PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emniyet Müdüründen Trabzonsporlulara Tehdit Şoku !

evrents
31.03.2012, 14:29
Müdürden TS'liye tehdit şoku !
31 Mart 2012 / 12:30

Emniyet Müdürü Ertan Yavaş'tan taraftara tehditvari konuşma çılgına döndürdü.

Trabzonspor'un kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı Samsunspor maçında kırmızı- beyazlı rakip takım seyircisinin kendi tribünlerinde yaktığı meşalelerin ve çıkarttığı olayların sorgusuna herhangi bir cevap vermeyen Trabzon İl Emniyet Müdürü Yavaş'tan dün gerçekleştirilen asayiş toplantısında Trabzonspor taraftarına tehditvari uyarılar.

Yavaş'ın, taraftara, "O gün Avni Aker’i tiyatro yerine çevirin" tarzı konuşmaları taraftarı çılgına döndürdü.

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü'nde dün yapılan toplantıda taraftar dernekleri başkanlarıyla yarın Avni Aker'de oynanacak olan maçla ilgili tehditvari uyarılarda bulunan Ertan Yavaş'a Trabzon'da büyük tepki oluştu.

Maç öncesi güvenlik açısından zaafiyet yaşamak istemeyen emniyet güçleri bordo-mavili taraftarlarla bir araya gelerek güvenlik konularını konuştu.

Taraftar gruplarına bir takım uyarılarda bulunan İl Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, maç sırasında uygulanacak güvenlik kuralları hakkında bilgi verirken sert önlemler alınacağını söyledi.

Normal maçların dışında iki üç kat daha fazla önlemin alınacağı karşılaşmada hiçkimsenin gözünün yaşına bakılmayacağı vurgulandı.

Toplantıda Trabzonspor adına Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Çebi, yer alırken toplantının atmosferinin 1995-96 sezonunda oynanan Trabzonspor maçı öncesindeki atmosfere benzediği öğrenildi.

Taraftar grup başkanlarından gruplarına hakim olmaları istenirken pankart ve benzeri afişlerin tribünlere alınmayacağı küfür edilmemesi, siyasi pankartlar açılmaması, olumsuz sloganlar atılmaması istendi.

Ayrıca bugün yayımlanan gazeteler de Yavaş'ın toplantıdaki sözlerini sayfalarına taşıyarak tepki gösterdiler.

Kaynak : http://www.haber61.net/news_detail.php?id=109771

vendercan
31.03.2012, 14:34
Emniyet muduru kendini ne zannediyor .Benim sehrin bakani ,milletvekili nerde bu adami hemen aciga alinmali.Trabzon sehrinden postalanmali.

vendercan
31.03.2012, 14:36
Cumhuriyet icinde cumhuriyet kurmak icin ugrasanlarin elbet birgun hakkettigi cezayi alacaklardir.

fatihmazlum
31.03.2012, 14:38
padısahı boyle buyurmus oda emır kulu napsın ekmek davası bua damın sucu yok suc bunu ona soyleten zıhnıyetde..

Ilelioglu
31.03.2012, 14:39
Ne saniyor bunlar kendilerini. Biz o statta 20 bin kisi olacagiz, ancak 20 bin polis ile bas edebilirler bizimle. 20 bin polisi oraya getiremeyecegi icin büyük konusmasin!

Travelair
31.03.2012, 14:40
Yasal sınırlar içinde protestolara birşey deneceğini sanmıyorum. Denmemeli

TSelif
31.03.2012, 14:40
Geçeceksin o işleri sayın müdürüm. Tüm sezon boyu sustuk padişah gelse engel olamayacak bize canım ne isterse onu bağırırım. Yapmayacağım tek şey sahaya atlamak .. bitti

Necmettin ALTUNTAŞ
31.03.2012, 14:41
İşte devletin Trabzon düşmanlığının emniyet ayağı.1996 tı da polis ne ise 2012 de de aynı.Değişmeyen silahlı güç anlayışı.Bu devlet polis devleti olmaktan hiç bir zaman kurtulamıyacak.

Bülent AKBULUT61
31.03.2012, 14:42
emmineyet müdürü kendini padişah sanıyor gibi hadi ordan geçeceksin bu işleri müdür bey

Ilelioglu
Geçeceksin o işleri sayın müdürüm. Tüm sezon boyu sustuk padişah gelse engel olamayacak bize canım ne isterse onu bağırırım. Yapmayacağım tek şey sahaya atlamak .. bitti

Angut'a dalmak icin atlardim bende, orada olamayacagim. :D Cezasi statlardan men edilmekmis. Birsey degil yani. :)

Fatih Özkan
Haklı olan sussun, konuşmasın, tepki göstermesin!
Pekala...

vendercan
31.03.2012, 14:46
mudur bey bu sozler ile kendi bacagina kursun sikmistir.

ahamitokutan
31.03.2012, 14:47
ne demek pankart alınmayacakmış.insanları isyana teşvik ediyorlar yeter be.adamı dinden imandan çıkarmayın ya!

Helvacı61
31.03.2012, 14:51
evet beklenen şeyler olmaya başladı...sıradaki olacak olan medyanın fenerle birlikte gelip olayları çarptarak verecek daha maç başlamadan trabzonspor mahkum edilecek..sonrada devletin gücünü ve itibarını kulananlar yaptıklarıyla övünecekler..kurumların trabzon duşmanlığı hortladı...ama u defa umuyorumki benim trabzon halkım gereken cevabı gerekirse fenerbahçe askeri olmayı tercih eden emniyeç mensubu geçinenlerede verecek..özellikle medyaya dikkat çekiyorum..lütfen haddını bildirin..herkese ama herkese haddini bildirin

fatihmazlum
31.03.2012, 14:52
padısahım cok yasa!!!

