PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gelecek Sezonda Yeni Hoca Kim Olmali?

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

CAFER ÖZER
09.05.2006, 09:55
Vahit Halilhodziçin gidecegi kesin,Bence artik gelecek sozonda Hoca Kim olacak yada Kim olmali Artik bunu tartismaliyiz.

Su anda en çok adi geçen Lucescu,

Hedef Lucescu

Trabzonspor'da Baskan Albayrak'in ilk tercihinin Rumen hoca oldugu bildirildi. Kulübüyle 1 yil daha sözlezmesi bulunan Lucescu olmazsa Mustafa Denizli, Topmöller ve Mos arasinda seçim yapilacak

http://www.milliyet.com.tr/2006/05/09/spor/resim/spo04.jpg Ömür AVCI/DHA

Ben bu adi geçenler arasinda Mustafa Denizli yi kesinlikle istemiyorum.Mustafa denizli ye hayir diye zaten Topic var. Orda ARKADASLARIN bir çogu bu konuda hemfikir.

Benim Lucescu için fazla sölenecek sözüm Yok,GS i sampiyon yapti,o kadar futbolcu gitmesine ragmen GS i Sampiyonlar liginde üst tura tasidi.BJK yi sampiyon yapti.Artilarindan biriside Türk futbolunu taniyor olmasi Insallah Lucescu olur.

Lucescu olmaz ise ben ALMAN disiplini ön planda tutan hocalarin alinmasi görüsündeyim.

Yerli Hocalar arasinda Su anda En iyisi GIRAY BULAK,Su anda bizi çalistiracak yerli hoca baska yok gibi gözüküyor.Bu benim fikrim.

YENI HOCA KIM OLMALI GÖRÜSLERINIZI BEKLIYORUM.

Sevgi
09.05.2006, 10:01
yerli hocaya HAYIR yerlinin yerlisine HAYIR HAYIR HAYIR ...

Murat Acar
09.05.2006, 10:08
yerli hoca olmamali lucescu içinde vahit hoca ile ayni futbol mantalitesini tasiyan bir hoca o gelincede takimi defans oynatiyo diye iki gün sonra go home demeye baslarlar gibi geliyor buraya yaziyorum..

Bana sorarsaniz avrupada adini duyurmus kaliteli yabancilar getirebilecek biri olsun derim Edited by: rutav0861

Ycandan
09.05.2006, 10:27
Lucesku olursa isabetli bir seçim olur.Olmazsada Alman bir teknik direktör olmasini isterim.

Y.Sert
09.05.2006, 10:32
valla 2-3 isim bende yazarim,ama geleceklerini sanmam.onun için kala kala yerlilere kalicaz.

yerlilerdende en iyisi bencede giray bulak.uzun vadeli bir çalismayla basarili olabilir.

ama bende kaliteli ve disiplinli bir yabancidan yanayim.sayet olursa.olmazsa giray hoca ,denizlidende,aykuttanda,ersundanda iyidir.

divranli
09.05.2006, 10:35
Parreira veya Sir Alex Ferguson'u istiyorum.

denizci61
09.05.2006, 10:36
Seneye bu takimin basinda Giray Bulak olacaktir. Liverpool'dan Dudek, Celtic'den Zurawski'de yildizlarimiz olacaktir...Edited by: denizci61

Burçak
09.05.2006, 10:36
yabanci olacaksa türk futbolunu taniyan birinin olmasinda avantaj vardir. vahid hoca gibi türkiyeye yabanci biri gelecekse onun burya alisip takimlari taniyip hangi adam nasi loynar diye kesfedenekadar bi sezon daha gider.

lazpirana
09.05.2006, 10:40
giray bulak olmasini isterim fakat biz kendi adamimiza sahip çikan taraftarlar degiliz adami iki günde yipratiriz dayanamaz istifa eder

Kaya
09.05.2006, 10:46
Lucescu'dan yana degilim. Baska isimler düsünülmeli.

metehan
09.05.2006, 11:30
Ben daha önce tercihimi söylemistim : Johan Cruyff smileys/smiley1.gif

Bir ara Van Gaal ismi geçmisti. Bence düsünülebilir. Yerli hoca olarak Ersun Yanal olabilir ama O'na da insanlarin nasil baktigi ortada. Eger isim yapmis bir yabanci alamayacaksak, bence de Lucescu olabilir. Lucescu'nun en büyük zaafi, olasi basarisizliklarda suçu hep disarida aramaya çalismasi. Ama teknik anlamda bence iyi bir hoca.

Herkesi memnun edecek bir seçim yapmak kolay olmadigindan, yönetim inandigi bir hocayi tercih etmeli. Hepsinden önemlisi gelecek isme artik biraz tahammül edebilmeliyiz.

Çakır
09.05.2006, 11:32
Yerli: Giray Bulak
Yabanci: Lucescu

kuzey_lee
09.05.2006, 11:35
yerli olacaksa giray bulak samet aybaba ikilisinden birisi düsünülmeli..

yabancida ise kesinlikle ama kesinlikle lucescu olmamali.çeribasinin oynattigi savunma agirlikli futbolla vahid'inkinin ne farki vardi sormasi ayip?lucescu gelecegine nurettin balaban çalistirsin takimi..

ha mümkünse yerlinin yerlisinin yerlisi olsun

kabus84
09.05.2006, 11:38
kaliteli yabanci hoca olmasi lazim yaninda oyuncu getirebilir yerli hoca birsey yapamaz bu hususta..

CAFER ÖZER
09.05.2006, 11:42
Yerli: Giray Bulak
Yabanci: Lucescu

YERLI OLAYINA aynen katiliyorum,Yerli oldugunda 1.sarti bizi kesinlikle satmayacak birisi olmali,o da ancak TRABZONSPORLU birisi ile olur.Ziya Dogan Gibi BJK adi geçtiginde bizi yari yolda birakacak ADAM GIBI ADAM olacagina,Baskalarindan teklif aldiginda elinin tersi ile itecek ADAM GIBI ADAMLARI tercih ederim.Su anda Senol günes olmayacagina göre GIRAY BULAK yerlide tercihimdir.

YABANCI hoca konusunda sezon basinda olacagi için LUCESCU dan daha iyi tercihlerin çikma ihtimali var.O yüzden Illada Lucescu olsun fikrine sicak bakmiyorum.Lucescu da Gösterissiz futbol oynatan sonuca giden bir teknik adam.O yüzden Bizim Futbol yapimiza uymaya bilir.Trabzonsporlular Gösterisli Futbolu seven insanlar,Aynen Brezilya lilar gibiyiz.O yüzden bizim yapimiza uygun teknik adam bulunabilir.ama LUCESCU olursada hayir demem.

selçukabi
09.05.2006, 11:43
Bence söyle bir oylama yapalim, teknik direktör olmak isteyen arkadaslar isimlerini yazdirsinlar biz ordan seçeriz.Baksana dünyanin sayili teknik direktörlerine laf sokusturma hezeyani yüksek isimler onlardan daha iyi biliyorlar bu isleri bir tanesi geçsin takimin basina bizde seyredelim.Her maç yattara oynar ömer riza 2.yarinin basinda girer her maçi kazaniriz.Formül basit....ha bütün bunlari Giray Bulak da yapabilir tabi onu da takimin basina getirebiliriz.

CAFER ÖZER
09.05.2006, 11:50
Yabanci olarak neden LEEKENS in adi geçmiyor.LEKENS döneminde derby maçlarda basarili idik.ve bizden sonra gitti Belçikayi OLSEN ile beraber sampiyon yaptilar.LEEKENS bence iyi tercih olur.

Ayrica Belçikali Teknik adamlar Türkiyeye Kolay uyum sagliyorlar,URBAIN BREMS isimsiz Boluspordan ALinan Müfit lerle takima Futbol oynatiyordu,Türkiye kupasini kazandirdi.

GRETS GS da harika isler yapti parasi pulsuz belkide takimi sampiyon yapacak.

BENCE LEEKENS OLABILIR ,SU ANDA DURUMU NE BILMIYORUM bizide taniyan birisi,Türkiyeyi taniyan birisi.

metehan
09.05.2006, 11:52
Acaba yönetim de bizim kadar kafa yoruyor mudur bu konuda? smileys/smiley4.gif

Salih Yazıcı
09.05.2006, 11:57
yerli samet aybaba ve giray bulak yabanci ise lucescu

divranli
09.05.2006, 12:00
Samet Aybaba smileys/smiley32.gif

ozcan_asanoglu
09.05.2006, 12:02
zaten yerlinin yerlilerindenharcamadigimiz bi giray bulak kaldi..iyi bir teknik direktör gelirse 6 ay sonra kazanlar kaynar, alti oyulur trabzonun menfaatleri için de konusmadan ayrilir gider.

tek çare tecrübeli, kaliteli bir yabanci...

Şentürk
09.05.2006, 12:02
benim buradan aldigim duyumlar lucesku ile %90 anlasildigi yönünde yani büyük bir aksilik çikmazsa lucesku trabzonsporun yeni teknik direktörü...

ozcan_asanoglu
09.05.2006, 12:08
lucescu, iki sampiyonluk yasamis, o dikenli zor yolu biliyor o açidan isterim..

o da defans oynatiyor, ne farki var vahid hocadan denebilir.

yönetim, futbol anlayisi nedeniyle vahid hocayi gönderseydi o zaman ne farki var denebilirdi ama su anda yansiyan bilgiler hocanin kendisinin gitmeyi seçtigidir. dolayisiyla ne farklari var sorusu bir anlam tasimiyor.

ayrica, tarih defans oynanarak kazanilan sampiyonluklari da sampiyon olarak yaziyor, öyle oldu, böyle oynandi falan bunlar günlük konusmalar.

sonra, elinizdeki yildiz ve yetenekli oyuncu sayisi artarsa zaten ister istemez göze daha hos gelen oyun sergilenecektir.

selcuk
09.05.2006, 12:08
yerli:bulak,ünal kahraman

yabanci:hiddink (bosta),cruyf,alkmaarinki ismini unttum,

gerçekefsane
09.05.2006, 12:10
yerli Giray bulak

yabanci : lucescu

menajer : ?

kuzey_lee
09.05.2006, 12:14
lucescu konusunda biraz olayi açmak gerekiyor.vahid'in gitme sebebi tabii ki birincil olarak defansif futbol oynatmasi degildir ama camiada,özellikle de trabzon sehrinde kendisine karsi kamuoyu olusmasinin baslica nedenidir..karsilikli güven ortamini zedeleyen en büyük etmendir.yonetim ne kadar da ''biz kendisiyle çalismak istedik'' dese de kalmasi halinde özellikle oynattigi futboldan dolayi kendisine bakis açisi malum sekilde olacakti..bu yüzden ayni tarzda ikinci bir hocanin gelmesi,agustos-eylül ayindaki olasi basarisizligin ardindan aralik ayinda yonetimin bye bye olmasi demek olacaktir

Egemen
09.05.2006, 12:17
vahidi gönderttiniz yerine lucescuyumu getiriyonuz?? helal vallaa ne diyim futbolu bilir saniyodum trabzonsporlularin..

yerli : istemez..
yabanci : hector raul cuper... (bosta sanirim)

Sacit
09.05.2006, 12:21
yerli hoca olmasin da kim olursa olsun

gilimalı
09.05.2006, 12:29
hoca kim olursa olsun hocadan önemli bisey oldugununu unutmmali genis bi kadro bunun sikintisi bu sene çok yasandi onun için önce genis bi kadro ardindanda iyi bi hoca lucescu olabilir

corleone
09.05.2006, 12:39
keske gelse diyerek hitzfeld diyorum ama gelecegini de hiç sanmam, gelecek hocada disiplin birinci sart olmali çünki takimimizin en çok buna ihtiyaci var, özellikle luce gibi topçusuna söz geçiremeyen bir hoca gelirse yandik ki ne yandik, ha bu arada hocayla yapilan görüsmelerde fatihi kesmeyeceksin, ömer riza ile her maça çikacaksin yattarayi da her maç 90 dakika oynatacaksin sartini önceden söyleyelim de 10 hafta sonra onu da kovmak zorunda kalmayalim...

lazkopat_52
09.05.2006, 12:51
luce cok akilli ve iyi bi seçim ama gelecegi muamma...

Alpayer
09.05.2006, 12:54
Vahid hoca defansif oyun oynatiyor diye onu elestirip, Lucescu'yu isteyenlere sasiyorum.

Vahid hoca bari gol attiktan sonra savunma yaptiriyordu.Lucescu önce defans,sonra nasilsa gol gelir taktigini benimsemis birisi.

lazkopat5561
09.05.2006, 12:55
bence bu takimi ancak lucescu gibi biri sampiyon yapabilir...onun futbol anlayisi benimkine çok ters olmasina ragmen bu takimda basarili olacagini düsünüyorum...futbol artik eskisi gibi degil yunanistan bile lucescu gibi düsünen biri sayesinde avrupa sampiyonu oldu...

Tekke
09.05.2006, 12:59
benim buradan aldigim duyumlar lucesku ile %90 anlasildigi yönünde yani büyük bir aksilik çikmazsa lucesku trabzonsporun yeni teknik direktörü...

Bu duyumlari çok duyduk ama umarim bu sefer dogrudur. Bence Lucescu son maçinda D.Kievi yener veya berabere kalirsa Sampiyon olacak olan takimi Shaktar onu birakmaz. ama InsaAllah yenilir ve de sampiyonlugu kacirir, o zaman TRABZONA gelir. Bu adam Turkiyede her takimi sampiyon yapar, cunku defansin gobegini en iyi kurgulayan o. GS Popescu_bulentle FB de Uche-Hogh ve Luciano-Onderle biz de bir dönem Tolga-erdincle KISMEN bu isi becerdik ki bu isi iyi yapabilen dunyanin heryerinde basarili olur.

Bkz: Puyol-Motta , Cris-Caçapa , Tery-Carvalho (bu adamin tarziayni Tolga gibi) , Luisao-Ricardo Rocha (en ilginci de bu,siradan Benficayi bu sene yarifinale tasidi)bu ikiliyi cok iyi uyumlastiran her takim dunyanin heryerinde basarili olur.

degok
09.05.2006, 13:04
Lucesku gelmez. Gelsinde istemem

Yerli : SAmet hoca

Yabanci: Otoriter ama babacan, teknik bilgisi yüksek(Urbayn breams gibi) olsun da kim olursa olsun.

arem
09.05.2006, 13:06
Yerli: Aykut Kocaman

Yabanci: lucescu

poetricus
09.05.2006, 13:06
Eh madem konu açildi ben de birkaç isim yazayim, sevaptir:

1. Yerli hocaya HAYIR, yerlinin yerlisine HAYIR, HAYIR, HAYIR...[Tesekkürler Sevgi]
2. Louis van Gaal: Aslina bakilirsa idealimdeki isim. Bati Avrupa ve Latin futbol mantiletisini çok iyi bilen biri. Kariyeri basarilarla dolu. Hücum futbolunu tercih ediyor. Biz de yedi aydan biraz fazladayanabilir.
3. Cruyf: Kalbinden rahatsiz, doktoru takim çalistirmamasini söylemis. Biz de bu kafa varken gelisinin üzerinden ay geçmeden isminin basina bir sifat eklenir: Rahmetli!
4. Hector Raul Cuper: Vahid Halilhodziç'in Arjantin versiyonu. Üç yilda üç takim çalistirip, üçünde de avrupa kupalarinda final oynayip üçünü de kaybetmek gibi garip bir mazisi var. Arjantinli olmasina ragmen Italyan ekolüne daha yakin. Kati prensipleri var.Tahminen gelisinden üç hafta sonra gitsin demeye baslariz.
5. Lucesku: Kariyeri de, basarilari da yerin dibine batsin! Ülkeme: "Çavusesku'nun Romanya'sindan beter!" diyen birinin bu sütünlarda adinin anilmasi bile beni rahatsiz ediyor.
6. Jose Morinho: Yerel medyanmizi, eski futbolcu ve hocalarimizi futbolu bildigine ikna edemeden suyu isinir.
7. Sir Alex Ferguson: Defansif oynatiyor, bize ters!
8. Guus Hiddink: Gönlümden en çok geçen isimlerden biri. Kati, disiplinli her zaman kosan ve mücadele eden futbolcuyu tercih eden bir hoca. Avrupa'da hatta dünyada hakli bir kariyeri var. Vahid Halilhodziç'in hücumu seveni. Kendisini Serdar Bali'ye sevdiremez. Gözünün üstünde kasi var. Hem de her iki gözünün üstünde de.
9. Banu Alkan: Neee! Bu da nereden çikti!
Bruno Metsu: Senegalle yakaladigi basarinin tesadüf olup olmadigi uzun süre tartisildi. Müslüman olmus. Gelirse takimda, yönetim bazinda dinci örgütlenmeden süphelenilebilir, kalsin.
10. Top Moeller: Adindan kaybediyor. Bir sahada iki top olmaz. Delikanliyi bozar.
11. Müslüm Gürses: Hay Allah yazi yazarken bir daha Winamp'i açik unutmayacagim.
12. George Leekens: Ayrilisi en çok içimi sizlatan teknik adamdir. Muhtesem bir kadro derleyip takim haline getiremeden giden eski dost bilmem ki gelir mi?

Kim gelirse gelsin ya birkaç ay sonra defteri dürülecek ya da Trabzon'daki yerlesik zihniyete, sözde taraftara, kelle avcilarina, eski futbolcu ve hocalara, sözde taraftarlara, yerlinin yerlisinden baska hoca, kargadan baska kus tanimayan yerel medyaya karsi hem savasabilecek hem de onlarin destegini alabilecek, yönetimden taraftara, futbolcudan medyaya kadar takimda bir zihniyet devrimi yapabilecek. Böyle biri var mi? Türkiye ya da avrupayi degil günes sistemimizin için de yer aldigi galaksiyi gözden geçirdigimde aklima Uzay Yolu'ndaki Mr. Spak'tan baskasi gelmiyor.

Gelecek olanin Allah yar ve yardimcisi olsun!
Trabzonsporumuza hayirli olsun!

Son bir rica: Takimin basina kim gelirse gelsin, bu bizim hiç istemedigimiz birisi de olsa, lütfen destek olalim. Trabzonsporumuz için!Edited by: Poetricus

selçukabi
09.05.2006, 13:16
Kim gelirse gelsin ya birkaç ay sonra defteri dürülecek ya da Trabzon'daki yerlesik zihniyete, sözde taraftara, kelle avcilarina, eski futbolcu ve hocalara, sözde taraftarlara, yerlinin yerlisinden baska hoca, kargadan baska kus tanimayan yerel medyaya karsi hem savasabilecek hem de onlarin destegini alabilecek, yönetimden taraftara, futbolcudan medyaya kadar takimda bir zihniyet devrimi yapabilecek. Böyle biri var mi? Türkiye ya da avrupayi degil günes sistemimizin için de yer aldigi galaksiyi gözden geçirdigimde aklima Uzay Yolu'ndaki Mr. Spak'tan baskasi gelmiyor.

