PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Final 2. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

yüregimts
22.04.2012, 01:11
He ya kendi orta yapsa koşup kafa vuracak arap atı gibi mübarek ne sürat öyle :D

aynen aynen :) bizim zokora kalitesinde en önemlisi zokora karakterinde futbolcu bulmamız lazım dünyadaki futbolcular saygı gösteriyo adama umarım gerçekleşir...

Serdar A
22.04.2012, 01:16
He ya kendi orta yapsa koşup kafa vuracak arap atı gibi mübarek ne sürat öyle :D

Zokora aslında pas atmadı , topu ayağından biraz açtı .Halil zannediyor ki pas aldım ,halbuki adam kendi topuna gidiyor :)

tsukru61
22.04.2012, 01:23
Bizim takımın, kaleyi gördüklerinde korkmadan pas yapmaları ve şut çekmeleri için grup terapisi görmesi gerekir.

yorumsuz6117
22.04.2012, 01:31
En az 3 tane Zokora kalitesinde adam lazım. Yoksa bu takım 1 ileri 3 geri gider sürekli.

Onur Akyüz
22.04.2012, 01:36
Maçın hakemi de tebriği hakediyor bence,

Birkaç pozisyon dışında gereksiz yere oyunu durdurmadı,zart zurt faul çalmadı,

Bizim ligde çalınan faullerin %40'ı faul gerisi eyyam.

Şentürk
22.04.2012, 02:04
http://g1204.hizliresim.com/w/p/4qsrh.png
:D
hahaha Halile ne oldu öyle :D

Hatice Aslan
22.04.2012, 02:23
Trabzonspor onunla kaybetmedi ...
Süper Final şampiyonluk grubu 2.haftasında oynanan Trabzonspor-Beşiktaş maçında düdük çalan Mustafa Kamil Abitoğlu'nun istatistikleri bordo mavili ekibi sevindirdi.

Mustafa Kamil Abitoğlu bu sezon Süper Lig'de Trabzonspor'un 5 maçını yönetti. 4.haftada oynanan Trabzonspor – Karabükspor 3-1, 17. haftada oynanan Trabzonspor–Orduspor 4-1, 22. hafta oynanan Trabzonspor–E.Şehirspor 4-1, 26.haftada oynanan Trabzonspor–G.Antepspor 4-0 ve Süper Final şampiyonluk grubu 2.haftasında oynanan Trabzonspor-Beşiktaş 1-0 maçlarında görev aldı.

Mustafa Kamil Abitoğlu bu sezon Beşiktaş'ın ise 3 maçında görev yaptı. Beşiktaş bu 3 maçı da kazanamadı. Beşiktaş'ın Kayserispor'a deplasmanda 1-0 yenildiği maçta Fernandes'e kırmızı kart gösteren Abitoğlu 1-1 biten Orduspor maçında ve Süper Final şampiyonluk grubu 2.haftasında oynanan Trabzonspor-Beşiktaş maçında düdük çaldı.

ibrahim ŞEN
22.04.2012, 02:23
Oynanan futbolda hıc bı gelısme yok aynı ne yaptıgını bılmeyen rastgele oynuyoruz 60. dk sonra bızım futbolculara macı bıtırıyolar kafalarında sankı ayrıca volkan halil henrique saha ıcınde ne yapmaya calısıyolar anlamıyorum hıc bı amacları yok sut cekmek top saklamak pas atmak

Hatice Aslan
22.04.2012, 02:29
Oynanan futbolda hıc bı gelısme yok aynı ne yaptıgını bılmeyen rastgele oynuyoruz 60. dk sonra bızım futbolculara macı bıtırıyolar kafalarında sankı ayrıca volkan halil henrique saha ıcınde ne yapmaya calısıyolar anlamıyorum hıc bı amacları yok sut cekmek top saklamak pas atmak

Bari bişeyi beğenin be arkadaş. Halil ne mi yaptı? Halil heryerdeydi takımına yardım etti ''Takım'' oyunu oynadık adam golünüde yazdı sakatlandı oyundan çıktı.
Halil o golü atmasa 0-0 biterdi maç 1 puanıda alır otururduk aşağa.
İnönü maçından bu yana birkez daha takım oyununu izledik daha ne istiyorsunuz?
Volkan'ın ortaları iyi değildi sadece..

POYRAZ
22.04.2012, 02:30
Jimnastikcileri yenmekle onlara karsi avantaj saglamis olduk.
Tebrikler cocuklar.
Maci izlemeye giden hanimlara, cocuklara, bebelere ve ninelere de ayrica tebrikler.

ibrahim ŞEN
22.04.2012, 02:33
Bari bişeyi beğenin be arkadaş. Halil ne mi yaptı? Halil heryerdeydi takımına yardım etti ''Takım'' oyunu oynadık adam golünüde yazdı sakatlandı oyundan çıktı.
Halil o golü atmasa 0-0 biterdi maç 1 puanıda alır otururduk aşağa.
İnönü maçından bu yana birkez daha takım oyununu izledik daha ne istiyorsunuz?
Volkan'ın ortaları iyi değildi sadece..
Halil attıgı gol dısında hıc bırsey yapmadı ne yanından gecen adamla pres yaptı nede ayagına gelen topları 2 sanıye tutup pas attı. hantallıgını hıc solemıyorum topu her pozisyonda ayagına dolayıp sagda solda aramasını

Hatice Aslan
22.04.2012, 02:37
Halil attıgı gol dısında hıc bırsey yapmadı ne yanından gecen adamla pres yaptı nede ayagına gelen topları 2 sanıye tutup pas attı. hantallıgını hıc solemıyorum topu her pozisyonda ayagına dolayıp sagda solda aramasını

Size göre öyle olabilir lakin Halil'in ölüsü bu takımı Burak yokken ayakta tutar.
Ben bu akşam oynanan takım oyununu gayet güzel buldum. Adrian biraz kontrollü olsaydı maç farklı bitecekti.
Her maç savunmanın arkasına atılan paslarla Burak'ın gol atmasını bekliyorduk takım sadece Burak'a pas veriyordu. Bu akşam ise herkes birbirine pas verdi yardım etti ufak tefek hatalar olsada ben bu kadroyu zevkle izledim.

Sushi07
22.04.2012, 03:14
Size göre öyle olabilir lakin Halil'in ölüsü bu takımı Burak yokken ayakta tutar.
Ben bu akşam oynanan takım oyununu gayet güzel buldum. Adrian biraz kontrollü olsaydı maç farklı bitecekti.
Her maç savunmanın arkasına atılan paslarla Burak'ın gol atmasını bekliyorduk takım sadece Burak'a pas veriyordu. Bu akşam ise herkes birbirine pas verdi yardım etti ufak tefek hatalar olsada ben bu kadroyu zevkle izledim.

Kesinlikle katılıyorum. Birde Halil'in basın toplantısında, ilk yarında başlıyan kas sertleşmesini açıkladı. Yani bu adam 70 dak. bu şekilde oynadı ve golünü attı, arkaya yardım etti ve pas dağıttı. Daha fazla sakatlanmamak için, her zamanki gibi pres yapmamış olabilir, ama dediğin gibi, adamın ölüsü bile bize 3 puan getirdi.

Hatice Aslan
22.04.2012, 03:20
Gittiği yere kadar
Golün sahibi Halil Altıntop mücadeleden sonra maça sakat sakat devam ettiğini bildirdi. Karşılaşmanın ilk yarısında ayağında gerilme hissettiğini ancak maçın önemini bildiği için ikinci yarıya bu şekilde çıktığını belirten Halil: 'Umarım ciddi bir şey yoktur. Gittiği yere kadar gitti. Golü attıktan sonra çıkmam iyi oldu. İlk yarı daha çok biz üstünlüğümüzü koyduk. İkinci yarı gitti geldi maç ama 3 puanı hak ettiğimizi düşünüyorum' dedi.

