada Olcan'nin takim savunmasina katilmasi...Yani gercekten katilmasi, geri gelir gibi yaparak bir depar atmaktan cok, Eboue'yi gercekten kontrol etmesi...

Bunu diger tarafta Volkan'da yapmiyor, hatta Serkan bile bir önde oynadigi maclarda zaman zaman yapmiyor...

ama nedense Halil yapiyor! Sence neden?

cerasus
Efendim;

Bektaşi'ye iki testi şarap getirip:

-"Baba erenler biz hangisinin daha iyi olduğunu anlayamadık; bir de sen baksan."

demişler. Bektaşi testilerden birini kafaya dikip, ağzına doldurduğu şarabı tükürdükten sonra

-"Öbürü."

demiş.

-"Nasıl olur baba? Daha öbürünü tatmadın bile."

dedikleri zaman

-"Bundan kötü olamaz."

cevabını vermiş.

(h@msi61 ve thepathfinder... Koşun koşun, gene espri yaptım)

.

Lazaroni, Broos felanda olabilir diyorsunuz yani?

Acikcasi kacak dövüstügünüzü düsünüyorum bu mesajdan sonra.

Emre GÜRDAL

forumu kapatma üye alımlarını durdurun adamın 3 mesajı vardı gorunuyo zaten...

Kamil Çakmak
Bu takımın forveti yok. defansı hepten yok. kadro kalitesi yok. karşında senden daha kaliteli bir takım var.

Şenol hocanın bir hatası varsa oda bu transferlere onay vermesidir. Birde bu adriandan topcu olamayacağını anlayamamış olmasıdır. Alanzinho olsaydı bu takım daha atak oynardı. Galip gelemezdi o oyrı tabi.

Ben ençok oraya gelen bayan kardeşlerimize ve çocuklarımıza üzüldüm. Avni akerde şölen vardı resmen. Onlar bunu hiç haketmedi.

zorroid
28.04.2012, 22:24

evet kapatacaksınız.Siz mükemmelmisiniz ki? Herkesi yola sokacaksınız..

Taha Muhammet
Selçuğun aldığı yıllık maç başıyla beraber 3 milyon euro felan ediyor

İmza parası ne kadar aldı

hodlu
Renkdaşlarımdan tek ricam bu sezonu Şenol hocadan ayırarak irdeleyelim.Tamam bu yıl hatası çok,oyuncu seçimleri yanlış,maça müdahale geç ve hatalı ama bence bu yıl onun lüksü olmalı.Yöneticilerin açıklarını kapamaktan bu sene sahaya bakamadığı kesin.Şenol hoca bu takımın şansı-geleceği ve GÜNEŞ'İDİR. Ona sonsuz destek vermeye devam edelim. eğer giderse işte o zaman bugünleri de ararız...

Bud Spencer
Yarın 2 büyük maç var onlara odaklandım...

1461 Trabzon ve Rizespor maçı 2 biri süper lige çıkma yarısı icinde diğeri bank asyaya

rizelilerinde ordudan veya samsundan asagi yani kalmiyacagi icin cikmalarini istemiyorum ne yalan söyliyeyim

ThePatriot61
28.04.2012, 22:25

Mac sirasinda forumu misafirlere kapatin. Bir gün gectiginde yine acardiniz. Yoksa ara sira kuslar buraya ucuyor görüyorsunuz herhalde. Ayrica ben ne yazdigimi iyi biliyorum. Cafer1978 adli üye gibi yenilmemizi istemiyorum. ;)

Bunlari diger yenilmemezi isteyen "renktaslara" söyleyin.

Onur Akyüz
Kendin cevap verdin alsinda soruna..."rakibin sag beki" diyorsun...

Ayrica ben sol bekimiz sorumlu degil demedim, önemli olan orada Olcan'nin takim savunmasina katilmasi...Yani gercekten katilmasi, geri gelir gibi yaparak bir depar atmaktan cok, Eboue'yi gercekten kontrol etmesi...

Bunu diger tarafta Volkan'da yapmiyor, hatta Serkan bile bir önde oynadigi maclarda zaman zaman yapmiyor...

ama nedense Halil yapiyor! Sence neden?

E taktik çalışmamaktan diyorum,

Alman altyapısı ayrı bir olay o konuda haklısın.

Sami Kuk
rizelilerinde ordudan veya samsundan asagi yani kalmiyacagi icin cikmalarini istemiyorum ne yalan söyliyeyim

himm oldu tamam

oflum61
28.04.2012, 22:26
Bütün mesajlar, alintilar silinsin, derhal!!!! Biz bir imada bulunsak yönetici cocuklar Aslan kesiliyor! Silinsin mesajlar.

tarsus
her mac sonrası buraya giren şikeci bir o ... takıma ve forumdaki renkdaslarıma sövdügünde nasıl kendimize ve yazdıklarımıza hakim olacagımızı öğretirseniz sevineceğiz!!!sizi bilemem ama şahsen ben degerlerimden biri olan takımıma veya renkdaşlarıma evimde sövülmesini kendime hakim olamayacak sekilde karşılıgını veririm

