PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 2. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Sefa
08.04.2012, 13:29
Trabzonspor - Beşiktaş

.
.

Hürgün Aygün
12.04.2012, 19:44
SON DAKIKA - Besiktasli Hugo Almeida'ya PFDK tarafindan 3 mac ceza verildi.
Bizim maçta yok Almeida...

DeAgLeMaNyAq
12.04.2012, 22:16
Aslında genel performansta Pektemek daha tehlikeli ama Almeida'nın da hava hakimiyeti çok iyi...

.....
12.04.2012, 22:21
İyidir iyi. Bu maçı zaten kesinlikle kazanmalıyız.

DeAgLeMaNyAq
16.04.2012, 01:58
Zokora için maça siyah (gold) formayla çıkılma kampanyası falan başlatılmış ama rakip BJK olduğu için siyah formayı zor görüyorum. Tabii onlar beyaz forma giymeyi kabul ederse olabilir...

AYYILDIZ
16.04.2012, 11:59
Kazanmamiz ve moral bulmamiz lazim.

Berat Akçay
16.04.2012, 12:10
Zor maç .

Batuhan
16.04.2012, 18:01
Pazar günü 16:00'ya alındığı söylentileri var.

Sibel
16.04.2012, 18:02
Bu haber doğru mudur acaba?

TSelif
16.04.2012, 18:14
Burdaki ilk maçı gs maçı biliyordum :S

DeAgLeMaNyAq
16.04.2012, 19:39
BJK az dinleniyorum diye itiraz ettiyse böyle bir şey olabilir. Diğer maçla aynı şehirde oynanmadığı için bir sıkıntı olmaz ama Digitürk'ün prime time varken buna müsade etmesini pek beklemiyorum...

TSelif
16.04.2012, 21:28
Net bir bilgi yok sanırım .

Oğuzhan
16.04.2012, 21:51
Hilbert de yok bizim maçta iyi oldu :)

Fatih ÇOLAK
16.04.2012, 21:53
Top bir o kalede, bir bu kalede geçer maç, zevkli maç olur :)

Sefa
16.04.2012, 22:01
İki takım da çıkmasın sahaya bu lanet düzen ve hakemlere iyi bir ders olur..

cakalkerem
16.04.2012, 22:12
yenerler bizi ne olacak

Yaşar
16.04.2012, 22:16
Kardeş kardeş, dostluk havasında geçmesi beklenen önemsiz bir maç.

ThePatriot61
16.04.2012, 22:25
Bu maci da alamazsak futbolcular denize atsinlar kendilerini.

DeAgLeMaNyAq
16.04.2012, 22:48
sekiztas top falan oynamıyo bunları ezer geceriz burada..

Biz de olağanüstü top oynuyoruz ya zaten. Son galibiyetimizi 35 gün önce almışız...

pReN@_61
17.04.2012, 00:56
Zevksiz bir maç bizi bekliyor gibi..

Trabzonspor 61
17.04.2012, 01:21
İki takım da çıkmasın sahaya bu lanet düzen ve hakemlere iyi bir ders olur..

Bu lanet düzenin en önemli mihenk taşlarından bir tanesi de bjk'dir. Adamlar şike yaptılar geçen sene. Yöneticileri, teknik direktörleri hapis yattı. Utanmadan da bu sene ligde top oynuyorlar. Nasıl bizle bir tutuyorsun bu şaklabanları, köpekleri?

FC-ST-PAULI-61
17.04.2012, 01:24
Nasil önemsiz Ücüncü olmaliyiz.Dördüncü olupta besinciyle daha Mac mi yapacak bu kalitesiz Kadro?
Ben cok önemsiyorum bu Maci.

Tayfun Aydın
17.04.2012, 01:43
Bu lanet düzenin en önemli mihenk taşlarından bir tanesi de bjk'dir. Adamlar şike yaptılar geçen sene. Yöneticileri, teknik direktörleri hapis yattı. Utanmadan da bu sene ligde top oynuyorlar. Nasıl bizle bir tutuyorsun bu şaklabanları, köpekleri?

En azından taraftarı kalkıp sokaklarda polisi taşlamadı.Gerçi bana hepsi aynı bugün kargalar geride kalmışlar 3 sene önce Kocaeli maçında hakemin hediyeleri gözümün önünde.

Vendetta
17.04.2012, 02:39
Zevkli bir maç olacağından hiç şüphe yok. Her iki takım da kapalı bir oyun tercih etmeyecektir. Takımımıza gönülden başarılar diliyorum.

Faik Yılmaz
17.04.2012, 08:30
Fener maçındaki rzaletten sonra hiç mübalağasız 5 tane bile atsak umrumda olmayacak bir maç.....

haritaci79
17.04.2012, 09:12
Beşiktaşı hakem doğradı zaten..Eee artık yenelim haaa

yılmaz08
17.04.2012, 09:17
Bu saatten sonr yensek ne olacakki 3.olmuşsun 4.olmuşsun ne fark edecek şerefsiz fenevi yenemedikten sonra, feneri iki maçtada yenseydilerde, BJK ve GS.ye yenilseydiler. bu sezon bize ezici bir üstünlük sağladılar bu saatten sonrada fazla birşey değişeceğini zannetmiyorum fazlaca bir iddiamız olmayınca futbolcular ve teknik direktörlerde biran önce bitsede tatile gitsek havasında oluyorlar

zafer6161
17.04.2012, 11:40
maç pazar günü saat 16 ya alındı haberiniz olsun

Trabzonspor 61
17.04.2012, 11:43
Çakacağız şikeci kargalara.

.....
17.04.2012, 12:31
Zokora için maça siyah (gold) formayla çıkılma kampanyası falan başlatılmış ama rakip BJK olduğu için siyah formayı zor görüyorum. Tabii onlar beyaz forma giymeyi kabul ederse olabilir...

Böyle bir şey gerçekten var mı ?

Keşke olsa süper fikir.

mahmuter61
17.04.2012, 12:34
Gazoz turnuvasında biz ve bjk figüran olarak oynatılıyor,lig tv para kazansın diye.rivrivbahçe ve gs yi dandinliyoruz.Bu saatten sonra Trabzonspor bütün maçlara yedek kadro ile çıksın ama rivrivbahçe maçına tam kadro.

.....
17.04.2012, 12:56
Bu maçta seyirci hiç mi olmayacak yoksa bayan ve çocuk taraftarımız izleyebilecek mi ?

Ömer_
17.04.2012, 12:59
Beşiktaşı yenip uefa kupasına katılmamız gerekiyor.Türkiyede nasıl olsa hakkımız verilmiyor.yen Beşiktaşı git uefaya!

.....
17.04.2012, 12:59
Beşiktaş'ta 3 Kadro Dışı!
17.04.2012 12:08 - İstanbul
Spor Toto Süper Final'e Galatasaray'a 2-0 yenilerek kötü başlayan Beşiktaş'ta, 3 futbolcu kadro dışı bırakıldı.
Beşiktaş'ta fazla forma şansı bulamayan isimlerden olan Brezilyalı defans Sidnei ile Portekizli oyuncular Alves ve Bebe'nin, 'özel hayatlarına dikkat etmemeleri'' nedeniyle, teknik heyet tarafından kadro dışı bırakıldığı öğrenildi.

3 futbolcunun da bundan böyle bir antrenör nezaretinde takımdan ayrı olarak çalışacağı bildirildi.

Sezon başında Benfica'dan kiralanan Sidnei, Süper Lig'de 8 maçta ilk 11'de forma giyerken rakip kalelere de 2 gol kaydetti. Brezilyalı stoper, ayrıca Ziraat Türkiye Kupası'nda da 1 maçta oynadı.

Manchester United'dan büyük ümitlerle transfer edilen Bebe ise sezon başında Portekiz Ümit Milli Takımı'nın Slovakya ile oynadığı hazırlık maçında sakatlandı çok uzun süre sahalardan uzak kaldı. enç Portekizli, siyah-beyazlı formayı Spor Toto Süper Lig'de sadece 3 kez giyebildi. Bu maçlarda oyuna sonradan dahil oldu. Bebe, ayrıca Galatasaray ile oynanan A2 maçında forma da giydi.

Bir diğer Portekizli Alves ise Atletico Madrid'in B takımından kadroya dahil edilen isimlerden. Julio Alves vatandaşı Bebe gibi ilk 11'de forma şansı bulamayanlardan. Genç oyuncu 3 Spor Toto Süper Lig maçında sonradan oyuna dahil oldu. Ayrıca Ziraat Türkiye Kupası maçında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a karşı da sonradan oyuna dahil oldu. Alves, 2 tane de A2 maçında forma giydi ve Bucaspor'a karşı 1 gol kaydetti.

Bebe ve Sidnei, siyah beyazlı takımda kiralık olarak forma giyerken; Alves'in bonservisi Beşiktaş'ta bulunuyor.

Kaynak AA

Trabzonspor 61
17.04.2012, 13:05
Bu maçta seyirci hiç mi olmayacak yoksa bayan ve çocuk taraftarımız izleyebilecek mi ?

Kadın ve çocuk seyirci olmayacak.

TSelif
17.04.2012, 13:07
Kadın ve çocuk seyirci olmayacak.

Kadın ve 16 yaş altı çocuk taraftar maçta olacak arkadaşlar.
Bu bilgileri nerden bulup yazıyorsunuz ?

.....
17.04.2012, 13:09

İnşAllah bayan ve çocuk taraftarımız olur.

Bu maçta ses olması lazım. Bayan taraftarımız iyi destekler takımı.

memoFli
17.04.2012, 13:15

Nasıl şikeyse bu arkadaş..şike yapan topçulardan biri gol atıyor.biri asist yapıyor.
maç penaltılara gidiyor..komik olmayın Allah aşkına yaa..fenerin menerin gazını almak için bizide bjkyide çektiler şike olayına.

sarpcore
17.04.2012, 13:17
herkes organize olsun.stadı bayanlar ve çoçuklarla dolduralım.boş kalmasın tribünler.

