PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 34.Hafta | Orduspor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4]

Punisher-61
08.04.2012, 17:58
Bu takim gittikce kötüye gidiyor..
Kim ne derse desin suclu hocadir...

Takim resmen mahkum ne yapacagini bilmiyor..
Hoca her sefer ayni hatalari tekrarliyor oyun okuma yok ve en önemlisi takimi rakibe göre hazirlamiyor sanki cikin oynayin bakalim ne olacak diyor...

Serkan balciyi orta alanda oynatmakda ne demek oluyor??

Oyuncu degisiklieri hep sacma son dakikalara aykutu oyuna almakta ne oluyor???

Her zaman ayni hatalar inatla ayni hatalar..

Mehmet Fatih Yavuz
32 gol mükemmel bir rakam ve çok maç almıştır bu sezon burak....ama şu da bir gereçek 8-10 haftadır Trabzonspor'dan çok kendi istatistikleri ve olası transferi için oynuyor...ona kalaye yakın top atıp alabilen yok...henri'ye atmadığı bir top var akıl alır gibi değil...

Toplamda takımın sistemini bozduğu yüzde yüz...
Takımın toplam gol adedidir benim için önemli olan. Burak ın gol adedi sonraki iş.

Gol kralı çıkarmak için değil, şampiyon çıkarmak için uğraşıyoruz.

En çok gol atan adam 32 gol, sonra gol atan bi halil var başka kim var onu da bilmiyorum!!! o da 5 gol.

Yani kendi atıyor anladık, attığı kadarını da kaçırmaya başladı zaten.

Peki takımın diğer hücumcularına etkisi? Kesinlikle negatif.
Bugün henrique ile yaşadığı pozisyonu her maç yaşıyor zaten.
Tüm golleri o atacak...
Takımın elemanları da enteresan, bomboş başka adam da olsa illa burak atacak.

Burakı santrafor yapmak cinayet oldu. Takımın hücum gücü sistemden çıktı kişiye bağlandı.
Burak'ın canı isterse bişeyler olur, yoksa bitik bir hücum hattı.
2. bir oyun alternatifimiz yok.
Yerden Burak'ın önüne gelecek toplar.

Müthiş iki tane sağ sol forvet alsan ne olur Burak olduktan sonra. Kafa vuruşu yok... İlla yerden önüne bırakacaksın. Tıkadılar mı bitti.
Bencilliği de cabası artık.

Veysel
Yok.

Uefa febeyi almayacağı için CL önelemesine katılıyoruz.

O zaman Cl ön elemesini geçememiyeceğimiz için Uefa gruplara katılmak için ön eleme oynayacağız.

serdaracıl
08.04.2012, 17:59
Şu futbolu hazmedemiyorum arkadaş hazmedemiyorum.

Oğuzhan
08.04.2012, 17:59
Bence bu sene üçüncü olan Şampiyonlar Ligine gider.

Bence 1. olan bile gidemez. Gidişat öyle gözüküyor. Ne yapacağı belli olmaz bu tüpçünün Fener'e ceza vermiyoruz dediği gibi kitlerler 5 sene.

Hamza Milet
08.04.2012, 18:00
32 gol mükemmel bir rakam ve çok maç almıştır bu sezon burak....ama şu da bir gereçek 8-10 haftadır Trabzonspor'dan çok kendi istatistikleri ve olası transferi için oynuyor...ona kalaye yakın top atıp alabilen yok...henri'ye atmadığı bir top var akıl alır gibi değil...

geçen haftada fener maçinda topun Olcana gelmesini engellemisti ..
ronaldo diye diye havaya soktular adami

Mehmet Fatih Yavuz
08.04.2012, 18:00
Bu arada Aykut niye girdi oyuna?

Ulan ne katabilir Aykut takıma, oyun 0-0... Aykut kaç kere düzgün pas atmayı becermiş de oyuna giriyor maç 0-0 giderken??

Özgür ŞANLAN
08.04.2012, 18:01
avrupa macerasını konuşmak için çok erken ama ben uefa nın kimseyi almayacağını düşünüyorum bizden zira çok sayın(!) büyüklerimizin de istediği bu.

Oğuzhan
Bu arada Alanzinho > Aykut değişikliğinden ne çıkarmamız lazım ?

Son 15 dakikada hücumda fark yaratacak tek oyuncunu neden kenara alıyorsun.

polatmu
Sıkıldım maçı izlerken koca 90 dakikaya iki yada üç pozisyon sığdırabildik..
Bir sistemimiz yok..ilk çıkanlar serkan ve Alanzinho olmalıydı..Sercan kaya,jebrin,barış özbeki kadroda bu gibi maçlarda göremceksek hangi maçta olcaklar ve neden transfer edilmişler..

:alkış::alkış:

Erbay
08.04.2012, 18:02
Ligdeki Antalya maçı, Kayseri maçı ve bu maç. Tek yapabildiğimiz dayak yemek.

KüçükGolcü10
08.04.2012, 18:02
Tek suçlu Burak oldu şimdi de.. Hakikaten bizim insanımıza yaranılmıyor arkadaş! Trabzon tarihinin en çok gol atan oyuncusu olmuş, kaç maçı ipten almış ama yok.. Hala tu kaka Burak..

Çok şut çekiyormuş.. Çekecek tabi, başka türlü nasıl gol olacak?.. Gol kovalıyor adam..

Hamza Milet
08.04.2012, 18:03
Bu arada Aykut niye girdi oyuna?

Ulan ne katabilir Aykut takıma, oyun 0-0... Aykut kaç kere düzgün pas atmayı becermiş de oyuna giriyor maç 0-0 giderken??

AYkutu trabzona zaten kim getirdi neden getirdi nasil getirdi ve niçin getirdi?
sen tut Jaja gibi oyuncuyu sat
Engin gibi oyuncuyu gönder
sonra gel adrian paolo aykut gibi kazmalara ümit bagla
yanarim yanarim o milyon eurolara yanarim ..

ThePatriot61
08.04.2012, 18:03
Vittek ne zaman oynayacak duruma gelecek. Bari bi 45 dk. oynayabilse. Vittek Buraki'in yaninda oynasa hedef adam bu sefer Vittek olur.

Koray
08.04.2012, 18:05
Aykut'u bu takımın başına kim bela ettiyse ona her maç sonu acayip şeyler söylüyorum.

O değil yaşı da genç '' özevlat '' kontenjanından yıllarca sağa sola pas atarak para kazanacak bu herif ona yanıyorum.

Bknz.: H5 vakası.

Veysel
Tek suçlu Burak oldu şimdi de.. Hakikaten bizim insanımıza yaranılmıyor arkadaş! Trabzon tarihinin en çok gol atan oyuncusu olmuş, kaç maçı ipten almış ama yok.. Hala tu kaka Burak..

Çok şut çekiyormuş.. Çekecek tabi, başka türlü nasıl gol olacak?.. Gol kovalıyor adam..

Bütün takım ona çalışıyor ne diyorsun sen attığı kadar atamayanı atanıda engellediği bir sürü pozisyon var.

Şeref
transfer politikamız baya kötü gidiyor. oyuncuların trabzonsporda oynadıklarını hatırlamaları lazım. yoksa işimiz zor. bunların top oynamaya ya niyeti yok.

polatmu
08.04.2012, 18:06
Olcan'ın kadroda olmadığını ve sakat olduğunu biliyor musun acaba? O adamın maça iğneyle şiddetli ağrılarla çıktığını biliyor musun acaba? Burak'a bizlerde çok sinirlendik ama oda sakat Olcan'la aynı sakatlığı yaşıyor. Burak vazgeçilmez midir değil midir bilemem. Ama yine hocamıza sallamak için bir fırsat geçti elinize tabiki iyi değerlendirebilirsiniz.

Hocamızın tek hatası benim düşüncem Aykut'u oyuna almasıdır okadar. Şu dünyada hatası olmayan birtane bile insan yoktur!

bağladığın yere bak. iyi yapanı öveceksin kötü yapana yaptığı kötüyü göstereceksin arkadaş, başka hatası yok diyorsun serkana tahamül etmesi bana yeter ben ilk yarı bitmeden çıkarırdım hangi olumlu pası vardı allah aşkına

Mehmet Fatih Yavuz
08.04.2012, 18:06

Umut da en çok koşan forveti idi.
Kişi tartışması niye yapıyorsunuz ki?

Adam sistemi bozuyor.

Ortada nasıl bir sistem var o ayrı bir tartışma konusu.
Ama bu adamın hiçbir özelliği nokta santrafor olmasına elverişli değil.
Standart sağ-sol forvet adam.

Sefa Alış
08.04.2012, 18:07

Burak bir çok maçı ipten almıştır doğrudur.Yalnız son 7-8 haftadır Burak'ın yaptığı bencillikleri de göz ardı edemeyiz.Bugün Henrique ye atmadığı pas misal.Burak artık topla buluştumu direk kaleye dönüyor yüzünü sağımda solumda boş adam varmı yokmu hiç bakmıyor.

ismail-dede
08.04.2012, 18:08
yapılacak şey gelecek sezonun planını iyi yapmak ilk iş burak ı iyi paraya elden çıkarmak olmalı.

Oğuzhan
08.04.2012, 18:09
Ya arkadaş Burak ipten aldı da arkadaşları da ağzına atıyor topu gol yapsın diye. Allah razı olsun çok sevindik gollerine ama 10 haftadır büyük maçlar hariç sahada göremiyorum adamı ya biraz istek biraz arzu fazla bir şey mi istiyoruz. Bir kerede sen Henrique'nin ağzına at topu o gol yapsın oda santrafor.

polatmu
08.04.2012, 18:10
yapılacak şey gelecek sezonun planını iyi yapmak ilk iş burak ı iyi paraya elden çıkarmak olmalı.

ben serkanın da gitmesini istiyorum takas makas alper olur muhammet olur üstüne 1, milyon versinler işte gitsinde

Koray
08.04.2012, 18:11
Ya arkadaş Burak ipten aldı da arkadaşları da ağzına atıyor topu gol yapsın diye. Allah razı olsun çok sevindik gollerine ama 10 haftadır büyük maçlar hariç sahada göremiyorum adamı ya biraz istek biraz arzu fazla bir şey mi istiyoruz. Bir kerede sen Henrique'nin ağzına at topu o gol yapsın oda santrafor.

Niye atsın ki.

Rekor kıracak beyefendi.

Nerden geldiğini unutmuş çarıklı Burak.

Hamza Milet
08.04.2012, 18:11
konuyla ilgisi yok ama merak ettim,

http://www.trabzonspor1967.org/ sitesi kime hizmet ediyor?

bilen varmi? gs yalakasi bir site gibime geliyor

geçen hafta Burakí gsye transfer ediyordu

yok fatih terim istiyormus yok bilmem ne bilmem ne

fteotdgs
08.04.2012, 18:12
Bu sene zulum oldu resmen. Hele su playoff tek kelime ile iskence olacak. Bu futbolla Fener ile GS'nin figuranligini yapariz ancak. Tek bir maci bile, degil izlemek, takip etmeyecegim playofflarda.

polatmu
08.04.2012, 18:13

burak burak deniyorda arkadaş 5 milyon a gitmeyi kim kafasına koydu, adam gidici bu sene burak olmasa yerine atıyorum henriqe oynasa 20 gol atamazmıydı 10 15 te en az arkadaşlarına attırmaz mıydı inşallah önümüzdeki sene bu senaryoyu izlicez

nakzo
AYkutu trabzona zaten kim getirdi neden getirdi nasil getirdi ve niçin getirdi?
sen tut Jaja gibi oyuncuyu sat
Engin gibi oyuncuyu gönder
sonra gel adrian paolo aykut gibi kazmalara ümit bagla
yanarim yanarim o milyon eurolara yanarim ..

Engin ve jajaya göndermek şenol hocayı bitirdi inadı uğuruna gsyi şampiyon bizi rezil etti.

Berat Akçay
Yok takım şöyle , yok böyle , yok o niye girmedi. Tamam eleştirelim ama rakibin oyununu niye eleştirmiyoruz . Futbolu çirkinleştirmek için elinden gelen yapan takımları niye eleştirmiyoruz.

Bugün Ordu Antalya'nın yaptığı gibi kapandı . Biliyoruz ki kapanan takımları çözemiyoruz bu sene.Kadromuz açık oynayan takımlara karşı daha iyi oynuyor.

Yok rezil olmuşuz , yok iğrenç futbol.Gösterin bana iyi futbol oynayan takım ?
Gs mi , Şikebahçe mi ? Beşiktaş mı ?

Ben takıma güveniyorum .Play off'da ellerinden geleni yapacaklardır.

serdaracıl
08.04.2012, 18:14
Şu futbolu kendine yediren futbolcuyu ben takımımda görmek istemiyorum. Yenersin yenilirsin ayrı bu nasıl futbol ya. Nerde o takır takır pas yapan takım, nerde bu takım. deli olcam ulan

Hatice Aslan
08.04.2012, 18:15
bağladığın yere bak. iyi yapanı öveceksin kötü yapana yaptığı kötüyü göstereceksin arkadaş, başka hatası yok diyorsun serkana tahamül etmesi bana yeter ben ilk yarı bitmeden çıkarırdım hangi olumlu pası vardı allah aşkına

Yorumumu yanlış anladın sanırım. Benim düşünceme göre tek hatası Aykut'u oyuna sokmasıydı. Serkan Balcı'nın asıl mevkisinin ortasaha olduğunu biliyorum acaba bu yanlış bi bilgi midir ? transfermarkt.tr'ye baktığımda ortasaha yazıyor. Eleştirin ama ama vurup öldürmekle bu iş olmaz yapıcı eleştiri her zaman iyidir renkdaş :)

memozcan
ya ben bizim taraftarımızı anlamakta güçlük çekiyorum, şimdi de tek suçlu burak olmuş.. onu oraya koyanın hiç mi suçu yok, takımı burak mı yapıyo , ben tek forvet çıkarım yoksa oynamam mı diyor.. takımı 4-2-3-1 şeklinde kuracaksınız mı diyor.. bu sene bu takım 4-4-2 sistemiyle çıktığı maçlarda 4 gol attı örn ilk yarıdaki orduspor maçı ama ne zaman 4-2-3-1 oynuyoruz fıtık oluyoruz izlerken..

sokaktaki çocuk bile anladı çözdü bizim takımı artık, nasıl olsa kanatlara inemezler ortayı kapat yeter.. bizim hocamız kanat adamı çıkarıp yerine adrianı alıyo.. ilk 11 başladığında rakibin arasında boğulan alanzinho her maç ilk11 başlıyo, dk 84 oyundan çıkan alanzinho giren aykut..

arkadaşlar hoca formsuz, alıp başını gitsin z. doğan gelsin demiyorum, o gidince morinho gelmeyecek onu da biliyorum ama hoca da formsuzluğunu kabul etmeli ve toparlanmalı...

Cafer Bulur
Burak Trabzonsporun degil siradan takimlarin oyuncusu oldugunu bir kez daha ortaya koydu.

