PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 3. Hafta | TRABZONSPOR 2 - 4 Galatasaray

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

hyasin61
28.04.2012, 18:07
Takımımız stada geldi

güneyli
28.04.2012, 18:07
Koçum Halil Muslera'yıda çalımlayıp gol atarsın inşallah :cool:

@güneyli
Renkdaşım Giray hala burnu kırık oynuyor bilmem farkında mısınız? :)
Burak kafa olarak Trabzonda veya futbolda değil son zamanlarda...Oynamaması kendi bileceği..Giray gibi 5 adam bul şampiyonluğa hersene adayız derim..

memozcan
28.04.2012, 18:08
fener maçından önce en umutsuz olduğum maç demiştim, ne yazık ki yanılmadım, bu maç en umutsuz olduğum ikinci maç , umarım bu akşam yanılırım...

en çok da şenol hocanın kendini f.terime ezdirmesine kızıyorum, şimdi terim sokar ceyhunu bi gol de sen at der...

Hatice Aslan
28.04.2012, 18:08
Trabzonspor ile Manisaspor, Selçuk İnan ve Burak Yılmaz için 3,5 milyon € parada anlaşır.

Burak, Trabzonspor'a gelmek istemez ve Fener'e gider. Bunun üzerine miktar azaltılarak sadece Selçuk alınır.

Burak yerine 6 milyon € verilerek Gökhan Ünal alınır.

1,5 yıl sonra Gökhan Ünal Fener'e verilir. Karşılığında Burak ve 3,5 milyon € alınır.

Yeni sezonda yönetimin en doğru hareketi;

3'e 5'e bakmadan Burak Yılmaz'ı satmak olacaktır.

Bunu başka bir yerde daha okumuştum ve doğruluk payı varmı diye sormak istiyordum ama çekiniyordum. Paylaştığınız için teşekkürler. :)

@güneyli
Haklısınız renkdaşım 5 tane Giray gibi hırslı biri daha olsa eminim farklı yerlerdeydik.

winner
28.04.2012, 18:09
kadroya bakarsak 4-4-1-1 gibi bir düzen olacak ...orta sahanın sağı serkan, solu olcan...forvet arkası adrian...pozisyon bulmak güç olacak...

Oğuzhan
Burnu kırık olduğu halde oyundan çıkmayan Burak, 2 hafta geçmesine rağmen burun kırığı yüzünden 18 kişilik kadroya giremiyor. Pardon ? :)

olcay_61
Çünkü takımda koşup mücadele eden yegane adam.
elinde volkan şen varken koşsa mücadele etse ne olur bırakın Allah aşkına

umarım süper oynarda utanırız

altinkaya08
28.04.2012, 18:11

Volkan diye bir topçumuzmu var?? pardon ama..

Nihat Günay
28.04.2012, 18:12

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

M.ALİ ÇOKLUK
Burakın olmaması bir avantaj en azından belki takım oyunu oynayabiliriz.2-1 alacağımızı düşünüyorum allah utandırmasın.

Oğuzhan

Serkan her maç iyi oynuyor zaten. Takıntısı var ama taraftarın, bacak arası falan atıp adam geçemiyor diye bütün bu kapris. 90 dakika mücadele eden adama her zaman saygı duyarım, yoksa Burak gibi oynayıp 50 gol atsa da bir şey olmaz.

Geçen sene attığı kadar atsaydı ama o Burak olsaydı. Biz daha az puan toplasaydık, o daha az gol atsaydı ama geçen seneki inancını, hırsını kaybetmeseydi. Maalesef sezon sonu yolcu gözüküyor. Gerçi gittiğinde de bir şey yapabileceğini zannetmiyorum o takımlarda. Bütün herkes oynayış tarzını çözdü, başka numarası yok sadece savunma arkasına top.

Büyük takımlara karşı bütün takımlar kademeli savunma oynuyor artık, arkaya atsan diğer stoper gelip karşılıyor topu. Çizgi halinde savunmayı zor yakalar artık.

Hakan Karadirek
28.04.2012, 18:14
Vittek 18 kisilik kadroda var mi ?

olcay_61
28.04.2012, 18:15
benim Trabzonsporumda var sizde yoksa o sizin probleminiz

DeAgLeMaNyAq
28.04.2012, 18:16
Aykut aylar sonra kadro dışı kalmış. Hayırdır inşallah... :)

hyasin61
Hoca bakalım bu ortasaha ile ne kadar ustunluk kuracak Gs ortasahasına ,yine hocada bellı sureye kadar tutarım oyunu yakalarsam atarım havası var

winner
gs'nin kadro hücuma dönük...bizimki ise savunmaya...şenol hoca oyunu orta sahaya sıkıştırmak istemiş...adrian'ı da eklersek 5'li bir orta saha yapacak gibi...kazanılacak topların olgun atağa dönüşebilmesi maçın bizim açımızdan kaderi olacak...bu düzen tam Burak için aslında ama yok...Halil'in oyun stili için alan ve mesafeler biraz fazla olacak gibi bu düzende...

Nihat Günay
28.04.2012, 18:17
Yeneruk. Rahat olun..

Oğuzhan
28.04.2012, 18:18
Hoca bakalım bu ortasaha ile ne kadar ustunluk kuracak Gs ortasahasına ,yine hocada bellı sureye kadar tutarım oyunu yakalarsam atarım havası var

Doğru olan da bu zaten. Artık akıllı oyun maç kazandırıyor, Barcelona %80 toplama oynama yapıp maç kazanamıyorsa daha iyi oyun beklemiyorum takımımdan 3 puanı alsınlar yeter futbol mantalitemi altüst etti bu Barcelona'nın son oynadığı maçlar :D

altinkaya08
28.04.2012, 18:18
benim Trabzonsporumda var sizde yoksa o sizin probleminiz

Bana şimdiye kadar ne yaptığını söyle tüm volkanlar senin olsun.Bende problem yok çünkü böylesi daha iyi.

olcay_61
28.04.2012, 18:19
Serkan her maç iyi oynuyor zaten. Takıntısı var ama taraftarın, bacak arası falan atıp adam geçemiyor diye bütün bu kapris. 90 dakika mücadele eden adama her zaman saygı duyarım, yoksa Burak gibi oynayıp 50 gol atsa da bir şey olmaz.