Badaloğlu
31.03.2012, 14:53
90 dakika herkes içindeki nefreti müdüre inat sahadaki fenerli şikecilere haykırsın, kimse susmasın. Değil tiyatro, tam tersi Avni Aker'de o gün, gürültüden şikecilerin kulakların zarı patlamalı. Onları tükürüklerimizle boğmalıyız. Yeter ulan yeter! Kime ne şekilde maç izleyeceğini önce gelin Kadıköy'deki bayanlara anlatın. 61. dakikada bize nasıl küfür ettiklerini unutmadık...

fatihmazlum
31.03.2012, 14:57
sadece şikecılerın futbolcuları teknık heyetı yonetımı değıl o gun sıyasılerde en ağır sekılde protesto edılmelılerkı ceksınler trabzonsporun uzerınden kırlı ellerını bıdaha trabzonun adını ağızlarına alırken sıkecılerın yalakalıklarını yapalerken 1000kere dusunsunler..

Hekimoğlu
31.03.2012, 15:01
Hadi lan ordan maşa.

Ilelioglu
31.03.2012, 15:03
90 dakika herkes içindeki nefreti müdüre inat sahadaki fenerli şikecilere haykırsın, kimse susmasın. Değil tiyatro, tam tersi Avni Aker'de o gün, gürültüden şikecilerin kulakların zarı patlamalı. Onları tükürüklerimizle boğmalıyız. Yeter ulan yeter! Kime ne şekilde maç izleyeceğini önce gelin Kadıköy'deki bayanlara anlatın. 61. dakikada bize nasıl küfür ettiklerini unutmadık...

Aynen öyle. ;)

Hekimoğlu
31.03.2012, 15:04
Yönetim bu densize el atmalı.

Y.Çuvalcı61
31.03.2012, 15:05
Ben bu forum'da 122423452 kere yazdım hiç kaale alan olmadı bu emy.müdürü adi,pislik,haysiyet yoksunu bir şahıstır...pankart yazarsın el emeği stada alınmaz gerekçeli birsürü zırı vırı madde sayar sana kadıköyde sandık posteri açıkdı orda polis yokmuydu???
Ulan adi emniyet bi açıklasana çingeneler o stada o kadar meşaleyi nerelerinde soktular 3 4 yerde güvenlik kontrolü var hesapta, biz gittiğimiz her değlasmanda kck sanığı ziyarete gidiyomuşuz gibi pantollarımız çıkarılacakmış gibi aranırız ,biz alıştık bu prosedürlere kimliğinde trabzon yazıyorsa bu ülkede terorist muamelesi çekmeye ulan çok şey yazcam da yine ceza yicez neyse kendimi maça saklıyorum,bu devlet görevlileri yüzünden devletten bayraktan soğutacaksınız insanı....gan boğay beni neyse....

ünsalyılmaz
31.03.2012, 15:07
stad dışı senin müdür ama avni aker bizim taraftarın..

fatihmazlum
31.03.2012, 15:09
bu adamı trabzondan surdurmek boynumuzun borcudur ama nerde o ırade..

Ilelioglu
31.03.2012, 15:09
stad dışı senin müdür ama avni aker bizim taraftarın..

Stat disida bizim..! Bu adam kim ki hakli oldugumuz konuda bizi tehdit edecek. Suan ortaligi germekten baska birsey yapmiyor.

evrents
31.03.2012, 15:10
İçişleri Bakanı Sayın İdris Naim Şahin'in(kendisi Ordu'ludur) bu işe el atıp müdürü açığa alması gerekir.Emniyet müdürü olduğun şehrin taraftarına nasıl böyle bir muamelede bulunabilir misin?

Fatih Kuloğlu
31.03.2012, 15:10
İnsanları dış görünüşüyle yargılamamk gerekiyor ama nedense hepte doğruyu veriyor dış görüntü. Bu adamdan ne beklersiniz ki Samsun maçında torpil vs. atan Samsunlular'ı değil onlara tepki gösteren Trabzonsporluları toplattırmıştı tribünden

Helvacı61
31.03.2012, 15:11
tarih sıradışı olaylarla yazılır..bu hafta trabzonda tarih yazılsın o emniyetçi kaçacak delik arasın...yoksa her gelen aynı şeyi yapr..

evrents
31.03.2012, 15:12
Toplantıda Trabzonspor adına Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Çebi bu müdüre hiç tepki gösterememiş mi?Siz koyun mu güdüyorsunuz?Trabzon taraftarını koyun yerine koyuyor musunuz vb.

Koray
31.03.2012, 15:13
Buraları okuyor emniyet dikkat edin bence yazdıklarınıza.:)

Şunu da okusunlar,

Yarın seni tınlamayacağız emniyet, ağzımıza bant takamazsınız ya.:)

Sami Kuk
31.03.2012, 15:14
Vay doğru tahmin etmişim demekki..:S

Demiştir rahat durun yoksa en kücük şeyde içeri atarım gözüm üzerinizde falan diye..Büyük ihtimal bu forumuda takip ediyorlardır.Birşeyler yapmak laızm

fatihmazlum
31.03.2012, 15:16
İçişleri Bakanı Sayın İdris Naim Şahin'in(kendisi Ordu'ludur) bu işe el atıp müdürü açığa alması gerekir.Emniyet müdürü olduğun şehrin taraftarına nasıl böyle bir muamelede bulunabilir misin?
bıyıklı bıyıklıya dokunmaz oğremedınızmı hala..hepsının padısahı aynı cunku onlar sorrgulamazlar susar ve bıat ederler..

Hekimoğlu
31.03.2012, 15:17
Polisle halkı karşı karşıya getirmeye çalışıyor bu sözde müdür özde provokatör.

Badaloğlu
31.03.2012, 15:18
İyide bu toplantıya katılan taraftar dernekleri tenmsilcilerinin bu konuda bir açıklamasını ben göremedim. Belkide ortamın gerilmemesi adına açıklama yapmıyorlardır. En doğrusu bu da olabilir...

Maçta, tribünlerde emniyet müdürünün talimatlarının(!) tam tersi işlere imza atmak her Trabzonspor tribün liderinin ve taraftarının boynun borcudur.

Fatih Kuloğlu
31.03.2012, 15:19
bıyıklı bıyıklıya dokunmaz oğremedınızmı hala..hepsının padısahı aynı cunku onlar sorrgulamazlar susar ve bıat ederler..

Laf budur ; Bıyıklı bıyıklıya dokunmaz ( badem bıyıklı ) :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

Ilelioglu
31.03.2012, 15:19
İyide bu toplantıya katılan taraftar dernekleri tenmsilcilerinin bu konuda bir açıklamasını ben göremedim. Belkide ortamın gerilmemesi adına açıklama yapmıyorlardır. En doğrusu bu da olabilir...