Alican Altunbaş
17.04.2012, 14:25
Maçın pazar 16:00 ya alındığı söylentileri ne kadar doğru arkadaşlar?

haritaci79
17.04.2012, 14:40
Skor veriyorum; 3-1

.....
17.04.2012, 14:42
Zokora fernandesi etkisiz hale getirsin gerisi bizimkilerin son vuruşlarına bakıyor :)

zafer6161
17.04.2012, 14:55

malesef olmicak elif ve maça da gidemeyeceksin :U nihahaha http://img821.imageshack.us/img821/5069/66077822.gif

Berk
17.04.2012, 15:00
Maçı kazanırsak 3. bitiririz sezonu, başka da birşey olmaz.Geriye kalan maçlarda da max. 4 puan alırız, fazla zaten bu futbola.Önümüzdeki sezona da bu kafayla girersek, uefada gruplara kalamadan elenir, ligde de yine 4-5 için çekişiriz..

.....
17.04.2012, 15:09
Beşiktaş maçını kadın ve çocuklar izleyecek
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10360-1D8O0Y1A.jpg

Takımımızın Spor Toto Süper Lig’in 2. haftasındaki Beşiktaş maçını sadece kadın ve çocuk taraftarlar izleyebilecek.

Buna göre müsabakada tribünlerde sadece kadın izleyiciler, yanlarında anneleri olmak şartıyla on iki yaş altı çocuklar ile kaldıkları kurumca görevlendirilmiş resmi refakatçileri olmak şartıyla Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesinde veya denetiminde olan çocuk yuvalarıyla yetiştirme yurtlarında kalan korunmaya muhtaç on iki yaş altı çocuklar yer alabilecek.
Ayrıca talimatlar gereği her iki kulübün vereceği 25’er kişilik listede bulunan kişiler de maçı seyredebilecekler.

güneyli
17.04.2012, 15:32
Gs, feneri;biz bjk yi daha sonra biz hepsini yenelim ...Masal böyle devam etsin..

Cafer Bulur
17.04.2012, 15:45
Artik bu maca yogunlassak iyi olacak.

Kazanirsak 3.cülük yolunda avantaj saglariz,kaybedersek avrupa hayali bile bizim icin sona erebilir.

Ben gelecek sezon avrupada olmayisimizin kötü olmayacagini düsünüyorum.

Gelecek sezon sadece lige odaklanan bir Trabzonspor un cok daha basarili olacagini düsünüyorum.

Avrupaya gidemeyisimiz yalnizca futbolcu transferi anlaminda zor olur,baska bir sey icin degil.

Cafer Bulur
17.04.2012, 15:59
Bu mactaki en büyük avantajimiz avni akerdeki malum taraftarimizdan yoksun oynayisimiz olacak.

Fb macinda takima ne kadar zarar verdiklerini pazar aksami gördük.

Bir tarafta takimini atesleyen fb taraftari,diger tarafta ise takimi nasil durdururum hesabi yapan Trabzonspor seyircisi.

Bosuna fb 41 mactir yenilgisiz degil,biz de bosuna avni akerde uysal degiliz.

Bu seyirci anlayisi oldugu sürece basarili olamayacagiz,olmamiz mümkün degil.

Yine herkes bana kizacak ama dost aci söyler beyler...

Cafer Bulur
17.04.2012, 16:07
Bu mac icin kadrom se sekilde:

tolga
celustka mustafa glowacki cech
volkan zokora colman olcan
burak halil

Metin Ural
17.04.2012, 16:17
cok onemli bir mac diye dusunuyorum. hele fenerbahce yanlislikla turkiye kupasi'ni kazanirsa, ucuncu olmak daha da onem kazanacak onumuzdeki sezonun planlamasinda.

Cafer Bulur
17.04.2012, 16:19
cok onemli bir mac diye dusunuyorum. hele fenerbahce yanlislikla turkiye kupasi'ni kazanirsa, ucuncu olmak daha da onem kazanacak onumuzdeki sezonun planlamasinda.
Nasil 3.cü olmak daha da önem kazanabilir?

DeAgLeMaNyAq
17.04.2012, 16:32

Tıpkı 2008-2009 sezonunda olduğu gibi olacak abi. O sezon da üçüncü olmuştuk. Kupayı lig şampiyonu BJK almıştı finalisti de FB idi. FB final oynamasına rağmen Avrupa'ya 3.ön elemeden katılmak zorunda kalmıştı. Biz ise 4.turdan yani play off'tan katıldık. Dolayısıyla sezonu biraz daha geç açıyorsun. Ama ben asla böyle bir şey istemiyorum. Kupayı Eskişehir veya Bursa'dan biri alsın ve hangisi alırsa da o takım 5-8 play off'unu da beşinci bitirsin. Böylelikle olası bir dördüncülükte Avrupa'ya gidememe riskimiz kalmaz...

Ogün YAZICI
17.04.2012, 16:54
Artik bu maca yogunlassak iyi olacak.

Kazanirsak 3.cülük yolunda avantaj saglariz,kaybedersek avrupa hayali bile bizim icin sona erebilir.

Ben gelecek sezon avrupada olmayisimizin kötü olmayacagini düsünüyorum.

Gelecek sezon sadece lige odaklanan bir Trabzonspor un cok daha basarili olacagini düsünüyorum.

Avrupaya gidemeyisimiz yalnizca futbolcu transferi anlaminda zor olur,baska bir sey icin degil.
bırakın bu işleri.avni akerde ilk 35 dakikada verilen destek kadıköyde ilk 35 dakikada verilmedi.ama sonunda ne oldu ? kadıköyde taraftarının yüzünü kızartmamaya çalışan fenerbahçeli futbolcular vardı ; avni akerde ruhsuz sahada gezinen futbolcular...

bordo(61)mavi
17.04.2012, 16:59
3.lük için kesinlikle galip gelmemiz lazım...

Cafer Bulur
17.04.2012, 17:56
Tıpkı 2008-2009 sezonunda olduğu gibi olacak abi. O sezon da üçüncü olmuştuk. Kupayı lig şampiyonu BJK almıştı finalisti de FB idi. FB final oynamasına rağmen Avrupa'ya 3.ön elemeden katılmak zorunda kalmıştı. Biz ise 4.turdan yani play off'tan katıldık. Dolayısıyla sezonu biraz daha geç açıyorsun. Ama ben asla böyle bir şey istemiyorum. Kupayı Eskişehir veya Bursa'dan biri alsın ve hangisi alırsa da o takım 5-8 play off'unu da beşinci bitirsin. Böylelikle olası bir dördüncülükte Avrupa'ya gidememe riskimiz kalmaz...
Avrupaya gitsek ne olacak,tur mu atlayabiliyoruz dise dokunur bir basarimiz mi var?

Avrupaya gidince bahaneleri hazir oluyor,yorgunduk da cok efor sarfettik de falan filan.

Berat Akçay
17.04.2012, 18:05
Neyin stresi bu ? Zaten 5 yıl ceza yeriz.
Niye kasıyoruz ki Avrupa Avrupa diye ..

Çağdaş DENİZ
17.04.2012, 18:41
bizim bayanlar coşturur takımı evelallah!

TSelif
17.04.2012, 18:41
maç pazar günü saat 16 ya alındı haberiniz olsun

Tff sitesinde (hala) 21 Nisan Cumartesi saat 19:00 görünüyor Zafer.
İsterseniz bişey yazınca resmi bi kaynak gösterin :rolleyes:

Samet Yildirim
17.04.2012, 19:23
Cok önemli bir mac. 3. olmamiz sart yoksa ligin 5. mac yapacagiz gereksiz sikintiya gerek yok.

--------------------------Tolga---------------------
Celustka---------Giray-----------Mustafa-----Cech
------------------Zokora----Colman-----------------
---------------------Adrian------------------------
-----Volkan---------------------Olcan-----------
-------------------Burak------------------------

Veya Olcan sag tarafa henrique sol tarafa ama sol cizgiye degil buraka yakin.

Cafer Bulur
17.04.2012, 19:27
Cok önemli bir mac. 3. olmamiz sart yoksa ligin 5. mac yapacagiz gereksiz sikintiya gerek yok.

--------------------------Tolga---------------------
Celustka---------Giray-----------Mustafa-----Cech
------------------Zokora----Colman-----------------
---------------------Adrian------------------------
-----Volkan---------------------Olcan-----------
-------------------Burak------------------------

Veya Olcan sag tarafa henrique sol tarafa ama sol cizgiye degil buraka yakin.
Giray cok yoruldu,mustafadan bile daha fazla aksiyor yedege cekilmeli glo hazirmis oynamali bence.
Adrian da ne görüyorsun merak ediyorum,benim begenmedigim alanzinho bile ondan daha verimli oynuyor adrian da hicbir isik yok.

.....
17.04.2012, 19:36
Tolga
Celustka-Mustafa-Glowacki-Cech
Volkan-Zokora-Colman-Adrian
Halil-Burak

Eren Karaahmetoğlu
17.04.2012, 19:39
Şunu Genel'e alın yahu. Artık format bu mu?

2 gündür başlığı arıyorum. :)

Emre ÖZTÜRK
17.04.2012, 19:41
Alanzinho oynamasın..... Yerine Adrian'ı geçtim Piotr Brozek'e bile razıyım

Emirhan Yazıcı
17.04.2012, 19:42
Bu Maçı Daha Dogrusu Süper Finalde Yenecegimiz Tek Takım BEşiktaş Olarak Düşünüyorum,

Bayanlarımız Yeter Güvenimiz Sonsuz Onlara...

Macın Pazara Alınması Suan İçin Gercek Dısıdır..

.....
17.04.2012, 19:49
Oynadığımız derbilerden ders çıkarıp çıkarmadığımız bu maçta belli olur.

