PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kombineni gönder!...

Nytre
09.05.2006, 14:04
Kombineler Izmir?de geçerli
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300306taraftar.jpgTakimimizin hafta sonunda Besiktas?la Izmir Atatürk Stadyumu?nda oynayacagi karsilasmada Trabzonspor Kombine Kartlari geçerli olacaktir. Kombine kart sahibi Trabzonspor taraftarlari stadyuma giriste bu kartlari yetkililere göstermeleri halinde kendilerine maç bileti verilecek ve 2005/06 futbol sezonunun son maçi olmasi itibariyle kombine kartlar toplanacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Taraftarlarimiza saygiyla duyururuz.

Trabzonspor Kulübü

arkadaslar kombinelerimizi (ne kadar kombineye ulasirsak o kadar iyidir) lütfen izmirdeki taraftarlarimiza gonderelim...

eger Kutoz adresini verirse bendeki iki kombineyi gondermek isterim...

nasil olsa son mac ve bu mactan sonra kombineler artik isimize yaramayacak...

trabzonda bulunanlar ve tanidiklarinin kombineleri olanlar bugun yarin bu isi hallederlerse ufak bir katkimiz olur...

İ.Öztel
09.05.2006, 14:08
Valla böyle güzellik yapamaz kimse heralde smileys/smiley4.gifVarsa yollayabilecek arkadaslar bizede yollayabilir. Bizde hafta sonu maca gidecez insallah.

coach
09.05.2006, 14:11
Niye yollanmasin ki ? Vakti müsayit olanlar gelir izler müsayit olmayanlarda yollar karsi ödemeli kargoyla,oluy budur.

Şentürk
09.05.2006, 14:12
bence yönetimin öncü olmasi kombineleri (gitmeyeceklerse ) toplatmasi gerekir çok güzel bir fikir benim olsa yeminlen gönderirdim..

zaten son maç,bence herkes olumlu bakacaktir,yeterki kamuoyu olusturulsun ve herkes duysun..

Mustafa Önal
09.05.2006, 14:13
ben istanbuldan gitcem izmirde arkadaslar var onlara da ulastirabilirim. göndermek isteyen varsa forma yazsin konbineleri organize bir sekilde millete ulastirabiliriz. bmn istanbul olarak bir organizasyon yapilabilir. konbineleri bekliyoruz.

Nytre
09.05.2006, 14:14
dogru diyorsun...

sadri sener binasina herkes kombinesini biraksin... ve kombineler toplu halde ts ile birlikte izmire gitsin...

oradada gelen arkadaslara verilsin...

diyelim ki istanbuldan gurbetçi gençler maça gelecekler izmire... iki otobüs.. o kadar kombine onlara gitsin.. ankaradan gelecekler olacak onlara verilsin...

yönetime bu talebimizi nasil iletebiliriz?

serseerii
09.05.2006, 14:16
bence de süper olur trübünlarin tiklim tiklim olmasi gerekirrrrr istanbulun en iyi taraftari biziz diyenlere iyi bi ders verelimm

Faruk KILIÇ
09.05.2006, 14:16
arkadslar eger kombine girecekse maça ben yardimci olmak isterim ilgilenen bir arkadas varsa msnim

faruk@hattrick.org

maraton kombine almistim büyük bir hevesle sezon

Faruk KILIÇ
09.05.2006, 14:19
yçneticilerden bir kisi araciligiyla olmasini tercih ederim

Nytre
09.05.2006, 14:20
arkadaslar ben bu konuyu kulübe telefon açarak ilettim. sagolsun oradaki yetkili yönetime iletecek bakalim insallah kabul görür...

tabi bunun da getirecegi sorunlar olabilir ama son maç artik fedakarlik yapmak gerekir.

Mustafa Önal
09.05.2006, 14:32
trabzonda tanidigim arkadaslara e mail attim. bulabildigi kadar konbine bulcak tanidiklardan. iyi bir organizasyon yapilmali. gerekirse izmir bmn ye yollanmali. onlarla irtibata geçilmeli bence. böylece onlarda daha fazla kisiye ulasma imkani olur. dokuz eylül ve ege ün. daha kapsamli bir organizasyon yapilabilir.

Faruk KILIÇ
09.05.2006, 14:33
hemde bir kaç tane toplayabilirim

Nytre
09.05.2006, 14:41
arkadaslar kapali kalearkasi maraton farketmez...

kime ulasabiliyorsak ulasalim...

bmn trabzon temsilciligide bu konuyla ilgilenir umarim.

fazla zamanimiz yok...

Adem Erdoğan
09.05.2006, 14:54
yaw para izmire gidecegine o parayla forma falan alinir takima katki olur.kombinesi olanlaryollarsa taraftar arasindaki dayanisma açik bir sekilde ortaya çikar.

Hüseyin Çümen
09.05.2006, 15:39
süper fikirler çikiyor valla helal olsun

MrbLack
09.05.2006, 15:39
evet kombineler gelsin smileys/smiley32.gif

Çakır
09.05.2006, 15:43
Çok yerinde bir düsünce, tebrik ediyorum Emin. BMN olarak bu konuya dikkat çekmek için gerekeni yapacagiz.

Murat'
09.05.2006, 16:24
bende 2 tane var isteyen varsa duyurulur acele edin 1 saat sonra çikmam lazim

Murat'
09.05.2006, 16:28
marat_alonso@hotmail.com (marat_al&#111;nso@hotmail.com)

isteyen varsa çabukkk

Alptuğ
09.05.2006, 16:56
cok guzel olur ya benim kombine kartimi da elif ablam gonderecek sagolsun

cok tesekkur ediyorum elif abla bi tanesin

Külünkoğlu
09.05.2006, 16:57
Budur bizim farkimiz. Trabzondaki kardesler gönderin da kombineleri

TSelif
09.05.2006, 17:34
cok guzel olur ya benim kombine kartimi da elif ablam gonderecek sagolsun

cok tesekkur ediyorum elif abla bi tanesin

Ne demek alptug'cum sen yeter ki o stadda yerini al . Sana ve TRABZONSPOR uma bin tane kombine feda olsun .. Umarim bir aksilik çikmaz ..Bir kaç gün içinde Kombine elinde olacak . Gözün gibi bak ona haa. Bu yil bana ugur getirmedi. Umarim sana ugur getirir. Hadi TRABZONSPOR büyük TARAFTAR i ..sizde yollayin kombineleri . TRABZONSPOR umuzun taraftara ihtiyaci varsmileys/smiley32.gif

Burçak
09.05.2006, 18:06
ben maratoin kombinemi göndermeye hazirim. bide baska bi arkadastan kale arkasi kombinesini alip yollayabilirim. 1 kombine kesin 2 tanede olabilir yani. ama nereye kime teslim edecegiz??