Maçta, tribünlerde emniyet müdürünün talimatlarının(!) tam tersi işlere imza atmak her Trabzonspor tribün liderinin ve taraftarının boynun borcudur.

:alkış:...........................

TSelif
31.03.2012, 15:20

Bu borcu layıkıyla yerine getireceğimizden emin olabilirsin Ahmet abi :D

Hekimoğlu
31.03.2012, 15:21
Bu maçın atmosferini de 1996'daki gibi yapmaya çalışıyorlar bu maşa vasıtasıyla o maçta ben elimde bilet stadyuma ulaşacak yol bulamıyordum o zaman jandarma dörtbir tarafı sarmış bir o yana bir bu yana gönderiyordu taraftarı şimdi görev emniyete verilmiş taraftarı baskı altına alın diye adiler.

Koray
31.03.2012, 15:21
Bu Emniyet müdürüne sormak lazım, bir avuç Samsun'luya sahip çıkamadınız tüm Trabzon'a nasıl hükmedeceksiniz.

Adamlar içeri meşale torpil herşeyi sokmuştu.

Ne diyeyim Ertan müdür bulursan alırsın.:))

Badaloğlu
31.03.2012, 15:26
Bu borcu layıkıyla yerine getireceğimizden emin olabilirsin Ahmet abi :D

Eyvallah Elif, senin nezdinde, senin gibi düşünen bütün tarfatarlarımıza teşekkür ediyorum ve seninle gurur duyuyorum.

Trabzonspor taraftarı ''biat''etmez... Haksızlığa karşı her zaman karşı durur bunuda dosta düşmana karşı haykırır. Helede şikecilerle yapılacak bir maçta asla boyun eğmez...

Helvacı61
31.03.2012, 15:26
ah ulan şu an trabzonda olmak vardı..ne polis tanırdım. ne asker..devlet dediğin önce adaleti tesis eder..8 aygır fener terörüne göz yumanlar.şimdi kalkmış trabzonu baskı altına almaya çalışıyor..trabzonda 2 günlüğüne sivil itaatsizlikler istiyorum..

SEDAT
31.03.2012, 15:29
* Tahrik edici hareketler bunlar Müdür bey. Biz İstanbul'a geldiğimiz zaman İstanbul Emniyet'inden ses seda yok ama.

fatihmazlum
31.03.2012, 15:31
mudurun acıklamlarını duyunca kemal sunalın kıbar feyzo fılmındekı bır replık aklıma geldı nedense dıyorduya hanı bılmem ne yapmada yasakmı eğılde suratına dıye...

Ilelioglu
31.03.2012, 15:31
ah ulan şu an trabzonda olmak vardı..ne polis tanırdım. ne asker..devlet dediğin önce adaleti tesis eder..8 aygır fener terörüne göz yumanlar.şimdi kalkmış trabzonu baskı altına almaya çalışıyor..trabzonda 2 günlüğüne sivil itaatsizlikler istiyorum..

:alkış:.....................

Murat Hızal
31.03.2012, 15:33
Eğer o müdür benim şehrimde bir gün dahi fazladan görevde kalırsa, yazıklar olsun Trabzon insanına.

tarsus
31.03.2012, 15:38
Bu mudur icinde yarin tum stadyumda hatir sorma islemi yapilmali

Samet Türkmen
31.03.2012, 15:43
Eminiyet müdürü kimmiş ? Gelsin alsın sıkıyorsa beni tribünden. Aha buradan yazıyorum. Eğer kendini müdür zannediyor ve adam hissediyorsa sıkıyorsa gelsin alsın. Al bakalım seni şemdinliye sürdürmeyen senin gibi adi olsun sözde emniyet müdürü.

Al sana tehdit. Gel al bakalım tehdit nasıl oluyor. Gel al erkeksen! Sade seni değil o gün benim tenime dokunanı sürdürmeyen sizin gibi olsun.

Gurpas
31.03.2012, 15:43
Müdür müdür .....ten müdür akıllı ol müdür.

tolga1461
31.03.2012, 16:05
emniyet müdürü değil başbakan gelse yapılacak protestoları engeleyemez. yok ya.. adamlar orda zorla yendi hakemlerinin tüm çirkefliğiyle.. her boku yaptılar tezahüratlar bilmemneler biz bişey yapmayacaz öyle mi? burası Trabzon emniyet müdürü. ona göre

agahozlu
31.03.2012, 16:10
1000 km den senin istediklerini degil benim istediklerimi yapmak icin geldim. Yarin gorusuruz.

deneme61
31.03.2012, 16:13
500 km yoldan gelıyorum yarın mudurum.. tıyatro ızlemeye :)

pReN@_61
31.03.2012, 16:13
Müdür niyaptın?

Joacivil
31.03.2012, 16:19
toplu yapılan olaylarda kimse birşey yapamaz tüm stadı içeri alamazlar ya
bir kıvılcım yanar Türkiyeyi sarar

Mahmut Baran
31.03.2012, 16:43
Arkadaşlar , müdüre kimse bahane bulmasın , Bu ÜLKEDE yaklaşık 6-7 senedir ne Emniyet müdürleri, ne Valiler ne de Başsavcılar
yukarıdan talimat almadıkça değil konuşmak WCye bile gidemiyorlar. Basın yada bir topluluk karşısında konuşacakları her kelime en düşük kademe ile bağlı oldukları bakanlığın müsteşarlığından geliyor

Koray
31.03.2012, 16:45
Güzel kardeşim bu güzel cumartesi günü sen bana ızdırap mısın:)

Adam haklı.

Ne gareziniz var Trabzon'dakilere.

İkide bir laf atmalar kelime yapmalar.

Siz gurbette burdaki Trabzonspor'luların yaptıklarıyla nam yapıyorsunuz, bu aralar çok nankörce yorumlar var Bmn'de, katlanılacak gibi değil.

Veysel
31.03.2012, 16:47
Emri başbakan vermiş Kemal le bahçeli durdurmaya çalışmış ama olmamış çok denemişler durdurmayı biz Trabzonlulara aşığız demişler ama yetmemişler.