Son bir rica: Takimin basina kim gelirse gelsin, bu bizim hiç istemedigimiz birisi de olsa, lütfen destek olalim. Trabzonsporumuz için!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Bir de bu defansif oynatma muhabbeti nedir anlamiyorum arkadas, senin forvetin rakibi izleyip press yapmaz orta sahan ayaginda top tutamaz pas atamazsa ne yapacaz 6-7 kisi hucumda bekleyip defansin kendisine 6ya3 filan gelen rakip takimdan kaptigimizsmileys/smiley5.gif toplarla mi gol arayacaz.Bu nasil mantiktir ben anlamiyorum arkadas kadron neyse ona göre oynarsin...

metehan
09.05.2006, 13:25
"Kim gelirse gelsin, nasilsa 6 ay sonra gider" diyerek pes edemeyiz. Artik dogru ismi seçmeli ve ona sabir göstermliyiz. Sonuçta biz ne dersek diyelim karar yönetimin. Insallah dogru tercihi yaparlar. Bizim buradaki amacimiz da, sayfalardir dile getirilen hatalarin önlenmesine katki saglayabilmek olmali. Belki yerel medyayi hemen adam edemeyiz ama taraftar bazinda bir takim iyilesmeler saglayabiliriz.

Cengiz Çubukcu
09.05.2006, 13:28
bence trabzonsporun basina milli takimdakinin benzeri bir ekip gelmeli ve sinirsiz yetkiyle 5 senelik mukavele yapilmalidir. bu ekibin basinda giray bulak olabilir...ekipte ise camianin yakindan tanidigi bilgisine ve birikimine inandigi insanlar olabilir...

Şentürk
09.05.2006, 13:36

Son bir rica: Takimin basina kim gelirse gelsin, bu bizim hiç istemedigimiz birisi de olsa, lütfen destek olalim. Trabzonsporumuz için!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Bir de bu defansif oynatma muhabbeti nedir anlamiyorum arkadas, senin forvetin rakibi izleyip press yapmaz orta sahan ayaginda top tutamaz pas atamazsa ne yapacaz 6-7 kisi hucumda bekleyip defansin kendisine 6ya3 filan gelen rakip takimdan kaptigimizsmileys/smiley5.gif toplarla mi gol arayacaz.Bu nasil mantiktir ben anlamiyorum arkadas kadron neyse ona göre oynarsin...

gurbetçi 61
09.05.2006, 13:37
LUCESCU

Emorfo
09.05.2006, 13:39
Vahid Hoca'nin oyun sistemini elestirirken Lucescu diyenlere sasiyorum. Trabzonspor'un ilaci coskulu futbol oynatan GereTS gibi bir hocadir. Edited by: Emorfo

Şentürk
09.05.2006, 13:39

1. Yerli hocaya HAYIR, yerlinin yerlisine HAYIR, HAYIR, HAYIR...[Tesekkürler Sevgi]
2. Louis van Gaal: Aslina bakilirsa idealimdeki isim. Bati Avrupa ve Latin futbol mantiletisini çok iyi bilen biri. Kariyeri basarilarla dolu. Hücum futbolunu tercih ediyor. Biz de yedi aydan biraz fazladayanabilir.
3. Cruyf: Kalbinden rahatsiz, doktoru takim çalistirmamasini söylemis. Biz de bu kafa varken gelisinin üzerinden ay geçmeden isminin basina bir sifat eklenir: Rahmetli!
4. Hector Raul Cuper: Vahid Halilhodziç'in Arjantin versiyonu. Üç yilda üç takim çalistirip, üçünde de avrupa kupalarinda final oynayip üçünü de kaybetmek gibi garip bir mazisi var. Arjantinli olmasina ragmen Italyan ekolüne daha yakin. Kati prensipleri var.Tahminen gelisinden üç hafta sonra gitsin demeye baslariz.
5. Lucesku: Kariyeri de, basarilari da yerin dibine batsin! Ülkeme: "Çavusesku'nun Romanya'sindan beter diyen birinin bu sütünlarda adinin anilmasi bile beni rahatsiz ediyor.
6. Jose Morinho: Yerel medyanmizi, eski futbolcu ve hocalarimizi futbolu bildigine ikna edemeden suyu isinir.
8. Guus Hiddink: Gönlümden en çok geçen isimlerden biri. Kati, disiplinli her zaman kosan ve mücadele eden futbolcuyu tercih eden bir hoca. Avrupa'da hatta dünyada hakli bir kariyeri var. Vahid Halilhodziç'in hücumu seveni. Kendisini Serdar Bali'ye sevdiremez. Gözünün üstünde kasi var. Hem de her iki gözünün üstünde de.
Bruno Metsu: Senegalle yakaladigi basarinin tesadüf olup olmadigi uzun süre tartisildi. Müslüman olmus. Gelirse takimda, yönetim bazinda dinci örgütlenmeden süphelenilebilir, kalsin.
10. Top Moeller: Adindan kaybediyor. Bir sahada iki top olmaz. Delikanliyi bozar.
11. Müslüm Gürses: Hay Allah yazi yazarken bir daha Winamp'i açik unutmayacagim.
12. George Leekens: Ayrilisi en çok içimi sizlatan teknik adamdir. Muhtesem bir kadro derleyip takim haline getiremeden giden eski dost bilmem ki gelir mi?

!

+1967smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

su banu alkana acyip güldüm yawsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Son bir rica2: Takimin basina kim gelirse gelsin, bu bizim hiç istemedigimiz birisi de olsa, lütfen destek olalim. Trabzonsporumuz için

serkan61
09.05.2006, 13:52
LUCESCU DERHAL BU ADAM ALINMALI 5 MILYON DOLAR BILE OLSA EN IYI TRANSFER BU OLUCAK TOMAS JUN GIBI ADAMLARA BIR DUNYA PARA VERMEK YERINE BOYLE ADAMLARA VERSINLER BENCE BESIKTAS MACINDA TARAFTAR OLARAK PANKART ACMALIYIZ LUCESCU YU ISTIYORUZ DIYE

Tahir
09.05.2006, 13:58

5. Lucesku: Kariyeri de, basarilari da yerin dibine batsin! Ülkeme: "Çavusesku'nun Romanya'sindan beter diyen birinin bu sütünlarda adinin anilmasi bile beni rahatsiz ediyor.

!

+1967smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

su banu alkana acyip güldüm yawsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Son bir rica2: Takimin basina kim gelirse gelsin, bu bizim hiç istemedigimiz birisi de olsa, lütfen destek olalim. Trabzonsporumuz için

Ricaniza benda katiliyorum ama bunun gerceklesmesi için bizim taraftara bir seyler olmali.Gelecek adam öncelikle feneri iki maçda da yenmeli digerlerine de hiç yenilmemeli yoksa bavulunu hiç açmasin çünkü dez zamanda GIDECEK.

Çakır
09.05.2006, 14:14
"Kiymetini bilemedik,ne iyi hocaydi Halilhodzic,isi iyi bilirdi, karizmasi da yerindeydi" dedirtmeyecek bir hoca gelsinde kim olursa olsun.Asil nokta bu. Yoksa ne ismi önemli hocanin, ne milliyeti.

Halilhodzic'le ipleri bu kadar çabuk kopardiklarina göre B ve C plani hazir demek ki yönetimin. Bekleyip, görecegiz artik.

Tahir
09.05.2006, 14:18
bizim yönetimin bu konuda bir hazirliginin oldugunu sanmiyorum.insaallah gelen gideni aratmaz ben yanilirim.

sbay
09.05.2006, 14:22
ersun yanal olsun

enmavi61
09.05.2006, 14:24
BIZDE HERKES HOCA BENCE HOCAYA GEREK YOKK YENI GELENE DE SABEDEMEZSEK ODA DIGERLERI GIBI YOLCUU...INSALLAHH IYII OLUR SONUU... Edited by: tigin

divranli
09.05.2006, 14:27
"Kiymetini bilemedik,ne iyi hocaydi Halilhodzic,isi iyi bilirdi, karizmasi da yerindeydi" dedirtmeyecek bir hoca gelsinde kim olursa olsun.Asil nokta bu. Yoksa ne ismi önemli hocanin, ne milliyeti.

Halilhodzic'le ipleri bu kadar çabuk kopardiklarina göre B ve C plani hazir demek ki yönetimin. Bekleyip, görecegiz artik.

aynen katiliyorum. karizmasida yerindeydi bizim hocanin.

sbay
09.05.2006, 14:33
bu arada hocanin lig bitene kadar belli olmasi gerekir.aksi haldetransferler ve gelecek sezon heba olur.gecen sene forveti gec aldik sampiyonlar ligine gidemedik.bu sene ayni hatalar tekrarlanmamali.

ahmet_dilmac
09.05.2006, 14:42
arkadaslar bencede lucesku gelmeli ama zor gözüküyo.bence yerli hoca ama mustafa denizli veya ersun yanal kesinlikle olmasin.aykut kocaman ve ya samet aybaba en iyisi diyorum.trabzonsporu bu duruma getiren samet aybaba idi unutmayalim.

Esra Yıldırım
09.05.2006, 15:08
gelen gideni aratmaz umuyoruz ...

halil ibo
09.05.2006, 15:19
Yeni hoca degil Trabzonspor'umuzun basina bir ''HOCALAR KOALISYONU'' geçmeli bence.Böylece bir tanesi Trabzonsporumuzla ilgilenirken digerleri aralarinda is bölümü yaparak ,yerel medyadan,ulusal medyadan,eski futbolculardan,eski yöneticilerden,eski hocalardan ve taraftardan sorumlu olarak adi geçen çevrelere cevap yetistirmekle yada takimdansorumlu hocayi savunmakla mesgul olurlar.

Hüseyin Çümen
09.05.2006, 15:22
lucescu ilacimiz gittigi her takimda basarili oldu ben basarisiz oldugunu hatirlamiyrm sadece gese yi sampiyon yapmadi onun yerine samp. liginde çeyrek final oynadilar bukadar basari tesadüf degil artik

antagonist
09.05.2006, 15:24
Vahid Hoca'nin oyun sistemini elestirirken Lucescu diyenlere sasiyorum.

Aynen katiliyorum...

Naim
09.05.2006, 15:29

1. Yerli hocaya HAYIR, yerlinin yerlisine HAYIR, HAYIR, HAYIR...[Tesekkürler Sevgi]2. Louis van Gaal: Aslina bakilirsa* idealimdeki isim. Bati Avrupa ve Latin futbol mantiletisini çok iyi bilen biri. Kariyeri basarilarla dolu. Hücum futbolunu tercih ediyor. Biz de yedi aydan biraz fazla*dayanabilir.3. Cruyf: Kalbinden rahatsiz, doktoru takim çalistirmamasini söylemis. Biz de bu kafa varken gelisinin üzerinden ay geçmeden isminin basina bir sifat eklenir: Rahmetli!4. Hector Raul Cuper: Vahid Halilhodziç'in Arjantin versiyonu. Üç yilda üç takim çalistirip, üçünde de avrupa kupalarinda final oynayip üçünü de kaybetmek gibi garip bir mazisi var. Arjantinli olmasina ragmen Italyan ekolüne daha yakin. Kati prensipleri var.Tahminen gelisinden üç hafta sonra gitsin demeye baslariz.5. Lucesku: Kariyeri de, basarilari da yerin dibine batsin! Ülkeme: "Çavusesku'nun Romanya'sindan beter!" diyen birinin bu sütünlarda adinin anilmasi bile beni rahatsiz ediyor.6. Jose Morinho: Yerel medyanmizi, eski futbolcu ve hocalarimizi futbolu bildigine ikna edemeden suyu isinir.7. Sir Alex Ferguson: Defansif oynatiyor, bize ters!8. Guus Hiddink: Gönlümden en çok geçen isimlerden biri. Kati, disiplinli her zaman kosan ve mücadele eden futbolcuyu tercih eden bir hoca. Avrupa'da hatta dünyada hakli bir kariyeri var. Vahid Halilhodziç'in hücumu seveni. Kendisini Serdar Bali'ye sevdiremez. Gözünün üstünde kasi var. Hem de her iki gözünün üstünde de.9. Banu Alkan: Neee! Bu da nereden çikti!Bruno Metsu: Senegalle yakaladigi basarinin tesadüf olup olmadigi uzun süre tartisildi. Müslüman olmus. Gelirse takimda, yönetim bazinda dinci örgütlenmeden süphelenilebilir, kalsin.10. Top Moeller: Adindan kaybediyor. Bir sahada iki top olmaz. Delikanliyi bozar.11. Müslüm Gürses: Hay Allah yazi yazarken bir daha Winamp'i açik unutmayacagim.12. George Leekens: Ayrilisi en çok içimi sizlatan teknik adamdir. Muhtesem bir kadro derleyip takim haline getiremeden giden eski dost bilmem ki gelir mi?

Gelecek olanin Allah yar ve yardimcisi olsun!Trabzonsporumuza hayirli olsun!

Lucescunun Cavusesku Romanyasindan Beter dedigine kizmissin
Bence az bile demis çavusesku romanyasinda hiç degilse biliniyordu Sence Türkiye de Futbol Piyasasi Cavuseskunun döeniminden pek mi temiz??
bu arada Lucescu Trabzonspor için iyi bir hoca ama Büyük Trabzon Taraftarini(!) memnun etmeyecektir
bu arada Adi geçen yerli hocalarin Aman istanbuldan bir haber gelsede Kosa kosa gitsem türünden bir hoca olmamasi gerek sartlardan biri olmali

oflubektas
09.05.2006, 15:42
Yerli : Aykut Kocaman, Necati Özçaglayan( Özellikle altyapilarda çalistirdigi takimlarda basarili olmasina ragmen lobisi olmadigi için hiç adi geçmiyor)

Yabanci : Carlos Bianchi , Luis Fernandez, Vincente Del Bosque smileys/smiley2.gif. Yardimci olarak ta aslen Trabzonlu olan Metin Diyadin isminin bu camiaya katilmasi gerektigini düsünüyorum. Vaktiyle futbolculuguna da hayran olmakla birlikte ilk hocalik deneyiminde Asas'ta büyük basari yakaladi. Ayrica Tolunay Kafkas ta yardimci hocalik koltugu için düsünülmeli.

Denizli, Lucescu gibi "idare-i maslahatçi" hocalar ise bu kulübün kapisindan içeri sokulmamali. Schaeffer ile Topmoller ise her yil oldugu gibi "Türk basininin jokerleri" olmaya devam etmeli smileys/smiley4.gif

Akın_61
09.05.2006, 15:44
bence yerli hoca gelmemeli,yabanci hoca olmali.bence lucescu fena fikir degil çünkü bizimligi iyi taniyan bir hoca farkli iki takimida sampiyon yapabilmis kabiliyetli bir hoca.....

coach
09.05.2006, 15:52
http://www.trabzonhaber.net/images/tepe02.jpg
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.net/images/guncel/sametaybaba_toplanti.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>2 SEZONU BITIREN YOK
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Son 10 yilda Trabzonspor'da hiçbir teknik adam 2 sezonu tamamlayamazken, bu gelenek Halilhodziç ile devam etti. 10 yilda toplam 14 teknik adam görev aldi. Söz konusu dönemde sadece 3 teknik direktör bir sezonu tamamlayabildi. Simdi herkes 28. teknik adamin kim olacagini merak ediyor.

</TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124>47
kez okundu
2006-05-09 10:40:47

</TD>
<TD vAlign=bottom align=right width=276>
</TD></TR></T></TABLE>

kudu_61
09.05.2006, 16:21
ersun yanal veya giray bulak bu ikisinden biri elinde futbolcu basarak söylüyorum futbolcu varsa kesinlikle takimi sampiyon yapar bu kadar da iddialiyim ikisi de çok zeki hücum futbolu seven akilli adamlar türkiye yi taniymorlar giray gelirsen lütfen bana wedersonu getir lazarowla olmaz olmaz olmaz...

Cakirmelik
09.05.2006, 17:11
Huub Stevens olabilir...Schalke nin eski Antrenörüsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

hay1699
09.05.2006, 17:34
bence yerel ve milli basina dayanabilecek kariyerli ve yabanci teknik direktör olmali, yerlileri iki günde yer bunlar.

Mert67
09.05.2006, 17:43
yerli= samet aybaba,ziya dogan yabanci=lucescu

sweetrose
09.05.2006, 17:45
yerli= samet aybaba,ziya dogan yabanci=lucescu
Aslinda Lucescu bu takimi seneye sampiyon yapabilecek iradede eger biraz ,insiyatifle takimin basina geçerse

Murat Acar
09.05.2006, 18:01
bence yerel ve milli basina dayanabilecek kariyerli ve yabanci teknik direktör olmali, yerlileri iki günde yer bunlar.

Güzel ama eksik yazmissin bu taraftarida eklemeliydinsmileys/smiley2.gif

CAFER ÖZER
09.05.2006, 18:28
ERSUN YENAL i istemem adi sikeciye çikmis birisi,

Lucesku GS i sampiyon yapmadi diyen arkadas 1 defa Sampiyon oldu,Hatta Lucescu için 3 istanbul takimini tek sampiyon yapan teknik adam denmisti.GS i Sampiyon yapti,BJK yi sampiyon yapti son sezon 11 puan önde bitirdigi ilk yariyi Sampiyonlugu FB ye vererek FB yi sampiyon yapti diye espiriler vardi.

ahmetto
09.05.2006, 18:31
Lucescu olursa iyi olur kanisindayim top möller de olabilir.

Bize disarida çok taninmis teknik direktör lazim eger disaridan kaliteli yabanci oluncu alcaksak yoksa kolay kolay gelmezler

Yabanci Hoca olmazsa Giray Bulay tercihimdir.veya Ünal Karaman

uslanmazlaz
09.05.2006, 18:35
lucescu kosar adim gelior gibi gelior herseyi zaman gösterecek

Erdem Keser
09.05.2006, 18:36
BEYLER BENCE YA AYKUT YA ERSUN HOCA YADA GIRAY HOCA OLMALI

LUCESCU GELECEGINE TAKIMIN BASINA BENI GETIRSINLER . .. HIÇ DEGILSE YATTARAYI 90 DAKIKA SAHADA TUTARIM HUCUM OYNATIRIM VE GUNUMUZ FUTBOLUNUN KOLLEKTIF YAPISINI SAHAYA YANSITIRIM ISTEDIGIM HAREKETLERI YAPMAYANIDA KESERIM VEDE 10 SENE IÇINDE SAMPIYONLUGADA GARANTI VERIRIM

ctmeoy
09.05.2006, 18:38
lucescu bu sene sampiyon olamaz son macta dinamo yer shaktari bu durumda bize gelmesi garanti olur

beraberinde tolga ve matuzalemi de alsin gelsin luce o zaman görün siz top nasil oynanir diye

h@msi61
09.05.2006, 18:43
Lucescu nun oynattigi futbol tarzi pek hos olmasa da çok basarili bir hoca, gs ve bjk yi sampiyon yaptiktan sonra shaktarida sampiyon yapti. fakat hakemlerle çok ugrasiyor, çok fazla polemik yaratiyor. ama kisa vadede basari isteyen Trabzonsporumuz için ideal olabilir nede olsa ligimizi çok iyi taniyor.

insallah takimimiz için hayirlisi olur. kim gelirse gelsin umarim biraz tahammül ederiz ve hemen yipratmayiz...