Geçen sene attığı kadar atsaydı ama o Burak olsaydı. Biz daha az puan toplasaydık, o daha az gol atsaydı ama geçen seneki inancını, hırsını kaybetmeseydi. Maalesef sezon sonu yolcu gözüküyor. Gerçi gittiğinde de bir şey yapabileceğini zannetmiyorum o takımlarda. Bütün herkes oynayış tarzını çözdü, başka numarası yok sadece savunma arkasına top.

Büyük takımlara karşı bütün takımlar kademeli savunma oynuyor artık, arkaya atsan diğer stoper gelip karşılıyor topu. Çizgi halinde savunmayı zor yakalar artık.
burak konusunda katılıyorum, serkan konusunda katılmıyorum kapasitesi belli ve onu suçlamıyorum

Sefer A.
28.04.2012, 18:21

o zaman Van Nistelrooy'lar Raul'lar Koller'ler bunlar da mi topçu degil, bir sey olmaz mi bunlardan ??
Burak sag açik oynar ve ya mevkiisi ileri uç degildir diyebiliriz o ayri da, adam ileri uçta oynayip 34 gol attiysa, ne diyebiliriz baska ??
Umut 15 gol atar 35 kaçirir ama yine de adamdir sirf kosuyor diye, Burak 34 atar 35 kaçirir ama kosmuyor diye ondan bir sey olmaz ?
Umut'u elestirmiyorum, hatta keske geri gelse de dedigim oluyor, ama Burak'in topçuluguna pek laf edemeyiz bana göre, adam atiyor, isterse bos bos beklesin adam 34 gol atti daha ne ?
Fatih Tekke ne yapiyordu ? :) 2 3 kisi çalimlayip gol attigini hatirlamiyorum pek mesela
yani Burak'i elestirelim ama kosmuyor diye elestirmeyelim haksizlik oluyor bence
yahu en gicik oldugum sey, savunma oyuncusu görevini yapsin hatta bazen hata yapsa da lur sikinti yok piser miser biraz daha oynasin demesini biliyoruz, ama bir oyuncumuz 30'dan fazla gol atar ve sirf topun pesinden kosmuyor baski yapmiyor savunmaya gelip top almiyor diye elestiriyoruz ?? peh, kaleye geçip penalti da kurtarsin bari
bizim savunmacilarin gollerini toplasan 3'ü geçmez, ama Burak kosacak baski yapacak ohooooo

Osman Yavuz
28.04.2012, 18:25
Sen şampiyonluğa giderken hiçbir iddiası olmayan, sana 4 tane atan, fenerbahçeyi şampiyon takımı unutma, unutturma...

Nihat Günay
28.04.2012, 18:26
Trabzonspor..............

Acımayın... Vurun....

İstanbul takımının iyisi olmaz. Hepsi aynı....

yorumsuz6117
28.04.2012, 18:26
Adrian yine oynuyo.. :((((

yorumsuz6117
28.04.2012, 18:28
Bu kadro hayatta gol atamaz..

Hatice Aslan
28.04.2012, 18:29
Adrian yine oynuyo.. :((((

Adrian Bjk maçında iyi oynadı birde kaleye vurduğu şutlar gol olsaydı futbol şansı olsaydı golü bile vardı.

Çetocan
28.04.2012, 18:30
Bu kadro hayatta gol atamaz..

Not Aldım Sorarım :mad:

Erbay
28.04.2012, 18:31
İş yapacak oyuncu çok az ya.

Hatice Aslan
28.04.2012, 18:31
Anlamıyorum ben bu işten arkadaş. Hoca Alanzinho ile başlasaydı yine mi yeaaa derdiniz Adrian ile başlıyor yine burun kıvırıyorsunuz.

Erbay
28.04.2012, 18:33
Anlamıyorum ben bu işten arkadaş. Hoca Alanzinho ile başlasaydı yine mi yeaaa derdiniz Adrian ile başlıyor yine burun kıvırıyorsunuz.
Orası öyle valla :) Sorun ikisinin birbirinden beter olması.

Hami-Ünal-Orhan
28.04.2012, 18:33
Ülkemizin 2 numaralı hırsızıyla oynuyoruz. Geçen sene fenere maçı nasıl sattıkları dün gibi gözlerimin önünde. Umarım yönetici, teknik kadro ve futbolcularımızda bu gerçeklerin farkındadır.

altinkaya08
28.04.2012, 18:34

Aynen katılıyorum.Şenol hoca maçı istiyor beyler ona göre bir 11 bu.En azından evimizde 3-0 yenildiğimiz maçtaki gibi erken havlu atmak istemiyor.Onların pas yapan ortasahasına karşı baskılı bir ortasaha çıkardı bence.

yorumsuz6117
28.04.2012, 18:34
5.5 Milyon Euro'ya alınan 42 maç oynamış gol atamamış forvet arkası.

Uğur Ö.
28.04.2012, 18:35
42 maç oynamış gol atamamış forvet arkası.

Çok iyi bir bilgi

Hatice Aslan
28.04.2012, 18:35
Orası öyle valla :) Sorun ikisinin birbirinden beter olması.

Aslında beter değil eksiklikleri var. Adrian'ın oyun zekası Colman'ın zekasıyla birleşince pas trafiğide gayet güzel oluyor. Alanzinho ise topu alınca gayet güzel rakip ceza sahasına ilerliyor ama çabuk kaptırıyor. Eğer bu eksiklikler olmasaydı şuan bu sözlerde edilmeyecekti. Ama burun kıvırırkende bunların yerine ortalanda oynacak birtane adam göremiyorum o kulübede. :)

Oğuzhan
28.04.2012, 18:36
5.5 Milyon Euro'ya 42 maç oynamış gol atamamış forvet arkası.

10 dakika oynamıştır ama yarısından çoğunda ?

