PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 3. Hafta | TRABZONSPOR 2 - 4 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

winner
28.04.2012, 20:42
Burnu kırılan birçok futbolcu değil iki hafta iki gün sonra bile maske ile maça çıkabiliyor...Burak'ın neden kadroda olmadığının kulüp tarafından açıklanması gerekir...Kimin tasarrufu...Hoca mı doktor mu yoksa burak mı...

orhan42
Kendisi mi zorla geldi? Yönetimin hazırladığı kaos zemininden takımı kurtarmak için yalvararak Kore'den getirttik.

Bugün Şenol Hoca'ya 'Ersun Yanal'ın sermayesiyle buraya kadar' diyen zihniyet, Ersun Hoca'nın kellesini aldıran zihniyetlen aynı bundan şüpheniz olmasın.

Bu sezon hoca da formsuz bu belli.Ama Hep hazır takı kondu diyen düşmanlarına sesleniyorum.Broos döneminde dibe vurmuş takımı Türkiye Kupası şampiyonu yapıp ertesi sene şampiyon yapan (Bize göre) bu hoca değil miydi.Arkadaşıma katılıyorum yalvar yakar getirttik hocayı.Zaten eğer istifa etmesi gerekiyorsa eder o kadar da delikanlıdır..

Canberk
Boşuna zaman ve sinir kaybı maçı izlemek.

izlemezsen izleme lan sana mı yalvaracaz burda maç izle lütfen diye .

zafer6161
tehlikeli yerden penaltı kullanacağız

Uğur Ö.
Sarı kart verdi ya şerefsiz

reisoğlu61
burak tribünden inip gelip atmaya calismasin penaltiyi

emretrabzon61
penaltı sevinemedim bile

MDanışmaz
Kırmızıyı versene şerefsizzz

Özge
28.04.2012, 20:43
Kırmızıyı veremedi.

Veysel
Kaçacak bakında görün

cihayan
Sinir olsan ne yazar arkadaşım? Adamın harikalar yarattığı maçlarda gelip birtek olumlu yorum yaptın mı da artistleniyorsun sen? Onur'un avukatımısında sen her fırsatta Onur'u göklere çıkarıp Tolga'yı aşağılıyorsun? O sizin Onur sevdanız yüzünden kupadan elendik niye ağzınızı açmadınız canın sağolsun dediniz? Niye birkere Trabzon'un evladına sahip çıkmazsınızda Trabzon'lu olmayanın kurbanı olursunuz? Neden birkere galip geldiğimiz maçta Tolga'nın sayesinde kurtardığımız maçlarda sağol teşekkürler Tolga diyemediniz? Sen sinir olsan ne yazar arkadaşım sen ve senin gibiler profesyonellikten bahsederken sadece sevdiği oyuncuları yerlere göklere çıkartması kötüde olsa savunmasına avukatlık yapmanıza ne demeli? Komik duruma düşen siz ve sizin gibilerdir şurada sizin topluluğunuz fazla olduğu için doğruları yazan ben komik duruma düşürüyorumdur ama sadece sizin tarafınızdan.. Sen sinir olsan ne yazar arkadaşım? ;)

Eline, diline saglik kardesim...

hyasin61
colman 4-2

Sefaenes
serefsizler neyin itirazini ediyor

reisoğlu61
penalti nasil atilir ögren, burak bey

FC-ST-PAULI-61
Colman Adamim benim sen bu Oyuncularla oynamalisin ya ona üzülüyorum.

cihayan
28.04.2012, 20:44
Kaçacak bakında görün

Baktik, gorduk ve kacmadi.

Cihan-Ucar
Nasil o pozisyonda kirmizi cikamas ???

hyasin61
ersun yanaldan kalan son nadır parca Colman

tarsus
arkadaslar senol hocadan önce bu hakemi sorgulayalım sonra takımı eleştirelim.biz iyi oynasak bile bu hakemle asla 1 puan bile alamayızzzzzzzzzz

Varlıbaş61
Yeter yahu Volkan yeter !!!

Hatice Aslan
Te Allahim ya sen hastamisin nesin ben Sahaya bakiyorum ve Tolganin inanilmaz berbat bir Mac cikardigini görüyorum.Daha Topa bile vuramiyor.

Sen üslübunu düzelt düzeltki karşılığında bu şekil bir cevap almayasın. Neden Antalya maçında sahaya bakmadın Alanzinho'ya bir güzel sallarken neden Onur için aynı şeyi söylemedin bırak bu işleri sen sahaya bakarken sadece sevdiğin oyuncuları görüp göklere çıkarıp sevmediklerini aşağılama hakkın yok Serkan'ı Tolga'yı Alanzinho'yu Henrique'yi Adrian'ı hedef almışsın ama Halil önündeki boş kaleye şut çekemese ağzını açmazsın. Birine karşı komik duruma düşüyorsun derken önce kendine bak yoksa hiç üşenmem hangi yıl kayıt olduysan bu foruma o zamandan bu yana hangi oyuncuları hedef aldığını iyi oynasalar bile yaptığın olumsuz yorumları , sevdiğin oyuncular iyi oynamasa bile yaptığın olumlu yorumları dökerim buraya sadece sen değil sen ve seninle aynı kafadan olanlar içinde bunu yaparım hiç üşenmem.

M.ALİ ÇOKLUK
28.04.2012, 20:45
Gadromuz yeterli diyen , zokora 5 selçuk eder diyen şikeci barış özbeke adriana volkana 30 trilyon para harcıyan aziz yalakası şerefsiz demiröreni destekleyen yönetimin hiç mi suçu yok ?

Sefaenes
tolda su 4 yemese biraz heyecan gelecekti ama malesef 5 de yer

cihayan
Hadi bi gol daha da su sinyor terim beyin dotleri tutussun.

cubido
Ben trabzonspor camiasi kadar nankor bir camia gormedim hayatimda.
Senol gunes ve tolga formsuz olabilir ama bu adamlarin cok degil 3-4 ay once sampiyonlar liginde yere goge sigdiramiyordunuz.
Yaziklar olsun hepinize, skor tabelasi ne yazarsa ona alkis tutuyorsunuz...

Cyzio
Colman hocayı ipten aldı. Bu skor Şenol Güneş'e artık bu sezonu bitirtir.

.

Enes Ünal Kaya
Sırf Bişeyleri Bilmek İçin Tahmin Yazıp Duranlar Var Onların DUrumu Takımdan da Vahim.

Hiç Oynamadan 2 Gol Attık Oynasak Ne Olucakdı Acaba..

Hatice Aslan
Eline, diline saglik kardesim...

Eyvallah kardeşim.

Colman adamsın adam..

İlker Yazıcıoğlu
28.04.2012, 20:46
Hayret,2. golü attıktan hemen sonra gol yemedik.

fatihmazlum
sarı kart doğru top yana acılmıstı bır haylı..

Varlıbaş61
COK merak ediyorum mac 0-0 olsa idi o penaltıyı verir mı idi ?

Samet Türkmen
28.04.2012, 20:47
sarı kart doğru top yana acılmıstı bır haylı..

Topun yana açılmasıyla ne alakası var ? Petrol hattındaki borular gibi kırmızı kart. Her türlü gol vuruşunun yapılacağı bir yerdi.

Hatice Aslan
Senol gunes ve tolga formsuz olabilir ama bu adamlarin cok degil 3-4 ay once sampiyonlar liginde yere goge sigdiramiyordunuz.

İmza atıyorum şu yoruma. :alkış:

Canberk
Maç sattık diyorlar da kadro çok b*ktan diyemiyor kimse . Eee ne de olsa gadromuz yederli dimi ?

MDanışmaz
Yönetimi savunan kim arkadaşım yönetimin hiç mi suçu yok diyor birde biz ne teknik ekip ne de yönetim hiçbirini istemiyoruz

phoenixx
28.04.2012, 20:48
Foruma nadir yazı yazıyorum. Maçla ilgili olumsuz şeyler yazacağım ama bu kadar rezalet ve kepaze bir maç karşısında içimdekileri dökmezsem rahat edemeyeceğim.

Gelecek sezon şu an oynayan hiçbir futbolcuyu tekrar izlemeyi bir kenara bırakın görmek dahi istemiyorum. İnsanda biraz olsun oynama ruhu ve isteği olur.

Rakibin kim olduğu benim için önemli değil. İster Fenerbahçe, ister Galatasaray, ister Antalya..

Şampiyonluk iddiamızın olup olmadığı önemli değil. İster 1. olmak ister 5. olmak için oynuyor olalım.

Sen Trabzonspor'sun. İyi oynamak, kazanmak için mücadele etmek, var gücünü sahaya yansıtmak zorundasın.

Sen Trabzonspor'sun dik durmak, dik oynamak zorundasın.

Sen Trabzonspor'sun haysiyetli, onurlu, gururlu olmak zorundasın.

Sen Trabzonspor'sun Karadeniz gibi asi, kabına sığmaz, başına buyruk olmak zorundasın.

Bütün bunlar senin asırlarca boyunca övüneceğin yegane karakterin olmak zorunda.

Beni kahreden yenilgi değil. Birçok defalar birçok takıma yenildik. Asıl beni kahreden bu kadar ruhsuz, onursuz yenilgi...

Cyzio
COK merak ediyorum mac 0-0 olsa idi o penaltıyı verir mı idi ?

Bence verirdi, çünkü eliyle çok net takmış. Sarı kart da bana göre doğru ama kırmızı da verse itiraz edilmezdi. Açı çok pis. Açık gol ihtimali var da gibi, yok da gibi.

.

RaJoNKeSeN
ben trabzonspor camiasi kadar nankor bir camia gormedim hayatimda.

+1967 . . . .

Sefa Murat Dokuz
rezillik kendi evimizde 4 yemek, önümüzdeki sezon bu takıma çirkef oyuncular alınsın. Süt kuzuları ile oynanmıyor futbol. Hala JAJA !
Üst düzey oyuncu yok takımda

Hatice Aslan
Maç sattık diyorlar da kadro çok b*ktan diyemiyor kimse . Eee ne de olsa gadromuz yederli dimi ?

Skor taraftarı skor aleyhimizdeyken maçıda sattırır hocayada sallar Tolga'yada sallar Serkan'a da sallar.

r9emre
Bir de Colman gitsin yerine Holmen ya da Alper gelsin diyen zihniyetler var ya işte bugün şu futbolu oynatan Şenol Hoca'nın bugünkü futbol kafasıyla aynı kafa.. Onlar gelirse Colman'ın iyi bir yedeği olurlar.

Taner Uykuçeken
28.04.2012, 20:49
ne oldu şimdi Musleraya kırmızı vermek yürek ister dimi

Ertan1982
sadri sener nerde gene?bodrumda surubunu mu iciyor gene.antalyada bizi nasil sikeye bulastirirlar diye konusuyorlar,sahada rezil oluyoruz yazda aldiklari ve almadiklari yüzünde.

Numan Yerlikaya
Volkan Volkan diyosunuzda bi Volkanın taç atışınlarındaki hırsa bakın bide Serkanın

mutluhayri
İmza atıyorum şu yoruma. :alkış:

Bir imza da benden...
Cok degil 8-9 ay once Senil hoca en az 6-7 yil takimin basinda kalmali diyordunuz ne oldu!!!

Emre EFENDİOGLU
Rezalet oynadik bize yatti dicekler diye zirlayanlar, gs-fb ve ts-gs istatistiklerini yan yana koyup suratlarina vursun bunu diyecek olan sikebahcelilerin, tabi once kendilerinin yuzlerine vurmalari lazim.

Ahmet KESKİN
şenol güneş e laf söylüyorlar bazıları..