Egemen
09.05.2006, 18:44
lucescuyu istemem tolgayi hiç istemem..

bence adi sani duyulmamis bi yabanci bulsunlar gönderince bahaneleri olur. nasi olsa 3-5 ayda gidecek. ;) ehehhe transfer olmazsa bi ise yaramaz hoca moca..

hayat61
09.05.2006, 18:52
Lucescu gs.i,bjkyi sampiyon yapti ama oynattigi futbol kimseyi tatmin etmedi.Kesinlikle onun futbol anlayisi bize uymaz.2 gün geçmeden gitsin sesleri yükselir.Yerli bir hoca bizim çekistirmelerimize kolay kolay dayanamaz.Bu nedenle yabanci hoca daha uygun.

Sabirli,hücum futbolu oynatan,inatçi,geçmisi düzgün,adam gibi adam kriterlerine sahip birisi olsunda kim olursa olsun.

Nytre
09.05.2006, 19:17
lucescu diyor herkes... gazetelerde bulmus malzeme isleyip duruyor...

benim için isim önemli degil karakteri disiplini hirsi futbolzekasi önemli...

ayrica trabzonsporumuzun on senede 14 t.direktor degistirmesi de üzücü...

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2006, 19:27
Yabanci MIRCA LUCESCU

YerliMUSTAFA DENIZLI

smileys/smiley2.gif

legorakis61
09.05.2006, 19:29
en iyisi yine lucescudur. türkiyeyi taniyor bide gelirken tolgayida getirirse süper olur. kralimizda kalirsa ligde en çok gölü biz atariz

legorakis61
09.05.2006, 19:31
yerli olarakta ben mustafa denizli derim... fatih akyeli nasil kabullendiyseniz futbolunu görünce... mustafa denizliyide öyle kabullenirsiniz...

TS-Karadeniz
09.05.2006, 19:35
yerli veya yabanci fark etmez artik kulube duzen gelsin, hangi hoca ile anlasilacaksa 3 senelik imza atilsin ve sabirli davranilsin.

yerli olursa giray hoca'ya oncelik taninabilinirEdited by: TS-Karadeniz

Erdem Keser
09.05.2006, 19:42
abi bana kimse sabir demesin yeter artik sabir sabir sabir nereye kadar sabir yaaa artik 20 senedir sabrediyoruz bebu taraftarin sabri kalmadi kimi aliyolarsa alsinlar su takimi artik sampiyonluga oynatsinlar yoksa biz daha cok boyle konu basligi acariz yeni hocamiz kim olsun diye artik hiç kimsenin bu taraftari üzmeye cefa cektirmeye hakki yok yeter artik

fincher
09.05.2006, 19:45
1.tercihim Samet hoca.
lucescu da olabilir,lucescu ile halilhodziçin ayni tarz oynattiklari için birbirlerinden farklari olmadigi söylense de ben öyle düsünmüyorum.Trabzonsporun savunma futbolu oynamasi benim için problem degil.yeterki savunmayi dogru yapsin ve savunma yaparken de kazanmak adina bir plani olsun.halilhodziçle bizim ne oynadigimiz belli degildi,savunma yapmayi beceremiyoduk kazanmak adina da çogu maçta bir stratejimiz yoktu.lucescunun farkli oldugunu düsünüyorum.
lucescu kazanmak için önce savunmaya önem veren bir hoca,halilhodziç ise beraberlige razi bir hoca.aralarinda ciddi farklar oldugunu düsünüyorum.
bizi savunma oynamak degil,beraberlige razi oynamak incitiyor bence.arasinda fark oldugunu düsünüyorum...
kesinlikle gelmemesi gereken bir adam varsa oda Ersun yanaldir...

Cenkhan
09.05.2006, 19:51
Bir takim sampiyon olmasina ragmen t.direktörünü yolluyor digeri
akillilik yapip hemen kapiyor, sampiyonlugun ardindan yine yollaniyor
bu adam. Tam disi seni içi beni yakar sözünü ispatliyor bu Lucescu.

Lucescu gelirse yine son senelerde yaptigimiz olacak. Prensip diyince mangalda kül birakmayiz, sampiyonluk adina ufak bir umut belirdi mi kisa süreligine dediklerimizi unuturuz. Tolga giderken biz degil miydik yari yolda birakma edebiyati yapan? Luce'yle beraber gelirse simdiden sampiyon olduk bile.

Biz her seneye sampiyon basliyoruz zaten, simdi ligi sampiyon bitirebilecek biri lazim. Lyon'un hocasi gibi, Alkmaar'in hocasi gibi, W.Bremen'in hocasi gibi biri lazim.
Edited by: Cenkhan

61*TS*61
09.05.2006, 19:51
Eger yurtdisindan alinacaksa Lucescu olsun ama Lucescu pek sicak bakmiyor, egerki yerli bi hoca olacaksa kessinlike ziya dogandak baskasi alinmasin, benim hala aklim ermiyor ziya takimi bukadar iyi yerlere getiriken neden istifa etti hala anlamis degilim, Ziya olursa iyi olur, onun disinda yerli bi hoca alinmasin, gitsinler yurt disindan iyi bir hoca bulsunlar, yok biz bi 20 sene daha sampiyon olamayiz...</span></font>

legorakis61
09.05.2006, 19:52
aslinda sizin istediginiz tam ersun yanal gibi bir hoca hücüm futbolu cinsinden... ersun yanal olmaz ama onun stilinden daha iyi bir hoca olabilir. yoksa fark yemeye alisiriz... ama lucescunun futbolu aslinda tam bize göre... belki ilk golü atana kadar defansif oynatiyor ama ilk golü attiktan sonra gerisi geliyor...

Hüseyin Çümen
09.05.2006, 20:14
ortak görüs lucescu gerçekten basari isteniyorsa lucescu olmali ona 5 sene de süre verelim istedigi ni yapsin bukadar taraftar istiosa oda buna karsi koyacak degil ya mail bobardimani yapalim oda bize gelsin geçmiste yaptigimiz gibi lucescu@zornet.com smileys/smiley1.gif

eger o degil de baska ismi duyulmamis biri alinacagina ersun yanal gelsin denemdigimiz sey kalmadi bugüne kadar bide sirf hücum futbolu oynatan biri gelsin en azindan sampiyon olmasakta güzel bi futbol izleriz

bobmarley
09.05.2006, 20:25
mayasi tutacak bi hoca gelsinde kim olursa olsun..ayrica hücum veya defansif futbol oynatmasida önemli deil..artik basariya giden her yol mübahdir..bekledigimiz 23 yil son cümleyi yazmam için yeterince geçerli bi sebep...

eross61
09.05.2006, 20:27
her gelen hoca takim icinden baska biseylerin oldugunu ima etti (ziya,samet,senol)once bu nedir ne degildi aciga cikarilmali bunlar aciga cikmadikca yerli adam bizim takima dayanmaz yabanci teknik adam da uyum sorunu takimi tanimasi derken umarim sezonu erken bitirmeyiz

TAMTÜRK61
09.05.2006, 20:38
Isim vermek istemiyorum, takimin oyun yapisinitaniyan ve Karadenizin insan profilini bilen bir hoca olsun. Isim önemli degil.

aleminkrali
09.05.2006, 20:46
hocaya ne gerek var,taraftar yonetsin takimi

ne yani kralini getirseniz saygisizca elestirp kovarsiniz

en iyisi taraftarlar bi teknik direktor heyeti olustursun ve takimi taraftar yonetsin,sizler her seyi herkesden cooookkk iyi biliyorsunuz ya

sametaydin
09.05.2006, 20:48
lucescu gelse çok iyi olur. olmuyosa eger bence giray bulak gelsin.

BDiler61
09.05.2006, 20:51
bence kesinlikle yabanci olmali

TheCrow
09.05.2006, 21:17
Samet Aybaba'yi isterim ben...

Ilk geldiginde "3-4 sene içinde bu takim sampiyon olur" demisti,sonra tarihte bir ilk olarak,adama ceza verdi bizim yönetim,hem de görevi birakmalarina bir kaç gün kala...Samet Hoca gelsin,çünkü "ben sag kanatta oynamak istemiyorum,sag içte oynamak istiyorum" diye beyanat veren gökdenizi 5 hafta yedek bekletip sonra da kanatta,hatta sol kanatta,oynatan Samet Hoca'ydi,bjk adi geçince "takimimi yari yolda birakacak kadar ............ degilim" diyen de Samet Hoca'ydi,genclerbirligi 3-5 galibiyetten sonra havalara girdiginde sorulan bir soru üzerine,"önümüzdeki 50 yil içinde Trabzonspor'dan baska bir Anadolu takiminin sampiyon olmasi imkansiz" diyen de Samet Hoca'ydi,ve en önemlisi takima futbol oynatiyordu...

TURHAN
09.05.2006, 21:19
Bence Sadi Tekelioglu gelsin...

zanoylu
09.05.2006, 21:20
Lucescu haa vay bee...Bu adam takimi sahlandirir,kudurtur her önümüze gelene 5-6 atariz,hatta 2 avans 4'te biter deriz.Ofansif futbolun dünyadaki son kalesi...smileys/smiley5.gif

selcjK
09.05.2006, 21:29
ziya dogani isteyenlere sasiyorum, adam zoru görünce kaçip gitti kafileyle birlikte trabzona bile dönmedi, uzak dursun, kendini tekrarlayip dursun o, önce malatya sonra gençler sonra tekrar malatya hadi bakiyim nas..
bu arada hoca olarak benden baska alternatifi olmamali yönetimin; kendileri bilir

BOZOHAN
09.05.2006, 21:39
ziya besiktasa bizi satti gitti. samet tamamen rantpesinde trabzonsporu bir basamak olarak görüyor. bize sampiyonluk yasamis sampiyonlar liginde mücadele etmis bir hoca lazim adida;

MIRCA LUCESKU'dur.

antagonist
09.05.2006, 21:41
Adminlerimiz bi anket açsinlar,BMN üyeleri arasindan bir teknik direktör çikaralimsmileys/smiley36.gif

Tabi bu isin sakasi yerli olarak Aykut Kocaman,Giray Bulak,Ünal Karaman yabanci oalrak da Jacques Santini,Topmöller,Luis Fernandez düsünülebilir...

TURHAN
09.05.2006, 21:49
Sadi hoca sadi hoca

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2006, 21:49
Yabanci : MIRCA LUCESCU

Yeli : MUSTAFA DENIZLI

Bu ikisi disinda ki kimse TRABZONSPOR 'u sampiyon yapamaz

smileys/smiley2.gif

hakantpl
09.05.2006, 21:51
Lucescu Alinabilirse iyi olur beraberinde Tolga da gelir zaten, o Olmayacak sa yerli olmasin Yerli Hoca trabzona Fazla dayanamiyor, Ama macera aramak istiyorsa Ersun yanal Gersin 5 atar 4 yeriz 5 yer 3 atariz Gol krali kesin bizden çikar :)

Mehmet
09.05.2006, 21:55
LUCESCU Gelirse fena da olmaz.
Lucescu gittigi takimi sampiyon yapiyor.

Yerli Hocalara kalirsa is Ersun Yanal
derim. Daha da olmadi Giray Bulak.

Aslinda en dogrusu Senol Günes de onunla geçinecek yönetim lazim.

tsmaniac
09.05.2006, 21:57
kesinlikle Luce !

TURHAN
09.05.2006, 22:19
Beyler yapmayin

Simdi Türkiye için RomanyaninÇavusesku döneminden beter diyen, full defans oynatan Lucescuyu istiyorsunuz.Diyorsunuzki her gittigi takimi sampiyon yapti o zaman derimki kardes niye o zaman Vahid Halilhodziçe 7ay verdin.2sene arkasinda dursaydin.Vahid oyun sistemi yüzünden elestirildi simdi taraftar ondan beter adami istiyor vallahi bizi anlamak mümkün degil.

Mustafa Denizliyide isteyen var.Buarada Sergen Besiktastan ayriliyormus onuda aliriz.söyle gecmisten bir flashback yapariz.Güzel olmazmi?

Kimisi Giray Bulak diyor.Gelsin Senol hocada gelsin, Bizi besiktasa satan Defansif Laz Ziyada, Pazarlamaci Samette...

Suna üzüldümki, Sadi hocamin ismi geçmiyor.Bence onuda listeye ekleyelim, belki benim gibi onuda isteyenler çikabilir degilmismileys/smiley2.gif

zafer6161
09.05.2006, 22:30
çingene Luce gelsinsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif(yanlis anlamayin lakabi o)

Emre B.
09.05.2006, 22:31
Luce gelicekse Vahid Hoca niye gidiyo?Oyun sistemleri hemen hemen ayni

Nihat Güneş
09.05.2006, 22:32
kariyerli mümkünse hücum futbolunu benimsemis biri gelsin ...ama kim gelirse gelsin yanina ÜNAL KARAMAN yardim ci olarak gelsin...

Barış
09.05.2006, 22:38
yerli olursa giray hoca olsa keske.. takimi iyi taniyor..samet, ziya artik is göremez bu takimda.

lucescu nun vahidden pek farki yok,türkiyeyi taniyor ama sampiyon yaptigi takimlar kaliteliydi,bizdeki bu adamlarlane yapar belli degil..ayrica giderayak söyledigi sözler de bi engel..yönetim taninmis ve yabancibi hoca getirerek kendilerine olan güveni arttirmali..Edited by: Oflu144

Berat
Benim de ilk tercihim Lucescu.Vahid Hoca gitmesin diyordum zaten.. Birinin yrisne digerini tercih etmemin sebebi oyun kurgulari , sizin tabirinizle "korkak futbol anlayislari" degil..

Lucescu hem geseyi hem bejekeyi sampiyon yapti.. geseyi sampiyon yaptigi sene Sampiyonlar Ligi'nde 2. tura çikti..2. grupta 6 maçta 5 beraberlik aldi (Barcelona,Roma ve hatirlayamadigim bir takim daha vardi ve bu grupta hiç deplasman maglubiyeti almadi) O kadroda elinde; Victoria (su an Çaykur Rize'de oynuyor), Fleurqin (Ispanya'da küme düsen Cadiz'de oynuyor), Perez (nerede oldugunu bile bilmiyorum) gibi oyuncular vardi.. Ekmegini tastan çikaran bir hocadir kendisi bana göre..

Besiktas macerasinda da elindeki kaliteli kadroyu zorlamadan, tek yenilgiyle sampiyon yapti.bejekeye de UEFA'da çeyrek final oynatti..

Bu basarilarin hepsini "korkak futbol anlayisi" ile açiklamak mümkün mü???

Ayrica; bejeke 1 yenilgiyle sampiyon oldugunda bakiniz bakalim bejekenin gol yüdesi neymis, çok mu az gol atarak sampiyon olmuslar...

Luce'nin tek sevmedigim yönü yenilgiye tonlarca mazeret uydurmasi,asla kendinde suç bulmamasidir.. Bu kadar basarinin yaninda o kadar kusur kadi kizinda da olur ama heralde di mi..

Cyzio
yerli hocaya HAYIR yerlinin yerlisine HAYIR HAYIR HAYIR ...

Bu konuya daha yeni bakiyorum ama tamamen katiliyorum.

Aman ne olur yerli olmasin. Yerlinin yerlisi hiç olmasin.

hcicek61
09.05.2006, 22:43
SAMET AYBABA

Harun
09.05.2006, 23:55
Benim de ilk tercihim Lucescu.Vahid Hoca gitmesin diyordum zaten.. Birinin yrisne digerini tercih etmemin sebebi oyun kurgulari , sizin tabirinizle "korkak futbol anlayislari" degil..

Lucescu hem geseyi hem bejekeyi sampiyon yapti.. geseyi sampiyon yaptigi sene Sampiyonlar Ligi'nde 2. tura çikti..2. grupta 6 maçta 5 beraberlik aldi (Barcelona,Roma ve hatirlayamadigim bir takim daha vardi ve bu grupta hiç deplasman maglubiyeti almadi) O kadroda elinde; Victoria (su an Çaykur Rize'de oynuyor), Fleurqin (Ispanya'da küme düsen Cadiz'de oynuyor), Perez (nerede oldugunu bile bilmiyorum) gibi oyuncular vardi.. Ekmegini tastan çikaran bir hocadir kendisi bana göre..

Besiktas macerasinda da elindeki kaliteli kadroyu zorlamadan, tek yenilgiyle sampiyon yapti.bejekeye de UEFA'da çeyrek final oynatti..

Bu basarilarin hepsini "korkak futbol anlayisi" ile açiklamak mümkün mü???

Ayrica; bejeke 1 yenilgiyle sampiyon oldugunda bakiniz bakalim bejekenin gol yüdesi neymis, çok mu az gol atarak sampiyon olmuslar...

Luce'nin tek sevmedigim yönü yenilgiye tonlarca mazeret uydurmasi,asla kendinde suç bulmamasidir.. Bu kadar basarinin yaninda o kadar kusur kadi kizinda da olur ama heralde di mi..

Milne'yide basarilarina bakarak almistik.Önemli olan x hocaniny veyaz takimlarinda ne yaptigi degildir.Bizde ne yapacagidir.Lucescu aradigimiz bir hoca degildir bana göre.Bugün feneri ve besiktasi sampiyonluga ulastiran bir daum var.Yarin daum içinde lucescu gibi yorumlar yaparsak sasmam.Bence daha farkli yerlerde aramaliyiz bu ismi.

yakup midi
09.05.2006, 23:57
senol günes olmali.

poetricus
09.05.2006, 23:59
Gel de yazma! Kafam allak bullak oldu. Dünyada teknik direktörlerinbesli hatta onlu set halinde transfer edilebildigi bir ülke var mi acaba? Bizi ancak böyle bir sey paklar. Taraftarimiz(!) sayesinde her hocanin erkenden son kullanma tarihi geliyor. Öyle bir teknik adamla sözlesme imzalayip da birkaç hafta sonra cascavlak kalmaktansa aliriz bir besli, yetmeyebilir, onlu hoca seti, eskiyenin yerine siradakini takimin basina geçiririz. Hem de forrumda su gelsin bu gelsin muhabbetine gerek kalmaz. Ortaya atilan isimler tüylerimi diken diken ediyor. Yakinda adimi kirpi diye degistirecegim. Merak ettigim Sadi Tekelioglu adini yazan arkadaslar ciddiler mi yoksa bu isim enflasyonuyla dalga geçmek için mi yazdilar onu? Yoksa bu isimlerin hiçbiri yok da ben halisinasyon mu görüyorum? S. Günes, G. Bulak, Lucesku, Sadi, Ünal, Tolunay ben kimim? Burasi neresi? Hangi yildayiz?

