PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Belcika - Türkiye 24\05\06

61 POWER
09.05.2006, 22:46
Genk kentinde oynanacak A-Milli mac icin yorumlariniz buraya! Edited by: 61 POWER

Bülent Bayraktar
10.05.2006, 21:44
iyi bir takimla yeneriz

Mayls
11.05.2006, 11:41
bence iyi bir takim beklemeyelim gene A2 milli takimla cikar terim sahaya

halil ibo
11.05.2006, 12:30
Hazirlik maçlarinda kazanmak ne kadar önemlidir ? Gelecegin milli takiminin olusturulmasina katki yapacak bir karsilasma olmasini temenni ediyorum.Terim'e inanmasam bile.

ANTI CIM BOM
12.05.2006, 14:08
yenmeliyiz!

İleli
13.05.2006, 05:18
biletler sali gunu satisa cikti ben hala almaya gidemedim..soyle aslari getirsede verecegimiz paraya degsin da!

Colakoglu
14.05.2006, 03:17
belcikayi kesin yeneriz diyorum ben ...

Ozan
14.05.2006, 18:46
as kadro çikarsa kesin yeneriz gibi birsey ama as kadro çikcagini da sanmiyorum . yine azerbaycan maçi gibi olur . öyle olursa da her sey olabilir

Bülent Bayraktar
16.05.2006, 16:14
A Milli Takim'da üç Trabzonsporlu
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/230406fvg.jpgMilli Takimlar Sorumlusu Fatih Terim Avrupa Futbol Sampiyonasi (EURO 2008) hazirliklarini sürdüren A Milli takimimizin yurt disinda yapacagi maçlar için aday kadroyu açikladi. Futbolcularimizdan Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz ve Hüseyin Çimsir de A Milli Takim kadrosunda yer aldi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Terim, ?Hedefimiz Eylül ayindaki ilk resmi eleme maçina kadar hazirliklarimizi tamamlayip, her seyiyle tam bir takim olmak. Hazirlik maçindaki rakiplerimiz, EURO 2008 elemelerinde grubumuzda bulunan ekipler göz önünde bulundurarak tespit edildi. Güzel bir hazirlik kampi ve hedefi yakalayan maçlar oynayacagimiza inaniyoruz.? diye konustu.

Önder Turaci henüz durumu açikliga kavusmadigi için bu kadroya alinmazken, Ümit Milli Takim kadrosunda bulunan Can Arat, Burak Yilmaz ve Ibrahim Akin, 19 Mayis?ta Iskoçya ile oynanacak hazirlik maçinin ardindan kafileye katilacaklar.

A Milli Takim aday kadrosu söyle:

Necati Ates, Orhan Ak, Volkan Arslan, Hasan Kabze (Galatasaray), Rüstü Reçber, Volkan Demirel, Servet Çetin, Tuncay Sanli, Can Arat (Fenerbahçe), Ibrahim Toraman, Ibrahim Akin, Gökhan Zan (Besiktas), Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz, Hüseyin Cimsir (Trabzonspor), Gökhan Ünal, Mehmet Topuz (Kayserispor), Ugur Boral (Gençlerbirligi), Fahri Tatan (Çaykur Rizespor), Orkun Usak (MKE Ankaragücü), Bilal Kisa (Malatyaspor), Burak Yilmaz, Volkan Yaman (Antalyaspor), Murat Ocak (B.S. Belediyespor), Nihat Kahveci (R.Sociedad), Hamit Altintop (Schalke 04), Nuri Sahin (B.Dortmund), Halil Altintop (Kaiserslautern)

A Milli Takimimizin kampi 20 Mayis saat 17.00?de Polat Renaissance Otel?de futbolcularin bir araya gelmesiyle baslayacak

ANTI CIM BOM
17.05.2006, 16:05
bizim usaklari oynatir artik.

İleli
20.05.2006, 20:13
biletimi kale arkasindan aldim sadece orayi vermisler bize 16?!!!

