PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şimdi Daha Çok Destek Zamanı | Tribün Yoksa TS Club Var!

Gökçebey
06.04.2012, 14:18
http://b1204.hizliresim.com/w/6/44nnl.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Değerli dostlar. Bildiğiniz gibi fb maçı sonrası alışık olduğumuz üzere tarafsızlığını kaybetmiş kurumlar, yine bütün ihaleyi bizim üzerimize bıraktılar. 2 seyircisiz maç cezası yanında 200.000 TL para ve FairPlay liginde dereceye girememe cezası aldık.

Yaşanan süreçten sonra itibar kaybı bir yana, maddi olarak da kulübümüz zor durumda kaldı. Bunda bireysel olarak senin, benim, onun sorumluluğu olmasa da, Trabzonspor taraftarları olarak hepimiz cezalıyız. O zaman, dövüyorsak, seveceğizde.

Kulübümüzün en azından yaşamış olduğu maddi kaybı bir nebze telafi etmek, camiamızın bölünmüş dinamiklerini bir araya getirmek, istediğimizde bir yumruğa dönüşebileceğimizi tekrar göstermek için, bütün taraftarlarımızı TS Club'tan alışveriş yapmaya davet ediyoruz. Organizasyonun tek şartı, alışverişlerde Kazım Koyuncu tişörtümüzün de muhakkak olması. Kazım Koyuncu tişörtlerinin geliri Kanser Vakfı'na gidecek. Kulübümüze de katkı amacıyla tişörtle beraber Trabzonspor ürünlerimizden de alalım.

3 Temmuz'dan beri yaşadığımız "ötekileştirme" operasyonunda, susturulmaya, bastırılmaya, hakkımızın göz göre göre çalınmasını izlenmeye zorlandık. Trabzonspor taraftarı daha büyük bir güç haline gelmelidir. Süper final maçları öncesi kulübümüze maddi güç verebiliriz. Erkek taraftarlara yasak olan maçlarda da, stadın civarında bu sefer 25 bin kişi toplanıp, o stadı dışarıdan da şikecilerin başlarına yıkabiliriz.

Madem ki top yekün bir kuşatmanın içerisindeyiz, maddi manevi yumruk olmak için geç bile kaldık.

Haydeeeeeeeeeeeee

Destekçilerimiz

1) Gökçebey 1 Kazım Koyuncu Tişörtü + 1 Saten Atkı
2) Gamze 1 Kazım Koyuncu Tişörtü + 1 TS Club ürünü
3) Mollasalihoğlu 1 Kazım Koyuncu Tişörtü
4) _OziloZ_ 1 Kazım Koyuncu Tişörtü + 1 Dergi
5)

muratali
06.04.2012, 14:21
Bireysel olarak nasıl sorumluluğumuz yok. Bu forumda maç öncesi her türlü cezaya razıyız. O maçta olay çıkaracağız diye bas bas bağıranlar vardı.

Gökçebey
06.04.2012, 14:22
Bireysel olarak nasıl sorumluluğumuz yok. Bu forumda maç öncesi her türlü cezaya razıyız. O maçta olay çıkaracağız diye bas bas bağıranlar vardı.

O zaman sahaya yabancı cisim atan en az 100, bas bas bağıranlar da en az 50 liralık alışveriş yapsınlar.

muratali
06.04.2012, 14:25
O zaman sahaya yabancı cisim atan en az 100, bas bas bağıranlar da en az 50 liralık alışveriş yapsınlar.

Zaten sahaya atlet atanların giyecek bişeylere ihtiyacı olmalı ... 3-5 tişört alsınlar .. :)

Gamze
06.04.2012, 14:26
Şimdi destek olma zamanıdır.
Karınca kararınca, bu açığı olabildiğince kapatmaya çabalamalıyız.

muratali
06.04.2012, 14:30
Tamam bu açığı kapatalım , takıma destek olalım . Ama bu , sahaya yabancı maddeleri atanları haklı görmek , yaptıklarını normal karşılamak gibi algılanmasın. Onlar attı, canları sağolsun, biz zararı karşılayalım . Yok öyle .

Şahsen kimseyle tartışmaya girmek istemiyorum. Ama kime karşı olursa olsun, ne kadar tahrik edilmiş ya da ne kadar hakkımız yenmiş olursa olsun bu olayları tasvip etmek, küçümsemek, hafife almak doğru değil.