önce

futbolu para oyununa cevirenlere söyle
şikeyle hakları gasp edenlere söyle

bu topcular daha ne yapsın olmuyor işte iktidar sahibiysen
nufusun varsa güçlüsün...

işinize gelmiyorsa geçin bizansz tarafına

yok işinize gelmiyorsa geçin bizannz tarafına...

yoksa yok

elinde bir kac tane dürüst insan var onları kaybetmemek için ugraş..

terbiyesizlik yapmayın elimizdekinin kıymetini bilin....

brushfield
Burdan skor taraftarlarına en içten selamlarımı yolluyorum...Hadi size kolay gelsin...

tarsus
28.04.2012, 20:50
hocanın volkanı neden ilk onbirde oynatmadıgını çok iyi anladım,volkan tüm ataklarımıza resmen elfreni oluyor

Cihan-Ucar
Tolga bence misyonu tammamlamistir.

cerebrum
volkan şeni önce berbere sonra bursaya götürmek lazım...

KÖKSAL AYDIN
Kimse gs ye karşı futbolcularımızın içinde bir rahatlık gibi bir şey olmadığını söylemesin.İnanmam.

Bunu hafta sonu oynayacağımız fb maçında ben değil bu futbolcular size ispat edecekler.,
,
fb ye oynamalarını seyredince herkes anlayacak.Zaten bundan önce de defalarca bunu yaşadık.

Cyzio
Sahaya sürekli birşeyler atılıyor. Bu gidişle sadece çocuk ve bayanların seyrettiği maçta bile ceza yiyeceğiz.

.

ylmzince
28.04.2012, 20:51
volkan şen serkan balcı adrian ver a2 takımına

Hatice Aslan
Volkan'ı oyuna almadığı için hocaya sallayanlar nerde hani birden kayboldular ortadan?

cemoli5408
Şenol Güneş'i eleştirmek şimdilik yanlış. Hocanın bence en büyük sorunu motivasyon. Biraz empati yapın, sen,ben saha dışından bakarak bu kadar haksızlığa karşı barut gibi olduk, bu adam bir de sahanın içinde, bunların arasında işini yapmaya çalışıyo bir yandan. Önümüzdeki sezon için yapılacak olan transferlere bakıp ondan sonra yorum yapmak gerek ayrıca.

zafer6161
şuda bir gerçekki
colman ve tolga gs yi çok seviyor....

serdaracıl
28.04.2012, 20:52
Selçuk için ersun'un prensi, torpilli diyenler vardı hey gidi hey

grigandalf1967
28.04.2012, 20:53
colman ve tolga harika tespit

Cihan-Ucar
Neyse önemli olan mac yarin 1461 maci

Sefaenes
sene sonunda revisyon yapmasla ayni kadrola yola devam edersek hic maclara cikmiyalim daha iyi. Burak efendi bir hafta gs futbolcularla görülup bu macta oynamadiya birsey demiyorum gs gidecekse gitsin iyi transfer para alip yerine daha iyi bir oyuncu aliriz ama tabi bizim kileri kandirmaslarsa

Sefer A.
Tolga yenildik diye sükrediyor herhalde

fatihmazlum
serkan adrıan cech aykut henrıke bunlar tsde değıl bank asyda bıle oynayamazlar...sezon basından berı buna rağmen 14 15 kısılık kadroyla gısıyoruz ferhatlar sercanlar jebrınler alt yapıdakı 10larca genc resmen harcanıyarlr bunlar duruken forma sanıs bulamayarak..

hyasin61
Selçuk için ersun'un prensi, torpilli diyenler vardı hey gidi hey

ersun yanal'ın bir diğer prensi Colman'ı bu takımda tutmaları basarıdır

TS61_NL
Bu sikeciler gsye ilk macta rezil oldu, 8-1 9-1 lik mac sadece 3-1 bitti. Gecen hafta sikeciler 1-2 kazandi ama ilk mactan daha cok ezildiler, 7-2 8-2 lik maci volkan, sans, mucize ve melekler sayesinde kazandilar. Sikeciler ve bazi taraftarimizin iddia ettikleri gibi en azindan onlar kadar ezilmedik. Haaa, bugunku oyun bize yakisti mi diye sorarsaniz: herseye ragmen elbette hayir!!!

Emrah KabuL
Volkan'ı oyuna almadığı için hocaya sallayanlar nerde hani birden kayboldular ortadan?

Arkadaş sen neyin peşindesin hala ?

Kendi evinde 4 tane yemişsin,halen daha Şenol Güneş'i savunabilmek için paralıyorsun kendini..!

Senin önceliğin Trabzonspor'mu,Şenol Güneş mi ?

sessizkral_1
28.04.2012, 20:54
çıkarılan kadro maçın sonucunu belirledi

maça

tolga > onur

adrian > alanzinho

halil > henruqie

serkan > volkan şen başlasaydık bu maçı kaybetmezdik..

fatihmazlum
bu takım buraya senol gıtsın yerıne sametmı zıyamı gelsın sadrı gıtsın yerıne nurı mehmet yılmazmı gelsın dıyen zıhnıyet yuzunden gelmıstır..sezon basından berı yazıyoruz top oynamadığımızı senol gunesın bu ısı artık goturemedığını hermac sonrası sacma sapan bahenelerınden bıktığımızı felsefe yapmakdan taktık yapmayı unuttuğunu ama yok her seferınde kıcıkırık takımlara karsı guc bela aldığımız galıbıyetlerden sonra burda aslan kesılen senol gunesı dokunulmaz kılan zıhnıyete soruyorum sımdı(her nekadar yzude 90nı su anda sesını cıkarmıyorsada) oynanılan futboldan memnunmusunuz!!! sezon basından berı yaptığı hataları ısrarla suruduren senol gunesle hala daha bır omurmu dıyormusunuz!!!benım kanıma dokunuyor bu oynadığımız oynatılan rezıl futbol ya sızın!!! hepınıze ıyı geceler..

Hakan Karadirek
Colman mukemmel bir mac cikardi, bu adama gitsin diyenler var, bi zahmet kendiniz gidin.

Fanatik34
Yaziklar olsun hepinize, skor tabelasi ne yazarsa ona alkis tutuyorsunuz...Onlarin yaptigini, ezikler yapmaz bize..eziklere ne hacet, kendi kendimize yetiyoruz!!!!!

TSKara61
Ben zaten ikisini de Trabzonsporum'a yakıştırmamışımdır. Ama ille de ikisini mukayese etmek gerekirse, Ersun Yanal Şenol Güneş'ten birkaç gömlek daha üstündür.

Kızmayın canım, futboldan bahsediyorum. Felsefeden değil.

.

Ersun Yanal'ın bu takıma geldiği gün ben bayram ilan etmiştim. Aynı şekilde gıdım gıdım yokedildiğine şahit oldum. Taraftarın tepkisi bır çığ gibi büyüdü. Bi yandan her başarısızlıkta fırsat kollarmışcasına ortaya çıkanlar.

Peki Ersun Yanal Sivasspor'a 3-0 kaybettiğinde hatası yokmuydu?

Gökhan Ünal formun dibine vurmasına rağmen yedek bırakmamasında haa yokmuydu?

Bunları ben söylemiyorum. Ersun Yanal'ın kellesini isteyen taraftarlar durmadan tekrarlayıp durdu. Sonra aynı adamlar Şenol hocaya bizi kurtarsın diye yalvardı.

Şimdi siz de biraz bunun Felsefesini yapın.

bordo08
Colmanın yarısı kadar mücadele etseydi diğer oyuncular bu maçı kazanmamamız için hiç bir sebep yoktu.. Son 20 dk oyunda olan 11 maçın başında başlamalıydı.. Kendi evinde bu kadar savunma yönlü oyuncularla başlamak hataydı kaldıki onuda yapamadık..

Tayfun
28.04.2012, 20:55
Trabzonspor o veya bu takım şampiyon olmasın diye top oynamaz.Çıkıp kendi futbolunu oynamalı..

Benim tuttuğum Trabzonspor böyle olmamalı ! !

Uğur Ö.
Ne kadar da sevimli futbolcular formaları değişiyorlar , birazdan güzel bir duş alacaklar sonra evlerine gidip rahatça uyuyacaklar.Biz niye çile çekiyoruz ki.Parayı alan onlar bizi kahreden onlar rahat uyuyan onlar rahat uyuyamayan biz.Bu nasıl bir düzendir aman Allahım

koponeba
eleştirilince niye vatan haini muamelesi görüyoruz? adamlar FORMSUZUZ diye bas bas bağırıyor. onuru kalede görmek isteyince suc oluyo,bu sekilde tolga daha cok yıpranmadı mı ?

DeAgLeMaNyAq
Gelen gollerden sonra skor aldatıcı olabilir ama kabullenmeyenler olsa da Selçuk faktörünü unutmamak lazım. Tabii Fatih Terim bu riski alsa da Volkan ve Henrique'nin bireysel yetersizliği olası bir beraberliğin önüne geçti...

hyasin61

Kendi evinde 4 tane yemişsin,halen daha Şenol Güneş'i savunabilmek için paralıyorsun kendini..!

hoca volkan'a kesmıs cezayı sonra maç nerelere gelmıs ,gel kocum volkan senı oyuna sokayım kurtarıcım ol sen benım ,oldu Volkan da hemen oynardı ya

Hatice Aslan
28.04.2012, 20:56

Ne alaka bilip bilmeden karşılık verme. Maç başlarken Volkan niye 11de başlamadı diye isyan edenler vardı onlara yönelik yazdım sen niye zorlandın?

Cyzio
bu takım buraya senol gıtsın yerıne sametmı zıyamı gelsın sadrı gıtsın yerıne nurı mehmet yılmazmı gelsın dıyen zıhnıyet yuzunden gelmıstır..sezon basından berı yazıyoruz top oynamadığımızı senol gunesın bu ısı artık goturemedığını hermac sonrası sacma sapan bahenelerınden bıktığımızı felsefe yapmakdan taktık yapmayı unuttuğunu ama yok her seferınde kıcıkırık takımlara karsı guc bela aldığımız galıbıyetlerden sonra burda aslan kesılen senol gunesı dokunulmaz kılan zıhnıyete soruyorum sımdı(her nekadar yzude 90nı su anda sesını cıkarmıyorsada) oynanılan futboldan memnunmusunuz!!! sezon basından berı yaptığı hataları ısrarla suruduren senol gunesle hala daha bır omurmu dıyormusunuz!!!benım kanıma dokunuyor bu oynadığımız oynatılan rezıl futbol ya sızın!!! hepınıze ıyı geceler..

Beni forumdan uzaklaştıran zihniyet..

.

Fatih Öztürk
onur kaleye.acilen.onurumuzu ayaklar altına alıyorlar.futbolcularımızın yüzündeki tebessümü görebiliyormusunuz.görebiliyormusun şenol hoca.utanıyorum takımımdan.

r9emre
Size çok acı ve bir türlü kabul edemediğiniz gerçeği söyleyeyim mi şu anki Trabzonspor kadrosu ne kadar nefret etsem de kendisinden Fatih Terim'de olsa bu kadro liderdi. Bu kadsr hücum varyasyonu olmasına rağmen takımın il yarı oynadıği futbol? Adrian'a 5,25 milyon euro verdirten Şenol Hoca azıcık araştırsa Adrian'ın 5 gömlek üstü 2 futbolcu getirirdi takıma. Jaja'yı gönderten kendisi bire bir geri gelsin diyen sonradan yine kendisi.. Sene başından beri sadece Burak üzerinden oynayıp 2. bir plan olmaması da mı benim suçum? Serkan'a bu kadar ısrar edilmesi de mi benim suçum? Onur'a, Jebrin'e, Sercan'a hiç şans verilmemesi de mi benim suçum? Peki ya Barış Ôzbek'i ısrarla isteyen o kadar yıllık ücret verilmesine rağmen isteyen Şenol Hoca ve hiç oynatmayan kendisi suçsuz ben mi suçluyum? Kendinizi kandırın.