Mustafa Ayazoğlu
cech , cale den ne farkı var ?

rakiplerin bekleri her zaman iş yapıyor

ccd6167
Hiçbir hakem bizden çekinmiyor,hiçbir tv kanalında yorumcumuz yok. Eskiden futbolcu Trabzonspordan gidemezdi şimdi elini kolunu sallayan gidiyor hemde bedava gidiyor...Biryerlerde fena yanlış yapıyoruz beyleeer. 30 yıl oldu şampiyon olamıyoruuuuz... Bu gidişi artık durdurmalıyız....

bak iste boyle akli selim abiler arkadaslar lazim bu foruma

hayatnda tribun karagrofi yapamamis bi taraftar toplulugu taraftarligin ancak hocayi istifaya davet etmk oldugunu bilen topluluk oldu

ne yazikki istanbul bulasmis bi zihniyet

hey gidi taraftar istanbul takimlarina ozeneceginize gidin ingiltere almanyadaki takimlaran ozenin.

zorroid
28.04.2012, 22:27
Anca benim mesajlarımı silin bana ceza verin.... Yazıklar olsun...

cerasus
Arkadaslar bugünkü maci cok abartmayin.

2 dakikada 2 frikikten gol yedik. Moraller sifirlandi.

Sonra tam 3:1 yakaladik, yine gol yedik.

Ben son yarim saat oynadigimiz futbolu kismen begendim, hatta cok iyi pres yaptigimizi düsünüyorum.

Tabi acik verdik bu zaman diliminde ancak ilk yaridaki gibi ruhsuz oynamadilar.

Koray
Buraya gelen ezikler küfürü göze alarak geliyorlar kimseye forum kurallarını hatırlatmaya kalkmayın.

inception61
ANTİ ANADOLU ANTİ İSTANBUL onun için sadece TRABZONSPOR

Cyzio
Cyzio bey, espri yaptiginiz zaman kostugum dogru ama bu genelde aksi yone dogru oluyor, bir zaman sonra "espri" olarak nitelendirdiginiz seyler katlanilamaz hale geliyorlar nitekim. Ayrica mesajinizi okumadim, sadece nickimi bold yaptiginizdan bu cumleyi gordum, simdi de kaciyorum, bay bay :)

Nereye yahu, daha karpuz keseceydik.

Beni galip gelinen maçlarda kaçmakla suçlarken, hiç yakıştı mı :)?

.

Sami Kuk
Arkadaşlar alıntı yapmayın araya sızan kuslardan....

Ayrıca yöneticiler sizde işinizi yapın bir zahmet üye alımını durdurun sezon bitene kadar zarar etmessiniz 20-30 kişi üye olmasa

cerasus
28.04.2012, 22:28
himm oldu tamam

Ben istiyorum, sen ona bakma.

zafercalikoglu
abi bi bakıyon alan cok kötü adrian iyi bi bakıyon tam tersi bi bakıyon halil iyi henruge kötü bazen tam tersi,istikrar sıfır..
i

Erhan Atalay
ANTİ ANADOLU ANTİ İSTANBUL onun için sadece TRABZONSPOR

Anadolunun da istanbulunda ordunun da samsunun da rizenin de ....

Alayı aynı lan bunların alayı aynı yaltakçı şakşakçı köpekler

İlker Akçay
28.04.2012, 22:29
Arkadaşlar gerginliğe,tartışmaya gerek yok..O anguta cevap verene kadar raporlasanız zaten gereken uygulamayı yapacağız..Sıkıntılı bir akşam,hepimiz gerginiz biraz daha sakin olmakta fayda var..İyi forumlar

Taha Muhammet
28.04.2012, 22:30
cech , cale den ne farkı var ?

rakiplerin bekleri her zaman iş yapıyor

Cale azda olsa top kesiyordu cech vali korumaları gibi uzaktan refakat ediyor

Yiğit Gayretli
Hee gelip sövmeleri serbest yani ? Biz kendimize hakim olalım. Trabzon'un her kademesinde yonetici becerisi (!) zirve yapmış

Forumun misafirlere kapanması konusuna verdiğim cevaptan bu sonucu nasıl çıkardınız?

Cyzio
Lazaroni, Broos felanda olabilir diyorsunuz yani?

Acikcasi kacak dövüstügünüzü düsünüyorum bu mesajdan sonra.

Kimi yazsam bir kulp bulacaksınız nasılsa. Beni kaçak güreşmeye sizlerin bu tavırları itti.

.

alpi53
Bu Olcan ne saçmalamış penaltı yok demiş basın toplantısında.Pozisyonun penaltı olduğu kesin.Olcan bir daha izlesin musleranın eli ile kendisini ayağından çektiğini hissetmemiş herhalde.

atigol

Ben son yarim saat oynadigimiz futbolu kismen begendim, hatta cok iyi pres yaptigimizi düsünüyorum.