Gökçebey
06.04.2012, 14:33
Abi seninle farklı noktalardayız. Bu organizasyonla senin yazdıkların arasında bir bağ yok. İlk taşı sen attın vallahi. Eğer görüşlerin o doğrultudaysa, sen de Kazım Koyuncu tişörtü al, bir kanser hastasının rızasını alırsın ;)

SARGONALI61
06.04.2012, 14:33
Tamam bu açığı kapatalım , takıma destek olalım . Ama bu , sahaya yabancı maddeleri atanları haklı görmek , yaptıklarını normal karşılamak gibi algılanmasın. Onlar attı, canları sağolsun, biz zararı karşılayalım . Yok öyle .

Şahsen kimseyle tartışmaya girmek istemiyorum. Ama kime karşı olursa olsun, ne kadar tahrik edilmiş ya da ne kadar hakkımız yenmiş olursa olsun bu olayları tasvip etmek, küçümsemek, hafife almak doğru değil.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

muratali
06.04.2012, 14:39
Abi seninle farklı noktalardayız. Bu organizasyonla senin yazdıkların arasında bir bağ yok. İlk taşı sen attın vallahi. Eğer görüşlerin o doğrultudaysa, sen de Kazım Koyuncu tişörtü al, bir kanser hastasının rızasını alırsın ;)

Kardeş, size ve kampanyanıza lafım yok. Allah razı olsun. ilk yolum düştüğünde alacağım tişört. O ayrı.

Ama maçtan önce burada yazılanlar aklıma geldikçe sinirleniyorum biraz. Burada yazmak kolay tabi, yüzyüze bakmayınca herkes herkese yaşa başa bakmadan yazıyor. Kimseyle tartışmayayım diye girmedim aralarına.

Adamlar kendini bilmez, takıma ve insanımızın imajına zarar veriyor. Bi de bununla gurur duyuyor. Biz de onların verdikleri zararı telafi etmek için uğraşıyoruz.

Rica ediyorum sizden , forumda bu tür terörist yaklaşımda olanlara ceza verin. BMN nin görüşünün de benimle aynı olduğunu düşünüyorum. Haksız mıyım ?

Gamze
06.04.2012, 14:45
Abi bu tür durumlarda zaten gereğini yapıyoruz. Ama rica ederim bu destek başlığını bu tartışma için kullanmayalım.
Diğer başlıklardan devam ederiz. Lütfen...

muratali
06.04.2012, 14:49
TS Club ... 2 yıldır bi kaleci forması yapmadınız çocuklar için .... Yapın onu da alacağım ... :)

Benim ufaklık Onur hayranı, forma alamıyorum.

Barış Gümüş
06.04.2012, 15:01
Çok yerinde bir başlık.Ben bu sene (söylemesi ayıp özür diliyorum)2 forma,1 sweetshirt,A-Bilbao maçı bileti hibe,üyelik aidatı olmak üzere epey ekonomime darbe indirdim ancak bu özel bir durum.Medyada ibre bizim aleyhimize döndü şu anda.İhtiyacımız olmasa da herkes ekonomisine göre birşeyler almaya çalışmalı.İnternetten kolayca yapılabiliyor alışverişler.

Sahaya cisim atma olayı kesinlikle çok çağdışı ancak atlet protestosu sırasında Volkan'ın el kol hareketinden sonra hararetlendi trbünler yanlış hatırlamıyorsam.Yinede basına bu tür malzemeler vermemeye dikkat etmeliyiz.

Konuyla çok alakası olmayabilir ancak bence futbolculara ne tür bir vizyon taşıdıklarını içeren bir belgesel film hazırlatılmalı.Futbolcu sahada profesyonel ve soğukkanlı olmalı ancak taraftar kadar kazanmanın ne denli önemli olduğunu hissetmeli.Fatih Akın belgesel çekecekti diye bir şehir efsanesi vardı bir aralar..Acaba hala düşünüyor mu?

Mollasalihoğlu
06.04.2012, 15:03
Bir Kâzım tişörtü de benden..

Helvacı61
06.04.2012, 15:10
çok isabetli bir başlık klübün kaybı büyük bunu telafi etmek boynumuzun borcu ben dahil çoğumuz şöyle yapın böyle yapın dedik..şimdi zararları telafi edelim..en yakın zamanda bir ts clup mağazasına gideceğim..

Mehmet BAL
06.04.2012, 15:18
TS Club ... 2 yıldır bi kaleci forması yapmadınız çocuklar için .... Yapın onu da alacağım ... :)

evet kaleci kazağı istiyoruzzzzz

Cafer KILIÇSOY
06.04.2012, 15:20
Formaların arkasına hala daha ULKER yazıyor mu?

Emrullah
06.04.2012, 15:30
Hayde TS Club'a...