Sushi07

maça

tolga > onur

adrian > alanzinho

halil > henruqie

Sen Volkan'ı ikinci yarı seğrettinmi?:confused:

Ertan1982

katiliyorum Trabzonspor gecmiste yasiyor.Ileri bakamiyor.Teknik ekip,Kadro ve Yönetim hepten yenilenmeli.Eskiyi özliyen kimse kalmali takimda.Tesislerini ismi vs hersey Samil Ekinci haric degistirmeliler.

Emirhan Uludüz
Ne bekliyordunuz ki? Galibiyet mi :D

Fanatik34
sadri sener nerde gene?bodrumda surubunu mu iciyor gene.antalyada bizi nasil sikeye bulastirirlar diye konusuyorlar,sahada rezil oluyoruz yazda aldiklari ve almadiklari yüzünde.Yüzüne görsek, bazilari gercek suclunun kim oldugunu anlayacak..ama adamda cok ince zeka var degil mi?

gökçay61
28.04.2012, 20:57
ADRİAN HENRİQUE AYKUT CECH GİRAY MUSTAFA SERKAN BARIŞ ÖZBEK.. çok acil olarak bu adamlardan kurtulmalıyız bunun için gerekirse sosyal paylaşım sitelerinde anketler filan yapalım. eğer transfer yapmayı bilen biride yoksa yerlerine hiç kimse alınmamalı yazık kulübün paralarına.

cemoli5408
Yenilgiye en az üzülmemiz gereken bir maç olsa da, insan üzüntüden kendini alamıyor. Sağlık olsun. Seneye yine şampiyonluğa oynarsak bugünlerin telafisi olur.

eraytaskin61
serkan balcı artık tamamdır ya takaslarda kullanılsın volkanı kim ister muamma ?

İlker Yazıcıoğlu
Ne bekliyordunuz ki? Galibiyet mi :D

Evet,hayırdır?Ne ayaksın sen?

Numan Yerlikaya
Merak etmeyin Arenada evire çevire yeneriz!

macka61
28.04.2012, 20:58
saçma saçma konuşmayın trabzon fener şampiyon olmasın diyemi oynamadı o zaman kadıköydeki maçta gs olmasın mı diye oynadık lig bitti arkadaşlar çoktan hem oyuncuların hemde bizlerin kafasında ne bekliyorsunuz gsnin yeneceği belli değilmiydi

inception61
BURADA iyiki kaybettik diyenler olacak illaki onları önce ALLAHA sonra forum yönetcilerine bırakıyorum bu arada istanbuldan puanlan döneceğiz görün bakın;)

cerasus
Skor taraftarina o kadar gicigim ki, anlatamam.

Twitter'da dolasin siz. Asagilik komplekslerinizi buraya tasimayin!

serhatki
utanç verici bir maç
şenol hoca bir zahmet istifa et artık
yenilmediğin bizans takımı kalmadı durman hata o görevde

Hatice Aslan
28.04.2012, 20:59

Üstad o skor taraftarları maçtan önce maçı gsye verelim dediler yenilince zırlamaya başladılar takımı maç satmakla suçladılar şimdi kendileride kabullenemiyor bu durumu. Bmn forumda böyle seviyesizlerin olması üzücü..

Necmettin ALTUNTAŞ
28.04.2012, 21:00
Bu mağlubiyetin tek nedeni korkak oynatılmamızdır.

ThePatriot61
4-4-2 oynasaydik 2.yaridaki oyunumuzla daha fazla goller bulurduk. Artik herkes lig bitsin derdinde. Nede olsa ücüncüyüz.

cemoli5408
geçen sene biz iyiken biz kazandık, bu sene onlar daha iyi diyemiyorum ama çok çok istekliler, onlar kazanıyor. e tabi biraz hakem itiklemeleri de var.

cerasus
Bu Senol Günes gecen sene 6 derbiden 5 galibiyet cikaran Senol Günes.

Bu takim bu sene Sampiyonlar Liginde bizi costurdu.

Günlük yasamaktan vaz gecin artik.

1ay böyle, 1 ay söyle.

Psikolojik dalgalanmalarinizi buraya yansitmak zorunda misiniz?

Ahhh, tutarli bir taraftar ne zaman görecegiz acaba?

Timur
28.04.2012, 21:01
gs duran toptan 2 gol buldu, mac o anda bitti zaten.

takima kizamiyorum

zaten hicbir anlami yok bizim icin bu maclarin

birde 22 dk da duran topran 2 gol yiyip geriye düsersen, mac biter dogal olarak

ki biz ona ragmen 2 gol daha atabildik...

arenada en az beraberlik aliriz, bakin görün.

orda acik oynar gs, bizde atariz

Sami Kuk
Yönetim İstifa elinden çalınan şampiyonluga sahip çıkamadıklari gibi rezil transferler,elindeki oyuncuları kaçırma, kötü futbol . . . bu nedir ya kasımpaşa spor muyuz biz TRABZONSPOR'uz.Bu yönetimle başarı zor.2 maçtada selçuk bitirdi işimizi burda.

Şenol hocaya sallayanlarida çok agır hakaret edicem şimdi kesin sallamayı hocaya.

Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa

serdaracıl
Nerede hata yapıyoruz nerede?

Furkan S.

maça

tolga > onur

adrian > alanzinho

halil > henruqie

cech > cale olsa :rolleyes:

Timur
28.04.2012, 21:02

1ay böyle, 1 ay söyle.

Ahhh, tutarli bir taraftar ne zaamn görecegiz acaba?

imzami atarim

Allahtan korksun senol hocaya laf atanlar

bu sezon bizim icin zaten 2-3 ay önce bitmisti.

Ertan1982
Burda iyiki kaybettik veya sikecilerede kaybedelim diyen kisiler Trabzonspor taraftarlini sorgulasin.Burda yatma olayi felan yok.Bu kadronun,Yönetimin ve Hocanin capi bu kadar.Arada sirada bazi sonuclar bizi yanilti.

Burak Sahin
Size çok acı ve bir türlü kabul edemediğiniz gerçeği söyleyeyim mi şu anki Trabzonspor kadrosu ne kadar nefret etsem de kendisinden Fatih Terim'de olsa bu kadro liderdi. Bu kadsr hücum varyasyonu olmasına rağmen takımın il yarı oynadıği futbol? Adrian'a 5,25 milyon euro verdirten Şenol Hoca azıcık araştırsa Adrian'ın 5 gömlek üstü 2 futbolcu getirirdi takıma. Jaja'yı gönderten kendisi bire bir geri gelsin diyen sonradan yine kendisi.. Sene başından beri sadece Burak üzerinden oynayıp 2. bir plan olmaması da mı benim suçum? Serkan'a bu kadar ısrar edilmesi de mi benim suçum? Onur'a, Jebrin'e, Sercan'a hiç şans verilmemesi de mi benim suçum? Peki ya Barış Ôzbek'i ısrarla isteyen o kadar yıllık ücret verilmesine rağmen isteyen Şenol Hoca ve hiç oynatmayan kendisi suçsuz ben mi suçluyum? Kendinizi kandırın.

tamamda ya adamligi nolcak ya verdigi felsefi mesajlar falan yetmezmi ki ??????

Aker

1ay böyle, 1 ay söyle.

Takım tutarsız, hoca tutarsız, taraftarın ne suçu var. O zaman iyi oynuyorduk, bugünse tecavüze uğruyoruz.

hos_cocuk61
Şenol Güneş'ten biran önce kurtulmamız lazım. Sıkıldın onun iğrenç futbol anlayışından ve takıntılarından.

batugol
lütfen
şu takım şampiyon olmasın
bu takım şampiyon olsun
yenildik iyi oldu
diye düşünen arkadaşlar
trabzonsporu tutmasınlar ve bu foruma da yorum yazmasınlar

Sefer A.
28.04.2012, 21:03

Senol Günes Trabzonspor'u o kadar düsünen biri olsaydi, 5m€'yu adrian'a verenlerin önüne geçerdi, baris özbek'e yillik 1m€ verenlere rest çekerdi, savunma oyuncusu almayanlara çaktirmadan dolayli yoldan degil açikça tepkisini dile getirirdi
ama yok, daha sikecileri suçlayamiyor, onlari aklayacak neredeyse
o da mi emir aldi bir yerden ? geçen sene sonu istedigimiz gibi konusan tepki veren Senol hoca ondan sonra nerelerde kayboldu ??
Sadri Sener'e aziz'e arkadasim diyor diye kizanlaaaarrrr
Senol Günes fb'yi hiç elestirmeyince ne düsünüyorlar ????
yönetim de, hoca da, taraftarin bir çogu da, tek kelime ile : yavsaktir

TSKara61

1ay böyle, 1 ay söyle.

İmzamı atarım

Yiğit Gayretli
Çözümsüzlük ve karışıklıktan beslenen güruh 1 buçuk saat içinde yüzlerce mesaj bırakmış buraya... Skor taraftarlığını bıraktığınız gün sizinle tartışmaya gireceğim.

Tayfun
Selçuk'un freekick golleri sadri şenere gitsin :)

blackrain61
Nerede hata yapıyoruz nerede?

Cevap: neyi dogru yapiyoruz ki!

memozcan
volkan bu maçta ilk 11 başlamalıydı, şayet cezalandırmak için kadroya almıyosan ilk 18 e de almazsın.. yok eğer 2. yarı kurtarıcı olarak sahaya sürüyosan el mahkum ben sana muhtacım demektir ki bu o oyuncuyu cezalandırmak bir yana daha çok şımartır... şenol hocanın göremediği bu...

Tyler Durden
28.04.2012, 21:04

bu cumlede moda oldu..
skor taraftarligi..
eee zaten takim kotu olunca elestiriler olur..
iyi giden takimi kim niye elestirsin..ne kadar ezberci insanlarsiniz..
sanirsin cok iyi top oynadikta milleti skor taraftarligi yapiyor.
terim denen cibiliyetsiz dakika 70'te en iyi oyuncularini dinlendirmek icin cikariyor..karsisindaki takimda Trabzonspor..sizi bilemem ama
bizim yuzumuz kizariyor..
sizin gibilerde gelip burada taraftarlik dersi veriyor..
sene basindan beri rezil otesi bir futbol oynadik..
ligin ilk yarisinda bahane hazirdi..sampiyonlar ligi..
simdi ne peki?..
skor taraftarligiymis..rahatlayacaksan evet oyleyiz.

el fanatico
şenol güneş TD liği bence de bırak, çok iyi bir Trabzonspor'lusun ama TD lik senin işin değil hakkaten, yani istikrar yok oynattığın futbolda... bir maç iyi bir maç kötü... sportif direktör mü olacaksın başkan mı olacaksın ama TD lik yapma artık... senden geçti...

bu skor taraftarlığı değil futbol taraftarlığı... rezil bir futbol oynatıyor şenol hoca... bir 2-1 kazandığımız kayseri maçı sonra 2 tane inter maçı bir de ikinci yarı bjk deplasmanında oynadığımız maç... sen 50 küsür maç oyna bunların 4 ünde top oyna... bu olsa olsa futbol fakirliğidir... başka birşey değil...

h@msi61
Skor taraftarlari sizi... Bizin ne Adrian'dan, ne hocadan, ne de yonetimden kurtulmamiz oncelik. Once sizin gibilerden kurtulsun su takim tez gunde insallah...

