PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye Tarihi Yanıt | 03.04.2012

Sayfa : [1] 2 3

Çetocan
03.04.2012, 13:38
Trabzonspor ile Fenerbahçe takımları arasında 1 Nisan 2012 Pazar günü Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynanan müsabakanın ardından konuya taraf iki kulübün resmi sitelerinden yaptıkları açıklamalar futbola bakış açılarının gözler önüne serilmesi açısından çarpıcı birer örnektir.

Bir tarafta kendi özeleştirisini yapan, rakibin uğradığı haksızlığı göz ardı etmeyen ve yaklaşan Süper Final öncesi futbolun tüm kesimlerini duyarlı olmaya davet eden Trabzonspor, diğer yanda ettikleri teşekkürün ardından gelen taraftar baskısıyla üslubunu değiştirip kulübümüze ve yönetim kurulumuza yönelik ağır ifadeler kullanan Fenerbahçe.

Sırf bu iki üslup karşı karşıya koyulup, objektif bir bakış açısıyla değerlendirildiğinde dahi Türk futbolunda en büyük provokasyonun kimler tarafından yapıldığı sorusunun cevabı rahatlıkla sahibini bulacaktır.

Fenerbahçe Kulübü’nün resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamanın ilk bölümü müsabaka haftasında özelikle taraftarlarımız üzerinde oluşturulmaya çalışılan baskı ve sindirme çabalarının hangi adreslerden kaynaklandığını apaçık gözler önüne sermektedir.

Kendi güvenliklerinin en iyi şekilde sağlandığının altını çizip, bu anlamda yapılan teşekkürün ardından şiddeti bahane ederek yönetim kurulumuza ve kulübümüze yönelik ağır ifadeler kullanmak, ciddi bir çelişki olmakla beraber, gerçek niyetin deşifre edilmesinden başka bir şey değildir.

Ne yazık ki bu provokatif bakış açısı; Aygün’ün kafasını sarıp sarmalayıp, şampiyonluğu bu yolla kazandığını itiraf eden anlayışın, sahaya kapalı gelen çakıyı ağzıyla açan bugünkü nesillere taşınmış halidir.

Sırf ortamı germe adına, sözde mahkeme ifadelerini maç arifesine taşıyıp, kendini savunmak yerine kulübümüze saldırmayı uygun gören bir Başkan’ın bu yöndeki çabaları, toplumun tansiyonunu yükselten önemli sebeptir.

Çağlayan’da devletin polisine taşlarla saldıran, kendi sahalarında oynanan müsabakada rakip takım teknik direktörünün ve yardımcısının başını yaralayan, ilk maçımızda kalecimiz Tolga Zengin’e atılan cisimleri, daha da önemlisi Başkanımız Sayın Sadri Şener’e koro halinde edilen küfürleri hiçe sayan bir bakış açısının Trabzonspor Kulübü’yle yönetimini sorgulaması haddine değildir.

Bu arada; Fenerbahçe yöneticilerinin bahsettiği başarı anlayışı onların yöntemleriyse, Trabzonspor Kulübü’nün misyonunu tarihten alan hiçbir yönetim kurulu maalesef o başarıyı bugüne kadar gösterememiş ve bundan böyle de gösteremeyecektir (!)

Trabzonsporluluğuyla simgeleşmiş, vefat eden bir sanatçının şarkısını kazanılan maçtan sonra farklı bir üslupla stad hoparlöründen yayınlayıp, rakibiyle sözde alay edenlerin Hüseyin Avni Aker’deki ortamı sorgulamalarının neresi inandırıcıdır?

Türk futbolunu yeşil sahalardan alıp adliye koridorlarına taşıyan, Metris’i spor sayfalarına manşet yaptıran, Avrupa’da itibarımızı düşüren, yine mahkemede kulübümüzün avukatına hakaretler edip, daha sonra da hiçbir olay yaşanmamış gibi Trabzon’a gelen yöneticilerin artık sporumuza kazandıracakları hiçbir artı kalmamıştır.

Bu kişilerin verdikleri tahribatı bir an önce kabullenip, özür dileyerek futbol sahnesinden inmeleri gerektiği halde, haklıymış gibi sözler sarf ederek, eylemlerde bulunmalarını da kamuoyunun objektif kesimlerinin takdirlerine bırakıyoruz.

Fenerbahçe kafilesine karşı, Trabzon’a gelişlerinde, otel, stadyum ve havaalanı transferlerinde en ufak bir saldırı olmamıştır.

Saha içerisinde ise demokratik tepkilerin yanı sıra, tasvip etmediğimiz gelişmeler de yaşanmıştır. Beklentimiz, suç unsuru eylemleri gerçekleştirenlerin bir an önce tespit edilerek Yüce adaletimiz tarafından hak ettikleri cezaya çaptırılmalarıdır.

Milletçe, haklı olanı güçlü kılamayıp, sözde güçlü olanı haklı göstermeye çalıştığımız sürece maalesef bu tip toplumsal reaksiyonlarla karşılaşmak durumundayız.

Bu vesileyle yeni olumsuzluklar yaşanmaması adına hukuğun işletilerek adaletin gecikmeden tecelli etmesi gerektiğinin altını bir kez daha çiziyor, görüşlerimizi bu şekliyle kamuoyunun takdirlerine sunuyoruz.

Saygılarımızla

Trabzonspor Yönetim Kurulu

biltrabzon
03.04.2012, 13:42
helal olsun bu yaniti hazirlayanlara.Cevap tamamen serefsizlerin yüzüne yapistirilmistir.Bu yeter $ikecilere

Türk futbolunu yeşil sahalardan alıp adliye koridorlarına taşıyan, Metris’i spor sayfalarına manşet yaptıran, Avrupa’da itibarımızı düşüren, yine mahkemede kulübümüzün avukatına hakaretler edip, daha sonra da hiçbir olay yaşanmamış gibi Trabzon’a gelen yöneticilerin artık sporumuza kazandıracakları hiçbir artı kalmamıştır.

Gamze
03.04.2012, 13:43
Bu kadar işte...

peker61
03.04.2012, 13:44
Çok yerinde olmuş tebrikler..

bediz79
03.04.2012, 13:45
ilk defa yüreğimin yağlarını eriten okkalı bir cevap geldi helal olsun ama ulusal medyaya daha düşmedi

brnclhn
işte buuuuuuu herşeye değinilmiş güzeellllllllllll

danger00
nerdeydiniz bugüne kadar:) hele şükür

biltrabzon
03.04.2012, 13:46
ulan helal olsun 9 ay sustunuz ama,bu aciklamayla hedefi vurdunuz.Iste anlayacaklari dilden cevap.

Sefaenes
oh be böyle olun hep bu serefsizlere gereken cevapi vereceksin

Alican Altunbaş
İlk defa adam gibi bir tepki verdi yönetim ve güçlü olduğumuzu gösterdi.

Fatih
Helal olsun.

kahver
03.04.2012, 13:49
Oh be kardeşim sonunda tatmin edici bir cevap geldi :)

bediz79
03.04.2012, 13:51
bizim medya dışında bir tek ajanssporda gördüm haberi

A.Gökhan AKIN
03.04.2012, 13:53
Bugune kadar Yönetim kurulumuzun yapmış olduğu tüm açıklamaları toplasak bu açıklamanın % 1'i bile etmez..
harika harika harika
Ama anlayacak bir topluluk yoksa karşınızda açıklama ne işe yarar....

Gökhan ARSLAN
03.04.2012, 13:53
Valla kulüpte bir yere kadar demiş..
Nasıl patlamışlar ne laflar sokmuşlar (:
Allah'ım içimdekileri resmen söylemişler..
Sana şükürler olsun..
Dahada bu kulüp açıklama yapmıyor demeyin..
Bugüne kadar böyle bir resmi açıklama okumadım ben (:

tarsus
03.04.2012, 13:55
''Bu arada; Fenerbahçe yöneticilerinin bahsettiği başarı anlayışı onların yöntemleriyse, Trabzonspor Kulübü’nün misyonunu tarihten alan hiçbir yönetim kurulu maalesef o başarıyı bugüne kadar gösterememiş ve bundan böyle de gösteremeyecektir (!)''
en can alıcı yeri burası,serefsizlerin başarı anlayışı şikeler üzerine kurulmuştur ve trabzonspor asla böyle bir başarıyı gösteremeyecektir deniliyor.sözün bittiği yer burası.bu güne kadar neden siz şikecisiniz diye açıklama yapmadınızzzzzzzzz

Yunus Emre SEYHAN
Kılıçlar zaten çekilmişti, şimdi harekete geçtik

ESER
yazanin eline yuregine saglik.