Katılıyorum bu yoruma mantelite olarak zayıflamış bizim takım, oyunu tam dengelediğimiz anda arka arkaya yediğimiz iki duran top golü maçı bitirdi... bu sene yaşanan olaylar sonrası yönetim enerjisini takıma vermedi belliki, herşey şenıol güneş üzerine kaldı, oda mental olarak yorulmuş bence... bu sene hemen bitse keşke

ftunsal
hoca formsuz..

her maç aynı varyasyonlar..rakibe göre taktik ,kadro, strateji hak getire..

tolga Allah rızası için kaleye geçmiş..kaç maçtır ikramda bulunuyor ama şansı yaver gidiyor adamlar atamıyor.sadece psv ikramı farklı kabul edip değerlendirdi..kaç maçtır kaleyi bulan şut gol oluyor tolga da hoca da bizim gibi seyrediyor

M. Fatih ALEMDAR
Tamam da yonetici arkadas benim yazilarim neden silinmis. Ne dedik ki? Bipleyerek 2 kotu kelime yazdim. Bu nasil is anlamadim gitti.

cerasus
28.04.2012, 22:31
Anadolunun da istanbulunda ordunun da samsunun da rizenin de ....

Alayı aynı lan bunların alayı aynı yaltakçı şakşakçı köpekler

Hayir, ayni degiller.

Onlar arasinda Istanbul taraftari cok. Memleket takimlarinida "metres" olarak kullaniyorlar. Bu seferde sizin gibi TS taraftarlari gercek Anadolu taraftarini ayirt edemiyor.

Burda gercek Rize, Ordu, Samsun, vs taraftarlarini, digerlerinden ayirt etmek gerek. Maalesef gercek anadolu taraftari azinlik oldugu icin (10%) diger 90% altinda eziliyorlar.

Ben mesela kac tane EsEs'li gördüm, kendi iclerinde dolasan Istanbul yalakalari yüzünden ne cektiklerini biliyorlar.

Mehmet Sarigül
28.04.2012, 22:32
E taktik çalışmamaktan diyorum,

Alman altyapısı ayrı bir olay o konuda haklısın.

Onur Akyüz, Olcan'in veya x bir sol önde oynayan futbolcunu öne cikan rakip sagbekini takip etmesi "taktik" gereginden cok, futbolun temel gerekcelerinden olmali...

Bence...belki yanlis biliyorum ama ben böyle ögrendim.

M. Fatih ALEMDAR
Mancaster zoruna gidiyorsa girme foruma. Bak gerginiz zaten birakta rahatlayalim

Bud Spencer

abicim nasil abartmiyalim
olur yenilebiliriz sorun degil ama bu sekil olmamasi lazim!
ilk dakikadan belliydi gs´nin bu maci alacagi
sahada gezinen ruhsuzlar toplulugu var
basmayan, umursamayan, kisaca bu formayi hak etmeyen bir sürü ruhsuz var

bence abi biz son yarim saati abartmamamiz gerekiyor. gs oyunu birakmisti o ara. yoksa bize bugün bize 6-7 atardilar

icerde her iki gs maci
icerdeki fener maclarimiz
tüm antalya maclarimiz
psv maclari
ordudaki mac
karabük maci
unuttugum 2-3 macda vardir

bu maclarda takimdaki mücadele 0!
resmen utandim bu maclarda

buna kimsenin hakki yok

bu sürec sona ersin:yönetim, teknik heyet güven tazelemeli
kadroda derin bir revizyon zaten sart

Taha Muhammet
28.04.2012, 22:33
Foruma yeni üye olan 1 2 haftadan önce mesaj yazamasa daha iyi olmazmı

Cyzio

Mavi yaptığım kısma katılıyorum.

.

Numan Yerlikaya
İmza parası ne kadar aldı

1 milyon 200 bin avro

Dip.Ing.Mag.
28.04.2012, 22:34
yönetim 82 puan toplayan takimin 5 as oyuncusunu gönderdikten sonra biz zaten bitmistik... Senol hocanin transferleri de isin tuzu biberi oldu,.

cerasus
Kimi yazsam bir kulp bulacaksınız nasılsa. Beni kaçak güreşmeye sizlerin bu tavırları itti.

.

Degerli renktasim,

ön yargi hic birimize bir sey katmaz.

Ben kimseye ön yargili davranmamaya calisiyorum.

Yapici elestiri yapanlari asla elestirmem. Siz örnek verin, kulp takmayiz yani, merak etmeyin.

Vizyonumuzun genislemesi icin her zaman alternatifimiz olmasinin gerektigini düsünüyorum. Alternatif vermeden "bu gitsin, su kalsin" diye baslayan yorumlarida ciddiye almamaya calisiyorum.

inception61
Hayir, ayni degiller.

Onlar arasinda Istanbul taraftari yok. Memleket takimlarinida "metres" olarak kullaniyorlar. Bu seferde sizin gibi TS taraftarlari gercek Anadolu taraftarini ayirt edemiyor.

Burda gercek Rize, Ordu, Samsun, vs taraftarlarini, digerlerinden ayirt etmek gerek. Maalesef gercek anadolu taraftari azinlik oldugu icin (10%) diger 90% altinda eziliyorlar.

