PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe'den Açıklama: Bundan Sonra Olacak Her şeyden Trabzonspor Sorumludur

Sayfa : [1] 2

Vkgz
02.04.2012, 19:26
Fenerbahçe Kulübü, bugün bir yazılı açıklama yaparak, "İçine çekilmeye çalışıldığımız kavga ortamı Trabzonspor yönetiminin yarattmış olduğu bir ortamdır ve bu ortamın oluşmasında ne taraftarımızın ne futbolcularımızın ne de yönetimimizin her hangi bir kusuru bulunmaktadır" ifadesini kullandı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

"Bugün internet sitemizde yapmış olduğumuz "Teşekkürlerimizle" başlıklı açıklama kafilemizin Trabzon'a ayak bastığı andan itibaren güvenliğini en üst düzeyde sağlayan ve bu şekilde futbolcularımızın sahaya kadar ulaşıp maça çıkabilmesini ve sağ salim stadyumdan çıkarak havaalanına ulaşmasını sağlayan Trabzon'da görev yapan kamu görevlilerine yöneliktir. Ne acıdır ki Avrupa'nın gözbebeği olan ülkemizin Trabzon şehrinde polis koruması ile sahaya çıkabilmek, bir spor müsabakası sonucunda adeta canını kurtarırcasına uçağa kadar ulaşmak özel teşekkürü gerektiren bir durum halini almıştır. Maç sırasında öncesinde ve sonrasında yaşananlara sebebiyet verenlerin de aynı hassasiyet ile tespit edilerek haklarında yasal işlem yapılması konusunda kulüp olarak beklentimiz olmak ile beraber geçmişte yaşanan benzer olayların cezasız kalmış olmasından dolayı da açıkçası karamsarız."

"DUYMAK İSTEMEDİĞİMİZ AÇIKLAMALAR"

"Yaşanan her olumsuz olayın ardından "Olaylar münferittir, camiamızı bağlamaz" şeklindeki klişe açıklamalar da açıkçası artık duymak istemediğimiz açıklamalardır. İçine çekilmeye çalışıldığımız kavga ortamı Trabzonspor yönetiminin yaratmış olduğu bir ortamdır ve bu ortamın oluşmasında ne taraftarımızın ne futbolcularımızın ne de yönetimimizin her hangi bir kusuru bulunmaktadır. Trabzonspor yönetimi kendi başarısızlıklarını, yarattıkları kavga ortamı ile unutturma amacında olup, sağduyu sahibi hiç kimse artık bunları ciddiye almamaktadır. Trabzonspor Kulübü yönetiminin sorumsuz yönetim anlayışının sonucu olarak ortaya çıkan ve sonrasında yapılan açıklamalar ile adeta haklı gösterilmeye çalışılan şiddet olaylarının birinci sorumlusu Trabzonspor Kulübü yönetimidir. Öyle ki Trabzonspor yönetimi maç saatine kadar dahi stadyumda seyirciyi tahrik edecek davranış ve duyurularla adeta olayları körüklemiştir. En hafifinden bu tip davranış ve duyurulara müsamaha ederek olayların sorumlularından biri haline gelmiştir."

'YASAL SÜREÇ BAŞLASIN'

"Görevli tüm kurumlardan beklentimiz bu şekilde hareket eden Trabzonspor Kulübü yönetimi hakkında yasal süreçlerin başlatılmasıdır. Sporda şiddetin, sahaya atılan yabancı maddelerin, holiganizmin tarafı ve rengi olmaz. Benim taraftarım iyidir sizinki kötüdür anlayışıyla bu sorun çözülemez. Maçın hemen ardından ve bugün Trabzonspor Kulübü tarafından yapılan açıklamalar Trabzonspor yönetiminin gelinen vahim noktayı hala göremediği ve daha da uç noktalara sürüklemeye çalıştığını işaret etmektedir. Bu anlayışın ve ortaya çıkan olayların sorumlusu olan Trabzonspor yönetiminin bu çerçevede bugünden sonra gelişecek her türlü olumsuz olayın da sorumlusu olacağı açıktır."

Vkgz
02.04.2012, 19:30
Denecek tek şey "İnsanda biraz utanma, edep olur."

biltrabzon
02.04.2012, 19:36
kilit....................

Badaloğlu
02.04.2012, 19:40
HA
Fenerbahçe Kulübü, bugün bir yazılı açıklama yaparak, "İçine çekilmeye çalışıldığımız kavga ortamı Trabzonspor yönetiminin yarattmış olduğu bir ortamdır ve bu ortamın oluşmasında ne taraftarımızın ne futbolcularımızın ne de yönetimimizin her hangi bir kusuru bulunmaktadır" ifadesini kullandı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

"Bugün internet sitemizde yapmış olduğumuz "Teşekkürlerimizle" başlıklı açıklama kafilemizin Trabzon'a ayak bastığı andan itibaren güvenliğini en üst düzeyde sağlayan ve bu şekilde futbolcularımızın sahaya kadar ulaşıp maça çıkabilmesini ve sağ salim stadyumdan çıkarak havaalanına ulaşmasını sağlayan Trabzon'da görev yapan kamu görevlilerine yöneliktir. Ne acıdır ki Avrupa'nın gözbebeği olan ülkemizin Trabzon şehrinde polis koruması ile sahaya çıkabilmek, bir spor müsabakası sonucunda adeta canını kurtarırcasına uçağa kadar ulaşmak özel teşekkürü gerektiren bir durum halini almıştır. Maç sırasında öncesinde ve sonrasında yaşananlara sebebiyet verenlerin de aynı hassasiyet ile tespit edilerek haklarında yasal işlem yapılması konusunda kulüp olarak beklentimiz olmak ile beraber geçmişte yaşanan benzer olayların cezasız kalmış olmasından dolayı da açıkçası karamsarız."

"DUYMAK İSTEMEDİĞİMİZ AÇIKLAMALAR"

"Yaşanan her olumsuz olayın ardından "Olaylar münferittir, camiamızı bağlamaz" şeklindeki klişe açıklamalar da açıkçası artık duymak istemediğimiz açıklamalardır. İçine çekilmeye çalışıldığımız kavga ortamı Trabzonspor yönetiminin yaratmış olduğu bir ortamdır ve bu ortamın oluşmasında ne taraftarımızın ne futbolcularımızın ne de yönetimimizin her hangi bir kusuru bulunmaktadır. Trabzonspor yönetimi kendi başarısızlıklarını, yarattıkları kavga ortamı ile unutturma amacında olup, sağduyu sahibi hiç kimse artık bunları ciddiye almamaktadır. Trabzonspor Kulübü yönetiminin sorumsuz yönetim anlayışının sonucu olarak ortaya çıkan ve sonrasında yapılan açıklamalar ile adeta haklı gösterilmeye çalışılan şiddet olaylarının birinci sorumlusu Trabzonspor Kulübü yönetimidir. Öyle ki Trabzonspor yönetimi maç saatine kadar dahi stadyumda seyirciyi tahrik edecek davranış ve duyurularla adeta olayları körüklemiştir. En hafifinden bu tip davranış ve duyurulara müsamaha ederek olayların sorumlularından biri haline gelmiştir."

'YASAL SÜREÇ BAŞLASIN'

"Görevli tüm kurumlardan beklentimiz bu şekilde hareket eden Trabzonspor Kulübü yönetimi hakkında yasal süreçlerin başlatılmasıdır. Sporda şiddetin, sahaya atılan yabancı maddelerin, holiganizmin tarafı ve rengi olmaz. Benim taraftarım iyidir sizinki kötüdür anlayışıyla bu sorun çözülemez. Maçın hemen ardından ve bugün Trabzonspor Kulübü tarafından yapılan açıklamalar Trabzonspor yönetiminin gelinen vahim noktayı hala göremediği ve daha da uç noktalara sürüklemeye çalıştığını işaret etmektedir. Bu anlayışın ve ortaya çıkan olayların sorumlusu olan Trabzonspor yönetiminin bu çerçevede bugünden sonra gelişecek her türlü olumsuz olayın da sorumlusu olacağı açıktır."

Ne diyor ünlü Türk düşünürü?

Şahısların yaptıklarını kurumlara mal edemeyiz...

Ömer SEVİNÇ
02.04.2012, 19:44
Mealen; pfdk'ya çağrıda bulunmuşlar. playofflarda trabzona gitmek istemiyoruz. bir ayar çekin.

My
02.04.2012, 19:50
"Olaylar münferittir, camiamızı bağlamaz" şeklindeki klişe açıklamalar da açıkçası artık duymak istemediğimiz...

Bize mi diyorlar acaba yoksa başbakana mı? :)

güneyli
02.04.2012, 19:53
Kulübümden tek cümlelik bir kkarşı açıklama bekliyorum."Yavuz hırsız ev sahibini bastırmaya çalışıyor"

Erhan Atalay
02.04.2012, 19:56
Bizim kulup te bu açıklamaya cevap yazacak yürekte, şerefte, halsiyette, bir allahın kulu yokmu lan.

Sefa Alış
02.04.2012, 20:02
Ortamı bizim klüpmü germiş,
Maç öncesi çalınan organize işler bunlar,gel güzelim,hababam sınfı trabzonspor sahnesi zorlarına gitmiş anlaşılan.Siz kadıköyde maç sonu hayde müziğini çalarken ortam germiyodunuz,yada her ne kadar bizi ilgilendirmesede galatasaray maçının devre arasında nuri alçonun film müziklerini çalarken ortam germiyodunuz.
Bu kadar salak bi camia görmedim ya topunun Allah belasını versin.
Bizim klüpten de iyi bir açıklama bekliyorum.

SEDAT
02.04.2012, 20:05
* Utanmaz adamlar her maçta gs'lilerin kafasını yar, bize küfür et, başkan'ın kendini savunacağına bize çamur atsın, sonra da bişey olmamış gibi çık konuş. İnsanda utanma arlanma olur biraz...

Canberk
02.04.2012, 20:12
HA'dan sonrasını okumadım . Allah belanızı versin şikebahçe spor klübü

Emirhan Uludüz
02.04.2012, 20:13
Resmen taraftarlarına çağrı yapmışlar "olay çıkartın" :D Nerede o taraftar

Tahsin Armutcu
02.04.2012, 20:15
Elİnİzden gelenİ ardiniza koymayin

bangkook_61
02.04.2012, 20:15
Osur osur ipe diz.

Bud Spencer
02.04.2012, 20:16
cok hosuma gidiyor böyle aciklamalar:):)

ne kadar seviyesiz terbiyesiz haysiyetsiz sikeci hirsiz camia olduklarinin göstergesi

bizden ne kadar kortuklarini ne kadar nefret duyduklarini gösteriyor

fenerbahcenin dediklerini bu saaaten sonra kiiiiiiiiiiiimse takmaz herkes ne b.k olduklarini biliyor

Hatice Aslan
* Utanmaz adamlar her maçta gs'lilerin kafasını yar, bize küfür et, başkan'ın kendini savunacağına bize çamur atsın, sonra da bişey olmamış gibi çık konuş. İnsanda utanma arlanma olur biraz...

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Resmen kendi taraftarını ayağa kaldırmak için yazılmış bunlar.

Ahmet Karaman
evet bundan sonra yaşanacaklardan biz sorumluyuz. yaşanacaklar: 1- fb küme düşecek 2-kupa trabzona gelecek.

Mustafa Ayazoğlu
02.04.2012, 20:17
"Olaylar münferittir, camiamızı bağlamaz" şeklindeki klişe açıklamalar da açıkçası artık duymak istemediğimiz açıklamalardır.

Ulan Aziz şike yapar kişisel olur. Tarafrarın biri çakı atar olaya bakın. Çakı dışında ne oldu ?