Mahmut Baran
31.03.2012, 16:51
Adam haklı.

Siz gurbette burdaki Trabzonspor'luların yaptıklarıyla nam yapıyorsunuz, bu aralar çok nankörce yorumlar var Bmn'de, katlanılacak gibi değil.

Bu mesajı Trabzonda yaşamayan bir Trabzonsporlu olarak bende üstüme alınayım mı acaba ? Siz kelimesi baya bir kullanılmaya başladı da . Yeter artık bırakın şunu TRABZONSPOR Trabzonda yaşayan yada Trabzon dışında yaşayan Trabzonlular'dan ibaret değildir !!! Nasıl ki bjk beşiktaş ilçesinden, şikebahçe kadıköyden ibaret değilse .... Lütfen TRABZONSPOR'un egemenlik sınırlarını Trabzon ilimiz ile sınırlandırmayınız artık . Benim dünyamı sadece kendinize göre sahiplenmenize izin VERMEM

Koray
31.03.2012, 16:53
Bu mesajı Trabzonda yaşamayan bir Trabzonsporlu olarak bende üstüme alınayım mı acaba ? Siz kelimesi baya bir kullanılmaya başladı da . Yeter artık bırakın şunu TRABZONSPOR Trabzonda yaşayan yada Trabzon dışında yaşayan Trabzonlular'dan ibaret değildir !!! Nasıl ki bjk beşiktaş ilçesinden, şikebahçe kadıköyden ibaret değilse .... Lütfen TRABZONSPOR'un egemenlik sınırlarını Trabzon ilimiz ile sınırlandırmayınız artık . Benim dünyamı sadece kendinize göre sahiplenmenize izin VERMEM

Sen çok alakasız yerden girdin.

Uzun zamandır burda Trabzon'da yaşayan Trabzonspor'lulara hakarete varan mesajlar var bundan bahsediyoruz.

Trabzon'dakiler taraftar değil bi kendileri taraftarmış gibi konuşuyorlar.

Trabzonspor'un Trabzon'dan ibaret olmadığını cümle alem kabul ediyor zaten, o sınırı aştık çünkü.

Badaloğlu
31.03.2012, 16:56
Murat, Y.Çuvalcı61

Arkadaşlar, konu bireyselleşmesin.

Bu arada diğer arkadaşlardan da aynı bu konuda aynı özeni göstermenizi rica ediyorum. Konuyu dağıtmayalım, bireyselleştirmeyelim, ikili tartışmalardan kaçınlaım...

Lütfen...

bangkook_61
31.03.2012, 16:58
Allah'ım ülkeye bak çay demle. Allah'tan ileri demokrasi var. O da olmasa normal demokrasi olsa kim bilir daha neler derdi Emniyet müdürleri ?

Mahmut Baran
31.03.2012, 16:59
Sen çok alakasız yerden girdin.

Uzun zamandır burda Trabzon'da yaşayan Trabzonspor'lulara hakarete varan mesajlar var bundan bahsediyoruz.

Trabzon'dakiler taraftar değil bi kendileri taraftarmış gibi konuşuyorlar.

Trabzonspor'un Trabzon'dan ibaret olmadığını cümle alem kabul ediyor zaten, o sınırı aştık çünkü.

pek aşmamış gibisiniz hala ikide bir gurbetteki taraftarda gurbetteki taraftar , bu cümle sloganımıza bile ters düşüyor

Koray
31.03.2012, 17:01
pek aşmamış gibisiniz hala ikide bir gurbetteki taraftarda gurbetteki taraftar , bu cümle sloganımıza bile ters düşüyor

Kardeşim yaşın kaç heceleyerek mi anlayatım sana konuyu, ben ne diyorum sen ne diyorsun.

talsuv61
31.03.2012, 17:03
taraftar grupları o toplantıya neden katıldı ? O müdüre bişe yazacam banlanacam sonra neyse onları dinleyen şerefsizdir! Siyasi pankart bile olmayacakmış devletin değil partinin müdürü heralde

Y.Çuvalcı61
31.03.2012, 17:04
Tmm mahmut kardeş gurbette bu renklere gönül vermiş arma sevdalılarına olan saygımız sonsuz ama''Eğer o müdür benim şehrimde bir gün dahi fazladan görevde kalırsa, yazıklar olsun Trabzon insanına.'' v.b sözler söylenirse bizlere o zaman kutuplaşma olur anladınmı?? uzatmaya gerek yok insanlar bazı sözleri düşünerek yazsalar sorun ortadan kalkar

tsukru61
31.03.2012, 17:24
2011 TRABZON SEÇİM SONUÇLARI

Adalet ve Kalkınma Partisi %61.2
Cumhuriyet Halk Partisi %19.3
Milliyetçi Hareket Partisi %15.6

abcabca
31.03.2012, 17:34
2011 TRABZON SEÇİM SONUÇLARI

Adalet ve Kalkınma Partisi %61.2
Cumhuriyet Halk Partisi %19.3
Milliyetçi Hareket Partisi %15.6

Bir kişi bile oy verse sonuçta birisi seçimi kazanacaktı, tüm siyasi partiler aynı bok, Chp ve Mhp'nin de şike davasına nasıl baktığı veya görmezden geldiği de ortada, siyasetçilerin oy için yapmayacağı hiç bir şey yoktur, yani Uefa boşuna siyaseti bu işe bulaştırmayın demiyor.

oflum61
31.03.2012, 17:46
Müdür efendi nerde müdürlük yaptigini unutmus galiba!!!

Cengiz Çubukcu
31.03.2012, 17:53
Emniyet müdürü bu hareketiyle Trabzondaki misyonunu tamamlamıştır, yarın onun isteğinin tam tersine tribünler inleyecek...

jeepeers
31.03.2012, 18:02
boynuna doladığı ipi sıkmış sahibi o da doğal olarak ses çıkarmış
ne bekliyosunuz kulun önünde eğilmekten kamburu çıkmış insan kılıklılardan
birileri ister konuşur birileri ister susarlar
bu zihniyetin bekçilerinin savunma yapacak yüzleri de kalmadı sanırım pek takılmıyolar bu aralar

NEŞAT BAŞOĞLU
31.03.2012, 18:08
derhal tayinini iste ...

selyas
31.03.2012, 18:53
Bir müdür naıl olurda kendi şehrini tehdit edebilir ?
Trabzonlu neyden korkar ?
aMA HAVAALANINA BAKINCA, ADAM SİNDİRMİŞ Milleti... Herkesse ancak burdan yazabiliyor...

