PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taraftar Için... Futbolculara!

Harun-61
10.05.2006, 00:30
$ampiyonlar Ligi faciasi, kötü gidi$at, olaylar... vs vs vs.

her$eye ragmen SIZI yalniz birakmayan bu Taraftara, Trabzonspor a$ki ile yananlara olan vefa borcunuzu ödeyin, cabuk unutulmasi gereken bir sezonu en azindan UEFA ile sonuclandirin.

biz SIZE güveniyoruz ve herdaim arkanizdayiz...

$imdi sira sizde, OFormanin hakkini verin veBJK macini alin...!!!!

Colakoglu
10.05.2006, 00:54
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

61*TS*61
10.05.2006, 02:29
aynen arkadasim insallah yine yüzümüzü kara cikartmazlar,
bakalim hele uefaya gidecekmiyiz oda belli degil daha...

İ.Öztel
10.05.2006, 03:47
Formanin hakkini verin veBJK macini alin.

sadece bu madde maci almalari icin yeterlidir. Yoksa oformayi bidaha kolay kolay bulamazlar.

Hüda Topaloğlu
10.05.2006, 03:55
insallah avniaker senin duan kabul olur

Colakoglu
10.05.2006, 04:17
insallah uefaya gideriz ve insallah 1. turda elenmeyiz

Ycandan
10.05.2006, 10:47
En azindan bu sene takimini hiç bir sehirde yalniz birakmayan taraftar bu kadarini hakketmistir.

coach
10.05.2006, 10:51
Türk takimlariyla oynadigimiz maçlari izlemekten sikildim artik,birazda takimimizin avrupadaki maçlarini izleyelim dimi yani,,

Ayşe Aygün
10.05.2006, 10:55

her$eye ragmen SIZI yalniz birakmayan bu Taraftara, Trabzonspor a$ki ile yananlara olan vefa borcunuzu ödeyin, cabuk unutulmasi gereken bir sezonu en azindan UEFA ile sonuclandirin.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Aslıhan
10.05.2006, 11:05
bu sezon bizi çok üzdünüz çok

en azindan uefaya giderek bir nebze olsun bizi sevindirin smileys/smiley2.gif

ama unutmayin biz herzaman bu takimin destekçisi olacagiz heryerde her kosulda smileys/smiley32.gif

Rutubet
10.05.2006, 11:11

Bu laflar günde kaç kez futbolculara söyleniyor ?Futbolcularda içi bos doldurulmus android de degil. Onlarda bu sezonun farkinda. Ben futbolcu olsam su mesaji özellikle S harfini $ diye yazanlarin mesajini daha ilk satirda çöpe atardim.

Futbolculara bir konuda özen göstermesini isterken sizde yazilariniza özen göstereceksiniz. Böyle lakayit tavir gülüsmelere neden olur. kimseninde isine yaramaz.

Kaya
10.05.2006, 11:16

Bu laflar günde kaç kez futbolculara söyleniyor ?Futbolcularda içi bos doldurulmus android de degil. Onlarda bu sezonun farkinda. Ben futbolcu olsam su mesaji özellikle S harfini $ diye yazanlarin mesajini daha ilk satirda çöpe atardim.

Futbolculara bir konuda özen göstermesini isterken sizde yazilariniza özen göstereceksiniz. Böyle lakayit tavir gülüsmelere neden olur. kimseninde isine yaramaz.

Rutubet, arkadasin "s" harfini bilinçli olarak o sekilde yazdigini düsünmüyorum.

Adem Erdoğan
10.05.2006, 11:17
bunu bize degil futbolculara diyeceksin.

Barış BAKIRTAŞ
10.05.2006, 12:05
Arkadasin dileklerine ve isteklerine katilmakla beraber bunlari burda dile getirmeni bir anlami yok bence. Biz burda nasil destek oluruz neler yapabiliriz onu konusmaliyiz.

AtalaY_BuğrA
10.05.2006, 12:37
@ Rutubet

Avni Aker abimizin azicik zahmet edipde Avatarinin altindaBmn-Almanya yazdigi görebilirdin sanirim. Almanca da bilir misin bilmem"s" yoktur. Klavyesi de sanirimGuetamalaT klavye ki "s" yok ne yapsin türkçeye yakin olsun diye bunu kullaniyorve daha once takip etti isen de forumu"Sanatik" Metin abi de "Insallah" yerine herzaman "inschallah" yazdigini görebilirdin.

Not: Almanca'da sch "s" olarak söylenir.!!!

Rutubet
10.05.2006, 12:46
@ Rutubet

Avni Aker abimizin azicik zahmet edipde Avatarinin altindaBmn-Almanya yazdigi görebilirdin sanirim. Almanca da bilir misin bilmem"s" yoktur. Klavyesi de sanirimGuetamalaT klavye ki "s" yok ne yapsin türkçeye yakin olsun diye bunu kullaniyorve daha once takip etti isen de forumu"Sanatik" Metin abi de "Insallah" yerine herzaman "inschallah" yazdigini görebilirdin.

Not: Almanca'da sch "s" olarak söylenir.!!!