Kader KORELİ
28.04.2012, 18:37
Burak'ın kadroya dahi alınmamasında bir tuhaflık var. Kötü şeyler düşünmek istemiyorum, ama Türkiye'de de her pislik oluyor arkadaş.

olcay_61
sanırsın 90 dk oynamış her maç. 30unda 5er dakikadır

Cafer Bulur
Tam ilelioglu luk bir kadro var sahada,yalan yok ben de begendim.:)

Erbay
28.04.2012, 18:38
ğs'ye gidenlerden sadece Ceyhun bizimkilerin yanına gidip konuşuyor samimi olarak. Ya da gidEbiliyor diyelim :)

Hatice Aslan
28.04.2012, 18:39
Ünal Karaman: Burak yoksa başka oyuncularımız var.

~UniCef~

Adamin sansi da yok onu söylemek lazim .. ya direge takiliyor , yada kaleciye .. yani hani yanlisliklada gol olmuyor ki güveni gelsin ..

olcay_61
Bana şimdiye kadar ne yaptığını söyle tüm volkanlar senin olsun.Bende problem yok çünkü böylesi daha iyi.oyundan çıkmayı haketmeyip hocaya tepki koyduğu içinmi suçlu oldu. evet bütün volkanlar benim size çok onlar

Cafer Bulur
28.04.2012, 18:41
Öne gecmenin bizim icin cok önemli oldugunu düsünüyorum.

Eger öne gecersek gs arkada bosluklar birakacaktir,bunu iyi degerlendirmek gerek.

İskender Çakmak
28.04.2012, 18:41
Volkan sen gecen maçta yaptıgı hareketten dolayı kızağa çekildi .Şenol hoca bence haklı. Normal kadro çıkabilecek kadro . Takımımıza basarılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

must61
28.04.2012, 18:42
Adamin sansi da yok onu söylemek lazim .. ya direge takiliyor , yada kaleciye .. yani hani yanlisliklada gol olmuyor ki güveni gelsin ..

Gol atamamış olması kalitesizliğini göstermez ama şansızlığı yetersiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor malesef.

Hatice Aslan
28.04.2012, 18:44
Engin hocaya saygısızlık yapar ve gider dersiniz ki hoca taviz veriyor sözünü geçiremiyor.
Volkan hem hocasına hem yedek kulübesinde ki arkadaşlarına saygısızlık yapar , hoca ceza verir bu seferde niye verdi dersiniz.
Bundan sonra bu taraftarın tüm çelişkilerini gözlemleyip yazsam sanırım daha iyi olacak. :)

DeAgLeMaNyAq
28.04.2012, 18:45
sanırsın 90 dk oynamış her maç. 30unda 5er dakikadır

İstatistiklere bakarsanız son 5-10 dakikada forma giydiği maç sayısının sadece 7 olduğunu görürsünüz. Geriye kalan maçlarda ya 11'de başlamış ya da ikinci yarı başında girmiş. 90 dakikayı tamamlayamamış olması onun hem maçlardaki kötü performansından, hem de fiziksel eksikliğinden kaynaklanıyor. Hadi Trabzonspor'lu taraftarları geçtim ama bütün spor camiası Adrian'ı yerden yere vururken biz hâla niye övmeye çalışıyoruz anlamıyorum. Ha 15 dakika sonra çıkar şov yaparsa da Adrian hakkındaki görüşlerim çok fazla değişmez...

Cafer Bulur
28.04.2012, 18:45
Engin hocaya saygısızlık yapar ve gider dersiniz ki hoca taviz veriyor sözünü geçiremiyor.
Volkan hem hocasına hem yedek kulübesinde ki arkadaşlarına saygısızlık yapar , hoca ceza verir bu seferde niye verdi dersiniz.
Bundan sonra bu taraftarın tüm çelişkilerini gözlemleyip yazsam sanırım daha iyi olacak. :)
Volkan in disiplinsiz hareketleri degildi bence yedege cekilmesi.

Haftalardir dökülen bir volkan var,asil neden bence bu...

Nihat Günay
28.04.2012, 18:46
Volkan hocasına olduğu kadar kendisinin yerine oyuna girmeye hazırlanan TAKIMDAŞına da saygısızlık yapmıştır.

Ayıptır. Terbiyesizliktir.

Trabzonspor kültüründe terbiyesizlik yoktur...

must61
28.04.2012, 18:47
Volkan in disiplinsiz hareketleri degildi bence yedege cekilmesi.

Haftalardir dökülen bir volkan var,asil neden bence bu...

Beşiktaş maçında da döküldüğü için mi kenara alındı?

Bence maçı en çok isteyen oyundan alınana kadar maçın en iyisi Volkandı geçen hafta

Oğuzhan
28.04.2012, 18:48
Volkan hocasına olduğu kadar kendisinin yerine oyuna girmeye hazırlanan TAKIMDAŞına da saygısızlık yapmıştır.

Sahada oyundan çıkmayı çok daha fazla hak eden başka oyuncular varsa ve ben takımın en iyilerinden biriysem sahada hoca da beni 2. yarının 10. dakikası kenara almayacak arkadaş. Alıyorsa da yaptığım hareketi saygısızlık olarak algılamayıp, kazanma hırsı olarak algılayacak. Futbolcular da insan unutuyorsunuz sanırım.

Kenardaki arkadaşa saygısızlık kısmına katılıyorum, giren arkadaşına yaptığı ayıptır ama oyuncu açısından bakarsak onun da haklı olduğu birçok yön var.

Cafer Bulur
28.04.2012, 18:48
Beşiktaş maçında da döküldüğü için mi kenara alındı?

Bence maçı en çok isteyen oyundan alınana kadar maçın en iyisi Volkandı geçen hafta
Yaptigi ortalar daglara taslara gidiyor bu mu iyi oynamak?

Hatice Aslan
28.04.2012, 18:49
Volkan Glowacki Ferhat yedekte.

Bekir
28.04.2012, 18:49

Nedense o terbiyesizliklere karşı muamele kişiye göre yapılıyor.

Engin Baytar açık açık kameralar önünde küfrettiğinde neredeydi Şenol Hoca?

Selçuk sözleşme imzalamazken niye her maç ilk 11'deydi?

