PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu | Hürgün Aygün

Canberk
02.04.2012, 00:21
Arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak, sıcak BMN ortamımızı daha da ısıtmak amacıyla başlattığımız uygulamayı devam ettiriyoruz.

Her hafta bir üyemizi burada konuk ederek bir nevi röportaj gibi fazlaca özele inmeden ona onunla ilgili merak ettiklerimizi soracağız.

Bu haftaki konuğumuz Hürgün kardeşimiz :)

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/542698_281763511904410_100002122916497_612972_2067 585494_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/388535_215697058511056_100002122916497_463445_1270 842861_n.jpg

İlk önce Genel başlangıç soruları ; :)

Doğum tarihiniz?
Nerelisiniz?
Nerede oturuyorsunuz?
Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ?
Hobileriniz?
İlişkiniz var mı ?
Hayattaki en büyük hayaliniz?
Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir?
En büyük takıntınız nedir?
Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
Neden Trabzonspor?
Neden BMN?
En beğendiğiniz filmler?
En beğendiğiniz sanatçılar?
En sevdiğiniz renk?

-Samet
02.04.2012, 00:22
Sana başlık açmayı kim öğretti ?

Ahmet Başkaya
02.04.2012, 00:23
Kaç günlük aralıklarla duş alıyorsun ?

Canberk
02.04.2012, 00:27
Beyler yapmayın ama bunları göze alarak açtık başlığı da ilk 2-3 gün rahat bırakın uşağı :D

Ahmet rica etsem Agah abinin başlığı kilitler misin ? :)

Hürgün Aygün
02.04.2012, 00:39
Doğum tarihiniz? 29 Mayıs 1997

Nerelisiniz? Trabzon Araklı

Nerede oturuyorsunuz? Zonguldak

Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ? Lise 1.sınıf öğrencisiyim.

Hobileriniz? Arkadaşlarımla haftasonu play-station oynamak, gezmek.Onun dışında yüzmek...

İlişkiniz var mı ? Yok

Hayattaki en büyük hayaliniz? Trabzonspor'da teknik direktör olmak.:)

Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir? Babam ve Şenol Güneş

En büyük takıntınız nedir? Kendi düşüncelerimi başkalarına kabul ettirmeye çalışmak...

Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir? Tam yaşımı hatırlamıyorum dayımların mahallesinde bizim arabanın sürücü koltuğundayım tüm mahallenin çocukları arabaya doluşmuşlardı.Yanlışlıkla arabayı çalıştırdım herkes kaçmaya başladı tek başıma rampa aşağı inmiştim o anki korkumu hâlâ hatırlıyorum...:)

Neden Trabzonspor? Başlarda çoğu kişi gibi babamdan dolayı Trabzonspor'lu oldum.Ancak daha çok bilgi sahibi oldukça fikirlerim değişti.Tek kelimeyle açıklarsak bir başkaldırış olduğu için...

Neden BMN? Aslında birçok forum var zamanında hepsine üyeydim.Ancak buradaki aile ortamı, dostluklar hiçbir yerde yok...

En beğendiğiniz filmler? V For Vendetta, Se7en Türk filmlerinden Kurtlar Vadisi Gladio'yu beğenmiştim.

En beğendiğiniz sanatçılar? Kazım Koyuncu, Volkan Konak, Emre Aydın.

En sevdiğiniz renk? Bordo-mavi.:) Onun dışında yeşil.
Davet için Canberk Abime teşekkürler...

Sana başlık açmayı kim öğretti ?
Aslında forumdaki ilk zamanlarımda sürekli başlık açmaya çalışırdım olmazdı mesaj sınırı mı ne vardı.O limiti aştım o gün bugündür açıyorum.:D :D

Kaç günlük aralıklarla duş alıyorsun ?
2 Günde bir, maç başlıklarının duşla alakası yok...:D

Hüdai Pervaneli
02.04.2012, 00:41
Neden Gözlük takiyorsun ?

Ceyhun Öncü
02.04.2012, 01:39
facebookda bana ilk "abi resmimi ve son yazdigimi begenirmisin" diyen sensin biliyormusun?

Ilerde ne olmak istersin?