Ben mesela kac tane EsEs'li gördüm, kendi iclerinde dolasan Istanbul yalakalari yüzünden ne cektiklerini biliyorlar.
niye TRABZONSPORLUYUM memletim istanbul köpeği tek farklı olan şehir TRABZON çünkü TRABZONSPORLU HERKES bende TRABZONSPORLUYUM fahri TRABZONLUYUM;)

hodlu
Transferde önceliği Türkiye ligindeki yerli yetenekli oyunculara vermeliyiz.Ama biz sadece liste yapıyoruz sonra o listedeki oyuncuları karşımızda bizans takımı formasıyla izliyoruz... Kahreden mağlubiyet,kahreden oyun...

Bülent AKBULUT61
bu takımlamı ikinci olacağız biz dua edelim eziktaş bizi gecmesin

yorumsuz6117
28.04.2012, 22:35
Edit..........

exelans_25
28.04.2012, 22:36
colman resmen rezaletten kurtardı tolga artık kaleyi devretsin.bu takıma bir orta saha 2 stoper bir kanat oyuncusu ve de bir forvet lazım

Dip.Ing.Mag.
28.04.2012, 22:36
en buyuk sorunumuz takimin yarisindan fazlasi sadece rakibi izliyor. tama saha oresi diye bir sey yok. adam adama zaten oynayamiyoruz cunku oyuncularda kapasite yok. böyle olunca da sonuclar ortada oluyor.

Sinan Sağlam
28.04.2012, 22:37
Aklıma geldi birden;

Bu Emre ÇOLAK denen çocuk hasbel kader Akçabatlı olsa ve sezon başı paf takımdan alınıp A takımla birlikte antremanlara çıkarılsa bu sezon içerisinde onu birkaç maçta görme şansımız olur muydu???

Zannediyormusunuz ki Sercan Adrian denen adamdan daha kötü oynayacak??? Adrian dan kötüsü nasıl bi şey oluyorsa artık...

Altyapıdan oyuncu koyma şartı yüzünden ceza almamak için üçüncü kaleci olarak oynatmayacağımızı bile bile Zeki Ayvaz'ı sezon boyu kadroya aldık , PAF takımdaki onca genç ne için hayal kursun ne için mücadele etsin???

Emre ÇOLAK Allah'ın sevgili kulusun ki bizde değilsin yoksa tesislerde antreman yapıp , en iyi ihtimalle bir bank asya takımına gider futbol hayatını bitirirdin...

yorumsuz6117
http://e1204.hizliresim.com/w/w/50xjn.png

atigol
herkes çok gergin biraz rahatlayın arkadaşlar... birde şöyle düşünün maçın ikinci yarısını 2-1 kazandık :)

Cyzio
Degerli renktasim,

ön yargi hic birimize bir sey katmaz.

Ben kimseye ön yargili davranmamaya calisiyorum.

Yapici elestiri yapanlari asla elestirmem. Siz örnek verin, kulp takmayiz yani, merak etmeyin.

Vizyonumuzun genislemesi icin her zaman alternatifimiz olmasinin gerektigini düsünüyorum. Alternatif vermeden "bu gitsin, su kalsin" diye baslayan yorumlarida ciddiye almamaya calisiyorum.

Ben de o zaman şu kadarını söyleyeyim. Orduspor Hector Cuper'i getirebiliyorsa, ondan hem futbol potansiyeli, hem tesis, hem de şehir olarak çok ileride olan Trabzonspor, daha kaliteli veya en az onun kadar nam yapmış yabancı bir teknik direktör getiremez mi?

Ama Şenol'a tanıdığı engin müsamahayı ona da göstermek kaydıyla.

.

Fanatik34
Renkdaşlarımdan tek ricam bu sezonu Şenol hocadan ayırarak irdeleyelim.Tamam bu yıl hatası çok,oyuncu seçimleri yanlış,maça müdahale geç ve hatalı ama bence bu yıl onun lüksü olmalı.Yöneticilerin açıklarını kapamaktan bu sene sahaya bakamadığı kesin.Şenol hoca bu takımın şansı-geleceği ve GÜNEŞ'İDİR. Ona sonsuz destek vermeye devam edelim. eğer giderse işte o zaman bugünleri de ararız...Bu yilin, piskolojik olarak Analizini yapabilecekler, bunu yapacaklardir ama bu sayi kac olur?

Sadece piskolijik olarak degil, futboldan (gercekten) anlayan her bireyin -bu kadar sikisik bir takvimde- takimin iyi futbol oynayamayacagini bilir, bilmeli. 15-16 kisiyle 8 ayda 50 mac yaparsan daha iyisi (bu hakemlerle) olmaz;)

hodlu
28.04.2012, 22:38
Şikecilere gün doğdu başlarlar yattınız cincona diye işte bu na kahroluyorum...

Dip.Ing.Mag.
28.04.2012, 22:38
Aklıma geldi birden;

Bu Emre ÇOLAK denen çocuk hasbel kader Akçabatlı olsa ve sezon başı paf takımdan alınıp A takımla birlikte antremanlara çıkarılsa bu sezon içerisinde onu birkaç maçta görme şansımız olur muydu???