Volkan Trabzonspor tarihinin en büyük kaziklarindan biri,acilen gönderilmeli.

Alanzinho tam bir hali saha topcusu,vidi vidi baska bir sey oynamiyor.

Aykut un büyük hayalleri varmis, benim de en büyük hayalim aykutsuz bir Trabzonspor.

Zokora resmen mac seciyor,isine geldigi gibi oynuyor verdigimiz paralara yazik.

Serkan dan ne zaman kurtulacagiz merak ediyorum,sanirsin ki ona Trabzonspor formasi miras kalmis.

Mustafa ve giray bu kadar ciliz bir rakip karsisinde tel tel döküldüler,ancak iyi bir yedek olurlar.

Henrique ve adrian i yorumlamaya bile gerek yok,Trabzonspor tarihinin en kazik transferleri arasinda basta geliyorlar.

Cech sanki emekliligi gelmis,adam terlemiyor bile mutlaka gönderilmeli.

Halil in iyi günleri geride kalmis,frankfurtta bile gözde degildi etkili olamiyordu.

Varin bu takimin kac oyuncuya ihtiyaci oldugunu siz düsünün.

nakzo
08.04.2012, 18:16
Keşke palayofa kalmasaydıkta bu sefer transfer için bayağa bir zamanımız kalıyordu belki bu sefer iki tane iyi dam alırdık şu takıma.....

Şeref
08.04.2012, 18:16
serkana anlam veremiyorum ama colmanın yerine bugunku adrian oynatılacaksa serkana katalnırım daha ıyı

Hamza Milet
08.04.2012, 18:17
Burak Trabzonsporun degil siradan takimlarin oyuncusu oldugunu bir kez daha ortaya koydu.

Aykut un büyük hayalleri varmis, benim de en büyük hayalim aykutsuz bir Trabzonspor.

Serkan dan ne zaman kurtulacagiz merak ediyorum,sanirsin ki ona Trabzonspor formasi miras kalmis.

Mustafa ve giray bu kadar ciliz bir rakip karsisinde tel tel döküldüler,ancak iyi bir yedek olurlar.

Henrique ve adrian i yorumlamaya bile gerek yok,Trabzonspor tarihinin en kazik transferleri arasinda basta geliyorlar.

Halil in iyi günleri geride kalmis,frankfurtta bile gözde degildi etkili olamiyordu.

Volkan hariç dediklerinin tümüne katiliyorum

Volkan daha genç, gelismeye açik bir futbolcu

gerisi balon ! hele su aykut ..

Cafer Bulur
08.04.2012, 18:18
Keşke palayofa kalmasaydıkta bu sefer transfer için bayağa bir zamanımız kalıyordu belki bu sefer iki tane iyi dam alırdık şu takıma.....
Önce ise yaramazlardan kurtulmamiz gerekiyor.

Cech,serkan,alanzinho,halil,adrian,aykut,baris özbek,henrique ve burakla yollar ayrilmali.

memozcan
08.04.2012, 18:19

kardeş kalecimizi unutmuşsun, her attığı uzun top ya taca ya da rakibe gitti , bir ara halil koşa koşa çıkardı iki topunu taçtan..

nakzo
08.04.2012, 18:20

Cafer Bey zaten saydığın damlar takımdaki elle tutulur yegane adamlar onlarıda gönderrissek bu yönetim yemin ediyorum bizi küme düşürür .

Hamza Milet
08.04.2012, 18:21
http://www.fotospor.com/haber/fatih-terim-burak-yilmazi-istiyor_77731

Koray
08.04.2012, 18:21
Burak'la yollar ayrılmamalı Avrupa'dan herhangi takımı güzel bi kazıklamalı hep biz mi kazıklanacağız.

Bu istatisliklerle 5 milyona giderse üzülürüm.

Mutlaka güzel bi fiyata okutulmalı.

Hatice Aslan
08.04.2012, 18:22

Volkan ve Adrian kısımlarına katılmıyorum. Adrianın asisti bugün resmen güme gitti. Serkan'ın şutunda önünü Burak kapatıp gol olmasını engelledi. Cech formsuz bazı zamanlar neden yedek kaldığı ortaya çıktı. Halil defansif açıdan katkı sağladı hücumda etkili olamadı. Zokora ise Serkan'la uyum sağlayamadı eğer Colman olsaydı etkisiz kalmazdı. Alanzinho hızlı teknik bi oyuncu ama oyuna 2. yarı girmeli yorgun defansın karşısında olmalı. Mustafa ve Giray topu uzaklaştırmada hata yapmışlar sanırım bazı bölümleri kaçırdım maçta ama kendilerini yavaş yavaş toparladıklarını düşünüyorum. Bunlarda benim düşüncelerim. :)

kardeş kalecimizi unutmuşsun, her attığı uzun top ya taca ya da rakibe gitti , bir ara halil koşa koşa çıkardı iki topunu taçtan..

Tolga'nın bugün en ufak hatası yoktu. Sadece topu birkere taca attı yakınında rakip futbolcu olduğu için paniklemiş olabilir onun haricinde topu oyuna düzgünce soktu taca gitmedi ve yine alabilseydik 1 puanı Tolga sayesinde aldık. Nedir bu Tolga düşmanlığınız anlayamıyorum.

polatmu
Yorumumu yanlış anladın sanırım. Benim düşünceme göre tek hatası Aykut'u oyuna sokmasıydı. Serkan Balcı'nın asıl mevkisinin ortasaha olduğunu biliyorum acaba bu yanlış bi bilgi midir ? transfermarkt.tr'ye baktığımda ortasaha yazıyor. Eleştirin ama ama vurup öldürmekle bu iş olmaz yapıcı eleştiri her zaman iyidir renkdaş :)

bilmiyorum arkadaş ben evde saçımı başımı yoldum ilk yarı sürekli top kaptırdı hani eskiden kaptırınca koşuyordu bugün bir de koşmayınca iyice gıcık oldum; yoksa olumlu olsa ufak tefek hatalar tabiki olacak mesela zokora hata yapmadımı ama adam ağarlığını da koydu formayı hakediyorum dedi sekan fıssssssss kafa yedirtiyor

Cafer Bulur
Burak a dayali oyun bizi yedi bitirdi.

Haftalardir alanzinho ve volkan basta olmak üzere tüm takim burak a gol attiralim diye sayisizce pozisyonun icine ettiler.

Burak da nerden denk gelirse gelsin kaleye vuruyor,sagina soluna baktigi yok.

Trabzonsporu bu sezon burakspor yaptilar ve resmen takimin icine ettiler.

Bu takimda burak degilde atiyorum umut bile olsaydi bu takim 56 puan toplardi.

Onca transferlere ragmen 34 macta 56 puan bizim icin tam bir skandaldir.

tsukru61
Bu arada Alanzinho > Aykut değişikliğinden ne çıkarmamız lazım ?

Son 15 dakikada hücumda fark yaratacak tek oyuncunu neden kenara alıyorsun.
Orduspor atakları yoğunlaştırınca beraberlik gidecek korkusuyla yapılan bir hamledir.

iso_4939
08.04.2012, 18:23
bu takım ne zaman mac secmeyı bırakacak arkadas.

Hamza Milet
08.04.2012, 18:23
Burak'la yollar ayrılmamalı Avrupa'dan herhangi takımı güzel bi kazıklamalı hep biz mi kazıklanacağız.

Bu istatisliklerle 5 milyona giderse üzülürüm.

Mutlaka güzel bi fiyata okutulmalı.

Fatih Terim, Burak Yılmaz'ı istiyor!

G.Saray, Trabzonspor’da rekorları alt üst eden Burak Yılmaz’ı, yeni sezon transfer listesinin ilk sırasına yazdı. Sarı-Kırmızılılar, 5 milyon Euro’su bonservis olmak üzere bu operasyon için 15 milyon Euro’yu gözden çıkardı!

Süper Lig’de normal sezonu önde bitirmeyi garantileyen Galatasaray’da gözler ‘bahar operasyonu’na çevrildi. Sarı-Kırmızılılar, bir yandan Süper Final’e hazırlanırken yönetimde transfer stratejisini belirledi.

Aslan, Trabzonspor’un gol kralı Burak Yılmaz’ı yeni sezon transfer listesinin en başına yazdı. Başkan Ünal Aysal ve teknik direktör Fatih Terim’in takımlarında görmeyi çok arzu ettikleri gol kralı için Süper Final maçlarının sona ermesini bekleyecek olan Sarı-Kırmızılılar, ardından ilk iş olarak Trabzonspor’un kapısını çalacak. Bordo-Mavili oyuncunun kontratındaki “5 milyon Euro’ya serbest kalır”maddesine karşın Galatasaray bu transferi ‘dostluğu bozmadan’ bitirme amacında.

Bu doğrultuda ilk olarak Trabzonspor ile masaya oturmayı planlayan Sarı-Kırmızılı yönetim, Süper Final biter bitmez bu transfere yoğunlaşacak.

güneyli
08.04.2012, 18:24
Biz gündüz maçlarında saçmalıyoruz..Bkz..Antalya maçları..Söylenenlere göre maçı seyretmemek daha iyi..Bu sene böyle geçti...Play offlarda böyle olmayız da..Ben hala bjk yı geçelim yeter diyorum..Trabzonspor adına asıl golü yine uefa atacak diyorum..Burakın 30 golüne bedel gol hemde..

aaahmet61
diyelimki burakla yolar ayrıldı yerine türkiyede doldurabilecek yerli kim ve fiyatı ne.bu sorunun cevabını bilen var mı? yok.bu sene burağa orta sahadan kimse destek olmadı.geçen sene jaja vardı umut vardı engin vardı selçuk vardı.bizde en büyük sorun elimizdeki kaliteli oyuncunun değerini bilmemekte.

Cafer Bulur
Cafer Bey zaten saydığın damlar takımdaki elle tutulur yegane adamlar onlarıda gönderrissek bu yönetim yemin ediyorum bizi küme düşürür .
Elle tutulamayanlar sence kimler?

nakzo
colman ,olcan ,volkan ,tolga,onur,alan hariç takımın kalan tamamı derhal gönderilmeli tabi alacak enayi olursa. En iyileri sadri-şenol güneş a.ş geçen sene gönderdi geriye kalanları değil paraya 100 tane mandalala satsan alan olmaz.

ismail-dede
08.04.2012, 18:25
burak ın gitmesini isteyenler onun suçlu olduğundan değil o takımda olduğu sürece takım oyunu oynayamayacağımız ve o var diye bu takıma yakışır forvet alınmayacağındandır bunu atlamıyalım
gitmesi gerekenlere bakarsak herkesin isteğine göre değişiyor o ama gerçekçi olmak gerekiyor en fazla 3-4 oyuncu alınabilir bu takıma nokta transfer yapılabilirse 3-4 oyuncu yeter bize sonuçta barcayı kurmayacağız
bir diğer gerçek şenol hoca iyi güzel ama takım kurma konusunda bizim isteklerimizin çok gerisinde elinde iyi kadro varsa oynatır hertürlü sorun iyi kadro kurmak şenol hoca vasat malesef

Hatice Aslan
08.04.2012, 18:27
bilmiyorum arkadaş ben evde saçımı başımı yoldum ilk yarı sürekli top kaptırdı hani eskiden kaptırınca koşuyordu bugün bir de koşmayınca iyice gıcık oldum; yoksa olumlu olsa ufak tefek hatalar tabiki olacak mesela zokora hata yapmadımı ama adam ağarlığını da koydu formayı hakediyorum dedi sekan fıssssssss kafa yedirtiyor

Çok top kaptırdı katılıyorum ama haftalardır ençok mücadele edende Serkan'dı ondan ziyade ben Burak'a sinirlendim. Profesyonel bir futbolcuya yakışmayan şeyler yaptı.

nakzo
olmaz ;ama ben gökdenizi çok özledim keşke geri gelebilse.

Cafer Bulur
burak ın gitmesini isteyenler onun suçlu olduğundan değil o takımda olduğu sürece takım oyunu oynayamayacağımız ve o var diye bu takıma yakışır forvet alınmayacağındandır bunu atlamıyalım
gitmesi gerekenlere bakarsak herkesin isteğine göre değişiyor o ama gerçekçi olmak gerekiyor en fazla 3-4 oyuncu alınabilir bu takıma nokta transfer yapılabilirse 3-4 oyuncu yeter bize sonuçta barcayı kurmayacağız
bir diğer gerçek şenol hoca iyi güzel ama takım kurma konusunda bizim isteklerimizin çok gerisinde elinde iyi kadro varsa oynatır hertürlü sorun iyi kadro kurmak şenol hoca vasat malesef
Aynen,takim oyununun t si yok bizde.

Athletic bilbao nun burak i,zokorasi,alanzinhosu,henrique si yok ama avrupa liginde finale dayandilar,biz futbolun bir takim oyunu oldugunu ne zaman ögrenecegiz merak ediyorum.

FC-ST-PAULI-61
08.04.2012, 18:28
Kadro kötü.

Girayin paslari cok kötü.Mustafa Bugün fena degildi.Serkan kötü.Alanzinho cok kötü.
Cech kötü.Burak bencil.Halili begendim.Zokora fena degildi.

haymatloshan
08.04.2012, 18:30
Giray kontrolsüz ve kabiliyetsiz.
Mustafa kabiliyetsiz.
Cech bir öyle bir böyle
Aykut yetersiz.
Alanzinho verimsiz.
Burak bencil.

Nihat Güneş
08.04.2012, 18:31
Bu samsunda bir Gekas vardı merak ediyorum bu adam eğer 34 maç oynasaydı kaç gol atardı, alın size Türkiye ligi .... Burak Yılmaz : 32 gol

Avrupa Arenası : 1 gol.

polatmu
08.04.2012, 18:31
Çok top kaptırdı katılıyorum ama haftalardır ençok mücadele edende Serkan'dı ondan ziyade ben Burak'a sinirlendim. Profesyonel bir futbolcuya yakışmayan şeyler yaptı.

burakta gidecek zaten hazır serkanda gitsin yoksa hoca onu her hafta oynatmaya devam edecek 34 maçın 10 unda iyi 10 unda vasat 14 ünde berbat oynamaya devam edecek

nakzo
08.04.2012, 18:33
Felaket kadrolardan sonra yeniden yapılnmaya gidip 2 sene içinde tekrar zirveye oynuyoruz felaket kadrolarda ısrar edersek dibe batıyoruz .Örneklemek gerekirse 98 den sonraki kötü kadroda ısrar ettik 2002 de az daha küme düşüyorduk, 2002 de yeniden yapılanmaya gittik 2004 de az daha şampiyon oluyorduk.Onun için bu kadronun zamana ihtiyacı falan yok çok vasat ve kötü bir kadromuz olduğunu dikkate alarak yeniden yapılanacağız .

Cafer Bulur
08.04.2012, 18:34
Bir takim kötü oynayabilir,bu hosgörülürde lakin ikinci devresinde takimin ruhsuzlugu,vurdumduymazligi haddi asmaya basladi.