3. olmamız lazım en kötü.

Cafer Bulur
17.04.2012, 19:57
Bu Maçı Daha Dogrusu Süper Finalde Yenecegimiz Tek Takım BEşiktaş Olarak Düşünüyorum,

Bayanlarımız Yeter Güvenimiz Sonsuz Onlara...

Macın Pazara Alınması Suan İçin Gercek Dısıdır..
Gs yi icerde-disarda yenebiliriz,bunu en son macta gördük.

Fb yi de Trabzonda yenebiliriz,hatta yenmeliyiz.

Tabiiki bunun icin takimin ve bizlerin maclara konstantre olmasi gerekiyor,sikebahce ve emre ye degil.;)

danişmend61
17.04.2012, 19:59
hillbert kırmızı kart görmüştü yanılmıyorsam, bizim maçta oynayabilecek mi? malum bizimle oynuyor ya affederler gibime geliyor

Emre ÖZTÜRK
17.04.2012, 20:11
Kale ve defasn aşağı yukarı belli ama ben hücum olarak ilerde böyle bir sistem ile oynanmasını isterim Bjk maçında.Pas özelliği ve teknik kapasitesi yüksek özellikle duvar pasları ve ara toplarla pozisyonlar bulabilecek bir sistem olduğu kanısındayım.Fener'in bize son iki maçta yaptığı gibi.İki pasla pozisyona girmek...

.......................Zokora..................... ..

..................Colman.......................... .
.........................................Adrian... ..

Volkan................Halil....................... ..

........................Burak..................... ....

.....
17.04.2012, 20:29
Biz adam akıllı kadro ile çıkıp gerçekten mücadelemizi verirsek kalan 5 maçıda kazanırız.

Tabi bu yine bizim laflarımızla kalıyor. Önemli olan oyuncuların çıkıp mücadele etmesi.

Fatih ÇOLAK
17.04.2012, 20:52
Eğer 11'de Alanzinho'yu görürsem bu maçı izlemeyeceğim, takımdan beklentim falan da olmayacak, kendimi bu şekilde şartlandırıyorum...

Mehmet Cihan Kocaman
17.04.2012, 20:55
Hilbert cezalı.

Ekrem - Sivok - Egemen - İsmail

Oruç
17.04.2012, 20:56
Rakibimiz bejeke şu anda.

Ne yazık ki öyle.

Mutlaka yenmeliyiz.

danişmend61
17.04.2012, 21:05

3. olan avrupa ligini garantiler, daha az ön eleme oynar

üstelik 2. bitiren fbyi uefanın şampiyonlar ligine alacağını ben hiç zannetmiyorum, yine onların yerine biz gidebiliriz

4. olursak avrupa mavrupa hava alırız 1 sezon boşa gider, hazır avrupa liginde seri başı olma şansımız varken av. ligi gruplarına kalarak puanımızı yükseltebiliriz, o puanla her sene seri başı olup rahat rahat avrupa tecrübesi kazanabiliriz o yüzden 3. olmak aslında şu an için en gerçekçi hedefimiz

umitçebi
17.04.2012, 21:07
Gs yi icerde-disarda yenebiliriz,bunu en son macta gördük.

Fb yi de Trabzonda yenebiliriz,hatta yenmeliyiz.

Tabiiki bunun icin takimin ve bizlerin maclara konstantre olmasi gerekiyor,sikebahce ve emre ye degil.;)

Fener maçında staddaydım..Eziklerin arasına karışıverdim..nekadar sıkıcı bir durum olsada takımımı canlı görebilmek şenol hocamı,colmanı burağı hepsini çıplak gözle izlemek adına o eziyeti çektim..kendi adıma bir kaç şey söylemek istiyorum..
1.Fenerbahçelilere olan nefretim birazdaha arttı.
2.Amaaaaaaaaaaa ADAMLARIN hakkını vercem 90 dakka susmadılar...Koydukmuu diye bağırırken..Ya rakip 120 dakkalık maç çıkarmışken daha 2 gün önce ve böyle delicesine saldırırken..e benim trabzonsporlu futbolcularım..sahada balerin gibi niye dolaşırsın..ya COLMAN sen mehmet topuz kadar niye koşamazsın..
Zokora sen bana zenci dedi diye ağlayacağına emre kadar hırslı neden olamazsın??
2.golde benim olduğum taraf geldi gol okadar bariz bi lakaytlık vardıki takımda kamera gösterdimi bilmiyorum böyle bitsede gitse havasındaydı sahanın belli yerindekiler...
Ya tek hırsından oynamaya çalışan giray ve mustafaydı onlarda defans ne yapsınlar..
ya kafayı yıcem colman zokora bi bonus kafa cristıan kadar koşamadınız ya..
sen olcan adın ne bıçım bır profesyonel topçusun ya çıplak gözle futbolcunun ustune gıdışını gördum one yaaa..2.lig topçusu gibi...
Hiç mi TRABZONSPOR taraftarının gururunu duşunmedınız ya...
o STADDA OYLE HIRSlandım ki sahaya inip mehemt topuza bir dur diyesim geldi en az onun kadar koşasın geldi ya..
TEK KELİMEYLE FENERBAHÇELİ TOPÇULARA HELAL OLSUN DİYORUM! HİÇ AĞLAYIP SIZLANMAYIN RUHSUZ BİR TAKIMIMIZ OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA ÇIPLAK GÖZLE GÖRDÜM..şENOL HOCAM SEN BİZ ŞAMP LİGİ OYNADIK YORGUNDUK BAHANESINE HIÇ SIĞINMA 120 DAKKA DELI GIBI KOŞAN FENERLILER 2 GUN SONRA GELIP SENIN FUTBOLCULARINI BULDOZER GIBI EZIYORSA BURDA ÇOOOK SORUN VAR DEMEKTIR...
Daha çok şey soylemek ıstıyorum ama 2 gundur neymış zencı demış de bılmem neymış de o onun karakterıdır ama sahada top oyanyışı takımına faydalı oluşuna helal olsun onun kadar koşamayan bızım futbolcularımıza laf soyleyın..Sanal şeylerle gerçeklerı gormemezlıkten gelmeyın..
Saygılarımla

danişmend61
17.04.2012, 21:09
Avrupaya gitsek ne olacak,tur mu atlayabiliyoruz dise dokunur bir basarimiz mi var?

Avrupaya gidince bahaneleri hazir oluyor,yorgunduk da cok efor sarfettik de falan filan.

avrupaya gitsek nolacak mantığını görünce sinir oluyorum, ne demek ne olacak?

bu çirkef ligde oynamak daha mı iyi, en azından adilce top oynadığımız maçlar izleriz, hem bu sefer elemelerde seri başıyız gruplara kalırsak her sene elimizi kolumuzu sallaya sallaya gruplara katılabiliriz

ligde zaten şampiyon olamıyoruz birde avrupa olmasa kapıya kilit vurup dükkanı kapatalım o zaman

avrupada dişe dokunur bir başarı yakalamak bu ligde şampiyon olmaktan daha kolaydır

Ha-kan
17.04.2012, 21:11
sahada emekleyen oyuncuları izleyeceğimiz bir maç daha. resmen eziyet

M.KARAMAN
17.04.2012, 21:15
Yeri değil ama 5.hafta bizde mükemmel bir kareografi hazırlasak ? nasıl yapılırmış görseler ? Takımdaki futbolculara değil armamıza , büyüklüğümüze , rengimize yakışır bir destekle takı9mı ateşlesek sahayı dar etsek korkutsak kimle uğraştıklarını görseler ? Ne diye duruyoruz ..! Bu yönetim anca ağlar kupa diye şimdi yenilgiyi unutturmak için yine birşey buldular... ! Sıra bizde arkadaşlar lütfen bu mesajımı yayın !!!

yavuzbaha
17.04.2012, 21:28
kafa vuruş yapacak adamı olmayan,en iyi kafa vuran adamı 2 stoperi (yumlu ve giray) olan bir takımız.....,sağ ve soldan orta açanı çok kısır olan bir takımız.......,hücüm hattında takım oyunu blmeyen bireysel özellikli topçuların (Burak-volkan-olcan) olduğu bir takımız....Bek bindirmesi namına esamesi okunmayan takımız....tek varyasyonu defans arkasına iyi sarkan sağ açıktan bozma santraforu olan bir takımız...Allah yardımcımız olsun

Hıdır ÇALIŞAN
17.04.2012, 21:32
İbrahima Yattara adlı şahsın bu takımın ölüsünde oynayabileceği bunun yanı sıra , Jaja gibi bir adamı göndererek onun 5 katı maliyetine onun yarısı yeteneğinde adam alamadığımızı görünce "Allah bize sabır versin" diyorum...

ts_ezer
17.04.2012, 21:35
Eğer 11'de Alanzinho'yu görürsem bu maçı izlemeyeceğim, takımdan beklentim falan da olmayacak, kendimi bu şekilde şartlandırıyorum...
alanzinyoya futbolcu diyenler halı sahadan başka yerde top oynamayanlardır herhalde. adrianın takımda sorumluluk alabilse ya da aldırılabilse (şenol hocam duy) harika topçu. onun üzerine adam tanımıyorum. adrian markaj yapacak futbolcu değil alex gibi oynamalı.

ftunsal
17.04.2012, 21:39
http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2012/04/17/hincal-uluc-ile-haftanin-gundemi?paging=4

Ha-kan
17.04.2012, 21:57
kafa vuruş yapacak adamı olmayan,en iyi kafa vuran adamı 2 stoperi (yumlu ve giray) olan bir takımız.....,sağ ve soldan orta açanı çok kısır olan bir takımız.......,hücüm hattında takım oyunu blmeyen bireysel özellikli topçuların (Burak-volkan-olcan) olduğu bir takımız....Bek bindirmesi namına esamesi okunmayan takımız....tek varyasyonu defans arkasına iyi sarkan sağ açıktan bozma santraforu olan bir takımız...Allah yardımcımız olsun

aynen öyle

10-61
17.04.2012, 22:07
alanzinyoya futbolcu diyenler halı sahadan başka yerde top oynamayanlardır herhalde. adrianın takımda sorumluluk alabilse ya da aldırılabilse (şenol hocam duy) harika topçu. onun üzerine adam tanımıyorum. adrian markaj yapacak futbolcu değil alex gibi oynamalı.