Zannediyormusunuz ki Sercan Adrian denen adamdan daha kötü oynayacak??? Adrian dan kötüsü nasıl bi şey oluyorsa artık...

Altyapıdan oyuncu koyma şartı yüzünden ceza almamak için üçüncü kaleci olarak oynatmayacağımızı bile bile Zeki Ayvaz'ı sezon boyu kadroya aldık , PAF takımdaki onca genç ne için hayal kursun ne için mücadele etsin???

Emre ÇOLAK Allah'ın sevgili kulusun ki bizde değilsin yoksa tesislerde antreman yapıp , en iyi ihtimalle bir bank asya takımına gider futbol hayatını bitirirdin...

suanki konumumuzun özeti. senol hoca ya guvenim sonsuzdu ama artik miladini doldurdu... genc oyunculara karsi alerjisi var bu kesin.

Ertan1982
28.04.2012, 22:41
bakalim kac fb daha desifre olacak bugün.

yorumsuz6117
28.04.2012, 22:42
Adrian'a dünyanın parası verildiği için Hoca mecbur oynatıyor. Yoksa Şenol Hoca'da bilir Adrian'ın futbolcu olmadığını. Şenol Hoca'da bilir Sercan'ı oynatmayı. İçine ettiği pozisyonlardan sonra kendiside sövüyor zaten açık açık adama.

Samet Türkmen
28.04.2012, 22:42
Yahu gülün geçin şunlara. Hükümsüz bunların oynadığı maçlar. Medya olayı biryerlere getirmeye çalışıyor. Dü-şe-cek-ler !

cerasus
28.04.2012, 22:43
Ben mancester arkadasimiza katiliyorum.

Burda yazilan sekilde küfürlerin dolasmasini bende istemiyorum. Biraz seviyeli olalim. Digerlerinden farkimiz olsun. Sen Trabzonsporlusun, bunu unutma

@forro sende biraz kendini frenle. Digerlerinden bir farkimiz olsun.

Fanatik34
Şenol Güneş'in Trabzonspor sevgisi zarar veriyor ama farkında değil..Seneye de aynısı olursa bu sefer değil teknik direktör şehirde duramaz kendini kullandırtma!Aynen katiliyorum..ama hala daha zerre transfer isigi vermeyen Sadri Bey ve ekibi nerde?

Onur Akyüz
Onur Akyüz, Olcan'in veya x bir sol önde oynayan futbolcunu öne cikan rakip sagbekini takip etmesi "taktik" gereginden cok, futbolun temel gerekcelerinden olmali...

Bence...belki yanlis biliyorum ama ben böyle ögrendim.

Yahu tabiki takip edecek ama neredeyse kaleye kadar takip ediyorsa burada bir sorun vardir diyorum..

Bence...

Sami Kuk
28.04.2012, 22:44
Kapatın şu başlığı temizleyin öyle açın:S

inception61
28.04.2012, 22:45
ŞAKA bir yana ayıp oluyor beyler bir TRABZONSPORLU DİĞER RENKDAŞINA BÖYLE HAKARET edemez :mad:

Fanatik34

Takım kurmak çokta para istemiyor hani...Ligin 10. haftasina kadar o hakem hatalari (lehlerine) olmaa idi, bugün Sinyöre yani o dedigin takim nerdeydi?

ThePatriot61
Yönetici olmak istiyorum. Buraya bir Ziya Dogan sart. :hırr

İlker Yazıcıoğlu
28.04.2012, 22:47
Bu gs'nin her tarafı zarar bize.Adamların yüzünden forum birbirine girdi.Şunları yenemedik ya bugün,utandım vallahi.Şerefsizlere koz verdik.
Orasını geçtim,şurada 2 saattir,buranın bilmem kaç yıllık üyeleri,yok efendim maçı satmışız ifadelerine hiç bir yaptırım yok.Milletin eline koz veriyorlar.Ayıptır vallahi...

yatmaztara
bu sonuçla beraber resmen şampiyonluk şansımız kalmadı yönetim istifa :(

Kamil Çakmak
arkadaşlar küfürlü konuşmayın sakin olun. Bu ne ilk yenilgimiz nede son yenilgimiz. Aynı forumda aynı renklere gönül vermiş renktaşlarınıza böyle küfürler hakaret etmek sizlere yakışmıyor. sakin olun

inception61
28.04.2012, 22:48
bu sonuçla beraber resmen şampiyonluk şansımız kalmadı yönetim istifa :(

umud varmıydı be kardeş ben sadece tüm maçları kazanmamızı istiyordum olmadı artık ne yapıpyapıp kalan 3 maçı kazanmalıyız

must61
Benim anlamadığım buraya bir Fenerli geliyor.Küfür ediyor.Sonrasında üyeler dayanamayıp bu Fenerliye sövüyor.

Daha sonra biri çıkıp sövmeyin dediğinde sen karışma şeklinde bir cevap alırsa sövmeyin ayıptır diyen adam da sövmeye başlıyor.

Küfür edilmemesi gerektiğini küfür ederek ifade edenler var.Garip gerçekten.