Egemen
09.05.2006, 18:35
1202/9 sok no 6 daire20 evka1 buca izmir

egemen gündogdu nun ev adresi ;) yollamak isteyenler yollayabilir ama toplayip hepsini bir yollayin yani ne kadar çok olursa o kadar ii tek tek göndermek pek akil isi deil gibi :)

Burçak
09.05.2006, 18:39
ya öle tek tek göndermek olmazki. burdan gidecek bi kisi yokmu. onda toplansa bu kombineler. ordaki BMN den arkadaslara verilse.

Nytre
09.05.2006, 18:46
arkadaslar bir kac gune kadar toplayabilen kombineleri toplasin..

ondan sonra da herkes (elinde kombine olan) birini secsin (ki bu o kadar da onemli degil) ve bu arkadasa kombineleri yollasin..

kombineyi kime gönderecegiz nasil gonderecegiz bunlar uzun isler...

maç pazar gunu...

Faruk KILIÇ
09.05.2006, 21:55
ya bu olayi kisa zamanda bir organize edelimde bizde bilelim isimizi nereye kime veya direkt adrese ne bileyim bisekilde bi organize olalim ona göre 3 maraton bileti yollayacam

zafer6161
09.05.2006, 22:38
benim kale arkasi var gitmek isteyene veririm tabi gecerli isesmileys/smiley17.gif

tonyali_61
09.05.2006, 22:43
faruk bu adrese yollabilirsin

yesilpinar mah tepe cikmazi sok no-8 EYÜP ISTANBUL (AHMET ESMER)

biz gurbetcigencler olarak gidicez. ne kadar bilet o kadar gurbetci demek.

tonyali_61
09.05.2006, 22:48
irtibata gecmek isteyen arkadaslar icin

tel no (05385843380)

Barış
09.05.2006, 22:49
Valla böyle güzellik yapamaz kimse heralde smileys/smiley4.gifVarsa yollayabilecek arkadaslar bizede yollayabilir. Bizde hafta sonu maca gidecez insallah.

Ihsan;bi arkadasta var,alabilrsem ondanyollayacam sana.

tonyali_61
09.05.2006, 22:57
oda olur arkadasim siz toplayinordakombineleri

benim amacim burdaki ögrenci arkadaslara yardimci olmakti.

zanoylu
09.05.2006, 22:58
Güzel bir dayanisma bizede bu yakisir zaten...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifValla helal olsun

tonyali_61
09.05.2006, 23:01
telefonu yanlis yazmisim( 05375843380)

Mustafa Önal
09.05.2006, 23:09
Budur bizim farkimiz. Trabzondaki kardesler gönderin da kombineleri matin abi güzel bir oragnizasyon olcak mi ben maçtan iki gün önce gitmeyi düsünüyorum. izmirde size katilabilirim. konbine konusunda insallah herkes duyarli olur. ben bir kaçtane arkadasa e mail attim telden de ulasamaya çalisiyorum.izmiri inletelim insallah.

Nytre
09.05.2006, 23:17
arkadaslar bu olay trabzon insaninin kendi arasinda ne kadar dayanisma içerisinde oldugunu gösterecektir...

lütfen bu konuya gereken ilgiyi gösterelim..

Nytre
09.05.2006, 23:18
benim kale arkasi var gitmek isteyene veririm tabi gecerli isesmileys/smiley17.gif

kombineler geçiyor zafer6161..sende birisine gönder artik...kombinesi olan arkadaslarininkinide alabilirsen ne ala...

kutoz
09.05.2006, 23:19
Bu fikri ortaya atan arkadasa öncelikle, tesekkürler. Mükemmel bir fikir. Bunun için birer temsilci belirlersek iyi olur. En azindan, irtibat kurulacak arkardaslarimiz tespit edilmis olur.
KOMBINE TESLIM ALMA TEMSILCILERI

BMN/Izmir Temsilcisi;

Egemen GÜNDOGDU (Adres, istekli arkadasa özelden bildirilecektir.)

BMN/Istanbul Temsilcisi;

Not: Cess; uyariniz için tesekkür ederim. Edited by: kutoz

CeSS
09.05.2006, 23:27
Arkadaslar açik adreslerinizi veya telefonlarinizi özel msg lerden ulastirin birbirinize.

zafer6161
09.05.2006, 23:46

kombineler geçiyor zafer6161..sende birisine gönder artik...kombinesi olan arkadaslarininkinide alabilirsen ne ala...

vallaaaa benden 2 tane kale arkasi konbine cikar biri benim digeri arkadasin almak isteyen varsa bana öm tan ulassinsmileys/smiley17.gif

MrbLack
09.05.2006, 23:53
sevgili arkadaslar istanbuldan maça gitmeyi planliyoruz.elinizde var olan kombinelere ihtiyacimiz var.3-5 farketmez.
bu konuda bana cevap verebilecek arkadaslari bekliyorum

BDiler61
10.05.2006, 00:33
helal olsun çok iyi fikir iste dayanisma budursmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

hayat61
10.05.2006, 00:50
Kombineler Izmir?de geçerli
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/300306taraftar.jpgTakimimizin hafta sonunda Besiktas?la Izmir Atatürk Stadyumu?nda oynayacagi karsilasmada Trabzonspor Kombine Kartlari geçerli olacaktir. Kombine kart sahibi Trabzonspor taraftarlari stadyuma giriste bu kartlari yetkililere göstermeleri halinde kendilerine maç bileti verilecek ve 2005/06 futbol sezonunun son maçi olmasi itibariyle kombine kartlar toplanacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Taraftarlarimiza saygiyla duyururuz.

Trabzonspor Kulübü

arkadaslar kombinelerimizi (ne kadar kombineye ulasirsak o kadar iyidir) lütfen izmirdeki taraftarlarimiza gonderelim...

eger Kutoz adresini verirse bendeki iki kombineyi gondermek isterim...

nasil olsa son mac ve bu mactan sonra kombineler artik isimize yaramayacak...

trabzonda bulunanlar ve tanidiklarinin kombineleri olanlar bugun yarin bu isi hallederlerse ufak bir katkimiz olur...

Çok iyi düsünülmüs.Fikri ortaya koyan NYTRE ve kombine kartlarini yollayan herkese tesekkürler.Birbirinizi yemekten baska bir sey yapmazsiniz diyenlere verecegim bir cevabim daha oldu.

TSelif
10.05.2006, 01:04
Evet bu müthis fikir için tesekkür ederiz.. Bizde yarin tanidik ne kadar kombine bulabilirsek izmir ve manisadaki renkdaslarimiza göndericez.. Yeter ki onlar EFSANEMIZI yalniz birakmasinlarsmileys/smiley32.gif . Bizim içinde bagirsinlarsmileys/smiley2.gif

Egemen
10.05.2006, 01:08
smileys/smiley31.gif hepinizi çok seviyorum :):):) ooOOOooOO trabzonNnnNNnNN

TSelif
10.05.2006, 01:10
smileys/smiley31.gif hepinizi çok seviyorum :):):) ooOOOooOO trabzonNnnNNnNN

Çooook bagirin haa . Biz burdan taa TRABZON dan duyucaz ona göresmileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gif

Barış
10.05.2006, 01:13
kapali bize mi ait? tv den kargalarin sesini duymayalim.