Punisher-61
31.03.2012, 18:55
basbakan fenerbahce küme düsmesin diye uefanin toplantisina katiliyor baska isi yokmus gibi...
avrupa kupasindan 5 yil men cezasina razi...

suclu insanlar sucsuz oldugunu savunacagina hükümet kanun degistiriyor az ceza alsinlar diye..

emniyet müdürü stada taraftarin pankartina tezahüratina engel olmaya calisiyor..

ve daha neler neler

türkiye komonist ülkesi mi ????????????????

vyno
31.03.2012, 18:56
Buna yalaka diyoruz görev verilmeden görevi yapıp takdir bekleyen yalak

Kader KORELİ
31.03.2012, 18:58
Bence gurbetçi ve Trabzon'da yaşayanlar diye ayrım yapılmıyor aslında,

ama ne zaman biri diyelim Trabzon'da ki bir olayı eleştiriyor (ki adam bunu eleştirirken
Trabzon - gurbet ayrımı yapmıyor, o aklından geçmiyor)..

o zaman o eleştiriyi yapanın yaşadığı yerin yurtdışı olduğunu gören Trabzon'lu
başlıyor işte konuyu buraya getirmeye, suni bir tartışma yaratıyor, konuyu
esas eleştiri noktasından uzaklaştarmıya çalışıyor.

Ömer Faruk61
31.03.2012, 19:00
Padişahın Yeniçeri Ağası...Ne bekliyorsunuz?

memoFli
31.03.2012, 19:04
Yarın ki maç için o şerefsizlere karşı nasıl organize oluruz tartışması yapmamız gerekirken yine klasik sen ben kavgası...ayıp ediyorsunuz ayıp...

Ömer Faruk61
31.03.2012, 19:13
Trabzondakilere kızmaya hakkınız yok.Tek kızabileceğimiz daha kalabalık olup emniyete gözdağı verilebilirdi.

Senin Klubunü siyasiler yönetiyor.Trabzondakiler ne yapsın? Sadri Şener bana baskı var deyip istifa edebildi mi adaletsiz düzende...

Gamze_TS
31.03.2012, 19:20
Hani Trabzon'dakiler ve otekiler diye yaziyorsunuz ya, o kadar sacma geliyor ki...
Biz biriz, hepimiz TS icin burdayiz. Ayrica size o kadar ozeniyorum, ozeniyoruz ki bilemezsiniz. İgrenc lstanbul'da bizanslilarla buyuyene kadar keske Trabzon'da dogup buyuseydim. İstediginiz her maca gidiyor, salak sikebahcelilerle polemige girmiyor, cevrenizde hep TS'liler oluyor.

Vallahi bulunmaz nimet!
Biz de burda ibb maci kovaliyoruz ancak.
İleride insallah Allah orda yasamayi nasip eder, bir kombine yeter bana ahhh!

Ayrica Trabzon'daki kardeslerime guveniyorum, gerekeni yapacaklardir. Gonul cok isterdi orda olup omuz omuza bagirmayi...

Ilelioglu
31.03.2012, 19:47
Trabzon'dakiler gurbete Gurbettekiler Trabzon'a yerlesirse birseyler olabilir bence. Oraya toplu halde gitsen kime ne para cezasi verecek? 50 kisi gidersen, tabiki aradan 3-5 kisiyi alirlar. Organize yapilir bu isler.

Emniyet Müdürü iki laf etti bütün Gruplar tirsti. Adamlar elini kolunu sallaya sallaya Otel'e gittiler.

:rolleyes:

Uğur ÇIRAKMAN
31.03.2012, 22:15
PadİŞahim Çook yaŞa padİŞahim Çok yaŞa....

nakzo
31.03.2012, 22:26
Ben bu forum'da 122423452 kere yazdım hiç kaale alan olmadı bu emy.müdürü adi,pislik,haysiyet yoksunu bir şahıstır...pankart yazarsın el emeği stada alınmaz gerekçeli birsürü zırı vırı madde sayar sana kadıköyde sandık posteri açıkdı orda polis yokmuydu???
Ulan adi emniyet bi açıklasana çingeneler o stada o kadar meşaleyi nerelerinde soktular 3 4 yerde güvenlik kontrolü var hesapta, biz gittiğimiz her değlasmanda kck sanığı ziyarete gidiyomuşuz gibi pantollarımız çıkarılacakmış gibi aranırız ,biz alıştık bu prosedürlere kimliğinde trabzon yazıyorsa bu ülkede terorist muamelesi çekmeye ulan çok şey yazcam da yine ceza yicez neyse kendimi maça saklıyorum,bu devlet görevlileri yüzünden devletten bayraktan soğutacaksınız insanı....gan boğay beni neyse....
Bir emn müd yüzünden bütün polis camiasına adi deyipte adileşme şırnağın dağlarında 9 tane özel harekatçı geçen hafta öldü piknik yapmıyorlardı orada Trabzonluysan polise ,askere laf atmayacaksın padişaha laf söyleyeceksin %60 oy atmayacaksın...

Cihan-Ucar
31.03.2012, 22:26
Adi herif birtek sikecileri destlekleyin demedi kaldi

Neyse önce Maca konsantre olalim haftayada bunla hesaplasiriz

Gökçebey
31.03.2012, 22:27
Trabzon'dakiler gurbete Gurbettekiler Trabzon'a yerlesirse birseyler olabilir bence. Oraya toplu halde gitsen kime ne para cezasi verecek? 50 kisi gidersen, tabiki aradan 3-5 kisiyi alirlar. Organize yapilir bu isler.

Emniyet Müdürü iki laf etti bütün Gruplar tirsti. Adamlar elini kolunu sallaya sallaya Otel'e gittiler.