Hasan ZAİMOĞLU
02.04.2012, 02:19
başlık açmaktaki inadın neden ?

hamdi_61
02.04.2012, 09:34
01.04.2012 pazar 15.30-16.30 saatleri arasında ;

a) Neredeydin?
b) Yanında kim vardı ?
c) Ne yapıyordun ?
d) Baktığın ürünü beğendin mi ?
e) Hangi sitelere girdin ?

Faik Yılmaz
02.04.2012, 09:37
Gerçi biraz zamanın geçti gibi ama benim gibi yanaklarını ısırmak isteyenler çıkıyormu hala.... ( kızları demiyorum ha..... :) :) )

Mehdi
02.04.2012, 09:45
Neden futbol?
Neden Hürgün nedennnn?:(

Mehmet Ç.
02.04.2012, 10:50
- Ilk basligini ne zaman actin ve hangi konu hakkinda? Sonuc n'oldu?

Koray
02.04.2012, 12:10
Lütfen maç başlıklarından uzak durur musun ?

.....
02.04.2012, 13:09
İlerde ne olmak istiyorsun hürgün kardeşim :)

TAHSİN 61
02.04.2012, 13:15
BMN arasında Fenomen olduğunu düşünüyorum .. BMN ve Trabzonspor için ilerideki hedeflerin neler ?

İlker Akçay
02.04.2012, 13:26
Ohaa 97 mi ? 95'den sonra doğanlar var mı la hala? Doğum işi 95'de bitmemiş miydi :D :D

Burhan Çaçan'ın Liseli şarkısını kızlara gönderdiğin söyleniyor doğru mudur?

ph=61
02.04.2012, 14:48
Sen kimsin?

Sibel
02.04.2012, 18:50
Neden dövecekmiş gibi bakıyorsun? :D

Özge
02.04.2012, 19:18
Neden çok meraklısın?

Cem Akyüz
02.04.2012, 19:27
Başlık açmamak için ne yapmamızı istiyorsun ?

zafer6161
02.04.2012, 19:52
hürgün :deliler niçin başlarına şapka yerine huni takarlar :D

Sefa
02.04.2012, 20:02
Üzerine bu kadar geliyorlar kızıyor musun ? :)

Canberk
02.04.2012, 20:09
Akşam akşam ne güldüm ya çççççç İlker kardeşim :cool::cool::cool:

Tolga Kurt
02.04.2012, 20:14
Aramızdaki yaş farkına rağmen neden bana panpa, qanqa gibi saçma sapan şeylerle hitap ediyosun ?

Hürgün Aygün
02.04.2012, 20:16
Neden Gözlük takiyorsun ?
Sen sorasın diye muhtar.:) Gözlerim bozuk ki gözlük takıyordum.Artık lens takıyorum.:)

facebookda bana ilk "abi resmimi ve son yazdigimi begenirmisin" diyen sensin biliyormusun?

Ilerde ne olmak istersin?
Bilmiyordum baya eski olması lazım.Rezil olduğumu biliyorum ama...

başlık açmaktaki inadın neden ?
Geçen sezon kazanıyorduk açtığım başlıklarda ancak geçen sezondaki Satılmışşehir deplasmanlarından beri bir şanssızlıktır gidiyorum bu uğursuzluğu kırmak istiyorum.

01.04.2012 pazar 15.30-16.30 saatleri arasında ;

a) Neredeydin? AVM'deydim.
b) Yanında kim vardı ? Daha birkaç ay önce Trabzonspor'lu yaptığım arkadaşım.
c) Ne yapıyordun ? Kafede oturuyorduk.
d) Baktığın ürünü beğendin mi ? Beğenmedim.
e) Hangi sitelere girdin ? O saatler arası dışarıda olduğum için telefondan Facebook ve Twitter'a girdim.

Gerçi biraz zamanın geçti gibi ama benim gibi yanaklarını ısırmak isteyenler çıkıyormu hala.... ( kızları demiyorum ha..... :) :) )
Çıkıyor...

Neden futbol?
Neden Hürgün nedennnn?:(
Seçilmiş kişiyim.:(

- Ilk basligini ne zaman actin ve hangi konu hakkinda? Sonuc n'oldu?
Yanlış hatırlamıyorsam forumdaki ilk zamanlarımda Gökdeniz mi Yattara mı?(İsimler farklı olabilir tam hatırlamıyorum.) diye bir başlık açmıştım, sonuç belli anında kilit yedi.:D

Lütfen maç başlıklarından uzak durur musun ?
Dün Orduspor maç başlığını açmayı düşündüm hatta sabah Şenol Abi ile konuşmuştuk telefonda aman uzak dur dedi tedirgin olup açmadım.:D

İlerde ne olmak istiyorsun hürgün kardeşim :)
Valla hâlâ tam karar veremedim ama televizyon-radyo veya siyasi bilimler düşünüyorum.