Bud Spencer
evet bundan sonra yaşanacaklardan biz sorumluyuz. yaşanacaklar: 1- fb küme düşecek 2-kupa trabzona gelecek.

hahaha:D:D cok güzel

Erbay
Hangi lise terk yazmış bunları :D

Tahsin Armutcu
02.04.2012, 20:18
Cesaretiniz varsa kadıkoydekı maçta stadı % 50 bize verin ve sadece anadolu yakasındakıler girebilsin. Bak bakalım o stad yıkılmıyor mu?

Cem
02.04.2012, 20:20
Aziz içerdenmi yazmış bunu? Zuhahah

Mustafa Ayazoğlu
02.04.2012, 20:20
Teknik direktörün kafası yarılmış mı?

Futbolcundan kan akmış mı ?

Bud Spencer
02.04.2012, 20:21

kafalari degil ama infantino baska yerlerini yarmaya gelir önümüzdeki haftalarda onuda bizden sayarlar insallah:)

Şahinoğlu
02.04.2012, 20:22
Gereksizler.

Süleyman Eruyar
02.04.2012, 20:24
Bu itleri kudurtan taraftarımızın eline DİLİNE sağlık,

daha bitmedi ,

1 sefer daha geleceksiniz ...

Erbay
02.04.2012, 20:25
http://i44.tinypic.com/34fl6q9.jpg

Hangisi yazdı acaba seçemedim :(

Mert Oğuzlu61
02.04.2012, 20:32
http://www.resimvadisi.com/data/media/73/Gri_Beyaz_Corona_Sapkali_Tepeli_Gloster_Kanarya_Ca nary_Tam.jpg

ccc Rıdvan ccc

http://img03.blogcu.com/images/l/a/p/laptopmarket/fd5e975ea4ba7955b0ab4625878c9075_1306119230.gif

http://www.kanaryasesi.com/resimler/kresimler/246.jpg

http://www.resimlerden.com/kanarya/muhabbet_kusu.jpg

hanginiz yazdı lan bunu ?

al bunları içeri al al al... sorgulayın hemen.

Ömer Faruk61
02.04.2012, 20:34
Koskoca TRABZONDA Sadri Şener İSTİFA!! yazılı pankart yapacak adam yok mu? Nihat Özdemir ve Demirörenle oturuyorsun Bak adamlar san neler yapıyor? Utanmaz şerefsizler...Kazım abiye yapılan saygısızlığa karşı az bile yaptık..Futbolun canı cehenneme...

TS0661
02.04.2012, 20:36
Bizim yöneticiler, TS camiası ortamı nasıl germiş yaa??Bunlar dünyaya hangi gözlükle bakıyor yaa?Bizim yönetim kardeş takım diyip diyip durdu..Hapiste olan başkanları bir hafta boyunca savunmasında Trabzonspor'dan başka laf etmiş mi acaba?

O kadar çok yüz buldular ki hem hükümetten hem federasyondan..Artık işin b.kunu çıkardılar

.....
02.04.2012, 20:37
Söylenecek çok söz var ama en güzeli şu olsa gerek :

Bir bakarım lâf lâf mı diye , bir de bakarım söyleyen adam mı diye

Mehmet Ç.
02.04.2012, 20:40
Yaziyi anlamadim zatende bu HA ne?

- hastroloji haber ajansi?
- hay anasina sayin seyirciler haber ajansi?

Gurpas
02.04.2012, 20:41
dişe diş kana kan fener

TSelif
02.04.2012, 20:47
Fenerbahçe Spor Klubü !

Sizin gibilere bizim buralarda ŞİKECİ (meali HIRSIZ) diyorlar...

annay misın :D

esra61
02.04.2012, 20:52
ne tuaftır ki ne olduğu belli bir takım ve yönetim kurulunun böyle bir açıklama yapmasıdır...

...bizim yönetim bakalım ne dicek bunlara!!

Koray
'' Bundan sonra olacaklardan.... ''

Elinizden geleni ardınıza koymayın.

Mustafa AYDIN
Bu daha başlangıç,sahada,saha dışında kabusunuz olmaya devam edeceğiz.Afkurun durun siz.

Hatice Aslan
02.04.2012, 20:54
'' Bundan sonra olacaklardan.... ''

Elinizden geleni ardınıza koymayın.

Ap açık tehdit bu ;) Asıl bu cümle için suç duyurusunda bile bulunulabilir.
Yanlışım varsa düzeltiniz :rolleyes:

ftunsal
02.04.2012, 20:58
o gün orada siz sağ salim çıktıysanız bu tamamen seyircimizin centilmenliğindendir..bu emniyet güçlerinin tasarrufunda olan bişey değildir..

kabına sığmayan ,taşan halkın önüne duracak hgiç bir güç yoktur

Hazar_
02.04.2012, 20:58
bas dedin fener

Sami Kuk
02.04.2012, 20:59
Şike yap hırslık yap emeğimizi çal.Üstüne çiçeklerle karşılanmayımı bekliyodunuz.Bence teşekkür etmeleri lazımdı ordan sağ çıktılar diye.İsteseydiler sağlam bir organizasyon yapardılar ve stada girmeyi bırak hava alanından çıkamazdınız

YÜZSÜZLERR

İlker Yazıcıoğlu
02.04.2012, 21:00
Dün yaşanan olayları eleştirenler cevap versin şimdi.Taraftarın dün yaptıkları azdı bile.Daha geçen günlerdeki gs-fb basket maçında yaşanılanlar,dün yaşanılanların yanında hiçkalır.Afkurun durun pis fenerliler.Allah belanızı versin.Sadri ,sen de çık artık şu Faruk Özak ve tayyip gölgesinden,vur yumruğunu masaya,napacaksan yap da rahatlayalım.

Gökçebey
02.04.2012, 21:00
E tamam, bir de Şükrü Saraçoğlu'nu yakarız, problem yok.

Oruç
02.04.2012, 21:03
Fatih Terim'in başını da bizim taraftar yardı zaten.

Ilelioglu
02.04.2012, 21:03
Kadiköy'de mac var, oraya 10-20 bin kisi gitmek lazim aslinda. Trabzon'a da gelecekler. Bu is burada bitmedi merak etme sen feybe.

;)

Yiğit Gayretli
02.04.2012, 21:04
Bu konuyu şöyle yorumladım; http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1918391442#post1918391442

Ömer Faruk61
02.04.2012, 21:05
E tamam, bir de Şükrü Saraçoğlu'nu yakarız, problem yok.

Yaktırdık bu sefer yakarız diyosun :D

Sami Kuk
02.04.2012, 21:06

Onun bunun Çocukları işte. Kadiköyde fatih terim ve hasan şaşın kafasını kim yardı ulan..

Dua edin sizin yedek külübenize saldırı olmadı.

Mustafa Ayazoğlu
02.04.2012, 21:10
fenerbahçenin teşekkür etmesi lazım

sahaya inip ağzımıza s.çmadınız diye

nankör bunlar.

Sami Kuk
02.04.2012, 21:13
fenerbahçenin teşekkür etmesi lazım

sahaya inip ağzımıza s.çmadınız diye

nankör bunlar.

Aynen neyse play of da büyük ihtimal cezayı bu maça ayarlarlar artık bayanlara büyük iş düşüyor:)

Adamlara fena küfür ettiler bayagı zorlarına gitmiş demekki:) Lig tv kısmasına ragmen ses vardı:)

Şentürk
02.04.2012, 21:15
Türk futbolunun kanseridir Fener, Türk futbolunun damarlarında gezen bu virüs yayılmadan kesip atın dedik yapmadınız!
O sahada sizi inip sopayla dövmediklerine dua edin ebe şerefsizler, 1 yıldır futbolu gere gere gere içine ettiniz. Halen sizi bu ligde tutanlar utansın.Aslında çakıları sopaları hak eden onlar.

Hekimoğlu
02.04.2012, 21:17
Çiçek mi bekliyordunuz vol 2 yi bekleyin.

ftunsal
02.04.2012, 21:18
fenerbahçe camiasına:

bu maçta taraftar olarak bazı eksikliklerimiz olduğunu biliyoruz.play off da bunları gidereceğimize söz veriyoruzz..

pilavdan hiç dönmedik .yaptıklarımızın sorumlusu olduğumuz gibi yapacaklarımızında peşinen sorumlusuyuz..

herşeyin hesabını sormak boynumuzun borcudur..adaleti sağlayacak kurumların hepsi satılmış,şikeye bulaşmış,pislikle hemhal olmuşsa bunun hesabını elbette taraftar olarak sormak ilkemizdir,görevimizdir

Koray
02.04.2012, 21:20
Plaf Off'ta ki ilk maç inşallah İstanbul'da olur.

Ömer Faruk61
02.04.2012, 21:23
Türk Futbolunun vebası şşikebahçe ulan ceza verseler 2 maç.İlk 2 maç gayse ve bjk maçları olsa..Sonra şikebahçe yine gelse :D

cyberentalpi
02.04.2012, 21:24
Bıcak haricinde daha beterini yapmazssak Ts li degiliz.

istersek 5 mac ceza alalın ama su edep ar yoksunu orçun çolaklar tırrsın ayakları titresin

OYılmaz
02.04.2012, 21:26
Volkan'a atılan bıçak olayını hiç tasvip etmemiştim. Soruyorum bu fener'lilere bıçağı mı beğenmediniz ?

AYYILDIZ
02.04.2012, 21:26
Gerekenler fazlasiyla yapilir ezikbahce.Dun merhametli gunumuzdu.

Fatih Kuloğlu
02.04.2012, 21:30
Volkan'a atılan bıçak olayını hiç tasvip etmemiştim. Soruyorum bu fener'lilere bıçağı mı beğenmediniz ?

Aynen adamalr kalkmış İstanbul'dan gelmiş sen dibindeki sürmeneden bir bıçak alıp atmıyorsunda çakı atıyorsun ayıptır be ayıp.

Samet GÜVEN
02.04.2012, 21:30
inş aziz hapisten çıkar diyen bizim başkan mı gerdi yoksa iddanamede asıl TS olmalıydı diyen andaval mı?

şeker şerbet yorumlar yapan yöneticilerimiz mi gerdi yoksa terbiye yoksunu hareketlerde bulunan şikeciler mi?

ulan sizin isteğinizi biliyoruz da işte burda sölemiyim.

sadece şunu diyorum, 10 a 1, istanbulda 52 bin kişilik stada 5 binde bizden koyun. koyunda tribünü bitirip o locanıza gelmiyomuyum görün.

.....
02.04.2012, 21:35
Dilerim bunlar bir kez daha avni akere gelir.

Emrullah
02.04.2012, 21:37
Bıçak hadisesi(her ne kadar kapalı dahi atılsa) çok yanlış bir olay. Ancak ben şüpheliyim. Bu şikeci şerefsizlerin işi olamaz mı? Bu adilerden herşeyi beklerim ben. Ne belli Volkan'ın maç başlamadan önce kale filelerin oraya bir yere saklamadığı? Süper Final maçına Trabzon'a bir daha gelmemek için kurgulanmış olamaz mı? Bu şikeci hırsızlardan böyle bir şey beklenmez mi? Bunların hayatı yalan dolan değil mi? Aygün'ün kafası da güya yarılmamış mıydı? Kafası yarıldığı için sarılmamış mıydı? Hepsinin bir oyun olduğu itiraf edilmemiş miydi?

Emniyet yetkililerinden ricam şikebahçeli oyuncusundan, malzemecisine kadar herkesin görüntülerini izlemeleri. Bu şerefsizlerin işine benziyor bana göre.