TSelif
06.04.2012, 15:30
Kazım Usta'nın tşörtünü ben de almıştım dün :)

Gökçebey
06.04.2012, 15:37
Kazım usta tişörtü yetmez, kulübümüz de kazansın :)

Yaz geldi, yeni sezon tişörtlere de bakmak lazım. Bir de saten atkı :)

_OziloZ_
06.04.2012, 15:52
Zaten aklımdaydı, başlığı görünce gittim aldım bir tane. Gitmişken bir de dergi aldım :)

zarge
06.04.2012, 15:57
fiyatlar biraz daha aşağı çekilse özellikle tshirt ve sweatshirtlerde çok güzel olur.

Gökçebey
06.04.2012, 15:58
Zaten aklımdaydı, başlığı görünce gittim aldım bir tane. Gitmişken bir de dergi aldım :)

Vaay kenk naber :D Tuna'ya da alsaydın birşey :)

_OziloZ_
06.04.2012, 16:00
İyi kenk seni sormalı :D 4-5 defa gittim sırf onun için ama doğru dürüst bir şey bulamadım ya.

Özge
06.04.2012, 16:02
Daha dün forma aldım , S beden tişört gelince de alacağım hemen.

Murat'
06.04.2012, 16:03
Ts Clup asker paketi yapsın alayım. :)

İlker Yazıcıoğlu
06.04.2012, 16:07
Ay başında maaşımı alınca Trabzon'daki yeğenime;
1 adet bordo-mavi kalın bileklik
1 adet victory forma
1 adet bordo konç almıştım.
Kazım Koyuncu t-shirtü bir dahaki aya kaldı artık.

bordoylamavi
06.04.2012, 16:17
bakın buraya bir başlık açtım ben. sorgusuz sualsiz silindi. bir çok yöneticiye konuyu özel mesajla anlattım cevap bile verilmedi. ts club ürünleri artık internette çeşitli sitelerde resmi olarak satılıyor. ve ts club dan çok daha ucuza indirim çeki kampanya vb şekillerde alınabiliyor. 1 yerine 2 2 yerine 4 ürün alınabiliyor bu sayede. bunun yöntemini de yazmıştım. ama dediğim gibi silindi ve dikkate bile alınmadı. isteyen arkadaşlar özelden bana ulşaısın onlara anlatayım

ünsalyılmaz
06.04.2012, 16:25
gökçe abi... kazım koyuncu tişörtü + kadın forma çubuklu

esirgolge
06.04.2012, 16:28
Tc Clubtan yaptığınız alışverişte Vakıfbank Taraftar kartını kullanıyoruz,değil mi? :)

TSelif
06.04.2012, 16:39
Kazım usta tişörtü yetmez, kulübümüz de kazansın :)

Yaz geldi, yeni sezon tişörtlere de bakmak lazım. Bir de saten atkı :)

Ev saten atkı dolu .ŞL ligi atkısı bile var ... Tsclup zaten batırdı beni Gökçe :D

cakalkerem
06.04.2012, 16:43
Kardeş, size ve kampanyanıza lafım yok. Allah razı olsun. ilk yolum düştüğünde alacağım tişört. O ayrı.

Ama maçtan önce burada yazılanlar aklıma geldikçe sinirleniyorum biraz. Burada yazmak kolay tabi, yüzyüze bakmayınca herkes herkese yaşa başa bakmadan yazıyor. Kimseyle tartışmayayım diye girmedim aralarına.

Adamlar kendini bilmez, takıma ve insanımızın imajına zarar veriyor. Bi de bununla gurur duyuyor. Biz de onların verdikleri zararı telafi etmek için uğraşıyoruz.

Rica ediyorum sizden , forumda bu tür terörist yaklaşımda olanlara ceza verin. BMN nin görüşünün de benimle aynı olduğunu düşünüyorum. Haksız mıyım ?

Hocam belli ki haklısın...Ama Aziz Yıldırım'da kulübü batırdı rezil etti ama taraftar her zaman destek verdi

Hüseyin Bağdat
06.04.2012, 16:44
Dün Bizim burdaki mağazaya sordum haftaya ürünler gelecekmiş. Önümüzdeki hafta alışveriş yapacağım:)

Hasan Habip Özbay
06.04.2012, 17:19
eşim ve kızıma birer sweat oğluma led li şapka hayırlı olsun alınmıştır destek her zaman

Gökçebey
06.04.2012, 17:42
Tc Clubtan yaptığınız alışverişte Vakıfbank Taraftar kartını kullanıyoruz,değil mi? :)

Aynen öyle yaptım, vakıfbank Trabzonspor kartımla aldım tişörtü. Saten atkı arıyorum şimdi.