Akşam gazetesi yazmış.

Esmoface
22.04.2012, 03:21
Zokora olayına çok ciddi bir tepki gösterilecekti, maillerimizi atmıştık, niye gerçekleşmedi bilmiyorum. Bu konuda sınıfta kaldık, hiç hoş olmadı. Anlamlı pankartlar vardı; fakat düşünülen çok daha ses getirecek bir olaydı, engellendi herhalde.
Bayan taraftarlarımızla da gurur duydum, futbolun ne, niye ve nasıl olması gerektiğini bize hatırlattıkları için. Bu kirli düzende açan bir çiçekti bacılarımız, helal olsun.
Maça gelince, Colman-Zokora-Adrian üçlüsünü şahsen beğendim. Colman ve Adrian olduğu sürece bu takım çok daha fazla ayağa pas yapar, bunu tekrar görmüş olduk. Volkan oynadığı kanatta rakibi çok yıpratıyor; ama oyun zekası bazı şeyleri yapmasına engel oluyor. Olcan sakat olmadığı sürece oynatılmalı, gerektiğinde arkaya sarkan, gerektiğinde oyun kuran, gerektiğinde takım savunmasına yardım eden komple bir futbolcu. Halil'i çok beğendim, "fundamental"i en iyi olan oyuncumuz kendisi zaten, belli bir seviyenin altına sakat olmadığı sürece inmez.
En büyük sorunumuz tekrar görüldü ki defans bölgemizde. Mustafa'nun mükemmel oyununu unutmadan, çok rahat pozisyon veriyoruz. Posizyon hataları, bireysel hatalar, vs... Buna bir çare bulunmalı, sadece transfer yapmak yetmeyebilir.
Tekrar görüldü ki aradığımız hücum adamları kilidi açacak bir 10 numara ve Teofilo tarzı bir forvet. Elimizde vardı, yazık oldu.

Fatih ÇOLAK
22.04.2012, 03:36
Yorumuna inanamıyorum renktaşım...Adrian denen adam benim ömrühayatımda gördüğüm fizikgücü en düşük futbolcu,yemin ederim 3ncü ligde bir takımda oynasın zerrece sırıtmaz...

Fizik gücü bir yetenek midir? Doğuştan mı gelir? Hayır tabii ki, yaparsın bir program o sorunu halledersin...

Futbol da kondisyon ve psikoloji durumu gibi terimler de vardır, Adrian'ın bu konularda sıkıntısı var, onlar hallolur, ah o top bir girseydi psikoji kısmını halletmiş olurduk bir nebze, adam resmen paslanmış gibiydi, oynadıkça yükselecektir performansı...

Şentürk
22.04.2012, 03:36
Herkesin küçük küçük gruplarla bağırdığını düşünürsek, bayanları organize edebilen liderlerin olduğunu düşünsenize?
Doksan dakika oturmadılar, sesleri hiç kesilmedi, top bjkdeyken yuhaladırlar bağırdılar, helal olsun, gs maçında biraz daha organize olunabilrse müthiş olur.

cendelsahinov
22.04.2012, 03:38
Artık sadece bayan taraftarımız olsun. Kendim de dahil tribünden çekilebilirim. O kadar iyiler hacı. Helal olsun ablalarıma, bacılarıma...

Şentürk
22.04.2012, 03:40
İlk Bjk maçı ve şimdiki maç bu yıl 2 kez bayanların izlediği müsabaka yaptık ikiside uğurlu geldi.Galatasarayıda yenersek bu artık totem olacaktır ;)

Sefa
22.04.2012, 03:42
İlk Bjk maçı ve şimdiki maç bu yıl 2 kez bayanların izlediği müsabaka yaptık ikiside uğurlu geldi.Galatasarayıda yenersek bu artık totem olacaktır ;)

Ankaragücü maçı da var. Yani 3'te 3.. :)

Uğur GEMİCİOĞLU
22.04.2012, 04:06
Homurdanma küfür kıyamet olmayınca elinde sonunda bir gol geldi işte. bjkye karşı avantajlı duruma geçtik. İyi oldu iyi.

ibrahim
22.04.2012, 04:28
O degilde normalde bayanlarin doldurdugu tribünlerden cirtlak bir ses cikardi. Bu mac farketmedim nedense. Baya gürültü yapti ablalarimiz. :)

Şentürk
22.04.2012, 05:33
Homurdanma küfür kıyamet olmayınca elinde sonunda bir gol geldi işte. bjkye karşı avantajlı duruma geçtik. İyi oldu iyi.

nokta!.....

Oruç
22.04.2012, 07:57
Keşke her maçı kadın taraftarımız izlese. 10 numara 'taraftar'lık yaptılar. Helal olsun hepsine.

İskender Çakmak
22.04.2012, 09:25
En az 3 tane Zokora kalitesinde adam lazım. Yoksa bu takım 1 ileri 3 geri gider sürekli.

aslinda zokora 'dan bu konuda yararlanilabilir. Illaki referans olacagi futbolcu vardir.

SEDAT
22.04.2012, 09:26
* Mümkünse her maç bu kitle olsun Stad'da...

winner
22.04.2012, 09:49
lig 3.sü dün akşam belli oldu...bjk ile puan farkı 3,5 oldu...bjk ne fb ne de gs'yi yenebilir bizi yense bile geçemiyor...bu akşam da fb galibiyeti dışında her sonuç şampiyonu belli eder...bu akşam 4 maç kala lig sıralaması belli olabilir...

SARGONALI61
22.04.2012, 10:23

Maçı ve Halil'i bir kez daha baştan sona izlemenizi tavsiye ederim.

Lazman
22.04.2012, 10:32
Takimda bi yildizlar toplulugu havasi var. Icinden gelerek pas veren yok. Herkes pas verip 3 saniye sonra topu bekleme durumuna geciyo. Dun aksam oynadigimiz seyde bu. Herneyse duse kalka devam hala.

Macta en komik olan colmanin cikartilmasi oldu. Bizim takimda cikan giren standart oldugu icin gene adrianin numarasi kalkti havaya, o ara kulubeden birisi uyandi herhalde colman nerde diye :D kayip ilani falan verelim :D Sonra colmani cagirdilar bizde dedik colman oyundamiydi :D 2. yari colman duyan oldumu?

Yukarda bide halil napmis yazildi. Bizim takima halil gibi topu arkadan gelenler icin tutacak saga sola pas verecek birisi lazim. sevmem ama mehmet yildiz tipi birisi. Dun aksam halil iyi top tuttu.

bence halil onde burak onun arkasinda oynarsa daha hayirli olur

yavuzbaha
22.04.2012, 10:38
.Aynen katılıyorum...Halil aslında klas bir futbolcu ama dediğin gibi çok hantal...Burak ta ki ciğeri Halil e nakletsek Dünyanın sayılı golculerinden olur ama bu bitik haliyle işi zor...ben maçta Halil i çıkarmasını beklerken volkan ı çıkardı...maçın skoru aldatmasın...bence oyuncu değişiklikleri yanlış ve çok geç geldi...Adrian denen futbol fakirini 2nci yarı alanzinho ile değişmeliydi,bjk çok açık futbol oynuyordu,alanzinho 2nci yarı estirirdi bence...

ftunsal
22.04.2012, 10:39
bayan ve çocuk taraftarlarımıza teşekkürler..çekirdek yemedikleri için tribünlerde daha canlıydı..