Egemen
10.05.2006, 01:15
isallah bizimdir kapali yoksa 2500 ezik bizi bastirir söliim :):):)

zky_ts
10.05.2006, 01:16
bu dayanisma süper valla...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifbenim kombineyi de gönderiyom arkadaslar bir bmn üyesine...hatta yarin yola çikiyo bile...yarin çevremizdeki arkadaslardan da birkaç tane daha ayarlicaz insallah...onlari da en kisa zamanda gönderecez...

oz_gur'cüm yerin hazir stadda...

insallah sans getirir...

Emre Emiroğlu
10.05.2006, 01:17
Bende Arkadaslarimdan Kombine Arastiriyorum.. Muhtemelen Yarin 2 Tane Bulurum.. Alinca Isteyen Arkadaslara Bende Gönderebilirim.

Egemen
10.05.2006, 01:19
arkadaslar tek tek ikiser ikiser yollamayin bence. önce belirli bi kiside 20 30 40 falan gibi bi rakam toplayin sonra yollayin. tek tek pesine düsemeyiz her dakika evde olamayabiliriz çünkü :) saygilar...

TSelif
10.05.2006, 01:23
arkadaslar tek tek ikiser ikiser yollamayin bence. önce belirli bi kiside 20 30 40 falan gibi bi rakam toplayin sonra yollayin. tek tek pesine düsemeyiz her dakika evde olamayabiliriz çünkü :) saygilar...

Diger arkadaslari bilmiyorum ama bizim yollayacagimiz kisiler belli oldugu için sikinti olmayacak . ama bu is umarim kazasiz belasiz halledilir..

eys_61
10.05.2006, 01:23
çok güzel fikir düsünene de,kombinesini gönderene de ,maça gidene de çok çok tesekkürlersmileys/smiley32.gif

degok
10.05.2006, 01:24
Abi nasil yolanacak kombineler. Bence orada toplanip trabzondan izmire gelen herhangi bir otobüse verilsin. Bizde izmirde(EGEMen de diyelim) izmir garajindan alsin biletleri

Egemen
10.05.2006, 01:25
:) ok o zaman kardesim no panic moduna gecelim :)

degok
10.05.2006, 01:28
Açikcasi kulübün hosuna gitmez bu durum gibi geliyo bana

Egemen
10.05.2006, 01:48
alla alla nie yaw bilet satamicaz die mi korkuyolar?? demirhan abi dediginde lafmi simdi onlarin önayak olup doldurmasi lazim tribünleri...

Burçak
10.05.2006, 09:10
bugün çarsamba. maç pazar günü. bu biletlerinen geç pazar günü öglene kadarorada olmasi gerekir. böyle herkes tek tek bilet yollarsa karisiklik çok olur. hepimizin ortak fikri bu. peki ne yapilmali. öncelikle temsilcilikler var. tamsilci olmak böyle günlerde organizasyonlarin daha iyi yapilmasi içindir. BMN Trabzon ve BMN izmir temsilcilerinin görüsmelerinden sonra aralarinda alacaklari karari burada duyurmalari ve bizimde onlara uymamiz en mantiklisi olur. yani belirlenecek yere kombineler teslim edilir. ve izmir temsilcisine gönderilir. artik izmirdeki dagitim iside ordaki temsilciye kalir.

Mehmet
10.05.2006, 09:55
Nasil bir takkim mi?

Böylede sorulur mu?

Tabiki eski Trabzonspor'u istiyorum. Eygidi günler..

Heyyyyyyy heyyyyyyy heyyyyyyyyyyyyy....

zafercalikoglu
10.05.2006, 10:05
bugün çarsamba. maç pazar günü. bu biletlerinen geç pazar günü öglene kadarorada olmasi gerekir. böyle herkes tek tek bilet yollarsa karisiklik çok olur. hepimizin ortak fikri bu. peki ne yapilmali. öncelikle temsilcilikler var. tamsilci olmak böyle günlerde organizasyonlarin daha iyi yapilmasi içindir. BMN Trabzon ve BMN izmir temsilcilerinin görüsmelerinden sonra aralarinda alacaklari karari burada duyurmalari ve bizimde onlara uymamiz en mantiklisi olur. yani belirlenecek yere kombineler teslim edilir. ve izmir temsilcisine gönderilir. artik izmirdeki dagitim iside ordaki temsilciye kalir.

çok dogru

degok
10.05.2006, 10:09

Evet arkadaslar forever hakli. Ancak bana sorarsaniz biletlerin cumartesi burda olmasi daha mantikli. Bu nedenle trabzonda bir organizasyon yapip kombineleri yukarida dadigim gibi cuma günü otobüse verirseniz cumartesi izmir garajindan aliriz. Postayla ve kargoyla gelmesi gecikebilir.

Külünkoğlu
10.05.2006, 12:56
Arkadaslar elinde kombine olan ve bu maça gidemeyecek arkadaslar Istanbul'daki kardeslerimiz için kombinelerini göndermek isterlerse, ben kendilerine yardimci olacagim.

Kombinesini göndermek isteyen arkadaslarim bana özel mesaj yolu ile ulassinlar bi zahmet, Ligin son maçinda Trabzonsporumuzu yanliz birakmayacak olan Istanbul'daki kardeslerimize birinci elden kombine kartlarimizi ulastiralim.Bir kez daha dayanisma nasil olur gösterelim cümle aleme...

Nytre
10.05.2006, 17:54
arkadaslar temsilciliklerin görüsüp karar almasi uzun sürebilir..

herkes kisisel çabasiyla bir diger taraftara özel msg araciligiyla görüsüp bu isi halletsin....

lütfen elimizi çabuk tutalim...

arkadaslar kaç kisiye ulasirsak o kadar iyidir..

ayrica yönetimin gücüne falan gitmez bu is.. bu TRABZONSPOR TARAFTARININ DAYANISMASINI gösterir!...