Emirhan Makul
03.04.2012, 13:56
Bir sonra ki açıklama büyük ihtimalle küfürlü olur :D Artık sonuna geldik bazı şeylerin çünkü :) Fena ayar vermişiz beyin özürlü şikecilere.

Onur Akyüz
Sabır taşımıydınız mübarek!

Geç kalınmış muazzam bir kapak!

Oruç
'...Çağlayan’da devletin polisine taşlarla saldıran, kendi sahalarında oynanan müsabakada rakip takım teknik direktörünün ve yardımcısının başını yaralayan, ilk maçımızda kalecimiz Tolga Zengin’e atılan cisimleri, daha da önemlisi Başkanımız Sayın Sadri Şener’e koro halinde edilen küfürleri hiçe sayan bir bakış açısının Trabzonspor Kulübü’yle yönetimini sorgulaması haddine değildir....'

'...Türk futbolunu yeşil sahalardan alıp adliye koridorlarına taşıyan, Metris’i spor sayfalarına manşet yaptıran, Avrupa’da itibarımızı düşüren, yine mahkemede kulübümüzün avukatına hakaretler edip, daha sonra da hiçbir olay yaşanmamış gibi Trabzon’a gelen yöneticilerin artık sporumuza kazandıracakları hiçbir artı kalmamıştır...'

Bu iki paragraf yerinde olmuş.

Umarım bundan sonra bizim yöneticiler 'maça gelsin isteriz...' diye 'homurdanmaz'lar.

TSezgin61
03.04.2012, 13:57
HELAL OLSUN... Aylardir bekledigimiz müthis bir aciklama...!!!

Ahmet54
03.04.2012, 13:58
tam 12 den vuran bir aciklama... yazanlarin eline, yüregine saglik..

halil ibo
03.04.2012, 13:59
Eleştiri hakkımı kullanıyorum :)
Son paragrafta ''hukuğun'' değil ''hukukun'' şeklinde düzeltilmesini talep ediyorum.

Geç kaldık hem de çok geç kaldık.İt sürülerine onların anladığı dilden cevap vermek gerekir.
Hırsızlar,uğursuzlar,namussuzlar kadar sesimiz çıkmazsa aynı davranışlara muhatap olacağız.
Sene başından beri yemedikleri nane kalmadı ama senin kapalı çakın bile açılıyor gazete manşetlerinde TV'lerde.Tasvip etmiyoruz tabii ki çakıyı yada meşaleleri ama aynı olay iki farklı yerde olduğunda direkt çifte standart ile yaklaşılıyor.Cezalandılımak için fırsat kollanıyor.
Yine dün TV'lerde sabıkalı Şekip ile Koçların yüz karası vardı.
Yanıltmak ve yönlendirmek için pek çok kanal hizmetlerinde.ÇOK GEÇ KALDIK...

Suat Baş
03.04.2012, 14:01
Bu açıklamayı çerçeveletip evin duvarına asacam ve benden sonraki herkes görsün tarihte neler yaşanmış
görsünler

tarsus
03.04.2012, 14:01
yönetimden bu açıklamaları her platformda yüksek sesle dillendirmesini istiyorum.bu itlerin anlayacağı dilden konuşmazsan sesimizi duyuramazsın diye boşuna yırtınmadık

Mustafa Ayazoğlu
03.04.2012, 14:02
1996 yılına döndü iş.

O kupa ya gelecek ya gelecek.

zarge
03.04.2012, 14:03
hakkımız olan verilmezse bundan sonra olacaklardan fenerbahçe camiası sorumlu olacaktır.

diye bitsede olurdu

ama gayet yerinde bir açıklama

Koray
03.04.2012, 14:03
Küfürden beter bu açıklama.

Harika.

Mustafa Ayazoğlu
03.04.2012, 14:04
"Milletçe, haklı olanı güçlü kılamayıp, sözde güçlü olanı haklı göstermeye çalıştığımız sürece maalesef bu tip toplumsal reaksiyonlarla karşılaşmak durumundayız"

Gökhan ARSLAN
Okudukça okuyasım geliyor ya (:
En güzelde başarı anlayışı ile ilgili paragraf olmuş :)
Hani 'kapak' böyle birşey olsa gerek...

Alican Altunbaş
Şenol Hocanın yazıda katkısı olduğunu düşünüyorum. Çok dolu o da..

Kamil Çakmak
03.04.2012, 14:05
Klübümüzden son derece gerçekleri yansıtan ifadeler kullanılmıştır. çok güzel bir açıklama. Tebrik ediyoruz. Ha şöle olun yahu:)

Mustafa Ayazoğlu
Aygün'ün kafasını sarıp sarmalayıp, şampiyonluğu bu yolla kazandığını itiraf eden anlayışın, sahaya kapalı gelen çakıyı ağzıyla açan bugünkü nesillere taşınmış halidir.

Ali Özcan
seni seviyorum TRABZONSPOR...

Asi, asilsin...

Tam bir devsin...

zarge
Şenol Hocanın yazıda katkısı olduğunu düşünüyorum. Çok dolu o da..

özellikle milletçe güçlü olanın değil haklı olanın yanında olursak kısmı
tam bir Şenol Güneş Felsefesi akımından esinlenmiş. :D:D

Ha-kan
..Çağlayan’da devletin polisine taşlarla saldıran, kendi sahalarında oynanan müsabakada rakip takım teknik direktörünün ve yardımcısının başını yaralayan, ilk maçımızda kalecimiz Tolga Zengin’e atılan cisimleri, daha da önemlisi Başkanımız Sayın Sadri Şener’e koro halinde edilen küfürleri hiçe sayan bir bakış açısının Trabzonspor Kulübü’yle yönetimini sorgulaması haddine değildir....'

'...Türk futbolunu yeşil sahalardan alıp adliye koridorlarına taşıyan, Metris’i spor sayfalarına manşet yaptıran, Avrupa’da itibarımızı düşüren, yine mahkemede kulübümüzün avukatına hakaretler edip, daha sonra da hiçbir olay yaşanmamış gibi Trabzon’a gelen yöneticilerin artık sporumuza kazandıracakları hiçbir artı kalmamıştır..

Onur Civelek61
Bunun üstüne cevap yazabilirse fb onlara da helal olsun :D bana yazdırsalar bu kadar saldıramazdım :D

Ertuğrul ATALAY
03.04.2012, 14:06
Taraftarımıza 34.dakika tepkisinden dolayı teşekkür başlığı açmayı düşünmüştüm...Benzer açıllan bir başlığın kapatıldığını görünce vazgeçmi,ştim...

ama bu başlık beklentilerimin de ötesinde ....
teşekkürler.....

Oruç
Zamanında düşselerdi şimdiki durumların hiç biri yaşanmayacaktı.

Olsun yine de düşeceksiniz. Çocuklarımıza anlatacağımız şeyler olacak inşallah.

Mustafa Ayazoğlu
Fenerbahçe taraftarlarının çıkardıkları olaylar da hatırlatılarak, "Çağlayan'da devletin polisine taşlarla saldıran"

zarge
bu üslüpta olun canımızı verelim

Mustafa Ayazoğlu
03.04.2012, 14:07
Taraftarımıza 34.dakika tepkisinden dolayı teşekkür başlığı açmayı düşünmüştüm...Benzer açıllan bir başlığın kapatıldığını görünce vazgeçmi,ştim...

ama bu başlık beklentilerimin de ötesinde ....
teşekkürler.....

34. dk az bile yapıldı.

Çakı hariç , onuda fenerli atmıştır. Geçmişte olmadı değil.

Ali Özcan
03.04.2012, 14:07
açıklama taşı gediğine oturtmuştur...Bunun üzerine eklenecek tek bir kelime dahi yoktur...Bu gazete ilanı olarak "adam" gibi yayın yapan bütün gazetelerde yer almalıdır...İçinde Ali Şene, volkana, azize, Türk Milletine hak edilen eleştiriler mükemmel bir yaklaşımla gerçekleştirilmiştir...

Alican Altunbaş
03.04.2012, 14:08
özellikle milletçe güçlü olanın değil haklı olanın yanında olursak kısmı
tam bir Şenol Güneş Felsefesi akımından esinlenmiş. :D:D

Tamamını da yazmış olabilir nitekimde oda bizim gibi taraftar bir yerde:)

Fatih ÇOLAK
:alkış::alkış::alkış:

Müthiş olmuş müthiş, "Metris'i spor sayfalarına manşet yaptıran..." ççç

must61

Bu kadar işte...