TSelif
02.04.2012, 21:40
Plaf Off'ta ki ilk maç inşallah İstanbul'da olur.

Ona ayar çekerler Koray. Bu saate kadar cezaların gelecek sezon olduğunu biliyordum. Öeğersadece küfürü kapsıyormuş o iş..
Yuh olsun .. Görün bakın dünyanın bir ucunda oynatacakar hırsızların maçını.

Ama bundan sonra böyle sevgili hırsızlar korkarak geleceksin korkarak kalacaksın korkarak gideceksin bu şehirden.. tıpkı 80 li yıllardaki gibi

TSelif
02.04.2012, 21:43
Valla da billa da yapar bu hırsızlar Emrullah. Onları aramaya gerek yok kamera görüntülerini yakınlaştırıp tek tek baksınlar kim ne atmış diye :D

CAFER ÖZER
02.04.2012, 21:47
Volkan'a atılan çakı vücuduna yansımadı ise mesele yok
Ayrıca ben Volkan'ın elindeki çakının kendi cebinden çıkartılmış olabileceğin zannediyorum

SEDAT
02.04.2012, 21:47
* Arkadaşlar lütfen kimse atılan bıçağı savunmasın. Tepki, tezahurat tamam ama haklıyken haksız duruma düşmeyelim lütfen...

anth
02.04.2012, 21:49
TS hemen açıklama yapsın taraftarın yaptığı kulübe mal edilemez...

Cafer Bulur
02.04.2012, 21:56
Bu isler tehlikeli durumlara dogru ilerliyor.

Fb nin yapmis oldugu aciklamada bundan sonra taraftarina her türlü pisligi yapmak icin onay vermektir.

Dün stadimizda olanlar dogru degildi ama f bin aciklamasi da yenilir yutulur cinsten degil.

olcay_61
02.04.2012, 21:56
işi garantiye almak için 3 maç saha kapatma ve seyircisiz oynama cezası verirler

amasya0561
02.04.2012, 21:57
adamların bilmem kaç yöneticisi paşa paşa maç izledi protokolde aykut saha kenerında şikeci oyuncuları sahada burunları bile kanamadı. kendileri gs lilerde kafa göz koymadı birde yaptıkları açıklamalara bak.
insanda biraz utanma olur dicem ama insan nerde.

TSelif
02.04.2012, 21:59
Dün stadimizda olanlar dogru degildi ama f bin aciklamasi da yenilir yutulur cinsten degil.
Dün statda yanlış olan TEK şey çakıydı ( eğer biz atmışsak Emrullah kafamı karıştırdı:D). Diğerleri az bile oldu.

9 aydan beri susturulan bu taraftar bi yerde patlayacaktı .. Keşke daha fazlasını yapabilseydik !

olcay_61
02.04.2012, 22:02
Dün statda yanlış olan TEK şey çakıydı ( eğer biz atmışsak Emrullah kafamı karıştırdı:D). Diğerleri az bile oldu.

9 aydan beri susturulan bu taraftar bi yerde patlayacaktı .. Keşke daha fazlasını yapabilseydik !
okadar nefret doluydumki hasta hasta gittim, sesim çıkmıyor şuan. meşaleler yanıp heryer duman olunca hep beraber sahaya dalalım Allah ne verdiyse diye iç geçirdim o derece :)

batugol
02.04.2012, 22:05
bu kadar yüzsüz, cibiliyetsiz, şerefsiz, onursuz, terbiyesiz olmayı nasıl başarıyorlar anlamıyorum

Yaşar
02.04.2012, 22:07
maçtan önce söylediklerim birer birer olmaya başladı.
Maçta herhangi bir spor dışı olayın nelere mal olabileceği hususunu söylemiştim.
1)Medyanın sürekli pişirip pişirip önümüze sunacağı
2)Suçlu psikolojisinden kaynaklı sebeplerle olan olayarın abartılacağı
3)Yayncı kuruluşun tekrar tekrar göstereceği
4)bundan sonra oynanacak Fb-Ts maçlarının da nası oynanacağını düşünmemizi
gibi birçok nedenden dolayı bu olaylar çok başımızı ağrıtacak.

Yapılan açıklamalar da tam onlara yakışır cinsten.
Bizim başkandan da''Fb camiası büyük bir camiadır, o gün sinirli günlerinde olabilirler'' açıklamasını bekliyorum.

Cafer Bulur
02.04.2012, 22:08

Amac fb ye olan öfkeyi kusmak ise evet taraftar görevini yapti.

Lakin taraftarin görevi destek vermek olmali ama bunu iyi yaptiklari söylenemez,olmuyor destek isini yapamiyoruz.

Hürgün Aygün
02.04.2012, 22:09
Tek kelime ile:Şerefsizler!
Allah islah etsin sizi.Çaldığımız emeklerin, Mehmet Amcanın bedelini nasıl ödeyeceksiniz...

Emrullah
02.04.2012, 22:12
bu kadar yüzsüz, cibiliyetsiz, şerefsiz, onursuz, terbiyesiz olmayı nasıl başarıyorlar anlamıyorum

O kadar şerefsiz, yüzsüz, cibiliyetsiz, adi, onursuz ve terbiyesiz oldukları için çok zorlanmıyorlar bunu başarmakta.

hüseyin1975
02.04.2012, 22:14
Bizim Yönetim azizenin cikmasi icin dua etmeye devam etsin.....

tarsus
02.04.2012, 22:17
Şikeyi yapan biziz,kupayi calan biziz siz papazin çayirinin temiz tarla cocuklarisiniz o nedenle bol keseden tehditlerinizi yapin.olusturulan ortamdan yonetim,takim,teknik heyet ve taraftarin hic sucu yokmus!şike yapan yok,trabzona soven yok,kupanin uzerine hirsizlik sonucu yatan yok kisaca bunlarda seref olmadigi gibi zerre kadar beyin parcacigida yok.serefsz sikeciler bizimi korkutacaksiniz hodri meydan,azdan az çoktan çok g.tunuz yerse saracoglunda karsilik verirsiniz

TS-FAN
02.04.2012, 23:28
Ha ss.....in ordan!

Alper Calik
02.04.2012, 23:42
şerefsiz şikebaçeliler
siz canerin o hareketinden sonra ağzı burnu kırılmadan o stattan çıkmasına bakın da tahammülü sonsuza varmış Trabzonspor taraftarını görün

şerefsiz hırsızlar

İgzas-61
02.04.2012, 23:51
Bu açıklamaya şöyle cevap vermek lazım bence SİZ KATIKSIZ .............

A.Gökhan AKIN
02.04.2012, 23:51
Siz ne kadar aşağılık bir takımsınız yahu?

Paksoy
02.04.2012, 23:53
yüzsüklük gördüm tepeden aşşağı soy sop sülalecek böyle grup görmedim..

Tolga Kurt
02.04.2012, 23:55
Bu açıklamayı okuyan fenerli insanların dışında herkes gülmüştür. Benim gibi :)

ESER
02.04.2012, 23:56
adamlar istenmeyen tuy gibi arkadas.

DeAgLeMaNyAq
02.04.2012, 23:56
Bizim Yönetim azizenin cikmasi icin dua etmeye devam etsin.....

Yönetimin tonla yanlışı varken söyledikleri bu göstermelik sözleri eleştirmek ne kadar doğru? Sırf bir kesim taraftara gaz vermek için Aziz Yıldırım bir ömür boyu içeriden çıkmamalı deseler sizce kamuoyunun tepkisi nasıl olurdu?

agahozlu
02.04.2012, 23:57
Isinma turuydu bunlar. Gelmek istemiyorsaniz gelmeyin Trabzona. Adaminiz ziya sengul " yok super finali Istanbul da oynamasin Trabzon" diyor. Her yerde yakanizdayiz. Aciklamalarina cevap olarak host demek yeter.

chener
02.04.2012, 23:58
hadi biz feneri sevmeyiz de kardeşim bunların bize nefreti de bambaşkaymış.bize olan nefretlerinden hapse bile girdiler. bu çerçeveden bakılınca ruh hallerine çok uygun bir açıklama olmuş.

Burçak
02.04.2012, 23:58
Şu utanmaz yüzsüz ahlaksızlara bakın hele. birde açıklama yapmışlar.
Gerizekalı kuş beyinliler.
Üstü kapalı tehdit ediyorlar birde.
Kimle dans ettiklerinin farkında değil bu embesiller.

A.Gökhan AKIN
03.04.2012, 00:00
Bunların amacı play off da bir daha gelecekleri Trabzon'a daha gelmeden maçı kazanmış olmak!!!!

ESER
03.04.2012, 00:00
Yönetimin tonla yanlışı varken söyledikleri bu göstermelik sözleri eleştirmek ne kadar doğru? Sırf bir kesim taraftara gaz vermek için Aziz Yıldırım bir ömür boyu içeriden çıkmamalı deseler sizce kamuoyunun tepkisi nasıl olurdu?

bu konuda bir gorus belirtmek ve temmenileri iletmek gibi bir zorunluluk yoktu. hukukun verecegi karara saygılız vs ile daha guzel gecistirilebilirdi.

BDiler61
03.04.2012, 00:02
He deyin geçin takılmayın bunlara pek :)

fteotdgs
03.04.2012, 00:03
"Inceldigi yerden kopsun." Su bir cumleyi cevap olarak vermeli basin bulteni ile bizim yonetim, ama nerdeee tabii.

ESER
03.04.2012, 00:03
fbnin bu kıskırtmalarındaki amac margaret thatcher zamazingosuna zemin hazırlamak bence. olay cıksın , vukaat olsun darbe icin sartlar olgunlassın...

ustelik ihaleyi de bize yıkarak...

coren
03.04.2012, 00:06
Bu şikecilerde bir gram akıl yok cidden. İşine geldi mi şahışların yaptıkları klubü bağlamaz diyorlar. Bir daha gelecekler Trabzona, şimdiden g.t korkusu sarmış bunları napcaklarını şaşırdılar.

Emrullah
03.04.2012, 00:06
fbnin bu kıskırtmalarındaki amac margaret thatcher zamazingosuna zemin hazırlamak bence. olay cıksın , vukaat olsun darbe icin sartlar olgunlassın...

Bu görüş dikkate alınmalı. Benim aklıma gelmemişti. Bu şerefsiz camiadan herşey beklenir.

serkanholep
03.04.2012, 00:07
afedersiniz ama bize t...aklı bi başkan lazım

başka türlü olmucak

Alper Calik
03.04.2012, 00:14
Size katılıyorum.

şikebahçeye de katılıyorum. Kadıköyde onları yendiğimizde olacak olanlardan biz sorumlu olacağız :)

Ha-kan
03.04.2012, 00:17
haydi sadri şener bu konu hakkında da patlat bi espri!!

alicengiz
03.04.2012, 00:19
Emniyete teşekkür etmişler ertan yavaş adlı şahısın belliydi fenerli olduğu,
FENERLİLER ÖNCE ŞÜKRÜ SARAÇOĞLUNDAKİ TERÖRÜ BİTİRSİNLER,ORAYA GELEN TAKIM VE HAKEMLER NASIL TERÖRE MAHRUZ KALIYORLAR BİLEN YOK..

Mustafa Çolak
03.04.2012, 00:26
Başkandan bi espiri beklyoruz!!

Devrim Arslan
03.04.2012, 00:29
alayınızın .... .... !!!

pReN@_61
03.04.2012, 00:34
Afkurmayın ula şikebahçeliler...

Canberk
03.04.2012, 00:41
adamlar istenmeyen tuy gibi arkadas.