Yabanci hoca alacaksak yardimcisi yerli olmasin, hele yerlinin yerlisi hiç olmasin! Niye bilmem aklima Senol Günes'in Leekens'in yardimciligina getirilisi geliyor? Leekens o sezon sadece dört hafta dayanabilmisti. Ne alakasi var diyenler olabilir. Hiç öylesine aklima geldi iste...

TURHAN
10.05.2006, 00:12
Gel de yazma! Kafam allak bullak oldu. Dünyada teknik direktörlerinbesli hatta onlu set halinde transfer edilebildigi bir ülke var mi acaba? Bizi ancak böyle bir sey paklar. Taraftarimiz(!) sayesinde her hocanin erkenden son kullanma tarihi geliyor. Öyle bir teknik adamla sözlesme imzalayip da birkaç hafta sonra cascavlak kalmaktansa aliriz bir besli, yetmeyebilir, onlu hoca seti, eskiyenin yerine siradakini takimin basina geçiririz. Hem de forrumda su gelsin bu gelsin muhabbetine gerek kalmaz. Ortaya atilan isimler tüylerimi diken diken ediyor. Yakinda adimi kirpi diye degistirecegim. Merak ettigim Sadi Tekelioglu adini yazan arkadaslar ciddiler mi yoksa bu isim enflasyonuyla dalga geçmek için mi yazdilar onu? Yoksa bu isimlerin hiçbiri yok da ben halisinasyon mu görüyorum? S. Günes, G. Bulak, Lucesku, Sadi, Ünal, Tolunay ben kimim? Burasi neresi? Hangi yildayiz?

Yabanci hoca alacaksak yardimcisi yerli olmasin, hele yerlinin yerlisi hiç olmasin! Niye bilmem aklima Senol Günes'in Leekens'in yardimciligina getirilisi geliyor? Leekens o sezon sadece dört hafta dayanabilmisti. Ne alakasi var diyenler olabilir. Hiç öylesine aklima geldi iste...

Abi sanirim söz bana idi Sadi Tekelioglu ile alakali olan.Bu kadar saçma sapan isimlerin oldugu yerde oda olmali diye düsündüm.Yanlis mi etmisim bilemiyorum

mini FaNaTiK
10.05.2006, 00:12
Lucescu'nun gelmesini isterim dar kadrolarla büyük isler yapabilecek bir hoca.Fakat S.Donetsk sampiyonluga yakin eger olursa birakmazlar gibime geliyor.Ek Bilgi:Sampiyonluk için son maç olan deplasmandakiD.Kiev maçindan en az beraberlik almasi yeter..

@poseidon_61

Vahid Halilhodziç'i biz istedik o kalmadi Vahid neden gidiyor sorusuna cevaptir.Yönetim kalmasi yönünde karar almisti ailevi nedenleri sunarak gidecek.Ama sordugun soruda sunu anlattin herhalde Vahid'i oynattigi oyuna bagli olarakistemeyenler niye simdi Lucescu'yu istiyor?

Edited by: mini FaNaTiK

Harun-61
10.05.2006, 00:21
eger Camia, Taraftar, Yönetim vs. köstek degilde destek olacaksa Gieay Bulak...

ozcilingir
10.05.2006, 00:24
Niye hiç kimse imparator HÜSNÜ den bahsetmiyor ?Olmaz mi ? Baskanin hocasiydi ?

Özkan Sümer 'in esofman giyme zamani geldi !Edited by: ozcilingir

ctmeoy
10.05.2006, 00:39
yerli hocadan taraf olan arkadaslar hangi sebebe dayanarak yerli hoca istediginizi anlayamiyorum

1-mustafa denizli:bu yastan sonra birak trabzonsporu degirmenderesporda bile basarili olamaz trabzon kültürüne ters

2-ersun yalan:soyadi gibi bi adam bi gün cikar fatih tekkeyi takimdan kesip taktik anlayisima uymuyo der kafayi yedirttirir bize

3-giray bulak:büyük takim calistiracak bilgiye sahip oldugunu düsünmüyorum hangi takimda basarili oldu simdiye kadar hangi takimda istikrarli güzel futbol oynatti

4-aykut kocaman:ilk macta kapali tribünden firlayan fanatik trabzonsporlular tarafindan linc edilir ne cabuk unutuldu 96

5-ziya dogan:korkak ve saticidiye buna denir iste takimi tam düzlüge cikardi derken istanbul sevdasina ve dinamo beceriksizligine takimi birakti geri dönerse taraftar tepki koyar

6-samet aybaba:bir bejeke evladi daha.her tarafta 14.siradaki trabzonsporu 6. siraya tasidim türkiye kupasini aldim diye hava atan gereksiz insan. o takim zaten daha kötü bir duruma düsemezdi o dip noktasindan pik yapmasi zaten kacinilmazdi hoca payi %25i gecmez yani bence olmaz

7-senol günes:lütfen eger bu takimin tekrar 14.siralara düsmesini istemiyorsak gelmesini istemeyin kaleci senola evet hoca senola hayir

diger yerli hocalarin trabzonda isimleri dahi gececegini zannetmiyorum

bence yerli hocalarin eksileri bunlar siz de artilarini yazarsaniz sevinirim

tek cözüm yolu yabanci ilk tercih luce olmazsa avrupada bosta kim varsa al gel vahid hocadan bir farki olacagini zannetmem

keles76
10.05.2006, 00:40
arkadaslar hoca çok ama bize yaracak eldeki küçük sermayeden basari çikaracak tek hoca yabanci olarak lucescu dur .fakat onunda kendisi baya tuzlu bence onu ikna edecek parayi baskan vadettigi yildizdan kesebilir ben sahsen yildizdansalucescu yu isterim .yerli olarakta ben sadece ziya doganin takimlari haddini bilerek oynadittigi ve basarilioldugu inancindayim.

bazilarinin yeri baskadir SENOL GÜNES VE ÜNAL KARAMAN bunlari basariz olabilecekleri ihtimaline ragmen isterim.

Emre Emiroğlu
10.05.2006, 01:20
Nedense Vahidi Isteyen Arkadaslar Luceye Karsi Cikiyor anlamak Mümkün Degil. Vahid Defans Oynatmayida Beceremiyor ki.. Luce En Azindan Defans Oynatiyor ve Her gittigi Takimi Sampiyon Yapiyor. Örnek Vermeyede Gerek YOk Galiba..

eys_61
10.05.2006, 01:30
gönlüm Senol Hocadan yana(tabi elinde "sözde" yetkiler bulunmayacak)

Colakoglu
10.05.2006, 04:24
ya allah askina ne senolu ya ??smileys/smiley5.gif

Mustafa Ayazoğlu
10.05.2006, 04:49
Mircea Lucescu

Sampiyon Trabzonspor

Sevgi
10.05.2006, 08:18
gs ve bjk yi sampiyon yapti diye Lucescu diyen arkadaslara sadece gülüyorum .Unuttuklari bisey var galiba , bjk,gs yada fb ye hoca konusu konusulmuyor TRABZONSPOR dan bahsediliyor gs yi sampiyon yapan bizide yapar mantiginada gülmekten baska bisey yapilmaz.Yok iyi hoca taktik açisindan mükemmel diyorsaniz Vahid HOca yi niye gönderdiniz ? ben ikisi arasinda bir fark göremiyorum.

Hekimoğlu
10.05.2006, 08:34
bende luce ile vahid arasinda ne fark var diyenlere gülüyorum.

Naim
10.05.2006, 08:53
Lucescunun Türkiye Kariyerine laf söyleyen Tas olur Tas
iki farkli takimda 2 Türkiye Süper ligi Sampiyonlugu
1 tane lig ikinciligi ki son hafta Gs nin allem edilip kallem edilip kaybettigi hani bizi ikinci yapan hocalari istiyoruzya tekrardan Ziya samet laflari geçiyor ya
1 adet çeyrek final Cl de Hani iki defa kapisina gelinip çok istenilen hocalarin evimizde rakiplerimize sundugu
Mesele Lucescu meselesi degil
sampiyonluk Yasamis bir hoca lazim Mümkünse TSL de
Cl ne bizi tasiyabilecek bir basarili geçmis
Shaktar gibi bir siradan takimi buralara getirdi lucescu ama size kendini begendiremedi
Varsin begenmeyin gelsin takimi Cl ne tasisin
sampiyon yapsinda siz sevmeyi verin canimEdited by: ironmaster

CAFER ÖZER
10.05.2006, 08:57
Lucescu BJK yi sampiyon yaptigi sene TV lerde Sinan Engin ve Alattin Çakici telefon görüsmesi vardi.Alattin Çakici söyle diyordu:"Sinan Sampiyonlukta az emegim geçmedi." bu lafin karsiligi BJK tarafindan Çakici Yurtdisina gönderilmis Sinan Engin istifa etmisti.Bunlari Lucescu basarisiz mamasinda anlatmadim.Istanbul Takimlarinin Sampiyonlularinda Sadece Teknik direktör yeterli olmuyor,Çakici,peker Medya vs gibi yan etkiler devreye giriyor.Bunuda Göz öünde bulundurmak lazim.

Naim
10.05.2006, 09:07
Cafer abi çok dogru bir noktaya parmak bastin
dogru temizce bir sampiyonluk olmaya bilir 100.yilinda bjk nin kazandigi ama
bu noktada Trabzonun basina getirilebilecek tek yabanci hocadir ama iyi bir teknik kadro ile beraber ünal mutlaka yardimci hoca ve bir menajerde Mutlaka olmalidir takimda
Gs de CL de aldigi basarili sonuçlar Yadsinamaz bence

divranli
10.05.2006, 09:09
yaw hala luce diyorlar yaw. bu adam bikere roman çingenesi. yakismaz Trabzonuma.

ikincisi bunun oynatcagi futboldan n'olur? lucescu sikici , uyuz , cins futbol oynata oynata sampiyon oldu.

çok basariliydida niye gitti o zaman?

üçüncüsüde Trabzon DEFANS yapamiyor. En iyi yaptigi sey yine HÜCUM. ne lucesi? luce gitsin romen bir takim çalistirsin.

CAFER ÖZER
10.05.2006, 09:15
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.net/images/guncel/guncelts.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS..FLAS.. TRABZONSPOR'DA SICAK GELISMELER... LUCESCU, IÇIN HAREKETE GEÇILDI... TOLGA'DA GERI DÖNÜYOR...
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Halilhodziç'in görevini birakacagini açiklamasiyla harekete geçen Trabzonspor, Lucescu ile temas kurdu. Rumen hoca, bordo-mavililere yesil isik yakti, Tolga Seyhan'i da getirebilecegini ifade etti...

Lucescu "Sezon sonunu beklemeliyim" derken Tolga için de umut dogdu.
Trabzonspor, Shakhtar Donetsk'in hocasi Lucescu'ya resmi teklif götürdü. Yillik 2 milyon euro teklif verilen Romen hocanin, "Yine Türkiye'den istenmem beni çok mutlu etti. Tolga bana Trabzon'u anlatti. Ama bu hafta çok önemli bir sampiyonluk maçimiz var. Önce Shakhtar'la konusup sonra sezon sonu sizinle görüsebiliriz" dedigi
ögrenildi.

Teklife olumlu bakan Lucescu'nun takimi Ukrayna Ligi'nin son haftasina Kiev ile birlikte 74 puanla girdi. Averajla 1. durumdaki Shakhtar, 14 Mayis'ta Kiev'deki maçi berabere bitirse bile sampiyon olacak. Sezon sonu sözlesmesi sona erecek Lucescu için "Shakhtar'i sampiyon yaparsa Ukrayna ekibi onu birakmaz" deniyor.

</TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124>836
kez okundu
2006-05-09 10:39:01</TD></TR></T></TABLE>

Sevgi
10.05.2006, 09:15
TRABZONSPOR un hocasi kesinlikle Daum olmalidir adam kaç yildir fb yi sampiyon yapiyor bizi sampiyon yapmamasi mümkün degil heleki Daum transferinin yaninda süpriz bir sekilde Aziz Yildirimida aldik mi bu is bitti.

Vahid Hoca korkak futbol oynatiyordu Lucescu defansif futbol oynatiyor ikisinin arasinda tabiki çok fark var kusura bakmayin...

divranli
10.05.2006, 09:17
TRABZONSPOR un hocasi kesinlikle Daum olmalidir adam kaç yildir fb yi sampiyon yapiyor bizi sampiyon yapmamasi mümkün degil heleki Daum transferinin yaninda süpriz bir sekilde Aziz Yildirimida aldik mi bu is bitti.

smileys/smiley4.gifiyi aklina gelmis bu sözler. anlayan anladi bu laftan anlayacagini smileys/smiley4.gif

Naim
10.05.2006, 09:18
yaw hala luce diyorlar yaw. bu adam bikere roman çingenesi. yakismaz Trabzonuma.

ikincisi bunun oynatcagi futboldan n'olur? lucescu sikici , uyuz , cins futbol oynata oynata sampiyon oldu.

çok basariliydida niye gitti o zaman?

üçüncüsüde Trabzon DEFANS yapamiyor. En iyi yaptigi sey yine HÜCUM. ne lucesi? luce gitsin romen bir takim çalistirsin.
Pardon ya ben bunu unutmusum
Ozaman bize SAF ari Irkinin önderi Matteus gelsin
Hitlerde olabilirdi ama ölmüs
Evet hocalik Kriterlerimize bir yenisi daha eklenmis oldu Tebrikler

Naim
10.05.2006, 09:20

smileys/smiley4.gif*iyi aklina gelmis bu sözler. anlayan anladi bu laftan anlayacagini smileys/smiley4.gif
Evet ben anladim anlayacagimi
sizin için önemli olan mensei basarisi Trabzona kazandiracagi basari önemli degil
önemli olan nereden geldigi hangi milletten oldugu
Neyse sizinle tartismaya girmeye gerek yok
yeni hoca gelince Yüce ve A-li teknik anelizlerinizi o zaman aliriz

CAFER ÖZER
10.05.2006, 09:23
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/sedattunaliBanner.gif (sedat@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>10 Mayis 2006 Çarsamba</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>Trabzon Hocasini Ariyor!</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>

Yaziya, yasayan en namuslu ve cesur yazarlardan birinden, Nihat Genç?ten bir alinti ile baslayalim. Yil 1968, Yer o zamanki adiyla Trabzon Sehir Stadi. Trabzon Idmanocagi, Türkiye Kupasinda, Istanbullu bir konugu, BJK?yi konuk ediyor. Bilmeyenler için hatirlatalim, Idmanocagi amatör bir takimdir ve halen Trabzon Amatör Liginde mücadelesini sürdürmektedir.

Devam edelim, Maç öncesi futbolculari Erdogdu tarafindaki kalenin arkasinda toplayan Trabzon futbolunun duayen isimlerinden Beton Mustafa (hatirimda yanlis kalmis olabilir, düzeltiriz sonra) Idmanocagi futbolcularina sunlari söyler: ? La çikun sahaya da yenun hau Istanbuli kasintilari. La zaten olar top mop dan da anlamazlar, hepsi hava civa, gosterun onlara Tirabzan delikanlisi nasi top oynar diye?

Bu sözleri duyar bugünün yazari Nihat Genç, zira o dönem o da maçlarda 2.5?luk (top toplayicligi) yapmaktadir. Bir hatirlatma daha, Trabzon?daki maç golsüz sona erer, Istanbul?daki rövansi 1-0 kazanan Trabzon Idmanocagi BJK?yi kupadan eler. Uzun da olsa girisi bitirdik iste. Devam..

Trabzonspor çevrelerini yakindan izlemeye özen gösteren, dokulari, iliskileri ve gönül bagi nedeniyle de o camianin içinde olan biri olarak; Trabzon taraftarinin ?agirca? bir kesiminin Türk hocaya karsi durdugunu duyuyor, görüyor ve üzülüyorum. Ve hatta, mesela Giray Bulak gibi Trabzon kökenli bir teknik adamin adi geçtiginde bu memnuniyetsizlik açik bir saldirganliga dönüsüyor.

Trabzon disindan bakip, ?Trabzon?da simitçisinden boyacisina , ev kadinindan doktoruna kadar herkes teknik direktör kardesim, antrenör nasil dayansin? diye, o sehrin tarihsel ve kentsel dokusuna dair bilgi fukaraligi kokan yorumlarda bulunanlari anlamak kolay. Hatta, Trabzonspor?a gönül verip de, o sehirde ?yasama?nin hazzini tadamamis taraftarlara da bu anlamda hosgörüyle bakilabilir.

Benim anlamakta güçlük çektigim, Trabzon?da yasayip da Trabzonlu ya da Türk teknik adamlara karsi seslendirilen ve neredeyse elle tutulur hale gelen önyargidir.

Istanbul?da yasiyor olmayi kentlilesmek olarak algilayan ve Istanbul takimi tutmakla çagdaslastigini zanneden yakin tarihin köylülerine basta olmak üzere, tüm ilgilelere sunu hatirlatmak boynumuzun borcudur;

Evet! O kentte simitçisinden boyacisina herkes teknik direktördür ve bu kenti bu ülkenin futbol baskenti yapan da bu kentsel dinamiktir!

Istanbul?dan söke söke alinan 6 sampiyonlugun en büyük gücü de o simitçilerde özdeslesen, kente ve takimina sahip çikma bilincidir. Dua edelim ki o simitçiler takimi elestirmeye devam etsinler.

Gaziantep?in, Bursa?nin, Kocaeli?nin, Ankara?nin, Izmir?in, Adana?nin, Samsun?un simitçileri yok mu? Trabzon?u ekonomik ve sosyal olarak ikiye üçe katlayabilen bu kentlerden neden bir sampiyon çikaramadi bu futbol fakiri ülke? Yaniti bilinen sorularla retorik yapmayalim ve devam edelim.

Benim kisisel fikrim; Giray Bulak ve Samet Aybaba gibi, bu ülke teknik adamliginda ve"adamlikta", çizginin üzerine çikabilmis bir isimle uzun vadeli bir anlasma yapilmasi ve takimin ?Trabzon? kavramini içsellestirebilmis bir ekibe teslim edilmesidir. Samet Aybaba için sartimiz; Trabzonspor?u , herhangi bir baska Türk kulübüne siçrama tasi olarak görme yanlisini yinelememesidir.

Giray Bulak?in da, Mehmet Ali Yilmaz dönemindeki ayrilisinin izlerini silecek bir vizyonla tüm kenti kucaklamasi ve ?aidiyet? duygusunu kendi özelinde tüm kente yeniden kazandirmasinin ön sart oldugunu düsünüyorum.

Bu iki isim disinda Trabzonspor taraftarindan ?genisçe? onay bulacak bir Türk hoca olduguna inanmiyorum. Adi geçen isimlerden degil Mustafa Denizli, Mili takimi birakir gelirim diyecek olan bir Fatih Terim?i bile reddeder bu bünye. Ersun Yenal hoca konusunda daha bastan bir engel var, herkesin bildigi. Adi sike dedikodularina karismis, üstelik federasyon kayitlarina ?sike? kelimesiyle birlikte adi düsmüs bir isim Trabzon?da dikis tutturamaz.