Şenol Güneş futbolculara karşı çifte standartlı davranarak en büyük ayıbı yapıyor.

ThePatriot61
28.04.2012, 18:50
Bu kadro gol atamaz. Ancak ikinci yari oyuncu degisikleri ile birseyler yapabiliriz. Bu kadro ilk önce oynatmamayi düsünüyor.

Uğur Ö.
28.04.2012, 18:51
coca-cola nın reklamı çok kaliteli.Bayadır görmedim bukadar iyi reklam

Hatice Aslan
Senin yüzün kara
Bizim yüzümüz beyaz
Bazılarının yüreği kara
Hepimiz Zokora'yız

Pankart açılmış sanırım tamamen böle idi yazı fazla göstermedi :)

Oğuzhan

Melo neden Galatasaray'da affedildiyse aynı sebepten. Onun yerine koyduğu adam yüzünden puan kaybetseydik ortalığı ateşe vermeyecek miydiniz açık söyleyin. Son maça kadar da on numara futbol oynadı gidenlerin hepsi helal olsun aldıkları paranın hakkını her zaman verdiler.

Bordo_MaviM_61
28.04.2012, 18:52
Trabzonspor pakedim olmasına rağmen maçı izlemiyorum. Netten ara sıra skora bakacağım.
İçimizdeki futbol sevgisini öldürdüler ya La Liga maçlarını takip eder olduk.

Sefer A.
28.04.2012, 18:52
Sahada oyundan çıkmayı çok daha fazla hak eden başka oyuncular varsa ve ben takımın en iyilerinden biriysem sahada hoca da beni 2. yarının 10. dakikası kenara almayacak arkadaş. Alıyorsa da yaptığım hareketi saygısızlık olarak algılamayıp, kazanma hırsı olarak algılayacak. Futbolcular da insan unutuyorsunuz sanırım.

Kenardaki arkadaşa saygısızlık kısmına katılıyorum, giren arkadaşına yaptığı ayıptır ama oyuncu açısından bakarsak onun da haklı olduğu birçok yön var.

100% katiliyorum

Nihat Günay
28.04.2012, 18:54

Hangi emekçi çalıştığı işyerinde bu tür fevri davranışlara cesaret edebiliyor?

Sadece işini yapacaksın...

Hoca seni oyundan alıyorsa mutlaka birşey düşünmüştür. Haksız olabilir ama bu seni saygısız yapmamalı.

Oyundan çıktıktan 4-5 dk. sonra golü bulduk. Ne olacak şimdi?

Bunca yıldır Avrupa liglerinden maç izliyoruz. Kaç kere bu tür davranışa şahit oldunuz?

İş ahlakı ve saygı !!!!!

Bekir
28.04.2012, 18:54
Melo neden Galatasaray'da affedildiyse aynı sebepten. Onun yerine koyduğu adam yüzünden puan kaybetseydik ortalığı ateşe vermeyecek miydiniz açık söyleyin. Son maça kadar da on numara futbol oynadı gidenlerin hepsi helal olsun aldıkları paranın hakkını her zaman verdiler.

Ben Selçuk'un oynatılması yanlış mı dedim?

Ben neden bazılarına yumuşak,bazılarına sert davranılıyor diyorum.

Madem disiplinsizliğe ceza uygulayacan,zaman ve futbolcu farketmeden herkese uygula,madem ceza vermiyeceksin kimseye verme.

Numan Yerlikaya
28.04.2012, 18:55
Çok güzel Volkan yedekte!

Sefer A.
28.04.2012, 18:56
Nedense o terbiyesizliklere karşı muamele kişiye göre yapılıyor.

Engin Baytar açık açık kameralar önünde küfrettiğinde neredeydi Şenol Hoca?

Şenol Güneş futbolculara karşı çifte standartlı davranarak en büyük ayıbı yapıyor.

gel de itiraz et :p :) bence de dogru =)

bordo08
28.04.2012, 18:57
Atmosfer harika başarılar Trabzonsporum..

Nihat Günay
28.04.2012, 18:58
Hadi bismillah

Yiğit Gayretli
28.04.2012, 18:58
Hiç heyecan yok. Maalesef...

Kaya
28.04.2012, 18:59
Haydi Allah yardımcımız olsun...

Alalım bu maçı!..

Hatice Aslan
28.04.2012, 19:00
Tribünler harika!

bordo08
28.04.2012, 19:01
Avrupalı selçuk!! başlama vuruşunda..Yüzünü görmek bile sinir bozucu..

Numan Yerlikaya
28.04.2012, 19:01
Ah Tolga.........

Cafer Bulur
28.04.2012, 19:02
Var ya,bu tolga yi bazen kirilmaz odunla döveceksin.

bordo08
28.04.2012, 19:02
Tolga geçen hafta yaptığı hatanın aynısını yaptı..

Kaya
28.04.2012, 19:03
Melo etti 1...

Sefaenes
tolga gecen hafta ayni hatayi yapti yine yapiyor biraz dikkat et ya daha oyunun basi geri pas vermeyin Allah askina

Hatice Aslan
Hemen evlamlanmayın yav bi durun.
O hatanın aynısını Casillas'ta yapmıştı :D

Numan Yerlikaya
Hatalarla başladık

Kaya
Çok basit hatalar yaparak başladık. Ancak o basit hatalar ciddi tehlikelere sebebiyet veriyor...

Cafer Bulur
Maca cok kötü basladik,hayirlisi.

Uğur Ö.
28.04.2012, 19:04
Düz pas atamıyor futbol özürlüsü gibi davranıyorlar şaka gibi

Özgür ŞANLAN
28.04.2012, 19:05
galatasaray 3.lig takımıyla oynar gibi oynuyo bizle yazık

Joomla!
Böyle giderse fark yeriz.

Ehrimen
Böyle giderse bırakın yenmeyi, fark yeriz biz.

tamuğ yamtar
Mac boyle devam ederse maalesef 4-5 olur.