Onur Civelek61
Çok asil bir açıklama ayakta alkışlıyorum

Emrullah
03.04.2012, 14:09
Of of... Bu nedir böyle.:) Her bir paragraf altı çizilecek cinsten...

Oruç
03.04.2012, 14:09
Hadi Fanatik, manşet yap yarın bu haberi.

Yapmazsın.

Ertuğrul ATALAY
03.04.2012, 14:10
Yav arkadaş tekrar tekrar okuyorum...tüylerim diken diken...............

Ömer SEVİNÇ
Ah bir de sahaya yansımamış falan muhabbetine de girselerdi tam olacaktı:) Hazırlayanın ellerine sağlık.

Hasan61
Nihayet...Okudukça okuyası geliyor insanın.

ilyas BAHADIR
03.04.2012, 14:11
Gömçürmüşüz resmen.. Helal Olsun

oflubektas
Nihayetinde çok sağlam ve yerinde bir açıklama gelmiş ama bari bunun arkasında durun. Başkanımız "yok aziz benim arkadaşım, 150 yıl hapis isteniyor, adam mı öldürmüş" deyip, önce inkar, sonra kabul edip kıvırdığı kanun değişikliğinin altına imza atmasın. aziz yıldırım her duruşmada iftiralar saçarken başkanın avukatı "inşallah tahliye olur, hafta sonu Trabzon'a gelirsiniz" diye mırıldanmasın. Sportif açıdan bu kulübü Levent Bıçakçı ve ekibi savunmasın. "Gerekirse Avrupa'dan men edilelim, ama hiçbir takım düşmesin" diyen Demirören'e destek verilmesin. PFDK'ya iki adam soktuk ama bunun üst makamı olan Tahkim Kurulu, şikecileri Cas'ta savunan ekibin elinde.

Bunları anlamak için "ince zeka" da gerekmiyor. Üsttekileri bilen ve bunlardan rahatsız olan biz "kalın kafalıların" sesini duyun lütfen.

Eto'o
vurdu GOOOOLLLL oldu tebrikler TRABZONSPOR

Ali Özcan
Bu vali ve emniyet müdürü de daha Trabzonda görev yapamamalı...Kulüp açık hedef göstermiş bu kurumları, bize düşen de arayıp rezil rüsva etmek...

Ertuğrul ATALAY
İşte taraftar yönetim bütünleşmesi budur....Böyle olmalı....

Tolga Han
sabrımız taştı kılıçlar çekildi...

olcay_61
03.04.2012, 14:12
okudukça gözlerim doluyor. budur işte yaa

Onur Civelek61
Sitemizi kim hackledi yazdı bu yazıyı itiraf edin hadi :D

hüseyin1975
Cok yerinde olmus!!!

bediz79
03.04.2012, 14:13
Fanatik fotomaç internetspor haber siteleri daha haber yapamadı neyi bekliyorlar acaba

hanifta
03.04.2012, 14:14
ohh be öyle güzel yazılmış ki okudukça okuyasım geliyor...

Ali Özcan
03.04.2012, 14:14
Fanatik fotomaç internetspor haber siteleri daha haber yapamadı neyi bekliyorlar acaba

şemsiye şu an içerde, kısa bir şok anı, açılacak mı diye bekliyorlar...

Kamil Çakmak
03.04.2012, 14:15
BMN yönetiminden giriş sayfasına taşınmasını rica ediyorum, uygun görürseniz. Bu ilk ve tarihi bir yazının yeri orasıdır.

tarsus
azdan az çoktan çok hodri meydan şikeci itler o kupa ya gelecek ya gelecekkk

Mustafa Ayazoğlu
Bu vali ve emniyet müdürü de daha Trabzonda görev yapamamalı...Kulüp açık hedef göstermiş bu kurumları, bize düşen de arayıp rezil rüsva etmek...

vali ve emniyet müdürü içişleri bakanından emir alır.

olay siyasi

başbakan güvenliği üst düzey tutun demiştir.

Emrullah
03.04.2012, 14:16
Bu açıklama her yere düştü neredeyse. Bu açıklamayı kimse örtbas edemeyecek, içiniz rahat olsun.

hüseyin1975
03.04.2012, 14:17

Babalarindan izin bekliyor p.kurulari!:(

Mustafa Ayazoğlu
Açıklamada benim için önemli kısmı 96 yılına değinmesi.

O kupada hakları değil.

olcay_61
neresini kırpsakta versek diye düşünüyorlardır. çünkü kırpılacak bişey yok her paragrafı öyle koyup geçirmişki şerefsizlere

Gökhan ARSLAN
03.04.2012, 14:18
Hunharca bir açıklama diye başlık atsalarmış birde :)

arifberkay
Ne yazık ki bu provokatif bakış açısı; Aygün’ün kafasını sarıp sarmalayıp, şampiyonluğu bu yolla kazandığını itiraf eden anlayışın, sahaya kapalı gelen çakıyı ağzıyla açan bugünkü nesillere taşınmış halidir.

Kim yazdı la bu cümleyi öpücem....

must61
Neden hala hiçbir spor sitesi sayfasına taşımadı bu haberi acaba ..

Ertuğrul ATALAY
Resmen Türk futbol tarihinin özeti.....

Özgür Öztürk
Ooooooo yeahhhh

Yunus Emre SEYHAN
03.04.2012, 14:19
Kulubun üzerinde cok büyük bir siyasi baskı var. Bunların dışında camiadan da yeteri destek alamıyor yönetim.
geçen sezon yine bu tarz sert açıklamalar yapılmıştı ama 1 kişi çıkıp desteklememişti.

bakınız:
Eski Asbaskan Hacısalihoglu İstanbul medyasında cıkıp yönetimi eleştirmişti (Radyospor).. "Transfer hatalarını (Brozek kardeşler) örtmek istiyorlar.. "
ibrahim hacıosmanoğlu ise Alanzinho transferinde yönetim parayı cebe indirdi diye iftira atmıştı , yönetim ise resmi siteden belgeleri dökmüştü ortaya.
Onursal başkan sene sonunda, Fenerbahce'nin haklı bir şekilde şampiyon olduğunu, Trabzonspor'un ise yönetim hataları yüzünden şampiyon olamadığını söylemişti..

Geçen yıl bitmeden, Fb'yi Uefa'ya şikayet eden yine bu yönetim.

Necmettin ALTUNTAŞ

Sporx şimdi geçti.

Tayfun Aydın
Sonunda aslında daha bile sert olabilirdi ama buna da şükür tek istediğim bu şere.sizler gene cevap versinler bu sefer direk hırsızlar diye cevap verelim.

Sefa
03.04.2012, 14:21
http://g1204.hizliresim.com/w/3/41yt0.jpg

uzungöllü
03.04.2012, 14:22
ha şimdi oldu bakkkk. bu zamana kadar yapmanız gerekeni şimdi yaptınız. helal olsun size. kapak gibi tokat gibi cevap. şimdi bu köpekler düşünsün. haklıyız onurluyuz doğruyuz. helal olsun helal olsun helal olsun.

Mustafa Ayazoğlu
Fenerbahçe bu açıklamanın üzerine ne cevap gelir, verirse tepkimiz ne olur, yoksa yine yargı sonucuna mı bağlar kulüp ?

Her seferinde böyle oluyor.

Gaza basıyor sonra , geri çekiliyoruz. Her defasında zararı biz görüyoruz.

Burhan Açıkgöz
Koyduk mu :D :D

Tayfun Aydın
03.04.2012, 14:23
Fanatik verdim açıklamayı la nolur cevap versinlerde bu sefer hırsızlar diyelim canımıza tak dedi artık.

cemkılıç
03.04.2012, 14:24
İşte böyle..Biraz yüreğim soğudu şimdi..Yönetimin bu üslubu haklarımızı alana kadar korumasını istiyorum..

ozturk
Cevap muhteşem...

Özgür Öztürk
şemsiye şu an içerde, kısa bir şok anı, açılacak mı diye bekliyorlar...

Şemsiye açıldı çoktan. Olay sıcak olduğu için acının farkına varamadılar daha. Az zaman geçsin olayın vahamiyetine varacaklar.

Ibo61
03.04.2012, 14:25
Koyduk mu :D :D

KOYDUK...HEMDE ÖYLE BIR KOYDUK Ki ;-))))))))))))))))))

Joomla!
Ulan en sonunda oldu be.

ozturk
yarabbi şükür diyecekler ve verecek bir cevap bulacaklardır...