Maclarin özellikle ik yarisinda takim adeta sahada yürüdü,bunu kabul etmek mümkün degil.

Yetenekleriniz cok iyi olmayabilir,lakin kosmuyorsaniz zorlamiyorsaniz bir sey elde etmeniz mümkün degil.

Hatice Aslan
08.04.2012, 18:35
‎"Kazanabilirdik, olmadı. Bu sahada bu kadar oldu. Saha gerçekten kötüydü. Taşın üstünde oynuyor gibiydik."

-Burak Yılmaz-

polatmu
08.04.2012, 18:36
Felaket kadrolardan sonra yeniden yapılnmaya gidip 2 sene içinde tekrar zirveye oynuyoruz felaket kadrolarda ısrar edersek dibe batıyoruz .Örneklemek gerekirse 98 den sonraki kötü kadroda ısrar ettik 2002 de az daha küme düşüyorduk, 2002 de yeniden yapılanmaya gittik 2004 de az daha şampiyon oluyorduk.Onun için bu kadronun zamana ihtiyacı falan yok çok vasat ve kötü bir kadromuz olduğunu dikkate alarak yeniden yapılanacağız .

evet alper, muhammet, cenk tosun, hasan ali, tunay torun, yasin, bu oyuncuları almaya çalışalım sürekli de oynatalım seneye şamp olamazsak sonraki sene kesin oluruz lütfen anlaşmalar 3 sene değil 5 sene yapılsın kadroda olcanı volkanı tolgası onuru

Cafer Bulur
08.04.2012, 18:36
Trabzonsporun bu igi 3.cü bitirmesi Türk futbolunun icler acisi halinin ispatidir.

Hicbirsey oynamayan ve cogu macta kazanmak bile istemedigimiz halde 3.cü olduysak bunu diger takimlarin yetersizligine borcluyuz,iyi olmamiza degil.

Hatice Aslan
08.04.2012, 18:41
‎"Kendi adıma konuşmak gerekirse, fizik olarak, kafa olarak çok yorgunum. Çok fazla maç oynadığımız için geride kaldığımızı rakiplerimize ispatlayacağız. Her maçı kazanmaya çalışacağız."

-Burak Yılmaz-

Oğuzhan
08.04.2012, 18:41
Şu sene oynadığımız futbola bakıyorum da geçen sene harbiden efsane futbol oynamışız ya. Rakibi parçalayan bir oyun sistemimiz vardı. Takımda ağalar, paşalar yoktu. Herkes görev bilinciyle oynuyordu. Başarı da öyle olur, takım oyunu her şeyin önünde olmalı.

Yaşar
08.04.2012, 18:42
Takımdaki sorunun futbolcular olmadığını her maçtan sonra söylememize rağmen hala bazı isimler yerden yere vuruluyorlar.
Sahaya çıkan takımın oynaması gereken sistem 4-4-2 olmasına rağmen, Halil'i kanada, Burak'ı Yalçın gibi hayvan bir stoperin eline veren sistemin oynadığı futbol bundan öteye gidemez.
Ortasahada oynayan Serkan ile Zokora'nın defansif özelliklerinin fazla olması nedeniyle hücuma destek veremediler.
Sadece Volkan'In kanatları kullanmaya çalıştığı, bunun dışında defansın arkasına atılan saçma sapan toplarla bitirdiğimiz bir maç oldu.
Tolga dışında 5 puan üzerine çıkabilecek hiçbir oyuncu yoktu takımda.
Colman ve Olcan'ın takım için ne kadar önemli isimler olduğunu bu akşam bir kez daha görmüş olduk.

Cafer Bulur
08.04.2012, 18:45
Takımdaki sorunun futbolcular olmadığını her maçtan sonra söylememize rağmen hala bazı isimler yerden yere vuruluyorlar.
Sahaya çıkan takımın oynaması gereken sistem 4-4-2 olmasına rağmen, Halil'i kanada, Burak'ı Yalçın gibi hayvan bir stoperin eline veren sistemin oynadığı futbol bundan öteye gidemez.
Ortasahada oynayan Serkan ile Zokora'nın defansif özelliklerinin fazla olması nedeniyle hücuma destek veremediler.
Sadece Volkan'In kanatları kullanmaya çalıştığı, bunun dışında defansın arkasına atılan saçma sapan toplarla bitirdiğimiz bir maç oldu.
Tolga dışında 5 puan üzerine çıkabilecek hiçbir oyuncu yoktu takımda.
Colman ve Olcan'ın takım için ne kadar önemli isimler olduğunu bu akşam bir kez daha görmüş olduk.
Yapmayin etmeyin sanki takimin oynadigi önceki maclari bilmiyoruz.

Sanki olcan ve colman varken kötü oynamiyorduk.

Bu takim sezon basindan beri ligde derbiler haricinde adam gibi top oynamadi.

Bu sistemsizlikten kaynaklanmiyor,oyuncularin isteksiz ve yetersiz oluslarindan kaynaklaniyor.

Uğur KÜÇÜK
08.04.2012, 18:47
Buradaki herkesin düşüncesine sonuna kadar katılıyorum...

Herkesin gördüğü şeyleri ben de görüyorum,Şenol GÜNEŞ'te,sizlerde...

Ama bu takım geçen sene ki futbolu oynamaz,OYNAYAMAZ...

O kabiliyette futbolcu yok kadroda...

Bunları tutamayan da bu yönetim ve teknik kadro ama ...

Unutmayın ki bu takımı geçen yıl ŞAMPİYON yapan da Şenol Güneş ve ekibidir...

Eleştirin ama bu futbolcu kadrosundan o oyunu bekleyipte hem kendinize hem de Şenol hocamıza haksızlık etmeyin...

Colman ve Celustka hariç takımda tutulacak yabancı oyuncu göremiyorum ben bu yıl....

Ogün YAZICI
08.04.2012, 18:48
şu anda gelecek sezon için takımın güven veren tek bölgesi kanatlar...defansa en az 3 takviye şart.cech ve celustka en fazla alternatif olmalılar...

Serdar A
08.04.2012, 18:48
Şöyle , geçen Nisan'dan bu yana yaşananları gözümün önüne getiriyorum , açıkçası takımımızın ligi 3. bitirmesi büyük başarıdır . Daha da enteresan olanı bu başarının , son 10 sayfadır sadece yergisini okuduğum Burak'ın eseri olması .

Burak Yılmaz'ı takımdan çıkarıp , kalanını mesela Samsunspor takımı ile kıyaslayın .

Vallahi bir garibiz .
Bu sezon başımıza gelmesi gereken , Trabzonspor'un her kadro çöküşünün ardından olduğu gibi orta sıralarda debelenmesiydi . Tüm kamuoyunun beklentisi bu yöndeydi .

Yazık ki , kamuoyunun değil , Trabzonspor taraftarının yüzünü kara çıkarmışız .

lazibere
08.04.2012, 18:54
Maçtan sonra, Her zaman kı gibi maç analizini yapan hocam, Mazareti hep başka yerlerde aradı bu kez de saha suçluydu

Lakın

bu futbolcularla bundan daha iyi futbol oynamak mümkün değil açıklamasını yapamadı yapamazdı da

Futbol seyircisinin ne kadar saf olduğunu bildikkerinden her zaman gunu kurtaracak açıklamalarla geçiştirirler.. Allahtan gelecek maçlarda bu hataları yapmayacağız diye eklemediler..

50 resmi maç oynayarak Koca sezonda bir tane olumlu iz bırakamayan bir takımız..Burak'ın attığı 32 gol olmasa konuşacak ne bir tane futbolcumuz var nede sistem anlayışımız..

Burak attığı o golleri de beraberinde alır götürür..

Trabzonspor'umuz için bir sene , Hiç bir şey kazanmadan ve gelecek adına hehangi bir birikim olmadan tamamlanmış oldu. keşke Play oflarada kalmasaydık.. İstanbul takımlarının eğlencelerinin figüranı olmazdık..

tek üzüntüm,

Hataları fark etmeden gelecek sezona bu sistem bu oyuncu kadrosuna sadece bir iki takviyeyle devam edecek olacağımız gerçeğidir..

---

Üzgünüm ama bu kadrodan kesinlikle verim elde edilmez... AMAÇSIZ, HIRSSIZ- HEDEFSİZ- VE KOPUK KOPUK oynayan oyuncularımızın bundan sonrada farklı olmayacaklarını düşünüyorum

ZOKORA nın maç seçmeleri ve bir maç oynayarak sezonu kapatma kurnazlığı

CELUSTKA nın, İnter maçındakı performansını sezon sonuna kadar kullanması ve başka hiç bir olumlu iş yapmaması

SERKAN dan 32 yaşından sonra orta saha çıkarma çalışması

ADRRİAN gibi br oyuncunun sezonun son maçı olmasına rağmen hala 25 dakka oynayacak kapasitede olması

HENRİGUE nın Burak 'ın gölgesinde her zaman 3. adam olması

BURAK 'IN sadece kendi egoları

GİRAY'ın yanında iyi bir partner olmadığı müddetçe amatörlükleri

MUSTAFA nın Şabanlığı

CECH 'ın bir maç var bir maç yok performansı

VOLKAN 'IN ara ara parlayan yıldızı

COLMAN 'ın yokluğunda maç kazanamayan , varlığında ise onun şımarıklığına teslim olan anlayışımız

V.S

V.S

Bunlar gerçekler

Birimiz Tolga ci, Bir diğerimiz Burak çi olduğumuz müddetçe , Böyle tipleri her zaman bulurlar ama asla takım olamayacağız

TRABZONSPOR'umuz bir şeye karar vermeli

TRABZON, Sürekli kaliteli oyunculardan kurulu bir kadro ile mı oynayacak yoksa, Her kaliteli kadrosunu rakiplerine kaptırarak Sürekli yıldız aday ları ile mı oynayacak ???

lazibere
08.04.2012, 18:55
Tek dileğim, Sahtekarca sezon içinde bir kaç maç seçerek sezonu bitiren oyunculardan bir cacık olacağını bekleyerek gelecek sezona da u kadro yapısı ile başlamaktır..

Adrian, Zokora, Cech , piotr, Glowacki, Mustafa,

Bu oyuncular kadroda olduğu müddetçe biz çok ah vah edeceğiz.

lazibere
08.04.2012, 18:56
Bir laf tutturduk gidiyoruz

'' Büyük maçlarda farklı oynuyoruz ''

Kendimizi kandırıyoruz

Allah aşkına birbakın bakalım Anadolu takımlarına ''büyük maçlarda hepsi farklı oynamıyor mu''

Tek tek bakın bakalım hangi takım istanbul takımlarındna kaç puan almış biz kaç puan almışısız

Ondan sorna kendimizi, galatasaray la berabere kaldık diye överiz, Fenerbahçe ile evimizde berabere kalırız. Beliktaşı ıstanbul da yendık diye havalara gireriz... Ligden düşmüş Samsun Bu beşiktaşı İnönü stadına gömmedi mi??

O açıdan

Takımımızda büyük düşünen ve her zaman büyük olan ,İşler kötü gittiğinde maçı toparlayacak, Taraftarla diyaloğu iyi olan ve Takım ağabeyisi olan , lider oyuncumuz yok yok yok

Hepsi, Devlet memuru zihniyetinde oyuncular, Sezon bitsinde gitsek derdindeler...

BORDO-MAVİ formayı Al ligdekı hangi takıma giydirirsen giydir, Bu puandan daha fazlasını toplardı,

nakzo
08.04.2012, 18:56
ibb den holmen mutlaka alınmalı ,keza eskişehirden alper,alman bir orta saha ,arjantinli bir forvet önceliklerimiz olmalı.

lazibere
08.04.2012, 18:57
Son 5 sezonun en kötü performansı ile karşı karşıya olan takımızda patron Şenol Güneş olmasa, ne yönetim neden Teknık kadro kalırdı..

Şenol Güneş takımın başında

Muhalefet eleştirmiyor
Yerel basın eleştirimiyor
istanbul kanadı sessiz

Bütün bu şartlara birde geçen sezon'dan kalan mağduriyetimizin getirdiği psikolojık destek de eklenince, Maalesef Hiç bir olumlu iş üretmeyen takımızın ne saha içi nede saha kenarı yanlışlıkları görmezden geliniyor

Uyumaya devam ediyoruz

Birde üstüne üstlük Play- Off koydularya herşeyi siliyor atıyor...

Taraftara deki 9. olursan Avrupaya gitme şansın var, taraftar son maça kadar sesini çıkarmaz...

Bunların hepsi normal, Normal olmayan ise, takımımızın hala ŞENOL GÜNEŞ' demeçleri haricinde mutlu olduğumuz doğrularımızın olmamasıdır..

Burak yılmaz'ın gol krallliğina ise hiç sevinmedim.. Keşke 10 ar tane atan 3 tane burak olsaydı , en azından top oynuyoruz olurduk

ftunsal
08.04.2012, 19:01
4 kişi toplamda 32 gol atsaydı
bir adamın 32 gol atmasından iyidir..

Yaşar
08.04.2012, 19:02
Yapmayin etmeyin sanki takimin oynadigi önceki maclari bilmiyoruz.

Sanki olcan ve colman varken kötü oynamiyorduk.

Bu takim sezon basindan beri ligde derbiler haricinde adam gibi top oynamadi.

Bu sistemsizlikten kaynaklanmiyor,oyuncularin isteksiz ve yetersiz oluslarindan kaynaklaniyor.
Takımın derbi maçları dışında kötü oynuyor olmasının sebebi takımın oyuncu kadrosunun kapanan takımları aşmakta zorlanan bir yapıda olmasından kaynaklanıyor.
Daha doğrusu Olcan ve Volkan'In kanatlarda olduğu bir takım tek forvet oynamaz, oynamamalı.
çift forvet oynayıp, kanatlarındaki etkili adamları kullanmaya çalışacaksın.

Erbay
08.04.2012, 19:05
Henrique 37 maç 3 gol

Halil 39 maç 6 gol

Volkan Şen 26 maç 3 gol

Alanzinho 44 maç 3 gol

Adrian 40 maç 0 gol

Her şeyi Burak'tan beklersen olacağı bu. Diğerleri ne yapar hiç sormadık kendimize.

ftunsal
08.04.2012, 19:06
manisanın oynadığı oyunubile oyn<amaktan aciziz.

yavuzbaha
08.04.2012, 19:07
aylardır aynı şeyi söylüyorum burada...Ayrıca burak yılmaz ın stili,(gerçi stil de denmez ama) takım oyununun içine ediyor,hücum varyasyonlarına tecavüz ediyor...32 gol attığı için ağzımızı bantlamak zorunda kalıyoruz ama yemin ederim bir insan futbolu bu kadar mı kötü oynar,duvar olamaz,ver kaç yapamaz,sırtı dönük oynayamaz,kafa vuramaz,yaylanın çimeni gibi boşta duran arkadaşını düşünmez...para ederken satalım derim...Colman ın olmadığı her maç takım resmen 2 nci lig takımına dönüyor...

lazibere
08.04.2012, 19:08
Takımın derbi maçları dışında kötü oynuyor olmasının sebebi takımın oyuncu kadrosunun kapanan takımları aşmakta zorlanan bir yapıda olmasından kaynaklanıyor.
Daha doğrusu Olcan ve Volkan'In kanatlarda olduğu bir takım tek forvet oynamaz, oynamamalı.
çift forvet oynayıp, kanatlarındaki etkili adamları kullanmaya çalışacaksın.