Mustafa Önal
10.05.2006, 19:16
msn yoluysla trabzondan bir arkadasa ulastim. suan sadece msn yoluyla 6 tane konbine buldu. yarin bi 25 tane konbine yollicak. cuma aksam gitmeyi düsünüyorum izmire konbineler gelmezse cumartesi giderim. gelince metin abi ben size telefon yoluyla ulasirim. insallah hayirlisiyla gelir konbineler.

kutoz
10.05.2006, 19:19
Ö N E M L I
Simdi, Izmir Il Gençlik Spor Müdrülügünden bir yetkiliyle görüstüm. Aslinda sabah görüsmüstüm ama kendisini bu saatlerde aramami istemisti. Bilet fiyatlari henüz netlesmedi. Bana verdigi muhtemel fiyatlar;
<UL>
<LI>
<DIV align=left>Kale arkasi 15 YTL</DIV>
<LI>
<DIV align=left>Açik Tribün 20 YTL</DIV>
<LI>
<DIV align=left>Kapali Tribün 30 YTL</DIV></LI>[/list]
Stad paylasimimi ise kesinlesmis. Kale arkalari bjk taraftarina, açik tribün ve kapali tribün Trabzonspor taraftarina verilecekmis.
Sabah görüstügümüzde, bu aksam üzeri bizim kulüp yetkilileri ile bilet konusunda fiyat belirlenecegi söylenmisti bana. Bende bunun üzerine Trabzonspor Kulübün'den Altug ATALAY'la görüstüm. Onlarin bir bilgisi olmadigi, kesinlestiginde resmi sitede yayinlanacagi söylendi. Ama malesef, bu saate kadar buda netlesmedi. Izmir'de telefon ile konustugum arkadas, muhtemelen yukaridaki fiyatlardan biletlerin hazirlanacagina dairdir.
Bugün Trabzon'da 3 arkadasla temasa geçtim, kombineler için. Bulabildiklerini yarin kargoya verip, bana ulastirmaya çalisacaklar. Edited by: kutoz

Emre Emiroğlu
10.05.2006, 20:44
Arkadaslar 2 Tane Kale Arkasi Kombine Var. Ihtiyaci Olan Varmi ?

zedboysts
10.05.2006, 20:54
bir maraton özel kombinem var ben trabzon dernekpazari çaykara ögrenci yurdunda kaliyorum isteyenler 05366430392 nolu telden beni arasin kombineyi teslim edeyim

denizci61
10.05.2006, 21:00
Iste taraftarlik budur...Kombine gönderen arkadaslarla gurur duyuyorum..."Bu büyük taraftara SAMPIYONLUK yakisir"

Emre Emiroğlu
10.05.2006, 21:07
smileys/smiley36.gifYolluyoruzdda Alacakli YOk

Egemen
10.05.2006, 21:09
aga 2. sayfada adresi verdim. :):):) yollamak isteyenler yollayabilir. yada toplayip birlikte yollayabilirsiniz ki bu daha mantikli :)

lazutlarlivera
10.05.2006, 21:10
ewet kardes.ben bmn/izmir in temsilci grubundanim.eger yollarsan alirim

Mustafa Ayazoğlu
10.05.2006, 21:12
ULUSOY un IZMIR/BORNOVA TESISLERINE YOLLAYINIZ

Edited by: 61_OFLU_35

kutoz
10.05.2006, 21:14
Arkadaslar, kale arkalari bjk taraftarina verilecegi için, kale arkasi kombinesi geçerli olamayacak sanirim. Bunu da dikkate alin.

@lazutlarlivera,

göndermek isteyen arkadaslar özel mesaj sisteminden kontar kurup, kombineleri nasil göndermeleri gerektigi konusunda yol göster. Mümkünse, Cuma günü Trabzon'dan kalkacak otobüslere yönlendirelim arkardaslari. Degok ve bana gelecek olan kombineler, Cuma günü kalkacak otobüse verilecek. Böylece, tek elden terminalden kombineler alinabilir.

Emre Emiroğlu
10.05.2006, 21:15
Direk Adres bu mu ?

kutoz
10.05.2006, 21:17
ULUSOY un IZMIR/BORNOVA TESISLERINE YOLLAYINIZ

Bu arkadasi, BMN/Izmir Temsilcileri olarak tanimadigimizi belirtmek isterim. Sayet, yukarida ki mesaja göre hareket edecek olan arkadaslarimiz olursa, mesuliyet kabul edilemeyecegini belirtmek isterim.

Saygilarimla.

BMN/Izmir Il Temsilcisi

Mustafa Ayazoğlu
10.05.2006, 21:22
Arkadaslar, kale arkalari bjk taraftarina verilecegi için, kale arkasi kombinesi geçerli olamayacak sanirim. Bunu da dikkate alin.

@lazutlarlivera,

göndermek isteyen arkadaslar özel mesaj sisteminden kontar kurup, kombineleri nasil göndermeleri gerektigi konusunda yol göster. Mümkünse, Cuma günü Trabzon'dan kalkacak otobüslere yönlendirelim arkardaslari. Degok ve bana gelecek olan kombineler, Cuma günü kalkacak otobüse verilecek. Böylece, tek elden terminalden kombineler alinabilir.

Katiliyorum tek elden bu is yapilirsa daha iyi olur. Iyi bir sekilde bu isi organize etmek gerek. Tahmini olarak ne kadar kombine ulasir size?

Ayrica bilet fiyatlari çok yüksek 15-25-30.

5 YTL yaparsa yönetim yaslisi genci ögrencisi bayanitüm Trabzonsporlular maça gelir. Daha iyi ve hos olamaz mi?

Nytre
10.05.2006, 21:30
Arkadaslar 2 Tane Kale Arkasi Kombine Var. Ihtiyaci Olan Varmi ?

kalearkasi olması farketmez sanırım... ayrıca kulüp aranıp bu konu hakkında bilgi alınır yarın....

kombinelerinizi gönderin arkadaslar izmirdeki arkadaslara... mutlaka birilerine yarar...

Nytre
10.05.2006, 21:34
simdi biz elimizdeki kombineleri trabzonda kime ulastiralim ? bu konuda görev üstlenen birisi var mi arkadaslar?

ben trabzonda degilim...

kutoz
10.05.2006, 21:40
BMN/Izmir TemsilciligineKombine Ulastirmak Isteyenler Arkadaslar Için Trabzon'da Irtibat Adresi
Iskenderpasa Camii arkasinda, (Belediyenin arkasindaki ara-Dolmus Duragi Karsisi) Iskenderpasa Köfte Salonunun ustasi,Hamit Usta'ya biletleri teslim edebilirsiniz. Biletleri Izmir'de Erkan'a ulastirilacak derseniz, Cuma günü Trabzon'dan kalkacak otobüse verilecek diger kombinelerle bana ulastirabilirsiniz.
Simdiden ilgilenen arkadaslara tesekkürler.Edited by: kutoz

Mustafa Ayazoğlu
10.05.2006, 21:43
simdi biz elimizdeki kombineleri trabzonda kime ulastiralim ? bu konuda görev üstlenen birisi var mi arkadaslar?

ben trabzonda degilim...

Biletiniz mutlaka degerlendirilir.Edited by: 61_OFLU_35

Nytre
10.05.2006, 21:46
tamam anlasildi... kutozla özel msg.dan anlastik...