Burhan Açıkgöz
03.04.2012, 14:26
BU yazı bu resmin altına yakışır.
http://2.bp.blogspot.com/_IaU3yfH-sFY/Se9yPlLWGnI/AAAAAAAAAAk/rxxyyUVBPrg/s400/recep.jpg

olcay_61
ANGUTLARdan sadece şu cevap gelir : YARABBİ ŞÜKÜR

arifberkay
Fanatik vermiş

x_man
03.04.2012, 14:27
çok şükür en sonunda sert bir açıklama geldi böyle devam etmeliyiz

DİNÇ
03.04.2012, 14:28
Ne Fenerin ağzı salyalı taraftarı ne de cezaevindeki mahkumu...

Hiç biri zerre kadar beni ilgilendirmiyor...

Şu ahlaksız süreçte...

Haram yiyenlerin revaçta olduğu günümüzde...

Ayak oyunlarıyla Trabzonsporumuza zarar verecekler...

Bütün günahları alıp başlarının üzerine koyarlar da,

Bizler mekruh olanı bile haram bilip bulaşmayız iğrençLIGe...

Onlar zengin babanın küstah züppe çocuğu...

Bizler fakir emekçilerin alın teri...

Onlar para için herşeyi yaparlar...

Bizler alın terimizi silene sevgi saygı duyarız...

Onlara her haram Fenerbahçe...

Bize her yer Trabzon...

Ali Özcan
03.04.2012, 14:29
Recep İvedik isimli ünlü Türk Büyüğü :)

Seviyoruz seni Recep Abi...

xxx

aslında yazının son bölümünde hepten gemileri yakıp "o çakı volkana yansıdı mı da konuşuyonuz lan" "kişileri bağlar camiamızla ilgisi yok" deyip kapatsalarmış, yazıyı okuyan şikeci öküzlerin yarısı kalpten giderlermiş...

ÇOK BÜYÜKSÜN TRABZONSPOR...

Cihan Ince
03.04.2012, 14:31
HURriyet de verdi..

Travelair
Yerinde bir açıklama. Keşke feybe'nin yaptığı açıklamanın tehdit içerdiği ve yetkilileri göreve çağırdığımız vurgulansaydı

My
Açıklama bomba gibi olmuş, tamam. Ama şimdi asıl mesele bu açıklamanın arkasında durabilmek. İlk fırsatta yelkenleri indirip fbye yağdanlık olurlarsa bu açıklamanın hiç bir ehemniyeti kalmıyor.

yatmaztara
03.04.2012, 14:33
bravo :alkış::alkış::alkış:

CAFER ÖZER
03.04.2012, 14:33
Çok bir şey istemiyoruz işte bu yeter
Zamanında Onlara verecek cevabımız var ama sezon sonuna bırakıyoruz diyenler ilk defa hemen cevabı tokat gibi yapıştırarak Alkışı haketmişlerdir.
Bu şekilde olun Haklı olan biziz biz ezeceğimize neden eziliyoruz
İşte böyle ezeceksin
En çok Hoşuma giden cümlelerden biriside
"----hiçbir olay yaşanmamış gibi Trabzon’a gelen yöneticilerin artık sporumuza kazandıracakları hiçbir artı kalmamıştır."
hah şunu bileydiniz işte
Size Hoş geldin demeyenlere haddinden fazla değer verirseniz sonunda gerçeği anlarsınız.
Bu açıklamayı alkışlıyorum.

Ali Özcan
03.04.2012, 14:34
http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2012/04/03/omur-boyu-men-cezasi-almalilar

Platini bu kez türbülente, korcana, atbaşı ibrahime, iskendere, aziz itine koymuş...

Allahımsen bu Platini ve Infantino ya imanlı ölmeyi nasip et Ya Rabbim...

şimdi Şekip cennete gidecek cezası bitince, bizim Infantino cehenneme öyle mi...Infantino ya yüce dinimiz anlatılmalı :)

Cem
03.04.2012, 14:35
Bıçak falan atıldı sahaya kötü bir davranış ama bu açıklamalar,taraftarlardan gelen sert hareketler Kupanın bize verilmediği takdirde doğabilecek her türlü olayların sinyalini vermiştir. TFF köşeye sıkışıyor.

Oruç
03.04.2012, 14:36
Bunu bir orta olarak kabul ediyorum. Uefa bu ortayı iyi değerlendirecektir.

CAFER ÖZER
03.04.2012, 14:39
Aslında Trabzonspor FB ye şu teklfifide yapsın
Ey şerefsizler eğer sizi Küme Düşürmezler ise Trabzona Sakın gelmeyin
Biz Kadıköy diye Bir Günah yuvasına gitmeyeceğiz
Senede bir kez Hükmen Malup olalım
siz o günahkar halinizle Trabzona gelip Şehri kirletmeyin.
Alın Papazınızı çayırını başınıza çalın
birde böyle bir şey olsa süper olur.

Harun-61
angut'cular cildirmis :)

cildirin üleeeeeeen :D

Mahmut Baran
açıklama muhteşem ötesi medya organlarına yollamaya çalışıyorum

İlker Yazıcıoğlu
Şöyle demeçler verin.Bırakın etik olmayı.Ama bu tarz tepkilerin ve demeçlerin esas olarak hükümete de verilmesi gerekiyor.Çıbanın başı onlar.Ama bu da bir gelişmedir....

Murat KARAKURT
03.04.2012, 14:43
Okuyorum bir daha okuyorum hele şükür yaaa çok mu zordu şu helal olsun.....

olcay_61
03.04.2012, 14:44
ntvspor tam bir o.çocuğusun
az önce fenevin yazısını noktasına virgülüne görüntülü biçimde verip, Trabzondan daha sert açıklama geldi diyerek bayan spikerin sesinden başından bir iki cümle sondan bir iki cümle okumak senin gibi bir şerefsin sahibi olduğu kanala yakışırdı zaten

Necmettin ALTUNTAŞ
Artık bundan sonrası dişe diş bir mücadele .Geri çekilme asla olmamalı.Ne söylerseler misliyle karşılık vermeli yönetim.Ortam fazla gerilmesin teraneleri olmamalı.Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın.

Mahmut Baran
açıklamayı sanırım ilk vegool ekibi twitterde yayınlamış satılmış medya içerisinde her ne kadar öyle olsa da bir Artı futbol kadar olamaz :)

Mira_61
03.04.2012, 14:45
İşte beklediğimiz şey tam olarak budur.Tebrik ediyorum yönetimimizi.Vites küçültmeden aynen devam.:)

Suat Baş
03.04.2012, 14:46
Bu arada; Fenerbahçe yöneticilerinin bahsettiği başarı anlayışı onların yöntemleriyse, Trabzonspor Kulübü’nün misyonunu tarihten alan hiçbir yönetim kurulu maalesef o başarıyı bugüne kadar gösterememiş ve bundan böyle de gösteremeyecektir (!)

en etkileyici bu olmuş tekrar tebrikler yönetim

Koray
03.04.2012, 14:47
Bu arada Fenerbahçe yöneticilerinin bahsettiği başarı anlayışı onların yöntemleriyse, Trabzonspor Kulübü’nün misyonunu tarihten alan hiçbir yönetim kurulu maalesef o başarıyı bugüne kadar gösterememiş ve bundan böyle de gösteremeyecektir.

Harbiden koyduk.

Kamil Çakmak
Şenol hocanın payı vardır bencede bu yazıda:)

metehan
Her paragrafı güzel ama bence de en güzeli aşağıdaki :

"Bu arada; Fenerbahçe yöneticilerinin bahsettiği başarı anlayışı onların yöntemleriyse, Trabzonspor Kulübü’nün misyonunu tarihten alan hiçbir yönetim kurulu maalesef o başarıyı bugüne kadar gösterememiş ve bundan böyle de gösteremeyecektir (!)"

polatmu
03.04.2012, 14:48
http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2012/04/03/omur-boyu-men-cezasi-almalilar

Platini bu kez türbülente, korcana, atbaşı ibrahime, iskendere, aziz itine koymuş...

Allahımsen bu Platini ve Infantino ya imanlı ölmeyi nasip et Ya Rabbim...