bizim takımda bişey yok..bjk de hiç bişey yok..gol atan galip gelir diye düşünürken bize nasip oldu..yan hakem 2 ofsayt kaçırdı biri gol olamadı diğerini halil yazdı..halil golden başka birşey yapmadı diye düşünen arkadaşlar başka maça bakmış olmalılar.sahada ne yaptığını bile 2-3 kişiden biriydi....

mustafa ya inanalım -güvenelim..hata da yapabilir ama onda ekmek var..

adrian hakkında düşüncelerim hep iyiydii ama dünkü oynadığı oyunda ciddiyse yazık.hem kendine hem bize yazık.

hoca da malesef formsuz..maç 1-0 bjk defansda 3 kişi bırakıp karga tulumba saldırıyor,olcan oyundan düştü,halil çıktı,adrian pres yapmaz,henrike keza öyle,serkan kanada kaymış tutup göbekten colmanı çıkarmak akıl karı değil..zokara tek kaldı..gol yemediysek hoca şansıdır.

cyberentalpi
22.04.2012, 10:44
Bu akşam takım ve paylaşımcı oyunu gören birtek ben miyim?
Ayrıca Halil sakatlandığı için çıkmadı mı?
Değişiklikler her zamankinden farklı oldu beğenilmesede..
Bence güzel futbol oynadık takım oyununu izlemeyeli bayağı olmuştu.
Kazandık mı? Kazandık.

Hakem beni çok şaşırttı adam gibi maç yönetti :)

Bu hakem hep adam gibi adamdir
ama sikeci duzenin hakemleri cuneyt fırat yunus bulent varken bunlara iyi mac verilmez.
takım oyunu bana gore de oynadik buna en buyuk etken adriandi.

Adrian ve colman yan yana daha takım oyunu oynuyoruz.
ama halil golunden sonra Tam Alanzinho luk mac olustu.
Hatta tam volkan senlik.

1-0 dan sonra eminim volkan cıkmamıs olsa alanzinho olsa mac 3*4 olurdu.

SARGONALI61
22.04.2012, 11:02
bayan taraftarlarımızın amosferine ben çok beğendim....90 dakkaboyunca susmayıp bizlere kadar ulaşan sesleri vardır....yüreğinize sağlık.....

maç başlamasına kısa bir süre kaldığında sahada ilk 11 okunurken bayan taraftarlarımız takımı tek tek futbolcu isimlerini söyleyince LİG TV spikeri;burdanda anlaşıldığı gibi trazondaki bayanlar ilk 11i sayıcak kadar futbol bilgisi var:deyişi... işte bu komikti....

Maçlara gide gide ve bağırmaktan bacılarımızın sesleri kalınlaşmaya başlamış ve tezahuratlar da daha etkili oluyor.:)

Hüseyin Çümen
22.04.2012, 11:08
oyuncularımız taraftar baskısı yşamadıkları için rahat mücadele ettiler bayan ve çocuklar oyun skor önemsemeden coşkuyla destekte bulundular buda takıma olmulu yansıdı bbence

zarge
22.04.2012, 11:21
trabzondaki kardeşlerimiz kızmasın ama hakikaten bayan taraftarlar daha coşkulu ve takımı iyi yönde motive ediciydi.
en azından gerim gerim gerilmediler.
coşkulu sesler duyduk

Emirhan Makul
22.04.2012, 11:21
Teknik heyetimize rağmen kazandığımız maç oldu bence, şu açık bir şekilde görünüyor ki futbolcuların çoğu Şenol hoca ve ekibini istemiyor, uzakdan bunu görmek zor değil, hayırlısı olur inşallah ama kafa olarak Şenol hoca için ve teknik ekibi için lig çokdan bitmiş hatta bence uzun bir süre futboldan uzak kalmaları lazım ki kendilerine gelsinler.

duhan3580
22.04.2012, 11:25
ule bu taraftara da takım beğendirmek oyun beğendirmek amma zor be ya..Barçayı Madridi yensek niye 1-0 yendiler 2-0 yenmemiz lazım dı derler..ne çok bilmiş taraftarımız var be ya

duhan3580
22.04.2012, 11:28
Teknik heyetimize rağmen kazandığımız maç oldu bence, şu açık bir şekilde görünüyor ki futbolcuların çoğu Şenol hoca ve ekibini istemiyor, uzakdan bunu görmek zor değil, hayırlısı olur inşallah ama kafa olarak Şenol hoca için ve teknik ekibi için lig çokdan bitmiş hatta bence uzun bir süre futboldan uzak kalmaları lazım ki kendilerine gelsinler.

sayın yöneticim oyundan çıkan kadroya giremeyen dışında hocayı istemeyen futbolcu göremiyorum nasıl bu kanıya vardın merak ettim doğrusu..peki kimi istiyor bu futbolcular hans peter briegel'imi ziya doğan'ımı samet aybaba'yım

HOPA'LI TS'Lİ
22.04.2012, 11:43
Keşke her maçı kadın taraftarımız izlese. 10 numara 'taraftar'lık yaptılar. Helal olsun hepsine.

Ben de bu izzlenime kapıldım. Oyuncularımız strese girmedi. Kadınlarımız hiç küfretmedi. 94 dak. susmadı. Erkek taraftar profilimiz de böyle olursa, Avni Aker eskisi gibi cehenneme döner. Dünkü 22.000 kadın taraftarlara alkış....

HOPA'LI TS'Lİ
22.04.2012, 11:45

Bu görüşe nasıl kapıldınız, size katılmıyorum. İlk yarı dikkatli olsak fark olurdu. TS çok iştahlı başladı maça.

Bu kritik süreçte lütfen takımımıza ve yönetimimize daha çok sahip çıkma zamanıdır.

Emirhan Makul
22.04.2012, 11:46
sayın yöneticim oyundan çıkan kadroya giremeyen dışında hocayı istemeyen futbolcu göremiyorum nasıl bu kanıya vardın merak ettim doğrusu..peki kimi istiyor bu futbolcular hans peter briegel'imi ziya doğan'ımı samet aybaba'yım

Bu görüşe nasıl kapıldınız, size katılmıyorum. İlk yarı dikkatli olsak fark olurdu. TS çok iştahlı başladı maça.

Bu kritik süreçte lütfen takımımıza ve yönetimimize daha çok sahip çıkma zamanıdır.

Bu sonuca nasıl ulaştın anlayamadım kardeşim...Sadece ekrana bakarak bunu nasıl anladın bir ara beni bilgilendirirsen sevinirim :)

Futbolcuların çoğu oyundan alınma durumlarına tepki gösteriyorlar.
Futbolcuların çoğu mevkilerinde ki oyun tarzları ile verilen görevi yapmamaktalar.
Futbolcuların sezon başından beri gerek lig tv'ye gerekse dergiye verdiği röpörtajların hiç birinde en beğendikleri hocalar, teknik adamlar yada kendilerine takımda teknikl heyet dahil kimleri seviyorsunuz sorularının cevapları arasında şenol güneş ve ünal karaman cevabı yok.

Teknik heyetin piskolojik olarak futbolcular ile uzaktan yakından alakası olmadığını, diyalog olarak uzaklaştıklarını düşünüyorum. Mesela şundan eminim şuanda bu konumda şenol güneş değilde herhangi bir hoca olsaydı bakın şartlar aynı ama geçen sene muhteşem bir sezon ve sonrasında böyle bir durumda olsaydı herhangi bir teknik direktör ve gönderilseydi an itibari ile futbolcular arkalarından güzel bir oyun oynarlardı, daha mutlu olurlardı yerine gelen hoca için.