HAYDI BMN ELINDEN GELENI YAP!...

kutoz
10.05.2006, 21:49
BMN/Izmir TemsilciligineKombine Ulastirmak Isteyenler Arkadaslar Için Trabzon'da Irtibat Adresi
Iskenderpasa Camii arkasinda, (Belediyenin arkasindaki ara-Dolmus Duragi Karsisi) Iskenderpasa Köfte Salonunun ustasi,Hamit Usta'ya biletleri teslim edebilirsiniz. Biletleri Izmir'de Erkan'a ulastirilacak derseniz, Cuma günü Trabzon'dan kalkacak otobüse verilecek diger kombinelerle bana ulastirabilirsiniz.
Simdiden ilgilenen arkadaslara tesekkürler.

Mustafa Ayazoğlu
10.05.2006, 21:50

Cumartesi takimi karsilamaya gidilecek mi ?

kutoz
10.05.2006, 21:53
Cumartesi takimi karsilamaya gidilecek mi ?

Evet gidilecek. Organizasyonlar basligi altindaki Trabzonspor-bjk topici altindan, gelismeleri takip edebilirsin.

MrbLack
10.05.2006, 22:14
kombinelere ulasan arkadaslar bilet parasi vermiyecegine göre IZMIR DEKI ARKADASLARIN YAPMIS OLDUGU MESALE ORGANIZASYONUNA DESTEK VERSELER HOS OLMAZ MI?smileys/smiley2.gif

geronimo_61
11.05.2006, 09:00
helal olsun sizlere valla ah ulan ah

bakalim hayirlisi sizin bu emeklerinizin karsiligini aliriz insallah

Burçak
11.05.2006, 09:30

iste budur. bende bu aksam maraton kombinemi teslim ediyorum. Hamit Usta bilet verene köfte ismarliyomus varmi böle bisi. nekadar kombine okadar köfte smileys/smiley4.gifsmileys/smiley2.gif

Berberoğlu
11.05.2006, 09:32
Ben de simdi abimle konustum.4 adet maraton özel kombinesini buraya(Istanbul'a) yollayacak. Yarin(Cuma) öglen burada olur kombineler..

Maalesef ben kendim gidemeyecegim maça herhalde(özel islerimden dolayi büyük ihtimalle haftasonu Ankara'da olacagim). Fakat kombineleri buradan maça gidecek arkadaslara verebilirim.

-------

Ek Not: Bahsi geçen kombineler Istanbul temsilcisi Külünkoglu abimize verilecektir. Kendisi maça gidecek arkadaslara iletecek..Edited by: memopad

Adem Erdoğan
11.05.2006, 09:47
HElaaaaaaaaaallll.Yok böyle bi dayanisma.Atatürk stadi bordo mavi bürüsün.Olimpiyattaki görüntülerin aynisini Izmirdende bekkliyoruz.

Faruk KILIÇ
11.05.2006, 10:23

2 kompine benden arkadaslar trabzonz can feda....(biletler maraton kompine)

selçukabi
11.05.2006, 12:56
Benim biraderlerdeki 2 adet maraton kombinesi bugün verilen adrese teslim ediliyor.kolombo (ahmet) de topladigi biletleri bugün verecek.Hadi gazaniz mübarek olsun.

kolombo
11.05.2006, 13:09
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

evet kardes bende teyit edeyim verebildigimce fazla bilet verecegim.....

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

kolombo
11.05.2006, 14:20
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">6 kombine de benden maraton tribün. o kadar daha gönderebilirdim fakat evde unutanlar var o yüzden yarina yetismez..</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Mustafa Önal
11.05.2006, 14:44
kargoyla yetismez diyenler otobüsle falan yollayabilirler. izmir temsilcimiz sanirim otobüsle yollanan konbinelere de ulasir. cumartesi yollanan konbine bile pazara ulasir izmire eger otobüsle yollarlarsa. pazar günden önce gönderebildigimiz kadar gönderelim kargo otobüs yoluyla. herkese tesekkürler.

MrbLack
11.05.2006, 14:55
arkadaslar varsa elinizdeki kombinlere talibim
sanayi mahallesi zafer caddesi no:1/A KAGITHANE ISTANBUL

coach
11.05.2006, 15:10
Ben dua etmeye basladim valla içimden bi ses bana bi kombine gelicek diyoruploads/coach/2006-05-11_151038_allahim_sen_büyüksün.gif

Burçak
11.05.2006, 17:10
Ben de o denilen yere birakacaktim ama demin bi arkadas aradi Izmire maça gidecegini söyledi . benim kombineyi istedi. ona verecem bu aksam.

POYRAZ
11.05.2006, 17:25
Ben dua etmeye basladim valla içimden bi ses bana bi kombine gelicek diyoruploads/coach/2006-05-11_151038_allahim_sen_büyüksün.gif

Lütfen elinde kombinesi olan arkadaslar, kombine bekleyen arkadaslara özel mesaj yoluyla yada telefon veren arkadaslara telefon yoluyla iletisime gecip kombinelerini yollasinlar. Haydi aslanlar Izmir'den TRABZON gececek. Maca gitmek isteyip maddi durumu elvermeyen taraftarlarimiz olabilir, artik hic bir isimize yaramayacak kombineleri talip olan arkadaslara yollayalim biraz duyarli olalim, Izmir'i sallayacagiz. Dogu Karadeniz Firtinasi Ege'ye esmeye geliyor. Zaman bitiyor.

POYRAZ
11.05.2006, 17:26

Lütfen elinde kombinesi olan arkadaslar, kombine bekleyen arkadaslara özel mesaj yoluyla yada telefon veren arkadaslara telefon yoluyla iletisime gecip kombinelerini yollasinlar. Haydi aslanlar Izmir'den TRABZON gececek. Maca gitmek isteyip maddi durumu elvermeyen taraftarlarimiz olabilir, artik hic bir isimize yaramayacak kombineleri talip olan arkadaslara yollayalim biraz duyarli olalim, Izmir'i sallayacagiz. Dogu Karadeniz Firtinasi Ege'ye esmeye geliyor. Zaman bitiyor.

coach
11.05.2006, 17:48
@POYRAZ.61

Eyvallah kardes..

POYRAZ
11.05.2006, 18:00
@POYRAZ.61

Eyvallah kardes..

Birader, kombine yollamak isteyen bir arkadasimiz sana mesaj atti. Mesaj kutuna bir bakar misin. Mesaja cevap olarak adresini yazarsan sana kombine gelecek. Ama cabuk ol.

Aslıhan
11.05.2006, 18:15
ben de bir tane kapali var ilgilenenler smileys/smiley9.gif

TSelif
11.05.2006, 18:18
Evet ben elimdeki bütün kombineleri bu aksam çikardim . Umarim sagsaglim ulasirlar sahiplerine ..ve de umarim ugur getiriler..