Bunlar yerli hocalara dair düsüncelerimiz.

Yabanci hocalar içinde özellikle Mirceau Lucescu?nun adi sikça geçmektedir ve kanimca Trabzonspor bir yabanci hocayi tercih edecekse Lucescu?dan dogru bir isim bulamaz. Trabzonspor?a teknik direktörlük yapacak olan birinin takim ve kent hakkinda asgari bilgisinin olmasi ön kosuldur. Bu kosula sahip olmayan teknik adamlarin, yetenekli olsalar da, takimi nasil bir futbol kurgusuyla sahaya sürdüklerini son örnekle hep beraber yasadik. Trabzonspor gibi bir takim, kendi sahasinda 8 kisiyle gömülü defans yaparak maç kazanabilir, ama gelecegini sifirlar!

Neymis;

Tercihimiz yerli hocadir. Ama Lucescu gibi futbol bilgisine ve asgari üründen azami verim almayi bilen yabani bir hocaya da bu kent hayir demez! Tek; gelecek olan hoca Trabzonspor?a degil, Trabzon?a teknik direktör oldugunu unutmasin ve o simitçiye gereken saygiyi göstersin.

Türk futbolunun gelecegi uzun sokagin girisindeki simitçidedir zira!

</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
Bu yazi toplam 164 defa okunmustur</TD></TR></T></TABLE>

Sedat Arkadasimizin yazdiklarinaaynen katiliyorum.

Yerli hocalara malesef bizde takinti var özellikle Yerlinin yerlisine karsi tamamen takinti var.Mesala Ben SENOL GÜNES-ÜNAL KARAMAN ikilisinin tam yetki ile göreve gelmesini isterim.Ama burda arkadaslarimizin bir çogunun Satandart görüsü Kaleciden hoca olmaz diye karsi çikarlar,Halbuki o kaleciden hoca olan Senol Günes Yetki verildiginde Takimi Dünya 3.sü yapar ama hala ülkede kimseye yaranamaz,Eger Yabanci bir hoca o basariya ulassa idi Heykeli dikilirdi.Burda SENOL GÜNES tartismasi açmak için yazmadim kimse bosuna kisir tatrtismanin içine girmesin.SENOL GÜNES zaten olmaz kimse bu konuyu gündeme getirmesin.

GIRAY BULAK yerli olacaksa bence su anda Trabzonsporun yükünü kaldirabilecek tek aday,DENIZLISPOR da kisitili kadro ile avrupada basarili oldu,takim üst siralarda ligi bitirdi.Giray Bulak Denizliyi birakti,DENZILI küme düsüyor.

divranli
10.05.2006, 09:25
"sizin için önemli olan mensei basarisi Trabzona kazandiracagi basari önemli degil "

ne alaka simdi? Yani beni Trabzonspor'un basarisiyla ilgilenmemeklemi suçluyorsun? smileys/smiley5.gif

ben lucescu ile basari gelmez diyorum. ayriaten evet milliyetini de sevmiyorum ama önce onunla basari gelmeyecegini bildigim için karsi çikiyorum.

Burçak
10.05.2006, 09:38
Hoca mutlaka çok önemli ama takimda Önemli!! isterseniz dünyanin en iyi hocasini getirin.besiktas delbosqi yi getirdiginde dünyanin en iyi hocasi deniyordu ne yapabildi? koca bir hiç. çünkü takimda kan uyusmazligi vardi. futbolcular bisekilde yetersizdi.

fenerbahçe deki dahi kurt hoca ! daum, olmaza fener nasil olurdu? bence daha iyi olurdu. eziklerin kadrosu iyi daumda onlarin sayesinde Dahi daum oldu. demek istedigim hoca falan derken yine 2. sinif topçulardan bi takim kurarsa bu yönetim , hiç bi degisiklik olmaz. ayni tas ayni hamam gider.

divranli
10.05.2006, 09:41
forever61 iste olay budur ya ne güzel konustun .... smileys/smiley32.gifaynen katiliyorum.

yakutlu61
10.05.2006, 10:27
Ertugral bu kez Misir'da

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=137 align=right>
<T>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#f2f2f2>http://www.radikal.com.tr/veriler/2005/01/05/11.gif </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#f2f2f2>Ertugral (solda), 2001 yilinda Kaizer Chiefs takimina Afrika Kupa Galipleri Kupasi'ni kazandirmisti.
</TD></TR></T></TABLE>05/01/2005 (349 kisi okudu)

KAHIRE - Misir 1. Ligi'nde dördüncü sirada yer alan Ismaili Kulübü, Alman Theo Bucker'in ayrilmasiyla bosalan teknik direktörlük görevine Türk çalistirici Muhsin Ertugral'i getirdi. Sari-Mavili ekiple 1.5 yillik sözlesme imzalayan 45 yasindaki teknik adam, Ismaili'nin çok yetenekli oyunculardan olustugunun altini çizerek, "Onlara zafer kazanmalarinda önderlik etmeye geldim" diye konustu.
Özellikle Afrika'daki basarilariyla taninan Muhsin Ertugral, 1979-1989 yillari arasinda sirasiyla Köln, Union Solingen, Standard Liege, Antalyaspor, Eskisehirspor ve Sindelfingen takimlarinda oynadiktan sonra dizindeki sakatlik nedeniyle aktif futbol yasamina son noktayi koydu.
Köln Spor Akademisi'nde Marcello Lippi'nin ögrencisi olan Ertugral, 1995-1996 yillarinda çalistirdigi Kongo Demokratik Cumhuriyeti'ni Afrika Uluslar Kupasi'nda çeyrek finale çikarma basarisini gösterdi. Bir dönem Trabzonspor'da Yilmaz Vural'in yardimciligini yapan Ertugral, 1999-2003 yillari arasinda Güney Afrika'da Kaizer Chiefs'i çalistirdi ve bu ekibe Afrika Kupa Galipleri Kupasi'ni kazandirdi. Son olarak, Avusturya'da Mattersburg'u çalistiran Ertugral, basarisiz sonuçlarin ardindan kasim ayinda buradan ayrildi. (Spor Servisi)

Ertugral'in kariyeri
1990-91 TSV Dagersheim
1992-94 TSV Platternhardt
1995-96 Kongo DC Milli Takimi
1997-98 Trabzonspor (Yardimci)
1999-2003 Kaizer Chiefs
- Bob Save Süper Kupasi (2000)
- Vodacom Kupasi (2000, 2001)
- Afrika Kupa Galipleri Kupasi (2001)
- Süper Kupa finalisti (2002)
- Afrika'da yilin takimi (2002)
2003 Club Africain de Tunis
2004 SV Mattersburg

benim adayim muhsin hocadir arkadaslar....

metehan
10.05.2006, 10:28
Buradaki yorumlari gördükten sonra artik bir isim önerisinde bulunmayacagim. Karari yönetim versin. Adi geçen hocalar hakkinda ben de nacizane fikirlerimi belirteyim kisaca.

Giray Bulak'in geçmisteki TS performansi iyi degildi ve TS'dan ayrilis sekli de yakisik almamisti. Ama sonrasinda kendini oldukça gelistirdi. Yönetim tercihini ondan yana kullanirsa sahsen buna üzülmem. Ama Denizlispor'un Avrupa'da iyi maçlar çikardigi döndemde Giray hoca degil Riza Çalimbay vardi takimin basinda. Giray hocanin begendigim yönlerinden biri, FB'yi analiz ederek yenebilmeyi basaran hocalardan biri olmasi. Kisacasi eski Giray Bulak ile bugünkü arasinda oldukça fark var.

Lusecsu ismi de oldukça tartisiliyor. Evet genel olarak bakarsak Lucescu da temkinli oyunu tercih eden bir hoca. ÖZellikle Avrupa kupalarinda buna bir itiraz olamaz. Zaten bu oyun seklini benimsemeseydi, GS'in o kadrosu ile SL'de o isleri basaramazdi. Simdi bazi arkadaslar hakli olarak diyor ki, "Vahid hocayi defansif oynatiyor diye elestirdik, Lucescu'nun ne farki var?" . Ancak burada bir ince nokta var. Defansa çekilip, rakibi seyretmek ve gol atma ihtimalini sansa birakarak oynamak da var, yoksa defansi ön plandatutup belli stratejileri uygulamaya çalisarak oynamak da var. Vahid hoca maalesef TS'da bir oyun anlayisi oturtamadi. Belki bunda, takimin yasadigi çalkantilarin da etkisi olabilir. Ama bugüne kadar TS'un bir oyun sablonu olusamadi. Belki seneye olusabilirdi, bilemiyorum ama bu sene olmadi.

Lucescu'nun en önemli artilarindan birisi, Sedat Tunali'nin da belirttigi gibi, eldeki kadrodan maksimum verim almayi becerebilen bir hoca olmasi. Bu da bir teknik direktör için bence büyük bir arti. Bir de Lucescu tercih edilirse, Tolga'nin geri gelme ihtimali artar, bu da önemli bir kazanç olur bence.

Dedigim gibi karar yönetimin, insallah bu sefer dogru tercihi yaparlar. Giray Bulak, Lucescu veya baskasi, farketmez. Gelen hocaya artik biraz zaman vermeli ve hoca tartismasini rafa kaldirmaliyiz. Bu istikrari yakalayabilirsek basari gelecektir. 96'da geldigimiz noktaya bu sekilde ulastigimizi unutmayalim. O zamanki klüp imkanlari bugünkünden çok daha dardi ama biraz da mecburiyetten göstgerilen sabir bizi belli bir noktaya getirdi. Ayni seyi tekrarlamak zorundayiz, baska sansimiz yok.

Tahir
10.05.2006, 10:35
verilecek karar ne olursa olsun bundan sonra herkes hocanin arkasinda olmali hep birlikte takima hocaya destek olarak basariyi yakalama yolunu denemliyiz

KUYMAK
10.05.2006, 10:36
Vahid gitti onu çok arariz.

Yeni Hoca Samet Aybaba olmali.

yakutlu61
10.05.2006, 10:43
ne sameti yaaaa.

ne gorduk sametten bjk nin hocasiz kalacagini anladiginda birakma karari almadimi bizi ne kadar hafizaniz zayif....

zurnaci61
10.05.2006, 10:53
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/sedattunaliBanner.gif (sedat@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>10 Mayis 2006 Çarsamba</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>Trabzon Hocasini Ariyor!</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>

Yaziya, yasayan en namuslu ve cesur yazarlardan birinden, Nihat Genç?ten bir alinti ile baslayalim. Yil 1968, Yer o zamanki adiyla Trabzon Sehir Stadi. Trabzon Idmanocagi, Türkiye Kupasinda, Istanbullu bir konugu, BJK?yi konuk ediyor. Bilmeyenler için hatirlatalim, Idmanocagi amatör bir takimdir ve halen Trabzon Amatör Liginde mücadelesini sürdürmektedir.

Devam edelim, Maç öncesi futbolculari Erdogdu tarafindaki kalenin arkasinda toplayan Trabzon futbolunun duayen isimlerinden Beton Mustafa (hatirimda yanlis kalmis olabilir, düzeltiriz sonra) Idmanocagi futbolcularina sunlari söyler: ? La çikun sahaya da yenun hau Istanbuli kasintilari. La zaten olar top mop dan da anlamazlar, hepsi hava civa, gosterun onlara Tirabzan delikanlisi nasi top oynar diye?

Bu sözleri duyar bugünün yazari Nihat Genç, zira o dönem o da maçlarda 2.5?luk (top toplayicligi) yapmaktadir. Bir hatirlatma daha, Trabzon?daki maç golsüz sona erer, Istanbul?daki rövansi 1-0 kazanan Trabzon Idmanocagi BJK?yi kupadan eler. Uzun da olsa girisi bitirdik iste. Devam..

Trabzonspor çevrelerini yakindan izlemeye özen gösteren, dokulari, iliskileri ve gönül bagi nedeniyle de o camianin içinde olan biri olarak; Trabzon taraftarinin ?agirca? bir kesiminin Türk hocaya karsi durdugunu duyuyor, görüyor ve üzülüyorum. Ve hatta, mesela Giray Bulak gibi Trabzon kökenli bir teknik adamin adi geçtiginde bu memnuniyetsizlik açik bir saldirganliga dönüsüyor.

Trabzon disindan bakip, ?Trabzon?da simitçisinden boyacisina , ev kadinindan doktoruna kadar herkes teknik direktör kardesim, antrenör nasil dayansin? diye, o sehrin tarihsel ve kentsel dokusuna dair bilgi fukaraligi kokan yorumlarda bulunanlari anlamak kolay. Hatta, Trabzonspor?a gönül verip de, o sehirde ?yasama?nin hazzini tadamamis taraftarlara da bu anlamda hosgörüyle bakilabilir.

Benim anlamakta güçlük çektigim, Trabzon?da yasayip da Trabzonlu ya da Türk teknik adamlara karsi seslendirilen ve neredeyse elle tutulur hale gelen önyargidir.

Istanbul?da yasiyor olmayi kentlilesmek olarak algilayan ve Istanbul takimi tutmakla çagdaslastigini zanneden yakin tarihin köylülerine basta olmak üzere, tüm ilgilelere sunu hatirlatmak boynumuzun borcudur;

Evet! O kentte simitçisinden boyacisina herkes teknik direktördür ve bu kenti bu ülkenin futbol baskenti yapan da bu kentsel dinamiktir!

Istanbul?dan söke söke alinan 6 sampiyonlugun en büyük gücü de o simitçilerde özdeslesen, kente ve takimina sahip çikma bilincidir. Dua edelim ki o simitçiler takimi elestirmeye devam etsinler.

Gaziantep?in, Bursa?nin, Kocaeli?nin, Ankara?nin, Izmir?in, Adana?nin, Samsun?un simitçileri yok mu? Trabzon?u ekonomik ve sosyal olarak ikiye üçe katlayabilen bu kentlerden neden bir sampiyon çikaramadi bu futbol fakiri ülke? Yaniti bilinen sorularla retorik yapmayalim ve devam edelim.

Benim kisisel fikrim; Giray Bulak ve Samet Aybaba gibi, bu ülke teknik adamliginda ve"adamlikta", çizginin üzerine çikabilmis bir isimle uzun vadeli bir anlasma yapilmasi ve takimin ?Trabzon? kavramini içsellestirebilmis bir ekibe teslim edilmesidir. Samet Aybaba için sartimiz; Trabzonspor?u , herhangi bir baska Türk kulübüne siçrama tasi olarak görme yanlisini yinelememesidir.

Giray Bulak?in da, Mehmet Ali Yilmaz dönemindeki ayrilisinin izlerini silecek bir vizyonla tüm kenti kucaklamasi ve ?aidiyet? duygusunu kendi özelinde tüm kente yeniden kazandirmasinin ön sart oldugunu düsünüyorum.

Bu iki isim disinda Trabzonspor taraftarindan ?genisçe? onay bulacak bir Türk hoca olduguna inanmiyorum. Adi geçen isimlerden degil Mustafa Denizli, Mili takimi birakir gelirim diyecek olan bir Fatih Terim?i bile reddeder bu bünye. Ersun Yenal hoca konusunda daha bastan bir engel var, herkesin bildigi. Adi sike dedikodularina karismis, üstelik federasyon kayitlarina ?sike? kelimesiyle birlikte adi düsmüs bir isim Trabzon?da dikis tutturamaz.

Bunlar yerli hocalara dair düsüncelerimiz.

Yabanci hocalar içinde özellikle Mirceau Lucescu?nun adi sikça geçmektedir ve kanimca Trabzonspor bir yabanci hocayi tercih edecekse Lucescu?dan dogru bir isim bulamaz. Trabzonspor?a teknik direktörlük yapacak olan birinin takim ve kent hakkinda asgari bilgisinin olmasi ön kosuldur. Bu kosula sahip olmayan teknik adamlarin, yetenekli olsalar da, takimi nasil bir futbol kurgusuyla sahaya sürdüklerini son örnekle hep beraber yasadik. Trabzonspor gibi bir takim, kendi sahasinda 8 kisiyle gömülü defans yaparak maç kazanabilir, ama gelecegini sifirlar!

Neymis;

Tercihimiz yerli hocadir. Ama Lucescu gibi futbol bilgisine ve asgari üründen azami verim almayi bilen yabani bir hocaya da bu kent hayir demez! Tek; gelecek olan hoca Trabzonspor?a degil, Trabzon?a teknik direktör oldugunu unutmasin ve o simitçiye gereken saygiyi göstersin.

Türk futbolunun gelecegi uzun sokagin girisindeki simitçidedir zira!

</TD></TR></T></TABLE>

okan6161
10.05.2006, 11:05
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">vahid hocayi aramamak için lucescunun gelmesi en dogrusu</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

divranli
10.05.2006, 11:17
ne sameti yaaaa.

ne gorduk sametten bjk nin hocasiz kalacagini anladiginda birakma karari almadimi bizi ne kadar hafizaniz zayif....

ne demek ne gördük? Allah askina ne çabuk unutuyorsun? o samet aybaba geçen yilki güçlü kadronun temellerini atti.

o samet aybaba bir önceki yil zar zor 10.cu olan takimimizi adam etti.

bir insanin basarilarinin ardindan ondan ne gördükki demekki ne kadar yanlis bir sözdür.

yakutlu61
10.05.2006, 11:23
ben size bjk hoca siz kaldigi zman biratigini bizi sttigini,senol hoca daha milli takimdan ayrilmadan ben burdayim senolun yerine adayim deme saygisizligini gosterdigini yaziyor ve hatirlatiyorum.

yoks a basarili olsa ne olacak degerler bi kupadan onemli degilse fb yi niye elestriyoruzki..

sametin karakteri ne................

Tahir
10.05.2006, 11:32
ne sameti yaaaa.

ne demek ne gördük? Allah askina ne çabuk unutuyorsun? o samet aybaba geçen yilki güçlü kadronun temellerini atti.

o samet aybaba bir önceki yil zar zor 10.cu olan takimimizi adam etti.

bir insanin basarilarinin ardindan ondan ne gördükki demekki ne kadar yanlis bir sözdür.