Ve olur mu bilmiyorum ki inşallah olmaz diyorum yinede, şenol güneşi seviyorum, eğer olursa futbolcular böyle demeçler verecektir hocanın gittiğine sevinecektirler, bence çoğu elektrik almıyor teknik heyetle ben bunu seziyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
22.04.2012, 11:47
bayan ve çocuk taraftarlarımıza teşekkürler..çekirdek yemedikleri için tribünlerde daha canlıydı..

bizim takımda bişey yok..bjk de hiç bişey yok..gol atan galip gelir diye düşünürken bize nasip oldu..yan hakem 2 ofsayt kaçırdı biri gol olamadı diğerini halil yazdı..halil golden başka birşey yapmadı diye düşünen arkadaşlar başka maça bakmış olmalılar.sahada ne yaptığını bile 2-3 kişiden biriydi....

mustafa ya inanalım -güvenelim..hata da yapabilir ama onda ekmek var..

adrian hakkında düşüncelerim hep iyiydii ama dünkü oynadığı oyunda ciddiyse yazık.hem kendine hem bize yazık.

hoca da malesef formsuz..maç 1-0 bjk defansda 3 kişi bırakıp karga tulumba saldırıyor,olcan oyundan düştü,halil çıktı,adrian pres yapmaz,henrike keza öyle,serkan kanada kaymış tutup göbekten colmanı çıkarmak akıl karı değil..zokara tek kaldı..gol yemediysek hoca şansıdır.

Mustafa Yumlu son 2 maçtır çok iyi oynuyor. İyi bir bekimiz oldu.

Erdinç Barutçu
22.04.2012, 11:48
Bu sonuca nasıl ulaştın anlayamadım kardeşim...Sadece ekrana bakarak bunu nasıl anladın bir ara beni bilgilendirirsen sevinirim :)

Vkgz
22.04.2012, 11:53
Yerinde oyuncu değişiklikleriyle kazanılan bir 3 puan oldu. Kötü oyuncularımız vardı bu sezon ancak bu kadar.
Adrian
Volkan Şen
Henri
Jebrin
Brozekler

bu oyunculara gerek yok gönderilmeliler.
belki Adrian yedek kulubesi için tutulabilir.

duhan3580
22.04.2012, 11:55
Futbolcuların çoğu oyundan alınma durumlarına tepki gösteriyorlar.
Futbolcuların çoğu mevkilerinde ki oyun tarzları ile verilen görevi yapmamaktalar.
Futbolcuların sezon başından beri gerek lig tv'ye gerekse dergiye verdiği röpörtajların hiç birinde en beğendikleri hocalar, teknik adamlar yada kendilerine takımda teknikl heyet dahil kimleri seviyorsunuz sorularının cevapları arasında şenol güneş ve ünal karaman cevabı yok.

Teknik heyetin piskolojik olarak futbolcular ile uzaktan yakından alakası olmadığını, diyalog olarak uzaklaştıklarını düşünüyorum. Mesela şundan eminim şuanda bu konumda şenol güneş değilde herhangi bir hoca olsaydı bakın şartlar aynı ama geçen sene muhteşem bir sezon ve sonrasında böyle bir durumda olsaydı herhangi bir teknik direktör ve gönderilseydi an itibari ile futbolcular arkalarından güzel bir oyun oynarlardı, daha mutlu olurlardı yerine gelen hoca için.

Ve olur mu bilmiyorum ki inşallah olmaz diyorum yinede, şenol güneşi seviyorum, eğer olursa futbolcular böyle demeçler verecektir hocanın gittiğine sevinecektirler, bence çoğu elektrik almıyor teknik heyetle ben bunu seziyorum.

ben şahsen duymadım lig tv de oyuncuların beğendiğiniz teknik adam sorusunda kim ne dedi örnek verirsen sevinirim..dün oyundan çıkan volkan bile gazeteye verdiği demeçte Şenol Güneşin olması Trabzon tercihim için önemliydi dedi..keza giray burak alanzinho halil aykut zokora vs futbolcuların şenol hoca hakkında olumlu övücü açıklamaları zaman zaman basında yer aldı..ha hala senin dediğin gibi şenol hocayı beğenmeyen varsa da işte kapı işte kurpu ağzına tıkarlar turpu sözünde ki gibi çekip gider..bu takımın şenol hoca olmadığı dönemlerdeki halini de gördük..96 da 2004 de 2010 da oynadığımız futbolu hangi hoca oynatmış bir ALLAH(cc) kulu söylesin...hep söylüyorum görüşlere saygı duymakla beraber bu şenol güneş bu taraftara çok bile onları ziyalar sametler brosslar brigeeller paklar

Murat GENEL
22.04.2012, 11:56
Trabzondaki taraftarla birilerinin öyle böyle problemi yok yalnız..Neyse ortak payda Trabzonspordu vs. hiç çekemem..Siz saydıradurun bi zahmet..

Vkgz
22.04.2012, 12:00
Yerinde oyuncu değişiklikleriyle kazanılan bir 3 puan oldu. Kötü oyuncularımız vardı bu sezon ancak bu kadar.
Adrian
Volkan Şen
Henri
Jebrin
Brozekler

-------------
Ayrıca Şenol Hocaya atıp tutanlarada gülüyorum. Önce insan Şenol Hoca'nın öncesine bir bakar yahu.

Emirhan Makul
22.04.2012, 12:03
ben şahsen duymadım lig tv de oyuncuların beğendiğiniz teknik adam sorusunda kim ne dedi örnek verirsen sevinirim..dün oyundan çıkan volkan bile gazeteye verdiği demeçte Şenol Güneşin olması Trabzon tercihim için önemliydi dedi..keza giray burak alanzinho halil aykut zokora vs futbolcuların şenol hoca hakkında olumlu övücü açıklamaları zaman zaman basında yer aldı..ha hala senin dediğin gibi şenol hocayı beğenmeyen varsa da işte kapı işte kurpu ağzına tıkarlar turpu sözünde ki gibi çekip gider..bu takımın şenol hoca olmadığı dönemlerdeki halini de gördük..96 da 2004 de 2010 da oynadığımız futbolu hangi hoca oynatmış bir ALLAH(cc) kulu söylesin...hep söylüyorum görüşlere saygı duymakla beraber bu şenol güneş bu taraftara çok bile onları ziyalar sametler brosslar brigeeller paklar

Bence genelleme ile yapılan hataları görmezden geliyorsunuz, yani bende asla çekip gitmesini istemem fakat ortada yapılan hatalar var afedersinizde bir bakıp yargılamalıyız yapılanları, hep kendimiz hikayeler uyduruyoruz, yönetim böyle yaptı kim bilir hocaya ne dediler adamcağız ne durumda, vallahi çıkıp konuşsa kimse demez ki hoca neden bunları anlattın, yapılan transferler ile, oynatılan oyun ile şenol güneş haricinde hiç bir teknik adam takımın başında kalamazdı bu bir kesin, ama tabi ki güzel bir kıstas değil bu istifalar kovulmalar güzel bir önerme olamaz bencede sürekllilik çok önemli fakat hiç bir gelişme yok, tamam bu sene 2011 sendromunun şoku yaşandı halen daha da yaşanıyor herkes bitmiş tükenmiş durumda farkındayım bu yüzden hakda veriyorum, şenol hoca çoğu kes "daha da uzaklara gideceğim bu sefer" diye cümleler kurdu eminim ki gidecektir terk edip herşeyi, umarum herşey düzelir, yönetimde ki sığ beyinli insanlar gider ve güzel transferler ile yeni bir sezona başlarız.

worldmaster
22.04.2012, 12:07
Volkan Şen'in 2-3 tane iyi oynadığı maç var görece. Nedense bu maçlarda kenara alındı. Anlamakta güçlük çektim dünkü oyuncu değişikliklerini.