CKY61
ya ne maç satması arkadaşlar şikecilere niye koz veriyorsunuz? herkesi kendileri gibi sanıyor sonra.

berbat oynadık yenildik, arena'da telafi etmek için uğraşmalı oyuncular formanın hakkını veremeyenlerle de vedalaşmak lazım.

serhatki
90lı yıllarda trabzonsporum kendi sahasında 4 yiyecektide o teknik direktör hala takımın başında kalacaktı
hey gidi hey 10 yesek yine şenol güneşi savunan çıkar artık burada
allahtan şenol hoca elindeki kağıt kalemi bırakmış artık ben usta antrenörüm ayaklarında değil bu da bir gelişme

KÖKSAL AYDIN
28.04.2012, 21:05
Evimde maçı takip ettim. Bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum.

Gs yi de yen fb yi de yen.

Büyüksen bunu yapacaksın. Ama anladım ki adımız büyükmüş ve bazıları bunu kaldıramıyor.

Trabzonsporumu geri istiyorum.Duyan var mı?

cerasus
Üstad o skor taraftarları maçtan önce maçı gsye verelim dediler yenilince zırlamaya başladılar takımı maç satmakla suçladılar şimdi kendileride kabullenemiyor bu durumu. Bmn forumda böyle seviyesizlerin olması üzücü..

Takim yenilsin ama yenildigini pek fark ettirmesin istediler.

Hem sis yanmasin hem bimem ne olayi.

Sonra baktilar bizimkiler dökülüyor, Twitter'da, sosyal medyada yediler samari, sonra buraya kolayciliktan baska bir sey olmayan "istifaaaaaaaa" seslerini yükseltiyorlar.

Yasli basli insanlarsiniz. Birazcik seviyemizi korusak ne olur?

memozcan
gözlerim bir ara arda turanı aradı sahada , allahtan yoktu o da olsa kornerden gol yerdik mazallah...

Çetocan
Neyse Kendi Konumuza Dönelim :(

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=31224&page=6739

Burak Sahin

neyin skor taraftarligindan bahsediyorsunuz...hangi yendigimiz maclarda anadolu klüpleri dahil eze eze futbol oynadik haa unutmusum hoca cok büyük adam ya bu seneyi takmiyor yok sayiyor dimi...

mahmuter61
Şenol hoca enson kizilacak kisidir. Hataları elbette var enbuyuk hatası kadro dagilirken masaya yumruk vurmayisidir,Jaja yi yollayisidir. Bas sorumlu yönetim dir! Kadro bu rezalet bir kadro. Kovduğumuz Engin ortada küfür etmiş,ettirmeyecek sin. Selçuk elinden uçtu egemen vay vay!!!

Eto'o
BURAK gecen sene kafasi burnunu kirdilar oynadi bu sene neden oynamiyor ?

Fanatik34

1ay böyle, 1 ay söyle.

Ahhh, tutarli bir taraftar ne zaman görecegiz acaba?Orhan Gencebay ne diyor "Hatasiz kul olmaz..."

Ben Senol Günes´i hatalariyla seviyorum :)

Seviyorum cünkü o, Günahkarlarin takimlarina (Fenerbahce, Galatasaray), Hakemlerine, federasyonuna, hatta kendi icindekilere karsi mücadele ediyor!

Ogün'
28.04.2012, 21:06
Galatasaray bizden iyi takım beyler.Galatasaray iyi oynadı ama yine de kazanabilirdik o ayrı.Haftaya arenada daha iyi mücadele bekliyoruz.

nbay
hala medet ummayın bu sezondan,çoktan bitti kafalarında lig bu sezon.
bu durumun tek nedeni yönetimdir başka da bir neden aramayalım,beş kuruş etmeyecek adamlara milyon eurolar verdiler,sezon boyunca koca bir hiç bu adamların katkıları... ne duran top kullanan bir adamın var nede kanatlardan orta kesecek bir bekin var... ben şahsen kahroluyorum bu beş para etmez adamları izlerken...

olcay_61
bu tiyatro sahnesinde boşuna oynuyorduk zaten de insan üzülüyor bu duruma düşünce

kimse şikecilere laf anlatmaya çalışmasın bu sonuç için, onlarda yüz olsa onur olsa konuşmazlar zaten

el fanatico
maç öncesinde burda saçma sapan yorum yapan arkadaşların yorum yazmaya bence hakları yok...

şahsım adıma her zaman şenol hocayı savunmuş biri olarak bu işi bırakması gerektiğini düşünüyorum...

yönetim için yorum dahi yapmıyorum...

Timur
28.04.2012, 21:07
inanilir gibi degil ya, inanamiyorum ya

bizim icin sezon taa 2 ay önce bitti

simdi bu boktan maclar yüzünden senol hocayi kovalim diyorsunuz

gecen sene seni sampiyon yapan

önceki sene turkiye kupasini kazandiran

bu sene sampiyonlar liginde aslanlar gibi savastiran senol hocayi

kovun, kovun, gitsin senol hoca

sonra 5 yil eziyet cekelim, "ne olur geri dön, kurtar bizi senol hoca" diye agliyalim.

Samet Türkmen
Bende maçtan önce acaba golü bulur da 90 dakika defans yaparmıyız diye düşünüyordum.Şenol Güneş'in futbol adına bana kazandırdığı tek şey bu oldu. Oyuncusu alınmayan adam istifa eder kardeşim. Kimse mazeret uydurmasın.

memozcan

kardeşim istersen maçtan önceki yorumlara da bak bi zahmet.. ilk 11 ler açıklandığında en umutsuz olduğum ikinci maç bu demiştim( fener maçından sonra) ve umarım yanılırım demiştim.. ne yazıkki yanılmamak beni sevindirmiyor ama bu gerçeklerin görülmemesi beni üzüyor, ve çok güvendiğimiz şenol hocamızın o kasıntı karşısında ezilmesini içime sindiremiyorum...

Burak Sahin
28.04.2012, 21:08
Orhan Gencebay ne diyor "Hatasiz kul olmaz..."

Ben Senol Günes´i hatalariyla seviyorum :)

Seviyorum cünkü o, Günahkarlarin takimlarina (Fenerbahce, Galatasaray), Hakemlerine, federasyonuna, hatta kendi icindekilere karsi mücadele ediyor!

bak bu konuda haklisin hoca ne demisti aykut hoca ve ögrencileri sike yapmamistir= sike sahaya yansimadi....

Cem
Geçen hafta Beşiktaş maçında top oynamadık GS bizi bu oyunla dağıtır dediğimde herkes, "Aynı maçımı izledik?" diyordu. Aynen çıktı hepsi. Takımda ruh yok. Yöneticisitle teknik adamıyla bu takım değişmeli. Kupada gitti elimizden Fener yırttı gibi.

Oruç
Colman hocayı ipten aldı. Bu skor Şenol Güneş'e artık bu sezonu bitirtir.

.

Daha kaliteli espriler yapabilirsiniz. Sizin yaşınızdan birinden daha iyi cümleler okumak isterdik. Hazır Şenol Güneş elinize düşmüşken.

Liseli ergen mesajı olmuş bu.

gatecrasher61
Yillardir bu kadar berbat bir takim izlemedim. Yazik oldu, gerçekten yazik oldu..

Yakismadi. Senol Hoca'ya kizmiyorum, o bile utaniyordur..

MDanışmaz

1ay böyle, 1 ay söyle.

O takım yok artık kabul et o takım 3-4 senelik bir üründü ne oldu o takım dağıldı Şenol Güneş'in kurduğu takım ise ilk senesinde liderden 20 küsür puan fark yedi..

hyasin61
skor taraftarlıgı falan dıyenler var ,hadı skoru gectık ,en son hangı macta futbolcuların takım ruhuyla oynadıgını gorduk ve birisi varsa bana bu takımın sısteminin neye dayandıgını soylesın lutfen

cerasus
28.04.2012, 21:09
Skor taraftari = istifaaaa, istifaaa diye ciyak ciyak ötenler icin söyledim. Yapici elestiri yapanlari kast etmedim.

Bizimde iki gözümüz var. Ilk yari döküldügümüzü bizde gördük.

Ogün'
şenol hoca git allah aşkına elinde sihirli değnek olan biri gelsin!!!

Aker

sonra 5 yil eziyet cekelim, "ne olur geri dön, kurtar bizi senol hoca" diye agliyalim.

İyi güzel tamam da geçmişte yaşamıyoruz ki, güzel işler yapmış başarmış bitmiş. Şuan ve aslında uzun zamandan beri ise kendisi takımıyla, yönetimiyle beraber yetersiz.

memozcan
28.04.2012, 21:10
Selçuk'un freekick golleri sadri şenere gitsin :)
gireceği yeri buldu maalesef, tolga sağolsun, selçuku firikikçibaşı yaptı...

Onur Akyüz
Kendi sahamızda 6-7 tane atmadılar ya bize kabahat bizim hocada degil sinyör terimde!

Cem Akyüz
Şenol Hoca'yı bende çok seviyorum büyük bir efsanedir benim gözümde.Ama hocalık konusunda eleştiriyi hakediyor.Şike olayı falan eyvallah ama bu takım bu kadar kötü oynayamaz arkadaş.Yok şike yok yoğun maç trafiği.Yahu senin rakibin ezeli düşmanın ğs ile oynuyorsun sahada mücadele yok hırs yok hiçbişey yok.Taktik yok yok oğlu yok.Hocamız çok formsuz durumda yine maç trafiği falan derse güleceğim artık.Böyle maçların bahanesi olmaz.Bütün sezon bu maçları bekliyoruz biz istanbul'a karşı mücadele ediyorsun oynadığın futbola yaptığın mücadeleye bak.Hoca'da ya ağırlığı koysun bütün ipleri eline alsın yada görevi bıraksın.Yada çıksın toplantı yapsın dediklerim yapılmıyor desin uysal koyun gibi duruyor orada

Cyzio
Daha kaliteli espriler yapabilirsiniz. Sizin yaşınızdan birinden daha iyi cümleler okumak isterdik. Hazır Şenol Güneş elinize düşmüşken.

Liseli ergen mesajı olmuş bu.

Hemen yapayım:

Hocam, seninle bir ömür boyu sözleşme yapalım. Ne olur bırakma bizi.

.

Sami Kuk
Benim yorumlarım neden siliniyor.Şenol Güneşe küfür edenleri uyardım diye mesajlarım siliniyor..

Forumda yöneticiler dahil bayagı şenol güneş düşmanı varmış ..

Eto'o
sonuna kadar TRABZONSPOR koymusun skora Colman baba helal sana tebrikler usaklar 50 mac kolay degil mental olarak yoruldular

serdaracıl
İzlediğimiz yol bizi başarıya götürmüyor başka adımlar atmalıyız.

MDanışmaz
Ben bu maç için demiyorum Şenol Güneş bir kadro kuracak isim değil o yöneticilerin her dediğine ok diyen biri böyle bir teknik direktörle takım kurulmaz ben inanmıyorum..

Koray
28.04.2012, 21:11
Yemin ederim midem bulandı.

gs 3 yapınca bizimkilerinm aklı başına geldi böyle rezilik görmedim.

memozcan
Yillardir bu kadar berbat bir takim izlemedim. Yazik oldu, gerçekten yazik oldu..

Yakismadi. Senol Hoca'ya kizmiyorum, o bile utaniyordur..
iki hafta önceki fenev maçımızı kaçırmışsın heralde:)

Mehmet Cihan Kocaman
Tamam şenol hoca çok hata yapıyor, kötü oynuyoruz kabul. Aksini söylemek saçma olur zaten. Ama acımazısca eleştirenler bu adamın yerine gelebilecek adamları da düşünmüşlerdir heralde. Kim gelecek şenol hoca yerine?

h@msi61
90lı yıllarda trabzonsporum kendi sahasında 4 yiyecektide o teknik direktör hala takımın başında kalacaktı
hey gidi hey 10 yesek yine şenol güneşi savunan çıkar artık burada
allahtan şenol hoca elindeki kağıt kalemi bırakmış artık ben usta antrenörüm ayaklarında değil bu da bir gelişme

Ne oldu o 90 yillarinda peki, 4 yedikten sonra hocalar degisti de sampiyon mu olduk. Hey yavrum hey...