MahmutHSO
Noluyo yaaa.Ne yapiyor bunlarrrr

bordo08
Bizimkiler çok heycanlı sanki karşımızda madrit var..

bkandil
28.04.2012, 19:07

Sanırım alamadıkları paranın olacak, bir iki ay öncesinde Selçuk ve Egemen alamadıkları para için bir yerlere başvuru yapmışlardı yanlış hatırlamıyorsam Ceyhun'da alacağını kulübe hibe etmişti....

Cafer Bulur
28.04.2012, 19:07
Belki de bu sezon ilk defa güzel bir serbest vurus organizasyonu yaptik,tebrikler.

Cafer Bulur
28.04.2012, 19:09
Bayan taraftarlarimiz müthis,tek kelimeyle helal olsun.

Cyzio
28.04.2012, 19:11
Belki de bu sezon ilk defa güzel bir serbest vurus organizasyonu yaptik,tebrikler.

34+3'üncü haftada...

yatmaztara
28.04.2012, 19:12
halil çok belli ediyo

Hatice Aslan
28.04.2012, 19:13
İnanamıyorum Colman uzun mesafeden şut çekti uzun zamandır görmüyodum bu hareketi :D

azelea
28.04.2012, 19:13
Trabzonspor oyuncuları daha kendilerine gelemediler

Varlıbaş61
28.04.2012, 19:14
O stadın hali nedir oyle ...

Full + Full ;)

Helal size kızlar ...

Cafer Bulur
28.04.2012, 19:14
Avrupalin sutuna bakin,muhahaha:)

Cafer Bulur
28.04.2012, 19:16
5 milyonluk adrian in sutuna bakin, yazik Trabzonumun paralarina yazik....

cihayan
28.04.2012, 19:16
Adrian, oglum bir kere vur soyle duzgun, korkmadan...

DeAgLeMaNyAq
28.04.2012, 19:17
Hoca bile Adrian'a sövüyor...

KÖKSAL AYDIN
Bugün itibariyle biletlere toplamda 100.000den fazla talep gelmiş

azelea
orta sahada colman iyi, ataklara güzel çıkıyoruz. defansımızdada mustafa iyi. Fakat maç yüksek tempoda oynanıyor. GS'da iyi oynuyor.

Uğur Ö.
28.04.2012, 19:18
Hoca bile Adrian'a sövüyor...

Serkanın yarım saatte attığı pasa sövüyordur

DeAgLeMaNyAq
28.04.2012, 19:18
Selçuk kaleyi bulursa gol olabilir...

Numan Yerlikaya
28.04.2012, 19:19
Gol olursa dellenirim

Sefaenes
su adriani 5 milyona bize satana helal olsun adam ticaret yapmasini iyi biliyor

Cafer Bulur
Selçuk kaleyi bulursa gol olabilir...
atacagi yer belli,yerse tolga yi kaleci saymam.

~UniCef~
orda hic foul yapilirmi allah askina?

tamuğ yamtar
Selçuk attı frikikten.

azelea
selçuk'tan klas bir gol.

Royal Heart
28.04.2012, 19:20
Noldu la bu adama ?!

Uğur Ö.
Yeter be kardeşim bunedir ya

orhan42
8 numara attı...

Sefaenes
serefsiz atti ya tolga ne bakiyorsun siplasan olmuyormu

Numan Yerlikaya
Şerefsiz ya bu adam

Punisher-61
izle yönetim tutamadigin adam neler yapiyor

yatmaztara
bizim maçlarda neden bu kadar ballı bu gs

Cyzio
Avrupalı Selçuk.

Koray
28.04.2012, 19:21
Allahım ya.

Joomla!
Böyle geri zekalilik olamaz. Aynı yerden, aynı gol.

tamuğ yamtar
Tolga'da kendi tuttuğu köşeden yedi yani.

En azından görüntü olsun topa uç.

~UniCef~
Serkan ne oyuncusun Ya Rabbi.. . yaa yine .. hep aynisi sanki girmesen gebercen

TS61_NL
Yine frikik yine no 8 yine gol....

Uğur Ö.
Böyle baraj kurarsan olacağı o.Tolga bir köşeye niyetlendi diğere vurunca beyni durdu

yatmaztara
bence golü sadri şener atıı :(

hyasin61
28.04.2012, 19:22
2-0 necati

Koray
Ne yapıyor bunlarrrrr

Hatice Aslan
serefsiz atti ya tolga ne bakiyorsun siplasan olmuyormu

Gördüğüm kadarıyla kurtarma ihtimali yok ve tehlikeli yerden frikik verilmiş.

CKY61
bu ne ya...

tamuğ yamtar
Maalesef 2-0 oldu. Necati attı.

orhan42
2-0..Farka gidiyor..Bizimkiler de seyrediyor..

bordo08
Allahım gelde sinirden ölmeeee

cihayan
Bugun olmek var ama bu istanbul iclerine uc puan vermek yok. Hadi cocuklar. Giydiginiz formanin, soludugunuz havanin ve banka hesaplariniza yatirilan paralarin hatirina...

derken ikiyi de attilar.

nakzo
bu kadar salakça bir gol yenir mi ya ulan sığır herif kim yaptıysa o faulü ulan allah belanız versin belanız ı

Cyzio
Böyle geri zekalilik olamaz. Aynı yerden, aynı gol.

Ancak bazıları aynı çukura iki kere düşer.

Bu arada 2-0 oldu.
.

Uğur Ö.
Tolga ??????? Bunu nasıl yiyorsun

azelea
gs çoştu. Selçuk

Emirhan Uludüz
Şu gollere bak.

61_Lazzzo_11
Rüya mi görüorum? Bu kadar da şans mi olur bi takimda arkadas.

Necmi6161
28.04.2012, 19:23
serkandan sağ açık volkan yedek :)

şenol hocanın kapasitesi bu.

hyasin61
selcuk ınan bıtırdı macı

zafer6161
bu ne ya şakamı bunlar nedir,,,,,
ulan arma için oynayın yeter yaa

Varlıbaş61
Bu adrian'a verilen paralarda hakkım var ise haram olsun ...

Mehmet Fatih Silik
Gelde dellenme!