BMN arasında Fenomen olduğunu düşünüyorum .. BMN ve Trabzonspor için ilerideki hedeflerin neler ?
Trabzon'da yaşayıp maddi ve manevi olarak Trabzonspor'a daha çok katkıda bulunmak istiyorum ilerde.BMN için ise burada çok güzel dostluklar kurdum çok iyi abla, abilerim var bu değerleri gelecek senelere de yansıtmak istiyorum.:)

SEDAT
02.04.2012, 20:20
* İlerde nerde yaşamak istiyorsun :)

Hürgün Aygün
02.04.2012, 20:30
Ohaa 97 mi ? 95'den sonra doğanlar var mı la hala? Doğum işi 95'de bitmemiş miydi :D :D

Burhan Çaçan'ın Liseli şarkısını kızlara gönderdiğin söyleniyor doğru mudur?
Madem nostajiden açtın konuyu benim de hatırladıklarım var abi nostajiden hatırlatırım...:D

Sen kimsin?
Bir bilsem...

Neden dövecekmiş gibi bakıyorsun? :D
Öyle mi? Hiç farketmedim.

Neden çok meraklısın?
Bilmiyorum panpa doğuştan gelen bir şey galiba.

Başlık açmamak için ne yapmamızı istiyorsun ?
Bir şey yapmanıza gerek yok abi bu uğursuzluğu kıracağım.:D

hürgün :deliler niçin başlarına şapka yerine huni takarlar :D
Bilmiyorum.

Üzerine bu kadar geliyorlar kızıyor musun ? :)
Kendimden başka kimseye kızmıyorum.:D

Aramızdaki yaş farkına rağmen neden bana panpa, qanqa gibi saçma sapan şeylerle hitap ediyosun ?
qanqa mı? Nerde ne zaman demişim? Sevdiklerime diyorum değerini bilmelisin...:D

* İlerde nerde yaşamak istiyorsun :)
Trabzon kesinlikle.

.....
02.04.2012, 20:54
Super ligde en sevdiğin oyuncu(bizimkiler hariç):)

-Samet
02.04.2012, 21:35
Futbol oynuyor musun , oynuyorsan hangi mevkide , bu mevkide en beğendiğin isim kim dünya çapında olabilir :) ?

Kaya
03.04.2012, 00:23
Ne tür büyülerden hoşlanırsın Hürgün?
Lanetleme süreci ile ilgili methodların nelerdir?

:D

Canberk
03.04.2012, 00:28
Geceleri evde kapılar açılıp kapanıyor mu ? Ve bunun cidden şaka olduğunu mu düşünüyorsun ?

Emirhan Makul
03.04.2012, 00:33
İkimizde biliyoruz ki şuanda ergen kategorisinde bulunuyorsun. Bu kategoriden herkes gibi sende çıkacaksın, nasıl ergen olmak? Zor yanları kolay yanları, hayatına kattıkları eksilttikleri nelerdir mesela? Oradan nasıl görünüyoruz mesela ?

Mert Oğuzlu61
03.04.2012, 00:35
sence evrende yalnız mıyız ? uzaylılara inanır mısın ?

Ahmet Öztürk
03.04.2012, 01:25
Doğum tarihiniz? 29 Mayıs 1997

Nerelisiniz? Trabzon Araklı

Hayattaki en büyük hayaliniz? Trabzonspor'da teknik direktör olmak.:)

Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :)

Üzerine çok geldik hakkını helal ediyor musun ? :)

Tascaynar
03.04.2012, 02:28
Lise 1'in sonunda hangi bölümü seçeceksin?

Alihan Ertürk
03.04.2012, 18:23
Abbbaaooovvv... :) Beklenen başlık açılmış.

Soruları hazırlayayım geliyorum canım, bekle.

Ahmet Karaman
03.04.2012, 18:25
yumurta mı tavuktan , tavuk mu yumurtadan ?

Hürgün Aygün
03.04.2012, 19:32
Super ligde en sevdiğin oyuncu(bizimkiler hariç):)
Fernandes.