Çünkü o kombineler buram buram AVNI AKER kokuyorsmileys/smiley2.gif

Egemen
11.05.2006, 18:20
aslihan yollayabilirsin. ama kutozun belirttigi bi adres var trabzonda oraya da götürebilirsin toplu gelmesi açisindan...

POYRAZ
11.05.2006, 18:28
ben de bir tane kapali var ilgilenenler smileys/smiley9.gif

Kombine isteyen buranin üyesi taraftarlar neden devamli kontrol etmezler burayi? Bakin bir arkadasimiz kombine biletini vermek istiyor. Bu arkadasimiza mesaj cekip verin adresinizi yollasin bileti.

coach
11.05.2006, 18:43
Evet ben elimdeki bütün kombineleri bu aksam çikardim . Umarim sagsaglim ulasirlar sahiplerine ..ve de umarim ugur getiriler..

Valla çok tesekkür ederim çok makbule geçti,tekrar tesekkür ederim,,deymeyin simdi benim keyfimeuploads/coach/2006-05-11_184315_keyif_sigarasi.gif

Mustafa Önal
11.05.2006, 18:48
aslihan abla size özel mesaj atamadim.konbinenizi bana yollayabilirsiniz. ben maç gitcem am suan bi sorun var gidemezsem metin abiye ulastiririm. yaklasik bi 20 konbine dah gelcek ban bi sorun olmazsa .

zky_ts
11.05.2006, 20:16

Evet Elif'cim kombine arayan arkadaslarimizaksamdan beri ortalarda yoktular...neyseki bugün sahiplerini buldular...yoksa elimizde kalacaklardi valla ve çok üzülecektik... insallah dedigin gibi arkadaslarimiza da ulasirlarda onlara ugur getirirler ve maçi aliriz...

AVNI AKER kokulu kombinelerle...

kutoz
11.05.2006, 20:27
<UL>
<LI>
<DIV align=left>Yukarida ki adrese kobine birakan arkadaslar özelden bana adetiyle birlikte bildirirlerse sevinirim. Takip edebilmem açisindan faydali olacaktir.</DIV></LI>
<LI>
<DIV align=left>Kombineler yarin (cuma günü)Trabzon'da ki arkadasi tarafindan Ulusoy'a teslim edilecektir. </DIV></LI>
<LI>
<DIV align=left>Suana kadar ilgi gösteren bütün dostlara çok tesekkür ediyorum.</DIV></LI>[/list]

Egemen
11.05.2006, 21:13
Kombine isteyen buranin üyesi taraftarlar neden devamli kontrol etmezler burayi? Bakin bir arkadasimiz kombine biletini vermek istiyor. Bu arkadasimiza mesaj cekip verin adresinizi yollasin bileti.

biletini yollamak isteyenler için belirtilen merkezlere götürülmesi yazildi sanirim trabzonda kutozun yazdigi yer istanbulda külünkoglu ...

yani biletleri bi yerde toplayin öyle yollayin olmadi tek yollayin onun için de adresimi verdim ben.

1202/9 sok. no 6 daire 20 evka1 buca izmir
egemen gündogdu

tekrar verelim..

Egemen
12.05.2006, 00:34
up

MrbLack
12.05.2006, 02:00
kombinelere ulasan arkadaslar bilet parasi vermiyecegine göre IZMIR DEKI ARKADASLARIN YAPMIS OLDUGU MESALE ORGANIZASYONUNA DESTEK VERSELER HOS OLMAZ MI?smileys/smiley2.gif

Mustafa Ayazoğlu
12.05.2006, 04:37

Altay maçinda biletler 1YTL idi buna ragmen tribünler bombostu.
Önce tribünleri nasil doldurmaliyiz onu düsünmek gerek.

Aslıhan
12.05.2006, 12:21
ben 3 adet kombineyi bugün gönderdim szmek e

hadi bakalim aglatin izmiri smileys/smiley36.gif

degok
12.05.2006, 12:47
Bize de su anda yolda olmak üzere 33 edet ko0mbine gönderilmis durumda. Yine belirtiyorum. Hala daha elindeki kombineleri göndermek isteyen arkadaslar. Bulundugunuz sehirdeki ulusoy otobüslerinden izmire gelen birine verirseniz biz onlari izmirdeki ulusoyun bornova tesislerinden aliriz. Bunun için kombineyi verdikten sonra mümkünse bana özelden mesaj atin.

Not: kombineyi vereceginiz söföre kombinelerin ulusoy bornova tesisindeki emanete verilecegini söyleyip zarfin üzerine de demirhan gözaçan a verilecektir yazmayi unutmayin. Hala daha zaman var arkadaslar.

TSelif
12.05.2006, 13:15
Arkadaslar lazutlarlivera(yasin).. bu arkadasagöndermek üzereelimde iki adet kombine var. Yalniz kendisine ulasamiyorum.. smileys/smiley19.gif Edited by: tselif

degok
12.05.2006, 13:26
Arkadaslar lazutlarlivera(yasin).. bu arkadasagöndermek üzereelimde iki adet kombine var. Yalniz kendisine ulasamiyorum.. smileys/smiley19.gif

Abi adresimi lazim neyi lazim

TSelif
12.05.2006, 13:51
Arkadaslar lazutlarlivera(yasin).. bu arkadasagöndermek üzereelimde iki adet kombine var. Yalniz kendisine ulasamiyorum.. smileys/smiley19.gif

Abi adresimi lazim neyi lazim

Kargo yetisirmi bilmiyorum ama ..adi soyadi adresi olsa ii olur .. Arkadas özel mesaj atip istedi ama belki taniyan olur diye izmirde onun için yazdim . yardimci olursaniz sevinirim yoksa kombineer elimede kalir

degok
12.05.2006, 14:21
Abi söyle bisey diyeyim trabzondaysan yarinki ulusoya ver sabahtan izmir otobüsüne

kargoyla yetismez artik. Ulusoy bornova tesislerinde emanete birakmalarini iste biz oradan aliriz. Yasine söylerim ben sanada telefonunu yasinin özelden atacagim birazdan.

Bu günkü otobüsle geliyo bi kisim bilet su an yolda yarin alacagiz. Sernde yarinki ile gönder pazar günü alir yasin onlari bornova ulusoy tesislerinden. Eger gönderirsen bana mesaj at.

MrbLack
12.05.2006, 14:29
arkadaslar ISTANBUL DAN MAÇA GIDECEGIZ VARSA ELINIZDEKI KOMBINLERE HALA TALIBIZ...

Berberoğlu
12.05.2006, 14:47
arkadaslar ISTANBUL DAN MAÇA GIDECEGIZ VARSA ELINIZDEKI KOMBINLERE HALA TALIBIZ...