Yiğit Gayretli
Burası Antu değil arkadaşlar. Lütfen...

Cem
28.04.2012, 22:49
Arkadaşlar konuyu şuan okuyan online yönetici yok. Şu küfürleri görmediler daha. Laf atana kadar bir yöneticiye özel mesaj atın gerekli cezaları verir.

İlker Akçay
28.04.2012, 22:51
Ayıptır,günahtır..Utanın biraz birbirinize ettiğiniz laflar yakıştı mı,yazık vallahi yazık..

cerasus
28.04.2012, 22:51
Ayrica Selcuk Inanin kiz arkadasi istememis Trabzonu.

Yönetim agiziyla kus tutsa idi, yinede Selcuk gidecekti.

Bu insana fazla takilmayin.

muhammet terzi
28.04.2012, 22:52
Arkadaşlar konuyu şuan okuyan online yönetici yok. Şu küfürleri görmediler daha. Laf atana kadar bir yöneticiye özel mesaj atın gerekli cezaları verir.

Şuan gördü galiba :D

DeAgLeMaNyAq
Selçuk yıllık 2 alıyor maç başı 15 bin euro buda yıllık 5 trilyon oluyor

15 milyon TL abartı olmuş ama sözleşmesinin sonuna kadar en az 35 milyon TL alacağı da ortada. Kaldı ki 40 adet maç başından 600 + 1.2 milyon da imza parasını hesaba katınca 9 milyon TL yapıyor. GS de en çok prim veren kulüp olduğu için oradan da rahat 1 milyon TL gelir sağlamıştır. Kısacası Selçuk'un bu seneki maliyeti 10 milyon TL...

Sinan Sağlam
Her transfer tutacak diye bir şart yok...

Fernando Torres 45 milyon pound ücretle Chelsea'ye transfer oldu ama şampiyonlar ligi yarı final rövanş maçına hoca yaşı başını almış Drogba ile başlıyor ... Torres son 5 -10 dakıka oyuna dahil oluyor...

Şenol Güneş hayatında bir defa kendisine çok güvendi ve 96 daki maçta o travmayı yaşadıktan sonra bir daha asla cesur davranamadı...

Evinde oynuyorsun Zokora - Colman 'ın yanına bir de futbol fukarası çok koştuğunu zannettiğimiz ama hep yanlış yerlere yanlış zamanlarda koşan Serkan'ı monte edip kontraatakla(!) gol arıyorsun... Kusura bakma Şenol Hocam ama bu zihniyetin yüzünden bu sezon 2 farklı kazandığımız maç sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor...

Avrupa Şampiyonlar liginde ve devamında UEFA da ki kişiliksiz futbolun sebebi de budur , oyuncularına güvenmedin ve hep oyunu sıkıştırayım ileri dogru vururum Burak da koşar yakalar ve topu içeri sokar diye umut ettın....

Koray
28.04.2012, 22:53

Sen 1 sene boyunca ben varken Selçuk bi yere gitmez dersen insanlar herşeyi söyler, geçtiğimiz sezonun başında imzalar attırılabilirdi bizimkiler Selçuk'un oyununa geldi.

inception61

eğer neden buysa gün gelir devran döner o zaman o itin halini görüp gülmek isterim adam tam sinsi 3 milyon euroya geldi beleşe gavatsaraya gitti

realist07
berbat bi takım olduk... çok kötüyüz..

Cem
28.04.2012, 22:54

Sadri Şener seçimlerde verdiği söz selçuk'la sözleşme uzatmaktı

İlker Yazıcıoğlu
28.04.2012, 22:54

Hocam ,Selçuk'a ne kadar laf edilse haklıdırlar.Tamam kız arkadaşı hikayesi var gitti bizden,eyvallah ama o attığı golden sonra yedek kulübesine giderken yaptığı kol hareketinin açıklaması yok.Bu takımın 3 yıl ekmeğini yedin sen,burada futbolcu oldun,bu kadar abartılı sevinç yaşaması,tamamen taraftarı tahrik etmektir.Onun için ona yapılan bütün küfürler,burada küfürü savunmamama rağmen helaldir.

cerasus
28.04.2012, 22:56
Sen 1 sene boyunca ben varken Selçuk bi yere gitmez dersen insanlar herşeyi söyler, geçtiğimiz sezonun başında imzalar attırılabilirdi bizimkiler Selçuk'un oyununa geldi.

Yönetimde Selcuk Inana güvenerek böyle aciklamalari yapiyor herhalde.

Nerden bilsin Sadri Sener, Selcuk Inanin kiz arkadasinin Istanbula gitmek istemesini?

Selcuk Inan verdigi sözleri tutmuyorsa, Sadri Sener ne yapsin? Zorla mi imzalatacakti?

Selcuk Inan taaa Ocak ayinda GS'ye imza atmis. Sezon sonunu bile beklemeden.

Böyle karakter yoksunu bir insan iste Selcuk Inan.