KÖKSAL AYDIN
İş kafayı değişmekte.

Tek kadrosundan kaybeden, eksilen biz değiliz.

Bakın başka kimler eksildi ama takır takır top oynuyorlar.

Sizin de dediğiniz gibi onlarda bu akşam bizimkilerde olmayan bir şey var onur.

hyasin61
colman :cok uzgunuz ,3. ıcın yerımızı garantılemelıydık,onların mutlak bır egemenlıgı vardı,3-1 den sonra bırseyler yapabılırdık ama skor 4-1 oldu

olcan :oyuna ıstedıgımız gıbı baslayamadık ,ıkıncı yarıya fazla umudumuz kalmamıstı ,hedefımız 3, lugu garantılemek

Timur
İyi güzel tamam da geçmişte yaşamıyoruz ki, güzel işler yapmış başarmış bitmiş. Şuan ve aslında uzun zamandan beri ise yetersiz.

sen senol hocadan iyi kimi getirecen Allah askina

gidip yabancilari getirip, sonra morunhi bile olsa "bu bir mok anlamiyor" diyio kovucan.

yerlilerden kimi getirecen?

su adami rahat brakin, 5 yil rahat brakin

3 sene en az sampiyonluga oynatmazsa trabzonu , ve en az 2 kere sampiyon yaomazsa 5 sene icinde senol hoca, ben bu isten anlamiyorum.

Cyzio
bak bu konuda haklisin hoca ne demisti aykut hoca ve ögrencileri sike yapmamistir= sike sahaya yansimadi....

Bu da kapak oldu :alkış::alkış::alkış:.

.

Hatice Aslan
28.04.2012, 21:12
Takim yenilsin ama yenildigini pek fark ettirmesin istediler.

Hem sis yanmasin hem bimem ne olayi.

Sonra baktilar bizimkiler dökülüyor, Twitter'da, sosyal medyada yediler samari, sonra buraya kolayciliktan baska bir sey olmayan "istifaaaaaaaa" seslerini yükseltiyorlar.

Yasli basli insanlarsiniz. Birazcik seviyemizi korusak ne olur?

Seviye mi? Hemde buraya yazanların yarısında seviye arıyorsun öyle mi üstad? Hata yapıyorsun. Allah forum yöneticilerine sabır versin lakin yerlerinde olsam o kişilere bir güzel ban atardım. Bizim takımın bir şike yapmadığı kalmıştı onuda yaptırttı bu taraftar! Tolga'nın Gs'ye kıyak geçmediği kaldı onuda geçirttiler! Kurt kocayınca kuzunun maskarı olurmuş buradaki çoğu kişi Şenol Güneş'i ayaklar altına aldı. Beşiktaş'ı beğenmiyorlar üstadım ama bir bak taraftarına Carvalhal bizimle aynı skoru almasına rağmen Tayfur geldi sonuç değişmedi taraftarlar hala takımını canla başla destekliyor inan ki her bjk maçı facebook sayfalarına bakıyorum forumlarına bakıyorum hala beşiktaş ölümüne beşiktaş diyorlar Carvalhal'in gittiğine bile hala üzgünler. Ama buradaki bazı topluluk öyle mi? o Topluluktan sadece 3-5 kişi hergün düzenli olarak giriyor foruma yorum yapıyor ama o topluluğun çoğu her maçımızdan önce maç günü ve sonrası forumu doldurup küfüre kadar gidebilecek seviyesizlikleriyle resmen oynuyorlar! Hele onlar profesyonel bakışla değil sadece o kişilere antipati duydukları için bunu yapıyorlar. Şeytan diyor o kişilerin tüm açıklarını foruma üye oldukları yıldan itibaren ara bul çok değil 1 haftamı alır, herşeyi dökerim ortaya biraz insanlıktan nasibini almışlarsa utanır ve susarlar!

Cem
Şenol Hocayı "karakter" olarak severim. Lakin şunuda açık yüreklilikle söyleyeyim bu hoca Trabzon'lu olmasa 1000 kere istifasını verdirtmişti taraftar. Sırf Trabzonlu diye taraftar her hatasına bir bahane buluyor.

gatecrasher61
iki hafta önceki fenev maçımızı kaçırmışsın heralde:)

Kendi evimizde oynuyoruz hemserim
Avni Akerde en son ne zaman 4 yedigimizi hatirlamiyorum bile..

MDanışmaz
28.04.2012, 21:13
Neyini rahat bırakalım kurduğu kadro bak harcanan paraya bak alınan verime bak harcanan 60 trilyon bilmem farkındamısınız ama bu takımdaki oyunculardan kaç tanesini seneye kadroda görmek istersiniz..

Oruç
@cyzio

Nedense konu Şenol Güneş olunca sizi forumda görüyoruz.

Tesadüfe bak.

matalar
ihanet ve rezalet

brushfield
Benim anlayamadığım daha geçen sene bizi şampiyon yapan, bu sene de en kötü 4. yapacak teknik direktörün arkasında duramayan zihniyet, kimi 2 maç kaybettikten sonra kovmaktan beter etmeyecek. Kim bu şahıs. Arkadaşlar bu kafayla başarı elde edilmez. Sizinkisi bağcı dövmek, kim gelse siz gene aynısını yaparsınız. Sizin amacınız stresinizi atmak. Yazıklar olsun sizin gibi taraftara...

Sami Kuk
Şenol Hocayı istemeyenler ozaman söyleyin kim gelmeli yerine?

Şenol Günesin yerinde baskası olsa Burak,Onur,Selçuk bukadar parlarmıydı

Yiğit Gayretli
Benim yorumlarım neden siliniyor.Şenol Güneşe küfür edenleri uyardım diye mesajlarım siliniyor..

Forumda yöneticiler dahil bayagı şenol güneş düşmanı varmış ..

Hoşuna gitmeyen mesajları alıntıladığın için siliniyor.

Numan Yerlikaya
28.04.2012, 21:14
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/564924_347917665269902_137712972957040_950288_1751 401746_n.jpg

Şu duruşta kaleci sağa veya sola nasıl zıplayabilir daha durmasını bilmiyorsun Tolga

Onur Akyüz
Millet resmen attığımız 2 golün moraliyle burada ahkam kesiyor!

Hoca kafa olarak bitmiş,yönetim bodrumda denize giriyor,topçularda ruh yok,

Biz burda birbirimizi yiyelim!

Kendi sahamızda 4 yedik A.Aker'de,ilk maçta 3'lük yapıp maçı bırakmışlardı,bugünde Selcuk-Elmanderi oyundan aldılar,

6-7 yemeyip 2 farkla kurtardığımıza seviniyorsunuz farkında olmadan!

el fanatico
Skor taraftari = istifaaaa, istifaaa diye ciyak ciyak ötenler icin söyledim. Yapici elestiri yapanlari kast etmedim.

ben maç başlayınca eboue nin karşısında celustka değil de marek cech i görünce şenol güneş in taktiksel anlamda kaybettiğini anladım... o eboue maçın adamı oldu...

o marek cech bi ara orta sahada oynuyordu... alanzinho kenardayken...

şenol hocanın kafası sahada değil... demoralize nin son noktasına ulaşmış durumda... bundan sonra düzelir diyecem ama sen 50 maçta 4 maç top oynatıyosan bir takıma, şapkayı önüne koyup düşünmen lazım...

bu takım Trabzonspor çünkü... kötü futbol oynayabilirsin ama rezil futbol oynayamazsın, oynatamazsın... kazanman gereken maçlarda hele takımına hırs dahi aşılayamıyorsan düşünmelisin...

matalar
28.04.2012, 21:15
şenol hoca ne yapsın.
şenol hocanın olmadığı kaç sene şampiyonluğa oynayabildi bu takım.
boş konuşuyorsunuz.
istikrar olmadan hiçbirşey olmaz.

Burak Sahin
hoca istifa etsin diyenlere soruyorlar cözümünüz nedir kim gelsin peki diye alay ediyorlarya dur birazda ben alay edeyim :) sizin cözümünüz nedir hoca kalsin istikrar mi yakalayalim :) he canim kötü oyun ve kendi sahamizda maglubiyet istikrari....

Fatih ÇOLAK
Bize bu günü yaşattıkları için tüm takıma teşekkürler(!)

Ama Colman'a ciddi anlamda teşekkür ediyorum, oyunu, ruhu için...

Taner Uykuçeken

yapıcı eleştiri değil ciyak ciyak öterim ben bugün

evde peder fenerli ve 2-0 dan sonra satış demeye başlayınca birbirimize girdik

bana bunları yaşatmaya bu oyunu bu skoru bu maçı seyrettirmeye hakları yok çıkarsın adam gibi kaybedersin

gökçay61
geçen hafta bjk maçında halil iyi oynayıp gol attı diye senol hoca burağı riske atmadı halille kurtarırım diye düşündü ama planı tutmadı. senol hoca önümüzdeki senenin kadrosunu yapıp takımın başında olmalıdır bu sene saçma sapan bir lig geçirdik zaten gs yi yensek bile hiç birşey değişmiyordu ama yenmeyi çok isterdim o ayrı mesele. sadri sener en büyük suça sahip böyle bir kadro kurdukları için ama umarım utanmışlardır eğer akılları başlarına geldiyse önümüzdeki sene polonyadan adam almazlar geçen seneki gibi bir kadro oluştururlar fakat gel gör ki o kadroda ersun yanalın imzası vardı. işler çok karışık ama yinede 1 sene daha sabretmeliyiz.

Tayfun
Profesyonel olan futbolcular, üzülen taraftar her zaman olduğu gibi
Futbolcuların işi tamamen duygusal (€).

h@msi61
Nedense konu Şenol Güneş olunca sizi forumda görüyoruz.

Tedadüfe bak.

Trabzonsporlu olduklarina inanmak cok guc, bariz Senol Gunes dusmanilar.. Yoksa 82 puan toplayip her hafta galibiyet aldigimiz donemlerde iki satir yazarlardi bu foruma...

blackrain61
Şenol hoca enson kizilacak kisidir. Hataları elbette var enbuyuk hatası kadro dagilirken masaya yumruk vurmayisidir,Jaja yi yollayisidir. Bas sorumlu yönetim dir! Kadro bu rezalet bir kadro. Kovduğumuz Engin ortada küfür etmiş,ettirmeyecek sin. Selçuk elinden uçtu egemen vay vay!!!

Evet Senol Hoca hep en son kizilacak kisi.

- 96´da takimin orta sahaya ihtiyaci vardi. Alinmadi. Senol Hocam hic sesini cikarmadi. Yönetimde almadi zaten...
- Atay Aktug döneminde golcü dendi. Alinmadi. Rumlara elendik. (Oyuncu alindi Thomas Jun, ama ati alan Üsküdari gecmisti)
- Gecen sene 8 puan önde olmamiza ragmen, transfer yapilmali dendi, futbolcu transferi yapilmadi.
-Bu sene ligin basinda sampiyonlar ligi ön elemeleri vardi. Bircok futbolcu gönderildi, yerlerine ise milyon dolarlar verilerek hic faydasi olmayan futblcular alindi.

Simdi soru su... Suc kimde? Tamam yönetimler hep suclu da... Onlara sesini cikarmayanlarda suc yok mu? Evet Senol Hocam bu takimda efsane bir isim. Eger o sesini cikarmayacaksa, kim sesini cikartacak. Hugo Bross mu? Acikcasi o hocaya acimistim. Cünkü transferleri kendisi yapmamisti ve kadronun eksik oldugunu söylüyordu. Adam dogru dürüst sans bulamadan gitmisti. Istikrar diyenler o zaman sahneye cikip itiraz etmemislerdi.... Garip bir dünya...