Yazıyoruz okumuyorsunuz,

Derbi maçlarında hangi anadolu takımı kötü oynuyor da biz iyi oynadık diye böbürleniyoruz
Karabuk ( derbilerde 8 puan topladı)
Eskişehir ( derbilerde 6 puan topladı
İBŞB ( derblerde 11 puan topladı
Gençler ( derbilerde 8 puan topladı
Sivas ( derbilerde 7 puan topladı
Antalya ( derbilerde 9 puan topladı
samsun ( derbilerde 9 puan topladı

Yazayım daha ?????????????

Biz kaç puan topadık???

5 ( YAZI İLE BEŞ)

Başka takımlara transfer olmak için, yayıncı kuruluşlarda daha çok konuşulacak olacağını bildiği için, Büyük maçlarda her takım daha farklı oynar.. Bizdekı oyuncularda maalesef aynen böyle oynuyor

Derbide yi oyna

Butun sezon yat felsefesi

Bud Spencer
08.04.2012, 19:12
Yazıyoruz okumuyorsunuz,

Derbi maçlarında hangi anadolu takımı kötü oynuyor da biz iyi oynadık diye böbürleniyoruz

Biz kaç puan topadık???

5 ( YAZI İLE BEŞ)

Başka takımlara transfer olmak için, yayıncı kuruluşlarda daha çok konuşulacak olacağını bildiği için, Büyük maçlarda her takım daha farklı oynar.. Bizdekı oyuncularda maalesef aynen böyle oynuyor

Derbide yi oyna

besiktasla oynadigimiz ilk macta hatali bir penalti 10 kisi
galatasaraya karsi rezil futbol 10 kisi
kadiköyde yine 10 kisiyle mücadele ettik
inönüden 3 puan
arenada hakem faciasi-->3puan alirdik yoksa
fenerbahce macinda burak bencillik yapmasa, hakem adam olsa rahat 3 puan alirdik yine

ayrica saydigin takimlar 4 büyük takima karsi oynadi herhalde biz sadece 3

yinede kadromuz kesinlikle yetersiz!
herkes yorgun
kafalar sismis
ruhsuz bir takim

degisime gitmemiz gerekiyor

ayrica mustafaya kimse sallamasin bugüm sahanin en iyisiydi

Oğuzhan
08.04.2012, 19:13

Bursaspor böyle şampiyon oldu zaten. Ömer Erdoğan Sercan kadar gol atmıştır tahminim o sene.

lazibere
08.04.2012, 19:13
Her açıdan rezil bir sezon geçirdik

Aldığımız bütün topçular ÇÖP çıktı

İnşallah bu çöplüklerden temizleniriz

serdaracıl
08.04.2012, 19:15
Geçen yıl yapılan transferlerin hepsi fiyasko. Bir tane iyi adam denk gelmez mi arkadaş.

lazibere
08.04.2012, 19:16
besiktasla oynadigimiz ilk macta hatali bir penalti 10 kisi
galatasaraya karsi rezil futbol 10 kisi
kadiköyde yine 10 kisiyle mücadele ettik
inönüden 3 puan
arenada hakem faciasi-->3puan alirdik yoksa
fenerbahce macinda burak bencillik yapmasa, hakem adam olsa rahat 3 puan alirdik yine

ayrica saydigin takimlar 4 büyük takima karsi oynadi herhalde biz sadece 3

yinede kadromuz kesinlikle yetersiz!
herkes yorgun
kafalar sismis
ruhsuz bir takim

degisime gitmemiz gerekiyor

ayrica mustafaya kimse sallamasin bugüm sahanin en iyisiydi

Mazaret mazaret mazaret

Yeter yaa

ben sezon konuşuyorum sen Bu maçı konuşuyorsun böle mi analız yapıyorsun

Mustafa bu maçta şahaneymiş..

Boktan oynadığı maçları ne yapacağız haaa... istersen almayalım stoper. ordu maçında şahaneymiş..

Hem şahane anlayışın ne senın??

Her topu taca atan stoper mi, Topları stıp yapıp oyuna sokan stoper mı?

yedirdiği golleri de konuşsana..

Aptal aptal yediğimiz gollerde kı hatalarından sonra ne dedin..merak ediyorum

UĞUR DURTAŞ
08.04.2012, 19:17
manisanın oynadığı oyunubile oyn<amaktan

aciziz.

takım oyunu altında bir başlık açılmış burada şunu yazdım

küme düşen manisa ve samsunun oynadığı takım oyununu oynuyamıyoruz.

Yaşar
08.04.2012, 19:18
Yazıyoruz okumuyorsunuz,

Biz kaç puan topadık???

5 ( YAZI İLE BEŞ)

Derbide yi oyna

Biz de yazıyoruz da siz de okumuyorsunuz demek ki.
şampiyonlar Ligi performansı ve derbi performansları benzer olan bir takım için söylenecek şey, oyun yapısının bu maçlara uygun olduğu gerçeğidir.
Trabzonspor kendisiyle aynı ayarda ve kendinden güçlü takımlarla oynadığı çoğu maçta önemli işler yaptı.
Bu maçlar için uygun olan sistem, ligin başından beri oynamaya çalıştığımız 4-2-3-1 sistemi.
Fakat kapanan takımlara karşı kanatları etkili kullanabilen ve çift forvet oynayan bir takım olmamız gerekiyordu. Bunu yapamadık.

memozcan
08.04.2012, 19:18
Yazıyoruz okumuyorsunuz,

Biz kaç puan topadık???

5 ( YAZI İLE BEŞ)

Derbide yi oyna

ama olsun bizde sağa bakarak sola pas atabilen oyuncular var, kariyeri ispanya dolu sürekli sağı solu işaret eden oyuncular var, polonya tarihinin en pahalı oyuncuları var bu kadar haksızlık etme çok yetenekli oyuncularımız var ve interi bir maçta yendik unutuyosun...

Nihat Güneş
08.04.2012, 19:19
Henriquenin oyun bilgisi son vuruşu top tutuşu Burak'ın çok çok önünde şahsi kanaatim, ama işte bu adama o özgüveni bir türlü veremedik. SAğ açık , sol açık oynaması gereken yerin dışında heryerde denedik.

lazibere
08.04.2012, 19:20
ama olsun bizde sağa bakarak sola pas atabilen oyuncular var, kariyeri ispanya dolu sürekli sağı solu işaret eden oyuncular var, polonya tarihinin en pahalı oyuncuları var bu kadar haksızlık etme çok yetenekli oyuncularımız var ve interi bir maçta yendik unutuyosun...

Muthiş laitfe.)))

nakzo
08.04.2012, 19:20
Bursaspor böyle şampiyon oldu zaten. Ömer Erdoğan Sercan kadar gol atmıştır tahminim o sene.

Sende söylüyorsun tarihinde sadece 1 kere 3. olabilmiş bir takımın şampiyon olduğu bir ligde biz şampiyon olamıyorsak utanmalıyız başka söze gerek yok yanlış anlaşılmasın 28 sene şampiyon olamaayan takımı hala 5 milyon kişi destekliyorsa onlara ödül verimeli, utanması ve suratına tükürülemesi gereken kişİler belli onlar kendilerini biliyorlar.

ftunsal
08.04.2012, 19:23
bir rekorcu da manisada çıktı.ayzek 1 gol atarsa manisanın ençok gol atanı olcakmış. buz gibi golü yedi kaheye vermemekle

lazibere
08.04.2012, 19:24
Biz de yazıyoruz da siz de okumuyorsunuz demek ki.
şampiyonlar Ligi performansı ve derbi performansları benzer olan bir takım için söylenecek şey, oyun yapısının bu maçlara uygun olduğu gerçeğidir.
Trabzonspor kendisiyle aynı ayarda ve kendinden güçlü takımlarla oynadığı çoğu maçta önemli işler yaptı.
Bu maçlar için uygun olan sistem, ligin başından beri oynamaya çalıştığımız 4-2-3-1 sistemi.
Fakat kapanan takımlara karşı kanatları etkili kullanabilen ve çift forvet oynayan bir takım olmamız gerekiyordu. Bunu yapamadık.

Şampiyonlar ligi performasımız elbette övülür ama kazanmaya kaltığımız her maçı kaybettik..

Bu kadro ve Teknık kadro

ilk zamanalrda gol yememeye oynuyordu.. ŞL alışkanlığında

Sonraları gol atmaya oynamaya başladık

Ve ikisini aynı anda yapamadık ve bocaladık

Burak gol attıkça herkes ona telim oldu Şenol hoca da..

Orta sahası gol yapamayan

Toplamda 5 tane şut çekmeyen bir orta sahaya sahip kaç takım var??

Bu şekılde oynayın talimatını ben mi veriyorum bu takıma..

İNTER maçını kazandık kı bana göre ilk yarıda 6-0 yenık duruma düşecek kadarkötüydük ama kazandık.. o maçtan sonra kımse birdaha top oynamadı..

SElçuk bizde oynarken gol atamıyordu . galatasarayda gol ve asist manyağı oldu

Şimdi bakıyoruz kadroya

COLMan
Zokora
Aykut
Alanzinyo
Volan
olcan

Toplamda kaç şut çektiler kaç gol attık???

arminas61
08.04.2012, 19:24
apılan transferler fiyasko adrian jajayı mumla arattı santrafor lazımdı henriquden verim alamadık devr arası sğlam bir stoper diye yırtındık kdromu z yeterli dendi selçuk ve engin gibi topu direkt ilri taşıyan orta sahadan yan pas yapan aykut ve zokoralara kaldık bu sonuçlar gayet normal

UĞUR DURTAŞ
08.04.2012, 19:26
zokoro ,celuska ve colman dışındaki yabancılardan kurtulacaksın.,,

yapabilirmiyiz.bence hayır.

bu takımı tayfundan,ferhattan,aykuttan,sercandan,mustafadan, halilden ,barışlardan başa yazmam gereken burak tan takım kurtulmadığı sürece bir o kadar yıl daha bekleriz.

girayı yazmadım direk oynuyacak anlamına gelmesin iyi bir yedek olur.

Fatih Öztürk
08.04.2012, 19:29
hakikaten oynadığımız oyundan utandım.

Hatice Aslan
08.04.2012, 19:29
Mazaret mazaret mazaret

Yeter yaa

ben sezon konuşuyorum sen Bu maçı konuşuyorsun böle mi analız yapıyorsun

Mustafa bu maçta şahaneymiş..

Boktan oynadığı maçları ne yapacağız haaa... istersen almayalım stoper. ordu maçında şahaneymiş..

Hem şahane anlayışın ne senın??

Her topu taca atan stoper mi, Topları stıp yapıp oyuna sokan stoper mı?

yedirdiği golleri de konuşsana..

Aptal aptal yediğimiz gollerde kı hatalarından sonra ne dedin..merak ediyorum

Söz konusu stoperlerimizin b.kluk derecesindeki kötülüğü topu taca atmaksa o çok övdüğümüz Egemen bile şuan oynadığı her maçta mutlaka topu taca attığını görüyorum.

Mutlaka Mustafa'nın Giray'ın hatası nedeniyle puan kaybettiğimiz maçlarda oldu ama adamların iyi oynadığı zamanda hakkını vermek gerekir.

UĞUR DURTAŞ
08.04.2012, 19:31
şenol hoca takımı eleştirmiyor.

diyorki zemin kötüydü.

bence haklı hakda vermek lazım şenol hocamıza!!!

antalyaya ligde ve kupa maçlarındada takımın niçin oynıyamadığını şimdi anladım zeminden kaynaklanıyordu.

lazibere
08.04.2012, 19:31
zokoro ,celuska ve colman dışındaki yabancılardan kurtulacaksın.,,

yapabilirmiyiz.bence hayır.

bu takımı tayfundan,ferhattan,aykuttan,sercandan,mustafadan, halilden ,barışlardan başa yazmam gereken burak tan takım kurtulmadığı sürece bir o kadar yıl daha bekleriz.

girayı yazmadım direk oynuyacak anlamına gelmesin iyi bir yedek olur.

ZOKORA nın, Şark kurnazlığı yaparak, Bir kaç maç seçerek tamamen trübine oynadığını fark etmiyormusunuz??

Bir sezonda en fazla 4 maç iyi oynayan bir oyuncu ve yaşı da gelmiş bir oyuncu ya nasıl bel bağlayabiliyorsunuz.. onun siz tarafındna topilli olması Sevilla dan gelmiş olması mı??

O zaman Ordu dan Gosso yu da alalım mı?? oda Monaco dan gelmiş

ftunsal
08.04.2012, 19:32
bjk defansı yol geçen hanı ama bizde aynı sayıda gol yemişiz

lazibere
08.04.2012, 19:37
Kimse bir yerleri desteklemeye övmeye ve yalamaya çalışmasın

REZİL TOP OYNUYORUZ

50 maçtır seçmece olsa 5 maç iyi oynamadık...

Basit gol yiyoruz

Zor gol atıyoruz

Burak atarsa atıyoruz, Colman yoksa Top tutamıyoruz.

Ligin en uzun süre kalede olma rekorunu kıran Tolga aynı zamanda en çok gol yediğimiz sezon rekorunu da kırmış oldu..

Karar verin???

Ya Tolga iyi, defans kötü, yada tlga kötü defans iyi , yada her ikiside...
Ortada yenmiş 39 gol var...

Konuş sabaha kadar ne konuşacaksın..

Hala mustafa diyorlar.. Celustka diyorlar , Zokora diyorlar v.s

Bu golleri kım yedi arkadaşlar??

Ben yemedim valla...Bu rekoru ben kırmadım.. bu adamlar kırdı o halde .

39 gol yiyerek sezonu kapatan e formada bir jkaleci olmasına rağmen bu rekoru kıran defans bir hal t değildir...

ftunsal
08.04.2012, 19:38
düşen manisanın mücadelesini alkışlıyorum.adam sakatlandı oynamak için can atıyor..

serdaracıl
08.04.2012, 19:38
ZOKORA nın, Şark kurnazlığı yaparak, Bir kaç maç seçerek tamamen trübine oynadığını fark etmiyormusunuz??

Bir sezonda en fazla 4 maç iyi oynayan bir oyuncu ve yaşı da gelmiş bir oyuncu ya nasıl bel bağlayabiliyorsunuz.. onun siz tarafındna topilli olması Sevilla dan gelmiş olması mı??

Zokora beni deli etti resmen

ftunsal
08.04.2012, 19:39
manisa içten yıkıldı..yiğit denen şerefsiz kendini attırmayı başardı..

UĞUR DURTAŞ
08.04.2012, 19:40
yakında burak oyuncu değişikliğine bile karışabilir.şenol hoca ve ekibide buna izin verir diye düşünüyorum.