Sahada ölü gibi dolaşan Adrian'ın Alanzinho ile değişmesini beklerken Volkan yerine diğer bir ruh gibi adamın yani Henri'nin girişini şaşkınlıkla izledim. Volkan'ı şahsen pek beğenmem ama bence az biraz fayda sağlayacaksak da olmayacak gibi görnüyor artık. Hoca'yı hiç anlamıyorum bazen, ne kadar da sevsem de...

Onun dışında kadın (bayan diye bişey yok çok çirkin bi kelime) taraftarlar yine görece erkeklere göre takıma daha pozitif katkı sağladılar. En azından gereksiz yuhhlamalar,pas hatası sonrası oyuncuyu strese sokmalar olmadı. Bi de durmadan oynamasalar durdukları yerde :)

Golde hafif ofsayt varmış. Tarafsız bakınca verilebilirdi ama gs-bjk-fb bize atsa verirler miydi ondan emin değilim işte.

Vkgz
22.04.2012, 12:08
Bence genelleme ile yapılan hataları görmezden geliyorsunuz, yani bende asla çekip gitmesini istemem fakat ortada yapılan hatalar var afedersinizde bir bakıp yargılamalıyız yapılanları, hep kendimiz hikayeler uyduruyoruz, yönetim böyle yaptı kim bilir hocaya ne dediler adamcağız ne durumda, vallahi çıkıp konuşsa kimse demez ki hoca neden bunları anlattın, yapılan transferler ile, oynatılan oyun ile şenol güneş haricinde hiç bir teknik adam takımın başında kalamazdı bu bir kesin, ama tabi ki güzel bir kıstas değil bu istifalar kovulmalar güzel bir önerme olamaz bencede sürekllilik çok önemli fakat hiç bir gelişme yok, tamam bu sene 2011 sendromunun şoku yaşandı halen daha da yaşanıyor herkes bitmiş tükenmiş durumda farkındayım bu yüzden hakda veriyorum, şenol hoca çoğu kes "daha da uzaklara gideceğim bu sefer" diye cümleler kurdu eminim ki gidecektir terk edip herşeyi, umarum herşey düzelir, yönetimde ki sığ beyinli insanlar gider ve güzel transferler ile yeni bir sezona başlarız.

2010-2011 şampiyonluğu
Tarihte ilk kez Şampiyonlar Ligi 3.lüğü
Tarihin belkide en önemli maçı İnter-Trabzonspor
Eylülde başlatılmış Lig tarihinin en sıkışık takvimli sezonunda lig ve avrupadaki elde edilen kabuledilebilir sonuçlar..
Daha ne yapacak bu adam.

....
Ötesinde Volkan Şen Sercan topçu olsalardı Yuvalarından Bursa'dan kovulmazlardı.
Sen 18 maçta ilk onbire çıkacaksın iki çalımla düzgün bir orta yapmadan taraftarı kandıracaksın topa vurmaya dermanın olmayacak sonra artistlik yapacaksın. Yok öyle
Ozaman insan Ertuğrul haklıymış diyor işte.

Sertan Danışer
22.04.2012, 12:09
1-taraftar tek kelimeyle müthişti 2-gol ofsayt ama maçı zaten alıcaktık bariz 3-mustafa mücadeleci ama oyun zekası ve teknik yok büyük maçlarda sırıtıyor 4-adrian-henrique hadi abi dükkanın önünü kapamayın 5-keşke sene başından beri halil en ilerde oynasaydı burak sağ forvet oynasaydı

duhan3580
22.04.2012, 12:11

işte ben de buna tavım..adamın elindeki oyuncular alınmış kadrosunun bel kemeiği bozulmuş geçen seneki ilk 11 den genelde 4 oyuncu oynamış buna rağmen şampiyonlar liginden kılpayı elenmiş ligi 3.cü bitirmiş o kadar maç seyahat yapmış bir takımın hocasından bahsediyoruz..şenol hoca taraftır ve ne olursa olsun bu takıma özünü vermiştir ve veriyodur..o istemezmi en iyi futbolcularla mücadele etmek ama yok diye de bırakıp gitmek korkakların işidir.. herkese hayırlı günler

fatihmazlum
22.04.2012, 12:11
o değılde bulent yavuz denen ıstanbul usağı halılın golunu olctum 32 cm ofsayt var demıs anlamadığım sey sahaya gırıp cetvellemı olcuyor bu adam benım gorduğum ofsayt olsa bıle yarım adım ya var ya yok halılın pozısyonunda olmayada bılır olsa bıle ofsaytın kaçması hareketlı top olduğu ıcın cok normal yoksa halılın ayağının olcusunu alıpda 2 yemı bolup 32 cm buldu ama oyle olsada halılde 64 cm ayak olcağını sanmıyorum ey buyuk Allahım ne gunlere kaldık ya:)

Erdinç Dilek
22.04.2012, 12:13
kimse kusura bakmasın beyler kadınlarımız erkeklerden daha iyi destekliyor takımı, kaldı ki kazandığımız iki derbide de onlar vardı tribünde ben fener maçında kombinesi olan erkeklerin hanımlarına ya da yakınları olan hanımlara o kombineleri vermelerini teklif ediyorum...

Emirhan Makul
22.04.2012, 12:14
işte ben de buna tavım..adamın elindeki oyuncular alınmış kadrosunun bel kemeiği bozulmuş geçen seneki ilk 11 den genelde 4 oyuncu oynamış buna rağmen şampiyonlar liginden kılpayı elenmiş ligi 3.cü bitirmiş o kadar maç seyahat yapmış bir takımın hocasından bahsediyoruz..şenol hoca taraftır ve ne olursa olsun bu takıma özünü vermiştir ve veriyodur..o istemezmi en iyi futbolcularla mücadele etmek ama yok diye de bırakıp gitmek korkakların işidir.. herkese hayırlı günler

Tamam herkese hayırlı günlerde neden gerginsin abi :) Ben birşey demedim ki sadece transferleri yanlış yaptı ve teknik açıdan yetersiz kaldı çoğu maçlarda diye eleştiri getirdim :) Not geçeyim isterseniz ben şenol güneş başlığında ki atarlananlardan değilim normal eleştiriyorum yani, bana kalırsa 99 yaşında da olsa bu takımın başında şenol güneş olmalı. tabi bu hali ile değil.

fatihmazlum
22.04.2012, 12:15

bende senol gunes elestırıldığınde hemen bross samet zıyamı gelsın dıyenlerı anlamıyorum bunların dısında adam yokmu trabzonu calıstırcak bu nasıl bır kıyaslamadır nasıl bır savunmadır...

Erdinç Dilek
22.04.2012, 12:15
o değılde bulent yavuz denen ıstanbul usağı halılın golunu olctum 32 cm ofsayt var demıs anlamadığım sey sahaya gırıp cetvellemı olcuyor bu adam benım gorduğum ofsayt olsa bıle yarım adım ya var ya yok halılın pozısyonunda olmayada bılır olsa bıle ofsaytın kaçması hareketlı top olduğu ıcın cok normal yoksa halılın ayağının olcusunu alıpda 2 yemı bolup 32 cm buldu ama oyle olsada halılde 64 cm ayak olcağını sanmıyorum ey buyuk Allahım ne gunlere kaldık ya:)

programa çıkmadan ligtv deki maraton isimli programı izlemiş şansal ın sunduğu, orda ölçmüşlerdi o mesafeyi bülentte ordan almış satmış bu bilgiyi kendi programında.

fatihmazlum
22.04.2012, 12:16
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:
kimse kusura bakmasın beyler kadınlarımız erkeklerden daha iyi destekliyor takımı, kaldı ki kazandığımız iki derbide de onlar vardı tribünde ben fener maçında kombinesi olan erkeklerin hanımlarına ya da yakınları olan hanımlara o kombineleri vermelerini teklif ediyorum...

fatihmazlum
22.04.2012, 12:17
programa çıkmadan ligtv deki maraton isimli programı izlemiş şansal ın sunduğu, orda ölçmüşlerdi o mesafeyi bülentte ordan almış satmış bu bilgiyi kendi programında.

maraton nerden almıs pekı?cetvelı onlarmı dayamıs dedığım gıbı yarım adım var yok neye dayanarak 32 cm dıyebılıyorlar..