Elimde 3 adet maraton özel kombinesi var.(malesefdördüncüsü yetisemedi)Metin Külünkoglu abi ile özelden konusmustuk dün, aksam is çikisi Üsküdar'da kendisine teslim edecegim..

kutoz
12.05.2006, 15:19
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">KOMBINELERIN IZMIR?DE KULLANILACAGI TRIBÜN PLANLAMASI<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">[/B]
Trabzon?da <B style="mso-bidi-font-weight: normal">Kale Arkasi[/B] ve <B style="mso-bidi-font-weight: normal">Maraton[/B] Kombinesi ? Izmir <B style="mso-bidi-font-weight: normal">Açik Tribünün[/B]?de,
Trabzon?da <B style="mso-bidi-font-weight: normal">Maraton Özel[/B] ve <B style="mso-bidi-font-weight: normal">Kapal[/B]i Kombinesi ? Izmir <B style="mso-bidi-font-weight: normal">Kapali[/B] <B style="mso-bidi-font-weight: normal">Tribünün[/B]?de,
Trabzon?da <B style="mso-bidi-font-weight: normal">VIP[/B] Kombinesi ? Izmir <B style="mso-bidi-font-weight: normal">VIP[/B] bölümünde <B style="mso-bidi-font-weight: normal">geçerli olacaktir[/B].

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">KOMBINE KULLANIMI ILE ILGILI ÖNEMLI NOT[/B]
Bu sezonun son maçi olmasi nedeniyle, kombineler kulüp tarafindan toplanacaktir. Kombineleri giris kapisinda gösterip, <B style="mso-bidi-font-weight: normal">giremeyeceksiniz[/B]. Dolayisiyla, yukarida belirttigim program dahilinde, kombine kartinizi bilet gisesine teslim edip, gitmek istediginiz tribün biletini alacaksiniz. Aksi takdirde, sorun yasabilirsiniz.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">BMN/Izmir[/B] olarak, <B style="mso-bidi-font-weight: normal">Kapali Tribünde[/B] olacagiz. Bilgilerinize sunulur.

degok
12.05.2006, 15:29
Maçi bizimle birlikte izlemek isteyen arkadaslar saat 16 de TSclup tirinin önünde bulusilacak haberiniz ola

Alptuğ
12.05.2006, 16:42

tekrar tesekkür ederim elif ablacim kart elime ulasti insallah avni akerin havasini izmirde atatürk stadinda yasatacagiz

Mustafa Önal
12.05.2006, 16:42
benim baska bir arkadas persembe gün 25 adat kadar konbine yollicakti. adresi falan aldi. ancak ne telefon yoluyla nede internet yoluyla kendisine persembeden beri ulasamiyorum. onun için cumartesi aksama kadar istanbulda kalmayi düsünüyorum. insallah yollamistir ve zamaninda ulasirda bizde ihtiyaci olan arkaadslara ulastiririz.

TSelif
12.05.2006, 18:11

tekrar tesekkür ederim elif ablacim kart elime ulasti insallah avni akerin havasini izmirde atatürk stadinda yasatacagiz

Önemli degil altug HERSEY TRABZONSPOR UMUZ IÇINsmileys/smiley2.gif

degok
13.05.2006, 00:08
Bizim kombinelerde su anda kirikkale civarinda seyirtiyodur. Yeride iyi söför yani soldaki dögmelerin üzerismileys/smiley4.gif

MaHMuT_61
13.05.2006, 01:07
özel mesaj la adres gönderin

kombine yollicam

TSelif
13.05.2006, 01:12

kombine yollicam

Coach arkadasimiz bi tane istiyodu ama hala istiyomu bilmiyorum . Isterseniz kendisinin adresini size özel mesajdan atabilirim

coach
13.05.2006, 10:42

kombine yollicam

Coach arkadasimiz bi tane istiyodu ama hala istiyomu bilmiyorum . Isterseniz kendisinin adresini size özel mesajdan atabilirim

Eyvallah ablacim,ama sana yazdigim gibi :)

TSelif
13.05.2006, 11:40
Tamam islem tamalanmistir ...sana da eyvallahsmileys/smiley2.gif

HAYDII TRABZON um kombinelermiz ve kalbimiz seninlesmileys/smiley32.gif

Mustafa Önal
13.05.2006, 13:59
aslihan ablanin yolladigi 3 adet konbine elime sag salim ulasti. bjk li bir arkadasla bu gece 12 civarlarinda haremden yola çikcaz. yarin sabah izmirdeyiz. bmn izmirle bberaber maçi izleriz sanirim. kapalida olcaz insallah. konbine gçnderen ASLIHAN ablamiza çok tesekkür ederiz.

TSelif
13.05.2006, 14:03
yaaww yoksa sen o kombineyi bjk li arkadasina mi verdin smileys/smiley19.gifBeni ilgilendirmez ama ne bilim iste bi tuhaf oldum daasmileys/smiley19.gif

degok
13.05.2006, 17:55
Bizim kombineler de elimize ulasti arkadaslar toplam 32 adet. Bu konuda girisimleri olan arkadaslara, özellikle KUTOZ a ve besikdüzündeki sevgili bmnli olmasalarda gönüldasimiz olan digerlerine(babam dahilsmileys/smiley1.gif) tesekkür ederim

Mustafa Önal
13.05.2006, 19:49
ya 127 adet konbine bosa gitcek. arkadasin biri yollicakti. ancak az önce ulastim dün aksam arkadasim yolladi dedi. ne ile yolladi diyom . bilmiyom diyor. deli olcam. üç gündür ne telefona ulasabiliyordum nede emailine. daha ancak girmis nete. çildircam burda. konbineler bosa gitcek ya bmn üyesiymis ama nickini ve sifresini unutmus. bmn dularinizi bekliyoruz. sabahtan beri posta ve kargo bekliyom gelen giden yok.

Mustafa Önal
13.05.2006, 19:51
yaaww yoksa sen o kombineyi bjk li arkadasina mi verdin smileys/smiley19.gifBeni ilgilendirmez ama ne bilim iste bi tuhaf oldum daasmileys/smiley19.gif elif abla arkadas ev arkadasim benim maça gittigimi görünce bende gelim dedi. bende kiramadim. beraber gitcez merak etme bjk yi destekleyemez. bizim aramizda olcak.

Egemen
13.05.2006, 19:52
abi dualarimiz sizinle bide söyle bi olay var biletlerde. degisim falan sansimiz yok mesela kale arkasi ve maraton açiga girecek yani üstüne 10 ytl daha verip kapaliya girme gibi bi sans yok. yönetimin elinden gelen bisi yokmus. valla su maç gecsin baya bi içimi dökecem yönetim hakkinda...