Ne zaman isimler degil de Trabzonspor önde gider. O zaman trabzonspor efsanesi geri döner.... Yoksa böyle gelmis böyle gider sarkisini söyler dururuz.... Saygilar

Sefer A.
28.04.2012, 21:16
Ne oldu o 90 yillarinda peki, 4 yedikten sonra hocalar degisti de sampiyon mu olduk. Hey yavrum hey...

alem yapan topçulari kovduk ta sampiyon mu olduk ? yoksa piyon mu ?
satilmis engin'i selçuk'u egemen'i salladim, Jajà ne yapti da takimda kalmasina izin verilmedi ??
simdi Alanzinho'yu adrian'i izleyedurun, klas topçu adrian klaaassss
612545 karsilasma
000000 gol

worldmaster
4'ü yemesek ve Colman'ın penaltısından sonra adamların ödü kopaydı o bile yeterdi bana. Zaten Selçuk çıktıktan sonra bok gibi ortada kaldı cinconlular. İki top yapamadılar. Bi ihtimal 3-3 bile yapabilirdik o panikle...

Fakat ilk yarı skandaldı. Temzilik şart hem de öyle böyle değil. Geri dörtlüyü komple çöpe atsan kimse almaz.(En iyisi Mustafa yani o kadar vahim durum) Adrian-Henri zaten kökü zarar. Resmen kazıklandık. Şu transferleri menajerlerin önerisine göre yapan yaptıran kim varsa bugünkü tablodan en fazla sorumlu olanlar ta kendileridir. Bunun Şenol Güneş'i Sadri Şener'i yok. Benim için kişilerin hiçbir ayrıcalığı yok. Birileri bunun hesabını vermeli

Yalnız bilinçsizce kahvehane ağzıyla yapılan eleştirileri de hiç kabullenemem. Şenol Güneş'ten daha başarılı olmayı efsane zamanlardan beri kimse gerçekleştiremedi. Şimdi burada bir karar vermeliyiz. Ya Trabzonspor şu "kendi öz değerlerinden vs.." safsatasından bir an önc kurtulup radikal değişikliklere ve yenilikçi hamlelere yönelecek. Yahut eski tas eski hamam deyip " Bu takımın ve şehrin halinden anlayan,heyecanımızı paylaşan birisi" klişesine katlanacak.

Çünkü biliyorum ki bugün "Şenol defolsun gitsin" diyenlerle yarın "Bross'u kovun la bu adam bizim şehrin havasından çok uzakta, bize bizi bilen biri lazım" diyenler aynı kişiler olacak.

Sözün özü ilk olarak taraftar kendi içinde tutarlı olacak yanar döner laflar etmeyecek. Sonra hangi yolu seçersen seç ama kararlı oldukatn sonra her iki yöntemle de başarılı olabilrsiniz.

Şenol Güneş'i çok eleştirdim. Çok severim de ama bu ayrı bi konu. Özellikle yumruğunu masaya vur(a)mamasını anlayamıyorum. Oynattığı oyun taktik falan çok basit konular. Onlar çok sorun değil benim için...

inadina61_08
Hiç kimse bu maçta şöyle oynadık böyle oynadık diye eleştirmeye hakkı yok çünkü geçen haftaki Bjk maçında nasıl oynadıysak bu maçtada öyle oynadık, bjk atamadı iki kere, döndü biz attık, bu maçta saçma sapan iki duran top , İstanbuldaki maç çok ama çok farklı olacağına eminim, Ruhsuzlar tespit edilmeli ve ilişkisi kesilmeli, Colman'a sinir oluyorum oynadımı oynuyor ama istemedi mi hiç kimse oynatamaz, Volkan(Az bi kendine gel be) ve Olcan bu takımı ayakta tutacak yada yıkacak adamdır,

Transfer ŞART hemde en az 4 tane...Yenilebilirsin ama Ruhunu kaybetme Trabzonsporum...

hyasin61

Bu kadro Senol Gunes'e kalmasa Senol Gunes bu kadar parlarmıydı ?

olcay_61
28.04.2012, 21:17
şenol hoca istifa etmemeli gönderilmemeli

ama egolarından sıyrılması, transferde etkili olması, yönetimin her aldığı adama tamam dememesi ve en önemlisi kulübede 2 kaleciyle oturmaması lazım

el fanatico
yahu takıma istikrar lazım da şenol hoca da istikrar yok... 82 puan alan kadro elinde yok ama 82 puan alan mantalite de yok bu sene maaalsef şenol hocada.. aklı sahada değil... çözüm üretemiyor...

haymatloshan
1-Kadroda olması gerekenler yok,olmaması gerekenler var.
2-Sistemsizlik.
3-Oyuna müdahale oyuncuların ismini değiştirmek değil,sistemde oynama yapmaktır.Forveti ikileyip bütün riskleri al.
4-Oyuncu değişiklikleri sırasında Cech'i bir ara ilerde gördüm.

Şimdi maçta olupta teknik direktörün hatası değil dediğiniz yerleri de siz yazar mısınız teknik direktör tutanlar.

Trabzonspor 61
Şu yattık diyenleri atın forumdan yahu! Allahın gerizekalıları...

cemoli5408
şenol hoca git allah aşkına elinde sihirli değnek olan biri gelsin!!!

Bizim topçularının bazılarına sihirli değnek değil, sihirli kalas kazım güzel kardeşim. Bu takımla bu kadar.

NK -LAZ- AK
dakka 30, olmus mac 3-0, bi de cikip adamlara bok atiyoruz,

Sefer A.
Bu da kapak oldu :alkış::alkış::alkış:.

.

yok ya bosverin inanmaz kimse, rezalet yaaa
aykutçugun'u savunsun hocamiz

Onur Akyüz
Şenol Hoca gitsin kim gelsin klişesine de hasta oluyorum ya:)

Adam ölünce nolcak çok merak ediyorum!

memozcan
28.04.2012, 21:18
arkadaşlar bu sene 37 maçta 45 gol yedik ve merak ediyorum bu gollerin kaç tanesi ilk çekilen şuttu, hiç dikkatinizi çekti mi, kalemize ilk çekilen şut daha doğrusu çerçeveyi bulan şut gol oluyor.. iddia ediyorum duran top olmasa en azından ilk yarıda gol yemezdik.. geçen sene 23 gol yiyen takım bu sene gol yeme rekoru kırıyo .. bunda baştacı ettiğimiz kalecimizin hiç mi hatası yok.. ya da bir kaleciyi 45 maçtır hiç yedeğe çekmeyen hocanın hiç mi hatası yok...

Tayfun

Teknik direktörsüz oyanayalım diyenler çıkar belki kim bilir :)

Mehmet Cihan Kocaman
Sen..
Aslan Terbiyecisi.
GUSTAVO COLMAN!

Aldığın paralar helal olsun!

MDanışmaz
28.04.2012, 21:19
Birisi bana desin ki Şenol Güneş seneye bütün transferleri kendi yapacak şu an çatır çatır oyuncu arıyor gelecek senelerin kadrosunu kuracak desin o zaman kalsın diyim siz bunu diyebiliyor musunuz yine aynısı olacak Şenol Güneç çıkacak elimdeki malzeme bu arkadaş elimde sihirli değnek yok ki !

cubido
Elestirmekle nankorluk yapmak farkli seyler. Her kotu oynayan oyuncu "defolsun gitsin " dedikce daha da dibe vuruyoruz.
Senol Gunes formsuz olabilir (ki bence de formsuzdur) demek farkli bir sey " bu adam hep boyleydi, baskalarinin mirasini yedi" veya "bu adam teknik direktor degil" demek farkli bir sey.
Evet problemli adamlari idare etme konusunda bir fatih terim degil. Jajayi, teofiloyu, engini baska bir teknik direktor takimda tutabilirdi, bunlar elestirilebilir. Ya da genclere fazla sans vermemesi de elestirilebilir.
Ama bazi seyleri de gormezden gelmeyin allah askina. Selcuk bugun selcuksa bu senol gunesin sayesindedir. Onur bugun onursa bu senol gunesin sayesindedir.burak bugun buraksa bu senol gunesin sayesindedir, tolga bugun tolgaysa bu senol gunesin sayesindedir.
Gecen seneki fb yi senol gunesin eline verin 20 puan farkla sampiyon yapardi.
Aykut gibi bir adam teknik direktor olarak kabul ediliyor ama biz senol gunesi kaybetmek icin elimizden geleni yapiyoruz. Hata yapmiyormu?yapiyor. Daha iyi teknik direktor bulabilirmiyiz? evet bulabiliriz ama bu ona bu kadar hakaret etme hakki vermez bize. Hele hele yaslari kadar trabzonsporun kalesine gectigi 20 yasindaki genc kardeslerimize.
Senol Gunes mi Ersun Yanal mi derseniz ben Ersun Yanal derim. Oynattigi futbol bana daha yakin. Ama Senol Gunes'e de hakaret ettirmem.
Tolga mi Onur mu derseniz Onur derim ama hic kimsenin beklemedigi bi anda kaleye gecip bizi gecen yil son maca kadar potada tutan ve bu yil cl de destan yazan Tolga'ya da hakaret ettirmem.
Bu sene butun avrupanin konustugu bir kaleciyi begenmiyorsunuz, 32 gol atan forveti begnemiyorsunuz. Takimdan giden herkese verdikleri emege bakmadan ana avrat sovuyorsunuz.takimda en cok parayi alip 2 sene boyunca yatan bir bir adami yere goge sigdiramiyorsunuz, Ondan sonra da " neden trabzonspor'a kaliteli oyncular gelmiyor" diye karalar bagliyorsunuz. Su seyirci Yattara'yi destekledigi kadar Selcuk'u destekleseydi keske...
Biraz dusunurseniz bu camianin 28 sene sampiyon olamamasinda herbirimizin en az yoneticiler, teknik direktorler ve futbolcular kadar sucumuz oldugunu gorursunuz.
İyi gunde herkes birbirini alkislar ama onemli olan zor gunlerinde insanlara sahip cikmaktir. Bu kari-koca iliskisinde de boyledir, dostlukta da , is yasaminda da , taraftarlikta da. Umarim bir gun bunu anlayabilcek taraftarlara sahip olabiliriz...

Fanatik34
bak bu konuda haklisin hoca ne demisti aykut hoca ve ögrencileri sike yapmamistir= sike sahaya yansimadi....Ayni Senol Günes ne dedi "Bu Lig oynanmamaliydi"

temmuz ayindan beri Senol Günes´in dediklerine bir bakin, daha ne diyecekti? Pekiyi Sadri Bey nerelerde su an??? Sinyör Terim´le aksam yemegi mi yiyor aceb:rolleyes:

Asi Çaykaralı61
#EnKötüGünBugünseSonunaKadarTRABZONSPORLUYUM (https://twitter.com/#%21/search/%23EnK%C3%B6t%C3%BCG%C3%BCnBug%C3%BCnseSonunaKadar TRABZONSPORLUYUM)

Cem

Örneğin Lucescu gelse bence çok daha iyi top oynar takım.

matalar

o zaman barcelonada messiyi göndersin.
malum o da fani

deneme61
cok kotu futbol oynadık..skor dan cok oynadığımız oyun üzdü.. büyük takım bu kadar kötü oynamaya hakkı yok.. bir an önce toparlanmalı.. istanbul da daha diri ve istekli olunmalı..

cerasus
28.04.2012, 21:20
Bu sene play off masalini neden cikartildigini biliyorsunuz.
Hem bu sene sike meselesi yüzünden ne kadar yiprandigimizi biliyorsunuz.
Bu sene bu takimin 30 günde 9 maca ciktigini gördügümüzüde biliyorsunuz.
Takimin kac mactir döküldügünüde biliyorsunuz.
Ama o ayni takimin Samp. Liginde harikalar yarattiginida biliyorsunuz.
Sinirli kadromuzun oldugunuda biliyorsunuz.
Basbakan, medya, milletvekilleri, spor adamlari, vs. hepsinin bizi bastirmaya calistiginida biliyorsunuz.
Kac gündür GS yenilelim, FB sampiyon olmasin diyenleride biliyorsunuz.
Bugün yensek istifaaa diye burda olacak miydiniz?
Takim satilmis diyecek miydiniz?
Bu Senol Günes futboldan anlamiyor diyecek miydiniz?