:rolleyes:

Fatih, sen de öyle güzel sallıyorsun ki. :) Havalimanındaydık. Daha yaklaşmadan çevik kuvvet önümüzü kesti. Daha ileri geçemezsiniz dedi. Yukarıdaki yola çıktık, taraftarlarımızın yanına. İçimizde üniformalı polisler geziyordu. Daha iyi görmek için duvarın üzerine çıktık, indirdiler bizi. Havalimanına, orada çalışanları bile almadılar. fibikler otobüse binince bir anda çevremiz çevik kuvvet polisleriyle sarıldı. Kimse yerinden hareket etmesin dediler. Otobüsün güzergahına doğru koşmaya çalışan 3 5 kişiyi yaka paça indirdiler.

Bu elini kolunu sallaya sallaya gitmekse, evet öyle yaptılar. :)

vendercan
31.03.2012, 22:29
Bu adami gondermek her Trabzonlunun boynunun borcudur!!!Yasadigi kentin duygularindan, dusuncelerinden bi-haber isguzar,eyyamci,isbilmez adam TRABZONDAN DEFOL!!!

TS-FAN
31.03.2012, 22:42
En güzel karşılık tribünde verilecektir.
Trabzonsporlu susturulamaz.!!
Tribün, protestosunu yapacak,sahayı rakibe dar edecektir.
Nokta.

vendercan
31.03.2012, 22:44
Yarin uygun zamanda, uygun bicimde MUDUR ISTIFA diye bagirmali...

Şentürk
31.03.2012, 22:46
Fatih, sen de öyle güzel sallıyorsun ki. :) Havalimanındaydık. Daha yaklaşmadan çevik kuvvet önümüzü kesti. Daha ileri geçemezsiniz dedi. Yukarıdaki yola çıktık, taraftarlarımızın yanına. İçimizde üniformalı polisler geziyordu. Daha iyi görmek için duvarın üzerine çıktık, indirdiler bizi. Havalimanına, orada çalışanları bile almadılar. fibikler otobüse binince bir anda çevremiz çevik kuvvet polisleriyle sarıldı. Kimse yerinden hareket etmesin dediler. Otobüsün güzergahına doğru koşmaya çalışan 3 5 kişiyi yaka paça indirdiler.

Bu elini kolunu sallaya sallaya gitmekse, evet öyle yaptılar. :)

Şunlara bak yazıklar olsun be:mad:
Elimizde silahlamı geziyoruz, protesto etmek bizim en büyük hakkımız, maçtan önce böyle yapıp boşu boşuna ortamı geriyorlar. Hepsinin acısı statta çıkıyor.:mad:

Uğur ÇIRAKMAN
31.03.2012, 22:54
şunu belirtmek isterim ki bugün bu karşılama olayında olay bu şekilde yapılmışsa statta hiçbirşey yapamayız yaptırmazlar.... Yönetim desen yapılacak pprotestonun ne olduğunu bilmeden ''mendil atsınlar'' diyorsa değil pankart sokmak meşale sokmak,atlet bile attırmazlar neden mi... padişahım çok yaşa...

Emre ÖZTÜRK
31.03.2012, 23:05
Adam pankart giremez demiş.Ne anlamı var o zaman taraftarın,tribünün

biltrabzon
31.03.2012, 23:06
Bu emniyet müdürü derhal kovulmali bu sehirden.Hemde arkasina bakmadan.Kendini ne zannediyor,sen bu sehirin hizmetini yapacaksin,dayilik yapacaksan git hakkari de yap.

28TS61
31.03.2012, 23:07
trabzon emniyeti ile alakali degil ama devlet caglayan adliyesinde neden fenevlilere karsi önlem alinmamis onu aciklasinlar. 8 polisi yarlayan trabzonsporlularmiydi yoksa fenevliler mi

Selçuk Aydın61
31.03.2012, 23:11
acınacak insan...

Fatih Özkan
31.03.2012, 23:16
trabzon emniyeti ile alakali degil ama devlet caglayan adliyesinde neden fenevlilere karsi önlem alinmamis onu aciklasinlar. 8 polisi yarlayan trabzonsporlularmiydi yoksa fenevliler mi

Şişşşşş!!!
Sesini çıkarma!

Yaşar
01.04.2012, 00:31
Bunların hepsi tahrik eder tarzda davranışlar, hareketler.
Yarın o stadda çıkacak herhengi bir olay en çok da bunları mutlu edecektir.
Çünkü emellerine ulaşmış olacaklar.

Erdogan
01.04.2012, 00:37
niye minlet yaparken ederken herkes göz yumuyorda bize gelince sus pus olmamis isteniyor.

RepLay
01.04.2012, 00:55
İlginç gerçekten şaşırdım neler oluyor nekadar değişmiş Trabzon

itsmylife
01.04.2012, 01:03
Bu emniyet müdürü derhal kovulmali bu sehirden.Hemde arkasina bakmadan.Kendini ne zannediyor,sen bu sehirin hizmetini yapacaksin,dayilik yapacaksan git hakkari de yap.

bencede hakkaride dayılık yapacaksın ...

RepLay
01.04.2012, 01:11
hane bi fıkra varya o gün bugundür bütün ... müdür diye biten :) o geldi aklımaa

Helvacı61
01.04.2012, 09:40
herkes gibi bu müdürde unutulur..onun için hiçkimse trabzonu adam yerine koymaz..tepkilerimiz çok anlık ve cılız kale alınacak bir kitle değiliz

vendercan
01.04.2012, 10:12
HIRSIZ - POLIS elele olmus !!!...HIRSIZ-POLIS elele tribune...

manypoor
01.04.2012, 10:34
Fenerbahçe taraftarına herşey serbest bize yasak mı ? Adamlar mahkeme kararına karşı baş kaldırıyor, hepsinin cezalandırılması lazım.. Eşkiyelara laf yok gariban anadolu taraftarına vur !

Ozan Yazıcı
01.04.2012, 10:51
Boyle basa boyle tarak..

Erbay
01.04.2012, 10:51
İşte bu emniyet müdürünü aldıracaksın görevden.

biltrabzon
01.04.2012, 11:43
Valide ev ziyaretine gitmis $ikecilere.Bu vali fenerliydi dimi.

selyas
01.04.2012, 11:44
Öyle ya....

