PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tahkim Kurulu Başkanı Taraflıdır, İstifa Etmelidir!

Vkgz
03.04.2012, 18:53
Tahkim kurulu PFDK'nın teknik direktörlük yapamaz dediği bir isme Bülent UYGUN'a nasıl olduysa kimden emir aldıysa olur fikri vermiştir. Geldiği günden beri yaptıkları. Gelmeden söyledikleri bellidir. Futbolda temizlenme beklenirken virüslere olur raporu veren Taraflı tahkim başkanının istifa etmesi Türk futbolunun önünü açacak kararların en önemlilerinden olacaktır.

Fenerbahçeli oyuncuların Galatasaray maçından önce bilerek spor ahlakına aykırı şekilde kart görmeleri gene birilerinin emriyle tahkim kurulu tarafından görmezden gelinmiştir.

Bu gidişat kuışkusuz bu adamla düzeltilemeyecek.

Sizce?

cerasus
03.04.2012, 19:34
Katiliyorum, benimde en fazla rahatsiz eden mesele bu adamin ordaki varligidir.

Tahkim, nihai kararlari verdigi icin, sürece iyi bir comak sokma imkanina sahiptir,

robinhood61
03.04.2012, 19:37
bu adamlardan temizlik mi bekliyorsunuz ben ümidimi kaybettim kombine almıştım bidaha almanın bi lüzumu yok futbol benim için bitmiştir ama Trabzonsporum her daim var olacaktır...

Giallorossi
03.04.2012, 19:39
Günaydik. Erman Toroglu bu hadiseden dolayi haftalardir bagiriyor ekranlarda. Kimsenin dikkatini cekmedi, media vesayre. Cünkü islerine geliyor. Fenerden yana olan bir tahkim kurulu baskani. Türk futbolunu bitiren kisi olacak kendisi. PFDKnin verecegi cezalari büyük ihtimal kaldiracaklar. UEFA arkasindan vuracak sopayi. O zaman görecez anyayi Konyayi.

TAHSİN 61
04.04.2012, 10:56
İTstifa PFDK

Burhan Açıkgöz
04.04.2012, 11:01
İTstifa PFDK

Niye PFDK istifa etsin ki Tahkim istifa etsin diye düşünüyordum ama halısın kardeş PFDK yı takan yok. Bari kapatalım herşeyi Tahkim halletsin.