Erdinç Dilek
22.04.2012, 12:18
Cüneyt çakır barcelona chelsea maçını yönetecek, bize karşı verdiği kararları bu maçta da vermesi temennisiyle kendisine başarılar diliyorum

Erdinç Dilek
22.04.2012, 12:19
maraton nerden almıs pekı?cetvelı onlarmı dayamıs dedığım gıbı yarım adım var yok neye dayanarak 32 cm dıyebılıyorlar..

bilgisayar destekli ölçüyorlar, tıp(!) ilerledi artık eskisi gibi değil:)
ben o kadarda üzülmedim hatta o golün olsada olmasa da ofsayt olmasına sevindim, bjk iki maçtada ofsayt diye nitelendirilen goller yemesi fener maçındaki yan hakemleri bu tür pozisyonlarda bayraklarını kaldırmaya zorlayacaktır, mutlaka dikkatli olmaları yönünde yan hakemlere telkinlerde bulunulunur.

fatihmazlum
22.04.2012, 12:23
bilgisayar destekli ölçüyorlar, tıp(!) ilerledi artık eskisi gibi değil:)
kardesım olcsunde bıde goz var nızam var haberturk gazetesındekı goruntu cok net alın bakın benım aklım 32 cm almıyor b.sayardada oyun yapar bunlar gecen hafta barız ofsayttı melo 1 adım ondeydı 34cm dedıler buna nasıl 32 santım dıyorlar alın bakın goruntu asağıda..
http://www.htspor.com/futbol/haber/736068-ofsaytzede

Erdinç Dilek
22.04.2012, 12:24
bende senol gunes elestırıldığınde hemen bross samet zıyamı gelsın dıyenlerı anlamıyorum bunların dısında adam yokmu trabzonu calıstırcak bu nasıl bır kıyaslamadır nasıl bır savunmadır...

şenol güneş ten sonra takımın başına tolunay, hami ve abdullah tan oluşan 3 leme gelmelidir ya da tolunay tek başına...

Erdinç Dilek
22.04.2012, 12:26
kardesım olcsunde bıde goz var nızam var haberturk gazetesındekı goruntu cok net alın bakın benım aklım 32 cm almıyor b.sayardada oyun yapar bunlar gecen hafta barız ofsayttı melo 1 adım ondeydı 34cm dedıler buna nasıl 32 santım dıyorlar alın bakın goruntu asağıda..
http://www.htspor.com/futbol/haber/736068-ofsaytzede

canım abim(!), bende ısrar etmiyorum 32 cm dir diye sen bülent yavuz ölçmüş mü bu mesafeyi diye sordun ya bende hangi programdan araklamış bu mesafeyi belirteyim dedim.

fatihmazlum
22.04.2012, 12:27
şenol güneş ten sonra takımın başına tolunay, hami ve abdullah tan oluşan 3 leme gelmelidir ya da tolunay tek başına...
olurmu ya broslar sametler zıyalar duruken adamlar baska teknıka dam bılmıyorlar ben ertuğrul sağlam ve rıza calımbayıda beğenıyorum kısıtlı ımkanlarla doğru transferlerle guzel ısler yapıyoalr ellerınde ıyı bır buyce olsa daha ıyısını yaparlar artık tecrubelılerde en azından ıyı modern futbol oynatıyoalr takımlarına kaldıkı avrupada bır cok teknık adam var saymaya kallarsak trabzonda calısabılcek basarıya ac genc ve dınamık..

Erdinç Dilek
22.04.2012, 12:27
ben o kadarda üzülmedim hatta o golün olsada olmasa da ofsayt olmasına sevindim, bjk iki maçtada ofsayt diye nitelendirilen goller yemesi fener maçındaki yan hakemleri bu tür pozisyonlarda bayraklarını kaldırmaya zorlayacaktır, mutlaka dikkatli olmaları yönünde yan hakemlere telkinlerde bulunulunur.

fatihmazlum
22.04.2012, 12:28
canım abim(!), bende ısrar etmiyorum 32 cm dir diye sen bülent yavuz ölçmüş mü bu mesafeyi diye sordun ya bende hangi programdan araklamış bu mesafeyi belirteyim dedim.
bende o hırtolara dıyorum zaten..

Travelair
22.04.2012, 12:28
Bu kadar ince işleri hoşgörü ve anlayıştan tamamiyle uzak, bak yine bjk'ye haksızlık yapıldı diye sunanlar ne istiyor anlamış değilim. Kendileri para kazanacak diye milleti kışkırtmanın ne alemi var? Zokora topa dokunduğu anda görüntüyü dondurdukları ne malum? 30 cm de 2 cm dahası var... Millet birbirini boğazladığında mı (Allah korusun) rahat edecekler?

Armağan Dere
22.04.2012, 12:29
Volkanın pozisyonu da ofsayt Halil'in pozisyonu da..
Neyse kötü oyunla kazanmak da varmış..

Berke6198
22.04.2012, 12:36
İyi oynadık ama her türlü Burak'ın yokluğu hissedildi. Olcan'ın pozisyonunda Burak olsaydı gol olurdu. Volkan'ın pozisyonunda Burak olsaydı gol olurdu...

TSezgin61
22.04.2012, 12:40
Dün bayan taraftarlarimiz aslinda gercekleri tokat gibi yüzümüze vurdu.

Tribünlerimiz atmosferine engel olan orta yas ve yasli amcalardir.

Maraton ve kale arkalarina yas siniri koyma taraftariyim.

Örnegin: maraton ve kale arkalari 35 yasindan büyükler giremez. Guruplar 1000 kisiye tamamlanmadan tribünlere isimlerini asamaz. Seref tribünü fiyatlarinida geri kalan kisima uygun sekilde indirip, kombineleri genclere ayirmak lazim.

Tabi bu yanlizca örnek.

Bayan taraftarlara özel uygulamalarda olmali mesela...

fatihmazlum
22.04.2012, 12:45
Dün bayan taraftarlarimiz aslinda gercekleri tokat gibi yüzümüze vurdu.

Tribünlerimiz atmosferine engel olan orta yas ve yasli amcalardir.

Maraton ve kale arkalarina yas siniri koyma taraftariyim.

Örnegin: maraton ve kale arkalari 35 yasindan büyükler giremez. Guruplar 1000 kisiye tamamlanmadan tribünlere isimlerini asamaz. Seref tribünü fiyatlarinida geri kalan kisima uygun sekilde indirip, kombineleri genclere ayirmak lazim.

Tabi bu yanlizca örnek.

