PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : U18 Takımımızın Mercedes Kupasına Katılması İçin Başvuru

Vural Kuyumcu
22.03.2012, 00:24
Trabzonspor U-18 takımının büyük bir futbol turnuvası tecrübesi yaşayabileceği bir turnuva Mercedes Benz’in düzenlediği futbol turnuvası…
Mesut Özil ve Nuri Şahin gibi dünya markası İki Türk futbolcunun da daha önce forma giydiği turnuvada Trabzonspor U18 takımının da yer almasını sağlamak; Trabzonspor U18 takımına uluslarararası bir turnuva tecrübesi yaşatmak ve uzak diyarlardaki Trabzonsporlularla, Trabzonspor’un buluşmasını sağlamak için Trabzonspor taraftarını göreve çağırıyoruz.

Yapmanız gereken basit.
Linke tıklıyorsunuz ve soruyu “Trabzonspor” diye yanıtlıyorsunuz
Bu Facebook Linki http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=348812071825874&id=174234992616917&notif_t=feed_comment_reply (http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=348812071825874&id=174234992616917&notif_t=feed_comment_reply)
Burayada mail atarsak bizi özetleyen senelerce istanbul takimlarina karsi verdimiz mücadele ve direnisimiz bizi iyi özetler diye saniyorum ve yeterlide olur :)

marketing (marketing@saltico.de)@saltico.de (marketing@saltico.de)
mail Atanlara almanca formu
Wir bitten um eine Teilnahme des türkischen Fußballklubs Trabzonspor am Mercedes Benz Cup 2013.
der Championsleague Teilnehmer vom schwarzem Meer 2011/2012 ist 6facher Meister der Türkischen Liga und hat viele weitere erfolge. Der jahrelange Kampf gegen die Hegemonie der Istanbuler Klubs (besiktas, galatasary, fenerbahce Istanbul) führte dazu dass der Club zu den größten vier Klubs in der Türkei zählt. aus diesen Gründen möchten wir als Fans die Teilnahme von Trabzonspor beim Turnier in Sindelfingen. dies wäre die erste Teilnahme und wäre somit eine Abwechslung. Für eine gute Atmosphäre beim Turnier werden wir als Fans sorgen.

ibrahim
22.03.2012, 00:25
Ooo kosa kosa yapiyorum hemen. :)

Vural Kuyumcu
22.03.2012, 00:28
verdim linkte Trabzonspor diye yazmaniz yeterli olur mailerdede niye katilmamiz lazim oldunu birazdan almanca yazi olarak paylascam istiyen ilgilizcede yaza bilir :)

Sefa
22.03.2012, 00:45
Altyapımıza katkı sağlayacak bir turnuvaya benziyor..

Akif Gür
22.03.2012, 00:53
Umarım katılabiliriz.. Katkımızı verelim

Vural Kuyumcu
22.03.2012, 00:55
Mailere bunu yaza bilirsiniz

Wir bitten um eine Teilnahme des türkischen Fußballklubs Trabzonspor am Mercedes Benz Cup 2013.
der Championsleague Teilnehmer vom schwarzem Meer 2011/2012 ist 6facher Meister der Türkischen Liga und hat viele weitere erfolge. Der jahrelange Kampf gegen die Hegemonie der Istanbuler Klubs (besiktas, galatasary, fenerbahce Istanbul) führte dazu dass der Club zu den größten vier Klubs in der Türkei zählt. aus diesen Gründen möchten wir als Fans die Teilnahme von Trabzonspor beim Turnier in Sindelfingen. dies wäre die erste Teilnahme und wäre somit eine Abwechslung. Für eine gute Atmosphäre beim Turnier werden wir als Fans sorgen.

.....
22.03.2012, 10:20
Katılırsak iyi olacağa benziyor.

Gurpas
22.03.2012, 10:21
İnşallah katılırız...