Yalnız istenmeyen tüy kadın ismidir repliği geldi aklıma ya :D iyi güldüm akşam akşam tam şikebahçeye uygun bir söz oldu bu :D

Uğur Ö.
03.04.2012, 00:48
Sus ve olacakları izlemeye devam et febe.Çırpındıkça daha çok batıyorsun o bataklığa

metehan
03.04.2012, 00:52
Bir kez daha gördük ki, Türk futbolunun en büyük sorunu TS'dur !!! TS olmasa, herşey güllük gülistanlık olacaktı, önlerinde hiçbir engel olmayacaktı.

Hasan61
03.04.2012, 00:52
1-1 biten maç sonrasında Bursa şampiyon olduğunda,takımımızın polis otobüsüyle stattan çıkarıldığı unutulmasın...

Erhan Atalay
03.04.2012, 01:00

Gelde bunu bizim öküz basınımıza anlat. Bi adam yokki şunu 80 milyonun gözüne soka soka tv de söylesin

sence
03.04.2012, 01:00
Olayların sorumlu TS yönetimi ise -aynı mantıkla gidersek- Caner ve Baroni nin taraftara yaptıkları hareketlerin de sorumlusu sizsiniz fb yönetimi.

Kabadayı ağzıyla yazılmış bir açıklama.

Uyanıklar ya akıllarınca mağduruz mesajı verecekler.

Bu arada taraftarımızın şike tepkisi gerçekten güme gitti.

sence
03.04.2012, 01:04
Fb liler bizim yönetimin kellesini almak için uğraşıp dururken bazı taraftarlarımızın yönetim aleyhine yorum yazması üzücü.Akıl ve mantıktan uzak.

Birlik olmak varken kendi içimizde parçalanmayalım.

En azından 1 ay sabredin yahu.

POYRAZ
03.04.2012, 01:07
fe-be li kadinlarin koro halinde Trabzonspor'a sövdükleri mac
sonrasinda neden böyle bir bildiri yayinlamadiniz köpek oglu köpeklerrr.

Esmoface
03.04.2012, 01:12
Ne yazık ki bu konuyu ne kadar saha "dışına" çekerlerse FBlilerin lehine gelişir olgular. Siyaset, futbol "endüstrisi", medya; bunlar hep FB'nin yanında. Bu tür konularda münakaşaya girmeden, kendi elimizin güçlü olduğu konu/yer/birimleri kullanmalıyız. Yazılı ve etik kurallar bizden yana, bunları kullanmalıyız bence. UEFA / FIFA yazılı kurallarını kullanmalıyız mesela. Onlarınki spor kulübü, bizimkisi memletek/duruş takımı, bunu kullanmalıyız. Paralı itler, organize olmuş kitle önünde duramaz. Düşünceler farklı; fakat amaç aynı olduğuna göre gruplara bölünmeden tepkimize devam etmeliyiz.

Sefaenes
03.04.2012, 01:15
lan bunlar ne ayak simdiye yaptiklari pislikleri saysak seytan bile bunlardan mahsun olacak lan serefsiz fb camiasi her mahkeme karari olay cikartan kim. mahkemede camur atan kim Trabzon avukatina saldiran kim Trabzona gelirken ortami geren kim birde tv lere cikip biz mahsun Trabzon suclu size dünkü macta az bile yaptilar

sence
03.04.2012, 01:16
Ne yazık ki bu konuyu ne kadar saha "dışına" çekerlerse FBlilerin lehine gelişir olgular. Siyaset, futbol "endüstrisi", medya; bunlar hep FB'nin yanında. Bu tür konularda münakaşaya girmeden, kendi elimizin güçlü olduğu konu/yer/birimleri kullanmalıyız. Yazılı ve etik kurallar bizden yana, bunları kullanmalıyız bence. UEFA / FIFA yazılı kurallarını kullanmalıyız mesela. Onlarınki spor kulübü, bizimkisi memletek/duruş takımı, bunu kullanmalıyız. Paralı itler, organize olmuş kitle önünde duramaz. Düşünceler farklı; fakat amaç aynı olduğuna göre gruplara bölünmeden tepkimize devam etmeliyiz.

Çok doğru tespitlerin var ama gruplara bölünmeden kısmı imkansız.

vuralkara
03.04.2012, 01:18
it utansa don giyer ...

Esmoface
03.04.2012, 01:20
Çok doğru tespitlerin var ama gruplara bölünmeden kısmı imkansız.

Tarihin akışı içinde yanlışlar son bulur er ya da geç. Bugün olmaz, 10 sene sonra olur; ama olur, bence. :)

Onur Akyüz
03.04.2012, 01:21
zorla kadıköyü yaktıracaklar,şeresizim kaşınıyorlar yeminle ya!

Alper Calik
03.04.2012, 01:24
Kendileri yakıyor zaten bize gerek yok :)
Ha yenersek zaten yakarlar ... :)

Yaşar
03.04.2012, 01:44
Kadıköy'e gitmekten korkmuyorum fakat Kadıköy'dei ilk maçta bize yaptığımızın mislisi yapılacak ve yayıncı kuruluş tarafından çoğu gösterilmeyecek ondan korkuyorum.
İlk maçta Tolga kale alanını terkettiği için sarı kart görmüş, biz Tolga'nın neden sarı kart gördüğünü ise maçtan sonra Tolga söyleyince öğrenmiştik.
Dün sahaya atılanları teker teker çekenler, Tolga'ya atılanı çekememişlerdi(!) o esnada.

Helvacı61
03.04.2012, 01:56
taraftarımız bence sağduyulu davrandı..buradan sahaya meşale atanları eleştirenler var...normal şartlarda bende tasvip etmem böyle şeyleri...ama bu insan msvettelerine az bile yapıldı..korkudan maçıda tatıl edemediler...taraftarımızı oluşturdukları atmosferden ötürü kutluyorum...bundan sonrası için ise fener yönetimine bir tarafımla gülüyorum...dönem başından beri kendi statlarındaki hiçbir maç olağan şartlarda oynanmadı bizim maçta ise korner atışlarını ihiç zleyemedik . şimdi aklınca tehdit ediyorlar..buradan ilan ediyoruz... takımımız istanbula gelecek ve biz yine onları karşılayacağız... o tehdit edenler yiyosa gelsinler...hayır gelemezler...ama statlarında her zaman yaptıkları çirkefliğe kılıf hazırlıyorlar...bilindik yahudi taktikleri...

Helvacı61
03.04.2012, 02:04
hatta dahada ileri gidiyorum fener maçını olimpiyata alsınlar şu memlekette bir tek kişinin dötü yiyosa eşit sayıda taraftar ayrılarak oynansın..yahu bunlar gerçekten yahudi topluluk kendi statlarında yaşanan ve yaşanacak olan eşkiyalığa aklınca kılıf hazırladılar..sanki bu oyananacak son maç allahın şerefsiz itleri..haburayı takıp eden şikkecilerede sesleniyorum hepiniz topsunuz la adammısınz her gün birinizi azarlıyorum sokakta sizi gidi travestiler ha travesti deynce aklıma geldi.. yakında kadıköydeyim..

Tascaynar
03.04.2012, 02:35
Edep ya hu

cerebrum
03.04.2012, 02:47
azize :çakı olayını açıklarsam yer yerinden oynar........

en sonunda bi osssur.ursam yer yerinden oynar diyecek pezoooo

ozturk
03.04.2012, 07:51
boş boş konuşmuşlar yine..

psikolojileri bozuk cidden..

Travelair
03.04.2012, 08:01
Terbiyesizler.

Trabzonspor yönetimi ne yapmış da şiddeti körüklemiş? Aksine haddinden fazla yumuşak açıklamalarla olaya yaklaştılar. Aziz'i maça dahi davet ettiler.

Bir de kendi açıklamalarına bak.

"Bunda sonra olacaklardan Trabzonspor sorumludur"

Tehdit ediyor. Asıl bu açıklama şiddeti körükleyen ve tehdit içeren bir açıklama ve ceza gerektirir

Ayrıca

"Yaşanan her olumsuz olayın ardından 'Olaylar münferittir, camiamızı bağlamaz' şeklindeki klişe açıklamalar da açıkçası artık duymak istemediğimiz açıklamalardır"

Ha şunu bil! Şike yapıldıysa da kulübü bağlar. Kulüp küme düşecek işte o kadar!

hodlu
03.04.2012, 08:05
Terbiyesiz,adaleti sadece kendine işleten ahlaksızlar.Size cevap veremeyen yönetimi de Allah kahretsin...

hodlu
03.04.2012, 08:11
İnönü stadında gencecik bir taraftar ölmüştür.
TT Arenada sahaya rakı şişesi atılmış,trübünde bir çocuk ağır yaralanmıştır.
Ş.Saracoğlu stadında maç oynanırken havaya 2-3 el ateş edilmiş ve bu olay kapatılmıştır.

Şimdi Trabzonspor'a saldıran ahlaksızlara, bu olanları yüzüne yapıştıramayan yöneticilerimiz sizlere de yazıklar olsun.Trabzonspor taraftarı sabırlı davranmıştır.9 aydır kanal kanal gezerek hayasızca,timsah gözyaşları akıtanlara bu yapılanlar bence medeni tepkilerdir.Fener camiası ayağını denk alsın bu iş iç savaşa gider...

İskender Çakmak
03.04.2012, 08:11
akillari sira bizi tehdit ediyorlar. Yakarim kadikoyu

Mehdi
03.04.2012, 08:17
Restinize rest.
Hodrimeydan.

krdnz
03.04.2012, 08:24
Şikep mosmoroğlu cezasını çektide şu Ali Koça cezayı biz keselim artık..

Gerekirse Trabzonda Koç ürünleri boykot bile edilebilir.Adam gözümüzün içine baka baka bize aptal muamelesi yapıyor.Bizden kazandığı parayla bize ahkam kesiyor..

arifberkay
03.04.2012, 08:31
hepiniz k.o.ç sunuz....

Gökçebey
03.04.2012, 08:31
Bunlar artık alışık olduğumuz şeyler. Kendi pisliklerini öyle bir gösteriyorlar ki, sanki onlar değil biz yapmışız. Bir de bu politika ile medyada ortam yaratıyorlar, bakın biz değil onlar yaptı. Amaç Trabzonspor camiasının sinirlerini gerip kasıtlı olarak yanlışa sevk etmek. Bu lavuklar ciddiye alınacak insanlar değil. Gözlerini kin ve nefret bürümüş. Sağlıklı açıklama yapamazlar. Tek yapabildikleri şey, beyinleri uyuşmuş taraftarlarını gaza getirmek, gerçekleri perdelemek, suçu yansıtmak.

Biz bunları yemeyiz. Biz 3 Temmuz'dan beri neyin ne olduğunu görüyor, kimin ne haltlar yediğini biliyoruz. Bizlerin çabuk sinirlenen, sinirlenince kontrololünü kaybeden yapımızı bildikleri için yalan dolan ve iftiralarla bizleri de bu çamura çekmeye çalışıyorlar. Domuz misali, çamura çektiği karşısındakine de çamur atıp iz bırakmaları kolay.

Dostlar, tvlerde, gazetelerde bunları okumayın, izlemeyin. Bu zavallılardan sadece yalan duyuyoruz, sadece çarpıtma okuyoruz. Bunlar bilinçli olarak camiamızın sinirlerini germe operasyonları. Bu oyunlara gelmeyelim. Bu oyunu BOZALIM!

Faik Yılmaz
03.04.2012, 08:32
Fenerbahçelilerin ahlaktan , erdemden bahsetmeleri Çömlekçide ne iş yaptıkları herkesçe malum olan Doğu Bloku kadınlarının namustan bahsetmeleri gibi bir şey.....