şimdi Şekip cennete gidecek cezası bitince, bizim Infantino cehenneme öyle mi...Infantino ya yüce dinimiz anlatılmalı :)

:alkış::alkış::alkış::alkış: bravo

İlker Yazıcıoğlu
Alın yazıyı duvara asın:)
Helal olsun.Okurken tüylerim diken diken oldu.
Çok üsluplu ve de sert bir mesaj.En ufak bir hakaret yok
ama adamların yüzlerine küfür etsen bu kadar etkili olmazdı.
Yazanın ağzına sağlık.............

Ömer Faruk61
Bu arada Fenerbahçe yöneticilerinin bahsettiği başarı anlayışı onların yöntemleriyse, Trabzonspor Kulübü’nün misyonunu tarihten alan hiçbir yönetim kurulu maalesef o başarıyı bugüne kadar gösterememiş ve bundan böyle de gösteremeyecektir.

Harbiden koyduk.

Aynen.Yiğidi Öldür Hakkını yeme.:alkış::alkış:

Ama ne olur bundan sonra Hasan Emice ve Nevzat Emice demeç vermesin...

hamdi_61
03.04.2012, 14:49
Ooow çok sert.

cemoli5408
Helal olsun bu yazıyı yazana, okuyup destek verene.

polatmu
gs liler bravo ts ye bizimkiler de susuyor diyorlar işte bu yaaa başbakan da görecek şikecilerin arkasında durmaya devam ederse!!!! allahım iyiki tsliyim iyiki babam bize bu sevgiyi aşılamış

yatmaztara
03.04.2012, 14:51
Arkadaşlar lütfen şu adamlara bir el atın‚ akıl fikir sağlıklarını kaybetmişler. En son yaptıkları açıklamaya bakar mısınız? şu adamları bizim durumuzda görmek için neler vermezdim.. defolun gidin dicem de kimi kime şikayet ediyorum?
antudan alıntıdır :D

inadina61_08
03.04.2012, 14:51
Tüylerim diken diken oldu Vallahi hele ki Aygün kısmına gelince tüyler yoldan çıktı... İşte bu be kardeşim HELAL OLSUN Yazana da yazdırana VURUN BEEEE bunlar bundan anlar

ozturk
03.04.2012, 14:53

kısaca : şikecisiniz..

Alican Altunbaş
03.04.2012, 14:53
Cidden bu kadar az öz tüm detaylara giren ve cevap hakkı bırakmayan bir açıklama olmamıştı..

Mahmut Baran
03.04.2012, 14:54
ben bu paragrafı çok beğendim. iğneleyici değil çuvaldızlamışlar

ozturk
03.04.2012, 14:55
Resmi sitedeki yazıyı okuyunca kendimi bir an BMN de hissettim.

İtiraf edin buradan birileri mi kaleme aldı bu yazıyı:D

Yunus Emre SEYHAN
03.04.2012, 14:56
Yazıyı kimin hazırladığını çok merak etmeye başladım

ozturk
03.04.2012, 14:57
Şenol hoca kokusu:D

Milletçe, haklı olanı güçlü kılamayıp, sözde güçlü olanı haklı göstermeye çalıştığımız sürece maalesef bu tip toplumsal reaksiyonlarla karşılaşmak durumundayız.

Mahmut Baran
03.04.2012, 14:57
yok bir kere daha böyle güzel bir açıklama yapmışlardı . Çoğumuz özür dilemiş fakat sonraki icraatlerde tekrar başlamıştık sallamaya . İnşallah yönetim sallayacağımız bir pozisyona düşmezde bu özrümüz son miladımız olur

Mahmut Baran
03.04.2012, 14:59
Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

HACER LUBE teyzeye göre TRABZON bu konudan bu sene liglerden men edilmesi lazımmış. Hacere lafım şu " hav hav hav " 3/1

çok sallıyor mallıyor ama sırf lubecik için seviyorum bu adamı :)

ozturk
Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
HACER LUBE teyzeye göre TRABZON bu konudan bu sene liglerden men edilmesi lazımmış. Hacere lafım şu " hav hav hav " 3/1

cemoli5408
Hakikaten bu fenerbahçe yönetimi ve taraftarı çok arsız, çok pişkin. ya vurup öldürecen ya çekip gidecen, o tarz bela tipler. Hepsini toplasan ancak bir rambo okan çıkar.

Umut Uzunoglu
Çok güzel bir yazı.Kapak olsun kanarya beyinlilere.

zarge
03.04.2012, 15:00
verin ulan kupayı.

birde bize hükümet destekli takım derler.

ulan başbakana bile gider var bu yazıda öküz.

yeri gelir başbakana bile haksızsa gider yapar bu takım.

asıl hükümet destekli takım kimmiş bu süreçte gördük angutoğulları

ozturk
03.04.2012, 15:01
Sırf ortamı germe adına, sözde mahkeme ifadelerini maç arifesine taşıyıp, kendini savunmak yerine kulübümüze saldırmayı uygun gören bir Başkan’ın bu yöndeki çabaları, toplumun tansiyonunu yükselten önemli sebeptir.

:alkış:

Hatice Aslan
03.04.2012, 15:02
'...Çağlayan’da devletin polisine taşlarla saldıran, kendi sahalarında oynanan müsabakada rakip takım teknik direktörünün ve yardımcısının başını yaralayan, ilk maçımızda kalecimiz Tolga Zengin’e atılan cisimleri, daha da önemlisi Başkanımız Sayın Sadri Şener’e koro halinde edilen küfürleri hiçe sayan bir bakış açısının Trabzonspor Kulübü’yle yönetimini sorgulaması haddine değildir....'

'...Türk futbolunu yeşil sahalardan alıp adliye koridorlarına taşıyan, Metris’i spor sayfalarına manşet yaptıran, Avrupa’da itibarımızı düşüren, yine mahkemede kulübümüzün avukatına hakaretler edip, daha sonra da hiçbir olay yaşanmamış gibi Trabzon’a gelen yöneticilerin artık sporumuza kazandıracakları hiçbir artı kalmamıştır...'

Aygün'ün kafasını sarıp sarmalayıp, şampiyonluğu bu yolla kazandığını itiraf eden anlayışın, sahaya kapalı gelen çakıyı ağzıyla açan bugünkü nesillere taşınmış halidir.

"Milletçe, haklı olanı güçlü kılamayıp, sözde güçlü olanı haklı göstermeye çalıştığımız sürece maalesef bu tip toplumsal reaksiyonlarla karşılaşmak durumundayız"

Şenol Güneş Hocamızın katkısı olduğunu düşünüyorum zira , yönetimin tek başına böyle güzel şeyler yazabileceğini zannetmiyorum.

Ama ne olursa olsun kim yazmışsa ellerinden öpeyim hep böyle olun canımızı yiyin eğer yönetimde başkandan , yardımcılarına kadar hepsinin emeği geçtiyse hepsinin ellerinden öpüyorum. :alkış:

Platini Infantino reyiz okuyun bu yazıyı okuyunnn :alkış:

Mehmet Ç.
03.04.2012, 15:04
Imzamdan utaniyorum :) o derece yani :D

ozturk
03.04.2012, 15:05
Resmi siteyi şikeciler de takip ediyor galiba..

Haber 5 üzerinden 4 oy almış..

Vay şikeciler vay..

Cem
03.04.2012, 15:05
Yazıyı okuduktan sonra gaza geldim(bugün gazla çalışma modundayım) ve Fenevlilere çerçeveletip duvarına assın diye resim yaptım;

http://uppix.net/7/1/a/990b8c0cb3b9aa19d31832e8b87cf.jpg

zahido
03.04.2012, 15:06
Olay budur aga..

Efendiliğimizden cevap dahi vermiyorduk bunlara..

Bu yazıyı o embesiller gene anlamaz ya neyse..

Şeref
03.04.2012, 15:06
şaşırdım bu yönetim bizim yönetim mi? BRAVO TEBRİK EDERİM DEVAM

Tascaynar
03.04.2012, 15:08
Yönetimi bu sefer tebrik ettim.Ha istifa etmeleri gerektiğini hala düşünüyorum;ama bu açıklamanın hakkını vermek lazım.

Mustafa Ayazoğlu
03.04.2012, 15:08
Bundan sonra olacaklar

Fenerbahçe açıklama yapar

Trabzonspor tekrar açıklama yapar 'Yargıya saygılıyız'

Hep geri vites.

Erkan SÜNGER
03.04.2012, 15:09

AAA İvana SERT:D:D

Bud Spencer
03.04.2012, 15:09
sahadaki tek yabanci madde volkandi:D:D

Şahinoğlu
03.04.2012, 15:10
Kapak olsun şeref yoksunlarına.