Samet iyi bir hoca olabilir ama hiç bir zaman adam gibi adam olamaz olamamistir.Trabzonumuzu yükseklere veyahedeflerine ulasmak için basamak olarak görenlere trabzonun kapisi kapanmistir.Yerli olacaksa Ünal hoca aslan gibi duruyor uzaga gitmeye gerek yokEdited by: of_divranli

Naim
10.05.2006, 11:34
Samet Gelsin Ziya Gelsin
Bakalim ondan sonra
Acab tigana Kaçinci hafta kovulacak bjk den
ve kaçinci hafta bizim hocalar Toplayacak cantalari kargalara gitmek için
Eee ama önemli degil adamlarin milliyetleri güzel hiç degilse

Ha bu arada lucescunun Futbolunu begenmeyen yüce teknik analizorler acaba Chelsea nin lig sampiyonlugunu
yunanistanin avrupa kupasini
nasil bir Teknik yönetimle almistir bizede açiklasalar da bizde aydinlansak
Oyle bu adam çingene bu adamin saçi sari demekle olmuyor bu islerEdited by: ironmaster

divranli
10.05.2006, 11:39
Chelsea ne alaka yaw? Chelsea gibi hücum futbol oynayan takim varmiki?

yunanistan? sadece balliydi ironmaster. BAL denir ona. Trabzon yunanistan gibi oynayamaz. öyle oynamaya çalisirsada bütün maçlarinda uyurum zaten.

sümela61
10.05.2006, 11:46
Lucescu ismini duydukça heyecanlaniyorum... gerek Türkiye Ligi'ndeki takimlari tanimasi, gerekse de ne tür dolaplar döndügünü bilmesi açisindan Lucescu bir adim önde... ayrica bir Teknik Direktör olarak son derece basarili sezonlar geçirdi Türkiye'de... çok da iyi bir taktisyen... forvetten stoper, stoperden forvet elde edebilen bir hoca...

ama sonra aklima en ufak basarisizlikta hocasini medyanin önüne kurban olarak sunup, kendisine 2-3 ay daha zaman kazandiran yönetimler geliyor... akabinde hocasini sürekli elestiren taraftar topluluklari geliyor...sonrasinda "su adam kovulsa da, benim dostum olan kisi takima teknik direktör olsa" diyen yazarlar geliyor aklima... bütün heyecanim kaçiyor yine...

kim gelirse gelsin, önce zihniyet degismeli... o nasil olacak, iste bunu hiç bilmiyorum... smileys/smiley5.gif

emre1inci
10.05.2006, 11:58
senol günes diyen arkadaslara 2 soru sormak istiyorum..bu sene böle olmamiza kim neden oldu?uefa dan erken elenmemize kim neden oldu?cevap: senol günes!!!erdinç bu ayki dergimizde sezon öncesi kampta iyi hazirlanamadiklarini söledi..vahit geldiginde ortada takim diye bisey yoktu,dagilmistik..o takimi bukadar düzeltebildi..senol günes futbolculugu disinda trabzonspora ne verdigi ortada..96 yilini kimse unutamaz heralde..

emre1inci
10.05.2006, 12:00
yabanci olacaksa ülkemizi bilmesi tabiki çok iyi olur..bunlarin basindaki tabiki lucescu geliyor ama bana kalirsa gelmez gibime geliyor..birakmazlar onu..

sümela61
10.05.2006, 12:06
96 yilini kimse unutamaz heralde..

sorma ya renkdasim... 96'yi unutmak mümkün mü?... benim hatirladigim kadariyla takimi, Fenerbahçe karsilasmasina kadar bazen taraftarlar, bazen yönetim kurulu, bazen esnaftan birileri çalistirmis, taktik vermis ve yönetmisti... sonra gidip Senol Günes denen hocayi buldular ve takimi ona emanet ettiler Fenerbahçe maçinda... O da kaybetti... dogru hatirliyorum di mi?...

yani benimhatirladigim kadariyla Senol Günes'in mücadelenin o noktaya kadar tasinmasinda hiç bir emegi yoktu, sadece Fener maçindan önce göreve getirilmisti... bir maçlik yani... benim hatirladigim bu...

Tahir
10.05.2006, 12:12

sorma ya renkdasim... 96'yi unutmak mümkün mü?... benim hatirladigim kadariyla takimi, Fenerbahçe karsilasmasina kadar bazen taraftarlar, bazen yönetim kurulu, bazen esnaftan birileri çalistirmis, taktik vermis ve yönetmisti... sonra gidip Senol Günes denen hocayi buldular ve takimi ona emanet ettiler Fenerbahçe maçinda... O da kaybetti... dogru hatirliyorum di mi?...

yani benimhatirladigim kadariyla Senol Günes'in mücadelenin o noktaya kadar tasinmasinda hiç bir emegi yoktu, sadece Fener maçindan önce göreve getirilmisti... bir maçlik yani... benim hatirladigim bu...

emege saygi, insana saygi, fikirlere saygi...daha eklenebilir ama bu üçü vazgeçilmez.Edited by: of_divranli

emre1inci
10.05.2006, 12:33
bir saygisizlik oldugunu düsünmüyorum..gayet seviyeli bisekilde elestiride bulunuyoruz..

KUYMAK
10.05.2006, 13:19
ne sameti yaaaa.

Arkadasim senin hafizan biraz zayif, o zaman ki yönetim Türkiye de bir ilki yaparak Teknik Direktör e para cezasi vermisti.Samet zamaninda futbol olarak 96 dan sonra en iyi dönemimizi yasamistik.Her ne kadar futbolumuzun hakkini alamadiysak da Tribünler yenilgiden sonra bos kalmiyordu.Samet zamaninda takim gibi takimdik Ziya Dogan onun diktigi agaçlarin meyvesini yedi.Onun zamaninda Fatih-Gökdeniz-Mehmet Yilmaz Üçlüsü karsi defansi darmagdagin ediyordu.Ve yönetim Samet Hocanin dediklerinin hiçbirini yapmiyordu.Son söz olarak senin dedigin gibi Besiktas için bizden ayrilsaydi o dönem Besiktas a giderdi.

TheCrow
10.05.2006, 14:02
ne sameti yaaaa.

Arkadasim senin hafizan biraz zayif, o zaman ki yönetim Türkiye de bir ilki yaparak Teknik Direktör e para cezasi vermisti.Samet zamaninda futbol olarak 96 dan sonra en iyi dönemimizi yasamistik.Her ne kadar futbolumuzun hakkini alamadiysak da Tribünler yenilgiden sonra bos kalmiyordu.Samet zamaninda takim gibi takimdik Ziya Dogan onun diktigi agaçlarin meyvesini yedi.Onun zamaninda Fatih-Gökdeniz-Mehmet Yilmaz Üçlüsü karsi defansi darmagdagin ediyordu.Ve yönetim Samet Hocanin dediklerinin hiçbirini yapmiyordu.Son söz olarak senin dedigin gibi Besiktas için bizden ayrilsaydi o dönem Besiktas a giderdi.

Evet Yakutlu,hafizasi zayif olan sensin,adami kovmaktan beter etti bizim yönetim,asil birakmasaydi o zaman adam gibi adam degilmis derdim ben...Samet'ten sonra Gökdeniz,Fatih,Yattara,Mehmet Yilmaz'i bir arada oynatan hoca gelmedi bize,Szymek yoktu,olsa onu da oynatirdi zaten.Zayif hafizanizi bir zorlayinda o kadroylanasil saldirgan futbol oynadigimizi bir hatirlayin...Ayricabaska bir arkadas,bakalim Tigana ne zaman ayrilacak filan demis.Laf kalabaligi,ne Ziyane de Samet bjkda hocalik yapmamistir,bir tanesi teklifi duyunca dengesini kaybetmistir,digeri hiç orali olmamistir...Anlasilan o ki,bizi sampiyon yapamayan hoca ne olursa olsun bu taraftarin gözüne giremeyecek.

TheCrow
10.05.2006, 14:10
Ek:Samet'e en az 100 defa "asil amacin bjkya gitmek mi,burasi hedefine ulasmak için bir siçrama tahtasi mi?" diye soranlara 100 defasinda da "Türkiye'nin 4 büyük kulübünden birindeyim,daha nereye siçrayabilirim ki?..." demistir,hatirlayanlar hatirlar...

Hüseyin Çümen
10.05.2006, 14:15
samet i isteyen arkadaslar hissi davraniyolar bizi kötü dönemden alip kupaya tasidigi için dogal karsilanabbilir ama futbol bilgisi açisindan eksik bi fikir samet bizi nereye tasiyabilir ki

hepimizin adini duydugumuzda heycanlandigimiz üzeerinde birlestigimiz isim lucescu artik onu bi sekilde kazanmak gerekiyor basarinin yolu gerçekten lucescu dan geçiyor yoksa gene kayip yillar

selcuk
10.05.2006, 14:24
lucescu ancak hazir takimi zafere tasir bjk da gördük ufak defek sorunlar cikinca ne oldugunu ts de o adam kafayi yer gittigi 2 takimda sampiyon olmasina degil nasil sampiyon olduguna bak bir kurulmus starlarlan takimlari eski antrönörleri hazir birakmis halde sampiyonluga tasidi sorunlar ileride cikinca kacip gitti istikrar diyorsunuz bu adam nerede istikrarli olduki ts de olur ts i taniyormus diyenler var nerden taniyor havaalanini biliyor 1 2 hotel okadar sacmalamayalim

divranli
10.05.2006, 14:41
lucescu ancak hazir takimi zafere tasir bjk da gördük ufak defek sorunlar cikinca ne oldugunu ts de o adam kafayi yer gittigi 2 takimda sampiyon olmasina degil nasil sampiyon olduguna bak bir kurulmus starlarlan takimlari eski antrönörleri hazir birakmis halde sampiyonluga tasidi sorunlar ileride cikinca kacip gitti istikrar diyorsunuz bu adam nerede istikrarli olduki ts de olur ts i taniyormus diyenler var nerden taniyor havaalanini biliyor 1 2 hotel okadar sacmalamayalim

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

divranli
10.05.2006, 14:44
Ek:Samet'e en az 100 defa "asil amacin bjkya gitmek mi,burasi hedefine ulasmak için bir siçrama tahtasi mi?" diye soranlara 100 defasinda da "Türkiye'nin 4 büyük kulübünden birindeyim,daha nereye siçrayabilirim ki?..." demistir,hatirlayanlar hatirlar...

aynen hatirliyorum o sözlerini...

Murat'
10.05.2006, 14:50
yanci olacaksa kucescudan baskasi olmamali yerlilerdede kimin bizi yönetebilecegi belli

halil ibo
10.05.2006, 14:54
O zaman bir unuttugunuzu ben hatirlatayim.:Üzerine vazife degilken milli takim T.D.'lügütuzak sorusuna baliklama atlamisti Samet Aybaba.Dillendirmemis olsa bile bu eski karganinda akli fikri birgün bejekenin basina geçmektir.Trabzon'da misyonunu tamamlamis isimlerin tekrar gündeme getirilmemesini rica ediyorum.(Samet,Ziya,Senol,Ahmet Suat,Özkan Sümer)

Türk olacaksa Trabzonlu olmamasi için ant mi içildi.Samet,Ziya vs.diyenlere: Giray BULAK restini çekiyorum.Hiç olmazsa Trabzonsporlulugu tartisilmaz.

divranli
10.05.2006, 15:30
giray bulak çoktan tamamladi misyonunu bence.

o t.d. ikende küya bise yapip da hamiyi oynatmazdi

takmisti hamiye.

simd kimbilir gelirse yattaraya takar

yakutlu61
10.05.2006, 15:33
arkadasim amaci bjk ya gitmekk olsa giderdi demissin samet için iyide bu adami bjk tesislerinden içeri almiyorlarki sizin yere goge koyamadiginiz adam kendi takimini sabote etmis bi adam...

milli takiimin hocasi gorevdeyken hemde senol hocayken gorevden alinirsa ben burdayim diyecektide yonetim tepki koymayacakmiydi..

samati korudugunuz kadar senol hocaya sahip ciksaydiniz boyle olmazdi..hiç olmassa kendi evladimizdi.

adam gibi adamlari içimizden cikaramadikça hiç bi yere gelemeyiz unutma....

fincher
10.05.2006, 16:38
samet bize hiçbir zaman yanlis yapmadi,aksine bizim yönetim ona yanlis yapti.sametin karakteri tartisma konusu bile olmamali bence...

CAFER ÖZER
10.05.2006, 16:39
senol günes diyen arkadaslara 2 soru sormak istiyorum..bu sene böle olmamiza kim neden oldu?uefa dan erken elenmemize kim neden oldu?cevap: senol günes!!!erdinç bu ayki dergimizde sezon öncesi kampta iyi hazirlanamadiklarini söledi..vahit geldiginde ortada takim diye bisey yoktu,dagilmistik..o takimi bukadar düzeltebildi..senol günes futbolculugu disinda trabzonspora ne verdigi ortada..96 yilini kimse unutamaz heralde..

Erdiniç biz nasil hazirlandigini biliyoruz o degilmiydi Hali sahada sakatlanipta Dinamo kiev maçinda oynamayan ,O degilmiydi Kayseriden 4 gol yedirtip ÇIKARKEN KAYSERI SEYIRCISINI ALKISLAYAN ,Erdinç hala bu takimda nasil kaldi ben anlamadim.

worldmaster
10.05.2006, 17:02
Ben bu yorumlari anlamiyorum.Senol Günes elindeki kadroyla en iyisini yapmaya çalisti.Simdi basit bir karsilastirma yapalim.Senol Günesle ilk 5 hafta evimizdeki 3maçi kazanmis ve deplasmanda oynadigimiz 2 maçtanda 1 er puan almistik bu son derece iyi bir karneydi.Gel gelelim 5.hafta Szymkowiak sakatlandi ve Gökdeniz ceza aldi o zaman topallamaya basladi takim.E bunun sorumlusu dogru dürüst transfer yapmayan yönetim mi yoksa Senol Günes mi.Elinizi vicdaniniza koyun ve önyargili davranmadan karar verin.Ha bu arada Senol Günesin elindeki kadroyla Vahidin elinde bulunan kadroyu da bi karsilastiralim

Kürsat-Stepanov

Ömer Riza-Tomas Jun

fanatikdevri
10.05.2006, 17:03
senol hocayi tekrar getirsinlersmileys/smiley36.gif

worldmaster
10.05.2006, 17:05
çok komik.smileys/smiley7.gif

h@msi61
10.05.2006, 17:24
geçen sene Senol hocayla ligi 77 puanda bitirdigimizi unutmayalim. ve takim mükemmel futbol oynuyordu, en Trabzon düsmani yazarlar bile bunu söylüyordu. sezon basinda küstürdüler Senol hocayiistedigi hiç bi oyuncuyu almadilar. ve tabiki üstüste sakatliklar yasandi sansizlik yakamizi birakmadi. neden böyle elin adamini savunurken gerçek bi Trabzonsporluyu karaliyorsunuz hiç anlamiyorum. bu adamin milli takimi dünya 3.sü yaptiginida unutmayin teknik direktörlügünü karalarken...

Şentürk
10.05.2006, 17:24
yabaci kaliteli eric gerest tarzinda bir teknik direktörü tercih ederim..

eric geresti getirebilseler çok iyi olurdusmileys/smiley2.gif

selcuk
10.05.2006, 17:27
O zaman bir unuttugunuzu ben hatirlatayim.:Üzerine vazife degilken milli takim T.D.'lügütuzak sorusuna baliklama atlamisti Samet Aybaba.Dillendirmemis olsa bile bu eski karganinda akli fikri birgün bejekenin basina geçmektir.Trabzon'da misyonunu tamamlamis isimlerin tekrar gündeme getirilmemesini rica ediyorum.(Samet,Ziya,Senol,Ahmet Suat,Özkan Sümer)

Türk olacaksa Trabzonlu olmamasi için ant mi içildi.Samet,Ziya vs.diyenlere: Giray BULAK restini çekiyorum.Hiç olmazsa Trabzonsporlulugu tartisilmaz.

katiliyorum herkes bir sezon daha gitti demiyormu önümüzdeki sezon sampiyon olmamiza icinizde kac kisi inaniyor bencede ne yabancisi getirsinler yüce trabzonun usaklarindan birini basa sezon saaten gitmisse verelim ona komandayi 2-3 ay icinde hangi kumasdan oldugunu arkadaslar lig basladimi saaten karar verir onun ismi halilodzic degil 7 ay yetmez bize cektirdigi diyipte 1 sezon daha kalmasini istemez icinizde kimse 3 ayda postalarsiniz gelsin giray kampanya baslatalim giray bulagi istiyorum ve eminimki icinizdekileri o o halilin elindeki kumaslan bilen sasirtir yerlinin yerlisi gelsin basa

uslanmazlaz
10.05.2006, 17:34
bence mircea lucescu gelmelidir

TORUN
10.05.2006, 17:40
Yabanci olmali. Ama kariyeritartisilmamali. Kendini ispatlamis olmali.

Yerli su an iki kisi var. Ilki Mustafa DENIZLI Olmazsa Aykut KOCAMAN geri kalan yerlilerle bu is olmaz.

Bir musubet bin nasihattan iyidir demis atalaramiz ama buna Trabzonspor hariç demeyi unutmuslar. Çünkü geçmiste yasananlardan bir türlü ders alinamiyor.

sümela61
10.05.2006, 17:54
acaba önümüzdeki sezon bu baslik kaçinci haftada açilacak?... kaç hafta sabredebilecegiz yeni hocaya acaba?...

sonra bekleyecegiz basari gelsin diye, basari bu kadar ucuz mu?... ya da bir sezonda elde edilen bir basari ne kadar kalici ve ne kadar basari ki?...

Mehmet_Mercanlı
10.05.2006, 18:32
Lucescu

Bülent Bayraktar
10.05.2006, 18:54
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>LUCESCU OLAYINDA SICAK GELISMELER
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Asbaskan Sayitoglu "Shakhtar'in önemli bir maçi oldugu için kesinlesen bir sey yok. Ancak temasimiz olumlu geçti" dedi.

Teknik direktör arayisini sürdüren Trabzonspor'un Mircea Lucescu ile görüstügü haberlerini Trabzonspor yönetimi de dogruladi. Asbaskan Hasim Sayitoglu, "Lucescu'ya resmi teklifimizi ilettigimiz dogrudur. Su anda Shakhtar Donetsk'in çok önemli bir Kiev maçi oldugu için hoca bu konuda bir açiklama yapmaktan
kaçindi. Ancak görüsmelerimiz çok olumlu geçti" diye konustu.

74'er puanli Kiev ile Shakhtar'in 14 Mayis'taki maçinda Lucescu'nun takimi berabere kalsa bile sampiyon olacak. Bu durumda Rumen hocanin gelmesi zorlasacak. Yönetim bu nedenle B planini da devrede tutuyor. Lucescu gelemeyecegi ihtimali üzerine Mattheaus, Add de Mos, Jupp Haynkes gibi isimlerle de temas sürdürülüyor. </TD></TR></T></TABLE>

EyüpKILIÇ61
10.05.2006, 19:20
ben lucescu'nun bizi sampiyon yapabilecek bir antrenör oldugunu düsünüyorum çünkü onun taktigi bizim takimin kadrosuyla bire bir örtüsüyor...

Bülent Bayraktar
10.05.2006, 19:52
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488><T>
<T>
<TR>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=top width=464>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Lucescu bunalimda! </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor?un daha önce ilettigi teklifi rededen Lucescu, mutsuz oldugu Ukrayna?dan ayrilmayi kafasina koydu </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR>
<TD>10.05.2006</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/lucescu1002_.jpg</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>Sampiyonluk maçina çikiyor
Halilhodziç ile yollarini ayiran Trabzonspor?un öncelikli hedefi Mircea Lucescu... Daha önce iletilen teklifi rededen Rumen teknik adamin kapisini asindirmaya devam eden Bordo-Mavililer Lucescu?yu ikna etmeye çalisiyor. Shakthar Donetsk ile pazar günü sampiyonluk maçina çikacak olan tecrübeli hoca su anda tamamiyla bu karsilasmaya konsantre olmus durumda. Önceki gün ülkesindeki bir televizyon kanalina konusan Lucescu, Ukrayna?da mutsuz oldugunu da dolayli yoldan söyledi.