Adrian markaj yapmaz,orta yapamaz ,şut çekemez,ara pas atamaz vs.vs. Bu adam ne yapar ?Hala şu adamın patlamasını bekleyenlerimiz var ya helal olsun,adam elimizde patladı ,bitti.Mümkünse bir an evvel yollansın.

.....
17.04.2012, 22:55
Hilbert cezalı.

Ekrem - Sivok - Egemen - İsmail

fb maçında denediğimizi denersek yine kazanamayabiliriz. Sivok ve Egemen defansı katı tutar.

Hakan Yeşilyurt
18.04.2012, 00:25
Adrian markaj yapmaz,orta yapamaz ,şut çekemez,ara pas atamaz vs.vs. Bu adam ne yapar ?Hala şu adamın patlamasını bekleyenlerimiz var ya helal olsun,adam elimizde patladı ,bitti.Mümkünse bir an evvel yollansın.

adamın patlamasını bekliyoruz.. bu adamın önünde burak olmasın..takım oyunu oynayan birisi olsun..bu adam patlama yapmazsa ben futboldan anlamıyorum..bu adamın önünde oynayan burak adamın her ayağındaki topu istemezse bu adam aldığı parayı hakeder..

burayada yazıyorum..adrian önümüzdeki sezon takımın en iyisi olacak...

Furkan Dündar
18.04.2012, 00:48
ne olursa olsun az ruhları olsun Fener maçında ki gibi oynayacaksak hiç oynamayalım

erol-61
18.04.2012, 02:24
http://img842.imageshack.us/img842/4999/92463871.png (http://imageshack.us/photo/my-images/842/92463871.png/)

erol-61
18.04.2012, 02:36
burası yaeri değil ama ben yazdım isterseniz silin Silah çeken Teofilo kovuldu!

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Trabzonspor/2012/04/17/silah-ceken-teofilo-kovuldu

POYRAZ
18.04.2012, 05:59
Fe-be ve Cimbok'u gectim ama Jimnastikcileri mutlaka
yenmeliyiz. Altta kalmalari icin kesinlikle yenmeliyiz.
Ayrica sunu da belirtmeden gecemeyecegim.
Yukaridaki pankartta "VARMI" seklinde yanlis olan kelimenin dogrusu "VAR MI" seklinde olmaliydi.

Bilâl ÇOBAN
18.04.2012, 10:27
Başlıktaki umutsuzluk ve serzeniş umut verici.. Ne zaman ayaklarımız yere bassa, o zaman kazanıyoruz. Hayırlısı...

evonon
18.04.2012, 10:56

Adrian markaj yapamaz kısmı doğru olabilir belki ama onun dışında her işi yapabilecek bir adam ve Şenol Hoca onu göndermeyecek bence adamın tek şanssızlığı her topun 3 pas yapmadan oyun falan kurmadan tek bir adama ulaştırılma çabasında olunan bir takımda oynamak zorunda kalması bu seneki mantıkla top oynayan takımda JAJA 'da geçen seneki kadar sivrilemezdi. Keşke şu takımda Burak olmayaydı da adam gibi iki tane forvet olaydı en azından top oynardık. Geçen sene takımı izlerken gurur duyardım şimdi her topu mahallenin abisinin ayağına yetiştirmeye çalıştıkça takım kahroluyorum.

evonon
18.04.2012, 11:03
Bu takım bu futbolla iyi puan aldı seneye de aynı bu kafada devam edilirse "Her top Burak'a" 11 tane fanatik Trabzonsporlu herkesin dediği gibi gönülden oynayan tipte olsa takımda yine bi halt olmaz. Bize Umut'un az daha beceriklisi bi adam lazım Burak'ta kalacaksa Umut varken oynadığı gibi oynasın o zaman Adrian nasıl topçu olduğunu gösterebilir. Geçen sene topun oyunda olduğu sürenin en az %60ında top bizim ayağımızdaydı şimdi en kötü takım karşısında bile %50'yi bulamıyoruz. Böyle bir takımda oyun kurucu neyin topunu oynayacak. Umut olmayınca rakipler rahat rahat defansın önüne kadar geliyorlar. O gerizekalı Egemen gitti diye değil Umut gitti diye bu kadar pozisyon veriyo takım.

evonon
18.04.2012, 11:04
BJK maçında Burak oynamaz belki diye sevindim ama oynayacak herhalde yine aynı tas aynı hamam Transfer konusunda şu alınsın bu alınsın diye hiç yazmadım bu foruma ama eğer bu takımda Burak var forvet diye forvet alınmayacaksa bu sene seyret dur seneye vay efendim ruhsuzlar şunlar bunlar.... Burakla aynı takımda bu şekilde oynuyor olsaydım ya Burak'ı döverdim ya da toptan soğurdum bu ne arkadaş 4 kişi hücuma çıkıyorlar kanatlar boşta koşuyor (volkan, Olcan, Henri) ama pas atacak adamda bir mecburiyet hissinden 3 kişinin tuttuğu Burak'a atıyor topu ne ala iş

ozturk
18.04.2012, 11:15
2 kötü takımın mücadelesinden beraberlik çıkar büyük ihtimal..

sonra ibre bjk dan yana..

Hıdır ÇALIŞAN
18.04.2012, 11:22
Kazanacağız. Kazan kaynıyor aksi halde yanarız.

barisb
18.04.2012, 11:40
öyle veya böyle, alacaksın arkadaş bu maçı.

.....
18.04.2012, 11:50
Oyuncular rahat oyunla 3 puanı alır. Ayakları birbirine dolaşmaz diye düşünüyorum.

maydin
18.04.2012, 11:52
bu adrian ve henrique oynasın bi 90dk görelim nasıl topçular

Emirhan Makul
18.04.2012, 11:53
Dünyanın en sıkıcı maçı olabilir.

Nadir Bekar
18.04.2012, 11:56
Dünyanın en sıkıcı maçı olabilir.

+7 oynayacagım bu maca

Zafer BİLGİN
18.04.2012, 11:56
Körler sağırlar,birbirini ağarlar.

socrates
18.04.2012, 12:21
çarşıdan açıklama; eyyam nöbetindeyiz (http://www.burasikapali.com/2012/carsidan-aciklama-eyyam-nobetindeyiz/)
:rolleyes:

Cihan-Ucar
18.04.2012, 12:55
TFF maci pazara alma ihtimalli varmi yoksa cumartesi kesinmi??

İlker Yazıcıoğlu
18.04.2012, 13:10
TFF maci pazara alma ihtimalli varmi yoksa cumartesi kesinmi??

Valla federasyondan bile etkili organa göre.....

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/41911/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/Trabzonspor--Besiktas

TAHSİN 61
18.04.2012, 15:15
iyi kötü 3. olup Avrupa ligine gitmeliyiz. Ben olsam Beşiktaş taraftarlarını yine maça davet ederim. Bizde burdaki maça gideriz. :)

Furkan S.
18.04.2012, 15:23
Burak yılmaz beşiktaş maçında forma giyemeyecek..

anth
18.04.2012, 15:24
çarşıdan açıklama; eyyam nöbetindeyiz (http://www.burasikapali.com/2012/carsidan-aciklama-eyyam-nobetindeyiz/)

Herkesin gördüğünü yazmışlar, tebrik etmek lazım...

Ha-kan
18.04.2012, 15:46
fener nasıl olsa uefaya alınmayacak.bu nedenle ligi 3. bitirmek şart.bu maçı kazanmalıyız

Taner Tonbil
18.04.2012, 15:50
Galatasaray-Fenerbahçe maçına Fırat Aydınus atanırken, Trabzonspor Beşiktaş mücadelesini de Mustafa Kamil Abitoğlu yönetecek.

cihatöztürk
18.04.2012, 15:52
Tetikçi bizim maça atanmış geçmiş olsun...

TSezgin61
18.04.2012, 16:00
ulan helal olsun su carsiya...

gönül isterdiki Trabzon, cimbom, besiktas, hatta fener taraftari beraber yürüsün "DÜSÜN FUTBOLUMUZUN YAKASINDAN" diye bas bas bagirsin, Futbolumuzu bu serefsizlerden kurtaralim, temizleyelim...

yok ama olmuyor malesef..

FC-ST-PAULI-61
18.04.2012, 16:04
Kupada Yari Final Eskisehir-Bursa Maci.Fenerde Finale kalir.Ozaman Finale cikan Bursa veya Eskisehir zaten Avrupaya gidecek.
Eger Finale cikan Bursa veya Eskisehir Besinci olursa biz dördüncü olsakda Avrupaya gitmeme tehlikesi olmayacak.
Yani bu Süper Final bizim icinde Besiktas icinde gereksiz.Ama yinede kazanalim prestij icin.

Fatih ÇOLAK
18.04.2012, 16:13
Abitoğlu eyyamcı değildir...

Çok iyi bir hakem değildir ama bir Fırat, bir Bülent, bir Cüneyt, bir Hüseyin asla ve asla değildir...

İyi yöneteceğini düşünüyorum...

Ömer Faruk61
18.04.2012, 16:14
Abitoğlu eyyamcı değildir...

Çok iyi bir hakem değildir ama bir Fırat, bir Bülent, bir Cüneyt, bir Hüseyin asla ve asla değildir...

İyi yöneteceğini düşünüyorum...

Yanılıyorsun... gayseye Bross ile 4-3 yenildiğimiz maçı bir daha izlemeni tavsiye ederim...