Sadece Bu sene kaç defa ceza aldılar bize yönelttikleri suçlamalar için....

Daha iki gün önce onlarca kişi yaralandı basketbol maçlarında......

Ama yüz yokki bunlarda kösele bile daha dayanıksızdır bunların yüzlerinden...

arifberkay
03.04.2012, 08:43
Akşam toplanmışlar kendi kanallarında Faik ilel Sinan ortalıyor bunlar da boş kaleye gol attıklarını zannediyorlar...Şikecileri zaten biliyoruz ama Faik ile Sinan harbi su katılmamış ....................................

ozturk
03.04.2012, 08:48
a.koça söylenecek söz bulamıyorum.

cakalkerem
03.04.2012, 08:51
Her zaman ki gibi terbiyesizlik yapıyorlar.Geçen maçta 40 bin kadın çoluk coçuk küfür etmedi mi?Maçtan önce ortamı gereksiz yere Aziz Yıldırım germedi mi?Daha ne bekliyorlar....Hem bodur hem kısa derlerya; hem utanmaz hem yüzsüz bunlar

hamdi_61
03.04.2012, 08:51
Arsızın yüzüne tükürmüşler, yağmur yağıyor demiş.

krdnz
03.04.2012, 08:53
İlla bunu mu yapalım yani.Adam gibi program yok memlekette hep kancık yalakalar..

Y_n5n68DbgI

CAFER ÖZER
03.04.2012, 08:59
Trabzonspor Yönetimi FB nin yaptığı Tüm Çirkef Açıklamaları hak ediyor
Adamlara savunma Yap diyorlar.
Cevap-Trabzonspor Şike teşvik veriyordu ona engel olmaya çalıştık
Trabzonspor aslında yargılanmalı biz yanında olmalı idik diyorlar
Yani Trabzonspor suçludur şikecidir hırsızdır biz buna engel olmaya çalıştık
Adamlara Şike yaptınız İşte tapeler diyorlar.
Cevap.Sahay yansımadı,Şike için futbolcu yok,Emeğimiz alınterimiz diye bir türü zırvadan sonra yine dönüp dolaşıp Trabzonspora konu geliyor Bunları uzun uzun anlatmaya gerek yok herkes biliyor.
Trabzonspor Yönetiminden Yapılan açıklamalar ve icraatlar
-Aziz Yıldırım mağdur
-İnşallah Aziz Çıkar bizle maç izler
FB ile ilgilitek kelam olmadığı gibi nerdeyse Tamam abi biz suçluyuz diyecekler
Ya kardeşim neden ortalığı ayağa kaldırmıyorsunuz
Başbakan çıkıyor gerekirse 5 yıl avrupa olmasın ses yok
Tüpçü gerekirse gitmeyiz ses yok
Kişilerden dolayı kurumlar ceza almasın ses yok
Çıkın birinizde deyinki
Evet sahaya atılan Çakıyı tasvip etmiyoruz,Kimsede Çıkıp Bir çakı yüzünden o alınterini simgeleyen atletleri gizlemeye kalkmasın
Eğer Bir çakı ile Trabzonsporu idam edecekseniz Sayın Başbakanı dinleyin bir çakı yüzünden koskoca Kulübe zarar vermessiniz.
FB nin stadına hakem kafası yarıldı maç devam etti FB ye 2 maç ceza
S.doneks maçında tüm seyirci sahaya daldı 2 maç ceza
FB AZ ALKMAR maçında 15 kişi birbirini bıçakladı ceza yok
FB stadında bir sürü olay oldu üstü örtüldü
Bize gelincemi sizin gücünüz yetiyor
Sahaya bir kişi dalınca Hükmen malubiyet ve 5 maç saha kapatma
Şikeden yargılananları affedin teknik direktörlük yapsın Futbol oynasın Gökdenizin adı Bahis te geçti diye bir sene futbol oynatmadınız sizin adalete anlayışınız vs diyerek neden konuşmazssınız
Adamlar hem suçlu hem güçlü olurlar böyle pasif pısırık yönetim olduktan sonra daha çok ezerler bizi.

Murat GENEL
03.04.2012, 09:28
Kadıköyde yapılacak olayların rövanşı 1 haftaya Avni Aker'de..Ne içtiniz oglum..Trabzon ile İstanbul'u bir tutmayın..

Travelair
03.04.2012, 09:29
Akılları sıra bize büyük ceza aldıracaklar. Tff'yi yönlendiriyorlar haberiniz olsun

Akif Gür
03.04.2012, 09:49
Asıl bu açıklamadan sonra Fenerbahçe yönetimi, basına gelebilecek her türlü beladan kendi sorumludur.

Sertan Danışer
03.04.2012, 10:03
kadıköyde miting yapmak istesek izin verirlermi pazar günü güzel bir saat güzel bir hava en az 50bin kişi oluruz siz trabzona gelemezsiniz ama biz istediğimiz her yerde toplanırız sizin evinizde bile bize her yer trabzon olayı yani çok güzel olur ama organizatör lazım böyle bir iş için

Turgay Atalay
03.04.2012, 10:11
Basın eliyle tıfıfı ya fazla ceza verdirtmekten başka ne yapabilirsiniz, kuş beyinliler...La ateş olsanız cürmünüz kadar yer yakarsınız beyinsizler sürüsü.

Alemdar61
03.04.2012, 10:12
NİHAT ÖZDEMİR, TRABZONSPOR'A SALDIRDI..
BİZDE ONA SALDIRDIK..
TOKAT GİBİ CEVAP..
NİHAT ÖZDEMİR, SEBEPSİZ YERE 550 İŞCİYİ KAPININ ÖNÜNE KOYDU..

Sezon başından beri yenildiği her maçta olay çıkaran, defalarca sahası kapatılan, TFF ve Hakemlerce korunan Fenerbahçe'nin Başkan Vekili, sözde adaletten ve centilmenlikten dem vurdu..İstanbulda oynanan Fenerbahçe – Trabzonspor maçında yaşananlar hafızalarda yerini korurken, utanmadan "Trabzonspor neyin özürünü bekliyor" diyen Nihat Özdemir, Trabzonspor'u suçlamayı sürdürdü..Daha 3 gün önce Çağlayan Adliyesinin önünde polise saldırıp, polisi taş yağmuruna tutan Fenerbahçe camiası şimdi polise, jandarmaya teşekkür ederek eyyamcılığın hasını sergiledi..

ADALET VE HOŞGÖRÜ BEKLEYENLER ÖNCE AYNAYA BAKMALILAR..

2011 Yılı Aralık ayında, Fenerbahçe Kulübü başkan yardımcısı Nihat Özdemir’in sahibi olduğu Limak Holdinge bağlı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yer Hizmetleri A.Ş firmasının diğer şirketlerle yaptığı tüm anlaşmaları fesh edilmiş. Fesheden ise İSG'den hizmet alan Pegasus Havayolları.Bu fesihle, sadece işveren karından olmadı, 550 işçi de ekmeğinden olmuştu..

www.trabzonspor1967.org

Hüseyin Bağdat
03.04.2012, 10:21
Siz herzaman olduğu gibi köpekliğinizi gösterdiniz. Havlamaya devam edin,biz sizi izlemeye devam ederiz...
Siz çok temizsiniz,sahanızda hiç olay olmadı...

Bundan sonra ne olacaksa olsun. Hodri meydan...

İlker Yazıcıoğlu
03.04.2012, 10:27
Atın ölümü arpadan olsun Nihat'cım.
Ulan tam komedi bunlar ya.....

Mustafa 42
03.04.2012, 10:28
merhaba arkadaslar isde propokosyon diye buna denir sen fazla bir olay yapma adamlari koru ucagina varana kadar birisi tesekkür ediyor hemen seyirci baskiylan yarim saatde kaldiriliyor bildiri arkasindan trabzonspor yönetimini cuclayan aciklamalar yapiyorlar nerde bunun feyirpley aciklamasi aslinda bunlara bu yapinlar cok cok az yani aslinda anlayana ama anlamiyorlar nasil olsu köme düsegiz ama bir kac takimda bizim sayemizde ceza alsin bunlarin amaci ap acik trabzonspor düsmanligi baska bir sey degil her konusmalarinda trabzonspor dur ayni bizlen alip veremedikleri neyki acaba biz onlardan daha büyükmüyük bence yavas yavas feneri gececegiz galiba helal olsun trabzonspor,um be ama nerde bizim baskan yada yönetim kurulu böyle aciklamalara bir okkakili cevap verilmeli yani yoksa cevapsizmi kalacak bize yaikizmaz cevap verilmel hey yönetim nerdesiniz artik uyumayin susdukca sira size gelir sözü var uyumayin beyler

Burçak
03.04.2012, 10:31
para için satmayacakları şey yok
ama sizin paranız burada işlemez kuş beyinliler
o küçük kuş beyininizle tehdit ettiğinizi sandığınız camia Trabzonspor.
1967 yılından beri tekerinize çomak sokan, oyunlarınızı bozan , mahmut hocadan sonra size çektiren camia.
Sanmayın ki bu iş burda bitti.
Yakanızdayız her daim..
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/reports/2011-2012/trabansport-fenerbache/tb_14.jpg

tarsus
03.04.2012, 10:31
atalarımızın dediği gibi ben hırsızı bırakıyorumda hırsız beni bırakmıyor tahrik ediyor zorla gel s.. diyor.bunlar ne kadar yüzsüz utanmaz seref yoksunu yaratıklar böyle.çakı atana düne kadar kızıyordum ama şimdi daha çok kızıyorum isabet ettiremediği için

a f s
03.04.2012, 10:32
Hem hırsız, hem arsız

İlker Yazıcıoğlu
03.04.2012, 10:33
Belki de çakıyı atan fenerli de olabilir.Sızmıştır içeriye.O kadar saçma savunmalar yapıldı ki bence bu savunma azizin savunmalarından çok daha mantıklı.

peker61
03.04.2012, 10:35
Ne olacaksa olsun artık biz alırız sorumluluğu merak etmeyin piç kuruları..

TSelif
03.04.2012, 10:37
Dün dolar ödemem vardı bankada . Aralarına bunu da katıp verdim gişeye . Aldı eline içinden bunu seçip " al bunu 5 kuruş etmez" diyip geri verdi :D

Burçak
03.04.2012, 10:38
o dolarlardan elinde fazla olan varsa bi şekilde almak istiyorum ondan. çoğaltıp etrafa yapıştıracam

Sami Kuk
03.04.2012, 10:39
Kadıkoye bızı alın herseyden bız sorumluyuz kabul.Kuzenım dün arıyor beni suan kadiköyde boganın yanındayım trabzon formam ile yapsaydınızda birsey

diplomat61
03.04.2012, 10:46
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/456167_10150707734212295_554932294_8999080_1770759 647_o.jpg

TAHSİN 61
03.04.2012, 10:50
İstanbul'da bize çok iş düşüyor :D Anlayan Anladı

arifberkay
03.04.2012, 10:51
Fırat a en yüksek notu vermiş şerefsizler....

İdris Toksoy
03.04.2012, 11:00
ya git oyana...

Koray
03.04.2012, 11:02
Bunları kaale alıp cevap vermesin bizimkiler.

3 Temmuz'dan beri ağlıyorlar.

Adem Erdoğan
03.04.2012, 11:06
Trabzonlu Gençleri tebrik etmek gerek.

Travelair
03.04.2012, 11:12
Federasyon feybe'nin tehdit dolu açıklaması için neden açıklama yapmıyor? feybe'yi disiplin kuruluna sevketmiyor? Olayların yanlı gelişiminden bakarsak 3 maç ceza alacağımızı düşünüyorum.