TAHSİN 61
22.03.2012, 10:51
mail adresi ne anlamadım ben facebook kullanmıyorum maıl atıcamda

Vural Kuyumcu
22.03.2012, 12:36
mail adresi ne anlamadım ben facebook kullanmıyorum maıl atıcamda

TAHSİN 61
22.03.2012, 12:59
info (at) mercedes-benz-junior-cup.de (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:linkTo_UnCryptMailto('nbjmup+jogpAnfsdfeft.cf oa.kvojps.dvq/ef');)

www.saltico (http://www.saltico.de/)

Vural@hot.de vs gibi bir mail adresi yokmu ? yanlış diyor

Vural Kuyumcu
22.03.2012, 13:02

TAHSİN 61
22.03.2012, 16:55
info@mercedes-benz-junior-cup.de (info@mercedes-benz-junior-cup.de)

Gereken yapılmıştır teşekkurler

TAHSİN 61
22.03.2012, 17:58
Hallo Herr Özdemir,

vielen Dank für Ihre Mail!

Ihre Anfrage ist ganz in unserem Sinne. Wir bemühen uns aktuell darum die U19 von Trabzonspor für den Junior Cup 2013 zu gewinnen. Leider sind wir noch nicht zu einem Offiziellen des Clubs durchgedrungen, bemühen uns aber weiter darum einen Ansprechpartner dort ausfindig zu machen.

Sind Sie Mitglied eines offiziellen Fanclubs und können uns vielleicht unterstützen an Trabzonspor heranzukommen? Das wäre super!

Mit freundlichen Grüßen

Vural Kuyumcu
22.03.2012, 18:04
Hallo Herr Özdemir,

Ihre Anfrage ist ganz in unserem Sinne. Wir bemühen uns aktuell darum die U19 von Trabzonspor für den Junior Cup 2013 zu gewinnen. Leider sind wir noch nicht zu einem Offiziellen des Clubs durchgedrungen, bemühen uns aber weiter darum einen Ansprechpartner dort ausfindig zu machen.

Sind Sie Mitglied eines offiziellen Fanclubs und können uns vielleicht unterstützen an Trabzonspor heranzukommen? Das wäre super!

Mit freundlichen Grüßen
bunu sana mi geri yolladilar eger bunu yolladilarsa cok süper bir haber onlarda bizim katilmamizi istiyolar ama ne yaziki bizim külübten hic kimseye ulasamamislar

Delibas
22.03.2012, 19:48
arkadaslar U18 diye mi yazacagiz U19 diye mi?

Delibas
22.03.2012, 19:52
Hallo Herr Özdemir,

Mit freundlichen Grüßen

Tamam işte, adamlar sıcak bakıyor, aradık ama bir yetkiliye ulaşamadık yazmışlar. Bizim kulübdeki yetkililere haber vermeli bu konu hakkında. Gerekirse yarın arayalım kulübü. Bir keresinde yapmıştım, dikkate alıyorlar.

Delibas
22.03.2012, 19:53
Ben Sindelfingen'e yakın oturuyorum, takımımızı burdayı görmeyi çok isterim. Çok da Trabzonsporlu var bu çevrede.

Vural Kuyumcu
22.03.2012, 20:02
delibas adamlar sicak bakiyor diye katildik anlamina gelmez :) bizi Resmi olarak katilmci listesine alana kadar devam hem mail hem facde
haydi genclerimiz icin g3elecegmiz icin BORDO MAVI ASKINA

Delibas
22.03.2012, 23:11
Vural kardeş, adamlar almak için herhalde bizim yetkililerle iletişime geçmek istediler, daha ne diye arasınlar.. ama bizim kulübde ne yazıkki böyle konulara ilgi az.. İrlanda Drogheda United takımı defalarca mektup yazmış, email göndermiş dostluk maçı için, olumlu veya olumsuz, bir cevap bile vermemişler adamlara.. bence burda organizasyonu düzenleyelere yazdığımız kadar kendi kulübümüze de yazmalıyız.. maalesef bizde işler böyle...