Oğuzhan
18.04.2012, 16:25
Burak yokmuş maçta. İlk defa takım oyunu izleyebiliriz takımımızdan.

Fatih ÇOLAK
18.04.2012, 16:26
Yanılıyorsun... gayseye Bross ile 4-3 yenildiğimiz maçı bir daha izlemeni tavsiye ederim...

Hakemi savunacak değilim, hepsi aynı kafada ama saydığım 4 isimden daha iyidir bu hakem...

O en iyi gösterilen 4'lünün düzgün bir maçımızı yönettiğini hatırlamıyorum ama Abitoğlu'nun maçları genelde sorunsuz geçiyor, 1 maçla yargıya varmamak gerek...

Ömer Faruk61
18.04.2012, 16:59
Ula Kuşbeyinli birde Yavuzsultan diye nick alıyorsun utanmaz şikeciler...

Adem Erdoğan
18.04.2012, 17:01
yavuzhırsız daha uygun olurdu.

Ogün YAZICI
18.04.2012, 17:05
burakın olmaması bazı oyuncuların performansını artırır...

The_Storm
18.04.2012, 17:08
Şenol Güneş gitsin artık. Ünal'a bıraksın takımı. İsterse "onursal teknik direktör" yapalım.

Sibel
18.04.2012, 17:09
İlk beleş biletimi aldım. Bu kadar iğrenç bir duygu yok. Kuyrukta ilkokul çocukları vardı hep. Tribünlerden gelecek sesler çok kötü olabilir. Hâttâ öyle olacak gibi.
Bu maça gitmekle gitmemek arasındayım gerçekten...

Fatih ÇOLAK
18.04.2012, 17:12
Amacım Burak'ı kötülemek değil ama Burak olmazsa müthiş bir Volkan izleriz...

Emre GÜRDAL
18.04.2012, 17:14
İlk beleş biletimi aldım. Bu kadar iğrenç bir duygu yok. Kuyrukta ilkokul çocukları vardı hep. Tribünlerden gelecek sesler çok kötü olabilir. Hâttâ öyle olacak gibi.
Bu maça gitmekle gitmemek arasındayım gerçekten...

beleşci taraftar istemiyoruz...sibel ilkokul cocuklarını bosver kızların oldugu bır stdadda ne tür ses cıkacagını tahmin bile etmek istemıyorum:)

ThePatriot61
18.04.2012, 17:20
Kör dövüsü.

Sushi07
Amacım Burak'ı kötülemek değil ama Burak olmazsa müthiş bir Volkan izleriz...

Ya müthiş bir Volkan, yada kendini ön plana çıkarmak için çok bencil bir Volkan. Korkarım ikincisi olur. Bildiğim bileli bu adama ısınamadım.

Necmettin ALTUNTAŞ
beleşci taraftar istemiyoruz...sibel ilkokul cocuklarını bosver kızların oldugu bır stdadda ne tür ses cıkacagını tahmin bile etmek istemıyorum:)

Boş olmaktan daha iyidir.Kadın ve çocuklarımızın buna ihtiyacı var.

hodlu
18.04.2012, 17:21
Şenol hocanın bir kez olsun takımı değiştirmesini istiyorum.Mesela Burak bu maç kadroya alınmasın hem fiziken hem ruhen dinlensin...

DeAgLeMaNyAq
18.04.2012, 17:21
Burak'ın rekor kırma ihtimali kalsa yine bir şekilde oynamak isterdi ama o ihtimal kalkınca oynamak için kasmayacaktır...

Fatih ÇOLAK
18.04.2012, 17:27
Şenol Hoca'nın düşündüğü kadro:

http://www.footballuser.com/formations/2012/04/384166_Trabzonspor.jpg

Böyle çıkarsak maç bizimdir rahat olun :cool:

Cafer Bulur
18.04.2012, 17:30
Burak'ın rekor kırma ihtimali kalsa yine bir şekilde oynamak isterdi ama o ihtimal kalkınca oynamak için kasmayacaktır...
Trabzonsporun degil,burak in sahsi hedefleri daha önemli yani,dogrusu sasirmadim.

Umarim gelecek sezon gol krali cikarmak degil takim oyunu oynamak hedefi olan bir takim kurariz.

Sefa Murat Dokuz
18.04.2012, 17:31
Serkan'ı 11 e yazmak hangi akıl mantık ile
solda Cech sağda Celustka oynamalı mutlaka

hodlu
18.04.2012, 17:32
Teknik heyet'in yönetime sunduğu gizli raporda(nasıl gizli ise) Burak Yılmaz'ın iyi bir bedel karşılığında satılması yönünde rapor verilmiş...Kaynak Cevat KOL...

DeAgLeMaNyAq
18.04.2012, 17:35
Teknik heyet'in yönetime sunduğu gizli raporda(nasıl gizli ise) Burak Yılmaz'ın iyi bir bedel karşılığında satılması yönünde rapor verilmiş...Kaynak Cevat KOL...

O rapor adı altındaki 3-4 cümleyi okudum. Hayal gücüyle yazıldığı o kadar belli ki... :)

Sibel
18.04.2012, 17:49
Burak yoksa üzgünüm ama sevindim. Adrian ve Henri 11 başlasın artık. Yetti gayrı... Gerçi artık çok geç ama neyse.

titanic
18.04.2012, 18:12
Henrige Burakın onda bırı kalıtede bır topcu değil, Zaten attığı gollerı oranlamak yeterli, o sahada olmayınce bosu bosuna da olsa koşan bır tane fazladan adamımız olacak.Burak ı beğenmıyorum.Henriqe ise berat bır oyuncu. Bu takım artık transfer çalışmalarına hız vermeli,play of lar hikaye hepsini kazansak ne olacak.

Cafer Bulur
18.04.2012, 18:15
Henrige Burakın onda bırı kalıtede bır topcu değil, Zaten attığı gollerı oranlamak yeterli, o sahada olmayınce bosu bosuna da olsa koşan bır tane fazladan adamımız olacak.Burak ı beğenmıyorum.Henriqe ise berat bır oyuncu. Bu takım artık transfer çalışmalarına hız vermeli,play of lar hikaye hepsini kazansak ne olacak.
Aynen,burak i bende begenmiyorum ama bjk macinda oynayan oynamayani aratacaktir buna hazir olmaliyiz.

Bizim acimizdan yine sikintili bir mac olacak,takimin bu sezon icin toparlanacagina inanmiyorum.

ThePatriot61
18.04.2012, 18:20
Birde hakem abitoglumus.:)

Bunlara ne desek az. Istemiyorum artik türk hakem istemiyorum. Forza yabanci hakem!

FC-ST-PAULI-61
18.04.2012, 18:21
Serkan'ı 11 e yazmak hangi akıl mantık ile
solda Cech sağda Celustka oynamalı mutlaka
Katiliyorum Kardes.

güneyli
18.04.2012, 18:22
Vittek te 18 de olabilir burak yoksa..

titanic
18.04.2012, 18:23
Birde hakem abitoglumus.:)

Bunlara ne desek az. Istemiyorum artik türk hakem istemiyorum. Forza yabanci hakem!

Bir güzelliği var bu durumun, hiçbir hakem için itiraz etmıyoruz. Hepsinin nıyeti asağı yukarı bırbırlerıyle tutarlı

Fatih Öztürk
18.04.2012, 18:24
Hoca sistem arayışı içindeymiş.ne sistemi arıyorsa artık.Adrian Halil ikilisini önde oynatıp 4-4-2 oynatabilirmiş.
ne yaparsan yapta Beşiktaşa saldır.Beşiktaşı yenmek için illa iyi sisteminin olmasına gerek yok.2 yersen 3 atarsın.

kürşat61
18.04.2012, 18:54
Halil ileride tek santrafor oynayamaz. Hoca Henrique'ye güvendiğini hissettirmeli. Adam Allah rızası için sadece 1 maç 90 dakika Forvet oynasın.

ayazi
18.04.2012, 19:14
Şenol Güneş gitsin artık. Ünal'a bıraksın takımı. İsterse "onursal teknik direktör" yapalım.

valla azen bende katılıyorum buna ama ünal da şenol gibi pasif oynatıyor takımı..

.....
18.04.2012, 19:46
Burak niye yok var diyorlardı ?

Sibel
18.04.2012, 19:47
Burak Yılmaz ‏ @byilmaz17
(https://twitter.com/#!/byilmaz17/status/192655088060342273)
Beşiktaş macinda oynama ihtimalim yok...

Ertan1982
18.04.2012, 19:49
Vittek ve glo iyilestimi.Bu maclarda oynayamiyorsalar sezon sonu yollayin gitsin (Glo zaten gidiyor).

Fatih ÇOLAK
18.04.2012, 19:53
Halil ileride tek santrafor oynayamaz. Hoca Henrique'ye güvendiğini hissettirmeli. Adam Allah rızası için sadece 1 maç 90 dakika Forvet oynasın.

Burak'ın tek forvet oynadığı sistemde Halil hayli hayli oynar, hatta Burak'dan çok daha verimli olur...

Burak genelde ona top atıldığında direk koşmaya başlıyor ve çoğunda stoperler araya giriyor, Halil ise topla rakip arasına girebiliyor ve kanatlara topu rahatlıkla aktarabiliyor...

Önümüzdeki senenin denemesi olabilir bu maç (sistem olarak)...

.....
18.04.2012, 19:54
Burak Yılmaz ‏ @byilmaz17
(https://twitter.com/#!/byilmaz17/status/192655088060342273)
Beşiktaş macinda oynama ihtimalim yok...

Kendi ağzıyla söylediğine göre Burak bjk maçında yok anlaşıldı.

Kadroları ona göre düzenleriz bizde.