Mustafa Önal
13.05.2006, 20:04
ya benim arkadas çildirtti beni. çarsambadan beri telefonuna ulasamiyorum ancak simdi msn sine ulastim. dedi arkadas yolladi. oda arkadasina ulasamiyor. tam çildircam. 127 tane konbine uçtu. en az 1o email attim. otobüsle yola diye. aslihan abla yolladi rahatça aldim sabah. dua ediyomda kargo olsun en azindan kargoya ulasma sansimiz olur belki. postaysa yandik. oturup konbinenin pesinden agliyacagiz.

Nytre
13.05.2006, 20:10
sen neredesin istanbulda mi ? 127 kombineyi sana trabzondanmi gönderdiler.

Mustafa Önal
13.05.2006, 20:33
sen neredesin istanbulda mi ? 127 kombineyi sana trabzondanmi gönderdiler. evet istanbuldayim. sözde arkadasin arkadasi yollamis ama suan net bir cevap alamadim. bende gece yola çikcam otobüsüm 12 kalkiyo.

Nytre
13.05.2006, 20:38
anladim ama bu saatten sonra gelmez sanirim..

Mustafa Önal
15.05.2006, 19:16
yaaww yoksa sen o kombineyi bjk li arkadasina mi verdin smileys/smiley19.gifBeni ilgilendirmez ama ne bilim iste bi tuhaf oldum daasmileys/smiley19.gif elif abla arkadas ev arkadasim benim maça gittigimi görünce bende gelim dedi. bende kiramadim. beraber gitcez merak etme bjk yi destekleyemez. bizim aramizda olcak. merak etmeyin elimdeki konbineler gerekli yerlere ulasti. bjk li falan kullanmadi. bmn izmir le birlikte kullandik. gönderen herkese sonsuz tesekkürler

degok
15.05.2006, 19:18
evet arkadaslar iste sizin kombineleri kullananlar ve maçta yaptiklari

http://img152.imagevenue.com/loc215/th_07422_DSCN0711.JPGhttp://img138.imagevenue.com/loc68/th_07429_DSCN0718.JPG (http://img138.imagevenue.com/img.php?loc=loc68&amp;image=07429_DSCN0718.JPG)http://img136.imagevenue.com/loc145/th_07436_DSCN0719.JPG (http://img136.imagevenue.com/img.php?loc=loc145&amp;image=07436_DSCN0719.JPG)http://img28.imagevenue.com/loc267/th_07443_DSCN0720.JPG (http://img28.imagevenue.com/img.php?loc=loc267&amp;image=07443_DSCN0720.JPG)http://img141.imagevenue.com/loc192/th_07451_DSCN0734.JPG (http://img141.imagevenue.com/img.php?loc=loc192&amp;image=07451_DSCN0734.JPG)

http://img127.imagevenue.com/loc293/th_09096_DSCN0735.JPG (http://img127.imagevenue.com/img.php?loc=loc293&amp;image=09096_DSCN0735.JPG)http://img107.imagevenue.com/loc52/th_09109_DSCN0736.JPG (http://img107.imagevenue.com/img.php?loc=loc52&amp;image=09109_DSCN0736.JPG)http://img40.imagevenue.com/loc242/th_09121_DSCN0737.JPG (http://img40.imagevenue.com/img.php?loc=loc242&amp;image=09121_DSCN0737.JPG)http://img124.imagevenue.com/loc71/th_09128_DSCN0751.JPG (http://img124.imagevenue.com/img.php?loc=loc71&amp;image=09128_DSCN0751.JPG)http://img12.imagevenue.com/loc21/th_09146_DSCN0755.JPG (http://img12.imagevenue.com/img.php?loc=loc21&amp;image=09146_DSCN0755.JPG) http://img151.imagevenue.com/loc26/th_09392_DSCN0756.JPG (http://img151.imagevenue.com/img.php?loc=loc26&amp;image=09392_DSCN0756.JPG)

Egemen
16.05.2006, 03:56
1-Fikri gözaçan

2-okan gözaçan

3-Bülent kahyaoglu

4-Hinç cora(tayfun corayla akrabaligi yoktur)

5-Mümtaz cinel

6-Mertcan Uzun

7-Aytekin Aydin

8-Ahmet Hamzaoglu

9-Seher Karsli

10-Mert Karsli

11-Ahmet Haliloglu

12-Osman Haliloglu

13-ismail Yildirim

14-Kemal Çoban

15-O.Sefik Erkaya

16-Yahya Ömür

17-Selim 0saoglu

18-Mehmet Salih Aydin

19-Hakan Keles

20-Emincan Uzun

21-Baris Esmer

22-Temel Saglam

23-Senol Aydin

24-Ekrem Arikan

25-N.Muhlis Esercan

26-Gülseren Çimsit

27-Mehmet Öztürk

28-Hüseyin Türkaslan

29-Süleyman Akkaya

30-Necmettin Öztürk

31-Ekrem Köstereli

32-A.Yüksel Gülay

33-Fahri Imamoglu

34-Suat Akman

35-Abdulkadir Kahveci

hepinize tesekkürler...

keske maçin sonuna kadar kalabilseydim :):):):):)

mitralyoz61
17.05.2006, 13:36
Bende kombinesini gönderen herkese tesekkür ediyorum

degok
17.05.2006, 13:59
1-Fikri gözaçan

2-okan gözaçan

3-Bülent kahyaoglu

4-Hinç cora(tayfun corayla akrabaligi yoktur)

5-Mümtaz cinel

6-Mertcan Uzun

7-Aytekin Aydin

8-Ahmet Hamzaoglu

9-Seher Karsli

10-Mert Karsli

11-Ahmet Haliloglu

12-Osman Haliloglu

13-ismail Yildirim

14-Kemal Çoban

15-O.Sefik Erkaya

16-Yahya Ömür

17-Selim 0saoglu

18-Mehmet Salih Aydin

19-Hakan Keles

20-Emincan Uzun

21-Baris Esmer

22-Temel Saglam

23-Senol Aydin

24-Ekrem Arikan

25-N.Muhlis Esercan

26-Gülseren Çimsit

27-Mehmet Öztürk

28-Hüseyin Türkaslan

29-Süleyman Akkaya

30-Necmettin Öztürk

31-Ekrem Köstereli

32-A.Yüksel Gülay

33-Fahri Imamoglu

34-Suat Akman

35-Abdulkadir Kahveci

hepinize tesekkürler...

keske maçin sonuna kadar kalabilseydim :):):):):)

Elimizdeki kombinelerin listesidir arkadaslar. Hepsine ayri ayri tesekkür ediyoruz.

Naim
17.05.2006, 14:28
Yeni Sezon Kombineleri Nezaman Satisa baslayacak ne kadar olacak kale arkalari falan acaba
bunlardan 1 adet almak istiyorum bir bilgisi olan varsa benle irtibata geçerse sevinirim