Punisher-61
2-0 bu maci cevirebilir miyiz??? bence hayir

Hatice Aslan
Şuraya bak Elmander'e faul yapılmış güya adam olduğu yerde kıpırmadı bile şerefsiz hakem:@

Samet Türkmen
Rezalet ya. Daha maçın başında belliydi bizimkilerin takmadığı. Bu oyuncuları izlemeye mahkummuyuz Trabzonspor formasıyla ?

bordo08
Oyunu dengelemişken 2 duran top 2 gol

TS61_NL
28.04.2012, 19:24
8 no yu dunya yildizi yapti bizimkiler, helal...

Joomla!
Bela okuyacağım az kaldı.

Royal Heart
Radyodan bile dinlenmiyor arkadaş...
Bir silkinin, FORMANIN HAKKINI VERİN!
Ben söylemekten bıktım ama onlar söyletmekten bıkmıyor.

Koray
Öyle zoruma gidiyor ki şu adamı göz göre göre elimizden kaçırdık Yönetim bi tarafına kına yaksın beceriksizler.

M.ALİ ÇOKLUK
hiç bosuna 70 dakka oynamanın lüzumu yok çekilin sahadan 3-0 hükmen mağlup iyi sonuç ..

trab61
Yazıklar olsun

Punisher-61
senol güneside anlamiyorum arkadas adrian oynatma oynatma sonra bu maclarda ilk 11 oynat..

Murat Erdem
ntvspor da ki köpekler gs gol attıkça koltuklarından fırlıyorlar...ulan bu köpekleri sevindiriyorsunuz ya, sizin gibi topçununda oynadığınız futbolunda içine turp sıkayım...zorla mı giyiyorsunuz ulan o formayı...biz oynamayacağız deyin hocaya, paf takımıyla çıkalım daha iyi...onlar hiç olmazsa utanır da koşarlar bari

yldz_yn
Şu trİbÜnlere yazik

Samet Türkmen
28.04.2012, 19:25
O frikik golünü sormak lazım Tolga'ya !

azelea
Başkan guardiolayı getir sonra bize messi'yi al. Burak olmayınca bunlar gol atamıyorlar.

Uğur Ö.
2 dk 2 tane saçma gol yiyoruz.Adaleti yok bu futbolun

Vkgz
1. golde baraj hatalı
2. golde gol olmayacak topu içeri aldı
süper kalecisin tolga

ne güzel dengelenmişti maç ama...

Necmi6161
giden taraftaraa yazık ,

mert kafaoğlu
su yenen goller tek kelime yazik. bi gol atarsak duzeltiriz durumu, hadi bastirin cocuklar.

Samet Türkmen
28.04.2012, 19:26
Tolga eski günlerine geri döndü. Kaleye bir an önce Onur geçmeli.Hatta bu maşta. Yoksa farka gidecek adamlar

İskender Çakmak
Forma için ya sadece forma için

KÖKSAL AYDIN
Şenol hoca açıklamalarını bekleriz maç sonu

Ağzımı kötü açacam ama cezaya dua edin.

Sefer A.
Tolga gs'ye akrsi hep ayni
alistik

Mehmet Fatih Silik
Kaleye uzaktan atan ki$iye bak (: Giray!

tarsus
tolga iki goldede konuk manken gibiydi!!!!!

Cyzio
senol güneside anlamiyorum arkadas adrian oynatma oynatma sonra bu maclarda ilk 11 oynat..

Fazla kendinizi sıkmayın. Ben 25 yıldır anlayamıyorum.

.

Numan Yerlikaya
Bi git Giray kendi ne sanıyosan 2. sınıf topçu

zafer6161
gs karşısısnda çok etkisisiz...
ilk yarı 3 bulursalar rahat 5 olur....

bizimkiler bu oyunla gol flan atamaz

Hatice Aslan
28.04.2012, 19:27
Selçuk frikikten attı o neysede. Diğeri direğe çarptı sizde hemen Tolga'dan Gs'ye kıyak diyin. Gs lehine Faulü veren hakeme ne demeli? Mustafa güya faul yapmış alakası yok faulle!

CAFER ÖZER
Mustafa topçumu yoksa güreşçimi
İki eli ile adamı kavramış adam tutuyor
Ulan topa bak belki kafa ile uzaklaştırırsın
Gs li oyuncuyu top zannetti herhalde
Ondan sonra gol yiyoruz neden gol yedik

Sefer A.
Şenol hoca açıklamalarını bekleriz maç sonu

Ağzımı kötü açacam ama cezaya dua edin.

biktik artik o açiklamalarindan

Uğur Ö.
1. golde baraj hatalı
süper kalecisin tolga

Aynen öyle ilk golde baraj rezalet

Cafer Bulur
28.04.2012, 19:28
Ben gs macina sartlanalim derken su sahadaki rezaleti bir nebze olsun önlemek icin yazmistim ama bosuna.

Baraj kurduramayan bir kalecimiz var,daha ne diyelim.

yldz_yn
ŞU GS kadar ayar olduğum bi takım yok

SensitiveLord61
gorduk oynattıgın serkan ı.

tamuğ yamtar
1. golde baraj hatalı
süper kalecisin tolga

Tam tersi.

1. golde barajı kurduran Tolga. Tuttuğu taraftan yedi golü.

2. golde defans vurdurmayacak arkadas Necati'ye. Cok rahat vurdu.

Harun_ayar_ts
adamlar kendi evlerinde bu kadar rahat oynayamıyo

Sefaenes
ya bari su selcuklar enginin bacaklarini kirin yeter en azindan ona sevinelim

Royal Heart
28.04.2012, 19:29
2 dk. ara ile frikikten 2 gol yemenin mantıklı bir izahı olamaz.

Barış Çebi
defans allahlık.

Kaya
Ya artık sabrım kalmadı.

Avni Aker'de 0-2 rezilliktir...

Yetti artık. Gına geldi!..

Sezon bitti hala yorgun muyuz Şampiyonlar Ligi nedeniyle!

Yazıklar olsun!

ozturk
Bu takım nasıl kumede kalmıs hayret

Uğur Ö.
Pres yapın sanki önde bizi Şenol Hocam herzaman ilk 45 dk yı heba ediyorsun

Cafer Bulur
28.04.2012, 19:30
Bizim oyuncularda beyin yok beyin,en basta serkan ve tolga...