Oğuzhan İnce
06.04.2012, 18:03
Ben kurumsal hiç bir ürünü almama ve klube para kazandırmama kararı almıştım, Kazım'ın tişörtündeki sansürü görünce de üzüldüm.

Lakin bugün gidip alacağım tişörtü, madem kanser vakfına katkımız olacak.

Ilelioglu
06.04.2012, 18:59
Cok güzel ve anlamli bir düsünce, ama maddi anlamda zor durumda kaldik kismi sacma gibi geliyor bana. 25 Milyon Euro SL'den para geldi, nerede bu para?

Gökçebey
06.04.2012, 19:18
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=5060&stc=1&d=1333729122

Sibel
06.04.2012, 19:21
Haftaya uğrayacağım TS Club'a.

Ilelioglu
06.04.2012, 19:25
Haftaya uğrayacağım TS Club'a.

bütün taraftarlarımızı TS Club'tan alışveriş yapmaya davet ediyoruz.

Gökce abi ugra demiyor ama alisveris yap diyor. :D

Uğurtan
07.04.2012, 09:17
Kazım Koyuncu t-shirtünü almıştım zaten.

Yeni sezon ürünleri bir dökülsün hele alırız yanına bir şey daha...

LANGARA
07.04.2012, 11:41
internetten bir arkadaşıma hediye etmek üzere kazım t- shirtü aldım haliyle fatura adresini farklı yazdım. çok sağolsun kulübümüz farklı fatura için de beş lira fark alıyor.

Tolga
07.04.2012, 12:09
internetten bir arkadaşıma hediye etmek üzere kazım t- shirtü aldım haliyle fatura adresini farklı yazdım. çok sağolsun kulübümüz farklı fatura için de beş lira fark alıyor.

Bundan sonra başkana "Sadri Başkan bana fazladan fatura kesebilir misin" sloganı yapalım :D Açık var şirkette :P

Yiğit Gayretli
07.04.2012, 12:43
Gökçe reis kilo ver :(

Çağdaş DENİZ
07.04.2012, 14:12
beni de yazın bir adet siyah antreman tişörtü aldım şu an itibariyle:)

Gökçebey
11.04.2012, 08:12
Bayılıyoruz boş konuşmaya.

TAHSİN 61
11.04.2012, 11:19
Fora aldırdım iddayı kazanmıştım olur mu? Bende TShirt alacağım

muratali
03.05.2012, 09:21
Yine bir Fenerbahçe maçı öncesi ... Forumda yazılanlara dikkat ... Maç sonrası tekrar böyle bir kampanya olmamasını diliyorum ... Olay çıkmasını isteyen, destekleyen, tahrik ve provoke eden üyeleri yöneticilere havale ediyorum ...

Gamze_TS
03.05.2012, 10:01

Benimki de cok istiyor kaleci formasi, bir de basket formasi.
Ozellikle cocuklarimiza alalim hem bu onlarin TS sevgisini de besliyor. Ben neredeyse tum giyimini ordan aliyorum. Esofman, t-shirt, sweatshirt... Gecen gun saat istedi , saatini bile TS store'dan aldik.
Destek, kosulsuz ve devamli!

F.Levent Yavuz
03.05.2012, 10:03
en doğrusu budur. TS Club'dan alışveriş kampayası başlatalım. Topluca yapılacak bu hareketler hem destek hem de sesimizin duyulması açısından çok önemli

muratali
03.05.2012, 22:54
Benimki de cok istiyor kaleci formasi, bir de basket formasi.
Ozellikle cocuklarimiza alalim hem bu onlarin TS sevgisini de besliyor. Ben neredeyse tum giyimini ordan aliyorum. Esofman, t-shirt, sweatshirt... Gecen gun saat istedi , saatini bile TS store'dan aldik.
Destek, kosulsuz ve devamli!

Duvarında hala TS dergisinin verdiği Onur posteri var oğlumun.
Şu yeşil olanından bi çocuk kaleci forması hala yok .

Korsanını üretip satacağım yaa (şaka)

Geçen senenin en büyük parlayan yıldızıydı Onur. İnsan bunu nasıl değerlendirmez. Kimler yönetiyor bilmiyorum ama bir şirkete devretsinler tüm organizasyonu. Komisyon alsınlar sadece. Adamlar para kazanmak için her ürünü çıkartır.

turphan
03.05.2012, 23:36
İstanbul'a yeni taşındım da ...Bahçeşehir'e yakın TS Clup var mı ?