Fatih Özkan
03.04.2012, 11:19
Hadi len!
Laleler sizi ha...

10-61
03.04.2012, 11:28
İyi de bizim burda ''şike''ciye 'şike''ci derler neden gocundu ki bu ebabil kuşları? Bir de bu açıklamayı kim yazdıysa yazık lan anasına babasına,keşke arkasından gelen sperme yol verseymiş:D

Alemdar61
03.04.2012, 11:41
VOLKAN DEMİREL , KALECİ TOLGA'YA PROFOSYONELLİK DERSİ VERDİ..

Kalecimizi Tolga'nın yaptığı açıklamaya bakın..Volkan'ın yaptığı açıklamaya bakın..Aradaki fark amatörlük oluyor işte..

Tolga: Hakeme vermesine gerek yoktu..

Kale içine atılan çakıyı alarak hakem Fırat Aydınus’un yanına giden Volkan Demirel’e Trabzonspor kalecisi Tolga Zengin mani olmak istemiş ancak başarılı olamamıştı. Olay anında Volkan’ın elindeki çakıyı almak isteyen Tolga Zengin, dün Habertürk’e yaptığı açıklamada ise meslektaşının çakıyı hakeme vermesinin gereksiz bir hareket olduğunu söyledi. Kadıköy’de F.Bahçe taraftarının tribünlerden kendisine Avni Aker’deki maça göre 40 katı şeyler attığını belirten deneyimli file bekçisi “Bu tip şeyler her maçta oluyor. Fenerbahçe ile oynadığımız ilk karşılaşmada tribünlerden bana atılmayan şey kalmamıştı. Çakmaklar, cep telefonları vs… Volkan’a atılandan 40 katı şeyler atıldı bana. Ben gidipte hiçbirini hakeme vermedim. Volkan’ın çakıyı gidip hakeme vermesine hiç gerek yoktu” ifadelerini kullandı..

Volkan Demirel : Çakıyı açıp verdim..

Konuyla ilgili de konuşan Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’in böyle bir şeyin söz konusu olmadığını söyleyerek “Çakı zaten açık atıldı. Kale içinde duruyordu. Ben de çakıyı hakeme vermek için yerden almak istedim. Ellerimde eldiven olduğu için tam kavrayamadım ve kapandı. Sonrasında ise doğal olarak açtım ve o şekilde hakeme verdim” ifadelerini kullandığı bildirildi.

artenus
03.04.2012, 11:49
aslında ben yonetimden su açıklamayı isterdim ey fb baskanınız nerde? neyle suçlanıyor? kimin emeğini çaldınızki bunlar oluşdu? neden bu surec yasandı ?bu taraftar neden delirdi unutmayınki 40 bin kisilik bayan taraftarınız kufur ederken neden boyle bir açıklama yapmadınız 40 bin taraftar ana avrat sovsun diye hiç mi solemediniz? kimi kandırıyosunuz bunların olacağını zaten biliordunuzki trabzona gelirken bile ek guvenlik istemişsiniz... bunları ben yonetimden duymak isterdim

Hamza Milet
03.04.2012, 11:58
İlla bunu mu yapalım yani.Adam gibi program yok memlekette hep kancık yalakalar..

Y_n5n68DbgI

Bu isin sonu buraya varacak, belli.

Emirhan Makul
03.04.2012, 12:14
Klüp başkanı olsam çıkar "peki" diye açıklama yapardım, aynısını resmi siteden de yazardım ne var yani böyle zihinsel engelliler bunu hak ediyor "Hakkımızda yapılacanaçıklamalara dair" başlıklı haberde Peki. yazar geçerdim, başka denecek birşey yok yani ilk okul 5 resmen şikeciler.

Hatice Aslan
03.04.2012, 12:26
Fenerbahçe'nin kışkırtma politikası tüm hızıyla devam ediyor bu başbakanın bahsettiği holiganizm cezasının aynısının bize uygulanması için önce kışkırtıyor sonra bu planı tıkır tıkır işletecekler ben forum yöneticilerinden bu konuda hassas olmalarını ve bununla ilgili konu açmalarını rica ediyorum. Galeyana getirmeye çalışıyorlar dikkatli olmalıyız.

Hatice Aslan
03.04.2012, 12:38
VOLKAN DEMİREL , KALECİ TOLGA'YA PROFOSYONELLİK DERSİ VERDİ..

Kalecimizi Tolga'nın yaptığı açıklamaya bakın..Volkan'ın yaptığı açıklamaya bakın..Aradaki fark amatörlük oluyor işte..

Tolga: Hakeme vermesine gerek yoktu..

Kale içine atılan çakıyı alarak hakem Fırat Aydınus’un yanına giden Volkan Demirel’e Trabzonspor kalecisi Tolga Zengin mani olmak istemiş ancak başarılı olamamıştı. Olay anında Volkan’ın elindeki çakıyı almak isteyen Tolga Zengin, dün Habertürk’e yaptığı açıklamada ise meslektaşının çakıyı hakeme vermesinin gereksiz bir hareket olduğunu söyledi. Kadıköy’de F.Bahçe taraftarının tribünlerden kendisine Avni Aker’deki maça göre 40 katı şeyler attığını belirten deneyimli file bekçisi “Bu tip şeyler her maçta oluyor. Fenerbahçe ile oynadığımız ilk karşılaşmada tribünlerden bana atılmayan şey kalmamıştı. Çakmaklar, cep telefonları vs… Volkan’a atılandan 40 katı şeyler atıldı bana. Ben gidipte hiçbirini hakeme vermedim. Volkan’ın çakıyı gidip hakeme vermesine hiç gerek yoktu” ifadelerini kullandı..

Volkan Demirel : Çakıyı açıp verdim..

Konuyla ilgili de konuşan Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’in böyle bir şeyin söz konusu olmadığını söyleyerek “Çakı zaten açık atıldı. Kale içinde duruyordu. Ben de çakıyı hakeme vermek için yerden almak istedim. Ellerimde eldiven olduğu için tam kavrayamadım ve kapandı. Sonrasında ise doğal olarak açtım ve o şekilde hakeme verdim” ifadelerini kullandığı bildirildi.

Bu haberi kim yaptıysa onları ilk önce Kaptanımız sonra tüm Trabzonspor taraftarı ..........

Ulan insan bu haberi yaparken biraz mantıklı düşünürde yapar. Hangisi daha profesyonel ? Kendi elleriyle yazmışlar Tolga hakeme birşey vermediğini söyledi vs vs diye. Hangisi daha adam ? Hangisi daha deneyimli profesyonel ?
Yaratık bunlar yeminle yaratık :mad:

cemoli5408
03.04.2012, 12:42
Mahluklarda eşşek derisi gibi bir yüz var, inanılmaz. Her dakika ama her dakika bir kanalda ağlayan bir melis fener yöneticisi varken, bilmem kaç maçta şike yaptığı için hapis yatan bir başkanları varken, 9 aydır hakkı olan kupası gasp edilmiş Trabzonspor taraftarı varken, daha iki gün önce aziz denen şerefsizin önde gideni asker kaçağı, Trabzonsporluları gererken, bugün çıkmış lagaluga ediyorlar. Ulan inceldiği yerden kopsun be. siz kimsiniz bir avuç namussuz peşinize takmışsınız yüzlerce apaçiyi kime meydan okuyosunuz. Buyrun istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde her türlüsüne varız. Sizin yanınızda namussuz devlet adamları, namussuz medya, namussuz sürüler var. Bizim yanımızda Allah var.

Travelair
03.04.2012, 12:44
Fenerbahçe'nin kışkırtma politikası tüm hızıyla devam ediyor bu başbakanın bahsettiği holiganizm cezasının aynısının bize uygulanması için önce kışkırtıyor sonra bu planı tıkır tıkır işletecekler ben forum yöneticilerinden bu konuda hassas olmalarını ve bununla ilgili konu açmalarını rica ediyorum. Galeyana getirmeye çalışıyorlar dikkatli olmalıyız.

Tebrik ederim iyi bir tespit. Bağlantısı olabilir

sanatik
03.04.2012, 12:49
Ben yinede bizim yönetimin macdan önce uygun aciklama yapmadigini düsünüyorum. Taraftara Fenerbahce futbolcularin hepsinin sikeci olmadigini söyleyebilirlerdi yani sikeci yöneticileri oldugunu aciklayabilirlerdi.

ErtuGrul
03.04.2012, 12:59
Yeterki Trabzon'a gelin , Yada Kadınköy'de 20% taraftarımıza izin verin, tüm sorumluluk bize ait olsun.

Hatice Aslan
03.04.2012, 12:59
Tebrik ederim iyi bir tespit. Bağlantısı olabilir

Bu olayların daha kötüsü olması için hergün kışkırtmaya devam edecekler forum yöneticileri bu konuyu tribün başkanlarıyla görüşmeliler. Aksi taktirde birde holiganizmden ceza yiyebiliriz.

Umarım yöneticiler dikkate alırlar.

Ha-kan
03.04.2012, 13:10
maçın üzerinden 2 gün geçti ama fener basını maçtaki olayları gündemde tutmaya devam ediyor.fenerbahçe yönetimide onlardan geri kalmıyor tabi.Trabzonspor camiasının üzerine,Trabzon yerel basını dahil, bir çullanma söz konusu.tam istedikleri ortam oluştu çünkü.

onlara bu şansı veren yani sahaya o yabancı maddeleri atan zeka yoksunu mağara adamlarına Trabzonspor'a verdikleri zarardan ötürü hakkımı helal etmiyorum!

Enes
03.04.2012, 13:13
Bide utanmadan söylediklerine bakın;
''''Yaşanan her olumsuz olayın ardından "Olaylar münferittir, camiamızı bağlamaz" şeklindeki klişe açıklamalar da açıkçası artık duymak istemediğimiz açıklamalardır'''

Gülermisin ağlarmısın....

Sefa
03.04.2012, 13:15
Bide utanmadan söylediklerine bakın;
''''Yaşanan her olumsuz olayın ardından "Olaylar münferittir, camiamızı bağlamaz" şeklindeki klişe açıklamalar da açıkçası artık duymak istemediğimiz açıklamalardır'''

Gülermisin ağlarmısın....

Onların amacı şu biz şike yapmadık. Çünkü bu sözleri Fenerliler değil Başbakan söyledi açıkçası burda dışarı gönderme yapıyorlar..

Sefa
03.04.2012, 13:19
Şerefsiz Fenerliler Novotel'de karşılamış Fener'i şimdi gördüm Ligtv'den.. Ktü Teknik diye atkı yaptırmışlar birde.. O atkıları takın da gidin da o üniversiteye ancak jandarma polis eşliğinde sallarsınız!

fatihmazlum
03.04.2012, 13:24
Şerefsiz Fenerliler Novotel'de karşılamış Fener'i şimdi gördüm Ligtv'den.. Ktü Teknik diye atkı yaptırmışlar birde.. O atkıları takın da gidin da o üniversiteye ancak jandarma polis eşliğinde sallarsınız!
trabzon valısı bıle aılesıyle gıdıp yonetıclerle yıyıp ıcıp fotoğraf cektıdıkden sonra ne yapsalar hos karsılamak lazım hatayı yanlıs yerde arıyoruz bız ..bu fenevlı valı utanmadan sıkılmadan gıder trabzondakı maçlarda seref!!! trubunudne oturur mac ızlerse artık bızım yonetıclerımızede soylencek bısey yok herkes sıyası olarak bırılerının maşası olmus buna bızım yonetımde dahıl..

fatihmazlum
03.04.2012, 13:26
yılmak yok gergınlıkse gergınlık cıkıp konussun yonetım artık ınceldığı yerden kopsunbu serefsızlere pabuc bırakcak değılız..

metehan
03.04.2012, 13:40
Kulüpten yeni açıklama geldi

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=10224

Yunus Emre SEYHAN
03.04.2012, 13:40
Bundan daha sert bir açıklama olamazdı heralde

Barış Gümüş
03.04.2012, 15:55
Fenerbahçe kulübüne özel bir kinim yok ancak bu yönetim zihniyetiyle iyice nefret ettirmeyi başardılar kendilerinden.Hem zeka hemde karakter eksikliği var tüm açıklamalarında..Bi tane adam yok mu bunlarada " özür dileriz Türkiyeyi bu kaosa soktuğumuz için.Aziz Yıldırımı kurtarmaktan Feneri unuttuk " diyecek .. Bu kadar zor mu bu kadar net ve gerçek bir cümleyi kurmak?