Demirören araci olacak
Basarili teknik adamin Shakthar?da yönetimden memnun olmadigi ve mutlaka ayrilmak istedigi ifade edildi. Bordo-Mavililer?in Lucescu ile bir hafta içinde yeniden temasa geçecegi ve Baskan Nuri Albayrak?in bu transferle bizzat ilgilendigi belirtildi. Albayrak?in ayrica Jun?un transferi nedeniyle iyi iliskiler içinde oldugu Besiktas Baskani Yildirim Demirören?den, Lucescu ile ön bir görüsme yapmasini istedigi ögrenildi. Demirören ise Albayrak?in bu önerisini yerine getirecegini belirtti.

<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=center></DIV>Edited by: lazikopat61

Kemhacıoğlu
10.05.2006, 19:55
lucescu bence en iyisi....

denizci61
10.05.2006, 19:55
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>LUCESCU OLAYINDA SICAK GELISMELER
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Asbaskan Sayitoglu "Shakhtar'in önemli bir maçi oldugu için kesinlesen bir sey yok. Ancak temasimiz olumlu geçti" dedi.

Teknik direktör arayisini sürdüren Trabzonspor'un Mircea Lucescu ile görüstügü haberlerini Trabzonspor yönetimi de dogruladi. Asbaskan Hasim Sayitoglu, "Lucescu'ya resmi teklifimizi ilettigimiz dogrudur. Su anda Shakhtar Donetsk'in çok önemli bir Kiev maçi oldugu için hoca bu konuda bir açiklama yapmaktan
kaçindi. Ancak görüsmelerimiz çok olumlu geçti" diye konustu.

74'er puanli Kiev ile Shakhtar'in 14 Mayis'taki maçinda Lucescu'nun takimi berabere kalsa bile sampiyon olacak. Bu durumda Rumen hocanin gelmesi zorlasacak. Yönetim bu nedenle B planini da devrede tutuyor. Lucescu gelemeyecegi ihtimali üzerine Mattheaus, Add de Mos, Jupp Haynkes gibi isimlerle de temas sürdürülüyor. </TD></TR></T></T></TABLE>

Arkadasim yukarida bahsettigin maç bugün ve 5 dk. sonra basliyor...bilgilerinizesmileys/smiley1.gif

Mayls
10.05.2006, 19:56
sahsen ben lucescunun gelmesini istiyorum

bugün baya bi gazeteye baktim cogu yukardada yazdigi gibi Lucescunun transfere sicak baktigini yaziyor. ama bazilari yönetimin lucescudan vazgectigini yaziyor

bu arada Kayserispor Yattara, Szymek ve Kaptani transfer etmeye calisiyormus

Bülent Bayraktar
10.05.2006, 19:59
oo biraz zor kayseriii bos hayallere dalmaa

U.Sadıkoğlu
10.05.2006, 20:05
insallah Lucescu geLir

canim TS
10.05.2006, 20:13
geçen sene Senol hocayla ligi 77 puanda bitirdigimizi unutmayalim. ve takim mükemmel futbol oynuyordu, en Trabzon düsmani yazarlar bile bunu söylüyordu. sezon basinda küstürdüler Senol hocayiistedigi hiç bi oyuncuyu almadilar. ve tabiki üstüste sakatliklar yasandi sansizlik yakamizi birakmadi. neden böyle elin adamini savunurken gerçek bi Trabzonsporluyu karaliyorsunuz hiç anlamiyorum. bu adamin milli takimi dünya 3.sü yaptiginida unutmayin teknik direktörlügünü karalarken...

yok canim öyle deme. Futbolcular iyi oynuyordu, Senol Günesin hic bir katkisi yok. Kötü oynayinca suc Senol Günesindi. Antep yenildimiz macta bile süper oynayip en az 20 tane posizyon harcayip yenildik o macta. Gecen Sezon en cok posizyona giren hangi takimda acaba. Bunlar hepsi Senol zamaninda. Ayrica bu sezon Sivas vs maclarda bir atamigiz bile yok. Yok Senol Günes takimi hazirliyamadi, Vahid ayni sartlarda olsaydi dahami mi basarili olurdu.
Kondisyon diyip durdu, kendisi geleli kac ay oldu takimda yine kondisyon yok. Demek Senol Günes takimi öyle bozmus ki, gelen ebedi düzeltemez.

Salih Yazıcı
10.05.2006, 20:28
shaktar 0 dinomo 2 dk 28 maç devam ediyor

zedboysts
10.05.2006, 20:39
Gerek futbol ve taktik bilgisi gerekte takima rahat alisabilecek bir adam olmasi dolayisiyla Samet Aybaba diyorum Lucescu denilen adam da gelmesin

Mustafa Ayazoğlu
10.05.2006, 20:43
Dynamo Kyiv 2-0 Shakhtar Donetsk dk'45

SiNo
10.05.2006, 21:28
www.soccerstand.com (http://www.soccerstand.com) dan maçi takip edebilirsiniz arakdaslar

SiNo
10.05.2006, 21:33
maç

2, 2

Hüseyin Çümen
10.05.2006, 21:34
<TABLE style="TEXT-ALIGN: center" borderColor=#cccccc cellSpacing=0 cellPadding=1 width=440 border=1>
<T>
<TR bgColor=#fdfefe>
<TD width=35>20:00</TD>
<TD width=25>74'</TD>
<TD align=right width=140>Dynamo K.</TD>
<TD id=res88786 width=45>2 : 2 (http://www2.skoryum.com/goller.aspx?ID=88786)</TD>
<TD align=left width=140>Shakhtar</TD></TR></T></TABLE>hadi luce son maçini kazan da gel trabzona

h@msi61
10.05.2006, 22:35
lucenin son 6 sezonda 4. sampiyonlugu oldu, 3 farkli takimla... bu sezon shaktar 30 maçta sadece 14 gol yemis yani 2 maçta bir gol yemisler neredeyse... bu adam bizde debasarili olabilir fakat sampiyonlar liginde oynicak bi takimi birakip bize gelmesi için gerçekten çok cazip bir teklif sunmaliyiz... hayirlisi olsun tabi ama Luce sanki biçilmis kaftan...

Cyzio
10.05.2006, 22:42

Yok canim... Van maçina da takimi o çikarmisti smileys/smiley36.gif

Burhan61
10.05.2006, 22:44
eger lucescu gelirse kabiz,kanser,verem,tüberküloz vs. hastaliklara hazirlanalim simdiden.

shaktar'i sampiyon yapmak mi? yahu allah askina shaktar'in transere harcadigi paradan haberiniz var mi?

uefa sampiyonu takimi(sadece h.sükür gitmisti) türkiye liginde sampiyon yapamadi bu adam. sürekli aglayan ona buna çamur atan bir adami basimizda görmek istemem.

insallah olmaz bu is.

Tansu Onur Erdoğan
10.05.2006, 22:59
bu arada Kayserispor Yattara, Szymek ve Kaptani transfer etmeye calisiyormus

birak bu pastirma beyinlileri hepsini gectim tekkeye kayseriyi verseler bi an bile düsünmez tekke ya avrupada yada bizde

yattara yi bilmiomda szymek akilli adam gitmez o takima

benim önerim kayserililere tayfun cora,ahmet sahin,djokaj onlari alsinlar smileys/smiley36.gif

Bülent Bayraktar
10.05.2006, 23:01
su luce teske gelseee

FirtinaTS
11.05.2006, 00:09
Gelirse kaliteli bir yabanci (olursa Lucescu) yerli olacaksatek isimZiya Dogan olsun .tek yerli hoca Ziya Dogan gerisi yalan...

luce gelmezse takimindan ayrilan KUMAN çok iyi olur.Edited by: FirtinaTS

ts_fan
11.05.2006, 00:19
Mustafa Denizli olmasindasmileys/smiley18.gif

Murat Acar
11.05.2006, 00:21
Bugün (10/05/2006)uefa finali seyredipte baska hoca aramaya gerek duyan varsa pes alin SEVILLANIN hocasini olsun bitsin...

Ne luce diye ugrasip duruyosunuzki hodziç e dayanamayanlar luceyi iki günde göndermeye çalisirlar

FirtinaTS
11.05.2006, 00:25
KUMAN

ZIYA DOGAN

LUCE Edited by: Berat Tekke

Cyzio
11.05.2006, 00:29
Ben, meshur "olmayana ergi" metodunu kullanayim ve basligin aksine, "Gelecek Sezonda Yani Hoca Kim Olmamali?", onu cevaplayayim.

Önce Yerlinin de Yerlisi olanlar:

Senol Günes: Yenilen Pehlivan Günese Doymaz.

Giray Bulak: Trabzonspor'da bir basarisini hatirlayan var mi?

Lemi Çelik: Brezilya'dan taktik vermenin dayanilmaz hafifligi.

Özkan Sümer: Alma Yilmaz Vural'in ahini, çikar aheste aheste...

Ahmet Suat Özyazici: Bir yar-i girizgahim; darb-i meseldir agyarim.

Sadi Tekelioglu: Madeni olan dagda ot bitmez.

Ali Kemal Denizci: Yas mi da kuru mu, hava durumu?

Hami Mandirali: Ah ne günlerdi, Senol'un yardimciligini yaptigim günler.

Gökdeniz Karadeniz: Dur kardesim, bu çiftliktesana da siragelir. Sen önce bir jübile yap...

Simdi yerlilere geçelim:

Mustafa Denizli: Tartismaya bile gerek yok.

Aykut Kocaman: Antipatik

Ersun Yanal: Küçük maçlarin büyük adami

Samet Aybaba: Sanssiz Adam. Yedigi son dakika gollerinin haddi hesabi yok.

Ziya Dogan: Sen hele bundan evvelki kaçisinin hesabini ver de...

Muhsin Ertugral: Hiç bir itirazim yok. Eger yabanci olmayacaksa, düsünülebilir.

Ve yabancilar:

Lucescu: Onun tazminatini bozmak için harcanacak paraya, çok iyi bir teknik direktör bulunabilir.

Lobanowski: Müteveffa

Breams: Yas kemale erdi.

Halilhodzic: Herhalde bir günde fikir degistirmemistir.

Milne: Yok artik.

Eh, ben olmayacaklari söyledim. Bundan sonrasi daha kolay. smileys/smiley36.gifEdited by: Cyzio

ftunsal
11.05.2006, 00:34
bu takim senol hocayi harcadi (ki bizden biri ) hiçbir yerli dayanamaz..

lucescu enayi degil gidecegi takima iyice bakar." diger takimlardan 1 gömlek üstünse veya kendi seçecegi 1-2 adamlasampiyonluk gözüküyorsa o takimin basina geçer."

vahid hocaya bu "kadroya ragmen" bunca olumsuzluklara ragmen defans oynatiyor diye veryansin edenler: mum yakip ararlar.. bazi adamlar sansli olur.yönetim kaliteli bir kaç adam alirsa adam hücumcu olurverir..

Tansu Onur Erdoğan
11.05.2006, 00:35
sevgili cyzio o zmn briegel smileys/smiley36.gif

Tansu Onur Erdoğan
11.05.2006, 00:37
bu takim senol hocayi harcadi (ki bizden biri ) hiçbir yerli dayanamaz..

lucescu enayi degil gidecegi takima iyice bakar." diger takimlardan 1 gömlek üstünse veya kendi seçecegi 1-2 adamlasampiyonluk gözüküyorsa o takimin basina geçer."

vahid hocaya bu "kadroya ragmen" bunca olumsuzluklara ragmen defans oynatiyor diye veryansin edenler: mum yakip ararlar.. bazi adamlar sansli olur.yönetim kaliteli bir kaç adam alirsa adam hücumcu olurverir.. senol günesi kim harcadi bugün türkiyede senol günes teknik direktör olarak warsa bunu trabzonspora borclu onu hoca yapan yine trabzonspordu

ayrica görevi birakanda kendisi 96 yilini hiç tartismayayim

Cyzio
11.05.2006, 00:39
Üstadim;

Insan yaslaninca, bazi isimleri iste böyle unutuyor. Ama sizin gibi dikkatlilerin nazarindan da kurtulmuyor.

Briegel olsun bari smileys/smiley5.gif

Sevgiler.

Tansu Onur Erdoğan
11.05.2006, 00:45
olurmu abicim latife yapiyorum

benim istedigim ünal karaman agirligi ve efendiligi yeter milli takimdada antrenörlük yaptiu bi sansi hakediyo bence tabiki isimizi sansa birakmamak lazim ama yabanci hoca ts de uzun süre kalmaz biz istikrar istiyoruz yerlilerdende tatmin edici bi isim cikmiyo

ünal karaman bence yakisir o koltuga

ftunsal
11.05.2006, 00:47
bu takim senol hocayi harcadi (ki bizden biri ) hiçbir yerli dayanamaz.. lucescu enayi degil gidecegi takima iyice bakar." diger takimlardan 1 gömlek üstünse veya kendi seçecegi 1-2 adamlasampiyonluk gözüküyorsa o takimin basina geçer." vahid hocaya bu "kadroya ragmen" bunca olumsuzluklara ragmen defans oynatiyor diye veryansin edenler: mum yakip ararlar.. bazi adamlar sansli olur.yönetim kaliteli bir kaç adam alirsa adam hücumcu olurverir.. senol* günesi** kim* harcadi* bugün* türkiyede* senol günes* teknik* direktör olarak* warsa* bunu trabzonspora* borclu* onu* hoca* yapan* yine* trabzonspordu

ayrica* görevi* birakanda* kendisi 96 yilini* hiç tartismayayim

*

hocalari illaki taraftar harcamaz.bazen taraftara harcatirlar bazen futbolculara...
senol günesi tabiki önceki yönetim harcadi..yanlis transfer politikalarina dur deyememek kellesini giyotine koymakla son buldu. o dünya 3. lügü kazanmis milli bir hoca ve bostaa ?? ilginç degilmi..

Cyzio
11.05.2006, 00:56
. o dünya 3. lügü kazanmis milli bir hoca ve bostaa ?? ilginç degilmi..

Ben bu ilginçlige, çok uzun zamandir dikkat çekmek istiyorum, ama kimse duymak istemiyor. Benim iddiam sudur:

Trabzonspor'dan baska hiç bir iddiali klüp, takiminin basina Senol Günes'i getirmez (Iddiali lafinin altini özelliikle çizdim. Lütfen bana Sakaryaspor, Antalyaspor, Bolspor, vs demeyin).Edited by: Cyzio

denizgrsy
11.05.2006, 01:07
bazilariniz güleceksiniz ama ben yine de diyorum Yilmaz Vural!bu isi o yapar.çalistigi hiç bir takimda basarisiz olmadi,TRABZONSPOR dahil(fb:1 TS:3)

ama gönlüm yabancidan yana,çünkü Türk'e tahammül edilmiyor ayrica yerli hoca her lafi kafaya takiyor

Tansu Onur Erdoğan
11.05.2006, 01:31
aslinda yilmaz vural hirsli bi teknik adam o yönünü begeniyorum ama o zmnda fenere yamanmaya calisti fener alsin onu

Colakoglu
11.05.2006, 02:04
Beyler arastirin lütfen

isvicrede uzun bi süre FC THUN ucalistiran sampiyonlar ligine 2 ön elemeyide kazanip giren ve arsenala ingilterede kendi sahasinda arsenalin son dakika golüyle 2-1 yenilen FC Thunun eski ve FC AARAU nun yeni teknik direktörü URS SCHÖNENBERGER isimli adami getirsinler...

NGeN
11.05.2006, 05:05
size bir tek isim söyliyecegim onu neden kimse düsünmek istemiyor....ERTUGRUL SAGLAM</font></span></font>

Mustafa Ayazoğlu
11.05.2006, 05:42
Fatih Terim ve Mustafa Denizli disinda 15 yildir belki daha fazla yerli bir teknik adamile sampiyon olan takim yok..

Ben yabancidan yanayim..

Mircae Lucescu olmicak gibi..

Yabanci teknik adamlar üzerine konusalim, görüs belirtelim..

Yerlilerle sampiyon olmak zor hatta imkansiz gibi bisi.

batugol
11.05.2006, 05:53
Fotomacin haberi; yeni teknik direktor adayimiz: Hector Cuper

Yakisir...

fincher
11.05.2006, 06:14
uefa sampiyonu takimi(sadece h.sükür gitmisti) türkiye liginde sampiyon yapamadi bu adam. sürekli aglayan ona buna çamur atan bir adami basimizda görmek istemem.

emin misin sampiyon yapamadigina.sakin sampiyon yapip,süper kupa kazanip,sampiyonlar liginde ilk kez bir türk takimini gruptan çikartip real madrite yenerek elenmis,ligde sampiyon yaptiktan sonra da gs den gönderilmis olmasin?

Mehmet
11.05.2006, 06:19
Bu hoca isi yönetimin isi.

Biz hoca bulacak degilizya.
Ancak burada istediklerimizi görüs olarak belirtiyoruz.

Yerli hocaya kalirsa is:

Önce Senol Günes
sonra Ersun Yanal
Giray Bulak da olabilir. Giray BulakTrabzonspordan ayrilirken
ilk devrede puanimiz 38 idi. Bunu 2 ile çarparsaniz düsünün artik.
Bu gün 80 puana çikmis takimlar acaba 80'e ulasabilirlermiydi?

Yabancilarda önce Lucescu'yu isterim
Gerisi hava civa olur. Trabzonspor'a yabanci baska iyi birini bulup getiremezler.

selcuk
11.05.2006, 07:44
Gelirse kaliteli bir yabanci (olursa Lucescu) yerli olacaksatek isimZiya Dogan olsun .tek yerli hoca Ziya Dogan gerisi yalan...

luce gelmezse takimindan ayrilan KUMAN çok iyi olur.

koeman ajax da adamlar eskisini yolladilar 1 gün sonra yenisini acikladilar bakalim bizde nekadar sürecek

smertkan
11.05.2006, 08:12
TS de amaç sampiyonluksa sampiyonluk yolunda yürümüs birileri lazim.

Ne Giray Bulak, Ne Samet Aybaba Ne de Ziya Dogan böyle bir isi kotaramamislar. Bahanesi ne olursa olsun denenmisi denemek pek iyi bir çözüm degil.

Mustafa Denizli nin ne oldugu belli.Lucecu ya gelince kanser olmak istiyorsaniz evet deyin aynen savunma oyunu oynatir.ayrica BJK yi sampiyon yapan o muydu bilemeyiz ama BJK yi darmadagin eden odur.Adamlar hala düzelemediler.

Ertugrul Saglam diyenler Süleyman Hurma gerçegini görmezden geliyorlar.Ama Süleyman HUrma TS de is yapamadi.