Futbol oynuyor musun , oynuyorsan hangi mevkide , bu mevkide en beğendiğin isim kim dünya çapında olabilir :) ?
Ara sıra halı sahanın dışında pek futbol oynamam.Oynadığımda da genelde kaleci oluyorum.Onur Recep Kıvrak ve Buffon'u beğeniyorum.:)

Ne tür büyülerden hoşlanırsın Hürgün?
Lanetleme süreci ile ilgili methodların nelerdir?

:D
Süreç ile ilgili özellikle bir maç bittiği anda ya da devre arasında bir dahaki maçın başlığını açıyorum böylece lanet yayılmaya başlıyor abi.:D

Geceleri evde kapılar açılıp kapanıyor mu ? Ve bunun cidden şaka olduğunu mu düşünüyorsun ?
Hayır kapanmıyor.Şaka olduğunu düşünüyorum derken evet uğursuzluk var ama bu şanssızlığı kırmak lazım artık.:D

İkimizde biliyoruz ki şuanda ergen kategorisinde bulunuyorsun. Bu kategoriden herkes gibi sende çıkacaksın, nasıl ergen olmak? Zor yanları kolay yanları, hayatına kattıkları eksilttikleri nelerdir mesela? Oradan nasıl görünüyoruz mesela ?
Yine yaptın yapacağını sultan.:D Şuan bir sorun yok.Arkadaş ortamında çok rahatım ama ailede sorunlar oluyor tabi.:D Oradan ergenlerle alay eden gıcık insanlar gibi görünüyorsun(uz).:D

Hürgün Aygün
03.04.2012, 19:35
sence evrende yalnız mıyız ? uzaylılara inanır mısın ?
Tahminim yok.:D

Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :)

Üzerine çok geldik hakkını helal ediyor musun ? :)
Estağfurullah abi tabiki.:)

Lise 1'in sonunda hangi bölümü seçeceksin?
Eşit ağırlık düşünüyorum şuanda.

yumurta mı tavuktan , tavuk mu yumurtadan ?
Yumurta tavuktan.:D

Alihan Ertürk
03.04.2012, 20:34
Zonguldakspor mu Kilimli Belediye mi ?

Taner Gündoğdu
03.04.2012, 22:22
- şanssızlığı kırmaktan bahsetmişsin, gelecek sezonda maç başlığı açıp takım başını bir sene daha yakmaya kararlı mısın?
- maç başlığı açmak senin için herşeyden daha mı önemli?
- sen de bizim gibi maç başlıklarını sadece admin açsın diye düşünmeye başladın mı?

Hürgün Aygün
03.04.2012, 23:18
Zonguldakspor mu Kilimli Belediye mi ?
İkisi de iyidir ama Kilimli'de doğdum büyüdüm yani kararsızım.:D

- şanssızlığı kırmaktan bahsetmişsin, gelecek sezonda maç başlığı açıp takım başını bir sene daha yakmaya kararlı mısın?
- maç başlığı açmak senin için herşeyden daha mı önemli?
- sen de bizim gibi maç başlıklarını sadece admin açsın diye düşünmeye başladın mı?
1-Şu play-off'larda şanssızlığı kırıp yeni sezona beyaz bir sayfa açmak da iyi olabilir.:eek::D:D
2-Hayır.
3-Hayır.:D

.....
03.04.2012, 23:21
Matematik mi fen mi :)

Hürgün Aygün
04.04.2012, 19:30
Matematik mi fen mi :)
Kararsızım bu konuda ama matematiği hiç hiç sevmem fen biraz daha ağır basıyor.:)

Burak
05.04.2012, 21:02
Radyo dinler misin ? Dinliyorsan hangi radyo frekansı ? (BMN Radyo Hariç)

güneyli
05.04.2012, 22:18
Hürgün bu kadar soruyu cevaplamaktan bıkmadın mı?