Samet Yildirim
18.04.2012, 20:43
-----------------------Tolga---------------
Celustka---------Giray--------Mustafa----Cech
-----------------Zokora---Colman----------
--------------------Adrian-------------------
---Volkan-----------------------Olcan------
-----------------Halil------------------------

Süleyman Baykan
18.04.2012, 20:48
____________________tolga______________________

cleutska_________gİray___glowackİ_______cech

________________zokora__colman______________

serkan_____________adrİan______________olcan

_____________________halİl__________________

onur,zekİ,henrİque,mustafa,volkan,alanzİnho,aykut

Aleyna Yemenici
18.04.2012, 20:53
Burağın beşiktaş maçlarında oynamasını is-te-mi-yo-rumm

worldmaster
18.04.2012, 20:57
Burağın beşiktaş maçlarında oynamasını is-te-mi-yo-rumm

Oynamayacak zaten gozunuz aydin

Sent from my GT-I8150 using Tapatalk

Bud Spencer
18.04.2012, 20:59
Serkan-------Giray--------Mustafa----Cech
-------------Zokora---Colman----------
-------------------Adrian-------------------
---Volkan-----------------------Halil------
-----------------Henrique------------------------

eminim senol hoca bu onbirle sahaya cikacaktir

Berke6198
18.04.2012, 21:20
Henrique maçta gol atar inşallah...

Berke6198
18.04.2012, 21:26
Bir daha ki sezona artık Tolga'nın yerine Onur'un kaleye geçmesini bekliyorum. Büyük maçlar için ideal kalecimiz Onur.

Ceyhun Öncü
18.04.2012, 22:23
maci aliriz
halil yerine volkan
alanzinho yerine adrian
burak yerine henrique oynasin istiyorum

tolga
celu musti giray cech
zokora
colman adrian
volkan olcan
henrique

Royal Heart
18.04.2012, 22:24
Zokora'yı istediğiniz kadar orta 2'liye yazın o adam orada oynamıyor. Orta saha çizgisini geçmeden maçı tamamlar bir ön libero olarak.

bangkook_61
18.04.2012, 22:55
Quaresma'yı tutarsak maçı alırız. Ligin en çok çalım yiyen takımı olduğumuza göre tutmamız gereken 1 numaralı adam.

Aleyna adlı troll'e de bu forumun yaptırımı olmayacak mı ? Sessiz kaldıkça troller iyice saçmalıyor. Demokrasi bu değil.

Ilelioglu
18.04.2012, 23:00
____________________tolga______________________

cleutska_________gİray___glowackİ_______cech

________________zokora__colman______________

serkan_____________adrİan______________olcan

_____________________halİl__________________

onur,zekİ,henrİque,mustafa,volkan,alanzİnho,aykut

Serkan-------Giray--------Mustafa----Cech
-------------Zokora---Colman----------
-------------------Adrian-------------------
---Volkan-----------------------Halil------
-----------------Henrique------------------------

eminim senol hoca bu onbirle sahaya cikacaktir

Orta sahayi rakibe teslim edersek maci zor kazaniriz. Beraberlik dahi zor.

Fenerbahce macinda orta saha üstünlügü tamamen onlardaydi, macta onlarin kontrolü altinda gecti. Neden peki?

Cünkü rakip orta alanda "Mehmet-Baroni-Emre" üclüsüne görev verdi. Peki ya biz? "Zokora ve Colman" :rolleyes: 3'e 2...Diger isimlere bakalim....Alex Alan'dan daha iyi bir oyuncu...Olcan Caner'den daha iyi ama gününde degildi...Bu durumda orta sahanin hakimide Fenerbahce oldu....

Yukardaki gibi cikarsak Besiktas macinda cok zorlaniriz, zira onlarda artik kötü gidise dur demek isteyeceklerdir.

;)

Ilelioglu
18.04.2012, 23:03
Şenol Hoca'nın düşündüğü kadro:

http://www.footballuser.com/formations/2012/04/384166_Trabzonspor.jpg

Böyle çıkarsak maç bizimdir rahat olun :cool:

Cok ofansif, ileride atamadigin sürece kazanman zor. Atacaginin garantisi yok. Defans kötü, rakipte etkili ayaklar var. Ilk macta Quaresma Giray'i yatirip kaldirmisti.

Ilelioglu
18.04.2012, 23:05

Aciklamayi okurken "vay be" dedim acikcasi. Gayet dogrulari yazmis adamlar.

Bud Spencer
18.04.2012, 23:06
Orta sahayi rakibe teslim edersek maci zor kazaniriz. Beraberlik dahi zor.

Fenerbahce macinda orta saha üstünlügü tamamen onlardaydi, macta onlarin kontrolü altinda gecti. Neden peki?

Cünkü rakip orta alanda "Mehmet-Baroni-Emre" üclüsüne görev verdi. Peki ya biz? "Zokora ve Colman" :rolleyes: 3'e 2...Diger isimlere bakalim....Alex Alan'dan daha iyi bir oyuncu...Olcan Caner'den daha iyi ama gününde degildi...Bu durumda orta sahanin hakimide Fenerbahce oldu....

Yukardaki gibi cikarsak Besiktas macinda cok zorlaniriz, zira onlarda artik kötü gidise dur demek isteyeceklerdir.

;)

kardes haklisin
ortasahamiz cok zayif kaliyor ama serkan orada oynayamiyor
senol hoca denemedi degil ama ol-mu-yor

Ilelioglu
18.04.2012, 23:09
kardes haklisin
ortasahamiz cok zayif kaliyor ama serkan orada oynayamiyor
senol hoca denemedi degil ama ol-mu-yor

Olsun hic yoktan pres yapar rakibi bozar, onun bile getirisi var. Yada Aykut ile cikacak, orasi pek önemli degil, ama üclü orta saha sart. Özellikle bu tür maclarda. Sahsen Serkan'i oynatirdim.

Serkan--------Zoko-------Colman

;):)

hodlu
19.04.2012, 00:39
Dany haberi ne kadar doğru arkadaşlar.Duyum alan varmı...

Erbay
19.04.2012, 00:45
bjk sezonun büyük bir bölümünde kötü oynadı bizim gibi. Biz kötü oynarken mücadele dahi etmiyoruz ama bjk iki pas yapamasa bile orta sahada pres yapıyor en azından.

Cem Akyüz
19.04.2012, 01:08
Kesinlikle yenmemiz lazım.Artık hedefimiz 3.sıra.Ne yapıp edip kazanmamız gerekiyor

danişmend61
19.04.2012, 01:59
boşuna transfer haberleri ile uğraşıp heyecan yapmayın transfer işi transferin zamanının bitimi son gününde çözülür

Fatih ÇOLAK
19.04.2012, 02:23
Cok ofansif, ileride atamadigin sürece kazanman zor. Atacaginin garantisi yok. Defans kötü, rakipte etkili ayaklar var. Ilk macta Quaresma Giray'i yatirip kaldirmisti.

Rakip BJK yahu, şu kadro çıksın da hele bir görelim çok mu ofans?

Bu orta saha deli gibi pas yapar, rakibe fazla top vermez, böylece pozisyon da fazla vermez...

Adrian ve Colman'da aralardan bıraktı mı tamamdır, goller gelir...

Trabzonspor 61
19.04.2012, 05:38
Amma da büyüttünüz şu çirkef şikeci becekeyi. Koyar geçeriz yine. Deplasmanda haşlama yapmadık mı 1 ay önce?

barisb
19.04.2012, 09:16
ilerde Henri ile Halil birbirine yakın oynarlarsa etkili olabilir düşüncesindeyim. Halil çok geride kaldığında 60 dakikalık oyuncu oluyor.

Hüseyin Sahtiyan
19.04.2012, 09:22
Sadece Burağın yerine Halil'i koyarak başlamalıyız. Ek olarak Serkan'ı da oynatmayıp Cech ve Celustka iki bekte oynayabilir.

Henrıque ile başlamaktansa çok samimiyim eksik başlamayı tercih ediyorum.

Şöyle de birşey var. Biz normal sezonda Beşiktaş'tan 1 puan öndeydik, 56-55 di puan durumu. Şuanda ikimizinki de 28. Farzı misal bunlar bize playofflarda ikili averajda üstünlük sağladı bize, biz önce olacağız di mi normal sezondaki 1 puan sebebiyle.

Şayet böyleyse bu hafta yenersek 4 puan önde olcaz Beşiktaş'tan. Yani iki maç artımız olacak. Onun için içerdeki bu maçı muhakkak kazanmamız lazım.

.....
19.04.2012, 10:31
Vittek tamamen iyiyse onunla başlayalım.

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2012, 10:48
Dany haberi ne kadar doğru arkadaşlar.Duyum alan varmı...

Ben de çok merak ediyorum bunu.Yalan haberlere alıştık ama genelde görüşülüyor falan derlerdi.Şimdi anlaşıldı diyorlar.Olur umarım...........

unal.hso
19.04.2012, 11:52
Bu maçta Zokora maskesi dağıtsalar çok iyi olur bence

munzevil
19.04.2012, 12:13
milli gazetede burakın yerine henriquenin oynayacağı yazıyor.

.....
19.04.2012, 12:37
Halil oynar büyük ihtimalle.

Fatih ÇOLAK
19.04.2012, 14:07
:D

https://p.twimg.com/Aq1hQLVCEAEXI81.jpg

Alican Altunbaş
19.04.2012, 14:31
Tolga
Serkan
Giray
Glowacki
Cech
Zokora
Colman
Volkan
Olcan
Adrian
Henrique

FC-ST-PAULI-61
19.04.2012, 15:11
-------------------------------Tolga---------------------------
-------celustka------giray-------------glowacki-------cech-----
------------------colman---------zokora-----------------------
-------volkan--------------------------------olcan-------------
--------------------halil----------------------------------------
-------------------------------henrique-------------------------

Buda benim Kadrom.