şenol hocata o kadar saygım varki anlatamam ama benim bildiğim şenol hoca bu burakın yaptıklarını görüpte oyundan çıkarmamasına çıldırıyorum.

aynı şeyleri henrıgue yapsa adım gibi eminim şenol dışarı alır.

adam 1 metre önünden çeken rakibe baskı yapmaz
adam 1 metre önündeki oyuncumuza pas vermez versede beceremez
adam sıfırdan şut çekiyo. adama ver kaç için top veriliyor geri vermiyor

30-35-40 meterden frikik atoyot kimsenim kıkı çıkmıyor herkese yazıklar olsun

bu adam 32 değil 62 gol atsın aynı şeyleri yapmaya devam etsin bana yaranamaz

Hatice Aslan
08.04.2012, 19:46
Bu maçta Colman olsaydı eğer Zokora yine döktürürdü. Serkan ile uyum sağlayamadığını düşünüyorum ne demek tribünlere oynuyor? Zokora'nın tribüne oynamaya ihtiyacı mı var adam kendini kanıtlamış biri. Eleştireceğiz diye al aşağı etmeyin takımın beyni Colman yok dipdiri haliyle Olcan yok. Ayrıca gol yemeden maçı bitirdik Tolga sayesinde 1 puanı aldık yine her zamanki gibi.

UĞUR DURTAŞ
08.04.2012, 19:46
oyuncu arama ekibimiz dünyaya yayılırlar
oyuncu aramayabulurlar brozekleri,adrianları,henrigueleri,cehc leri hepsi koca bir hikaye..............

paralarımız çöpe.....

Hatice Aslan
08.04.2012, 19:47
Burası yeri değil ama , Gs-Manisa maçına bakıyorumda Manisa'lı oyuncuya sarı kart verdiler halbuki adamın rakibe müdaheleside yoktu. Gs'nin ne şekilde biyerlere geldiğide belli oluyor açık ve net.

Hamza Milet
08.04.2012, 19:50
Burası yeri değil ama , Gs-Manisa maçına bakıyorumda Manisa'lı oyuncuya sarı kart verdiler halbuki adamın rakibe müdaheleside yoktu. Gs'nin ne şekilde biyerlere geldiğide belli oluyor açık ve net.

Yigit bey harikalar yaratiyor :D
tiyatroya gelince, 10 üzerinden kocaman bir SIFIRsin yigit ..

Samet GÜVEN
08.04.2012, 19:52
yakında burak oyuncu değişikliğine bile karışabilir.şenol hoca ve ekibide buna izin verir diye düşünüyorum.

şenol hocata o kadar saygım varki anlatamam ama benim bildiğim şenol hoca bu burakın yaptıklarını görüpte oyundan çıkarmamasına çıldırıyorum.

aynı şeyleri henrıgue yapsa adım gibi eminim şenol dışarı alır.

adam 1 metre önünden çeken rakibe baskı yapmaz
adam 1 metre önündeki oyuncumuza pas vermez versede beceremez
adam sıfırdan şut çekiyo. adama ver kaç için top veriliyor geri vermiyor

30-35-40 meterden frikik atoyot kimsenim kıkı çıkmıyor herkese yazıklar olsun

bu adam 32 değil 62 gol atsın aynı şeyleri yapmaya devam etsin bana yaranamaz

ben bir tek kendim böyle düşünüyorum sanıyodum. konuşmaya utanıyodum. varol.

yerküre de 30 macta 32 gol atıp takıma bu kadar zarar verebilen başka oyuncu var mıdır?

UĞUR DURTAŞ
08.04.2012, 19:53

çok samimi söylüyorum zokoruyu yazıp yazmama konusunda kararsızdım.

sana hak veriyorum.

Mehmet Ç.
08.04.2012, 19:53
Bizim mac bugün müydü ya?

Mac kactaydi?

Takim kötü mü oynadi?

polatmu
08.04.2012, 19:54

sene başından beri aynı gs yi hakemler sırtladı resmen; fb desen tüm ülke olarak arkasında başbakanından muhalefetine yayıncı kuruluştan trt sine
ulan olan benim takımıma oluyor onca kafa tutmaya rağmen bugünkü mücadele hiç olmadı gör şenol hocam gör bu serkandan hiç birşey olmaz burakta aman elleme gitsin

cerasus
08.04.2012, 19:57
Bu sene o kadar kötü futbol oynadik ve ligi 3. bitirdik.

Hala daha uslanmiyorsunuz arkadaslar.

Cok abartiyorsunuz.

Vede baya maclarda hakkimizi yediler, hele hele derbi maclarinda en az 3 galibiyetimiz banko calindi.

Bunun disinda 30 gün icerisinde 8-9 mac yapti bu takim. Yani Avrupada boy gösterdik birde.

Hala doymadiniz.

Bu futbola, bu ortama ragmen (sike sürecine hic deginmedim), 3. olmak büyük bir basaridir.

Hatice Aslan
08.04.2012, 19:58
sene başından beri aynı gs yi hakemler sırtladı resmen; fb desen tüm ülke olarak arkasında başbakanından muhalefetine yayıncı kuruluştan trt sine
ulan olan benim takımıma oluyor onca kafa tutmaya rağmen bugünkü mücadele hiç olmadı gör şenol hocam gör bu serkandan hiç birşey olmaz burakta aman elleme gitsin

Haklısın. İstanbul'un sırtını sıvazlayan çoktur. Sanırım kart gören ahmet ilhan adında bir futbolcuydu yere uzananda Selçuk'tu ya manisalının bir teması bile olmadığı halde sarıyı yedi manisalı çok hoşuna gitmiş gibi güldü. Açıkca görülüyor herşey bu ligde şike devam ediyor gerek hakem satın alınıyor direk takımlar. Bizim takımımız hor görülür hep ezilir ama şuan 3. olmak bile hele ki şike sürecinin devam ettiği futbolcuların bile bunu düşndüğü bir ligde 3. olmak nerden bakarsak bakalım iyidir.

polatmu
08.04.2012, 20:01
Bu sene o kadar kötü futbol oynadik ve ligi 3. bitirdik.

Hala daha uslanmiyorsunuz arkadaslar.

Cok abartiyorsunuz.

Vede baya maclarda hakkimizi yediler, hele hele derbi maclarinda en az 3 galibiyetimiz banko calindi.

Bunun disinda 30 gün icerisinde 8-9 mac yapti bu takim. Yani Avrupada boy gösterdik birde.

Hala doymadiniz.

yahu tama da bugün 15:30 daki maçın mazereti değil ki tüm bunlar..
biz zaten takımın durumunu biliyoruz 11 beraberlik 8 mağlubiyete sesimiz çıktımı haa bugün ne oldu 1 haftadır maç yoktu dinlenemediler mi o serkan balcı (geçen eski maçlardan birine denk geldim sırtında fb forması ceza sahamız çaprazından kendini yere atıyor bilinç altımda birşeyler oldu o yüzden buna uyuz oluyorum ben:D)

Ömer Sak
08.04.2012, 20:03
yigiti almaya ugrasmazlar umarim bizimkiler , bugunki maci seyredenler nedenini anlamistir. Ilk arenadaki gs macindada kirmizi yemisti , bügün sarisi olmasina ragmen bukadar dengesiz oynayan futbolcu olmaz.

polatmu
08.04.2012, 20:03
Haklısın. İstanbul'un sırtını sıvazlayan çoktur. Sanırım kart gören ahmet ilhan adında bir futbolcuydu yere uzananda Selçuk'tu ya manisalının bir teması bile olmadığı halde sarıyı yedi manisalı çok hoşuna gitmiş gibi güldü. Açıkca görülüyor herşey bu ligde şike devam ediyor gerek hakem satın alınıyor direk takımlar. Bizim takımımız hor görülür hep ezilir ama şuan 3. olmak bile hele ki şike sürecinin devam ettiği futbolcuların bile bunu düşndüğü bir ligde 3. olmak nerden bakarsak bakalım iyidir.

yahu geçen rıdvan denen (siz anladınız) şahsiyet itiraf etmedi mi artık futbolcular yöneticilr konuşurken dikkat etmek zorunda mümkünse cep tel le değil 4 duvar arsında falan filan mesajı verdi anlayana

ftunsal
08.04.2012, 20:04
manisa-gs maçının ilk yarısında elmander gs de neçok koşan 2. adam .bu adam sakatlıktan çıktı..bizim burak efendi görmüşmüdür acaba

cerasus
08.04.2012, 20:04
Bugünkü maci elestirmek ayri, tüm kadroya, Senol Günese sallamak ayri.

polatmu
08.04.2012, 20:05
manisa-gs maçının ilk yarısında elmander gs de neçok koşan 2. adam .bu adam sakatlıktan çıktı..bizim burak efendi görmüşmüdür acaba

elmander süper bir oyuncu üstelik free aldılar bizde 4-5 sıkıyoruz polonyalarda

ftunsal
08.04.2012, 20:07
hakem penaltı yumurtladı..suat arslanboğa yakın takip etmek gerek

polatmu
08.04.2012, 20:09
adrian serkanın yerinde henriqe de alanın yerinde ilk 11 başlasaydı ikinci yarıda duruma bağlı alan oyuna girseydi acaba skor daha farklı olmazmıydı amacım keşkeler küşkeler değil şenol hocama da sallamak değil babam gibi severim nerde görsem eline yapışırım da bir de böyle başlasa ne olurdu yahu bu alan 60 90 arası oynadımı fark yaratıyor daa hocam öyle değilse bir anlat allah aşkına ben çözemiyorum bazı şeyleri

cyberentalpi
08.04.2012, 20:11
Burak ı yerden yere vurmanın bir alemi yok.
Tamam son maclardaki efelikleri benide delirtiyor ama o sorun burak kadar senol hocanın.

Gellim bnu seneye
Gs iyi takım oldu sayemizde.Selcuk u belese verdik adamlara. Bjk nin en iyi defans oyuncusu ise Egemen.
Gs de cogu macta 11 oynayan Engin gereksiz.i
Bu takımdan bir de yıldız Jaja gibi biri gitti.

ilk yarı MAA denilen denyonun play off sistemiz yuzunden senol 3 gunde bir onemli maclar oynadik.
Aslında adrian volkan olcan alanzinho hatta henriqe felan fena oyuncu degil ama inanın firsat bulamadik bir yere koymaya.

Defansinin orta sahasinin en onemli adamlarını kaybedip ustune cl on eleme ile baslayıp avrupa on eleme oynayıp Cl de 6 mac yapıp avrupa liginden toplam Gs ve Fb den 11 mac fazla yapmıs bir takımdan bahsediyoruz.

Fiksturde nerde ise ilk yarı İnter Gs Fb Cska Lille maclarını 3 günde bir arka arkaya oynadı bu takım.

En azindan morallı bir kapanıs icin Fb ye iki kez patlatirsak soruyn kalmaz.
Seneye defansa hucuma cokta fazla degil ama bir kac nokta transfer ki bana gore 4 tane yeter

Mustafa Hazıroğlu
Kimse bir yerleri desteklemeye övmeye ve yalamaya çalışmasın

REZİL TOP OYNUYORUZ

50 maçtır seçmece olsa 5 maç iyi oynamadık...

Basit gol yiyoruz

Zor gol atıyoruz

Burak atarsa atıyoruz, Colman yoksa Top tutamıyoruz.

Ligin en uzun süre kalede olma rekorunu kıran Tolga aynı zamanda en çok gol yediğimiz sezon rekorunu da kırmış oldu..

Karar verin???

Ya Tolga iyi, defans kötü, yada tlga kötü defans iyi , yada her ikiside...
Ortada yenmiş 39 gol var...

Konuş sabaha kadar ne konuşacaksın..

Hala mustafa diyorlar.. Celustka diyorlar , Zokora diyorlar v.s

Bu golleri kım yedi arkadaşlar??

Ben yemedim valla...Bu rekoru ben kırmadım.. bu adamlar kırdı o halde .

39 gol yiyerek sezonu kapatan e formada bir jkaleci olmasına rağmen bu rekoru kıran defans bir hal t değildir...

Golü sadece defans ve kaleci yemiyor :)

Hatice Aslan
hakem penaltı yumurtladı..suat arslanboğa yakın takip etmek gerek

Normal gol atmayan takıma penaltıyla attırdı işte :)

polatmu
08.04.2012, 20:16
Burak ı yerden yere vurmanın bir alemi yok.
Tamam son maclardaki efelikleri benide delirtiyor ama o sorun burak kadar senol hocanın.

Gellim bnu seneye
Gs iyi takım oldu sayemizde.Selcuk u belese verdik adamlara. Bjk nin en iyi defans oyuncusu ise Egemen.
Gs de cogu macta 11 oynayan Engin gereksiz.i
Bu takımdan bir de yıldız Jaja gibi biri gitti.

ilk yarı MAA denilen denyonun play off sistemiz yuzunden senol 3 gunde bir onemli maclar oynadik.
Aslında adrian volkan olcan alanzinho hatta henriqe felan fena oyuncu degil ama inanın firsat bulamadik bir yere koymaya.

Defansinin orta sahasinin en onemli adamlarını kaybedip ustune cl on eleme ile baslayıp avrupa on eleme oynayıp Cl de 6 mac yapıp avrupa liginden toplam Gs ve Fb den 11 mac fazla yapmıs bir takımdan bahsediyoruz.

Fiksturde nerde ise ilk yarı İnter Gs Fb Cska Lille maclarını 3 günde bir arka arkaya oynadı bu takım.

En azindan morallı bir kapanıs icin Fb ye iki kez patlatirsak soruyn kalmaz.
Seneye defansa hucuma cokta fazla degil ama bir kac nokta transfer ki bana gore 4 tane yeter

fb ye iki kere patlasınlar daha ne isterim ben şampiyon olmuş kadar olur

ftunsal
08.04.2012, 20:18
futbol katlediliyor..manisada hakem katliamı yaşanıyor

DURAS
08.04.2012, 20:26
bu suat arslanboğa, Trabzon ili hakemi değil miydi?. o da ne yapsın, kariyer-rejisör denklemini çabuk çözmüş!!!

ftunsal
08.04.2012, 20:29
bu suat arslanboğa, Trabzon ili hakemi değil miydi?. o da ne yapsın, kariyer-rejisör denklemini çabuk çözmüş!!!

nereli olduğunun önemi yok adam değiilmiş

Hatice Aslan
08.04.2012, 20:29
futbol katlediliyor..manisada hakem katliamı yaşanıyor

Düşene bir tekmede Gs'ye kıyak geçerek atıyorlar ;)

biltrabzon
08.04.2012, 20:36
maci izledimde,bu volkan sen ve marek cech ne gereksiz adamlar böyle.Hele ki volkan sen bu adam futbolcuysa ben bu futbola tüküreyim.Ayrica bu takim 2 pas yapamiyor top tutamiyor,organizasyon sifir.Bu nasil teknik adamlik onuda cözmüs degilim.Bir takim 50 mac yapacak,baksan 2-3 tane iyi maci vardir.Dünyanin en yeteneksiz adamlarida olsa o takim sahada bir sey yapar.Bizim takimin ne oynadigini lig bitti ben cözemedin,senol günes ne oynadigini bir anlatsada bizde dinlesek.

ftunsal
08.04.2012, 20:41
bi penlatı daha yumurtladı

Hatice Aslan
08.04.2012, 20:41
maci izledimde,bu volkan sen ve marek cech ne gereksiz adamlar böyle.Hele ki volkan sen bu adam futbolcuysa ben bu futbola tüküreyim.Ayrica bu takim 2 pas yapamiyor top tutamiyor,organizasyon sifir.Bu nasil teknik adamlik onuda cözmüs degilim.Bir takim 50 mac yapacak,baksan 2-3 tane iyi maci vardir.Dünyanin en yeteneksiz adamlarida olsa o takim sahada bir sey yapar.Bizim takimin ne oynadigini lig bitti ben cözemedin,senol günes ne oynadigini bir anlatsada bizde dinlesek.