Bayan taraftarlara özel uygulamalarda olmali mesela...
kombıne uygulaması kotaya konmadan bu sorun bıtmez kombıne toplam 5 bını gecmıcek oda numaralı ve maraton trubunlerı olcak boylece bedava kombınecılerde onlenceğı gıbı taraftar ıcınde yenıden butunluk sağlancak sıyası cekısmeler bıtcek..mıllet cebınden para verıp her hafta maça gıttımı takım sahada savasırken onlarda paramız bosa gıtmesın dıyerek cekırdek cıtlamayı bırakıp trubunde savascak..kombınesı olan maçları hasftasonu sosyal aktıvıtesı olarak goruyor zıra..

lazibere
22.04.2012, 13:05
Bu kadro kalitesi ile bu kadar oynanırdı zaten

Ben en çok Burak'siz bir Trabzonspor nasıl olacak diye bekliyordum, Çünkü Burak artık bizde Misafir. O açıdan Halil'in mücadele gücünü ve Avrupa Tecrübesini yürekten alkışlıyorum. Gol atttığı için değil, Sahanın her tarafında basmadık alan bırakmadığı için (Burak seyretti belki öğrenmiştir, Avrupa da oynamak için ilerde sap gibi beklemenin yetmediğini )

lazibere
22.04.2012, 13:06
BÜTÜN TARAFTARLARA BİR SORU GERÇEKTEN MERAK ETTİM???

Sahada Trabzonspor'lu ama Beşiktaş taraftarı olduğunu itiraf eden Burak ???

Dün Trübinde maçı seyrederken, kımın kazanmasını istemiş olabilir???? Hani taraftardı yaa yaa

Eren Karaahmetoğlu
22.04.2012, 13:15

Dün Trübinde maçı seyrederken, kımın kazanmasını istemiş olabilir???? Hani taraftardı yaa yaa

Tabi ki de Trabzonspor'un kazanmasını istedi.

Şu konuların tartışılması bile ayıp.

ESER
22.04.2012, 13:17
olurmu ya broslar sametler zıyalar duruken adamlar baska teknıka dam bılmıyorlar ben ertuğrul sağlam ve rıza calımbayıda beğenıyorum kısıtlı ımkanlarla doğru transferlerle guzel ısler yapıyoalr ellerınde ıyı bır buyce olsa daha ıyısını yaparlar artık tecrubelılerde en azından ıyı modern futbol oynatıyoalr takımlarına kaldıkı avrupada bır cok teknık adam var saymaya kallarsak trabzonda calısabılcek basarıya ac genc ve dınamık..

ertugrul saglam neyse de,
fenere kopeklik yapan, bjknin altına yorgan dosek her mac yatan , mac satan sikeci serefsiz sivassporun hocası rıza gelsin ama senol gunes gitsin. eminim cok yakısır rızaya Trabzonspor hocalıgı

zahido
22.04.2012, 13:19

sacmalamayin yaa..

SEDAT
22.04.2012, 13:23
* Bazen gereksiz sözler konusunda nirvanaya ulaşıyoruz...

pReN@_61
22.04.2012, 13:25
Kötü futbol ama 3 puan.Puan kaybından iyidir.Tebrikler Trabzonspor.

M.S.SOFU
22.04.2012, 13:48
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/536339_421284674549808_396304929_n.jpg

efsanedir benim için
haha
koptum ya :D...
biri allah aşkına şunu forum sayfasına yapıştırsın

fatihmazlum
22.04.2012, 13:50
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/536339_421284674549808_396304929_n.jpg

efsanedir benim için
haha
koptum ya :D...
biri allah aşkına şunu forum sayfasına yapıştırsın
:alkış::alkış::alkış:

Mehmet Zeki
22.04.2012, 13:56

.....
22.04.2012, 13:58
Palamut süper olmuş :)

Tayfun
22.04.2012, 13:58
@ İrem palamutu kılçığıyla yemiştir hemde ;)

Togrul
22.04.2012, 14:01
Bu galibiyet çok iyi oldu. Bu sene ligi 4-cü bitiren yanar. Hele bu Trabzonspor olursa gelecek sezonu da kaybedebiliriz. Çünkü zaten sezonu erken açmıştık artı sıkıştırılmış lig ve şampiyonlar ligi ve play off ta 60 civarı maç yaptık. Bunun üzerine birde dördüncü olup UEFAya katılmak için 3 öneleme oynamak için sezonu temmuzdan açmak zorunda kala biliriz.

zarge
22.04.2012, 14:17
8taş palamut sever :)

SüperLaz1983
22.04.2012, 14:48
Irem palamut nasildi????

Ilelioglu
22.04.2012, 15:02
Gol sanirim ofsayt. Bu yönden üzüldüm acikcasi. Kötü futbolda cabasi zaten.

Orta sahada üstünlügü Besiktas'a verdik yine. Ernst-Necip(Veli)-Fernandes'e karsilik Zokora-Colman...

Gayse macinda bundan vazgecmeliyiz diye düsünüyorum. Bu sekil cok zorlandigimiz, cok pozisyon verdigimiz ortada.

Ilelioglu
22.04.2012, 15:03
Bayan Taraftarlar on numara destek verdiler. Hepsine helal olsun diyorum. :alkış:

ilknurozmen
22.04.2012, 15:12
Görüldüğü üzere erkek taraftarlardan çok daha iyiydik :) Hiç küfür duymadım. Yaşlı teyzeleri görünce maçta çok duygulandım. Ekranda yazan 22 bin taraftardır ama neredeyse 5 bin tane de çocuk vardı içeride. Çok kişi ayaktaydı. Arkamda bir teyze vardı, Şenol hocaya tepkiliydi, nasıl Adrian'ı değil de Colman'ı alırsın diye :) Biz de 7 den 70 e herkes azıcık futboldan, saha dizilişinden anlıyor :) Yanımda Celustka hayranları vardı. Önümüzde ısınıyordu Celustka. Kızları duymasına rağmen hiç bakmadı, Alanzinho çaktırmadan sürekli önde platin sarısı kızlara bakıyordu ısınırken :) Maçın çoğu kısmını çok önde olduğum için göremedim, ama kadın ve çocuk taraftarları izlemek çok daha eğlenceliydi :) Ha bu arada içeri girerken göz kalemimi alan zihniyeti kınıyorum. Patlayıcıları, torpilleri alma göz kalemimi al..

Cafer Bulur
22.04.2012, 15:45
Görüldüğü üzere erkek taraftarlardan çok daha iyiydik :) Hiç küfür duymadım. Yaşlı teyzeleri görünce maçta çok duygulandım. Ekranda yazan 22 bin taraftardır ama neredeyse 5 bin tane de çocuk vardı içeride. Çok kişi ayaktaydı. Arkamda bir teyze vardı, Şenol hocaya tepkiliydi, nasıl Adrian'ı değil de Colman'ı alırsın diye :) Biz de 7 den 70 e herkes azıcık futboldan, saha dizilişinden anlıyor :) Yanımda Celustka hayranları vardı. Önümüzde ısınıyordu Celustka. Kızları duymasına rağmen hiç bakmadı, Alanzinho çaktırmadan sürekli önde platin sarısı kızlara bakıyordu ısınırken :) Maçın çoğu kısmını çok önde olduğum için göremedim, ama kadın ve çocuk taraftarları izlemek çok daha eğlenceliydi :) Ha bu arada içeri girerken göz kalemimi alan zihniyeti kınıyorum. Patlayıcıları, torpilleri alma göz kalemimi al..
Bence de cok iyiydiniz,tebrik ve tesekkürlerimi sunuyorum kadin ve cocuk taraftarlarimiza.:)

Ic sahadaki ilk derbi galibiyetimizi aldik,bundan sonra 12 yasindan büyük erkeklerin stada alinmamasindan yanayim.:)

ESER
22.04.2012, 15:52
irem palamutun tadını begenmediysen kalkan'da var:)

ilknurozmen
22.04.2012, 15:57
Bence de cok iyiydiniz,tebrik ve tesekkürlerimi sunuyorum kadin ve cocuk taraftarlarimiza.:)

Ic sahadaki ilk derbi galibiyetimizi aldik,bundan sonra 12 yasindan büyük erkeklerin stada alinmamasindan yanayim.:)

Kesinlikle katılıyorum, bu seneki maçları sadece bayan ve cocuk taraftarlarla oynasaydık şampiyon bitirirdik. Taraftar futbolcularımız üzerinde acayip baskı kuruyor, bu yüzden deplasman takımı olduk çıktık.