Murat Altun
19.04.2012, 15:15
Burak oynasın belki rekora gider :) Sonra zaten TRABZONDA DA GİDER :)

DeAgLeMaNyAq
19.04.2012, 15:43
Mustafa'nın formunda zirve yaptığı bir dönemde kesik yeme ihtimali yok. Hoca Giray'ı keser mi pek emin değilim. Ama görünen o ki Euro 2012'de forma bekleyen ve aylardır maç yapmayan Glowacki baya bir sıkıntıya girecek...

POYRAZ
19.04.2012, 16:51
Ligi öylesine siradanlastirdilar, öylesine zevksiz bir hale getirdiler ki,
normal zamanda 2 gün sonra macimizin oldugu bu basliga binlerce mesaj yazilmasi gerekirken 200 mesaj bile olmamis.
Türk futbolunu bu hale getirenler Allahlarindan bulsunlar kitapsizlar.

Gamze
19.04.2012, 17:07
Şu maçı oynamak yerine yazı tura atsak enerjiden kar etmiş oluruz en azından.
Anca o kadar umrumda işin doğrusu...

TAHSİN 61
19.04.2012, 17:49
GS ve FB ye yara vermek boynumuzun borcu bu maçda izlenmesi gereken Türk Futbol tarihinin 2 büyük takımının maçı iyi oynayan kazansın :) Vuvuzela

ARAF
19.04.2012, 18:08
kazanırız inşallah

izzet
19.04.2012, 22:01
bu maca cikmasak, kazanirmiyiz, kaybedermiyiz? Oynasak ne yarar, oynamasak ne yarar.

SEDAT
19.04.2012, 22:02
* Sadece top gezdirin öylece, kimse koşmasın 90 dk, iki takımda bunu yapabilir...

Ali Turhal
19.04.2012, 22:06
Bu senenin mental açıdan bittiğini kabul etmemiz gerek, maç kazanılsada terside olsa ben önümüzdeki sene çok daha coşkulu, istekli arzulu ve başabaş mücadele olmasını istiyorum, tüm camiaya büyük görev düşüyor eğer sadece olaya odaklanırsak,ne federasyon,ne hakem nede medya sadece biz bize yeteriz

Vede buşekilde Anılmasını diliyorum.

memoFli
19.04.2012, 22:22
* Sadece top gezdirin öylece, kimse koşmasın 90 dk, iki takımda bunu yapabilir...

Aynen katılıyorum keşke yapabilseler ama yönetimler buna izin vermez..

Samet Yildirim
19.04.2012, 23:09
Senol Hocanin kadrosu belli.

-------------------Tolga----------------
Serkan-------Giray------Mustafa----Cech
---------------Zoko--Colman------------
------------------Adrian---------------
-----Volkan------------------Olcan-----
----------------Halil-----------------

Emrullah
20.04.2012, 00:30
Maçta pankart yapacak olanlara bir fikir. "Burası Türkiye. Burada şike de serbest ırkçılık da."

Eren Karaahmetoğlu
20.04.2012, 12:29
Ne kadar bilet satıldı bilen var mı?

Bayanların ilgisi nasıl?

TSelif
20.04.2012, 12:42
Stata şirket elemanımız gitti 23 nisan kıyafet dağıtımı için. 20 bin biletin dağıtıldığını 4 binin ise bugün dağıtılacağını söyledi.

bdrmv08
20.04.2012, 14:23
Zokora için bir pankart yer alacak mı maçta? Ayrıca gol atarsak eğer kim atarsa atsın Zokora ismi yankılansın..

Chiko
20.04.2012, 15:35
Maca pek ilgi yok sanirim. Bu irkcilik olayi bu önemli macin önüne gecti. Zaten dogru dürüst bir karar beklemiyordum Emre icin, her defasinda oldugu gibi son ümit FIFA/UEFA.
Bence Zokora bizim kulübün davranisina bakiyor, haklarini savunmak icin neler yapacagimizi bekliyor.

Burak yoksa bence sikinti cekeriz. Antalya maci öncesi de Burak oynamasin diyorduk ve oynamadi da. 45 dakika sonra oyuna alindi mecburen, yoklugu belli oldu.
Bu mac benzer olabilecegini düsünüyorum.

Savunma da Celustka'yi sol tarafta görmek istemem, mümkünse Cech oynasin. Her mac 45'te Serkan'i orta alana alarak Celu'yu sag beke koyup Cech'i oyuna almak zorunda degiliz ..
Giray son haftalarda kötü oynuyor, yerine Glowacki oynayabilir. Mustafa ilk 11 baslar.

Ücüncülük icin cok önemli bir mac, ben zaten TFF'ye güvenmiyorum, kalan maclarda ne olucagi belli degil. Aliriz insallah, icimden 3-2 geciyor.

FC-ST-PAULI-61
20.04.2012, 15:41
Ligtv ye göre serkan sagda solda cech.Muhtemel onbirde celustka yok.
Illa serkan oynayacak ya inanilir gibi degil.

Kamil Çakmak
20.04.2012, 15:45
Bu kadar çirkefçe dönen dolaplardan sonra şu maçın hangi gün olduğunu bile bilmiyorum. Bu kadar futboldan soğuttular.

Travelair
20.04.2012, 15:48
Maçta Zokora'yı tribünleri çağırıp "Bu taraftar senle gurur duyuyor" tezahuratı yapmak iyi olur

DeAgLeMaNyAq
20.04.2012, 16:02
Paf takımla çıkalım diyenlerin yönetim ve hoca istese dahi bunun mümkün olamayacağını bilmeleri gerekiyor. Çünkü A2 takımda profesyonel sözleşmesi bulunan sadece 4 oyuncu var...

Erdal DİLEK
20.04.2012, 16:04
mac başladıktan sonra 1 dakika futbolcular pretesto yapmalı, gol yesekte saygı duruşunda bulunulmalı. . .

Erdal DİLEK
20.04.2012, 16:05
ligin gercek adı ortaya cıktı; LİGTV SÜPER LİG

aslı
20.04.2012, 16:06
hiç umudum yok bu maçtan adamın hevesini kırıyorlar

danişmend61
20.04.2012, 16:34
maçın neyini konuşalım ? futbol mu kalmış?

tiyatro ligi

bu saatten sonra kadro kurmak futbol konuşmak gereksiz

Punisher-61
20.04.2012, 16:48
ligin gercek adı ortaya cıktı; LİGTV SÜPER LİG

Fenerium Lig..

güneyli
20.04.2012, 17:57
Öfke bize hep zarar verdi...Bjk yı geçelim..Birde hırsızları yenelim..

batugol
20.04.2012, 18:19
yenmek yenilmek önemli değil benim için artık
futbol oynadığımızı görmek istiyorum

arminas61
20.04.2012, 19:04
pfdk ya yapılan başvuru reddedildi bjk maçı cezalıyız (http://www.guncel61.com/genel/tahkime-basvuru-reddedildi.html)

Cafer Bulur
20.04.2012, 19:14
Bu maci kaybetmenin,avrupaya gidememenin bizim icin kötü olacagini düsünmüyorum.

Bu nedenle bjk maci cok da önemli degil bence.

Bu sezon benim adima bitmistir,artik gelecek sezonun hazirliklarina simdiden baslamaliyiz.

Transfer gündemiyle oyunculara gözdagi verilmeli...

SensitiveLord61
20.04.2012, 19:49
Olcan neden 11 başlamayacak .

Mehmet Ç.
20.04.2012, 19:53
Senol Hocanin kadrosu belli.

-------------------Tolga----------------
Serkan-------Giray------Mustafa----Cech
---------------Zoko--Colman------------
------------------Adrian---------------
-----Volkan------------------Olcan-----
----------------Halil-----------------

bu ikisi yarin yine kötü oynarsa yönetim arayisa baslasin.. volkam bir nebze kurtariyor, ama olcan a noldu belli degil... simdi ismini okuyunca inanin, bu bizdemiydi dedim.. adama maclarda top gelmez oldu..

Edit: http://www.ligtv.com.tr/haber/orman-yakin-takipte

EY LIG TV bu nasil bir cümle.. Beşiktaş, Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nun 2. haftasında Trabzonspor ile oynayacağı maç için bu kente geldi.

Furkan S.
20.04.2012, 19:54
Olcan neden 11 başlamayacak .

ligtvde başlayacak diyor, ama bencede başlamamalı...

Cafer Bulur
20.04.2012, 20:05
ligtvde başlayacak diyor, ama bencede başlamamalı...
Isin kötü tarafi sol tarafta olcan dan daha iyisinin olmamasi.

.....
20.04.2012, 20:56
Olcan yine ayağında top tutmaya zorlanacaksa başlamasın. Şenol Hoca maçtan sonra Olcan hiç antreman yapmadan maça çıktı demişti. Eğer yine bu sakatlık devam ediyorsa dinlensin. Düzelmeden oynatmayalım çocuğu.

DeAgLeMaNyAq
20.04.2012, 21:11
Olcan yine ayağında top tutmaya zorlanacaksa başlamasın. Şenol Hoca maçtan sonra Olcan hiç antreman yapmadan maça çıktı demişti. Eğer yine bu sakatlık devam ediyorsa dinlensin. Düzelmeden oynatmayalım çocuğu.

Daha önce de söyledim tedavi olmadan düzelme şansı yok. Tedavisi uzun sürdüğü için lig bitince anca başlarlar. Ama işin kötüsü lig bitince milli takım kampı var. Oraya gitmek adına bunu erteleyebilir...

Süleyman Eruyar
20.04.2012, 21:24
bu maçı izlemek yerine yarın deniz kenarında white chocolate mocha içeceğim,

yanınada çikolatalı cheese kek yiyeceğim,

ne mutlu bana .

yalniz adam
20.04.2012, 21:27
takım ne uzuyor ne kısalıyor..artık yeni transferler..en az 5 tane...

güneyli
20.04.2012, 23:00
Bize ceza vermek için sinekten yağ çıkartan pdfk trabzondaki fener maçı için planlara başlamıştır..Ben kadın ve çocukların alınacağı iki maçımızdan 1 saha kapatma daha çıkarırlar gibime geliyor..Adamlar pavlovun denekleri..