Volkan Şen'in ne hatası var orasını anlayamadım istekli ve hırslı oynadı pozisyonada girdi. Cech formsuz zaten yedekte kalmıştı bi ara. Ardından Dünyanın en yeteneksiz adamları vs şeyler söylemişsiniz bu adamları amatör ligden almadık daha önceki performanslarını videoları izleyerekte görebilirsiniz. Cech etkisizdi ama Volkan istekliydi ve çalıştı. Takım olarak kötü oynadılar ona katılıyorum ama Volkan kötüden üstün oynadı azda olsa. Hakkını yemek olmaz :)

Veysel
08.04.2012, 20:50
Galatasaray daki havaya bak birde geçen sezonki havaya imreniyorum valla adamlar gövde gösterisi yapıyor. Bizim 30 senede 1 yakaladığımız havayı adamlar 1 sezon geçmeden hemen yakalıyorlar. Paraysa basın parayı be basınyok borç kapatıyoruz diye diye yerimizde saymaktan bıktık borçlu olalım ŞAMPİYON OLALIM ABİ ŞAMPİYONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNN

Burak Sahin
08.04.2012, 20:54
isin garip tarafi hala mustafa yumlunun bugün iyi oynadigini ve kendini gelistirdigini düsünen hatta biraksan seneye ilk 11 de oynamasi gerektigini düsünen arkadaslarin olmasi... auvvv cok mu agir konustum....

Cafer Bulur
08.04.2012, 21:16
Bu ruhsuz ve kisiliksiz futbol oynayan takimimizi ne kadar elestirsek azdir.

Hicbir hedefi kalmayan ordu kadar maci kazanmayi istemedik,bunu kabul etmek mümkün degil.

Kendilerini futbolcu sanan bu oyunculardan bu rezilligin hesabi sorulmalidir .

Bunu yapabilecek hoca ve yönetim bizde yok,orasi ayri.

Erbay
08.04.2012, 21:18
Bu ruhsuz ve kisiliksiz futbol oynayan takimimizi ne kadar elestirsek azdir.

Hicbir hedefi kalmayan ordu kadar maci kazanmayi istemedik,bunu kabul etmek mümkün degil.

Kendilerini futbolcu sanan bu oyunculardan bu rezilligin hesabi sorulmalidir .

Bunu yapabilecek hoca ve yönetim bizde yok,orasi ayri.
Ligde hiçbir hedefi olmayan ender takımlardan Ordu, bizden kat kat hırslıydı. 3 puanı istemedik çok net.

Fatih ÇOLAK
08.04.2012, 21:21
isin garip tarafi hala mustafa yumlunun bugün iyi oynadigini ve kendini gelistirdigini düsünen hatta biraksan seneye ilk 11 de oynamasi gerektigini düsünen arkadaslarin olmasi... auvvv cok mu agir konustum....

Son zamanlarda Giray mı? Mustafa mı? :)

Cafer Bulur
08.04.2012, 21:21
Sözlesme masasina gelince profesyonelim,gelecegimi düsünmek zorundayim diyorlar ama sahaya gelince kosmaktan acizler.

Trabzonspor gibi bir takimin gol atmayi sadece burakla düsünmesini kabul edemiyorum.

Trabzonspor 4.cü de olabilir5.ci de ama bu kadar aciz,bu kadar ruhsuz,bu kadar vurdumduymaz futbol oynayamaz.

Gelecek sezonda umutlu olmak mümkün degil ,ferhat ve alanzinhoyla sözlesme uzatan zihniyetle iskence cekmeye devam edecegiz.

zafer6161
08.04.2012, 21:25
Galatasaray daki havaya bak birde geçen sezonki havaya imreniyorum valla adamlar gövde gösterisi yapıyor. Bizim 30 senede 1 yakaladığımız havayı adamlar 1 sezon geçmeden hemen yakalıyorlar. Paraysa basın parayı be basınyok borç kapatıyoruz diye diye yerimizde saymaktan bıktık borçlu olalım ŞAMPİYON OLALIM ABİ ŞAMPİYONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNN
:alkış::alkış:
şimdi çıkıp derlerki penaltılar penaltı değildi,hakem kırmızı verdi manisanın gardını düşürdü falan filan...

Tolga Okumuş
08.04.2012, 21:25
Gelecek sezonda umutlu olmak mümkün degil ,ferhat ve alanzinhoyla sözlesme uzatan zihniyetle iskence cekmeye devam edecegiz.

Öyle deme ağabey, hepsi çok efendi çocuklar !

Cafer Bulur
08.04.2012, 21:29
Öyle deme ağabey, hepsi çok efendi çocuklar !
Cok uysal,hirs özürlü futbolculara sahip oldugumuzu biliyoruz.

Bu takim 2-3 transferle düzelebilecek bir takim da degil,takim oyununa yatkin,kaybetmeyi hazmedemeyen en az 6 oyuncu lazim bu takima.

Bu futbolcularin alinip alinmayacagini bilmek icin adrian ve henrique transferlerine bakmak yeterli.

esra61
08.04.2012, 21:30
bir maçda bu kadar az pozisyon olur mu ya şaşıyorum gerçekten bunlara!

bjk puan kaybetmiş mutlaka puan almamız gereken bir maçta bu kadar vurdum duymaz bir oyun anlayışı olmaz olmamalı.gerçi bu sezon ne zaman mutlaka puan almamızz gerekse futbolcularımız sağolsunlar muhteşem bir oyun,istek,azim ortaya koyuyorlar!!!

düşünüyorum da çok mu zor bunları yapmaları? biraz mücadele az bişi hırs birazda akln kullansan tamamdır bu iş...tek başına değil bunu takım olarak yapmalıyız.ne zaman takım olarak hareket eder,maçı kazanmayı istersek işte o zaman başarılı oluruz......

arifberkay
08.04.2012, 21:32
Transfer gezileri başlamış yine Turgut bey Arjantin'de Ünal bey de yakında Brezilya'ya gidip tatilini yapar yiyin efendiler yiyin sizin arkanızda keriz cok

r9emre
08.04.2012, 21:34
Maçı izlemeyip sınavlarıma çalışmakla ne denli mantıklı bir iş yaptığımı anladım yine bu rezil maçtan sonra. Şenol Haca 84. dakikada Aykut'u yine kurtarıcı diye sokmuş sanırım oyuna. :cool:

Burak Sahin
08.04.2012, 21:39
Maçı izlemeyip sınavlarıma çalışmakla ne denli mantıklı bir iş yaptığımı anladım yine bu rezil maçtan sonra. Şenol Haca 84. dakikada Aykut'u yine kurtarıcı diye sokmuş sanırım oyuna. :cool:

yukaridaki siyahla belirttgim bölümü sana kim söylemisse yanlis bilgi..hocanin en mantikli hamlesiydi orduda bruno mu ne iste adam atti atacakti bir tane gerisini anladin sen az daha yeniliyorduk ne diyorsun sen toto yu zor kurtardik hayatimda gördügüm en rezil oyunlardan birini oynadik....

Tolga Okumuş
08.04.2012, 21:53
Alanzinho'nun her pas hatasından sonra özür mayetinde elini kaldırmasını ve 32 diş gülümsemesini artık kaldıramıyorum.
Geçenlerde Mancini demişti Balotelli için,10 sene önce takım arkadaşım olsaydı dalardım ona diye.Aynı şeyi ben Alanzinho için söylüyorum.Gerçi orada Mancini Balotelli'nin yetenekli olduğunu da belirtiyordu.
Yavuz Selim futbolu oynuyoruz.Ne ayağa paslarla çıkma,ne yardımlaşma...
Giray'ın inatla uzun top kullanmasına kimsenin birşey dememesini anlayamıyorum.
Attığımız kornerlerin ön direği geçmemesini,taçları takım arkadaşlarının ağızlarına doğru atmamızı,Tolga'nın aut ve degajlarının ya taça yada orta sahanın biraz daha gerisine düşmesini izlemek istemiyorum.
Bu takımı bu hale kim getirdiyse kim bu hale getirmek için çalışmışsa 3 kuruşlukta hakkım olsa helal etmeyeceğim.
Bu kadar ruhsuz,vurdumduymaz ve ezik bir futbol izlettirmeye kimsenin hakkı yok.

İnsanda biraz utanma olur !

DNA-TS
08.04.2012, 21:56
bu seneki en iğrenç maçlarımızdan bir tanesiydi. gese li bir arkadaşımla beraber izledik davet ettiğime pişman oldum.
colmana bazen fazla yükleniyoruz ama adamın sahada olması bile başlı başına bir pozitif etken adımıza. şl oynamış bir takım 34 hafta geçmiş ve hala daha burak a atılacak pozisyonlarla gol kovalıyorsa durup düşünmemizde fayda var.

Kara Mert61
08.04.2012, 22:07
Burak hazır para etmişken satmalıyız.100 gol de atsa bu takıma zarar veriyor nokta.Ona ve diğer ruhsuz topçulara sabreden Şenol Hoca' ya da helal olsun!

Cafer Bulur
08.04.2012, 22:17
Alanzinho'nun her pas hatasından sonra özür mayetinde elini kaldırmasını ve 32 diş gülümsemesini artık kaldıramıyorum.
Geçenlerde Mancini demişti Balotelli için,10 sene önce takım arkadaşım olsaydı dalardım ona diye.Aynı şeyi ben Alanzinho için söylüyorum.Gerçi orada Mancini Balotelli'nin yetenekli olduğunu da belirtiyordu.
Yavuz Selim futbolu oynuyoruz.Ne ayağa paslarla çıkma,ne yardımlaşma...
Giray'ın inatla uzun top kullanmasına kimsenin birşey dememesini anlayamıyorum.
Attığımız kornerlerin ön direği geçmemesini,taçları takım arkadaşlarının ağızlarına doğru atmamızı,Tolga'nın aut ve degajlarının ya taça yada orta sahanın biraz daha gerisine düşmesini izlemek istemiyorum.
Bu takımı bu hale kim getirdiyse kim bu hale getirmek için çalışmışsa 3 kuruşlukta hakkım olsa helal etmeyeceğim.
Bu kadar ruhsuz,vurdumduymaz ve ezik bir futbol izlettirmeye kimsenin hakkı yok.

İnsanda biraz utanma olur !
Bende gol atmak icin degil burak a gol attirmak icin oynamamizi kabullenemiyorum.

Trabzonspor burak in esiri olmus,vallahi yazik billahi yazik...

M.ALİ ÇOKLUK
08.04.2012, 22:33
demek ki neymiş oynadığımız futbolun ne şampiyonlar ligi ile ne de yoğun maç trafiğiyle bir alakası yokmuş .ŞU takımın bu futbolla ligi 3. bitirmesi büyük başarıdır.

Alper Calik
08.04.2012, 22:35
Maçı seyredemedim.

Yine gündüz maçı imiş.
Yine hakem kırmızı kartlık pozisyonları biçmiş.
Yine futbolcularımız ruhsuz ve laubali oynamış.
Yine hocamız hiçbirşey yapmayıp seyretmiş.
Yine takım olarak rezil bir oyun oynamışız (1 yıl geçti işleyen bir takım hala yok, o yüzden ya biraz iyi oynuyoruz takım olarak, ya da komple çöküyoruz ve bi anda bütün takım rezil oynuyor)

Yani Trabzonspor cephemizde değişen birşey olmamış.

Şenol hoca da şikecilerle aynı programa çıkacakmış ligtv de. Ya hocam Allah aşkına ya. Yeter artık bize bu eziyet.

Bir adam hem evimi soymuş, beni mağdur etmiş ben de onunla aynı programa çıkıp bir de playoff mu oynayacağım.

Yeter artık düşün şu Trabzonspor taraftarının yakasından pis emek hırsızı şikebahçe ve çetesi, Şenol hocam siz de bunlara alet olup daha da moralimizi bozmayın (hem lig iptal edilmeli dersiniz hem de aykut ile aynı programa çıkacaksınız).

Rezillik.

Cafer Bulur
08.04.2012, 22:36
Takima destek verelim,olumsuz konusmayalim diyenler nerede?

Bugünkü mactan sonra halen daha takima sahip cikalim,destek verelim diyenler var mi?

Ligde gerekli puanlari alamadiktan sonra süper finalde kic yirtmanin bir anlami var mi?

hüseyin1975
08.04.2012, 22:37
demek ki neymiş oynadığımız futbolun ne şampiyonlar ligi ile ne de yoğun maç trafiğiyle bir alakası yokmuş .ŞU takımın bu futbolla ligi 3. bitirmesi büyük başarıdır.
Yada Türk Futbolunun ne kadar bitik oldugunun göstergesidir.
Biraz iyi olan Türkiyede gayet rahat Sampiyon oluyor maalesef.

hüseyin1975
08.04.2012, 22:39
Takima destek verelim,olumsuz konusmayalim diyenler nerede?

Bugünkü mactan sonra halen daha takima sahip cikalim,destek verelim diyenler var mi?

Ligde gerekli puanlari alamadiktan sonra süper finalde kic yirtmanin bir anlami var mi?
Artik tek anlami fenerli ... sampiyon olmasini engellemek.

nakzo
08.04.2012, 22:41
90 lı yıllaradaki Trabzonspora yazık olmuş vallahi böyle ligler yoktu o zaman o zamanki takımlarımız şöyle bir rezil ligde 5 sene üst üste şampiyon olurlarda yeminle.....

Cafer Bulur
08.04.2012, 22:44
Artik tek anlami fenerli ... sampiyon olmasini engellemek.
Biz olamadiktan sonra kimin sampiyon oldugu önemli degil,olmamali.

Süper finalde prestijimiz icin oynamaliyiz,onun bunun icin degil.

Furkan S.
08.04.2012, 22:45
maçtan önce orduspor fatih tekkenin sözleşmesini fesh etmiş...

hüseyin1975
08.04.2012, 22:51

Egr su özel durum olmasaydi sana katilirdim ama bu insan evladlari bu sene sampiyon olmamali!

azelea
08.04.2012, 22:51
haybiyeden öyle maçlar kaybediyoruz ki! her daim bu maçları kazansak fb peşimizden koşsa yetişemez.

tsukru61
08.04.2012, 22:53
Alınan her top itina ile rakip takıma teslim ediliyor.