Bülent Bayraktar
22.05.2006, 16:15
Milliler Almanya?da

2006 Dünya Kupasi?na katilma firsatini Play-Off?ta kaçiran Ay-Yildizlilar, EURO 2008 hazirliklari çerçevesinde dün Almanya?ya gitti
22.05.2006

Aksam idman yaptilar
2008 Avrupa Sampiyonasi?na hazirlanan A Milli Takim dün Almanya?ya gitti. Almanya ve Hollanda?da 14 günlük kamp süresi boyunca 6 hazirlik maçi yapacak olan Ay-Yildizlilar, Köln havalimaninda çok sayida gurbetçi tarafindan büyük coskuyla karsilandi. Niederkassel ilçesindeki Clostermanns Hof Hotel?e yerlesen milliler aksam ise Lobuach kasabasinda hafif bir antrenman yapti. Slovakya?da 19 Yasalti Milli Takimi?nin maçini seyreden teknik direktör Fatih Terim gece geç saatlerde kampa katildi.

Ilk maç Belçika ile
Ay-Yildizlilar 24 Mayis Çarsamba günü Genk?te Belçika ile ilk hazirlik maçini oynayacak. Buradan tekrar Almanya?ya dönecek olan milli takim sirasiyla Gana (26 Mayis Cuma), Estonya (28 Mayis Pazar), S.Arabistan (31 Mayis Çarsamba) ile karsilasacak. 1 Haziran?da Amsterdam?a geçecek olan milliler bir gün sonra Arnheim?de Angola, 4 Haziran Pazar günü Utrecht?te Makedonya ile özel maçlar oynadiktan sonra hazirliklarini tamamlayip, 5 Haziran?da Istanbul?a dönecek.

U 19?lar uçuyor
Slovakya?da düzenlenen 2006 UEFA 19 Yasalti Avrupa Sampiyonasi Elit Turnuvasi?nda mücadele eden Türkiye, ikinci maçinda Irlanda Cumhuriyeti?ni 3-1 yendi. Ay-Yildizli gençlerimizin gollerini 33. dakikada Caner Erkin, 62. dakikada Arda Turan ve 73. dakikada Ilhan Parlak kaydetti. Milliler, organizasyondaki son sinavina yarin ev sahibi Slovakya karsisinda çikacak. Ilk karsilasmasinda Gürcistan?i 6-0 yenen Türkiye?ye, Polonya?da düzenlenecek Avrupa Sampiyonasi Finalleri?ne katilmak için Slovakya karsisinda alinacak beraberlik yetecek.

mini FaNaTiK
22.05.2006, 16:39
Bu maçin yayin saati belli mi??

Murat'
22.05.2006, 17:49
yenilirz bence çünkü fatih terim çok sayida yeni oyuncu deneyecektir

Sefaenes
24.05.2006, 04:01
milli takima kimler gidiyor avrupadan belki görüsme firsati olur ben ghana macina gidiyorum

Oruç
24.05.2006, 17:44
Milli takimin 200. özel maçi

A Milli Takim bugünkü Belçika maçi ile 420. maçina çikacak. 83 yillik tarihinde oynadigi 419 maçta 143 galibiyet, 97 beraberlik alan milliler 179 kez de sahadan boynu bükük ayrildi. Ay-Yildizlilar 661 gole, 529 golle karsilik verdi. Milli takimin bugünkü hazirlik karsilasmasi ayni zamanda 200. özel maç niteligini de tasiyor. Daha önce Belçika ile alti defa oynayan milliler bu karsilasmalarin ikisini kazanirken, ikisi de berabere bitti. Türkiye ve Belçika 9?ar kez fileleri havalandirdi.

Bu aksam Belçika'yla karsilacak Ay-Yildizlilar?in maça su 11?le çikmasi bekleniyor: Rüstü-Hamit Altintop, Can, Ibrahim Toraman, Ugur Boral- Nihat, Hüseyin, Nuri, Tuncay-Halil ve KRAL

halil ibo
24.05.2006, 17:59
Merakla bekliyorum maç saatini.

KuĞu
24.05.2006, 18:23
valla ben hattricte hazirlik maçlarinda bile as kadromu oynatiyorum çünkü takim daha yeni ve as kadrom önce oturmali...

15 20 dakika arayla birsürü adam degismeyle iskelet mi olusurmus smileys/smiley5.gifbirsürü maç yapacaklar herkesi uzun uzun oynatsin iste

sweetrose
24.05.2006, 18:43
Fatih bir kaç tane sallasa bari..