Ahmet Demir
05.04.2012, 22:51
forum.un en popüler ama aynı zamanda üstüne en çok gelinen üyelerinden biri olmak nasıl bir duygu? :)

Hürgün Aygün
05.04.2012, 23:28
Radyo dinler misin ? Dinliyorsan hangi radyo frekansı ? (BMN Radyo Hariç)
Pek dinlemem radyo.:)

Hürgün bu kadar soruyu cevaplamaktan bıkmadın mı?
Bıkmadım.:D

forum.un en popüler ama aynı zamanda üstüne en çok gelinen üyelerinden biri olmak nasıl bir duygu? :)
Bu üstüme gelinme olayı da maç başlıklarından dolayı oldu.Mesela en son başlığını açtığım Gençlerbirliği maçında çok büyük baskı altındaydım.:D

Kaya
06.04.2012, 00:08
Hürgün play-off'lar için başlık açacak mısın? :D

Hürgün Aygün
06.04.2012, 00:17
Hürgün play-off'lar için başlık açacak mısın? :D
Açmak istiyorum abi bakalım kısmet...:D :D

ESER
06.04.2012, 00:19
Adın ve soyadın muthis bir uyum icinde. İsminin verilisinin bir hikayesi var mı?

Hürgün Aygün
06.04.2012, 19:52
Adın ve soyadın muthis bir uyum icinde. İsminin verilisinin bir hikayesi var mı?
İsmimi babam koymuş ben de çok seviyorum ismimi.:) Anlamı: Özgür olmak, hür yaşamak...:)

bestrafer
06.04.2012, 19:55
İndirimli ve ucuz hamamlar olmasına rağmen neden yıkanma ihtiyacı duymuyorsun Hürgün kardeşim? :D

Emre GÜRDAL
06.04.2012, 20:04
hürgün sana deselerki bmn yönetimi bundan sonra maç başlıkları sana ait hepsini sen açacaksın bukadar şanşzılıga rahmen bu teklifi kabul edermisin?:)

Sibel
06.04.2012, 20:43
Play Offlar için maç başlığı açmayı düşünüyormuşsun. Bu fikrinden vazgeçer misin? :D

Emirhan Makul
06.04.2012, 20:53
Toplam kaç kardeşsin? Senden büyükler mi küçükler mi? Onlar ile mutlu musun? Onlar olmasa ne eksik olurdu yada ne fazla olurdu?

Hürgün Aygün
06.04.2012, 21:05
İndirimli ve ucuz hamamlar olmasına rağmen neden yıkanma ihtiyacı duymuyorsun Hürgün kardeşim? :D
:D :D

hürgün sana deselerki bmn yönetimi bundan sonra maç başlıkları sana ait hepsini sen açacaksın bukadar şanşzılıga rahmen bu teklifi kabul edermisin?:)
Şansımı denerim bana göre sadece tesadüf puan kaybettiğimiz maçların başlıklarını benim açmam.:D

Play Offlar için maç başlığı açmayı düşünüyormuşsun. Bu fikrinden vazgeçer misin? :D
Geçmem.:D :D

Toplam kaç kardeşsin? Senden büyükler mi küçükler mi? Onlar ile mutlu musun? Onlar olmasa ne eksik olurdu yada ne fazla olurdu?
2 Kardeşiz.Erkek ve benden küçük.(9 yaşında.)Evet mutluyum.O olmasa kesinlikle daha zor olurdu, gelecekte benim kollayacağım, beni kollayacak bir kardeşim olmazdı.Ancak olumlu yönden bakarsak sessizlik daha çok olurdu.Bazen çok gereksiz konuşuyor.:D

Canberk
06.04.2012, 23:18
2 Kardeşiz.Erkek ve benden küçük.(9 yaşında.)Evet mutluyum.O olmasa kesinlikle daha zor olurdu, gelecekte benim kollayacağım, beni kollayacak bir kardeşim olmazdı.Ancak olumlu yönden bakarsak sessizlik daha çok olurdu.Bazen çok gereksiz konuşuyor.:D

Kardeşinle ortak yönlerini soracaktım lüzum kalmadı sanırım

Emirhan Uludüz
06.04.2012, 23:22

Headshot!!!

Paksoy
06.04.2012, 23:24
Benfica maçında statda yanımdan geçtin,Hürgün bu lan dedim pişt dedim ses vermedin neden ? :)

Hürgün Aygün
06.04.2012, 23:26
Benfica maçında statda yanımdan geçtin,Hürgün bu lan dedim pişt dedim ses vermedin neden ? :)
Abi duymamışımdır duysam bakardım mutlaka kusura bakma.:)

Paksoy
06.04.2012, 23:29
Abi duymamışımdır duysam bakardım mutlaka kusura bakma.:)
Biliyorum takılıyorum ben öyle :)

Tolga Kurt
06.04.2012, 23:44

OMG :eek: ......