Ünal Karaman bu is için kariyer ve tecrübe olarak yeterli oldugunu sanmiyorum.

Bu isimlerin disinda bir yabanci olmali.Biz yabanciya daha fazla kredi verecegimizden emin olabilirsiniz.Kimmi? O yönetime kalmis Ama mümkünse Avrupadan birisi olsun.

selcuk
11.05.2006, 08:16
hiddinklen, ajaxin yolladigi blind bosda hiddinkin klasini ve kariyerini alatmak gerek degil blind e ajaxda göster diki eline hangi kumas verilirse verilsi ondan iyi bir takim yapabiliyor ajaxin durmadan iyi oyuncularini sattigini buraya yazmam gerekmez ve kimbilir avrupadaki en enternasyonal takimdir futbol oynandigini bilmedimiz devletlerden oyunculari varsmileys/smiley2.gif ve coguda genc yani böyle bir kadrodan iyi bir takim olusdurabiliyorsan iyi bir antrönörsündür

ahmetto
11.05.2006, 08:27
cuper yaziyor gazeteler olursa çok iyi olur

geronimo_61
11.05.2006, 08:52
abi alternatifler arasinda düsünecek olursa en iyisi hector cuper

ama asparagas oldugunu düsünüyorum henüz bu kadar kisa süre içinde...

insallah cuper olur ama.. düsünün daha b planindayiz z'ye kadar yolu var

offff offff

CAFER ÖZER
11.05.2006, 09:06
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top height=36>http://img.sabah.com.tr/i/bolum_header_spor.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top height=10>http://ads.sabah.com.tr/vld/vldh=aGprZkFDa217NzVpaWpCQmxnazBGZGlrQTB4dm03Qmo=</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD>
<TABLE height=170 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=107 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="20%">
<DIV style="PADDING-RIGHT: 0px; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; PADDING-TOP: 0px; : relative">http://www.sabah.com.tr/2006/05/11/im//3BA827D32A801147AFCF3F19b.jpg</DIV></TD>
<TD vAlign=top align=left colSpan=2>http://www.sabah.com.tr/2006/05/11/im//DBD4F2B848E1AC43B2CAF0BAb.jpg ("][/url]http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=7>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>Cuper Trabzon'a iddiasi

Trabzonspor'un dünyaca ünlü teknik direktör Hector Cuper'in pesinde oldugu iddia edildi. Arjantinli hocanin alternatifleri ise Lemerre ve De Mos.

Bosnak hoca Vahid Halilhodziç'in sezon sonunda ayrilacagini açiklamasinin ardindan Trabzonspor'da hoca arayislari hizlandi. Ilk etapta G.Saray ve Besiktas'in eski hocasi Mircea Lucescu'yu gündemine alan bordo-mavili ekip, Rumen hocanin Shakhtar Donetsk'le devam etme karari almasi üzerine yeni hedeflere yöneldi. Trabzonspor'un sürpriz bir hamleyle dünyaca ünlü teknik direktör Hector Cuper'i takimin basina geçirmeyi planladigi ögrenildi. Subat ayindan beri takim çalistirmayan Arjantinli hocanin yillik 2.5 milyon euro istedigi ancak bordo-mavililerin bu fiyati indirmek için pazarlik yaptiklari bildirildi.

LEMERRE ILE DE MOS HESAPLI
Cuper'in alternatifleri olarak
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=right>
<T>
<TR>
<TD>[url="http://www.sabah.com.tr/spo102.html#)</TD></TR>
<TR>
<TD>http://img.sabah.com.tr/i/buyutec_klikleyin.gif (http://www.sabah.com.tr/spo102.html#)</TD></TR></T></TABLE>ise Fransiz Roger Lemerre ve Hollandali Aad De Mos düsünülüyor. Bu iki hocanin istedikleri para Cuper'e oranla daha uygun. Lemerre 1 milyon 700 bin euro, De Mos ise 1 milyon euro talep ediyor. Ancak aradaki ciddi ücret farkina ragmen Trabzon kurmaylarinin ilk tercihi Cuper... Öte yandan Besiktas'in gündeminde bulunan Arjantinli futbolcu Matias Delgado'nun menajeri Sakir Ak'in, yildiz futbolcuyu Trabzonspor'a önerdigi de kulübe yakin kaynaklardan sizan bilgiler arasinda. Delgado'ya sicak bakan bordo-mavili yönetim son karari yeni hocaya birakacak.
FATIH DOGAN</TD></TR></T></TABLE>

metehan
11.05.2006, 09:29
...Lucecu ya gelince kanser olmak istiyorsaniz evet deyin aynen savunma oyunu oynatir.ayrica BJK yi sampiyon yapan o muydu bilemeyiz ama BJK yi darmadagin eden odur.Adamlar hala düzelemediler.

Mutlaka Lucescu veya baska bir isim olsun israrinda degilim ama bazi konulari dogru teshis etmek lazim. BJK'yi darmadagin eden Lucescu degildir. Evet Lucescu'nun kriz yönetimi konusunda zaaflari var, BJK'da yasadigi da buna bir örnektir ama o sezonki olay bence Lucescu'yu çok asar. Onun yerinde baskasi da olsa benzer sey olurdu. O sezon BJK'nin basina gelenler bence dogrudan BJK yönetimi ve dis etkenlerden kaynaklandi. Geçen hafta Süleyman Seba da, o sezonun bir muamma oldugunu söyledi. O sezonla ilgili çok iddalar var, bunlari zamaninda burada da çok tartistik. Kisacasi söylemek istedigim sey, o sezon yasananlarin tek suçlusunun Lucescu olmadigidir.

Cüneyt Canlıca
11.05.2006, 09:29
hiddink bosta diyenler adam rus milli takimi ile anlasti.dünya kupasindan sonra ruslari çalistiracak.Giray bulak lafi çok geçiyor.Giray Bulak'in hiç bir basarisini hatirlamiyorum.Basinda oldugu Ankara küme düsme potasinda.. Yilmaz Vural dersen ayri bi vaka kulübede tepinir durur..Bizim Oyuncularin onu ciddiye alacagini sanmiyorum..

Yerlilerden Aykut Kocaman olabilir.Isini ciddiye alançaliskan ve azimli birisi..Ne yaptigini bilen sogukkanli bir adam..

yabanci urbain breams derim ama kalbi dayanmazsmileys/smiley1.gif

Arjantinli bir teknik adam olabilir

metehan
11.05.2006, 09:38
2 sezon önce, Real Sociedad sampiyonluga oynarken Fransiz bir hocalari vardir, adini unuttum. O adam da iyi bir hoca izlenimi birakmisti bende. Su an nerededir bilmiyorum ama çaliskan biriydi.

Murat Acar
11.05.2006, 10:49
cuper yaziyor gazeteler olursa çok iyi olur

Cuper gerçekten tam isabet insallah anlasirlar...

Onun getirecegi adamlarda bu takimi türkiye liginde sampiyon yapmaya yeter...

AtalaY_BuğrA
11.05.2006, 10:50
2 sezon önce, Real Sociedad sampiyonluga oynarken Fransiz bir hocalari vardir, adini unuttum. O adam da iyi bir hoca izlenimi birakmisti bende. Su an nerededir bilmiyorum ama çaliskan biriydi.

Abi sanirim sen Raynald Denoueix dan bahsediyorsun. Su anda bosta o adam bir çok kezde bildigin gibi Türk Takimlari ile adi anildi falan. Ama bildigim kadari ile takim çalistirmiyor.

Uğurtan
11.05.2006, 10:53

emin misin sampiyon yapamadigina.sakin sampiyon yapip,süper kupa kazanip,sampiyonlar liginde ilk kez bir türk takimini gruptan çikartip real madrite yenerek elenmis,ligde sampiyon yaptiktan sonra da gs den gönderilmis olmasin?

o sene yapamamisti..smileys/smiley1.gifbir sonraki sene yapmisti sampiyon ama kadroyu kendisi yeniden kurarak victorialar floerquin lerle..smileys/smiley2.gif

Lazio61
11.05.2006, 11:21
insallah bu haberler balon degildir...yoksa trabzon senol hocadan sonrada biçok hocayi getirecekti ama gelemediler ne yazik ki...insallah bu yönetim bu sefer getirir..diger kulüpler futbolcu seçmeye basladi biz daha futbolculari seçecek hocayi seçmeye çalisiyoruz..neyse diyecek bir sar yok geç olsunsa güç olmasin.

Burhan61
11.05.2006, 11:25

evet eminim. 2000-2001 sezonu sampiyonuna bakiniz kimmis. süper kupayi kazanmalarinda lucescu'nun rolü var diyorsan bir sey demiyorum. sampiyonlar liginde gruptan çikmalarinin olaganüstü futbol oynayan sergen sayesinde oldugunu korkudan alacaklari bir çok maçlari berabere bitirdigini 5 beraberlik(yanlis hatirlamiyorsam) ile gruptan çiktigini hatirliyorum.

Faik Yılmaz
11.05.2006, 11:26
ELIN GSLISI....

FB LISI OLMASIN......

TAKIMI KALDIRABILECEK BI ISIM OLSUN....Edited by: blackseastorm

yakutlu61
11.05.2006, 11:39
Ertugral bu kez Misir'da

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=137 align=right>
<T>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#f2f2f2>http://www.radikal.com.tr/veriler/2005/01/05/11.gif </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#f2f2f2>Ertugral (solda), 2001 yilinda Kaizer Chiefs takimina Afrika Kupa Galipleri Kupasi'ni kazandirmisti.
</TD></TR></T></TABLE>05/01/2005 (351 kisi okudu)

KAHIRE - Misir 1. Ligi'nde dördüncü sirada yer alan Ismaili Kulübü, Alman Theo Bucker'in ayrilmasiyla bosalan teknik direktörlük görevine Türk çalistirici Muhsin Ertugral'i getirdi. Sari-Mavili ekiple 1.5 yillik sözlesme imzalayan 45 yasindaki teknik adam, Ismaili'nin çok yetenekli oyunculardan olustugunun altini çizerek, "Onlara zafer kazanmalarinda önderlik etmeye geldim" diye konustu.
Özellikle Afrika'daki basarilariyla taninan Muhsin Ertugral, 1979-1989 yillari arasinda sirasiyla Köln, Union Solingen, Standard Liege, Antalyaspor, Eskisehirspor ve Sindelfingen takimlarinda oynadiktan sonra dizindeki sakatlik nedeniyle aktif futbol yasamina son noktayi koydu.
Köln Spor Akademisi'nde Marcello Lippi'nin ögrencisi olan Ertugral, 1995-1996 yillarinda çalistirdigi Kongo Demokratik Cumhuriyeti'ni Afrika Uluslar Kupasi'nda çeyrek finale çikarma basarisini gösterdi. Bir dönem Trabzonspor'da Yilmaz Vural'in yardimciligini yapan Ertugral, 1999-2003 yillari arasinda Güney Afrika'da Kaizer Chiefs'i çalistirdi ve bu ekibe Afrika Kupa Galipleri Kupasi'ni kazandirdi. Son olarak, Avusturya'da Mattersburg'u çalistiran Ertugral, basarisiz sonuçlarin ardindan kasim ayinda buradan ayrildi. (Spor Servisi)

Ertugral'in kariyeri
1990-91 TSV Dagersheim
1992-94 TSV Platternhardt
1995-96 Kongo DC Milli Takimi
1997-98 Trabzonspor (Yardimci)
1999-2003 Kaizer Chiefs
- Bob Save Süper Kupasi (2000)
- Vodacom Kupasi (2000, 2001)
- Afrika Kupa Galipleri Kupasi (2001)
- Süper Kupa finalisti (2002)
- Afrika'da yilin takimi (2002)
2003 Club Africain de Tunis
2004 SV Mattersburg

arkadaslar muhsin hoca hakkinda yorumlarinizi bekliyorum.......

Erdinç Dilek
11.05.2006, 12:04
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=331 bgColor=#666666>
<T>
<TR bgColor=#dfdfdf>
<TD align=right width=118>Dynamo Kyiv</TD>
<TD align=middle width=50>2 - 2 (http://www.livescore.tv/default.dll/Game?comp=ukraine1&amp;game=121498)</TD>
<TD width=118>Shakhtar Donetsk</TD></TR></T></TABLE>bu sonuca göre shakhtar sampiyon oldu sanirim lucescu da kalir büyük bir ihtimal ukraynada..

sümela61
11.05.2006, 12:05
Muhsin Hoca ile Güney Afrika Cumhuriyeti'ndekaldigim 2002-2003 yillari arasinda tanisma firsati bulmustum... gerçekten de orada çok sevilen bir isim Muhsin Hoca... üstelik gittigi yere kültürünü de götürmeye çalisan birisi... Johannesburg'da bir Türk Lokantasi açan Hoca sayesinde, yerel kiyafetlerimiz içinde siyahlari görmek bize baya hos gelmisti...

içimizden birisi olmasi da bence avantaj... ama maalesef bazen bu dezavantaja dönüsebiliyor...

bunun yaninda hocaligina gelince, kariyeri fena degil ama görev aldigi liglerin kalitesi de önemli tabi... ama gerek Türkiye'de basariya aç bir hoca olmasi, gerekse de genç bir isim olmasi nedeniyle "neden olmasin?" diyebilecegim bir isim...

ama haberde de okudugumuz kadariyla 1 sezonluk daha anlasmasi var takimiyla...

TSunami
11.05.2006, 12:34
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>LUCESCU TRANSFERI OLMUYOR.. ISTE SON GELISMELER !!
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzon Yönetimi?nin Halilhodziç?in yerine getirmeyi düsündügü Rumen çalistirici, Shakhtar Donestk?i Ukrayna?da sampiyon yapti... Bordo-Mavililer bunun üzerine Hitzfeld ve Toppmöller?in pesine düstü

Besiktas maçi öncesi Halilhodziç?le ipleri koparan Trabzon?da yönetim, ilk planda düsündügü Mircea Lucescu?dan gelen haberle rota degistirdi. Ukrayna Ligi?nin son haftasinda Luci?nin çalistirdigi Shakhtar Donetsk, deplasmanda Dinamo Kiev ile 2-2 berabere kalarak, rakibinin önünde averajla sampiyon oldu. Lucescu?nun Shakhtar ile devam edecek olmasi üzerine Ukrayna seferini iptal eden Bordo-Mavili yöneticiler, Alman çalistiricilara yöneldi. Ottmar Hitzfeld ve Klaus Toppmöller?in listenin en basinda oldugu, gelecek hafta iki yöneticinin görüsmeler için Almanya?ya gidecegi ögrenildi.</TD></TR></T></TABLE>

Ömer SEVİNÇ
11.05.2006, 12:57
Hector Cuper'e kocaman bir EVET....

EyüpKILIÇ61
11.05.2006, 13:24
sonuna kadar lucescunun arkasindayim

ozcan_asanoglu
11.05.2006, 13:25
cuper süper bir isim..bize böyle tecrübeli, basarilar yakalamis adamlar lazim..

amaitalyan stilini benimsemis birisi..yani defansif anlayis öncelikte...

bizim bilmisler 3 günde onu da elestirmeye baslarlar..

Erdem Keser
11.05.2006, 13:27
<UL dir=ltr style="MARGIN-RIGHT: 0px">
<UL>
<LI>
<DIV align=left>ERSUN YANAL </DIV></LI>[/list][/list]

selcuk
11.05.2006, 13:34
korkma o olmaz nede olsa bizim yönetimin yaptiklari hep süprizdi denizli balon cikti lucescu balon cikti yani coperda balondur sükürler olsun nerde defansif oynatan td varsa onun pesindeymisiz gösteriyor basin su ana dek 2 isim pek basinda yoktu bulak ve blind ve ajaxdan oyuncu almaya gittigimizde eminimki onlan tanismisdir yöneticiler birde alkmaarin td si ben bunlarin ücünden biri olacagini düsünüyorum defansif oynatan adam basa getireceklerini sanmam

Tahir
11.05.2006, 13:36
luce hayal gelen gideni aradacak insallah yanilirim

orhan52
11.05.2006, 13:53
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sevgili kardesler yillardan beri giden sampiyonluklarda hep hocalara fatura kesildi.96 yilinda senol hocanin feneri yenmek sevdasi olmasa idi belkide trabzonsporun hocasi o zaman dan beri o olacakti.o tarihten sonra gelen hocalarimiz içinde takimimizitoparlayan isim samet hocadir.nitekim son iki yilda giden sampiyonluklarda ziya hoca ve senol hoca vardi.baktigimizda yrli hocalarla basarili imis gibiyiz.sunu soralim kendimize. kadromuz sampiyonluk içinne zamanyeterli oldu.bence hiç bir zaman.çünkü bu takim üst düzeydört oyuncu ile sampiyonlugu kovalamistir.abdullahtan sonra sag ve soldan onun gibi giden oyuncu gelmemistir.bu yil yasadigimz hüsran syzmek in ayagi,gökdeniz olayi ve fatihin sakatligidir.bunlar olmayincamaç kazanamadik.sonuç olrak oyuncularimiza sahip çikip yanlarina 3 tana daha alirsak hangi hoca olursa olsun bu takimi herkes sampiyon yapar.ben ersun hocadan yanayim.çünkü onun takimlari yenildigi maçta bile 5 tane gol pozisyonona giriyor.fener maçinda adam akilli 3 defa gittik.2 gol ve bir direk.daha fazla gitmis olsa idik usatalarimiz daha fazla gol atardi</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=c8565e4>sevgil kardesler </BLOCKQUOTE>

telha23
11.05.2006, 14:15
valla arkadaslar kim gelirse gelsin önemli degil tabi türk degil bunlar çünkü türkiyeden böyle birini görmüyorum gelen zat mutlaka ekibinide getirmeli her türlü elamaniyla beraber

bilmem anlatabildim mi....

Naim
11.05.2006, 14:51
Baksen Su çingeneye ya yine sampiyon yapmis gittigi takimi
çik çik hiç olacak ismi bu adamain memleketi Yaramaz bu adamin her hangi bir takimi sampiyon yapmamasi lazim
Ne isi varmis gelip bizi sampiyonlar liginden eden takimdan 1 puani alip sampiyon olmak
hiç yakismadi
Lucescunun Defansif futboluna yakistimi simdi 2-0 dan 2-2 ye maç getirip takimi sampiyon yapmak
neyse Allahtan sampiyon yaptida Shaaktari Trabzon Kurtuldu Allah muhafaza Trabzonu falan gelip sampiyon yapardi neme lazim öyle çingeneden hocami olur Trabzona
Biz ariyoruz orta asyada SAF kan birisini bulup Takimin basian getirecez insallah(!)

Hasan Arslan
11.05.2006, 15:41
ilk adaylar mathaus ve cuper olmali...bunun yaninda eski futbolcularimizdan ünal ve hami de yardimci hoca olarak gelmeli..

Bülent Bayraktar
11.05.2006, 15:51
cuper we van gaal olabilir

mathausun t.d.lükte tecrübesi yokki gelecekse adam gibi biri gelsin