Ahmet Karaman
03.04.2012, 15:12
sahadaki tek yabanci madde volkandi:D:D

:) :sevinç2::sevinç2::bmn:

Lazman
03.04.2012, 15:13
bana gore yazinin en onemli,vahim olan yeri su cumledeki millet lafi.

Milletçe, haklı olanı güçlü kılamayıp, sözde güçlü olanı haklı göstermeye çalıştığımız

bunu gecen yazmistim, turk halki olarak herkesin karakterini kontrol etmesi lazim,millet buyuk bi bunalimda. dogru,yanlisi ayirt edemez duruma gelmis. Bu millet yuzunden 3-5 capulcu baskasinin hakkini kendine hak goruyo utanmadan.

Vatandas kendine gelmedikce bu cakallar cok daha cakallik yapar.

dead_microbe
03.04.2012, 15:13
anlamazlar ki bu yazıyı kanarya beyinliler

ozturk
03.04.2012, 15:15
anlamazlar ki bu yazıyı kanarya beyinliler

Anlamamışlar gerçekten..

TAHSİN 61
03.04.2012, 15:16
Bütün ulusal medya sitelerinde haber yayınlandı. Kapak üstüne kapak :alkış:

l-m
03.04.2012, 15:16
Yönetim hunharca yazmış. Çok acımasız olmuş. :)
Böyle dik durun, canımızı yiyin.
Ekşi'deki troller bile sustuysa bu demektir ki kapak büyük, yara derin.
Helal olsun!

Gökçebey
03.04.2012, 15:17
Bundan sonra olacaklar

Fenerbahçe açıklama yapar

Trabzonspor tekrar açıklama yapar 'Yargıya saygılıyız'

Hep geri vites.

Allah'ını seversen çık hava al. Haydee :)

fındıkoğlu
03.04.2012, 15:19
Sonunda beklenen açıkama geç kalınmış bile olsa geldi.......:cool:

İlker Yazıcıoğlu
03.04.2012, 15:20
Ajansspor'da renktaşın biri bu haberin altına şu yorumu yazmış,koptum:)

Dünya'nın en büyük barajının önünde bile böyle bir kapak yok:)

fero
03.04.2012, 15:22
Resmi sitedeki yazıyı okuyunca kendimi bir an BMN de hissettim.

İtiraf edin buradan birileri mi kaleme aldı bu yazıyı:D

:)) morelsiz olduğum bir günde morelimi düzeltti vallahi iyi kapak olmuş..:alkış:

Tunga
OH BE!

Ocak, Şubat gibi meyvelerini toplarız :)

yigits
İyi,hoş güzel yazdık da bunu anlayacak zeka seviyesine sahip değil ki hiçbiri. Hatta iddia ediyorum,yarın bu yazıya karşılık bir yazı yazacaklar ama içerik olarak bu yazılanlara cevaben değil saece yazmak için yazacak aptallar. :)

ilyas BAHADIR
03.04.2012, 15:23
Yönetimin yaptığı hataları eşeltirmeye eyvallah, herşeye eyvallah ama kardeşim doğru yaptıkları şeylerde de alkışı borç bilmek lazım.. sürekli eleştiri yapan adamın güvenilirliği, inanılırlığı kalmaz, bugünkü yazı alkışı hak ediyor dibine kadar, helal olsun demek herkezin boynunun borcudur.

Murat KARAKURT
03.04.2012, 15:24
OH BE!

Ocak, Şubat gibi meyvelerini toplarız :)

:D:D:D hala gülüyorum

Alper Calik
03.04.2012, 15:24
Oh be.
İlk kez kulübümüz doğru dürüst bir açıklama yaptı.

Tescilli hırsız şikebahçeliler, gelmeyin Trabzonumuza.

Burçak
03.04.2012, 15:25
KAPAK KAPAK KAPAK.

Yazıyı ilk okuduğumda bizden bir taraftarın yazdığını düşündüm.
kulübün yazısıda sona eklenmiş diye devam ettim okumaya.
ama tamamı kulüpçe yazılmış bir kapakmış. o kapak alayına monte olsun.
Şikeci Hırsız Arsızlar.

Gökhan ARSLAN
03.04.2012, 15:25
Ajansspor'da renktaşın biri bu haberin altına şu yorumu yazmış,koptum:)

Dünya'nın en büyük barajının önünde bile böyle bir kapak yok:)

Ya buna çok güldüm dikişlerm acıdı resmen daha bugün çıktım ameliyattan renktaş şunu sindire sindire yaz :)))
Süpermiş ya :)

seçuk
03.04.2012, 15:26
Trabzonspordan febeşe kapakkkk

tarsus
03.04.2012, 15:26
bu açıklamadan sonra yönetim ilerleyen süreçte taraftarıyla bütünleşerek tel vucut tek dil olacak şekilde kupamızı alma harekatını başlatmalıdır

seçuk
03.04.2012, 15:27
Bu açıklama bir febeş galibiyeti kadar değerlidir bana gore :D

Jester
03.04.2012, 15:27
Yönetime destek olmamız lazım.
NTVspor'u mail ve telefon bombardımanına tutalım, tam metni yayınlamaya zorlayalım.

Badaloğlu
03.04.2012, 15:30
Bugün işyerindeki fenerlilerle kapıştık. En son bu işlerle ilgisi olmayan (futbolla hiç ilgisi olmaz) bir tane arkadaşımız çıkıp ''Ahmet ağabeye helal olsun, 10 tane adamsınız 1 kişi ile baş edemiyorsunuz, hepinizin hakkından geliyor'' dedi. Bende, baş edemezler zira onlar ne halt ettiklerini biliyorlar, haksız olduklarını onlarda biliyor.Sadece suni olarak gündem yapıyorlar. Oysa biz Temmuz'dan beri herşeyi sine çekiyoruz. Dolduk artık taşıyoruz. Her Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu nerde olursa olsun, hangi şehirde yaşarsa yaşasın bu hırsızlarla mücadele etmeyi kendine misyon edinmiştir dedim ve ortam birden gerildi.

Bu tip açıklamaların bana göre tek hedefi var o da taraftar kitlelerinin gazının alınması için yapılır. Yoksa bu adamların şimdiye kadar yaptıkları ilk vukuat değil bu.

Devlet şimdi otursun, görüntüleri incelesin ve bu BİAT ETMEYENLER'i bulabiliyorsa bulsun... Fener çalacak, çırpacak, polisi taşlayacak, kaleci Tolga'ya her türlü yabancı madde atacaklar ses çıkmayacak, kimseyi almayacaklar ama iş Trabzon'a gelince yer yerinden oynayacak :(

Haaa... bu arada unutanlara hatırlatalım... Eden etsin, ama Trabzonspor taraftarsı asla BİAT ETMEYECEK!!!

seçuk
Yönetime destek olmamız lazım.
NTVspor'u mail ve telefon bombardımanına tutalım, tam metni yayınlamaya zorlayalım.

hemn birmetin hazırlayın hayde...

Hatice Aslan
Bu yazımıza karşılık mahkemeye vermesinler şimdi ççç

barisb
ali koç geğirse ntvspor'da haber olur. çıt yok.

aaahmet61
bütün forumlarda espirili biçimde çakı muhabbeti dönüyor.taraftar sahaya çakıyı açık mı atmış.yoksa kapalı gelen çakıyı volkan açıp hakemin yanında mı kapatmış?

Oğuzhan
Harika açıklama ya okudum sonuna kadar doyamadım tekrar okudum :D

Gökçebey
03.04.2012, 15:31
Maçı 6-1 kazanmış kadar neşeliyim. Koyduk mu?

Ibrahim Gaygusuz
03.04.2012, 15:32
Sabirda bi yere kadar :)

Alican Altunbaş
Yazar - Sahaya atılan atletler külotlar ile ilgili önlem alınamazmıydı.?
Sadri Şener: Taraftara maça atletsiz ve donsuzmu gelin diyecektim?

böyle bir şey duyar sak şaşırmam:)

Hem dalga geçelim, Hem Hakkımızı arayalım, delirsinler...

olcay_61
İyi,hoş güzel yazdık da bunu anlayacak zeka seviyesine sahip değil ki hiçbiri. Hatta iddia ediyorum,yarın bu yazıya karşılık bir yazı yazacaklar ama içerik olarak bu yazılanlara cevaben değil saece yazmak için yazacak aptallar. :)
aynen yaa bu yazı üzerine verilen haberlerdeki yorumlara baktım, çakı açıktı ligtvde gösterdi yazmışlar ve çoğuda çakı üzerine :D

Suha
03.04.2012, 15:33
yönetim taşı gediğine öle bi sokmuşkiiiiii:)

TSelif
03.04.2012, 15:33
"...Bu arada; Fenerbahçe yöneticilerinin bahsettiği başarı anlayışı onların yöntemleriyse, Trabzonspor Kulübü’nün misyonunu tarihten alan hiçbir yönetim kurulu maalesef o başarıyı bugüne kadar gösterememiş ve bundan böyle de gösteremeyecektir (!)..."