Şenol Altunsoy
07.04.2012, 00:36
Hürgün benim ki soru değil direk tehdit

Sakın maç başlığı açıyım deme sakın.

Kaya
07.04.2012, 00:47
Hürgün'le birlikte bu uygulama sona eriyor arkadaşlar...

Çünkü bundan snr başlığa konuk olacak kişilerin güvenliği bizim için çok önemli...

Hürgün'den snrkile için yüksek risk bulunmaktadır...

SEDAT
07.04.2012, 01:12
* Bu başlığıda bitirdin ya Hürgün ne diyeyim bilmiyorum...:cool:

Kaya
07.04.2012, 01:32
:D:D:D

Hürgün'ün laneti vurabilir herkesi o yüzden risk almasak mı? :D

Ahmet Başkaya
07.04.2012, 11:08
Daha maç başlığı diyo gafasız yaa :D

Canberk
07.04.2012, 11:12

Ben yemin ettim abi tokatlarım vallahi . :D Gülüp eğlenelim diye öyle söylüyor anladım ben onu ;)

Yiğit Gayretli
07.04.2012, 12:37
Hürgün hayatının geri kalan döneminde herhangi bir forum sitesinde başlık açmayı düşünüyor musun?

Hürgün Aygün
07.04.2012, 20:24
Hürgün benim ki soru değil direk tehdit

Sakın maç başlığı açıyım deme sakın.
Bari son kez şansımı deneseydim.:D

Hürgün'le birlikte bu uygulama sona eriyor arkadaşlar...

Çünkü bundan snr başlığa konuk olacak kişilerin güvenliği bizim için çok önemli...

Hürgün'den snrkile için yüksek risk bulunmaktadır...
Evet amacıma ulaştım.Amacım haftanın konuğu üyesini sona erdirmekti lanetim bunu da başardı.:D

* Bu başlığıda bitirdin ya Hürgün ne diyeyim bilmiyorum...:cool:
Tesadüf abi tesadüf yoksa önümüzde daha çok açacağımız maç başlıkları var.:D

:D:D:D

Hürgün'ün laneti vurabilir herkesi o yüzden risk almasak mı? :D
Bir gün herkesi bulacak bu lanet bir çaresi yok.:D :D

Hürgün Aygün
07.04.2012, 20:25
Bu lanet bu sezonluktu sadece geçen sezon bu kadar kötü değildi istatistiğim gelecek sezon tertemiz bir sayfa açacağız.:D :D

Ben yemin ettim abi tokatlarım vallahi . :D Gülüp eğlenelim diye öyle söylüyor anladım ben onu ;)
Bu şanssızlığı kıralım galibiyet serisine başlayacağım görün ama bir türlü cesaret edemiyorum artık başlık açmaya aklımda hep o acaba düşüncesi var.:D

Hürgün hayatının geri kalan döneminde herhangi bir forum sitesinde başlık açmayı düşünüyor musun?
BMN'de düşünüyorum...:D :D

yigits
07.04.2012, 21:10
Ligde maç yapacağımız rakip takımların taraftar forum sitelerine üye olarak o hafta için xxx-Trabzonspor maç başlığı açarak takımına katkıda bulunmayı ister misin?

güneyli
07.04.2012, 21:45
Hürgünün hazırlık maçlarında maç başlığı açmasını öneriyorum..Delikanlıya bir şans daha verelim.Gençlere fırsat tanımak gerek..Nerede Trabzonda gençlere fırsat verilmiyor diye bağıranlar..Çocukluktan erinliğe ulaşan bünyeye özgüven aşılamak gerek..Değil mi Hürgün?