Bunlarin hepsini bilmiyor olupta birde yensek dahi bunlari deseydiniz, eyvallah...

Baska türlüsünü anlamam. Sirf cevre (twitter, facebook, aile, arkadas, medya) baskisi yüzünden bunlari yaziyorsunuz. Yani cogunuz.

Kendinize gelin arkadaslar. Istifa felan isteyeceksek, sezon bitsin öyle.

memozcan
Benim anlayamadığım daha geçen sene bizi şampiyon yapan, bu sene de en kötü 4. yapacak teknik direktörün arkasında duramayan zihniyet, kimi 2 maç kaybettikten sonra kovmaktan beter etmeyecek. Kim bu şahıs. Arkadaşlar bu kafayla başarı elde edilmez. Sizinkisi bağcı dövmek, kim gelse siz gene aynısını yaparsınız. Sizin amacınız stresinizi atmak. Yazıklar olsun sizin gibi taraftara...
kardeşimamaç üzüm yemek olsun o zaman.. üzüm nasıl yenir o nu anlatır mısın bu durumda...

el fanatico
eboue gol attığında ikili mücadele deki adam olcan dı, marek cech nerdeydi? bu takım eminim hiç taktik çalışmıyor... Allah ne verdiyse oynuyoruz bu sene maalesef...

Oruç
Trabzonsporlu olduklarina inanmak cok guc, bariz Senol Gunes dusmanilar.. Yoksa 82 puan toplayip her hafta galibiyet aldigimiz donemlerde iki satir yazarlardi bu foruma...

Üstadımız (!) Dünyanın en ince kitapları başlığında kitap yazmakla meşgul olduğundan zaman ayıramamıştır başka şeyler yazmaya.

brushfield
Gustavo Colman resmen ikinci yarı kabullenemedi skoru. Gerçek bir Trabzonsporlu yüreğiyle oynadı. Gözümde 1 kat daha büyüdü.

Aker
Sen..
Aslan Terbiyecisi.
GUSTAVO COLMAN!

Aldığın paralar helal olsun!

2 arapası harici rezaletti 10'dan fazla topu rakibe verdi. Bence maçın adamı bizden varsa Zokoradır.

Fanatik34
28.04.2012, 21:21

sonra 5 yil eziyet cekelim, "ne olur geri dön, kurtar bizi senol hoca" diye agliyalim.Burda Almanya´da, Bremen takimi dökülüyor bu sezon, hic kimse cikip "Thomas Schaaf istifa etsin" diyor mu? Hayir..

Semih AYDIN
28.04.2012, 21:21
Şenol hocayı salmayız !

batuhan249
28.04.2012, 21:22
Bizi cümle aleme rezil ettikleri için colman
Haric bütün topçulara selamlarımı iletiyorum

Ertan1982

ama egolarından sıyrılması, transferde etkili olması, yönetimin her aldığı adama tamam dememesi ve en önemlisi kulübede 2 kaleciyle oturmaması lazım
Hoca gelmis 60 yasina.Bu yastan huy degismez.Senol Hocanin yerine kim gelsin diyorlar.Bir sezon Mühlet verin Tolunay veya Sota bu takimi külerinden dogrur.Cünkü Dünyayi taniyor bu 2 hoca daracik bir alana hapis edilmediler.Genclere sans veriyorlar.Bir takim 0 kurabilirler.Sotaya kizan var ama bize karsi hirsli oldu icin,ama ben böylesini daha cok severim.Abdullah ve Ünal daha pismeliler Hoca olarak.

Gundo
Super Finalde heyecani yok ederek oyun bozanlik etmek istemedik.

memozcan
yapıcı eleştiri değil ciyak ciyak öterim ben bugün

evde peder fenerli ve 2-0 dan sonra satış demeye başlayınca birbirimize girdik

bana bunları yaşatmaya bu oyunu bu skoru bu maçı seyrettirmeye hakları yok çıkarsın adam gibi kaybedersin
kardş allah sana sabır versin... bende bu akşam en efkarlı kişi benim diye düşünüyodum..

blackrain61

Keske dedigin gibi olsa... Ama rüya da görsem hayra yormam... Senol Hoca seneye yanina bir Amerikali profesyonel bir kondüsyoner alsin. Nacizane bir tavsiye. Futbolcularimizin fizik gücleri sifir.

Koray
28.04.2012, 21:23
Bazı yaşı geçmiş görmüş abilerimiz var, sırf yaşlarına hürmeten cevap vermek istemiyorum, hele bi tanesi hep kötü günlerde ortaya çıkıyor.

Şenol hocayı kötü günde yakalamayı versin...

Mezarlık kumarcıları.

carolo
beyler senol hoba 34 hafta boyunca ders almadimi neden israrlar ADRIAN'i oynaiyor yeminle takimdan sogudum gol yedikmi uzulmuyorum bile verem eder insani bu ADRIAN!!

Tolga Kurt
#YatisNasildirEniyiAzizBilir TT yapıyoruz !

Tayfun
Trabzonspor;
MASADA
SAHADA
Güçlü olamadıkça geriye gitmeye mahkum olacaktır gayet net .

Melis 61
28.04.2012, 21:24
Elestirmekle nankorluk yapmak farkli seyler. Her kotu oynayan oyuncu "defolsun gitsin " dedikce daha da dibe vuruyoruz.
Senol Gunes formsuz olabilir (ki bence de formsuzdur) demek farkli bir sey " bu adam hep boyleydi, baskalarinin mirasini yedi" veya "bu adam teknik direktor degil" demek farkli bir sey.
Evet problemli adamlari idare etme konusunda bir fatih terim degil. Jajayi, teofiloyu, engini baska bir teknik direktor takimda tutabilirdi, bunlar elestirilebilir. Ya da genclere fazla sans vermemesi de elestirilebilir.
Ama bazi seyleri de gormezden gelmeyin allah askina. Selcuk bugun selcuksa bu senol gunesin sayesindedir. Onur bugun onursa bu senol gunesin sayesindedir.burak bugun buraksa bu senol gunesin sayesindedir, tolga bugun tolgaysa bu senol gunesin sayesindedir.
Gecen seneki fb yi senol gunesin eline verin 20 puan farkla sampiyon yapardi.
Aykut gibi bir adam teknik direktor olarak kabul ediliyor ama biz senol gunesi kaybetmek icin elimizden geleni yapiyoruz. Hata yapmiyormu?yapiyor. Daha iyi teknik direktor bulabilirmiyiz? evet bulabiliriz ama bu ona bu kadar hakaret etme hakki vermez bize. Hele hele yaslari kadar trabzonsporun kalesine gectigi 20 yasindaki genc kardeslerimize.
Senol Gunes mi Ersun Yanal mi derseniz ben Ersun Yanal derim. Oynattigi futbol bana daha yakin. Ama Senol Gunes'e de hakaret ettirmem.
Tolga mi Onur mu derseniz Onur derim ama hic kimsenin beklemedigi bi anda kaleye gecip bizi gecen yil son maca kadar potada tutan ve bu yil cl de destan yazan Tolga'ya da hakaret ettirmem.
Bu sene butun avrupanin konustugu bir kaleciyi begenmiyorsunuz, 32 gol atan forveti begnemiyorsunuz. Takimdan giden herkese verdikleri emege bakmadan ana avrat sovuyorsunuz.takimda en cok parayi alip 2 sene boyunca yatan bir bir adami yere goge sigdiramiyorsunuz, Ondan sonra da " neden trabzonspor'a kaliteli oyncular gelmiyor" diye karalar bagliyorsunuz. Su seyirci Yattara'yi destekledigi kadar Selcuk'u destekleseydi keske...
Biraz dusunurseniz bu camianin 28 sene sampiyon olamamasinda herbirimizin en az yoneticiler, teknik direktorler ve futbolcular kadar sucumuz oldugunu gorursunuz.
İyi gunde herkes birbirini alkislar ama onemli olan zor gunlerinde insanlara sahip cikmaktir. Bu kari-koca iliskisinde de boyledir, dostlukta da , is yasaminda da , taraftarlikta da. Umarim bir gun bunu anlayabilcek taraftarlara sahip olabiliriz...

Sizi ayakta alkışlıyorum... Ne zaman taraftarımız bu anlayışta olur, işte o zaman Trabzonspor gerçekten büyük ve şampiyon olur.

Burak Sahin
malum o da fani

bravooo iste bu o arkadasin anlatmak istedigi konudan cikardigin mantik gercekten cok anlamli tarih kitaplarina gececek cinsden..... bu mesajini kullanmak istiyorum izninizle.....

Onur Akyüz
haftalardır formsuz

TOLGA VE ADRİANIN

bu maça ilk 11 çıkarılması

FACİADIR.

2 DURAN TOP 2 GOL YAZIK OLDU

malum o da fani

Messiyle bir sorunları olduğunu sanmıyorum.

carolo
artik ONUR oynamali kalede!!!

el fanatico
şimdi bazı arkadaşlar olmsuz eleştiri yapınca daha önce nerdeydiniz diyor... şahsım adıma ben hep burdaydım geçen sene de daha önceleri de hep yazdım... yönetimi de savundum şenol hocayı da... herkesten daha çok...

ama bana tak etti artık... olumlu birşey yazamıyorum şu an... çünkü futbol namına herşey bitik benim gözümde...

o barcelona daha yeni gouardiola yı gönderdi...

bizim bazı taraftarımız nedense şenol güneş giderse yerine samet aybaba, ziya doğan falan gelecek ve eleşitren herkes de bunu istiyor falan zannediyor:)

arkadaş demiş lucescu lar var bir ara eriksson lar vardı yine bi ara slaven bilic ler vardı... hoca çok da vizyon dar:)

memozcan
eboue gol attığında ikili mücadele deki adam olcan dı, marek cech nerdeydi? bu takım eminim hiç taktik çalışmıyor... Allah ne verdiyse oynuyoruz bu sene maalesef...
forvetteydi nerde olacak, halil dışarı cech forvete şenol hoca bu sene ilk defa maç içinde bişey denedi o da bu maça denk geldi...

ThePatriot61
28.04.2012, 21:25
Takim dagilmis arkadaslar. Takimin hedefi de kalmadi. Sezon bitsin diye herkes dua ediyor. Bu oyuncularla bu kadar. Kabullenin artik lig bitti zaten.

Bu macta bir tek Colmani begendim o da anca gs'ye cosuyor zaten.

Gelecek sezonda (kupa gelir fener düser ve ligi takip edersem) bu oyunculari kesinlikle takimda artik görmek istemiyorum.

Giray,Mustafa,Serkan,Cech,Aykut,Baris,Adrian,Henri que.

Defansimiz zaten cöp. Adrian ve Henriquenin takima katkilari sifir. Henrique yine 4-4-2 de is yapardi da ama Adrian tam bir facia. Aykut ve Barisi söylemeye bile gerek yok.