İşte budur .. helal olsun :alkış:

... vee

"...Ne yazık ki bu provokatif bakış açısı; Aygün’ün kafasını sarıp sarmalayıp, şampiyonluğu bu yolla kazandığını itiraf eden anlayışın, sahaya kapalı gelen çakıyı ağzıyla açan bugünkü nesillere taşınmış halidir..."

Bu cümleye bittim arkadaş bittim :alkış:

İlker Yazıcıoğlu
03.04.2012, 15:35
Ya buna çok güldüm dikişlerm acıdı resmen daha bugün çıktım ameliyattan renktaş şunu sindire sindire yaz :)))
Süpermiş ya :)

Kardeş geçmiş olsun dikkat et :)

olcay_61
fenerin tam metnini görsel olarak verdiler, sonrada Trabzondan sert cevap deyip bayan spikerin sesinden baştan kesilmiş 2 cümle sondan kesilmiş iki cümle.
yalaka şerefsizler

HOPA'LI TS'Lİ
TS Yönetimini candan kutluyorum. İşte budur.

Son yılların en yerinde ve olaya cuk diye oturan açıklaması ama tabi anlayana !!!

Hatice Aslan
Şu 93 misafirin antu'dan olma ihtimali %99 :)

Durun şimdi şikayet edecekler , mahkemeye bile vereceklerdir.
:))))))))))))

Şeref
Trabzon valİsİ vb. Kİm olursa olsun trabzonda kamu kurumunda gÖrev yapiyorsan Önce trabzonsporun Çikarlarina bakacaksin. Öyle rakİp takimin yÖnetİmİnİ yemeĞe alip trabzonspor yÖnetİmİnİ almamak trabzon halkina yapilmiŞ ayiptir. Bunun İÇİnde okumaya bÖyyÜk adam olmaya gerek yok. İnce zeka yeterlİdİr.

Gökçebey
03.04.2012, 15:36
#sizinyapacaginizgiderancakhosumuzagider

Yüklen yüklen nefes almasınlar

TT zamanı haydeeeeeeeee

Fatih Kuloğlu
03.04.2012, 15:36

Olay budur !

TSelif
03.04.2012, 15:41
Yureğumun yağlari eridi :D

Gökçebey
03.04.2012, 15:41
-Bunlar hortumları hep kendilerine bağlamışlar

-Ne hortumu kanalizasyon borusuu

Bizimkisi de rögar kapalı maaşallah :D

zarge
03.04.2012, 15:42

ntvspor = ferit şahenk = musa sow = fenerbahçe

fbnin basın açıklaması hala bültenlerde tam metin dönüyor bizimki özet veriliyor.

denklemimde yanlış birşeymi var yoksa ??? :D:D

Turgay Atalay
03.04.2012, 15:47
Vay be yazıya bak, helal olsun...3 Temmuzdan beri yönetimden duymak istediğim cümleler bunlar.Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın pislikbahçe.

Burçak
03.04.2012, 15:48
bütün forumlarda espirili biçimde çakı muhabbeti dönüyor.taraftar sahaya çakıyı açık mı atmış.yoksa kapalı gelen çakıyı volkan açıp hakemin yanında mı kapatmış?

bende diyorum ki o çakıyı bugüne kadar her türlü provakasyonu pisliği adiliği şikeyi yapmış olan bu adamlar yanlarında getirmiş olamaz mı?
o çakıyı volkanın getirip provakasyon yapmadığı ne malum ? hadi cevap versin Şikeciler.
mazileri böylesi pisliklerle dolu çünkü..

Mahmut Baran
03.04.2012, 15:48
#sizinyapacaginizgiderancakhosumuzagider evet arkadaşlar twitterciler görev başladı

yigits
03.04.2012, 15:49
Çakıyı eleştirenler neyi eleştiriyor anlamış değilim.Kendilerinin de evlerine hırsız girseydi hırsıza çiçek vermezdiler herhalde!

Barış Gümüş
03.04.2012, 15:49
Merhaba Herkese; ilk yorumumu bu süper açıklamaya yapmaktan gurur duyuyorum..Helal olsun yönetimimize

İdris Toksoy
03.04.2012, 15:50
Milletçe, haklı olanı güçlü kılamayıp, sözde güçlü olanı haklı göstermeye çalıştığımız sürece maalesef bu tip toplumsal reaksiyonlarla karşılaşmak durumundayız. ........ olay budur....helal olsun.

Necmi6161
03.04.2012, 15:51
çok çok çok sert bir açıklama yapmışız , mükemmel bir açıklama , elinize sağlık.

.....
03.04.2012, 15:51
Süper açıklama. Yapanlardan Allah razı olsun.

:alkış:

Burçak
03.04.2012, 15:53
Trabzon valİsİ vb. Kİm olursa olsun trabzonda kamu kurumunda gÖrev yapiyorsan Önce trabzonsporun Çikarlarina bakacaksin. Öyle rakİp takimin yÖnetİmİnİ yemeĞe alip trabzonspor yÖnetİmİnİ almamak trabzon halkina yapilmiŞ ayiptir. Bunun İÇİnde okumaya bÖyyÜk adam olmaya gerek yok. İnce zeka yeterlİdİr.

Bu konu hakkında eski yöneticilerden M. Erdem ve M. Aksu da görüşlerini yazmışlar facebookta.
M. Erdemin dikkat çektiği noktalardan birisi bugüne kadar hiçbir takım kafilesi Vali özel konağında misafir edilmeyişi fenerin bu tür gerginlikler ortadayken ne özelliği varda onlara özel yemek verildiği..
hatta Vali beyi istifaya davet ediyorlar. Trabzonun bu tür şeyleri kaldırmayacağından bahsediyorlar.
Kısacası Valinin fenerbahçeyi kayırmış olmasına oldukça sitemkarlar..
Bi nevi Trabzonspor taraftarına tercüman olmuşlar.

Alemdar61
03.04.2012, 15:53
Trabzonspor Kulübünü ve Trabzonspor Yönetimini kutluyorum...Doğru bir basın bildirisi olmuş..

canna52
03.04.2012, 15:54
iyi olmuşta biraz geç değil mi?

cerasus
03.04.2012, 15:56
Hic bir sey icin gec degil. Daha bunlara UEFA bir sopa atacak ki, 100 yillik tarihleri bir 100 yil daha büyüdükce bizi hatirlayacaklar.

TAHSİN 61
03.04.2012, 15:57
Trabzonspor'lu olmayan misafirler İlerle bekleme yapma devam et :D

arifberkay
03.04.2012, 15:58
Valiye ve emniyet müdürüne de gider yapılmalı...

ozturk
03.04.2012, 15:59
misafirlere selam olsun:D

http://inciswf.com/390inciy6134103.swf

Alican Altunbaş
03.04.2012, 16:00
Yazının sonuna 'Düşürün ulan , Şike yapanı düşürün ULAN!' yazılmalıydı:D

SDanışmaz
03.04.2012, 16:01
Beyler aldığım duyumlara göre Fenerbahçe Trabzonspor'a tecavüz davası açacakmış..

esra61
03.04.2012, 16:01
sonunda beklediğim gibi bir açıklama yapıldı....TEŞEKKÜRLER TRABZONSPOR YÖNETİMİ...

ThePatriot61
03.04.2012, 16:02

Knockout!

zahido
03.04.2012, 16:03
Kaşınan bir adam daha

oguz tongsir ‏ @tongsiroguz Reply Retweet Favorite · Open
Emniyet Müdürüne göre, sahaya atılanlar Trabzonlulara mal edilemezmiş...Eee..Sıktı artık!

61trabzonomer
mükemmel olmuş :) özellikle teşekkür sonrası kıvırmanın ön plana çıkarıldığı ilk satırlar çooooooooooook hoşuma gitti,..

sessizkral_1

böyle kapak görülmedi

pReN@_61
03.04.2012, 16:04
Türk futbolunu yeşil sahalardan alıp adliye koridorlarına taşıyan, Metris'i spor sayfalarına manşet yaptıran, Avrupa (http://www.milliyet.com.tr/index/Avrupa)'da itibarımızı düşüren, yine mahkemede kulübümüzün avukatına hakaretler edip, daha sonra da hiçbir olay yaşanmamış gibi Trabzon (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzon)'a gelen yöneticilerin artık sporumuza kazandıracakları hiçbir artı kalmamıştır.