Orta zekali insanlarda (ben) Avni Aker'in imzasinda "s" harfi kullandigini da görebilir. göremeyenlere kastirmak gibi bir durum sözkonusu degil, zorlama gari, smiley koydum güle güle durumlari olmasin.

AtalaY_BuğrA
10.05.2006, 13:19
@ Rutubet

Merak etme baktigim sayfayi inceleyecek kadar benimde gözlerim iyi.Hala aynisini söylüyorum Guetamala T klavyede "s" harfiyok.Ama en azindan farkli alternatifleri düsünebiliyorum. Direk ......ün altinda buzagi aramiyorum. S yerine "$" bunu kullaniyor diye insanin görüsüde bu veya yaptigi probaganda da budur diye ima etmiyorum. ayrica Avni aker abi derse ki benim klavye de "s" var ama ben dolar yapiyorum. o zaman bende daha bu foruma hiç birsey yazmam.

Insanlarin hevesini kirma birseye inanmis birseyler yazmis. Illa görüsün ayni olmak zorunda degil ama bel atida vurma insanlara. Ima etmek istediginin çok tersi birisi çikar bakarsin.Edited by: AtalaY_BugrA

Sacit
10.05.2006, 13:20
her zaman ve her yerde trabzonsporluyum var mi

çok yasaaaa trabzonummmm askimsin sen

halil ibo
10.05.2006, 13:35
Bu bilinçte olduklarini düsünüyorum zaten.Ama böyle düsünmeyeni varsada umarim birileri buradan onlara haber uçurur...

BDiler61
10.05.2006, 14:02
tek istedigimiz bu formanin hakkini versinler

FANATIK61
10.05.2006, 16:24
Arkadaslar korkmayin ben herzaman demisimdir: BordoMavi Forma bile yeter sahada, yeterki bordomavi cubuklu forma olsun. Gerisi Futbolculara kalmis....smileys/smiley2.gif

Murat Acar
10.05.2006, 16:33
Biz büyük takimiz ve gerekeni yapariz arkadaslar merak etmeyin...

Son febe maçinda yasadigimiz üzüntüyü bu hafta telafi edecek bu futbolcular...

Inaniyorumki bu takim eufaya gidecek çünki bu futbolcularda baska çarelerinin olmadigini biliyorlar

The Legend
10.05.2006, 16:36
Ne yapip edin bu maçi alin !!!

Mert67
10.05.2006, 16:40
bide farkli alirsak ne kadar güzel olursmileys/smiley17.gif

Esra Yıldırım
10.05.2006, 16:53
Artik takimimizin avrupadaki maçlarini izleyelim ...

kudu_61
10.05.2006, 16:53
Benim korkum da almak zorunda olmamiz örnegi çok açiklamaya gerek yok tek inancim bejeke transfer söylentilerinden dolayi çok çok çabuk dagildi ama ters te tepebilir oynamayacak düsünülmeyen topçularin yerine genç kadro ile çikarsa gelecek sezon da ayni teknik direktör ile çalisacaklarindan oynayan gençlerin performansi da beni düsündürüyor biz biz gibi oynarsak aliriz...

sweetrose
10.05.2006, 16:56
Geçen sene Tarihimize sürülen kara lekeyi silmek bu senenin basarisina baglidir. Hep beraber Avrupaya...

fanatikdevri
10.05.2006, 17:07
4-o aliriz insallah hepsinide fatih atar gokhanda gol atamaz insallah kaptanimiz yine turkiyenin krali olur AMINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

selcuk
10.05.2006, 17:11
amin

uslanmazlaz
10.05.2006, 17:16
amin amin insallah

Şentürk
10.05.2006, 17:16
tümer yok sergen yok cordoba yok hassan yok junsmileys/smiley36.gifyok 13 futbolcu gidiyor çogu izinli bjk kapatti sezonu zaten trabzon maçi konusulmuyor bile yani bjk maça gençlerle çikacak..

trabzonspor ise bu maça kilitlendi ve tam kadro bjk nin tüm futbolculari olsa bile trabzon dan bu maçi kimse alamaz fark bile olma ihtimali çok yüksek yeterki tam konsantrasyon ile oynayalim..

insallah alicaz maçi...

bu arada izmire gitme ihtimalim %70 insallah babamla birlikte gidicezsmileys/smiley2.gif..

Mert67
10.05.2006, 17:35
@firari
dedigin futbolcular gerçektende yoksa biz bu maçi kesin aliriz

My
10.05.2006, 17:43
Valla bizimkilerin tutuk oldugu bir güne rastlarsa korkarim degil gençleri, paflarini bile yenemezler. Bütün bir sezon aglattiniz bizi bari su son maça az biraz olsun tebssüm ettirin bizi ya.

Nytre
10.05.2006, 17:55
hirs azim inanciniz olsun yeter!... biz her zaman yaninizdayiz.

Şentürk
10.05.2006, 18:05
@firari
dedigin futbolcular gerçektende yoksa biz bu maçi kesin aliriz

okan burugu unuttum o da yok gençler çikacakmis zaten ..

aliriz bu maçi..