Burda simdi sabaha kadar bu takimi elestirmek de mantiksiz. Bu takim zaten düzelmez. Senol hocanin yapacagi artik tek sey var oda geri kalan üc macta 'da dogru kadroyu sahaya sürmek. Oyunculardan da bugünkü 2. yaridaki mücadeleyi ve istegi bekliyorum.

Tolga Kurt
2 arapası harici rezaletti 10'dan fazla topu rakibe verdi. Bence maçın adamı bizden varsa Zokoradır.

Kusura bakmayın ama sadece yuh diyorum başkada birşey demiyorum. Colman ne yapmalıydı başka ? Tsubasa gibi ortasahadan rövaşata mı çaksaydı.

gatecrasher61
Trabzonspor;
MASADA
SAHADA
Güçlü olamadıkça geriye gitmeye mahkum olacaktır gayet net .

Malesef durum bu.. Geçen sezon FB gizli sekilde, bu sezon GS alenen, nasil masa basinda sampiyonluk alinir ders veriyorlar.

Onur Akyüz
28.04.2012, 21:26
bravooo iste bu o arkadasin anlatmak istedigi konudan cikardigin mantik gercekten cok anlamli tarih kitaplarina gececek cinsden..... bu mesajini kullanmak istiyorum izninizle.....

Ben çerçeve yaptırıp salona asıcam o derece.

Messi faniymiş, ben uzaylı diye biliyordum!

holaysa61
Hocaya kızsam da kızsak da, trabzonlu birini trabzonlu olmayan teknik adamlara tercih etmek lazım. Hocaya kızdığım nokta, masaya yumruğunu vurup Fatih Terim gibi şart koşamaması. Şampiyonlar liginden o kadar para geldi, devre arasında bir stoper alırlar dedik ama yok yok. Şu kadroda şampiyonluğa giden bir takımda oynayabilecek oyuncu sayısı fazla değil ama bugunkü maçtan sonra serkan, giray, cech, adrian kesinlikle gönderilmesi gereken oyuncular; herique, alanzinho, volkan ise ancak yedek olabilir. Yeni bir oluşum sart yoksa boşa kürek çekmeye devam maalesef. Ama bu yönetime zerre inancım yok transfer noktasında. Gider 2. 3. sınıf topçuları toplayıp getirirler. Bugün ebuoe tek başına takımı yedi bitirdi. BMN'den transfer komitesi oluşturup bu doğrultuda transfer yapsalar kesin şampiyon oluruz.

Numan Yerlikaya
Bizim bekteki oyuncular bu sene 5 maç felan iyi oynadı

memozcan
herşey bir tarafa 3 gün sonra gene bu cinconla maçımız var , oyun ve skor adına iyi beklentisi olan biri var mı önemli olan bu, sahaya çift forvetle çıkarız ne bileyim bu cinconları yeneriz diyen var mı? önemli olan o...

ofluhalit
28.04.2012, 21:27
transferde kuyumcu,müteahhit parayı yemiştir arkadaş boşuna şenol hocaya takılmayın.bu sene yapılan yabancı transferlerine verilen paraların kaçta kaçı yöneticilere gitmiş bi bakmak lazım.bu takımın tek kurtuluşu şenol güneşin başkan olmasından geçer.lamı cimi yok futbol takımını futbolu bilen yönetmeli kuyumcu,müteahhit değil...

el fanatico
28.04.2012, 21:28
ben şenol hocanın yönetim kademesinde yer almasını istiyorum, takıma yerli bir teknik direktör de istemiyorum... şenol hocadan iyi yerli yok ... yabancılara şans tanımak gerek bence....

Oğuzhan
28.04.2012, 21:28
Eboue bizim santrafordan çok pozisyona giriyor özet budur. Böyle şampiyon olunuyor işte.

Cem
28.04.2012, 21:29
Şenol Güneş İstanbul'lu olsaydı 1000 kere gitmişti bu takımdan.

brushfield
İnsanlar bizim Şenol Güneş'i savunduğumuzu sanıyorlar. Biz Şenol Güneşi savunmuyoruz. Biz 2 yıl içinde olanları gördükten sonra şuanki sonuçlar yüzünden teknik direktör suçlanmamalı, arkasında durulmalı diyoruz. Kim olsaydı Şenol Hocanın yerinde ben şahsen onu da savunurdum bu tabela taraftarına karşı. Ayıptır, günahtır. Bu adam daha geçen sene sizi şampiyon yaptı. Daha bu sezon başında ilk defa bu adam sayesinde şampiyonlar ligi gördünüz. Bu adam ne yaptı ki bu sene demediğinizi bırakmıyorsunuz. Bu sene Trabzonspor'a yapılan haksızlıklara rağmen, sene başında takımın as futbolcuları kaçarcasına takımı terk etmesine rağmen hala 3. sırada bu takım ve bu sırada bitirirse yine şampiyonlar ligine gidecek bu takım seneye. Ayıptır, günahtır...

Tolga Okumuş
Çok şaşırmaya gerek yok.

Bir tarafta taş gibi bir kadro.Yabancıları kaliteli Türk oyuncu kalitesi vasatın üstünde,dünya standartlarında bir kaleci.

Diğer tarafta tabiri caizse yumurta gibi bir takım.Kısmen iyi oyuncuları olan ama kötülerinden dolayı onlarında arada kaybolduğu,motivasyonunu kaybetmiş,2.sınıf oyuncularla donatılmış,yetmemiş gibi bunlarla sözleşme uzatılmış ve daha bir sürü futbol adına yanlışlıklarla donatılmış bir takım.

Ne bekliyorduk?Taşın kırılmasını mı?

Aker
Kusura bakmayın ama sadece yuh diyorum başkada birşey demiyorum. Colman ne yapmalıydı başka ? Tsubasa gibi ortasahadan rövaşata mı çaksaydı.

Top yerine rakibe girmesinden gına geldi artık, nerdeyse her aldığı topu kaybetti, adamın yüzünden orta sahada top tutamadık , dediğim gibi 2 güzel pas harici kötüydü. Gol atmak önemlidir fakat maçta gol harici neler yaptıklarını veya yapmadıklarını göz ardı etmeyin. Daha Burak'a laf atıyoruz gol dışında yok diye.

worldmaster
28.04.2012, 21:30
Top yerine rakibe girmesinden gına geldi artık, nerdeyse her aldığı topu kaybetti, adamın yüzünden orta sahada top tutamadık , dediğim gibi 2 güzel pas harici kötüydü. Gol atmak önemlidir fakat maçta gol harici neler yaptıklarını veya yapmadıklarını göz ardı etmeyin. Daha Burak'a laf atıyoruz gol dışında yok diye.

İrdelenmeli!

bkandil
28.04.2012, 21:30
transferde kuyumcu,müteahhit parayı yemiştir arkadaş boşuna şenol hocaya takılmayın.bu sene yapılan yabancı transferlerine verilen paraların kaçta kaçı yöneticilere gitmiş bi bakmak lazım.bu takımın tek kurtuluşu şenol güneşin başkan olmasından geçer.lamı cimi yok futbol takımını futbolu bilen yönetmeli kuyumcu,müteahhit değil...

Paraların saçılmaması için Şenol Güneş'in başkan olması yeterli midir?

Sonuçta Başkan'ın yardımcıları, yöneticileri yine bu insanlardan birileri olmayacak mıdır?

Teknik direktör iken yöneticilerin bu ayak oyunlarına sesini çıkart(a)mayan birisi, başkan olduğunda bu tür işlere dur diyebilecek midir?

Numan Yerlikaya
28.04.2012, 21:31
Öyle bizim oyuncumuz şu kadar gol attı diye övünmekle olunmuyor bak Gsye herkes gol atıyor geçen sene bizde bu şekilde şampiyon olmuştuk

Onur Akyüz
3. ve 4. gollerde Eboue'yle Olcan mücadele etmeye çalıştı,

Cech ne yapar o sırada anlamadım,

Ben takımın ciddi anlamda taktik çalışmadığını düşünüyorum.

Salih Yazıcı
sadri şeneri savunanlar muhazam trabzonspordan gurur duymuştur

Burak Sahin
28.04.2012, 21:32
Şenol Güneş: Kontrollü oynayıp ardından atak yapmayı düşünüyorduk ancak hatalarımız sonrası takımca bozulduk.

hocam acikca desen korktum serkanida orta sahaya cektim zokoranin colmanin yanina diye...ha bu arada bir duyum aldim haftaya alanzinho ilk 11 basliyacakmis alanzinho severler havaya girmeye baslasin simdiden....

Cem
İnsanlar bizim Şenol Güneş'i savunduğumuzu sanıyorlar. Biz Şenol Güneşi savunmuyoruz. Biz 2 yıl içinde olanları gördükten sonra şuanki sonuçlar yüzünden teknik direktör suçlanmamalı, arkasında durulmalı diyoruz. Kim olsaydı Şenol Hocanın yerinde ben şahsen onu da savunurdum bu tabela taraftarına karşı. Ayıptır, günahtır. Bu adam daha geçen sene sizi şampiyon yaptı. Daha bu sezon başında ilk defa bu adam sayesinde şampiyonlar ligi gördünüz. Bu adam ne yaptı ki bu sene demediğinizi bırakmıyorsunuz. Bu sene Trabzonspor'a yapılan haksızlıklara rağmen, sene başında takımın as futbolcuları kaçarcasına takımı terk etmesine rağmen hala 3. sırada bu takım ve bu sırada bitirirse yine şampiyonlar ligine gidecek bu takım seneye. Ayıptır, günahtır...

Fener yırttı gibi kurtarıyorlar. Erman Toroğlu'nun dediğine hak vermeye başladım neredeyse. Bu saatten sonra kupanın sapını verirler bize ancak. Fener kurtarılmaya çalışıyor ama yönetimde tık yok.

Erbay
Trabzondaki fb maçı
Karabük Maçı
Kadıköydeki fb maçı
Trabzondaki bjk maçı
ve bu maç

gösteriyor ki takım bitmiş. Ölmüş takım üstüne toprak atanı yok. Sahada yürümüyorlar bile duruyorlar. Bu takımın fizik kondisyonere bavulunu alsın gitsin şu takımdan. Yürüyemiyor takım yahu.

Mehmet Cihan Kocaman
28.04.2012, 21:33
Abi Colman ne yapsın daha. Forvetimiz sahada gezerken adam Muslera'ya pres yapıyordu. Her şeyi yaptı 2 gol attı top dağıttı. En önemlisi mücadele etti. Ben Volkandaki mücadeleyi ve kazanma azmini de takdir ediyorum.

Şu skor hepinizi üzmüştür, hepiniz 4-1'den sonra gsnin her atağında fark açılmasın diye korkmuşsunuzdur ama ben elimde kahvemle rahat bir şekilde izledim maçı. Futbol benim için bitti çünkü. Futboldan alamadığım zevki, alamadığım heyecanı küme düşen basketbol takımımızdan aldım. O çocuklar o bütçeyle son ana kadar en iyi şekilde mücadele etti! Bu ilgi onlara gösterilse çok farklı şeyler olurdu.

Burak Sahin
28.04.2012, 21:33
3. ve 4. gollerde Eboue'yle Olcan mücadele etmeye çalıştı,

Cech ne yapar o sırada anlamadım,

Ben takımın ciddi anlamda taktik çalışmadığını düşünüyorum.

ahh be renkdas öyle diyorsunda zaman mi vardi 3 günde bir mac yapiyoruz ya takvim skisik... seneye insallah düzelecek hersey....

Erdinç Dilek
28.04.2012, 21:34
beyler ilk yarı ile ikinci yarı arasındaki himalayalar kadar olan farkı herkes gördü, sıkıntı yok sıkıntı yok güç gene bizde içiniz rahat olsun. istediğimiz zaman basar geçeriz, biz Trabzonuz (ş)ampiyonu biz belirleriz.