OYılmaz
03.04.2012, 16:41
fener savaş ilan ediyorsa unutmasın. İstanbul'da 1 milyon taraftarımız var istedikleri zaman ve saatte Kadıköy'de toplanırız.

Tahsin Armutcu
03.04.2012, 16:56
ömer çavuğoğlu itinin oldugu programı basalım yeter

cemoli5408
03.04.2012, 17:38
http://fenerbahcedenilkler.files.wordpress.com/2007/05/post-9-1072735243.jpg

TSelif
03.04.2012, 17:40
Demek olacaklardan biz sorumluyuz he mi ... sizi gidi hırsızlar sizi ççç

güneyli
03.04.2012, 18:28
2 haftadır sözkonusu Trabzonun yediği ofsayt ve penaltı goller olunca bir defaya mahsus yorum değişikliği yapan hakem ve yorumcular....Ne kadar yavşaksınız.

İlyas Özdemir
03.04.2012, 19:46
pilavdan dönenin kaşiğı kırılsın kısasa kısas

zafer6161
03.04.2012, 20:04

hiç sorma ya bunlar hangi ara gittiler orya ve kimse görmedimi,hani otelin içi dışı taraftar kaynıyordu :S

Rıza ÇOLAK
03.04.2012, 20:04
Çok korktum...Hatta ödüm ...karıştı.

sanatik
03.04.2012, 20:07
Fenerbahçe kulübüne özel bir kinim yok ancak bu yönetim zihniyetiyle iyice nefret ettirmeyi başardılar kendilerinden.Hem zeka hemde karakter eksikliği var tüm açıklamalarında..Bi tane adam yok mu bunlarada " özür dileriz Türkiyeyi bu kaosa soktuğumuz için.Aziz Yıldırımı kurtarmaktan Feneri unuttuk " diyecek .. Bu kadar zor mu bu kadar net ve gerçek bir cümleyi kurmak?

Fenerbahcelilere aciyorum.

En ilginc olanida olaylardan sonra Nihat Özdemirin ilk olarak Mekkeye Haci olmaya gitmesi. Görende gelince temizlenecekler sandi HACI dahada kötü pisligin icine girdi.

orhan42
03.04.2012, 20:17
Bu adamlar anca sopadan anlar ya..Kaptanımız Tolga'yı da tebrik etmek lazım.İnsan azmanı gorile insanlık dersi vermiş açıklaması ile..Karakter yoksunu kıro volkan oku da kaptanımızın dediklerini ders al..

güneyli
03.04.2012, 20:56
Yönetimden 2. hamleyi bekliyorum..Fener maçları hariç diğer play off maçlarına rakip seyirci gelsin..

Ilelioglu
03.04.2012, 21:18
Yakinda Istanbul'da bile özel güvenlik ile dolasacaksiniz gibi geliyor bana.

:)

Hatice Aslan
03.04.2012, 21:27
Bu adamlar anca sopadan anlar ya..Kaptanımız Tolga'yı da tebrik etmek lazım.İnsan azmanı gorile insanlık dersi vermiş açıklaması ile..Karakter yoksunu kıro volkan oku da kaptanımızın dediklerini ders al..

Medyada şöyle bir başlık atmış; Volkan Kaleci Tolga'ya profesyonellik dersi verdi!

Siz böyle bir zihniyete sahip olanların Kaptanımızdan ders alacağını alsa bile anlayabileceğini hala düşünüyor musunuz ? :)

Onlar volkanını şişiredursun , bizler kimin adam gibi adam olduğunu biliyoruz birkez daha gördük Tolga'nın eldivenleri kadar bile olamaz bu ş..fsizler!

SADECETRABZON61
03.04.2012, 22:36
Yeterki Trabzon'a gelin , Yada Kadınköy'de 20% taraftarımıza izin verin, tüm sorumluluk bize ait olsun.

Gelseler ne olucak sen artık Taraftarmı var sanıyorsun Trabzonda.

Emirhan Makul
03.04.2012, 23:00
Bu işleri twitterda tt yapmak ile karıştırıyorlar herhalde :)

Ugur Kursad
03.04.2012, 23:19
Yalnız iş çok tehlikeli yerlere gitmeye başladı .
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=380872791943374&set=a.279428872087767.70365.279425548754766&type=1&theater

.....
03.04.2012, 23:25
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=380872791943374&set=a.279428872087767.70365.279425548754766&type=1&theater

gerek yok böyle şeylere.

61_Hasan_69
03.04.2012, 23:28

gitsin az bile inş. bulunur bu haysiyetsizler

Tayfun Aydın
03.04.2012, 23:32
O iş fotoğraf çektirmekle olmuyor gö.leri yiyorsa o atkıyla çıksın gezsinler.Gayet fuzuli ve de başalarını belaya sokabilecek bir eylem olmuş.

TSelif
03.04.2012, 23:40
https://p.twimg.com/AplUt0iCAAIgPt1.jpg

Demek ki açık çakı da bu silah gibi çok güzel bir şekilde yerleştirilebilir AvniAkere :rolleyes:

Atakan arkadaşımız bunu yapana kadaraklıma gelmemişti ama şimdi diyorum neden olmasın . Yalaka medya herşeyi yapar hırsızları haklı kılmak için

Ugur Kursad
03.04.2012, 23:43
O iş fotoğraf çektirmekle olmuyor gö.leri yiyorsa o atkıyla çıksın gezsinler.Gayet fuzuli ve de başalarını belaya sokabilecek bir eylem olmuş.

Abi yemez tabi ki Trabzondan bahsediyoruz ,Şehrin yüzde 30-40 ının Bursaspor taraftarı olduğu bursa da bile başlarına neler geliyor forma ile gezdiler mi , kaldı ki Trabzon'dan bahsediyoruz .. Ama orada 1 kız da bulunmakta en azından onun yüzü mozaiklenebilirmiş . Ayrıca resmi paylaşan duyuruyu yapan renktaşımızda büyük ihtimal mahkemeye çıkarılacak değer mi bunlar için ?

Murat GENEL
04.04.2012, 00:03
Unı-TS Ankara'nın yaptıgı olmamış..20 yılını tribüne vermiş bir adam olarak söylüyorum..Yakışmadı..

TSelif
04.04.2012, 00:04
Olay tam olarak nedir anlatabilir misiniz _?

Murat GENEL
04.04.2012, 00:06
Olay tam olarak nedir anlatabilir misiniz _?

Novotel'de feneri karşılayanların resmini gösterip ( biri bayan ) bu arkadaşları bulup videolu şekilde darpını kanıtlayana kombine hediye edeceklermiş..

'' Fotoğrafta işaret içerisine alınan şahısları kaldıkları evde / yurtda bulup öncelikle ellerindeki atkıları alan ve gerekli yaptırımı uygulayan ilk 5 arkadaşımıza Üni-Ts Ankara olarak 2012-2013 sezonu kombinesi hediye edilecektir..! Yaptırım uygularken videoya alınması tek şartımızdır..! ''

TSelif
04.04.2012, 00:10
Umarım doğru değildir yoksa bu kadar salakça bişey olabilir mi yahu ? Belki birileri isimlerini kullanıp bu işe girşmişlerdir yoksa skandal bu ya :S

Murat GENEL
04.04.2012, 00:11
Umarım doğru değildir yoksa bu kadar salakça bişey olabilir mi yahu ? Belki birileri isimlerini kullanıp bu işe girşmişlerdir yoksa skandal bu ya :S

malesef gerçek..sayfayı temizlemişler gerçi şimdi..Ama başları bayağı agrıyacaktır..

Emre GÜRDAL
04.04.2012, 00:16
ya hıc bıse anlmadım????

Bordo_MaviM_61
04.04.2012, 00:20
Cidden olay nedir?

Joomla!
04.04.2012, 00:21
geri zekalı mıdır nedir bunlar yahu? bu çocuklar hangi yaş gurubuna mensup ki böyle salakça bir fişleme yapıyorlar?

bdrmv08
04.04.2012, 00:22
Bende internet ortamında gördüm ve utandım Üni-Ts grubunun yaptığı olaydan. Bu düpedüz utanmazlık ve rezillik. İnsanları hedef göstermek, fişlemek ve toplum önüne atmak, insanları suça teşvik etmek lanetlenmesi gereken davranışlar.

Murat GENEL
04.04.2012, 00:22
anlaşılmayan ne acaba ? 210 nolu mesajda her şey açık bence..

irfanköse276
04.04.2012, 00:24
Fenerbahçe yarınki açıklamasında bunu kullanacak eminim.

5 dakika makara yapıp kendince eğlenenler, kulübün başını öne eğdirecek.

Ugur Kursad
04.04.2012, 00:25
bizans medyası başlamış gene bunlar yüzünden bu topraklara saldırmaya bravo ya ne diyelim Ogün Samasttan girmişler , kindarlıktan çıkmışlar bravo . febe lilerin karşı tehdit içeren bildirgesi ise tabi ki yer almıyor böyle medyanın ta ...

http://www.odatv.com/n.php?n=kindar-genclik-yesil-sahalarda-0304121200

bu da sevgi pıtırcığı febelilerin karşı bildirimi , hata hani tek taraflı olmazdı ..

bugüne kadar kendisine dokunulmadığı sürece efendilikten taviz vermeyen, barış isteniyorsa en büyük güvencesi, savaş isteniyorsa en korkulması gereken genç fenerbahçeliler üyesi üniversiteliler olarak sosyal medyada gördüğümüz kadarıyla karadeniz teknik uni gfb üyesi kardeşlerimizin fotoğraflarını yayınlayarak aklınız sıra fişleme yapmakta ve hedef göstermektesiniz. karadeniz teknik üniversitesinde okuyan herhangi bir kardeşimize zarar gelmesi halinde istanbul ve ankaradaki üniversite okumakta olan üyelerinizin güvenliği konusunda dikkatli olmanızı, organizasyonlarınızda bizi de hesaba katmanızı öneririz. üniversiteli genç fenerbahçeliler

irfanköse276
04.04.2012, 00:26
medyaya da gayet hızlı bir şekilde düştü.

http://www.odatv.com/n.php?n=kindar-genclik-yesil-sahalarda-0304121200

Helvacı61
04.04.2012, 00:27
çocukça bir şey... ben haklı olduğum zaman kimseyi tanımam ama haksızlığa asla gelemem..bu haksızlıktan öte ayıp birşey ben yinede bunun tüm grup tarafından desteklenen bir düşünce değil münferit bir eylem olduğunu düşünüyorum...üniversite okumak içi bizim şehrimizi seçen insanları bu şekilde hedef göstermek çok yanlış...onlarda o otele hangi ara gittiler.. kabahat lig tv nin şu ortamda trabzondada fenerli var havası yaratacağım diye üiversite eğitimlerini yapan gençleri hedef yaptı.. şimdi onların anne babaları kimbilir ne kadar endişelecenek.. gerçekten inanılır gibi değil.