Sefa
07.04.2012, 21:47
Rakip takım forumlarına üye olup maç başlığı açar mısın ? :)

Hürgün Aygün
08.04.2012, 14:50
Ligde maç yapacağımız rakip takımların taraftar forum sitelerine üye olarak o hafta için xxx-Trabzonspor maç başlığı açarak takımına katkıda bulunmayı ister misin?
Olabilir...:D

Hürgünün hazırlık maçlarında maç başlığı açmasını öneriyorum..Delikanlıya bir şans daha verelim.Gençlere fırsat tanımak gerek..Nerede Trabzonda gençlere fırsat verilmiyor diye bağıranlar..Çocukluktan erinliğe ulaşan bünyeye özgüven aşılamak gerek..Değil mi Hürgün?
Teşekkürler abi destek olduğun gibi.Hem gençlere fırsat verilmiyor deniyor hem de bana yükleniliyor biraz daha şans tanıyın bana.:D

Rakip takım forumlarına üye olup maç başlığı açar mısın ? :)
Düşünüyorum.Hatta bunun muhabbeti bile geçmişti Twitter ve Hürgün'ün Laneti başlığında.:D :D

Mayls
08.04.2012, 18:16
Bu nefret dolu mesajları görünce insanların seninle şakalaştığını mı düşünüyorsun gerçekten?

Hürgün Aygün
08.04.2012, 18:23
Bu nefret dolu mesajları görünce insanların seninle şakalaştığını mı düşünüyorsun gerçekten?
Bu sezon uğursuz olduğumu biliyorum ancak biraz daha şans verilebilir...:D

Mayls
08.04.2012, 21:41
Vaktinde küfür kulübünü kurup, bizi tehditle üye yapıp, gecenin 3'ünde Danışma'ya sokup 20 dakika ceza aldırmak nereden geldi aklına?

Canberk
08.04.2012, 21:41

Çocuk mesajda bile :D koyuyor kardeşim cevabını aldın galiba sende :)

Hürgün Aygün
08.04.2012, 21:42
Vaktinde küfür kulübünü kurup, bizi tehditle üye yapıp, gecenin 3'ünde Danışma'ya sokup 20 dakika ceza aldırmak nereden geldi aklına?
Yok artık!:eek: İftiranın bu kadarı.:D Küfür kulübü vardı danışmaya da girdik hep beraber ama hiçbirini ben yaptırmadım...:D :D

Mayls
08.04.2012, 21:44
Yok artık!:eek: İftiranın bu kadarı.:D Küfür kulübü vardı danışmaya da girdik hep beraber ama hiçbirini ben yaptırmadım...:D :D
Canberk ne diyor bu? Elimizde tape var lan bebe.

Canberk
08.04.2012, 21:54

Milleti fişekleyip başlıkta muhabbet ettiren sonra özelden Halit'e bana ceza verme diyen hangimizdi ? Bir tek sen ceza almadın o gece bu bir tesadüf mü sence ?

Hürgün Aygün
08.04.2012, 21:57
Milleti fişekleyip başlıkta muhabbet ettiren sonra özelden Halit'e bana ceza verme diyen hangimizdi ? Bir tek sen ceza almadın o gece bu bir tesadüf mü sence ?
:eek::eek: Bu kadar iftiraya da pes, konuşursam herkes yanar.:D :D

Canberk
08.04.2012, 22:02

Mayls bu halâ gülüyor . Sen konuşursan yanarsın benim konuşmama ihtiyaç yok 2 tane fotoğraf linki atarım buraya en imageshack'inden daha foruma yazı yazamazsın utancından ..

Mayls
08.04.2012, 22:04
Elimde seninle ilgili 40 MB tape var. Sence senin konuşmaların mı ciddiye alınır, benim belgelerim mi?

Koray
08.04.2012, 22:38
Hürgün yazılanları şaka mı zannediysın la.

Emirhan Uludüz
08.04.2012, 22:44
Bu çocuk başkan olsa kulübü küme düşürür, bu yüzsüzlükle istifa bile etmez. 50 yıllık efsane yok olur beyler demedi demeyin :D

Mert Oğuzlu61
08.04.2012, 23:14
play off ta oynayacağımız fener maçının başlığını açma girişiminde bulunacağın söyleniyor.

bu söylenti doğru mu ? O.o

Hürgün Aygün
08.04.2012, 23:22
play off ta oynayacağımız fener maçının başlığını açma girişiminde bulunacağın söyleniyor.

bu söylenti doğru mu ? O.o
Süper Final'deki maçların başlıkları açılmış şimdiden ben açmayayım diye galiba.:D :D

Canberk
08.04.2012, 23:39
Lan halâ gülüyor ya

Canberk
09.04.2012, 00:00
Haftanın Konuğuna teşekkür ediyorum . Ayağını denk al demeyi de unutmuyorum ;)

Teşekkürler kardeşim seviyorum seni :)