Emrah Aksoy
3cu gol geliyordu az daha

Cyzio
Ya artık sabrım kalmadı.

Yazıklar olsun!

Haydi itiraf et, Kaya.

.

serdaracıl
Moralim çok bozuk

Varlıbaş61
Çok merak ediyorum ne zaman degisiklik yapacağız ?

Vkgz
Tam tersi.

1. golde barajı kurduran Tolga. Tuttuğu taraftan yedi golü.

2. golde defans vurdurmayacak arkadas Necati'ye. Cok rahat vurdu.

barajın kurulumu hatalı dedim yada demek istedim.
2. dede bir çok kaleci o topu içeri almaz .

winner
28.04.2012, 19:31
4-4-1-1 düzeninde serkan sağ açık, halil tek forvet, arkasında adrian...Bu kadro ve diziliş ile maç üç gün sürse ve gol atamasak şaşırmazdım...çıkan kadronun ne kimyası olabilir ne uyumu...özellikle orta saha ve hücum hattı...altı kaval üstü şişhane...

Hatice Aslan
Hemen Tolga'ya sallayın. Mustafa'nın yükselişine faul veren iki kere tehlikeli yerden frikik veren hakeme eyvallah çekin. 1. Gole Tolga bişey yapamazdı ikincisi direğe çarptı nasıl ne şekilde izliyorsunuz arkadaş siz ya bi kaybolun!

hyasin61
Takımda sıstem yok sıstem ,hoca alısmıs skoru tutup kontradan yakalarsam atarım

Koray
Tolga'nın yaşı 30 oldu sezon sonu gelen ilk teklifle satılmalı, arkasında Onur gibi bi kaleci var yaşı 24 yazık günahtır.

Samet Türkmen
Hemen Tolga'ya sallayın. Mustafa'nın yükselişine faul veren iki kere tehlikeli yerden frikik veren hakeme eyvallah çekin. 1. Gole Tolga bişey yapamazdı ikincisi direğe çarptı nasıl ne şekilde izliyorsunuz arkadaş siz ya bi kaybolun!

Tuttuğu köşeden golü yedi.Hatırlatırım.

tarsus
maca giden bayan taraftarlara yanıyorum hala takıma destek veriyorlar bu oyunla galip gelecegız sanıyorlar!!!!!!!!!

cihayan
Sonra da Atletic Bilbao'ya laf eder bizimkiler. Forma icin nasil savasilir, nasil oynanir gosteriyorlar. Bir de iyi bir hoca, kendi sehrinle butunlesme gencecik, ekonomik olanaklari sinirli bir sehrin takimini nerelere goturuyor. Bir de bilmemnesinin, parasinin derdinde, bugun burda yarin orda oyuncular, her firsatta takimina yikici elestiride bulunmayi, kendi cocuklarina acimasiz olmayi bir .ok sanan taraftar geldigimiz duruma bak.

Icim yaniyor, boyle figuranlik rolune indirgenip, bunu da kabul ettigimiz zaman.

zafer6161
28.04.2012, 19:32
ilk yarıda 3*0 yenildiğimiz maçtan bile kötü oynuyoruz,,,durum o kadar vahim yanii

yldz_yn
colman kır şu selçuk u

ofluhalit
tolga ne zaman şu gayse maçlarında eziklikten kurtulacak acaba.2 golde de hatalı

Vkgz
Ya artık sabrım kalmadı.

Yazıklar olsun!

takımdan 6 oyuncu gitti oyle kolay değil, yapacak birşey yok.
beni üzen bir sezon değildi.
Şampiyonlar Ligi macerası herşeyi affettiriyor.

Royal Heart
Radyodan dinlediğim için tam kestiremiyorum ama Adrian sanırım oynuyor ama oynamıyor, adı hiç geçmiyor.

hyasin61
seyirciye yazık

İskender Çakmak
Gecen hafta gayse kaçırdıklarını atsaydı götürdüm ben fenevlileri kim kimin fahişe olurdu

Erdem Koltuk
28.04.2012, 19:33
Takımda sıstem yok sıstem ,hoca alısmıs skoru tutup kontradan yakalarsam atarım

Şenol Güneş'in hiç bir dönem bir sistemi olmadı.

Cafer Bulur
Tolga'nın yaşı 30 oldu sezon sonu gelen ilk teklifle satılmalı, arkasında Onur gibi bi kaleci var yaşı 24 yazık günahtır.
Buna karsiydim ama artik katiliyorum,tolga bazi seyleri halen daha ögrenemedi.

Uğur Ö.
Yahu 2-0 dan sonra sürekli defansta top çeviriyor herifler maçı bitirdiler bizimkiler seyrediyor

Hatice Aslan
Tuttuğu köşeden golü yedi.Hatırlatırım.

Şurda Tolga'ya sallayanları o kaleye koyalım. Bakalım o 2 topuda çıkarabilecek mi direğe çarpti içeri girdi direğimi tutsaydı?

Samet Türkmen
Şurda Tolga'ya sallayanları o kaleye koyalım. Bakalım o 2 topuda çıkarabilecek mi direğe çarpti içeri girdi direğimi tutsaydı?

İlk golden bahsediyorum.Ne ikinci golü.

Cyzio
28.04.2012, 19:34
Radyodan dinlediğim için tam kestiremiyorum ama Adrian sanırım oynuyor ama oynamıyor, adı hiç geçmiyor.

Diğerlerini duyuyor musunuz?

Pardon, golleri yediğinde Tolga var tabii.

.

Ertan1982
maca bakmiyorum.ama bu kadro senol günes ve sadri sener+yönetim eseri.birde caglar servet artiklari konusulmaya basladi.

furky
çok ta kötü oynamıyoruz. yediğimiz goller zaten duran toptan.

Emrah Aksoy

ha oynasin ha oynamasin ne fark eder ama oynuyor kardes.

Varlıbaş61
Bu Olcan'a ne oldu arkadas ya ?

Royal Heart
Yatıyor, ediyor demeyin yahu. Şunu demeyin.

yldz_yn
Devre arasinda nasil bİ konuŞma geÇecek acaba

Numan Yerlikaya
Tek oynayan Colman Zokora

tturkmen
28.04.2012, 19:35
Bayan tarftarlar özellikle Tolga Serkan tüm takımı yuhlasalar, Şenol Hoca ve Yönetim Dahil

bugrahankazaz
ilk maçta bu maçta biz veriyoruz maçı resmen delirecek.Koltuk takımı detşim sinirimden

61_Lazzzo_11
Neoldu bu olcana. Kac haftadir tam rezil.

Kaya
Olmuyor Şenol hoca, olmuyor...

50 maçın özeti şudur ki koca sezonda dengesiz bir oyun, dengesiz skorlar, geleceğe dair ümit vermeyen hantal bir kadro...

Uğur Ö.
Ah be Tolga.Ya maçın içine ediyorsun yada maçın kahramanı oluyorsun.Hiç ortan yok

sessizkral_1
28.04.2012, 19:36
haftalardır formsuz

TOLGA VE ADRİANIN

bu maça ilk 11 çıkarılması

FACİADIR.

2 DURAN TOP 2 GOL YAZIK OLDU

Royal Heart
Diğerlerini duyuyor musunuz?

Pardon, golleri yediğinde Tolga var tabii.

.
Celustka-Giray-Serkan-Cech-Halil en çok duyduklarım. İyi, kötü bilmiyorum, gol atamadığımıza göre etkili değiller.

İskender Çakmak
Şenol güneş te hırs yokki futbolcularda olsun

cenk52
Golleri simdi gordum, tolga bravo diyorum(!) baraji kurdurmussun hic mi kalecilik yapmadin orada mi beklenir, aferim...

Mehmet Zeki
haftalardır formsuz

TOLGA VE ADRİANIN

bu maça ilk 11 çıkarılması

FACİADIR.

2 DURAN TOP 2 GOL YAZIK OLDU

Olcan kac haftadir oynamiyor onuda soylemek lazim...

azelea
şu colman'ın çalımlarına ayar oluyorum arkadaş yaa. Hiç mi hemşehrin maradona'yı izlemedin.

Cyzio
28.04.2012, 19:37
Bayan tarftarlar özellikle Tolga Serkan tüm takımı yuhlasalar, Şenol Hoca ve Yönetim Dahil

Vayyy.... Cesur buldum sizi :alkış::alkış::alkış:.

.

Hatice Aslan
Tolga'nın görmüyorum diye isyan edişini görmeyenlerde var..

Tunç Tosun
colman kır şu selçuk u

aha kırdı, ilk sarı kart :)

şenol.08.borçkalı
boyle bır rezillik olurmu .... yazıklar olsun ....

ARKARAŞ ,BU GALATASARAYIN BİZİ YENMESİNDEN BIKTIMMMMMM.. yeter artık...

Bunlara yenileceksek izlemeyelim gs maclarını

ONUR KIVRAK 'IN KALEYE ACİLEN GEÇMESİ LAZIM..

tturkmen

Beni koysunlar o kaleye ikisini de yersem tüm türkiye atlasın bana. Bu kadar iddialı söylüyorum. Tolga maçı satmış bu baştan belli geri pası Necatinin önüne attı. Satın alındığımız zürece bir yere varamayız.

amour_61
Bu takım için yazı yazmaya bile gerek yok maçı bile izlemiyorum artık hadi eyvallah

Uğur Ö.
Daha sert vuracaktın Colman bu şerefsize

asilhamsi
28.04.2012, 19:38
Tolga hatalıda o topa kafa vurduran cech?

sessizkral_1
en büyük zaafımız DURAN TOP

adamların en çok gol attığı şekil duran top..

SORUN NEREDE?

o faullerı oralarda yapmıcaksın arkadaş !

Cyzio
Celustka-Giray-Serkan-Cech-Halil en çok duyduklarım. İyi, kötü bilmiyorum, gol atamadığımıza göre etkili değiller.

Bence şu ana kadar en iyiler: Colman ve Zokora

derken Colman sarı kart gördü.

cubido
Frikikte tolganin durdugu yere bakin allah askina hangi koseye gotse kurtaramazdi. Kaleciler frikikte bir koseyi baraja kapattirirlar diger koseyi kendileri kapatirlar. Selcuk guzel vurmus olabilir ama tolga'nin yememesi gereken bir goldu.
İkinci gol yuzde yuz bir defans hatasi.
Yenilmek problem degil ama boyle ezilmek gucume gidiyor.

trbzonsporlu
Selçuk pas attı Selçuk gol attı Selçuk top kaptı Selçuk kapattı, bu adamın gitmesine vesile olan herkesin Allah belasını versin.

öyle deme zokora beş tane selçuk eder demedimi büyük başkan. o dediyse demekki doğrudur

asilhamsi
28.04.2012, 19:39
Senol hocam bir takımın bir tane set hucumu olmaz mı?Yazıktır yahu..

TSezgin61
Olcan piyasada yok

abcabca
tolga barajı kurdurmuş ve barajın arkasına geçmiş..

winner
Şenol Hoca bu sistem ve kadro ile ne yapmayı amaçladı acaba çok merak ediyorum.

sessizkral_1
acilen

ADRİAN > HENRUQİE

serkan > alanzinho

değişikliği bekliyorum

Royal Heart
Bir kez olsun şaşırtın da şu maçı çevirelim.

Hatice Aslan
28.04.2012, 19:40
Beni koysunlar o kaleye ikisini de yersem tüm türkiye atlasın bana. Bu kadar iddialı söylüyorum. Tolga maçı satmış bu baştan belli geri pası Necatinin önüne attı. Satın alındığımız zürece bir yere varamayız.

Ulan Şu ulan lafını kimseye söylemedim şimdiye kadar. 30 yaşına gelmişsin utan be Tolga senden daha fazla Trabzonspor'ludur ne satması ne diyorsun sen düzgün konuş!

Varlıbaş61
28.04.2012, 19:40
Yahu bari 1 gol atın be !