POYRAZ
04.04.2012, 00:41
Kisa bir süre önce hapishanedeki mahkum Aziz icin
Türk polisinin kafasina tas ve sopa firlatip, cevredeki araclara
zarar vermenizin sorumlusu da mi Trabzon? Simdiden yapacaklari
hayvanliklarin sorumlusunu Trabzonspor olarak göstermek
icin zemin hazirlamaya calisiyor barbar köpekler.
Köpek oglu köpekler.

Fatih Öztürk
04.04.2012, 00:50
fenerbahçe taraftarı kadınlı kızlı çoluk çocuk 45 bin kişi Trabzonspora küfredince sorumlu Trabzonspor yönetimimi oluyor?
bizim kutlama dakikamız 61'de bize sövmeniz sadri şenerin suçumu?
istanbulun çakılı kumu otu boku Trabzonlu ve Trabzonsporlulardan sorulur.bundan sonra osursak ateş çıkarırız.ya herro ya merro!

cenk52
04.04.2012, 00:53
Adim adim basbakanin thatcher modeline gidiyoruz... Yarin o fotografta fislenenlerden iki tanesi dayak yesin o zaman gorun gumburtuyu... Hakliyken haksiz duruma dusmek..

Mustafa Ayazoğlu
04.04.2012, 00:57
Karşımızda büyük bir terör örgütü söz konusu. Sistematik çalışan, medya gücü muhteşem

Uğur Ö.
04.04.2012, 00:59
Önce bunların yazısını okuyorum sonra bizim ,vallahi acaip zevkli tavsiye ederim :D :D

bach72
04.04.2012, 01:06
Dangalaklığın rengi olmaz.Gençleri hedef göstermek suretiyle insanlık dışı bir iş yapmışlar.Muhtemelen yaptıklarının ne denli tehlikeli sonuçlar doğurabileceğini de düşünmemişlerdir.Yapılan zaten hukuken de suç teşkil ediyor.Ama böyle bir münferit olayı mal bulmuş mağribi gibi atlayıp Trabzon kentine ve Trabzonsporlular'a öfke kusan,küfreden fenerli dangalakları anlamak da mümkün değil.Belli ki kitlesel bir akıl tutulması yaşıyoruz.Hiç bir şey bir insanın canından önemli olamaz.Hangi renge gönül verirse versin kimsenin kılına zarar gelmesini istemeyiz.Her nereden gelirse gelsin kışkırtmalara ve sorumsuzca yapılan eylem ve söylemlere karşı sağduyulu,soğukkanlı ve bilinçli olmak zorundayız.Haklılığımızı meşru zeminlerde sonuna kadar savunurken futbolun kitleleri ayrıştıran,bölen değil birleştiren unsur olduğunu unutmayacağız.

Hattat
04.04.2012, 01:26
bir aklı başında adam yok mu şunlara durun siz ne yapıyorsunuz diyecek?

https://www.facebook.com/photo.php?v=381766501846862

halısahada maç yapan çocuğun formasını almışlar bir de videoya çekmişler. şu çocuklar yüzünden tüm sempatiyi kaybediyoruz. yok mudur forumda abileri kulaklarını çekecek?

Tyler Durden
04.04.2012, 01:32
uni-ts nedir,necidir..ne yapmaya calisiyorlar?
yaptiklarini anca bir fenerli yapar..
uc bes tane ergen kendini tatmin etmek
icin atesle oynuyor.
milleti tahrik etmelerini gectim bunun hesabini
kimseye veremezler..emniyet gorduyse bayagi ugrasir..
bir insan yazarken biraz dusunecek arkadas.

Tascaynar
04.04.2012, 01:33
Saçma sapan paylaşımlara devam ediyorlar.Yaptıklarının cezai sorumluluğunun olduğunun farkında değiller galiba.Bunların yüzünden hepimiz iğrenç genellemelere maruz kalıyoruz.

Tahsin Armutcu
04.04.2012, 02:03
Bir müdahale şansımız yok mu? rezil ediyorlar bizi Türkiyeye!

Etem Güner
04.04.2012, 02:07
Arkadaşlar bu olaylara dikkat edin lütfen futbol falan hikaye insanlarımızın yani toplumumuzun tamamının bardağın tam son damlasında durduğunun farkındamsınız, yani sadece futbol değil denemesi bedava avrupa şaka proğramlarına bakın adama etmediğini bırakmıyor adamlar kahkahalarla gülüyor , bizde birine az ciddi şakayapın adamın paranoyak yada şizofren olduğu çıkıyor ortaya çok zor durumdayız gülmeyi ,sevinmeyi unuttuk hep üzülmekten psikolojimiz bozuldu bunun ilk sebebi maddiyat tır , daha sonra eğitim toplumun bilinçsiz yetiştirilmesi var yani nereden tutsan elinde kalıyor hani sağ,sol meselesi vardıya olay bir kıbrıs harbiyle sağcısı ,solcusu cephede sırt sırta ortak bir sevda uğruna düşmana karşı, kendilerinin aslında kardeş, vatandaş, aynı toprağın insanlarının olduğunu anlamasıyla son bulmuştu ya acaba biz ne zaman birlikte olacağız avrupa kitap okuyor biz bir birimize dokuyoruz yazık benim vatanım ecdadı güzel, kendi güzel, insanına ne oldu!....

DeAgLeMaNyAq
04.04.2012, 02:12
Ankara Üni-TS'dekiler işi iyice abartmış ondan sonra da niye herkes Trabzonspor'a cephe alıyor diye isyan ediyorsunuz. Böyle şeylere girişirseniz antipati toplamanız normal. FB'liler de tehdit içeren açıklama yapmış ama sanırım büyük yerden emir gelince geri çekmişler doğrusunu da yapmışlar...

Tahsin Armutcu
04.04.2012, 02:25
Ankara Üni-TS'dekiler işi iyice abartmış ondan sonra da niye herkes Trabzonspor'a cephe alıyor diye isyan ediyorsunuz. Böyle şeylere girişirseniz antipati toplamanız normal. FB'liler de tehdit içeren açıklama yapmış ama sanırım büyük yerden emir gelince geri çekmişler doğrusunu da yapmışlar...

kaldırdıklarını nerden gordun acaba? twitterda hala dolasıyor da

Ugur Kursad
04.04.2012, 02:29
Gitmişler 18 19 yasında bir çocuğun formasını almışlar allahım yarabbim , delikanlılık bu mudur ? Bence işin içinde gene iş var ve gene Trabzonlular kullanılıyor , amaç çatışma çıkarmak ve şiddet doğurmak sonra da avrupadan şike yüzünden değil şiddet yüzünden çekiliyoruz demek .

Şimdi yarın öbür gün Trabzonspor forması ile geziyoruz diye bize sataşan 2 ergen fenevli olursa biz ya da onlar bizi vurmak durumunda kalsak ne olacak ?

Yaşar
04.04.2012, 02:42
UniTs'nin ilk vukuatı değil bu.
Daha önceden de buna benzer şeyler yaptılar.
Ne yaptıklarının farkında bile değillerdir eminim.

Full HD
04.04.2012, 02:46
Kimse kusura bakmasin fakat o cocugun akli nerde? Trabzonda o formayi nasil giyer? Kücük cocuk olsa tamam akli kesmiyor derim ama.....

Bizler bugün Trabzonda o insanlara dur demezsek yarin Sikebahce formalari ile tepemize cikarlar.Bu benim görüsüm.

Zaten bu sene Trabzonda iki üc itlerle az tartismadim.Utanmadan istanbul takimlarinin anahtarliklarini satiyorlar.Kemence sari lacivert ve üstünde FB falan.
Ulan zaten kimse satin almamis ve sadece TS anahterliklar satiliyor niye FB,GS,BJK falan satiyorsun.Bu ne mantik bu nek ticaret? Bunlar Trabzonlu olamaz!

DeAgLeMaNyAq
04.04.2012, 02:56
kaldırdıklarını nerden gordun acaba? twitterda hala dolasıyor da

Yeni açıklama yaptılar...

Yapılan açıklamamızın bazı çevreler tarafından insanların fişlenip,hedef gösterilmesiyle aynı kefeye konulmasını kendi vicdanımıza ve tribün duruşumuza asla sindiremeyeceğimiz için, en ufak bir tehdidi dahi kendimize hiç bir zaman yakıştırmadığımız için, Karadeniz Teknik Üniversitesindeki kardeşlerimizin de açıklamamız sebebiyle ailelerinden ayrı gurbet ellerde sırf Fenerbahçeyi destekliyorlar diye zor durumda kalmasını istemediğimiz için açıklamamızı kaldırdık. Yasal yollara başvurduğumuzu ise bilmenizi isteriz.

Yunus Emre AYAZ
04.04.2012, 03:03

halısahada maç yapan çocuğun formasını almışlar bir de videoya çekmişler. şu çocuklar yüzünden tüm sempatiyi kaybediyoruz. yok mudur forumda abileri kulaklarını çekecek?

iyi yapmışlar dua etsin başka bişey yapmamışlar kuş hadi evine sen

Yunus Emre AYAZ
04.04.2012, 03:05
helal uni-ts'ye başarılarının devamını diliyorum kuş beyinli civcivler her şeye müstehak trabzonda şikeci forması giymek demek direk tahrik sebebidir cahiller anlayamadımı hala yıllardır bunu.

Full HD
04.04.2012, 03:05
iyi yapmışlar dua etsin başka bişey yapmamışlar kuş hadi evine sen

Haklisin az yapmislar!

Öyle nefret ediyorumki :mad:

Yunus Emre AYAZ
04.04.2012, 03:08
Haklisin az yapmislar!

Öyle nefret ediyorumki :mad:

bu arada nacizane karşı yanıt'a yanıt olarak bişey yazmak istiyorum bazı kuşgillerden olan civcivciklere bende istanbuldayım doğma büyüme burdayım burda üniversiteye gidiyorum ey tehdit eden civcivler gelin o tehditleri birde yüzümüze karşı edin bakalım ne oluyor ozaman.

lazibere
04.04.2012, 09:44
6 tane atacaksın ki, görecekler günlerini.. Ama yok... Korkak olan biz olduk.. Böyle konuşurtlar tabi.

ESER
04.04.2012, 12:43

yapanın ellerine saglık.. cok iyi yapmıs

aziz yldıvım'ın dedigi gibi

cikeyim oyle feneyi....

Süleyman Eruyar
04.04.2012, 12:51
kim yapmışsa iyi yapmış,

CesurHamsi
04.04.2012, 13:40
TRABZON'da TRABZONLULARA gider yapmiyacaksin, bukadar!

Fatih Özkan
04.04.2012, 13:43

Bildiğim kadarı ile bu yeni bir video değil.
Geçmiş senelerden kalma bir olay bu...

Sami Kuk
04.04.2012, 13:45

Ulan mal burası Trabzon amacın ne senin mal herif çık topunu oyna o forma ne oluyor..

Ama burda darp falan yok yine mesafeli davranmışlar ya ağız burun kırsaydılar, adamlar gördü fb formalıyı kardeşim devam et kolay gelsinmi diyecekti.

Hem bu video eski sanırım.Ayrıca sadece fb formasımı vardı bjk,gs yokmuydu.

poetricus
04.04.2012, 13:58
Saçmalamış oturma organı herifler!
He, biz sorumluyuz bundan sonra olacaklardan da bundan evvel olanlardan da! Hatta FB'nin şike yapmasından da biz sorumluyuz.

Fatih Özkan
04.04.2012, 13:59
Çok korkuyoruz...
2 gündür evimden çıkamıyorum (: