PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 3. Hafta | TRABZONSPOR 2 - 4 Galatasaray

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

oflu engin
25.04.2012, 22:42
Eze eze galatasaray'ı da fenerbahçe'yi de yenmek en büyük dileğim. Sonra yesinler birbirini iki domuz.
Biz şampiyon olamadıktan sonra bize ne kim şampiyon olmuş olmamış.

Trabzonspor ve Trabzonsporlu ötesine berisine bakmaz karşına kim çıkarsa çıksın tutumunu değiştirmez.

al benden de o kadar.+1967

Barış Çebi
25.04.2012, 22:52
kırmızı kart+penaltı yada aleyhimize hatalı karar yada kararların çıkacağı bir maç olacak.Gerçi galatasaray bizden daha derli toplu oynuyor.Ancak sabırlı oynarsak kazanırız.

.....
25.04.2012, 23:01
Bu maçta iyi oyunla 3 puan bekliyorum. Bize seneye için iyi sinyal versinler. Çok maç oynadıkları için puan farkının açıldığını belli etsinler yeter.

Cengiz Çubukcu
26.04.2012, 08:42
bu maçta yenilmeyeceğimizi eğer colman iyi oynarsa rahat galip geleceğimizi düşünüyorum...

Faik Yılmaz
26.04.2012, 10:06
Saat 10 itibarıyla stadyumun yanından geçtim...

Bilet kuyruruğu 19 mayıs kapalı spor salonunu geçmişti....

Biletler bugün akşam olmadan biter....

o kadar kuyruk varki 25 bin yerine 50 bin olsada biterdi....

.....
26.04.2012, 10:09
Bayan taraftarımız maça çok ilgi gösteriyor.

Bayanlara ve çocuklara teşekkür ederiz.

Fatih Özkan
26.04.2012, 10:12
Saat 10 itibarıyla stadyumun yanından geçtim...

Bilet kuyruruğu 19 mayıs kapalı spor salonunu geçmişti....

Biletler bugün akşam olmadan biter....

o kadar kuyruk varki 25 bin yerine 50 bin olsada biterdi....

Helal olsun! :alkış: :alkış:

İlker Yazıcıoğlu
26.04.2012, 10:15
Maçın hakemi Bülent Yıldırım'mış arkadaşlar.

Varlıbaş61
26.04.2012, 13:59
Türk Futbolunun değerli pislikleri yüzünden bu maça konsantre olamıyoruz !!!

Gurpas
26.04.2012, 14:00
Trabzon başka şehirlere benzemez hele Trabzonumun bayanları hiç benzemez stad 100.000 kişilik olsa yine doldururular.

TSelif
26.04.2012, 14:11
Bilet kuyruğu Fatih hastanesine dayanmış diyorlar :)
Belediyeler, muhtarlıklar vasıtası ile 100 bin bilet talebi olmuş kulüpten :rolleyes:
Keşke 100 bin kişilik stadımız olsaydı bir seferlik :D

Adem Erdoğan
26.04.2012, 14:12
Bilet kuyruğu Fatih hastanesine dayanmış diyorlar :)
Belediyeler, muhtarlıklar vasıtası ile 100 bin bilet talebi olmuş kulüpten :rolleyes:
Keşke 100 bin kişilik stadımız olsaydı bir seferlik :D

Bir de 42000lik stad çok fazla derler. :)

Fatih Özkan
26.04.2012, 14:15
Sis bu şekilde devam ederse GS ancak Samsun'dan karayolu ile gelebilir Trabzon'a...

Cafer Bulur
26.04.2012, 14:34
Türk telekom da 1-1 berabere kaldigimiz mactaki gibi oynamaliyiz.

O macta her ne kadar gs üstün gözüksede rakibi rahat oynatmamis ve cok az pozisyon vermistik.

Colman ve zokora nin zehir gibi futbolu takimimizi tasimisti o macta,umarim yine aynisi olur.

Istekli ve hirsli olursak rakibin stresli olmasinin da getirdigi dezavantajla bir adim öne gececegimizi düsünüyorum.

Macin hakemi yine bize göre degil ama ne yapalim artik bunu da asmamiz gerekiyor.

Doğan BULAT
26.04.2012, 14:42
Valla kızmayın ama Galatasaraydan Fenerbahçe'den bile daha çok nefret ediyorum..

Fener düşman en azından herşeyi ortada...

Bunlar yüzüne gülüp arkadan iş çeviren cinsten...

Her transfer döneminde bakın bütün talip olduğumuz oyuncularda devreye giren kim?

Sezon ortasında futbolcunu ayartan kim?

Diğer takımlarda parlayan kim varsa teklif götüren ayartan kim?

Şampiyonluğa oynadığımız dönemlerde iddası olmadığı halde köpekler gibi bize karşı oynayanlarda bunlar...

Hocası zaten artist.. Yönetiminde Trabzonda olmadığı kadar karadenizli var belki de... Topunun karadenizliliği batsın..

İlişklerimizi dondurduk dediğimizde bile bunlara adam sattık yazıklar olsun..

nefret ediyorum bunlardan bir tekmede biz atalım ne olur yaa...

inşallah şampiyon olamazlarda o zaman görürüm bunları... Nası bas bas ortalığı ayağa kaldıracaklar ..

Cafer Bulur
26.04.2012, 14:44
Valla kızmayın ama Galatasaraydan Fenerbahçe'den bile daha çok nefret ediyorum..

Fener düşman en azından herşeyi ortada...

Bunlar yüzüne gülüp arkadan iş çeviren cinsten...

Her transfer döneminde bakın bütün talip olduğumuz oyuncularda devreye giren kim?

Sezon ortasında futbolcunu ayartan kim?

Diğer takımlarda parlayan kim varsa teklif götüren ayartan kim?

Şampiyonluğa oynadığımız dönemlerde iddası olmadığı halde köpekler gibi bize karşı oynayanlarda bunlar...

Hocası zaten artist.. Yönetiminde Trabzonda olmadığı kadar karadenizli var belki de... Topunun karadenizliliği batsın..

İlişklerimizi dondurduk dediğimizde bile bunlara adam sattık yazıklar olsun..

nefret ediyorum bunlardan bir tekmede biz atalım ne olur yaa...

inşallah şampiyon olamazlarda o zaman görürüm bunları... Nası bas bas ortalığı ayağa kaldıracaklar ..
Sana niye kizalim,gercekleri yazmissin.;)

leventturksoy
26.04.2012, 14:58
mutlaka yenmeliyiz kimin sampion olcagı umrumda deyil ben sevineyimde gerisi ilgilendirmez
mumkunse sampion cıkmasın busene:))

İgzas-61
26.04.2012, 15:04
Zor maç olacağı kesin ilk yarı gol yemezsek gese 2 yarı her geçen dakika stres yapacaktır. Umarım alırız bu maçı....

DeAgLeMaNyAq
26.04.2012, 15:34
Tahmin olarak ortaya âlakasız hakemler atılmıştı onların olmayacağını biliyordum ama daha 3.play off maçında aynı hakemin tekrar verilmesi acizliktir. Zokora yarım bıraktığı işi bitirebilir... :)

oktay61
26.04.2012, 16:05
Sabri reyiz!!! :) Gününde olmazsa rahat kazanırız.
Malum TT arenada kilidi Sabri reyiz açmıştı.

sessizkral_1
26.04.2012, 16:25
Şenol hocam

Allah rızası için..

Elinde volkan ve olcan gibi 2 kanat oyuncusu var

artık şu takıma kanat organizasyonlarında ne yapması gerektiğini öğret ..

adamlar orta yapıyor içerde 1 kişi var..

emretrabzon61
26.04.2012, 16:56
Şenol hocam

Allah rızası için..

Elinde volkan ve olcan gibi 2 kanat oyuncusu var

artık şu takıma kanat organizasyonlarında ne yapması gerektiğini öğret ..

adamlar orta yapıyor içerde 1 kişi var..

İçerde 1 kişi olduğu konusundaki siteminde haklısın fakat volkan ve olcan orta yapmayı bilmiyor bence öğrenmeleri lazım.

.....
26.04.2012, 17:06
Vittek'in oynayacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum. Antremanlara başladı. En azından 18 e girse de sonradan girip izlesek.

Tekke
26.04.2012, 17:08
Fener çoook güçlü olduğu için Trabzon düşmanlığını açıktan yapıyor ve Trabzonu 25 senedir oyuna sokmuyor, ama asıl Trabzonu bitirten Gs dir, son sene de Selçuk-Engin-Ceyhun ile Trabzon göbeğini dağıttılar, BJK almasa Egemeni de alıyorlardı.

Bunda yönetimin ya beceriksizlik ya da hainlik tarafında muhakkak payı var...

Sırf bu sebeplerle GS yi yenmek zorundayız ki, gidip kendi göbeğini kessin, kadıköyde fb den rövanşı alsın...

Burçak
26.04.2012, 17:36
Takımımızın Galatasaray’la oynayacağı maç öncesi dağıtımına başlanan kadın ve çocuk biletleri tükendi.

Takımımızın Beşiktaş’la oynadığı müsabakada olduğu gibi Galatasaray maçı öncesi de biletleri kısa sürede tüketen taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10433-7R4C6M7O.jpg

.....
26.04.2012, 17:37
Maça yoğun ilginin olması çok güzel. Taraftarımızın desteğiyle bu maçı kazanmalıyız.

#saldirTrabzonum!

Çağdaş DENİZ
26.04.2012, 17:43
BİZİM KIZLAR gerçekten diğer taraftarlara oranla takımı daha olumlu yönde motive ediyor.Futbolu bildiklerini belli ediyorlar

güneyli
26.04.2012, 18:28
Takımımın oyuncularını sene içinde ayartan kedigillere ayar verme zamanı..

Numan Yerlikaya
26.04.2012, 18:49
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/398291_10150690915376417_262950621416_9521662_4152 70795_n.jpg

Allah aşkına ne yapmaya çalışıyorsun ?

Ilelioglu
26.04.2012, 19:59
Sunlara iki macta da kaybetmeyelim bana yeter. Ama hakem makem bir sekil kazanir bunlar, yoksa sampiyonluktan uzaklasirlar ya. Besiktasi'i da öyle yenmistiler zaten, hakemle.

Fanatik34
27.04.2012, 00:56
Gayseden en az 2 veya 4 puan almaliyiz, nasil olursa olsun!

Sampiyon zillibahce olmali ki birazda onlar ugrassin sampiyonluk icin!

cakalkerem
27.04.2012, 10:26
Yeneli ama feneri ezelim....

cakalkerem
27.04.2012, 10:27
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/398291_10150690915376417_262950621416_9521662_4152 70795_n.jpg

Allah aşkına ne yapmaya çalışıyorsun ?

belli değil mi?

Fatih Öztürk
27.04.2012, 10:35
Burak iyi hoş uşaksın.goduğumun istanbulundan kop be kardeşim.ya kop yada yol al.maç haftası tesislerde olman gerekirken bir ordasın bir burda.kendine verdiğin zarar bir yana bizi düşün.galtaksaraylılarda ne varda kopamıyorsun birader?

Eren Karaahmetoğlu
27.04.2012, 10:39
Burak Trabzon'daki sis nedeniyle Trabzon'a dönmesi gereken zamanda dönemedi. Hafta başında İstanbul'daydı, çünkü Nike 'Patlayıcı Güç' için tanıtım yapıyordu.

Trabzon'a uçuşlar iptal olunca da 1 günlüğüne daha İstanbul'da kalmak zorunda kaldı. Ekstradan bir durum söz konusu değil. Derdi ne acaba herkesin? Burak ilk defa mı başka topçularla yemek yiyor?

Burak hakkındaki maçla alakasız laflar silinebilirse sevinirim.

Galatasaray'a koymamızın önüne geçmemeli hiçbir şey. Ne yapıp edip kazanacağız. 700 binlik bir şehirde, sadece kadınlar ve çocukların girebileceği bir maça 100 bine yakın bilet talebi oluyorsa, o maçı kazanacaksın.

Saldır Trabzonum.

Fatih Öztürk
27.04.2012, 10:44
Burakın idman eksiği var.zaten sakatlıktan çıktı.sisini yiyeyim.atla arabaya 10 saatte Trabzondasın.tamda kritik maç haftası gsli arkadaşlarını bi kenara koy,gsli baban bile olsa buluşmayacaksın.burası Türkiye.

Eren Karaahmetoğlu
27.04.2012, 10:47
Burakın idman eksiği var.zaten sakatlıktan çıktı.sisini yiyeyim.atla arabaya 10 saatte Trabzondasın.tamda kritik maç haftası gsli arkadaşlarını bi kenara koy,gsli baban bile olsa buluşmayacaksın.burası Türkiye.

Atla arabaya mı? Yapma be abi. :)

Görüşmesin gayselilerle, benim de hoşuma gitmiyor görüşmesi de, daha önce fenerlilerle de görüştüler, gayselilerle de görüştüler. Görüşüyorlar yani. Topçular böyle. Engelleyemiyorsun.

Dediğin gibi idman eksiği var, oynatacağını sanmıyorum yarın Şenol Hoca'nın. Çarşamba Arena'da oynar, atar yine golünü inşallah.

Önce şu maçı alalım da.

Fatih Öztürk
27.04.2012, 10:54
Atla arabaya mı? Yapma be abi. :)

Görüşmesin gayselilerle, benim de hoşuma gitmiyor görüşmesi de, daha önce fenerlilerle de görüştüler, gayselilerle de görüştüler. Görüşüyorlar yani. Topçular böyle. Engelleyemiyorsun.

Dediğin gibi idman eksiği var, oynatacağını sanmıyorum yarın Şenol Hoca'nın. Çarşamba Arena'da oynar, atar yine golünü inşallah.

Önce şu maçı alalım da.

Bak kardeşim.büyük futbolcu olacaksan büyük fedakarlıklar yapman gerekiyor.hakan şükür zamanında siirtte siirt jetpa maçında sakatlanıp geceyi hastanede geçirmişti.doktor dinlenmen gerekir demesine rağmen 3 gün sonra yanılmıyorsam izmirde oynanacak kupa maçına özel arabayla gidip maça iğnelerle serumlarla çıkmıştı.bunun gibi onlarca örnek önümüzde.istedinmi dağları devirirsin.maça 2-3 gün var.sen kalkıp gsli meslektaşınla buluşuyorsun.zaten herkes Trabzonspora saldırmak için neden ararken sen malzeme çıkarıyorsun adamlara.dikkat etmesi gerekli.

kürşat61
27.04.2012, 11:09
Antalyaspor'a yenildiğimiz maç gecesi Burak'ı Selçuk ile beraber Bar'da görmüştük. Yanına gidecektimde baya izdiham vardı ortamda üşendim o kadar insanın arasından sıyrılıp yanına gitmeye. :)

Eren Karaahmetoğlu
27.04.2012, 11:28
Bak kardeşim.büyük futbolcu olacaksan büyük fedakarlıklar yapman gerekiyor.hakan şükür zamanında siirtte siirt jetpa maçında sakatlanıp geceyi hastanede geçirmişti.doktor dinlenmen gerekir demesine rağmen 3 gün sonra yanılmıyorsam izmirde oynanacak kupa maçına özel arabayla gidip maça iğnelerle serumlarla çıkmıştı.bunun gibi onlarca örnek önümüzde.istedinmi dağları devirirsin.maça 2-3 gün var.sen kalkıp gsli meslektaşınla buluşuyorsun.zaten herkes Trabzonspora saldırmak için neden ararken sen malzeme çıkarıyorsun adamlara.dikkat etmesi gerekli.

Evet de saldıranlar yine daha çok Trabzonsporlular oluyor gibi.

Burak arabasına atlayıp gelseydi sadece 1 sabah idmanına fazladan çıkmış olacaktı. Kaldı ki yarım günlük yol yorgunluğuyla o idmana da çıkabileceğini zannetmiyorum. Fedakarlık yapılır da, ucunda bir + sağlamayacaksa bir anlamı yok. Burak ve Olcan da mesela İnönü'deki Beşiktaş maçına iğnelerle, serumlarla çıktı. Beyin kanaması geçirdi geçen sene, çıktı devam etti. Operasyon geçirdi, annesine bile söylemedi neler yaşadığını. Ertesi maç yine sahadaydı. Burnu kırıldı, yine oynadı. Burak'ı son birkaç ayda oynadığı futbol nedeniyle ben de çok eleştiriyorum. Ama fedakarlık nedeniyle Burak'ı eleştirmek haksızlık diye düşünüyorum.

Gurpas
27.04.2012, 11:32
Burak ın oynamasını istemiyorum şahsen bu maçta. Hatta gitsin istiyorum artık Trabzon'dan.

Kader KORELİ
27.04.2012, 12:38
yarın maç var, başlığı 4 üye görüntülüyor.. herkes şike başlığında.. işte Türk futbolunun marka değeri..

danişmend61
27.04.2012, 13:47
Maçta purotesto yapalım, futbolcularımızı 5 dakika top oynamasın otursun, bence çok ses getirir hatta uefada manşet olabiliriz başka türlü sesimizi duyuracağımız yok, üstelik bu demokratik bir
purotesto olur

buada maç hakkında konuşup kadro yazmak anlamsız

Hqmi
27.04.2012, 13:54
Barış Özbek'i aman yanlız bırakmasınlar gider kadro sayar gs ye.

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2012, 13:55
50 bin bayan taraftar talebi doğru mu?

leventturksoy
27.04.2012, 13:55
yarın maç var, başlığı 4 üye görüntülüyor.. herkes şike başlığında.. işte Türk futbolunun marka değeri..

valla sike olayından sonra 3 mac anca seyrettim icimden mac seyretmek gelmiyor

sanatik
27.04.2012, 14:01
Maçta purotesto yapalım, futbolcularımızı 5 dakika top oynamasın otursun, bence çok ses getirir hatta uefada manşet olabiliriz başka türlü sesimizi duyuracağımız yok, üstelik bu demokratik bir
purotesto olur

buada maç hakkında konuşup kadro yazmak anlamsız

Ali Kemal ayakkablarini cikarip ortaya oturmusdu. Hep birlikde otursunlar.

Muhammed
27.04.2012, 14:47
Yalnız bu maçı kazanırsak üzülen çok sayıda Trabzonluda olur. Trabzon dışında yaşayan Trabzonlularda Gs'yi tutmak baya bi popüler.

Fatih ÇOLAK
27.04.2012, 14:59
Muhtemel kadro:

Tolga, Serkan, Giray, Mustafa, Cech, Zokora, Colman, Adrian, Olcan, Alanzinho, Halil

:yumruk:

Bu kadro çıkarsa işimiz zor, Lig Tv'yi beklemek lazım, hocam Volkan'ı kesersen eyvallah diyelim ama Henriqe dururken Alan oynarsa, adam 1 dk beklemesin çeksin gitsin...

FC-ST-PAULI-61
27.04.2012, 15:00
Selcuk Burakin en iyi Dostu.Ne yapmis Burak? Herseyi büyütmeyin.

Fatih Renktas Ha Alan ha Henrique ne fark eder iksidide kötü.

İlker Yazıcıoğlu
27.04.2012, 15:02
BİZİM KIZLAR gerçekten diğer taraftarlara oranla takımı daha olumlu yönde motive ediyor.Futbolu bildiklerini belli ediyorlar

Kız olur mu be kardeşim,onların çoğu 40 yaş ve üstü:)
Helal olsun kadınlarımıza,gurur duyuyorum...

İlker Yazıcıoğlu
27.04.2012, 15:05
Fener çoook güçlü olduğu için Trabzon düşmanlığını açıktan yapıyor ve Trabzonu 25 senedir oyuna sokmuyor, ama asıl Trabzonu bitirten Gs dir, son sene de Selçuk-Engin-Ceyhun ile Trabzon göbeğini dağıttılar, BJK almasa Egemeni de alıyorlardı.

Bunda yönetimin ya beceriksizlik ya da hainlik tarafında muhakkak payı var...

Sırf bu sebeplerle GS yi yenmek zorundayız ki, gidip kendi göbeğini kessin, kadıköyde fb den rövanşı alsın...

Hocam bir konuda senle hemfikirim.Benim de en nefret ettiğim takım gs'dir.Yalnız bizim topçuları ayartma işine katılmıyorum.Sadri Şener,özellikle Selçuk konusunda nişanlısının İstanbul'da yaşamak istemesi üzerine gittiğini açıkladı.Engin 'i Ceyhun'u bilemem ama Egemen konusunda Sadri Şener,malesef bocalamıştır.

Adem Erdoğan
27.04.2012, 15:08

Bayan taraftarlarımız 90'lı yıllardaki coşkumuzu yansıtıyor. Mükemmeller.

Fatih ÇOLAK
27.04.2012, 15:32
Selcuk Burakin en iyi Dostu.Ne yapmis Burak? Herseyi büyütmeyin.

Fatih Renktas Ha Alan ha Henrique ne fark eder iksidide kötü.

Bence farkeder, eğer Burak olmazsa Halil sağ açık oynasın, Henriqe de santrafor oynasın da görelim Alan'lı, Henriqe mi? Halil çok faydalı bir oyuncu, santrafor oynaması daha iyi ama sağ açıkta da oynarsa sıkıntı olmaz...

Burak olmazsa benim takımım:

----------kaptan---------
Serkan-Giray-Mustafa-Cech
----------Zokora---------
-------Colman-Adrian-----
-Halil-----Henriqe-----Olcan

Burak oynarsa, Henriqe yerine Burak oynar işte...

kürşat61
27.04.2012, 15:35
Hangi Fenerbahçe'li arkadaşımla falan konuşsam Galatasaray'a kesin verirsiniz maçı diyor. İnşallah yenilmeyiz şunlara.

lazanya61
27.04.2012, 16:16
bu maçı kaybederiz uşaklar 0-2 biter,

barisb
27.04.2012, 16:17
Hangi Fenerbahçe'li arkadaşımla falan konuşsam Galatasaray'a kesin verirsiniz maçı diyor. İnşallah yenilmeyiz şunlara.

beşiktaşın "fenerbahçemiz" diyen bir başkanı vardı. asıl soruyu onlara sor sen. biz galatasarayı Trabzonspor olduğumuz için yenmeliyiz, kimsenin ağzını kapatmak için değil.