.....
20.04.2012, 23:21
Daha önce de söyledim tedavi olmadan düzelme şansı yok. Tedavisi uzun sürdüğü için lig bitince anca başlarlar. Ama işin kötüsü lig bitince milli takım kampı var. Oraya gitmek adına bunu erteleyebilir...

İki arada bir derece kaldı desene abi.

İlk sakatlandığında başlasaydı tedaviye şimdiye düzelmişti.

Fatih ÇOLAK
20.04.2012, 23:31
Hazırlık kampı sonuçta, bence gitmez, tedavi olur (Olcan)...

kudu_61
20.04.2012, 23:49
yıldırım demirören yeter tezahuratıyla

tolga
çelutska-giray-mustafa-cech
zoko-colman
volkan-halil-olcan
henri

.....
20.04.2012, 23:53
Tolga
Volkan-Zokora-Colman-Olcan
Halil-Vittek

Fatih ÇOLAK
21.04.2012, 00:59
Tepki var diyorlar, hem de ses getirecek cinsten, bekliyoruz :)

pReN@_61
21.04.2012, 01:04
Tolga
Volkan-Zokora-Colman-Olcan
Halil-Vittek

Vittek iyileşti mi ki ?

.....
21.04.2012, 01:06
Vittek iyileşti mi ki ?

Antremanlara başladı. Direk 11 başlamaz ama ben yine de oynamasını isterim.

Royal Heart
21.04.2012, 01:10
Tepki var diyorlar, hem de ses getirecek cinsten, bekliyoruz :)
Ne tepkisi, nerde, kim ?

Fatih ÇOLAK
21.04.2012, 01:16
Ne tepkisi, nerde, kim ?

Tam olarak bilmiyorum, fazla deşmemek lazım ama taraftar harici bir şey sanırım, bakalım nasıl olacak...

Mustafa ÖZDEMİR
21.04.2012, 10:03
bu maç cezalımıyız...

Gökhan ARSLAN
21.04.2012, 10:29
Bilet durumundan haberi olan varmı?
Bugüne kaldımı bilet acaba?

arda.61
21.04.2012, 11:01
Dün sordum kalmamıştı. Vermiyorlar

leviathan_-1461
21.04.2012, 11:31
Bilet durumundan haberi olan varmı?
Bugüne kaldımı bilet acaba?
Dün akşam stadın önündne geçerken, gişelerde biletlerin hepsi tükenmiştir, taraftarımıza teşekkürler yazıyordu..

Armağan Dere
21.04.2012, 12:17
Bjk'nin Gs'ye karşı oynadığı top ve bizim Fenere oynadığımız topu karşılaştırdığımda
1-2 biter diyorum.

demir
21.04.2012, 12:19
bir taraftar gurubu adını hatırlamıyorum macta butun oyuncular dız coksun sadece zokora ayakta kalsın dıye bır fıkır arttılar ortaya bende dıyorumkı bjk takımı ıle anlasılsın zencı oyuncuların dısında butun oyuncular zencı oyuncularının omnunde dız coksun dunya basını butun kameralarını buratafa cevırır en azından bıraz ayaklarını denk alırlar

Furkan S.
21.04.2012, 13:00
Can karyağdı'nın verdiği kadro;Tolga-serkan-giray-mustafa-cech-zokora-colman-adrian-olcan-volkan-halil

Burak Sahin
21.04.2012, 13:29
burak sakat cezali falan mi taktik icabimi oynamiyor :)

titanic
21.04.2012, 13:35
arkadaşlar bu berbat takım bile Türkiye nin en iyi takımı ya, ligdeki konumuna aldanmayın şans hakem vs faktörü buralara getirdi bizi. Futbol kendi adına uzatmaları oynuyor.Kendi içinde eğlen dur artık, avrupada iş yapacak takım yok. Herşey para değil, bütçe başarı getirmez.Besiktasın Dünya capındaki yıldızları var da ne oldu. Adam olmak, nereden geldiğini bilmek gerek,Kulüpler kar etme mantığıyla yöneytilmememli.

titanic
21.04.2012, 13:36
bir taraftar gurubu adını hatırlamıyorum macta butun oyuncular dız coksun sadece zokora ayakta kalsın dıye bır fıkır arttılar ortaya bende dıyorumkı bjk takımı ıle anlasılsın zencı oyuncuların dısında butun oyuncular zencı oyuncularının omnunde dız coksun dunya basını butun kameralarını buratafa cevırır en azından bıraz ayaklarını denk alırlar

Yok renktaş ya, bu defa da diğerleri için aciziyet görüntüsü ortaya çıkarki, bizim derdimiz zencilerin üstünlüğü değil,insanların eşitliği

Cem
21.04.2012, 14:12
İKİ TAKIMIN KARNESİ
http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/04/20/fft16_mf2209870.Jpeg
http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/04/20/fft16_mf2209871.Jpeg
http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/04/20/fft16_mf2209880.Jpeg

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/04/20/fft16_mf2209885.Jpeg
http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/04/20/fft16_mf2209886.Jpeg

Cem
21.04.2012, 14:13
http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/04/20/fft16_mf2209887.Jpeg
http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/04/20/fft16_mf2209888.Jpeg
http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/04/20/fft16_mf2209893.Jpeg
http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/04/20/fft16_mf2209894.Jpeg
http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/04/20/fft16_mf2209899.Jpeg
http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/04/20/fft16_mf2209900.Jpeg

KAYNAK MİLLİYET

Birden skorlara bakınca fark ettim Beşiktaştan çok fark yemişiz hırs bastı şimdi beni.

Oğuzhan
21.04.2012, 14:32
Burak oynamadığı için takım halinde bir oyun oynayabiliriz umarım bu maç. Herkes görevini yaparsa rahat yeneriz tahminim.

SensitiveLord61
21.04.2012, 14:37
Beraberlik kokuyor

pReN@_61
21.04.2012, 14:42
Sıfır heyecan var bende.Bakalım nasıl bi maç olacak...

r9emre
21.04.2012, 14:54
Şenol Hoca sağ bekte üst düzey performansını gördüğü Serkan'ı kesmek yerine Celustka'yı kesiyormuş yine.. Serkan sağ bek değil arkadaş bunu ne zaman anlayacak Şenol Hoca ya da diğer Türk hocalar adamın yeri bildiğin Gattuso gibi orta sahada ısırması başka oynayacağı mevki yok.. 1 maç iyi oynar 3 maç kötü..

----Celustka-----------Giray-----------Mustafa------------------Cech----

------------------------------Zokora-------------------------------------

---------------------Serkan--------------Colman-------------------------

-------Volkan---------------------------------------------Olcan----------

-------------------------Halil (Henrique)----------------------------------

2.yarı Alan ile Adrian ile maçı alırsın.

Cem
21.04.2012, 14:59
Burak bu maç yok ama normalde Henrique-Burak-Halil üçlüsü her türlü coşturur. Hem Trabzonspor en son ne zaman hücum futbolu oynadı unuttum valla.

Burak Sahin
21.04.2012, 15:07
Şenol Hoca sağ bekte üst düzey performansını gördüğü Serkan'ı kesmek yerine Celustka'yı kesiyormuş yine.. Serkan sağ bek değil arkadaş bunu ne zaman anlayacak Şenol Hoca ya da diğer Türk hocalar adamın yeri bildiğin Gattuso gibi orta sahada ısırması başka oynayacağı mevki yok.. 1 maç iyi oynar 3 maç kötü..

----Celustka-----------Giray-----------Mustafa------------------Cech----

------------------------------Zokora-------------------------------------

---------------------Serkan--------------Colman-------------------------

-------Volkan---------------------------------------------Olcan----------

-------------------------Halil (Henrique)----------------------------------

2.yarı Alan ile Adrian ile maçı alırsın.

serkan zokora colmanli orta sahadan simdiye kadar hic puan alabildik mi ??? ondan sonra vay efendim colman cok kötü cok istikrrasiz bimem ne yanindaki adamlara bir bakin hele ne pas yüzdeleri var ne oyunu okuma var ne topu tutma var ne oyunu dinlendirme var...kos pres yap top cal adami boz...su anki kadro yapisindaki en iyi orta saha 3lüsü zokora önlerinde adrian colmandir....

exelans_25
21.04.2012, 15:16
inşallah kaptanlık pazubandını zokoraya vermeyi unutmaz teknik heyet!

Bud Spencer
21.04.2012, 15:17
olcan bu formuyla oynamamasi lazim
sakat sakat oynadigi cok belli oluyor

tolga
serkan giray mustafa cech
volkan zokora colman halil
adrian
henrique

Alihan Ertürk
21.04.2012, 15:20
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/156188_417632698248523_127440673934395_1604510_140 7341236_n.jpg

Eren Karaahmetoğlu
21.04.2012, 16:35
Bayanlarımız biletleri tamamen bitirmiş.

Türkiye'deki bayan taraftar profilinde bambaşka bir boyuttayız.

He Fenerliler de dolduruyor da, nasıl doldurdukları ortada. Stadda uyuyanlar, dizi izleyenler, 2-1'le şampiyonuzcular..

Bakalım nasıl tribün yapacak bayanlarımız, sabırsızlıkla bekliyorum.

Fener maçının acısını da bu maçtan çıkarmak zorundayız. Saldır Trabzonum.

güneyli
21.04.2012, 16:37
Gazozuna maçta olsa sahada bordo mavi varsa heyecan vardır..Bu maçı alalım..3.llük için..

Mehmet Cihan Kocaman
21.04.2012, 16:55
https://m.ak.fbcdn.net/a7.sphotos.ak/hphotos-ak-snc7/579467_396859100335916_310781538943673_1289921_182 5460104_n.jpg