Helvacı61
01.04.2012, 11:48
arkadaşlar devlet görevlilerinden trabzonsporlu gibi davranmasını beklememek lazım onların işi maçın en emniyetli bir şekilde oynanmasını sağlamak..istanbulda trabzonspor komando taburu ile stata gitti..ama emniyet müdürü haddini aşmış... trabzonda kalmamalı

BOZOHAN
01.04.2012, 11:58
bu adam müdür falan degil sadece piyon hele su maç bi bitsin senin hangi takıml oldugunu ögrenecem ben.

Taner Gündoğdu
01.04.2012, 13:37
fb taraftarı çağlayanda polise taşlı sopalı saldıracak, Trabzonspor taraftarı kendi sahasında maçı tiyatro izler gibi izleyecek, öyle mi? has...tir ordan!!!

Sefaenes
01.04.2012, 13:49
ya emniyet müdürü ilk oynanan fb-Trabzonspor macini seyretsin ondan sonra konussun hem Trabzonun ekmegini yiyecek hem serefsizlik yapacaklar tehdit edecekler sanki opera varda herkez susacak.

Kader KORELİ
01.04.2012, 13:58
Böylelerine YAVŞAK denilir, bundan böyle de Trabzon'da Erkan Yavaş değil Erkan YAVŞAK olarak bilinecek, Trabzonlunun gözünde beş kuruşluk değeri yok artık, daha fazla söze de gerek yok.

28TS61
01.04.2012, 14:06
fb taraftarı çağlayanda polise taşlı sopalı saldıracak, Trabzonspor taraftarı kendi sahasında maçı tiyatro izler gibi izleyecek, öyle mi? has...tir ordan!!!

onlar medeni insanlar. haklarini savunmak icin yaptilar o kadar olayi.
resmen muz cumhuriyetine döndük.

Kader KORELİ
01.04.2012, 14:18
Bu da [küfür] valisi:

Süper Lig'in 33.hafta müsabakasında Trabzonspor ile Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda karşılaşacak olan Fenerbahçe kafilesine Trabzon Valisi Dr.Recek Kızılcık ve ailesinden hoş geldin ziyareti.Dün akşam saatlerinde Trabzon Havalimanı'na gelen ve daha sonra Yomra Kaşüstü'nde bulunan bir otelde konaklayan kafileyi Vali Kızılcık ve ailesinin ziyaret ettiği öğrenildi.
Vali Kızılcık eşi ve kızı ile birlikte dün akşam yaptığı ziyarette Fenerbahçe yöneticileriyle yemek yediği ve kızının da Fenerbahçeli futbolcularla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiği de gelen bilgiler arasında.

Şimdi soruyorum, bu vali her gelen takımın ayağına gidiyormu böyle? birlikte yemek yiyormu?
Bu neyin yavşaklığı?

[küfür] yazıyorum, çünkü bu [küfür] adamlar yüzünden ceza yemek istemiyorum maç günü :)
Yoksa yazacak çok küfür var bunlar için.

real_rock
01.04.2012, 14:23
2009'da oynadığımız sivas maçında sivas valiliğinin tutumunu hatırladım şimdi. şu 3-0 yenildiğimiz maç var ya..

Ahmet Karaman
01.04.2012, 14:29
emnite müdürünü neden ciddiye alıyoruz ki ? afkurmuş işte bırakın afkursun dursun. afkurma ile sonuç alınsaydın bunları ağa babası tahliye olurdu..

Royal Heart
01.04.2012, 14:32
Bu da [küfür] valisi:

Süper Lig'in 33.hafta müsabakasında Trabzonspor ile Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda karşılaşacak olan Fenerbahçe kafilesine Trabzon Valisi Dr.Recek Kızılcık ve ailesinden hoş geldin ziyareti.Dün akşam saatlerinde Trabzon Havalimanı'na gelen ve daha sonra Yomra Kaşüstü'nde bulunan bir otelde konaklayan kafileyi Vali Kızılcık ve ailesinin ziyaret ettiği öğrenildi.
Vali Kızılcık eşi ve kızı ile birlikte dün akşam yaptığı ziyarette Fenerbahçe yöneticileriyle yemek yediği ve kızının da Fenerbahçeli futbolcularla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiği de gelen bilgiler arasında.

Şimdi soruyorum, bu vali her gelen takımın ayağına gidiyormu böyle? birlikte yemek yiyormu?
Bu neyin yavşaklığı?

[küfür] yazıyorum, çünkü bu [küfür] adamlar yüzünden ceza yemek istemiyorum maç günü :)
Hayır, ben anlamıyorum neyi abartıyorlar bunlar böyle ? La alt tarafı fb takımı gelmiş, ee gelmişse gelmiş ne olmuş ? Trabzonspor da gittiği her yerde karşılama seramonisine tabi tutulsun o zaman resmi kurumlarca. İşin cılkını çıkartmakta üstlerine yok, sıradan bir takım bu; futbol takımı. Yemekler, ziyafetler, fotoğraflar... Eğer ki bu gerçekse ben gerçekten anlam veremiyorum.

Zafer BİLGİN
01.04.2012, 14:33
Özgür Öcal kardeşimiz o toplantıda güzel bir cevap verdi müdür dallamasına.

-sayın müdürüm,dikkat edin sözlerinize.Bundan önceki 3 tane müdür,ya fener maçı öncesinde yada sonrasında tayinleri çıktı bu memleketten- diye.

Ağzına sağlık Özgür ün.

Zafer BİLGİN
01.04.2012, 14:37
TRABZON EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM NUMARALARI
TEL: 0 462 230 19 85
arayın bu numarayı.en azından bu dallama,kendisini kral zannetmesin.Bir tepki olduğunu bilsin

Erhan Atalay
01.04.2012, 14:37
Bu da [küfür] valisi:

Bu neyin yavşaklığı?