Bülent Bayraktar
10.05.2006, 19:24
ins.yürekli oynasinlar yeter

Mustafa Mahmutoğlu
10.05.2006, 19:34
ins. kazaniriz,lazikopat61 arkadasimin dedigi gibi yürekli oynasinlar ve yeneceklerine inansinlar,gerisi gelir..

tsmaniac
10.05.2006, 20:40
geçen seneki istanbul maçi gibi gollerle uefaya yelken açalim

Mehmet
10.05.2006, 21:41
Hiç degilse bir teselli verin bize ne olur?

legorakis61
10.05.2006, 21:54
bu formanin hakkinini verebilmek için degerini bilmek lazim...sadece degerini bilmek te yetmez yürekten oynamak lazim ...eger yürekten oynarlarsa bu maci aliriz...

Harun-61
10.05.2006, 23:08

Malesef Alman Klavyelerinde $ harfi yok, ama sen bi büyüklük yapip, Türkiye'den Allah rizasi icin bir klavye yollarsin bana, hem savaba girmi$ olursun, hemde istedigin gibi harfleri kullanirim. :-)

$imdiden sagol abi !

...birbirimize biraz daha Hüsn-ü Zan beslersek her$ey daha güzel olacak....

ves'selam............

not: imzami ba$ka bir site'den (StRG C -->V ) ile yapi$tirdim...Edited by: AvniAker

61*TS*61
10.05.2006, 23:48
evet arkadaslar sevilla farkli bi skorla eufa sampiyonu oldu, darisi bizim basimiza insallah seneye uefada biz bu sevinciyasariz...

zafercalikoglu
11.05.2006, 10:37
evet arkadaslar sevilla farkli bi skorla eufa sampiyonu oldu, darisi bizim basimiza insallah seneye uefada biz bu sevinciyasariz...

ah bir alsak su kupayi türkiye liginde hiç sampiyonluk istemem ben,

cakal 61
11.05.2006, 13:40
bu onumuzdeki mac bizim hemen unutmamamiz gereken sezonu uefa biletigle bidirin

KIMSE ICIN DEGIL

BU TARAFTAR VE TRABZONSPOR ICIN OYNAYIN YETER

TRABZONSPORU KIM AYIRABILIR BIZDEN ÖLÜM BASKA KIMSE AYIRAMAZ

BOZOHAN
11.05.2006, 16:17
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Harun-61
15.05.2006, 00:39
helal olsun SIZE, yine gösterdiniz kendinizi, coook te$ekkür ederiz...

smileys/smiley19.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley7.gif

YAZIKLAR OLSUN !!!

keramiya
15.05.2006, 01:08
dolasanlar ayip ettilersmileys/smiley7.gif

Muhalif
15.05.2006, 01:33
Sen iyi niyetle düsünüp konu açmissin Avniaker.. ama hangi taraftar için, hangi futbolculara seslendin orasi karisik..

Rizespor için 1 hafta önceki yazilari yazan taraftara mi? Yoksa simdi bu aksam aslan Rizespor modundaki taraftara mi mesela?

Iki de bir avrupalik adamim ben diye tutturan, kendini takimdan üstün gören oyunculara mi, sikeciligi belgelendigi halde hala daha Ts formasi giyen oyunculara mi?

Neresinden tutarsan tut elinde kaliyor bu yapi.. Trabzonspor kimlik olarak çöküyor.. ruh olarak çöküyor...

Tekrardan Yilmaz baskan Trabzon Sampiyon naralari atilmasina az kaldi... Ben dediydim derim:)

cakirahmed
15.05.2006, 02:59
gitmek için hiç çaba sarfetmediginiz hatta inat ettiginiz uefaya gittiginiz için üzgünmüsünüz acaba merak ediyorum (stepanov hariç)

bide birsey dikkatimi çekti söylemeden geçemeyecegim hoca geldiginden beri attiginiz her golde böyle içten sarilsaydiniz hocaniza ne olurdu acaba çok merak ediyorum gidecegini söyledikten sonra ne kadarda sevdiniz hocanizi helal olsun

Jackdaniels
15.05.2006, 03:46
Koca sezonda çok kötü bi futbol ama herseye ragmen kazanilmis uefa sansi var yinede sansli sayiliriz...

halil ibo
15.05.2006, 15:38
''Bu bilinçte olduklarini düsünüyorum zaten.Ama böyle düsünmeyeni varsada umarim birileri buradan onlara haber uçurur...''

Böyle söylemisim baslik açildiginda.Simdi ise kelle istiyorum.UEFA'ya ragmen kelle istiyorum.Bu taraftara 3.lügü çok gören zihniyetin kellesini istiyorum.

Yeni hoca ile baslanacak sezonda yeni transferler zihniyet devrimi ile ise baslamazsa yine hüsrani yasayacagiz.Silkinin ve kendinize dönün.

ozcan_asanoglu
15.05.2006, 15:42
hiç merak etme kardesim zaten bu takimdan gönderileceklerini çok iyi bilenler son maçta asilmadilar..bunlarinki ruhsuzluktan da öte..dolayisiyla temizlik yapilacak zaten..