Berke6198
27.04.2012, 16:25
Galatasaray'ı yeneceğiz aha da bunu buraya yazıyorum. Hatta durun skor vereyim. 2-1.

Fatih Öztürk
27.04.2012, 16:40
Tolga,Serkan,Giray,Mustafa,Celustka,Colman,Zokora, Volkan,Alanzinho,Halil,Burak...

Sefer A.
27.04.2012, 16:42
Bence farkeder, eğer Burak olmazsa Halil sağ açık oynasın, Henriqe de santrafor oynasın da görelim Alan'lı, Henriqe mi? Halil çok faydalı bir oyuncu, santrafor oynaması daha iyi ama sağ açıkta da oynarsa sıkıntı olmaz...

Burak olmazsa benim takımım:

----------kaptan---------
----------Zokora---------
-------Colman-Adrian-----
-Halil-----Henriqe-----Olcan

Burak oynarsa, Henriqe yerine Burak oynar işte...

ileri 3lü iyi, ama ben solda Halil sagda Olcan ortada Henrique daha iyi olur diye düsünüyorum......

Ilelioglu
27.04.2012, 16:43
Üclü orta saha olmaz ise zorlaniriz..!

Senol Hocam vazgec artik ikili orta sahadan. Colman-Zokora'nin yanina bu tür maclarda bir isim daha sart.!

poetricus
27.04.2012, 17:02
Hiç ümidim yok. Ama böyle maçlardan bazen puan çıkarıyoruz.

halil ibo
27.04.2012, 17:14
İnşallah kalan maçlarımızı formaya layık oyun tarzı ile oynayıp kazanırız.Özellikle de feybe ve geyse.

Ogün YAZICI
27.04.2012, 17:17
bu galatasraay hiç değişmedi değişmeyecek de...hafta içi yaşanan burak meselesinden sonra mutlaka yenip almalıyız bunların havasını.sene sonu da burak nereye isterse gitsin.artık bu şehir kendi futbolcularını çıkartmalı...

Fatih ÇOLAK
27.04.2012, 17:17
Can Karyağdı geçen hafta ki kadronun aynısını verdi, Burak'ın durumu henüz belli değilmiş ama oynama ihtimali düşükmüş...

Ilelioglu
27.04.2012, 17:51
Benim bu mac icin ideal ilk on birim...

--------------------Tolga---------------------

Celu--------Giray------------Glo-----------Cech

--------Serkan------Zoko-----Colman----------

Volkan------------------------------------Olcan

---------------------Halil-----------------------

Bu ilk on bir kaybetmez bence. Önemli olanda bu zaten. Yeterki sunlara her iki mactada celme takalim. Insallah kazanir yolumuza devam ederiz.

;):)

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2012, 18:13
işin iddia boyutuna bakalım

ilk defa bu sezon içeride rakibe en düşük oran

2.85 - 3.10 - 1.90

Furkan S.
27.04.2012, 18:31
Can karyağdı'nın verdiği kadro:Tolga,serkan,giray,mustafa,cech,zokora,colma n,adrıan,volkan,olcan,halil

titanic
27.04.2012, 18:52
renkdaşlarım,rahat bir galibiyete hazır olun.tutuştu cinconlar,çok hata yapacalar çok.Bizde de burak değil de aklı başında forvet olursa ki Halil bu tanıma uygun.Tarih yazmaya ne dersiniz

leventturksoy
27.04.2012, 19:12
trabzonsporum guldur yuzumuzu yarın

güneyli
27.04.2012, 19:25
Ş.ligi değerinde bir 3. lük için kazanmaya değer bir maç...

Yaşar
27.04.2012, 19:29
Artık 3. olan takımın Şampiyonlar Ligi'ne gideceği kesinleşti.
3. lük için önemli bir maç.
Kazanırsak yerimiz sağlamlaşır.

Murathan
27.04.2012, 19:51
Benim bu mac icin ideal ilk on birim...

--------------------Tolga---------------------

Celu--------Giray------------Glo-----------Cech

--------Serkan------Zoko-----Colman----------

Volkan------------------------------------Olcan

---------------------Halil-----------------------

Bu ilk on bir kaybetmez bence. Önemli olanda bu zaten. Yeterki sunlara her iki mactada celme takalim. Insallah kazanir yolumuza devam ederiz.

;):)

Serkan ortasaha da oynayamıyor, Ordu maçında da gördük. Onun yerine Adrian daha çok iş yapar fakat onun da maç esnasında devamlılığı yok.

Ilelioglu
27.04.2012, 19:59
Serkan ortasaha da oynayamıyor, Ordu maçında da gördük. Onun yerine Adrian daha çok iş yapar fakat onun da maç esnasında devamlılığı yok.

Orta sahada hep rakipler üstün. Adrian ile rakibi bozma sansimiz yok. Serkan orta sahada en azindan pres yapar, rakibi bozar. Rakibe orta sahada üstünlügü vermedigin sürece pozisyon verme ihtimalin düsük.

Bundn nönceki iki maca bakalim mesela..

Fenerbahce Mehmet-Emre-Baroni ile oynarken, biz Zokora-Colman ikilisi ile oynadik...3'e 2..

Besiktas Necip(Veli)-Ernst-Fernandes ile oynarken, biz yine Zokora-Colman ikilisi ile oynadik...3'e 2...

Fener maci malum, Besiktas macina gelince...Orta sahada bize üstünlük kurdular, net pozisyonlari vardi. Bir top direkten, bir top cizgiden cikti. Bizde tartismali bir golle kazandik maci, üstelik Besiktas'in maddi anlamda ciddi sorunlari var. Sahadaki cogu Futbolcusu parasini kac aydir alamiyor. Böyle bir takima o kadar pozisyon verdik ve zar zor kazandik. Her macta bu kadar sansli olamayiz.

Demem o ki; Serkan veya Aykut benim icin farketmez. Orta sahada rakipe üstünlügü verme! Hele bu tür maclarda.

;)

danişmend61
27.04.2012, 20:03
bunları havalimanında karşılayan olmuş mu?

Tahir61
27.04.2012, 20:05
ONUR

mert ege özeren rasimcan değirmenci emre özkan hüseyin kayıkçı

furkan sönmez HABİB ŞEN Levent küçüker muhammet meriç

mustafa akgün sefa sandıkçı

Ilelioglu
27.04.2012, 20:09
bunları havalimanında karşılayan olmuş mu?

Olmus maalesef...Trabzon'da yasasaydim, arkadaslari toplar giderdim havaalanina. Birsey yapamiyorsam bile orada durur rakip Taraftarlarin gelmesini engellerdim. Kesin KTÜ'lüler karsiladilar..

inception61
27.04.2012, 20:23
sinyor terim ve onun sermayeleri TRABZONDA size birşeyler yapacağız korkmayın fazla acımayacak :D

bordo@beyaz
27.04.2012, 21:07
fb'lilerin her galip geldikleri maçtan sonra bu da mı şike edasında sevinmelerini, söylemlerini ve hüsnü kuruntularını gördükten sonra bu maç için kendi kendime acaba deyimini kullanma gereğini hissediyorum. Şampiyon olmaları halinde geçen yıl çaldıkları şampiyonluğu hakkı ile aldıklarını söyleyeceklerinden dolayı bu maçta gs'ye çelme takmamızı ben şahsen istemem. Kazandıkları şampiyonluk sonrası kuracakları psikolik baskı sayesinde ulusal ve uluslararası kuruluşları etkileyeceğinden mağlup olmamız hayırlı olacaktır.

Enes Ünal Kaya
27.04.2012, 21:07
Ne Beşiktaş Ne Fenerbahçe Nede Galatasaray

Kalbimizde Ölene Kadar Trabzon'un Sevgisi Yaşar.

Umarım GS ye Fb Ye Çifte Darbe Vururuz

Eren Karaahmetoğlu
27.04.2012, 21:09
Olmus maalesef...Trabzon'da yasasaydim, arkadaslari toplar giderdim havaalanina. Birsey yapamiyorsam bile orada durur rakip Taraftarlarin gelmesini engellerdim. Kesin KTÜ'lüler karsiladilar..

Havalimanında karşılayan olmamış. Otel önünde yaklaşık 15 kişilik bi grup karşılamış.

Gayet iyi bence. Son zamanlarda çekinerek, formalarını saklayarak da olsa gidiyorlardı karşılamaya. Artık o da yemiyor. Fener olayları ürkütmüş rengi bozukları da belli ki. Ürksünler de zaten.

Bakın burada kim var:

http://f1204.hizliresim.com/w/v/4zdmz.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

cihayan
27.04.2012, 21:14
fb'lilerin her galip geldikleri maçtan sonra bu da mı şike edasında sevinmelerini, söylemlerini ve hüsnü kuruntularını gördükten sonra bu maç için kendi kendime acaba deyimini kullanma gereğini hissediyorum. Şampiyon olmaları halinde geçen yıl çaldıkları şampiyonluğu hakkı ile aldıklarını söyleyeceklerinden dolayı bu maçta gs'ye çelme takmamızı ben şahsen istemem. Kazandıkları şampiyonluk sonrası kuracakları psikolik baskı sayesinde ulusal ve uluslararası kuruluşları etkileyeceğinden mağlup olmamız hayırlı olacaktır.

Yanlis ve gereksiz kuruntular... FB onceden de bir suru sampiyonluk kazandi. Hem de hakkiyla da kazandi. Bu onlarin gecen yil ve AY donemindeki onceki alavere dalavere-sike-tesvik suclarini ortmez.

Biz onurumuz icin cikip, ozellikle Trabzondaki maclarimizda hem gese, hem de febeyi yenmeliyiz. Yenemiyorsak da en azindan yenilmemeliyiz. Burada figuranlik, bejeke ile boslugu doldurma gorevini kabul etme rolunu reddetmeliyiz. Bunun da yolu, en azindan, Trabzon'a gelen her takimi puan kayiplari ile yollamaktir. Gerisi hikaye. Febenin, gesenin kimin ne olacagi umurumda degil. Febe gecen yildan sucludur. Ne olursa olsun bu degismez. Bu yil yaptiklari hicbir seyin onemi yok. Bu tip mantik yurutmeler, onlarin ve ortaklari istanbul medyasinin psikolojik oyunu. Biz de sazan gibi atliyoruz.

Yunus Danışmaz
27.04.2012, 21:22
Alın şu maçı, şikeciler de bizi şikeci sanmasın!!

amasya0561
27.04.2012, 21:32

ne yalan söyleyim bende böyle düşünüyorum. maglubiyet acıtmazmı canımı illaki acıtır ama öyle böyle 3. oluruz diye düşünüyorum ve fb nin şampiyonlugu beni kahreder

Murat Acar
27.04.2012, 22:00
ne yalan söyleyim bende böyle düşünüyorum. maglubiyet acıtmazmı canımı illaki acıtır ama öyle böyle 3. oluruz diye düşünüyorum ve fb nin şampiyonlugu beni kahreder

İyide biz hem bunları hem feneri yeneriz olur biter Allah Allah bir TRABZONSPORLULUN ağzından şu maçta yenilelim acıtsada yenilelim lafınıda duydumya valla KAHROLUYORUM inanın bu ğese dediğiniz takım fenerden dahamı iyi takım al birini vur ötekine adalet terazisine koysan gramin milyonda birine denk gelmez bunların adaleti ikisinide yenelim olsun bitsin

mda61
27.04.2012, 22:11
Bu maç Fener maçından bile önemli bir onur meselesidir. Kesinlikle iki takıma da çelme takmalıyız. Gerisi bizi ilgilendirmez, birbirlerini yesinler.

trapesus
27.04.2012, 23:00

Bakın şimdi ceza alıyorum.

Ulan yavşak! 2 gün önce foruma üye olmuşsun o 3 kuruşluk aklınla burdaki taraftarı gaza mı getirmeye çalışıyosun. Fener neyse siz de osunuz, bizim hiç şeyimizde olmaz hanginizin ne bok yediği. Fenerle çekişirken Avni Akerde bizi 4-2 yendiğinizi de unutmadık. O yüzden o kafanı sarı kırmızı popona sok da defol git bu forumdan. Bu bir.

İkinci sözüm de bu pisliklerin oltalarına gelip Trabzonsporluluk duruşunu unutan taraftarımıza. Size de yazıklar olsun. Biz Trabzonspor'uz. Fener düşmanı, Galatasaray düşmanı ya da dostu değiliz. Her maça kazanmak için çıkarız. Doğamızda bu vardır. Lütfen gözünüzü dört açın, kim olduğunuzu da unutmayın.

TS-FAN
27.04.2012, 23:00
Kimsenin hesabı bizi ilgilendirmez.
Bizim herkesle hesabımız var.
2004 yılında şampiyonluğa giderken evimizde bizi yenen takım geldi yine.
Bu sefer roller değişti.
Onlar şampiyonluğa gidiyor.
Yenme sırası bizde.
Tüm maçlarımızda tek hedefimiz kazanmaktır.
Biz Trabzonspor'uz,kimsenin hesabı bizi ilgilendirmez.
Kendi hesabımızı yapar maçı almak için oynarız.

tarsus
27.04.2012, 23:11
rakip kim olursa olsun hemde kendi sahamda kesinlikle galibiyetten baska sonuç beni tatmin etmez.ben trabzon olarak o sahadan basım dık ayrıldıktan sonra geride kalan takımlar ne b.k yerlerse yesinler beni ilgilendirmez

kamaleyte
27.04.2012, 23:26
Nedense gs bizim dostumuz gibi gösterilmeye çalışılıyor.Şike olaylarında bizden daha fazla konuştular.Bizim üzerimizden fenere vurdular.Fenere olan düşmanlığımız onların ekmeğine yağ sürdü.Şimdi dostluk rüzgarları estirip Trabzonu içten bitirme peşinler.Nede olsa tüm anadolu ist takımlarının uşağı.Bizim fenerle olan mevzumuz gözümüzü kör etmemeli.Bunlar Trabzonla çekiştiği zaman birbirlerini kollar kupa ist dışına çıkmasın diye.

Rdinh0
27.04.2012, 23:53
Ben Galatasaraya daha cok uyuz oluyorum, hele selcuk, engin orada ondan. Bir de bunlar bizide 2004te yenmisti, Trabzon her macini kazansin , sampiyon kim olursa olsun umrumda degil, yeterki trabzonspor yensin

Oğuzhan
28.04.2012, 00:08
Colman gol atacak bu maç.

.....
28.04.2012, 00:09
Colman gs sever :)

U.Sadıkoğlu
28.04.2012, 00:11
İnşallah kazanacağız...

ayazi
28.04.2012, 00:47
bizi gs si fb si ilgilendirmez... sahamızda yenmemzi lazım yenceğizde.. bu gs değilmi şampionluğa giderken yndi bizi..

yavuzbaha
28.04.2012, 00:50
Fb şampiyon olacakmışta felan filan....ne yapalım olursa olsun...Trabzonspor takımı her maçını adam gibi oynar...Gs yi kesinlikle yenmeliyiz...bize yakışan budur...

Devrim Arslan
28.04.2012, 00:50
gs ninde fb ninde ulan !!!

r9emre
28.04.2012, 01:01
Bunu şimdi yazıyorum. Maç günü yani yarın tekrar yazacağım. Azıcık zekasını kullanan Trabzonspor taraftarına sesleniyorum. Azıcık denge politikası denen şeyden haberi olanlar varsa içinizde bu yolda bu uğurda sadece Trabzonspor ve değerleri için yararlı olacakları istemeliyiz. Galatasaray'ın şampiyon olması demek tüm Gs camiasının Fb'nin geçen sene yaptıklarını umursamaması, bu sene ceza almamalarıyla zerre ilgilenmemeleri demek artık.. Sadece kendi şampiyonlukları ile ilgilenecekler. Kesinlikle ve kesinlikle Fb şampiyon olmalı ki tüm Gs camiası ve yönetim kurulu tutuşsun Fb ile birbirlerine düşsünler. Bu ortamdan tek güçlü ve karlı çıkan takım biz olacağız öyle bir durumda. UEFA nezdinde masonik Gs Lisesi'ni arkamıza alırsak hiç bir dert kalmaz Avrupa bizim için aylardır kıpırdatmadı bir tarafını ama Gs için bütün takımları küme düşürür gerekirse bu ligde. Aklınızı kullanın bırakın artık Gs yardakçılığını. Trabzonspor değerlerini ve geleceğini düşünmek mi sizin idealiniz yoksa 2-3 gerizekalı Fb'li, kalitesiz 2-3 futboldan anlamayan insanın aptalca şike yorumlarına rağmen şöyle şampiyon olduk diye saçmalamaları mı? Kim takar onları.

İçimizdeki İrlanda'lılara sesleniyorum Trabzonspor'lu görünümlü Gs'liler.. Sizi alt edeceğiz. Fb ne kadar rakibimiz ise siz de en az onlar kadar rakibimizsiniz. Yarın bu takım çıkacak ve Gs'nin, Terim'in itlerini Avni Aker'de yerle bir edecek..

Fanatik34
28.04.2012, 01:01
Su macta bu GxT´lere cakip, teranelerine " Ceyhun´u al terro ya da sen oyna terro" diye bagrilmasini istiyorum!

Fanatik34
28.04.2012, 01:05
Zillibahce niye sampiyon olsun istiyorum (bilmeyenlere)

Bu Günahkarlar sampiyon olursa Gayseliler ne yapar? CL ligine direk gidebilmek icin herseyi, bu gücleri var mi? Evet..detaya gerek var mi?

Benim icin Sikenin adi = Bizans´tir

güneyli
28.04.2012, 01:09
Bursanın şampiyon olduğu senede fener yensin diyen forum üyeleri vardı..Trabzonsporu ve manasını anlamayan kafalar temennilerini kendine saklasın..Trabzonspor bugün kazanmak için elinden geleni yapsın..Yener yenilir bilemeyiz..lakin bir fener düşmanlığı üzerinden gs sempatisi bize uymaz..Gençlere duyurulur..3 puan bizim olur umarım..Hırsızların 1veya 2 olması yok hükmünde zaten busenede kedigiller gitsin hırsızların yerine..Böyle daha otantik..

ibrahim
28.04.2012, 01:35
fener Sampiyon oldu diyelim. UEFA yine Sampiyonlar Ligine almadi. Onun yerine ikinci gs gitti. Adamlar belkide tarihlerinin en iyi kadrolarini kurdular. Bir kac takviye ile CL'de yari finali uzak degil. Kici kirik TSL Sampiyonluk gelirleri bunlari ilgilendirirmi saniyosunuz?

Hadi ilgilendiriyor diyelim, dava ettiler, büyük yaygara kopardilar, fener düstü. fenerin düsmesiyle birlikte Lig TV gelirlerinin düsmesini göze alabilirlermi?

Hic sanmiyorum. Bide kanka iliskileride var bunlarin. O konuya hic girmiyorum...

İskender Çakmak
28.04.2012, 08:38
Yenmemiz gerekiyor. Baska yolu yok. Catlasinlar sonra dussunler birbirlerine yesinleri birbirlerini umrumda degil. Ama once bizim yenmemiz gerekiyor.

Emirhan Makul
28.04.2012, 08:47
Uyarı !

Sevgili forum üyeleri, arkadaşlar, abiler.

Burada ki çoğu kimseye ne akıl verecek yaştayım, nede böyle bir yetkinliğim var fakat;

Bazı değişmez şeyler vardır, Biz Trabzonsporluyuz, Şu kavramı eğer halen daha anlayamadıysak, bir oturalım düşünelim, açalım okuyalım. Şu yer yüzünde Trabzonspor'un yenilgisini isteyecek bir Trabzonspor'lu olmamalı, Bakın bırakın galatasarayı, fenerbahçeyi, beşiktaşı, çok mübala bir şekilde bir örnek vermek istiyorum eğer kazandığımızda pkkspor diye bir takım bile şampiyon olacaksa bile biz yine kazanmalıyız, Trabzonspor bizim yenilmez kahramanımızdır, kişi,kurum,olay,durum farketmez.

Forumlarımızda ki bur hepimizin forumu bu aile ortamında "Yenilelim" diyen bir mesajı barındırmayacağız. Her görüşe saygımız var, her eleştiriye boynumuz kıldan ince, konuşalım tartışalım fakat "Trabzonspor Yenilsin" diyen bir kişinin şapkasını çıkarıp önüne koyup bir düşünmesi gerek ben nerede yanlış yapıyorumda kendi takımımı hor görecek konuma geldim, acaba benim temelimde eksiklik mi var diye bir düşünmeli.

Bu tür sorunlar ne yazık ki galatasaray maçları öncesi çıkıyor, sizde geniş olarak düşünmenizi, Trabzonspor olgusunun ne kadar yüce bir olgu olduğunu kavrayabilmenizi rica ediyorum. Bakın kesinlikle dışlamıyorum, malesef ki malesef utanarak söylüyorum aramızda galatasaraya sempatisi olan kişiler var, vardılar ama biz istiyoruz ki var olmasınlar, biz sivas şehri değiliz biz Trabzonsporuz, galatasarayda spor faaliyeti olarak en büyük düşmanımızdır. Bu olguları tekrar tekrar sorgulayıp düşünmenizi öneririm.

.................................................. .................................................. .................................................. ..............

Levent Kara
28.04.2012, 09:50
chelsea qpr maçında tery nin olayından dolayı futbolcular el sıkışmayacak fb maçında böyle bir olay bizdede yaşanmalı

.....
28.04.2012, 09:58
Maç günü de geldi çattı.

Haydi uşaklar. Gösterin kendinizi. Trabzonspor'un gücünü gösterin bütün Türkiye'ye!

Fatih Öztürk
28.04.2012, 10:09
Halil,Colman...
Trabzonsporumuz 2-0 galatasaray.

hüseyin1975
28.04.2012, 10:16
Süper Final diye bir SACMALIK uydurdular, yetmedi Fikstürdede SACMALADILAR!
Yahu bugün evimizde eziklerle oynayacagiz ve 3 gün sonra onlarin sahasinda yine oynayacagiz.
En iyisi Macdan sonra ayni otobüs ve ucakla seyahat edelim.
Ne sacmaliktir bu böyle.

Birde 4 günde 2 kere koyacagiz bu eziklere, vallahi toplu intihara sebebiyet verecek TFF:p

hüseyin1975
28.04.2012, 10:17
Halil,Colman...
Trabzonsporumuz 2-0 galatasaray.

Ya ben bu Halili oldum olasi cok seviyorum, tertemiz bir yüzü var bu cocugun ve gercekden cok güzel mücadele ediyor.
Kesinlikle kadroda olmasi gereken caliskan ve terbiyeli bir Futbolcu.
Insallah cakar bugün eziklere!

Fatih Öztürk
28.04.2012, 10:20
Ya ben bu Halili oldum olasi cok seviyorum, tertemiz bir yüzü var bu cocugun ve gercekden cok güzel mücadele ediyor.
Kesinlikle kadroda olmasi gereken caliskan ve terbiyeli bir Futbolcu.
Insallah cakar bugün eziklere!

Aynen üstad.mükkemmel bir insan.kötü oynadığı maç olmuyor.helede kötü mücadele ettiğine hiç şahit olmadım.bize Halil gibi oyuncular lazım.

Fatih Özkan
28.04.2012, 10:26
Vuralım, çakalım, yırtalım!

sessizkral_1
28.04.2012, 10:33
Trabzonspor her maçına kazanmak için çıkar.

.....
28.04.2012, 10:43
Tolga
Volkan-Zokora-Colman-Adrian-Olcan
Halil

sakaryalı54
28.04.2012, 11:00
burak oynamasın bugün kafası karışık sanırım halil bugün gol olup yağacak

kürşat61
28.04.2012, 11:09
Bende yeneceğimize inanıyorum ama kesin gol yeriz diye düşünüyorum ne yazık ki. Zokora Melo'yu yer bitirir ondan şüphem yok. Colman'da gününde olur uyuşuk uyuşuk oynamazsa orta saha üstünlüğünü rahat alırız.

Berke6198
28.04.2012, 11:18
Böyle maç günleri gelince ben midem de bir yanma hissediyorum... Her neyse bu maç ile ilgili bence 2-1 alırız maçı. Önceki maç verilen haksız bir penaltıyla kurtardılar işi ama bu sefer kurtaramayacaklar.

yavuzbaha
28.04.2012, 11:32
Valla başka Trabzonspor taraftarlarını bilmem ama benim için fb-gs-bjk arasında hiç fark yok.....Trabzonsporlu nun farkı vardır,Trabzonsporlu tek takım tutar ve tek takıma sempati duyar...Hem gs yi hem Ts yi tutan taraftara forum kuralları olmazsa çok ağır bir kelime yazmak isterim ama yazmıyorum...

Joomla!
28.04.2012, 11:32
Rüyamda 2-3 yenildik. Haydi hayırlısı.

Mahmut Keleş
28.04.2012, 11:35
:yumruk: böyle vursunlar :yumruk: bizim uşaklar :yumruk:

sessizkral_1
28.04.2012, 11:38
Yenmemiz gerekiyor. Baska yolu yok. Catlasinlar sonra dussunler birbirlerine yesinleri birbirlerini umrumda degil. Ama once bizim yenmemiz gerekiyor.

bu algıda yanlış.

yenmek için sahaya çıkıp elimizden geleni yapmalıyız.

ancak futbolda yenilmekte var.

fener kendi sahasında 2-0 öndeyken gs yi yenememiş.

böyle şartlanmalar yanlış.

bizim kimseye verecek hesabımız yok

gs ye yenilince ts bilerek verdi olmayacak yani..ha istanbul basını ne der bilemeyiz..

onlar alışkın..

bursanın şampiyon olduğu sene Trabzonspor fenere yenilmesin gazeteciliği bırakırım diyenleride görmüştük..

Mert67
28.04.2012, 12:21
Adrian'dan gol bekliyorum.

leventturksoy
28.04.2012, 12:36
haydi cocuklar bugunumuzu senlendirin

Mustafa ÖZDEMİR
28.04.2012, 12:38
yeneceğiz tabiki...

umitçebi
28.04.2012, 12:41
Adrian'dan gol bekliyorum.
ahh ahhh nerde o günler...

zaferyıldız
28.04.2012, 12:41
yenersek çok şeker çok harika bir şey olur ,bu itleri seyret ondan sonra ha haaa

umitçebi
28.04.2012, 12:43
Valla başka Trabzonspor taraftarlarını bilmem ama benim için fb-gs-bjk arasında hiç fark yok.....Trabzonsporlu nun farkı vardır,Trabzonsporlu tek takım tutar ve tek takıma sempati duyar...Hem gs yi hem Ts yi tutan taraftara forum kuralları olmazsa çok ağır bir kelime yazmak isterim ama yazmıyorum...
harfine virgülüne kadar aynı şekilde düşünüyorum..fener şampiyon olacaksa gs yi yenmeyelim diyen gafil trabzonspor taraftarları çıkabılıyor maalesef..
ozaman şikecilerden ne farkın kalır..çık kanının sonuna kadar savaş..feneride yen gs yıde..zaten fb ve gs ıle olan maçlarımızı kazanalım bakın soyluyorum en KÖTÜ İKİNCİYİZ..

Gökhan Baymak
28.04.2012, 12:49
Benim 11'im :

Onur-Serkan-Mustafa-Celustka-Cech-Aykut-Jebrin-Colman-Adrian-Olcan-Henrique

Yenilsekte üzülmem .. Fener şampiyon olmasında, kim olursa olsun...

Enes Ünal Kaya
28.04.2012, 12:49
Bugun Sosyal Medya da Gördüklerimden Sonra Galatasarayı Yenmenin Falan Anlamı Yok.

Ezikler Korkudan Napcanı Şaşırmış

TT Hayırlı Yatışlar Diye TT Yapmışlar.

Ayrıca Facebookda Resmi Sitemizin GS Forması İle Gelmeyin Konusu Alay Olmuş.

Bu Köpekleri Sevindirmenin Anlamı Yok. Dün Söylediğim Kesin Almalıyız Lafını Geri Alıyorum. Ne Olucaksa Olsun

Chiko
28.04.2012, 12:51
Ha gs ha fb.. Ayni b.k .. Almamiz lazim!

azelea
28.04.2012, 12:57
Gs'yı yenelim ama FB'yide yenelim. Biz şampiyon olamayacaksak GS olsun.

Berat Akçay
28.04.2012, 12:59
Ha gs ha fb.. Ayni b.k .. Almamiz lazim!

Katılıyorum .Size ne arkadaş kim şampiyon olursa olsun .Hem İstanbul takımlarına karşıyız hemde o olmasın bu olsun .Bu nasıl mantıktır .

Trabzonspor olamayacaksa kim olursa olsun .İlgilendirmemeli

macuka
28.04.2012, 13:05
Her sey cok guzel de bizim topcular ligi kafalarinda bitirmis gibi oynuyorlar.

Yenmemiz buyuk supriz olacaktir, avrupa kupasi garanti bizim, kasacak hic bir sey yok topcular icin.
Yenecek gucumuz yok ne yazik ki, Gs gecen haftaki gbi oynarsa bizi duman eder.

Joomla!
28.04.2012, 13:13
Burak oynamiyor mu?

medjay
28.04.2012, 13:17
2004 te trabzonda oynanan 4-2 lik maçta avni akerdeydim.o maç hafızamda olduğu müddetçe fb gibi ''düşmanım''(mecazen) olmasını tercih ederim diye düşünüyorum.bizim yenmemiz kime ne kazanç sağlar umrumda değil ama şu iki soru hakkında kararsızım
1.fb'yi son maçta avni akerde yenip şampiyonluğu son maçta bizim yüzümüzden kaçırmalarımı daha keyif verir?
2.gs'den 2004 teki maçın intikamını almakmı daha çok keyif verir?

tercihim şimdilik 2. seçenekten yana çünkü 1. seçeneği daha önce yaşamışlığımız var:)))

AYYILDIZ
28.04.2012, 13:19
Mutlaka almamiz gereken bir mac.Futbolcular insallah bunun farkindadir.Eziksaray degil mi sozlesmesi biten her futbolcuya ayartmaya calisan.Bunlarin yaninda fener harbi delikanli kalir.

zarge
28.04.2012, 13:19
Bugun Sosyal Medya da Gördüklerimden Sonra Galatasarayı Yenmenin Falan Anlamı Yok.

Ayrıca Facebookda Resmi Sitemizin GS Forması İle Gelmeyin Konusu Alay Olmuş.

bu açıklamayı bizimkiler nasıl yapmış anlamıyorum.

resmi sitede hala duruyor.

sessizkral_1
28.04.2012, 13:21
Umarım şenol hoca adrianla başlamak gibi bir hata yapmaz

kesinlikle Alanzinho ile başlamalıyız

Jester
28.04.2012, 13:22
Maçın kilidi ilk onbirde Adrian'ın oynaması ve Burak'ın oynamamasıdır.

Kader KORELİ
28.04.2012, 13:24
bu açıklamayı bizimkiler nasıl yapmış anlamıyorum.

resmi sitede hala duruyor.

'Ayrıca stadyuma Galatasaray formasıyla gelen taraftarlar güvenlik gerekçesiyle içeriye alınmayacaklar.' yazılı..

Söylenmek istenense: 'Ayrıca stadyuma Galatasaray formasıyla gelen Galatasaray taraftarları güvenlik gerekçesiyle içeriye alınmayacaklar.'

Artık kime yazdırıyorsalar bu yazıları.. Bu tür hatalar yapmayacak birine yazdırmaları gerekir, basit gözükse de sorumluluk isteyen bir görev. Daha önce de olmuştu bu tarz hatalar.

sessizkral_1
28.04.2012, 13:28
son dakika

tahmin kurulu emre belezoğluna idare tedbir kararı uygulanmasına kara verdi

bu ne demek arkadaşlar ?

Murathan
28.04.2012, 13:29
Orta sahada hep rakipler üstün. Adrian ile rakibi bozma sansimiz yok. Serkan orta sahada en azindan pres yapar, rakibi bozar. Rakibe orta sahada üstünlügü vermedigin sürece pozisyon verme ihtimalin düsük.

Bundn nönceki iki maca bakalim mesela..

Fenerbahce Mehmet-Emre-Baroni ile oynarken, biz Zokora-Colman ikilisi ile oynadik...3'e 2..

Besiktas Necip(Veli)-Ernst-Fernandes ile oynarken, biz yine Zokora-Colman ikilisi ile oynadik...3'e 2...

Fener maci malum, Besiktas macina gelince...Orta sahada bize üstünlük kurdular, net pozisyonlari vardi. Bir top direkten, bir top cizgiden cikti. Bizde tartismali bir golle kazandik maci, üstelik Besiktas'in maddi anlamda ciddi sorunlari var. Sahadaki cogu Futbolcusu parasini kac aydir alamiyor. Böyle bir takima o kadar pozisyon verdik ve zar zor kazandik. Her macta bu kadar sansli olamayiz.

Demem o ki; Serkan veya Aykut benim icin farketmez. Orta sahada rakipe üstünlügü verme! Hele bu tür maclarda.

;)

Haklısın fakat şuan ki takıma göre haklısın.
Topu önde oynayabilsek bunların hiçbirine gerek kalmayacak ama onu da beceremiyoruz. :(

Oğuzhan
28.04.2012, 13:33
Emre iti oynayamayacak bu hafta da. Süper oldu.

el fanatico
28.04.2012, 13:41
halil santrafor oynadığında daha verimli oluyor. gol ve goller bekliyorum bu maçta. burak oynayacak mı? inşallah oynar. oynaycaksa halil ile ikili forvet oynamalıyız. daha çok pozisyona giriyoruz böyle.

fanatikdevri
28.04.2012, 13:43
son sayfaların durumu nedir abi ya?bir futbol takımının düşeceği en rezil durumlara düşürmüşsün,en son namusun da feragat ettirmişsin ve bu adamların laflarını kaale alıp,bir şeylerin ispatına girilmiş.şaka gibi.

ensar_61
28.04.2012, 13:43
Kim şampiyon olursa olsun diyen arkadaşlar çok merak ediyorum acaba fenerbahçe şampiyon olup işte biz geçen sene de böyle şampiyon olmuştuk şike yok tertemiziz deyince ne yapacaklar?Galatasarayı zerre kadar sevmem ama fenerbahçeye de böyle bir fırsatın verilmesini istemiyorum.

el fanatico
28.04.2012, 13:53
yeneceğiz Allah'ın izniyle.

Fatih ÇOLAK
28.04.2012, 13:54
Maçın kilidi ilk onbirde Adrian'ın oynaması ve Burak'ın oynamamasıdır.

Adrian'ın oynamasının yanında Alan da oynarsa o kilit nokta kaybolur diye düşünüyorum...

SEDAT
28.04.2012, 13:55
Arkadaşlar bazı düşünceleriniz sizde kalsın mümkünse. Trabzonspor her zaman önüne bakmıştır ve her zaman da bu böyle olucaktır. Kimsenin ne yaptığı bizi ilgilendirmez...

SEDAT
28.04.2012, 13:56
* Allah'ın izniyle galibiyet bekliyorum bu maçtan...

Sercan Keleş
28.04.2012, 13:57
Başarılar :) Trabzonsporum.

Bud Spencer
28.04.2012, 13:57
insallah kazanacagiz
takim cok kötü ama futbolcu-ayartma-kulübüyle daha hesabimiz var

ensar_61
28.04.2012, 14:02
Amacınız nedir insanları soğutmaya mı çalışıyosunuz bu siteden?

SEDAT
28.04.2012, 14:03
Uyarı !

Burada ki çoğu kimseye ne akıl verecek yaştayım, nede böyle bir yetkinliğim var fakat;

Bazı değişmez şeyler vardır, Biz Trabzonsporluyuz, Şu kavramı eğer halen daha anlayamadıysak, bir oturalım düşünelim, açalım okuyalım. Şu yer yüzünde Trabzonspor'un yenilgisini isteyecek bir Trabzonspor'lu olmamalı, Bakın bırakın galatasarayı, fenerbahçeyi, beşiktaşı, çok mübala bir şekilde bir örnek vermek istiyorum eğer kazandığımızda pkkspor diye bir takım bile şampiyon olacaksa bile biz yine kazanmalıyız, Trabzonspor bizim yenilmez kahramanımızdır, kişi,kurum,olay,durum farketmez.

Forumlarımızda ki bur hepimizin forumu bu aile ortamında "Yenilelim" diyen bir mesajı barındırmayacağız. Her görüşe saygımız var, her eleştiriye boynumuz kıldan ince, konuşalım tartışalım fakat "Trabzonspor Yenilsin" diyen bir kişinin şapkasını çıkarıp önüne koyup bir düşünmesi gerek ben nerede yanlış yapıyorumda kendi takımımı hor görecek konuma geldim, acaba benim temelimde eksiklik mi var diye bir düşünmeli.

Bu tür sorunlar ne yazık ki galatasaray maçları öncesi çıkıyor, sizde geniş olarak düşünmenizi, Trabzonspor olgusunun ne kadar yüce bir olgu olduğunu kavrayabilmenizi rica ediyorum. Bakın kesinlikle dışlamıyorum, malesef ki malesef utanarak söylüyorum aramızda galatasaraya sempatisi olan kişiler var, vardılar ama biz istiyoruz ki var olmasınlar, biz sivas şehri değiliz biz Trabzonsporuz, galatasarayda spor faaliyeti olarak en büyük düşmanımızdır. Bu olguları tekrar tekrar sorgulayıp düşünmenizi öneririm.

.................................................. .................................................. .................................................. ..............

Koray
28.04.2012, 14:11
Şu resmi site'de duyurularla sorumlu geri zekalının Başkan'ı kim.

Süzme geri zekalı hemde süzme.

el fanatico
28.04.2012, 14:12
hepsini yeneceğiz Allah'ın izniyle. Biz Trabzonspor'uz. Başka söze gerek yok...

Mehmet Cihan Kocaman
son dakika

tahmin kurulu emre belezoğluna idare tedbir kararı uygulanmasına kara verdi

bu ne demek arkadaşlar ?

Emre bu tedbir kararı kalkana kadar futbol oynayamayacak demek.

SEDAT

* Hiç sorma, böyle bir açıklama olabilir mi ? Kimlere kaldık...

Cihat K
28.04.2012, 14:13
Uyarı !

kesinlikle biz TRABZONSPORuz bizim için gs,fb,bjk farketmez.Bunların birbirinden farkı yok.bu maçı yenilelim diyenlerin TRABZONSPORLULUĞUNDAN şüphe ederim.her zaman her yerde anti istanbul.

Fatih Kuloğlu
28.04.2012, 14:15
#HaydiHayirliYatislarTrabzonspor diyenlere #yatanlarmetriste diyoruz ! destek oluun

Thug!
28.04.2012, 14:30
Burak yoksa SIkIntIlI olacaktir mac.

esra61
28.04.2012, 14:32
kimin şampiyon olucağı bizi ilgilendirmez ilgilendirmemeli de....bu maçı ve diğer tüm mçları KAZANMALIYIZ.....

kamaleyte
28.04.2012, 14:32
#HaydiHayirliYatislarTrabzonspor diyenlere #yatanlarmetriste diyoruz ! destek oluun
Geçen sezon gs maçından öncede aynı şeyleri çıkarmışlardı.Amaç gs yi gaza getirmekti.Şimdi bize aynısını yapacaklar akıllarınca.lan kuş beyinliler biz yeneceksek de sizin gazınızla değil Trabzonspor olduğumuz için yeneceğiz.

-Samet
28.04.2012, 14:33
Kim şampiyon olursa olsun bizi bağlamaz çıkıp tüm maçları kazanmak için oymamalıyız.

kürşat61
28.04.2012, 14:35
Adrian bizi o kadar alıştırdı ki, ondan bizi çıldırtacak bir hareket bekliyorum bu maç. Kafa olarak bitirdi bizi yani bu hareketleri bizi motive etmeye başladı artık.

Fatih ÇOLAK
28.04.2012, 14:39
Maça çıkması beklenen kadro:

http://www.footballuser.com/formations/2012/04/391016_Trabzonspor.jpg

Kamil Çakmak
28.04.2012, 14:41
kimin şampiyon olduğu bizi ilgilendirmiyor tabiki. biz çıkarız adam gibi oynarız. yeneriz yeniliriz ama adımıza leke sürecek iş yapmayız.

Gs fb den çok iyi mide gs ye sıcak bakacağız ki biz.

Şu an şampiyonluk mücadelesi veriyorsalar, bu bizden çaldıkları futbolcular sayesindedir.

Benim açımdan fb maçından daha önemli bir maç bu o kadar.

bdrmv08
28.04.2012, 14:50
Kulüpten yapılan açıklamayı istedikleri yere çekiyorlar. İstedikleri yere çekecek şekilde açıklama yapmış her kimse. GS taraftarının stada sokulmayacağını yazmak istemiş ama öyle bir dil kullanmış ki art niyetli şerefsizler her yere çekebiliyor.

~UniCef~
28.04.2012, 14:51

ulan Koray

sabah sabah güldürdün :) Insallah bugün hepimiz hep beraber güleriz :)

.....
28.04.2012, 14:57
Adrian'la başlamalıyız. Burak yedekte dursun halil oynar.

Samet GÜVEN
28.04.2012, 14:59
Burak yoksa SIkIntIlI olacaktir mac.

biraz aksini düşünüyorum. burak varken ilerde baskı olmadığı için çok gömülüyoruz, iş sadece kontraya, burak a atılan ara ve uzun toplara kalıyor.

ama Halil le (diri iken) daha iyi ilerde kalıyoruz, top tutuyoruz. volkan,olcan biraz canlı olursa güzel bir maç olur bizim için.

Gizli Forvet
28.04.2012, 15:01
bordo mavinin gücüne inaniyoruz..su resmi sitedeki aciklamayla ilgili tepkilerimizi lütfen organize edin...ayriyetten benim mi haberim yok twittter ortaminda biz neden cok hizli organize olamiyoruz..lütfen renkdaslarim bir yol gösterin...

Mert Pasa
28.04.2012, 15:10
Attigimiz her gol Selcuk Inana,aykut Kocamana Egemen Korkmaza Febeli avukatlara Ergun Gursoya Senol Gunese taciz yapan Inonudeki hafif kadina,hatirladigimiz hatirlamadigimiz butun Istanbullulara gelsin

r9emre
28.04.2012, 15:14
Resmi sitede hangi açıklama milleti kızdırdı bu kadar? Ben hani kızılacak bir şey göremedim ya da bahsedilen yazıyı bulamadım.

Bud Spencer
28.04.2012, 15:16
Resmi sitede hangi açıklama milleti kızdırdı bu kadar? Ben hani kızılacak bir şey göremedim ya da bahsedilen yazıyı bulamadım.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/sari-kirmizi-formaya-mac-yasagiSXHBQ277839SXQ

r9emre
28.04.2012, 15:19
Niye böyle bir açıklamaya gerek duyuldu? Yani Fenerbahçe'yle maç oynansa nasıl olsa Trabzon'da hiç Fb'li olamaz ama Gs'li vardır onlara özel bir duyuru yapalım olayı mı? İnanılmaz gerizekalıca bir açıklama bu. Sonuçta Ktü'de okuyan bir çok Fb'li bayanda vardır onlara yasak yok o zaman Fb formasıyla girebilirler öyle bir anlam da çıkarabilirim ben bundan. :D

r9emre
28.04.2012, 15:24
Adrian'ın 43. maçında golü var renktaşlar yazın bir kenara içime doğdu tam şu an. ççç

FC-ST-PAULI-61
28.04.2012, 15:31
Adrian'ın 43. maçında golü var renktaşlar yazın bir kenara içime doğdu tam şu an. ççç
Adrian ve Gol :D:D:D

Ilelioglu
28.04.2012, 15:44
http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/sari-kirmizi-formaya-mac-yasagiSXHBQ277839SXQ

Güzel yapmislar..:alkış: Iceri almamak bir yana birde bir güzel döveceksin, ne olursa olsun 3 eziklerin birbirinden bir farki yoktur, birine kizip digerine yakinlasmak adiliktir.

Ilelioglu
28.04.2012, 15:47
Futbolculardan tek istegim macin basindan sonuna kadar kossunlar, pres yapsinlar. Sadece bunu yapsalar bile bu macta 1 puan garanti. 3 puan ise atacagimiz gol veya gollere bakar. Hayden...!

U.Sadıkoğlu
28.04.2012, 15:49
Yenilelim gibi yavşakça düşüncesi olan arkadaşlar siktir olup gitsinler sabahtan beridir okuduğum yorumlar yüzünden sinir krizleri geçiriyorum sizler nasıl Trabzonspor'lusunuz lan !

arminas61
28.04.2012, 15:50
burak yılmaz akşam yok (http://www.guncel61.com/genel/burak-yilmaz-18de-yok.html)

POYRAZ
28.04.2012, 15:53
Haydi Trabzonum vur Gs'ye.

cerasus
28.04.2012, 16:12
Kadin ve cocuk taraftarlarimiz bugün bizi yine mutlu edecek sekilde destek vereceklerine inancim tam.

Bu yüzden maci alacagimizi düsünüyorum. Maci alip almayacagimiz aslinda bunun ilgili pek orantili degil ancak bugün böyle hissediyorum.

Hasan YAYLI
28.04.2012, 16:26

Bence bu açıklama Fb kesiminin maç bitiminde olası yatış muhabbetlerine engel olmak...Şimdi hasbel kader yenilsek ve orada arkadaş olan 2 ayrı takımın taraftarı bayan poz verseler,bu foto dillerinden düşmez asla...

Maçın anlamını farklı yerlere çekebilirler,Trabzonda özellikle bayanlar tarafından sevilen bir takım,en azından diğerlerine nazaran nadir de olsa bu durum gerçek...

Maça gelirsek önce gs yi yenicez,fb nin yatış muhabbetlerini bir taraflarına yollucaz...sonrada 5 mayısta fb yi yenip o güne kadar da oluşturulacak geçen senenin veya kupanın diyeti için yatacak ts diyecek olan gs taraflarının ağzının payını vereceğiz.....

Böyle alçakca bir iftiraya malzeme edemez kimse bizi....Anlamadılar ama anlayacaklar tekrardan...

KÖKSAL AYDIN
28.04.2012, 16:32
Burak nasıl yok ya.

Allah sizin...

Yine fb ye koz verdiniz

Şentürk
28.04.2012, 16:36
Burak nasıl yok ya.

Allah sizin...

Yine fb ye koz verdiniz

neye koz verdik? Aynı Burak gsye tek golümüzü atan değil mi? aynı Burak bjk maçınada çıkmayacak denmedimi?
Fb için farketmeyecekti Burak oynasa başkasına sarıp yatış muhabbetlerine gireceklerdi, her sene aynı muhabbet baydı artıkk

Eren Karaahmetoğlu
28.04.2012, 16:40
Burak takımla birlikte 2 gün çalışabildi. Sis yüzünden Trabzon'a geç döndü. Oynaması beklenmiyordu zaten. Hafta içi oynar, yine golünü atar Arena'da. Merak etmeyin.

hüseyin1975
28.04.2012, 16:57
Burak Aga bu arada Kadroya alinmamis, neymis riske edilmiyecekmis.
Yahu Maske ile oynayan onca Futbolcu var Dünyada!
Seneye selcuk picinin yanina giderse hergün bela okuyacagim!

hüseyin1975
28.04.2012, 16:58
Burak takımla birlikte 2 gün çalışabildi. Sis yüzünden Trabzon'a geç döndü. Oynaması beklenmiyordu zaten. Hafta içi oynar, yine golünü atar Arena'da. Merak etmeyin.
Ne isi vardi Istanbulda?
Sezon bitti tatilemi girdik?

Aleyna Yemenici
28.04.2012, 16:58
Burak'ın olmaması beni zerre üzmedi,adam antreman bile yapamamış oynasa anca yedek kulübe direği kadar iş görebilirdi

Oruç
28.04.2012, 17:00
Burak'ın ne şartlarda oynadığını herkes biliyor. Başka yerlerden vurmaya çalışın.

Hem sevinmeniz lazim Burak yok diye.

Sezon boyunca söveceksiniz, oynamayınca yine söveceksiniz. Ne güzel iş...

Cafer Bulur
28.04.2012, 17:03
Burak'ın ne şartlarda oynadığını herkes biliyor. Başka yerlerden vurmaya çalışın.

Bence burak in olmayisi bizim icin bir dezavantaj degil.

Tam bir takim oyunuyla burak in eksikligi hissedilmez.

Aleyna Yemenici
28.04.2012, 17:04

Kesinlikle. Gol atınca 'Bitanesin Burak' gol kaçırınca 'Hay ben senin.. '

Tolga Kurt
28.04.2012, 17:08
Ne isi vardi Istanbulda?

Burnu kırıktı ameliyat oldu

Eren Karaahmetoğlu
Ne isi vardi Istanbulda?

Abi yalvarıyorum araştırın. Araştırmadan yargılamayın. Fenerli gibi davranıyor herkes kusura bakmayın ama. Burak normalde 2-0 yenildiğimiz Fener maçının ertesi günü İstanbul'da Nike'in Patlayıcı Güç denen olayının tanıtımını yapacaktı. Reklam yani. Ancak burnu kırılınca ertelendi ve Beşiktaş maçından sonra gitti tanıtıma. Sis olunca da uçuşlar iptal oldu ve Trabzon'a geç dönebildi. Olay bundan ibaret. Amma büyüdü şu olay yemin ediyorum anlamıyorum.

Bud Spencer
gs maci öncesi gs futbolculariyla bos vaktini gecirmesi yanlis
bu kritik haftalarda istanbula gidip reklam filmi cevirmek yine yanlis

Aleyna Yemenici
28.04.2012, 17:13
şu maçta Selçuğu tutsak yenme ihtimalimiz çok yüksek,bir de maça Sabri girse.. :D

Sefa
28.04.2012, 17:15
şu maçta Selçuğu tutsak yenme ihtimalimiz çok yüksek,bir de maça Sabri girse.. :D

Selçuk Zokora'yı tutsun.. ;)

pReN@_61
28.04.2012, 17:18
Trabzonspor takımı her maça kazanmak için çıkar.

Başarılar takımımıza...

Oruç
28.04.2012, 17:19
gs maci öncesi gs futbolculariyla bos vaktini gecirmesi yanlis
bu kritik haftalarda istanbula gidip reklam filmi cevirmek yine yanlis

Bu tür çalışmalar çok önceden planlanıyor. Koskoca Nike'den bahsediyoruz. Şikayetinizi Nike'a iletebilirsiniz.

sirkan
28.04.2012, 17:20
Buraksiz daha iyi oynuyoruz....

Sefa
28.04.2012, 17:21
Burak'ın oynayacağını bir ben mi düşünüyorum acaba ?

Ömer Sak
28.04.2012, 17:22
Burak'ın oynayacağını bir ben mi düşünüyorum acaba ?

18 kisilik kadroda yok ( Ligtv )

Bud Spencer
28.04.2012, 17:23
Bu tür çalışmalar çok önceden planlanıyor. Koskoca Nike'den bahsediyoruz. Şikayetinizi Nike'a iletebilirsiniz.

peki gs´li oyuncularla mac öncesi IKI kere bulusup vakit gecirmesini kime sikayet edecegim?

sakaryalı54
28.04.2012, 17:23
yoksa burağıdamı gsye kaptırdık

C.Altuntaş
28.04.2012, 17:24
burak yok anladık da takım sahaya 10 kısı mı cıkacak yapmayın allahınıza ya kendı topcunuzu baskaları degılde kendınız degeersızlestırıyorsunuz yapmayın

Koray
28.04.2012, 17:25
Herşey normal arkadaşlar herşey.

Antalya'ya kupada eleniriz futbolcular 1 gün sonra teknelerde alem yapar normal.

Burak gs maçından önce gsli futbolcularla yemek yer normal.

Bi biz anormaliz anasını satayım.

Bud Spencer

5milyonluk madde yurt ici gecerli degil
gs´ye gidemez

AMA yinede kritik mac öncesi rakip takimin futbolculariyla bulusmasi dogru degil

sirkan
peki gs´li oyuncularla mac öncesi IKI kere bulusup vakit gecirmesini kime sikayet edecegim?

Boş zamaninda kiminlen ve nerede gecirecegini sanami sormasini beklerdin..?
Eski arkadaslariylan bulusmasi normal degilmi???

FC-ST-PAULI-61
28.04.2012, 17:26
Nerden cikariyorsunuz anlamak mümkün degil.
Bjkye karsida oynamadi.....

Burak 27 Yasinda giderse Avrupaya gider!

sakaryalı54

yoksa sen hala burağın bizde kalacağınımı düşünüyorsun ;) giden gitti bile hayırlısı olsun

Bud Spencer
Herşey normal arkadaşlar herşey.

Antalya'ya kupada eleniriz futbolcular 1 gün sonra teknelerde alem yapar normal.

Burak gs maçından önce gsli futbolcularla yemek yer normal.

Bi biz anormaliz anasını satayım.

:alkış::alkış::alkış:----

ibrahim
Selçuk Zokora'yı tutsun.. ;)
Tutacak!! :):)

sakaryalı54
28.04.2012, 17:27
Nerden cikariyorsunuz anlamak mümkün degil.
Bjkye karsida oynamadi.....

Burak 27 Yasinda giderse Avrupaya gider!

hakan şükürün bir yakını sakaryada komşumuz 2 gün önce bir duyum almış 2 hafta sonra açıklanır

Bud Spencer
28.04.2012, 17:27
Boş zamaninda kiminlen ve nerede gecirecegini sanami sormasini beklerdin..?
Eski arkadaslariylan bulusmasi normal degilmi???

burak usagim olmadigi icin bana soracak hali yoktu, haklisin

ama gs maci öncesi gs futbolculariyla bulusmasi dogru degil

FC-ST-PAULI-61
28.04.2012, 17:29
hakan şükürün bir yakını sakaryada komşumuz 2 gün önce bir duyum almış 2 hafta sonra açıklanır
Tamam görürüz ben burdayim.