Yönetime kizdiginiz kadar (sadece bu konuyu diyorum) bunuda göz önünde tutun.

leviathan_-1461
28.04.2012, 22:57
Bu yilin, piskolojik olarak Analizini yapabilecekler, bunu yapacaklardir ama bu sayi kac olur?

Sadece piskolijik olarak degil, futboldan (gercekten) anlayan her bireyin -bu kadar sikisik bir takvimde- takimin iyi futbol oynayamayacagini bilir, bilmeli. 15-16 kisiyle 8 ayda 50 mac yaparsan daha iyisi (bu hakemlerle) olmaz;)
50 maçta bir takım sahaya yayılamayı öğrenememişse, nasıl pres yapması gerektiğini öğrenememişse, oyunun topsuz olan kısmında neler yaptığını öğrenemişse, kalecimiz halen baraj kurdurmasını halen öğrenememişse, eski kalecimiz, şimdiki hocamız eleştiriyi fazlasıyla hakediyor..

Koray
28.04.2012, 22:58

Nerden bilsin Sadri Sener, Selcuk Inanin kiz arkadasinin Istanbula gitmek istemesini?

Selcuk Inan verdigi sözleri tutmuyorsa, Sadri Sener ne yapsin? Zorla mi imzalatacakti?

Bize ne kız arkadaşından.

Sezon başında devre arasına kalmadan imza attıracaktın diyorum, Süleyman Hurma kadar olamıyorlar vallahi.

serdaracıl
28.04.2012, 22:59
Sahada canını dişine takmayan adamlardan kurtulmaliyiz

Onur Akyüz
28.04.2012, 23:00
Onur'un da sözleşmesi 1,5 sene sonra bitiyordu ama uzatılabiliyormuş demekki,

Selçuk'ta ciddi bir yönetim fiyaskosu var kabul etmek lazım.

Egemen için suçlamıyorum mesela yönetimin O'na tavrı vardı ve uzatmadı.

cyberentalpi

Bence selcuk un gitmesi sorun degil

Selcuk un bedava gitmesi sorun
Bu tam bir yonetim beceriksizligidir
1 sene varken sozlesmeyi uzatsa idi selcuk en azindan bonservisle giderdi. oda asagi yukarı en kotusu 7-8 milyon ero

hodlu
Selçuk bu takımla adam oldu,bu takımın ve hocalarının sayesinde biryerlere geldi.Trabzonspordan gidişi onun ne karakterde bir aşşağılık olduğunu gösterdi zaten. Trabzonspor'a gol atarken sanki yunan takımına gol atmış gibi oluyor adi herif. Yazıklar olsun onu bu takıma alana ve aldırana... Unutmasın ki bu takımın ahını aldı bunun faturasını ödeyecek hiiiç unutmasın. Küfür yazmayacağım ona ama inanın ki en ağır küfürkeri ediyorum ona...

Fanatik34

Bu insana fazla takilmayin.Selcuk Inan gidecekmiydi, imzalamiyormu? Basar parayi alirsin yerine bir adam oynatirdin degil mi? O Selcuk efendiyi de 6 ay daga gönderirdin, bu kadar basit..ondan sonra nereye gidiyorsa gitsin...

Elin Bursa´si nasil oyuncularini muhafaza ediyor? Eren Albayrak´a yaptilar dedigimi..o kadar gelecek vaadeden adam hala kendine gelemedi!

İlker Yazıcıoğlu
28.04.2012, 23:01

Şike sürecinde yönetimi savunan biri olarak bu lafına katılıyorum.Sadri başkan,transfer işlerini beceremiyor.

cyberentalpi
28.04.2012, 23:01

egemen de selcuk ta enginde futbol olarak bedava gidecek futbolcu degillerdi

bu yonetimin kocaman bir beceriksizligidir.

ha diyeceksiniz sike oldu 2. olduk felan. kardesim 1 sene evvel aklınız nerde idi

cerasus
28.04.2012, 23:02
Bize ne kız arkadaşından.

Sezon başında devre arasına kalmadan imza attıracaktın diyorum, Süleyman Hurma kadar olamıyorlar vallahi.

Sadri Senerin lafini söylüyorum:

"Selcuk icin kulübü Istanbula mi tasiyacaktik"?

Iddia ediyorum, hic kimse Selcugu Istanbula gitmekten caydiramazdi. Ancak babasi veya anasi. Adama birde cuvalla para verdiler. TS hayatta o kadar parayi veremez. Adam sezon basina garanti para olarak 2 milyon € aliyor. 5 sene eder 10 milyon €. Bu 23-30 milyon TL demek. Hani Adriana felan 5 milyon verdik diye kiziyorsunuz ya... Selcuk Inan birde mac basina para aliyor. Onu yazmadim. Birde galiba imza parasi aldi ama onu bilmiyorum tam.

Selcuk Inan benim gözümde karaktersiz bir insan. Bende mac esnasinda icimden ona küfür ettim ancak sonrada pisman oluyorum. Degmez böyleleri icin.

memozcan
28.04.2012, 23:02

çok ilginç bir bakış açısı... başkan şener selçukun sözleşme uzatmasını koz olarak kullandı, yanılmıyosam 26 aralıktaki kongrede.. muhtemelen o tarihte selçuk bi yere imza atmamışt.. hatta başkan 5 dakikalık iş dedi bu imza için... şimdi çıkmış kız arkadaşı falan diyor...