Trabzonda ki hemşerilerimiz bu kadar sessiz kalırsa vali de konuşur emniyet müdürüde

Kader KORELİ
01.04.2012, 14:42
Ben mi abartıyorum acaba düşündüm, çünkü yurtdışında yaşıyorum ve Türkiye'de valilerin bunları yapması normalmi karşılanıyor bilmiyorum, ama bana burdan normal değilmiş gibi geliyor, ne bileyim bir Sivasspor veya bir Kayserispor geldiğinde okumadım hiç vali ta ayaklarına kadar otele gitti ailesiyle birlikte diye. Bu yaşadığım ülkede de emniyet müdür önlemini alır, ama böyle ukalalık etmez. Görebildiğim kadarıyla yaranmaya çalışıyorlar birilerine. Sonra Türkiye'de niye hep namussuzların lafı geçiyor diye düşün dur, valisi bile ayağına gidiyor adamların.

selyas
01.04.2012, 14:44

-sayın müdürüm,dikkat edin sözlerinize.Bundan önceki 3 tane müdür,ya fener maçı öncesinde yada sonrasında tayinleri çıktı bu memleketten- diye.

Ağzına sağlık Özgür ün.
Benden de ağzına sağlık...

vendercan
01.04.2012, 14:54
Şayet bugün herhangi bir aksilik olurca tek sorumlular işgüzar,yalaka VALİ ve EMNİYET MUDURUDUR...Eğer Trabzon milletvekilleri adamsa bu valı ve mudur gonderılır!!!

Kasım Hilal
01.04.2012, 15:00
Hırsızın arsızı da pek bir garip oluyor...

Enes
01.04.2012, 15:03
Terbiye sınırlarını aşmadan gerektiği sertlikle Trabzon emniyetine mail atılmıştır..

vyno
01.04.2012, 15:09
Trabzonda valilik yapacaksa birisnin önce Trabzonsporlu olması lazım kendi amiri olduğu şehri savunması lazım ve koruması lazım adamlar önce kendi şehrinin vatandaşlarına nispet yapar gibi hareketlerde bulunuyor emniyet müdürüde aynı burda böyle amirlik yapılmaz biz böyle şeylere alışkın değiliz

Sami Kuk
01.04.2012, 15:33
Rize valisi yakısır oraya ama ıns uzun sure burda kalır , trabzonlu ama rize maclarını kacırmaz futbolu ıyı biliyor , taraftara sahıp cıkıyor rıze cok sevıyor kendısını

augustus
01.04.2012, 15:41

Ağzına sağlık Özgür ün.

Adam belki tayin istiyordur olmuyordur, o da bu yolu seçmiştir :D

Helvacı61
01.04.2012, 16:35
pkk pçlerinden tokat yiyenler.. trabzona gelince tehdit ediyor...eee sen eşşek olursan semer vuran çok olur

zorroid
01.04.2012, 17:49
hadi oradan.......

Taha Muhammet
01.04.2012, 18:33
suç bizde biz fenevli bnler gibi polise taş atıp ortalığı savaş alanına çevirip ateş yakmıozya kalksın bi tarafları

İlyas Özdemir
01.04.2012, 21:48
devlet hükümet tff fb vali emniyet hatta bizim yönetim bir güzel işbirliği yaparak Trabzon şehrini ve Trabzonspor taraftarını sindirdiler

Enes
01.04.2012, 22:04
Çok bilmiş müdür efendi ortalığı gerdinde ne oldu.
O bıçak ve meşaleler senin eserin.

Murat Hızal
02.04.2012, 00:02
Adam haklı.

Koray,bunu yeni gördüm, sen nasıl bir anlam çıkardın benim yazdıklarımdan çok merak ettim doğrusu?

Hatta birileri hiçbir şey anlamamış bir şeyler yazmış, sen ne anladın?

Bu arada nankörlük nasıl oluyormuş onu da bir aç istersen, neyin nankörlüğü mesela:)?

TAHSİN 61
02.04.2012, 11:30
Benim Amcamı Polis Vurdu hemde suçsuz yere sokaktan gecerken yanlışlıkla elimde kapı gibi doktor raporu ve istanbul valisinden aldığım yazı var bir nevi Dokunulmalık gibi birşey gördüğüm yerde Analarına bacılarına doğmamış cocuklarına yuzlerine karşı küfür ediyorum el kaldırısa karşılık veriyorum amir memur ayırmıyorum Bir diğer amcam emekli Başkomser olmasına rağmen hepsinin... ayırmıyorum ... Kahpelikte sınır tanımayan tek şube spor büro gerisi en azından sulh için bişeler yapmaya çalışıyor..

Bu lavukta büyük ihtimal iç işleri bakanı tarafından uyarılmıştır. Yoksa kendi yüreği yetmez bu konuşmaları yapmaya...

Faik Yılmaz
02.04.2012, 11:38
Siz önce stadyuma solulan çaıkının hesabını verin.....

Misina
02.04.2012, 11:44
Bir sürü profosyonel kamera ile adeta biri bizi gözetliyor yarışması gibi 90 dakika bizi kayda alanlar gidin katırlarla cephane taşıyıp asker vuranları çekin.Teröriste kuzu taraftara aslan kesilmeyi biliyorsunuz !

sence
02.04.2012, 16:59
FB alınan önlemlerden keyiflenmiş ve teşekkür etmiş sitesinden.

Valilik ve emniyet müdürlüğü önüne siyah çelenk bırakılmalı...

Fbli vali aldırdığı olağan üstü önlemlerin açıklamasını yapmalı.İşine gelince TS kaşkolu takmakla olmuyor bu işler.

Gitmeli...

Gürkan
03.04.2012, 00:10
Bu müdür hala Trabzonda görev yapıyor mu?

28TS61
08.04.2012, 14:52
o caki ve mesaleler nasil girdi stada acaba müdür bey ????
aciklama bekliyoruz

Trabzonspor_fan
06.07.2013, 13:48
bakın kulübü kim ziyaret etmiş,
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=13937#Icerik

Badaloğlu
06.07.2013, 16:08

Bende diyorum bu başlık neden canlandı?

Efferum müdrü bey, hep böyle ol...

Kasım Hilal
06.07.2013, 19:11

Hala yerinde demek..

Derin Trabzon
09.07.2013, 12:52
Hala yerinde demek..

Bunada şükür, hala yerinde ben terfi almasından korkuyorum

Kaan
13.07.2013, 19:09
Bu adamın sıfatını resmi sitemizde görmek istemiyorum artık. Hatta ve hatta Trabzonspor isminin yanında geçmesini istemiyorum.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/13989-8E5P7Z8B.jpg