İşte bu ya.Gecikmeli de olsa kelimelerle dayak atan bir açıklama..Eyvallah.

Turgay Atalay
03.04.2012, 16:04
Kaşınan bir adam daha

oguz tongsir ‏ @tongsiroguz Reply Retweet Favorite · Open
Emniyet Müdürüne göre, sahaya atılanlar Trabzonlulara mal edilemezmiş...Eee..Sıktı artık!

Adam mı...:)

Hüseyin Çümen
03.04.2012, 16:05
haşşşşıırttt die geldi geçti elinize sağlık

ALBATROS_61
03.04.2012, 16:05
işte şimdi içimin yağları erdi bee.sonunda güçlü bi cevap verdik onlara.devam yönetim herşeye verilecek cevabımız vardır.

DeAgLeMaNyAq
03.04.2012, 16:06
Bakalım nereye kadar karşılıklı açıklamalar devam edecek...

Cengiz Çubukcu
03.04.2012, 16:06
bence de çakı işi hiç olmamış....

Ustaalioğlu
03.04.2012, 16:07
süper cevap...
tüm gazeteleri sıra ile açıp aynı yazıyı okuyorum...

.....
03.04.2012, 16:08
iyi olmuşta biraz geç değil mi?

geç olsun güç olmasın :)

Alp Yavuz 13
03.04.2012, 16:08
http://www.ayaz.name/wp-content/uploads/2011/10/kapak.jpg

Kapak üstüne Kapak :D :D :D

.....
03.04.2012, 16:11
Bakalım nereye kadar karşılıklı açıklamalar devam edecek...

Bu açıklamanın üstüne cevap verirlerse yuh derim. Ne söylenmesi gerekiyorsa zaten söylemiş bizimkiler. fenerin cevap vermek için cümlesi kalmamıştır :)

Sefaenes
03.04.2012, 16:12
ya su fb özürlüleri hala bu aciklamayida anlamamamis baska sitede yorum yapiyorlar tam özürlü bunlar gerci kadiköy ile bakirköy arasinda feribot vat onlari yavas yavas oraya tasimak gerek

Fatih ÇOLAK
03.04.2012, 16:13
.........................

cerebrum
Nobel edebiyat ödülünü hak etmiş yazar:...........

sokmuş boruyu çıkmaz o daha...

ozturk
Erdal Hos ‏ @erdalhos Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
Trabzonspor kulübünün açıklamasını şimdi okudum. Gayet net anlaşılır...Sadece bir yerde "malesef" yerine "çok şükür" denmeliydi :)

Burçak
03.04.2012, 16:14
Bu açıklamayı çerçeveletip evin duvarına asacam ve benden sonraki herkes görsün tarihte neler yaşanmış
görsünler
Aynı şeyi bende yapacağım.
Aslında yaşanan tüm sürecin hatta 96 yılıda dahil olan bitenin mini özeti olmuş.
Aynı şekilde yazıyı çoğaltıp herkesin görebileceği yerlere asacağım.

barisb
03.04.2012, 16:15
"...Bu arada; Fenerbahçe yöneticilerinin bahsettiği başarı anlayışı onların yöntemleriyse, Trabzonspor Kulübü’nün misyonunu tarihten alan hiçbir yönetim kurulu maalesef o başarıyı bugüne kadar gösterememiş ve bundan böyle de gösteremeyecektir (!)..."

... vee

"...Ne yazık ki bu provokatif bakış açısı; Aygün’ün kafasını sarıp sarmalayıp, şampiyonluğu bu yolla kazandığını itiraf eden anlayışın, sahaya kapalı gelen çakıyı ağzıyla açan bugünkü nesillere taşınmış halidir..."

İşte tam da bu iki cümle benim de çok hoşuma gitti. Slogan şeklinde sürekli dile getirilmeli.

.....
03.04.2012, 16:17

... vee

Cidden helal olsun bu açıklamaları yapanlara.

Şahsım adına teşekkür ederim.

ilyas BAHADIR
03.04.2012, 16:19
Bu arada yazıyı yazan Altuğ Atalay, neden böyle söylediğimi Twitterden kendisini takip eden ve 5 daakka içerisinde takibi bırakanlar anlayacaklardır, şaşırdım.. çok şaşırdım :)

Mahmut Baran
Çakıya değil de , volkan demirelin su atılırken kuduz gibi ürküp topu bizimkilere atması olayına değinilip, insanların hastalığı ile dalga geçmek taraftarımıza yakışmadı deselerdi keşke

Alican Altunbaş
Bu açıklama fasa fiso cumhuriyetini yaratan kuş beyinli yöneticilerinede dir ders olmuştur.
Trabzonun büyüklüğünü sindirecekler yavaş yavaş daha bu başlangıç..

Çağdaş DENİZ
03.04.2012, 16:21
helal olsun böyle bi açıklama beklemiyordum açık söylemek gerekirse ama yönetim de patladı sanırım...
Bu arada bazı arkadaşlar sevinçten:Dcevep veremez şikeciler demiş ama bence onların herşeye vereceği bi cevap var adamlar hep haklı...:)

SEDAT
03.04.2012, 16:23
* Şoktayım şuan :) Vallahi bu yazıda emeği geçenlerin önünde saygıyla eğiliyorum :)

exelans_25
bu açıklamayı her kim yaptıysa ellerinden öpüyorum

Burçak
herkesi sindirebilirsiniz ama bizi asla!
Trabzonspor tarih boyunca belanız oldu olmaya da devam edeceğiz.
boşuna mı konu olduk lan hababam sınıfına.

başkalarına yaptığınız gibi paranızla yemleyemezsiniz.
kapalı kapılar ardında satın alamazsınız.
tekerinize hep çomak soktuğumuz için bizden nefret etmeniz gayet doğal.
bizden ne kadar çok nefret ederseniz o kadar doğru yoldayız demektir..
Belanız olmaya devam edeceğiz ;)

ünsalyılmaz
trabzonspor yönetimi böyle davranmalı

ozturk
03.04.2012, 16:24
fb li yöneticiler şoktan çıkmışmıdır?

TSezgin61
03.04.2012, 16:25
onlar yüzsüz... tabiki cevap verecekler... hemde bugün bekliyorum bi cevap...

simdi ünlü yazarlari, milletvekillerini, sairleri, sanatcilari toplamistirlar fantezi yapabilmek icin...

dogruyu söylemek kolaydirda, olmayani anlatmak zordur...

ALBATROS_61
03.04.2012, 16:25
Bu arada; Fenerbahçe yöneticilerinin bahsettiği başarı anlayışı onların yöntemleriyse, Trabzonspor Kulübü’nün misyonunu tarihten alan hiçbir yönetim kurulu maalesef o başarıyı bugüne kadar gösterememiş ve bundan böyle de gösteremeyecektir !

buda cuk oturmuş:)

Mustafa Ayazoğlu
03.04.2012, 16:26
fenerden cevap yok hala :)

Ali Özcan
03.04.2012, 16:28
bu açıklama üzerine yapılacak her şikeci açıklaması güdük kalacaktır...denesinler...

Suskunluğumuz asaletimizdendir...
Her lafa verilecek cevabımız vardır...
Ama bi lafa bakarımlaf mı diye...
Bi de söyleyene bakarım adammı diye...

Hz. Mevlana...

xxx

Ama bi şikeye bakarım şike mi diye?
Bi daha bakarım "sahaya yansımış mı?" diye...

TFF

Emre EFENDİOGLU
03.04.2012, 16:28
Çok sağlam cevap vermişiz, cidden tam verilmesi gereken cevap buydu.

MonteCristo
03.04.2012, 16:29
O yazıyı yazanlardan Allah razı olsun.

Anlamak istemeyenleri de Allah ıslah etsin.

ALBATROS_61
03.04.2012, 16:30
mm milliyetin sitesine düşmemiş daha.neden acaba :)

Süleyman Eruyar
03.04.2012, 16:31
Ohaaaaaaa...

Vurun dedik, öldürmüşler ..

Burçak
03.04.2012, 16:32
fb li yöneticiler şoktan çıkmışmıdır?

Çıkmışlar şimdide BİM e girmişler :D