DURAS
08.04.2012, 22:55

ben bu sözü geçen senelerde söylüyordum. ancak bu sene o şikeciler şampiyon olmasın cezasını çeksin ondan sonra sezin dediğinize gelirim. bu hırsızlar cezasını çekmeyecek ondan sonra hani şike yapmıştık, bak bu senede şampiyon olduk(!) aymazlığını ne bu sene ne gelecek sene dinlemek istiyorum

krdnz
08.04.2012, 22:56
Egr su özel durum olmasaydi sana katilirdim ama bu insan evladlari bu sene sampiyon olmamali!

Kime yatacağız abi?

Kime satalım maçları?

Hangisi şampiyon olsun?

Allah'ım biz şike davasından kafayı yemişken kendi taraftarımız böyle konuşuyor..Sen sabır ver Yarabbi..

Cafer Bulur
08.04.2012, 22:56
Zaten olamayacaklar biz 4.lüge düsmeyelim yeter.

Hastalik gelmeden önce sagligin kiymetini bilmek gerektigi gibi süper finalde önce süper ligin kiymetini bilmek gerekiyordu,yönetim,hoca ve takim bilemediler.

Senden daha zayif boksörü yenemedikten sonra ayni klasmandaki rakipleri yenecegim diye ugrasmak inandirici olmuyor.

nakzo
08.04.2012, 23:02
Bence asıl fenerbahçe şampiyon olmalı eğer gs şampiyon olursa hiç sesleri çıkmaycak bizim hakkımız gasbedilecek unutulup gideceğiz;amma velakin fb şampiyon olurasa sen gsli çakalların zırlamasını gör zırlamaki ne zırlama ortalık ayağa kalkmıyor mu ?Trabzon oyunu okuyamamaktan 28 senedir şampiyon olamıyor. Bu playof çok önemli çok herşeyi tümden değiştirebilir. fb şampiyon olursa gs fbnin düşmesi için herşeyi yapacaktır.

unyelimetin
08.04.2012, 23:04
http://i44.tinypic.com/1zch3m9.jpg

azelea
08.04.2012, 23:05
Bence asıl fenerbahçe şampiyon olmalı eğer gs şampiyon olursa hiç sesleri çıkmaycak bizim hakkımız gasbedilecek unutulup gideceğiz;amma velakin fb şampiyon olurasa sen gsli çakalların zırlamasını gör zırlamaki ne zırlama ortalık ayağa kalkmıyor mu ?Trabzon oyunu okuyamamaktan 28 senedir şampiyon olamıyor. Bu playof çok önemli çok herşeyi tümden değiştirebilir. fb şampiyon olursa gs fbnin düşmesi için herşeyi yapacaktır.

güzel bir teori. bunları bir birine salmalı.

hüseyin1975
08.04.2012, 23:07
Kime yatacağız abi?

Kime satalım maçları?

Hangisi şampiyon olsun?

Allah'ım biz şike davasından kafayı yemişken kendi taraftarımız böyle konuşuyor..Sen sabır ver Yarabbi..
Biz Namussuz degiliz,kimseye Mac satmadik satmayiz!
Yalniz bu serefsizleri LÜTFEN 2 defa yenelim xada yenilmeyelim ve kendi aralarinda oynadiklari macda artik ne bok yerler bilemem ama mümkünse har maci ama dahada mümkünse bilhassa bu iki maci alalim.

Cafer Bulur
08.04.2012, 23:08
Kendilerini futbolcu gören bizim sözde futbolcular tv yi acip da real-valencia macini izleyip futbolun ne demek oldugunu görsünler.

unyelimetin
08.04.2012, 23:10
http://i42.tinypic.com/3492olw.jpg

unyelimetin
08.04.2012, 23:13
http://i44.tinypic.com/4ta5ow.jpg

azelea
08.04.2012, 23:14
GS Pankartında;
"Ortak olmayın günahlara, gereğini yapın yazıyor."

TFF'ye gönderme yapıyor galiba

unyelimetin
08.04.2012, 23:16
http://i40.tinypic.com/1pf28h.jpg

unyelimetin
08.04.2012, 23:18
http://i41.tinypic.com/mjbpmh.jpg

Cafer Bulur
08.04.2012, 23:19
Ünyeli abim mactaydin ordusporlu taraftarlarin bize yönelik olumsuz tezahürat ve durumlari oldu mu?

unyelimetin
08.04.2012, 23:20
http://i39.tinypic.com/23m3llv.jpg

unyelimetin
08.04.2012, 23:32
Ünyeli abim mactaydin ordusporlu taraftarlarin bize yönelik olumsuz tezahürat ve durumlari oldu mu?

Ne yazıkki oldu ama bunu yapanlar fener forması giyip,fener gazete haberlerini bizim tribüne doğru göstererek ortamı gerenlerdi.Maç öncesi Ordu meydanında sopalarla az sayıda olan Trabzonspor taraftarlarına saldıranlar oldu.Maç esnasında çakmak,su,ayran,koltuk ellerine ne geçerse bizim tarafa attılar.

Maç öncesi yaptığımız ORDU ORDU tezahüratlarımıza karşılık olarak "i... Trabzon,olamasın şampiyon,efsane efsane ne efsanesi.......bordo mavisi" gibi fener mezralı sloganlar aldık.Orduspor fb ile ilgili her tezahüratımıza çok içerlediler!

Ben her zaman söylüyorum,üç İstanbul takımını tutan ezikler kendi şehirlerinin kisvesi altında bize saldıyorlar.Aklı selim olanlar ise maç sonunda kalecimiz Tolga'yı alkışladılar.

Maç sonunda emniyet güçleri tarafından tam bir saat stadda tutulduk.Dışarda ise yola dönüş için çıkan arabalarımız taşladılar.Taşlanan araçlardan inerek kavga eden taraftarlarımız ise şu an Ordu basını tarafından olay çıkaranlar olarak lanse ediliyor.Yarın bu tür haberler çıkabilir.

Samsun ile Ordu birbirini hiç sevmezler ama bugün 19 Eylül stadında onları da birleştirmiş olduk,kardeş kardeşi bize sövdüler.

Maçta olan olaylar ile ilgili bizim aleyhimize sözler söylenebilir.Bunları yazmak istemiyordum ama ne yazıkki durum bu.

unyelimetin
08.04.2012, 23:35
http://i42.tinypic.com/2ylpedf.jpg

Ordu tribünlerinden atılan ayranlardan nasibini alan emniyet görevlisi.

unyelimetin
08.04.2012, 23:39
http://i41.tinypic.com/rvbubo.jpg

Fener gazetesi gösteren Ordu'lu şikebahçeliler.

unyelimetin
08.04.2012, 23:42
http://i39.tinypic.com/raqbv8.jpg

krdnz
08.04.2012, 23:43
Biz Namussuz degiliz,kimseye Mac satmadik satmayiz!
Yalniz bu serefsizleri LÜTFEN 2 defa yenelim xada yenilmeyelim ve kendi aralarinda oynadiklari macda artik ne bok yerler bilemem ama mümkünse har maci ama dahada mümkünse bilhassa bu iki maci alalim.

Namussuzlara malzeme vermeyelim o zaman.6 Maç var altısıda önemli bizim için.

unyelimetin
08.04.2012, 23:47
http://i39.tinypic.com/kecfwl.jpg

Akşam oldu yanayi da Vona'nın ışıklari...

Tolga Okumuş
08.04.2012, 23:51
Oynadığımız oyunun kötülüğünden midir nedir artık çok alakasız şeylere kafa yormaya başladım.

Orta sahada Adrian'a sert bir faul yapıldı.Bizden Burak ile Serkan Ordulunun yanına gidip sanki Adrian suçluymuş gibi adamı sevmeye başladılar.

Yahu başka takımlarda bakıyorum adamın üzerine yürürler ki aynı futbolcu bir daha ki müdahalede daha çekingen olur.

Ne sevgi pıtırcığı bir takım olduk biz.

Hakeme itiraz yok tepki yok.Kafasına göre oynatıyor.

İddia ediyorum Burak'a taç çizgisinde yapılan hareket 100 kere kırmızı kart.

Ama bizde çıt yok...

lazibere
09.04.2012, 00:20
Oynadığımız oyunun kötülüğünden midir nedir artık çok alakasız şeylere kafa yormaya başladım.

Orta sahada Adrian'a sert bir faul yapıldı.Bizden Burak ile Serkan Ordulunun yanına gidip sanki Adrian suçluymuş gibi adamı sevmeye başladılar.

Yahu başka takımlarda bakıyorum adamın üzerine yürürler ki aynı futbolcu bir daha ki müdahalede daha çekingen olur.

Ama bizde çıt yok...

Bunu anlatmaya çalışıorum ben, Takımımızda takım diye birşey yok, Bu futbolcuları Trabzosnpor'lu yapan hiç bir değer yok..

Şu an ki mevcut oyuncuların hiçbirine gönül bağı besleyemiyorum

Takımdan GÖKDENİZ ve FATİH TEKKE gidecek mi dedikodusu çıktığında , Aylarca gözüme uyku girmedi ve gittiler..

onlar gittiklerinde

Onları satanlar TRABZNSPOR'un GELECEĞİNİ DE SATTTILAR demiştim..

Ne futbolcular gedi onlardan sonra ama

BİR TANE TRABZONSPOR lu YOK TAKIMDA TOLGA DAN BAŞKA

Burak gitmiş
Henrigue gitmiş
Serkan gitmiş.
cech gitmiş
halil gitmiş

bana ne..

PARANIN EGEMEN OLDUĞU FUTBOL DÜZENINDE, BİZ TARAFTARLAR BOŞUNA STRES YAPIYORUZ AMA NE YAPALIM BİZ HASTAYIZ

Fanatik34
09.04.2012, 00:26

Ama bizde çıt yok...Aslinda olmasi gereken bu (Avrupa ´da böyle)..pekiyi futbolcular sesini cikarsa ne olacak? hakemlerin her macimizi hangi niyetle yönettigini görmüyormuyuz?

O kartlari cikartabilmek icin saha icinde degil saha disinda güclü olmaliyiz!

yavuzbaha
09.04.2012, 00:27
TS Burak olmasa belkide lider olurdu, neden mi? Sahada bencil, koşmuyor, mücadele etmiyor, bütün övgüleri topluyor, etrafındakilere bağırarak takım ahengini bozuyor, şimdi bende olsam Burak böyle yaparken bende aynını yaparım, onlarda öyle yapıyor zaten...İşte takımın bitik halde olmasının nedeni...

Cihan-Ucar
09.04.2012, 00:27
Berbat oynadik macin hic bir dakikasi sevkli degildi

Emirhan Yazıcı
09.04.2012, 00:31
TS Burak olmasa belkide lider olurdu, neden mi? Sahada bencil, koşmuyor, mücadele etmiyor, bütün övgüleri topluyor, etrafındakilere bağırarak takım ahengini bozuyor, şimdi bende olsam Burak böyle yaparken bende aynını yaparım, onlarda öyle yapıyor zaten...İşte takımın bitik halde olmasının nedeni...

Burak Olmasaydı 8.Sırada Olurdun... Arastırın Önce sonra yorum yapın

FC-ST-PAULI-61
09.04.2012, 00:31
Burak olsa Lider mi olurduk? Golleri kim atacak Henrique mi ?
Stoperlerin Giray ve Yumlu ..... ücüncü olalim baska bisey istemiyorum.Bu Kadroyla cok büyük basari.

Tayfun Aydın
09.04.2012, 01:10
Ordu nun maça bu kadar asılacağını hiç sanmıyordum ama Hector Cuper farkı olsa gerek adamın doğru yanlı bir taktiği var ve onu oynatıyor 1 en fazla 2 defa eksik yakaladık.Hoca maç alır mı puan alırmı gördük. Şenol Hoca bana göre her şeyi yaptı başlara dönmeye gerek yok Ordu bir defans takımı ve bizim ne yazık ki bir Jaja mız Yattara mız yok bu defansı açacak.Bu maçta gördüğüm kapalı defans yapan her takım bizden puan alır ama açılanın anasını avradını..........

SEDAT
09.04.2012, 01:27
* Nedense Adrian ve Alanzinho aynı anda oynamaz gibi geliyor bana, hatta intihar gibi bişey ama nedense ısrar ediyoruz bu duruma...

Helvacı61
09.04.2012, 01:43
bu sene çok başarısz bir yıl oldu..kim ne derse desin play of grubundada bişey değişmeyecek bugünkü maç bana sürpriz olmadı..bu kadar mücadeleden yoksun bir takım olamaz..bu adamlar olay ofta bizi rezil ederler...zaten aynı takımlar ile normal sezonda yaptığımız maçlarda topladığımız puan 5 yine o civarda olur...

sirkan
09.04.2012, 01:46

evet bencede... (Buraksiz Interí Milanoda yendik)

Fatih ÇOLAK
09.04.2012, 01:55
Şu düzeni görebilecekmiyim bir daha acaba?

------Zokora-----
Colman-----Adrian

:hııh :hııh

Ancak Alan cezalı veya sakat olacak da öyle :cool:

Gurpas
09.04.2012, 08:48
Süper final maçlarında Burakı oynatmasak keşke...

Faik Yılmaz
09.04.2012, 09:11
Colmansız forvet hattının ne kadar kısır...

Orta sahanın ne kadar yol geçen hanı olduğunu bir kere daha gördük.....

Bu arada Gossoyuda çok beğendik.... ne yapacağını bilen ender adamlardan...

cakalkerem
09.04.2012, 09:18
ruhsuzlar ordusu gibi takım....Bir tane adam akıllı pas yok, şut yok, orta yok...Vay Trabzonum ne hallere geldin be....