Fanatik34
28.04.2012, 23:04
50 maçta bir takım sahaya yayılamayı öğrenememişse, nasıl pres yapması gerektiğini öğrenememişse, oyunun topsuz olan kısmında neler yaptığını öğrenemişse, kalecimiz halen baraj kurdurmasını halen öğrenememişse, eski kalecimiz, şimdiki hocamız eleştiriyi fazlasıyla hakediyor..Su son 8 ayda yapilan Antrenman programini bir gözden gecirin, sonra yeniden yapilanan bir takimin bunlari yapip yapamayacagini bir daha düsünün:)

cakalkerem
28.04.2012, 23:05
başkanımız açıklar şimdi Burak sözleşme uzatır sakin olur bir sıkıntı olacağını sanmam der...sene sonu verir galatasaraya ..

bu yönetim ve hoca ile yazık...

en az 6 futbolcu gönderilmeli öze dönülmeli....koy sercanı jebrini daha ne kadar kötü olabilirizki...

fteotdgs
28.04.2012, 23:05
Hep yaziyorum, yine yazacagim: Bu playoff tek kelime ile zulum oldu bizim icin, zulum! Bu takimla farkli bir skor bekleyen var miydi bugun Allah askina? Takip bile etmiyorum maclari, sadece bittiginde skora bakiyorum. O kadar umutsuz, o kadar inancsizim bu sezon. Bitse de kurtulsak.

Bu arada Selcuk'a gelirsek: Selcuk, artik her aklima geldiginde bedduamdasin. O kadar diyorum.

cerasus
28.04.2012, 23:06
Selcuk Inan gidecekmiydi, imzalamiyormu? Basar parayi alirsin yerine bir adam oynatirdin degil mi? O Selcuk efendiyi de 6 ay daga gönderirdin, bu kadar basit..ondan sonra nereye gidiyorsa gitsin...

Elin Bursa´si nasil oyuncularini muhafaza ediyor? Eren Albayrak´a yaptilar dedigimi..o kadar gelecek vaadeden adam hala kendine gelemedi!

Romantizm güzel bir sey.

Sampiyonlugua oynuyorduk ve sampiyon olduk.

Kendi kendimize comak sokmak olurdu bu, ne kadar Selcugun karaktersiz oldugunu düsünsemde, ona ihtiyacimiz vardi.

Yönetim keske imza attirabilseydi ama olmadi.

Bedava gidecek olan Selcugu hic oynatmamak bedava göndermekten daha kötüdür. En azindan 6 ay daha performans gösterdi. Sampiyon olduk...

Onur Akyüz
28.04.2012, 23:08
Şike sürecinde yönetimi savunan biri olarak bu lafına katılıyorum.Sadri başkan,transfer işlerini beceremiyor.

Kasımpaşa maçından sonra Sadri Şener Egemen'i kafasında bitirmişti ama müdahale etmedi sözlesme de uzatmadı ama,bunu anlayabiliyorum,

Engin ve Selçuk büyük hata maalesef.

trab61
28.04.2012, 23:09
Selçuk Trabzon'da Selçuk olmuştur. Trabzonspor'a cok şey borçlu. Bunu hiç bır zaman unutmasın. Küme düşmüş takımdan geldi. Biz sahiplendik adam ettik. Ama bu maçtaki hareketi yaptigi en büyük serefsizlikdi benim icin. Gil atsın sevinsin ama bu kadar abartılı sevinmek büyük bır karaktersizliktir. İyiki gitmiş takımdan. Kusura bakmayın ama cok zoruma gidiyor bazı şeyler.

Veysel
28.04.2012, 23:10
Ah geçen seneki kadro ah ne günlerdi be ne deli doluyduk olimpiyat stadını tıklım tıklım doldurmalar falan ne güzel günlerdi gelirmi o ruh o atmosfer o bitmeyen bilmeyen eğlenceli anlar Teşekkürler bunu bize yaşatan yönetim ve hocamız Şenol Güneş'e ...

cerasus
çok ilginç bir bakış açısı... başkan şener selçukun sözleşme uzatmasını koz olarak kullandı, yanılmıyosam 26 aralıktaki kongrede.. muhtemelen o tarihte selçuk bi yere imza atmamışt.. hatta başkan 5 dakikalık iş dedi bu imza için... şimdi çıkmış kız arkadaşı falan diyor...

Diyorsun baskan taa o zaman biliyordu Selcugun imza atmayacagini. Bilerek kongrede milleti yaniltti, öyle mi?

Bence ayip ediyorsunuz. O günlerde kesin imza atacagina dair söz almisti.

Ali Turhal
Şikecilere gün doğdu başlarlar yattınız cincona diye işte bu na kahroluyorum...

O bizim kaderimiz yensek kötüyüz yenilsek kötüyüz sen canını sıkma kardeşim bu gece iki takım fenevbahçeyle resmen dalga geçti