Bülent Bayraktar
24.05.2006, 21:35
goooollllllll necati

Barış
24.05.2006, 22:21
Forvet ne kadar iyiyse defans ve kale o kadar kötü.Defansin 1-2 olumlu hareketi var ama adamlara 2 golü resmen biz attirdik.

Hüseyin de fena degil sanki.Tekke ve Gökdeniz girse de çaksa 1-2 tane.

Armağan Dere
24.05.2006, 23:24
5-6 dk önce biraz bakayim dedim bi baktim tribünde elinde ts bayragi olan bi hemserimizi çekiyolar o da inat daha hizli salliyor bayragi..helal olsun bizim taraftar her yerdeEdited by: ÇAYKARALI_61

Sefaenes
25.05.2006, 00:46
insallah cuma günü trabzon formasinla mac tagim hemde yedek külübesinin arkasindasmileys/smiley4.gif bakarsiniz bizi de cekerlersmileys/smiley36.gif

halil ibo
25.05.2006, 12:26
Rüstü ne is yapar ? Bilen var mi ? Takimin genelinde bir gençlik havasi mevcutken Fatih Terim kale için neden genç bir tercihte bulunmamis ?Hüseyin'e laf edenler dünya çapinda bir kesici oldugunu ve hocalarin neden ondan vazgeçemedigini anlamislardir herhalde.Zaten anlamadilarsa dahada kimse anlatamaz.

Benim anlamadigim ise baska bir nokta bu degerli oyuncumuz neden kendini asmak için bir çaba göstermez.Zor olani yapan adam topu olumlu kullanma becerisini gelistirmek için niye ekstra çalisma yapmaz ? Neden bilen nirilerinden destek almaz ?

Aslıhan
25.05.2006, 12:42
Rüstü ne is yapar ? Bilen var mi ?

ah bir anlasam smileys/smiley11.gif

bu kadar tecrüceli bir kaleci nasil bu kadar acemice çikislar yapar smileys/smiley7.gif

TSunami
25.05.2006, 13:07
Ibrahim Toraman'i durduramadik. 1 gol 1 asistsmileys/smiley4.gif.

fatihterimden hoca olursa böyle olur. milli takimin basina yakismiyor bu çirkef herif.

ahmetburkay
25.05.2006, 13:21
ABI MAÇTA ELINDE TS BAYRAGI SALLAYAN ÇOCUGU GÖRÜNCE BIRDEN IÇIMDEN TRABZON DIYE BAGIRMAK GELDI VE BAGIRDIM.. YANIMDA BABAM VARDI.. BABAM ÜRKTÜ NE OLUYOR LAN DIYEsmileys/smiley36.gif

ahmetburkay
25.05.2006, 13:23
ARKADASINDA DEDIGI GIBI IBRAHIM TORAMANI DURDURAMADIK.. TORAMANIN ARKASINA IYI BI DEFANS LAZIM MAÇLARDA..smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Bülent Bayraktar
25.05.2006, 15:08
servet gibi kazmanin gene takimda ne isi war anlamadim

bordox
25.05.2006, 15:11
ARKADASINDA DEDIGI GIBI IBRAHIM TORAMANI DURDURAMADIK.. TORAMANIN ARKASINA IYI BI DEFANS LAZIM MAÇLARDA..smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Helal olsun bu kadar güzel anlatilabilirdi bu olay.Çagdas'a bile hak verecegim nerdeyse,I.Toraman nasil bir futbolcudur,ne is yapar anlamadim aksam.

Hüseyin'in degerini anlayin biraz,Ömer Üründül ve Ersin bile artik söylemek zorunda kaldilar 'Hüseyin orta sahanin tüm yükünü çekiyor' diye.Bu adama çok haksizlik yapildi,biraz insaf edilsin artik.

Milli takimin yeni kurgusu hakkinda sunu söylemek gerekir,zayif takimlara karsi is yapar ama yine de gol yeriz.Güçlü takimlar kevgire çevirirler,bu defansla ve 4 forvetle hiç sansimiz olmaz.

Murat'
26.05.2006, 16:48
defans tam bir kazmalar topluuguydu orta sahada hep ileirye dönük oyuncular vardi