CAFER ÖZER
09.04.2012, 09:38
Ben Orduluyum Evimde Hem Ordu Hem Trabzonspor forma ve ürünleri evimde ve arabamda mevcut.
Ordu-Trabzon maçında yaşanan Bazı İstanbul yalakalarının yaptığı benim Orduspor ve Trabzonspor sevgimden bir şey kaybettirmez.
Ama Orduspor taraftarıyım diye Trabzonspora saldıran geri zekalılar şunu bilsinlerki Trabzonsporla uğraşmak onlara hiç bir yarar sağlamaz,Bu kafa ile giderlerse Direk Küme düşerler
Eğer Samsun her maç Trabzonsporla uğraşacak enerjisini bir tane maçta Kendi Takımını desteklemek için harcasaydı emin olunki Şu anda Küme düşmemişti.
Herkes kendisi bilir ne yaparsa kendisine yapar
"İçimizdeki Beyinsizler yüzünden bizi helak edermsisin Allahım diye sorarlar..."
diye bir ayet vardır devamındada evet diye bir cevap vardır.
Samsun İçindekiş beyisizler yüzünden İstanbul aşkı yüzünden Küme düştü,
Orduda aynı şeyi yaparasa küme deüşecektir.
Savunulacak hiç bir yanı yoktur.
Trabzonsporda durdurk yere Karadeniz takımlarına terbiyesizlik yaparsa bunuda savunmam.
GS iki maç yenecek gidecek ses yok
FB iki maçta 4 puan alacak yine ses yok
BJK iki maçta 4 puan alacak yine ses yok
Trabzona geldinmi Kıyamet kopar hadi ordan orduspor İstanbul Yalakası şerefsizlerin takımı değildir.
Ama O şerefsizler ön plana çıkarsada ordusporun Küme düşmeside kaçınılmazdır.
Ondan sonra 26 yıl bekler durursun 26 yıl Boyunca Bizi Trabzonspor düşürdü yalanları ile kendini avutup İstanbul yalakalığına devam edersin.
Şimdilik benden Bu kadar

polatmu
09.04.2012, 09:42
Ben Orduluyum Evimde Hem Ordu Hem Trabzonspor forma ve ürünleri evimde ve arabamda mevcut.
Ordu-Trabzon maçında yaşanan Bazı İstanbul yalakalarının yaptığı benim Orduspor ve Trabzonspor sevgimden bir şey kaybettirmez.
Ama Orduspor taraftarıyım diye Trabzonspora saldıran geri zekalılar şunu bilsinlerki Trabzonsporla uğraşmak onlara hiç bir yarar sağlamaz,Bu kafa ile giderlerse Direk Küme düşerler
Eğer Samsun her maç Trabzonsporla uğraşacak enerjisini bir tane maçta Kendi Takımını desteklemek için harcasaydı emin olunki Şu anda Küme düşmemişti.
"İçimizdeki Beyinsizler yüzünden bizi helak edermsisin Allahım diye sorarlar..."
Trabzonsporda durdurk yere Karadeniz takımlarına terbiyesizlik yaparsa bunuda savunmam.
Trabzona geldinmi Kıyamet kopar hadi ordan orduspor İstanbul Yalakası şerefsizlerin takımı değildir.
Ondan sonra 26 yıl bekler durursun 26 yıl Boyunca Bizi Trabzonspor düşürdü yalanları ile kendini avutup İstanbul yalakalığına devam edersin.
Şimdilik benden Bu kadar

:alkış::alkış::alkış:

polatmu
09.04.2012, 09:44
Burak Olmasaydı 8.Sırada Olurdun... Arastırın Önce sonra yorum yapın

burak olmasa 10 kişimi çıkacaktık biz her maça, onun yerine kimse oynamayacakmıydı

Sercan Yaylı
09.04.2012, 10:00
bence maçın en kötüsü buraktı derhal satılmalı yada birileri futbolun takım oyunu oldugunu ögretmeli..
henriquenin kumaşı iyi dünkü maçta bunu gösterdi..

lazibere
09.04.2012, 10:01
Şimdilik benden Bu kadar

Teşekkürler Yerinde analizler

Ligin ilk 3. Haftasında Samsun da berabere kaldığımızda Samsun trübinlerinden gelen küfürleri duyunca .. Herkesın duyacağı şekılde, İnşallah kümeye düşersiniz dedim.. Oncekı sezon her maçımızda skorbordda karadeniz takımlarının plakalarını renklendirdiğimizde bunlar bize küfürle karşılık vermişlerdi..

Ve Şimdi Hiç üzülmüyorum düştüklerine..

Her karadeniz takımı bizimle uğraşıyor, Bir türlü kabul edemediler bizim büyükklüğümüzü

lazibere
09.04.2012, 10:05
Hedefsiz orduya ilk pozisyonu 78. dakıkada buluyorsun!!!!!

fenerbahçe ile aramızdakı fark 12. puana çıkmış hangi futbolcunun umurunda...

demek ki, Zeka ve kabiliyet ikisi birden olmayınca böyle oluyor...

Biz taraftarlar birbirimizi yiyelim gözümüze uyku girmesin puan kayıplarında, Futbolcularımızın hiç aklında bile olmasın aradakı farkların açılması...Kımbilir içlerinde Fenere gitmek için avanta kovalayanlarda vardır ama almazlar sizi..

lazibere
09.04.2012, 10:09
Elin takımında , Tek gol atmayan kalecileri de gol atsın diye tempo tutarken ve o da gol atarken, Bizim kalecimiz 80 metre depar atarak BURAK bir gol daha atsın diye öpücük konduruyor

Biri takım oyunu oynuyor, Birinde sadece herkes Burak'a oynuyor

İşte size mini yorum

Eto'o
09.04.2012, 10:13
Bence buraki asalim cok bencil yerine tayfun oynasin ondan cok gol atardi !!!

lazibere
09.04.2012, 10:15

Aklınca birşeyler ima etmeye çalışıyorsun ama

ya okumasını bilmiyorsun

yada ne demek istendiğini anlamıyorsun

lazibere
09.04.2012, 10:17

Burak , bizden başka bir takıma gitsin

10 dan fazla gol atsın

Milletin ortasında eşşğim diye bağıracağım..

Bu mesajımı da not et bir yerlere hatırlatırsın bana sonra

Eto'o
09.04.2012, 10:26
Aklınca birşeyler ima etmeye çalışıyorsun ama

ya okumasını bilmiyorsun

yada ne demek istendiğini anlamıyorsun

Demek istedigim burak bencil onun yerine kim oynuyacak ? adam kafasini rekor diye bisey soktu trabzonsporu unuttu takim oyunu diye bisey yok hep kendine oynuyor ama suc onda degil iste

lazibere
09.04.2012, 10:26
32 gol atan ve daha da atma fırsatı olan bir futbolcu burda eleştiriliyorsa !!!! burdan ders çıkaracak olanlar biz değil, onun hocalarıdır.!!!!

32 gol atmış bir futbolcusu olan takımımız liderden 21 puan fark yedi???????

Bu istatistik başka hangi takımda vardır???

Bu ülke ne gol kralları gördü

Okan yılmaz mı dersin
Zafer biryol mu dersin
Gokhan Unal mi dersin

Hepsi sadece bulundukları takımda attılar, Gittikleri yerde atanı gördünüz mü???

Gokhan Ünal'ı bize kakaladılar, Gördük nasıl golcu olduğunu , şimdi nerde nerelerde
zafer biryol, fenerin yedek ağacı olmadı mı?
okan yolmaz Şimdi tepeciksporda oynuyor??

Şimdi Bizde anormal bir grafik ve başarı gösteren esasında yapması gerekeni fazlasıyla gösteren bir Burak var

ben Burak da suç bulmuyorum, bulan da futboldan anlamıyor zaten

Ama bu kadar extra işler yapmış bir futbolcun varken, Ona en yakın gol atan futbolcun 5 de kalıyorsa, bunu eleştiririm..

Birde ligdekı sıralamana

Eto'o
09.04.2012, 10:28
Sistem yok
hep ara pas burak disari ara pas burak disari ara pas burak gol sonra kral burak :)

lazibere
09.04.2012, 10:31
Geçen sezon

Umut 11
Burak 19
Jaja 11

Bu sene

Burak 32

takım halinde atmak mı, Bir adam attırmak mı??

lazibere
09.04.2012, 10:33
Bir arkadaşımız Rica ediyorum Bu sene atılan gollerde ki ASİST leri yazabilir mi???

kaç asistle oynuyoruz???

32 gol atan Gol kralımızın olduğu sezonda , En çok asisti kım yaptı??

hatırladığımı söyliyim

Colman 3
Mustafa 1
Adrian 3
Burak 4

????

Gurpas
09.04.2012, 10:44
Şahsen Burak ın oynamasını istemiyorum süper final denen yerde

cemkılıç
09.04.2012, 11:03
Benim merak ettiğim birşey var.Acaba bizim teknik heyetten herhangi birinin,cuper geldikten sonraki ordusporun bir maçını(tv de denk gelmiş olanıda kabul)izlemiş olma ihtimali var mıdır?

Ben,sürekli tartıştığımız,beğenmediğimiz bu kadromuzun (büyük maçları hariç tutarsak),doğru taktik ve dizilişle bu ligde her takımı yeneceğini düşünüyorum.

Emrullah
09.04.2012, 11:09
Burak kafa yapısını, Henrique ile duvar pası yapmayıp topu direk kaleye göndermesiyle ortaya koymuştur. O pozisyonda halbuki Henrique'ye atsaydı gol olması içten bile değildi. Bu hem takıma zarar veriyor, hem kendisine hem de takım arkadaşı Henrique'ye. Bana göre Henrique Burak'tan çok şikayetçi. Hal ve hareketleri bunu gösteriyor. Haksız da sayılmaz yani.

Şenol Hoca artık Burak'a gerekli ikazları yapmalı. Belki yapıyordur, o zaman daha etkili ikazlar yapmalı. Burak'ın rekor kırma sevdası Trabzonspor'un menfaatlerinin önüne geçmemeli.

Emirhan Makul
09.04.2012, 11:49
Hayatımdan 90+3 dakika boşu boşuna gitti dün resmen, keşke o sürede çıkıp gezseydim daha hayırlı olurdu, 3.amatör lig kırmızı torba maçıydı resmen, anlatılacak birşey yok. İlerde hatırlamayacağım bir maç.

Asi Çaykaralı61
09.04.2012, 12:12
Maçın hakkı beraberlikdi ve öylede bitti

.....
09.04.2012, 12:12
Çok zevksiz bir maçtı. 3 puanı almak önemliydi ama olmadı. Nasip değilmiş.Önümüzdeki süper final maçlarına bakacağız artık.

lazibere
09.04.2012, 12:32
Çok zevksiz bir maçtı. 3 puanı almak önemliydi ama olmadı. Nasip değilmiş.Önümüzdeki süper final maçlarına bakacağız artık.

Sen eskı futbolculardanmısın:)))

.....
09.04.2012, 14:37
Sen eskı futbolculardanmısın:)))

:)

Yorumum biraz o havayı vermiş ama değilim :p :)

cakalkerem
09.04.2012, 15:25
" Burası her yer değil, burası Şehr_i Samsun" yazan lar burasının bank Asya olduğunu unutmamalı...

Oğuzhan İnce
09.04.2012, 16:33
Burak mükemmel futbolcu olmuş, kötü futbolcu olmuş zerre umrumda değil.

Terbiyesizlik yapıyor,umarım sene sonunda satılır.

Sibel
09.04.2012, 17:33
Yazık oldu, çok yazık.

brodway93
09.04.2012, 18:57
" Burası her yer değil, burası Şehr_i Samsun" yazan lar burasının bank Asya olduğunu unutmamalı...

trabzon büyüktür affeder olsun hepimiz ergenlikte büyüklerimize saygısızlık yaptık ama olgunlaşınca böyle şeyleri unuttuk saygıda kusur etmedik onlarda ergenliği geçirecekler büyüyecekler saygılı olmayı öğrenecekler

asimavi
09.04.2012, 23:01
Maçın hakkı beraberlikdi ve öylede bitti

...maçın hakkı bile yoktuki...bu maç futbola ihanet niteliğindeydi....

...yeni moda bu hedefsiz kaldığımız konsantre olamadığımız her maçta puan kaybettik bu yıl....

...ben hiç bir hedefi olmasada güzel ve agresif futbol oynayan takım görmek istiyorum...bir takımda bunu yapabilecek kapasite var ve yapmıyorsa taraftarına ihanet ediyor demektir....

....neden mi....?

...trabzonspor kafilesi trabzondan kalkıyor ..bir sürü masraf...orduya gidiyor...ve bir hafta bu maç için antreman vs yapıyor...orda stadı binlerce taraftar dolduruyor ...ve 90 dk ortada futbol adına hiçbir şey yok ....bu kadar uğraşı ne için ....insanlar futbolu neden izler gol görmek için veya organize bir şekilde topun dolandığını görmek için ve bu durum insanlara zevk verir ....ama bunların hiç biri olmayınca bu kadar emek boşa gidiyor ...

...yani bunları sadece bu maç için yazmıyorum aslında özellikle golsuz ve pozisyonsuz biten maçlar gerçekten insanı futboldan soğutuyor.....

....kesinlikle futboldan golsüz beraberliği kaldıracaksın ...isterlerse sabaha kadar oynasınlar ...bir maçta gol olacak arkadaş insanlar icabında cebindeki son parasına bilet alıp maça gidiyor ....yazık günah vallahi....

Cafer Bulur
09.04.2012, 23:07
...maçın hakkı bile yoktuki...bu maç futbola ihanet niteliğindeydi....

...yeni moda bu hedefsiz kaldığımız konsantre olamadığımız her maçta puan kaybettik bu yıl....

...ben hiç bir hedefi olmasada güzel ve agresif futbol oynayan takım görmek istiyorum...bir takımda bunu yapabilecek kapasite var ve yapmıyorsa taraftarına ihanet ediyor demektir....

....neden mi....?

...trabzonspor kafilesi trabzondan kalkıyor ..bir sürü masraf...orduya gidiyor...ve bir hafta bu maç için antreman vs yapıyor...orda stadı binlerce taraftar dolduruyor ...ve 90 dk ortada futbol adına hiçbir şey yok ....bu kadar uğraşı ne için ....insanlar futbolu neden izler gol görmek için veya organize bir şekilde topun dolandığını görmek için ve bu durum insanlara zevk verir ....ama bunların hiç biri olmayınca bu kadar emek boşa gidiyor ...

...yani bunları sadece bu maç için yazmıyorum aslında özellikle golsuz ve pozisyonsuz biten maçlar gerçekten insanı futboldan soğutuyor.....

....kesinlikle futboldan golsüz beraberliği kaldıracaksın ...isterlerse sabaha kadar oynasınlar ...bir maçta gol olacak arkadaş insanlar icabında cebindeki son parasına bilet alıp maça gidiyor ....yazık günah vallahi....
Ayrica büyük takim,her macta ayni ciddiyetle oynayandir,isinin ve parasinin hakkini sonuna kadar verendir.

Biz bu sezon sözde kücük maclarda kücük oynadik,maclarin özellikle ilk yarilarinda futbol adina hicbirsey koymadik.

Rahatlikla en az 65 puan toplayabilecegimiz halde 56 puanda kalmamiz takimin vurdumduymazliginin,kisiliksiz futbolun eseridir.

İleli
10.04.2012, 02:34
ne futbol oynadik ama tek 1 pozisyonumuz vardi oda direkten dondu...

Ömür Karadeniz
10.04.2012, 10:40
Trabzonsporumuzun izlemediğim 2. maçıydı,sizin yazdıklarınızı okuyuncada izlemediğim için üzgün değilim,güzelim pazar gününü boş geçirmek istemedim en iyisinide yapmışım.

Kürşad61*
10.04.2012, 19:42
bu maçı almalıydıkk ...

M.S.SOFU
10.04.2012, 23:04
http://www.ligtv.com.tr/haber/gec-abi-ben-cekeyim

beyler videoyu izleyin
tolga:geç abi ben çekeyim
burak:bu böyle bitmez beraber çekinelim
serkan:gül ulan :D

trabzonspor budur
halkın içindendir