Fatih ÇOLAK
28.04.2012, 17:31
Arkadaş yazınca kötü oluyoruz sonra...

Burak'ın yaptığı yanlıştır, sanki bilmiyoruz medyanın ne mal olduğunu, madem oynamayacaksın Burak, bu hafta onlarla yemek yemeyeceksin, git haftaya ye ama şu maçtan önce neden, hem de 2 farklı tayfayla GS'lilerle görüşürsün...

titanic
28.04.2012, 17:31
SElçuk u ıhanetı bıze dokunduğu kadar dokunmamaıs belliki burak a, formasını gıydığı takımının taraftarının hisleriyle ters bır adamdan kurtarıcı olmasını beklıyorsak vay halimize, ya huyundan ya suyundan derler ya, burak ta o yolun yolcusu

hyasin61
28.04.2012, 17:33
Burak gitmez Türkiye'de bir yere boşuna germeyin ortamı ,gideceği varsa yurt dısına gıder

Tayfun Aydın
28.04.2012, 17:34

Valla oynamasın bence de artık hatta kalan son 4 maçta da oynamasın kafa olarak Trabzon u bitirdi.Hatta bizde kafamızda Burak ı bitirdik. Burak zirve yaptı zirvedeyeken de satıp para kazanmak lazım. Seneye de takım oyunu oynamamız lazım.

sirkan
28.04.2012, 17:34

O konuyu gs futbolculari degilde eski arkadaşlari olarak diye görsek hem Trabzonspor ve Burak icin iyi olmazmi..?
Bana göre Burak Trabzonda misyonunu tamamlamiştır..
Bundan sonra burak Trabzonda hep eleştirilir...

sirkan
28.04.2012, 17:36
Burak gitmez Türkiye'de bir yere boşuna germeyin ortamı ,gideceği varsa yurt dısına gıder

Burak avrupada top oynayamaz... Ayni Umut gibi yedek kaldir sadece...

Oruç
28.04.2012, 17:37
yoksa sen hala burağın bizde kalacağınımı düşünüyorsun ;) giden gitti bile hayırlısı olsun

Burak Yılmaz başlığında bu sorunun cevabı mevcut. Zahmet edip bakarsanız kimin neyi düşündüğünü görürsünüz.

Futbolcuların bu işi para kazanmak için yaptığını unutup kendimiz gibi sanmak en büyük sorun.

Hatice Aslan
28.04.2012, 17:41
Trabzonspor Gazetesi
YOL TARAFI KALE ARKASI İNŞALLAH BİR AKSİLİK ÇIKMAZSA ''KAREOGRAFİ '' OLARAK İNŞALLAH TERSLİK OLMAZ.. GERÇİ TÜM İZİNLERİ ALDIK AMA HADİ HAYIRLISI.. ARKADAŞLARIMIZA GÜVENİYORUMM...!

'' ŞİKE DEĞİL ALIN TERİ ''
Beğen · · Paylaş · 243 · 4 dakika önce ·

ylmzince
28.04.2012, 17:45
selçuk inan engin ceyhun ...

umarım yeneriz de yusuf yusufun ne olduğunu anlarsınız

haydi fırtına

Soner Albayrak
28.04.2012, 17:47
bugün moralim fena halde bozuk ne olursun Trabzonum bari sen mutlu et beni bu akşam

must61
28.04.2012, 17:47
Adam istediği maç öncesi istediği kişiyle buluşur buna kimse karışamaz tabiki fakat bu davranışları onun değerini , takıma
ve taraftara saygısının ne kadar olduğunu gösterir.

32 gol atan bir oyuncu sezon sonu takımdan ayrılacak ve ben hiç üzülmeyeceğim.

Bonservisini ucuza kaptırmadığımız sürece Burak Yılmaz'ın takımdan ayrılması hayal kırıklığı yaratmayacaktır muhtemelen hiçkimsede.

Hatice Aslan
28.04.2012, 17:49
Forvette Halil'mi olacak arkadaşlar?

Bordo_MaviM_61
28.04.2012, 17:50
Adam istediği maç öncesi istediği kişiyle buluşur buna kimse karışamaz tabiki fakat bu davranışları onun değerini , takıma
ve taraftara saygısının ne kadar olduğunu gösterir.

32 gol atan bir oyuncu sezon sonu takımdan ayrılacak ve ben hiç üzülmeyeceğim.

Bonservisini ucuza kaptırmadığımız sürece Burak Yılmaz'ın takımdan ayrılması hayal kırıklığı yaratmayacaktır muhtemelen hiçkimsede.

Selçuk fb ye gitseydi ve bir fb maçı öncesi fbli topçular ve selçukla bir yemekte görüntülenseydi Burak acaba buna normal der miydiniz arkadaşlar?

ylmzince
28.04.2012, 17:50
gelecek senenin trabzonun da burak yılmaz olmayacağına göre bu maç önemli kriter gelecek için

sen sahaya çık elinden geleni yap kim şampiyon olursa olsun fırtına

fener kadar gs da nefret ettim bu sene

bordo08
28.04.2012, 17:51
3.Sıradaki yerimizi pekiştirmek istiyorsak bu maçı kazanmak zorundayız... Gene başlamışlar trabzonspor gs ye yatar maçı verir diye iğrenç iğrenç konuşmaya.. En az şikeciler kadar nefret ediyorum bunlardan oyuncularımızın aklını karıştırıp bizi bu duruma getirenlerden biride gs başkası değil.. Arkasına bile bakmadan kaçan yalancı selçuğu şenol hocaya her türlü artistliği yapıp terimin ayaklarını öpen çakma trabzonlu engini sevindirtmeyelim avni akerde... Kimin şampiyon olduğu zerre umrumda değil..

titanic
28.04.2012, 17:53
Burak takımdan gittiyse bir an önce açıklanmalı,taraftar da dahil hiç kimsenin üzülüp moral bozacağını zannetmıyorum.

hyasin61
28.04.2012, 17:55
Burak riske edilmemek için oynatılmıyor ,kim çıkardı bu gs ısını ya ,adamın selcuk ıle gorusmesı son derece normal ,adam her durumda kardesım dıyor selcuk ıcın..

hyasin61
28.04.2012, 17:56
tolga-celutska-gıray-mustafa-cehc-colman -zokara-serkan -adrıan -olcan -halıl

Sefa
28.04.2012, 17:56
Serkan 11'de sağ açık, Volkan Şen yedek..

:alkış:

SAFA
28.04.2012, 17:57
Hoca ortasahayı almak istiyor .

hyasin61
28.04.2012, 17:58
Volkan Şen ile baslardım ben olsam sonucta onlar ustumuze gelıcek

olcay_61
Serkan 11'de sağ açık, Volkan Şen yedek..

:alkış:
halil olmasaydı forvette bile oynardı serkan :) hoca vazgeçemiyor!!!

bordo08
Ş.ligi formatı biraz korkak bir 11 olmuş sanki.. Arenada oynadığımız maçta volkan olcan adrian üçlüsü gayet uyumlu oynamıştı oysaki..

güneyli
Birader adamın burnu 2 senede 2 defa kırıldı..Maçta ne yapacaktı..Hepimizi verem edecekti..Sağlam bir burak her halukarda çıkar oynardı..belli ki kendini hazır hissetmiyor..Olmadığınada sevindim...Sivilceden kanser teşhisini çıkarıyoruz ya..Helal olsun bize..

Hatice Aslan
28.04.2012, 17:59
tolga-celutska-gıray-mustafa-cehc-colman -zokara-serkan -adrıan -olcan -halıl

Koçum Halil Muslera'yıda çalımlayıp gol atarsın inşallah :cool:

@güneyli
Renkdaşım Giray hala burnu kırık oynuyor bilmem farkında mısınız? :)

Koray
28.04.2012, 18:01
Şenol Hoca Volkan'ın geçen haftaki hareketinden dolayı kendisini yedek bırakmak için elinden geleni yapmış Serkan'ı CL maçlarında olduğu gibi sağ açıkta oynatarak, canı sağolsun.

altinkaya08
28.04.2012, 18:03
Şenol Hoca Volkan'ın geçen haftaki hareketinden dolayı kendisini yedek bırakmak için elinden geleni yapmış Serkan'ı CL maçlarında olduğu gibi sağ açıkta oynatarak, canı sağolsun.

Bence çok iyi olmuş serkanın ortasahadaki dinamizm ve baskısına ihtiyacımız var ki şenol hoca çok iyi akıl etmiş bence.

Fatih ÇOLAK
28.04.2012, 18:03
Serkan'ın orta sahada olmasına ne gerek var yahu?

Resmen 2 ön libero, 2 orta saha gibi bir şey olmuş, Henriqe'nin günahı ne?

Özge
28.04.2012, 18:04
Volkan'ın kesik yemesi olmadı .

Nihat Günay
28.04.2012, 18:04
Trabzonspor ile Manisaspor, Selçuk İnan ve Burak Yılmaz için 3,5 milyon € parada anlaşır.

Burak, Trabzonspor'a gelmek istemez ve Fener'e gider. Bunun üzerine miktar azaltılarak sadece Selçuk alınır.

Burak yerine 6 milyon € verilerek Gökhan Ünal alınır.

1,5 yıl sonra Gökhan Ünal Fener'e verilir. Karşılığında Burak ve 3,5 milyon € alınır.

Yeni sezonda yönetimin en doğru hareketi;

3'e 5'e bakmadan Burak Yılmaz'ı satmak olacaktır.

hyasin61
28.04.2012, 18:05

Geçen bir arkadas yazmıstı buraya ,tevez bırseyler yaptı hocası sans verdı affettıler,rıera -melo kavga ettı gonderılırler derken affedıldıler ,bizde boyle kaybederiz

memozcan
28.04.2012, 18:05
elimizdeki topçuyu tu kaka yapma konusunda dünyada açık ara lider takım bizizdir heralde, bu akşam da volkanı harcamış hoca.. adam oyundan çıkarken gülücükler saçsa adrian, alanzinho gibi baştacı olurdu, ne yaptı volkan şen soyunma odasında adam mı tekmeledi, maalesef şenol hoca adaletin terazisini artık kaçırır oldu...

Deniz Tosunoğlu
28.04.2012, 18:06
Cok heyecanliyim. Iddaaya girdim arkadasla. Biz yenersek onun en buyuk TRABZONSPOR yazmasi gerekiyor. gs yenerse face'ten ''en buyuk galatasaray'' yazmam gerekiyor. Insallah yeneriz.

Oğuzhan
28.04.2012, 18:06
halil olmasaydı forvette bile oynardı serkan :) hoca vazgeçemiyor!!!

Çünkü takımda koşup mücadele eden yegane adam.