Cafer Bulur
22.04.2012, 16:05
Maca gelince,2 takiminda futbol olarak vasati asamadigi bir mac oldu.

Macin geneline bakildiginda ise rakipten biraz daha iyiydik ama mac berabere de bitseydi normal bir sonuc olacakti.

Takima baktigimizda ise defans ve ofansi iyi yapamayan görüntüdeydik,eksilerimiz daha fazlaydi.

Biraz oyuncularimizin sezonu erken acmasindan ama daha da cok yetersizliklerinden dolayi daha fazlasini bu sezon icin yapamayacagimizin ortaya ciktigi bir mac oldu.

Bundan sonra tek dilegim 3.lügü korumak ve gsye 2 macta da celme takarak sampiyonluktan etmektir,umarim bunu basarabiliriz.

Emre GÜRDAL
22.04.2012, 16:16

Orta sahada üstünlügü Besiktas'a verdik yine. Ernst-Necip(Veli)-Fernandes'e karsilik Zokora-Colman...

Gayse macinda bundan vazgecmeliyiz diye düsünüyorum. Bu sekil cok zorlandigimiz, cok pozisyon verdigimiz ortada.

kardeşim sen burda şimdi kendini at gözlügünle bakmadıgınımı gösteriyosun bize ofsayt olabilir poziyonda bende öle diyorum da bu yarım metre bile degil 20 cm bile degil,bunları gecelım şimdi...

h@msi61
22.04.2012, 16:36
bjkyi son 5 macta 4 kez yendik, hala hamsi yiyecegiz filan diyebiliyorlarsa komik gercekten :)

lazibere
22.04.2012, 16:41

Harikaydınız..

Trabzonspor 61
22.04.2012, 18:27
Bjk resmen karımız oldu yahu. :alkış:

Hürgün Aygün
22.04.2012, 18:34
Son 5 lig maçında 4 galibiyetimiz var Beşiktaş'a karşı.2. Maçta da yeneriz inşallah.

Hatice Aslan
22.04.2012, 18:35
Bir Es-Es'linin itirafı..

http://g1204.hizliresim.com/w/q/4s170.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Fanatik34
22.04.2012, 18:54
Resimler, mesajlar..süperötesi:alkış:

Hakemlere gelince, bugün 30 cm.lik pozisyonlari tarisanlari kime havale edelim? Bunlari kacirmak hatadir ama yoruma acik bile olmayan düdükleri calanlarin hala hic ceza almadan düdük calmasina ne demeli?

Futbolun Sevr´i herhal, yok resmen...

sessizkral_1
22.04.2012, 19:00

bence

colman----zokora

------alanzihno

burak--- halil------olcan

oynamalıyız

gs maçında

MonteCristo
22.04.2012, 20:02
1967. mesajım bjk galibiyetine gelsin :) :P

:tsamblem: :sevinç::sevinç::bmn1::sevinç::sevinç: :tsamblem:

ESER
22.04.2012, 20:08
Bir Es-Es'linin itirafı..

bes lira verenin altına yatan bir kulubun taraftarı da kendisi gibi dönek ve istanbul yalaması olur. sehirlerindeki manzara gayet normal

fenerin metresi kolpasehirlilere yakısan budur

Bordo_MaviM_61
22.04.2012, 20:20
Şaka maka Arda Turan yarım vole süper bir gol attı konusu değil ama..
Edit: Dakika 61 de bir tane daha attı:)

Mahmut Baran
22.04.2012, 21:28
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=397406240281202&set=a.311520935536400.71947.310781538943673&type=1&theater

Cezalı olduğu maçta ceza alan İlk Takım olabilme ihtimalimiz var mı

TSelif
22.04.2012, 21:45
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=397406240281202&set=a.311520935536400.71947.310781538943673&type=1&theater

Cezalı olduğu maçta ceza alan İlk Takım olabilme ihtimalimiz var mı
Tabi ki hayır o maç bittikten dakikalar sonra idi. Zokora Olcan Tolga görevlileri engelledi bırakın dedi. Kız imza aldı gitti. Ona da ceza verirlerse yuh artık yani:)

Levent Kara
22.04.2012, 21:57
kız ceza alıp her maçı bedavaya getirecek galiba:)

SADECETRABZON61
22.04.2012, 22:36
Bayan taraftar gibi erkek taraftarlar veremiyor ama.

Ahmet Kuru
23.04.2012, 00:53
Bu galibiyet lazımdı.
kötü oynasak da moral ve motivasyon adına ilaç gibi geldi..

Mert67
23.04.2012, 12:04
Ben böyle etkili maraton tribünü görmedim. :)

SensitiveLord61
23.04.2012, 12:44
Adrian
Volkan Şen
Henri
Jebrin
Brozekler

-------------
Ayrıca Şenol Hocaya atıp tutanlarada gülüyorum. Önce insan Şenol Hoca'nın öncesine bir bakar yahu.

Jebrin mi ? Aykutun 2 katı bilek var adamda

SensitiveLord61
23.04.2012, 12:47
dikkat ettiniz mi?

Bizim futbolcularin attigi paslarin hizi ile Barca-Real macinda futbolcularin birbirlerine verdigi paslarin hizina?

Bizimkiler top kontrolunde "yeteneksiz" olduklarindan birbirlerine sert pas atamiyorlar. Birde Turk futbolu diyorlar, nerdeymis??

Yada sert pas atmaya korkuyorlar fazla gider diye. Mesut un ronaldoya bi pası vardı sanki düşmanına atıyo :)

Yasin Altuntas
23.04.2012, 15:45
Resimler, mesajlar..süperötesi:alkış:

Hakemlere gelince, bugün 30 cm.lik pozisyonlari tarisanlari kime havale edelim? Bunlari kacirmak hatadir ama yoruma acik bile olmayan düdükleri calanlarin hala hic ceza almadan düdük calmasina ne demeli?

Futbolun Sevr´i herhal, yok resmen...

TRT Yorumcusu:" Trabzospor'un golünde CIDDI bir OFsayt var"

Fenerbahce 10 metreden Ofsayt golü atsa:" Insan hata yapar pek bunun üstünde durmamak lazim"

Erbay
23.04.2012, 15:57
Yada sert pas atmaya korkuyorlar fazla gider diye. Mesut un ronaldoya bi pası vardı sanki düşmanına atıyo :)
Yetenek ve alt yapı ile alakalı bir şey. Tek pas, kontrol ve pres dünya futbolunda en önemli şeyler.

Canİlker
23.04.2012, 17:46
artık bayanlar olsun tribünlerde. bende bi eşarp takıp girmeye çalışırım tribüne. ben razıyım valla.

TSelif
23.04.2012, 17:54
Yalnız 55 bin tane embesili dillerinden düşürmeyenler Avni Aker'deki 25 bin ( küfürsüz) bayan için ne dediler merak ettim , zira ben hiç bir yoruma rastlamadım :)
Gerçi "futbolcular ilk defa bu kadar çok futbolu bilen bayanlar önünde oynayacak" demiş ligtv muhabiri" .. bu yeter onlara :D

only ts
23.04.2012, 18:08
bence bayanlar hep olmalı ve mümkünse 40 yaş üstü ve 40 yaş altı olarak ikiye bölünmeleri lazım. yaşlı teyzeler çünkü stada kazak örmeye geliyor